friends [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Jun. 19th, 2019|02:47 pm]

deloveja_kundze
atvaļinājuma ainiņas, kamēr tās vēl nav aizslaucījušas ikdienas nepielūdzamās domu plūsmas

- viendien izdomājām no Santorini aizbraukt uz Tirasijas salu, kas ir turpat pretī un uz kuru trīsreiz dienā iet sabiedriskie prāmji. biļete - 1.04 eur, brauciena ilgums - 15 min. salai ir divas ostas, noprasījām biļešu džekam, kur viņš ieteiktu kāpt ārā, viņš ieteica pirmajā, tāpēc tā arī darījām. pirmā salas osta bija daļa no mazmazītiņas apdzīvotas vietas, kur nekā daudz tiešām nav. taču pieturā mūs sagaidīja kāds kungs, kurš visiem iebraucējiem paspieda roku un teica, lai nāk uz viņa tavernu. protams, to arī darījām, ne tikai tāpēc, ka ļoti brīnišķīgs personīgs piegājiens, bet arī tāpēc, ka viņa taverna bija arī vienīgā taverna šajā krastā.
saēdāmies, sadzērāmies kafiju un alu, es pat aizgāju nopeldēties ļoti, ļoti akmeņainajā pludmalē, kur vairākas reizes kārtīgi pat apgāzos, un pie rēķina mums tavernas saimnieks iedeva arī desertu (jo pašas tak nevīžojām to pasūtīt), kā arī atnesa puslitru plastmasas pudeli, kas bija pilna ar baltvīnu. un pie reizes aizveda mūs arī uz salas galvaspilsētu, kurā mēs ļoti apmaldījāmies, jo bija grūti noticēt, ka galvaspilsēta ir tieši viena iela ar baznīcu, skolu un viesnīcu ielas galā kalnā augšā. bet vīns bija ļoti brīnišķīgs.

- viss pārējais bija diezgan burvīgs. pat grūti izvēlēties, vai bija kāda negatīva un nepatīkama epizode, viss kā jau atvaļinājumā pienākas.

un vēl es nedēļas laikā ar diviem nepazīstamiem cilvēkiem nejauši sastrīdējos par politiku. divreiz. atstāstīju šo draugam, viņa komentārs - ''tipiski''.

bet tagad ir nākamās problēmas, pirmkārt, man besī, ka Rīgā nav grieķu ēstuves, otrkārt - profesionālā dzīve turpina uzņemt apgriezienus. šonedēļ kursos uzzināju, ka muzeju teksti ir viena no tām lietām / parādībām, kurām tic visvairāk. vairākas aptaujas liecina, ka, piemēram, 25% aptaujāto uzticas masu medijiem, 90% tic zinātnei, un veseli 98% uzticas muzeju tekstiem. diezgan ārprātīga atbildība, ja tā padomā.
linkpost comment

[Jun. 18th, 2019|02:42 am]

dooora
dienas jaunvārds:
rancorous
mnem.: rancid heart/cors; a heart that's run its course and cannot even rebeep the chorus
lit.: pagiežingas, piktas
est.: tige, vimmas, vihkav
link1 comment|post comment

artificial intelligence is mostly human [Jun. 18th, 2019|01:42 am]

dooora
že nesē kwā

89. gads.
Čomskis tur visu pa ģēlu glagōļī, neraugoties uz to, ka techniski viņš ir Homskis.
link7 comments|post comment

[Jun. 18th, 2019|01:13 am]

dooora
Belo-Baltimore-Kanal
linkpost comment

xy chelsea [Jun. 18th, 2019|01:01 am]

dooora
linkpost comment

auguries of in nonsense [Jun. 17th, 2019|05:42 pm]

dooora
[Tags|]

Nesen te iepazinos ar vienu aizraujošu stāstu no mārketinga, mēdiju un vienkārši melu pasaules.
Elizabete Holmsa (Houmsa jau vispābā, bet nebūsim sīkumaini, WVotsōn) izdropo no koledžas, jo vienā no sava itin turīgā tēva garāžām ir izfiškojusi, kā iekarot pasauli.
Sekojot savam elkam Stīvam Džobzam, Betiņa uzvelk mellu bruņurupučkrādziņu un eirēkas vietā iespiedzas Small is beautiful!
Uz ausīm gan viņa nav kritusi un, saprotot, ka kondzerfatīvā kāposta un jaunā piķa pasaule no spiedzieniem nekautrīgi novēršas, izlemj turpmāk modulēt savu balsi zemākos decibelos (kā Boroffkovs) un zemākā toņkārtā. un Acis nah nemuršķināt. vispār.
Un šādā ekipāžā prezentēt mirstošajai pasaulei Bleikisko “to see a World in a Grain of Sand” anamnēzi.

1vārdsakot, jebkurā Narvēzēnā, MinīMaximā, drōgu, narzānu un belašu tirgotavā vistuvākajā nākotnē būs uzstādīta samēros neliela Kastīte, kurā varēs indropēt vien vienu pilīti personālo assiņu un uzzināt Pilno AsinsAinu. iespējams, izglābt sevi. Tātad, vismaz planētu.

Beitss bladī kliko, Klikss dablī beito, un pāris gadu laikā Betes uzņēmums Theranos peld ļimardos spiedzošu nasdaqu pūlī. Direktōru padomē sēž pārrobežu naudas maisi, kā arī visādi tur citi ietekmīgi noziedznieki pret cilvēci. Leitnanta Šmita dēls Kisindžers, pats Šmits un viņa ārlaulības šoferis, kā arī bijušais ārlietu ministrs Šulcs, pilnas Pleijādes. Forbss publicē Beti uz vāka, Teds viņu TedMedo izsalkušajām med-bitēm, Bloombergs arī nestāv nomaļus.
Jaunākā sieviešļimardiere uz planētas! [te gan jautājiens no zāles, vai tā vācčāčiņa Elizbete Otrā gadienā nekļuva par triļonāri biš gados pirms Prīmās, bet… What-sōn!]

un tad tā hujņa sagrūst. biš rēcīgi, ka viens no trauksmētājiem ir dir.pad. sagrabējušā locekļa, jau minētā Šulca, mazdēls. Arī Šulcs. Viņš, baizevējā, ar Ōpi bija iepriekš ticies un močījis, ka davaj labāk investējam transvestīvā homeopātijā nevis šai piramidōnā, bet viss notika kā labākajā seriālā.

Pats seriāls glabājas te:
https://youtu.be/87SWZ0Pna8k

āber es akkal uzlikšu Okudžavu. un iemalkošu lāsi godīgi brūvētas etanōla kara-meles.

nostipriniet organismu un vispārīgus mērus pieņemiet
linkpost comment

Grāvju karalienes - lupīnas. [Jun. 16th, 2019|02:22 pm]

vajag

[feita_kleita]
Tirgū ieteica apstāties garāmbraucot grāvjiem un izrakt (jo viņi tādu puķi, kura aug visur un visiem tirgošanai neaudzējot), bet man tas neliekas labi, jo tas grāvis kādam pieder. Variants par sēklām arī neder, jo gribās jau šogad ziedošas. Varbūt kādam cibiņam ir un var padalīties ar lupīnu stādiem? Par šokolādi, vīnu vai naudiņu. Lūdzu :)

link6 comments|post comment

:D [Jun. 16th, 2019|12:16 pm]

neetiski
"Ušakovs pagaidām izvairīgs par iespējamo kandidēšanu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, ja tādas būs"
link1 comment|post comment

čili stādi [Jun. 14th, 2019|09:35 pm]

par_velti

[_zeme]
[music |Prattyush Banerjee]

izauga vairāk nekā plānots un nav vairs vietas, tāpēc var iegūt divu šķirņu stādus - ne pārāk asos bart chilli, kurš ir aptuveni halapenjō stiprumā, lieli, sarkani augļi, krūms var ibūt 1,5m augstumā, ražas apjoms nepieviļ. kā arī urubu, kas ir mazi, dzelteni, ļoti ražīgi un stiprāki par bart. teorētiski krūms var izaugt cilvēka augumā, taču eksemplārs, kam poda izmērs pagājšgad nebija lielāks par 5 litriem, bija tikai pusmetra augstumā. no katras šķirnes pieejami 15 stādi, kas prasa diezgan steidzamu pārstādīšanu lielākos podos/zemē siltumnīcā. gatavi nāks uz septembra beigām/oktōbri.

pašsavākšana brasā, vakarpusē.  rakstiet uz ear3rd pie džīmeila vai īsziņu uz divi deviņi astoņi divi četri nulle nulle nulle
link6 comments|post comment

[Jun. 14th, 2019|03:01 pm]

vikuks
šodien bija episka.
Tuči kak ļudi.
linkpost comment

[Jun. 14th, 2019|09:23 am]
ll_
Man ļoti patīk darbs atnāc un 8 stundas neko nejūti
link2 comments|post comment

[Jun. 13th, 2019|10:10 pm]

dooora
dīvāna tetradiena. laiks izliekt lukturus.
uzlikt konspirādōrus un nekavējoties iemigt:
https://youtu.be/_SvtsvIBOec
link2 comments|post comment

[Jun. 13th, 2019|09:42 pm]

dooora
zvaigznes lēma, ka kļuvu par fjordofīlu, bet mans šīssaules blondais grēks būs mīla pret visu dzimumu dāņiem.
runāt viņiem, tīri fonotaktisku iemeslu dēļ, nevajadzētu ļaut. toties kāds dizains asinīs, ne ko? Nīls Bōrs un Tihō Brahe. Un ne pārāk vieglās uzvedības nāriņa.

https://youtu.be/s-N_kBEPd9k
linkpost comment

[Jun. 13th, 2019|08:44 pm]

zazis
Sučka A.P. uzsita man zilu aci, parīt skolas 100 gadu salidojums. Aiziet!

upd. kas cic atliek kā vilkt uz pasākumu izejamo treniņtērpu.
vai tomēr skriešanas reitūzas. hmm
link4 comments|post comment

re•memberance a la Lime [Jun. 13th, 2019|06:42 pm]

dooora
diendusa šķiet ļoti apetītlīga alternatīva.
līgaviņu atradu, penthausa laiviņā, dziļā slīpiņā, neraugoties uz tuvāko astrālo objektu stāvokli.
tā, saprotams, ir liegi ikdienišķa vardarbība – ņemt un pamodināt kādu – jo īpaši to signifikanto Otro. te ir svarīgs ik vārds.
– atceries, mēs senos laikos gulējām uz rietrumiem, bet vienā brīdī sagriezāmies pret diensvidiem?
– ī-jiņ-jāng? nazāli atsaka mija, bez īpašas sajūsmes un paģēr tuvākstāvošo dzirkstošo, un aizļepato uz dušu, ar laiku.

par Laiku runājot, mija pret septiņiem retrīvējās uz saviem dzimšansdienasnakts kambariem, atstājot mani divatā ar sevi un jau uzausušo trīspacto. (jā, jā, man atkal ir dzimene, ko ir piefiksējušas savās datubāzēs vairākas aģentdūras – piemēram banka Pferratum un ukraiņu bitkoinu un citkoinu dīleri, kurš acumirklī ir pārbāzējies uz Igaunijas prefiksu. te padalīšos, ka pret abiem korespondentiem izmantoju asānu Piedzēries narkomāns. tas ir momentāns šahs & Pats kā minimums, bet es novirzos un jums jau arī noteikti kaut kur jāskrien. uz Skundru vai Mandru. uz labvakariem un vēliem retrītiem. tas esot OK, es nopietni saku, jo ap deviņiem mēs ar Dievu uz pusēm te jau dalījām domēnus un citus mēmus. es jau pārsvarā tikai klausījos, jo nu respect thy authoritay!. un vecais preambulē ņem un mani negaidīti sas-lovē: šitā, viņš teic, visa gaudeāmiskā huijņa, ir samērā uzteicama! uz ko, man šķiet (jobiš JAHwem), jau Rakstos ir tapis norādīts.
es jau tur viss tāds skrullēju ūsas, tūliņ paņems komandtiltiņā… a šis sāk ļečīt: tur un tur-tur, tas un bladī TASS.
nepārprotiet mani, es jau Viņu arī saprotu: plāni jāpilda, šis tas šurtur jāpiekoriģē un tad eternāli jādīlo ar visām tām ģēermō korekcijām. (my favourite typeface is a multiple master of shit-faced italics, based on a broadly borderguarded-escapist running hand of an unknown jerk. or two, cituation kneeded)
{oops, es pēc orthomuthereffinggrapheias nojaušu par savām promilēm un prokiloklitriem)

ā, nu jā – par Dieviņu. kreizījs tāds enkaunters.
— ņem, viņš saka, šo mandāta zemi un sauc to par Līmi.
– Laim•trīs•matters?
– vecīt, nav Mana darīšana. vari rakstīt kartuļu burtiem, vari Gaiziņā izrakt metrō vai kontraktā iekļaut kincugī, aiz forsmažōriem un sakē. frī jōr košer halal, halēlūjah!

Līme.
es nezinu.lv
isiikKūls jau izsīka; tagad paBaikalizēsimeis?

https://youtu.be/CnSMrCRdJ5c
link4 comments|post comment

[Jun. 13th, 2019|06:42 pm]

dooora
es jau neko īpašu no sub-biedrības neprasu.
zupiņa reizi mēnesī būta kruta.
pupiņš reizi nedēļā. vai žogs, kuram pārkāpt.
kartupenītis pusdienā. un ētisks āī.

ješčo ne Laima Vaikule
linkpost comment

[Jun. 13th, 2019|03:42 pm]

dooora
man ir „pamatotas” aizdomas, ka Perestroiku un visu to sekojošo mūŗu krišanu un vēl diktāku augšāmcelšanos izraisīja anzambļi Kraftwerk un Teksasas Instrumenti.
mazliet novēloti, bet – paldies jums, zēni!

par avion, mongol šudan
linkpost comment

lokatīvs, cik [Jun. 13th, 2019|02:02 pm]

dooora
pamosties vienam divos pampāli un nekavējoties iešaut no gorluškas. ček.
kur es esmu? kur visi ir?
link12 comments|post comment

Padomi kvalitatīvam ilgstošam miegam [Jun. 13th, 2019|01:51 pm]

vajag

[ilka]
Sveiki!

Kā var aizmigt uz nedēļu legāli, bez anesteziologa palīdzības?

Ir kādi ieteikumi?
link7 comments|post comment

[Jun. 13th, 2019|01:11 pm]

zazis
Man tiešām žēl cilvēku, kuri nevar izbaudīt 32 grādus, kuri šobrīd plosās aiz loga.
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]