23 May 2017 @ 02:27 pm
Izolēta istaba Daugavpils ielā  
No 15.jūnija tiek izīrēta 8 m2 izolēta istaba Daugavpils ielā (2 istabu dzīvoklis) īrniekam, kurš nesmēķē un nenāk komplektā ar mājdzīvniekiem vai bērniem. Dzīvoklī ir gāzes apkure, veļasmašīna, ledusskapis, gāzes plīts, internets. Istabā pieejams 160x200cm matracis. WC atdalīti no vannas telpas.
Katru mēnesi jāmaksā 115 EUR + komunālie maksājumi. Ievācoties jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi.
Apskatīties var darba dienās, iepriekš vienojoties par laiku.
 
 
11 April 2017 @ 08:49 am
 
Vēlos īrēt IZOLĒTU 2 istabu dzīvokli ar visām ērtībām, kurā būtu pieejamas mēbeles un sadzīves tehnika - veļasmašīna, ledusskapis.
Atrašanās vieta - Rīgas centrs, Maskavas priekšpilsēta, Krasta rajons.
Īre līdz 300 EUR + komunālie maksājumi. 


 
 
07 April 2017 @ 08:27 pm
Sānavoti meklē dzīvokļbiedru  
Uz Avotu ielas starp Matīsa un Bruņinieku ielām nākošas nedēļas sākumā atbrīvojas izolēta istaba. Kaimiņi- trīs puiši, meitene un kaķis. Īre + komunālie + internets vasarā no 80 eur, ziemā līdz 160 (šoziem augstāk par 140 neuzkāpa). Stāvoklis atbilstošs cenai, bet viss funkcionē. Vairāk par plusiem un mīnusiem atbildēšu e-pastā- legolems gmailā.
 
 
20 March 2017 @ 03:14 pm
 

Meklējam jaunu dzīvokļa biedru. Šī brīža iedzīvotāja plāno izvākties 4.aprīlī.

Dzīvoklis atrodas Mazā Kalna ielā Maskavas priekšpilsētā burvīgā, drošā mājā. Saimnieks ir Amerikas latvietis un ļoti rūpējas par to, lai visi mājas iedzīvotāji būtu tiešām sakarīgi. Visās malās ir drošības kameras, kā arī ir slēgts iekšpagalms.

Dzīvoklī kopā ir trīs istabas – divas guļamistabas un burvīga viesistaba, ar mājas kinozāli. Tur var rīkot jaukus spēļu, filmu vai citādi saviesīgus pasākumus. Izvelkams dīvāns viesiem.

Izīrējamā istaba ir maza (nezinu precīzi, bet kādi 10-14m2), bet omulīga ar burvīgām oranžām tapetēm. Ir dažas mēbeles – drēbju skapis, plaukti. Istabiņa ir izolēta, tās durvis ved uz virtuvi un nav jāiet cauri citu apdzīvotām istabām, lai tajā nokļūtu.

Papildus info )


 
 
08 January 2017 @ 11:35 pm
Meklē dzīvokli  
Meklē vienistabas dzīvokli centrā.

Vēlmes:
- kopā ar komunālajiem +/- 300 eiro
- bez malkas apkures
- normāls remonts (duša virtuvē neder arī normāli remontēta)

Var būt arī istaba komunālajā dzīvoklī. Vēlmes šādā gadījumā:
- mazāk kā simts cilvēki (nu vēl 2 max)
- cena max 250 eiro
- būtu forši kopīga viesistaba

te vai luize.jansone@gmail.com
 
 
17 December 2016 @ 01:22 pm
Meklēju istabu vai dzīvokli centrā  
Meklēšanā istaba vai dzīvoklis centrā
Max liela un lēta istaba ne-pritonā, ar draudzīgiem kaimiņiem.

Der arī tukšs dzīvoklis.
Info komentāros, pls.
 
 
19 November 2016 @ 06:09 pm
Istaba Mazajā Kalna ielā  
Diemžēl manā dzīvoklī mīļā īrniece izvācas un meklēju kādu jaunu dzīvokļa biedru.

Dzīvoklis atrodas Mazā Kalna ielā Maskavas priekšpilsētā burvīgā, drošā mājā. Saimnieks ir Amerikas latvietis un ļoti rūpējas par to, lai visi mājas iedzīvotāji būtu tiešām sakarīgi. Visās malās ir drošības kameras, kā arī ir slēgts iekšpagalms.

Obligāta prasība ir spēja sadzīvot ar manu kaķi Freiju. Viņa nav īpaši draudzīga, bet pēdējos gados paliek labāk. Es nākamo semestri pavadīšu ERASMUS studijās Kauņā, kas nozīmē, ka uz vietas būšu tik reizēm un kādam jāpabaro šis mīkstais briesmonītis :)

Izīrējamā istaba ir maza (nezinu precīzi, bet kādi 10-14m2), bet omulīga ar burvīgām oranžām tapetēm. Istabā ir gandrīz visu grīdu sedz paklājs. Ir guļamvieta (biezais matracis), skapītis, pieejama pīta kumode, tizls datorgaldiņš. Istabiņa ir izolēta, tās durvis ved uz virtuvi un nav jāiet cauri citu apdzīvotām istabām, lai tajā nokļūtu.

Ir pieejama jauka, zaļa dzīvojamā istaba, kur var uzrīkot kādu ballīti vai palikt pa nakti kādi viesi. Tajā dzīvo arī mans grāmatu plaukts, ar kura iemītnieces, protams, drīkst lasīt.

- dzīvoklis atrodas 4. stāvā
- Virtuve ir samērā liela, tajā ir ledusskapis, gāzes plīts, veļasmašīna
- Vanna un tualete gan atrodas vienā telpā turpat pie virtuves.
- dzīvoklis tiek apsildīts ar gāzi, kas nozīmē, ka ir iespējams regulēt cikos cik siltu dzīvokli mēs vēlamies. Ir arī krāsns, kas darbojas, bet tā vairāk silda viesistabu un manu guļamistabu.
- Ir wi-fi internets, kura maksa tiek iekļauta komunālajos
- Pirmajā stāvā ir slēdzama telpa, kur vari novietot savu velo
- Iekšpagalms ir ļoti skaists, jo reiz pirmajā stāvā ir bijis puķu veiklas, kuram bankrotējot, liela daļa tika izstādītas dārzā
- Vēl pirmajā stāvā atrodas burvīga konditoreja, kur no rīta var tikt pie svaigi ceptas maizes (silta ciabatta maksā 70 centus).
- Tuvu atrodas gan 15. trolejbuss, gan 7. tramvajs
- 10 minūšu laikā var aiziet līdz tirdzniecības centram Mols.
- Ja vajag ko pavisam nelielu, tad pāri ielai ir pārtikas veikaliņš.

Īres naudiņas būtu 120EUR + 1/3 gāzes + ½ vai 1/3 no pārējiem komunālajiem atkarībā no tā, vai ar mani dzīvos vai nedzīvos mans vīriešcilvēks. Visaukstākajā mēnesī pēdējos divos gados max kopējie komunālie ir bijuši 150UR. Jāmaksā īre par nākotnes mēnesi, komunālie par iepriekšējo.
Istaba pieejama no Decembra sākuma.
Lai pieteiktos uz dzīvokļa apskati un kopīgas tējas iedzeršanu, sūti e-pastu uz liene@muste.lv
 
 
05 October 2019 @ 10:46 am
Izirejam dzivokli Kauguros  
Dzivoklis Kauguros, Engures iela 13, tiesi pie Talsu sosejas
5-stavu maaja, 3. staavs, 2 izoletas istabas, pa vidu virtuve, 45 m2
lieli logi, skats uz mezu, jura 5 minutes
smuki izremonteta vannasistaba, veljasmasina, virtuve mebeleta, jauna plits, pamatmebeles (supulkresls, plaukti, drebjuskapis, rakstamgaldi, gultas)

Ire: 150 / menesii + komunalie
ceru, ka bilde redzama:

img src="http://i4.photobucket.com/albums/y144/snorke/dzivoklis2.jpg" />
 
 
16 September 2016 @ 02:51 pm
 
Nepieciešama iespēja vienu mēnesi dzīvot Rīgā un samaksāt beigās (~80-100 EUR). Prasību un ieradumu nav.
is-this-the@inbox.lv
 
 
03 August 2016 @ 10:17 pm
 
Meklējam dzīvokļa biedru 4 istabu dzīvoklī Avotu ielā. Istaba izolēta un gandrīz nemēbelēta- tajā ir diezgan izgulēts dīvāns, krēsls un mazs galdiņš. Par visu, ieskaitot internetu un tualetes papīru, mēnesī sanāk 90-165 EUR. Galvenais, ko meklējam jaunajā biedrā, ir cieņa pret dzīvokļbiedriem un mūsu diviem kaķiem, kurus nedrīkst laist pie atvērtiem logiem un ārā pa durvīm. Ja interesē- legolems gmailā.
 
 
01 August 2016 @ 06:06 pm
 
Meklējam biedru nelielā 3 istabu (+ pīpētava) dzīvoklī, kas atrodas klusā iekšpagalmā pie Bērnu pasaules. Līdz šim par visu kopā esam maksājušas ap 130 eur vasarā, ap 150 eur ziemā. Istaba ir 18 kvadrātmetrus liela un nemēbelēta, visa nepieciešamā sadzīves tehnika dzīvoklī ir (+ neliels galds un drēbu stanga dabūjama). Ir arī 2 kaķi, tāpēc vairāk mājdzīvnieku uzņemt diemžēl nevarēsim.

ja ir interese, raksti uz ne_es inboxā
 
 
25 July 2016 @ 01:27 pm
 
Laba diena! Varbūt jums aizķēries kāds divistabu dzīvokļa ilgtermiņa īres piedāvājums Imantā, Zolitūdē vai Iļģuciemā? Esam kārtīga un dzīves telpu saudzējoša ģimene, kas nāk komplektā ar 1 atvasi – bezgala jauku bērnudārznieku. Mājdzīvnieku nav ne šobrīd, ne arī nākotnes plānos. Izskatīsim un priecāsimies par jebkuru variantu. Ak jā, esam gatavi ievākties jau augustā. Ja kas piedāvājams, nekautrējies ziņot, rakstot uz santa.galinja@gmail.com.
 
 
07 July 2016 @ 08:40 am
 
29 gadus veca dāma vēlas īrēt 1 istabu Rīgas centra vai Ķengaraga/Maskavas priekšpilsētas rajonā, ja ir kādi piedāvājumi, lūdzu, raksti uz rezisore@inbox.lv
 
 
20 June 2016 @ 10:23 pm
Jaunas mājas  
Laba diena!
Varbūt kādam ir kas piedāvājams jaunai ģimenei (abi strādājoši), ar diviem bērniem, mazu suni un kaķi, kuri meklē sev jaunu dzīves vietu (īrei, vai ar izpirkuma tiesībām ) Jūrmalā?! Meklējam dzīvokli, 2 - 3 istabas, jauki ja izolētas. Arī mājas īri apsveram. Labāk ne augstie stāvi, bet nu visu jau nevar gribēt. Lūdzu, ja kādam ir, kas piedāvājams - rakstiet uz lauris.bajars@gmail.com
Dzīves vieta tiek meklēta ilgtermiņam.
Paldies!
 
 
11 June 2016 @ 10:48 pm
mājas Tallinā  
Dodos apmaiņas semestrī, tādēļ meklēju dzīvesvietu Tallinā, sākot no aptuveni 20. augusta līdz janvāra beigām.
Izolēta istaba vai vienistabas dzīvoklis. Vislielākā prioritāte ir klusums (tas ir tiešām būtiski un galvenaisi iemesls, kāpēc nevaru izmantot iespēju dzīvot kopmītnēs)! Vēlams pilsētas centrs, bet nav obligāti. Vajadzētu iekļauties summā līdz 250 eiro.
Es, protams, skatos sludinājumus, domubiedru grupas utt., šis ieraksts top ar nolūku darīt zināmu, ka, ja nu jums nejauši ir kas zināms par mitekļiem Tallinā, es būtu ļoti pateicīga par info.

pelnufeja@gmail.com
 
 
11 June 2016 @ 05:34 pm
***  
Meklēju istabu vai mini dzīvoklīti. Vienalga kurā Rīgas krastā. Ne tālāk par 6km no paša centra.
 
 
31 May 2016 @ 01:12 pm
istaba Rīgas centrā  
Sveiki!
Ir pieejama necaurstaigājama istaba dzīvošanai Rīgā, centrā, pie Miera/Maiznīcas ielu krustojuma (blakus Miera/Brīvības/Matīsa krustojumam).
Pirmais augstais stāvs, istabas logs uz pagalmu. Pagājušā gada septembrī istabā veikts kosmētiskais remonts. Istabas izmērs - apm.9kvm. Slēdzams pagalms. Vasaras mēnešos par šīs istabas īri + komunālajiem sanāk ap 100eur, ziemas mēnešos var būt ap 150, ja es nemaldos. Ievācoties jāsamaksā īre par pirmo un pēdējo mēnesi.

Situācija: dzīvoklī kopš rudens dzīvojām 3 meitenes, viena no mums tikko izvācās, tāpēc ir atbrīvojusies istaba. Es un otra meitene esam pārliecinātas, ka dzīvosim šeit līdz +- rudenim (septembris, oktobris), pēc tam, ļoti iespējams, vācamies ārā un katra ejam savu ceļu. (domāju, ka īpašnieks dzīvokli arī pēc tam turpinās izīrēt, gan jau tādā pašā - istabu - veidā)

Dzīvoklī tieša saule iespīd pašlaik tik ap 20-22 vakarā, neliela vakara saulīte. Kopumā te ir visai vēsi, kas siltajās vasaras dienās ir diezgan pozitīvi - atverot logu, ienāk siltumiņš, bet nav iespējams pārcepties pat tad, kad ārā ir 30 grādu karstums, jo māja ir auksta pati par sevi. Ziemā gan šeit ir ārkārtīgi auksts: veci, slikti radiatori + pirmais stāvs.

Meklējam cilvēku, kurš īrētu trešo istabu - tikai uz vasaru vai arī ilgāk - tas katra paša ziņā, izskatīsim visus variantus.
Priekšroku vēlētos dot jaunam cilvēkam ar, kā saka, atvērtu prātu un plašu domāšanu, interesi un cieņu pret jauno un nezināmo, un citādo. Pašas esam lidojošas, plūstošas dabas parādības, kuras katra virpuļo pa savu ikdienas dzīvi, un šajā dzīvoklī pašlaik ir mūsu osta.
Dzīvoklī ir arī veca kaķu vecenīte, kuru trešajam īrniekam būs godā un cieņā turēt.

Apskatīt un ievākties var ASAP. Rakstīt uz miersmiers [at] inbox.lv

bildes )
 
 
13 May 2016 @ 09:50 am
meža būdiņa  
brīt, ciba!
skatoties nogurdinošajā ss un feisbluķa spama grupā, nolēmu apjautāties daudz diskrētākajā cibā - varbūt kādam ir vai ir zināma lauku māja vidzemē (vismaz 2ha, vēlamas meža pazīmes), kura tiek pārdota vai stāv tukša un par to būtu vērts painteresēties?
noderīgu informāciju aicināti paust tepat komentāros vai uz dzivnieksbaigiforsi iekš inbox elvē.

tencinājumi.
 
 
09 May 2016 @ 01:59 pm
 
Sveiki!

Vectētiņa celtais vasaras namiņš Apšuciemā mežā ir otro gadu atvērts vienas līdz vairāk-nedēļ-garajiem apciemojumiem. Koka mājiņa ar milzu logiem vasarnīcu rindā, - aiz diviem pakalniem jūra, visur priežu mežs, mellenāji, saulrieti, augstās kāpas ar vītņaugiem, čiekuri pēdās... Gar māju tek maza upīte – lāčupīte, ir pat ugunskura vieta.
Tas, ko nesaucu par mīnusu, bet par dzīvošanos dabas sajūtās - nav ūdens, kas nozīmē, ka jābrauc ar kādu ūdens bunduli dzeršanai, nomazgāties var īpaši romantiskā gaisotnē - tieši pie mājas Lāčupīte, tualete ir telpās, taču sausā. Līdz veikalam jāčāpo minūtes 15,20. Braucējiem visērtāk doties turp ar mašīnu, lai var nepieciešamo paņemt līdzi, un uz veikaliem izceļot, kad savajagas.

Dzīvošanai nepieciešamais ir – 2 guļamistabas ar pašrocīgi iebūvētu skapi, viena plaša viesistaba ar lielu ozolkoka galdu un melnām, atskaņotām klavierēm. 3 gultas – 2 divguļamas, 1 vienītī.
Ledusskapis, elektriskās plīts riņķis, (panna, katliņš, pāris šķīvji ar puķainām maliņām, un zelta strīpu, kāda dakša, un korķu viļķis arī ir) garāža grila un dažādu pekeļu novietošanai, pats grils, lieli logi un kamīns ar klubkrēsliem.


Pašlaik pieejams: 1-19.jūnijs, 25.-31.jūlijs, un viss augusts arīdzan.

Ja ir interese, droši saki, aizsūtīšu kādas bildes no sava vasaras sapņu namiņa.
jurīšu izteiksmē tas varētu būt kādi 85 jurīši nedēļā.

Tāpat kā iepriekš - ballīšu rīkotājus noteikti nemeklēju, bet kādu sapņotāju pārīti vai labākos draugus/draudzenes kopīgai čilošanai jūras malā gan.
 
 
04 May 2016 @ 11:36 am
 

Divistabu dzivoklis Kauguros, 46 m2, virtuve pa vidu, saulains un jauki iekartots.

Vieta - pie Talsu sosejas, Engures iela 13, blakus mezs, jura 5 minutes.  Jau vairakus gadus stav tukss, zel apkurinat Universu. 

Ja kadam interese, piesakietie skomentos un rakstiet canyon_lv@yahoo.com

Maksa : apmaksat rekinus + 200 euro