as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

šitā šodien liekas

Journal Info

Name
penija

Navigation

October 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
iespējams, es sāku jūgties. ausīs dzied Eimija, ka you should be stronger than me, un es pie sevis klusi domāju- nē, he shouldn't, Eimij, he shouldn't.

October 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ahujeķ

October 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
god, help us all.

Latvijā veidoto ģimenes filmu apmeklētāju skaita rekords ir kritis!!! 8 nedēļās 51441 skatītājs!!! Daudzas ģimenes ir devušās uz kino, nevis pavadījušas laiku pie datora... Režisors Varis Brasla filmēšanas noslēgumā saņēma gan torti, gan datoru, gan lietussargu - balti makoņi zilās debesīs..! Skatītāji ar savu interesi par filmu režisora un filmas veidotāju komandas lietus mākoņu aizklātajās debesīs ir iekrāsojuši siltu saulīti!

Add to Memories Tell A Friend
es nepierakstīju, ka d. patika disnejlenda. es jau zināju, ka tā būs.

October 11th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es visu laiku domāju, ka man patīk edijs vēders, bet, iespējams, man vienkārši parika into the wild saundtreks. man ir tik labs un pacietīgs vīrietis, reizēm man viņa žēl.

Add to Memories Tell A Friend
mums blakus dzīvo Madars un Madara. Mēs viņus saucam par Madariem. Un, jā, viņi ir pāris.

October 9th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kas ir pasaulē skumjākā dziesma?

October 8th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
toč neprecētam bērniņu nedod adoptēt?

Add to Memories Tell A Friend
ļoti savāds džeks kaņepē, nesapratu, uz vielām attapies vai gadījies tāds no paša sākuma, kaut ko ne pārāk nesaprotamu runāja, mazliet par jēzu un mazliet par ko citu, piesēdies man blakus, bet neizskatījās pārmēru kaitīgs, dusmīgi murmināja un sita kājas pret zemi, tad atnāca puisis, nezinu, vai no šejienes vai vienkārši nolēmis atrisināt situāciju, bet apjautājās, kas viņam ir par problēmu. šāds bija viņu dialogs, kura beigās es nenoturējos un tomēr no izlikšanās, ka viss, kas notiek pusmetra attālumā, neattiecas uz mani, izplūdu smieklos.

-kā iet? viss labi?
-nav viss labi, mīklu nevaru atrisināt.
-kādu mīklu? *paskatās uz leju* ā, kurpi nevari aizsiet. interesanti.
-nav interesanti, garlaicīgi.
-klau, varbūt izejam ārā? uzpīpēt gribi?
-kas tu esi? tu esi kārdinātājs?
-nu, tu jau zini, ka sātans ir ļoti izskatīgs.

October 4th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
žļurkst austrumeiropas akcents starp zobiem, bet es cenšos, cenšos saslaucīt atmiņas priekšautiņā, cenšos padejot uz senu atmiņu... nē, ne kapiem, diespasarg. kaut kādiem landmarkiem, mazām vietām, bet šodien es gribu citur. kaut kur, kur nekad neesmu bijusi. aizbēgt. pirms atgriezties.

ā, nu, jā, niks keivs. ko tur daudz. vienā brīdī sāku raudāt un domāju, oi, fuck, tagad es raudāšu visu koncertu. bet tā doma jau bija atkāpšanās un skatīšanās no malas, tā doma aizdzina asaras un aizdzina maģiju, bet tās bija trīs minūtes tīras klātesamības. neticamas klātesamības.

September 27th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
brīnišķīgs rīta brauciens ar taksistu. man šodien tikai otrā diena, viņš saka. braucam ātri, ja. es drusku jūtos vainīga, ka ieliku 4 zvaigznes, bet es nezinu, cik cilvēki grib jokus par nāvēm uz Vācijas šosejas astoņos no rīta, to, lai viņiem diagnosticē tuvredzību un vienreiz nobrauc no apmales, visu laiku runājot. visu laiku. labestīgs bez gala. un tomēr nemitīgi gribējās iešaut galvā. bet varbūt es neesmu labs cilvēks. man nepatīk, ka manikīri ar mani sarunājas, man nepatīk šī vajadzība sarunāties, es gribu smaidīt, klusēt, domāt un aizpeldēt projām. aizbraukt 20 minūtēs līdz babītei no rīgas, es respektēju, protams. un pati teicu -labi, braucam ātri. varbūt ne šitik ātri, bet es neprecizēju. pati vainīga.

September 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
bet vispār par mother! es vēl domāšu trīs dienas un tikai tad kaut ko teikšu. nu, labi, varu pateikt to, ka šausmīgi sāpēja galva, somā bija maziņš aliņš, bet blakus sēdēja nords, un es domāju, kur ir manas manieres, es taču nevaru tā skaļi atkal "klokš", kamēr cilvēki te noteikti pielūdz augstā kino altāri. klusi malkoju ūdeni un cietu.

September 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kā jūs tulkotu "edgy" -tajā maigi lecīgajā nozīmē, runājot par filmām?

September 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
nevaru arī beigt līksmot par Elīnas M. (ex. Dzelmes), Silvanol (Olainfarm) valdes priekšsēdētājas episko interviju septembra Santā. patiess prieks, ka Valērijs M. šo konkrētajā jomā tik kompetento būtni ir iecēlis amatā. "Droši vien sprieda: ja māku pārdot tādu sviestu (..), vai tad es nevarēšu pārdot saspiestus smiltsērkšķus?"

September 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
d. nezināja, ka sieviešu un vīriešu drēbēm pogas ir pretējā pusē. viņš aizrādīja, ka sievietes to zina tikai tāpēc, ka velk vīriešu kreklus.

es savukārt tagad zinu, kāpēc tā ir.

Add to Memories Tell A Friend
uz ātru roku nespēju atrast internetā - kāpēc vīrietim jāpalīdz uzvilkt sievietei mēteli? vēsturiski, es domāju, atrodu tikai kaut kādu dumu randiņu etiķeti.

September 8th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kāds nemāk ieteikt kādu, kas spēj novērtēt koku (ne)bīstamību un ko darīt? sameklēju vienu netā, bet šķita nomācoši nīgrs telefonsarunā. varbūt kādam ir mazāk kokaina pieredze. kāds drausms mēģinājums jokot.


upd: es zinu, kā sauc profesiju. meklēju cilvēkus ar pieredzi ar cilvēkiem.

Add to Memories Tell A Friend
-un tu tikko piepumpējies?
-tas bija accidental.
-kā var accidental piepumpēties???

September 6th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
dienas spams:
Labdien,

Visi zina, ka gadi un gravitācija iezīmē asas krunkas mūsu sejās.

Vaibsti paliek bēdīgi skarbi. Seja apaug ar tauku kunkuļiem. Un āda zem zoda sāk karāties, kā tītaru mātītēm.

Bet pateicoties jaunām tehnoloģijām, mēs to visu pašas varam labot. Varam gan modelēt sejas ovālu, gan nogludināt krunkas. Pie tam pavisam īsā laikā un par 90% lētāk kā skaistumkopšanas salonos.
Powered by Sviesta Ciba