Nepabeigtā dienasgrāmata


17. Jūlijs 2019

(bez virsraksta) @ 12:16

DELFI. Latvijas piekrastēs sastopamais Tatārijas salāts nereti cilvēkos rada prieku un apbrīnu – tam ir rukolveidīgas lapas zilganzaļā krāsā. Savukārt ziedēšanas periodā no jūlija līdz septembrim var novērot zili violetus ziedus. Tomēr, kā atzīst eksperti, Tatārijas salāts ir invazīva un agresīva suga, kas būtiski ietekmē Latvijas augu sugas un biotopus.
 

4. Jūlijs 2019

(bez virsraksta) @ 12:41

no spama: "Šis e-pasts mainīs to, kā tu pārvaldi savas finanses!" un "Izbaudi finanšu brīvību, ko jau sen biji pelnījis!"
 

3. Jūlijs 2019

(bez virsraksta) @ 00:09

DELFI. Redīss, iespējams, nav tas populārākais un iecienītākais dārzenis, kuru lietojam savā ikdienas uzturā. Taču velti – dārzeņa košā krāsa un neparastā garša var paspilgtināt garlaicīgu ēdienu.
 

2. Jūlijs 2019

(bez virsraksta) @ 13:18

Lai arī negribas solidarizēties ar Zigmāru Liepiņu, uz prezidenta inaugurāciju neiešu, kaut arī sievas man nav un varētu iet, bet nav arī smokinga vai tumša uzvalka, kuru nevilktu tādā vasarā kā šī, pat ja šis man būtu. Tāds kalambūrs.
 

27. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 20:14

DELFI+. Centru iecerēts veidot pēc latviešu lauku viensētas principa – tās būs vairākas atsevišķas ēkas, kas būs savstarpēji funkcionāli un garīgi saistītas.
 

(bez virsraksta) @ 17:40

DELFI. Dzīvoklī bija spēcīga izkārnījumu smaka, kā arī istabā un virtuvē uz grīdas bija gan izkārnījumi, gan citas smirdīgas vielas, kuru izcelsme nebija nosakāma. Pāris vietās kārtības sargi starp suņiem pamanīja arī žurkas, kuras acīmredzot bija ievākušās dzīvoklī
 

(bez virsraksta) @ 17:02

DELFI. Nereti par Eiropas ietekmīgāko politiķi dēvētā Vācijas kanclere Angela Merkele jau otro reizi īsā laikā piedzīvojusi nekontrolējamu drebēšanu
 

(bez virsraksta) @ 10:02

Labās ziņas: Ar katru gadu pieaug manas izredzes atrast kādu, kas mani mīlēs līdz mūža galam.
 

(bez virsraksta) @ 09:50

Atceraties, es martā atvēru VID lapu un konstatēju, ka esmu parādā valstij 106 eiro? pēc mēneša es nomierinājos, atvēru vēlreiz un izdarīju dažas izmaiņas savā deklarācijā minēto nodokļu aprēķināšanas principos, līdz sanāca, ka valsts man ir parādā 19 eiro. tā nu dzīvoju, gaidu, kad valsts man pārskaitīs minēto parādu, te piepeši vakar saņemu uzaicinājumu ieskatīties EDS. izrādās, valsts atradusi man vēl divus ienākumus pagājušajā gadā no maksātājiem, kas nepareizi aprēķinājuši IIN (viens no viņiem, starp citu, ir Raiņa un Aspazijas māja), tā ka parādā tomēr esmu es valstij - 92 eiro. taču varu tos nomaksāt līdz 2020. gada beigām. un tā ir tā jaunā, progresīvā un taisnīgā Reiznieces-Ozolas vārdā nosauktā nodokļu sistēma, kurā tu nekad nevari būt pārliecināts, ka esi visu izdarījis pareizi, bet valstij pieder pēdējais vārds, jo es pat nezinu, kā un kur lai pārbaudu, vai pēdējā aprēķinā nav pieļautas kādas kļūdas, bet gala nodoklis no ienākumiem var pagaidīt pat līdz trim gadiem, es taču tad jau varu būt miris vai kā tamlīdzīgi..
 

25. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 17:23

interesanti, ka vienīgais piedāvājums piedalīties Lampā man bija uz diskusiju par mākslīgo intelektu kā žurnālistikas nākotni, tipa, es esmu eksperts tajā, ka cilvēki manā profesijā nav vajadzīgi?

p.s. uz saulgriežiem saņēmu bezdarbnieka pabalstu, šoreiz 666.6 eiro, es tiešām nesaprotu, kāpēc tā summa katru reizi mainās, pagaidām pieaug, nestrādāt kļūst aizvien izdevīgāk
 

19. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 15:38

LSM. Policija pieķer Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra saimniecību piena nelegālā tirdzniecībā
 

(bez virsraksta) @ 10:17

no preses relīzes: "Filma “Suņi nevalkā bikses” uzņemta Latvijā, tās masu skatos filmējušies arī Rīgas BDSM komūnas dalībnieki."
 

(bez virsraksta) @ 09:52

Jauns.lv: Sieviete, kuras pagalmā nofilmēts dīvainais radījums, noliedz, ka tas bijis viņas dēls
 

9. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 20:22

Centrāltirgū pirms manis visādus zaļumus un diļļu pušķīti pērk kāds vīrietis.
Viņš: Vai varētu nogriezt saknes?
Viņa: Nē, man nozaga nazi.
Viņš: Varbūt var aizņemties no kaimiņiem?
Viņa (paskatās uz kaimiņiem): Nē. Jūs baidāties no liekā svara? (ar to domājot, ka dilles ar saknēm sver vairāk)
Viņš: Nē. Liekais svars man ir pašam.
Viņa: Ja? Un cik tad jums ir? (novērtē) Nē, jums viss ir kārtībā.
Viņš: ...
Viņa (izdod atlikumu): Lūdzu, te būs.
Viņš: Paldies.
Viņa: Pagaidiet. Jūs man iedevāt piecus. Aizskatījos uz jums un izdevu kā no desmit. (savāc lieko atlikumu no vīrieša plaukstas)
Es: Man lūdzu dilles, rukolu un baziliku.
Viņa: Ir vēl kinza.
Es: Šoreiz nē.
Viņa (neatkārto iepriekšējo kļūdu): Divi četrdesmit.
 

(bez virsraksta) @ 10:08

Noskatījos Rogas filmu par misteru Kauliņu. Recenzijas nosaukums "Teju geju filma" ir ok vai par čīzīgu?

p.s. par to nosaukumu bija joks
 

8. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 17:51

Man ledusskapī ir divi sīpoli un mobilais telefons
 

(bez virsraksta) @ 14:14

No dzīvokļu sludinājumiem: "tiek izīrēta daļa mājas ar savu šarmu".
remontstrādnieki: "Fū, pagrabā jau neviens nenāks, davai uztaisām tā, kā mums pašiem patīk!"

 

(bez virsraksta) @ 12:30

ir arī citi piedāvājumi - dzīvoklis "ļoti izdevīgā vietā" uz Lāčplēša ielas starp Barona un Čaka. elegants dvieļu žāvētāja risinājums un dubultais ziepju turamais. tikai 300 eiro mēnesī

 

(bez virsraksta) @ 12:03

skatos dzīvokļa sludinājumu, jauka koka māja, pagalms, viss lieliski, tikai - kurš idiots viņiem ievilka elektrību?! un vispār - dizainēja virtuvi

 

7. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 17:03

TVNET. Drīzumā Latvijas biškopji varēs pieskatīt bites attālināti.

p.s. no Tenerifes, aha
 

(bez virsraksta) @ 12:53

DIENA. Sēnītes atjaunošana atkal iestrēgusi un, iespējams, netiks turpināta
 

(bez virsraksta) @ 12:46

Nopirku presēto pu-erh tēju no 1997. gada, nevis 2007. kā parasti, maksā divreiz dārgāk, bet esmu vīlies - var uzliet tikai trīs reizes, nevis piecas, un aromāts arī vājāks.
 

(bez virsraksta) @ 08:09

JAUNS. Kulta seriālā "Chernobyl" spoži uzmirdz arī latviešu aktrise.

romantiskā drāmā klusiņām raud
aizraujošajā trillerī knapi izmūk
vampīru sāgā krāšņi noasiņo
seriālā "Chernobyl" spoži uzmirdz
 

5. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 18:01

DELFI. Sociālajos tīklos strauji popularitāti ieguvis video, kurā redzams, kā ievainota sieviete glābšanas operācijas laikā zem helikoptera sākusi ļoti ātri virpuļot.
 

(bez virsraksta) @ 08:48

Es ne tikai Troņu spēli, es arī Černobiļu neesmu redzējis.
 

4. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 20:22

DELFI. Īstenu desertu TV3 skatītājiem sarūpējis iemīļotais seriāls "Viņas melo labāk" – otrdienas, 4. jūnija, sērijā gaidāmas ļoti pikantas ainas, kurās Evijas Skultes atveidotā Marta savu sievišķību izrādīs erotiskā fotosesijā.
 

(bez virsraksta) @ 07:10

Sapnī redzēju, ka kāds ir nomazgājis visus traukus. Pamostos - nav gan.
 

3. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 09:59

spama folderis aizvien spēj iepriecināt:

"Sveika dārgā,

Mans vārds ir Micheal Asari, es esmu International Commercial Bank (ICB) Kumasi filiāles Ghana filiāles vadītājs. Es saņēmu jūsu informāciju, veicot meklēšanu internetā. Es esmu precējies, tas var jūs interesēt dzirdēt, ka es esmu miera cilvēks, un es nevēlos problēmu, bet es nezinu, kā jūs jutīsieties par to, jo jums var būt dubultā prātā. Bet es jums saku, ka tas ir reāls darījums, un jūs nevēlaties nožēlot pēc darījuma ar mani veikšanas. Es tikai ceru, ka mēs varam palīdzēt viens otram. Bet, ja jūs nevēlaties, lai šis biznesa piedāvājums tiktu laipni aizmirsts, un es ar jums vairs nesazināšos."
 

1. Jūnijs 2019

(bez virsraksta) @ 09:07

DELFi sadaļā Planētas pulss: Azerbaidžāņu baņķiera sieva Londonā sviestmaizēs vien notriekusi tuvu 400 000 eiro
 

(bez virsraksta) @ 05:18

LSM. Apgāds “Jumava” ir izdevis kultūrvēsturiski nozīmīgu un skaistu izdevumu.
 

31. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 22:05

atradu vecu dzjoli, ko nekur neesmu izmantojis

sasodītie ziemas rīti
mājas darbi padarīti
pirksti rātni nosaluši
sirds kā seši melni truši
vienā būrī visu mūžu
trīc un dzied par mulenrūžu
parīzi un luksemburgu
reizēm šķiet ka tādu murgu
pielīmējis pasta pakai
čehu grāmatvedis trakais
nolobīt un aizlavīties
tiesas prāvā iesaistīties
dabūt deviņpadsmit gadus
korķus spuldzītes un vadus
izbirušus kalendārus
laika plānotājus kārus
nez kur palikusi viņa
man uz mēles garoziņa
tējas kripatiņa melna
patiesībā nav ne velna
patiesībā nav ne velna
 

30. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 01:32

atradu agrāku ierakstu savā cibas arhīvā:

"man šķiet, ka runāt par seksu vienmēr ir liekulīgi. es domāju - par konkrētu seksu, nevis teorētiski vai vēlējuma izteiksmē, tas ir, ja tekošā diskursa segregatīvā projekcija tiek apzināta, taču involuntāri definējas nekonkrētā futurālā plaknē, tad šāds bilaterāls vēstījums vēl ir iespējams, jo tādā gadījumā runa nav par to, kā es nokniebos vakar ar savu cibiņu, bet citādi tas izklausās pēc tukšas bravūras vai gaudenas žēlošanās"
 

29. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 07:32

Šonakt nosapņoju frāzi: "Viņš bija no tiem cilvēkiem, kas par labdarību sauc savas vecās šausmu filmu kolekcijas ziedošanu veco ļaužu pansionātam."

p.s. skaidrs, ka tas bija vakardien redzētās filmas iespaidā. es parasti labi atšķiru trešu jau no filmas sākumtitriem vai mūzikas izmantojuma filmas pirmajās desmit sekundēs, bet te kaut kas mani samulsināja - statisks, gandrīz nekustīgs mirstošas mātes kadrs pašā sākumā, galvenā varone čelliste ar interesantām acīm, klasiskā mūzika, lēna ekspozīcija, tīri glīts orālais sekss divu sieviešu starpā, bet tad aizgāja: vemjoši cilvēki, epidēmija Ķīnā, caureja autobusā, tārpi zem ādas, nocirsta plauksta, atriebība mūzikas skolas direktoram, kurš grupveidā varojis savas audzēknes, iestāstot, ka tas ir ceļš uz profesionālo pilnību, beigās viņas nosēdina direktoru bez rokām un kājām un spēlē tam čellu divatā - viena ar labo, otra ar kreiso roku (tur es jau pārtinu uz ātro). Pilnīgs crossover horror porno. Saucas "The Perfection" un to rāda Netflix.
https://www.youtube.com/watch?v=q57D6kF5B1k
 

23. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 16:12

no bezdarbnieka dienasgrāmatas: 31.maijā no plkst. 10.00 – 14.00 Laukumā pie Rīgas Kongresu nama (K.Valdemāra ielā 5, Rīgā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā vairāk nekā 45 darba devēju (sarakstu skatīt zemāk) piedāvās darba vietas ēku dežuranta, medicīnas māsu, māsu palīga, klientu apkalpošanas speciālista, telpu uzkopšanas darbinieka, krāvēja, atkritumvedēja vadītāja, apsardzes darbinieku, kasiera, pārdevēja, sētnieka, klientu konsultanta, veikala menedžera, miesnieka, pavāra, konditora, maiznieka, ceha strādnieka, noliktavas darbinieka, mehāniķa, inženiera, aprūpētāja, palīgstrādnieka, betonētāja, apdares darbu strādnieka, galdnieka, atslēdznieka, būvinspektora, eksperta, stjuarta, autobusa vadītāja, pavāra palīga, juriskonsulta, projektu vadītāja, iekšējā auditora, šķirotāja, maiznieka, preču izvietotāja, elektriķa, namdara, pastnieka, marķētāja, jaunākā aviācijas drošības inspektora, aviācijas drošības inspektora palīga, bērnu māsas, viesnīcu administratora, istabenes, personālā speciālista, departamenta vadītāja, lietveža, probācijas speciālista, aukļa, bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja un citās profesijās.
 

(bez virsraksta) @ 12:12

DELFI. Uzbekistānas valodnieki publiskojuši jaunu, pārstrādātu latīņu alfabēta versiju uzbeku valodai
 

22. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 12:50

DELFI. Policija aicina jaunas sievietes un arī vīriešus pasūtītos dzērienus neizlaist no sava redzesloka, kā arī neuzticēties piedāvājumiem no malas.
 

(bez virsraksta) @ 07:10

Uģis Kuģis feisbukā: "Vēdiskajā filozofijā vīrs ar sievu skaitījās no tā mirkļa, kad viņiem notika pirmais intīmais sakars. Pēc akta vīrietis un sieviete apmainās ar smalko enerģiju un kļūst saistīti uz visu dzīvi.
Ko nozīmē sievietei pieņemt vīrieša likteni? Tas nenozīmē, ka sievietei būs jāuzņemas atbildība par vīrieša rīcību, bet gan, ka viņai būs jadala vīrieša dzīvesveids."
 

21. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 12:20

LA. Latvijā ražo unikālu produktu – neredzamu stiklu.
 

18. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 19:05

https://www.delfi.lv/tasty/jaunumi/virtuves-sarunas-godat-latviesu-tradicionalos-edienus-liga-druka-smalka.d?id=51098991

šis gan labs gadījums no laikiem, kad dalīja uzvārdus:
- Un kā jūsu uzvārdu rakstīt?
- Rakstiet smalkā drukā!
 

(bez virsraksta) @ 13:42

DELFI. Ne tikai vīriešiem patīk, ka viņus aplido un pavedina, arī lielākā daļa sieviešu vēlas to izjust un izbaudīt.
 

14. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 16:42

es taču nepastāstīju, mani vakar gaišā dienas laikā gandrīz notrieca Omniva busiņš uz Tērbatas un Matīsa krustojuma, es lēnām pie zaļā ripinos pāri, tur taču bruģis, ātri nemaz nepabrauksi, turklāt vēl līst, bet man groziņš pilns ar jaunām grāmatām, nu, smagi arī manevrēt, šis savukārt griežas pa kreisi no Tērbatas ielas uz tirgus pusi un cenšas nesadurties ar pretimbraucošo mašīnu (kas viņam pēc idejas ir jāpalaiž), tāpēc pagriezienā uzgāzē un laikam taču skatās uz to mašīnu, nevis uz mani, vienbrīd jau šķita, ka pārbraukt nepārbrauks, bet pakaļējo riteni aizķers un gar zemi ar galvu pret trotuāra apmali utml. bet nē, izdevās uzmīt pedālim un pašam izgriezties no situācijas, bet nu pāris centimetri tur bija un viņa ātrums arī paliels. tā arī nezinu, vai šis vispār pamanīja. a moš tieši redzēja un gribēja nobraukt. varbūt viņam kāds zobs uz mani. kāds noraidītais dzejnieks, piemēram, ar salauztu likteni
 

13. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 09:38

APOLLO. Kivičs atklāj, kādēļ sastrīdējies ar Skulmi abu pusgada kopābūšanas jubilējā (sic!)
 

11. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 11:00

DELFI. Kara izspēle pilsētās un ciemos demonstrē Igaunijas sabiedrības saliedētību.

p.s. es ceru, tipa, tika izsludināts karš un neviens neieradās?
 

7. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 16:20

DELFI. Bijušais rīdzinieks dod kokiem otro dzīvi
DELFI. Ineta Radeviča Floridā laidusi pasaulē trešo bērnu
 

5. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 11:20

- Vai jums ir līdzi kādi personību apliecinoši dokumenti?

p.s. jā, es zinu atšķirību starp personu un personību
jā, tas bija retorisks jautājums
 

3. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 15:00

kādu nakti es sapņoju par ebrejiem un viņu uzvārdiem, nu, zināms fakts, ka ebreji Padomju Savienībā mainīja uzvārdus, taču bija kaut kādi paterni, kas ļāva atpazit ebrejisko izcelsmi, vārdu sakot, sapnis bija ļoti lingvistisks, apziņas acīm garām slīdēja dažādi uzvārdi, bet pamodos ar skaidru atziņu, ka Macats ir ebreju uzvārds. tagad šķiet, ka laikam jau nav, taču vienalga smieklīgi
 

29. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 09:13

Pašķirstīju feisbukā, kādi īventi notiek šodien - ir RigaBrain neirofīdbeka papildseansi par 35 eiro, parasti par 55 eiro.

"dinamiskais neirofīdbeks ir viena no bioloģiskās atgriezeniskās saites metodēm, ar kuras palīdzību cilvēki attīsta smadzeņu darbību uz to potenciālo stāvokli."
"Tehnoloģijas no Kanādas Institūta Zengar - Neuroptimal Dynamic Neurofeedback. Tās ir vairāk nekā piecpadsmit gadu klīniski pārbaudītas un uzskatāmas par drošākām par mobilajiem telefoniem."

ok, vēl ir Rietumu Ezoterijas skolas nodarbības Ādmiņu ielā 4a

Programmā:
1. Dvēseles 7 gadu cikli cilvēka ķērmenī, - garā pupa.
Vīŗišķās un sievišķās enerģijas dualitāte.
Lektore - Dr.Ingrīda Kaže
2. Cilvēka arhitektūra no antroposofiskā redzesviedokļa. Lektore Dr.Māra Meijere.
3. Garazinātne un meditācija.
4. Eiritmiski vingrinājumi.
 

26. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 23:15

"Turklāt viss vienmēr ir bijis tāds, kāds tas ir tagad, un vienmēr tāds būs, jo nav nekā, par ko tam pārvērsties, un ārpus visa nav nekā, kas, tajā iekļūstot, izraisītu pārmaiņas."

no Epikūra vēstules Hērodotam
 

23. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 23:51

Kā jums šķiet, kas man zvana no Birmingemas un Londonas no dažādiem numuriem, pēdējā mēneša laikā kādas deviņas reizes, numuri neatkārtojas, dažiem sakrīt daļa ciparu? Vienkārši kaut kādi krāpenieki? Ko viņi grib? Kāpēc tieši man?

+44 121 623 7907
+44 203 868 4724
+44 121 623 7925
+44 203 868 4717
+44 161 768 2116
+44 121 623 7936
+44 121 623 7933
+44 787 308 7592
 

(bez virsraksta) @ 23:26

Ko es šodien nopirku: Adžvāna sēklas (Trachyspermum ammi), sauktas arī par bishop's weed un lauku ķimenēm, kas nav ķimenes (un nav arī sēklas, bet gan augļi), smaržo pēc timiāna. Burbonas jeb Madagaskaras piparus, kas nav pipari, smaržo pēc priedēm (it goes well with lamb and pork, as well as fruits and chocolate). Vēl arī "persiešu garšvielu maisījumu", kura sastāvu neatceros, tur bija kādas 11 garšvielas, smaržo labi.
 

Nepabeigtā dienasgrāmata