26 September 2017 @ 10:33 pm
3 istabu dzīvoklis Kalupes ielā  
Izīrēju mēbelētu trīsistabu dzīvokli (63m2) klusā rajonā Kalupes ielā, 5-stāvīgā 1910. gada mūra mājā, 2. stāvā.

... tālāk ... )
 
 
02 September 2017 @ 03:47 pm
istaba 150 + komunālie  
Piedāvāju īrēt izolētu istabu 2istabu dzīvoklī centrā, Čaka ielā, 4.stāvs. Izmaksas 150 īre par 15 kvadrātmetriem, koplietošanā brīnišķīga virtuve un vannas istaba. Ievācoties jāmaskā 300 eiro -par pirmo mēnesi un pēdējo mēnesi. Istabā nav mēbeļu. Gribētu dzīvot kopār ar mentāli nobriedušu cilvēku, kam mājas ir vieta, kur atpūsties nevis rīkot all night disco party. Ievākties var jau septembrī.
Vairāk informācijai un saziņai raksti - esmu punkts silpurene at džīmeils kom
 
 
11 August 2017 @ 06:01 pm
 
No septembra tiek izīrēta 20 m2 plaša, izolēta, mēbelēta istabiņa Zasulauka rajonā. 120 EUR + komunālie. 2istabu dzīvoklis ar visām ērtībām. Dzīvoklī vēl dzīvo saimniece. Netālu sabiedriskais transports. Intereses gadījumā zvaniet Līgai: t. 25871160
Man neko vairāk nerakstiet un nejautājiet. Vienkārši dalos ar informāciju un palīdzu paziņai atrast sev īrnieku.
 
 
03 August 2017 @ 10:17 pm
neliela mājiņa Bukultos  
Ilgtermiņa īrniekus meklē maza (ap 45m2) mājiņa Bukultos 6km no Juglas, smukā vietā pie baltezera/juglas ezera kanāla, kurā var peldēties. Mājā ir aprīkota virtuve/priekštelpa un viena liela istaba (ap 25m2), labierīcības, pirts, veļas mašīna, iekārtots dārzs, kurš nav jākopj (to ar prieku un lielu atdevi dara saimnieki).
Ievākties var drīz (un ļoti drīz, iepriekšējie īrnieki izvācās pagājšnedēļ). Blakus ir lielā māja (abām mājām ir viena teritorija), kurā dzīvo saimnieki, bet viņi ir samērīgi draudzīgi un korekti.
Maksa 300eur (viss iekļauts, nekas nav jāmaksā papildus).
Ir vieta vienai mašīnai.
Mājiņā būs ērti vienam cilvēkam vai pārim.
7-8 minūšu gājienā no mājiņas ir autobusa pietura (19., ved uz Juglu un Sarkandaugavu)
... tālāk ... )

dodiet ziņu šeit vai uz pastaiga iekš gmail
 
 
11 July 2017 @ 07:32 am
Mopēds nav mans, bet:  
Sakarā ar saimnieka prombūtni uz gadu no 2017. septembra tiek izīrēts 65 m2 dzīvoklis Āgenskalnā Ļermontova ielā 6, 4.stāvā, kaimiņos Kalnciema kvartālam. Divas lielas istabas, viena maza. Svaigi remontēts. Ar mēbelēm un visu iedzīvi (ja vajag - no traukiem līdz par galdautiem).
Cena: 350 eur/mēnesī, ieskaitot komunālos. Dzīvoklim sava gāzes apkure.

Rakstiet uz bljanna@inbox.lv Sakontaktēšu ar dzīvokļa saimnieku.
 
 
23 May 2017 @ 02:27 pm
Izolēta istaba Daugavpils ielā  
No 15.jūnija tiek izīrēta 8 m2 izolēta istaba Daugavpils ielā (2 istabu dzīvoklis) īrniekam, kurš nesmēķē un nenāk komplektā ar mājdzīvniekiem vai bērniem. Dzīvoklī ir gāzes apkure, veļasmašīna, ledusskapis, gāzes plīts, internets. Istabā pieejams 160x200cm matracis. WC atdalīti no vannas telpas.
Katru mēnesi jāmaksā 115 EUR + komunālie maksājumi. Ievācoties jāmaksā par pirmo un pēdējo mēnesi.
Apskatīties var darba dienās, iepriekš vienojoties par laiku.
 
 
11 April 2017 @ 08:49 am
 
Vēlos īrēt IZOLĒTU 2 istabu dzīvokli ar visām ērtībām, kurā būtu pieejamas mēbeles un sadzīves tehnika - veļasmašīna, ledusskapis.
Atrašanās vieta - Rīgas centrs, Maskavas priekšpilsēta, Krasta rajons.
Īre līdz 300 EUR + komunālie maksājumi. 


 
 
07 April 2017 @ 08:27 pm
Sānavoti meklē dzīvokļbiedru  
Uz Avotu ielas starp Matīsa un Bruņinieku ielām nākošas nedēļas sākumā atbrīvojas izolēta istaba. Kaimiņi- trīs puiši, meitene un kaķis. Īre + komunālie + internets vasarā no 80 eur, ziemā līdz 160 (šoziem augstāk par 140 neuzkāpa). Stāvoklis atbilstošs cenai, bet viss funkcionē. Vairāk par plusiem un mīnusiem atbildēšu e-pastā- legolems gmailā.
 
 
20 March 2017 @ 03:14 pm
 

Meklējam jaunu dzīvokļa biedru. Šī brīža iedzīvotāja plāno izvākties 4.aprīlī.

Dzīvoklis atrodas Mazā Kalna ielā Maskavas priekšpilsētā burvīgā, drošā mājā. Saimnieks ir Amerikas latvietis un ļoti rūpējas par to, lai visi mājas iedzīvotāji būtu tiešām sakarīgi. Visās malās ir drošības kameras, kā arī ir slēgts iekšpagalms.

Dzīvoklī kopā ir trīs istabas – divas guļamistabas un burvīga viesistaba, ar mājas kinozāli. Tur var rīkot jaukus spēļu, filmu vai citādi saviesīgus pasākumus. Izvelkams dīvāns viesiem.

Izīrējamā istaba ir maza (nezinu precīzi, bet kādi 10-14m2), bet omulīga ar burvīgām oranžām tapetēm. Ir dažas mēbeles – drēbju skapis, plaukti. Istabiņa ir izolēta, tās durvis ved uz virtuvi un nav jāiet cauri citu apdzīvotām istabām, lai tajā nokļūtu.

Papildus info )


 
 
08 January 2017 @ 11:35 pm
Meklē dzīvokli  
Meklē vienistabas dzīvokli centrā.

Vēlmes:
- kopā ar komunālajiem +/- 300 eiro
- bez malkas apkures
- normāls remonts (duša virtuvē neder arī normāli remontēta)

Var būt arī istaba komunālajā dzīvoklī. Vēlmes šādā gadījumā:
- mazāk kā simts cilvēki (nu vēl 2 max)
- cena max 250 eiro
- būtu forši kopīga viesistaba

te vai luize.jansone@gmail.com
 
 
17 December 2016 @ 01:22 pm
Meklēju istabu vai dzīvokli centrā  
Meklēšanā istaba vai dzīvoklis centrā
Max liela un lēta istaba ne-pritonā, ar draudzīgiem kaimiņiem.

Der arī tukšs dzīvoklis.
Info komentāros, pls.
 
 
19 November 2016 @ 06:09 pm
Istaba Mazajā Kalna ielā  
Diemžēl manā dzīvoklī mīļā īrniece izvācas un meklēju kādu jaunu dzīvokļa biedru.

Dzīvoklis atrodas Mazā Kalna ielā Maskavas priekšpilsētā burvīgā, drošā mājā. Saimnieks ir Amerikas latvietis un ļoti rūpējas par to, lai visi mājas iedzīvotāji būtu tiešām sakarīgi. Visās malās ir drošības kameras, kā arī ir slēgts iekšpagalms.

Obligāta prasība ir spēja sadzīvot ar manu kaķi Freiju. Viņa nav īpaši draudzīga, bet pēdējos gados paliek labāk. Es nākamo semestri pavadīšu ERASMUS studijās Kauņā, kas nozīmē, ka uz vietas būšu tik reizēm un kādam jāpabaro šis mīkstais briesmonītis :)

Izīrējamā istaba ir maza (nezinu precīzi, bet kādi 10-14m2), bet omulīga ar burvīgām oranžām tapetēm. Istabā ir gandrīz visu grīdu sedz paklājs. Ir guļamvieta (biezais matracis), skapītis, pieejama pīta kumode, tizls datorgaldiņš. Istabiņa ir izolēta, tās durvis ved uz virtuvi un nav jāiet cauri citu apdzīvotām istabām, lai tajā nokļūtu.

Ir pieejama jauka, zaļa dzīvojamā istaba, kur var uzrīkot kādu ballīti vai palikt pa nakti kādi viesi. Tajā dzīvo arī mans grāmatu plaukts, ar kura iemītnieces, protams, drīkst lasīt.

- dzīvoklis atrodas 4. stāvā
- Virtuve ir samērā liela, tajā ir ledusskapis, gāzes plīts, veļasmašīna
- Vanna un tualete gan atrodas vienā telpā turpat pie virtuves.
- dzīvoklis tiek apsildīts ar gāzi, kas nozīmē, ka ir iespējams regulēt cikos cik siltu dzīvokli mēs vēlamies. Ir arī krāsns, kas darbojas, bet tā vairāk silda viesistabu un manu guļamistabu.
- Ir wi-fi internets, kura maksa tiek iekļauta komunālajos
- Pirmajā stāvā ir slēdzama telpa, kur vari novietot savu velo
- Iekšpagalms ir ļoti skaists, jo reiz pirmajā stāvā ir bijis puķu veiklas, kuram bankrotējot, liela daļa tika izstādītas dārzā
- Vēl pirmajā stāvā atrodas burvīga konditoreja, kur no rīta var tikt pie svaigi ceptas maizes (silta ciabatta maksā 70 centus).
- Tuvu atrodas gan 15. trolejbuss, gan 7. tramvajs
- 10 minūšu laikā var aiziet līdz tirdzniecības centram Mols.
- Ja vajag ko pavisam nelielu, tad pāri ielai ir pārtikas veikaliņš.

Īres naudiņas būtu 120EUR + 1/3 gāzes + ½ vai 1/3 no pārējiem komunālajiem atkarībā no tā, vai ar mani dzīvos vai nedzīvos mans vīriešcilvēks. Visaukstākajā mēnesī pēdējos divos gados max kopējie komunālie ir bijuši 150UR. Jāmaksā īre par nākotnes mēnesi, komunālie par iepriekšējo.
Istaba pieejama no Decembra sākuma.
Lai pieteiktos uz dzīvokļa apskati un kopīgas tējas iedzeršanu, sūti e-pastu uz liene@muste.lv
 
 
05 October 2019 @ 10:46 am
Izirejam dzivokli Kauguros  
Dzivoklis Kauguros, Engures iela 13, tiesi pie Talsu sosejas
5-stavu maaja, 3. staavs, 2 izoletas istabas, pa vidu virtuve, 45 m2
lieli logi, skats uz mezu, jura 5 minutes
smuki izremonteta vannasistaba, veljasmasina, virtuve mebeleta, jauna plits, pamatmebeles (supulkresls, plaukti, drebjuskapis, rakstamgaldi, gultas)

Ire: 150 / menesii + komunalie
ceru, ka bilde redzama:

img src="http://i4.photobucket.com/albums/y144/snorke/dzivoklis2.jpg" />
 
 
16 September 2016 @ 02:51 pm
 
Nepieciešama iespēja vienu mēnesi dzīvot Rīgā un samaksāt beigās (~80-100 EUR). Prasību un ieradumu nav.
is-this-the@inbox.lv
 
 
03 August 2016 @ 10:17 pm
 
Meklējam dzīvokļa biedru 4 istabu dzīvoklī Avotu ielā. Istaba izolēta un gandrīz nemēbelēta- tajā ir diezgan izgulēts dīvāns, krēsls un mazs galdiņš. Par visu, ieskaitot internetu un tualetes papīru, mēnesī sanāk 90-165 EUR. Galvenais, ko meklējam jaunajā biedrā, ir cieņa pret dzīvokļbiedriem un mūsu diviem kaķiem, kurus nedrīkst laist pie atvērtiem logiem un ārā pa durvīm. Ja interesē- legolems gmailā.
 
 
01 August 2016 @ 06:06 pm
 
Meklējam biedru nelielā 3 istabu (+ pīpētava) dzīvoklī, kas atrodas klusā iekšpagalmā pie Bērnu pasaules. Līdz šim par visu kopā esam maksājušas ap 130 eur vasarā, ap 150 eur ziemā. Istaba ir 18 kvadrātmetrus liela un nemēbelēta, visa nepieciešamā sadzīves tehnika dzīvoklī ir (+ neliels galds un drēbu stanga dabūjama). Ir arī 2 kaķi, tāpēc vairāk mājdzīvnieku uzņemt diemžēl nevarēsim.

ja ir interese, raksti uz ne_es inboxā
 
 
25 July 2016 @ 01:27 pm
 
Laba diena! Varbūt jums aizķēries kāds divistabu dzīvokļa ilgtermiņa īres piedāvājums Imantā, Zolitūdē vai Iļģuciemā? Esam kārtīga un dzīves telpu saudzējoša ģimene, kas nāk komplektā ar 1 atvasi – bezgala jauku bērnudārznieku. Mājdzīvnieku nav ne šobrīd, ne arī nākotnes plānos. Izskatīsim un priecāsimies par jebkuru variantu. Ak jā, esam gatavi ievākties jau augustā. Ja kas piedāvājams, nekautrējies ziņot, rakstot uz santa.galinja@gmail.com.
 
 
07 July 2016 @ 08:40 am
 
29 gadus veca dāma vēlas īrēt 1 istabu Rīgas centra vai Ķengaraga/Maskavas priekšpilsētas rajonā, ja ir kādi piedāvājumi, lūdzu, raksti uz rezisore@inbox.lv
 
 
20 June 2016 @ 10:23 pm
Jaunas mājas  
Laba diena!
Varbūt kādam ir kas piedāvājams jaunai ģimenei (abi strādājoši), ar diviem bērniem, mazu suni un kaķi, kuri meklē sev jaunu dzīves vietu (īrei, vai ar izpirkuma tiesībām ) Jūrmalā?! Meklējam dzīvokli, 2 - 3 istabas, jauki ja izolētas. Arī mājas īri apsveram. Labāk ne augstie stāvi, bet nu visu jau nevar gribēt. Lūdzu, ja kādam ir, kas piedāvājams - rakstiet uz lauris.bajars@gmail.com
Dzīves vieta tiek meklēta ilgtermiņam.
Paldies!
 
 
11 June 2016 @ 10:48 pm
mājas Tallinā  
Dodos apmaiņas semestrī, tādēļ meklēju dzīvesvietu Tallinā, sākot no aptuveni 20. augusta līdz janvāra beigām.
Izolēta istaba vai vienistabas dzīvoklis. Vislielākā prioritāte ir klusums (tas ir tiešām būtiski un galvenaisi iemesls, kāpēc nevaru izmantot iespēju dzīvot kopmītnēs)! Vēlams pilsētas centrs, bet nav obligāti. Vajadzētu iekļauties summā līdz 250 eiro.
Es, protams, skatos sludinājumus, domubiedru grupas utt., šis ieraksts top ar nolūku darīt zināmu, ka, ja nu jums nejauši ir kas zināms par mitekļiem Tallinā, es būtu ļoti pateicīga par info.

pelnufeja@gmail.com