Vakar beidzot atklaju peldsezonu. Vispār pagaidām diezgan stulba vasara. Vasara, proties!
kas vasarai vainas? ļoti jauks laiciņš.
Tas tāpēc, ka Tu visu laiku strādā un nenāc laukā spēlēties, kad aicina draudziņi 🤣
kas vasarai vainas? ļoti jauks laiciņš.