Biedri [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

the impeccable pecks [Sep. 29th, 2016|07:05 am]

neoplasm
[garīgais |:)]
[saundtreks |kriss, liec mani mierā]

katru dienu meklējot jaunu dzīvesvietu un čekojot labāko tam paredzēto saitu, es regulāri redzu arī džō sludinājumu, kur viņš meklē meiteni manai bij.istabai un es katru reizi ņirdzu. visskaļāk es ņirdzu pāris dienas apukaļ, kad viņš uzsita cenu uz 600 mārciņām, par tādu piķi šejienē var dabūt 2- vai 3-istabu māju, pat mana istaba londōnas centrālajā torņkalnā maksāja 500. vēl arī tas, ka tādām debilām narcisēm kā viņš nepielec, ka neviens nespēj ar viņu neko ilgi nodzīvot. alsō, viņš sludinājumā melo par savu vecumu, that's all you need to know to know him.

pēdējā laika mazās sakritības, kas sākas manā prātā, bet tad izsprūk pēkšņi realitātē. viendien gaidīju vienas mājas saimnieku uz ielas un pīpējot paspoguļojos kādas noprakotas mašīnas logā. pēc tam nodomāju, ka no malas tas izskatās itkā es veiktu fiksu salōna satura inventerizāciju kā pirms ielaušanās, bet tad sevi nomierināju, ka neviens tā nekad nepadomātu, jo sievietes nemēdz zagt mašīnas. tās, protams, ir muļķības, bet es vienkārši par to nekad neesmu ziņās dzirdējusi, ka nozīmē, ka sievietes moš tiešām nezog vai arī zog tik profesionāli, ka nekad nav pieķertas. pie sevis panīrdzu par stulbu domu un aizmirsu all about it līdz aizvakar, pēc tūres pa smukpuisīša apartamentiem, kriss man vēlāk mašīnā stāstīja, ka smukpuisīša mašīnu, kamēr es tūrēju, bija atnākusi apgrmamstīt ārkārtīgi aizdomīga sieviete. paskatījusies pa logiem, paraustījusi visus durvju rokturus un tad, krisu ieraudzījuse, metusies bēgt. now i know :)

otra mazā sakritība. atcerējos visus savus izbijušos partnerus, bet nespēju atcerēties visus, ar ko esmu bučojusies [neesmu gluži vieglas uzvedības, procesōrs švaks vienkārši]. tā bija pilnīgi nesvarīga doma un es par to aizmirsu līdz man feisbuķī iekrita uzaicinājums no vienas tādas dzēruma kļūdas. atpazinu pec vārda, starp citu, nevis pēc sejas, jo daudzi gadi jau paskrējuši. declined, but had a good chuckle.
linkpiedāvāt variantu

invest [Sep. 29th, 2016|08:29 am]

ingmars
Invest in Remarkable Indonesia.
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|09:18 am]

str
bija brīnišķīgi krāsains sapnis

"vēl viena ziema veiksmīgi pārdzīvota "
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|09:09 am]

chimera
o, kamēr es kuro gadu domāju, moš tomēr saņemties, pashēmot un ielīst mikromaksātāju kategorijā (bet traucē, espatnez, slinkums, mīzīgums, pohujisms, ideālisms?), tikmēr mikronodokli atceļ kā sugu un man vairs nav šādu problēmu, paldies
link7 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|08:58 am]

neraate
būtu gulējuši līdz deviņiem ja ne zvans pie durvīm. un tad man sākās panika, jo ir jauns skapis priekšnamā un nebija atslēgu. tikmēr uzstājīgi zvanīja, es nobijos, ka tiešām kādas instances izsauktas. izrādījās pastniece ar ierakstītu vēstuli no bankas cilvēkam, kas šeit nemaz nedzīvo

viss būtu jauki, bet man no vakardienas pastaigas pa pusi Lāčplēša un visu Ģertrūdi tā sāp mugura, ka paiet gan var (ar jostu) bet vienalga apsveru domu noteipoties no galvas līdz kājām. vai arī atrast normālu masieri, bet cik atceros no draudzenes, kam nesen bija identiska problēma, viņai veicās tikai vienā centra salonā par 60 ērikiem. šim es morāli neesmu gatava (jo es neesmu tā vērta.lol)

un vispār es šonakt sapņoju par Streiča jubileju, mēs bijām kkādā pasākumā, viņš mani nosēdināja kkur tālu no sevis un pēc tam dusmojās, ka bērnu dziesmiņas nedziedājām sinhroni (vai man vispār esot dziedamā dzirde?!) jo man blakus un aiz muguras kliedza zīdaiņi
link3 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|08:43 am]
zirka
[Tags|]

ilgi nevarēju piecelties, tāpat kā pēdējos 4, nē, 400 rītus, taču šoreiz man traucēja atvērt acis sapnis, kurā mēs ar tevi atkal bijām draugi, vai vismaz ceļā uz to pusi. bija neveikli, bija drusku muļķīgi, bija daudz ne pārlieku ērta klusuma, taču, kad beidzot patiešām pamodos (nospiedusi modinātāja atcelšanu reizes 8-10), sajūta bija krietni siltāka nekā citos rītos
izstāstu sapni, lai piepildītos
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|08:31 am]

saccharomyces
[Tags|]

sapnī man nodega māja
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

Nepieskaitāmība [Sep. 29th, 2016|08:28 am]

po
[Tags|, , , , , , ]

Tāds aizdomīgs tas jaunais baņķieru valsts jautājums – "Vai kāds no jūsu radiniekiem ir politiski nozīmīga persona?" Vai tad mēs katrs pats neesam visdemokrātiskākā valsts pasaulē, un vai tad ikkatram vismazākajam pie mums nav visaugstākās politiskās nozīmes kopš Gaja Jūlija?

Tad ko mūsu politiski vienlīdzīgākā šķira grib panākt? Lai kāds viņu vai arī suverēnu darījums paliek nepamanīts?

Ir neatsverami būtiski ierobežot korupciju un terorismu! Kā nekā, šīs lietas ir asā pretrunā ar mūsu demokrātisko valsts režīmu! Korupcija nozīmētu varas izmantošanu savtīgās interesēs - pasarg' dievs! Sanāks vēl kopā kādi, teiksim, simts cilvēki un sāks lemt, kā pakārtot visus pārējos savām interesēm! Jā, un terorisms – vardarbības izmantošana politiskajā cīņā. Mēs nevaram pieļaut, ka cits no cita kaut ko pieprasītu, pamatojoties fiziskā pārspēkā. Viens, otrs neizanalizēts darījums, un aizies džihādisms – sāks intelektuāli vājākie staigāt apkārt bruņojušies, braukāt busiņos un bruņmašīnās, aplaupīt un ieslodzīt citus, lai finansētu savu politisko grupējumu un ierobežotu brīvību kontroles vārdā. Nepieļaujami!

Viss jau ir vienkārši un skaisti – analizēt vajag katru un visus, un ne tikai naudas darījumos. Tikai nevajadzētu nolaisties līdz tam, lai kāds paliek neuzraudzīts un zaudē savu politisko nozīmību.
link5 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|08:10 am]

kisswithafist
esmu sākusi gaidīt garos rītus ar nepacietību. garie rīti ir tie, kurā kaut kur jābūt vien ap pusdienas laiku, bet divas lietas ir skaidras - būs rajons, kas naski mostas (suņu cilvēki un ostas strādnieki jau startē septiņos) un vismaz divas gardas kafijas. neviena krūze, protams, nav tik garšīga kā tā, kas mājās un pirmā. melna, ar trim nestrīķētām karotēm pierastās kafijas, noteiktas formas krūzē (krūzes variē, bet formai jābūt vienai - nekādas taisnās un nekādas platās).

mājas? laikam, jā. pagaidām, vismaz. manas mājas ir tur, kur smaržo pēc kafijas un rozēm.
link2 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|08:02 am]

pljecka
A mēs šogad nepiedalīsimies projektā "sadirsīsim dārzeņus kompozīcijai"!
linkpiedāvāt variantu

scepsis [Sep. 29th, 2016|06:06 am]

dooora
https://youtu.be/8aw1oyqSKH0
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|04:08 am]

roncijs
sevis muļķošanā pieķeru sevi aizvien īsākā laika cilpā
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|02:52 am]

sirualsirual
Honored guest no jw krājuma honored guest.

"Her mother's name was Lenore and sometimes in the night her mother would call out this name, her own, 'Lenore' in a strong, urgent voice and Helen in her own room would shudder and cry a little."
linkpiedāvāt variantu

tech [Sep. 28th, 2016|11:16 pm]

217
"Moscow is ditching Microsoft Outlook and Exchange Server in favour of a home-grown variety as Putin cracks down on US tech.

Artem Yermolaev, Moscow's technology chief, explained that the city will begin by dropping Microsoft Exchange Server and replacing Outlook with an email system developed by state-run carrier Rostelecom on 6,000 computers. This will be expanded to 600,000 computers in the future.

Yermolaev hinted to reporters that Windows and Microsoft Office may also be replaced.

Moscow's authorities have already replaced Cisco networking software with a domestic equivalent, and Oracle databases have been ditched for PostgreSQL at the city's regional government and state-owned media firm Rossiya Segodnya, according to Bloomberg ."
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 28th, 2016|11:59 pm]

saldumi
[Tags|]

A peculiar timidity, however, takes hold of anthropology when the moment comes to extend this methodological skepticism to our own cosmology, either because it is thought implicitly that it is shared by all and that humans everywhere can distinguish between a matter of nature and a matter of society, or because it is believed that the dissociation between these two orders of phenomena is a scientific tool as transhistorical as the periodic table of the elements. But this is wrong on both counts: only in the last third of the nineteenth century did the dualism of nature and culture take shape in Europe as an epistemological device allowing a simultaneous discrimination between distinct orders of phenomena and distinct means of knowing about them. Admittedly, the idea of nature took its first faltering steps in ancient Greece and formed the pivot around which the scientific revolution unfolded during the seventeenth century. This revolution legitimized the idea of a mechanical nature, where the behavior of each element can be accounted for by laws within a totality understood as the sum of the parts and interactions of these elements. But opposite this nature, at once an autonomous ontological32 domain, a field of inquiry and of scientific experimentation, an object inviting practical exploitation and amelioration, there was not yet a collective counterpart. For singular communities, differentiated by customs, language, and relations-what we now term "cultures" -to emerge as scientific objects susceptible of being opposed to the field of natural regularities, it was necessary to wait until the end of the nineteenth century and the intense debates that, particularly in Germany with philosophers like Heinrich Rickert, lead to the distinction between the methods and objects of the sciences of nature and the sciences of culture. There is therefore nothing universal about this contrast. Nor is there either anything properly demonstrable about it. Distinguishing among the objects of the world those that are a matter of human intentionality and those that stem from the universal laws of matter and of life is an ontological operation, a hypothesis and a choice with regard to the relations that beings maintain with one another as a result of the qualities which are ascribed to them. Neither physics, nor chemistry, nor biology can provide proof of this, and it is furthermore extremely rare that the practitioner of these sciences, in their everyday use, actually refer to the abstraction that is nature as their domain of investigation. (I explore these issues in Chapter 3 of my book, Beyond Nature and Culture.)
Anthropology, no doubt because it is in great part the daughter of philosophy, has thus been averse to questioning the universality of the Modern cosmology. It is true that it has not gone so far as to claim that all cosmologies are similar to ours-this would not be very plausible. Simply, we see others, the non-moderns, through the distorting lens that structures our own cosmology, and thus as so many singular expressions of culture in contrast with a unique and universal nature. In other words, we do not envision non-Western civior even pre-modern Western ones, as complete systems of conceptualization of the world alternative to our own, but as more or less exotic ways of accounting for the state of a world that our own system of conceptualization has established (this idea brilliantly developed by Roy Wagner in The Invention of Culture). Making modern dualism the template for all the states of the world has thus lead anthropology to a particular form of academic eurocentrism, which consists in believing not that the realities that humans objectivize are everywhere identical, but that our own manner of objectivizing is universally shared.

(Philippe Descola "The Ecology of Others")
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 29th, 2016|12:12 am]

klusais_okeans
aww, netīšām uzdūros Krievijas vīriešu tiesību aktīvisma mājaslapai: http://mentales.ru/
linkpiedāvāt variantu

Mazā Londona. Kabatas izmēra lidls [Sep. 28th, 2016|09:41 pm]

217
Tiko uz darbu ar overgroundu braucot cauri Rotherhithe stacijai uz pretējās platformas redzēju Džeju, kolēģi no Lidla laikiem.

Āā, pavisam biju aizmirsusi, ka tur vēl ziemā strādāju, smago maisu cilāšanu, kasē zombijskanēšanu un nolādēto hako mašīnu :D labi, ka neesmu tur vairs.

žēl, ka viņš nepamanīja, būtu labprāt caur logiem pamājusi :) bet palika smaidīga sajūta
linkpiedāvāt variantu

dažos teikumos par nesvarīgo [Sep. 28th, 2016|10:41 pm]

telefontubbie
Šis vakars ir pirmais īstais rudenīgais vakars, jo bija knapi nojaušama migla virs salu tilta un trūdoša, sen neostīta smarža.Gribējās jau aizriteņot uz Šķirotavu paklausīties čukčukbāņus,bet somā šķindēja alus un desa,kuru saprāts gribēja pēc iespējas ātrāk nogādāt puncī un ledusskapī.
***
Vakar biju ekskursijā uz Vecmīlgrāvi. Ar Raynell nopirkām litru sidra (lai būtu tuvāk Vecmīlgrāvja realitātei) un devāmies uz Laivenieku ielas pusi, kur atrodas Rīgas viens no bumsi-bum-bum-pizģets objektiem jeb Neste/Statoil naftas termināls, kam blakus ir titty-shaped minerālmēslu glabātuve. Ak jā, par to minerālmēslu glabātuvi presē tagad ir aizdomīgs klusums, vēl pirms gadiem trim bija gari raksti IRā, SestDienā un Latvijas avīzē u.c. drukātajos medijos.
Uz sētas bija apmēram 8 dažādu veidu aizliegumu zīmes, tai skaitā fotografēšanas aizlieguma zīmes. Enīvej,ko nu tur fočēt, ja jau objekts daļēji bija nofočējies no 9stāvenes jumta vizītes kopā ar Disfigurator tālajā 2013.gadā? :D
Aizgājām piesēst pie Vecdaugavas līcīša. Tur atmosfērīgi. Plus, fonā visu laiku skan kravas vilcieni un citi agregāti. Industriālas skaņas ar skatu uz tādu kā dabas stūrīti? y not.
P.S.
Biju arī Kaijas zivju fabrikas ēdnīcā. Tā vieta ir 95% Soviet autentika!!Atlantijas iela 7, welcome visiem adventure-time-istiem. Pusdienlaikā visas iespējas!
***
Ak jā, biju uz Helēnas Kozlovas koncertu. Vot, lai nožēlo tie, kam patīk Helēnas zemā balss - viņai mūzikas ritmiņu piesita dejotāja ar stepa kurpēm plus, vienu vai divus skaņdarbus palīdzēja veidot Nabaklab šaurajā koncerttelpā esošie cilvēki. Kruta!! Ar minimāliem līdzekļiem maximāls efekts!
D.ierēca, ka ja pirmajā rindā kā klausītājs stāv Šubrovskis un Joņevs, tā ir koncertu kvalitātes zīme "būs labi". :D
***
Ledusskapī vēl aizvien stāv eos nestā melone. Derētu šovakar norīt pusi no puses. Tā kā vakariņās ēdu desmaizes ar alu, tā melone varētu būt balanss.
link3 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 28th, 2016|10:35 pm]
runcis
... tālāk ... )
linkpiedāvāt variantu

Aukstā zupa [Sep. 28th, 2016|08:18 pm]

217
Moth


Murgoju pa dienu guļot par darbu. Mums visiem vajadzēja piedalīties ēst gatavošanas konkursā ābeļu dārzā, kur zem ābelēm bija mūsu datorgaldi, abi menedžeri bija žūrija. Es taisīju auksto zupu, bet man nebija kefīra, tikai krējums, tāpēc viņa nebija šķidra. Izmisīgi meklēju kefīru, neatradu, paralēli tam grillēju nezkāpēc jēlas vistu ādas, fui. Pamodos brīdī, kad pēc zupas nogaršošanas, viens menedžeris dziļdomīgi klusēja un teica, ka nekad nebrauktu uz Latviju.

Toties patīk jaunā Metallicas dziesma :) kaut kas ļoti vecs, tuvs un pazīstams, itkā dzirdēts, bet jauns :)
linkpiedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]