Meistars [entries|archive|friends|userinfo]
Meistars

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Vardarbība pret bērniem. [10. Nov 2017|08:22]
Šorīt no rīta sīcis apakšā zem mājas logiem bija izdomājis, ka labāk pagulēs uz zemes un nekur nekustēsies, kādas piecas minūtes arī nekustējās. Nez kapēc man likās, ka bija tikai loģiski, ka pēc tam ome viņu sapurināja un uzšāva pa pēcpusi. 

Link2 raksta|ir doma

[10. Nov 2017|05:56]
Forši kārtējo rītu esmu pamodies no tā ka sāp mugura, parasti pamodos 6os, nekāda vaina, tagad pamodos 4os, bļin nav forši.
Linkir doma

[8. Nov 2017|09:35]
Vakardien es vienkārši apstulbu, 70+ gadu tam čuvakam ir?
Link2 raksta|ir doma

Seriālis [26. Okt 2017|17:04]
Nevar protams noliegt manas simpātijas pret britu seriāliem. Kārtējais atradums - http://www.imdb.com/title/tt4276618/?ref_=nm_flmg_act_3 ārkārtīgi mierīgs plūdums, aktierspēle, kurai man gribas piesieties, bet Holliday Grainger - laikam man patīk interesantas sejas :)
Linkir doma

[24. Okt 2017|12:31]
Pagaišajā nedēļas nogalē tika aizvadīts Alūksnē kārtējais rogaininga pasākums, neilgi pirms sacensībām viena meitene meklēja pārinieku, takā viņu zinu diez gan labi, tad jau iepriekš nobrīdināju, ka būšu enkurs. Viņa iesākumā gribēja atrast meiteni līdzskrējēju, lai vismaz kaut kādās normālās vietās var tikt, bet beigās nācās iztikt ar mani.
Sarunājam, ka brauksim kopār ar viņu no Rīgas sestienas rītā 6os. Kaut kādā brīdī viņai plāni mainās un viņa pēc rogaininga nolemj palikt Alūksnē teltī, man šāda ziemas ekipējuma nav ar ko teltī gulēt un es meklēju citu transportu, kas mani ir gatavs nogādāt arī apakaļ, tas arī veiksmīgi tiek atrasts. Sestdienas rītā ar nelielām paģirām ieveļos mašīnā netālu no salu tilta, transportu nomainam Juglā un esam gatavi doties tālāk. Visi tādi drūmi nopietni neko daudz nerunā un pēc pusstundas es pilnībā atrubos, lai pamostos pie pagriezien uz Alūksni. Autovadītājs nedaudz brauc kā nedataisīts šūmahers, bet ņemot vērā, ka esmu nedaudz paģirains, tad pārāk tam nepievēršu vērību, jo iepriekš dzērušam man liekas, ka visi brauc neatdekvāti.
Sacensību centrā satieku savu pārinieci, kam ir dzimšanas diena, protams esmu jau paspējis par to aizmirst, kamēr devos uz pasākumu un neesmu nekādu simbolisku dāvanu pat sagatavojis. Saplānojam distanci, kurai principā ir tikai divi varianti sākumā pilsēta un pēc tam mežs, vai otrādāk. Kaut kāda starta murmulēšana, kur var skriet, kur nē - šis izrādās ir spēcīgs faktors kādai citai komandai, kurai vajadzēja klausīties, kas tika stāstīts. Sākums tāds labs varu pat turēt skriešanas tempā līdzām savai komandas biedrenei. Pāris nenozīmīgas kļūdiņas orientējoties un pa ceļa satiekam vēl pāris pazīstamas sejas. Pēc kādām 2h nonākam līdz Alūksnes kapiem, komandas biedrene mierīgā garā seko vēl vienai komandai, man gan nedaudz dīvaini liekas brist viņiem cauri, bet nu kā ir tā ir, beigās vienai no līderkomandām šis atspēlējas skarbāk nekā mums un vēl veselam baram komandu, viņi internetos ieliek savu ceļa maršutu, kur skaidrs, ka izskrējuši cauri kapiem, kas izrādās ir aizliegts.
Pārējā distances daļā viss nedaudz slapjš, kartē nonākam līdz vietai, kur ir paredzēts 15m peldējiens (beigās izrādās, ka tur dziļš līdz kaklam), nekad neesmu pārbaudījis, kā mans organisms uzvedās šādos grādos ūdenī un komandas biedrenei laupu prieku izpeldēties, brienam caur purveli apkārt, pa ūdeni līdz ceļiem, dažviet bik virs, brr auksti, negribu zināt, kā būtu juties ar slapjām drēbēm. Turpinām virzīties uz priekšu komandas biedrenei vairs tik labi neturos līdzām. Pēc 4,5h saprotu, ka ceļi sāk iebilst pret šo pārslodzi un saku komandas biedrenei, ka būs jāiet, jo paskriet, ja gribam tikt līdz galam vairs nevaru. Izrādas ja neskrien, tad uzreiz sāk palikt auksts un sāk salt rokas, bet nu ir kā ir un savādāk nebūs. Pārplānojam maršutu un palēnām dodamies uz sacensību finišu, beigās izrādās labi, ka tā jo esam finišā aptuveni 1m pirms kontrollaika beigām. Nedaudz klibs, bet priecīgs par izdevušos pasākumu, lai uzvarētu izrādījās, vajadzēja savākt visus punktus, kas ar mūsu skilliem diez vai būtu bijis iespējams.
Atpakaļ ceļā mūsu šumahers pa lietu, kur nekas nav redzams mūs vizina ar ātrumu, kas stipri pārsniedz ar kādu būtu jābrauc šādos apstākļos, tapēc pirmajā benzīntankā iepērku alu, lai mazāks stress :D
Tagad nākamais pasākums Jūrmalā jau priekšā ar čali vienā komandā, kas piedalās taku skrējienos un pagaišajā "Zobens un lemess" festā mēs ar šo izmetām 20km līkumu pēc viena keša, būs jautri :D
Linkir doma

Virsraksts [6. Okt 2017|13:44]
Sprādzienā Saulkrastu novadā gājis bojā Latvijā labi pazīstams pirotehniķis
Linkir doma

hehe [4. Okt 2017|17:23]
Link2 raksta|ir doma

[30. Sep 2017|19:17]
Interesanti vienmēr pavērot komentāros atziņās par neonacistu gājieniem no cilvēkiem, kas ir atvērti visam :) Dažas no DELFi :)

Gājienā piedalījās ap 1000 dalībnieku un pārdesmit tūkstošu ap gājiena norises vietu, kas bija pret šādu ideoloģiju un gājienu kā tādu. Ja viņus neaizsargātu policija, tad visi tie white power āksti būtu izgaiņāti 10 minūšu laikā. - pag, ja drīkst izteikt viedokli visi, tad kapēc nervozēt, vai arī drīkst izteikt tikai "pareizo" viedokli?

Man nekas nav jāziņo, dzīvoju Gēteborgā jau 3,5 gadus, pat nezināju, ka būs kāds gājiens. Nejauši uzdūros norobežotām ielām, kuras apsargāja iespaidīgs daudzums policijas. Bet gribi redzēt ko gribi laikam no savas pažobeles. Patiesība gan ir krietni bēdīga, white supremācisti izskatījās gaužām nožēlojami un viņu vienīgais panākums šodien varētu būt neskartiem tikt līdz mājām.

Tad geji var iet ar savu viedokli gājienos, bet šitie cūkas gan nē?
Linkir doma

[18. Sep 2017|15:17]
Atgriezies esmu no sava ārzemju izbrauciena, nokļūt no 27grādiem Krakovā uz Rīgas lietu un 11 grādiem, nu galīgi nav forši. Vēl intereses pēc salīdzināju, cik daudz vajadzīgas informācijas ir RS busā, jā vienīgā noderīgā informācija, ko tur parāda ir cik pulkstens, jo maršuta saraksts un vieta, kur atrodies noteikti nevienu neinteresē :)
Linkir doma

[6. Sep 2017|17:52]
Šodien paēdu Valgā, jo google maps Latvijas pusē piedāvāja iepirkt tikai šmigu.
Link1 raksta|ir doma

[4. Sep 2017|23:26]
Pagaidām tupa patīk ši Anglijas izlase :)
Link2 raksta|ir doma

Preacher [28. Aug 2017|15:57]
Brīvdienās biju nedaudz apslimis un bija seriālu un nedēļas nogale, netīšām tika atrasts šis http://www.imdb.com/title/tt5016504/?ref_=nv_sr_1 un atzītas par labu esam :)
Linkir doma

[27. Aug 2017|08:53]
Link1 raksta|ir doma

[25. Aug 2017|15:55]
Interesanta jaunā cibas troļļu armija saradusies, sūdz viens otru policijai, darba devējiem un kam tik var nosūdzēt. Nez man jau likās, ka agrāk ārpus interneta rāmjiem apvainojumi neizgāja, bet iespējams, ka kļūdos. Vai arī jaunā paaudze apvainojumu internetos uzskata un pielīdzina apvainojumam dzīvē, ar kuru nu tik ir jācīnās cik vien labi var, vēlam gan to darīt, ja pats atrodies no nosūdzamā biedra vismaz 1000km, lai netīšām ejot pa ielu pa degunu nedabū :)
Link5 raksta|ir doma

[22. Aug 2017|10:59]
Kāds ir cilvēks, kas neatšķir krāsas!? Daltoniķis. Un kāds ir ja atšķir!? Rasists
Link2 raksta|ir doma

[9. Aug 2017|09:08]
No vienas intervijas-

VID vajadzētu pielietot efektīvākas metodes ēnu ekonomikas apkarošanā auto tirdzniecības nozarē, kā, piemēram, savulaik izdarīja dienests Igaunijā. Tur tika veikti reidi autotirdzniecības plačos, un mašīnas, kurām nevarēja pierādīt legālo izcelsmi un nomaksātos nodokļus, tika konfiscētās.

Nez kapēc VID šādu metodi nevar izmantot, pag pareizi, tak tad jau būtu kaut kas jādara nevis jāimitē darbība :)
Link2 raksta|ir doma

sludinājums :) [8. Aug 2017|10:52]
Ieraugot šo sludinājuma tekstu ļoti sapriecājos - "párdodu koslenes,ar terminiem notecejusiem,koslenem nav ne vainas visas var koslat, un nekas nav noticis!"
Link2 raksta|ir doma

[7. Aug 2017|16:20]
Ilzes Cīrules skaidrojumi par to kapēc vajadzēja slēgt SS.LV ir vienkārši graujoši, caur CSDD šie nevar noteikt īpašnieku, kurš pārreģistrē desmit reizes vienu auto, bet caur epastiem šie nu tik gan atradīs patiesā labuma guvējus.
Izrādās grūtāk ir fiktīvu epastu uztaisīt, kā atrast x cilvēku skaitu, kas pārreģistrē dien dienā autiņus :)
Link4 raksta|ir doma

[4. Aug 2017|15:24]
No ēdnīcām tomēr 1.ģimnāzijas ēstūzis joprojām iepriecina ar kārtīgu karbonādīti, tik soļankai vairāk olīvas neliek klāt.
Linkir doma

Slapjais kaķis [31. Jul 2017|10:10]
Pamazām esmu atgājis no sestdienas sacensībām, tagad var arī ko uzrakstīt.
Viss sākās ar to, ka biju sarunājis, ka komandas biedri būs darba kolēģi, viss it kā labi viņi fiziski aptuveni tik pat stipri kā es, nu varbūt nedaudz stiprāki, bet uz 6h pasākumu varētu būt aptuveni līdzīgā formā. Nedēļu pirms sacensībām abi biedri paziņoja, ka viņiem ir citi plāni un es skumīgi domāju, ka šoreiz nāksies izlaist šo pasākumu.
Pēkšņi piektdienas vakarā internetos viena meitene iemeta, ka meklē komandas biedru sacensībām. Ne mirkli nevilcinoties paziņoju, ka noteikti gribu piedalīties, pēc tam gan sāku apskatīties ar ko meitene nodarbojas, izrādījās aktīvi piedalās xrace, kas jau lika aizdomāties vai tā būtu prātīga doma piedalīties ar tik stipru pārinieci. Parunājāmies vakarā pa telefonu, es paziņoju, ka pārāk trenēts neesmu, bet viņa teica, ka skriesim tādā komforta tempā.
Sestdienas rītā dodamies uz sacensībām, spīd saulīte, nekas par neko ļaunu neliecina :) Esam sacensību vietā laicīgi, piereģistrējamies saplānojam maršutu, ar iespēju apakšējos punktus, kur organizators brīdina, ka ir ļoti grūti caurejams neņemsim, ja pietrūks laiks. Tik tālu viss ok :)
Pa ceļam uz pirmajiem kontrolpunktiem es sāku saprast, kurš sacensībās būs tas kuram būs komfortabli un kuram būs jāveļas aizmugurē :) Pirmā puse distances paiet man veļoties aiz meitenes, kas visās bildēs smaidīga un manu seju, kas tiek bildēta un izskatās pēc tādas - kad es miršu?
Pēc aptuveni 4,5h esam nonākuši līdz etapam, kuru it kā bija domā ņemsim ja pietiks laika, uz jautājumu vai ņemam, noņurdu ņemam, jo tāpat viss vienalga un dodamies pakaļ pēdējiem 4kp. Esam pārvarējuši atkal kādu 1km purva slīkšņas posmu, kas paliek ar vien grūtāks, tāpēc ka esmu izvēlējies nepiemērotu apģērbu šortus, katra kustība izsauc vēlmi iekviekties, kad kāds zars pieskarās kājai.
Savācam pirmo no četriem punktiem un šeit varu pirmo reizi pa distanci būt noderīgs arī orientēšanās ziņā, jo meitenei ar nedaudz piemeties vadātājs. Tad dodamies uz vienu no skarbākajiem peldēšanas posmiem, iepalieku jau pamatīgi, pašam sajūta, ka knapi tusnīju. Nokļūts pie vēl viena punkta, pusdzīvs iztraušos no ūdens nobildēju smaidīgo komandas biedreni, kas uz manu ņurdienu, ka vajadzētu beigt un doties uz finišu saka, ka vēl tikai 2kp un Tu tak atpakaļ negribēsi peldēt? Nu uz šo, nākas vien piekrist. Nākamais etaps ir pa sakritušiem kokiem, kur veļos vēl lēnākā ātrumā, vienā brīdī esmu jau no komandas biedrenes atpalicis savus 30m, man parādās doma, pakrist un pagulēt. Viņa laikam saprotot, ka ar šitādu vārguli var neiekļauties kontrollaikā man iedod sporta želeju, no kuras visu pasākuma laiku esmu atteicies, iestumju to māgā un kaut kādas mistiskās spēka rezerves uzrodas. Savācam pirmspēdējo kp un kustos aptuveni tādā pašā tempā kā viņa. Tagad atliek pēdējais posms ar kādu 50m peldējumu līdz pēdējam punktam. Vēl viena komanda aizdodas peldējumā un pēc kādām 5 min ir jau ārā un dodas uz finišu, paskatos uz kājām saprotu, ka iet apkārt būtu nežēlīgi sāpīgi un vienojamies, ka peldam arī pakaļ. 50m tiek pieveikti iztraušos krastā, paguļu peļķē kādas 2 min un varam doties uz finišu, man tiek paziņots, ka atpaliekam no plānotā laika un nāksies paskriet pēdējos 400m, atliek atkal tikai noņurdēt par šādu sadismu un sākt skriet, pa laipu tas izdodas samērā viegli un esmu pārsteigts, ka tik ātri. Finišā beigās esam 5min pirms kontrollaika beigām. Sabildējāmies pie plakāta un viss laimīgi beidzies. Skaitot punktus izrādās, ka esam vienu punktu priekšā ceturtajai vietai.
Link2 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]