as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

šitā šodien liekas

Journal Info

Name
penija

Navigation

November 7th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
somebody i used to know tomēr ir ļoti skumja dziesma.

October 9th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
šodien M. uzlika random albumu, un sāka skanēt dziesma, ko es pēdējo reizi biju klausījusies pirms 15 gadiem, pēc tam bieži atcerējusies un slinki meklējusi, bet, nezinot ne mākslinieku, ne nosaukumu, tā arī neatradusi.

September 21st, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Elpa Dailē brīžiem labi trāpīja vietās, liekot mazliet sajusties kā ļoti basic bitch. Un nedaudz gribējās uzzināt, kā šis viss justos lielajā zālē - tik kaila izrāde tomēr. Un vispār neatceros, kad iepriekš Dailē būtu smējusies vienās vietās ar pārējo publiku.

September 20th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
bet sapnī es noslidinājos līdz vidusjūrai pa pasaules karti kā slidkalniņu, nokļūstot tur ātrāk nekā paredzēja google maps telefonā.

galā satiku draugu, kurš negribēja ar mani iet uz teātri, jo viņam smirdīgs krekls, tāpēc atdevu savējo, un gāju uz teātri kopā un krūšturī.
Tags:

September 6th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Palika ar mani. Klipus ielikt nemāku, un tas nekas. 
Tags:

August 9th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
es ticu, ka vērtīgas pieredzes ir it visas, ko var izpurināt kā tādu palagu, caurskatīt, ieraudzīt labo, ieraudzīt slikto, sakārtot plauktiņos, paturēt siltumu, izvēdināt sāpi. es ticu, ka cilvēki savā būtībā ir labi. es ticu, ka nav nākotnes bez pagātnes. un es ticu, ka var iziet cauri dzīvei, nevienu neienīstot.

bet es neticu, ka tas ir viegli.

July 13th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Viktors Freibergs.

June 22nd, 2022

Add to Memories Tell A Friend
niks keivs ieskatījās man acīs un vēlēja “hold on to your baby”. tas nekas, ka viņš ar šo rindu pēcāk ieskatījās acīs vēl diviem cilvēkiem. man priekšā bija vēl tikai viens cilvēks, kurš visu laiku centās taisīt selfijus un filmēt veselas dziesmas, bet divas viena otrā iemīlējušās sievietes mums blakus apskāvušās raudāja pie into my arms.

June 13th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
akdievs akdievs akdievs

January 27th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
sapnī dzemdēju, bet man pateica, ka bērns nomiris.

pēc laika jau mājās pacēlu svārkus, un tur ārā izlīdusi karājās zīdaiņa galviņa.
Tags:

January 25th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
es vakar izlasīju spilvencilvēku, un sen rakstīts vārds nebija licis man raudāt.


nesen gadījās viena no tām muļķīgajām "kāpēc tu dzīvo" tipa sarunām, un atzinu, ka tāpēc dzīvoju - asaras acīs filmu beigās, retāk - grāmatās vai dziesmās, un reizēm pavisam retos mirkļos, esot kopā ar cilvēkiem.

raudāt no skaistuma, kāda pazemības pilna un svēta sajūta*.
*un to pateikt bez banāla "skat, mana sirsniņa ir instagrams ar rača vārdiem" toņa šodien nav manos spēkos.

December 3rd, 2021

Add to Memories Tell A Friend
ieraudzīju galīgi apsnigušu Irbīti, vilku ārā telefonu, lai nobildētu visu to sniega bārdu un sniega visu, bet pa priekšu ejošā sieviete izvilka telefonu sekundes ātrāk, uzsmaidīju viņai un teicu, ka es tieši arī taisījos bildēt, lai viņai glīši, bridu tālāk, priekšā paslīdēja un nokrita cita sieviete "nu, brīnišķīgi" viņa sarkastiski nolamājās, kamēr mulsi stāvēju, raudzīdama, vai viņai viss labi. viss bija labi, tik vien kā izkratīja sniegu no somas, un tālāk šļūkāja piesardzīgi, apzinoties, ka zoles neklausa, un es viņai iedrošinoši uzsmaidīju, kamēr viņa kaut ko teica par "peldēšanu", jā, sniegs svešiniekus satuvina, patērzēt uz ielas, un brist kupenas tālāk, nodomāju, un tad m. atsūtīja ziņu, ka esot sarkanais brīdinājums vai kas, lai cilvēki nepametot mājas, un tas salikās tik smieklīgi.

covidu mēs pārdzīvojām, bet, lūk, atnāca sniegs.


atcerējos Paula grāmatu par sniegu.

November 22nd, 2021

Add to Memories Tell A Friend
filmu sauc "love is a dog from hell", un rakstīts, ka shot on 10 various cameras, īpaši uzsvērts, ka arī uz super8.

tas ir kā piekaut ar sarkanu karogu.
Tags:

November 18th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
kāds nezina KKF mājas durvju kodu?

October 16th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
a feeling. 
Tags:

July 25th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
trīs mazas filmas:

thunder road, 2018 - vispār gribēju skatīties tā paša režisora jaunāko filmu, bet secināju, ka šai ir spēcīgākas atsauksmes. mazliet haotisks, aizkustinoši pārspīlēts un tomēr brīžiem sāpīgi trāpīgs stāsts par "visa zaudēšanu" - dramēdija un mazliet "quirky", bet ne tik ļoti lai aizkaitinātu. tapusi, šķiet, no īsfilmas, kas saturējusi filmas pirmo ainu, un aizvien ir interesanti vērot, kā īsfilmas pārvērš pilnasinīgos stāstos, bet sākums ir dejošana bērēs pie brūsa springstīna, kas nemaz nedzied. silta filma, lai arī mātes/sievas tēls ir viens vienīgs jautājums, kas tieši bija šī varone, izņemot pirmklasīgu kuci, un kas gan 2018. gada filmās ar character study liek varoni, kuras vienīgā īpašība ir "pirmklasīga kuce"? bet jebkurā gadījumā, noskatoties šo filmu, uzreiz kļūst mazliet vieglāk par visām reizēm, kad tu zināji, ka vislabāk būtu aizvērties tūlīt pat, bet turpināji runāt septiņas šausminošas bezgalības.


kajillionaire, 2020 - ok, miranda džūlija savukārt ir queen of "quirky", un tas noteikti daudziem var besīt, es neesmu šo daudzu vidū, šī ir filma, kurai labprāt izlasītu scenāriju, jo daudzi dialogi ķēra vietās. "You can’t believe it because you were married to life. I wasn’t hooked on it. so it’s not such a big deal to me," piemēram, saka galvenā varone, kura vispār ir nosaukta bezpajumtnieka, kas vinnējis loteriju, vārdā, un no griestiem krīt rozā putas, bet vispār filma ir par to, kas notiek, ja vecāki tevi nemīl, un vispār neko jēdzīgu nemīl.


summer of 85', 2020 - well, ozons var atļauties to, ko daudzi vairs nevar - kārtīgi, sirsnīgi un bez īpašas ironijas stāstīt mīlasstāstu. es nepārzinu visas tās esiet sveicināti skumjas tipa vidusjūras filmas, bet, šķiet, ka ir jābūt referenču pilnai, vai varbūt tās pat nav references, tikai sajūtas, katrā ziņā liekas, ka te tas ir darīts maksimāli uzcītīgi - paņemts stāsts un izstāstīts. naivi un maigi. bet pēc tam nedaudz gribas noskatīties call me by your name, un paskatīties, kā ir tad, kad pusaizliegti mīlasstāsti tiek stāstīti ar pavisam citu - stipri vien intelektuālāku - smeldzi, bet līdzīgu tveici. man patika skatīties šo filmu, bet nezinu, ko esmu paņēmusi līdzi.
Tags:

July 16th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
rakstītāja ir totāls sekss

May 7th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
neesmu ievērojusi, ka visi tie kliedzēji (ok, parasti jau kliedzējas), ka kā "kaut kas šitāds var būt modē, tik šausmīgi izskatās, my eyes my eyes my eyes" ģērbtos labi, veiksmīgi vai interesanti.

dažreiz nespēju noticēt, ka it's still a thing, piepisties tam, kas cilvēkiem ir mugurā, un laika gaitā visiem cilvēkiem, kas ir šādi piepisušies, pat ja esmu piedevusi šādu vaimanāšanu - dzīvē vai internetā - agrāk vai vēlāk izrādās, ka šie cilvēki nav nekādi patīkamie cilvēki.

protams, var pateikt, ja kaut kas lien ārā, dille zobos vai kaut kas tāds, bet, akd, kāds tantisms ir šitā te ņemtne, ka mode iet ne tur vai sievietes ne tur, vai ar tādu dibenu/kaklu/potīti nevar valkāt to vai šito.

April 9th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
es cibu turu aiz atslēgas jau sen. tā no sirds sāku to darīt tad, kad kāds zēns cibā ielika manu bildi ar aicinājumu mani kārtīgi seksuāli izmantot, lai es kļūtu par labāku cilvēku.

tajās reizēs, kad iepīkstos publiski (un tas vienmēr ir rūpīgi pārdomāts lēmums) bieži atnāk tie daži cilvēki, kas, šķiet, to vien gaida, kad būs publisks ieraksts, lai varētu ielikt mazu liekšķerīti savu mēsliņu.

pēdējās dienās redzu viņus pie draugu ierakstiem. un kāda jēga? kur prieks? atnākt augstprātīgi pasludināt patiesību? un svētā, tīrā un visaugstākā patiesība ir - "tu neko nesaproti".

esmu nogurusi no žults. bet vēl vairāk esmu nogurusi no cilvēkiem, kas neprasmīgi maskē žulti aiz jebkā cita. īpaši liekulīgi man šķiet žulti maskēt aiz dieva, bet - tas ir tikai mans neinformēta neticīgā skatījums. kā jau minēju - varbūt jēzus otrā atnākšana būs caur anonīmiem interneta komentāriem.

ciba reiz bija silta vieta. ciba aizvien ir silta vieta, bet tā ir jāietin, jāpaslēpj, rūpīgi jānoglabā. cibā esmu satikusi tik daudz brīnišķīgu cilvēku. reizēm esmu satikusi brīnišķīgu cilvēku un tad satikusi viņu cibā.

ciba ir vieta, kas ir palīdzējusi tad, kad nav reāla cilvēku tuvuma. ciba ir bijusi vieta, kur iemīlēties. ciba ir bijusi vieta, kur pieķerties. ciba ir vieta, caur kuru esmu ieraudzījusi varbūt ne tik pieejamus cilvēkus plašāk, tuvāk. ciba ir spējusi dot padomu, apskāvienu un iejūtīgu klusumu.

turpiniet savu karu, turpiniet. tikai atcerieties, ka tas karš ir ar sevi pašu.

April 3rd, 2021

Add to Memories Tell A Friend
mums vispār ir tulkojums "sisterhood"?

jo nu nē, solidaritāte nav tas pats.
Powered by Sviesta Ciba