the everchanging caleidoscope of life [ieraksti|arhīvs|draugi|info]
Max

[ info | sc info ]
[ arhīvs | arhīvs ]

Uzaicinājumi paciemoties:
[ undisclosedpod latest layne beachley drdr ]

Human Bill of Rights [14. Dec 2016|21:14]
NB: iegaumēt un ievērot!

Guidelines for fairness and intimacy )
Linkpiespēlē

Human factory farming [17. Feb 2016|20:36]
[garīgais | angry]

Nu ko, stulbais Ušakovs beidzot ir panācis savu un piespiedis mani (un daudzus citus) deklarēties šai stulbajā pilsētā. Lai jau tie Rīgas reketieri papriecājas! Jo cik es saprotu, tad man te deklarētai jābūt tikai konkrētā laika posmā, bet pārējā gadā es varu pārdeklarēties kaut kur citur. Ko es arī sasodīts darīšu! Tā ka FUCK YOU!

Linkpiespēlē

Podkāsti [16. Nov 2015|17:30]
[skanīgais |BBC Radio]

OK, kurš ir noklausījies Serial'u? Jau sen gribēju un ik pa laikam par to dzirdēju, bet vislaik atliku, līdz beidzot saņēmos. Un tagad knapi esmu gulējusi, jo man vāji nervi. Tas kā agrāk - man patika lasīt detektīvus un lasīju tos līdz vēlai naktij, jo interesanti taču. Un tad man bija bail iet gulēt un daudz par to domāju. Tagad tas pats, tik tagad nelasu, bet skatos vai klausos. Pa dienu gan nav nekādu problēmu, tāpēc Doctor Who arī vakaros neskatos. ASV populārāko podkāstu topā tas joprojām ir 2. vietā arī gadu vēlāk. Tā nu tai topā netīšām ieraudzīju, ka ir arī otrs podkāsts Undisclosed, kas iet daudz dziļāk visās iespējamajās un neiespējamajās detaļās. Tā nu ned-nogali pavadīju citā dimensijā ar austiņām ausīs (vismaz bija gaišs pa dienu!). Drošvien 3dien būs tas pats, līdz tikšu līdz finišam (pašreizējam). 
Vispār ārkārtīgi aizraujoši un tik daudz ko var uzzināt un var arī nošausmināties. Ir skaidrs, ka visi CSI un tml. mums rada maldīgu priekšstatu par to jomu. Daudz maldīgus priekšstatus - daži uzreiz skaidrs, ka izdomājums, bet citi nē. Piemēram, ka visi vienmēr grib atklāt un nodrošināt taisnību. Bet reāli laikam jāņem vērā cilvēciskais faktors, ka tas tāpat ir darbs, ikdiena, prasības, rezultāti utt. utml. Un nevaru nesmieties par "What he lacks in credibility, he makes up in variety". Lai gan tas ir vismaz traģikomiski, ja pēc tā tiek spriests - būt vai nebūt dzīvei cietumā vai nē.
Palasījos arī komentārus un viedokļus (par Serial'u kā tādu ne par vainīgs/nevainīgs) protams, bet tas ir arī vistīrākais vājprāts. Mēs pilnīgi noteikti dzīvojam narcisistiskā laikmetā. Katrs tagad ir sasodīts kritiķis! Nē nu var būt katram savs viedoklis, lūdzu, bet varbūt to labāk paturēt pie sevis? Un nevajag gaidīt, ka viss tiks taisīts tieši pēc tavām vēlmēm un patikas. Tik ļoti pierasts, ka visu var pielāgot, kā pašam gribas un liekas, ka tas tiek gaidīts no pilnīgi visa. Lai viss šai pasaulē ir manā gaumē, nedrīkst būt savādāk. "I don't know" (she's the voice in your head). Apnicis.
Vispār saistībā ar šo un arī plašākiem un aktuālākiem notikumiem pasaulē - jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk zaudēju ticību cilvēcei. Pierādiet man pretējo. We're going insane.

Linkpiespēlē

Ezera skaņas [26. Aug 2015|21:50]
Beidzot un netīšām izdevās pabūt vismaģiskākajā koncertā, kādā būts. Koncertā, kurā mūzika bija tikai fons (un ne vienmēr ļoti patika), jo bija citas īpašākas lietas kam pievērsties.
piemēram )
Link3 piespēles|piespēlē

Lai sev atgādinātu, ka ne vienmēr viss ir slikti [6. Jun 2015|21:20]
Šodien Brīvdabas muzeja gadatirgū uzprasījos uz atlaidi un to arī dabūju! Es parasti tā nekad nedaru, bet redz saņēmos un tiku pie tik smuka brīnuma, ka prieks!
Un vēl es tak neizlielījos, ka atpakaļlidojumā AirBaltic mani pārcēla biznesa klasē! Tas gan man nenāca prātā, kad pie iekāpšanas tika sašvīkāta mana biļete un kk cītīgi tika pētīts datorā. Bet jutos biku neērti, jo kādu laiku likās, ka tūlīt liks pārcelties uz sākotnējo vietu. Vēlaties ko padzerties? Un kad vēlaties vakariņas? Oooooh, man tas viss pienākas? Vispār bija kruta! Pat nejutu pārējo pilno lidmašīnas daļu. Diez vai vēl kādu reizi tā sanāks. Un galvenais, ka neko nepaskaidroja kas un kāpēc. Daži ieminējās, ka tas par maniem punktiem, bet tik daudz man nemaz nav (tikko paskatījos, ka tam 13 štukas vajadzīgi!). Es gan domāju, ka šie pamanīja manu neseno jubeleju un pacentās. Cik mīļi! Jums arī tā kādreiz ir bijis? Ja nē, tad iesaku lidot uz jubelejām, varēsiet pārbaudīt manu teoriju.
Vispār mans ceļojums izvērtās necerēti labs! Grieķijā izlēmu, ka viena vairs neceļošu, tā nu arī apmierināta sēdēju mājās, bet tagad āķis ir lūpā un gribas vēl! AirBnb naktsmītne un hosti bija super (varu ieteikt), apciemoju vienīgo pazīstamo latvieti Londonā (bija ļoti jauki un interesanti), laiciņš bija pārsvarā superīgs un biku nožēloju, ka tik uz 2 teātra izrādēm aizdevos - bija aizdomas, ka katru vakaru būtu par daudz, bet tagad zinu, ka nebūtu ne vainas. Gribēju redzēt dzīvajā tik iepriekš TV redzētus aktierus un to arī dabūju (un viņi visi bija baigi forši ja kas!).
Nu ko, jāsāk atkal krāt naudu.
Link3 piespēles|piespēlē

Kas var būt labāks par šo ;) [5. Jun 2015|21:52]
Lielisks padoms 
Linkpiespēlē

Lidošana [9. Maijs 2015|10:37]
Nez man "Maigumu" rokas bagāžā ļaus ņemt? Kāds ir mēģinājis?
Link2 piespēles|piespēlē

Tādi man lūk kolēģi [6. Feb 2015|19:38]
- Kas varētu palīdzēt apturēt alkohola izplatību?
- Narkomānija!
Link1 piespēle|piespēlē

The 5th of February [5. Feb 2015|19:27]
https://www.youtube.com/watch?v=WJBrAIVrK-4  ;)
Linkpiespēlē

Airbnb [18. Jan 2015|16:18]
[garīgais | disappointed]

Vispār esmu palikusi par tik bailīgu personu, kas vislaik esmu iekūņojusies mājās, kur droši un labi, un ceļoju tikai domās, rakstos, bildēs un video. Bet nu saņēmos beidzot un nopirku biļetes, tik tagad otrā svarīgā lieta - atrast naktsmājas, neiztērējot visu iekrāto naudu (London, baby, what was I thinking ;)). Tā nu, protams, domāju ieprovēt Airbnb, jo hosteli negribas, bet viesnīcu nepavilkšu. Tā nu pētīju piedāvājumus (un tā lapa viņiem riktīgi bremzē), bet nu pētīju, kamēr galva palika dulla. Un tad ponta pēc tik pārskrēju pāri dārgākiem piedāvājumiem, kamēr viens iekrita acīs - ar skatu pa 10 latiem (vai precīzāk paundiem). Tā nu beidzot saņēmos reģistrēties tur, sāku jau visu pildīt un verificēt, bet uz telefonu nekas nenāca. Tā nu vēlāk saņēmu 1 smsku, sapriecājos un pēc tam atkal savīlos, jo code has expired. Klikšķināju vēl un neko tāpat nesaņēmu, bet cik saprotu, tad telefam ofic jābūt verificētam, lai varētu ko nobukot. Lai novērstu domas, ķēros pie drēbju gludināšanas. Saņēmu vēl 1 kodu, skrēju pie datora un atkal - code has expired. Cik "jauki"! Tā nu esmu galīgi saskumusi. Vai jums, citiem Airbnb cibiņiem, viss tur sanāca viegli un labi? Tikai man šitā? Tad jau laikam tik Wimdu palicis, lai gan tur lētie oferi jau beigušies, bet tie dārgākie nav labāki par Airbnb (drīzāk otrādi). Bet cerams sistēma viņiem darbojas labāk.
Protams, ar visu šito sāku nožēlot, ka saņēmos izkūņoties pasauli apskatīt, bet ko darīsi - biļetes nopirktas, tā ka jālido būs! Vispār meklējot bildi, ko likt profilā, nācās secināt, ka kk jāaizbrauc ir, citādi nav fotogrāfiskas liecības par to, kā katru gadu izskatos un mainos (vispār jau nemainos, ja neskaita novecošanu).
Vispār - ir kādi ieteikumi Londonai/Pielondonai? Kādi lētāki transporti? Zinu, ka garlaicīgs galamērķis, bet man pēdējā laikā ir uzradusies neizskaidrojama fascinācija ar Angliju (ar Īriju jau tas ir sens stāsts). Tas ir dīvaini, jo es ienīstu lietu (tāpēc jau neizskaidrojama). Un cerams šoreiz Anglija nebūs aizslēgta, lai gan pagaidām ir ej-tu-sazini.

Link7 piespēles|piespēlē

Kickstarter jeb kā sasmieties brīvdienas rītā [30. Nov 2014|12:42]
[garīgais |yay]

It's me me me it's for meeee )

Linkpiespēlē

Damn you autocorrect [8. Aug 2014|11:36]
So... what's up? Aj, šitādas lietas darbā lasīt nedrīkst. Pārāk smieklīgi ;)
Linkpiespēlē

The Hidden History of How the U.S. Was Used to Create Israel [5. Aug 2014|13:00]
Jau vairākus gadus biju dzirdējusi par Gazu un Izraēlas - Palestīnas konfliktu, bet nekad tā arī nebiju pacentusies kārtīgi noskaidrot kas un kā, un kāpēc. Līdz netīšām sanāca apgaismot sevi šai jomā un WTF? Vispār traki.. Skaidrs, ka nekad nekas nav tā kā izskatās un mēs varam tik nojaust kas notiek valdību spēlītēs, kurās diemžēl cieš visi pārējie. Žēl, ka pagājuši tie laiki, kad karalis bija arī karavadonis un veda karā savu karaspēku, pats tajā piedaloties. 
Te īsais kurss ar bildītēm - precīzāk kartēm: Israel may be the only nation in the world with undeclared borders.
Linkpiespēlē

Salčiks [8. Jul 2014|21:02]
[garīgais |wtf?]

Nu ko - atkal sācies laiks, kad negribas neko citu kā tikai salčiku un augļus. Bet man jau vienmēr vajag palasīties arī iepakojumus:
"Iebiezinātā piena garšas krējuma saldējums ar karameļu pildījumu un biskvīta garšas glazūru ar kraukšķīgām (karameļu garšas) drumstalām".
Šausmas kaut kādas. Katru reizi, kad ko tādu lasu (un ēdu).

Link2 piespēles|piespēlē

Kolumbija [4. Jun 2014|09:35]

In Bogota, they paved the bike paths before the roads ;)

Linkpiespēlē

Es eju tikai uz "Black Books" aktieru stand-up'iem ;) [22. Maijs 2014|17:23]
Ja rakstīju par Dilanu Moranu, tad jāuzraksta arī par Bilu Beiliju. Vismaz paliks atmiņā tas, ko vēl šodien atceros. 
Pusi dienas ar drūmu skatu skatījos ārā pa logu, ka atkal līst! Bet tomēr pārstāja un šoreiz vakaru varēju pavadīt ar sausām kājām. Tāpat negribas viņu salīdzināt ar DM, jo tas nebūtu īsti godīgi. Bet, protams, ik pa laikam sanāca un sāku domāt, vai toreiz patiešām bija smieklīgāk vai arī tā tikai likās, jo tā bija tāda kā pirmā, īstā, lielā reize. Kaut kā atmiņā palicis, ka viņa stand-up'ā kk visu laiku bija par ko pasmieties, bet BB bija stāsti un dažas pārsmiešanās līdz asarām ar vairāk vai mazāk, bet tāpat smieklīgiem jokiem pa vidu. Bet kopumā man patika! Un arī stāstiem nebija ne vainas. Un nemaz nezināju, ka viņš arī ir tik labs mūziķis. Protams, pēc "Never Mind the Buzzcocks" bija skaidrs, ka uz ausīm nav kritis, bet tāpat pārsteigums. 
Foršs sanāca stāsts par to politiķi, kas vienā īpaši lietainā vasarā (vai gadā?) teica, ka tas lietus ir sods no Dieva par geju laulībam. Pēc kā no publikas viens džeks tik kolosāli pajautāja: "Was there a rainbow afterwards?" Superrrr!!!! Tāpat jāpiefiksē jaunie vārdi - NELI (not even laughing inwardly) & DILLIGAS (does it look like i give a shit). Bet vislabāk, manuprāt, viņam sanāca komunikācija ar publiku. Singing death metal families :))! Un tā Candy tiešām par sevi reiz ir uzrakstījusi, ka viņai ir "fanny face"? Seriously??? Jo ir vārdi, ko labāk iemācīties rakstīt pareizi. 
Protams mājupceļā dungoju "Waterloo" (gan ne Ramstein versijā).
Tā ka visā visumā ļoti patika un izdevās lielisks vakars :)!
Link3 piespēles|piespēlē

Nozagtie goli [20. Maijs 2014|10:41]
Nezinu, vai vārdiem te vispār ir vieta. Jo tā nav ne pirmā, ne (visticamāk arī) ne pēdējā reize. Tā arī nesaprotu, vai IIHF tos tiesnešus atrod tenisā (kā to Lūkeru piem.) vai arī tas viss notiek ar viņu akceptu un tādu hoķi viņi grib. Kas izdod noteikumus, tas pats izdomā, kad un kā tos ievērot? Šiem vajadzētu pamācīties no FIFAs, kā risināt šādas situācijas. Nav brīnums, ka futbols ir sporta karalis, jo tur augšā ir pavisma cita līmeņa organizācija. Un, jā, arī ne perfekta un tā, bet godīga spēle tur tomēr ir svarīga. Tā ka tās vilšanās par to stulbo IIHF tik krājas un krājas, un tie stulbie čehi arī neparāda sevi no labākas puses nemaz, nemaz. Un par tiem baltkrieviem arī nemaz nerunāsim.
Link3 piespēles|piespēlē

Šodiena [16. Maijs 2014|19:12]
[skanīgais |Clare Teal]

Šodien iekļuvu kk velobraucēju uzskaitē, kas bija baigi forši! Varēju dienu uzsākt ar smaidu :) - kā jau satiekot tik smaidīgu skaitītāju! Tagad kārojas zināt kopējo statistiku.
Vēl Rimčikā ieraudzīju plantainus, kas beidzot ir parādījušies arī Latvijā, kaut arī ļoti gatavi. Bet nekas. Jau sen lasos par visādām garšīgām receptēm, cik labi tie aizstāj miltus un beidzot varēšu izmēģināt pēc oriģinālajām receptēm. Ļoti interesē, vai daudz atšķirsies no zaļajiem banāniem ar ko esmu izlīdzējusies. Domāju, ka sākšu ar ko ļoti vienkāršu - ar maizi un čipsiem. Būs vīkenda gastronomiskā izklaide.

Link2 piespēles|piespēlē

I am Sherlocked dancemob [12. Maijs 2014|22:06]
Just for fun :) (un kas tas par Moriartija remixu??)

upd. Oficiālais vidiks
Linkpiespēlē

Hokejs? [12. Maijs 2014|09:48]
Paskatījos to krieva rupjību pret somu un palasījos tos komentus, un sapratu, ka es laikam vairs nezinu hoķa noteikumus. Neesmu jau tos arī lasījusi vai studējusi, tik cik skatoties redzu un saprotu, ko drīkst un ko nedrīkst (vai precīzāk - par ko dod un par ko nedod). Jo tai video izskatījās, ka tas tika darīts speciāli. Nu baigi tā izskatījās! Un nē, es arī negribu, lai hoķi pārvērš daiļslidošanā. Man ir grūti saprast un pieņemt, ka dod sodu, ja spēlē uz ripu, bet pretinieks pret to paklūp vai netīšām trāpa pa seju, bet tad tāpat dod! Un cik es zinu, tad par speciālu sitienu pa seju arī dod! Un kur tas skaitās normāls spēka paņēmiems? Spēka paņēmienus izdara pie borta, pa laukumu spēlē uz ripu vai bloķējot ceļu, dažreiz pagrūstās (cīnoties par ripu). Bet ne jau gaida, ka pretinieks pietuvosies, lai atvēzētos un sistu pilnīgā vienaldzībā par ripu (tātad speciāli!). Tad jau tik labi visi var sastāties rindiņā, gaidīt un sist! Bet tas jau būtu pavisam cits sporta veids. Jo tāpat es negribu, lai atgriežamies tik senā pagātnē, kad hoķī tika atļautas daudz un lielas visādas šitādas rupjības. Jo daudziem nācās ciest, līdz pieņēma jaunus noteikumus. Jā, tagad tas vairs nav tik brutāls, bet tādam tam arī nav jābūt. Jau tā traumas tur ir, tā ka speciāli traumēt vēl nevajag. Tam domāti citi sporta veidi. 
Vispār esmu vieglā šokā par IIHF (kārtējo reizi).
Linkpiespēlē

navigācija
[ iečekojam | iepr. ier. ]
[ aiziet | pirms ]