Meistars [entries|archive|friends|userinfo]
Meistars

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[13. Feb 2018|09:57]
Vakardien noskatīta "Darkest Hour", nevarētu teikt, ka man nepatika, bet laikam tik liels vēstures gīks nēsmu, lai par vienu notikumu 2. Pasaules karā skatītos 2h ilgu apcerējumu, kura sausais atlikums bija, labāk karot nekā vienoties par
iespējams neizdevīgiem miera nosacījumiem.
Link1 raksta|ir doma

[5. Feb 2018|14:26]
Pagaišā nedēļa noballēta Barselonā. Daudz visādu iespaudu un emociju, uz lielajiem stadioniem futbolu vairs skatīties nebraukšu, ja nebūs kāda tiešām nopietna spēle - viņi tur uzvedās kā uz teatri atnākuši. Apskatīta skriešanā liela daļa no kultūrvēsturiskā mantojuma, varbūt vajadzēja mierīgāk, bet tad iespējams pat pusi nebūtu apskatījuši. Atbraucot uz lv uzreiz krīt acīs, ka šeit nav cilvēku, Barselonā 3os naktī vairāk kā mums darba dienas rītā uz ielas.
Linkir doma

[24. Jan 2018|22:07]
Vienkārši kļova kārtējiem ecco apaviem zole saplīst, varbūt viņi varētu rakstīt, ka šie apavi ne tikai nav paredzēti mitrumam, bet arī staigāšanai?
Link1 raksta|ir doma

Tikai kino šis jāskatās. [23. Jan 2018|23:10]
Tagad jaatzīmē ko es reāli gribu skatīties no golden globe un oskaru nominatiem kino. Darkest hour - noteikti! Call Me by Your Name - pagaidām nezinu, bet labprāt aizietu. Dunkirk - nesanāca pirms tam noskatīties, pēc tam, kad sāku gabalus skatītis uz datora un sapratu, ka ļoti vajadzētu kino. Ladybird - tiešām ceru ka rādīs kaut kur Latvijā. Phantom Thread - bļin Daniel Day-Lewis, po ka ja būs sūds, vienmēr ir bauda uz šo aktiermākslas šedevru skatīties. The Shape of Water - tiešām ceru, ka attaisnos tās cerības, ko sagaidu no šīs filmas, noteikti iešu :) The Post - kaut kā neticu, ka Spīlbergs vairs netaisa sūdu noskatīšos mājās vēlāk. Three Billboards Outside Ebbing, Missouri - nu šis noteikti ar ir jāredz.
Pārāk daudz skaistuma īsā laikā :)
Linkir doma

[23. Jan 2018|16:47]
Paskatoties nominācijas, nedaudz nožēloju, ka Dunkirk neaizdevos paskatīties uz kino. Kaut kā galīgi tēma neuzrunāja.
Linkir doma

[23. Jan 2018|12:20]
Tiem kas apgalvo, ka labu filmu var skatīties dvdscr kvalitātē un izbaudīt, vajadzētu vispār aizliegt patērēt kino.
Linkir doma

[11. Jan 2018|11:17]
Kaķis šorīt tik veiksmīgi palīda zem kājas, ka kviegdams aiznesās uz blakus istabu, pēc tam sēdēja ar tādu sejas izteiksmi - es jau saprotu, ka Tu esi tizls trollis, bet nu visam ir savas robežas.
Linkir doma

[6. Jan 2018|18:05]
Mani te šodien bija pierunājuši, ka jādodas uz branču (tā laikam tas rakstās). Fīča tāda ķipa zviedru galds ar lietām, kuras ēst negribās. Paņēmu vistas spārniņu, kurš garšoja ne pēc kā un kaut kādu saldo. Pēc tam pienācās siltais ēdiens, bija salīdzinoši maz un iekšā dabūjams. Garšvielas laikam ir speciāli paslēptas, lai nesanāk vismaz sāli visam šim pievienot, es kā pārsvarā daudz sāls needājs sāku saprast, ka kāda šķipsniņa nedaudz nekaitētu tomēr. Čo ta man liekas, ka vairāk šādu pasākumu, vismaz šajā vietā vairāk neapmeklēšu. Jā tēja bija garšīga :)
Link7 raksta|ir doma

[30. Dec 2017|09:42]
Pirmo reizi šogad izgāju izskriet ne sacensību ietvaros, laikam vecs palieku. Varētu jau teikt, ka jaungada apņemšanās, bet vairāk tas ir tapēc, ka miru nost pēc pēdējiem 20km sacensībās un ir kaut kas jāsāk darīt :)
Linkir doma

[26. Dec 2017|00:04]
Man ir aizdomas, ka vienīgais, kas ziemassvētkos ievēro kaut kādus saprātīgus ēšanas paradumus mūsu mājās, ir kaķis.
Linkir doma

In the Fade [20. Dec 2017|11:42]
http://www.imdb.com/title/tt5723272/?ref_=nv_sr_1

Vācieši vienkārši pilnīgi sapisušies prātā.
Linkir doma

[12. Dec 2017|23:28]
Nedēļas nogalē sāku lasīt Gredzenu pavelnieku. Zūd sava veida burvība, lasot grāmatu un iztēlojoties visu pašam nevis, kas parādīts no režisora puses.
Linkir doma

Meksikas melnais rekords – ik dienu noslepkavo vidēji 69 cilvēkus [27. Nov 2017|14:45]
Tāda interesanta valsts, kur braukt ceļojumā. Daudz bonusu.
1. Atpakaļceļa biļeti var nepirkt, ja nu "paveicās" un apakaļ nav jālido.
2. Ja iet divatā pusdienās var mierīgi vienu porciju uz diviem ņemt, moš otrs nemaz līdz galam nepaliek ēst.
Link1 raksta|ir doma

[24. Nov 2017|22:47]
Man ir četrkājains dzīvnieks - uzticamākais radījums, ko vien var iedomāties. Es vienu brīdi biju domājis, ka šis politikai ir pievērsies, nokritušai priekšvēlēšanu avīzei ar Bondara seju sāka sēdēt virsū un lai arī kā es grozīju to avīzi šis vienmēr pēcpusi uzkrāmēja virsū uz lūpām, bet šodien man viņš sagrāva visas ilūzijas par viņa politisko pārliecību :(
Linkir doma

Vardarbība pret bērniem. [10. Nov 2017|08:22]
Šorīt no rīta sīcis apakšā zem mājas logiem bija izdomājis, ka labāk pagulēs uz zemes un nekur nekustēsies, kādas piecas minūtes arī nekustējās. Nez kapēc man likās, ka bija tikai loģiski, ka pēc tam ome viņu sapurināja un uzšāva pa pēcpusi. 

Link2 raksta|ir doma

[10. Nov 2017|05:56]
Forši kārtējo rītu esmu pamodies no tā ka sāp mugura, parasti pamodos 6os, nekāda vaina, tagad pamodos 4os, bļin nav forši.
Linkir doma

[8. Nov 2017|09:35]
Vakardien es vienkārši apstulbu, 70+ gadu tam čuvakam ir?
Link2 raksta|ir doma

Seriālis [26. Okt 2017|17:04]
Nevar protams noliegt manas simpātijas pret britu seriāliem. Kārtējais atradums - http://www.imdb.com/title/tt4276618/?ref_=nm_flmg_act_3 ārkārtīgi mierīgs plūdums, aktierspēle, kurai man gribas piesieties, bet Holliday Grainger - laikam man patīk interesantas sejas :)
Linkir doma

[24. Okt 2017|12:31]
Pagaišajā nedēļas nogalē tika aizvadīts Alūksnē kārtējais rogaininga pasākums, neilgi pirms sacensībām viena meitene meklēja pārinieku, takā viņu zinu diez gan labi, tad jau iepriekš nobrīdināju, ka būšu enkurs. Viņa iesākumā gribēja atrast meiteni līdzskrējēju, lai vismaz kaut kādās normālās vietās var tikt, bet beigās nācās iztikt ar mani.
Sarunājam, ka brauksim kopār ar viņu no Rīgas sestienas rītā 6os. Kaut kādā brīdī viņai plāni mainās un viņa pēc rogaininga nolemj palikt Alūksnē teltī, man šāda ziemas ekipējuma nav ar ko teltī gulēt un es meklēju citu transportu, kas mani ir gatavs nogādāt arī apakaļ, tas arī veiksmīgi tiek atrasts. Sestdienas rītā ar nelielām paģirām ieveļos mašīnā netālu no salu tilta, transportu nomainam Juglā un esam gatavi doties tālāk. Visi tādi drūmi nopietni neko daudz nerunā un pēc pusstundas es pilnībā atrubos, lai pamostos pie pagriezien uz Alūksni. Autovadītājs nedaudz brauc kā nedataisīts šūmahers, bet ņemot vērā, ka esmu nedaudz paģirains, tad pārāk tam nepievēršu vērību, jo iepriekš dzērušam man liekas, ka visi brauc neatdekvāti.
Sacensību centrā satieku savu pārinieci, kam ir dzimšanas diena, protams esmu jau paspējis par to aizmirst, kamēr devos uz pasākumu un neesmu nekādu simbolisku dāvanu pat sagatavojis. Saplānojam distanci, kurai principā ir tikai divi varianti sākumā pilsēta un pēc tam mežs, vai otrādāk. Kaut kāda starta murmulēšana, kur var skriet, kur nē - šis izrādās ir spēcīgs faktors kādai citai komandai, kurai vajadzēja klausīties, kas tika stāstīts. Sākums tāds labs varu pat turēt skriešanas tempā līdzām savai komandas biedrenei. Pāris nenozīmīgas kļūdiņas orientējoties un pa ceļa satiekam vēl pāris pazīstamas sejas. Pēc kādām 2h nonākam līdz Alūksnes kapiem, komandas biedrene mierīgā garā seko vēl vienai komandai, man gan nedaudz dīvaini liekas brist viņiem cauri, bet nu kā ir tā ir, beigās vienai no līderkomandām šis atspēlējas skarbāk nekā mums un vēl veselam baram komandu, viņi internetos ieliek savu ceļa maršutu, kur skaidrs, ka izskrējuši cauri kapiem, kas izrādās ir aizliegts.
Pārējā distances daļā viss nedaudz slapjš, kartē nonākam līdz vietai, kur ir paredzēts 15m peldējiens (beigās izrādās, ka tur dziļš līdz kaklam), nekad neesmu pārbaudījis, kā mans organisms uzvedās šādos grādos ūdenī un komandas biedrenei laupu prieku izpeldēties, brienam caur purveli apkārt, pa ūdeni līdz ceļiem, dažviet bik virs, brr auksti, negribu zināt, kā būtu juties ar slapjām drēbēm. Turpinām virzīties uz priekšu komandas biedrenei vairs tik labi neturos līdzām. Pēc 4,5h saprotu, ka ceļi sāk iebilst pret šo pārslodzi un saku komandas biedrenei, ka būs jāiet, jo paskriet, ja gribam tikt līdz galam vairs nevaru. Izrādas ja neskrien, tad uzreiz sāk palikt auksts un sāk salt rokas, bet nu ir kā ir un savādāk nebūs. Pārplānojam maršutu un palēnām dodamies uz sacensību finišu, beigās izrādās labi, ka tā jo esam finišā aptuveni 1m pirms kontrollaika beigām. Nedaudz klibs, bet priecīgs par izdevušos pasākumu, lai uzvarētu izrādījās, vajadzēja savākt visus punktus, kas ar mūsu skilliem diez vai būtu bijis iespējams.
Atpakaļ ceļā mūsu šumahers pa lietu, kur nekas nav redzams mūs vizina ar ātrumu, kas stipri pārsniedz ar kādu būtu jābrauc šādos apstākļos, tapēc pirmajā benzīntankā iepērku alu, lai mazāks stress :D
Tagad nākamais pasākums Jūrmalā jau priekšā ar čali vienā komandā, kas piedalās taku skrējienos un pagaišajā "Zobens un lemess" festā mēs ar šo izmetām 20km līkumu pēc viena keša, būs jautri :D
Linkir doma

Virsraksts [6. Okt 2017|13:44]
Sprādzienā Saulkrastu novadā gājis bojā Latvijā labi pazīstams pirotehniķis
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]