Biedri [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 27th, 2018|11:15 pm]

ena
Diemzeel es neprotu bez piekjershanaas taapeec es treneeshos. Jo mums ir kjiimija bez naakotnes tikai tiem briiziem bet es kaa vienmeer gribu to iepakot un dabuut vairaak. Un es pat nesaprotu ko iisti vinjsh no manis grib jo tas katru reizi ir vairaak nekaa sports bet vinjam ir ok buut ar meenesi garaam pauzeem un klusumu. Es esmu paaraak nepacietiiga un vienmeer kaut ko gribu.
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|11:13 pm]

ena
Dry your eyes baby its out of character
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|11:04 pm]

santech
[saundtreks |Король и Шут - Лесник]

Man ir pilns Deus Ex Mankiond Divided komplekts. Ar visādiem DLC utml. Kaut kad jāizspēlē. Un kaut kad arī pats pirmais vēlreiz ar to uzlabotās grafikas modu. Un tad vēl tas Human Revolution vēlreiz, bet ar to NewGame+. Es nezinu, ko tas + nozīmē, neesmu arī laikam skatījies. Varbūt, ka vēlreiz tas pats šizets, tikai ar saglabātām augmentācijām, bet ar grūtākiem sliktajiem.

Bet vispār - liktenis man pats piespēlēja Hypertown. Sākumā domāju pamēģināt loterijas. Prasīt to biļeti nevienam negribējās, un tik ļoti tur ko darīt, lai par tām dienām justu gandarījumu iztērējot 30 eur, arī nebija. Bē't - exdarbs piespēlēja halturku - pastrādāt stendā. Tā nu pirms stundas ierados mājās. Uz GoExanimo afterīti nedevos, jo tagad tāpat miegs un nogurums. Rīt darbā pabeigs lietas un saņems aldziņu par šo vīkendu. Tā ka - izkārtojās tā, ka man par to samaksās, nevis man par biļeti jāmaksā.
Ok, vienīgais interesantākais varētu būt kosplejs. Jo uz visām pārējām interesantākajām atrakcijām tāpat vēl jāpiemaksā vai rindā jāstāv.
Toties satiku savu mīļāko jūtūberi un viņa kompāniju. Abas dienas, pat papļāpājām minimal. Redzēju vēl visādus Latvijas jūtūba "zvaigznes", bet tik ļoti neiespingu iečatot.
Tā ka - pagaidām jūtos plusos par dzīvi.
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|10:56 pm]

iive
[saundtreks |Imants Daksis - Bitīte]

Vēl es vakar izdzēru daudz vīna, un nolēmu risināt vissvarīgākos dzīves jautājumus. Proti, kas būs ar seksa dzīvi laulībā, ja nu gadījumā kādam no mums pēkšņi vairs nav kājas. Vai rokas. Vai mēs turpināsim mīlēties? Vai mēs turpināsim viens otru mīlēt? Vai seksa laikā protēze būs klāt vai arī atbalstīta pie gultas? Mēs ļoti ideālistiski spriedām, ka mūsu mīlestību un iekāri nekas nemainīs, bet nu, viss vienmēr notiek daudz sarežģītāk, daudz bēdīgāk, daudz netīši nodevīgāk. Ir jau arī vēl citi jautājumi, piemēram slimības. Mēs gan esam tendēti uz traumām, nevis slimībām, tam nav kaut kāda izskaidrojuma, bet tā vienkārši notiek. Man ir bijuši 4 smadzeņu satricinājumu, bet neviens plaušu karsonis, vienkārši tā notiek, mani iznīcina fizikas ieroči, nevis ķīmijas.
link3 piedāvāja|piedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|10:21 pm]

kisswithafist
Beidzot, beidzot ir šausmene, kas mani nobiedēja – filma, kam ir zemāk esošais video kā OST (tur ir arī kadri no filmas, bet jūs jau neskatījāties, lol). Par metro, kam tunelī salīst ūdens un notiek maktens pizģecs. Metro jau tā ir visnotaļ biedējoša vieta, bet šis bija tiešām skērī. Nu vismaz tā katastrofas daļa. Pēc tam jau bija stulba drāma un ņeh.
link9 piedāvāja|piedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|08:51 pm]
izdziivotaaja
Vakardienas fun part sākās ar laivu braucienu..precīzāk es atbraucu pie leišu draugiem un mani pasūtīja 3 laivas tālāk. Žēl, ka neko nesabildēju no vietas, kur apmetāmies, bet toties atklāju peldsezonu :) Kamēr gaļa cepās, staigājos apkārt & secināju, ka atrodos tikai kādu 3km attālumā no vietas, kur man vakarā bija jānokļūst...Kad laiks bija doties, es, protams, nevis gāju pa ceļu, bet pa taisno pāri laukiem...kas rezultējās ar milzonīgu caurumu kleitā tieši dibena rajonā, jo tas žogs tak neizskatās tik augsts xD

Vakars noslēdzās ar latv. un norv. draugu miksli sēžot uz jumta, sūcot latvju aliņus & baudot skatu kā māju gaismas atspīd fjorda ūdeņos.

Šorīt sajutos kā pēc one night stand..biju pirmā, kas no visiem pamodās & izlavījos pirms kāds mani ieraudzītu xD Milzīgie plāni šīm dienām palika tomēr tikai daļēji izpildīti..lai arī aizmuku no kopīgās lāpīšanās & aizsēdēšanās tur, paģiras bija lielākas nekā sākumā likās...

Beeeet - pieneņu medus gatavs! Drīzāk ļoti šķidrs sīrups par ko škrobe, jo jau tā beigās pieliku vairāk cukuru nekā plānoju, bet nekā..tālāk negribējās riskēt pazaudēt pieneņu garšu.. Moš cukurs neriktīgais..hz. ...anyway, netam rokoties cauri uzgāju, ka pastāv priežu čiekuru sīrups. Hmmm xD
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|08:59 pm]

str
[Tags|]

bet gala beigās- uz jāņiem būs asteru vainaidziņi

link2 piedāvāja|piedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|08:33 pm]

lavendera
Piektdienas pusnaktī minos mājās, un mana piemājas maģistrālā krustojuma pašā vidū notriekts velosipēdists; velo bez lukturiem. Policija, ātrā palīdzība... Visi citi velosipēdisti, kas šajās minūtēs netīši braukuši garām, piestāj pajust līdzi un klusi padomāt par savu varbūtējo likteni.

Sestdienas rītā eju caur tirgu un brīnos, ko tā kaija tā brēkā, lidodama virs pašām galvām. Un tur - ļaužu pilnas ielas vidū pūkains kaijubērns, nez no kurienes novēlies. Dramatiski. Jūtu līdzi gan kaijai, gan viņas bērnam, bet lai viņus glābj kāds cits, ja var.

Sestdienas diena. Dārzs. Ravēšana. Odi. Skatoties uz savu ērkšķogkrūmu, šķiet, to no miltrasas atveseļot nav nekādu izredžu. Mēģināju jau pērn ar trihodermīnu, bet laikam jau jānopērk Latvijā aizliegtais miglošanas līdzeklis.

Svētdiena. Bēniņi, Putekļi. Burkas. Tā kā beidzot pēc 15 gadiem bišulietas ir promatdotas, ķeros klāt pie burkām, neaizskrūvējamās arī piesolām tam pašam dravniekam. Mazvērtīgāki tilpumi aizies uz stikla konteineru. Pie viena atrodu spēļu lāci un divas savas bērnības lelles, Daci un Inesi, Ineses dzeltenajai kleitai piesprausta pionieru nozīmīte. Tagad viņas izskatās krietni mazāk stulbas nekā toreiz, toreiz man Dace bija pāķene ar bremzētu domāšanu, bet Inese - lielpilsētas vīzdegune. Mūsu divgadniece teorētiski varētu tās adoptēt. Pēc kārtīgas atputekļošanas un vešmašīnas.
Secinu, ka man patīk veci trauki, un mani uzrunā tieši forma. Traukiem jābūt tādiem, kam patīkami pieskarties. Tas viņus paglābj no aizceļošanas uz konteineru.
Vai kāds kādreiz ir cepis vafeles tajā pannā, ko liek uz uguns un tad groza riņķī? Varbūt tā ir domāta malkas plītij, ne gāzenei. Mēs pilnīgi noteikti to nekad neesam lietojuši.
link4 piedāvāja|piedāvāt variantu

maijs [May. 27th, 2018|08:06 pm]

inese_tk
[Tags|, ]

Klievī šodien ūdens nevis kā vienkārši čuras, bet kā uzkarsētas čuras.

ceru, ka līdz vasaras beigām tas pusotrs kilometrs ar riteni kalnā līdz ezeram vairs neliks man elst, pūst, ķert pie sirds un justies kā penzonāram. es jau tā šodien izdomāju mazliet citu maršrutu - drusku garāku, bet tādu, kurā ir kalnā augšā, mazliet no kalna lejā un tad atkal kalnā augšā. vismaz psiholoģiski mazliet vieglāk.
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2021|06:26 pm]

snorke
Paolo Nr2 - un tad - kad situacija stabilizejas un triinji sasniedz 8 gadu vecumu

nu, neticami, bet fakts - sieva iet bojaa, tas atkal tiek stastits detaali

man vispaar patiik detaljas, bet es pat kaukaa paartraucu, jo man galigi negribeejaas zinaat, kur un kaa tas noticis, ka vinam ticis pazinots, kaa vins atnaacis maajaas un ko ieraudzijis

bet fakts kaa taads: sieviete tiek nobraukta savas maajas pagalmaa, kravas masiina, taa teikt gruzoviks, soferis sajauc un padod atpakalgaitaa, naave momentaa, viiram pazvana uz darbu un saka, ka sieva nejutas labi, lai brauc maajaa, bet vinsjau uzreiz saprot - kapec sieve pati nezvana, kapec nav slimnica, atbrauc maajaa, a tur

kas man sai visaa drusku paarsteidza : Paolo veseliigaa attieksme, un veseliga man gribas likt peedinjaas

es uzskatu, ka ir lietas, par ko cilveki var nerunaar un drikst nerunaat

es uzskatu, ka ir lietas, kas muus ir traumejusas tik dzili, ka mees nekad nebusim tadi kaa agraak
un nav par visu jaarunaa un nav vienmer jaabuut liksmam un pozitivam, nu nav

bet paolo bija gaajis pie psihologa un man liekas tas psihologs bijis leetaa gala

jo visu sito murgu taa liksmi veestiit "ar mani viss ir ok" - nu taa ir leetaa psihologija
veel man likas, ka vins ir vienkarsi trankvilizeets un AD-eets - kas varetu buut kombinaacijaa ar ieprieksmineeto

katraa zinjaa, man radaas sajuta, ka = antonio teiktu "es nezinu kas, bet KAUT KAS man sajaa NEPATIK"
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|07:24 pm]

prtg
[Tags|]

Once Upon a Time in the West (1968)
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|07:23 pm]

prtg
[Tags|]

The Firemen's Ball (1967)
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|06:54 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]

Kā var nopelnīt extra naudu? Droši vien, jāizliekas, ka man tā jau ir, citādi "bomāriem" neviens negrib maksāt.
"These shorts? Yeah, I bought them custom made, they are meant to look 2 sizes too large."
"No, I do not get blazed, cause I have no money or new shoes. I am experimenting with the "dude" philosophy."
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|05:29 pm]

mazeltov
[Tags|]

Sastiepu sprandu (mani sāk piemeklēt tantu problēmas) un nācās pavadīt laiku gultā - noskatījos 2 filmas, viena jauna, otra veca, abas iesaku - Molly's game un Magic.
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|06:20 pm]

ttp
Under festival nav domāts padzīvojušiem lauķiem, kam garšo kafija
vienīgais prieks bija MiraIsHome, kas izglāba arī visu pasākumu
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|05:01 pm]

cetrasbumbas
besis
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|04:57 pm]

khosmos
[Tags|, , ]

No pagājušā gada dzimšanas dienas festivāla viesiem pagaidām ielūgta ir tikai Alise. Pārējie vēl nav tikuši atvainoti, daži netiks nekad.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|04:36 pm]

khosmos
[Tags|, , , , ]

Mazgājot matus ar veļas ziepēm, tie kļūstot mīksti un spīdīgi.
linkpiedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|04:32 pm]

khosmos
[Tags|, , , , , ]

Esmu pamanījusi, ka tie, kuriem atliek pavadīt laiku pilsētā, mēģina atrunāt no vīkenda laukos. Tāpat arī vecais storijs - ja boifrends nevar saskaldīt malku, viņš domāts muzejam.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[May. 27th, 2018|03:32 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]

Ja Antons Kuģītis nemaksās par īri, ielikšu pornosaitā viņa fotogrāfijas un norādīšu, ka meitenes viņam neinteresē.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]