as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

šitā šodien liekas

Journal Info

Name
penija

Navigation

August 14th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vai nu es neguļu patiešām gana, vai arī tikko pagāju garām savam pirmajam draugam. ticamības efektu deva tas, ka viņš arī caur saulesbrillēm mani nopētīja, gan tas, ka 10 metrus aiz viņa gāja kompānija, kas tērzēja franciski.

August 6th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
tas brīdis, kad tu ieraugi, ka pulkstenis ir pārgājis darba laika beigām, tu vēl neesi pabeidzis visus darbus, visticamāk, nepabeigsi viņus fucking nekad, bet vismaz tos pašus degošākos, kurus tu gribēji un vajadzēja pabeigt līdz darba laika beigām, tu pabeigsi šodien, un tu pasūti glāzi vīna. sešinulviena, manas dienas traģiskākais mirklis.

August 5th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
es ar draudziņu būšu nodzīvojusi 3 gadus, un tikai vakar uzzināju, ka viņam besī augstpapēžu kurpes. “bet tu man nekad neteici!” “nebija iemesla.” true. vakar pirmoreiz uzvilku visā šai laikā.

August 3rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Es vienreiz dzīvē biju pie seksologa, kurš uzreiz izdomāja, ka es esmu lesbiete. Viņš man pirms pāris mēnešiem gribēja piesekoties linkedinā, tagad aicina FB. Redzēju pāris publikàcijas, viņš arī grib iekāpt Rudzītī un būt skandalozs, bet viņam tik labi nesanāk. Bet interesanti, ko viņš grib no manis? Pastāstīt, ka es neesmu feministe, bet lesbiete? Ja viņš man seko arī cibā, not cool vecīt, not cool.

July 29th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Montīpaitonam ir tāds skečs, kur džeks meklē bildi ar *ievietoju iedomu tēlus* skeptisku vārnu un pēc tam ar lietišķu govi. Es nevaru un nevaru atrast, tikai kavtapultu un ārt galeriju, bet neviens atslēgvārds neved pie TĀ skeča. Help!

July 27th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
d. šo ir ietetovējis man smadzenēs:

Because you made me who I am
Which is not that good of a person
I need to feel something again

July 17th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
tiku pie antibiotikām, tagad tikai jāsāk dzert. tikai pirms tam vēl vienu reizi jāiedzer.

July 13th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
iekodu mēlē. baigi sāp. man liekas, nekad nebiju tik stipri iekodusi mēlē.

July 5th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
‪Kad neirotiskums un piedzīvojumkāre apvienojas vienuviet, tad vispirms tu apēd savvaļas augu, tad sagūglē un visbeidzot divas stundas pārdzīvo, ka mirsi. Bet laikam drusku cianīda ir ok. Un, nē, vairs nekad. ‬ Protams, īpaši aizkustinoši ēst savvaļas mandeles kaut kādā dieva aizmirstā Pazolīni sen lietotā kino lokācijā, kur vienīgā dzīvība ir cikādes un govis.

June 30th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
dienvidu siltais un mitrais gaiss man liek justies kā atgriežoties mājās.

June 8th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
visa ciba pilna ar postiem- nereāli dabūt X gatavu.

o jā. pievienojos.

May 31st, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Es tā arī nepapildināju visu savu menstruālo jautājumu, precizējot, ko, manusubjektīvprāt, nozīmē - saprast, kā strādā cikls. Nu, piemēram:

-Saprast, cik ciklā ir (vidēji) dienas.
-Saprast, kā izseko "auglīgajām" dienām, kuras tās ir.
-Saprast, vai (un kādos gadījumos) var palikt stāvoklī mēnešreižu laikā.
-Saprast, kas ir kalendārā metode.
-Saprast, ka kalendārā metode ir sūds.

Tā apmēram.

Ā, un bonusa jautājums vienmēr ir par seksu mēnešreižu laikā, jo reiz man bija viens draugs, kurš teica, ka viņš nekad nekādos apstākļos negulētu ar sievieti, kam ir mēnešreizes, jo "ewwwwwwwwwwww". Bet par šo sen taču Ciba ir izkāvusies, vai ne?

May 30th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Jautājums vīriešiem. Visnotaļ ar "darbu" saistīta interese. Un tā kā es paralēli vēl aizdomājos - un mīļotais btw arī teica - ka šis esot intīms jautājums, kaut gan jautājums par fizioloģijas pārzināšanu it kā nav nekas tāāāāds, tad man radās papildjautājums- vai šis kādam liekas pārāk personiski, lai atbildētu?Poll #21201
Open to: All, results viewable to: All

Menstruālais cikls, tātad.

View Answers

Skolā mācījos bioloģiju, esmu mēģinājis (ne)ieņemt bērnu, protams, ka es saprotu, kā strādā menstruālais cikls.
14 (73.7%)

Es zinu, ka pirmā cikla diena skaitās tā, kad sākas asiņošana. Un vēl dažas lietas. Aptuveni, vienvārdsakot.
2 (10.5%)

Ne pārāk, nē, tur ir kaut kas, ko var saprast?
1 (5.3%)

Asinis! *noģībst ar skaļu būkšķi*
0 (0.0%)

Man ir pašam savs variants, es to ierakstīšu komentāros.
2 (10.5%)

May 27th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
ir kaut kādas lietas, kas man sagādā baudu tikai ekstrēmos apstākļos. pirms daudziem gadiem es guvu perversu baudu, gatavojot ēst pēc 15 h režisēšanas. tipa-ļaujiet man būt pavarda vaktētājai, ne saļimt. Tagad eju mājās un gribu stādīt augus. Ļaujiet man izlikties normālai, kad skaidri zinu-nekad nebūšu.

May 2nd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Es skatījos Before Sunrise tad, kad biju tikko izšķīrusies, un man tā filma plēsa iekšas kopā. Es skatījos Before Sunrise tad, kad biju nelaimīgās attiecībās, un man tā filma krita uz nerviem ar savu virspusējību un varoņu ego masēšanu. Kaut kad es skatījos to filmu ar klusu sajūsmas vaidu, droši vien biju viena un ilgpilna. Šodien skatījos vairāk ar "profesionālu" interesi, un domāju par to, kā visa notiekošā nedabiskums piešķir filmai tādu dabiskuma sajūtu. Vilkt paralēles ar sevi šķita nevietā. Kaut, protams, norezonē sīki citāti. Kā Delpī saka, ka patiešām mīlēt spēj tikai to, ko zina no galvas (by heart, by heart skan labāk). Vai Ītans Houks saka, ka tas -mīlestība- reizēm liekas absurds dzīves mērķis. Es tikai ceru, ka kādu dienu skatīšos šo filmu ar nostalģiju. Tas nekas, ja izdomātu, mūsu atmiņa ir pārāk viltīga, lai ļautu zināt, kas ar mums noticis pa īstam un ko mēs esam izdomājuši.
Tags:

April 25th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Es dzēšu "to do" piezīmes, nevis tāpēc, ka izdarītas, bet tāpēc, ka neatceros, ko tās nozīmē.

April 23rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
bļe. darba tikšanās, vecis paspiež vecim roku, penija padod arī ķepu. pēc tam otra sieviete man: ko tu dari? vīrieši nespiež sievietēm roku!

April 9th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Tāds vakars, ka gribas staigāt pa rajonu uz riņķi ar smeldzīgu mūziku ausīs. Vai beidzot atraut jumta logu un uzzināt, vai maz varam uz tā jumta uzkāpt. Tāds vakars, ka gaiss bez ieelpas plūst iekšā. Kam mums to ziemu? Un, izrādās- somā mazpudelīte limončello. Apsēdos uz trepēm pie aizkaru salona, maigs lietus, baklijs un apjausma, ka es daudz par ilgu esmu bijusi nogurusi.

Add to Memories Tell A Friend
Es neiešu vairs uz grauzdētavu. Salīdzinot tad jau Mierā ir ļoti līdzsvaroti. Čupām jauno māmuļu, kas tiekas ar draudzenēm, lai tērgātu par psiholoģiju, vīriešiem un bērniem. Tiesa, tas ir forši, ka blakus runā par Esther Perel, nevis par Pēteri Kļavu vai Inesi Pošlkjfjflff..., kas ir tipiskāks variants. Taču tā pat nav augstprātība, vienkārši sajūta, ka man trūkst kaut kādas basic human sastāvdaļas, kaut kas, kas piemīt šīm čalojošām, koptajām dāmām, kas skatās uz saviem bēbīšiem ar mīlaspilnām acīm, noteikti ķemmē matus četrreiz dienā, viena no viņām actually tikko stāsta par darbu ar sevi, attiecībām, par brīdi, kad sapratusi, ka grib kopā novecot, jo ieguldīts darbs and shit, un šī teikuma vidū maziņais čīkst un nāk man aizvien tuvāk, es gandrīz intuitīvi atraujos. ""Mums ir tie kopīgie mērķi, par tiem mēs arī runājam, es esmu daļa no viņa nākotnes, man tas liekas baigi svarīgi, un tad tie taureņi parādās vēderā." Viss pareizi, viss pareizi. Tā ir mana problēma, ka pašdestrukcija man liekas valdzinošāks eksistences veids.

April 3rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
The End of the Fucking World, ak, much love. Bet, skaidrs, ka es esmu cheap date, dodiet man Telmu un Luīzi, mīnus jebkāds iespējams briedums, līdz ar to - attaisnota muļķība, jipī jei, dodiet man zēnu, kas ne pārāk var salikt divus vārdus kopā, bet mīlestība viņu ārstēs no sociopātisma, te, lūk, the one and only true Romeo un Džuljeta, fonā bez jebkāda būtiska iemesla interracial lesbian pāris, cilvēkus ar dziļām traumām, bet tik vienkāršām kā čupačupsi, un, protams, ka to aktrisi es mīlu jau kopš Tamāras Drū, kur, kā es tikko sapratu, nemaz nebija Kolins Farels, bet totāli varēja būt, es jau kādu laiku gribu tās smaržas, I love love, man vienalga, kā viņas smaržo. Ak, vai varbūt man viņas jau ir bijušas, bet es tik un tā i nenojaušu, kā viņas smaržo, kāda starpība galu galā. All so tačī fīlī krajī, man nav gaumes, un nav ožas, nekā man nav, brīnišķīgs seriāls, vienvārdsakot, lūdzu, lūdzu, netaisiet turpinājumu, nafig nevajag.
Powered by Sviesta Ciba