Biedri [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 1st, 2014|12:49 am]

huinja
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 1st, 2014|12:14 am]

sirena
[Tags|]

un vispār kāda man maziņa dzīvīte, taisni smieklīgi.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 1st, 2014|12:08 am]

anonymous
Par to, kā čekot faktus internetā:
http://nyr.kr/Y3LE4j
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|11:58 pm]

noisiite
Ja apkārt ir jaunas/interesantas lietas, bērns jau nu neies nodarboties ar tādām muļķībām kā ēšana. Nākamreiz vairs tik dikti viņai ar pupu neuzmākšos, ja negrib, tad negrib. Pēc pavisam nelielas nosnaušanās automašīnā, viņa gan izdomāja man kārtīgāk paēst.
Ļoti priecājos, ka šodien bija iespēja paciemoties pie mammas ar vecākiem bērniņiem. Jauni pieredzes stāsti un noderīga informācija. Un tagad man ir saraksts ar rotaļlietām, kuras man Helmei tuvākajā laikā jāiegādājas.
(un vēl šodien atklāju, ka ir nopērkami cīsiņi ar normālu sastāvu, tādēļ turpmāk nekad vairs neko neteikšu par cīsiņu došanu bērniem)
+ šodien Helme pagaršoja bumbieri un kartupeli.
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|11:59 pm]

sirena
vispār vienīgā lieta kas man patika, ja neskaita visu vizuālo izrādē bija novēlējums - meitenīt lai tev labs līgavainis, taisni nesen braucu trambūzī un palaidu tantiņu apsēsties un viņa man arī teica: meitenīt lai tev Dieviņš dod labu vīru. nu paldies.
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|11:59 pm]

huinja
linkpiedāvāt variantu

garlaicība, gleznas, bailes, pilsoniskā atbildība, uzmanies ko vēlies, apkure [Sep. 30th, 2014|11:46 pm]

sirena
lielā ātrumā braucu no 4 stundu ilgā teātra ģenerālmēģinājuma, neskatījos uz čomski jo tur noteikti visādas rociņas mās uz alkoholu (vai arī nemās, bet es pati iešu) un uz pērnavas alberta stūra pamanīju kā 6 vīrieši spārda citus divus un tad aizskrien prom, paslēpos grīziņkalna krūmos un zvanīju ātrajiem, ātrie protams brauca 15 minūtes un es savās seksī zeķubiksēs vienkārši izskatījos pēc maukas ar riteni uz stūra krūmos, tikmēr sasistie jau paspēja uzrausties kājās, skumīgi samīļoties un katrs aizpīpēt pa cigaretei, vismaz džekam no ātrajiem, kas man atzvanīja bija tieši tāda vīriešu balss kāda man patīk.

kā arī domāju ka totāli jāuzmanās ko vēlies, es te nesen domāju ka varētu notievēt un šekureku tagad katru reizi kad apēdu kaut ko vairāk par knipucīti sāk sāpēt vēders, gaļu vispār neprasās tikai bietes, biezpienu, burkānu sulu. pie tam mājās jau kādu laiku ir pieslēgta apkure, kas ir vienkārši absurds, tik karsts ka jāstaigā plikam, bet kur mani džemperi, kur manas vilnas zeķes un tēja un viss cits kas piedien rudenim?
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|11:23 pm]

zivs
Lūk, skatos Fargo serijāli un atzīstu, ka ir ļoti labs. Tas trills un kacināšana ir izdevusies.
Arī ar galveno varoni ir viss kārtībā - viņš nespēj atstāt vienaldzīgu. Pilnīgi tracina, un esmu ar mieru upurēt nākamo sezonu, ja jau šīs sezonas beigās viņam pienāktu kirdik.
Vispār nespēju vairs līdzi just "sliktajiem" tēliem kino. Vēl trakāk bija ar "True Detective" cinisko detektīvu, kurš sēdēja uz preparātiem, un visus pārspēja gudrībā. Skaidri saskatīju režisora mājienus, ka Metju Makonahija atveidotais tēls ir jāapbrīno. Apbrīnot cinismu? Nu, sooorī.
Tāpat ar visiem pārējiem filmu noziedzniekiem. Parasti klāt piepīta ir kāda augstāka morāle, kāda motivācija, dēļ kā viņš nav gluži noziedznieks, bet sabiedrības nesaprasts varonis, principā. Atgādina alkoholismu, kur cilvēks skaudrām dzīves likstām iet cauri, emocionālus kalnus gāž, viņam ir sava fiška, bet mietpilsoniskā sabiedrība redz tikai lepnu alkānu.

Ar šādu skatījumu, ieloku atkritumu turzā veselu kino žanru. Ja noslepkavoji, tad sēdi, nah.
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|11:43 pm]

usne
Biju Akurātera muzejā, necila, pārāk mūsdienīga fasāde, bet iekšā burvīgs sienu, griestu panelējums, koka gaismekļi diezgan ārprātīgi un visas tās memoriālās mēbeles un mākslīgie ziedi, kas mijas ar parastas tintnīcas sadzīves lietām un paradumiem. Neticams augstās domas un prastuma apvienojums.
Bet Pārdaugava? Pārdaugava katram sava. Un ne jau rajonā ir stāsts, stāsts ir katrā pašā, kā nu kurš saredz savu telpu.
linkpiedāvāt variantu

aktuāls komentārs 2 [Sep. 30th, 2014|09:29 pm]

jan09
"Vēlēšanas ir brīdis, kad vara ir tautas rokās. Neizmantot šo varu un neiet vēlēt – tas nav labi. Tas ir noziegums pret valsti," televīzijas raidījumā "Viens pret vienu" sacīja dzejniece un publiciste Māra Zālīte.

/http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/zinas/neiet-velet-ir-noziegums-pret-valsti-pazino-dzejniece-zalite.d?id=45039798
//ar nepacietību gaidu grozījumus Krimināllikumā - pēc tam vairs nebūs vajadzības pievienoties Krievijai, tā būs apdzīta par apli ;)
///vēl es gaidu grozījumus vēlēšanu likumā, ko valdošie labieši nepaspēja izbīdīt (ja šie tiks atpakaļ pie siles, un visticamāk - tiks) - būs tikai viens saraksts! pareizais! 99.9% nobalsojošo! urrā!

update:

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/528917-mara_zalite_mums_draud_briesmas_tiesi_sajas_velesanas

/kam jums? vai tiešām vēlētājiem?
link9 piedāvāja|piedāvāt variantu

Meitenes, nečurājiet kāpu krūmiņos Jūrmalā! [Sep. 30th, 2014|11:18 pm]

feita_kleita
Tur lūriķi slēpjas aiz kokiem, aiz kokiem, pretīgi glumi slimi rāpuļi.
link2 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|04:17 pm]

mazeltov
Kam pieder SIA "Apostrofs"?
Saskaņā ar Lursoft datiem - 50% pieder Liānai Bokšai un otri 50% - Jānim Ogam; abi ir arī valdes locekļi šajā uzņēmumā.

Starp citu, tas tabulā minētais projekts "Skatiens" - šajā CD Liāna Langa ir ierunājusi savus dzejoļus (lai gan tur ir arī vēl daži, kuri dzied tautasdziesmas un muzicē).

Kas ir Jānis Oga? Jānis Oga ir Latvijas Literatūras centra un apgāda "Mansards" direktors, kura iesniegtos projektus (Latvijas Literatūras centra vārdā) VKKF ir atbalstījis ar 196,427.00 LVL + 99,000.00 EUR laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam un tādējādi Ogu Jānis ir vinnējis arī pirmo vietu kā finansējuma ievācējs. Arī "Mansardam" nav gājis pārāk slikti - literatūras konkursos "Mansards" ieņem piekto vietu kā VKKF finansētākā organizācija laikaposmā no 2008. līdz 2014. gadam.

Just business.


http://klab.lv/users/mazeltov/2280726.html
link23 piedāvāja|piedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|11:14 pm]

ripp
es zinu, ka tas nav racionāli, bet man ir tik ļoti bail no rītdienas miķeļdienas dārziņā ar online režīma "darbiņu" gatavošanu un tai sekojošu izstādi/konkursu, ka nupat tik ilgi sēdēju pie dažādiem dārzeņiem un ogām, ka pagatavoju bumbiervīru un izdomāju gatavot arī rotu komplektu - krelles un aproci.
jūtos sagatavojusies pārbaudījumam.
link3 piedāvāja|piedāvāt variantu

Jaunā panna. [Sep. 30th, 2014|11:12 pm]

feita_kleita
No vakardienas uz rokas ir kurkuļa formas apdegums.

Un
vienmēr laicīgi jāatceras apgriezt nagus, pirms sevi saskrāpēju izskrāpēju uzplēšu līdz asinīm.

Aizmirsu.

Zem ādas.. zem ādas, tas kas ir zem ādas nevar būt, ka tas ir mirstošs.
linkpiedāvāt variantu

. [Sep. 30th, 2014|11:14 pm]

kini
vislabākais, ko pasaulei varu nodarīt, ir izgulēties, paēst, čuķ cītīgi pastrādāt un padomāt, kas vēl trūkst pilnai laimei. lai to pēc tam dabūtu. jo neizgulējusies un sevi neapkalpojusi esmu nīgra, neiecietīga un nesavaldīga. vispār, ja spriežu pēc sevis, tad nelaimīgai sabiedrībai vajag stresu, nereālus termiņus un hroniski neapmierinātìbu ar sevi. savukārt tādai ļoti labi var visu ko nopārdot un iegrūst smadzenēs. a pretējais ir tiik neizdevīgi...
arlabunakt.
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|10:47 pm]

pelnufeja
Ai, nu fak, lietu antropoloģijas mājasdatba ietvaros lasu par Fazer šokolādi un to, kā tās ražošanā tiek izmantoti Āfrikas bērni, kuri bez atlagojuma strādā kakao plantācijās, un saprotu, ka vienīgais, par ko es spēju šī sakarā domāt, ir, kā man gribētos fazer šokolādi, bet ir jau par vēlu, plus, man vajadzētu drīzāk par pēdējiem eiro nopirkt suņubarību.

Bet vispār šodien bija diezgan ok, man gan bija briesmīgi grūti piecellties, kaut arī biju gulējusi diendusu un kādas vismaz četras vai pat piecas stundas arī naktī, bet tāpat smeinārā par pandām man likās, ka es aizmigšu (es nemaz nekoķetēju - es tiešām nezinu, kāpēc tā bija, man bija šausmīgi auksti un vienbrīd jutu, kā acis vairs nevar noturēt vaļā, un es jau slīgstu citpasaulē. Toties biju mājās jau ap vienpadsmitiem - pa ceļam nopirku sieru, lai var taisīt maizītes, un cepumus, gribēju nopirkt arī barību, bet nezināju, vai man pietiks naudas, šovakar vajadzētu saskaitīt, cik precīzi man ir. Nezkādā maģiskā veidā saņēmos izsūkt un izmazgāt grīdu, nospriedu, ka, ja jau esmu tik ātri mājās, vajadzētu izmantot iespēju, jo ned. nogalē ir jādara vēl vairāk, nekā parasti, tā kā, diez vai tam pietiks laika. Apmainīju ūdeni abām puķēm, nekad dzīvē nesmu pūlējusies mainīt ūdeni puķēm vāzē, jā, un tad man traģiskā kārtā ir puķpods, es totāli nezināju, kā tās konkrētās puķes ir jālej, tāpēc, vienk. paliku puņkpodu zem krāna un ielēju mazliet ūdens (varētu slēgt derības, pēc cik ilga laiaka šitās puķes atstieps kājas). Mazliet palasīju Latūra tekstu par durvju vēršanu. Izgāju diezgan garā un gaišā pastaigā, kurā izklaidējos, brienot lapu kaudzēs un spārdot lapas pakaļ sunim, kurš izskatījās reizē nobijies un sajūsmināts - pieauguša cilvēka izpriecas.

Vispār šodien es atkal sajutos tā, ka viss būtu ciešami, ja nebūtu sajūta, ka nekad nevar zināt, kādi sūdi, kurus nevar paredzēt, kurā brīdī parādīsies. Nu, kaut kā tā, ka ir grūti (lielā mērā tieši ķermeniskā nozīmē - man tik tiešām, kad braucu mājās no fakultātes, bija sajūta, ka es varētu atkal iet gulēt un kopumā, ja tas būtu iespējams gulēt nedēlu), bet es varu tikt galā, es varu atrast lietas, kas man palīdz sakārtot domas un kaut kā nomenedžēt paniku, es pat varu atkal sajusties priecīga un dzīvē ļoti ieinteresēta. Interese jau gan nav pazudusi nevienu brīdi, vienkārši esmu pēdējā laikā lielākoties briesmīgi nogurusi un uztraukusies par daudz ko.

Tā kā saldumu vairs nav, es varētu iedzert kako ar balzamu un varbūt izpildīt kādu testu, un tad ielikt kindlē tekstu par šokolādi, jo to gan es vairs šovakar lasīt negribu, jo es negribu domāt par šokolādi vēl vairāk, nekā es jau tāpat domāju, izlasīšu pa ceļam mikriņā un jācer, ka varēšu ko atcerēties.
link1 piedāvāja variantu|piedāvāt variantu

Pavēste no Nākotnes [Sep. 30th, 2014|10:35 pm]

sarkanvilks
[Tags|]

Jums arī uz privāto meilu raksta tāds Oskars Princis?
Ja neesat nevienam devuši savu paskastes nurmuru, nu vienīgi varbūt pēc kāda naktslokāla apmeklējumu un bezfilmā.
-Bet es taču uz naktslokāliem neeju.
-Nu jā nu jā, bet redz' neatceros.
–Tātad būšu tomēr iedevis.


Tātad, āre če nu, lasu un bā

Ar jau dzirdētu retoriku,
Sen nedzirdētais kardināls Pujats

Bildites.lv


šeit pilns tex skrejlapai
http://failiem.lv/u/rxwomgh
linkpiedāvāt variantu

lēnām pār tiltu [Sep. 30th, 2014|10:48 pm]

saccharomyces
šonakt būs mana pirmā pieredze mūžā ar miega zālēm.

ārste teica, ka tablete jāēd tad, kad esmu jau gultā, apmēram tā, it kā varētu gadīties, ka noriju ripu un izslēdzos, bet tā gluži nav noticis. mani iepriecina fakts, ka jūtu tādu kā ziņkārību par to, vai šis atšķirsies no parastas iemigšanas, jo es kādu laiku neesmu īsti jutusies ziņkārīgi ne par ko, ja neskaita mācību procesa efektivitātes uzlabošanas paņēmienus, un arī to par ziņkārību varētu dēvēt drīzāk nosacīti.

varētu vēl guļot noklausīties vienu night vale sēriju, gribas dzirdēt to rāmā balsī izteikto good night.
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|10:45 pm]

winstons
šis ir viens no sudīgākajiem ražas rudeņiem kādus esmu piedzivojis. īsti nav labu homegrowu. valts nav sacepis labus cepumus. pietrūkst laba lokal stafa
linkpiedāvāt variantu

[Sep. 30th, 2014|10:40 pm]

winstons
man jau vairākas dienas sūrst acis
linkpiedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]