friends [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Hell's Kitchen [Sep. 5th, 2015|07:59 am]

khosmos
[Tags|, , ]
[mood |nom dreams]
[music |The Devil & The Universe]

pagājusī nakts kādā zināmā sabiedriskās ēdināšanas/nodzirdināšanas iestādē nudien bija parasta nakts kādā zināmā iestādē, jo pie mums ieradās Sātana personīgais šefpavārs. uzņēmis optimālo daudzumu spēka dziras, viņš, viss tāds izstīdzējis un piepumpēts ar adrenalīnu, nedaudz miglainu skatienu vaimanāja, ka sagataves darbinieks, kurš vispār ir zināms kā labdabīgs un pieklājīgs personāžs, esot nozadzis viņam kauluzāģi nazi. viņa lepnums, pavāra uniforma, bija nedaudz sarauts gabalos pa vīlēm, un cilindra formas galvasrota pašā augšā jau rotāta asinīm. kas zina, kādās dzīrēs tika viesojies, bet ieciklējies bija uz to, ka jāielaužas virtuvē un jāatņem sagataves darbiniekam tas īstais nazis, exkaliburs, klausies. kad jaunais un pārlieku sparīgais iestādes darbinieks E. viņu katapultēja ārā pa durvīm, taisnības cīnītājs nokrita pa trepēm un pārsita galvu, kā rezultātā viņš nu jau izskatījās pavisam groteski. tomēr jauniegūtā trauma viņam netraucēja turpināt meklēt savu nazi, līdz ieradās kārtības sargi beretēs. tā kā nazi sagataves darbinieks vēl joprojām nebija atdevis Sātana personīgajam pavāram, no policijas viņš izlēma mēģināt bēgt, kad neizdevās - izlocīties visādās reptiloīda cienīgās pozās un sparīgi vicināt ekstremitātes menta virzienā. varētu jau domāt, ka, beidzoties šai izrādei, cirka festivāls būs noslēdzies, bet vēl jau bija guļošais Šreks un tā... ak jā, UN KO VIŅŠ VISPĀR DARĪJA SABIEDRISKĀS ĒDINĀŠANAS IESTĀDĒ ASIŅAINĀ CEPURĒ AR NAZI AZOTĒ?
linkpost comment

Jaunas kurpes. [Sep. 4th, 2015|01:12 pm]

wensdy
[music |colleen - moonlit sky]

Ļoti liels prieks par paveikto, ir tāda bauda darīt patiesi interesējošas lietas, kas iekustina arī citus. Šīs dienas atziņa bija tāda, ka es beigu beigās esmu tā, kas izdara ļoti lielāko daļu, jo pārējām vienkārši ir attiecības, t.i., nav laika. Nu, un tādēļ es nopirku jaunas kurpes un pieteicos vēl vienam kursiņam LKA (starp citu pirmā iestāde, kur stājos pēc vidusskolas ļoti sen atpakaļ, nedaudz aroniski). Arlabunakti.
link1 comment|post comment

[Sep. 4th, 2015|09:44 pm]

quizer
Man patīk 70to gadu filmas, jo tajās ir daudz narkotikas.
link4 comments|post comment

[Sep. 4th, 2015|05:07 pm]

jim
Cik jauki tomēr, ja tekstiem un to virsrakstiem ir vērīgs redaktors, piemēram, A., kas savulaik laipni apvaicājās, vai tiešām savu nākamo rakstu Satori pēc abortu teksta vēlos nosaukt "Es nogalināju savu dēlu" (tā bija Dolana "Māmiņas" recenzija un es naivi nesasēju ar plašāku kontekstu). Šis atgadījums atausa prātā, lasot "Dienā" kārtējo rakstu par sīriešu migrantiem un tam blakus ievērojot Ditas Rietumas sleju ar tikpat vientiesīgi nevainīgo nosaukumu "Noslīkt kino".
link5 comments|post comment

[Sep. 4th, 2015|12:28 pm]

vajag

[blutzeuge]
Nav kādam ieskenēta angļu-latviešu frazeoloģismu vārdnīca? Vai fiziska, ko var atdot vai iemainīt pret semkām?
tenxč
linkpost comment

[Sep. 4th, 2015|11:42 am]

penny_lane
[music |pink - man grūti izskaidrot, ir panesies. ]

par pirmajiem iespaidiem. es no tādiem izvairos, tāpēc, ka esmu iemācījusies grūtajā ceļā, ka pirmie iespaidi ir mēsls. un ne tikai par cilvēkiem, lūk, kad braucu pēc mieriņa, mieriņš likās tik average, ka bail, atceros, ka nožēloju, ka jau piekritusi, viņš bija paliels, bailīgs un... nu tāds kaķu kaķis, nekas īpašs. un tur būrītī tupēja kariņš, tāda spalvu čupiņa, mazs un mīlīgs, man vajadzēja TO kaķi. kamēr kariņš gatavojās pārvākties, mieriņš kļuva par vismīļāko iespējamo kaķi, neesmu tādu otru redzējusi, kas vienmēr dodas rokās, ļauj ņurcīt sevi līdz pasaules galam, neskrāpējas un vispār galīgi nav dumš. kariņš? kariņš čurā stūros, baidās no visa, reizēm nojūdzas un uzbrūk un klīst pa māju ar retardētā brālīša acu skatienu. ne tā, ka viņš man nav mīļš, bet būsim nu godīgi.

šorīt galīgi nebija, ko vilkt, saņēmos un uzvilku to kleitu, kurā sarkasmiņš mani nosauca par resnu. neesmu vēl sadedzinājusi, padomā tik. gāju uz darbu un, lai justos labāk, domāju, ka man vajag mantru. tādu, kas iedvesmo sievišķībai un savas vērtības apziņai. it went like this:

"pats viņš ir resns, pats viņš ir resns, pats viņš ir resns, pats viņš ir resns..."

apsargs uz mani vērīgi skatās, tā it kā gribētu saņemties ko teikt. "skaisti mati," viņš beigās kautrīgi paziņo, tāds robusts vīrs, kas smēķē lētas un stipras cigaretes, es sasmaidos no sirds.
link3 comments|post comment

[Sep. 4th, 2015|11:54 am]

deloveja_kundze
esmu novērojusi savādu sakarību: jo garāki mani mati, jo mazāk mani interesē vīrieši. plānoju matus turpināt audzēt garumā, lai šo sakarību pētītu vēl plašāk.
linkpost comment

Labi, es saprotu [Sep. 4th, 2015|09:48 am]

kautskis
Jūs neticēsit, bet jūsu cītīgā brēkāšana par aptrakušajiem liberastiem un dzimtenes nodevējiem, kam pretī stāv Drošie, kas uzdrošinās nīst, ir sasniegusi savu mērķi. Esmu nolēmis pievērsties kristīgajām vērtībām.

Tā, kādas nu viņas bija? Pirmām un galvenām kārtām, protams, neiecietība pret visu un visiem, kas atšķiŗas no tevis. Kristīgās vērtības ir absolūtas un nemaldīgi pareizas, un, ja kāds tās noliedz, tad labākajā gadījumā viņš ir akls liberasts, bet sliktākajā -- acīmredzams kaitnieks, kas apzināti izvēlējies ļauno. Galu galā, patiesība nav tas, kas atbilst realitātei, patiesība ir tas, kas atbilst maniem a priori patiesajiem priekšstatiem.

Kas vēl? Precēšanās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem un stingra dzimumu lomu ievērošana, kā nu bez tā. Tikumiskā audzināšana, tādā nozīmē, ka bērniem māca ievērot dzimumu lomas un precēties ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Piedzimšana pareizajā etniskajā grupā, tā noteikti ir kristīga vērtība. Ja es nebūtu tik taisns, es taču nebūtu piedzimis par baltādaino, vai ne?! Veselīga paranoja arī ir vēlama, jo noteikti visi vienmēr grib mums nodarīt gauži. Es pat domāju, ka mums vajadzētu būt modriem un visu laiku meklēt mūsu starpā liberastu spiegus, kas grib uzspridzināt mūsu rūpnīcas, dezinformēt mūsu ļaudis un ziņot saviem saimniekiem pareizos ķīmtrašu maršrutus. Lai gan vispār ķīmtrases ir advancēta kristīgā vērtība, varbūt ar to gluži nebūtu jāsāk.

Ā, un vēl kristīgā vērtība, protams, ir cīņa par kristīgajām vērtībām.

Tā, tā, es tak nebūšu neko būtisku palaidis gaŗām? Laikam taču nē. Nekas cits taču Bībelē sarakstīts nav, vai ne?

Lūk, un tad, kad mēs beidzot atjēgsimies un pieturēsimies pie šīm vērtībām, tad mēs zaļosim un plauksim! Jo Eiropa ar savām liberastiskajām vērtībām ir bankrotējusi. Piebildīsim, ļoti laicīgi bankrotējusi, mēs vēl paguvām iešmaukt Eiropā. Deviņdesmito sākumā mēs bijām tie skarbie čaļi, kas staigāja ādas jakās un nepaklausīgus uzņēmējus baroja ar baterijām, nevis tāds maigi barots ofisa planktons kā tagad. Bet liberastiskie Eiropas loši noticēja, ka šitos jauniešus drīkst laist Eiropā. Nu ko, paldies par salabotajiem ceļiem un saremontētajām skolām, Eiropa, nu tu vari bankrotēt!

Eiropas nākotne pieprasa, lai mēs nīstu. Tāpēc drosmīgi rakstīsim komentārus, šērosim bildes un brēksim "Melnajiem nē!" pie Ministru kabineta. Kādam taču tas ir jādara!!!
link34 comments|post comment

[Sep. 3rd, 2015|11:40 pm]

penny_lane
90. minūtē? latvija? tikko kosmosa kārtība mainījās for vienmēr.
link2 comments|post comment

[Sep. 3rd, 2015|09:29 pm]

deloveja_kundze
ir pus10, sēžu darbā, klausos Donu, lieku faktus un attēlus tabuliņās.

neskatoties uz to, ka katru reizi, kad šādi atgadās, apsolos, ka tā vairs neatgadīsies. bet priekpilnā ziņa, protams, ir tas, ka vismaz nestrādāju pie sestdienas projekta, bet gan oktobra beigu notikuma. kaut kā vismaz mazina iekavēšanas paniku.

upd. padomāju un attapu, ka tiešām, pēdējo nedēļu dzīve ir bezgala garlaicīga. all work and no play.
linkpost comment

[Sep. 3rd, 2015|09:15 pm]

quizer
Man šķiet, tas bija kaut kāds 95.gads vai arī agrāk, es vasarā daudz spēlēju basketbolu, būvēju ar draugiem štābus un klausījos superfm. Visas foršākās dziesmas biju sarakstījis mixteipos, piemēram, dziesmu Gangster's Paradise biju ierakstījis kādas sešas reizes pēc kārtas un tajā laikā biju pārliecināts, ka Coolio ir visātrākais pasaules reperis. Bija arī viena dziesma, kuru nekur nevarēja dabūt, to es tā arī nekad neierakstīju. Pirmo reizi es to dzirdējis pa Skonto radio, kad biju ciemos. Pēc tam tā skanēja pie kaimiņiem, kad pagalmā šūpojos. Un vēlāk dzirdēju, kad biju pie zobārsta. Vienīgais, ko toreiz no dziesmas lirikām spēju saprast bija tas, ka tur ir "Homenihomenioulā". Protams, ka tirgus džekiem šāds nosaukums neko daudz neizteica, tāpēc es izmisīgi pirku visādus Johnny Hitus un ticēju, ka kādā jau nu noteikti tā dziesma būs. Bet nebija. Šovakar klausos.
link12 comments|post comment

[Sep. 3rd, 2015|06:44 pm]

zazis
Kāda atšķirība, kāds tev mājās televizors, ja tie visi pārraida to pašu mēslu normāla satura vietā?

un šito tēvēnet sauc par anekdoti. vispār nekā smieklīga tur nesaskatu.
link1 comment|post comment

Atsaucoties uz publicēto [Sep. 3rd, 2015|02:51 pm]

kautskis
Uh, cik ierakstiem bagāta diena!

Es tūliņ aizvēršos, tikai vēl mazliet gribas pabakstīt tos visgudrīšus, kas labāk par visiem zina, ka visi nebaltie ļaudis to vien grib, kā visu mums noēst. Re, neliels reality check no notikumu vietas. Ja lasāt vāciski, paskatieties arī norādītās saites, diezgan atskurbinoši. Un, ja nelasāt vāciski, tad netēlojiet āriešus.
link37 comments|post comment

[Sep. 3rd, 2015|02:49 pm]

penny_lane
ā, jauka saruna par bērniem vakar pie prāta spēļu galda.

-nu viņš jau vienmēr tāds... kopš bērnības. kleitas patika un tā.
-nu labi. mans brālis mazs gribēja būt krievs. labāk tomēr, lai grib būt meitene, nevis krievs.


*penija paģībst.
linkpost comment

[Sep. 3rd, 2015|02:34 pm]

penny_lane
viņa teica, ka ziedus nopirks pati.

labi, ka viņa to neierakstīja komentāros.
link3 comments|post comment

es nevaru, bļin, cik šis ir labi. [Sep. 3rd, 2015|02:21 pm]

penny_lane
linkpost comment

And now for something completely different [Sep. 3rd, 2015|01:40 pm]

kautskis
On a much lighter note, izrādās, es māku ne tikai dzimteni nodot, bet arī tālruņiem stikliņus nomainīt. Man pašam tas ir diezgan liels pārsteigums, bet manai Sasistu Tālruņu Restaurēšanas Darbnīcai ir jau trīs apmierināti klienti (plus es pats).

Tas gan, protams, mazāk liecina par kādām izcilām zināšanām elektronikā un vairāk par elementāru spēju noturēt skrūvgriezi, kā arī gana spēcīgu pārliecību par saviem spēkiem, lai vispār pie tā ķertos klāt. Un lai vai kas, bet nepamatota pārliecība par savām spējām man piemīt jo dāsni. Vēl mazliet, un es varēšu kandidēt uz mazo ķīniešu bērnu amatiem pie aifonu skrūvēšanas līnijas.

Šis nav jāuztveŗ kā reklāmraksts, jo es te neplānoju karjēras maiņu. Bet, ja nu jums mājās mētājas apdauzīts tālrunis un jūs esat droši sirdī, varat sazināties. Ja tas tālrunis ir gana viegli izjaucams un problēmu var skaidri identificēt, varbūt varu uzmest aci. Es to uztveŗu kā savu tālruņa labošanas iemaņu celšanu uz jūsu rēķina -- jo vairāk liek viņus kopā, jo vieglāk tas paliek. Turklāt tālruņu labošana man ir ģimenes tradīcija -- tēvs savulaik strādāja par tālruņu labotāju. Tiesa, skrūves bija lielākas un sūdzības citādas, bet pamatdoma jau paliek!
link4 comments|post comment

[Sep. 3rd, 2015|01:20 pm]

katodstars
[music |Total Control - Paranoid Video]

Sēžot centrālās servertelpas stūrī, stampājot mutē picu, caur aparātu gārgšanai var pat saklausīt mūziciņu no kompīša. Tādi, lūk, reizēm gadās pusdienlaiki.
linkpost comment

dzejas dienās, uruborošurumburum, čūska ir beigta, lai dzīvo tārps [Sep. 3rd, 2015|12:42 pm]

dooora
[Tags|]

trešajā aprīlī, kunga prātā, pēc trešajām tubrālībām, Busse man ierādīja vietējo leģendu, poli Andžeju Nebu (DePress/HolyToy/etc), kurš daudziem vietējiem un iebraucējbēgļiem kalpoja par sargenģeli ziemas suicīdu sezōnā.

Nebb reeds powertree

Nebīsties manis, tārps.
Tu, kuru ienīst visapkārt,
man esi svēts.

Nebēdz no manis, tārps.
Es, raugi, neesmu cilvēks --
un nešķaidīšu tev galvu.

Saule ir tava, tārps.
Ritinies rāmā vien mierā.
Mana ēna vairs nebiedēs tevi,
jo nu es līdz pašai pamalei aizmalies,
un vissīkākais čūskulēns ir lielāks kā es.

Ja tomēr es paklūpu gaitā,
rāpies vien manā miesā,
lai sadzird gari visapkārt,
ka klauvē vispēdīgi dzīvīga sirds,
iz iekšpus bruņām es lūdzu --
link2 comments|post comment

[Sep. 3rd, 2015|12:22 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]
[mood |fun n games]

For all those Anti-Vaccine people... Science, b*tch! :)
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]