/**\ mūldēšana, ibio... baj veganblackgayjewfeministiclyatheisticantifa Below are 20 entries, after skipping 20 most recent ones in the "basta" journal:

[<< Previous 20 entries -- Next 20 entries >>]

July 21st, 2022
10:55 pm

[Link]

Presiitei taisnība - Neutral Milk Hotel ir lieliski. Labākais kas kopš Stupina dzirdets.

(2 comets | Leave a comet)

July 20th, 2022
10:55 pm

[Link]

- Jāatzīst, ir lietas ar kurām pats netieku galā. No sākuma ir kauns prasīt palīdzību un tad cīnos pats, bet, kad saprotu, ka viss, cauri, viens galā netieku un prasu palīdzību, ir jau tik tālu, un sarežģīti, ka idiota loma rokā.


- Te ir palikusi vēl viena tāda ļoti pamatīga vieta, kuru vienmēr esmu gribējis apmeklēt. Cik esmu skatījies, vienmēr biļetes izpārdotas mēnešiem uz priekšu, bet kaut kā beidzot paveicās. Varbūt dēļ solītā lietus kāds ir pardomājis.
Braukšu ar motociklu, jo vajag nelaika un daudzdienu pakošanās pieredzi. Plānā 900km, no kuriem 600km pa lietu.

(2 comets | Leave a comet)

July 19th, 2022
10:55 pm

[Link]

- man ļoti patīk sava ķivere, bet tā ir pa pusei laba. Labā puse (tā, kura uzdāvinātā, protams ka) ir lieliska, bet kreisajā visu laiku ausī vējš šņāc.

- mollija beidzot ūdenī.

(4 comets | Leave a comet)

01:03 am

[Link]

Ok, ir vēl. Daudz īstenībā.

Bailīgi, es zinu.

(3 comets | Leave a comet)

July 18th, 2022
10:55 pm

[Link]

Aiz aizvērtām durvīm.


Sēdēt, gaidīt, smaidīt.

(Leave a comet)

July 17th, 2022
10:55 pm

[Link]

Šodienas kalnu biju ilgi gaidījis. Ar bērniem tur iet nevarēju, viens negribēju un Krzysztofs vienmēr kaut ko citu piedāvāja. Tāpēc arī vakar devāmies uz vistālāko kalnu.
Daudz ripojušu akmeņu un dubļu. Pa ceļam satikām astoņus cilvēkus, neviens līdz galam nebija ticis. Apmēram 100m no augšas bija iestrēgusi sieviete, kurai bija sākusies panikas lēkme. Mazliet parunājām un izskatījās, ka viņas partneris saprot ko dara (vakar ar vienu aci pieskatīju acīm redzami neveselu onku, kurš kāpa lejā ar spieķīti un vairakas reizes skaļi, sāpēs bļaudams krita, taču no palīdzības atteicās. Respect! Tur gan nebija tik stāvs un nekur tālu aizvelties nevarēja, taču daudz nevajag lai galvu pret akmeņiem atdauzītu). No stāvvietas līdz augšai ejamais attālums 1.1km, kuru laikā jāpieveic 500 augstuma metri. Ja paklūp pie augšas esot, apstāties izdotos tikai 300m zemāk. Katru gadu kāds tur iet bojā (šogad kaut kāds spāņu džeks) un glābeji tiek saukti bieži, jo bieži. Cirtnis ir, varbūt beidzot jānopērk krampōni un jāmēģina arī ziemā uzkāpt.
Ieliku bildes stravā un instagramā, bet nu tur slīpumi/stāvumi/augstumi īsti nav saprotami.

Lejā sagaidīja daži skatītāji, no kuriem viens bija atbraucis ar pilnīgi jaunu āfriku. Parunājāmies, piedāvāja izbraukt, taču atteicos, jo biju piekusis un nekad iepriekš ar automātisko kārbu nebiju braucis. Nu, it kā jau parasts skūteris, taču viņš pirms tam sūdzējās, ka nestrādājot tik labi kā gribetos, pārslēdzot ātrumus manuāli, bet tur pie kreisās rokas ir 17(!!!) dažādas pogas. Septiņpadsmit!!! Saskaitīju. Pie labās rokas apmeram tik pat. Pārsteidzoši neērta sēdēšana, kantains beņķis un stūre likās augsta, rokas sanāk turēt gandrīz taisni izstieptas. Nez, varbūt tā vajag un ir ērti. Bet nu forši, forši, ja ir lieki 20k.

Atpakaļceļā izdevās neapmaldīties, lai arī waze atkal neceļos gribēja vest. Sākumā kaut kā nevarēju sakoncentrēties, vairākas reizes stājos kaut ko pieregulēt, līdz izdomāju izdzert vēl vienu kafiju, pēc kuras viss aizgāja kā pa sviestu. Nogalināt neviens nemēģināja un bīstamākais moments bija muša, kas 50km starp manu seju un ķiveres stiklu notusēja. Un 24/7.

(Leave a comet)

July 16th, 2022
10:55 pm

[Link]

Tematiski.


(2 comets | Leave a comet)

July 15th, 2022
10:55 pm

[Link]

Tā kā šoreiz neviens pusceļā nepiebiedrojās, pārzīmēju ierasto maršrutu uz īsāku. Pēc kalnu šķērsošanas, kurus pārzinu labāk kā savas kabatas (kabatas pārzinu apmēram), uzspiedu uz nepareizās kartes, kā rezultātā solīto 4h vietā galā nokļuvu pēc 5.5h.
Kalni nereāli skaisās krāsās bija, vispār bez mākoņiem, bet negribēju stāties un bildēt.
Vienā posmā remontēja ceļu, asfalts bija noklāts ar šķembām. Dabūju pirmo akmeni sejā un mocis ar šīm riepām uz tāda ceļa ir gandrīz nevadāms. Uz ledus būtu bijis vieglāk.
Nogalināt mani mēģināja vienreiz un, ja pati vadītāja nebūtu noreaģejusi, es tagad gulētu citur. Varbūt pat vairākās vietās vienlaicīgi.
Braucot izdevās izmest no galvas darbu, bet tas uzreiz atgrieza vaļā visu pārējo.
KC

(Leave a comet)

July 13th, 2022
10:55 pm

[Link]

(Leave a comet)

July 12th, 2022
10:55 pm

[Link]

Parbaudes laiks beidzas pēc 2 nedēļām, bet zvanu saņēmu tikko. Būs full contract.

(Leave a comet)

July 9th, 2022
04:58 pm

[Link]

Motocikls ir forši, bet lielās pilsētas sestdienas rīta paģirainie autobraucēji šodien trīs reizes mēģināja mani nogalināt. Tas ir, ja neskaitot parastos idiotus, ko parasti var laicīgi pamanīt. Nejokoju.
KC un tikai. Nekas cits.

(3 comets | Leave a comet)

July 8th, 2022
10:55 pm

[Link]

Uz ceļa nenotiek 'negadījumi', bet gan slepkavības un/vai pašnāvības.

(Leave a comet)

July 5th, 2022
10:55 pm

[Link]

kcloroml.

(Leave a comet)

July 3rd, 2022
10:55 pm

[Link]

Pagāšnakt sapņoju, ka zobārsts uzlicis priekšzobam palielu plombi un tā sadrūp kā veca krāsa. Skatījos spogulī un priecājos, jo viss it kā bija ok.
Plombe tiešām bija liela. Apmēram vienas cigaretes tabakas daudzums. Uzliku uz plaukstas un nobildēju. Turklāt, zobārsts tur bija ielicis arī pērli un divas Valmieras stiklašķiedras bumbiņas.

Ja nu kāds nezin kā tās izskatās:
https://www.eliesma.lv/sites/default/files/dsc_0011_1.jpg

(Leave a comet)

July 2nd, 2022
10:55 pm

[Link]

- kartupeļi izcepti, lampas pieliktas.
- tikai pirms pāris dienām pamanīju kalnu updeitus. dēļ man pilnībā neskaidrā taimlaina, to mērķi un maršruts, maigi sakot, izskatās nesaprotami un tikai minami - visplašākais spektrs ar visām iespējamajām variācijām.

(Leave a comet)

June 29th, 2022
10:55 pm

[Link]

-Pa logu redzēju kā ceļotāji piestāj blakus manam auto, cītīgi to pēta un nāk runāties. Diezgan uzmācīgi gribēja to nopirkt. Nauda esot. Parādīja.

-uznāca kaut kāda sen nebijusi vēlme un pat vīzija.

(Leave a comet)

10:55 pm

[Link]

Tomēr pastrādāju.
Parasti pāris stundas pēc ēšanas prāts strādā vislabāk. Līdzīgi kā, ja 'kautkuršā' (as per Rasa) iemīlas. Paēdis un iemīlējies prāts ir vispār kosmoss.

(Leave a comet)

June 28th, 2022
10:55 pm

[Link]

Tikko ar mani notika divas sen nebijušas lietas - paēdu un uznāca miegs. Jāizmanto iespēja, darbs pagaidīs.

(Leave a comet)

June 24th, 2022
10:55 pm

[Link]

Vakar izdomāju 'joku' par sevi, t.i. apgriezu un pielāgoju populāru teicienu, bet šodien, tulkojot un spēlējoties ar to savā galvā, sāku domāt, ka esmu vienkārši pamanījis tā sākotnējo vēstījumu, jo latviski tur ir 'zaķi', angliski 'birds', šaut patiesībā nav nekas labs, tikai divi paliek.

(Leave a comet)

June 22nd, 2022
07:22 pm

[Link]

Tomam šodien paliek 7 gadi.
No rīta iedevu dāvanu, parādīju kā lietot un nodevu instrukcijas - uz skolu līdz neņemt, lidmašīnās tikai nododamajā bagāžā un vispār uzmanīgi.
Pirmais ko viņš izdarīja - noskaidroja, ka dāvana maksā €89 un tad visu dienu mācījās kā attaisīt-aiztaisīt, kas nav nemaz tik viegli viņa vecumā.

Drīz it kā gulētiešanas laiks un jāēd kūka, bet nevar saprast ko darīt, gaidīt vai negaidīt.

(2 comets | Leave a comet)

[<< Previous 20 entries -- Next 20 entries >>]

Powered by Sviesta Ciba