Nepabeigtā dienasgrāmata


30. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 01:32

atradu agrāku ierakstu savā cibas arhīvā:

"man šķiet, ka runāt par seksu vienmēr ir liekulīgi. es domāju - par konkrētu seksu, nevis teorētiski vai vēlējuma izteiksmē, tas ir, ja tekošā diskursa segregatīvā projekcija tiek apzināta, taču involuntāri definējas nekonkrētā futurālā plaknē, tad šāds bilaterāls vēstījums vēl ir iespējams, jo tādā gadījumā runa nav par to, kā es nokniebos vakar ar savu cibiņu, bet citādi tas izklausās pēc tukšas bravūras vai gaudenas žēlošanās"
 

29. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 07:32

Šonakt nosapņoju frāzi: "Viņš bija no tiem cilvēkiem, kas par labdarību sauc savas vecās šausmu filmu kolekcijas ziedošanu veco ļaužu pansionātam."

p.s. skaidrs, ka tas bija vakardien redzētās filmas iespaidā. es parasti labi atšķiru trešu jau no filmas sākumtitriem vai mūzikas izmantojuma filmas pirmajās desmit sekundēs, bet te kaut kas mani samulsināja - statisks, gandrīz nekustīgs mirstošas mātes kadrs pašā sākumā, galvenā varone čelliste ar interesantām acīm, klasiskā mūzika, lēna ekspozīcija, tīri glīts orālais sekss divu sieviešu starpā, bet tad aizgāja: vemjoši cilvēki, epidēmija Ķīnā, caureja autobusā, tārpi zem ādas, nocirsta plauksta, atriebība mūzikas skolas direktoram, kurš grupveidā varojis savas audzēknes, iestāstot, ka tas ir ceļš uz profesionālo pilnību, beigās viņas nosēdina direktoru bez rokām un kājām un spēlē tam čellu divatā - viena ar labo, otra ar kreiso roku (tur es jau pārtinu uz ātro). Pilnīgs crossover horror porno. Saucas "The Perfection" un to rāda Netflix.
https://www.youtube.com/watch?v=q57D6kF5B1k
 

23. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 16:12

no bezdarbnieka dienasgrāmatas: 31.maijā no plkst. 10.00 – 14.00 Laukumā pie Rīgas Kongresu nama (K.Valdemāra ielā 5, Rīgā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā vairāk nekā 45 darba devēju (sarakstu skatīt zemāk) piedāvās darba vietas ēku dežuranta, medicīnas māsu, māsu palīga, klientu apkalpošanas speciālista, telpu uzkopšanas darbinieka, krāvēja, atkritumvedēja vadītāja, apsardzes darbinieku, kasiera, pārdevēja, sētnieka, klientu konsultanta, veikala menedžera, miesnieka, pavāra, konditora, maiznieka, ceha strādnieka, noliktavas darbinieka, mehāniķa, inženiera, aprūpētāja, palīgstrādnieka, betonētāja, apdares darbu strādnieka, galdnieka, atslēdznieka, būvinspektora, eksperta, stjuarta, autobusa vadītāja, pavāra palīga, juriskonsulta, projektu vadītāja, iekšējā auditora, šķirotāja, maiznieka, preču izvietotāja, elektriķa, namdara, pastnieka, marķētāja, jaunākā aviācijas drošības inspektora, aviācijas drošības inspektora palīga, bērnu māsas, viesnīcu administratora, istabenes, personālā speciālista, departamenta vadītāja, lietveža, probācijas speciālista, aukļa, bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja un citās profesijās.
 

(bez virsraksta) @ 12:12

DELFI. Uzbekistānas valodnieki publiskojuši jaunu, pārstrādātu latīņu alfabēta versiju uzbeku valodai
 

22. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 12:50

DELFI. Policija aicina jaunas sievietes un arī vīriešus pasūtītos dzērienus neizlaist no sava redzesloka, kā arī neuzticēties piedāvājumiem no malas.
 

(bez virsraksta) @ 07:10

Uģis Kuģis feisbukā: "Vēdiskajā filozofijā vīrs ar sievu skaitījās no tā mirkļa, kad viņiem notika pirmais intīmais sakars. Pēc akta vīrietis un sieviete apmainās ar smalko enerģiju un kļūst saistīti uz visu dzīvi.
Ko nozīmē sievietei pieņemt vīrieša likteni? Tas nenozīmē, ka sievietei būs jāuzņemas atbildība par vīrieša rīcību, bet gan, ka viņai būs jadala vīrieša dzīvesveids."
 

21. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 12:20

LA. Latvijā ražo unikālu produktu – neredzamu stiklu.
 

18. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 19:05

https://www.delfi.lv/tasty/jaunumi/virtuves-sarunas-godat-latviesu-tradicionalos-edienus-liga-druka-smalka.d?id=51098991

šis gan labs gadījums no laikiem, kad dalīja uzvārdus:
- Un kā jūsu uzvārdu rakstīt?
- Rakstiet smalkā drukā!
 

(bez virsraksta) @ 13:42

DELFI. Ne tikai vīriešiem patīk, ka viņus aplido un pavedina, arī lielākā daļa sieviešu vēlas to izjust un izbaudīt.
 

14. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 16:42

es taču nepastāstīju, mani vakar gaišā dienas laikā gandrīz notrieca Omniva busiņš uz Tērbatas un Matīsa krustojuma, es lēnām pie zaļā ripinos pāri, tur taču bruģis, ātri nemaz nepabrauksi, turklāt vēl līst, bet man groziņš pilns ar jaunām grāmatām, nu, smagi arī manevrēt, šis savukārt griežas pa kreisi no Tērbatas ielas uz tirgus pusi un cenšas nesadurties ar pretimbraucošo mašīnu (kas viņam pēc idejas ir jāpalaiž), tāpēc pagriezienā uzgāzē un laikam taču skatās uz to mašīnu, nevis uz mani, vienbrīd jau šķita, ka pārbraukt nepārbrauks, bet pakaļējo riteni aizķers un gar zemi ar galvu pret trotuāra apmali utml. bet nē, izdevās uzmīt pedālim un pašam izgriezties no situācijas, bet nu pāris centimetri tur bija un viņa ātrums arī paliels. tā arī nezinu, vai šis vispār pamanīja. a moš tieši redzēja un gribēja nobraukt. varbūt viņam kāds zobs uz mani. kāds noraidītais dzejnieks, piemēram, ar salauztu likteni
 

13. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 09:38

APOLLO. Kivičs atklāj, kādēļ sastrīdējies ar Skulmi abu pusgada kopābūšanas jubilējā (sic!)
 

11. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 11:00

DELFI. Kara izspēle pilsētās un ciemos demonstrē Igaunijas sabiedrības saliedētību.

p.s. es ceru, tipa, tika izsludināts karš un neviens neieradās?
 

7. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 16:20

DELFI. Bijušais rīdzinieks dod kokiem otro dzīvi
DELFI. Ineta Radeviča Floridā laidusi pasaulē trešo bērnu
 

5. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 11:20

- Vai jums ir līdzi kādi personību apliecinoši dokumenti?

p.s. jā, es zinu atšķirību starp personu un personību
jā, tas bija retorisks jautājums
 

3. Maijs 2019

(bez virsraksta) @ 15:00

kādu nakti es sapņoju par ebrejiem un viņu uzvārdiem, nu, zināms fakts, ka ebreji Padomju Savienībā mainīja uzvārdus, taču bija kaut kādi paterni, kas ļāva atpazit ebrejisko izcelsmi, vārdu sakot, sapnis bija ļoti lingvistisks, apziņas acīm garām slīdēja dažādi uzvārdi, bet pamodos ar skaidru atziņu, ka Macats ir ebreju uzvārds. tagad šķiet, ka laikam jau nav, taču vienalga smieklīgi
 

29. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 09:13

Pašķirstīju feisbukā, kādi īventi notiek šodien - ir RigaBrain neirofīdbeka papildseansi par 35 eiro, parasti par 55 eiro.

"dinamiskais neirofīdbeks ir viena no bioloģiskās atgriezeniskās saites metodēm, ar kuras palīdzību cilvēki attīsta smadzeņu darbību uz to potenciālo stāvokli."
"Tehnoloģijas no Kanādas Institūta Zengar - Neuroptimal Dynamic Neurofeedback. Tās ir vairāk nekā piecpadsmit gadu klīniski pārbaudītas un uzskatāmas par drošākām par mobilajiem telefoniem."

ok, vēl ir Rietumu Ezoterijas skolas nodarbības Ādmiņu ielā 4a

Programmā:
1. Dvēseles 7 gadu cikli cilvēka ķērmenī, - garā pupa.
Vīŗišķās un sievišķās enerģijas dualitāte.
Lektore - Dr.Ingrīda Kaže
2. Cilvēka arhitektūra no antroposofiskā redzesviedokļa. Lektore Dr.Māra Meijere.
3. Garazinātne un meditācija.
4. Eiritmiski vingrinājumi.
 

26. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 23:15

"Turklāt viss vienmēr ir bijis tāds, kāds tas ir tagad, un vienmēr tāds būs, jo nav nekā, par ko tam pārvērsties, un ārpus visa nav nekā, kas, tajā iekļūstot, izraisītu pārmaiņas."

no Epikūra vēstules Hērodotam
 

23. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 23:51

Kā jums šķiet, kas man zvana no Birmingemas un Londonas no dažādiem numuriem, pēdējā mēneša laikā kādas deviņas reizes, numuri neatkārtojas, dažiem sakrīt daļa ciparu? Vienkārši kaut kādi krāpenieki? Ko viņi grib? Kāpēc tieši man?

+44 121 623 7907
+44 203 868 4724
+44 121 623 7925
+44 203 868 4717
+44 161 768 2116
+44 121 623 7936
+44 121 623 7933
+44 787 308 7592
 

(bez virsraksta) @ 23:26

Ko es šodien nopirku: Adžvāna sēklas (Trachyspermum ammi), sauktas arī par bishop's weed un lauku ķimenēm, kas nav ķimenes (un nav arī sēklas, bet gan augļi), smaržo pēc timiāna. Burbonas jeb Madagaskaras piparus, kas nav pipari, smaržo pēc priedēm (it goes well with lamb and pork, as well as fruits and chocolate). Vēl arī "persiešu garšvielu maisījumu", kura sastāvu neatceros, tur bija kādas 11 garšvielas, smaržo labi.
 

(bez virsraksta) @ 21:35

Redzēju sapnī Antu Aizupi. Beigās mēs vienojāmies, ka es varētu būt aukle viņas meitām.
 

(bez virsraksta) @ 16:56

nepagāja ne septiņi gadi un mani pieķēra. Youtube klipā "Drosmīgais pelēns" izmantota autortiesību aiszargāta mūzika
https://www.youtube.com/watch?v=7QTRBbcfc8I

"Sveiki, Dienasgramata!

Izmantojot sistēmu Content ID, autortiesību īpašnieks iesniedza pretenziju par autortiesību pārkāpumu jūsu videoklipā."
 

(bez virsraksta) @ 11:38

Saņēmu savu pirmo bezdarbnieku pabalstu mūžā. Gribat zināt, cik? 602 eiro.
p.s. uzzināju, ka mans darba stāžs ir 30 gadi 3 mēneši un 20 dienas
 

(bez virsraksta) @ 08:50

DELFI. Atsakoties no liekiem pirkumiem, var ievērojami ietaupīt finanšu līdzekļus, kurus daudz lietderīgāk ir izlietot emociju iegādei, piemēram, aiziet uz kādu teātra izrādi vai aizbraukt ceļojumā.
 

20. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 22:20

Dmitrijs Prigovs: Grāmata par laimi vārsmās un dialogos

Brīdinājums


Šī grāmata dzimusi no mīlestības uz dialogiem, vārsmām un, dabiski, dabiski – uz laimi.


***
Pasaulē laimes nav
Bet ir miers un brīve
Pasaulē brīves nav
Bet ir apzināta nepieciešamība
Pasaulē nepieciešamības nav
Bet stingrība un samierināšanās
Pasaulē samierināšanās nav
Bet svētlaime un prieks
Un svētlaime
Un svētlaime
Un prieks, prieks, un prieks,
un svētlaime, un svētlaime, svētlaime
un prieks

... tālāk ... )
 

17. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 21:18

bet vispār, pretīgi
 

15. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 13:36

DELFI. Viens no būtiskākajiem iemesliem, kas apgrūtina pastnieka pienākumu izpildi sūtījumu piegādē, ir brīvi klaiņojoši un saimnieku nepieskatīti suņi.
 

(bez virsraksta) @ 12:46

DELFI. Policija notver degvielas nosūcēju bandu.
 

11. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 19:23

Vajadzētu biežāk aicināt ciemos meitenes. Viņas tāpat nekad neatnāk, bet dzīvokli es esmu uzkopis.
 

(bez virsraksta) @ 11:42

ieskatījos epastu spama sadaļā:

* Ēdiens var būt arī piedzīvojums. Uzdrošinies pamēģināt ko jaunu! Šonedēļ aicinām Tevi nogaršot BOWL jeb bļodiņas.
* Sveiki, Vai esat finansiāli izspiests? Vai jūs meklējat aizdevumu, lai dzēstu parādus / rēķinus? Vai jūs meklējat finansējumu, lai izveidotu savu biznesu? Vai Jūs meklējat finansējumu dažādiem citiem procesiem? Vai jūs meklējat leģitīmu aizdevumu? Apnicis meklēt aizdevumus un hipotēkas? Vai jūsu bankas ir atteikušās? Vai esat arī scammed vienreiz? Tad jūsu finansiālā trauma ir beigusies.
* Starptautiskais monetārais fonds (SVF) kompensē visus krāpšanas upurus, un jūsu e-pasta adrese tika konstatēta krāpšanas upura sarakstā.
* Tu arvien vairāk pamanīsi, ka mainās mūsu vizuālā identitāte. Citadele.lv – mūsu mājaslapa atdzimst jaunā saturā un izskatā. Filiāles pārveidojam mājīgākas un sarunām ērtākas. It visur kļūstam košāki, pārliecinošāki un enerģiskāki, kas simbolizē čempionu cienīgu sparu klientos un mūsos.
 

3. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 12:04

Vakar, ejot uz pirmizrādi Jaunajā Rīgas teātrī, nevarēju nedomāt par to, kā nenomirt. Pirmkārt, būtu muļķīgi nomirt izrādes laikā un sabojāt to blakussēdētājiem - iedomājies, ja nu viņš vai viņa to pamana, bet negrib sabojāt izrādi vēl pārējiem, tāpēc sēž nekustīgi līdz izrādes beigām, neērti balstot mani ar plecu! Turklāt izrādē ik pa brīdim atskanēja viena un tā pati dziesma ar refrēnu "Drīz man būs jāiet projām, drīz...". Lieki piebilst, ka tas tā turpinājās piecarpus stundas, es brīnos, kā izrādes laikā neaizgāja ar sirdi citi, par mani daudz vecāki un slimāki cilvēki, bet tādu tur bija daudz, vispār, puse zāles bija uzaicinātie izrādes varoņu prototipi, visādi septiņdesmit, astoņdesmit gadus veci čekas aģenti un viņu vervētāji, Aldi Ermandbriku un Raimondu Paulu ieskaitot. Zālē trūka skābekļa, starpbrīžos cilvēki stāvēja garās rindās pēc kafijas utml. Vienu brīdi šķita, ka izrāde tā arī domāta - kā sods latviešu tautai par visiem tiem čekas maisiem un kolaboracionismu. Sadzīt pilnu zāli un likt nosprāgt aiz smiekliem un kauna. Bet nē, izturējām, bija pat visai aizkustinoši, lai gan daudz kas lieks un ne jau tāpēc, ka būtu par garu, vienkārši, šis tas atkārtojās vai nebija saprotams, kāpēc piepeši iesprausts kaut kas tāds kā kratīšana, izģērbšana un likšana parādīt pliku dibenu - no sākuma Guna Zariņa to lika darīt visiem pārējiem aktieriem, bet tad arī pati sev. Jā, bet tad man bija jādomā, kā nenomirt mājupbraucot ar riteni vai vēlāk jau gultā. Vai, piemēram piecos no rīta (piecos no rīta statistiski visbiežāk aiziet ar sirdi). Es pat īsti nezinu, kā būtu labāk - nomirt teātra zālē vai mājās, gultā, kur mani atrastu labākajā gadījumā pēc dienām piecām. Tas ir tad, ja kādam izdotos atslēgt ārdurvis, jo es parasti atstāju iekšā atslēgu no savas puses. Vai arī man tad būtu pilnīgi vienalga - kad mani atrod un kas? Vai vispār atrod? Esmu domājis arī par to, ka vajadzētu biežāk iznest miskasti un tukšās pudeles, nolikt pie gultas atšķirtu kādu gudru grāmatu, nevis datorā atvērtu pornosaitu.
 

1. Aprīlis 2019

(bez virsraksta) @ 18:07

DELFI. Par krāpšanu aiztur četrus ugunsdzēsējus, tostarp vada komandieri
 

31. Marts 2019

(bez virsraksta) @ 10:25

BBC ziņo, ka divdesmitgadīgā Arifa Sultana no Bangladešas pirms mēneša dzemdēja bērnu, bet pagājušajā nedēļā - vēl divus. Un ko jūs labu esat izdarījuši?
 

30. Marts 2019

(bez virsraksta) @ 11:02

Knapi piecēlos, bohēma teātra kafejnīcā ir atgriezusies, pārrados mājās četros, jāaiziet pēc salabotā velosipēda (pāris nedēļas braukāju praktiski bez bremzēm), bet slinkums, jo jāiet kājām. Jā, pieķēru sevi pie tā, ka baidos atvērt epastu, jo tur var būt kāds darba piedāvājums. Varbūt aizbraukt nopeldēties?
 

1. Marts 2019

(bez virsraksta) @ 08:32

DELFI. Brēmanis norāda, ka ikvienam ir iespēja izvēlēties, kādus augļus un dārzeņus ēst. Būtiski, lai tas vispār tiktu darīts. Ārsts arī skaidro, ka mūsu platuma grādos ir novērojama augļu un dārzeņu sezonalitāte, piemēram, tomāti piemājas siltumnīcā vai dārzā ziemā nebūs atrodami.
 

(bez virsraksta) @ 00:38

es arī izdarīju To. pieslēdzos VID un uzzināju, ka esmu parādā valstij 106 eiro. laikam nav tik traki. varēja taču būt arī vairāk
 

27. Februāris 2019

(bez virsraksta) @ 21:02

APOLLO. Nesen visas pasaules uzmanību izpelnījās kāds no ledainas Igaunijas upes izglābts "suns", kas vēlāk izrādījās vilks. Zoologi un vides speciālisti sākuši dzīvnieku pētīt un nonākuši pie sensacionāla secinājuma - slavenais vilks varētu būt latvietis.
 

21. Februāris 2019

(bez virsraksta) @ 17:00

DELFI. 2018. gadā par braukšanu bez biļetes vilcienā tika sodīti 666 pasažieri, kas neesot uzskatāms par lielu rādītāju, ņemot vērā, ka gadā kopumā "Pasažieru vilciens" ir pārvadājusi 18,08 miljonus pasažieru.
 

12. Februāris 2019

(bez virsraksta) @ 16:58

DELFI. Vecmīlgrāvī sieviete dzērumā vēderā sadur dzīvesbiedru
 

8. Februāris 2019

(bez virsraksta) @ 15:36

DELFI. Valsts prezidenta vēlēšanas notiks 2019.gada pavasara otrajā pusē.
 

7. Februāris 2019

(bez virsraksta) @ 08:34

DELFI. Dzērveņu un melleņu platības līdz šim pārziemojušas labi
 

30. Janvāris 2019

(bez virsraksta) @ 23:59

Nekad neesmu bijis tik vientuļš. Vienīgais, kas grib ar mani runāt, ir Gemius aptauja.
 

(bez virsraksta) @ 15:10

DIENA. Ušakovs paziņo, ka viņa sirdsapziņa ir tīra
 

(bez virsraksta) @ 13:35

Koka sūdiņi ar USB

 

24. Janvāris 2019

(bez virsraksta) @ 11:18

DELFI. Ērgļu opozīcija joprojām bažīga
 

23. Janvāris 2019

(bez virsraksta) @ 12:53

DELFI. Iļģuciemā iereibis vīrietis aplaupa namamāti
 

(bez virsraksta) @ 12:31

DELFI. Nozāģē draudīgu bērzu pie Aizsardzības ministrijas ēkas
 

(bez virsraksta) @ 08:55

DELFI. Latvijas Diētas ārstu asociācijas priekšsēdētājs Andis Brēmanis skaidro, ka vitamīnus tieši tāpēc sauc par vitamīniem – tie ir vitāli svarīgi.
 

22. Janvāris 2019

(bez virsraksta) @ 14:28

LA. Izlozētas četras ģimenes, kas saņems bezmaksas palīdzību neauglības ārstēšanai
 

(bez virsraksta) @ 11:43

DELFI. Mežaparka estrādes pārbūve nerimst
 

18. Janvāris 2019

(bez virsraksta) @ 13:25

DELFI. Viens no Kokneses kokaīna lietā aizturētajiem Imants Bunga par saimniecībā glabātajām narkotikām neko neesot zinājis, vien piestrādājis par kurinātāju.

cik briketes viņš, diez, jau bija paspējis nosvilināt?!
 

Nepabeigtā dienasgrāmata