friends [entries|archive|friends|userinfo]
Meistars

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Briļļu veikals ar optometristu [15. Jul 2019|14:18]

pajautaa

[mufs]
[Tags|, ]

Kuri ir ok briļļu veikali? (Rīga)
Mammai ir diezgan nevienkāršas lēcas, recepte biš nesvaiga, vajadzētu arī to, kas nav dakteris, bet optometrists,laikam? uz vietas, un, lai rāmju izvēle puslīdz pabieziem stikliem un nav galīgs sūds (iepriekšējos viņa bez manis nopirka, šiem krāsa lobās)

Man vistuvāk būtu viņu aizvest uz Pasaules Otiku Alfā vai Fielmann Teikā, ir tie ok veikali?

es galīgi neko nesaprotu, jo par laimi no mātes esmu mantojusi zemo, resno šasiju, bet redze gan man ļ.laba
Link6 raksta|ir doma

dažādi [15. Jul 2019|11:49]

dunduks
Centralizētais eksāmens matemātikā man bija nedaudz nepatīkamāks - tas gan nenozīmē, ka bija grūts, vienkārši man nepatīkamāks (nu un, protams, man blakus nebija lapa ar formulām). Man interesantākais bija ar 3.daļas 2.uzdevumu, kur tā būtību noķēru ātri, bet pīppauzē pietrūka laika, uzmanības un nesanāca noformulēt precīzu atbildi, toties pēc pāris dienām kopjot kapus, kad nekas netraucē, varēju mierīgi visu izdomāt, parēķināt un pēc tam nedaudz uzsist sev uz pleca.

Mani, protams, drīkst saukāt par retrogrādu Merkūrā, bet izmaiņas ar taibreiku izšķirīgajā setā sabojāja vakardienas finālu. Jā, uzvarētājs varēja būt arī tas pats beigu beigās, bet ne jau šādā veidā, stulbie stulbeņi.
Link1 raksta|ir doma

atvaļinājums [15. Jul 2019|11:19]

santa_be
Šis kopumā pagaidām ir bērna kopšanas atvaļinājums. Meita čuč, es ēdu pankūkas ar mellenēm un zipāju internetus. Šodien nekur neiešu.
Pagājušonedēļ fokusējos uz garām pastaigām, muzejiem un Rīgas centra pusdienu piedāvājumiem, proti visam tam, kam man darba dunā laika un enerģijas nav.
Rīt aizies iečekot, kas jauns Kim! un farmācijas muzejā.

Jeb dzīve ar mierīgu bērnu.
Link4 raksta|ir doma

[15. Jul 2019|08:42]

martcore
galnais vēlreiz kaut kur noskatīties šagada vimbldonas finālu
Linkir doma

Deaftones - Smile [15. Jul 2019|00:27]

black_data
[Tags|, ]

https://youtu.be/rETGJHkZyhs
Linkir doma

Par metālu [14. Jul 2019|22:30]

black_data
[Tags|, ]

Pagāja ievērojams laiks, pirms es devos uz savu pirmo Devilstone. Man pat daudzus gadus bija lietuviešu kolēģis, kas katru gadu jautāja, vai tad es šogad nebraukšu.

Beidzot aizbraucu. Bet atsevišķš stāsts ir tieši par blekmetālu, kas joprojām ir mans žanrs. Teatrāli as fuck, par to šaubu nav, bet es neredzu, ar ko šī ir sliktāka provokācija par pārējām, ja vien kāds tiešām nedomā, ka metālisti pielūdz sātanu, dzer mazu bērnu asinis utt. Es arī neredzu kāpēc baznīca būtu svētāka par citām lietām, ko kāds verētu gribēt dekonstruēt vai izsmiet. Un, protams, ir arī jāatzīst, ka belekmetāls iespējams ir mizogīnākais no mūzikas žanriem, sākot ar visiem kailajiem sieviešu ķermeņiem nosmērētiem ar dubļiem un asinīm, beidzot ar to, ka es īsti nezinu nevienu female driven blekmetāla grupu. Fokloristus liksim šobrīd mierā, tā ir cita tēma. Kāpēc tā, man nav ne jausmas, ir tikai nenoformulējamas sajūtas.

Uz Devilstone es primāri braucu tāpēc, ka tur bija Watain, kas tādu īstu popularitāti ieguva salīdzinoši nesen. Šovs bija fantastisks, un lika ieraudzīt paralēles starp mūziķu uzstāšanos un faktiskiem baznīcas rituāliem, kas abi mēdz raisīt fanātismu sekotājos. Vēl pirms festivāla piefiksēju, ka grupa Batushka (tātad pareizticīgo svētais tēvs) ir radījis kaut ko jaunu, un ar kādu skurpulozu precizitāti viņi apspēlē un faktiski dubļiem aplej pareizticīgo baznīcu. Ja Krievijā cietumā nonāca Pussy Riot par deju baznīcā, es pilnīgi brīnos, ka Krievijas Pareizticīgās baznīcas spalvainā roka nemēģina aizsniegties līdz šiem austrumpolijas māksliniekiem. Es gan pieņemu, ka Polija politisku iemeslu dēļ aizstāvētu šos mākliniekus, iepretī citiem saviem māksliniekiem, kurus jau gadiem vajā ar tiesvedībām, jo tie, redz, izsmej katoļu baznīcu. Katrā ziņā Batushka tikko man kļuva vēl interesantāks, jo es beidzot uzzināju par visiem aizkulises kašķiem. Šis žanrs vienmēr ir izcēlies ar īpaši radošiem veidiem, kā panākt, lai par viņiem runā.
Linkir doma

[14. Jul 2019|21:39]
pajautaa
[komandariit]
Reiz, man šķiet, jz mako bija publicējis bildes ar smieklīgiem cenu zīmju tulkojumiem. Bija arī links, no kurienes tās ņemtas.
Vai kāds atceras ko tādu, un zina norādes?
Link2 raksta|ir doma

[14. Jul 2019|14:03]

pajautaa

[dienasgramata]
Kāpēc kinoteātros krēsli visbiežāk ir sarkani, bet sabiedriskajā transportā - zili?
Link12 raksta|ir doma

[14. Jul 2019|13:24]

pajautaa

[liene]
Jautājums datorgudriniekiem :)

Kas varētu būt par iemeslu tam, ka dators periodiski neslēdzas iekšā vai patvaļīgi izslēdzas?
Situācija izskatās apmēram šādi: visu laiku dators strādāja normāli, tad pēkšņi neslēdzās iekšā un nelādējās. Noliku stūrī, pagāja nedēļas divas, pamēģināju pakustināt - baterija lādējas, pats iekšā arī ieslēdzās, bet pēc pāris sekundēm izslēdzās. Atstāju salādēties, šodien pamēģināju ieslēgt, un viss aizgāja. Pēc pāris stundām svētīgi netraucētas interneta skrollēšanas vnk izslēdzās un nereaģē vairāk.

Idejas?

P.s. kritis nav, viskiju pēdējo reizi dzēra pirms gada.
Link5 raksta|ir doma

[13. Jul 2019|21:11]

martcore
beidzot elektriskajās spēlēs izgāju blokbasteru, kuru droši vien visi jau sen, bet es tikai tagad - "super seducer"
būtībā, tas ir tāds kā vebinārs no 99ā līmeņa bārdaina un harizmātiska pikapa guru par to, kā vajag sakoļīt meitenes uz...
man gribējās teikt - seksu, bet ar seksu visā spēles laikā viņš nodarbojās tikai vienreiz (ar tuvāko draudzeni, kas nupat izšķīrās no ilggadēja boifrenda, ok)

taču es ieguvu diezgan daudz vērtīgas pikapa informācijas
kuru es pats nekādi nevaru izmantot rakstura un dzīves pieredzes dēļ, ja es sākšu verbāli izrunāt šos atslēgas teikumus, tur, mans hobijs - fitnesa zālē es mēdzu rāpties augšā pa sienu, gan rio, gan londonā, gan ņujorkā
šis ir mans sapņu vīrietis, meitene padomās, un vai pie mums strādā telefona numurs deviņi viens viens?
a jums patīk nodarboties ar fitnesu un kādas jums uztrenētas rokas (physical approach)

labākais - astotais līmenis, kur jums māca būt tusiņā par vingmenu
lūk, par to es biju totālā sajūsmā, nekad nav sanācis būt vingmenam reālajā dzivē, jo man visi draugi vai nu nemeklē pretējā dzimuma kontaktus ar trešās personas, kas dzer kaut kur koktēļus, palīdzību, vai arī sadomājušies kaut ko no sevis, ka pavedināt sievieti var viens uz viens, nevis trijātā vai piecatā, hvz
bet būt vingmenam ir afigenna, atbildības nekādas, nodarbojies ar PR, rādi foto ar no apokalipses izglābtajiem kaķēniem
Linkir doma

[13. Jul 2019|20:54]

f
[Tags|]

grozījos pie kosmētikas stenda, grozījos, aptaustīju vienas un otras firmas uzacu ēnošanas komplektus, domāju, domāju, domāju, un noliku atpakaļ vietās, un paķēru maybelline brow drama uzacu tušu. viens no maniem labākajiem lēmumiem, kā izrādās. ar ēnām un otiņu tomēr ir baigais darbs, bet ar tušu - capc un gatavs. un nav arī flomīšuzacis, kas tagad kļuvušas populāras. vai arī tas tāds fotofiltrs, ka visiem pēkšņi uzacis ir viss, ko tu redzi? to uzzīmēto efektu gan laikam panāk ar uzacu zīmuli. tā ka tuša ir tas, ko uzacīm vajag.

Linkir doma

Koka fasādes krāsošana [13. Jul 2019|16:42]
pajautaa
[malafemmina]
Ja cilvēks vēlas krāsot koka mājas fasādi, kas iepriekš apstrādāta tikai ar aizsargslāni radošu vielu -

ir nopervējis ar āra darbiem paredzētu krāsu uz ūdens bāzes un tad izdomājis tomēr, ka grib pa virsu eļļas krāsu. Tā var krāsot? Vai tā eļļas krāsa uz šamās turēsies?

Mēģināju, protams, saguglēt, bet uz tik gariem jautājumiem Google nesniedz neko atbilstošu.
Nezinīši saka paldies.
Link9 raksta|ir doma

[13. Jul 2019|12:47]

f
tagad laikam jānospilveno visi asie stūri, jo savā piecu mēnešu jubilejā mans mazais burito ir jau veselas divas reizes apvēlies. vakar visu dienu pavadīja izliecies kā tāds banāns, a šodien, voila! skaties, un jau bērnudārzā ies.
Link15 raksta|ir doma

Sestienas rīta skatāmgabals [13. Jul 2019|10:45]

pinjons
Sākumā nedaudz pagarlaicīga, bet vēlāk jau interesantāka diskusija par lēmumu pieņemšanu un kļūdām valsts pārvaldē. Vislabāk gan patika Linkaita teiktais pašās diskusijas beigās par to kādi cilvēki parasti iesaistās politikā.
Linkir doma

[13. Jul 2019|00:11]
pajautaa
[kaukau]
Kā dāvanu jaunajam pārim vēl pirms kāzām ir nolemts uzdāvināt balles deju kursus (nevis 1 priekšnesuma iestudēšanai, bet vispusīgus deju kursus). Ieteikumi?
Link2 raksta|ir doma

valmieras naktsmītnes [12. Jul 2019|17:35]

pajautaa

[virginia_rabbit]
kas ir normālākā viesnīca Valmierā? (bet ne visdārgākā?)
Link15 raksta|ir doma

[12. Jul 2019|14:04]

vistu_zaglis
[Garastāvoklis: |Mazliet besis, vispār]
[Mūzika |Editors / Escape the Nest]

No rīta, pirms celties, prātā bija lieta, kas obligāti jāizstāsta, jo vienlaicīgi smieklīga un wtf?, kaut kas, ar ko nevar nepadalīties.
Un joprojām acu priekšā tas, kā šis ahtungs būtu pierakstīts. Tie būtu 2-3 teikumi priekšvēstures, tad jaunā rindā trīspunkti – tas, iespējams, divreiz, tad jaunā rindā vēl viens īss teikums, un tad – all caps pierakstīta punchline, kas sastāv no diviem vārdiem.
Problēma vienīgi tajā, ka man nav ne mazākā priekšstata, par ko bija runa. Ne. Mazākā. Priekšstata. Nu neko, paliksiet nezinot.
Linkir doma

tiesa [12. Jul 2019|12:47]

indulgence
[Tags|]

Godātā tiesa! – pērkondimdošā balsī klātesošos uzrunāja prokurors. – Mums visiem nupat bija tā nelaime uzklausīt apsūdzēta liekuļošanu un apgalvojumus, ka viņš savā patvaļā esot rīkojies, labestības un gaismas ideālu vadīts, sabiedriskā labuma un taisnīguma vārdā, utt., ut.jpr. Kurš vispār šo cilvēku iesvētījis bruņinieka kārtā?! Kurš par to atbildīgs? Šis “bruņinieks” nodevīgi uzklupa cietušajam, kurš neko tādu negaidīja, un paspēja, pirms iejaucās likumbijīgi pilsoņi, tam nocirst vienu galvu, bet abām pārējām sagādāt neizdzēšamu morālu traumu! Un kāds tam attaisnojums? “Drakons nolaupījis princesi” – ha!, - “drakons plosījis zemniekus, mājlopus un dedzinājis labības laukus” – ha-ha! Vai tiešām kāds spēj noticēt, ka tādēļ apsūdzētais uzbrucis cietušajam? Nē, nē un vēlreiz nē! Mums visiem skaidrs, ka motīvs bijis pavisam cits, ka savā fanātiskajā naiad viņš vēlējās nogalināt drakonu tikai tāpēc, ka… tikai tāpēc, ka tas ir MELNS! Viss liecina par to, ka bruņiniekam bija pilnīgi vienalga, vai drakons ir paveicis ko nosodāmu, vai arī šķīsts kā maza bērna asara. Uz kāda pamata aizstāvība te cenšas demonizēt cietušo? No kurienes rautas visas šīs šausminošās un neslēpti safabricētās apsūdzības virknē noziegumu? Jā, drakons nav nekāds eņģelis. Pieļauju, ka kādreiz varbūt kādu tomēr ir aprijis. Taču ne jau par to mēs šodien te spriežam! Konkrētajā gadījumā melnā drakona vienīgā vaina, ka viņš pagadījās ceļā gaismas bruņiniekam, un krita par upuri tā ksenofobijai. Var kāds teikt, ka jā, princesi tomēr nolaupīja. Taču jautājums ir, kāpēc? Es atbildēšu! Tas guži vienkārši bija pārpratums. Drakonam tā princese bija nepieciešama kā zaķim piektā kāja – viņš gluži vienkārši pārskatījās, krēslā noturēja to skuķi par princi. Pati vainīga, nevajag bikses valkāt!
- Vispār jau es esmu gejs, - ar repliku iejaucās drakona kreisā galva.
- Pie tam ar garīgiem traucējumiem un īpašām vajadzībām, - piemetināja labā (bijusī vidējā), - Man ir personības dalīšanās. Bija lielāka, trīsdaļīga, pirms šis te… ar zobinu… uzklupa.
- Nu paši redzat, godātā tiesa!, - patētiski noplātīja rokas prokurors, - redzat, cik zemu kritis un degradējies ir apsūdzētais! Nepietiek ar to, ka viņš ir rasists un homofobs, tak vēl arī vardarbis, agresors ar zobenu! Man… man te pat nav vairs ko piebilst. Trūkst vārdu, godājamā tiesa, trūkst vārdu. Tik vien varu lūgt, lai spriežat taisnu un bezkaislīgu tiesu!

© bormor
Link1 raksta|ir doma

[12. Jul 2019|10:36]

helvetica
Elita Veidemane - tas gan ir kaut kas!
Link4 raksta|ir doma

Neparasti istabas augi [12. Jul 2019|09:48]

kisswithafist
Labrīt, Ciba! Kur Rīgā tirgo neparastākus istabas augus, izņemot Depo? Paldies!
Link5 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]