/**\ mūldēšana, ibio... baj veganblackgayjewfeministiclyatheisticantifa Below are 20 entries, after skipping 20 most recent ones in the "basta" journal:

[<< Previous 20 entries -- Next 20 entries >>]

March 7th, 2023
10:55 pm

[Link]

tētīts vējstiklu pielika. lieliski! Ir lielāks nekā biju domājis. Par 13cm garāks nekā vecais + vēl arī sākas augstāk. Visticamāk būs jāpalaiž zemāk, redzēs, to var pa ceļam.jau 3 dienas rasas dziedātā dziesma galvā skan.

https://youtu.be/CmMS6thpB1Q

(2 comets | Leave a comet)

March 6th, 2023
10:55 pm

[Link]

vakar Rasa uzvarēja dziedāšanās. salīdzinoši ilgi liku kopā teleskopu un meklēju tajā mēnesi. Toms paskatījās ~3 sekundes un apnika.
bija trīsstundīga telefonsaruna.
ģitāras students pēc trešās nodarbības jau puslīdz normāli kustina pirkstus un māk kādus 8 akordus.
datumi ir izdomāti un maršruts pa 80% arī. sencis saka, ka viņš vējstiklu tomēr klāt skrūvēt negribot - ja nu līdz tam saplīstot... kc.

(Leave a comet)

March 4th, 2023
10:55 pm

[Link]

aizbraucu pārbalansēt riepas. ripo ideāli, bet vēl joprojām parādās maza vibrācija pie akselerēšanas braucot virs 110km/h
arvien vairāk saprotu, ka, lai veiktu ideālo maršrutu, ir vajadzīgas vēl vismaz 2-3 dienas, tāpēc pētu alternatīvas. Laikam jau ir. tiesa, būs nelatviskāk - vairāk prieka, mazāk ciešanu.

(6 comets | Leave a comet)

March 3rd, 2023
10:55 pm

[Link]

mehāniķis kļūdījās, man bija taisnība. taču viņš ir labs mehāniķis un izdomāja kā apiet problēmu. auto tagad iet zvērā.
šodienas lielais prieks par vēl vienu brauciena pieturu. tagad gan ir dilemma, jo pat mazs līkums uzliks ekstra slodzi, kura jau tā būs mega liela. no sākuma domāju, ka pofig - jābrauc b) maršruts, bet pret vakaru sāku par to šaubīties, jo, ja brauktu kopā ar vēl kādu, ļoti labprāt pa ceļam apskatītu kaut kādas interesantākas vietas, tādējādi kvalitatīvi samazinot distanci. ja braucu viens, nekas tāds mani neinteresē un ir tikai 'starts - ceļš - finišs'. turklāt, tas augstākais punkts vēl.joprojām šķiet ļoti svarīgs.
pa dienu neveiksmīgi mēgināju atcerēties kas tie bija par salātiem... atklāsme nāca tikko - draugi, pielieciet mūsu parastajiem krējumgurķtomatu salātiem klāt ķiploku. biezpienu arī var savādāk ēst, bet kā tieši, to man nav vēl izdevies atcerēties. KC.

(Leave a comet)

March 2nd, 2023
10:55 pm

[Link]

desmit sekundes lielākā musdienās iespējamā prieka.

(Leave a comet)

March 1st, 2023
10:55 pm

[Link]

blik ir interesants, taču kaut kas tur sāk mazliet sāk kaitināt.
mehāniķis stāsta, ka vaina esot ātrumkarbā, taču noklausoties argumentus, solīja rīt pārbaudīt manu teoriju. ceru, ka viņš kļūdās, lai arī viņš ir labs mehāniķis, kamēr es esmu nekāds.
bet boris ze santehniķis atsūtīja multfilmu kurā krieviski izskaidrotas atšķirības starp sociālismu un kapitālismu.
pirms miega jāpārlasa Suvorova 1799. gada gājiens.

(Leave a comet)

February 28th, 2023
10:55 pm

[Link]

Projekts kas man parasti aizņem 2-3 nedēļas bija jāuztaisa 4 dienās. Vakar īsi pirms nosūtīšanas, atklāju, ka pašā sākuma stadijā esmu pieļāvis vienu loģikas kļūdu. Aizgāju vakarā pamācīt jaunietim spēlēt ģitāru un ķeros pie darba. Pēc pusnakts vairs nesapratu kur atrodos un ko daru, bet pabeigt izdevās.
No rīta gandrīz stundu ar senci runāju. Par motocikliem un bēru preferencēm. Izrādās, ka mums abiem tās ir stipri līdzīgas.
Vedot bērnus no skolas, pēkšņi sapratu Stefana loģistiku.

(Leave a comet)

February 26th, 2023
10:55 pm

[Link]

vakara pirms kāpšanas apzināti neēdu brokastis un neņēmu līdzi neko ēdamu, tikai ūdeni. prāts tad mazliet savādāk strādā.
šoreiz neviens nešāva, bija kluss un lejā, mežā bija pilns ar dzīvniekiem - zaķi, lapsas un padaudz stirnas. visa gājiena laikā redzēju tikai 4 cilvēkus un tos pašus uz virsotnes. tur vienmēr ir daudz cilvēku, jo taka no pilsetas puses ir ļoti populāra, bet jūs to ziniet, daudzi no jums tur ir bijuši.
guvu visādas atziņas, daudzas ar darbu saistītas, bet dažas nesaistītās turpmākajās dienas varbūt piefiksēšu šeit. ne šodien, jo zobs mazliet sāp.

(3 comets | Leave a comet)

February 25th, 2023
10:55 pm

[Link]

Aaaa, dzimšanas diena. Viss labi.
Kalns šodien bija brīnišķīgs un izvēlētā taka lieliska. Biju domājis, ka būs vairāk augstuma metri, bet nu divi Zaķusalas televīzijas torņu augstumi arīdzan nav slikti. Kaut gan interesanti - esmu ievērojis, ka, lai gan strava kartēs rāda pareizos virsotņu augstumus, uzkāpjot tajos un vēlāk skatoties statistiku, maksimālais augstums vienmēr ir mazāks. Šodien tas bija mīnus ~20metri.
Patiešām ilgi nevarēju izvēlēties, bet beidzot nopirku uz bākas/tanka liekamo somu un siltos cimdus. Līdz ar to visi galvenie brauciena pirkumi ir veikti. Gaidīt kurjeru un nākamo pārgājienu.

(Leave a comet)

February 24th, 2023
10:55 pm

[Link]

Motīvs no Drookera noveles visu dienu galvā skan, bet nevaru izdomāt un atrast no kuras.
Kaut kāds soms šodien teica, ka arī ukraiņiem esot sisu. Diezgan precīzi.
Kopš esmu sācis itāļu 'antifašistus' lamāt,saņemu ļoti daudz pikšķerējamā spama itāļu valodā.
Dražens šodien ciemos aicināja, bet atteicu, jo rīt svaigam gribās būt.

(Leave a comet)

February 23rd, 2023
10:55 pm

[Link]

Hmm... nevaru izdomāt kur tas ir. Tagad ir uzdevums!
+
Šķiet, ka itāļu 'antifašisti' ir vēl krietni stulbāki par spāņu.

(Leave a comet)

February 22nd, 2023
10:55 pm

[Link]

Sestdien, 'Ņemt. Kalns. Upe. Slēpt.' Sākums 11.00, tāpat kā pēdējoreiz gāju - starts no stāvlaukuma pie spraugas kroga. Tur ir interesanti kāpumi - kritumi. Vajadzētu būt labiem augstuma metriem un skatiem uz saulaino tāli. KC.

(Leave a comet)

February 21st, 2023
10:55 pm

[Link]

Tā reti gadās, bet Rasa naktī sāka raudāt, jo sāpēja galva un vēlāk arī slikti palika. Viņa ielīda pie manis un visu nakti nomocījās, tikai uz rītu labāk palika. Uz skolu arī viņa negāja un palika ar mani mājās. Gājām pastaigāties, apspriedām grāmatas ko viņa lasa un ik pa brīdim vienkārši klusējām.
Nezinu kas viņai bija galvā, bet pats šodien daudz par naidu domāju. Kā uz to es reaģēju, kā citi, kā vajadzētu u.t.t. Uzprasīju arī Rasas domas un, sev par lielu pārsteigumu, uzzināju, ka Rasai nav vispār skaidrs naida koncepts, viņa nezinot kas tas tāds esot. Jocīgi, jo es viņas vecumā biju liels naida eksperts. Bet, vēlāk mēģinot atcerēties bērnību, varu droši teikt, ka ap to vecumu arī kādu personu pedējoreiz ienīdu. Tagad naidīgakais ko no sevis varu izdabūt precīzak būtu raksturojams kā 'kaitinošs'. Vai kaut kas tāds, no kā es mazliet baidos. Vai abas lietas kopā.
Uzzinājusi kas ir naids, Rasa teica, ka ienīstot visas kurpes kas neesot čības.

Vēl es šodien beidzot dabūju mašīnas tehnisko pasi un kaut kādu algas pielikumu.

Jā, es ļoti baidos no naida un naidīguma. Tas mani var gan paralizēt, gan atseviškos gadījumos darīt diezgan agresīvu un neiecietigu. Pēdējais gan 99% gadījumos novērots attiecībā pret visādām publiskām naida manifestācijām - agresija uz ielas, pret apkārtējiem u.t.t. Kaut kur tur ir daļa no vēl nepateiktas nakts_dzejas atbildes. KC.

(Leave a comet)

February 20th, 2023
10:55 pm

[Link]

10 sekundes.
Šodien sāku mācīt vienam jaunietim ģitāru spēlēt. Man nav jums jāstāsta, ka es nemāku ģitāru spēlēt. Izskatās diezgan talantīgs, 15 gadi, īstais vecums.
Pa ceļam uz nodarbību ar Lauru (mana izcilā loģistikas menedžere) apspriedām plānu, kas pagaidām ir vairāk kā viens. Vēl, pa ceļam uz turieni, redzēju kā cilvēki uz ielas dara pāri viens otram un, klausoties ar vienu ausi Lauru, mēģināju uzreiz ātri izdomāt tam attaisnojošus iemeslus. Atradu daudz un dažādus, pēc kā man likās, ka jāpieiet klāt un jāsalabina, varbūt jāsaka uzmundrinoša runa vai pat jāriskē un abas puses jāapskauj, bet tikmēr visi, izņemot mani, bija jau izklīduši.

Aizmirsu vakar pateikt. Man ir Petzl Tikka Core. Iztur h über-zemas un augstas temperatūras, lieliska gaisma un nekad nav nācies pasākuma laikā uztraukties par baterijām. Iesaku. /aizeju paklausīties "Ný batterí"/ KC

(2 comets | Leave a comet)

February 19th, 2023
10:55 pm

[Link]

3 minūtes.
Protamska ar vēsu prātu visu saprotu un varu sev iestāstīt kaut kādu izskaidrojumu, pamatojumu, taču trīceklis pārgāja tikai mašīnā esot, brīdī kad pieņēmu lēmumu - ja nevaru braukt maija vidū, tas ir jādara aprīļa beigās, nevis jūnija sākumā. Sniegs nav lāsts un pasaulē ir daudz briesmīgākas lietas no kā baidīties. Neesmu izdomājis vēl kā to precīzāk aprakstīt. Neskatos uz to kā uz kaut kādu risku. Tā ir mana apzināta izvēle, kas liek justies diezgan labi, dzīvam un īstam. Mēģināšu atrast puslīdz normālus ziemas cimdus, pārējais būs kalnu prikids. Citas riepas vairs nemeklēšu. Līdz tam jatrennējas gan būs vēl vairāk.

Toms no rīta pamodināja. Neraudāja, bet teica, ka kaut kas esot acī iekritis. Viena acs aizpampusi, nātrene ap abām. Neko neesot ēdis, tikai ūdeni padzēries. Tā ir viena no pretīgākajām bezpalīdzības sajūtām - skatīties kā bērns mokās. Sen tā nav bijis. Kad viņam palika labāk, devāmies uz viņu mīļāko kalnu (es viņu klātbūtnē nevaru vairs to saukt par 'kalnu', jo uzreiz pretī saņemu lekciju, par to, ka tas nav kalns, jo 'kalni' sākas no 600m.v.j.l.

Nedēļas nogalē, visticamāk sestdien, Ņemt. Kalns. Upe. Slēpt. KC.

(Leave a comet)

February 18th, 2023
10:55 pm

[Link]

Toms un Rasa uzvarēja dziedāšanas konkursā. Var redzēt - viss tēvā, tas arī ir izcili varens dziedātājs.

(1 comet | Leave a comet)

February 17th, 2023
10:55 pm

[Link]

šodien pat līdz upei netiku, arī tabletes nepalīdzēja.
vakar Bertas nāves apliecību atsūtīja.
jāmēģina līdz rītam tikt uz kājām, lai varu bērnus uz kaut kādu skolas pašdarbības konkursu vest. nezinu ko dziedās, bet skaitīs ļoti labu dzejoli:

Dziļā ziemas vakarā
viens tāds JĀ un viens tāds NĒ
abi gāja pastaigāt –
viens tāds JĀ un viens tāds NĒ.
Visi, kuriem pretī nāk
viens tāds JĀ un viens tāds NĒ,
rausta plecus neziņā,
kurš ir JĀ un kurš ir NĒ

Iet un iet pa ceļu tā
viens tāds JĀ un viens tāds NĒ,
kamēr abi apmaldās –
viens tāds JĀ un viens tāds NĒ.
Raud nu gaužas asaras
viens tāds JĀ un viens tāds NĒ,
jo tie paši nezina,
kurš ir JĀ un kurš ir NĒ.

(Leave a comet)

February 16th, 2023
10:55 pm

[Link]

šodien biju pa vēlu.
ap to laiku gan knapi līdz upei varēju aiziet. Tomam ir labāk. iedzēru kaut kādu tableti un atlaida uz pāris stundām. vakarā atkal sūdīgi, bet vismaz galva sāka normāli stradāt.
kaut kas nav kārtībā ar maiju, bet man vajag nomierināties un ar vēsu prātu apdomāt situāciju, jo, ja nav maijs, tad nav daudz kas vairāk, bet to es nevaru pieļaut.
blik'ā tikko, tikko atradu mega kļūdu. t.i. pašu kļūdu neatradu, bet piefiksēju, ka kaut kas neiet. šovakar vairs negribu domāt un meklēt kļūdu. izstāstīju Tomam kā darbojas Toad.
otra lielākā karšu shēma, pēc skaļiem paziņojumiem pagāšgad, ka tie pametot by un ru tirgu, tagad veicina brenda atpazīstamību iekš by. dedziet ellē.

(Leave a comet)

February 15th, 2023
10:55 pm

[Link]

ar slimo Tomu jau trešo dienu pa māju dzivoju. foršs puika, baigi izaudzis. mēs ejam pusdienlaikos staigāt. vakar viņš bija tik vājš, ka knapi līdz upei varēja aiziet. šodien jau labāk. pastaigas laikā biju pārsteigts, ka seja pēkšņi sāk sen nelietotos muskuļus darbināt. pāris stundas vēlāk vēl pāris sek bija.
vakar tumsā pie jūras, starp krauju un akmeņiem, visādas ēnas rādījās. par pirmo sapriecājos, pārējās jau bija kaitinošas. vējš, zvaigznes un palieli viļņi. pirms tam atkal prāts cauri visiem elles lokiem izgāja, normāli. Mein Kampf.
'patikt'. tur vispār nav nekā kam patikt, tas skaidrs. bet visādi citādi pat +/- laba skaņa un atpazīstams teksts.
vēlāk pēcpusdienā pēkšņi sajutos slims, turklāt, viens skripts lēnu velkas, tāpēc ierastās vakara nodarbes vietā tagad sega, tēja, darba laptops un Svenkšķa atsūtītā filma par Peļevinu.
aizvakar redzēju kurjeru aizbraucam. bez klauvēšanas bija atstājis zīmīti pastkastē, ka nav neviena mājās. uzreiz zvanīju viņu kantorim, taču, tā saruna ātri kļuva abpusēji bēdīga. vakar dabūju paku, bet promvedošais kurjers ap to laiku bija jau uz prāmja. nākamais tikai pēc mēneša, kas nozīmē, ka motociklu būs jāsaved kārtībā 6-7 nedēļās. vajadzētu paspēt.

gribu Ņemt.Kalns.Upe.Slēpt.

Ar Lauru apspriedām šiem tekstiem izvēlēto sintaksi. KC.

(Leave a comet)

February 14th, 2023
10:55 pm

[Link]

Apmēram 2-3 sek.
Toms Valentīndienā uzdāvināja zefīru. Pusi.
KC

(Leave a comet)

[<< Previous 20 entries -- Next 20 entries >>]

Powered by Sviesta Ciba