as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

šitā šodien liekas

Journal Info

Name
penija

Navigation

December 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
it's all fun and games until somebody loses an eye.
šim ir latviešu ekvivalents?

Add to Memories Tell A Friend
zvanīja vecmāmiņa, lai vēlreiz pastāstītu, ka kaut ko tik fantastisku kā to, kā mans mīļotais ir gatavojis jūras ķemmītes uz lauku plītiņas, viņa dzīvē nav redzējusi. viņš tik smalki tos sīpolus sagrieza. un tik smuki visu sakārtoja. un viss tik garšīgs. un tik skaisti skatīties. un tāds brīnums. un tāds *visi televīzijas pavāri, sākot ar rītiņu, protams* piegājiens.

nolēmu, ka esmu slikta draudzene. nemāku skatīties mirdzošām acīm.

December 10th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
jautājums - kāpēc viņš ar mani neguļ? atsaucīgajām māmiņām ir idejas. 

dažas )

December 6th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ir tāda sajūta, ka headhunteri linkedinos utml. vispār nesaprot, ko viņi dara.

December 5th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pirksti nosaluši sarkani. Es esmu vienīgais cilvēks, kas iekāpj vilcienā Vangažos. Man liekas, pēdējā laikā vairs nejūtu izsalkumu. Nav svarīgi, bet reizēm atceros, ko esmu šodien ēdusi, un pārsvarā tas ir nekas vai cepums. Aiz inerces vakarā paēdu, nav tā, ka mirstu badā.

Ag. prasīja, lai uzfilmēju viņai stock video ar sniegu. Mēģināju kratīties vaļā, ka sniega nemaz nav, bet viņa ir neatlaidīga, un es esmu lupata. Īstie stock video maksājot ap septiņdesmit dolāriem. Apsvēru viņai iedot septiņdesmit dolārus. Nokaunējos. Aizgāju uz staciju. Iekāpu pirmajā vilcienā, kas nāca. Uz Siguldu. Nopirku biļeti līdz Egļupei, jo tas izklausījās jaukāk nekā Krievupe. Viss izkusis, jau nāk tas saulriets, kas nāk trijos. Izkāpu Vangažos, jo Vangažos kokos bija sniegs. Atradu meža ceļu, gāju dziļāk iekšā. Kluss un tukšs, ja neskaita tanti ar sunīti, kas pagāja garām vienubrīd. Statīva kājas grimst sniegā. Manējās arī. Termobikses ir laba lieta. Īsi zābaki –ne tik laba lieta. Palūkoju norādījumus. Panu uz debesīm. Ja pareizi atceros, to sauc par tiltu. Bet nu labi. Lai būtu pans. Un detaļas. Skujiņa ar sniegu. Sūniņa ar sniegu. Stumbriņš ar sniegu. Jobanā plastmasas kafijas krūze krīt ārā no rokām, ceļu augšā, nedrīkst piesārņot mežu. Man taču par šo būs kādi karmas punkti? – jautāju kosmosam. Kosmoss atbild, dziļi ielaužot man nagu, kamēr čakarējos ap statīvu. Uzrāpjos kalnā, varbūt no turienes var nofilmēt saulrieta pirmās elsas. Nē, nevar. Var piemest ar sniegu zābakus līdz galam. Divdesmit minūtes līdz saulrietam. Četrdesmit minūtes līdz vilcienam. No kurienes es vispār nācu? Meklēju ceļu. Satrūkstos, ieraugot četrkājainu kaut ko. Bail no suņiem. Tā ir stirna. Stirnai bail no manis. Tā ir labāk. Atrodu staciju. Pirms satumst. Jauns zēns ar velosipēdistu paiet man garām, kamēr mēģinu nofotografēt saulrietu virs sliedēm. Domāju, ka nozags kameru, jo neviena jau te nav. Kas man šodien par bailēm no visa? Vismaz būtu pafantazējusi, kā vilkšu ar statīvu, normāls dzelzs gabals. Jābūt biežāk vienai. Kas arī bija jāpierāda. Jāiztīra smadzenes. Lai paliek tikai viena doma. Un tā doma nedrīkst būt bailes. Vilcienā ir tas pats konduktors, kas turpceļā. Uzsmaidu viņam kā vecam paziņam. Pirksti nosaluši sarkani.

November 29th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es nevaru, atsaucīgās māmiņas ir kaut kas. ) 

November 27th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es nemāku atšķirt cilvēkus, ja viņiem nav matu.

November 26th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ļoti gara saruna ar Nordu. man pašai bija interesanti. https://www.kinoraksti.lv/kadra/saruna/nords-siksts-un-rupigs-352

Add to Memories Tell A Friend
es reiz biju pie šī kunga. viņš man lika runāties ar savu spoguļattēlu, kā arī pavēstīja, ka esmu lesbiete. man bija deviņpadsmit, tā attaisnoju, ka biju. nezinu, kāds ir viņa attaisnojums.

http://archive.is/baaA2

November 24th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
omfg, šodien ir florida project, ko es gandrīz palaidu garām. so eksaited.
Tags:

November 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
episki. reģistrējos uzreiz aiz Hollywood Reporter cilvēka, ievēroju, jo, loģiski, ka ievēroju. bet tagad man atnāca HR domāts e-pasts, jo laikam esam datubāzē viens aiz otra. uķikuķi, penija, jūs esat burvīgākā HR reportiere pasaulē, uzrakstīsiet par mūsu satriecošo filmu?

burvīgi. es gribu vēl tādus e-pastus.

November 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
oh, hi tallinn!

November 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
krāmēju mantas, fonā ik pa brīdim mēģinu atrast īsto troksni, bet neder ne brodska dzeja, ne panamas papīru izpēte, tik daudz nevienam nevajadzīgu krāmu, tik daudz atmiņu par laikiem, kad mūsu potenciāls vēl nebija pārvērties nožēlā par neizmantotu potenciālu.

vēstules, es jau atradu divas ar roku rakstītas šķiršanās vēstules, zīmulis pabalējis, lai teiktu, ka nav vērts lasīt, mazs papīriņš, divas svītriņas, arī tāds, vai nu izmetami krāmi vai nu nefiltrētas asaras, aizsiet acis un krāmēties tad, kāpēc krāmēties ir tik sāpīgi, pamest neko nav sāpīgi, atrast pagātnē pamesto - tur gan ir sāpe, tur ir pat sāpe par sāpi, pārmetums - kam tev to nostalģiju, vai tad tu nezini, ka cilvēka atmiņa visu neizbēgami sakropļo?

nekas no tā visa nekad nav noticis. "esiet sveicinātas, skumjas" grāmatiņa samērcēta no visām pusēm, tintes traipi no somā izjukušas pildspalvas, brīžiem pat burti izšķīduši, kaut kur priekšā novēlējums, kaut kur aizmugurē ar tinti, bez jebkādas cieņas ierakstīti kaut kādi skricelējumi: "tu man neesi tik daudz, lai es tevi varētu atstāt nepieskatītu. pilnmēness virs elizejas laukiem. es tevi mīlu." un blakus franciski pierakstīts no telefonsarunas "savākt matus copē, svārki pāri celim, satikties pie Saint-Honoré, paņemt bankas datus." ko es mīlu, to, lūk, neatceros. bet, ka to darbu nedabūju, to gan, protams, atceros.

vēl ir laiks. vēl var pamēģināt vēl vienu jaunu dzīvi.

Add to Memories Tell A Friend
šī ir visdīvainākā recenzija, ko esmu lasījusi pēdējā pusgada laikā.

http://www.lsm.lv/raksts/kultura/kino-foto-un-tv/filmas-ar-putam-uz-lupam-recenzija-cilveciskas-rejas.a257840/

November 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kas tur bija ar sūtīšanu no ASV? jā, es zinu, ka gūgle ir mans draugs, bet varbūt kādam ir garlaicīgi. ja es pasūtu nieku par X, cik reizes vairāk es patiesībā dabūšu samaksāt?

November 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
d. nemīl trashu, tas ir tik šausmīgi. ar ko lai skatos ēnu spēles, ar ko lai skatos the room, ar ko lai skatos b-filmas, ar ko lai - galu galā -skatos edu vudu? ar ko lai skatos visu to skaisto un murgaino, uz ko spējīgs cilvēka prāts?

November 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kā cilvēki dabū tos fenomenālos uzvārdus? nāk e-pasts no Znotas-Znotiņas, nespēju ticēt, ka tā ir sakritība, visi šie Puķe-Puķīte un tamlīdzīgi, tam taču jābūt apzinātam atrašanas procesam!

Add to Memories Tell A Friend
CSDD. kāds darbinieks -VĪRIETIS penijai paziņo, ka mašīnai nav nomaksāts konkrēts nodoklis, penija zvana mašīnas vecajam īpašniekam.

īpašnieks: muļķības, iedod man to MEITENI, kas tev šito stāsta.

tai pat laikā pie darbinieka pienāk SIEVIETE, un sāk skaidrot, ka viņš nav pareizi sapratis. tad viņa palūkojas uz mani. kaut kas nav, tāpēc viņas skatiens pārslīd man pāri, un viņa sāk skaidrot, kā jārīkojas tālāk VĪRIETIM, ar ko esmu atnākusi kopā.

tie ir absolūti sīkumi. tie nobrauktie kaķēni, kam tu uz ceļiem vari nepievērst uzmanību un nepamanīt, bet vienu dienu tu ieraugi. un tad ir pizģec. nevar nenovērsties.

November 8th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Venēcija ir kā mūzika, kā mūza, kā mākslas darbs, kā iedvesma, kā pavedēja! Vai ziniet, ko parasti atstāj iekavās vai noklusē, runājot par šo ārējo skaistumu un bagātību? Korupciju, šantāžu, ziņotājus, melus, liekulību… Nekas nav beidzies līdz pat mūsu dienām, pielāgojoties vēstures gaitai. Vai vēl precīzāk - pielāgojot šo gaitu…
Kāds nams šajā pilsētā cauri laikiem nes līdzi stāstus par lāstiem un nolemtību, kas piemeklē tā īpašniekus. Pašnāvība, izputēšana, slepkavība, narkotiku orģijas, finanšu afēras… Arī kāds ietekmīgs Latvijas advokāts vēlas dzīvot Lielā kanāla malā. Viņš labi papildina savu priekšgājēju atstātos nospiedumus, iepinoties izlūkdienestu un seksuālās orientācijas intrigā…


(abonē NRA, un dāvanā saņem Armanda Pučes grāmatu "Kurtizānes apakšveļa". Anotācija augšā.)

November 3rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
nekādā ziņā nesakot neko sliktu par Aiku vai Nordu, es tikko nolēmu, ka labākā gada LV filma, featuring džeks bez kājas, ir "Sarauj, Just."
Powered by Sviesta Ciba