friends [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

iznomāt 2 dj plašu atskaņotājus. [Jul. 7th, 2015|08:16 pm]

vajag

[presiite]
Kur lētāk/labāk iznomāt 2 plašiniekus uz sestdienu? Varbūt kāds var savus piedāvāt?
link2 comments|post comment

[Jul. 7th, 2015|07:16 pm]

zazis
kāpēc trū detektiv 2. sezona ir tik garlaicīga, mmm?
cerams, ka problēma ir manī.

upd. kā vienmēr pasūdzies un uzreiz labāk paliek. moš 3. sērija paliks incanta.
linkpost comment

Nofotografēšana. [Jul. 7th, 2015|05:29 pm]

wensdy
Mīlīgas ir tās ciešanas, kad tu vari otru nofotografēt lieliski, bet tas otrs tevi nē, jo neko no nofotografēšanas nesaprot.
linkpost comment

[Jul. 7th, 2015|03:18 pm]

malfor
opcija ss.lv sludinājumos apskatīt "visus sludinājumus ar šo e-pasta adresi vai tālruņa numuru" ir diezgan interesanta. piemēram, tu, cilvēks, atrodi labu dzīvokļa sludinājumu, viss smuks, pat sludinājums labā valodā, bet, izrādās, šis cilvēks mēģina pārdot arī pokemonu kartiņas (lai arī kas tas nebūtu). godavārds, nezinu, ko domāt. zvanīt vai nē.
linkpost comment

Ļoti jauks video (un arbūzs). [Jul. 7th, 2015|11:49 am]

wensdy
Girls just wanna have fun!
linkpost comment

[Jul. 7th, 2015|07:58 am]

fotografija

[brr]
Pārdodu Fomei Winner plecu foto somu. Lietota pāris reizes. Kvalitātes ziņā Lowepro līmenī, taču sapratu, ka esmu tomēr mugursomu persona.

Somā iebūvēts lietus pārvalks. Iespēja stiprināt pie gurnu jostas vai izmantot kā plecu somu. Augšpusē atverama ātrā piekļuve. Iekšā salien viena kamera ar gripu vai divas bez gripa. Viens garais stikls + divi vidēja izmēra.
Ir arī plecu lenta.

Cena ` 20 €.

Foto I

Foto II

Foto III
linkpost comment

[Jul. 6th, 2015|10:56 pm]

deloveja_kundze
teikt, ka šodiena ir bijusi ļoti jocīga diena, būtu riktīgs understatement. rīts sākās ar drāmu, kam sekoja brauciens uz rīgu, kam sekoja brauciens uz darbu, kura priekšā (ticu, ka joprojām) ir milzīga smilšu kaudze, pēc darba sekoja lekšana cauri un pāri kaudzei un netīro pēdu mazgāšana Vecrīgas lietus peļķēs, un tad jau viss palika arvien dīvaināk un jocīgāk, un man nu jau ir ļoti daudz zilumu - bet tie tādi labi zilumi, kas liecina, ka esi labi pavadījis laiku; piemēram, man abas kājas ir milzīgos zilumos pēc sestdienas episkā futbola, un plecs vēl ir ar zilumu no nokrišanas laivā vēkšpēdus. un tagad, kad es ļoti gribētu savas jau atkal briesmīgi netīrās pēdas izmazgāt, pēkšņi izrādās, ka mums pa krānu tek tikai ļoti karsts ūdens. nu tāds, kas kūp.

dzīve, es tev esmu bieži prasījusi, lai esi interesanta; vai tagad tu varētu būt normāla un paredzama? nu tā, ar santehniķiem, kuri atsaucas, ar ūdeni, kas tek saprātīgās temperatūrās, ar vienmērīgu spiedienu izlietnē, un ar citām normalitātes pazīmēm.
link1 comment|post comment

Grīdas slīpmašīna [Jul. 6th, 2015|06:17 pm]

vajag

[piene_ne]
Varbūt kāds var aizdot, izīrē, vai var ieteikt, kur izīrēt?
link8 comments|post comment

[Jul. 6th, 2015|06:09 pm]

zazis
a no manis šon ras aizbēga.
a ko iespaidīgu tu esi paveicis šovasar?
link5 comments|post comment

Līdzpilsonība. [Jul. 6th, 2015|03:06 pm]

wensdy
Jes! Esmu veiksmīgi pievienojusies (iedomātajai) kopējai asinsritei. Tā priecājos, jo šī bija tikai 2. no 3 reizēm. Man ir pazemināts asinsspiediens, bet tieši pirms iekāpšanas donoru busiņā, man palīdzēja Viens Jaunietis. Laimīgi stāvēju blakus savam velo krustojumā un gaidīju zaļo. Tikmēr man garām gāja Viens Jaunietis un diez gan spēcīgi iespēra pa aizmugurējo riteni. Vispār tas bija labs asinsspiediena paaugstinošais pārsteigums. Tiešām nezinu, bet pieņemu, ka viņam ļoooooooti nepatika, ka velo nedaudz aizšķērsoja viņa ceļu uz ietves. Tā, lūk, velodraudziņi. 
linkpost comment

[Jul. 6th, 2015|02:18 pm]

deloveja_kundze
es pēdējos gadus visu laiku sapņoju par dzelžainu grafiku, bet man nekad to neizdodas iedzīvināt, jo vienmēr visādas lietas atgadās. piemēram, tas, ka gan pie mājām, gan pie darba šobrīd ir visādi remontdarbi, pie darba gan daudz trakāk, jo dārdina nejēgā un brutāli tēviņi nespēj man atbildēt uz jautājumiem par to, ko viņi vispār dara un kad viņi beigs, un viņus it nemaz nesatrauc tas, kā es varu tikt iekšā darbā, jo pie ieejas durvīm ir izrakta masīva bedre, kurai pāri var tikt lecot tieši slapjās smiltīs, tāpat ik pa brīdim uzrodas nesaprātīgi un super neprofesionāli partneri, kuri tā vietā, lai risinātu problēmas, vienkārši visu ignorē un izturas tā, it kā es pati būtu vainīga pie tā, ka mājaslapa joprojām neiet. un šitādas nebūšanas ir visu laiku, un tad attopies, ka divas stundas esi risinājis kaut kādas problēmas, kas nav pat tavas problēmas, bet kas vienkārši notiek, un kāds tur vairs dzelžainais grafiks un pieturēšanās pie plāna.

vienkārši šodien atcerējos par amandiņas padomu, ka vajag sapirkties ik pa brīdim visādus žurnālus un avīzes, lai saprastu, kas vispār notiek katrā un lai būtu aktuāli kontakti pie rokas, un tur katrā pa kādai intervijai ar cilvēkiem, kuri apgalvo, ka viņu panākumu atslēga ir dzelžains grafiks, un man šodien jau liekas, ka dzelžains grafiks un tā ievērošana ir pilnīgs mīts un urbānā leģenda, jo tas taču nav iespējams.
linkpost comment

sex, drugs and random music [Jul. 6th, 2015|12:39 pm]

kants
[Tags|, , , , , , ]
[music |Lera Lynn - My Least Favorite Life]

piektdienas iziešana ar draudziņu noveda pie jz. nistagams satikšanas labietī, kam sekoja piena terases (havanna) un nemiera (ex. kefīrs, kur rītausmā uz letes lielas meitenes dejoja, skanot knockin' on heaven's doors) ievērtēšana, šoti un tāds sestdienas rīts, ka aizmirsu visa veida drēbes braucienam uz cēsīm, ar no tā izrietošo iepirkšanos pa ceļam, bet cēsis ar vārtīšanos laukedionīsa planetārijā, kafiju malā, burguru zāļājā zālē un visām tām peldēm zelta maliņu uztaisīja platāku par mākoni. un mākslas festivālā fišera instalācija - pilnīgi priceless. zosāda no katarses.
link2 comments|post comment

Μολών λαβέ [Jul. 6th, 2015|09:53 am]

kautskis
Tātad drosmīgie hellēņi vakar paziņoja, ka nekā nebūs, iepūt mums, Eiropa, negribam mēs tavu taupību. Tagad komjaunietim Aleksim Cipram nāksies skaidroties ar cilvēkiem, kam prāts galīgi nenesas uz jokiem, savukārt Jānis Varufakis ir izdomājis, ka šitādi joki nav viņam, un šorīt aizgājis no darba. Kā savulaik vienā no manām bijušajām darbavietām, goda vārds: pusdienās aiziet pieci darbinieki, atpakaļ atnāk divi.

Tad ko nu mums tagad gaidīt?

Kā jau minēju, Grieķijas parāds sākotnēji nebija tāds parāds, kā to pierasts saprast — tā, ka Grieķijai trūkst naudas, ar ko samaksāt valsts gādīgajā azotē mītošajiem sērdieņiem, tādēļ viņa palūdz kādam bagātam onkulim aizsist čiriku līdz algai. Tomēr tagad Grieķijai tāds parāds ir, un pavisam nesen Grieķija nokavēja šī kredīta maksājumu.

Bagātie onkuļi par šādu notikumu pavērsienu it nebūt nav sajūsmā un — kas nav nekāds pārsteigums — īsti negrib grieķiem dot vēl vairāk naudas. Tas ir svarīgi, jo (a) viens no šiem onkuļiem ir Eiropas Centrālā banka, kas līdz šim uzkrītoši atturējusies no īpašiem komentāriem un (b) Grieķijai atkal sāk izbeigties nauda, ko maksāt saviem uzturamajiem. Grieķijā lieto eiro, un eiro drukā ECB. Tāpēc Grieķijā tagad bankomātos var izņemt sešdesmit eiro dienā: bankām nauda sāk beigties, un ECB īsti negrib viņām iedot vēl.

Tieši šādi izskatītos Grexit: vienubrīd Grieķijai vienkārši nepietiek eiro, ar ko samaksāt (turklāt nevis bagātajiem onkuļiem, bet saviem pilsoņiem), tādēļ viņiem nekas cits neatliek kā sākt drukāt pašiem savus papīrīšus. Ja Grieķija izstāsies no eirozonas, viņu no tās neizsviedīs: viņa pati būs spiesta izstāties.

Ir maz to cilvēku, kas gribētu šādu iespēju, un komjaunietis Aleksis Ciprs cītīgi uzsvēra, ka, jūs ko, mēs te nebalsojam par izstāšanos no eirozonas, mēs balsojam par to, lai paliktu tajā uz mūsu noteikumiem. Tas ir, ECB sapratīs, ka Grieķija nepiekāpsies — un piekāpsies pati. Šāda notikumu attīstība, maigi izsakoties, it nebūt nav garantēta, un pilnībā iespējams, ka drosmīgie Grieķijas dēli un meitas nobalsoja ij par izstāšanos no eirozonas, ij par valsts bankrotu.

Protams, pats par sevi bankrots nav nekas briesmīgs, tāpēc jau viņš ir izdomāts, lai cilvēkiem, uzņēmumiem un, kā izrādās, valstīm būtu iespēja norakstīt savu neveiksmīgo mēģinājumu un sākt no sākuma. Bet kaut kā trūkst pārliecības, ka Grieķija pēc bankrota kļūs par ļoti konkurētspējīgu valsti. Drīzāk varētu sanākt tāda mazāka Krievija: nemitīgā birokrātijā slīgstoša un paranoidālu vadoņu vadīta valsts, kas krata dūrīti uz visu pārējo pasauli un brēc, kā jūs man gauži nodarījāt.

Es gan ļoti gribu, lai man nebūtu taisnība.
link143 comments|post comment

[Jul. 6th, 2015|07:19 am]

penny_lane
modos daudzkārt. no lietus, no sapņiem, no apjēgas.

skaistākais sapnis laikam bija rimi kasiere, kuru bildināja, kamēr blakus kasē paslēpies kaža dziedāja ārkārtīgi banālu dziesmu par piederīgām sirdīm. viss veikals applaudēja, tikai kāds vīrietis, kurš spītīgi turpināja stāvēt rindā, kaut bija redzams, ka kasiere (apaļīga dāma pāri 35) ir mazliet aizņemta ar ko citu. tad viņš sāka piesarkt, burkšķēt un dusmoties, stipri bojājot ballīti. viņš metās ārā no veikala, pagalam demonstratīvi un skaļi.

nokliedzu viņam pakaļ, ka, ja viņš ir tāds neiecietības paraugs, var iet nošauties. tad paskatījos vēlreiz apkārt uz aizskustinātām sejām, sakaunējos un nobrēcos vēlreiz: nē, nē, nenošaujieties. iemācieties labāk mīlēt cilvēkus. daži sāka smieties. es pamodos. gāza lietus. kad tā līst, gribas dalīties ar sajūtu.

lampa- diskusiju kultūra izskatās, ka mums ir pagalam vāja, toties tieši tāpēc attīstāma. taču politiķu roasts bija šokējoši lielisks. ka texxxtu meitenēm sanāks, par to lieku šaubu nebija, bet arī comedy latvia džeki spridzināja, un kad beigās publika piecēlās kājās, lai izrādītu atzinību pašu politiķu drosmei, sirds pielija siltām cerībām par labāku nākotni.

festivāls, kura nosaukumu neatceros, tādēļ saukšu to par leikēmiju - es biju noreibusi, nebiju paredzējusi tur nokļūt un kad ierados - uz skatuves stāvēja ivars krasts. neko sliktu līdz ar to nespēju pateikt.

diena limbažos- tikpat nejauša un pagalam burvīga. pavisam negaidīti pēkšņi vēl parādījās šubr., un katrai mazai grūpijai viena saruna ar šubr. var attaisnot veselu svētdienu, bet vēl jau bija braukāšanās, peldēšanās un vazāšanās, šādi meitene var iemīlēties brīvībā.

jā, veselu mūžību nebiju nekur devusies viena. tad laikam visi ceļi sajūk prātā un top par apgāztiem astoņniekiem. es to darīšu vēl.
link1 comment|post comment

ričuka stūre [Jul. 6th, 2015|01:50 am]

vajag

[piss_lips]
Sveikiņi varbūt kādam mētājas vai arī zinat/esat manījuši kautkur Rīdziņā šāda veida stūri?! Apmēram kā bmxiņiem tikai ar zemāku pacēlumu - vēlams 10 - 12 cm (4 - 5")


link2 comments|post comment

Mākslas akadēmijas maģistrs [Jul. 5th, 2015|09:59 pm]
vajag
[adelise]
Labsvakars,
gribu mazliet paklačoties ar kādu, kurš mācās LMA maģistros, īpaši superīgi būtu, ja tas kāds/kāda mācītos vizuālo komunikāciju. Bet derēs arī jebkurš cits :) Lielspaldies!
link4 comments|post comment

"Neko nedarīt" [Jul. 5th, 2015|08:22 pm]

wensdy
Beidzot nomazgāju logus, apcirpu krūmus, izravēju dobi, nopļāvu zāli un sagrābu zāli, uzlakoju kāju nagus (tas notiek biežākais reizi dekādē), pārēdos ķiršus. Pārējā laikā es biju dušā un vēroju savus kaķus. Jūtu, ka šitais drīz beigsies, tāpēc jādod iztēlei vaļu - rītdien nodošu asinis.
linkpost comment

Visādi putniņi. [Jul. 5th, 2015|09:47 am]

wensdy
[music |funkadelic - maggot brain]

Tik agri pamodos, ka nekas cits neatlika, kā iet pastaigāties. Viss smaržo, liepas smaržo, nav cilvēku un mašīnu. Visādi putniņi.
link2 comments|post comment

[Jul. 5th, 2015|06:15 am]

pickle_jar
Par spīti galvaspilsētas apmeklējumam nepamet sajūta, ka Bulgārija ir Balkānu atpalikušais brālēns, dzimis dzēruma incesta rezultātā. Zinu, nesmuki tā teikt, bet šobrīd vienīgās lietas, kas man patīk Varnā ir visuresošie kafijas automāti. Pārējais ir visnotaļ vai nu degunam vai acīm vai abiem netīkams. Piemēram, ej ej un liekas - okej, baltas klintis, bet jāpaiet pavisam neilgam brītiņam, lai saprastu, ka tie patiesībā ir plastmasas maisi un visa cita draza, kas noklāj visu ūdensmalu. Tad vēl EVS brīvprātīgo "pārsteidzošie" stāsti par viņu organizāciju darbību, kuras ietvaros vairums naudiņas smuki satek vietējās partijas darboņu kabatās, bet labie mērķi pēcāk neinteresē pat sākotnēji entuziastiskos jauniešus. Turklāt visi bāri ir plastmasas butaforijas, kurās uzmundrinošos ritmos izpaužas bulgāru bagātie, bet tāpat ne visai skaistie. Ja godīgi, vienīgais, kas mani šodien ir noturējis nomodā līdz šim brīdim, ir siltas draudzības jūtas - visādi citādi es laikam tomēr šai piejūras "pērlei" ātri vien liktu mīksto.
link1 comment|post comment

[Jul. 4th, 2015|05:06 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]

ja man vasarā ir jādzīvo pilsētā, brīžiem gribas, lai mani apēd skudras un vaboles. vasara nudien ir visgotiskākais gadalaiks.
link6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]