friends [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 1st, 2014|09:53 am]

safe
frustrācija /
nepiepildītas vēlmes /
neziņa par nākotni /
pašiznīcināšanās /
these are a girl's best friends
linkpost comment

[Sep. 1st, 2014|09:32 am]

deloveja_kundze
liekas, šodien uzsākšu studijas jau piektajā mācību iestādē, skaitot no pamatskolas, neskaitot pagāšgada teoloģijas pulciņa avantūru un neņemot vērā to, ka auc patiesībā bija divas izglītības iestādes un mēs bijām mazi losīši starp uva un vu. lai nu kā, piektā iestāde, bet nekas jau diez ko nemainās. man ir pēc 20 min jābūt desmit kvartālus tālāk, es sēžu basām kājām, pusizdzertu kafiju un slapjiem matiem, klausoties the kelly family un rakstot kolēģei epastus. 

un tad man reizēm liekas, ka es te jūku prātā un ka viss ir ļoti slikti, un tad man brālis 31. augustā sūta sirsnīgus sveicienus 1. septembrī, un tad es saprotu, ka nē, es jau pēc gēniem ar putniem. bet trakākais ir tas, ka es tiešām esmu kļuvusi par lielāko čammu savu radu starpā, laikam jāsāk spēlēt ar sevi kaut kādi pulksteņa triki
linkpost comment

[Aug. 31st, 2014|09:54 pm]

wensdy
Biju pie jūras, pastaigājos, pavāļājos pa kāpu siltā saulē. Kā man patīk jūras gaiss. Brīnišķīgi. Pirmā reize šovasar pie jūras. Priecājos, ka man nebija jāredz tie visi izmetušies ķermeņi. Tgd vakarā es atkal jūtos nenormāli sūdīgi. Visas tās domas un pārmetumi sev, bet patiesībā nemaz nevar padomāt. Tas tā ir regulāri. Varētu būt klusums bez kļūšanas nožēlojamai. Vnk paklusēt un uzpildīties ar visu, kas man ir, un man vnm ir bijis daudz, izņemot šo vienu posmiņu, kur vakaros rodas īssavienojums. Vai arī varbūt beidzot varētu samierināties ar sevi, jo ir taču cilvēki, kuri vnm ir meklējumos, ceļā, nelielā samulsumā, nedaudz vairāk emocionāli un viņiem patiesībā patīk būt vieniem bez obligātajām saistībām, izņemot brīžus, kad viņi vairs sev netic, un pilnīgā ego varā lūdzas pie citu krūtīm. Nav taču obligāti jābūt KAUT KAM vēl. Katru vakaru ap kādiem pl.19 jāuzliek atgādinājums - iedzer zāles, t.i., glāzi ūdens un pasmaidi. Kgan tas jau sāk izklausīties pēc filmas "Her", kur man būtu sava poga ar mākslīgo intelektu ausī, ar kuru varētu draudzēties un palūgt atgādināt. Drīzāk jāsarunā ar kādu sazvanīties. "Tas izklausās siltāk." Sazvanīties ar sevi. Halo - halo, te es.
linkpost comment

Vēl viens kaķis. [Aug. 31st, 2014|07:46 pm]

wensdy
Mani jau kādu laiku nepamet doma, ka mājās nepieciešams vēl viens kaķis. Gan mīlīguma pēc, gan Rūtiņas dēļ. Rītā beidzot būsim pilsētas mājās. Pēc mežonīgās vasaras laukos mincītis atkal būs četrās sienās un lielāko daļu laika viens, jo man būs jābūt ārpus mājām. Pie tam laukos noskaidrojām, ka Rūtiņa ir draudzīgs citu kaķu draugs, arī orientālo kaķu draugs. Tikko ieraudzīju kaķi, kurš man ļoti patīk un kurš pēc ārstēšanās meklē mājas, un kurš pat ir ar kkādu orientālu sakni. Bāc. Šobrīd esmu attaisnojumu karaliene, kādēļ gan manās plašajās mājās neizmitināt vēl vienu dzīvnieku (starpcitu manā piecgades plānā ir māja ar dārzu netālu no jūras). Vai ne. Man vnm ir bijis aizspriedums, ka sievietēm ar daudz kaķiem dzīvē trūkst mīlestība. Nebūs jau baigi melots, jo savā dzīves filozofijā vēl neesmu tik ļoti uzkačājusies, lai tādas muļķības dažreiz nedomātu. Ak, nē, tas kaķis ir tāds skaistulis. Kā jums liekas? UPD.Huh, tas kaķis sev atrada mājas 20 min. laikā kopš viņu ielika sludinājumā. Laimīgais. Redz, ko nozīmē smuks ģīmītis.
link4 comments|post comment

[Aug. 31st, 2014|02:35 pm]

deloveja_kundze
multitāskings nav nekāds joks, ja, tikko pamanījos izmazgāt dzīvokļa grīdu, sakārtot visas folija cepurītes glīšā kaudzītē un visu lieko izmest ārā, vienlaikus tīrot zobus un žāvējot matus.
linkpost comment

Spēlēt karā. [Aug. 31st, 2014|12:05 pm]

wensdy
Vakar visu dienu pavadīju sandalēs - nav nekādi joki, jo kāju un roku salšanas sezona ir klāt.

Vakar arī satiku draudzeni, kura ar draugiem dosies uz Ādažu mežu spēlēt Soft Air (?). Tas ir kkas līdzīgs kā Paint Ball, bet ar lodēm (nevar nogalināt). Es par to diez gan pasmējos, jo nu... Come on! Bet tad man draudzene paskaidroja, ka karš ir tepat blakus, ka tas var notikt kuru katru brīdi, kādēļ nebūtu slikti patrenēties šaut. Jautāju vai viņa tiešām varētu šaut uz cilvēku, kaut vai spēlē. Uz ko draudzene atbildēja, ka Paint Ball`ā gan ir tikai slēpusies (hā hā :)), bet šoreiz gan viņa pamēģinās šaut uz kādu kara baiļu dēļ. Pie tam parasti ir tā, ka spēlē latviešu komanda pret krievu komandu. Wow. Kaut gan no otras puses noteikti ir kāds labums tvaiku nolaist spēlītē, nevis dzīvē. Slimi, es nezinu, labāk ir sēdēt internetā un uzturēt kontaktus ar pasauli, lai ir, kur aizbraukt. Oh, Lord, won`t you buy me a colored TV. Nezinu, nezinu, es vnk nespēju tam noticēt, ka te kkas varētu notikt. Bet, ja arī notiks, tad nu mēs kolektīvi varēsim uzņemties atbildību par to, ka pēc atjaunošanās amatos palika visas tās pašas kakas, ka latvieši ar krieviem vēlas spēlēt viena otra nošaušanu un ka ir cilvēki, kuri nevar ieiet Stūra mājā, jo "manu vectētiņu izsūtīja".
linkpost comment

[Aug. 30th, 2014|11:40 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

Es esmu teikusi daudzas jocīgas lietas, bet šovakar, kad pa telefonu paziņoju, ka tikko pabeidzām taisīt folija cepurītes un tagad skatīsimies Zeitgeist, sapratu, ka šī laikam ir viena no jocīgākajām lietām.
linkpost comment

[Aug. 30th, 2014|01:06 pm]

deloveja_kundze
[Tags|, ]

Un tad ir tādi vakari, kad pēkšņi nokļūstam Mellužu estrādē uz zaļumballi, mēs dejojam, sadzērušies vīrieši orbitē apkārt, un tad, ejot atpakaļ, sāk skanēt i will survive, pilna debess zvaigžņu, to taču Rīgā tā nevar redzēt, un tas viss ir tik maģiski. Un tagad mums ir brokastis mājā, kas ir nu jau mana mīļākā māja pasaulē, mums ir šampis brokastīs un konfektes, un visam ir mazliet saldsērīga beigu noskaņa, jo draudzene brauc prom, viņas māsa arī, vasara ir gandrīz cauri, bet šeit un tagad mums ir šampis, konfektes un svaigi ceptas maizītes.
linkpost comment

[Aug. 30th, 2014|12:01 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

linkpost comment

gruzīņu vīns brokastīs [Aug. 30th, 2014|11:18 am]

ydumea
[Tags|, ]

Kā to dabūt gatavu? Nolej vīnu 1/2 l minīša pudelē līdznešanai, bet atlikumu - ledusskapī brokastīm. Pēc ugunskura pagalmā aizej ļoti vēlu uz Naktsmaiņu divu staltu jaunēkļu pavadībā. Kamēr vīrieši rosās un draiskojas, tu vari iegrimt mīkstā krēslā un baudīt mieru. Noklausies pēdējo performatoru, un pareizajā sastāvā dodies uz rajonu. Izrubies gultā ar smukajiem svārkiem un grimu, lai pamostos pēc 4h un iedzertu brokastu vīnu. Domāju, ka jāpaguļ vēl.
link2 comments|post comment

[Aug. 30th, 2014|12:01 am]

virgin_whores
damn, es arī gribētu lai pie manis nāk un uz grīdas klausas alice in chains unplugged
no romantic feelings tho. labprāt izstumtu visu no savas istabas ārā un gulētu tukšā istabā, kā pirmajā dienā, uz matrača
atceros kā mums bija nopirkti jaunie matrači, nolikti uz zemes
es biju tik priecīga, ka gribēju lēkāt pa viņiem
tikai nepamanīju, ka palika pēdas aiz manis no zeķēm
pēc tam lika notīrīt un sabāra par to
sabojāja pirmo vakaru dzīvoklī, heh
bet nu
pati vainīga tho

visu laiku domāju, ka man lielākoties ir uz visiem pohuj
izņemot savus vecākus
par viņiem es stāvu un krītu
jup
link2 comments|post comment

es jūdzos nost un nezinu ko lai raksta [Aug. 29th, 2014|11:35 pm]

virgin_whores
pieliecos un noplūcu pieneni, cerībā, ka tā vienmēr paliks dzeltena, kupla un spilgta
nolieku uz sava galda.
brīnumainā kārtā, izceļas uz visas nekārtības fona

visur tik daudz priecājas par šīm nezālēm
bet tā taču tik un tā ir nezāle, right?
mēs ejam garām pieneņu laukiem pavasaros un nopūšamies to skaistumā
un pinam sev vainagus
bet kad paiet laiks, un pienenes sakalst
mēs ejam garām pieneņu laukam un pat neuzmetam aci
un sūkstamies par traipiem, kurus nokritušais vainags atstāj uz drēbēm

man ir bijis samērā vienalga par to, cik tīras vai netīras ir manas drēbes
nezinu, vai tas norāda uz cik nekārtīga esmu, vai kā- un man ir samērā vienalga
protams, smaka man nepatīk, bet tas tā

mana pienene
jau aizvērusies ciet, stāvot savā traukā
es gribu raudāt, nesaprotot, kāpēc viņu noplūcu
kāpēc viņu aizvācu no brīvības
kas ir ar mani
linkpost comment

Riteņa saslēgu. [Aug. 29th, 2014|08:21 pm]

vajag

[saules_baterija]
Meklēju riteņa saslēgu, lai var uz universitāti braukt ar lielāku prieku kā gadījumā, kad jāizmanto sabiedriskais transports.

Pateicos par atvēlēto laiku!
link10 comments|post comment

[Aug. 29th, 2014|08:07 pm]

deloveja_kundze
džeki, beidzot raksts jums: pārbaudīti padomi, kā meiteni ievilkt gultā!
link6 comments|post comment

[Aug. 29th, 2014|05:22 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

dienās, kad es aizmirstu uzlikt kosmētiku - kas pēdējā laikā gadās arvien biežāk - man visur prasa dokumentus. kuš, kuš, es zinu, ka visur tagad ir stingrāki kontroles noteikumi un tā, bet tik un tā kaut kādā mērā iepriecinoši.
link2 comments|post comment

Nepieciešams matracis [Aug. 29th, 2014|02:08 pm]

vajag

[laielais]
Varbūt kādam ir nevajadzīgs matracis kuru labrāt atdotu.
Ja nu kas var atrakstīt lauris091@gmail.com
link3 comments|post comment

[Aug. 28th, 2014|10:14 pm]

wensdy
[music |damien rice - o]

Brīžiem ar cilvēkiem mēdz tā notikt, kad ir sasniegts zināms briedums, personība un uzbūvēti uzskatu pamati, tad viņi paliek neiecietīgi un nemīļi pret visu pārējo, jo visiem ir jāspēj tolerēt šī gatavā vienība. Mana ticība ir ceļš. Jaunajā darbā viss ir lieliski, piesātinos ar sievišķību. Noteikti būs periods, kad man liksies, ka man vajag visādas lietas, pārkārtot mājvietu, tur visādas smukumlietiņas. Jo kkā mēdz arī būt tā, ka caur materiālām lietām sev apkārt ieviešas kkāda skaidrība par pārējo.
linkpost comment

[Aug. 28th, 2014|09:10 pm]

par_velti

[tiga]
ir iekrājušies vairāki (tāda tipa) maisi, varbūt kādam vajag. 
link10 comments|post comment

Pārvākšanās hronikas [Aug. 28th, 2014|07:37 pm]

ave
[music |Holliger - Telemann - Oboe concerto in d minor]


2008. gada rudenī draudzene aizbrauca studēt uz Berlīni un līdz ar viņas istabu Rīgas centrā mantoju arī maisiņu ar naudu. Visādas svešzemju ceļojumos pāri palikušas monētas. Maisiņš neatvērts dzīvoja kādā nomaļā iedzīves stūrī līdz šaibaltdienai, kad, krāmējoties uz (aiz)nākošo mītni, nolēmu viņā ielūkoties. Tā nu tikko kļuvu bagātāka par 8 eirām (cik nu bieži tālajā 2008. gadā sanāca uz tādām eiru zemēm braukt...). Atradu arī latu ar sēni un skudru. Monētu fetišš man svešš, tomēr sēnes un skudras ir cienījami ļauži, gan jau kaut kā sadzīvosim.
linkpost comment

zelta krātuvīte [Aug. 28th, 2014|04:17 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]
[music |lil wayne feat drake & future- love me]

Lil Wayne, mīļie, es te tagad paspamošu, bet āāā, es beidzot izlasīju Love Me dziesmas vārdus no sākuma līdz beigām, šeit pāris pērlītes. romance & class!

And all she eat is dick
She on a strict diet
That's my baby
..
She don't want money
She want the time we could spend
She said ''cause I really need somebody''
So tell me you're that somebody''
And girl, I fuck who I want
And fuck who I don't
..
She say ''I never wanna make you mad,
I just wanna make you proud''
I say ''baby, just make me cum,
Then don't make a sound''
..
These hoes got pussies like craters
Can't treat these hoes like ladies, man... 

vienvārdsakot, mana Contemporary Poetry vācelīte turpina augt. 
link5 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]