friends [entries|archive|friends|userinfo]
Meistars

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[27. Jan 2015|17:26]

pajautaa

[sauleszakjis]
meklēju kādu, kas varētu pastāstīt, kāpēc no mana printera apakšas līst ārā tinte :(
Linkir doma

kristaali [27. Jan 2015|16:06]

pajautaa

[10m_zem_uudens]
vai kaads no cibinjiem ir maajaas audzeejis kristaalus?
Gribaas pakonsulteeties ar kaadu, kas to jau ir dariijis. Interneti, protams, pilni ar visaadu infu, un gribas saprast, kaa labaak.Link2 raksta|ir doma

Tiešām īpatnēji, [27. Jan 2015|15:58]

unpy
bet fakts - ieraugu delfi.lv virsrakstu, kurš sola kādu jauku dumību tālākajā rakstā, piemēram, 28 gramos čipsu ir 170 miligrami nātrija, kas savukārt veido 40 procentus sāls masas un ir tās neveselīgākā daļa, teic eksperti, izlasi, papriecājies un secini, ka atkal. Atkal lielākās dumības tiek publicētas sadaļā "Viņa". Var jau cīnīties par visa veda līdztiesību, taču, ja vadošie mēdiji no visa pleca uztur domu, ka "viņas" ir lētticīgas muļķes, nekādas līdztiesības še nebūs.
Link14 raksta|ir doma

[27. Jan 2015|15:00]

hedera
- Celies beidzot augšā, tava kafija atdzisīs!
- Nav vairs vērts, jau atdzisusi...
- Nav tik traki, manējā vēl diezgan silta!
- ... Mph-he, labs mārketings: "Vislabākais no rīta - diezgan silta kafija! Tavs Merrild!"
Linkir doma

Pusdienas ar Kurtu [27. Jan 2015|14:47]

kautskis
Es jau esmu minējis to pie-darba ēstuvi, kas kā mūzikālo noformējumu liek tikai un vienīgi kaverus. Tā nu tas šodien noveda pie tā, ka pusdienām fōnā skanēja Nirvanas anplagdā kaverotā The Man who Sold the World.

Nu jauki, ko lai saka.
Link13 raksta|ir doma

[27. Jan 2015|13:47]

helvetica
— Принесите, пожалуйста, вегетарианское меню.
— Извините, вам придется пересесть из гетеросексуального зала
Link1 raksta|ir doma

[27. Jan 2015|12:41]

martcore
veiksmīgs manageris vienmēr zin tās lietas, kuras meitenes čalo austiņā viena otrai
tāpēc ja esi labs ubļudoks un manipulators, met pie malas kārnegiju un sāc ietekmēt kolektīvu ar dāmu klaču palīdzību
Linkir doma

kā kriminalizēja marihuanu [27. Jan 2015|12:31]

indulgence
[Tags|]

1926. gadā Harijs Anslingers (Harry Jacob Anslinger, 1892-1975), kuram bija kvēla cīnītāja ar sabiedrības netikumiem reputācija, tika pieņemts darbā ASV Finanšu ministrijas alkoholisma apkarošanas nodaļā (vēlāk pārgāja uz Federālo narkotiku apkarošanas biroju). Jau pašā sākumā viņš patīkami izbrīnīja kolēģus un priekšniecību ar iniciatīvu kriminalizēt arī alkohola lietošanu, t.i. noteikt kriminālatbildību ne tikai par alkohola pārdošanu, bet arī par pirkšanu (pusgads ieslodzījumā un 100 USD naudas sods pirmajā reizē, 3-5 gadi ieslodzījumā un līdz 50 000 USD naudas sods recidīva gadījumos). Diemžēl visādi sorosīti alkoholiķi gan apturēja likumprojekta pieņemšanu, un cīnītājam par sabiedrisko tikumību nācās uz laiku samierināties ar Sodomu un Gomoru.
Pakāpies pa karjeras kāpnēm, viņš 1943. gadā viņš un birojs uzsāka džeza apkarošanas kampaņu. Un kā nu necīnīsies ar šo izvirtību, kurā nav ne melodijas, ne ritma, bet paši izpildītāji ir “smirdoši netīreļi”, kas, “sapīpējušies marihuanu, paši uzskata, ka ir mūziķi, kaut nekā no mūzikas nejēdz”. Pats Anslingers postulēja, ka džezs kā žanrs ir uzskatāms pierādījums tam, ka marihuanas ietekmē ļaudis strauji degradējas un sajūk prātā: marihuana palēnina laika plūduma uztveri, tāpēc džeza muzikantiem deformējas izpildījums un tie spēj izkropļot jebkuru melodiju līdz nepazīšanai. “ASV ir 100 000 marihuanas pīpmaņu, lielāko tiesu nēģeri, meksikāņi, filipīnieši un izklaides industrijas pārstāvji. To sātaniskā mūzika – džezs un svings, – ir marihuanas radīta. Tieši tā mudina baltās sievietes kopoties ar nēģeriem, māksliniekiem un jebko. (..) Marihuana sabiedrību novedīs līdz pacifismam un komunistiskai smadzeņu skalošanai. (..) Marihuana ir iemesls tik daudziem vardarbības aktiem, kā nekas cits cilvēces vēsturē. (..) Marihuana ļauj nēģeriem uzskatīt, ka viņi nav sliktāki par baltajiem” utt.Talkā nāca domubiedri no “zinātnes” aprindām, kas ķērās pie darba, lai pierādītu marihuanas kaitīgo ietekmi - vispirms izdomājam, ko ierobežot/aizliegt, un tad jau pierādījumus atradīsim. Beigu beigās, kaut arī džezu aizliegt neizdevās, marihuanu sākumā izdevās ierobežot un ar laiku kriminalizēt. Un ja par džezu tā viennozīmīgi reti kurš izteiksies, tad par marihuanas pīpēšanu visiem nu skaidrs, ka tas ir aizliedzams sātana izgudrojums, kas gandē veselību, izraisa psihiskās slimības un degradē gan smēķētājus, gan apkārtējos pasīvos marihuanas lietotājus.
Vērojot ļaužu aktivitātes visādu ierobežošanu un aizliegšanu ziņā, ir sajūta, ka Anslingera gars vēl dzīvs arī mūsdienās, kaut pats cienījamais krustnesis aizgāja uz tikumīgajiem ļaudīm paredzēto Paradīzi tālajā 1975. gadā.

Ilustrācijai: http://www.politico.com/magazine/story/2015/01/drug-war-the-hunting-of-billie-holiday-114298.html#ixzz3Prr63a00

Pasmelts no [info]mi3ch
Link6 raksta|ir doma

Veļas mašīnas tīrīšana [27. Jan 2015|12:20]
pajautaa
[digna]
Halō!
Apmēram nedēļu veļas mazgājamā mašīna ļoti slikti tiek galā ar saviem tiešajiem pienākumiem, veļa lāgā neizmazgājas, daudz kas jāpārmazgā ar rokām, drēbes pat uzreiz pēc mazgāšanas kā sasmakušas, kad izžuvušas - arī nepatīkami ož. Man aizdomas, ka kaut kas ir pamatīgi aizdirsies un jāveic kāda speciāla supertīrīšana.
Vienīgais, ko pati dadomājos - atskrūvēt apakšā esošo caurumu un paskatīties, kas tur ir. Nekas. Iztecēja nedaudz smirdīga ūdens.

Kas vēl varētu būt pašrocīgi izdarāms? Kaut kāds tukšais cikls uz 95 grādiem un sodām etiķiem? Vai uzreiz jāsauc meistars un jāmeklē nopietnas vainas?
Link17 raksta|ir doma

tējas sēne [27. Jan 2015|11:59]

vajag

[grizzly_bear]
Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
Kāds var padalīties?
Paldies!
Linkir doma

tējas sēne [27. Jan 2015|11:50]

pajautaa

[grizzly_bear]
Mopēds nav mans, bet pazīstams cilvēks meklē kādu, no kura varētu dabūt tējas sēni. Ideāli, ja Pārdaugavā +/- Āgenskalnā.
Kāds var padalīties?
Paldies!
Linkir doma

[27. Jan 2015|11:49]

perkons
«Domāju, ka tie sportisti, kas tagad pie manis trenējas (Madonā), viņiem būs ļoti labi sasniegumi,» sacīja Maļuhins.

«Man ir divas grupas. Vienā grupā ir 11 un 12 gadus vecas meitenes, otrā ir seši cilvēki.»
Linkir doma

When you ride alone, you ride with Putin [27. Jan 2015|11:31]

kautskis
Aptauja par Krievijas preču pirkšanu raisīja vēlmi apjautāties, cik ļoti cilvēki ir gatavi sekot savai sirdsapziņai arī tad, ja viņiem tas sagādā neērtības. Jo, protams, nepirkt veikalā Krievijas preces ir gauži elementāri, viņi ražo aplam maz tādu lietu, kādas es gribētu pirkt. Taču ierobežot galveno Krievijas eksportpreču — naftas un gāzes — patēriņu jau ir daudz grūtāk. Tad kā ir, vai savas sirdsapziņas vārdā jūs spējat pieciest arī lielākas neērtības?

Poll #20306 Par krekliem un par sirdsapziņām
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu centies tērēt mazāk naftas un gāzes?

View Answers


7 (21.9%)

Nē, toties es nepērku citas Krievijas preces
14 (43.8%)

Nē, un es pērku arī citas Krievijas preces
6 (18.8%)

Skatīt komentāros
5 (15.6%)

Link57 raksta|ir doma

[27. Jan 2015|11:31]

str
Я всегда встаю на весы... с котом. Независимо от результата, кот - "прожорливая скотина", а я..."молодец!"
Link1 raksta|ir doma

[27. Jan 2015|11:10]

gribam_zinaat

[nomirusi]
Vai Tiešām vārds nonsenss ir tagad izmantojams latviešu valodā? Vai arī žurnālists/tulkotājs ir bijis vienkārši āpslis, ka izmantojis šo vārdu rakstā divreiz?
Link15 raksta|ir doma

[27. Jan 2015|11:02]

pajautaa

[toadbeauty]
Čau, dārgie cīņu biedri!

Vai kādam ir sanākusi darīšana ar šito?
http://m.db.lv/tehnologijas/programmatura/izplatas-bistams-datorviruss-ctb-locker-mudina-nemaksat-krapniekiem-426269
Un kā būtu pareizāk rīkoties?

Mums viens upuris.
Link12 raksta|ir doma

: [27. Jan 2015|11:01]

f
var jau būt, ka mani tūlīt nomētās ar tomātiem, bet - kas izdomāja, ka neatstāt viesmīļiem dzeramnaudu, nozīmē, ka tu esi slikti audzināts neģēlis? vai tad viņiem algu nemaksā? sakiet, maksā minimālo? es arī esmu strādājusi par minimālo, bet dzeramnaudu tāpēc man neviens nav atstājis. labi padarīts darbs ir jāatalgo papildus? pilnībā piekrītu. es arī labprāt gribētu, lai klienti atstāj vēl papildus 15 %. bet tad, kad viņi to nedara (un viņi to nedara nekad), mēs ar kolēģēm nezākājam viņus par slikti audzinātiem neģēļiem.
beigu galā, sanāk tā, - ja es gribu paēst, bet man nav dzeramnaudas, tad labāk būt audzinātam džentlmenim nopirkt narvesenā sviestmaizi.
Link9 raksta|ir doma

[27. Jan 2015|10:01]

pajautaa

[peacemaker]
Jautājums reklāmistiem un valodniekiem: latviešu valodā ir kāds apzīmējums cilvēkiem, kuri gudro tieši nosaukumus zīmoliem/uzņēmumiem? Paldies!
Link8 raksta|ir doma

offt. [27. Jan 2015|10:53]

helvetica
poliomielīts. briesmīga kaite, taču ļaudis ar to triekā īpatni savilkto ķermeni - aizraujoši. Ja 'normāls' cilvēka ķermenis ir visai garlaicīgs, tā ritms, iztēlē velkot ar pirkstu gar siluetu un tulkojot to skaņā var dabūt vienveidīgs, ar nelielām variācijām platāku plecu vai apaļāku gūžu gadījumā, tad triekas skartie ar rokas izliekumu, pleca uzrāvumu, gūžas izspīlējumu, soļu nevienmērīgo ritmu un pēdas vērsumu ir kā džezs. vai kā instrumentu uzskaņošana pirms koncerta - ir pēc noteiktas sistēmas, bet no malas skan haotiski un greizi.
Link2 raksta|ir doma

Par Ziemeļkorejas rīsiem uzturā [27. Jan 2015|09:04]

racoon
Subdžektu gan diez vai izdosies noprovēt, jo viņiem pašiem nabaga nelgām pa īsu, bet kas attiecas uz agresōra ierobežošanu nepērkot Žiguļovsko alu un Babkini semečki man ir zināms viedoklis. Cik noprotu Krievija ir sliktie? Labi. Ko domā vienkājainais zēns Alepo par ASV? Ko domā palestīnieši par izrēļiem, korejieši par japāņiem, vai Timoras salas pamatnācija par Indonēzijas valdību? Visiem viss ir slikti.

Ja mēs domāsim šādās kategorijās, tad rekomendēju atteikties no kafijas, jo tās aug pie diktatoriem. Banāni tā pat. Savukārt zaļvegāniskiem hipsīšiem, kuru cilvēkvērtības koeficients ir tuvu nullei, savas aifōnus vajadzētu samest kanālā, jo šī ierīce ir izgudrota ļaunuma impērijā ASV, savukārt kopā to salika badaini komunistiskā režīma upuru bērni. Šo uzskaitījumu var turpināt bezgalīgi, līdz ar to, dirst šeit var tikai Kaspars Strazdiņš, kurš dzīvo mežā, pārtiek no prānas un viss materiālais viņam ir svešs.
Link6 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]