17 June 2019 @ 08:06 pm
Gribu īrēt uz 1 mēnesi  
Steidzami meklēju ne pārāk dārgu dzīvokli uz apmēram vienu mēnesi 4 cilvēkiem (2 p. un 2 b.), kamēr pašu mājās notiek remonts. Vēlams Juglā vai Mežciemā. Var būt arī Garkalnes vai Ādažu novadā.
 
 
05 June 2019 @ 12:33 pm
Vienistabas dzīvoklis  
Atbrīvots 1-istabas dzīvoklis Imantā.

Dzīvojamā istaba 13 m2 + balkons, virtuve 7 m2, atsevišķa tualete un vannas istaba. 
Ir sadzīves tehnika - ledusskapis, gāzes plīts, veļasmašīna.

Īre 200 eur + komunālie ( pēdējos četrus mēnešus bija 60 eur).

Intereses gadījumā droši var rakstīt uz vienistabnieks at inbox.lv
 
 
13 May 2019 @ 08:11 pm
 
Mana māsa, divdesmitgadīga strādājoša studente steidzami meklē sev istabu. Var maksāt 100-120 Eur par īri + komunālos. Ideāli būtu dalīti ar vienu diviem cilvēkiem un vēlams centrā, bet apsvērs arī citus variantus. Lūdzu info komentāros vai uz sanitag@gmail.com.
 
 
18 April 2019 @ 06:15 am
 
Izīrē strādājošai/studējošai sievietei 6,5 kvadrātmetrus lielu meitas istabiņu 6. stāvā pie Dailes teātra.
Dzīvoklī vēl 3 kaimiņienes. Ir nepieciešamā sadzīves tehnika. Konstanta maksa visu gadu - 110 eiro (visas komunālās izmaksas - apkure, elektrība iekļautas). Slegtā pagalmā velostāvvieta.
---
komentārus saņemu e-pastā
 
 
28 March 2019 @ 09:31 pm
 
no 01.05. tiek izīrēta istaba sievietei Bruņinieku ielā pie Dailes teātra:
- 165 eiro ar kom. ziemu/vasaru konstanti + internets/tv pēc ieskatiem,
- 4 ist. dzīvoklis 6.stāvs, bez lifta, slēgtā pagalmā velostāvvieta,
- var noorganizēt mēbeles, izremontēts, visas ērtības + sadz. tehn., zolīdi kaimiņi, bez dzīvniekiem.

lūdzu rakstīt - peteris.setava@gmail.com
 
 
23 February 2019 @ 05:11 pm
 
Atkal atbrīvojas gaiša un izremontēta istaba (~13m2) uz Tērbatas ielas. Koplietošanas telpās ir sadzīvas tehnika, eiroremonta nav. Istabā paliek dīvāns, galds, neliels skapītis, ar kuriem vari rīkoties pēc saviem ieskatiem. Bez dzīvniekiem. 120 eur/mēn. jau ar komunālajiem (bez interneta/televīzijas).

Jautājumus un bildes pieprasīt uz veevalaja et inbox.lv.
 
 
18 February 2019 @ 09:45 pm
labvakar  
pamazām cilājos uz pārvākšanos un meklēju stūrīti Teikā / tās apkaimē / vārbūt Juglā. Vajadzīgs praktiski tikai darbdienu vakariem, brīvdienās Rīgā nepalieku. Nav steidzami, nogaidu tīkamu variantu. Sludinājumi tiek čekoti, bet varbūt, ja kas uzrodas, - var atstāt info tepat, komentārus saņemu epastā.

paldies!
 
 
13 November 2018 @ 10:15 am
 
Ar 01.12.2018. atbrīvojas neliela istaba uz Tērbatas ielas. Sadzīvas tehnika ir, eiroremonta nav. Bez dzīvniekiem. 120 eur/mēn. jau ar komunālajiem (bez interneta/televīzijas).

Jautājumus un bildes pieprasīt uz veevalaja et inbox.lv.
 
 
10 September 2018 @ 01:54 pm
 
Centrā (Čaka/Matīsa krustojums) 3 istabu dzīvoklī tiek meklēti īrnieki 2 atsevišķām istabām. Dzīvoklis atrodas klusā, slēdzamā iekšpagalmā, 3 stāvu namā ar nedaudziem iemītniekiem, kurus īpaši nedzird un kuri nedzird jūs.
Dzīvoklī nav eiroremonta, bet viss ir lietošanai piemērotā stāvoklī, ir ledusskapis, gāzes plīts, veļas mašīna. Trešais dzīvokļa iemītnieks mājās ir reti un nav īpaši prasīgs, citus arī neapgrūtina. Dzīvoklī ir arī t.s. meitas istabiņa, kas līdz šim izmantota kā pīpētava - reti, bet tomēr. Nav iebildumu pret mājdzīvniekiem, saimnieko apsaimniekošana firma, kuru interesē tikai laicīgi maksājumi. Koptelpas diemžēl nav plašas, respektīvi, virtuve un koridors ir izmēros nelieli, bet iepriekš tur ir sadzīvojuši arī 4 cilvēki ar velosipēdiem, īpaši viens otram netraucējot (un apkures rēķini līdz ar to nav milzīgi).

Par pašām istabām:
1) 13 m2, maksā 90 eur + komunālie (ziemā līdz šim bijis max ap 160, vasarā ap 130, ieskaitot internetu), paliek gulta un skapji, pieejama no oktobra (bet var arī no nākamās nedēļas)
2) 18 m2, maksā 110 eur + komunālie (ziemā līdz šim bijis max ap 170, vasarā ap 140, ieskaitot internetu), paliek dažas nesvarīgas mēbeles, pieejama no 10. oktobra.

Ievācoties maksā par pirmo mēnesi un drošības nauda viena mēneša īres apmērā, ko izvācoties dabū atpakaļ no nākamā apakšīrnieka.
Pieteikties apskatīt vai izjautāt detalizētāk var šeit komentāros vai ne_es@inbox.lv
 
 
27 August 2018 @ 05:22 pm
 
Labdien!
Ģimene (divi lieli, viens drusku mazāks) steidzami vēlas īrēt mēbelētu vai daļēji mēbelētu vienas vai divu istabu dzīvokli Rīgas centrā, Grīziņkalnā vai Purvciemā.
 
 
27 August 2018 @ 04:24 pm
 
Sveiki!

Mans bračiņš, 20 gadīgs jauneklis (nesmēķējošs skeiteris bez dzīvniekiem un savus tarakānus tur mājās), netika kojās un cītīgi (lasīt steidzīgi) meklē istabu. Prasības nav lielas - galvenais lai nav malkas apkure un ir lēti, vēlams līdz 100EUR vai ne vairāk kā 150EUR ar visiem komunālajiem.Vēlamā lokācija ap 1. tramvaja maršrutu (Jugla, Teika, centrs, Āgenskalns, Imanta), bet izskatīs vsus variantus.

Ļoti ceru uz cibas spēku un atsaucību, jo līdz skoliņai tik vien kā nedēļa palikusi.

Paldies jau iepriekš.
 
 
03 August 2018 @ 10:59 pm
Meklēju istaba  
Hello, vēlētos aizpildīt kādu vakantu, foršu istabu ar savām miesām. Tas arī īsumā viss, esmu gatavs izskatīt jebkādu piedāvājumu.
 
 
26 June 2018 @ 07:45 pm
 
Kāds nemeklē dzīvesvietu, istabu? ap 30-35m2, Teika/Vef. 150mēn +skaitītāji.
Mēbelēts, sadzīves tehnizēts, traukots un katlots.
Būs istaba, virtuve, gaitenis, vannasistaba, krāsns apkure un kaimiņiene, kura tur nedzīvo.
Slēdz līgumu, gaida laicīgu apmaksu un nerunā krieviski.
Vienam cilvēkam.
Var ar dzīvnieku, ja nepalaiž nagus un zobus.

Feiskontrollis arī mazliet ir, neuztver personīgi, bet pieredze ir rūgta :)
-Prasīšu rekomendācijas vēstuli, pierādījumus ienākumu esamībai un izziņu pa nesodāmību.

raksti šeit vai gaismas2015@inbox.lv
 
 
26 June 2018 @ 11:28 am
27 m2  
Jūlijā pārceļos, tāpēc atbrīvojas mazs lēts (160 + komunālie) īres dzīvoklis tuvajā maskačkā (netālu no Miera dārza un Klusā dārza) ar duškabīni virtuvē un wc kāpņutelpā (dala uz 3 dzīvokļiem). Slēdzama kāpņutelpa. Ziemā ļoti silts. Mājas īpašniecei nav iebildumu pret mājdzīvniekiem un par īrniekiem ņem tikai latviešus (slāvu kaimiņš palicis kā relikvija no padomju laikiem).
Istabā atstāšu skapi. Virtuvē savu sadzīves tehniku un ēdamgaldu ņemšu līdzi.
Rajons nav baiss, nodzīvojot gadu, nākusi, gājusi, staigājusi ļoti vēlu, starpgadījumu nav bijis. 12 min līdz Origo, 15 min līdz Vērmanes dārzam, 8 min līdz eirovīnam un 3 min līdz tuvākajam veikaliņam.
Ja interesē, raksti uz feita_kleita inboksā, nāc apskati un ja viss apmierinās iedošu īpašnieces kontaktus. Tā kā pati šo dzīvoklīti atradu caur pazīšanos, kad biju jau pavisam izmisusi dzīvokļa jautājumā, vēlos turpināt stafeti.
 
 
26 June 2018 @ 10:59 am
Istaba jaunietei  
Sveiciens! Meklēju dzīvesvietu savai māsai - topošai studentei, 19 gadi, strādā, rudenī studēs un strādās.
Visticamāk jau kādu lētu istabiņu komunālā variantā, plusmīnus centrā, lai var izskraidīt kājām uz darbu un mācībām.
Kontakti - sanitag@gmail.com.
 
 
28 May 2018 @ 10:46 pm
istaba  
piedāvājumā izolēta istaba divistabu dzīvoklī Brīvības un Miera ielas stūrī.
- 100 eur+kom
- dzīvoklī visas ērtības un sadzīves tehnika.
- var ar vai bez mēbelēm (ir pieejamns skapis un izvelkams dīvāns)
- istaba apmēram 18m2
- otrā istabā mīt reti mājās esošs iemītnieks.

interesēties kautkadtad@inbox.lv
 
 
06 March 2018 @ 12:40 am
Istaba centrā  
Izīrēju izolētu istabu bez mēbelēm 2 istabu dzīvoklī centrā, Čaka ielā, 5.stāvā. Ļoti saulains dzīvoklis, viesistaba kopā ar virtuvi. Ir maziņš balkoniņš, ja ir vēlme smēķēt. Ir droša vieta velosipēdam. Cena - īre 150 eiro +komunālie. Ziemā max 250 eiro (janvārī par decembri viss kopā bija 235 eiro), vasarā max 200 eiro. Ja ir aktuāli, sūti ziņu uz esmu punkts silpurene at gmail com.
 
 
25 December 2017 @ 04:33 pm
 
Divi jauni strādājoši meklē dzīvokli ar divām izolētām istabām (pavisam labi, ja vēl ir kaut kāda trešā telpa viesiem vai liela virtuve), ne-malkas apkuri, labierīcībām, dušu dzīvoklī. Centrs/Pārdaugava/30 min no centra. Līdz 400 + komunālie. No februāra.

VAI

Viena jauna strādājoša meklē vienistabas dzīvokli ar labierīcībām un dušu dzīvoklī, var būt ar malkas apkuri. Centrs/Pārdaugava. Līdz 200 + komunālie. No februāra.

Īrniekam (-iem) drīz, iespējams, pievienosies suns, kas tiks skolots un mīlēts.

diana.kondrasa iekš gmail
 
 
23 December 2017 @ 12:36 pm
 
Sveicināti! Meklēju dzīvojamo platību 1 (necaurstaigājamas) istabas apmērā, kur būtu pieejamas visas nepieciešamās ērtības - veļasmašīna, ledusskapis, duša (lol).
Vēlamais rajons ir 20 min gājienā no Origo vai Āgenskalna tirgus, jo strādāju tālu un lietoju sabiedrisko transportu. Jo zemāks stāvs, jo labāk - braukāju ar divriteni. Der gan vientuļnieku, gan komunālais variants, bet party house dzīvokļi vispār ir pilnībā izslēgti, jo man ir plāns miegs un ļoti laba dzirde.
Nav ne bērnu, ne mājdzīvnieku. Patīk mūzika, bet varu to neatskaņot skaļi un naktīs; to pašu sagaidu no citiem. Smēķētāji virtuvē vismaz man ir okei, kamēr regulāri vēdina. Sagaidu respektu un privātumu - manas lietas ir manas. Esmu draudzīga, kamēr mani aiz muguras neaprunā vai nesāk neadekvāti aurot par kaut ko, kas uz mani neattiecas.
Esmu gatava maksāt līdz 220 eur par īri + komunālajiem. Malkas apkure neder, jo neredzu, kā to savienot ar savu dzīvesveidu.
Ja tev nepatīk, ka pie īrnieka reizēm atnāk viesi, es negribu ar tevi draudzēties vispār.
 
 
Current Mood: busy
 
 
08 December 2017 @ 06:38 pm
Mēs ar kaķi vēlamies īrēt 1-istabas dzīvokli Rīgā  
Mēs ar kaķi vēlamies īrēt 1-istabas dzīvokli Rīgā )