friends [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 10th, 2016|07:27 pm]

penny_lane
[Tags|]

autobusu drāma rieksta čaulā. visi fakti īsināti un sīkākie mēģinājumi - izlaisti.


1. brauksim uz X. paskatāmies, ko saka interneti, interneti- miskaste, ar vilcienu vislabāk- bet vilcieni sabukoti, ok, brauksim ar autobusu. skatāmies ar neuzticību uz vietējām onlain sistēmām, pirksim vien autoostā. par to mūs pārliecina arī autobusa šoferis. d. gan mēģina kko pirkt, bet es saku- nu nē, tak tur tie autobusi pēc saraksta ik pēc 15 minūtēm, tak nopirksim.
2. izstāvam rindu. ir tikai palicis dārgais (2 x dārgāks kā citi) autobuss pa dienu. esmu palasījusi intensīvā rakņsērčā, ka esot sūds un uzcenojums lieks, d. arī saka, ka nafig.
3. d. nobuko internetā nakts autobusu (rindas dzīvē garas, vietu palicis maz)
4. lapa uzkaras postbukošanas procesā, lai gan nauda smuki rezervēta bankā (aiziet paralēlā drāma, kā dabūt naudu atpakaļ, varbūt tomēr nopirktas, konfirmācija tak bija...)
5. ķēmrauši neatbild ne uz vienu zvanu/pastu utt., paralēli sazvanām pašu kompāniju, kompānija aizsūta izčekot, izčekojam ne tur, izčekojam tur (process ietver miljons rindu) - lai uzzinātu, ka nē, nav mums biļešu.
6. ir jau pēcpusdiena, braucam atpakaļ uz centru ar visām mantām, atrodam natālijas guesthausu, natālija ir burvīga, brauksim no rīta.
7. nobukoju onlainā biļeti rītam, citā kompānijā, protams. atnāk konfirmeišens.
8. 22 30 - cita kompānija atzvana, sorrī, zaķīt, biļeti pārdevām, vietu tur nav. bet es tev varu piedāvāt pēcpusdienas vai vakara biļeti. tāpat jau bija domāts, ka moš vakarā labāk, pa nakti braukt un pagulēt, ok, dod vakara biļeti. pēc brīža atsūtīšot.
9. miegaini atveru biļeti. aizeju gulēt.
10. pamostos ar bažām. skatos uz biļeti - jā 11 AM, nevis PM. vakar neievēroju.
11.izčekojam internetus. tāda 11 AM autobusa ar attiecīgo kompāniju NEMAZ NAV.
12. sāku zvanīt bukošanas kompānijai, protams, neviens neceļ, uz e-pastiem neatbild, lapā mesendžerī neatbild. zb. sāku feisbukā pie katra viņu posta kaut ko rakstīt un intensīvi tvītot sūdu.
13. jē. tviterī pēc 4 h mocībām atbild. kāds drīz piezvanīšot.
14. piezvana menedžeris. ļoti raustās saruna. prasa vārdu, kas man vakar zvanīja. es, protams, nezinu. bet menedžeris pasaka, ka visi autobusi izpirkti, arī "mūsējais", bet viņš varot piedāvāt rīt 7 45.
15. d. brēc fonā, ka nafig nevajag, kancelē, brauksim ar pirmo vilcienu, zb. bet es baidos, jo neko nedzirdu, un man pietiek ar divām bukingkompānijām, ir jau vakars. piekrītu, ka man atsūta biļeti braucienam nākamajā dienā. (atgādinu, ka mēs gribam autobusu jau 48 stundas at this point)
16. atsūta biļetes references nr rīt plkst. 7 45
17. sarunāju ar natāliju, ka viņa mums iedos istabu uz vēl vienu nakti.
18. ?
linkpost comment

[Dec. 10th, 2016|11:50 am]

neetiski
Kāds negrib aiziet uz lidiņu padejot?
linkpost comment

[Dec. 10th, 2016|11:45 am]

krishjaanis
[Tags|, ]

Kā tur īsti ar tiem fake news? - https://theintercept.com/2016/12/09/a-clinton-fan-manufactured-fake-news-that-msnbc-personalities-spread-to-discredit-wikileaks-docs/
Šerifs arī pasaka, kā ir: https://youtu.be/zqzJeMfh2mU
linkpost comment

[Dec. 10th, 2016|05:20 pm]

penny_lane
es būtu izcils pensionārs. bombīju autobusa kompānijas ar tvītiem, feisbukvēstulēm, feisbukkomentāriem, komentāriem lapā, e-pastiem utt. zvani- zvani nav publisks display, visiem pofig. es vienā komentārā minēju, ka, ja es netikšu autobusā, man būs daudz laika un es jau sen gribu pievērsties travelblogošanai, bet šis indeed ir paraugstāsts. kā nebukot biļetes ar divām vadošajām šīs pasaules malas kompānijām. tikko autobusu pārcēla CETURTO reizi. fuck you, kompānijas.
link2 comments|post comment

[Dec. 10th, 2016|10:04 am]

liljabrik
You're allowed to be pretty and cute and sexy. But don’t act too smart. Don’t have an opinion that's out of line with the status quo. You are allowed to be objectified by men and dress like a slut, but don’t own your sluttiness. And do not, I repeat do not, share your own sexual fantasies with the world. Be what men want you to be, but more importantly, be what women feel comfortable with you being around other men. And finally, do not age. Because to age is a sin.
Madonna
http://www.billboard.com/articles/events/women-in-music/7616927/madonna-billboard-woman-of-the-year-labrinth
link4 comments|post comment

Māksla un kaķīši [Dec. 9th, 2016|11:29 pm]

jim
Poll #20896
Open to: All, results viewable to: All

Iedomājies, cibiņ, ka tu uztaisi radošu pienesumu pasaulei publiska produkta formātā (filma, dzejolis, stāsts, izrāde, skaņdarbs, performance, raksts, zīmējums, stendaps utt.), paveicot to tik labi, cik nu tobrīd iespēji un no dzīves saprati. Tu pazīsti daudzus citus radošus cilvēkus. Kādam no tiem (ne obligāti tavas jomas kolēģim, taču kādam, ko tu cieni) šķiet, ka tavs darbs nav labs. Kuru no realitātes pagriezieniem attiecībā uz tavu mākslas darbu tu izvēlētos?

View Answers

A
4 (5.8%)

B
54 (78.3%)

C
11 (15.9%)A: Gribētu, lai viņš patur savu viedokli pie sevis, tāpat kā es paturēšu savu kritisko viedokli par viņa nākotnes slikto mākslu pie sevis - uzskatu, ka tas tāds vārdos neizteikts, taču pašsaprotams nolīgums. Izjutīšu cieņu pret viņa iejūtību pret manu iespējamo pašapziņas trauslumu un vēlmi nesabojāt mūsu savstarpējās simpātijas.
B: Gribētu, lai viņš katrā ziņā dara man savu viedokli zināmu, jo man šī informācija būtu svarīga, taču zem četrām acīm; šādā gadījumā pastāv potenciāls ar vai bez kopīgas iereibšanas palīdzības sarunu izvērst, iedziļināties viņa sniegtajā kritikā pamatīgāk, apspriest visu to, ko viņš, iespējams, nav pamanījis, kā arī parunāt par radoša darba nozīmi visa pastāvošā jēgas vai bezjēdzības kontekstā.
C: Gribētu, lai viņš publiski pauž savu viedokli par manu darbu, lai cik tas nesaudzīgs nebūtu, pat ja tas man rada sarežģītu izvēli par to, kā un vai vispār izskaidrot vai atspēkot viņa apsūdzības, kā arī, iespējams, sabotē mūsu sociālās vai profesionālās attiecības.

Es ļoti gribētu uzzināt, kādas ir jūsu *sajūtas* par vēlamo atbildi, nevis ideālie morāles standarti; man pašai galīgi nav skaidra atbilde uz šo jautājumu, tālab arī vaicāju.
link58 comments|post comment

[Dec. 9th, 2016|11:30 pm]

liljabrik
Viestarts mani nomierināja ka īstenībā jau visi tie strīdi ir, ka es strīdos par vienu, bet viņi pavisam par kaut ko citu, repsektīvi, es par ideju, bet viņi par savas mātes godu
linkpost comment

[Dec. 9th, 2016|11:05 pm]

penny_lane
es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.
link6 comments|post comment

[Dec. 9th, 2016|04:51 pm]

krishjaanis
[Tags|, , , , , ]

Cik uzticama un relevanta vēl ir tāda anahroniska un negodīga organizācija kā ANO, ja kaut kāds Jordānijas birokrāts Trampu, Faredžu, (nu jau politapsūdzēto) Vildersu utt salīdzina ar ISIS?
http://www.telegraph.co.uk/news/2016/09/06/un-human-rights-chief-slams-nigel-farage-donald-trump-for-isil-s/
Ņemot vērā, ka ANO gribēja pieņemt vai jau pieņēma deklarācijas, kuras ignorē ebreju klātbūtni un mantojumu Israēlā un Jeruzālemē? Kā labā strādā ANO? Kā labā strādā ANO struktūrās nolīgtie latvieši? Kāds ir mērķis?
link11 comments|post comment

[Dec. 9th, 2016|03:26 pm]

liljabrik
Pamanīju, ka vairs nejūtos droša rakstīt tik eksplicīti, kā man gribētos. Tikai tagad pavisam lēnām sāku aptvert vidējo standartu, par ko šeit ir smuki runāt un par ko nē. Vakar biju uz izstādi par mēnešreizēm, biju gatavojusies, un mazliet arī nobijusies, ka nu tur tiešām būs kaut kas kā 70ajos gados, ar fizioloģiju, bet viss bija abstrakti, tīri un es pat teiktu ka mazliet garīgi, vienkārši tukša telpa ar sarkanu paklāju, kurā ieejot ir jānovelk kurpes, līdz ar to automātiski sajūti kaut kādu bijību, un tikai tad tu ssaproti, kur tu esi iegājis. Un telpas vidū 15gadīga meitene, kas sita šamaņu bungas, ar tādu spēku un garīgo klātesamību, ka man sāka rādīties attēli, vēlāk piegāju ar viņu parunāties un sapratu, ka viņa patiešām nemaz neapzinās, kas no viņas sāk plūst, kad viņa pieskaras bungām.
Bet paga, es gribēju runāt par kaut ko pavisam citu. tas psihedēliskais prāts.
link11 comments|post comment

[Dec. 9th, 2016|01:43 pm]

dooora
Norvēģi šodien gari un nīgri sūkstās par miera prīzes piešķiršanu Barakam Huseinam.

viņiem tik gari avīžu virsraksti nemēdz būt:
Barack Obama vant fredsprisen i 2009. I årene etter har han henrettet tusenvis av personer uten rettssak og dom.
Baraks Obama saņēma miera prēmiju 2009ajā. Turpmāko gadu laikā viņš ir sodījis ar nāvi tūkstošiem cilvēku bez tiesas un sprieduma.

vispār jau savādi dzīvot pasaulē, kurā bez lāstekām un Brocēnu ķieģeļiem tev var uzlidot arī čoperītis, ko šoferē mūsains zēns aiz dīķa vai blakus stūra mājā.
Smile. You're on camera. For the very last time.
link1 comment|post comment

[Dec. 9th, 2016|01:42 pm]

dooora
policija, policija, kartupeņu pireja

http://www.vice.com/en_se/read/police-pooped-in-a-sink-at-christmas-party-vgtrn-923
linkpost comment

[Dec. 9th, 2016|04:37 pm]

penny_lane
note to future self: "ietaupīt" nevajag mēģināt. tas vienmēr ir feils. ja tērēt naudu, tad- tērēt. ja netērēt, tad it nemaz.

piemēram, vakar visa tā izšķērdīgā vakariņa, padomā tikai, piecreiz dārgāk nekā apbrīnojami jūras velšu makaroni pie stūra arāba (man liekas,ka tas ir izcili pagatavots roltons, kam piemestas garneles, astoņkājīši un citkājīši), vardītes un gliemezīši čupām vien pa ķīniskam un ar alu no mazākajām pasaules glāzītēm - fuck it, tas bija ļoti prātīgi. ļoti prātīgi ir arī nobukot airbnb bruņurupuču ligzdā un ja bezgalības baiseins uz jumta nav prātīgi, tad es nezinu, kas tas ir. un pa vidu dzīvot kā kārtīgam bomzim pienākas.

bet mēģināt ietaupīt, tas ir pizģec, ku slikti. te nu mēs sēžam, nenopirkām dārgās autobusa biļetes uz otru valsts galu, un - guess what - nenopirkām nevienas, nē, sliktāk, nopirkām vienas, bet tās nepārdevās līdz galam. naudu paņēma, biļetes neiedeva, vienvārdsakot. un tagad d. kaut kur lamājas pa telefonu, es sēžu septīto stundu autoostā, un visticamāk mēs atgriezīsimies galvaspilsētā tūlīt pat, ņemsim viesnīcu, ņemsim jaunas biļetes, ņemsim vērā.

vispār tas viss droši vien ir drusku mana vaina, bet tā ir arī d. jaukākā īpašība - ja viņš varētu tagad, kā pienākas, močīt mani pret sienu ar visādiem "a bet es taču teicu", tad viņš to nemaz nedara. tā daru tikai es. jātrenējas tā nedarīt, ja tā nedara, tas izskatās gaužām eleganti.


p.s. man patīk, kā šeit smaržo. nemaz nehinduistindīgi, nemaz ne pēc netīrumiem, uz katra stūra degunā kaut kas jauns, un pilsēta ierakstās degunā tā - delikāti.
linkpost comment

Pret bullijiem [Dec. 9th, 2016|10:36 am]

krishjaanis
[Tags|, , , , , ]

https://youtu.be/AURKZUaeEKk
link3 comments|post comment

[Dec. 9th, 2016|09:06 am]

krishjaanis
[Tags|, , , , , ]

Kalifornija un Putins: https://www.bloomberg.com/news/features/2016-12-07/how-to-make-california-great-secede-with-a-little-help-from-putin
Brīnišķīgi, iedomājies visus tos progresīvos zālītes kreisos aktīvistus, Sorosa sponsorētos protestētājus, no kuriem čum un mudž Kalifornija - tu esi jaunais radikālis, saki "brīvu Kaliforniju!", bet izrādās, ka Putins jūsu organizācijai dod naudu. Līdz ar to fakts, ka Krievija kaut kam dod naudu vai atbalsta, neko nenozīmē, tas nav arguments. Krievija dāļā naudas gan pa kreisi, gan pa labi (neliela taktikas maiņa no aukstā kara, kad pārsvarā dāļāja pa kreisi). Krievija vienkārši vēlas haosu. Bet haoss, kā zināms, ir n e p a r e d z a m s - arī pret tiem, kuri šo kaosu vēlas izsaukt.
link4 comments|post comment

Eņģeļi pār Latviju [Dec. 9th, 2016|01:26 am]

khosmos
[Tags|, , , , , , , , , , , , , , , , , ]
[mood | excited]

Poll #20891 Ziemassvētku brīnums
Open to: All, results viewable to: All

Vai tevī mājo Grinčs?

View Answers

Jā, jau plānoju, kā nozagt visas ciema dāvanas.
0 (0.0%)

Jā, mūsos visos ir nedaudz Grinča.
2 (22.2%)

Kas ir Grinčs???
0 (0.0%)

Nē, jau cepu piparkūku eņģeļus/astoņkājus/auseklīšus.
6 (66.7%)

Tikai brīžos, kad iedomājos par dāvanu iegādi.
0 (0.0%)

Kas ir Ziemassvētki???
0 (0.0%)

Neticu Grinčam/esmu noliegumā.
0 (0.0%)

Ar pašanalīzi nenodarbojos.
1 (11.1%)

link1 comment|post comment

par cibas līmeni [Dec. 9th, 2016|12:35 am]

krishjaanis
Es cibas lietotājai "liljabrik" godprātīgi pajautāju, kāpēc viņai nepatīk tautiskās šalles, viņa mani atkal nobanoja.
Es rakstu par komunistiem, Ameriku, Trampu, reliģiju, laukiem, decentralizāciju, nacionālismu, dažādu politisko un kolektīvo risinājumu iespējām, mediju gļukiem, bet pret mani izvērš smago artilēriju ar vismaz diviem antiprofiliem un vienkārši seklu līmeni, sevišķi neargumentējot un nerunājot par idejām, turklāt uzreiz pārejot uz personīgo ķengu līmeni.
Lūk, ciba, 2016.
link76 comments|post comment

[Dec. 8th, 2016|11:27 pm]

krishjaanis
Kuram vēl cibiņam par godu ir bijuši izveidoti vismaz divi antiprofili?
link14 comments|post comment

[Dec. 8th, 2016|06:16 pm]

krishjaanis
Achtung, achtung, šokējoši! Vai jūs zinājāt, ka cibas lietotājs "krishjaanis" kādreiz kā cibas lietotājs "skaudri" rakstījis visādu dīvainu sviestu? Kas to būtu domājis, cik skandalozi!
link23 comments|post comment

[Dec. 8th, 2016|05:42 pm]

dooora
garī, garī, majā zvezdā
{jāpagaida minūtes trīs vai jāskipo uz 52:10}

asperadastra
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]