as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

šitā šodien liekas

Journal Info

Name
penija

Navigation

August 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
njā, ir tagad drusku bēdīgi.

August 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
bet, pat ja mēs ļoti ļoti ignorēsim cehu, viņš neies prom. mani izbrīna akurāt līdzīgā "mani nemaz nepiš, tava māte ir šausmīgi resna, nē es neesmu apvainojies, tu, pimpjagals" reakcija uz jebkādu norādi, ka kungi ne pārāk māk rakstīt, domāt vai būt vērtīgi jebkādā veidā, it sevišķi tas, kā viņi uzreiz sadodas rociņās, lai viens otru aizstāvētu + metatroļļotu tā, ka paši vairs nesaprot, ko dara.

es neceru, ka viņi gluži raud spilvenā, ja viņiem pasaka, kaut ko analogu "Vīrieši –rakstiet, vai nu tad, kad esat ieguvuši augstāko izglītību vai vismaz tad, kad esat iemācījušies argumentēt. Citādi jūsu raksti nav nekas tāds, ko vajadzētu glabāt piemiņai vai rādīt citiem.*" bet... neteikt neko, nevērt vaļā un ļaut viņiem tur eksistēt tajā masturbulī, kur viņi ir smieklīgi un citiem nav humora izjūtas? vēh, gribas uzreiz pirkstu iebāzt rīklē.


*variācija par citātu no raksta, ko es neesmu lasījusi

August 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vakar bija tāds vakars, par kuru jāmaksā. šodien. ceļojums uz Spāniju cafe noir ar daudz vīna un daudz ķiķināšanas, tad mēs aizgājām beidzot uz Singh's un tur bija tieši tik ass, lai mazliet gribētos raudāt no čili un laimes, un, izrādās, viņi strādā tik vēlu, lai tu varētu slīcināties vēl vairāk vīnā uz terases, satinies plediņā pavisam mazliet, iedomāties, ka tās ir dienvidu naktis, ka vasara ir mūžīga, braukt mājās ar pedāli zobos, ostīt tikko nopļautu zāli, iemigt, neapjaušot.

bet vienmēr pienāk rīts.

August 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
redzot fb alt-right'īgo komentāru zem postiņa par to, ka sāksies pilsoņu karš, kur vienai pusei būs triljons patronu, bet otrai -krāsaini dildo un nejēga, kuru tualeti apmeklēt, nodomāju, ka labāk miermīlīgi mirtu ar krāsainu dildo, nevis. you know.

August 14th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
cilvēki ir tik ļoti dīvaini tomēr.

August 13th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
man drausmīgi besī mirkļbirka "X prec Y", kur X nemainīgi ir vīrietis, bet Y- sieviete.

August 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
dreamers beigās šoreiz mazliet raudāju pavisam citas sajūtas dēļ kā, teiksim, pirms desmit gadiem. raudāju arī tad, bet par kaislībām, bezpalīdzībām un ilgām.

tagad sita pa pavisam citām -ciniskākām, eksistenciālākām un nostalģiskākām pogām.
Tags:

August 4th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
saldējuma kokteilis ar kokosa pienu, bet d. nekad nav dzirdējis par maģisko aci.

July 30th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
jums bērnībā kāds teica, ka jūs neprecēs, ja jūs nedarīsiet tā un šitā? vai arī, ka jūsu vīrs/sieva nespēs ar jums sadzīvot, ja jūs būsiet tādi vai šitādi?

Add to Memories Tell A Friend
attiecības, tas ir tad, kad uz tavu mēģinājumu valšķīgā balsī nočukstēt, ka tu šodien nevilksi biksītes, tevi uzreiz pieķer ar "atkal aizmirsi izmazgāt veļu, ja?"

July 29th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ilgojos pēc laikiem, kad teikt, ka esmu tik unikāla un neviens mani nesaprot, bija piemīlīgi, nevis tupa skumīgi.

July 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
can't stop. will not stop.

http://inspirobot.me/

July 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
tikko savā mīļājā grāmatveikalā redzēju Feju Danaveju no Arizona Dream. un nevarēju saprast, vai gribu viņu vai gribu būt viņa. jocīgi, jo tā laikam skaitās skumja novecošanas forma, bet mani pavelk. mazā vecā meitene ar lokainiem matiem, mazā meitene, kas staro, kas staro, kamēr vien nepaliek viena, tikai nepalikt vienai.

Add to Memories Tell A Friend
-Labdien, es gribētu pierakstīties pie Annas (..)
-Tikai krāsot? Tikai šķipsnas?
-Jā, tikai krāsot, bet ar mani parasti ir ļoti ilgi... man to matu... daudz.
-Ā, Penija, tā esat Jūs, vai ne?
Tags:

July 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kādam nav (vai links zināms) LV RU mediju liste?

Add to Memories Tell A Friend
man sāk riebties cilvēku kategorisms. es saprotu, ka dzīve ir grūta un gara un tu nezini nezini nezini nezini, tad pēkšņi IZDOMĀ, tev ir viedoklis, uzskats, uzvara, tu viņu iemarinē lietošanai visām dzīves situācijām, un tu pēkšņi esi cilvēks, kuram sarunā vairs nav ko teikt pēc tam, kad viedoklītis atrādīts.

Add to Memories Tell A Friend
šurp steberē vīrietis ar kruķiem, jau ilgi steberē un nekļūdīgi jūtu, ka piesiesies. un, nē, tas nav d. kā cilvēki spēj sabojāt īsus saules mirkļus ar derdzīgiem skatieniem.

July 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
starp citu, kad mūs intervēja Artūrs Mednis, viņš man uzdeva lielisku jautājumu:

"Gailītis vai vāverīte?" jautāja Artūrs Mednis, es kādu brīdi lūkojos uz sociālo mediju guru un domāju, vai ir iespējams kaut ko divos vārdos atcirst, kaut ko, kas iemiesotu visas tās kaunpilnās sāpes, kas mani pārņēma tai brīdī.

man neizdevās.

Nē. Vienkārši - nē.

Tā bija visa mana atbilde un vēl mazliet šausmu acīs par šo izpratni par "jautru interviju".

July 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
piebraucu pie vjetnamiešiem tieši tajā brīdī, kad lāses kļuva lielas un asas. vismaz silts lietus. tāds, kurā varētu arī skraidīt un žļurkstīties pa peļķēm, ja vien pēc tam drēbes visas neliptu pie ādas un nežūtu ilgi un riebīgi. ja vien varētu atmest drēbes.

vajag vairāk tādus brīžus sev. izlasīt vienu rakstu, pārliet visu zupu ar puslitru asas mērces, pēc tam apžilbt no kondensēta piena salduma, mazliet pavēlēties atpakaļ uz āziju. nē, arī tur brīžiem nogurst no bezjēdzības apziņas. un arī te. kādu dienu es noslēpšos saulē, kādu dienu man nebūs pārāk daudz darba, bet būs apziņa, ka viss, ko daru, ir darīšanas vērts. omaigād, cik tas būs lieliski.

July 9th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vasara, tas ir tad, kad var čurāt brīvā dabā un nekas nesalst, tikai kož.
Powered by Sviesta Ciba