krēpjlācis [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Oyto koncerts [Sep. 20th, 2017|10:38 pm]
[Tags|, , ]

Oyto bija lielisks koncerts, Bolderājā forši var sastūķēties tādā sviedrainā atmosfērā. Ja aktu zālē vēl bungas novietotas, tad baigi daudz vietas arī nepaliek, kas rada tādu forši saspiestu noskaņu. Man liekas dīvaini, ka uz viņu koncertiem pārsvarā nāk gandrīz tikai viņu vienaudži / draugi, jo tas ir diezgan unikāls noiza, eksperimentu un dažādu metāla novirzienu krosouvers, turklāt diezgan spilgti un tehniski kruti izpildīts, labi rifi, izcilas, ātras un haotiski stindzinošas bungu partijas, spīdzinošs vokāls. Varbūt vecie nav gatavi kaut kam jaunam un labam.
link1 comment|post comment

[Sep. 17th, 2017|11:14 pm]
psc, tik daudzi nezina, kas ir klonītis, piunīgz wājprāc
linkpost comment

[Sep. 17th, 2017|08:52 pm]
kur var nopirkt cerību?
link3 comments|post comment

viss ir slikti [Sep. 15th, 2017|07:21 pm]
man šķiet, ka daudziem foršiem cilvēkiem iet slikti. daudziem maniem draugiem, vai cilvēkiem, kas bija mani draugi (piemēram, kad viņiem tam vēl bija laiks) iet slikti. man manā situācijā ir grūti saglabāt jebkādu optimismu, jo pat tie, kuriem daudzās ziņās paveicies vairāk, stāsta, ka nekas nav īsti labi. tieši tāpat ir arī jāpiepūlas, lai saprastu, ka es neesmu nekāds nihilists, man pat noteikti kaut kādā ziņā patiktu dzīvot, ja vien es to SPĒTU.
link21 comments|post comment

nāve [Sep. 8th, 2017|09:07 pm]
[Tags|, , ]
[mood | cold]
[music |Ministry - Just one fix]

vakar man ģimenes ārste ļoti apņēmīgi izrakstīja jaunas zāles (sak', ko ta visi kaut kādus mēslus te 10 gadus ir rakstījuši), tad es tās izdzēru, aizgāju uz publisku vietu, man palika tik slikti kā nekad iepriekš, knapi tiku mājās, ceļā sastaptajiem ļaudīm bija smieklīgi skatīties, kā es streipuļoju un cenšos izvemties (nesanāca). šodien ļoti smagi izcietu darba dienu, joprojām bija slikti, ārsti sazvanīt nesanāca. gāju random pastaigā pa aptiekām, lai nopirktu 40 mg Anaprilīnu bez receptes. kopā biju četrās aptiekās. paldies Aptieka ABC un tās māsiņai, kas izglāba manu dzīvību, atļaujot man iegādāties zāles. šitā viena drape asinsspiedienam / pulsam biš palīdz. citādi kaut kādā brīdī likās, ka nosprāgšu un nosprāgšu tajā ne-patīkamākajā nāvē.
link20 comments|post comment

Velo tendēts ieraksts [Aug. 31st, 2017|08:11 pm]
[Tags|, , , ]
[music |Coil - Sex with Sun Ra ]

Pēc darba sapratu, ka ar velosipēdu braukt mājās nebūs lemts, jo aizmugurējā riepa bija tukša. Tā kā vēlme labot to pašam bija ļoti minimāla, stūmos līdz Trasei, pa ceļam baudot, pieņemu, vienus no pēdējiem šī gada saules liegajiem pieskārieniem putekļainajās un drūmajās Rīgas ielās. Trasē sapratu, ka skaidrā nauda ir beigusies, tāpēc gāju līdz Bērnu Pasaules Swedbank bankomātam, kas, kā izrādījās pēc pastāvēšanas rindā(!?), nestrādāja. Iegāju DNB bankā, lai noskaidrotu, ka DNB ir draugi Swedbank bankomātos, bet Swedbank vairs nav draugi DNB. Tad nu gāju uz to bankomātu, kas Čaka ielā pie tā veikala gandrīz pretī Lāčukam, bet izrādījās, ka tur vairs ne tā veikala, ne tā bankomāta. Tad atcerējos, ka agrāk, braucot uz ČAB trijstūri, bankomāts rādījās pie Mego, tikai tajos laikos nekad nebija vaļā. Tad nu šoreiz tur izņēmu naudu, aizgāju atpakaļ uz Trasi, kamera bija nomainīta - izrādās, ka kāds pa Rīgu bijis izbārstījis stiklus. Tomēr vēl es izdomāju, ka uzlikšu sev platāku dibenbalstu. Tad nu stāvēju ar izvēlēto sēdekli, tajā brīdī Trasē ieradās Māris Sirmais un paziņoja, ka vēlas jaunu priekšējo gaismu. Protams, tika izinspicēta viņa vecā gaismiņa, uzlikta jaunā gaismiņa, es tikmēr pagaidīju. Parasti, kad es kaut kur ieeju, es bikli paskatos, vai ir jau kādi aizsākti procesi ar citiem cilvēkiem, un nemierīgi pagaidu savu laiku. Šī bija jau kāda trešā reize Trasē, kad manu apkalpošanu tās vidū diezgan brutāli pārtrauc citi cilvēki. Bet, protams, lai jau diriģentam tiek, viņam noteikti bija jāsteidzas. Pat ja nebija, viņam bija jādara krietni dižākas un svarīgākas lietas nekā man. Es nopietni, ja kas.

Kad dabūju savu komplektu, varēju atkal izbraukt uz Barona ielas celiņa-visiem, ko tagad sanāk izmantot biežāk. Vispār man tas celiņš vieš aizdomas un skepsi ne tikai tādēļ, ka ir ļoti grūti apdzīvot citus velosipēdistus vai tādēļ, ka uz tā vienkārši randomā mēdz stāvēt gājēji, bet gan tādēļ, ka sasodīti bieži vien mašīnas mēdz tos riebīgos velorastus gribēt iespiest asfaltā. Es saprotu, ka Ceham ir daudz fanu, bet varbūt tomēr nevajag. Es braucu ar riteni pa pilsētu tieši tāpēc, ka varu tā jauki apbraukt visas mašīnas, kas stāv savos sasodītajos sastrēgumos, braukājot savus pieckilometru maršrutus, tāpēc man neliekas loģiski, ka mašīna stāv vietā, kur man tai vajadzētu varēt pabraukt garām. Šoreiz man pat kāds apdāvinātais izdomāja sākt taurēt, jo laikam nobijās, ka noraušu nost viņa spogulīti, jo viņš, protams, nejaudā nostāties savā sastrēgumā tā, lai pa labo pusi viņam varētu pabraukt garām. Tad nu parādīju dienišķo fakjū un aizdevos tālāk - pretī saulei, pretī mājām, pretī mūžīgām ciešanām, nolemtībai un nāvei. Paldies par uzmanību.
link2 comments|post comment

pēdējās dienas sentiments ir tik nepievilcīgs kā korumpēta menta ekskrements [Aug. 23rd, 2017|09:50 pm]
[Tags|, , , ]
[music |Kuzucuk - Pilsonis Kains]

vispār, par spīti trauksmei, šovakar jūtos gandarīts, rīt pēdējā diena manā cietumīgajā darbiņā, esmu jau dabūjis kādus sešus parakstus savā apgaitas lapā (rīt jādabū pēdējie divi, kad atdošu savu čekinkarti jeb vietējo etalonu), izmetu ārā gandrīz visus savus printētos dokumentus, uzrakstīju garu darba aprakstu, lai pēcgājēji mācētu smuki analizēt un apvienot administratīvos datus, kā to savulaik esmu darījis es. rīt, tātad, tusiņa diena, sāļās standziņas, olīvas, ābolkūka un saldējums ar mērcēm, turklāt, tā kā karti nodošu, tad principā manas laika atskaites nu jau ir beigušās. rīt ceru tikt ārā ātrāk un doties drēbju šopingā. parīt toties uz no man zināmajiem brīnišķīgāko vasaras festivālu Menuo Juodaragis. pirmdien jau jaunajā darbiņā.
linkpost comment

ciemiņu būšanas [Aug. 23rd, 2017|09:48 pm]
[Tags|, , ]

es šo varētu izstāstīt arī daudz krāsaināk, bet nogurums, tātad vakar pie manis bija ciemos krusttēvs (jā, man ir 4 vārdi), viņš ir bērna kopšanas atvaļinājumā. pirms aiziešanas atvaļinājumā bija paspējis salekties ar savu topošo priekšnieku. nu šis priekšnieks, kuram ir ap 30, bija savās mājās nokritis pa trepēm un nomiris. tā kā viņam vismaz ar šo priekšnieku problēmas nebūs. jo būs cits.
link6 comments|post comment

[Aug. 23rd, 2017|09:47 pm]
[music |Death in Rome - Wrecking Ball]

uzcepu ābolkūku ar sviestmiltcukura drumstalām. garšīgi <3
linkpost comment

[Aug. 16th, 2017|06:50 pm]
[music |Meshuggah - Closed eye visuals]

man ļoti patika skatīties trusīša video. pēc tam gan pamanīju, ka šis trusītis ir pazudis. tas bija bēdīgi.
link2 comments|post comment

[Aug. 9th, 2017|12:53 pm]
[music |Jēkabs Krēsliņš]

šai naktī, kad gavilē mums visas dievības
sviedri un siekalas plūst kopā vienā
no tava ķermeņa ārā trauc dīvainas želejas
melna nakts pārtop saulainā dienā
linkpost comment

[Aug. 9th, 2017|12:38 pm]
[Tags|]

Es jums, ak, brāļi un māsas, pastāstīšu, kas notika piektdien. Es jums, ak, mani bolshij draugi, pastāstīšu, kas notika piektdien. Tā lūk, pēc kārtēji izvemtām Kelloga bumbiņām un tādām citām štellīgām padarīšanām, es, pārēdies vārītas olas, lai kunģis tomēr spētu izturēt kārtējo beznaudas dienu, devos uz pelēko iestādījumu. Pelēkajā iestādījumā es meklēju jaunus izklaides veidus, jo vecie izklaides veidi, man, zinies, bija manāmi apnikuši. Visas tās dratsing, sipas spēlēšanas, slepenu kameru novietošanas gaiteņos, diktafonu darbināšanas, fotoaparātu čakarēšanas, bezzōmny smeckinga un skolmeistaru kaitināšanas lietas. Es gribēju atklāt kaut ko pilnīgi jaunu. Bet man neizdevās. Es to visu atceros tā, ka vācu valodā, jā, astoņos no rīta, vācu valodā, par ko man nāca smeck, es atkal pielietoju tās kameras brīnumainās opcijas filmēt pašus izpuvušākos griestus un pretīgākos izglītības iestādījuma kabinetus, kādi šajā pasaules redzamajā daļā sastopami, jā, es to apbrīnoju, bet sajūsmu neizrādīju, jo varēju taču tikt pieķerts. Ak, dārgie, pieķerts un nosodīts par izglītības nolūkiem atvēlētā laika ļaunprātīgu izmantošanu, ak, bez modālajiem darbības vārdiem un nenoteiksmes un trešā partizipāļa galotnēm, ak, nē, tikai ne šādu nejauku galu! Un divas. Pēc kārtas. Četras. Un ģeogrāfijas. Bezjēdzīgas burtnīcas pārrakstīšanas ar kaut kādu pie kartes saukšanu, lai es rādītu kaut kādas valstis kartē, kuru lokalizāciju jau sen esmu iegaumējis savā guliverā. Baigie cal. Un tālāk, o, jā, kultūras vēstures. Es Kārlim blakus. Un mēs apspriežam, kā mēs gribam tai skolotājai brooko pataisīt melnu, lai viņa izbeidz saukt mūsu klasi par maukām, dirsējvālodzēm, lapu piedirsējiem un neaizrāda mums par mūsu itin nekaunīgo orgānu atkailināšanu, plikajiem kuņģiem un atsegtajiem mātīšu kratuļiem. Arī man viņa piesienas, pasūta dirst, jo es, lūk, šajā dienā tēloju viņai tik nesaprotamo urlu raudzes pārstāvi ar tikko Centrāltirgū nopirktām treniņbiksēm ar divām svītrām, kas simbolizē manu varenību, simbolizē to, ka dzīvē tiecos tikai pēc augstākiem mērķiem un ideāliem, ak, jā, tieši tāpēc man ir divas vertikālas un NEVIS horizontālas svītras, mana burvīgā draudze, tieši tāpēc man ir mans RUSSIA krekls un marihuānas cepurīte un mans vēl divu pacanu bars, kas ar mani kopā mūžīgi mūžos, āmen, treniņbiksēs un visos pārējos cal. Un mēs atkal gribam izšķaidīt viņas litso, mēs dva - Kārlis un es, mēs viņu vairāk nespējam izturēt, jā, to sauso, bezjēdzīgo faktu drukāšanu. O, jā, un kad kultūras vēstures ir galā, tad ir kārta literatūrai, kurā kopā ar Kārli plānojam varbūtības teorijas, domājam nežēlīgas domas un runājam portugāļu valodā, pa reizītei nofotografējot kādu jaunu zīmējumu, kas kladē pa vācu un krievu valodas stundām tapis. Un mūsu uzdevums ir par Lielo Līko stāstīt, precīzāk, par Lielā Līkā un Pogu Lējēja nozīmi Pēra Ginta jeezny, un mēs nesaprotam, kāpēc seksuāla vardarbība tiek ievazāta arī literatūras stundās, kāpēc mums visiem būtu jāzin, ka pasaulē eksistē tāds in out un piedevām vēl varmācīgais in jan, par kuru mums nemaz nebūtu jāzina, bet par kuru domājam mēs gan, jā, domājam nepārtraukti. Tas, protams, nav nekādā sakarā ar literatūras stundu, jo mēs, lai gan galīgi bezoomny būdami, taču saprotam, ka Lielais Līkais ir tikai nevainīgs tēls Pēra Ginta dzīvē.
Un pēc vēstures, kurā očin horroršow klausāmies skolmeistari, skalojam mozg un mācāmies prod viedokļus, mēs tiekam atlaisti. Un horroršow nevaram izdomāt ko lai tādu horroršow izdara. Viņi pārģērbjas. Es gan iesaku vienu pamatīgu dōbidōb alu. Nē. Nekāda alus nebūs, dratsinga nebūs. Zinātniski pētnieciskais rabbit tev jāprezentē, mulķi, ne jau kaut kāds stulbs dratsing. Pa visu to laiku daudzi stulbi telefona zvanoki, - paklau, man ir halucinogēnās, nāc klausīties trešo aci; dēls, man šovakar būs nepieciešama tava palīdzība; dēliņ, man nav naudiņas pie ārsta aiziet, lūdzu, sadabū, jā, un būtu labi, ja tā pavairāk, es vēl gribu pie zīlniecītes un astropsiholoģes azitipināt; kur tu esi, bļeģ, mans mp3 pleijeris vairs nestrādā; paklau, salabosi manu fotoaparātu, man kaut kas ar LCD nojūdzās; zini, neaizmirsti šovakar savus gumijas draudziņus un alu bundžiņās. Un tāds cal. Tikmēr tas viss bars sēž un kūpina tās pašas zārknagliņas, kamēr aizeju uz to cally vonningo prezentāciju, tieku pirmais rajonā, pirmais čalis rajonā, oi ku lepni skan, jāiet prezentēt valstī, man atkal jāpārtaisa darbs, un viss tas pārejais cal. Tiešām cally, es nodomāju. Un nav neviena moloko bāra, ir tikai tas pats bārs, no kura aizgājis pirms stundām piecām, kad devos uz zinātnisko prezentāciju, kurā dabūju pirmo vietu rajonā, bet bars joprojām tajā pašā bārā un viņi sūc to pašu alu, no kura man jau bezōmny domas prātā nāk un es eju prom. Un kad es eju pa ielu, ko tu neteiksi, man saka, lai es iedodu vienu collocollu. Es saku, ka es nevienu collocollu nedošu. Un tad man saka, lai atdodu visu manu dorogoyu telefonu un visu savu ģengi. Viņi ir četri, skūtiem guliver, bālām rot un maziem, tizliem, un pretīgiem augumiem, es esmu viens, augumā raženāks, sarkanu rot, sarkaniem matiem un nedaudz sarkanu litso un es zinu, ka nekādu ģengi, ne telefonu nedošu un ka es, tāpat kā mūsu visu mīlētais Alekss, līdzi nēsāju britva. Un tad, kad saņemu kādu ceturto tolčok pēc kārtas, es izvelku savu britva un kārtīgi velku vienam pa litso, noraugos, kā sārti sarkanas krovvy mazām tērcītēm spiežas laukā no viņa sejas un otram duru iekš brooko, tas sāk crēching kā bezōmny. Arī abi pēdējie sāk crēching, un abus pēdējos es apdullinu ar stikla pudeli, no visa spēka veicot tolčok pa viņu guliver. Un tad, kad viņi sāk attapties, es skrienu, es skrienu, ko manas vecās, nogurušās noga ļauj, jā, es elsoju un pūšu līdz nokļūstu trolejbusā un pēc tam jau mājās. Un tad es sāku domāt, kas es tāds esmu, jo nekāda vara man nebūtu palīdzējusi, nekāda valsts man nebūtu palīdzējusi, valsts man spiež domāt par Lielā Līkā nozīmi, bet neaizsargā mani, jā, valsts provocē mani uz vardarbību, kaut gan es pats neesmu vardarbīgs un man nesagādā patiesu baudu kādam durt ar britva un uz to skatīties, bet maniem mehānismiem, manām pogām, jā, viņam, bogam, patīk skarties un aiztikt visas manas pogas, lai tikai es vilktu ārā to savu britva un, iespējams, nogalinātu, jā, bogam tas patīk. Un es saprotu, ka man nav nekādu izvēles iespēju, ka tā vai tā man bija jābūt britvam, ka tā vai tā trolejbusam bija jābūt tur tajā un tajā laikā, un tas, ka šis atnāca vēlāk nekā noteiktajā laikā, kad man pakaļ dzinās jau krietni bolšy daudzums urlu, tieši tad mehānismā bija notikusi tā kļūda, kāpēc es te vēl vispār varu būt, bez niecīgākajām izmaiņām iekš litso un litso uzbūves.
Un es apzinos, ka es esmu mehānisms, ka manas rokas, mana britva, manas asinis un nieres, mans trolejbuss, tik-taks un zārknagliņas, tā visa ir programma, bezōmny programma, ko kāds trakais ir sastādījis, ka tas viss ir mehānisms un es esmu neviens cits kā mehāniskais apelsīns, kurš dzīvo sistēmā, domājot, ka nedzīvo sistēmā, un pārkāpj sistēmas noteikumus, nezinot, ka sistēmas noteikumu pārkāpšana ir arī tā pati sistēma. Un Alekss, vinš nebija apelsīns tāpēc, ka to izdomāja rakstnieks, kura sievu Alekss in-janoja un nogalināja, nē, tā nebija. Viņš nebija arī tāpēc, ka pēkšņi viņu ieprogrammēja nedarīt ļaunu un eksistēt bez pašapziņas, vai arī tāpēc, ka sekoja bara instinktam iepriekš. Arī it kā skaistās beigas, kurās Alekss apsolas radīt sev dēlu, jā, kurš, iespējams, atkārtos visu to pašu, ko darījis Alekss, jā, ies uz to pašu Korrowa Milky Bar, jā, nēsās līdzi britva un dos tolčokus un dratsos, ak jā, brāļi un māsas. Jel, lūdzieties!
link8 comments|post comment

[Aug. 9th, 2017|12:23 pm]
[music |Jēkabs Krēsliņš]

- kāpēc tu domā, ka tu man patīc?
- nu, tu mani aizstāvētu pret uzbrucēju un nenosūdzētu, ja es būtu pastrādājusi administratīvu nozegumu un iespējams arī tad ne, ja kriminālu
iespējams, ja es kandidētu saeimas vēlēšanās tu par mani pat balsotu. arī tad ja tev nepatiktu manas partijas pamatnostādnes.
un, ja es atzītos, ka es mēdzu gatavot puzurus brīvos brīžos, kopā ar pensionāriem, tu nedomātu, ka tas ir nūģīgi, bet tas padarītu tavu pieķeršanos man pat varbūt vēl nedaudz stiprāku, iespējams, tu pats sāktu gatavot puzurus.
link1 comment|post comment

[Aug. 8th, 2017|09:48 am]
[Tags|]
[music |LR-3]

vispār man vajadzētu tā - vienu dienu darba, vienu dienu miega. a ir tā, ka 5 dienas darba, pēc tam 2 dienas pūliņu kaut ko iesākt ar savu dzīvi. kamon.
link3 comments|post comment

[Aug. 6th, 2017|11:48 pm]
[music |Tiamat - Whatever that hurts ]

cilvēki mūsdienās vēl ir gatavi skatīties stop-motion?
link1 comment|post comment

[Aug. 5th, 2017|04:28 pm]
[music |Thomas Newman - Dead Already ]

"I tell ya, I remember a time when I was about... I was little, I don't know... 4, 5 something like that. We had this old dog that had a litter of puppies. And I walked in the bathroom one day and my Mother was standing there, kneeling down... Dog had a litter of about 8, and my Mother was bending over killing each one of these little puppies in the bathtub. I remember I said 'why?'... She said 'I'm just killing what I can't take care of' - Then my momma said to me, she looked at me and she said 'I wish I could do that to you'. - Maybe she, maybe she shoulda."

The Cook, Spun
linkpost comment

Zirņa bēres [Aug. 3rd, 2017|06:51 pm]
[Tags|, ]
[music |Tiamat]

Zirnim bērēs uzdāvināju paciņu Pueblo tabakas, ko, uzreiz pēc tikšanas vaļā no darba, nopirku vietējā veikalā. Pa ceļam, braucot sastrēgumā ar trolejbusu, satinu arī kādas sešas cigaretes, tās viņam būs jau uztītas. Pasākums bija mierīgs, viņa tēvs ir ļoti ražens kungs. Priekšstats par krematoriju gan man bija pavisam citāds - izrādās, ka tā dedzināšana tur uz vietas laikam nemaz nenotiek. Skaņa gan tur laba. Bet tas, kas notiek pēc nāves, joprojām nevienam nav zināms.
link2 comments|post comment

Dažas definīcijas [Jul. 31st, 2017|12:05 pm]
[Tags|, , ]
[music |LR-3]

Klozetpods – sanitāri tehniskā ierīce fekāliju uztveršanai, kas pieslēgta ēkas iekšējai kanalizācijai.
Urināls – vīriešu tualešu nodalījumos pie sienas vai uz grīdas piestiprināta sanitāri tehniskā ierīce, kas pieslēgta ēkas iekšējai kanalizācijai.
Sēdpods – bērnudārzu, kā arī vispārizglītojošo skolu un internātskolu jaunāko klašu audzēkņu tualetes telpas aprīkojums, kas pieslēgts ēkas iekšējai kanalizācijai.
Bidē – higēniskā sanitāri tehniskā ierīce, kas pieslēgta ēkas iekšējai kanalizācijai.
link2 comments|post comment

Debess [Jul. 31st, 2017|08:46 am]
Cik dziļa tu, debess;
cik dziļš tevi prieks!
Visdziļākā jūra
pret tevi — tik nieks!

Cik tuvu tu, debess,
brīžiem man nāc!
Man apreibst galva, man samulst prāts.

Tad jūtu, ka zemes
saites sāk rist:
tavā dzidrajā atvarā
gribas man krist.

Un nogrimt. Un izzust — lai nav vairs nekā!
Tik zvaigznes — kā lilijas
ezerā...

(Fricis Bārda)
linkpost comment

Cirks ir beidzies, novāciet plakātus [Jul. 28th, 2017|10:01 am]
[Tags|, ]

Es ceru, ka tas amerikāņlietuviešu mačo ar savu taisno balsi un 13gadīgām meitenēm domāto muzoniņu ir beidzot atstājis šo pilsētu. Ceru arī, ka plakāti ir novākti.

Ja nu kāds nezināja, tad Anthony Kiedis atcēla visus eksperimentālās mūzikas ģēnija Maika Patona koncertus tūrē, kurā viņiem bija jāspēlē kopā ar nožēlojamajiem RHCP. Kā tādam pajoliņam var pietikt bezkaunības aizliegt uzstāties vienam no pasaules (zināmajiem) talantīgākajiem vokālistiem, turklāt vēl uzdrošināties teikt, ka “I watched [their] “Epic” video, and I see him jumping up and down, rapping, and it looked like I was looking in a mirror.” Anthony Kiedis - http://anthonykiedis.net/about-the-man/mike-pattonmr-bungle-feud/ Maiks Patons kopē Kiedisu? Haha, haha, hahaha...

https://www.youtube.com/watch?v=pdHrGLkFG6U
link4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]