friends [entries|archive|friends|userinfo]
Meistars

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[30. Jan 2023|05:42]

martcore
- Алло, здравствуйте! Тут неподалёку, вперемешку с птичьим клёкотом и ненавязчивым шёпотом ветра, будто озаряя багрянцем зеленеющие волны берёзовой рощи, обдавая жаром словно летнее солнце в разгар знойного душного июльского лета, испуская лёгкую дымку подобно поднимающемуся туману от раскинувшейся глади озера на рассвете, распугивая лесных обитателей - работящих бобров, мудрых ежей и беззаботных свиристелей, догорает дом-музей Пришвина.
Linkir doma

[29. Jan 2023|10:53]

f
another love - tom odell, šis gan ir zwette edit.
skan galvā bez apstājas jau kuro nedēļu, tik ne dēļ vārdiem, nē, nē, bet dēļ visa kopīgā skanējuma.
Linkir doma

[27. Jan 2023|21:01]

rasbainieks
biju cibas arhīvos, atradu, ko meklēju, un atradu arī kaut ko vēl labāku
http://klab.lv/users/rasbainieks/1867919.html
Linkir doma

[27. Jan 2023|16:50]

hurt
Pieaugušamības skalā es esmu tagad tajā vietā, kur priekš rīsiem ir jāpērk vairāki stikla konteineri, jo ir daudz dažādu rīsu. Bet man vajag stikla/kristāla cepumu trauku arī ASAP.
Linkir doma

[27. Jan 2023|15:40]

f
Kopumā mans pirmais brauciens ar sabiedrisko, izmantojot jauno rīgas satiksmes biļešu sistēmu, ir apmierinošs. Ar vienu 90 min biļeti izbraucu visu, ko man vajadzēja turp un atpakaļ. Iepriekš būtu vajadzējis divas biļetes. Nice.
Link2 raksta|ir doma

[27. Jan 2023|13:49]

slepkava
Es it kā bieži atstāju dzeramnaudas, ik pa laikam gadās pilnīgākie feili. Spānijā sēdējām restorānā, es tāds krietni vīnu iebaudījis pajautāju vai mēdz atstāt dzeramnaudas oficiantei, šie nu ja ļoti patika apkalpošana tad jā. Es atstāju kaut kādus 10%, pēc tam mani otrā dienā viss apkalpojošais personāls sveicināja, njā laikam tā nevajadzēja darīt.


Šodien taksī runājos ar taksistu, man reāli patīk parunāties ar taksistiem, visi ir bijuši uzņēmēji, vai valdībai pietuvinātas sejas. Viņš tāds, es pelnu 2500eur mēnesī, es tāds nu nah tad Tev dzeramnauda.
Link7 raksta|ir doma

[27. Jan 2023|11:11]

dienasgramata
DELFI. Policija konstatē cilvēktirdzniecību zivju pārstrādes uzņēmumā
Link1 raksta|ir doma

[26. Jan 2023|00:23]

pajautaa

[ulvs]
Sveiki, labvakar!  

Ir sanācis tā, ka man ļoti vajag jūsu palīdzību jautājumā par gabaldarba samaksu.  

Jūsuprāt, cik ir adekvāta samaksa būtu par vienas preces aprakstīšanu, apraksta tulkošanu 2 valodās (lai kopā ir 3) un šī satura pievienošanu mūzikas instrumentu veikala mājaslapā?

Šajā adresē var redzēt piemēru, kā izskatās viduvēji paveikts darbs. 

Satura pievienotāja darba pienākumi ir:

1) netā jāatrod preces foto (dažreiz vairāk par vienu);

2) jāatrod vai jāizdomā (50/50) preces apraksts un jāpārtulko 3 valodās: LV, ENG, RUS;

3) regulāri jāveic info uzkope, rediģējot aktuālitāti zaudējušos faktus (visbiežāk - jaunas cena) par precēm vai izņemot pašas preces, kā arī labojot kļūdainus aprakstus. 

4) gan jau vēl kaut kas, ko esmu piemirsis;


Ceru, ka kādam būs ideja, kā to aprēķināt vai vismaz, kādu samaksas apjomu pieteikt bosam. Vārdu sakot, cilvēks ir stadijā, kur viņam piedāvā, taču tagad saruna nonkākusi līdz samaksai par 1nu pievienotu lapu. Nevienam nav pat aptuvena nojausma... Atkārtošanai- mans galvenais jautājums augstāk. Paldies! 
Link9 raksta|ir doma

: hifu smas liftings [24. Jan 2023|13:42]

f
[Tags|]

aizbraucu, tātad, uz hifu (augstas intensitātes fokusēta ultraskaņa).
nesaprotu, kāpēc viņi vienmēr saka, ka tās procedūras ir nesāpīgas.
tur ar tādu aparātu, ar augstas frekvences ultraskaņu vai ko tur, silda tavus ādas slāņus trīs dziļumos.
tas dziļākais, ar ko sāk, ir vissāpīgākais, jo īpaši tajā vietā, kur kauli, proti, visi zobi, žoklis, zods. vaigu kauli, for some reason, nē.
tad nāk mazāk dziļais, un mazāk sāpīgais, bet no pirmā deju riņķa tur viss jau tāpat ir diezgan jutīgs, tā ka uz beigām tāpat jau domā, kaut nu drīzāk būtu cauri, nez cik labi iztur citi un vai kāds varbūt ir piecēlies un aizgājis procedūras vidū.
un tad nāk pats pats nedziļākais (bet es neteiktu, ka virsējais) slānis. nu, tas varbūt tik tiešām būtu nesāpīgs, ja nebūtu iepriekšējie divi bijuši pirms tam.
tad ar atsevišķu uzgali apstrādā zem acīm un pie deguna, virs lūpām un zodu, nu, tas nudien nesāp.
tomēr, neskatoties uz visu iepriekšminēto, apsārtums nogāja ļoti fiksi - kamēr paspēju no salona līdz centram atnākt.

nākamajā dienā sejas apakšējā daļa bija piepampusi.
var teikt, ka piepampums turējās kopumā divas diennaktis un tad pamazām samazinājās. bet tas nav tāds piepampums kā tūska, nē, drīzāk izskatās, esi brīvdienās esi apēdis one too many taco's. mazinoties pampumam, sejas tonis un ādas stāvoklis kā tāds kļūst labāks, nekā bija pirms procedūras (8. dienas novērojums). iespējams, jaunajam kolagēnam par to var teikt paldies, ja tas ir jau sācis veidoties. pie negaidītiem blakusefektiem var minēt, ka žokļa rajons ir jutīgs arī 8. dienā pēc procedūras.

apdeits pēc 3 mēnešiem: procedūra veic, ko solījusi, nauda nav izmesta vējā. vaigi ir slaidāki un žokļa līnija ir redzamāka. kāds varētu domāt, ka es vienkārši esmu novājējusi, bet nē, tas ir procedūras efekts.

protams, ir iespējami neveiksmīgi iznākumi, kā liecina internets.

lai nu kā, arī šī procedūra nav spējusi savilkt seju tiktāl, lai nolīdzinātu to vienu krunku, dēļ kuras viss šis sākās, muahaha, bet man arī ir tapis skaidrs, ka tā krunka ir nevis vecuma sekas (bet arī), bet drīzāk dēļ tā, kā es guļu. the search continues.
Link15 raksta|ir doma

[24. Jan 2023|08:55]

slepkava
Palasot Latvijas mēdijus šķiet, ka tūlīt, tūlīt Krievijas ekonomika sabruks, nu vēl nedaudz un viss jau būs pizģets.

Pāris dienas iepriekš protams ir cits raksts, ar protams citu domu. 88% no ārvalstu kompānijām ir palikušas Krievijas tirgū. Doma, gan tur tāda, ka šie baigie kretīni, nevis, ka nekas tur nav ekonomikā sabrucis un visi turpina pelnīt.
Link7 raksta|ir doma

[23. Jan 2023|23:23]
pajautaa
[asiize]
Vai kādam ir laba pieredze ar EMDR terapeitu Rīgā, ar kuru nebūtu žēl padalīties?
Link4 raksta|ir doma

[23. Jan 2023|11:56]

shelly
Jābeidz domāt par tiem, kas nedomā par mani. Un par tiem, kas domā visādus, teiksim pieklājīgi, pekstiņus. Ir labākas lietas, ko darīt!
Link5 raksta|ir doma

[23. Jan 2023|10:04]
pajautaa
[brokaats]
Iesakiet (ideālā gadījumā ar linku uz maps parādiet), lūdzu, pierīgā kādas vietas, kur var pastaigāties skaistā mežā. Vēlams, nepilnas stundas attālumā no centra vai Pārdaugavas.
Link8 raksta|ir doma

[23. Jan 2023|07:46]

shelly
Iespējams, kaķim nav nekāds PTSS. Kaķim vienkārši gribas spēlēties.
- Kaķis ir medīgs, medīgs, medīgs, - es gavilēju, izklaidējot kaķi ar striķītī iesietu papīru.
- Kaķis ir medieval, - precizē Lauva.
Linkir doma

Agris Auce atbild uz jautājumiem par atomenerģētiku [23. Jan 2023|07:32]

indulgence
[Tags|]

"(..) Latvija var iztikt bez atomenerģētikas attīstības, bet nevar iztikt bez atomenerģijas. Mēs jau tagad bez tās neiztiekam un, atklāti sakot, arī nekad neesam iztikuši, ja runa ir par moderno periodu. Mēs šobrīd pērkam Zviedrijas un Somijas atomelektrostacijās saražotu elektroenerģiju, agrāk pirkām šādi saražotu elektroenerģiju no Krievijas un Lietuvas. Atomelektrostaciju darbība arī cieši saistīta ar elektrības cenām.
Piemēram, pirms dažām nedēļām atkal bija augstas elektroenerģijas cenas un tieši tad nedarbojās vairāki atomreaktori Zviedrijā. Elektriskā jauda, kas nepieciešama Latvijas pašreizējam patēriņam, vidēji ir apmēram viens gigavats (GW) jeb 24 GWh dienā. Pieņemot, ka valsts sekmīgi attīstīsies, elektrificēsies un dzīves līmeņa ziņā tuvināsies attīstītajām valstīm, nākotnē šī jauda var pieaugt līdz diviem gigavatiem. Tātad mums būtu jādomā par to, kā maksimāli lēti iegūt vai saražot vismaz šos divus gigavatus, un atomenerģētika ir viena no šādām iespējām.(..)"
Link13 raksta|ir doma

[22. Jan 2023|19:32]

aborigens
[Mūzika |Son Lux ⁠— "Easy" with Woodkid]

Ienācu pateikt, ka man viss labi un priecīgi. Dzeru no laimīgiem avotiem. Lai nāktu atpakaļ, vēl ejams šis tas (kā mani vakar apgaismoja, tas varot prasīt 6 gadus(!), ak vai, bet es kaut ko izdomāšu, tik traki nebūs).

----------------------------------------
Londonas Universitātes literatūras profesora Džona Mulana vēsturisks atskats uz anonimitāti britu literatūras aprindās Anonymity: "Džons Mulans atsaucas uz 1633.gadu, kad nespējot atrast anonīmo autoru, kurš pamfletā paudis ļaužu tiesības sacelties pret karali, pakārts, četrās daļās sagriezts un noslīcināts tika viņa izdevējs.”

Pomerānijas kristianizācijas misijā Bernardu, viņa askētiskā dzīves veida dēļ pomerānieši atteicās uzklausīt, uzskatot, ka viņš ir ieradies pie viņiem “nevis aiz mīlestības uz Kristu, bet gan sava trūkuma dzīts”. Bernards savā vēstulē ieteica Oto no Bambergas doties pie pagāniem “ar lepnu pavadoņu un kalpu svītu un bagātīgiem pārtikas un apģērbu krājumiem. Tie, kuru neapvaldītie kakli nicina pazemības jūgu, lieks tos bagātību spožuma priekšā”.

V KO TEICA PĒRKONS
Turpmākās rindas rosināja kādas Antarktīdas ekspedīcijas (neatceros, kura tā bija, laikam Šakltona) atstāsts, kurā teikts, ka vissmagāko pārbaudījumu brīžos pētniekiem licies, ka grupas sastāvā ir par vienu locekli vairāk, nekā patiesībā saskaitīts.
Link9 raksta|ir doma

[21. Jan 2023|21:52]

shelly
Un pie mājas saplīsa atkritumu maiss. Dabūju iet pēc cita un visu mēslus lasīt no asfalta. Kas pa dienu!
Brīnums, ka vēl nedabūju no kāda bietē, ka nav pietiekami tīri nokopts.
Link3 raksta|ir doma

Saturday Night's Alright For Fighting [21. Jan 2023|21:07]

shelly
Izskatās, ka Gizmo ir posttraumatiskā stresa sindroms pēc audzēja ārstēšanas. Šodien viņš man ieleca plecā - bez jebkāda iemesla un brīdinājuma. Asiņaini skrāpējumi pat cauri biezākajam halātam. Laime ta laime, bet jāmeklē kaut kādas nomierinošās drapes kaķiem.
Kaimiņi aiz sienas savukārt šodien visu dienu svin - aizvien pieaugošā skaļumā. Varbūt Ķīniešu Jauno gadu. Nu, cerams, ka nesvinēs visu gadu.
Es toties bindžoju ar "Black Buttler" 2. sezonu.

Link5 raksta|ir doma

[21. Jan 2023|18:59]

slepkava
Noskatījos Babilona, nu tādu mēslu vēl vajag pameklēt ko nominēt globusam.
Link3 raksta|ir doma

Gaming [21. Jan 2023|10:08]

slepkava
Spēlējos tagad Divinity: Original Sin II, ilgi bija žēl naudas šo nopirkt. Spēle vienkārši lieliska, dialogi ar pacikiem tiešām interesanti. Vēl man vispār patīk tā līķu apčubināšana, viss kas cits tur skaitās drausmīgi sodāmi, bet no līķa nozagt visu, kas viņam tur mētājās un karājās, tā gan forša štelle :)
Link2 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]