friends [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

I liked it before it was cool [Oct. 5th, 2015|10:31 am]

kautskis
Ziemeļvidzemes neoficiālais tūrisma veicināšanas birojs ar prieku ziņo par savu kārtējo sasniegumu: sestdienā tika sarīkots un veiksmīgi pat aizvadīts kolektīvais pārgājiens uz — nekad neuzminēsit — Sedas purvu.

Kā rādās, beidzot tiešām piepildījusies tā vaimanāšana par "pēdējo silto nedēļas nogali", jo laiks sestdien bija taisni pārdabiski jauks: gana vēss, lai nepārkarstu, bet arī gana silts, lai nenosaltu, debesis skaidras, tieši ar tik mākonīšiem, lai izskatītos glīti, bet bez jebkādiem negaisa mākoņiem un uztraukumiem par to, vai nelīs.

Sākām gana laicīgi, ap deviņiem, turklāt mēs ar Lāga Paziņu ieradāmies vēlāk par visiem. Mums ir attaisnojums: Valmiera nenoliedzami ir daudz tālāk no Sedas nekā Rīga, un mums vēl vajadzēja aiziet brokastīs ar pankūkām un kruasāniem. Tā nu aši knaši savācāmies un bridām vien iekšā.

Te uzreiz ir vietā viena ļoti svarīga piebilde par Sedas purvu. Sedas purvs gan ir nosaukts par purvu, un tur ir kaut kas ar nosaukumu "dabas taka", tomēr ne purvs, ne dabas taka nebūs šīs lietas šo vārdu vispārpieņemtajā izpratnē. Sedas purvs kopš 1954. gada ir jo cītīgi kašņāts, rokot laukā kūdru. Tas nozīmē, ka puslīdz neskarta augstā purva Sedā gandrīz vairs nav (lai gan noteikti jāpiebilst, ka dažos nomaļos un diezgan pagrūti sasniedzamos pleķos tik tiešām ir un noteikti arī būs!) Tā vietā Sedas purvs sastāv no daudziem taisnstūrainiem, sekliem un niedrēm aizaugušiem dīķiem, kam pa vidu ir vai nu ceļi, vai šaursliežu dzelzceļa uzbērumi, dažreiz ar sliedēm, dažreiz bez.

Tomēr šeit nav vietā sūroties par piesmieto Māti Zemi. Māte Zeme ir tik ļoti milzīga, ka vistrakākās mūsu izdarības viņai nav nekas daudz vairāk par nelāgiem izsitumiem (pavisam cits tēmats ir tas, vai mēs uz šīs izsitumiem klātās Mātes Zemes spējam padzīvot), un ir taisni pārsteidzoši tas, cik ātri viss atkal atkopjas. Tā nu aizaugušie dīķi izrādās izcila vieta ūdensputnu ligzdošanai, ko ūdensputni labprāt arī izmanto.

Tāpat arī dabas taka Sedā nav gluži tāda kā Ķemeŗos, kur pa laipām četrus kilometrus var iziet svilpodams. Dabas taka sastāv no jau esošajiem kūdras izvešanas ceļiem, šaursliežu dzelzceļa izbēruma un vienas samērā īsas takas, kas ir izpļauta. Nekur nav nekādu koka laipu, lai gan var iedomāties, ka šaursliežu dzelzceļa tilti ir koka laipas. Un Sedā ir jāiet. Mūsu pārgājiens gan bija nieka 20 kilometrus gaŗš, tomēr tur bez īpašām problēmām var noiet divreiz vairāk. Katrā ziņā daudz mazāk par 10 kilometriem diez vai sanāks.

Un jo bieži tā iešana ir vienkārši pa gaŗiem un samērā vienveidīgiem ceļiem. Te nebūtu jāsecina, ka Sedā nav ainavu — ir, un kā vēl. Tomēr tas nozīmē, ka starp tām ainavām ir daudz vienmuļa un arī diezgan nogurdinoša ceļa. Teiksim tā: jo lielāks ir prieks par sasniegumu, kad pēc tam nonāc līdz kādai ievērības cienīgai ainavai!

Tātad: paturot to visu prātā, pastāstīsim par burvīgo pārgājienu uz Sedu!

Sedas purvā ērti ieiet pa ceļu, uz kuŗa ir norāde "Dabas taka" — tur pa ceļam būs viens neliels apskates objektiņš, tas ir, apakšstacijas drupas, un tad pēc nelielas brišanas pa dubļiem būs pirmais nozīmīgais apskates objekts — putnu vērošanas platforma. Tā ir uzbūvēta viena visnotaļ liela dīķa krastā, un, ja paveicas, tur var redzēt kaudzēm putnu, pat neejot tālāk. Tomēr šī nebija tā diena, kad paveicās, tāpēc pēc izjūsmošanās par skatu un ieskvērošanās devāmies tālāk.

Tālāk var iet pa kūdras vešanas ceļu, kas ir plats un dubļains, bet var arī pa šaursliežu dzelzceļu. Atminoties mūsu Kunga un Pestītāja vārdus par plato ceļu, kas aiziet pazušanā, mēs aizgājām pa šaursliežu dzelzceļu. Tad tur ir jāskatās, kur nogriezties, kas gan nav īpaši grūti — jāgriežas pirmajā vietā, kur tik tiešām kaut kur var nogriezties (ja iet tālāk, tad pēc diezgan brangas iešanas beigu beigās nonāk lielā un samērā neskartā purva gabalā). Tā nu jo drīzi mēs bijām pie kūdras vērošanas torņa, kas ļoti optimistiski iecerēts kā putnu vērošanas tornis. Putnus no turienes vērot ir diezgan pagrūti, jo tornis uzbūvēts vienīgajā vietā, kur joprojām rok kūdru. Un putniem pārsvarā tomēr patīk ligzdot mierā un laimē aizaugušajos dīķos — vēl jo vairāk tāpēc, ka to Sedā netrūkst, — nevis uz kūdras kalniem vai traktoru kāpurķēdēm. Tomēr no turienes paveŗas plašs skats uz apkārtni, un vismaz man pārgājienos tā ir iecienītākā pusdienu vieta. Ceļabiedri gan to nopēla kā pārāk vējainu un sasēdās uz sliedēm pie torņa. Nu neko, arī tā var.

Pēc jautras iestiprināšanās ar jaunu sparu devāmies tālāk uz nākamo apskates objektu — tehnikas novietni, kam blakus ir tāda paliela sarga būda, kas vienlaikus ir kas aptuveni līdzīgs vadības centram (turpat netālu ir sūkņu stacija, ko arī vajag pieskatīt). Tehnikas novietnē mētājas traktori, kūdras ecētāji un vēl visāda roida, kas tomēr, kā rādās, laika gaitā gājusi mazumā, agrāk bija vairāk (neievēroju, vai tur vairs bija vagoniņi uz kāpurķēdēm vai nē). Tāpat tur ir degvielas uzpildes stacija tieši purva vidū un sargsuns, kas mūs pārlieku ātri aiztrieca prom.

Ejot tālāk, var iziet otrā pusē vienīgajam aktīvajam kūdras rakšanas laukam, kur atkal sākas sliežu loks. Tur ir tuvāk Jērcēniem, nekā Sedai, bet nevajadzētu neko sadomāties: tuvāk tur ir tikai ziemā, kad var staigāt pa aizsalušajiem dīķiem. Ja jāiet pa sauszemi, sanāk mest tādus lokus, ka vienkāršāk būs aiziet atpakaļ uz Sedu.

Par laimi, atpakaļceļš it nebūt nav bez tīkamiem pārsteigumiem. Ja nenogriežas uz dabas takas izpļauto gabalu un turpina iet pa sliedēm, drīz nonāk pie savulaik no sliedēm noskrējušiem kūdras vagoniem, kas turpat arī mētājas (brīnišķīga iespēja fotografēšanai!) Un tieši pretī ir gana ērta pieeja pie jo plaša dīķa (tādu gan Sedā ir diezgan daudz, jāpiebilst), kur tad arī mēs sastapām veselu strēķi putnu.

Putniem, gluži kā cilvēkiem, pirms izlidošanas tīk mazliet pariņķot apkārt, sasaukties un iečekoties lidojumam, un to tad viņi arī tur darīja. Un putnu starptautiskās lidostas nebūt nav mazāk iespaidīgas par cilvēku versijām: katrā ziņā patrāpīties tur tad, kad satiksme ir tiešām dzīva, ir neaizmirstams skats. Putnu bari riņķo, sasaucas, stājas kāšos un, kad viens kāsis sastādīts, virzās uz izlidošanu — skaties un brīnies par tādām pūļa organizācijas prasmēm, līdz kuŗām cilvēkiem ar viņu sastrēgumiem un rindām vēl augt un augt.

Lielā mērā tas bija pasākuma augstākais punkts, jo ir gan grūti iedomāties daudzas lietas, kas oktobŗa sākumā var notikt purva vidū un pārspēt šo skatu. Tomēr atpakaļceļā sanāca pārvarēt nelielu šķēršļu joslu (nekā tāda, lai tas jūs nebaida) un pat apskatīt mazu gabaliņu purva. Nevis seklu dīķu, bet purva, ar visām sūnām, ķērpjiem un tievajām priedītēm.

Pielauzt ļaudis aizbraukt līdz Jērcēnu puses tornim vairs nesanāca, par ko drusciņ žēl, jo Jērcēnu puses tornis nenoliedzami ir ar skaistāku skatu. Toties Kaņepu di(d)žozols visiem patika, un ir jau arī brangs skats: vismaz 450 gadus vecs, tiešām dižs un, lai gan savulaik zibens sperts (un tādēļ ar lielu dobumu vidū, kuŗā var ērti ielīst vairāki cilvēki), tomēr zaļo visnotaļ pārliecinoši un nebūt netaisās nokalst.

Vārdu sakot — Zelta rudens Siguldā ir pārvērtēts. Aizbrauciet tālāk līdz Valmierai, Strenčiem un Sedai, būs ne mazāk skaisti, lai gan citādi. Tagad ir īstais laiks, kamēr putni lido prom. Diemžēl tur nav pieejamas īpaši detalizētas kartes, pat Google Maps laikmetā nē. Tomēr Here karte ir jūtami labāka un pat ļauj puslīdz orientēties. Un, ja drusciņ pameklēsities Gūglē, noteikti spēsit atrast pietiekami daudz, lai tiktu Sedas purvā iekšā un arī ārā.
link11 comments|post comment

beidzot redzēju vēršu cīņas [Oct. 4th, 2015|10:36 pm]

vikuks
linkpost comment

HELP [Oct. 4th, 2015|11:01 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]
[mood |bijām sēnēs <3]

gribu dibināt viena dalībnieka grupu, man vajag tikai
*sintezatoru Morg vai Korg, neatceros
*bungu komplektu ar vismaz vienu bojātu elementu
*elektronisko ģitāru un vadu arī
*kādu pedāli noteikti
*pastiprinātāju (vintage)
*ērģeles (īstas)
*dēmonisku meikapa komplektu
*rihtīgi augstas ambīcijas
linkpost comment

Bitlofka. [Oct. 4th, 2015|10:33 pm]

wensdy
Modes plakātos ielās "tops ar paaugstinātu apkakli", man mugurā - džemperis bitlofka.
linkpost comment

Sapņu dārzs. [Oct. 4th, 2015|08:02 pm]

wensdy
Paņēmu tēva mačeti un sacirtu gabalos veco ceriņkrūmu, kurš aizņēma plānotās mājas vietu. Man ļoti patīk darbs laukā saistībā ar visdažādākajiem augiem. Tas vispār bija ļoti grūti, bet neviens jau manā vietā neko nedarīs. Galvenais, ka ir gandarījums! Nākamoreiz zāģēsim gabalos resnākos zarus. Kad tur viss būs gatavs, es droši vien, ir divi varianti: 1)jau strādāšu ārzemēs; 2)ieaugšu tur ar saknēm un saplūdīšu ar jūru.
link2 comments|post comment

ja gadījumā sastopat mani 6. palātā [Oct. 4th, 2015|12:53 pm]

kants
[Tags|, , , ]

noskatījos 4 filmiņas no lielā kristapa. 70 to go.
link4 comments|post comment

[Oct. 4th, 2015|10:42 am]

dooora
filoposija, viņa arī dipsomānija
link1 comment|post comment

[Oct. 4th, 2015|02:07 am]

virgin_whores
be safe be safe be safe
link1 comment|post comment

hashtag what am I doing with my life [Oct. 3rd, 2015|11:55 pm]

deloveja_kundze
[Tags|]

link2 comments|post comment

moodle [Oct. 3rd, 2015|04:01 pm]

vajag

[miss_doherty]
Vajag kādu, kurš var pastāstīt/parādīt/iepazīstināt ar moodle vidi.

Par atlīdzību sarunāsim :)
link1 comment|post comment

[Oct. 3rd, 2015|11:49 am]

deloveja_kundze
vakardienas lieliskākā pārteikšanās Gunas dzimšanas dienas vīna dzeršanā bija brīdis, kad Guna paziņoja, lai viņai padod Old Spice, gribas iedzert. tā nu mēs pārkrustījāmies, nošausminājāmies un sapratām, ka pienācis odekolona dzeršanas vecums. un tad ļoti smējāmies.
linkpost comment

Pilnīgs neprāts. [Oct. 2nd, 2015|06:50 pm]

wensdy
Lūk, šis fuckinDelfu raksts, kur tiek paskaidrots, ko humānā Eiropa nesaprot par bēgļiem, ir pretīgs piemērs mediju bezatbildīgumam. Ok, es saprotu, daudzi uzklikšķinās un sajutīsies priecīgi, ka kkāds džeks fuckinprofesors beidzot ir nosaucis lietas īstajos vārdos, ceļot Delfu statistiku. Bet, protams, neviens nepadomās par to, kas tieši tur ir rakstīts. Pilns ar visādiem cipariem, procentiem un gadskaitļiem, kas tam visam liek izskatīties akadēmiski, zinātniski un tāpēc ticami. Tikai idiotiem ticami. Vnk pavērojiet, kā viss tiek kategorizēts, kāds etnocentrisms, kādi nejauši atslēgas vārdi - bēgļi = islāma džihāds (pie tam gan arābi, gan musulmaņi); bēgļi = bezdarbnieki; bēgļi = teroristi; bēgļi = noziedznieki, Francija un Vācija = Eiropa. Bet, kāpēc, piemēram, nav paskaidrots, kas tās par vakancēm Vācijā, kur bēgļi speciāli nestrādā? Retorisks jautājums. Vai arī, kas tie par noziegumiem, ko bēgļi Vācijā veic? Arī retorisks jautājums. Vai rakstā ir paskaidrots, kas ir domās ar bēgli un par kuru gadu bēgļiem tieši ir runa? Vai rakstā ir paskaidrots, kāda, piemēram, ir bijusi Francijas politika, padarot par nelegālajiem bēgļiem pēc iespējas vairāk cilvēku? Ar šo es nesaku, ka bēgļi ir labāki cilvēki par pārējiem, bet, kamēr šādi uzskati, kā pausts rakstā, būs populāri, tikmēr bēgļus pie Eiropas gala nevarēs vainot, jo bedri mēs paši būsim izrakuši. Bļaģ!
link3 comments|post comment

Kčing! [Oct. 2nd, 2015|05:59 pm]

wensdy
Esmu sasniegusi zināmu paškontroles un mērķtiecīguma līmeni. Beidzot nokārtoju teorijas eksāmenu CSDD. Ja pirmajā autoskolā es jutos dziļi aizskarta par vispasaules negodīgumu, jo nenokārtoju ar pirmo reizi eksāmenu autoskolā un pēc tam vnk nebija laika un iedvesmas mēģināt vēlreiz, tad otrajā autoskolā es vnk gāju, bet neko nemācījos, nu, braukt tikai. Ātrāk vajadzēja sākt trešo autoskolu, jo tad pēkšņi viss kļuva skaidrs, nebija jāiemācās no galvas. Jebkurā gadījumā solis tuvāk vēl vienam ļoti dārgam valstij piederošam dokumentam, kas ļauj piedalīties vēl vienā kopējā vājprātā. Kamēr mani ar velo neviens nelaida pāri pie Mūkusalas apļa, apcerīgi varēju pavērot, cik dīvainus lēmumus cilvēki mēdz pieņemt, un pažēloties par savu stingro instruktoru. No viens puses es saprotu viņa misijas apziņu saražot labus autovadītājus, bet no otras puses es neticu, ka jebkurš labais autovadītājs ar laiku nekļūst par agresīvo un nepareizo autovadītāju. Kas bija fun, ka eksāmena rezultātu savā monitorā varēja ieraudzīt tikai pēc tam, kad visi to bija pabeiguši. Zombējām vienu hipsteri ar lielu dekoltē sievu sitamajā kreklā, kurš izkrita ar 5 kļūdām, lol.
linkpost comment

mīļākā popdziesma [Oct. 2nd, 2015|05:35 pm]

penny_lane
And I'll take my clothes off and it will be shameless
'Cause everyone knows that's how you get famous.
(..)

Life's about film stars and less about mothers
It's all about fast cars and cussing each other
But it doesn't matter cause I'm packing plastic
And that's what makes my life so fucking fantastic

And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function

Forget about guns and forget ammunition
'Cause I'm killing them all on my own little mission
Now I'm not a saint but I'm not a sinner
Now everything's cool as long as I'm getting thinner
linkpost comment

[Oct. 2nd, 2015|05:30 pm]

kristiiine
Vismaz viena lieta, ko man ļoti gribējās un kāds prieks no Valmieras, ka ir ielūgums uz Meistaru un Margaritu.
Jo viss pārējais neiet, kā vajag un/vai besī.
linkpost comment

Īrnieku vajag, īrnieku... [Oct. 2nd, 2015|04:09 pm]

vajag

[gracy_kelly]
SITUĀCIJA:
Šovasar pārvācos no darba-projekta mazpilsētā atpakaļ uz Rīgu, atsāku īrēt dzīvokli, kurā kaut kad studiju laikos esmu jau dzīvojusi. Plāni draugiem un radiem skarbi mainījās, paliku dzīvoklī viena pati. Mana izvēle, jo man tur ļoti patīk. Atradu darbu. Parēķināju, sapratu, ka ziemā toč' nevarēšu viena pavilkt. Meklēju kādu, ar ko kopā izmaksas dalīt. Dzīvokļa īpašniece ir ar mieru. Tātad piedāvāju īrēt ISTABU.

DZĪVOKLIS:
Vecmīlgrāvis. Padomju laika piecstāvene. Pirmais stāvs. Trīs istabas, no kurām vienā dzīvoju es. Viena ir caurstaigājama dzīvojamā/viesistaba. Trešā - tā, kuru piedāvāju kādam citam!
Dzīvoklis ļoti labā stāvoklī, karstie un aukstie ūdeņi, gāzes plīts, veļasmašīna, ledusskapis, vannas istaba, WC. Brīvajā istabā svaigi līmētas gaišas tapetes. Interneta šobrīd nav, jo es dzīvoju uz mobilā, bet ir plāns ievilkt Lattelecom. (Tīri informācijai - LMT zona ok, bet mobilais nets nevelk.) Ļoti saulains - rīta un dienas saule visos logos, bet vasarā, ja vēdina un piever žalūzijas, ir ok. Istabā mēbeles var būt un var arī nebūt - šobrīd tur ir rakstāmgalds un izvelkamais dīvāns. Pārējais viss jau ir mēbelēts, bet tā mierīgi, bez padomju laiku sekcijām un tepiķiem pie sienām.

VIETA:
Kā jau minēju, Vecmīlgrāvis. Centra mīlētājiem nederēs. Bet Vecmīlgrāvis šobrīd kulturāli atdzimst... Līdz centram 35 - 40 minūtes ar autobusu, plus 5 minūtes līdz pieturai. Ar mikriņiem vai vēlos vakaros, protams, ātrāk. Vajadzības gadījumā - ar taksi kādi 8 līdz 9 EUR. Aiz loga pavasaros zied ceriņi un kastaņi, tuvu Ziemeļblāzmas kultūras pils, drusku tālāk jūra (25 min ar riteni), kaijas virs galvas ārā kliedz visu dienu (ērti, ja nevēlas dzirdēt savus iekšējos putnus)... Var iet skatīties kuģus uz Mīlgrāvja kanālu. Vispār tāda "zaļa" sajūta. Ja vajag, teorētiski kaut kur pie mājas var atrast arī vietu mašīnai. Ja vajag, pīpēt var iet ārā - pirmais stāvs.

DZĪVOKĻA BIEDRS:
Es - oriģinālā kurzemniece, vēsturniece zem trīsdesmit, strādāju muzejā, bet ļoti daudz arī no mājām. Mājdzīvnieku nav, bieži mēdzu braukāt apkārt. Mājdzīvniekus arī nevēlos ieviest (izņēmumi ir visādi kāmji un zivis, kas dzīvo savā ierobežotajā teritorijā). Manuprāt, dzīvoju mierīgi, esmu kārtīga (kā saka mani draugi - nenormālīgi, bet gan jau tik traki nav). Ballēties patīk, bet ne katru dienu...

CENA:
EUR 170 mēnesī. Tas ietver istabas īri, komunālos, gāzi, elektrību. Karoče visu. Arī dzīvojamās istabas izmantošana draugu un radu izguldīšanai, ja tāda nepieciešamība rodas (vēlams, ne regulāri - es no tās istabas bieži strādāju). Tā arī ir reāli puse no visām izmaksām gada griezumā. Atsevišķi jāizrunā būtu par to interneta lietu.
Dzīvokļa īpašniece prasa EUR 100 drošības naudu. Par oktobri būtu jāsamaksā ievācoties (ne pilna saumma, atkarīgs no datuma).
Vasaras mēnešos komunālie mazāki, tad droši vien varētu runāt arī par mazāku maksu.

Labā ziņa, ka, ja šis variants interesē, tad var ievākties kaut "rītvakar"!
Varbūt Vecmīlgrāvja atdzimstošais šarms ir tieši tas, kas kādam vajadzīgs (pašam, radam, draugam, kolēģim) utt. Principā tas ir labs variants cilvēkam, kas vēlas konstantas izmaksas, savu telpu labiekārtotā dzīvoklī, mierīgu kaimiņu un Rīgā vēlas dzīvot salīdzinoši klusā, zaļā rajonā.

Ja ir interese, droši dod ziņu uz liga.anna džīmailā. Daudzas lietas ir runājamas. ;)

(Tādus variantus, kā man pašai atrast labāku darbu vai lētāku dzīvokli, lūdzu, nepiedāvāt.)
link1 comment|post comment

tribūnu dzeja [Oct. 2nd, 2015|01:01 pm]

dooora
Bļaģ, atkal Bogdānova!
link2 comments|post comment

[Oct. 2nd, 2015|11:42 am]

dooora
šis laikam ir pirmais gads, kad dzejas dienas iestiepušās oktōbrī. paldies sakām Galvenajam Spainim un Sprīdītēj bļģ Krivadei. un Virdžīnijai ar svītu, kas feisītī uzvirpināja daudzvalodu lapu dzejolim ō.

bijjau te vēl viskaukas sakāms, bet visu tāpat neizstāstīs, var arī rāmi paklusēt.
uzšķīru 10A klases algebras kladītē savu pirmo pantiņu ever, no dziļiem pirmspubertātes brežņevlaikiem. vēlāk kāja pārtapa par kājstarpi, bet tā nav būtiska starpība.
ГИМН СС, сэр )
link5 comments|post comment

[Oct. 2nd, 2015|03:39 am]

pickle_jar
Ziniet, vienkārši ir tādi brīži. Piemēram, brīdis, kurā tu vietējā veco ļaužu klubā sēdi ar jauniegūto draugu (ķipa klientu) - homosexuālu fotogrāfu no Portlendas, kurš 9 dienas dokumentējis kravas kuģa ikdienu. Ekrāns rāda tekstu, un visi ap galdiem sasēdušie, Tevi ieskaitot, dzied līdzi islandiešu šlāgeriem, bet grupas dalībnieku vecums variē no 30-gadīga ģitārista līdz 80-gadīgam akordeonistam. Jūs izejat uzpīpēt, un Tu tā, it kā cita starpā nosaki - oh, look, it's northern lights, jo nezini, ka sabiedrotajam šīs ir pirmās ziemeļblāzmas, bet ceturtais Islandes apmeklējums. Tā jūs piedzeraties, nonākat bārā, kur ir spēļu automāti, un sešdesmit-something vecais bārmenis jūs nobildē un salej Somersby ar ledu, un jūs runājaties; tikmēr hostelī šefs mīļo kādu dāmu, pēcāk mīļo arī jūs un Tu saproti, ka šis ir tas brīdis, kurā Tu iemīlies vietā, kurā kādu laiku dzīvosi.
link3 comments|post comment

printerīši [Oct. 2nd, 2015|12:38 am]

par_velti

[inese_tk]
labvakar. tā, kā te grozās visādi savādi ļautiņi, iedomājos, ka moš te ir arī kāds printeru gīks vai fetišists. piedāvājumā 2 neejoši kanoni:
a) canon pixma mp160 (pirkts tepat cibā pa pieci lati kā ejošs, bet tā arī negāja)
b) canon lbp 2900 (cienījama vecuma biroja darba zirgs, kurš nu jau pasen atpakaļ printējot vnk pārstāja printēt un tā arī neatsāka. tinte toreiz bija svaigi pildīta).

atrodas salaspilī, šobrīd nekur aizvest nevaram, jo mašīnai nav izieta skate, bet kaut kad cerams drīz, līdz Rīgai varēsim aizraut. ja nevienam nevaik, atdosim veco elektropreču savākšanas punktā.
link3 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]