friends [entries|archive|friends|userinfo]
Meistars

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[27. Jun 2017|13:24]

f
dažkārt es domāju, ka cilvēkiem nu gan ir slikta humora izjūta (vai arī tās nav vispār).
bet tad es domāju, varbūt ka patiesībā man nav humora izjūtas, un, akjel, kas gan tā būtu par dzīvi, nodzīvota tā alojoties. kaut arī negribas ticēt tam sliktākajam par sevi.
nez vai cilvēks tā patiesi var zināt un noticēt vienlaicīgi, ka viņam piemīt kāda slikta rakstura īpašība.
var jau teikt, ka esmu tāds un šitāds, bet beigu galā, dziļi sirdī, tu tik un tā domā ka esi tā atšķirīgā sniegpārsliņa.
Linkir doma

Sakarīgs interneta provaideris Dārzciemā? [27. Jun 2017|12:51]

pajautaa

[begemots]
Sveiki.

Vai ir laba pieredze ar kādu -- vēlams, kas nodrošinātu vismaz 100Mbit pa vadiem?

Lattelecom atšuva -- vajagot vismaz 8 mājas, kas gribētu, tad tikai viņi padomās, vai likt kaut ko.

LMT 4G nav pietiekami ātrs/stabils konkrētajā lokācijā.
Linkir doma

[27. Jun 2017|10:23]

dienasgramata
Tikmēr citiem vienkārši veicas: Veikalā pircējam uz kājas uzkrīt stikla vitrīna; cietušais saņems 1000 eiro kompensāciju
Link3 raksta|ir doma

Jaunumi [27. Jun 2017|10:02]

kautskis
Man ir aukstumpumpas un infrasarkanā kamera. Vasaras starta komplekts, es teiktu!

UPD: Infrasarkanās ainavas izskatās ļoti, ļoti krāšņi, kā ziema, tikai vasarā. Savukārt infrasarkanie portreti izskatās pēc zombiju apokalipses.

Un kaut kā iepriekš nebiju ievērojis, ka aukstumpumpas nav tikai dažas pumpas pie lūpas, bet vispār arī tāda mazmazliet slimīga pašsajūta. Bet pāries.
Link10 raksta|ir doma

[27. Jun 2017|09:37]

f
also, šodien par stundu aizgulējos.
septiņu stundu miega grafiks nekam neder.
Linkir doma

[27. Jun 2017|09:28]

f
[Tags|]

vakaros sāku skatīties the americans.
dažkārt viņiem tās maskēšanās parūkas sanāk nudien labas,
un jau kārtējo reizi pārliecinos, cik kruti tas ir, ja meitene māk kauties.

Linkir doma

nodevēji [27. Jun 2017|03:10]

gnidrologs
''A 30 year old Iraqi "refugee" brutally raped a 13 year old German girl, fled the country to escape punishment but was eventually caught in Hungary. Now (back in Germany) he was sentenced to 3 years and 9 months in prison.

To compare, a German man who burned down an empty "refugee" shelter still in construction was sentenced to 10 years.

Liburl justice.''
Link2 raksta|ir doma

Sejas kosmētika Drogās [27. Jun 2017|08:21]

pajautaa

[ninona]
Labrīt, cibiņi!
Interesē, kādu ražojumu sejas kopšanas kosmētika (krēmi, pieniņi utt. nevis dekoratīvie līdzekļi) pieejama Drogās.
Zinu, ka ir L'Oreal, Nivea. Kas vēl no tādiem normālajiem?

Interesē tieši Drogās un neinteresē visādi krievu un ukraiņu "babuškini sekreti".
Paldies!
Link15 raksta|ir doma

[26. Jun 2017|22:36]

str
[Tags|]


tas bija senāk )
Link2 raksta|ir doma

[26. Jun 2017|22:14]

gnidrologs
Pēdējās tvinpīkas sērijas kopsavilkums:
Linkir doma

[26. Jun 2017|16:45]

vistu_zaglis
[Garastāvoklis: |Gut]
[Mūzika |Live / The Sanctity of Dreams]

Oj dieniņ, kā es vakar uz Braníku braucu. Es gan nezinu, vai vārdos var nodot visu situācijas traģiskumu. Bet es mēģināšu.

Dodos, vārd'sakot, pie vakara kādu burgeri apēst, rīsērčoju maršrutu. Google saka – īzī, čuvak, kāp reku autobusā, pārbrauc pāri upei, un tālāk jau ar roku padot, kājām aiziesi. Aha, kā tad, Google, kā tad, tu pati esi to kalnu redzējusi, kurā man jānokļūst? Sagūglē, bildītes apskaties, es tajā figņā nekāpšu! Veru satiksmes appu, sameklēju kur no kā jāpārsēžas, noskaidroju, ka drīkstu būt arī ātrāk par astoņiem, nopriecājos, dodos, ieeju pa ceļam bodē, ieskatos sarakstā, autobuss pašvilpts par pāris minūtēm, ar nākamo ETA 20:00. Bļa. Nu neko.

Tā, te nu mēs esam, pietura Ryšánka, te jāpārsēžas 124. busā, kuram, pie tam, tūlīt jābūt klāt, paldies visām dievībām, ka joka pēc ieskatījos pieturu sarakstā, man, ko domājies, jābrauc pretējā virzienā, fak, skatos pāri ielai, tur pieturas vispār nav, ā, nē, ir gan, tikai tālāk, skrienu uz pieturu, busa nav, un ne tikai nav, bet arī nav jābūt, pretējā virzienā buss tajā pieturā nemaz neapstājas, wtf!?, velku ārā telefonu, skatos kartē (kā mēs vispār kādreiz dzīvojām bez kartes telefonā?), bet... nav jau skaidrs, ko tajā kartē meklēt, pietura Ryšánka, nu, viņa tepat ir!, priecīgi saka karte, ok, attopos meklēt galamērķi, karte saka – ā, nu, sākumā ej pa šito ielu un tad pa labi, es tāds OK, eju, aizeju līdz krustojumam, pagriežos pa labi, nu nav tur pieturas, nu nav, nu vispār nekādas, nu afigeļi?, velku atkal ārā karti, karte saka, mol, opaņki sanāca, čuvak, atvaino, es biju domājusi – ej uz otru pusi, nolamājos, eju uz otru pusi, sākumā izskatās, ka tur nekādas ielas nemaz nav, bet atrodu beidzot to nelabo pieturu pēdējā brīdī pirms apraudāties aiz bezpalīdzības par to, ka es nekad, nekad no šejienes netikšu projām, skatos kā pabrauc garām 124. buss un pagriežas ielā, kur es tikko biju, OK, tas ir tas virziens, kuru man nevajag, pāris minūtes vēlāk parādās 124. uz otru pusi, bet no pavisam citas ielas, tak tikko es paspēju nopriecāties – viņš apstājas krustojumā un ieslēdz pagrieziena rādītāju, un nupat jau tūlīt arī griezīsies ielā, kur es tikko biju, un es tāds skatos ieplestām acīm un DUDE, YOU FUCKING KIDDING ME!?, pats izbrīnījos, ka domas var būt capslockā, bet nu nopietni!?, bet nē, izrādās vadītājs vienkārši mani bezkaunīgi patrollēja, izslēdza migalku un aizbrauca taisni, jēziņ, pāris minūšu laikā pusi nervu šūnu notērēju, nokļuvis galā nervozi ielēju sevī kausiņu alus až neatraujoties, toties tagad zinu, kur dod labākos burgerus pilsētā, bet nē, jums nedos, neceriet.
Link5 raksta|ir doma

Svinību, tūrisma un technoloģiju vērotāja piezīmes. [26. Jun 2017|12:13]

unpy
Jāņos nofotografēju ezi, varbūt viņš bija Jānis, varbūt Līga, varbūt pavisam kas cits, bet ar to tad arī visas savas rituālās darbības šo svētku saistībā izsmēlu.

Par tūrismu runājot, savukārt - dārgie draugi, ja sanāk ietrāpīties kaut kur pie Kalsnavas arborētuma, silti iesaku nelaist garām iespēju un apmeklēt arī Vesetas purva taku. Riktīgi interesanti ir vispirms izmantot aplikāciju waze, bet tad, kad šis rīks ir ievedis tur, kur ir ievedis, izmantot google maps. Tad jūs sapratīsiet to milzīgo semantisko aizu, kas šķir vārdu "apmeklēt" un "atrast" nozīmes, lai arī pēc tam mēs, iespējams, draugi vairs nebūsim.
Link7 raksta|ir doma

[26. Jun 2017|10:45]

rasbainieks
slikto joku jāņi bija ļoti labi
Link1 raksta|ir doma

secinājums [26. Jun 2017|09:32]

indulgence
[Tags|]

Secinājums nāk brīdī, kad slinkums turpināt domāt nav pārvarams.
Linkir doma

iz slēptajām augstskolu satversmēm [26. Jun 2017|09:31]

indulgence
[Tags|]

No nerakstītajiem iekšējās kārtības noteikumiem: "Aizliegts studentam par bakalaura darbu likt zemāku vērtējumu nekā "labi", lai psiholoģiski netraumētu bērnu.
Link4 raksta|ir doma

[26. Jun 2017|07:30]

hedera
aizej tajā tēraudā
aizej tajā tērauda krāsā
aizej tajā tērauda krāsas ezerā

nomet drēbes
nomet drēbes smagumu
nomet drēbes pārmetumu

iebrien dūņās
iebrien sapinies zālēs
iebrien pasaules aukstumā

kas tevi vēro?
bērzi un madaras un laipa

kas tevi vēro?
zivis un dēles un spāres

kas tevi vēro?
ne jau tie, kas tevi vaino

nomet drēbes
iebrien dūņās
aizej tajā tēraudā

kas tevi vaino?
ne jau tie, kas tevi vēro
Linkir doma

interedasting [26. Jun 2017|01:04]

gnidrologs
Simply a notion of smug self-superiority arising from years of peace and calling out crimes of other nations indiscriminately. It is the opposite of "guilt complex", it's a "Jesus complex".
On an individual level, it's a contest to be the "nicest guy". On a societal level, it is the concept of Sweden as a morally superior country, which has been able to form due to the years of peace (hence the term "moral superpower" - laughable, but it has been used unironically). People here fundamentally don't understand cultural differences and struggles between groups of people, because Sweden has been so homogeneous and spared all conflicts of the last 200 years. So they project their own utopian ideas on other people. Think of it as a toddler trying to pet a lion.
Quantitatively, studies have also shown extremely high levels of trust to strangers and governmental institutions. So it is no surprise that when the government comes up with a crazy utopian plan to bring lots of strangers here, that people go along with it.
"Flagellation" is the wrong word, since most Swedes do not encounter much problems in their personal life. Rather, a person could take one virtue-signaling selfie with refugees, only to afterwards not give a shit when Muslims start piling up in ghettoes which become centers of criminal activity and a huge drain on resources. As usual, the people who shout the hardest for more immigration are those who are sheltered the most from the consequences.
Sweden has been quite wealthy before, so the economic effect is not as apparent as you could believe. 99% of people who vote immigration-friendly are not flagellating themselves, they simply do not understand where their train is heading. They are stuck in an utopian mindset where all people really want the same democratic society and have the same cognitive ability, and all the bad guys are "not real Muslims". Think of all the fake news and apologism you would read in Huffington Post or similar. These people really, sincerely believe that stuff. They are striving for their notion of a perfect, utopian society - no guilt required. They are unable to comprehend that people would want to live off welfare while working illegally, or that people would want to kick fags from rooftops and behead blasphemers. If you try to explain such things to anyone you would be met only with smug superiority and accusations of racism.
Link2 raksta|ir doma

[25. Jun 2017|23:33]

seehearfeel

Portrait of Jaroslava by Alphonse Mucha 

Linkir doma

daily nigging [25. Jun 2017|21:10]

gnidrologs
A little boy in France tries to rape a little girl.
Onlookers laugh and record it.
This behavior is being taught to them. They're all lost.

''*asks if he stopped him
*answers "no, I admired"**''

Pa to laiku Bulgārijā tas par ko runāju. >:D Tādi keksi gan vairāk noderētu tieši Francijai, bet tur visdrīzāk viņa neitralizēšanai saceltu augšā visus valsts bruņotos spēkus, kamēr parasti francūži uz ielām tiek sisti un varoti bez jebkādas tiesībsargu iejaukšanās.
Link2 raksta|ir doma

[25. Jun 2017|19:31]

str
[Tags|]

Smukumam
https://www.naturisimo.com/features/clean_colour_jun17.cfm
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]