as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

šitā šodien liekas

Journal Info

Name
penija

Navigation

November 28th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
uzleca kaut kur youtube Evija Vēbere, sapratu, ka esmu atpalikusi un noņēmusi roku no nācijas pulsa. Paklausījos. Būtu man tavas problēmas, internet.

November 23rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Nesaprotu, kur man bija prāts iet uz Suspiriu, sapratu no atstāsta, ka tā nav šausmene. Tā ir šausmene, un the worst kind-very artsy un sevi nopietni ņemoša šausmene.

November 15th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
so far “Obey” un “Woman at War”

November 14th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
"Viss būs labi" ir divas versijas.
A) Neuztraucies, viss būs labi (jo es par to parūpēšos)
B) Neuztraucies, viss būs labi (jo es esmu optimists, ja nav labi, tad vēl nav beigas, wink wink, Koelju)
Lai svētīti pirmie, lai ellē deg otrie. Metaforiski, protams.

November 11th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ļoti ekonomiski paēdu no postdiversity paneļa kanapē, moš vēlāk tomēr būs jānopērk ēdiens, bet pagaidām šīs dienas izdevumi ir 0 zlotu. Kā diversity panelī sāka runāt par to, cik grūti, ka karjeras peak gadi sakrīt ar bio pulksteņa pēdējiem tikšķiem un to, ka daycare uz filmēšanas laukuma ir slapjš sapnis, vīrieši no auditorijas teju rindiņā evakuējās. Tad inscenēts doķis par IRA cīnītāju. Valdzina tie psihopāti bez nožēlas, man pat bez rīcības ir nožēla par potenciālu rīcību.

Add to Memories Tell A Friend
Pilsēta ir klusa un mierīga, ejot pirmos kvartālus, var uzskriet vien retai suņa pastaigai, gaismā viss liekas citādāk, bet tikpat klusi. Atceros, kā, kad pirmoreiz apstaigāju Talinnas Pļavniekus, nolēmu atcerēties šo sajūtu-pirmo sastapšanos. Tas ir īpaši, ja zini, ka vieta taps par mājām, bet arī citkārt tāda viegla maģija. Parkā rotaļlaukumā ir vēja stabules, gāju mājās kā pasaulē maigākajā šausmu filmā. Šoreiz šī būs mana vienīgā festivāla dienasgrāmata. No telefona, piezīmīga unsajauktiem burtiem.

November 9th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
kaķis grauž kameras statīvu.

Add to Memories Tell A Friend
Man ir kaut kāda skaņas aplikācija X, kas pēkšņi vairs nedarbojas ar IPhone, attiecīgi neveras vaļā, jo appa developerim vajadzētu prasties apdeitoties. Parasti atverot app, redzēju visus failus, vai tas nozīmē, ka faili ir apēsti un nav atrodami? Appam pašam klāt netiekot, failiem klāt arī nevar tikt?

November 8th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Mums ar d. nekādas saprašanās no pusvārda vai pat vārda nekad nav bijis. Un citiem nesaprotamā valodā mums ir tikai viens vārds.

iz čata.


a: pārvērtu šo par kanēļa dienu
d: kanēlis strikes back, ja viņu ignorē on daily basis
a: kanēļa impērija
d: biedējošās alternatīvas ir cietums, plānveida operācijas, nabadzība. vai nekārtīga māja.

October 27th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Pildīju kaut kādu anketu emergency kontaktiem. Rakstīju d., un tad bija jānorāda attiecību/radniecības forma. Boifrends jeb franciski “mazais draudziņš” vai kaut kas tajās līnijās-likās ansurdi. Tā nu cibas labākais tradīcijās ierakstīju “life partner”. Labi, ka ne “life deer.”

October 22nd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
visa vēsture ir propaganda.

October 17th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
kāds zina, vai un kā var nolādēt audio no LR (lsm) arhīviem?

October 14th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
forši, mēs šogad abi esam aizmirsuši anivērseriju. ABI. mēs esam kopā trīs gadus, romantika ir oficiāli mirusi.

October 13th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
BB es savukārt nokavēju pievienoto vērtību. Izņemot seju, protams. Varbūt kaut ko varēja izlasīt sejas izteiksmē, bet ne no aizmugures, no aizmugures vien dzeja, un dzejai nevajag skatuvi, dzejai drīkst skatuvi, bet nevajag. Bet varbūt es vairs ko nesaprotu. Proti- neko.

October 11th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
-labdien, jūs varētu ZX piedalīties diskusijā par YY krieviski?
-nē, es nerunāju tik labi kriev...
-*skeptiski pārtraucot*nu, tā jau man likās.

October 5th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
nevaru aizmigt. par daudz kas notiek manī un nekas nenotiek vienlaicīgi.

September 24th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
lasu Rokupāciju nu jau cik gadus par vēlu. Ja visas nebūtu tik daudz "slaidu un seksīgu meiteņu", kā arī tas vieglais dzeltenums, vairāk novērtētu Rudaka liderīgumu un ironiju.

upd: kad Rudaks citē "dzejnieku" Egilu Zirni, skaidrojot, kāpēc skaistas meitenes nevar izdarīt kaut ko lielisku, jo viņas taču tāpat laimīgas, ka vīrieši uz viņām skatās, tad kādu sekundi es apceru, ka tā ir smalka ironija. tā nav smalka ironija, bet reizēm es varētu iztēloties, ka viss šai pasaulē ir smalka ironija, un dzīvot taps tik tīkami.

September 3rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
trīs jauni zēni baltos kreklos ienāca kafejnīcā un plkst. 11 00 pasūtīja alķīmiķa aliņus. visi rindā parādīja ID, mazliet satraukušies, bet, šķiet, bija patiešām astoņpadsmit. jeb skaistā videne, kad tu jau legāli drīksti pirkt šmigu, bet vēl vienu gadu drīksti skaitīties pilnīgs bērns. priekā, "pirmais" septembri. es tev par godu uzvilku svārkus, ko vidusskolā nopirku humpalās.

August 14th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vai nu es neguļu patiešām gana, vai arī tikko pagāju garām savam pirmajam draugam. ticamības efektu deva tas, ka viņš arī caur saulesbrillēm mani nopētīja, gan tas, ka 10 metrus aiz viņa gāja kompānija, kas tērzēja franciski.

August 6th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
tas brīdis, kad tu ieraugi, ka pulkstenis ir pārgājis darba laika beigām, tu vēl neesi pabeidzis visus darbus, visticamāk, nepabeigsi viņus fucking nekad, bet vismaz tos pašus degošākos, kurus tu gribēji un vajadzēja pabeigt līdz darba laika beigām, tu pabeigsi šodien, un tu pasūti glāzi vīna. sešinulviena, manas dienas traģiskākais mirklis.
Powered by Sviesta Ciba