krēpjlācis [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jan. 13th, 2020|03:45 pm]
[Tags|, , , , ]
[music |Death in June - Hail! The White Grain]

"Fear is a token
And, in this darkness
It never rests
My body is barren
A horse for a hero
The sun fails to burn
Hail! The White Grain
This life, this pain

His ship never sails
And my nights never end
His heart never falls
But, my tears never bleed
His lips never lie
My eyes never pray
His faith never falters
My doubt never stays
His love never slaughters
My tongue never needs
My hope and it's Angels
Our death and our deeds
My hope and it's Angels
Our death and our deeds..."
linkpost comment

province [Dec. 30th, 2019|01:40 pm]
[music |The Mamas & The Papas - California Dreaming]

festivāls ar konkrētu fokusu: novecojoši ņūmetālisti (Korn, Deftones, SOAD, Chemical Brothers, Gojira, u.c.) - https://www.provinssi.fi/programme
atrasts caur citu cibu, bet es padalos arī ar konkrētu linku, yo.
pikantumam arī sexīgākie Eirolūzijas džeki - HATARI no Islandes.
linkpost comment

[Dec. 28th, 2019|09:39 pm]
[music |Death in June - Rain of Despair]

čatot pēdējā laikā kļuvis īpaši bīstami - vairāki cilvēki manos tekstos nolasa agresiju, kuras tajos vispār nav, vai arī vismaz tāda nav domāta / es par to pats neko nezinu. kas vēl interesantāk - dažkārt kaut kādi puskomplimenti vai sentimentāli teksti automātiski tiek tulkoti kā ironija.
link9 comments|post comment

[Dec. 18th, 2019|11:40 am]
[music |Wiegedood - Ontzieling]

no rītiem gan gribas izlaist indi izplatījumā
link1 comment|post comment

[Dec. 18th, 2019|01:41 am]
[music |Yob - Grasping Air ]

mani neinteresē kaut kāda sociāli konstruēta mūžīgā konkurence, 'ātrs dzīves temps' un tamlīdzīgi deģeneratīvā kapitālisma subprodukti, es vienkārši gribu dzīvot mierīgi, ar spēju padziļināti reflektēt, veltīt laiku sev un tuvajiem, mūzikai, kino, mākslai, literatūrai, aizbraukt pie dabas, pačilot ar suņiem, uzēst kādu garšīgu cepumu, izsūkt paklāju, iestādīt kociņu.
link4 comments|post comment

visiem taču gribas apsisties no hlora [Dec. 3rd, 2019|12:12 am]
[Tags|, ]
[mood | bouncy]
[music |Meshuggah - Straws Pulled At Random]

olimpiskais peldbaseins man riktīgi iegrieza. izrādījās, ka uz šādu profesionālu iestādi iet nav neko dārgāk kā uz to NDĢ sīko baseinu, kura ģērbtuvēs pat fēnu nav. nu neko - aizeju pa tādu diezgan mājīgu ziemu, zem kājām viss gurkst un mīcās, izsmēķēju cigareti un klausos Swans - Leaving Meaning albumu, nu tas i bomba, paeju garām nemanāmajam raudošās babiņas piemineklim aizmirstajā laukumā un drīzumā esmu jau klāt. personāls ir ļoti laipns, pēc samaksāšanas visur tieku iekšā ar elektronisko čipu, kuru, nepis mani ar savu mazo dinķi, var atstāt uz rokas arī peldēšanas laikā. atrodu ģērbtuves, skapīti arī var aizslēgt ar to pašu čipu. dušās ir dušas želeja no smukām, new age kastītēm, tātad tā pat nav jāņem līdzi. pirmajā brīdī apstulbstu no tā, kāpēc ar mani uz baseinu atnākuši ir tikai pornozvaigznes (kultūrzvaigznes? kultūr-istu zvaigznes?) ar lielajiem bicīšiem un perfektajām presītēm, bet viss ir kārtībiņā, turklāt tas ir labi, ka ir jaunieši, kuri vēlas, lai uz viņu ķermeņa būtu daudz kultūras - izrādās, ka esmu iegājis kačaku ģērbtuvēs, baseina publika bāzējas nedaudz pa kreisi. tāpēc izeju cauri nelielam labirintam un redzu, ka reku jau pulcējas arī neseksuļi - mužiki ar lieliem vēderiem, opīši, sīkie, zeki, arī visādi jaunieši ar un bez atjautīgiem tetovējumiem. tā ir ierastā baseinu publika, kas man arī šķiet patīkama savā eklektikā. nu neko, noeju garām saunām - rau rau, tur jau lieli kundziņi ar plikām, milzīgām pipelēm sagūluši saunvidiņos... kā teiktu Šalle - kedas pret sauli, nākamajā rītā konstatēti lauzti kauli... bet nu neko, ejam garām. nu un paklau - eju augšā pa trepēm, tur jau mani sagaida ar pacilājošu mūziku, viņi spēlē kaut kādu maršu vai ko? nezinu, bet tiešām labs muzons. turklāt arī ģērbtuvēs muzons bija tīri ciešams - nebija nekādi radio 5 vai europian shit radio, drīzāk kāds relax.fm. bet lai varētu relaksēties, vajag kārtīgi pastrādāt - tad nu esmu iekšā baseina premisēs, velku galvā savu kaku zilo PSRS peldcepuri un gan jau izskatos pēc kārtīga nūba. skatos, kuru celiņu man ieņemt. no sākuma eju uz 'vidēji ātri', tur pārsvarā peldu kraulā. attopos, ka vajadzētu iegādāties peldbrilles. nu bet tagad nav, turpinu kraulot, ar mani vēl viens opis kraulo, šis biš lēnāk, apsteidzu viņu, puf puf, bet es jau nezinu, ko viņš tur savā paurī domā, es jau tomēr tā pa draugam. nu bļin, ne tikai es nezinu, es ceru, ka arī viņi nezina, ko es savā paurī domāju, jo tad man vispār hana būtu. izrādās, viņa sīkais arī tur peldas. nu normālā ātrumā mazulis mauc, neko sev. tāpēc izdomāju, ka iešu uz lēno režīmu. tur arī vienu reizi ielecu iekšā, pēc tam gan apstājos un pa lielajiem logiem skatījos uz ārā dusošo kapitālisma citadeli, cauri sniegputenim rēgojas sudrabots 'Rietumu Banka' uzraksts, nu gluži kā Ziemassvētku pasakā.

lēnajā no sākuma papeldu vardītē, bet izdomāju aiziet uz baseina dziļāko galu, kur ir arī tramplīni, jo tajā brīdī konkrētais celiņš ir pilnīgi tukšs. kļūda - līdz ar mani atnāk viens švaki tetovēts ruskijs (uzreiz manu, ka diemžēl arī orangutāns) ar laikam 4 saviem bērniem, 2 no tiem riktīgi resnuļi. tad nu es tur peldu uz muguras, līdz ar to redzamība nav izcila, papucis orangutāns visu laiku netālu no maliņas tur tusē, viņa sīkie resnuļi močī apkārt pa malu un lēkā iekšā baseinā, tāpat arī no tramplīniem lēkā tur kur vajag, un arī tur, kur labāk nevajadzētu. es sagatavojos ļaunākajam, bet turpinu peldēt. pāris reizes ieskrēju orangutānā, jo viņš, protams, nedomāja, ka varētu izkustēties no savas papucīša vietas, bet viņa atvasītes tomēr bija tik laipnas, ka vismaz neuzleca man virsū. domāju, vai situāciju risināt ejot pie treneriem, kas diezgan aizņemti ar saviem telefoniem un instagramiem, vai mēģināt runāt ar viņiem un sūtīt viņus uz mazo peldbaseinu, jo, par spīti tam, ka esmu tur pirmo reizi, esmu par tādiem informēts. tā kā atceros visu ieteikto scenāriju par to, ka man vajag rūpēties par gara tīrību, vienkārši pāreju atpakaļ uz vidējā ātruma celiņu (kurā papucis gan pamanās vienā brīdī iepeldēt randomā pēc nolekšanas no tramplīna - es nezinu, par ko šis orangutānu tētiņš vispār dzīvē domā...). nopeldēju diezgan labi, peldēju vēl uz muguras, ievēroju zīmi, kas norāda, ka tuvojas mala, atpūtas brīžos paskatījos lielos plakātus - daži vēsta par kasjauns.lv, kurā, izrādās, ir arī, ibiorio, mistikas sadaļa, daži par to, ka ir kāds žurnāls īstiem vīriem... mani ar savu mazo dinķi gan nepisiet, īstie vīri, joptvaimaķer!

tad nu pēc kāda laika eju ārā un prasu pirmajai random meitenei, kas iznāk no sieviešu ģērbtuves, kur jāiet uz tām slavenajām banjām. šamā vispār ne bū ne bē - izrādās fida letiņu šprāhi nemīl, ingliš ingliš, tik to ingliš. ai, tāpat neko viņa nezina, ko tu imigrantiem padarīsi, svešā tēvzemē jau pat dieva dēlu uz vispasaules ciešanu pjedestāla raudam viņi neatpazīs. bet nu labi, atrodu pirtis. protams, no sākuma ieeju rotaļupē, nošļūcu, ūdens ir dievīgi karsts, sagaidu arī pārsteiguma spaini - https://www.olimpiskais.lv/rotalupe nu izcili. pēc tam ieraugu, ka pirtīs vajag sēdēt uz dvielīša, a es vispār dvielīti aizmirsis mājās, priduraks tāds. nu neko, tur, izrādās, var dabūt dvielīšus, kas stāv tādā new age veidojumā pie sienas. veidojums atgādina bišu šūnas, tādēļ es, īpaši uzmanīgi izvairoties no bitēm, to paņemu sev. apmeklēju sajūtu pirti - jaukas aromterapijas eļļas un patīkami, ļoti forši var apsēsties tajos ļoti karstajos izliektajos flīžu krēsliņos un vēl liet sev virsū regulējamu dušu. pēc tam eju bio saunā ar sāls sienu, tur vajadzētu būt kaut kādam terapeitiskam efektam, ja jūs ticat visam labajam sālī (mana ticība gan vairāk ir cukurs). tad aizeju uz mazajiem baseiniem un ļoti patīkami papeldos ekstra siltā ūdenī. tur arī vērojama lieliska augu valsts izlase. tad iegāju tvaika pirtī - tur man patīk vislabāk un iešu vēl un vēl. it sevišķi man patīk pa to pārvietoties, jo tad karstuma līmenis mainās. tvaiki atgādina x failus, griestu lampiņas maina intensitāti, atmosfēra pat nedaudz spocīga, bet ļoti patīkama. tur arī ir duša, kas no sākuma diezgan karsta, bet kļūst arvien aukstāka - tas gan ir baigais kaifs. tad iegāju saunā - tur ir viskarstāk un arī grīda ļoti karsta. izbaudu to, ka esmu tur viens, bet pēkšņi ienāk arī orangutāns ar visu ģimenīti. nu nekas, man jābūt saprotošam, un tā arī ir - es pat saprotu, ko viņi runā. pamatā gan par to, ka tik pat karstu grīdu viņiem vajadzētu arī mājās. resnā meitenīte gan nevar izturēt karstumu un dodas ārā. gar saunu spraigi nostaigā Svetlana, viena no iekšā laidējām, laikam izslēdz rotaļupi, jo tā tikai līdz desmitiem. mums pievienojas būdīgs tēvainis, kas izskatās tā, it kā pēdējās piecas stundas būtu pavadījis dročījot, nu beidzot ir laimīgi pabeidzis un tagad var atslēgties. resnais sīkais uz šamo lūr, pēc tam mēģina uztaisīt kaut kādu prikolu, pārvietojot kaut kādu sēžamo uzparikti, bet orangutāns viņu apsauc. nu neko, dodos ārā - ieziežos ar ledu pie aparāta, kas pa maziem gabaliņiem dirš no sevis ārā ledutiņu, pats arī ir ilustrēts ar ledus grēdām no aukstajiem ziemeļiem, gan jau kaut kādiem islandiešu pidarasiem. pēc tam ieeju kontrastdušā - tā ir tik superīga, mainās te pakāpeniski, te diezgan strauji, vienu brīdi gaisma ir citplanētietīgi zaļa, vienu brīdi trauksmes sarkana, vienu brīdi patīkami rozā / zila. duša ir gan virs galvas, gan arī frontāli pret ķermeni. noslaukos dvielītī, ielieku to grozā un dodos atpakaļ augšā ģērbties ar domu par to, ka jābrauc uz Līvu akvaparku.

ejot ārā mani atsveicina iekšā laidēja un lūdz ievietot čipu čipu savācējā. tā kā es atbalstu otrās iespējas došanu jebkuram robotam, es viņas lūgumam paklausu un esmu atkal brīvs no čipa. bet, iespējams, man tomēr patika šī verdzība? varbūt man tomēr vajadzēja savu dvēseli nodot lietošanā šai nelielajai mašīnai, draugi!? SMEJOS! humors, ziniet! nu bāc, nezināt gan, perversuļi tādi, ko jūs vispār rubījat no dzīves, ekonomikas vai Švankmaijera ficenēm? da visu no tā jūs rubījat, labiņie! izeju ārā, tik skaists sniegs, smēķēju cigareti šajā biznesa rajonā un jūtu, ka visi biznesa vārti mums ir vaļā... mums tikai vajag saprast, ka MĒS esam tās HAIZIVIS!!! MĒS esam tie ĪSTIE VĪRI!!! MĒS esam PELMEŅU SARGI, PELDBASEINU PAVĒLNIEKI, NAKTSGAISMAS SUDRABAINIE PRECINIEKI!~!~!
link8 comments|post comment

[Dec. 1st, 2019|12:54 am]
[Tags|, , , , , , , , , , , , , ]
[mood |busy]
[music |Tool - Prison Sex ]

ja nu pat es varētu dot kādu 'lielo' padomu, es teiktu - nepapisiet dzīvi steigā, draugi!
link2 comments|post comment

sorry, vecīt, jāstrādā arī ellei [Nov. 26th, 2019|04:43 pm]
"Galvenā tēze Kalvina mācībā ir iepriekšnolemtības doktrīna - uzskats, ka izredzētās dvēseles Dievs nolēmis caur Jēzus upuri glābt, turpretī citas lemtas mūžīgām mokām. Kuras tās ir, to nav iespējams pateikt, tāpēc visiem ir jāstrādā godīgi, čakli un jādzīvo taupīgi."
link10 comments|post comment

mūžīgi mainīgā mode [Nov. 26th, 2019|01:12 pm]
haha, pēc ilgāka laika ieeju ibook.lv. kārtējo reizi esmu palaidis garām iespēju pārdot liela apjoma grāmatas, kas man pašam nav vajadzīgas. tomēr lielākais pārsteigums ir 'skatītākās grāmatas'. "Mein Kampf" ne tikai vairs nav pirmajā vietā, tā vispār ir izslīdējusi ārā no topa. ko tad tas nozīmē - letiņi vairs Hičiju nemīl, vai arī ibook.lv ir sekojuši ASV trendiem un šo grāmatu nobanojuši? OK, bet kas tad ir stājies Hičija vietā? haha, protams, "Dvēseļu Putenis" trending. pēkšņi visi kinomāni un viņu sekotāji sagribēja to lasīt. nu ko, man arī ir tā grāmata, jāsit gaisā, tikai 15 eur, perfektā stāvoklī, GREZNS un VĒSTURISKS izdevums ar, iespējams, vietām autentiski izlijušu kafiju. gahhhahahaha, viss, džeki, es ņemu atpūtu... tiekamies Bahamās!
link1 comment|post comment

[Nov. 19th, 2019|12:20 pm]
[music |Skumju Akmeņi - Pilns nāves vecums vientulībā ]

rīta pusē nedaudz palasīju 'Kultūrnieze', no mirušajām LV kultūras personām visvairāk man pietrūkst Normunda Naumaņa.
linkpost comment

[Nov. 18th, 2019|09:17 am]
tā kā katrai kārtīgai grupai tagad ir vajadzīgs savs 'Fire walk with me' gabals, nākas konstatēt, ka atsauces uz Tvinpīku mākslā un mūzikā no kaut kā noslēpumaina / mistiska ir kļuvušas par tik nodrāztu klišeju, ka laikam jāsaņemas noskatīties seriālu (pirmās divas sezonas no 90tajiem, ai mīn) no sākuma, lai atgādinātu sev par to, ka tas tik tiešām bija lielisks 90to seriāls nevis hipsteru PR projektiņš.
link3 comments|post comment

[Nov. 15th, 2019|07:38 pm]
[music |The String Tribute to A Perfect Circle - The Outsider]

Poll #21324
Open to: All, results viewable to: All

Runājot par Latviju, korekti ir teikt, ka te dzīvo pārsvarā

View Answers

latvieši un krievu tautības cilvēki
0 (0.0%)

latvieši un krievi
10 (100.0%)

link8 comments|post comment

[Nov. 11th, 2019|04:35 pm]
[music |The Body & Thou - Released From Love]

sveicieni svētkos! šovakar 22:00 Haralds Sīmanis Anglikāņu baznīcā, bez ieejas maksas.
link7 comments|post comment

[Nov. 8th, 2019|05:25 pm]
[music |The Body - Denial of The Species]

DELFI: Diemžēl cietušā cilvēka traumas nebija savienojamas ar dzīvību un viņš gāja bojā negadījuma vietā, informēja NMPD.
linkpost comment

tuč tuč peperiņ tawai dieniņai, ņawdieniņ [Nov. 8th, 2019|12:23 am]
[Tags|, , , , , , , , , , , , , , ]
[mood | bouncy]
[music |The Body & Thou - You, Whom I Have Always Hated]

ņu bet KAS war būt labāks par ŠO? bet wai šis naw nu wienkārši labākais remixu albums wēsturē? - https://thebody.bandcamp.com/album/remixed

linkpost comment

LATVIJA VAR! [Nov. 2nd, 2019|11:35 pm]
"Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nav pieejama Elektroniskās deklarēšanas sistēmas funkcionalitāte, izņemot pārslēgšanos uz citām sistēmām. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām."
linkpost comment

[Oct. 28th, 2019|11:20 am]
[Tags|, ]
[mood | confused]
[music |Swans - It's Coming It's Real]

it's coming it's real - šorīt, kad kāpu lejā pa Centrālās stacijas tuneļa kāpnēm, manī vienkārši ieskrēja pretīm nākošais vīrietis (konkrētajā situācijā viņam bija jāpalaiž mani). viņš mani nemanīja, jo bija pārāk aizņemts ar savu skārienjūtīgo telefonu. viss jau labi, bet šitais nav ok, es viņam teicu, viņš neko. jūs noteikti zināt to kolāžu, kuru daudzi vienu laiku šēroja - cilvēki tramvajā, kas visi skatās telefonos, blakus bilde ar cilvēkiem tramvajā, kuri kaut kad 20. gadsimta ietvaros visi kā viens lasa avīzi. jūs droši vien arī zināt, kādēļ tā kolāža nekur neder. es neatceros īpaši daudz gadījumus, kad būtu redzējis cilvēkus, kas staigā pa pilsētu, vienlaicīgi lasot avīzes vai grāmatas. ir bijuši šādi gadījumi, bet tie tiešām ir bijuši ekstraordināri vai komiski - piemēram, puisis, kas staigāja pa Rīgas centru un lasīja gana biezo "Karš un miers". toties tagad gan braucot ar riteni, gan arī ejot ar kājām nu jau regulāri ir jāizvairās no cilvēkiem, kas vairs vienkārši neskatās uz ceļu.
link9 comments|post comment

[Oct. 14th, 2019|01:29 pm]
[music |Ziedu Vija - Kamēr es mirstu]

man iet diezgan labi, tāpēc nav īsti par ko šeit rakstīt
link2 comments|post comment

We Are Doomed to Carry On Anyhow [Oct. 1st, 2019|11:28 am]
mūsu ambientā dūņmetāla grupa elssa vakar izdeva albumu, ko var noklausīties šeit:
https://elssa.bandcamp.com/releases
linkpost comment

[Sep. 27th, 2019|07:57 pm]
kādēļ PSRS tantes nenēsā mugursomas?
link1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]