Biedri [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jul. 25th, 2016|08:39 pm]

santech
[saundtreks |Mlada Fronta - Contrast 2005-2011 (Unreleased And Rare Track]

līdz deus ex tā arī netieku. laiakm jāuzliek kāda filma. jo padomāt vairs īsti nevaru. gribētoes asāku prātu lai pageimotu, bet gadījās tā, ka sajutos nenormļai izslāpis, un iegāju labietī pēc litra līdzņemšanai. tagad pēdējie malki un viss. ok, pārēdos arī. tas arī mazliet notrulina. bet šodien bija gara darba diena, kas knapi ielīda savās 8 stundās. bija jau vēl ko darīt, bet, brīnumaina kārtā, šoreiz pa vīkendu bija sabiruši pasūtījumi un pa dienu piebira vēl. bet sešos vakarā bija sajūta, ka pietiek.
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|08:39 pm]

chaj
Mamas and papas
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

Ja Laiks mūsu ir Upe, tad ūdens tajā vien tad ir silts, kad mēs neesam šīs Upes krasti, bet TILTS (c [Jul. 25th, 2016|07:36 pm]

barbala
[info]alefs ieraksts par invalīdu un alu man atgādināja, lūk, kādu gadījumu. Viņdien biju izlavījusies no galvaspilsētas un braucot cauri Ugālei (lūdzu, izrunājiet pareizi, ar lielo "U", ja), savajadzējās vietējo presi, dzeramo ūdeni un saldējumu "Vēsma" no veikala "Lāsma", lai veiksmīgāk noskaņotos uz lokālpatriotisma nots.


Pateicoties pārdomātajai planogrammai (govju ķēdes grīdas plauktos, skārda spaiņos mēslojums, kaķbarība blakus, visi pasaules Selgas cepumi un vafļi, bet ūdeņi- atsevišķā plauktā, gaisā smaržo Ariel, Vesnuļočka un Silan, pašā stūrī kosmētika un matu rotas un apakšbikses leopardā, bet letes sveramie cepumi (ar povidlu, ar povidlu un kakāo masu tūtiņā, smilšu) un ŠERBETS; mušas gluži apžilbušas no tveices patveras uz liķera pudeļu kakliem, pārdevēja, viņa arī arī prečzinis un merčendaizeris un mazo lietu krāvējs, stalta, turās sīksta, tas labi) visu sariktējām operatīvi, neko lieku nesakaprīzējām, ieņēmām trīscilvēku rindu un pirms mums esošā aptuveni 23 gadus jaunā sieviete, kad norēķinājās par sešiem Cēsu citronalus puslitrīgajiem kokteiļiem, uz brīdi saministinājās un ļoti nosodoši noskatījusies uz garlaicīgajām izvēlēm mūsu grozā, palūdza pārdevējai vien'kīlo krējuma uz krīt līdz sezdienai,ko?

Droši vien, ja viņa nepirktu tieši sešas Cēsu citras, bet bērnu vai suņu barību, maizi un sāli un eļļu un biezpienu, to krējumu viņai mīļuprāt nopirktu, jo kam gan negadās. Bet tās citras. Sešas. Ech.

Arī pārdevēja kā neiejūtīga banka noraidīja krējuma kredītlīniju un neveiklajā klusumā noklusētais komentārs pēcāk sabalsojās ar vēlāk Ventspils novada vēstīs lasītajām Ances, Popes un Užavas novadu svētku programmām, kurās dominēja šāda shēma:
6.00 makšķerēšanas sacensības, 11.00 prieka gājiens, 11.15 bērnu ansamblis, 11.30- spēkavīru sacensības un atrakcijas ģimenēm, kuras aizņem lielāko daļu dienas, tad ap 19.00 sākas zaļumballes un ap 21.50- salūti. Svētkus lielākoties vada Dita Lūriņa un Mārtiņš Egliens izbraukuma sesijas variantā. (pasākumu vadītāju iepirkums vairākās lotēs?)

Vienīgā, kas stilistiski atšķīrās, bij Pop', ar kuru tad arī vēlos jūs iepazīstināt.
Lēšu, ka Apsītei- Indānei ir kāds kaismīgs sekotājs vai arī pro-bono darbs Popē - jo izlasījuši šo, jūs zināt, ka Prieka vārti Popē jūs gaida jau vēja zvanos!


"Pope* ir skaista un mežonīga.
Dziļa un dulla. (Rževski vai fonētiski apsēstais automātiskais tulkotāj, stāt)
Ar kalnu mugurkaula vietā un aleju labirintiem dvēselē. Vieta, kas grib skanēt un skanēs. Kas nekad nav apkususi savā skanēšanā, vien skanējusi ārpasaulei nedzirdami."

Lasiet, ziedojiet BIEDRĪBAI SIETS Rževski vai semiotiķi, jau sen lūdzu, stāt un gluži vienkārši- aizbrauciet uz Popi.
*arī šokolāde Nellle Ulla un daudzi citi Matkas zīmoli
link6 piedāvāja|piedāvāt variantu

Ko darīt ar negaidīti uzradušos 15" ThinkPad T60? [Jul. 25th, 2016|07:03 pm]

phz
[Tags|]

Protams, ka ielikt šaurekrāna T61 pamatplati, lai būtu 64 bitu procesors, 8 GiB atmiņas atbalsts un SATA II, T500 radiatoru + ventilatoru, lai būtu vēsāk un klusāk, SSD, lai būtu ātrāk, otru SSD optiskās atvilktnes vietā, lai būtu vairāk, un, pats galvenais, 1600x1200 IPS ekrānu, lai būtu skaistāk.

T.i., jauki, ka arī datōru jomā ir klasika, ko neceļas roka mest ārā, bet gan uzšķūnēt līdz mūsdienu līmenim kā tādu Kārli - šosejas spoku.
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|06:43 pm]
fedrs
Pēkšņi norietēja saule, un es nodomāju, sasodīts, a ko es vēl neguļu.
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|06:05 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]
[garīgais |negaiss vai velotrips?]

lielisks mēms:

"if you line up all your ex lovers in a row, you can see the flowchart of your mental illness"

piemēram, esmu pamazām nonākusi līdz sava vecuma boifrendam, kurš izpilda šo lomu vairāk nekā pāris nedēļas. milzīgs sasniegums! vispirms šķita, ka nespēju tolerēt tuvredzīgu attieksmi, aprobežotību un vieglprātību, bet pēc tam atklājās, ka jo vecāks boifrends, jo šausmīgāki dziļūdens briesmoņi tur var būt paslēpti. tad nācās eskeipot, sajukt prātā un beigās nonākt pie tā, ka, seriously, ja kaut nedaudz sevi cieni, neizvēlies čali, kuram pašcieņas vienkārši nav. var gadīties, ka nāksies viņu piebeigt žēlsirdības vārdā, bet tā reāli sāpīgi, jo būs jau izsmēlis pilnīgi visu Kosmosa pacietību ar savu Nāves gaidīšanu un lupīšanu griestos. mazais, tiec taču tam pāri!
link2 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|06:23 pm]

zirka
[Tags|]

dominikas iedvesmota, aizgāju uz razpradāžām pēc vismaz diviem pāriem glītu kurpīšu, izgāju ar vienu pāri rozā kedu, nukastasir
link5 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|06:11 pm]

rasbainieks
reizi miļōns gados nobraucām uz tallinu (ja precīzi, es reizi desmit, kicīšs reizi divdesmit piecos)
tur ir tik brīnišķīgs hipsteru kvartāls telliskivi, atliek tikai skaudībā noelsties – tāds vefa un andrejsalas hibrīds, tikai funkcionējošs un ar prastu ģentrifikāciju neuzmests (taču dārgs, bet, kā jau usne savulaik teica, hipsteriem ir gaume UN nauda)
un ļoti, ļoti apmeklēts, f-hoonē galdiņu dabūt pēc diviem brīvdienā jau ir nereāli, un jebkurā no terasēm un āra kafenēm (un to tur netrūkst) pēcpusdienā vēl varbūt ir kādas brīvas vietas, bet vakarā jau adatai nav kur nokrist
tā kā negribējās uzprasīties paziņām uz naktsmājām (bet draugi visi ir tartu), nobukojām apmēram pilsētā pēdējo jēdzīgo airbnb, kurš izrādījās kolosāls atradums
kicīšs gan teica, ka saimnieks izskatās pēc serial killera, un izrādījās, ka dzīvo viņš arī tāpat – studio jaunajā projektā, pilnīgi sterils, virtuve pilnībā balta, ieskaitot arī indukcijas virsmu un ūdenskrānu, mēbeles precīzi divas, gulta (viltīgā nišā ieslēpta) un dīvāns, neviena krēsla vai galda, skapī trīs krekli (un tā ir viņa pamatdzīvesvieta), pie sienas viena liela pelēka glezna, nu tāds androīda štābiņš, kur apsēsties un gaidīt, kad varēs no rīta atkal iet ārā un izlikties par cilvēku
bet ērts un patīkams, un desmit minūšu gājienā uz vienu pusi ir telliskivi un uz otru tikpat – toompea (mēs gan vecpilsētā vispār ne soli nespērām, hipsteru rajons paņēma visu laiku un uzmanību)
starp citu, hipsteru rajonā bija patīkami, ka latviešu produkti un dizains ir cieņā – veloveikalā prominentā vietā ērenpreisi, craft beers krogā ir valmiermuiža (kuru cilvēki arī dzer), un apkārt staigā cilvēki one wolf krekliņos
apmeklējuma iemesls, jūs uzminējāt, bija festivāls
tāds maziņš, bet negants – ar zviedru joy division vai tomēr drīzāk new order viagra boys, maniem mīļajiem les attitudes spectrales no rīgas, japānieti kirilolu ar pilnīgi pārpasaulīgu rīkli un st. cheatersburg, kurus jūs redzēsiet labādabā, bet, ja jūs jautājat man, nav vērts, tāds pops, kurš vismaz izskatās smieklīgi, tāda kapela "linards un andrejsalas zēni"
viss, atskaitot pēdējos, bija katrs savā veidā no-bullshit, gluži kā festivāla organizators – tumšādains brits, kurš jau gadus desmit vismaz dzīvo tallinā un rīko pasākumus tikai un vienīgi ar muzonu, kas viņu interesē, jūs varbūt viņu atceraties no tās reizes, kad magik markers bija rīgā
mājupceļā izmantojām arī tallinas plašās šopinga iespējas, piestājot pie veikala, kurš rīgā aizvērās, bet tallinā joprojām ir dzīvs un spārdīgs, un tur var dabūt smaržas ar sirsnīgo nosaukumu death and decay – ja jūs jūtat, ka kaut kur kāds smaržo pēc satrūdējušām maijpuķītēm, tā esmu es (kad atcerēšos nāvi un iznīcību ne tikai nolikt plauktiņā, bet arī uzpilināt uz sevis, jo vispār biju pārstājusi lietot smaržas, viņas visas nelāgi ož)
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

atlūgums akceptēts, parīt atdošu laptopu [Jul. 25th, 2016|04:07 pm]

qgmr101
[Tags|, , ]
[garīgais | happy]
[saundtreks |Luga Spēlēju Dancoju : https://www.youtube.com/watch?v=4tt80]

Neko ļaunu jaunu nepateikšu, bet Rainis was sick as fuck (and I like that)

"Ļauns vakars, velns palīdz" -- vot no kurienes šis? How evil and twisted you must be to say something like this!? Un tā "miroņsvecīte" FFS? "Nesat nazi!". WTF!? Man patīk! "Veikti visi trūdi, Lede guļ puķes miegu, rīta rasas slacināta!". Nu te nevajag vairs vārdus, to visu lugu var izvazāt pa citātiem!!!

Man ļoti patīk vizuālais noformējums šim: Luga Spēlēju Dancoju un skaņas ohhh, nu tā vispār ir klasika, kas manā galvā attaisno Iļģu eksistenci, pārējos viņu darbus es nespēju uztvert, tā ir kaut kāda paralēla eksistences plāksne)

Īsi sakot, Iļģi rullē. Un Stiebra rullē.

P.S. Es ļoti drīz slēdzos uz friends only, jo nu es te bārstu gan mēslu, gan pērles, un uzskatu, ka labie cilvēki ir tās pērles pelnījuši (sūdus arī, jo bez sūdiem nekas neaug), bet cūkas arī jau ir paēdušas. Nekad vairs negribu anonīmiķu komentārus ne pa tēmu, kā tepat pirms dažiem ierakstiem. Kaitina tupi cilvēki.

IP adreses jau esmu savās darba vietās atskatījies tā, ka godīgi sakot vairs negribas. Ja šis ir pēdējais ieraksts, ko tu redzi, bet gribi redzēt vēl, komentē (skrīnoti). Tādas lūk lietas. Speciāls sveiciens Denisam, kā jau pienākas.
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|04:02 pm]

gary_crant
shoriit pie areenas riiga pretii skreeja padsmit puskaili, iedegushi, smaidoshi (skreeja!!), kaa no old spice reklaamas izkaapushi viirieshi gados taa ap jeezu.
un patiesi sajutos, ka dievs ir sveetiijis sho dienu
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

paldies. [Jul. 25th, 2016|03:46 pm]

juriic
[garīgais | touched]
[saundtreks |Mt Eden DnB - Chasing shadows]

es esmu tīrs.
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|03:42 pm]

alefs
[Tags|]

“Prapusķiķe invaļida,” paziņoja kāda sieviete, kas pie kases nostājās starp mani un rajona jaunekli pirms manis, un uz kases lentas mēģināja uzlikt savu alus bundžu.

Rajona jauneklis krieviski paskaidroja, ka šitas jau ir bezkaunīgi un ņeprojģot, un rindas gals ir tur, tālāk. Viņam piebiedrojās latviešu sieviņa, kas stāvēja aiz rajona jaunekļa un sacīja, ka “jesļi bi u ņej maizes kukulītis bilo”, tad vēl varētu saprast, bet šādi par traku. “Pareizi,” ar vieglu akcentu latviski sacīja rajona jauneklis, “bez tā alus viņa badā nenomirs”. Latviešu sieviņa gan piebilda, ka ko gan viņa saprotot, jo “pasaule tak mūsdienās kājām gaisā apgriezusies”.

Kad pārdevēja sāka spurgt, es tā arī nesapratu, vai tas bija par šo etnolingvistisko saskaņu un vienotību zem sociālā taisnīguma karogiem vai arī par saldējuma kaudzi, kuru pa to laiku biju sakrāvis uz kases lentas.
link8 piedāvāja|piedāvāt variantu

Un atkal jau [Jul. 25th, 2016|02:57 pm]

juriic
[garīgais | sore]
[saundtreks |Mt Eden Dubstep - Prodigy : Omen (Bootleg)]

kārtējo reizi viss ir daudz labāk nekā man šķiet.
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|02:59 pm]

7dienuviikendz
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|02:54 pm]

lavendera
Un vēl man patika filma "Sparrows". Ar visu to, ka to skatījos bez skaņas, tikai ar titriem (tā sasodītā aviokompānija austiņas nevis izsniedz, bet tirgo).
Iesaku pat neskatīties treileri, jo visa filma ir garšīga (nevajag maitāt sev pārsteiguma efektu).
Galvenajam varonim ir 16 gadu. Un filmā ne grama didaktikas. Daudz godalgu.
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|02:42 pm]

chimera
reizi N gados man sāk likties, ka seja ir tāda pelēka, apvītusi un ne aļo, ieeju kādā kuponu lapā*, nopērku kādu random procedūru un apmeklēju to #spontānārītarutīna

šoreiz biju uz mezo kaut ko. bet stāsts nav par to. stāsts ir par to, ka, izrādās, man nekad nebūs grumbu! man sejā ir tik daudz kolagēna, ka es varētu to donorēt! pat ja es izkūkošu prātu, izklaidēties ar botoksa injekcijām man nespīd! mana seja novecos pēc gravitācijas principa, tas ir, vienkārši nošļuks lejā :D

toties ja nesākšu staigāt ar saulessargu, zieķēties ar spf 30000, neatteikšos no pirtīm (šņuk) un alko (dooh), staigāšu ar sarkanu, dzīslainu ģīmi mūžīgi. nu, bet tas nav nekāds jaunums. ā, un ja nesākšu hid-ra-tēties. vai kāviņtur.

-(lekcija par sejas kopšanu mājas apstākļos ar N punktiem un apakšpunktiem)
-apžēlojiet, man ir dienas krēms par 3 eiro un nakts krēma nav vispār
-un cik ilgi jūs cerat izbraukt uz labas ģenētikas rēķina??

*pie viena uzzināju, ka kuponu bizness latvijā iet uz bankrotu
link12 piedāvāja|piedāvāt variantu

Dienas šoks. [Jul. 25th, 2016|01:22 pm]

nomirusi
http://psihosomatika.lv/page/jaunumi/psihiskas-veselibas-nozares-sakartosana

Da fuck?? Man likās tam jau ir lielisks apzīmējums - ārsts psihoterapeits, lai nošķirtu vienus no otriem. Un jā, nozari VAJAG sakārtot, bet ne jau izmetot miskastē pusi no nozares!! Am, am, am... Koa? Šis nereģistrējas.
link11 piedāvāja|piedāvāt variantu

brahmas naktstaurs [Jul. 25th, 2016|02:06 pm]

sinusoid
[Tags|, ]
[garīgais |сонлевый]
[saundtreks |faiyaz & niaz ahmed khan - rāga bageshri]brahmaea wallichii, spārnu pletums līdz 16cm
link3 piedāvāja|piedāvāt variantu

budžeta ietvaros [Jul. 25th, 2016|01:29 pm]

sinusoid
[Tags|, , , ]
[garīgais |neizgulējiespuspamodies]
[saundtreks |faiyaz & niaz ahmed khan - rāga todi]

īsi par apbedīšanas biznesa pārstāvja ārkārtas pienākumiem.

портфолио
linkpiedāvāt variantu

[Jul. 25th, 2016|08:55 am]

10m_zem_uudens
[Tags|]

un kad Tev káds homo sapiens pédéjoreiz skypá nolaizíja kameras lécu?

(iekritu azartá, arí pamégináju,
uzreiz nozéloju)
linkpiedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]