Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

as i dream about movies they won't make of me when i'm dead

Feb. 6th, 2024 02:53 pm

starp citu, hostam tomēr privāti aizrakstīju. zvērēja, ka pirmā un pēdējā reize. no savas puses apņemos pačekot viņa reviews, ja kkas fishy parādīsies, rakstīšu supportam.

Leave a comment

Jan. 7th, 2024 02:48 pm

Mazliet pasarakstījos par Poor Things (ar čali ar Lobster tetovējumu, haha), un jau nojautu, ka tas plakātiskais (male-gazey) feminisms daudziem izraisa vemšanas refleksu un rightly so, bet man likās tik jautri, nu, kā lai nepiedod. Un līdzīgi kā ar Bārbiju (jo šī filma IR Bārbija, tikai tā, kā būtu vajadzējis būt, vai Bārbija pēc tam, kad viņa aiziet pie ginekologa, kā rakstīja ltbxd)), tas dauzonīgais radošums, kas lien ārā pa katru detaļu, production design Oskars vispirms, tad Rufalo, tad varbūt Robijs Raienss un tikai tad Stouna, dzirkstoši dialogi, ironija un pašironija, un tur, kur Bārbija nošāva greizi un sāka sludināt feminismu, te Lantimoss man šķiet, ka tomēr apjēdza, ka ekspluatē Stounas varoni, un tāpēc dejoja pa trauslu līniju, Dienas skaistulei, iespējams, jā, drusku par tuvu, bet šī var būt arī mana fantāzija, kamēr tā ir pasaka, kādēļ lai tā nebūtu pasaka par tūkstoš orgasmiem un nevienu salauztu sirdi? Nu, jo Rufalo neskaitās, viņam tā arī vajadzēja.

Mana gada brīnišķīgākā komēdija bez šaubu ēnas. Bet es pašlaik arī ar katru šūnu apzinos, cik grūta cīņa ir katra detaļa, un kad tādu ir simtiem, ja ne tūkstošiem, pazemīgā cieņā noliecu galvu.

Tags:

2 comments - Leave a comment

Dec. 11th, 2023 07:06 pm

it’s a wrap!!!!!

3 comments - Leave a comment

Oct. 16th, 2023 11:15 am

bruto sestdien atnāca, kamēr strādāju alepo, ierāpās man klēpī, pagulēja tur kādu pusstundu un aizgāja prom.

Leave a comment

Jun. 21st, 2023 09:39 am

meklēju draugu, kas mani pēc garas un izmisīgas rakstīšanas un kliegšanas pret debesīm dienas aizvedīs nopeldēties. i have a dream.

9 comments - Leave a comment

Jun. 11th, 2023 10:53 pm

jūs noteikti zināt to intuitīvi neticamo statistiku, ka vecāki cilvēki ir laimīgāki - liekas, ka ap pensijas vecumu viss paliek pavisam slikti, bet, nē, statistika saka pretējo.

un vakar izlasīju teoriju, ka tā nav, vecākās vecuma grupās vienkārši esot vairāk laimīgu cilvēku, jo nelaimīgie nedzīvojot ilgi.

nu, fuck. pilnīgi sagrāva manu cerību, ka pirmspensijas dienā pamodīšos vislaimīgākā pasaulē.

15 comments - Leave a comment

May. 15th, 2023 09:58 am

izrādās, ka patiešām, ja tu visu laiku kliedz “palīgā, slīkstu”, tad, kad tu patiešām slīksti, visiem ir tāds “kamon, viņa taču vienmēr slīkst”. plot twist - es nekad iepriekš nebiju slīkusi, tāpēc man likās, ka nestabila plunčāšanās ir baigā traģēdija.

Leave a comment

Feb. 16th, 2023 09:09 pm

es saplīsīšu gabalos.

1 comment - Leave a comment

Nov. 7th, 2022 01:34 pm

somebody i used to know tomēr ir ļoti skumja dziesma.

2 comments - Leave a comment

Oct. 9th, 2022 12:07 pm

šodien M. uzlika random albumu, un sāka skanēt dziesma, ko es pēdējo reizi biju klausījusies pirms 15 gadiem, pēc tam bieži atcerējusies un slinki meklējusi, bet, nezinot ne mākslinieku, ne nosaukumu, tā arī neatradusi.

1 comment - Leave a comment

Sep. 21st, 2022 11:37 pm

Elpa Dailē brīžiem labi trāpīja vietās, liekot mazliet sajusties kā ļoti basic bitch. Un nedaudz gribējās uzzināt, kā šis viss justos lielajā zālē - tik kaila izrāde tomēr. Un vispār neatceros, kad iepriekš Dailē būtu smējusies vienās vietās ar pārējo publiku.

Leave a comment

Sep. 20th, 2022 02:07 pm

bet sapnī es noslidinājos līdz vidusjūrai pa pasaules karti kā slidkalniņu, nokļūstot tur ātrāk nekā paredzēja google maps telefonā.

galā satiku draugu, kurš negribēja ar mani iet uz teātri, jo viņam smirdīgs krekls, tāpēc atdevu savējo, un gāju uz teātri kopā un krūšturī.

Tags:

Leave a comment

Sep. 6th, 2022 09:31 am

Palika ar mani. Klipus ielikt nemāku, un tas nekas. 

Tags:

Leave a comment

Aug. 9th, 2022 12:11 pm

es ticu, ka vērtīgas pieredzes ir it visas, ko var izpurināt kā tādu palagu, caurskatīt, ieraudzīt labo, ieraudzīt slikto, sakārtot plauktiņos, paturēt siltumu, izvēdināt sāpi. es ticu, ka cilvēki savā būtībā ir labi. es ticu, ka nav nākotnes bez pagātnes. un es ticu, ka var iziet cauri dzīvei, nevienu neienīstot.

bet es neticu, ka tas ir viegli.

Leave a comment

Jul. 13th, 2022 08:25 am

Viktors Freibergs.

Leave a comment

Jun. 22nd, 2022 01:01 pm

niks keivs ieskatījās man acīs un vēlēja “hold on to your baby”. tas nekas, ka viņš ar šo rindu pēcāk ieskatījās acīs vēl diviem cilvēkiem. man priekšā bija vēl tikai viens cilvēks, kurš visu laiku centās taisīt selfijus un filmēt veselas dziesmas, bet divas viena otrā iemīlējušās sievietes mums blakus apskāvušās raudāja pie into my arms.

Leave a comment

Jun. 13th, 2022 09:31 pm

akdievs akdievs akdievs

1 comment - Leave a comment

Jan. 27th, 2022 09:44 am

sapnī dzemdēju, bet man pateica, ka bērns nomiris.

pēc laika jau mājās pacēlu svārkus, un tur ārā izlīdusi karājās zīdaiņa galviņa.

Tags:

3 comments - Leave a comment

Jan. 25th, 2022 01:51 pm

es vakar izlasīju spilvencilvēku, un sen rakstīts vārds nebija licis man raudāt.


nesen gadījās viena no tām muļķīgajām "kāpēc tu dzīvo" tipa sarunām, un atzinu, ka tāpēc dzīvoju - asaras acīs filmu beigās, retāk - grāmatās vai dziesmās, un reizēm pavisam retos mirkļos, esot kopā ar cilvēkiem.

raudāt no skaistuma, kāda pazemības pilna un svēta sajūta*.
*un to pateikt bez banāla "skat, mana sirsniņa ir instagrams ar rača vārdiem" toņa šodien nav manos spēkos.

Leave a comment

Dec. 3rd, 2021 03:31 pm

ieraudzīju galīgi apsnigušu Irbīti, vilku ārā telefonu, lai nobildētu visu to sniega bārdu un sniega visu, bet pa priekšu ejošā sieviete izvilka telefonu sekundes ātrāk, uzsmaidīju viņai un teicu, ka es tieši arī taisījos bildēt, lai viņai glīši, bridu tālāk, priekšā paslīdēja un nokrita cita sieviete "nu, brīnišķīgi" viņa sarkastiski nolamājās, kamēr mulsi stāvēju, raudzīdama, vai viņai viss labi. viss bija labi, tik vien kā izkratīja sniegu no somas, un tālāk šļūkāja piesardzīgi, apzinoties, ka zoles neklausa, un es viņai iedrošinoši uzsmaidīju, kamēr viņa kaut ko teica par "peldēšanu", jā, sniegs svešiniekus satuvina, patērzēt uz ielas, un brist kupenas tālāk, nodomāju, un tad m. atsūtīja ziņu, ka esot sarkanais brīdinājums vai kas, lai cilvēki nepametot mājas, un tas salikās tik smieklīgi.

covidu mēs pārdzīvojām, bet, lūk, atnāca sniegs.


atcerējos Paula grāmatu par sniegu.

Leave a comment

Back a Page