Biedri [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 20th, 2017|09:01 pm]

punkts
Atbraucu mājās un sēžos nevis pie kompja, bet krāsns. Ja jums pie Depo piedāvā Husqvarna vai Stihl trimmeris un Honda strāvas ģeneratorus, tad ziniet, ka tie nav oriģinālie, bet ķīniešu pakaļdarinājums.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|08:53 pm]

helvetica
Klau, ir kādas iekārtas un izpalīdzīgi objekti, ar kuru palīdzību vājredzīgs (ar vektoru kļūt pavisam neredzīgam) cilvēks varētu klausīties kaut kādu klausāmu saturu? Es domāju, piemēram, kkādu sataustāmu un normāli rokā saņemamu aparātu ar ne pārāk daudz pogām, ar kurām var spiest šurpu-pauze-turpu-pauze-iekšā-ārā kādu ierakstu, klausāmgrāmatu vai citu secīgu saturu, kas tajā būtu augšupielādēts no redzīgas personas iepriekš.
Šobrīd kkāds sony walkman kasešnieks (ar izlauztām "liekajām" podziņām) vislabāk pilda šo funkciju, bet varbūt kādam ir zināms kāds normāli dizainēts palīgierīcis?

p.s. cilvēks saprātīgs, bet ļ.vecs, līdz ar ko digitāli risinājumi un ierunātās bibliotēkas tiešsaistē šoreiz nederēs.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|08:36 pm]

sirualsirual
kad esmu trauksmains, reizēm skatos uz saviem cibas un feisbuka ierakstiem, lai atgūtu kādu nebūt sajūtu par to, kas esmu vai vēlos būt.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|08:10 pm]

santech
[saundtreks |Undervatten - Politics (Full Album) 2017 ]haha, saņēmos un aizpildīju bites testu
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|07:17 pm]

malvine_truse
[saundtreks |"Sookie Sookie" by Davy Jones]

Esiet sveicināti cibā!
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|06:30 pm]

alefs
Mēs esam inženieri, kas projektē minūšu maģistrāles. Mēs uzceļam vienpadsmit tiltus, un, ja pār trijiem no tiem kāds reiz pāriet pāri, mēs sev piespraužam ordeni. Un, ja kāds pēc tam atnāk arī atpakaļ, mēs izrokam arī upi un izgudrojam tai durvis.

Mēs esam zinātnieki, kas plēš realitāti ārā no vienu jēdzienu važām, lai slēgtu to atkal citās. Analītiķi no tā rada skaitļus un kaļ faktus, kas mudina uzart dialektu, izvilkt kvadrātsakni no bērnības un izbalsot vēlēšanas; un ar brūnu krāsu pārklāt kopš piektā gada degošās muižas parketu, lai mazliet vēlāk tam pāri izritinātu autoetnogrāfisku linoleju. Tas viss ir saistīts, un saistība ir haoss.

Mēs esam budžeta dzejnieki, kas dienas pavada vērojot, kā pamalē izplešas laiks un teju nedzirdami tikšķ dusmu granāta — kā atgādinājums, ka četrās sienās nevajag turēties, bet dažkārt četras sienas vajag paturēt sevī. Ja vakarā uznāk zaļais periods, mēs startējam konkursā uz bezmaksas cietuma termiņu.

Mēs tie, kas patīk vētrām. Straumes un plūdumi, brāzmas un aukas, šļakatas un šalkas šeit piestāj uzlādēt telefonu. Tajos brīžos mēs steidzam no grūtību klaipa nogriezt arī sev kādu gabaliņu, bet nākamajā dienā vedam atpakaļ aiznestos jumtus un no jauna simetriski sakārtojam laukumā sagrūstītos dambretes kauliņus.

Bet vētras — tās gan mēs paši neesam nekad. Pa laika tērcīšu lielceļiem faktu transportētas un vārdu saspiestām rokām, telpas ar realitāti aiz nagiem un izrakstītu galda spēļu rezultātu, kas tikai izskatās pēc neizšķirta, šīspuses ciniskajā labestībā izkūst. Un kur tad nu vairs vēju sevī noķersi.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|06:18 pm]

rasbainieks
demokrātija ir infekcija, kas ir daudz postošāka par kodolieročiem

uzminiet autoru
link12 piedāvāja|piedāvāt variantu

Kā es braucu darbu meklēt. Latvijā. [Oct. 20th, 2017|04:29 pm]
sanchet
Virsraksts ierakstam ir, protams, kliedzošāks nekā patiesība, jo atbraucu uz Latviju un kādus 7 mēnešus darbu nemeklēju, jo meklēju finansējumu mūsu filmas projektam, tas lūk vēl ir procesā, jo nav tik viegli, ja nepazīsti pareizos cilvēkus. Mūsu iekrājumi arī izsīkst, līdz ar to, plāns tāds, viens no mums strādās 9-5 darba dienu ( jo otrs neprot latviski), ienesīs kādu naudiņu ēšanai un īrei, otrs strādās pie tā kas sirdij Tuvs.
Plāns jau labs vai ne?
Mazliet aizmugures fona.
Kabatā mazā maisiņā man ir LU bakalaurs vēsturē un Velsas universitātē bakalaurs dok. filmu un TV kursā. Nekad neesmu dzīvojusi uz pabalstiem un arī tagad to negribu darīt un nedarīšu.
Sākot meklēt darbu radās arī man viens loģisks uzstādījums, labi, es meklēšu darbu, bet tādu, kas arī spētu mani attīstīt, kas mani izaicinātu un būtu manā izglītības lauciņā. Pašlaik kamēr naudas no sakarātā mums pietiek vēl 3-4 mēnešiem, es nespēju un negribu sūtīt CV uz kafeijnīcām, jo šķiet tur jau savu laiku esmu atsēdējusi un tomēr arī esmu kopā veselus 6 gadus mācījusies un ir bijusi pieredze savā lauciņā, tikai ārzemēs. Taču tagad ar vien biežāk nepamet doma, ka ja jau visi vadži trūks kafenīca lai iet...ja vien tur nemaksā minimālo? vai tāda lieta vispār Latvijā ir?
Līdz šim tā diezgan aizrautīgi, katru dienu ejot Valsts nodarbinātības aģenturās mājas lapā, gan cv.lv, gan ieskatoties FB lapās, divu mēnešu laikā esmu atradusi 50 man interesējošus darba piedāvājumus. Katram no tiem es esmu veltījusi vismaz 1 h laika, lai pieskaņotu savu pieteikuma vēstuli. Tātad tas man aizņēmis no 8 nedēļām labi ja vienu, darba stundu ziņā.
Kādi tad ir bijuši reuzltāti:
Atbilde no Letas, kur aizeju uz interviju un pēcāk man piezvana, ka viss bija super, bet tas Jūsu minētais 6nieks latviešu valodas gramatikā, nekam neder, jo esam atlaiduši korektoru....khmmm, tad tāpēc mēs presē pamanām tik daudz drukas kļūdu, jo tagad pat naudas tam nepietiek.
Un aizgāju uz vēl vienu interviju, kādā no filmu studijām, kur īpašnieks meklēja kādu kurš prot pārdod filmas, bet īsti ko pārdod pats nezināja, šķīrāmies ar labiem vārdiem, pie viņa atgriezīšos ar savām idejām, kad kafejnīcā sūkāšu cukura kubiciņus.
Un tagad ir vēl viena atbilde, bet, ar mājas darbu, mājas darbs principā ir sociālo tīklu stratēģijas izveidošana, programmas sastādīšana un vēl kas cits. Lai visu to varētu sagatavot sākumā jāiepazīstas, jāizanalizē un tad jāatdod viņiem savas idejas. Tā aizrit viena diena, protams, ar kūkas pauzēm un paskatīšos pa logu pauzēm, mums starp citu tagad ir ļoti labs skats uz TV torni un Daugavu, bet vairs nav treilerīša askētisms, kurā nodzīvojām 4 mēnešus. Tas tā, lai parādītu, ka neesam tie, kas baigi daudz prasa no ``lietām``. Savā darziņā arī kādas puķes jāiemet, vai zinies.
Vēl domāju, labi, izskatās, ka valsts rīko http://macibaspieaugusajiem.lv/ , kur var pārvalificēties, jo kā mēs zinām, humanitārie ir par daudz saražoti uz šīs pasaules. Pavērojot šī projekta marketingu, cilvēki bildēs izskatās tik nelaimīgi un uz robežas, kas liekas, ka nu ja jau Tev neiet, tad Tu vari droši pievienoties viņu bariņā un skumīgi sevi pārkalificēt!
Nekā nebija!
Tev jābūt nodarbinātam un tikai zemākajās profesijās, lai Tev būtu priekšroka. Mans sapnis par galdnieka amatu arī izplēn.( bija ļoti interesanta epastu apmaiņa, lai tiktu pie šāda slēdziena)
Es zinu ir vēl taču Valsts nodarbinātības aģentūra un es varētu iet tur, bet man kaut kā ļoti kaulā griež iespējamā birokrātija un dokumentu kārtošana, man pietiek paskatīties viņu mājas lapā un pašai meklēt darbu, jo spēks man vēl ir un 3-4 mēnešus es pat varu īri nomaksāt.

Un tas viss uz fona mēdijos: ReBaltica ``Nākotnes Latvieši``
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|04:28 pm]

sirualsirual
vakar beidzot izgāju uz pasākumiem (esmu apslimis), un, satiekot paziņas un draugus pēc ārzemju ceļojuma, biju pārsteigts par sarunu lēno gaitu, kā arī lielo paužu daudzumu visās sarunās, kurās biju iesaistījies.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|02:21 pm]

pietura
ir ko teikt,bet nav ko teikt.
ir kam teikt, bet nav kam teikt.
tāds mūžīgais aplis no kā ārā nevar tikt, vai negribas tikt, vai nemāku tikt.
nezinu kā ir.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|04:17 pm]

runcis
tad un tagad.. )
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|03:27 pm]

po
[Tags|]

visi tabi tik labi, tik labi...
linkpiedāvāt variantu

season of the witch [Oct. 20th, 2017|03:25 pm]

chimera
[Tags|]

iznesu miskasti. pie garāžām, kā parati, tusēja sētnieces vīra brālis (50+) ar sētnieces dēlu (35) un trešo nezināmo. taču ierasto tēmu vietā (like, cik ļoti sūkā mūsu māja un kaimiņi) viņi dzīvi apsprieda, kur labāk mežā atrast halucinogēnās sēnes un kā tās pagatavot.
linkpiedāvāt variantu

Viņa ir sausa [Oct. 20th, 2017|03:07 pm]

qgmr101
[Tags|, , , , , ]
[garīgais | contemplative]

linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|03:06 pm]

punkts
Fizio Андрей.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|02:51 pm]

santech
Kebaba dziesmiņas šodien nebūs. Rīt gan varētu būt.
linkpiedāvāt variantu

a sigh of joy [Oct. 20th, 2017|12:16 pm]

neoplasm
[garīgais |?]
[saundtreks |Saint Motel - Move]

hahā, šodien notika kaut kas smieklīgs un man likās, ka nekā smieklīgāka par vakardienu nevar būt. īsāksakot, man ir tāda mangō karte, kas vietējais ētalōna ekvivalents. es dažureiz, kad sliņķis vai kavējos, braucu uz darbu ar tramvaju, trīs nieka piečas. pēdējos mēnešus astoņus braucu principā pa zaķi, jo karte bija nokārusies un es par to biju apvainojusies, jo man uz kartes bija 30 mārciņas un slinkums iet to karti mainīt, jo attiecīgais birojs nekad nebija pa ceļam. vakardien mani beidzot pieķēra kontrōle, kas mani absolūti nesatrauca, jo es mierīgi nomētāju muļķi un nekāds sods man nepienācās - karte beigta, es neko nezinu, pati viņu neesmu lauzusi. bet vakardien mums bija darba pusdienas un pa ceļam apukaļ uz biroju es ieskrēju taj' sabtransa ūķī un tiku pie jauna "jētalōna", un manas 30 mārciņas viņiem tur migājās un kartiņtante man viņas pārskaitīja uz jauno karti, kas jauki un patīkami, jo tip free money, ņemot vērā, cik daudz es esmu nobraukusi par zaķi. huļigāns-veiksminieks, varētu teikt, but wait for it.

patinam tātad uz šorītu, kad sprintēju uz tūliņās atejošu čimbuli, nopīkstinu fiksi savu talōnu piečas aparātā un tas uzrāda visnotaļ astronōmisku summu, bet es ielecu čimbulī sevišķi neaizdomājoties, jo agrs rīts un domāju, ka pārskatījos. pie darba, lecot no tramvaja ārā, nopīkstināju karti akaliņ un man gandrīz izsprāga acis no pieres, mincīši - kartiņtante man vakardien uz mangō karti 30+ mārciņu vietā pārskaitījusi 3000 mārciņas [3150.00, ja vēlamies tā pavisam precīzi] lo-hohohō-l. ride free for life, i guess. normāls pižec, es jums teikšu, tante pati uzhakojusi sistēmu, jo vispār maksimums, ko uz mangō kartes var uzskaitīt ira 250 mārciņas. [tā kā gribēju nest tantei apukaļ, jo es nezinu, ko ar šito visu darīt - neviens normāls cilvēks tik daudz nevar nobraukt. vienīgais bōnuss, ka ir starppilsētu autobusi, kas arī šo karti ņem, kas nozīmētu neverending roadtrips. karma, ko tu dari? taisies mani notriekt ar tramvaju?]

link7 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|02:38 pm]

punkts
Cik esmu redzējis arābus, ja viņi nav intelektuāļi, tad ir riktīgi šmekaini.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|02:29 pm]

punkts
Dod pieci, nobiedēji.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 20th, 2017|02:20 pm]

teja
Es pēkšņi aptvēru no kurienes nāk tās Rīgas sabiedriskā transporta sejas - viņas jaunībā ir bijušas resting bitch face (jeb, kā teica mans ārzemji draugs - neutral cold faces). Tā kā, meitenes, vairāk smaidiet, un viss būs labi!
link4 piedāvāja|piedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]