Biedri [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Nov. 30th, 2020|01:22 pm]

neraate
rīts bija brīnišķīgs ar sniegu un sniegavīru un sniega lāpstām un pikām un drusciņ nosalušiem kāju pirkstiem
linkpiedāvāt variantu

statistika [Nov. 30th, 2020|01:22 pm]

f_g
[Tags|]

Pēdējo 24h laikā veikti 2135 Covid-19 izmeklējumi, reģistrēti 100 jauni inficēšanās gadījumi, 9 personas mirušas (trīs personas vecuma grupā no 65 līdz 75, divas no 75 līdz 85, četras no 85 līdz 95).
Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 4.7%.
Latvijā kopā saslimušas 17075 personas un 1795 izveseļojušās.
Jauni Covid-19 gadījumi stacionāros – 48 (t. sk. 1 pārvests). Kopā stacionāros ārstējas 534 pacienti: 477 ar vidēji smagu slimības gaitu, 57 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 15 pacienti (t. sk. 1 pārvests) – kopā 1304.
linkpiedāvāt variantu

Par figņu Cibā [Nov. 30th, 2020|01:12 pm]

zhagata
[garīgais | thoughtful]
[saundtreks |Radio 5]

Varbūt man tādā ziņā "paveicās", bet manu Cibu uzlauza 2007. gadā.

Toreiz gan šķiet, neko nenopludināja - tāpat viss toreiz bija publiski ieraksti, tomēr kāds atļāvās manā vārdā iepostēt pilnīgu BS. Sāpīgāk bija uzlauztais hack.nite.lv konts, kurā man bija admina pieeja.

Bet no tās reizes, kaut kā prātīgāk pieeju publiskajai informācijai, visu zem atslēgas pabāzu, paroles dažādoju dzīvē.

Bet nu jā, pasargāts jau nav neviens, tagad arī hakeri palikuši jaudīgāki, gan jau.

Kāpēc daži ieraksti ir publiski? Nu te jau nekas nav par personīgo/privāto dzīvi publisks, turklāt varētu tādus ierakstus publicēt kaut Tvnet ar savu vārdu uzvārdu. Godīgi teikšu, pavisam personīgi ieraksti ir vai nu privāti, vai pavisam citā žurnālā.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|12:56 pm]

neraate
besītis. vecamamma atradusi pilsētā istabu un grib izvākties no tēsmāmiņa. vakar piezvanīja parunāt un paprasīt ko es par to saku. tam, ko es domāju vai saku nav nekādas nozīmes, tāpat visi tam uzšķauda un dara kā grib vai bzdinkš. jā, kovids, diez vai vairāk sēdēs mājās, vieglāk tikt līdz veikalam, bet arī sēdēt tumšā 10 kv.m. istabā nav nekāda medusmaize, ja tev jāsadzīvo ar cilvēkiem, ar ko (ļoti) nesapas un tas, ka var iet un strādāt dārzā šobrīd neko nedod. a tur tantuks divus gadus jaunāks ar kopīgām interesēm. nezinu. teicu viņai, ka gāzes balonu viņai nevajag, mazu elektrisko plītiņu (diez ir tādas, kas pašas izslēdzas). bet cik tur vispār var piekurināt to istabiņu un kur čurāt nav īsti skaidrs, to telefona sarunā nenoskaidroja. teicu, lai vispirms aiziet apskatīties, kas der cilvēkam spēka gados, kas strādā Rīgā un tikai pārnakšņo, viņai varbūt nemaz neder. ja izvilksim līdz pavasarim, moš tiešām saimniecības ēkā jāuztaisa vienistabas apartaments, jo pansionātā tajā kur viņa gribēja, nu jau atkal nav vietas un vispār galīgi nesanāk, jo pensija ir apmēram uz pusi mazāka nekā dzīvošanas maksa mēnesī
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|12:25 pm]

umi
[Tags|]

Ko atcerēšos savā dzīvē vienmēr, nekad naizmirsīšu - fontu (burtveidolu), kāds vislabāk derēja špikeriem, vislabāk lasījās sīki burti drošā attālumā:-)
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|11:59 am]

roncijs
var jau arī tā, ka vispirms teātris atskaita atpakaļ naudu par biļetēm, un pēc pāris dienām atnāk e-pasts ar ziņu, ka ir atceltas izrādes no 9. novembra līdz 6. decembrim. var jau.
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|11:32 am]

virginia_rabbit
kurš veikals piegādā sutažas?
link4 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|10:13 am]

mufs
[Tags|]

skatoties, vai es esmu aizactiņojusi visus ierakstus par A. (jezusmarija, cik to ir daudz, bet es izlikos, ka burtus nepazīstu un pat nemēģināju lasīt) pēc tagiem, atcerējos, ka man taču bija vēl viens bērns pirms tam. I'm a queen of failure.

kopš es viņu izmetu no 2.stāva (apmēram, kad vīrs te ieviesās), nebiju satikusi. uz lielākajiem ģimenes pasākumiem vai nu viņu (manis dēļ) neaicināja, vai vēl vienā pasākumā es veiksmīgi biju komandējumā.

pag.ned. uz bērēm viņš esot paziņojis, ka gribot atvadīties no opīša.
māte mani pirms tam, protams, ļečīja kārtējo reizi no sērijas, ka radu tik maz, piEdOŠanA!!! sets u free, dusmas slikti, etc. es teicu, ka man nav dusmas, bet es netaisos ar viņu radoties.

krematorijā neblenzu gluži viņam virsū, bet, teiksim godīgi, biju viegli pārsteigta, ka viņš mani pat nemēģināja pasveicināt. es tomēr netaisīju resting bitch face.

mielastā veiksmīgi apsēdos tā, lai nav jāskatās virzienā.

pēc mielasta piedāvāju visiem pasēdēt pie manis, jo 1)dzīvoju pie kapiem 2)man ir visvairāk vietas; viņš neteica nenē, es nebraukšu.

un es esmu tāda malacīte, es nepateicu, lai kā man gribējās, "pag, es tikai noslēpšu sudraba karotes. oh fuck, man taču vairs nav."
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|10:09 am]

mufs
[Tags|, , , , ]

vakar bija pilnmēnes un kārtējā šķiršanās drāma.
ok, šķiršnos atkal postponējām, bet būs Pamatīgas Izmaiņas.

nav jau tā, ka es mazliet nesaprastu vīru; protams, mājas tīrīšana ir ļ.smags jautājums un neatrisināms, jo vienmēr atduras pret viņa dzelžaino pārliecību, ka man ir pārāk daudz mantas, es tās izmētāju un tāpēc viņš pat gribēdams neko nevarētu satīrīt; katru reizi, kad es izveicu piemērus ar viņa mantām, kas arīdzan izmētājas, tas neskaitās, jo manu mantu ir vairāk. un, manas mantas, protams, ir arī viss, kas ir virtuvē un ar to saistīts,  dvieļi, gultasveļas, dajebkas, principā viņš, nabadziņš, viss tāds balts, pūkains un tikai apenes un zeķes.tas ir, ja es esmu izmazgājusi un no žāvētāja izņēmusi, un atvilktnē ielikusi. jo tas jau nekāds darbs neskaitās, es taču nemazgāju ar rokām, lol.

savukārt es negribu būt pareiza sieva, es gribu brīvajā laikā vazāties pa mežiem ar suņiem vai putnus ķert, un vakarā gulēt dīvānā un lūrēt netflixu, jo man nešķiet godīgi, ka tas viss ir mana atbildība, tāpēc es sagaidu, ka viņš vismaz dajebko iztīrīs. piemēram, podus, tur kind of man nekas nav izmētāts.

karoč, mums katram ir savas taisnības apziņa un mēs uzvelkamies no 1-100 pussekundē.

un viņam Nav Vietas. un Gaisa. un Klusuma
(atcerēsimies manu ierakstu pirms gadiem 7, kad viņš žēlojās, ka kaķis daudz ņaud, jūs man jau tad teicāt, ka nafig tādu vīru).

Nav jau tā, ka viņam te nebūtu taisnība - pirmais stāvs viss ir spalvās, vakaros es esmu okupējusi dzīvojamo istabu un suņi dara troksni.

tad nu es smagu sirdi piedāvāju kompromisu - viņš dabon tagadējo guļamistabu kā savus telpu , tā ir otrajā stāvā un viņš varēs izolēties no spalvām un trokšņa.

smagu sirdi, jo man šausmīgi patīk mana guļamistaba; tur ir tikai gulta un galdiņš, daudz brīvas vietas un tumši zaļas tapetes, kas saskan ar gleznu.

diemžēl, kad mēs plānojām pārbūvi un remontu, lietas tika pakārtotas domai, ka pie mums dzīvo A. nevis tam, ka mums katram ir vajadzīga sava personīgā telpa
da i cik tad mēs vispār bijām kopā bijuši, lai to saprastu. kad satikāmies, vīrs dzīvoja savā 2stāvu dzīvoklī un vakaros klausījās mūziku;
ja neskaita, es viņa mūziku nesaprotu, man vispār pilnīgi pietiek ar Frediju Kvinnu uz Ziemassvētkiem un depresīvo plejlisti reizumis uz PMS, māju kārtojot, nepatīk man, ka skan.

tā nu tagad istabu, kuru A lietoja, cik, 6 mēnešus? un turpmāk tur tika krautas nevajadzīgas lietas un palika mana māte, kad Rīgā, mēs padarīsim atpakaļ par guļamistabu, kas tā bija, pirms remonta un 2.stāva.

labā ziņa ir tā, ka tur mēs vienmēr esam gulējuši daudz labāk nekā tagadējā.
sliktā ziņa ir, ka tur tagad vienmēr pie mammas, vai manis, kad man sagribējās, drīkstēja gulēt suņi. būs mazliet jāpacīnās + kur tad lai es tagad guļu ar suņiem?!

vīrs entuziastiski vakar salaboja uzcēlušos grīdas dēļus, kuri tādi stāvēja 6 gadus;

jāizkrāso lejas istaba, un Tad Jau Redzēs.
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|11:00 am]

zhagata
Ja pārkāp noteikumus - varbūt nevajag to vēl rakstiski piefiksēt? Un tad brīnīties, ka kaut kur "noplūde" notikusi un esi paņemts pie dziesmas?
link10 piedāvāja|piedāvāt variantu

Oficioz [Nov. 30th, 2020|11:00 am]
swimpis
Labākais/vienīgais youtube kanāls, kas interesanti apraksta un superīgi animē renesanses beigu laika kaujas/karus. par 16/17.gadsimtu miju oficiālā vēsture baigi bugsē. Pēdējo pāris gadu laikā kautkas ir saradies - Pārsvarā sūds: modernā eiropas kartogrāfija, modernā eiropas kartogrāfija, modernā eiropas kartogrāfija, repeat, rinse, wash, repeat. bet šitam džekam ir iekšā. kārtējais mazais kanāls, pērle cūku kūtī. Tas zelta gabaliņš, ko Krists slēpa dirsā koncentrācijas nometnē, pēctam gulagā.

link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|09:47 am]

usne
vakar sastādīju hiacintes un tulpes
šodien sniegs
linkpiedāvāt variantu

kontaktpersonas ziemassvētki [Nov. 30th, 2020|09:45 am]

virginia_rabbit
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|09:41 am]

dhonass
Piedodiet, brīvdienās biju tankā - kas tur īsti notika ar Snorki?
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|09:27 am]

tipa75
Latviešu touts ticējums vēsta: "Ja Katrīna čurā, tad Andrejs aizbāž". Nu, šodien dabā tas ir skaidri redzams - Katrīnās vēl lija, bet šodien jau mīnusi.

Bet nu tā senču izteiksme gan ir stipra.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|09:14 am]

umi
[Tags|]

Vakar nogrābu pēdējās lapas, lampinas sakarināju aptuveni 2,5 m augstumā, Pirmo adventi sagaidīju, galvenais - šorīt sniegs uzsnidzis:-)
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|08:51 am]
fedrs
Skat, pirmais sniegs!
Hmmm... Uzrakstīju un sāku domāt, vai tik es neatkārtojos, vai tik šo jau neesmu kādreiz rakstījis.
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|07:19 am]

lavendera
Mēs, izrādās, esam pat pētīti.
Kādreiz, kad to vēl varēja neveikt psihiatru studiju novirzienā. ... tālāk ... )
Nejauši uzdūros, meklējot, kā nomainīt pieeju uz "tikai draugiem".
link5 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Nov. 30th, 2020|12:50 am]

sirena
Snieg pūderis
linkpiedāvāt variantu

[Nov. 29th, 2020|11:30 pm]

neraate
Un vispār šovakar nejauši uzskrēju virsū Garou. Uh! Ah! Notre Dame De Paris viņš iespringst kaklā, bet vispār tas ir diezgan wow (dāmas, pieturiet biksītes) un man ļoti patīk, bet atšķirībā no Florāna Penjī un Bruno Pelletjē, nekādi nevaru atcerēties kā viņu sauc (absurds). Un izrādās, ka viņam ir bedrītes vaigos uķipuķi un kad riktīgi dzied, var tikai noelsties.

Nē, nu paskatieties:
https://youtu.be/cEaUJcduW4I
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]