Meistars [entries|archive|friends|userinfo]
Meistars

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[24. Aug 2023|18:46]
Kopš vasarā piedalījāmies IT kursos, konstatēju, ka jebkurā grupā ir viens "Artūriņš". Gatavs atbildēt uz jebkuru jautājumu, pat ja nezin absolūti neko.
Linkir doma

[17. Aug 2023|17:40]
Delfi beigās izņēmuši ārā to video, kur no katafalka Rīgā bija zārks izvēlies ārā ielai pa vidu, nez kādēļ?
Link2 raksta|ir doma

[13. Aug 2023|00:57]
Ņemot vērā, ka pēdējā laikā pārāk apkārt skraidīt nevaru, jāpagaida, kad daži caurumi sadzīs, tad nu esmu pievērsies filmu skatīšanās maratonam.

Pirmā Kandahar rets mēsls, laikam jau noskatījos, tāpēc ka gribējās kādu jaunāku trilleri 5/10.

Turpinājumā noskatījos savārstītu mēslu ar apšaubāmu aiz matiem pievilktu morāli. Menu 6/10.

Dienu noslēdzu ar bēdīgu trash filmu, kuru pat par trash nevarēja nosaukt. Filmas producentam bija izdevies savākt bariņu meiteņu, no kurām pāris bija piekritušas apkārt skraidīt puskailas, kameras vīrs arī bija samērā labs, bet pārējam īsti nauda nebija sanākusi. Kill Her Goats 4/10 (šeit mazāk neliku, lai neiekļūst pie labajiem trash).

Nākamajā dienā netīšām pamodos sešos un ieliku vēl vienu nesenāku trilleri, biedram Ričijam sanāk samērā labi bandītu gabali, bet šis izskatījas, pēc tāda slikta Rembo. The Covenant 6/10.

Kaut kādā intervijā bija ieteikti pāris spāņu detektīvi, šis arī viens no viņiem, kvalitatīvs un jauks The Body. Iepriekš bija redzēta The Invisible Guest, kas likās labāka, bet iespējams tikai tāpēc, ka pirmā šāda stila. 8/10.

Vēlāk sekoja vēl viens gabals, kas ar bija ļoti labs, bet beigās palika tāda sajūta, ka nu kaut ka visa tā kopējā doma pa lielam tāds paliels fufelis The Best Offer 8/10.

Šim sekoja kārtējais asa sižeta mēsls, kas nez kāpēc samērā augstu novērtēts. Extraction II 5/10

Pavecāka Spīlberga filma, kurai nevarēju saņemties, beigās noskatījos un sapratu, kāpēc nevarēju. Patika dažas ainas kā kāds iztēlojās nākotnes pasauli, bet pa lielam ideja nekāda :) Minority Report 7/10.

Parasti neskatos apokaliptiskus brīnumus, bet tākā šī bija iztulkota latviski, tad tika noskatīta. Book of eli 7/10.

Nonācis līdz klasikai pamostoties sešos no rīta, tika noskatīta paciņa filmas, kuras nebiju plānojis skatīties.
12 Angry Men 9/10, biju redzējis krievu kaut kādu dīvainu remeiku, bet negaidīti labs :)

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 6/10. Nesaprotu joprojām šo fenomenu, kāpēc kādam šis varētu patikt.

The Good, the Bad and the Ugly 9/10. Nevarēju nekādi iesākt šo skatīties, beigās tāds tīri jestrs gabals izrādījās.

The Dark Knight 8/10. It kā jau laba filma, bet arī kaut kā man Marvela visi šie brīnumi šiti neuzrunā.

Filma, ko arī nekādi nevarēju saņemties sākt skatīties - Life Is Beautiful 10/10. Kaut kur viss tas likās redzēts, bet tā pa lielam paņēma.

Šajā nedēļas nogalē vēl piebiedrojās dažas filmas, kas tika noskatītas. La haine. 8/10 Interesants gabals par Parīzes puikiņiem, kas dzīvo nepareizejā pilsētas daļā.

Kārtējais gabals, kas ilgu laiku jau gaidīja, lai tiktu noskatīts. Amores Perros. 8/10 Savā ziņā laba filma, bet kaut kas īsti nesagāja beigās kopā.

Šovakar noslēgumā kaut kāda apšaubāma filma, biju gaidījis, ka būs komēdija, beigās kaut kāds murgojums tur sanāca. The Beanie Bubble. 5/10.
Link1 raksta|ir doma

[18. Jul 2023|23:10]
Vakardien bijām uz koncertu Dzintaros. Parasti mums tā negadās ar trikiem - hei paskat kaut kas interesants, varētu nopirkt. Šoreiz nonācām koncertā, kur bija viens prezidents, viens bijušais prezidens un viens neizšķīlies prezidents. Rā vienā brīdī tā uz prezidenta apsargu - nu gan varen glīši saģērbušies šeit apsargi, tajā brīdī pat nebija ne jausmas, ka Rinkijs ar ir bijis pasākumā. Pēc pirmā cēliena, kur es priecīgs klausījos dziesmiņas, kuras mēģināju atpazīt no iznākušā diska pirms veselas mūžības, nemaz apkārt nepamanīju, ka kāds trokšņo vai kā citādi slikti uzvedās. Pēc pirmā cēliena Rā man saka, ka viens opis visu laiku aizmugurē muldējis un nevarējis kārtīgi koncertu paskatīties, pirms otrā cēliena kārtīgi to opi, kas izrādījās Zigmārs Liepiņš nopētijām, lai šis protas kaunu skatoties savu skaņdarbu.
Link3 raksta|ir doma

[15. Jul 2023|15:04]
Zem attiecīgā satura jestrs komentārs - старая обезьяна больше не писает им в рот
Linkir doma

[14. Jul 2023|22:46]
Dodoties uz filmu trolejbusā saskrējāmies ar Pozitivus faniem, kas vienā grupiņā bija piejaukusi beefeater gin džinu vienai sulai un otra grupiņa otrai sulai. Tajā brīdi, kad es nodomāju, nu tā gan nevajadzētu darīt - ne jau dzert, bet dalīties ar dzērienu, jo nesen bija covid, tad es sapratu, ka esmu palicis vecs.

Skatoties Asteroīdu pilsēta es visu laiku salīdzināju ar citām viņa filmām, nenoliedzami labām, bet šeit bija sanācis tāds paliels rosols. Kadri ar māsiņām bija jauki, bet nedavilka līdz tiešām labai filmai.

Vēl mani ir atfrendojis aborgēns, tagad neko vairāk neuzzināšu par jēzu.
Link5 raksta|ir doma

[21. Jun 2023|23:41]
Šovakar bijām aizdevušies uz piemājas šašliku ēstūzi/āra dārzu. Ēdiens tur ir vienkārši super, lai nu ko māk vidusāzijas īpašnieki, tad taisīt šašliku un visādu citu gaļiņu viņiem sanāk. Bet kā vienmēr ir viens bet, apkalpošana ir tādā līmenī, ka gribās tomēr šajā vietā iegriezties ik pa laikam. Pirmajā reizē bija viss forši, otrajā reizē bija labi, tagad bija knapi apmierinieši. Un man ir pilnīgi piedrāzt, kādas algas viņiem maksā, jo esmu bijis R-Eiropā, kur noteikti īpaši vairāk nesanāk nopelnīt - neticu, ka Portugālē vai Spānijā pelna īpaši vairāk viesmīļi, bet labdien māk pateikt un apkalpo normāli.
Link2 raksta|ir doma

[19. Jun 2023|22:37]
Kopš mani ir nobanojis Facebook antivakseris, es vairs nesapratu, kur tālāk.
Link3 raksta|ir doma

[13. Jun 2023|22:36]
Biju palaidis šo geimiņu garām - Trials Fusion. Agrākās elastomania laikam jaunākais brālis, iespējams nav tik jaudīgs, bet smuks un visādi citādi jauks :)
Linkir doma

SISU [10. Jun 2023|14:31]
https://www.imdb.com/title/tt14846026/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_5_nm_3_q_sis

vienkārši klīnika, 9/10, 10 vajadzēja vairāk asiņu un sūdu.
Link4 raksta|ir doma

[31. Maijs 2023|14:44]
Joprojām nesaprotu to sajūsmu par Rinkeviču, kaut kā uzskatu, ka labāk būtu bijis, ka neviens no tās trijotnes netiktu ievēlēts.
Link4 raksta|ir doma

[29. Maijs 2023|14:29]
Nedaudz esmu kaut ko palaidis garām, kāds Smiltēnam sakars ar hokeju?
Linkir doma

Mēness meitiņas no medijiem :) [27. Maijs 2023|23:49]
Lai kā arī es ar samērā vieglu smīniņu uzlūkotu Lapsas kungu, bet tās delfi intervijas ar topošajiem prezidenta kandidātiem kārtējo reizi bija ļoti labi sataisītas tā, lai nekādi nevarētu nepamanīt, kas ir viņu kandidāts nr.1 :) un abi pārējie ir pilnīgi mēsli salīdzinot ar šo supertruper politikas pilāru :)
Linkir doma

Koncertu mēnesis [23. Maijs 2023|21:35]
Teiksim tā, katrs pasākums, kur ir mūzika, ir man kā koncerts :)

Mēneša sākumā bijām Londonā uz mūziklu "Oklahoma" iekš Wyndham's Theatre. Viena no labākajām šāda veida pieredzēma manā dzīvē. Lasot aprakstus nedaudz jau sāku sabīties, ka priekš tāda lauķa kā es būs pārāk moderni, bet laikam katram ir sava mērlapiņa attiecībā pret šādām izrādēm. Viena no lietām, kas pārsteidza bija skaņa, viss bija saprotams, un pat tāds nepārāk labi angļu valodu saprotoš cilvēks niansēs, kā es varēju izbaudīt un saprast, kas ir kas. Izrādes sākumā viena kundze gados smējās par visu, kas notika uz skatuves un man iesākumā likās, ka saprotu angļu valodu, bet laikam tik niansētu humoru neuztvēru, pēc kādām 15min jau sāku smaidīt kopā ar viņas smiekliem :) Izrāde lieliska, iespējams tāpēc ka uzņemta pēc šāda paša nosaukuma mūziklfilmas, kuru labi gan, ka bijām pirms tam noskatījušies, jo uz skatuves, kur vispār nebija dekorāciju, būtu pagrūti saprast sižetu :) Londonai došu noteikti vēlvienu iespēju mūziklu ziņā, jo gribu aiziet uz "Les miserables".

Otrais pasākums bija Hocico Melnejā piektdienā. Lielisks pasākums EBM un Dark Electro faniem, tā ir tā mūzika, kur "tucāra" biedri jūtās lieki un metāla biedri arī jūtās lieki. Un tad tādi dīvaiņi kā es vienkārši dievina to mūziku. Draudzene pieteicās nākt līdzām, jo gribēja paskatīties, ko tad dīvainais viņas draugs tā iefano. Beigās viņa bija ļoti pārsteigta par super daudzīgajiem smaidīgajiem cilvēciņiem, kas ir pilngi no citas pasaules. Katras dejo un ņemās savā mazajā pasaulē, kurš nu apēdis kaut ko veselību uzlabojošu, kurš nu vienkārši priecīgs, ka ir šāds mūzikas pasākums. Mans vērtējums 10/10, jo esmu nolēmis, ka uz Somiju jādodas novembrī uz šada paša tipa industrijas festu :)


Trešais pasākums dienu atpakaļ Rammstein Viļnas Vingis Park estrādē. Izrādās iepriekšējā reizē, kad es viņus dzīvajā redzēju bija 22 gadus atpakaļ, pēc tam atmiņā iespiedušies visi dzīvie koncerti, kas tika izdoti video formātā, un tagad tika sagaidīts tieši tas pats, kad es biju tik pat jauns un arī viņi tik pat jauni. Protams šobrīd man bija sajūta, ka skaņa, ne tāda, ka džeki ne tik jaudīgi.

Izbraucām svētdien, šoreiz es paņēmu busā kaut kādas "biznesa klases" sēdvietas, ja mans finansu menedžeris būtu to pieķēris, es dabūtu zilu aci. Bet takā viņas maksāja nedaudz dārgāka par parastajām, tad tika notestētas. Es personīgi pārāk lielu starpību nejutu, jo man tiešām riebjas braukt ar busu vairāk par 2h.
Ierodoties Viļņā es biju izdomāji, ka negribu pēc busa staigāties 30min ar kājām pēc google domām, bet izmantos Viļņas sabiedrisko satiksmi. Sen nebiju redzējis tos vecos kantainos trolejbusus, tāda reāla iepazīšanās ar pagātni, kas gan izraisīja pārdomas, vai mums ir vajadzīgi mūsu super truper dārgie trolejbusi, kamēr mums nav ceļa pa kuru braukt.
Ierodamies viesnīcā ap 17iem, recepcijā piedāvā aliņu nopirkt pie viņiem, jo citādi leišos alu netirgo svētdienās pēc 14iem, paņēmu vienu. Tajā brīdī es vēl nezināju, ka leišiem nevajadzētu dzert vispār.
Iekārtojamies viesnīcā, nedaudz pastaigājamies pa centru un ietestējam meksikāņu ēdienus. Meitene Meksikāņu restorānā jauki apskaidro, kas ir tur klāt un kā tam vajadzētu garšot, lai nu ko - pārdot visu leiši māk :)
Ēdiens salīdzinoši ass un ļoti garšīgs.

Koncerta dienā pamostos ap 5iem, jo izrādās viesnīcā, kas ir norādīta kā ļoti klusa, blakus sākās būvdarbi. Ņemot vērā, ka pārsti ceļos brīvdienās sešos, tad apēdu līdzpaņemto bulku pabakstu telefonu un tad līdz 9iem atkal iesnaužos. 10os ir plānots apmeklēt modernās mākslas muzeju, kas atrodās akurāt blakus viesnīcai. Modernās mākslas muzejs Viļņā ir tiešām ļoti labs, tāda sajūta atkal rodās, ka mēs esam vienkārši atpakaļrāpuļi :(

Aizdodamies paēst, nedaudz atpūsties un dodamies uz koncertu.

Koncerta sākums 20:00, bet iesildītāji mani pārāk neuzrunā. Divas meitenes, kas spēlē Rammstein gabalus uz divām klavierēm, jebkurā citā laikā padomātu, ka būtu vērts dzirdēt, bet ne šodien. Izstāvam gigantisku iekšā laišanas rindu un esam tikuši iekšā. Mierīgā garā aizdodamies uz labierīcībām, un dodamies skatuves virzienā, lai ieņemtu vietas no kurām kaut ko varētu puslīdz labi redzēt. Tajā brīdī es noprotu, ka leišiem nevajadzētu pirkt alko, divas blondīnas, kas nav īsti tajā vecumā, kad viss ir vienalga, dodas tualešu virzienā, un tad izdomā, ka tualetes būs pārāk tālu - 30m attālumā un rindu nav, novelk biksas un sāk čurāt - es atkal esmu realitātē - es esmu Lietuvā :)

Padīdamies un drīzumā sākās koncerts. Pie pirmās dziesmas man ir sajūta, ka skaņu nav pagriezuši skaļāk, pēc Mein Herz Brent ir sajūtams kārtīgs siltums sirsniņā, ka koncerts neatkarīgi no visa būs labs. Ņemot vērā, ka es vispār pēc pirmajiem trim albūmiem uzskatu, ka tikai reta dziesma no nākamajiem albūmiem ir laba, tad izbaudu koncertu ar divejādām izjūtām, bet leiši sarīko nākamo triku, lai viss kļūtu interesantāks.

Viens frukts pacēlis uz pleciem meiteni, kas īsti tur pārāk neturās, bet pēc tam savācās un sēž uz sava ēzeļa samērā taisni. Pēc brīža viens idivīds kaut ko piepeld viņiem priekšā, un kaut ko smaidīgs klārē, čalis ar takā noklausās un visi laimīgi škirās. Ejot apkārt čalim, man vismaz izskatījās, ka mēģināja pļēgurs pa muguru uzšaut čalim, bet iespējams izdomāja, ka meičei pa pakaļu var papliķēt. Rezultātā čalis, ar meiteni uz pleciem nesās pakaļ tam alkānam, konflikta beigās meitene aizlido pa gaisu un čalis dauza pa ķobi otram fruktam. Es tik biju apstulbis visā šajā, ka skatījos un brīnijos.

Koncerta noslēgumā ievēroju ļoti jaudīgu sirmu opi, kas tā plosās pie visām Rammstein dziesmām kā es 20 gadus apakļām. Principā koncerts iespaidīgs, precīzs, bet nu nav vispār jūtams rokenrols un dzīvība.

P.S.
Vai nu es mainos, vai mūzika mainās, vai visa pasaule mainās.
Link2 raksta|ir doma

Pilnīgi vienaldzīgs pasākums [19. Maijs 2023|12:34]
Lasot tos gaudulīgos komentārus par hokeja izlases spēļu biļešu cenām, nez kāpēc rodas sajūta, ka tā ir spiesta lieta iet un to hokeju skatīties.

Nevari atļauties skatīties hokeju, sēdi mājās, nevari atļauties skatīties kādas operas primadonas izrādi Nacionālajā operā, sēdi mājās, nevari atļauties skatīties boksu, sēdi mājās. Nesaprotu, ka paŗ pēdējiem diviem neviens tik ļoti nečīkstēja, ka nevarēja aiziet paskatīties kopā ar visu ģimeni.

Man jau liekas, ka tās tomēr ir prioritātes. Tērē 400eur aiziet ar visu ģimeni uz hokeju vai arī aizbrauc ar ģimeni nedēļas nogalē uz Maltu atpūsties :)
Link2 raksta|ir doma

[11. Maijs 2023|23:22]
Kad man bija mazāk par 10 gadiem, es vienkārši miru nost Latgales laukos, sencis vienmēr mani stiepa līdzām taisīt ideālo zemnieku saimniecību, nu es vienkārši ienīdu to klusumu. Man vienmēr ir patikusi "kustība", krieviem tā saucās "dvižuha", vienkārši ienīstu klusmu. Metrapoles ir manas pilsētas, kurās gribu dzīvot. Pagaidām super izskatās Londona, gribu aizbraukt uz Berlīni un izbaudīt tieši šo pašu gaisu :) Barsa un Kuala lumpura nav patikusi!
Link3 raksta|ir doma

Anglijas premjierlīga Crystal Palace vs West Ham [8. Maijs 2023|20:26]
Nevaru īsti saņemties, bet laikam jau jāuzraksta atmiņām, lai būtu pēc tam ko izlasīt par manas dzīves pirmo spēli premjierlīgā.

Spēle Crystal Palace pret West Ham 29.04.2023.

Iesākumā Crystal Palace tika izvēlēta tieši tāpēc, ka tur ir viskarstasinīgākie fani līgā, vai arī vieni no, uz kuru spēli es konkrētajā nedēļas nogalē varēju aizdoties.
Paši mēs Londonā ar palikuši bijām dienvidlondonā, dodoties uz stadionu izskatījās, ka šī Londonas daļa lielākoties dodas uz šo spēli ar sarkanzilajām šallēm un smaidu uz lūpām. Nonākot pie stadiona radās sajūta, ka uz spēles sākumu, kas bija visur lasāms, ka būs 12:30 diez vai paspēsim iekšā, jo uz LV izlases spēlēm ieraugot šādu rindu varētu tikt iekšā tikai 15min pēc mača sākuma, nezinu, kas tieši tiek sapists, bet nu tā tas ir. Pirms ieejas viens čalis pārdeva šalles ar vienu pusi ar Palace otru ar "āmuriem", kas tika arī iegādāta, lai būtu kāda vēl atmiņa par šo spēli :)

Tiekam iekšā stadionā, kur visi burzās apakšā un strēbj alu, paejam garām un aizdodamies uz savām sēdvietām, laikam tāpēc, ka izpēte par sēdvietām nebija veikta pienācīgā daudzumā, bet mana doma bija sēdēt pēc iespējas tuvāk ultru tribīnei, tad redzamība iesākumā liekas, ka nav pati labākā. Spēlēs sākums visos saitos turpina rādīties 12:30, bet spēle kaut kādu iemeslu dēļ sākās 13:00. Fanu atbalsts komandai ienākot laukumā vienkārši superīgs :)

Svilpe un spēle var sākties, jau no pirmajām minūtēm West Ham tiek iespiesta savā laukuma pusē un Palace spiežās uz vārtiem, kas gan vārtu guvumā nepārvēršas, bet West Ham aizskrien pretuzbrukumā un 9min Součeks gūst vārtus, tribīnēs iestājās tāds ļoti nospiedoš klusums. Paiet vēl 6min un jau līksmo Palace pēc Jordana Ajew vārtiem, paiet vēl 5 minūtes un pārsvars jau tiek dubultots pēc labākā Palace spēlētāja Zahas vārtiem, vēl 10 min un jau 3:1 pēc Šlupa vārtiem, šajā brīdī jau iedomājos, ka atlikušo spēli varēs nobumbulēt, bet Palace stiprākā puse nav aizsardzība un Antonio atgriež West Ham spēlē 3:2.

Otrais puslaiks iesākās krietni mierīgāk un abas komandas apmainās vēl pa vieniem vārtiem. Beigu rezultāts 4:3. Pēcgarša pēc spēlēs tiekšām lieliska, viss salikās super, saulīte spīdēja, fani ļoti centīgi atbalstīja savu komandu un dziedāja dziesmiņas, rezultāts protams, ka ir prieks paskatīties uz daudz vārtiem, bet tas vairāk tikai kā bonuss :)
Linkir doma

[6. Maijs 2023|08:42]
Nedaudz no Londonas ziņām. Nevajag staigāt pa Brikstonu un runāt pa telefonu ar vecmāmiņu var gadīties, ka Tevi nodurs.
Linkir doma

[20. Apr 2023|23:39]
Pagaišo piektdien biju pirmo reizi dzīvē uz virslīgas spēli. Jau kādus divus gadus klausos par to kā virslīgas līmenis ir cēlies, nu bija jaaiziet. Par laimi nosēdos tieši fanu( tiešām mums ir ultras?) - tribīņu skaļākajā galā, tas mani patīkami pārsteidza, ka šādas kvalitātes spēlē cilvēki ir gatavi visu laiku bungot un izkliegt saukļus.
Pozitīvais bija Tukuma vārtsargs atvairīja vienkārši neiespējamu daudzumu bumbas, jācer ka vēl par viņu dzirdēšu.
Negatīvais, es esmu gatavs U17 saktīties šādu līmeni, nevis bariņa vīriņu, kas saņem algu 2K+ mēnesī un nespēj nekādi darīt savu dabu - Puče teiktu hobiju kvalitatīvi.
Linkir doma

[13. Apr 2023|08:17]
Tos mēslus no Ungārijas tiešām nav iespējams izslēgt no EU?
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]