the everchanging caleidoscope of life [ieraksti|arhīvs|draugi|info]
Max

[ info | sc info ]
[ arhīvs | arhīvs ]

Uzaicinājumi paciemoties:
[ undisclosedpod latest layne beachley drdr ]

Darba intervija [18. Nov 2022|17:10]
[garīgais | worried]

Pirmdien ir darba intervija. Turklāt Microsoft Teams, ko nekad neesmu lietojusi, tā ka bail, vai viss tehniski ies. Nez to vajag ieinstalēt vai var arī nē? Un kā lai pārbauda, vai viss iet un skan? Nav kā Zoom, kas man nesen taisīja forced update, kad gribēju skatīties vienu webināru. Bail arī domāt, ko bez tradicionālajiem jautājumiem uzdos. Gan jau būs kādi tricky, a man kā parasti freeze response ieslēgsies. Un ko lai saka par savu iepriekšējo darbu? Noteikti prasīs. Zinu, ka nedrīkst teikt sliktu par darba devēju, negribu arī pati slikta rādīties (lai gan protams manas vainas ir bijis daudz). Ja teikšu taisnību, tad abi slikti izklausīsimies. Melot nepatīk. Jāizdomā kk pa vidu (tik kas?). Un lai nav par īsu, bet arī lai neizplūstu. Nepatīk visa šitā sevis pārdošanas lieta, bet ko padarīsi? Domāju tāpat to darbu man nedos, bet pamēģināt vajag. Jo izskatās tīri labs.

Link10 piespēles|piespēlē

Atgriešanās [1. Nov 2022|20:01]
Tik sen neko nerakstīju. Jo kā kāds vieds cilvēks ([info]snorke) reiz rakstīja: "Nobody wants unhappy loosers". Tā nu klusēju kā parasti. Visi mēģinājumi ko mainīt uz labo pusi vislaik beidzas ar izgāšanos un kārtējo krišanu bezcerībā, no kuras ar grūtībām izkārpos un mēģinu atkal... Un atkal nesanāk. Apburtais loks.
Pēdējie mēneši bijuši īpaši "labvēlīgi un veiksmīgi". Tā it kā pēdējie gadi jau nav bijis daudz. Un tagad ir tik ļoti bail un vientuļi. Bija laima slimība, kaut nejutu un neredzēju nevienu iekodušos ērci. Un tai vietā ceļgalā joprojām ir savādāka sajūta, tāda viegla, bet savādāka. Pie manām zobu problēmām, kas mani sabiedēja visu iepriekšējo gadu, šogad vēl pievienojās smaganu problēmas. Pirms mēneša tik stulbi un acīmredzami stipri sasitu galvu, ka simptomi joprojām nav pārgājuši. ĢĀ gan teica, ka dažreiz tie var būt vēl nedēļām un mēnešiem. A ja nu nepāriet? Jo iepriekšējās reizēs smadzeņu satricinājumi pārgāja 1-2 nedēļu laikā (kā arī internetā raksta, ka vajadzētu). Kaķi nācās iemidzināt, jo viņa izrādījās ļoti slima un vispār neēda. Un tagad vēl kā ķirsis uz visas šīs kūkas - mani atlaida no darba. Bija tur daudz kas sakrājies, kas trigerojās un bija bail, ka tā varētu notikt. Un redz notika.
Kā es gribētu būt optimiste (apbrīnoju viņus)! Bet diemžēl neesmu. Vakanču skatīšanās kā parasti mani iedzen vēl lielākā depresijā. Turklāt vismaz pagaidām man vajag ik pa laikam fizisku un mentālu atpūtas pauzi, lai tās sliktās sajūtas galvā nepāriet uz galvassāpēm. Tā ka jā... Nezinu, varbūt varēšu apgūt kādu jaunu profesiju, ko piedāvās bezdarbniekos? Varbūt pa dažām stundām dienā varētu arī izturēt. Bet atkal kādu? Reāli mana jau tā sačakarētā nervu sistēma ar šo īpaši labi galā netiek - knapi guļu, paēst knapi varu - un tā ir tikai tad, kad ļoti uztraucos, kaut cenšos sevi pārliecināt, ka (cerams) būs labi kaut kad tuvā nākotnē.
Un pēc nedēļas man ir ceļojums uz Spāniju. Bet prieka no tā maz, uztraukuma gan daudz. Nezinu, kā galva jutīsies, bet tagad pilnīgi noteikti atcelt negribas. Arī zaudētās naudas tagad būtu īpaši žēl. Visu šo mājsēdes laiku skatījos tik daudz ceļojumu video un IG, kā citi ceļo. Beidzot tomēr saņēmos riskēt ceļot un tagad šitā. Arī bail, ka dabūšu darbu ar tik mazu algu, ka vēl ilgi ceļojumi nespīdēs.
Jūtos tiešām kā vislielākā lūzere. Sāku jau domāt, kas vēl tāds "labs" varētu notikt? Lai būtu vēl "jaukāks" komplekts? Tā ka parakstīšu te atkal. Varbūt tas mani bišķi nomierinās. Un būs ilūzija, ka neesmu pilnīgi viena.
Link10 piespēles|piespēlē

Human Bill of Rights [14. Dec 2016|21:14]
NB: iegaumēt un ievērot!

Guidelines for fairness and intimacy )
Linkpiespēlē

Podkāsti [16. Nov 2015|17:30]
[skanīgais |BBC Radio]

OK, kurš ir noklausījies Serial'u? Jau sen gribēju un ik pa laikam par to dzirdēju, bet vislaik atliku, līdz beidzot saņēmos. Un tagad knapi esmu gulējusi, jo man vāji nervi. Tas kā agrāk - man patika lasīt detektīvus un lasīju tos līdz vēlai naktij, jo interesanti taču. Un tad man bija bail iet gulēt un daudz par to domāju. Tagad tas pats, tik tagad nelasu, bet skatos vai klausos. Pa dienu gan nav nekādu problēmu, tāpēc Doctor Who arī vakaros neskatos. ASV populārāko podkāstu topā tas joprojām ir 2. vietā arī gadu vēlāk. Tā nu tai topā netīšām ieraudzīju, ka ir arī otrs podkāsts Undisclosed, kas iet daudz dziļāk visās iespējamajās un neiespējamajās detaļās. Tā nu ned-nogali pavadīju citā dimensijā ar austiņām ausīs (vismaz bija gaišs pa dienu!). Drošvien 3dien būs tas pats, līdz tikšu līdz finišam (pašreizējam). 
Vispār ārkārtīgi aizraujoši un tik daudz ko var uzzināt un var arī nošausmināties. Ir skaidrs, ka visi CSI un tml. mums rada maldīgu priekšstatu par to jomu. Daudz maldīgus priekšstatus - daži uzreiz skaidrs, ka izdomājums, bet citi nē. Piemēram, ka visi vienmēr grib atklāt un nodrošināt taisnību. Bet reāli laikam jāņem vērā cilvēciskais faktors, ka tas tāpat ir darbs, ikdiena, prasības, rezultāti utt. utml. Un nevaru nesmieties par "What he lacks in credibility, he makes up in variety". Lai gan tas ir vismaz traģikomiski, ja pēc tā tiek spriests - būt vai nebūt dzīvei cietumā vai nē.
Palasījos arī komentārus un viedokļus (par Serial'u kā tādu ne par vainīgs/nevainīgs) protams, bet tas ir arī vistīrākais vājprāts. Mēs pilnīgi noteikti dzīvojam narcisistiskā laikmetā. Katrs tagad ir sasodīts kritiķis! Nē nu var būt katram savs viedoklis, lūdzu, bet varbūt to labāk paturēt pie sevis? Un nevajag gaidīt, ka viss tiks taisīts tieši pēc tavām vēlmēm un patikas. Tik ļoti pierasts, ka visu var pielāgot, kā pašam gribas un liekas, ka tas tiek gaidīts no pilnīgi visa. Lai viss šai pasaulē ir manā gaumē, nedrīkst būt savādāk. "I don't know" (she's the voice in your head). Apnicis.
Vispār saistībā ar šo un arī plašākiem un aktuālākiem notikumiem pasaulē - jo ilgāk dzīvoju, jo vairāk zaudēju ticību cilvēcei. Pierādiet man pretējo. We're going insane.

Linkpiespēlē

Kas var būt labāks par šo ;) [5. Jun 2015|21:52]
Lielisks padoms 
Linkpiespēlē

Tādi man lūk kolēģi [6. Feb 2015|19:38]
- Kas varētu palīdzēt apturēt alkohola izplatību?
- Narkomānija!
Link1 piespēle|piespēlē

The 5th of February [5. Feb 2015|19:27]
https://www.youtube.com/watch?v=WJBrAIVrK-4  ;)
Linkpiespēlē

Kickstarter jeb kā sasmieties brīvdienas rītā [30. Nov 2014|12:42]
[garīgais |yay]

It's me me me it's for meeee )

Linkpiespēlē

Damn you autocorrect [8. Aug 2014|11:36]
So... what's up? Aj, šitādas lietas darbā lasīt nedrīkst. Pārāk smieklīgi ;)
Linkpiespēlē

The Hidden History of How the U.S. Was Used to Create Israel [5. Aug 2014|13:00]
Jau vairākus gadus biju dzirdējusi par Gazu un Izraēlas - Palestīnas konfliktu, bet nekad tā arī nebiju pacentusies kārtīgi noskaidrot kas un kā, un kāpēc. Līdz netīšām sanāca apgaismot sevi šai jomā un WTF? Vispār traki.. Skaidrs, ka nekad nekas nav tā kā izskatās un mēs varam tik nojaust kas notiek valdību spēlītēs, kurās diemžēl cieš visi pārējie. Žēl, ka pagājuši tie laiki, kad karalis bija arī karavadonis un veda karā savu karaspēku, pats tajā piedaloties. 
Te īsais kurss ar bildītēm - precīzāk kartēm: Israel may be the only nation in the world with undeclared borders.
Linkpiespēlē

Kolumbija [4. Jun 2014|09:35]

In Bogota, they paved the bike paths before the roads ;)

Linkpiespēlē

Fandom [23. Feb 2014|21:40]
"Sports and Society" kurss Courserā izrādās pat foršāks nekā gaidīju ;).
"Fandom is the lengthiest emotional commitment we make." (Alan Edge)
Linkpiespēlē

Citāts [12. Feb 2014|15:55]
"The preservation of youthful beauty is one of the few intense preoccupations and competitive drives that society fully expects of its women, even as it holds them in disdain for being such a narcissistic lot."
(Susan Brownmiller)
Linkpiespēlē

Lasāmviela [5. Apr 2013|16:08]
[skanīgais |BBC Radio - Jazz Line-Up]

Es varētu pasākt jaunu iknedēļas kolonnu - interesantākās lietas, kas izlasītas. Jo es, kā zināms, lasu daudz (a ko padarīsi?).
Bet nu tā - šonedēļ divas:
1.) Poor people compete with resources. The middle class competes with selection. The wealthy compete with possessions.
(http://youarenotsosmart.com/2010/04/12/selling-out/)
2.) How Can I Find My Soul Mate? - šo vispār derētu nopublicēt katrā sieviešu žurcī.
(http://laurabruno.wordpress.com/2013/04/04/how-can-i-find-my-soul-mate/)

Linkpiespēlē

The average man [27. Mar 2013|21:06]
[skanīgais |Ryan Adams - Wonderwall]

Any movement of the assemblage point means a movement away from an excessive concern with the individual self. Shamans believe it is the position of the assemblage point which makes modern man a homicidal egoist, a being totally involved with his self-image. Having lost hope of ever returning to the source of everything, the average man seeks solace in his selfishness. (Carlos Casteneda)

Linkpiespēlē

Biku šokā [20. Mar 2013|14:54]
Ka biju palaidusi garām, ka Baltijas jūra ir the largest dead zone body of water in the world. Vai nav jauki..
Link1 piespēle|piespēlē

Sarunas darbā ne pa darbu [23. Okt 2012|11:20]
- Ar ko tu brauksi (uz boulingu)?
- Ar savu transportu.
- Ar to, ar ko bērni braukā un kam ir divi riteņi?

Nu, mazs bērns. Nav vārdam vietas :(.
Linkpiespēlē

Augstpapēžu kurpes [16. Jun 2012|21:14]
"I guess there’s still nothing sexier than a helpless woman that can’t walk properly. I think male dominators have always liked a woman that can’t run away." (Daniel Vitalis)
Es vispār esmu viņa fane ;).  Vienmēr interesē, ko vēl viņš pastāstīs.
Linkpiespēlē

Seven tricks your brain is playing on you [27. Mar 2012|14:09]
Šito man vienkārši vajag piefiksēt turpmākai zināšanai un atgādnei ;). Labākie:

1.Any reason will do
Did you know that people who use the word because when making a request dramatically increase their chances of getting the favor?
Social psychologist Ellen Langer performed an experiment in which she asked to cut in line to use a copy machine. She tested three different ways of asking, and recorded the results:
Excuse me, I have five pages. May I use the Xerox machine?
60% said OK.
Excuse me, I have five pages. May I use the Xerox machine because I'm in a rush?
94% said OK.
Using because I'm in a rush yielded a huge approval boost. Even more impressive was the next trial:
Excuse me, I have five pages. May I use the Xerox machine because I have to make some copies?
93% said OK.
2. People who have education, money or popularity must be credible
4. You'd be happier if you were living a life of leisure

The truth is that a lack of things to do most leads to boredom and depression. Humans are industrious and creative by nature. We need challenge and accomplishment. We need to be passionately engaged in something purposeful. Leisure is important, but only in the context of a productive life.
6. You'd be happier if you had more money, recognition or fame
Actually, you'd are more likely to be less happy and sicker. A study by three University of Rochester researchers showed that reaching materialistic and image oriented goals actually fosters ill-being.
7.Someday...
It may be comforting to believe you will become healthier and wealthier just because time is passing and it is nice to be optimistic.
Linkpiespēlē

Fitcdžeralda stāsts [22. Okt 2010|09:52]
Kad mani atkal kārtējo reizi nomāc "pārdomas", kāpēc citiem cilvēkiem tā dzīve tāda normāla un forša, bet man - galīgi stulba un nekas nav labi, tad es vienmēr, tiešām vienmēr atceros to Fitcdžeralda stāstu. To jauko, vienkāršo Fitcdžeralda stāstu, ka ne vienmēr viss ir tā, kā liekas.

"He did not understand all he had heard, but from his clandestine glimpse in to the privacy of these two, with all the world that his short experience could conceive of at their feet, he had gathered that life for everybody was a struggle, sometimes magnificent from a distance, but always difficult and surprisingly simple and a little sad."
(F. Scott Fitzgerald "Basil: The Freshest Boy")

Man pietrūkst grāmatu un stāstu. Jāiemācās ignorēt internetu, seriālus un pārsvarā arī filmas, un jāsāk kk jēdzīgu darīt.
Linkpiespēlē

navigācija
[ iečekojam | iepr. ier. ]
[ aiziet | pirms ]