Biedri [entries|archive|friends|userinfo]
Vajadzību katalogs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Oct. 25th, 2014|12:18 pm]
koks
Smagme.
linkpiedāvāt variantu

ķermeņa atmiņa [Oct. 25th, 2014|12:10 pm]

217
vispār būtu labi spēt no savām šūnām izdzēst pagātni
tā tu priecīgi mājās ieslēdz mūziku no rīta, lai izdejotos
un kkad pēc pāris minčām pēkšņi kkādas vienas kustības dēļ tev pārgāžas pāri sentimentālo atmiņu gūzma
kā jūs dejojāt ar D. desalpos un the Doors kavergrupas koncertā
un vienkārši divatā klusumā uz ielas Martigny bez mūzikas, vienkārši sev, kamēr apkārt plūst cilvēku masas, bet jūs tur vnk dejojat un smejaties
un tad ir kkā atkal jāmēģina savākties
linkpiedāvāt variantu

shaada saruna ar aptuvenu vienaudzi man pirmo reizi muuzhaa... [Oct. 25th, 2014|12:45 pm]

evy
omg omg omg! 
korejieshu paaris pie check-out: 

miiljie, briidinu, buus par meeneshreizeem )
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|11:25 am]

iive
Ou gād, tas bija tik labi. Pamosties, sāc jau nīgri rāpties no gultas un domāt par maršrutu uz darbu, bet tad saproti - sestdiena, jei. Nu labi, cik nu jei, steidzami jāsarauj vairāki teksti, viens ar dedlainu akurāt šodien. Bet neatturējos ieliet sev brokastīs glāzi vīna aiz tīrajiem priekiem, ka nav nekur jābrauc.
Ā, nu un taču svētki ar - 10 gadi cibā! To laikā pabeigts RFL, pabeigts bakalaurs un maģistrs LKA, iestāts LiepU maģistos un paņemts akadēmiskais tur. Mīlēts un atstāts pirmais draudziņš mūžā. Pirmā nelaimīgā, nē brīžiem pat laimīgā, bet neatbildētā mīlestība mūžā. Ilgākās attiecības mūžā (Still On).
Visvairāk rokenrola mūžā. Un visāda seksa un visādu dragu, bet nu tas jau nevienam nav pārsteigums, jo galu galā 17-27 ir pretty cool vecums.
Un no pilnīgas beznaudas līdz uzkrājumiem četrciparu skatlī (labi labi, MAN tas ir daudz, jo es tērēju ar lielāku vērienu nekā iekrāju, ja)- nu, un tad tā visa vieglprātīga notriekšana.
No Escaping Riga - kas ietver kā šaušanu ar loku un ķeltu dziesmu klausīšanos Kuldīgā,tā strādāšanu par skolotāju un žūpošanu mākslinieku darbnīcās Liepājā - līdz atziņai, ka esmu šīs pilsētas meitene, esmu 3 paaudzēs šejieniete, un tam tā palikt. Mežaparks, kad apniks drūzma.
Un no kautrības un kauna līdz atziņai, ka par sevi var it labi iesmiet un nepārdzīvot. Būs vēl tā, ka tagad nākotnes vārdus dzirdot seja būtu jāaizklāj šokā. Bet būs, un tas ir labi, ka ļauj būt. Iespējai būt.
Čing, vēl viena glāze vīna. Es gan lēni rakstu.
Un no cilvēkiem, kas sagadās blakus, un sagādā sociālu lorem ipsum, te pēkšņi atsijājas tik ļoti tavējie, ka pārsteigums ir grandiozs. Līdz cilvēkiem, kas tiešām redz tik līdzīgi un tik īsti, un tu zini, kur viņus meklēt. Un tu vari murmulēties gadu, un neko nepateikt. Bet tad, vienā dienā, atnāk svarīgs jautājums, un viņi paskatās ar savām medus acīm, viņi palīdz tev atrast atbildi, no kuras tu baidies, viņi jaukie, viņi brutālie, viņi mīļie.
Jā, nav ne vainas. It nekam nav ne vainas, kamēr viss viegli trīs salā un saulē.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|11:42 am]

mindbound
[Tags|, , ]
[garīgais |awake]
[saundtreks |Coph Nia - That Which Remains: Opus 77]

Leak textbooks, not nudes.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|12:05 pm]

evy
saap zobs. atkal kaut kaads gudriibas zobs, jopcik! nu, cik var? taa kaa taadaa pasakaa par veerdinju, tikai te - izrauj zobu, aug atkal. nu labi, es paarspiileeju. bet man likaas, ka nu jau buus viss, pie shii gada saakumaa izrautaa arii viss beisies. skuju. tikai ceru, ka shoreiz iztiksim bez raushanas, jo taadas elles mokas triis dienu garumaa vairs neveelos piedziivot.

veel man vajadzeetu beidzot maaju savaakt. diemzheel laikam buus jaasauc tiiriitaajkompaanija. neaprakstaams slinkums pashai kraameeties [sheim on mii! sieviete!]. vakar kaut kaada diivaina noguruma deelj atluuzu diivaanaa jau ap pus desmitiem. zinu, ka modos naktii paaris reizes, bet taadaa apaatiskaa staavoklii, ka nespeeju taa arii liidz gultai aizvilkties. man maajaas laikam kaut kaads energjijas melnais caurums. lai cik energjiska es maajaas neierastos, tikliidz kaa ir paar slieksni, taa neko vispaar negribas dariit, tikai guleet.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|11:05 am]

santech
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|10:59 am]

santech
Seriālu sezonas atklāšana ar šo te:
https://eztv.it/shows/562/american-horror-story/
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|10:55 am]

2daces
so what difference does it make?
it makes none, but now you have gone
linkpiedāvāt variantu

Delhi Belly (2011) [Oct. 25th, 2014|10:31 am]

217
[Tags|]

Diwali beigu noskaņās jāuzraksta, ka, izrādās, ka indiešiem ir arī tāda mūzika (es līdz šim biju saskārusies tik ar tradicionālo, klasisko, un to, kas skan bolivudas filmās, un, principā, cik mums augšā kalnā Dāvids un visi gidi, un ceļotāji, ar ko par Indiju runājām, stāstīja, arī uz ielām, ielu muzikanti (kas esot Visur, Visur) vairāk maucot tradicionālos instrumentus)
bhaag dk bose
http://www.imdb.com/title/tt1934231/?ref_=nv_sr_1

tas no filmas Delhi Belly, kas ir aptuveni Lock, Stock and Two Smoking Barrels versija iz Bolivudas, kurā epizodes, kuras varēja labāk arī nebūt, mijas arī ar ļoti foršām epizodēm. bet galu galā tas, kāpēc vispār pieminu, ir skaņuceliņš un šī dziesma, kas kkā baigi aizķērās un ir šī rīta dancājamā melodija

p.s. btw, šodien Zinātņu Akadēmijā, tai koncertzālē Rīga, kkāds indiešu lietu tirdziņš, arī ar laikam dzīvo mūzik'
linkpiedāvāt variantu

*** [Oct. 25th, 2014|10:30 am]

kz
1

Kad esi kopā ar cilvēku, kas tev ir tik ļoti līdzīgs, ir diezgan interesanti, tā sakot, pavērot sevi no malas. Pēdējie divi mēneši ir bijuši brīnišķīgi, esmu ļoti daudz iemācījies, bet tagad lietas mainās, atkal mainās. Sapratu sevi krietni vairāk.

Nav plāna, ko es tagad darīšu, bet ar sava darba un sevis mīlēšanu nekad nevar iet slikti. Katrā gadījumā ir plāni, kam ir atmests ar roku, kas atkal jāpaceļ.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|10:16 am]

chimera
kādu dienu nesen mums no rīta bija ugunsgrēks, bet vakarā plūdi.

no rīta m. patīk sadedzināt visās malās sveces, bet tad легким движение руки viņš visu šo skaistumu nonesa uz mīkstās grīdas (pošla, zinu, bet savulaik bija izvēle starp mīksto grīdu un ledusauksto grīdu).
vakarā savukārt, tikko bijām iekrāmējuši veļu veļasmašīnā un uzlikuši lielisko video no tranzīta koncerta rēzeknē 1996. gadā (https://www.youtube.com/watch?v=87npjyQRwpM), notika bam!, un veļa ar visu ūdeni aizlidoja pa gaisu.

tas varētu būt finālais gļuks no veļasmašīnas pēdējā laikā gļukiem, un tagad es nevaru saprast, vai ir vērts remontēt (man patīk remontēt un nēsāt līdz pēdējiem caurumiem, tomēr mašīnai jau kādi gadi desmit), vai arī nopirkt kādu no eko-šmeko klāsta, kas mazgā ar domu spēku un aukstu ūdeni. tas ķipa jautājums.
link14 piedāvāja|piedāvāt variantu

ih [Oct. 25th, 2014|09:52 am]

likvidet
frankenšteine billija ar caurumainu muti
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|05:32 am]

zivs
reāli talantīgi (un kad sāka, 2004-ajā) jauni džeki no Hamburgas. ļoti atbrīvoti un tīrām sejas izteiksmēm.
aizdomīgs gan pētīju last.fm bildes. spriežot pēc attēliem, izskatās, ka viņi mauc laba līmeņa electro house pilnīgi BEZ drukz, kas gan ir visnotaļ pārsteidzoši.

tātad, kundziņi un naistītes - Digitalism
linkpiedāvāt variantu

. [Oct. 25th, 2014|02:28 am]

juriic
[garīgais | tired]
[saundtreks |Margareth]

Naktīs vērot lielas, publiskas, puspazīstamas ēkas ir kā bērnībā bija skatīties ledusskapī. Redzēt īpatnības.
Melanholiska sajūta par Jelgavnieku pāra traģēdiju. Bijuši labi cilvēki. Nez vai pēdējos mirkļos viņi savā būdiņā vienkārši nolēma kopā palikt un aiziet ugunī no šīs saules? Ne ba jau, ka nebija pie samaņas.
Dzīves kopuma un patiesuma mirkļu kontrasts. Visa dzīve kādā lielākā perspektīvā ir viens patiesuma mirklis.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|04:10 am]

roncijs
kaarteejais(sanaak 7.) vagiinu popa koncis.
peec koncha savaacu autograafus, delisnakaa sagaidijaam autobusu un gajaam uz plavniekiem eest picu. piedaliijos izstraades procesaa, riiveejot sieru.
taas bija pamatiigas smieklu shaltis, savukaart velo kjibeles turpinaas - lifta shahtaa iemetu velosipeeda spidometru. nu neko.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|03:33 am]

huinja


linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|03:13 am]

platformene
Nedzert un neēst. Principā - neeksistēt.
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|02:16 am]

platformene
https://www.youtube.com/watch?v=l-Tj3UmgM6s
linkpiedāvāt variantu

[Oct. 25th, 2014|01:44 am]

liljabrik
Tikko noklausījos bārā piedzērušu politikju sarunā: I admit that if you don't have a sexual interest in sadomasohistic games, it looks pretty ridiculous
linkpiedāvāt variantu

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]