as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

šitā šodien liekas

Journal Info

Name
penija

Navigation

April 28th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vispār es domāju, ka cilvēki ir tikai feministi* vai idioti**


*liela daļa feministu neatzīst, ka ir feministi, un tas ir diezgan absolūti fine. vēl daļa negrib, lai viņiem piekar birkas, un tas ir superfine. kā mūsu performančpasākumvideo teica beibe: es neēdu gaļu, bet tāpēc vien nesaucu sevi par veģetārieti - tā ir izvēle, sevi var saukt kā vien sirsniņai kārojas. būt feministam = uzskatīt, ka sievietes ir tiesīgas būt līdzvērtīgas, tas arī viss, cik vienkārši un forši.

**tādi, kas domā, ka sievietes ir īpaši atpalikušas, ekstrēmi "citādākas", nepiemērotas pārāk daudz funkcijām, kas nav tieši saistītas ar cilvēku, kas nav sievietes, gēnu pavairošanu un visādu tādu sūdu. ai, vai arī happens to be sievietes un legitly domā, ka vīrietim viņas jāuztur, jo viņām ir vagīna, un vagīna tas ir pārāk smuki, lai to negribētu uzturēt un aprakt liliju kaudzē, neatkarīgi no visa cita konteksta... tas ir, kamēr viņas nebalso un mazgā traukus vai ko tamlīdzīgu.

Add to Memories Tell A Friend
kafejnīcā pārdzirdēju kārtējo sviestu, meitenes runā par to, kā saprast savu iekšējo būtību, analizē viena otru. jau iekšēji nodomāju kaut kādu mizantropisku huiņu parasto, tad pacēlu acis. pusaudzes. pusaudzes, penij, mļe. jaunas, muļķīgas, visas tādas brillītēs, gatavas uzsūkt dzīvi un sūc kā māk.

imagināri izpļaukāju sevi un pasmaidīju. enough is enough, es tevi piespiedīšu mīlēt cilvēkus, penij, vēl aizvakar tu viņus dievināji.

laikam tas ir kaut kādas psiholoģijas mājasdarbs. viņas sauc savas īpašības. tikai sliktās. kaut kā nomācoši.

April 27th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
nenormāla paģiru sajūta, bet vienīgais, ko vakar dzēru, bija kakao. kas tas ira?

April 26th, 2017

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
ok. tikko ievēroju kandidātu "es ķirsis rīgu".


es drīz ķirsis projām no rīgas, man šķiet.

April 25th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kaut kā biju palaidusi garām huawei reklāmas. skaistas.

Add to Memories Tell A Friend
sapnī gulēju tikko uzartā melnzemē un skatījos debesīs.

vasara, nācču.

April 24th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
zobiņu izglābām. nākamreiz, kad man kāds jautās, kā var atļauties pusgadu ceļot pa tālām valstīm, tā arī pateikšu - nevajag zobus labot. jo vismaz viena bezatlaižu biļete uz Šrilanku pēdējās nedēļās būs atstāta zobārstam.

April 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
labi, jūs ar mani nerunājat, bet varbūt kāds vismaz zina, kas bija pirmais LV seriāls? tiešām tas pats Dzīvoklis?

Add to Memories Tell A Friend
nedaudz rakņājoties LV seriālu vēsturē un LV rādīto seriālu vēsturē uzdūros šim, vēl nevaru beigt mirt.

Latviešu seriāla "Dzīvlokis" (!!!!!!) analīze

Latvijas Universitātes
Filoloģijas fakultātes
Komunikācijas un žurnālistikas katedras
Neklātienes 2.kursa studentes
Tādas un Tādas

Elektroniskie mediji
TV intervijas raidījuma analīze

(..)

Aktieru darbs - uzskatu, ka pateicoties daudzajiem Latvijā populārajiem aktieriem šis seriālsi ir ieguvis zināmu popularitāti. Domāju, ka režisori ir veiksmīgi piemeklējuši aktierus nepieciešamajām lomām un aktieri patiesi iejutušies šajās lomās, kā arī veikmīgi tās ir notēlojuši. Kā labākos gribētos atzīmēt Daini Ozoliņu un Ausmu Ziemeli, kuri attēloja Maigas un Jančuka lomas. Pēc manām domām, šis pāris piedeva seriālam "rozīnīti" un to padarīja vēl komiskāku. Gribētos pieminēt arī Indru Rogu, kura veiksmīgi tāloja divas atšķirīgas lomas - māsas dvīnes Valēriju un Viktoriju. Šīs it kā arēji tik līdzīgās, bet reizē atšķirīgās sievietes.

(..)
Kopumā seriāls atstāj labestīgu iespaidu, atšķirībā no daudziem amerikāņu un citu valstu seriāliem, kur lielākoties tiek attainota vardarbība. Seriāls atšķiras ar savu vienkāršību, neparasto sižetu un interesanto humoru. Labu iespaidu atstāj arī aktieru valoda, kura ir izteikti latviska, atšķirībā no citiem ārzemju seriāliem, kur sarunas tiek tulkotas. Ir interesanti vērot vienkāršu cilvēku ikdienas raizes un priekus, uzskatu, ka latviešu skatītājs var pielīdzināt varoņus dzīvi savai ikdienai. Varoņi ir vienkārši un atgādina parastu latviešu cilvēku. Seriāls māca prast pasmieties arī par savām kļudām (!!!!).

Pēc manām domām šis seriāls "Dzūvoklis" ir bijis viens no veiksmīgākākajiem Latvijā veidotajiem seriāliem, kurš patiešam iekarojis skatītāju popularitāti.

komunikācijas un žurnālistikas katedra, ja? es zinu, ka tas neizskaidro Latvijas žurnālistiku, zinu, ka tas bija sen, bet... varbūt tas izskaidro Latvijas žurnālistiku.


http://buzzhairs.blogspot.com/2012/03/latviesu-seriala-dzivlokis-analize.html

Add to Memories Tell A Friend
man grūti iedomāties, kāpēc, bet varbūt kāds zina (kur atrast) seriāla Kalnietis intro tekstu LATVIEŠU valodā. varbūt A-komandu? Emulatoru?

Un Renegāts toč bija šitāds:

"Viņš bija policists un labi pildīja pienākumu, taču smagi nogrēkojas, liecinot pret citiem policistiem, pret tiem, kas cenšoties viņu nogalināt, trāpija viņa mīļotajai sievietei. Apmelots slepkavībā, viņš tagad klīst pa apšaubāmām vietām. Ārpus likuma esošais vajā citus ārpus likuma esošos. Okšķeris par atlīdzību. Renegāts."?

April 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
buzzfeeds ielicis kaut kādu rakstu par kleitām, varbūt tāpēc, ka es parasti nespiežu uz kleitu rakstiem, bet pēdējā laikā kāds man bija saaktualizējis kleitas, bet agrāk nebiju pamanījusi, ka tā mēdz būt, bez diskleimeriem saliktas bildes ar kleitām, kur mijas modeles un nemodeles. jauki.

Add to Memories Tell A Friend
nodotības postraumatiskais sindroms

April 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
narvesenā iepeldēju pēc kafijas nelaikā, pirms manis rindā stāvēja aptuveni divpadsmit pusaudži, ārā bija sagrupējusies vēl pusotra tāda grupiņa, kas ietilpības dēļ gaidīja ārā. sapratu, ka esmu atvilkusies nelaikā, kafijas automāts bija pazudis zem agrīnu padsmitnieku masas. paņēmu jaunāku klubu, tad ļoti conscious, ka tās mazās mušas skraida apkārt, ātri pāršķīru prom visas plikās meitenes (starp citu, beidzot uzliku roku Samantai- burvīgs, lai arī ierobežots pētījums par infas sadalījumu siev/vīr žurnālos, un vai nu es esmu izaugusi par šausmīgi radikālu feministi, vai arī Samanta ņihuja nav pārāk radikāla, bet ir simpātiski hohmīga un kā reiz trūkst nedaudz deep shit, kas viņu padarītu par tādu smalku feminisma diskursu) un paliku pie kaut kādas stulbas intervijas ar Renāru Zeltiņu.

un ar vienu ausi un aci vēroju, cik nejēdzīgi izspēlējas hierarhijas un kompleksi. krutāko zaķi var identificēt vienā paņēmienā, viņai ir dārga skropstu tuša, bet tomēr kedas, un viņa uz visu atbild izcili nevērīgi un vienaldzīgi, bet puikas turpina viņai uzdot jautājumus. rindas beigās plosīšanās un kritika par cita pirkumiem. sašutums, ka kāds atļaujas pirkt šitik lētās kartupeļplāksnes, taisnošanās, ka garšo, šķiet, ticamības momentu zaudē jau paša taisnotāja acīs. Tādu pašu kritiku dabū iekšās tas, kas taisās pirkt šeiku par TRIM EIRO, NAHUJ, TU DEBĪLS ESI? par citu zēnu ieņirdz, ka tas paņēmis kolu zero. viņš braši turas pretī, ka viņam labāk patīk, tikai tad, kad uzmanību novērsis kāda cita pirkuma nejēdzība viņš slepus, tēlojot atkal jau nevērību, iebīda zero plauktā un paņem "īsto" kolu.

mani pusaudži vēl aizvien biedē, pāranalizēju tāpat kā toreiz, baidos kaut vienu greizu kustību izdarīt, tāpēc apzinos, ka izdarīšu sešpadsmit un grūti sev iestāstīt, ka tu esi veca tante, beidz baidīties. rindā iestājoties jau nezinu pēc skaita kurām meitenēm, bet pēc vismaz trim kluba rakstiem, nenoturos un apjautājos, vai viņi kādreiz beigsies. mazākā meitene paskatās uz mani ar visnīgrāko un attieksmi pauzošu "ko-a?", bet garā un izstīdzējusī meitene pat uzsmaida un pasaka, ka viņas ir pēdējās. go, garās un tizlās meitenes, jūs neizaugsiet garākas par zēniem, bet jūs kādu dienu ieaugsiet iekšā kaut kādos idiotiskos skaistuma standartos, kas nedaudz atmaksās par visām malā nosēdētajām diskotēkām. tad jūs uz brīdi apreibsiet, ka nemaz neesat visnesmukākās visā pasaulē, bet tas brīdis nebūs pārāk ilgs, paldiesdievam.
Tags:

April 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
mana jaunākā māsa (skolas uzdevums?) ir sataisījusi ģimenes koku līdz vecvecvecākiem, salikusi jautājumzīmes nezināmo vietā, pieminējusi brālēnus un pusbrālēnus. palicis printauts mētājoties. ES TUR NEESMU. VIŅA IR AIZMIRSUSI PAR MANI.

April 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
aizlasījos iz ASV problēmiņas, ka tur izvarotājs šur tur var tīri labi gribēt būt par papuci savam bērnam ar visām tiesībām un sekām, tad sāku rakņāties pa LV. būt par papuci ir grūtāk, then again, LV nekas nav jāizvaro, lai būt par papuci varētu būt grūtāk. toties man radās daži citi jautājumi. ja sieviete var taisīt abortu līdz 12 nedēļai tāpat vien, tad nafig viņai vajag kaut kādu izziņu? Un - tie zem sešpadsmit, tas vispār ir diezgan briesmīgi. 


likumiņš )

Add to Memories Tell A Friend
jā, es zinu, ka man ir problēmas ar sejām. tādas, ka neatšķiru vaibstus, tāpēc arī jūs uz ielas nesveicinu un īpaši labos gadījumos varu neatpazīt arī tuvus radiniekus uz ielas vai sevi bildēs.

bet reizēm es to aizmirstu. ilgstoši vērojot divas meitenes, apziņa signalizē ko savādu.

-jūs taču esat radnieciskas?

*apjukuma pilna pauze*

-jā. mēs esam dvīnes.

Add to Memories Tell A Friend
kundze tramvajā sarunājās pati ar sevi. rūpīgi nokrāsotas lūpas, matu saknes stipri nesenāk piekrāsotas kā man. visu ceļu sarunājās ar sevi. kurā brīdī vienas robežas nojūk un citas paliek stingri vietā?

labi, es arī reizēm sarunājos ar sevi. izaugšu liela, būšu zilā jasmīne. tikai bez smukām lūpām, ja jau -tad jau.

April 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
bija tāda doķene par tumšādainu puisi, kurš izdomāja sev feiku akcentu un sāka izlikties par guru no tālas un eksotiskas zemes, lai palīdzētu cilvēkiem. tāda traģikomiska, cilvēki sajutās izārstēti un laimīgi.

varbūt kāds atceras filmas nosaukumu?
Tags:

April 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ielēju sev šotu kondensētā piena. esmu pelnījusi, man bija briesmīga diena.
Powered by Sviesta Ciba