14 July 2020 @ 12:49 am
 
Man rītos un vakaros ir jāpilina ausī. Bet, tā kā tie ir acu pilieni, tie jātur ledusskapī. Un, tā kā esmu slinka, saliecos deviņos līkumos un pilinu neatejot no ledusskapja. Trūkst tikai tinkšķoņas no mūzikas lādītes un šausmu filma gatava.
 
 
13 July 2020 @ 01:00 pm
 
Pārāk daudzi nepārdzīvo šo gadu, pārāk daudzus nākas pārdzīvot
 
 
13 July 2020 @ 12:14 pm
 
Prokrastinācijas labad – kādas jums ir mīļākās garšvielas un piedevas (ar to domājot mērces, sinepes un tamlīdzīgi)? Nu tā, ka pavisam mīļākās?

Man pavisam noteikti ķiploku pulveris, bet piedevu nezinu. Iespējams, sojas mērce, lai arī tīrā veidā to praktiski nekad nelietoju.

Tas noteikti nav kečups, jo kečups ir bērnības trauma. Bērnībā visiem garšoja kečups. Izņemot mani. Līdz iegaršojās. Kad biju slima ar kaut kādu baigo zarazu. Leksēju kečupu kā dipu, mērcējot tajā salmiņus. Protams, līdz ko zaraza pārgāja, uz kečupu nespēju vairs paskatīties bez šķebināšanas. Vienbrīd baigā topā bija saldskābā mērce, likās, ka ar to nudien zābaku varētu apēst, bet vienā brīdī šī mīla pati no sevis pagaisa. Vēl diez vai kādreiz pirkšu tamarinda pastu, viss, ko tā dara, ir (joprojām) pieķēza ledusskapi. Visādi citādi daudz neizteiksmīgāka, kā bija solīts.
 
 
13 July 2020 @ 07:03 am
TASĶ  
Tikko apēdu sešus (6) ķiršus.
 
 
Current Mood: ecstatic
 
 
13 July 2020 @ 12:08 am
 
"Stum, stum" es lasīju priekšā savai pirmajai mīlestībai
vēlāk tās pašas mīlestības radītās sirdssāpes dziedēju ar "Eiroremontu"

pagājšgad pavasarī, slaukot plauktus, abas grāmatas noliku blakus
kurš būtu domājis
 
 
12 July 2020 @ 11:46 pm
 
Kā, jūsuprāt, sauktu Kārenas Latvijā?
 
 
12 July 2020 @ 10:29 pm
 
es vairs nezinu/neprotu gatavot rīsus. bļaģ, iemāciet man kāds.
 
 
12 July 2020 @ 09:34 pm
ZK mikrenes off  
Šodien izmetu apmēram 20 gab. dažādas mikroshēmas keramiskajos korpusos ar "zelta kājām". Porolons bija pilnīgi pārvērties par brown goo. Garāžas tīrīšana. Un lietas uz 27 voltu spriegumu, lampas un motõriņi brutālā izpildījumā. Un 40 gadus veci "elektrolīti".

Radiatori un barošanas bloku transformatori uz miseni ies riit.
 
 
Current Mood: cynical
 
 
12 July 2020 @ 05:36 pm
 
Tīģeris. Vairākas reizes.
 
 
12 July 2020 @ 04:10 pm
6G  
Starp citu, 5G faktiski ir jau noticis fakts, visas specifikācijas un aparatūra jau ir izstrādātas, tagad tik štancēs un instalēs.

Aktīvi notiek darbs pie 6G izstrādes.
Tags: ,
 
 
12 July 2020 @ 02:24 pm
PS  
papīrs satrunēs
 
 
Current Mood: peaceful
 
 
11 July 2020 @ 08:35 am
labāk ir, ja kaut ko dara  
Interesanti, ka dzīvē ir tā: ja neko nedara, viss kļūst sliktāk.
 
 
Current Mood: complacent
 
 
10 July 2020 @ 11:27 pm
CIA  
cilvēki ir aitas

dāāā


P.S. Visi. Atšķiras tikai līmenis... jeb veids... kurā uzcelti aploki

P.P.S. amazing
 
 
Current Mood: amused
 
 
10 July 2020 @ 08:04 pm
 
If you wanna be my lover
You gotta get with my crippling depression
 
 
10 July 2020 @ 10:40 am
 
Vakar pirmoreiz taisīju kārtīgi spicy indiešu ēdienu – sviesta vistu. Par spīti nosaukumam, sviests tur ir kāda ēdamkarote. Tehniski šis nav pirmais indiešu ēdiens, ko esmu taisījusi, bet garšvielotākais gan. I don't hate it. Man laikam ļoti patīk garšvielas :D šeit pat nebija nekādas baigās eksotikas (definīcijas, protams, atšķiras) – laikam retākais bija sierāboliņa lapas, bez kurām droši vien var iztikt. Kumīnu es par eksotiku vairs īsti neuzskatu, lai arī ierindas rimčikā tas laikam joprojām nav sastopams.

Ir arvien mazāk garšvielu, kas nebūtu mēģinātas/joprojām kaut kur pieliekamajā nemētājas. Lielākoties dažādi eksotiski pipari. Teorētiski ir kāre pamēģināt sumaku, praktiski nezinu, vai patiks, esot skābs. Laikam jāatbrīvo vieta un jālikvidē visādi tizli pirktie maisījumi, kas izskatījās daudzsološi, bet sanāca meh un neviens tādus nelieto. Ir tikai kādi četri maisījumi, kas ir ok – Gourmet studio plova garšviela un "Končitta" (cultural appropriation much?), Santa Maria citrusu garšviela grilam un Vidusjūras garšaugu maisījums. Pārējie (ar baravikām, zivīm ar kadiķogām, ar upenēm un ko tik vēl ne) pilnīgs trash.

Also, blakus pagalmu jau kaut kādu mēnesi remontē, trokšņi baigi netraucē, bet šodien gan viņi dara ko tādu, no kā rīb visi logi. Šausmīgi kaitina.
 
 
09 July 2020 @ 08:21 pm
me don't need, but want  
Lūdzu, uzdāvini man pagājušajā dzimšanas dienā šo analogo sintezatoru. Kopš Behringer Ķīnā atvēra paši savu nosacīto pilsētu (kur nodarbojas ar mūzikas elektroierīču izgatavošanu), Behringer ir laiduši pasaulē daudz ko krutu no analogās pasaules vēstures, visādus tur super dārgo sintezatoru klonus, un atšķirība faktiski nav manāma - skan 99% tieši tāpat. Interesanti, ka kārtējo reizi jānodomā, "Šis ir iemesls, kāpēc mums vairs nevar būt labas lietas", jo patiesībā daudzi cilvēki ļoti kurn par šo faktu - ka, lūk, viņu dārgie sintezatoru orģināli no 80ties skan tieši tāpat, kā Behringer (salīdzinoši lētas dārgo sintezatoru kopijas). "Hey, tagad visi varēs skanēt, kā cilvēki, kuriem ir daudz naudas, tas nav godīgi!"

Zinoša cilvēka secinājumi par aparātu: it will cost (in real terms) a fraction of the price of the synth that inspired it. Sure, the use of digital LFOs and contour generators, and DCOs rather than VCOs, will discourage some purists, but I have great affection for Roland’s DCO-based synths such as the Juno 60, the JX3P and the Super JX10, as well more obscure instruments including the Kawai SX240 and the Bit One, and I would never turn my back on them for this. Avots.
 
 
09 July 2020 @ 04:10 pm
 
Ja nezinājāt, ka tāds eksistē.

Comfortably numb
 
 
09 July 2020 @ 03:06 pm
 
Vēl, protams, ellē ir īpaša vieta cilvēkiem, kas ēd sabiedriskajā transportā. Starppilsētu autobusus kaut kur pie Limbažiem vai citas vietas pāris stundu braucienā no galvaspilsētas es vēl saprotu, ceļš garš, laika maz, autobusi kursē reti, lai arī tur belašus ēdošos aiz škvarkas vajadzētu izmest ārā. Bet pilsētas autobusā pie mikrorajona beigām?! Tiešām nevar to vienu pieturu paciesties un ir jāsmirdinās (nav svarīgi, ko ēd, autobusā tas viss smirdēs), jāčaukstinās un jābirdinās pa visu autobusu? Nekādu, bļed, manieru.
 
 
09 July 2020 @ 10:21 am
 
Ar notestējos uz covidtriperi, pat tas nav pozitīvs. Man patika jautājums, Jūs pēc paša iniciatīvas? Nē!
 
 
09 July 2020 @ 12:41 am
 
"banāli" nav banots. tas neizsaka neko, varbūt vienīgi snobiem.

mīlestība vienīgā parāda, vai tu esi dzīvs