friends [entries|archive|friends|userinfo]
krēpjlācis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Dec. 19th, 2014|10:13 pm]

pickle_jar
Āgenskalns šauj debesīs raķetes. Laikam arī zina, ka šodien piedzīvoju savu pēdējo lekciju bakalaura studijās. Jā, piedrāžu naudu un dzeru Kaņepē dārgos alus 2 minūtes pēc laimīgās stundas beigām ar nu-jau-un par-nelaimi-ex Stūra mājas kolēgām un, kas to būtu domājis, neilgi pirms Ziemassvētkiem turpinu pārvietoties ar velosipēdu par spīti neskaitāmajām reizēm, kad likās, ka čista būs pēdējā, pedāļi ir mans otrais kāju pāris, daudz patīkamāks par sēdvietu 4. tramvajā. No rīta pamodos ar pejpalā ienākušiem 50 dolāriem no klienta, par kuru biju aizmirsusi - sapelnītās naudas nolikšana otrajā plānā, likšana iekavās šķiet stulba un pašiznīcinoša, bet man tā gluži vienkārši nostrādā. Ūuun ir savākti 5/6 nepieciešamajiem dokumentiem stipendijas pieteikumam; dievs-sargi-manas-aknas, ja Reikjavīka pēc 2 mēnešiem atbildēs apstiprinoši.

Rīt atvadāmies no Smiļģu bāra un ceram savas sēras apvienot ar MSK konci P-ielā. Lai viegls mūžs vietai, kurā man noritēja līdz šim vienīgais īstenais randiņš (kura ietvaros es pieredzēju godpilnu uzvaru, spēlējot Tankus uz Segas) un kura bija vienīgā pieklājīgā Āgenskalna dzertuve ar labu mūziku un ļaudīm. Beerlogā arī ir labi, bet tādā skarbā, īstenās dzīves ziņā. Smiļģis bija vieta, kur vest cilvēkus, kuri Beerlogu nesaprot, bet buhāšanu ciena tik un tā.
link2 comments|post comment

[Dec. 19th, 2014|10:21 pm]

virgin_whores
tik tukši, ka pat skudriņas pār muguru ir kā ekstāze
linkpost comment

[Dec. 19th, 2014|03:23 pm]

wensdy
Lūdzu,lūdzu,es gribu prom. Nekādu saistību,par kaķiem gan jau kāds parūpēsies,iztrūkst vienīgi fizisks attālums,kad nav jēga domāt bet varbūt tomēr,vēl tikai nedaudz,jāpabeid šis un tad gan. Vnk kkādā veidā jārealizē prom. Šonakt sapņoju,ka man ir ļoti karsti,tādēļ iegāju dušā. Tur man no galvas sāka tecēt asinis. Tad es pamodos,jo man likās,ka kavēju. Pilnīga sadalīšanās gabaliņos.
linkpost comment

matracis - mēs meklējam viens otru! [Dec. 19th, 2014|01:29 pm]

vajag

[sprungulis]
varbūt tieši tu esi dzirdējis, ka kādu šajā gada nogalē drūmu dara fakts, ka nav kur likt nevajadzīgu vienguļamo matraci?
esmu gatava ņemt paspārnē praktiski jebko, kas vēl ir cilvēcīgi guļams, Rīgas ietvaros savācams, kā arī samaksāt nelielas naudiņas, ja neceļās roka mest pakaļ tāpat vien!

ja zini kādu variantu - uzšauj komentāros, cheers!
linkpost comment

[Dec. 19th, 2014|09:07 am]

virgin_whores
pat ja kronis tavs bija šķībs
. tavā prātā, tu tāpat biji karalis šķīsts
gultā ar lētām maukām un krēmu
tu to sauci skaistā vārdā, par harēmu

un tava varenība
nenozīmē, ka esi slavenība
tavs kronis ir no maisa
un tu esi sētnieks, kas ielas kaisa
link2 comments|post comment

[Dec. 18th, 2014|11:56 pm]

kristiiine
Nespēju sev nekur atrast vietu mājā, savā istabā nespēju izgulēties neērtās gultas dēļ, pēdējā laikā tur arī nejūtos mājīgi, tad nolēmu gulēt viesistabā, tur es spēju pagulēt, bet māte līdz kādiem vieniem naktī tur skatās tv, tātad nekādas ikvakara palsīšanas man nespīd un katru rītu sešos mani modināja tētis, lai viņš skatītos tv un es tālāk gāju gulēt pie mammas, kur var izgulēties, bet nu izturēju tā divas nedēļas nogales, nolēmu šodien, ka nav ko vazāties pa visādām gultām un jāiet atpakaļ uz savējo. Tad ielīdu savā skapī, lai sameklētu ziemassvētku lampiņas, bet ieraudzīju zābakus, kuri dienasgaismā nebija bijuši vismaz gadu. Ļoti mīksti liekas. Parakājos vēl pa skapi un sapratu, ka es tak vsp nezinu, kas notiek ar tām kastēm un kkas jāizštuko. Gāju skatīties, kas notiek koridorskapī un nolēmu, ka jāveic uzkopšana. Saliku savus vasaras apavus kādās trīs kastēs, kedas divos un vēl kkādas kurpes divās kastēs, bet mammas apavus divās kastēs. Palika kauns. Bet tomēr ieviesu kārtību un sakārtoju šiem laikapstākļiem atbilstošus apavus gan savus, gan mammas. Izskaitīju, ka man ir 12 pāri zābaku, ko tagad velkāt..
Lampiņas tā arī neatradu, bet savu gultu uzklāju gan.
linkpost comment

[Dec. 18th, 2014|11:30 pm]

virgin_whores
kritiķu atsauksmes draugu skatieni
ainas prātā un aplausi vētraini
tomēr kuru interesē autori
filma beidzas, un mēteļi tiek uzvilkti

vēlamais efekts tiek panākts
un dažas naktis aizmigt nesanāks
mēs radijām traģēdiju
jūsu mazajām uztverēm
linkpost comment

Darbs (pilsētā) nav brālis [Dec. 18th, 2014|11:04 pm]

khosmos
[Tags|, , , ]

gaidu ziemassvētku brīvdienas, kad ČETRAS DIENAS cepšu piparkūkas, griezīšu salātus, staipīšu vīnu pa pagraba cellēm, šķirošu kastes ar mākslīgajiem čiekuriem pūdercukurā, lasīšu aizliegtās grāmatas un rajona laikrakstu pie melnas brokastu kafijas, skaušu mežonīgus zvērus, iešu līdz upei, kamēr vēl gaišs, bazarēšu ar brāļiem, izvēlēšos divas exkluzīvas vīna glāzes lielpilsētai (jo vairāk par divām nevar noslēpt, ja), gulēšu saldi, netērēšu naudu, kāpšu lielajā ozolā līdz pašai galotnei un bez spēka kritīšu lejā, jo nafig vairs nebūs vērts braukt atpakaļ, my life is complete again
linkpost comment

[Dec. 18th, 2014|09:48 pm]
vajag
[sirualsirual]
Vai kādam ir nevajadzīgs ledusskapis, vēlams ar saldētavu?
link1 comment|post comment

[Dec. 18th, 2014|04:57 pm]

vajag

[pogagaa]
Vajag Mišimas "Zelta templi" ļoti drīz!
Ja kādam ir lieks eksemplārs, labprāt nopirktu, pieskrietu klāt.
monkiki@inbox.lv
link2 comments|post comment

šodienas joks. [Dec. 18th, 2014|04:09 pm]

zazis
К концу года правительство Хуйлостана обещает стабилизировать рубль.
А если получится - то и два.

Līdz gada beigām Hujlostana valdība sola stabilizēt ar rubli. Un, ja jums abiem. (Tulkots ar Bing)tulkot nospiedu netīšām. bet bingam ciešami sanāca.
linkpost comment

Traka dieniņa. [Dec. 17th, 2014|11:09 pm]

wensdy
[music |forest swords - the wieght of gold]

Traka, traka dieniņa, bet, paldies, Latūriņa aktoru tīkla teorijai, varu gremdēties izpētē un pārdomās par kaķu durvīm, noskatoties daudz jaukus video ar dzīvnieciņiem, kuri visādos smieklīgos veidos izmanto kaķu durvis (atsauces noformēšu pēc tam), kas totāli nomierina, kaķi nomierina. Vispār šādā veidā es arī atklāju, cik maniem kaķiem ir maz visādu speciālo kaķu gadžetu. Vnk šodien viena (traka) sieviete sabļāva uz mani, ka neesmu pietiekami laipna. Krieviski viņa bļāva. Es neko neatbildēju, jo nu... Ko gan man teikt? Kad vairs neizturēju, diemžēl pateicu, ka krieviski nesaprotu. Tiešām, atsevišķus vārdus es nezināju. Un tad elles zibeņi pār manu galvu un bļāviens: "Es zinu, ka Jūs ienīstat krievus!!!" Varētu teikt, ka vismaz kko viņa ir sapratusi. Konkrētā dialoga ietvaros, jo tā vispār es nevienu neienīstu. Bet šausmīgi, vnk randomā pēkšņi kkāda šitāda nesaprotama vardarbība. Protams, varētu teikt, ka šādai uzvedībai nav sakara ar tautību, tai (trakajai) sievietei vnk nav paveicies, ka viņa ir krieviete. Vai krievene, vai krievuška. Bet es arī varēju neko neteikt, tā kā man arī nepaveicās, kas saspridzināja uzpūsto "jēīj ārā spīd saule, tātad viss ir labi" garstāvokli.
linkpost comment

[Dec. 17th, 2014|08:38 pm]

wensdy
Dauzīt taustiņus. Jā, es dauzīšu taustiņus.

linkpost comment

romas brīvdiena [Dec. 17th, 2014|06:58 pm]

kants
Te ātri pierod pie liela skaistuma.
link4 comments|post comment

[Dec. 17th, 2014|05:49 pm]

kristiiine
[music |russian circles - 309]

gribēju mātei uzdāvināt halātu, bet laikam jau nebūs. parasts kokvilnas halāts maksā 70€, ok, bija arī par 40 un h&m arī par 15, bet likās briesmīgas kvalitātes un negribas arī viņai dāvināt sexīgu
būs vien jāpērk tā muļķīgā koši rozā cepure ar bumbuli un dimantiņiem. tagad ir arī atlaide. tomēr negribas arī viņu apkaunot ar tādu cepuri, kaut arī viņai patīk (cepure nevis būt apakaunotai)
linkpost comment

[Dec. 17th, 2014|01:22 pm]

deloveja_kundze
viss ir viena liela putra. laiks pavisam sajucis, nekas tā īsti neinteresē, un vienīgais, ko joprojām pa īstam gribētos, ir vienkārši gulēt. vairākas dienas no vietas.

jeb sezonālais depris, ja?
link4 comments|post comment

Art Deco lūpukrāsa [Dec. 17th, 2014|12:45 am]

par_velti

[elevelekaramele]
Skaistā, bet specifiskā tonī.
Vistuvākā šai, bet ar izteiktāku brūno krāsu:
http://www.artdeco.com/en/makeup/lips/lipsticks/perfect-color-lipstick-13-3660.html#option-125

Vienu vienīgu (patiešām, diemžēl) reizi uzkrāsota.
Varbūt neētiski piedāvāt kosmētiku, bet kas zina, ja nu kādam saimniecībā noder.


Neapdomīgi iegādāta "Drogās", līmlentes pēdas uz futrāļa.


Šeit vai amarrilla@inbox.lv
link3 comments|post comment

[Dec. 16th, 2014|10:57 pm]

ave
''Daiļas kā fizkultūras institūta studentes.'' (No vienas 1957. gada kinohronikas.)
linkpost comment

[Dec. 16th, 2014|08:47 pm]

pickle_jar
Ak, latvieši, jūs viegli paredzamie sūdabrāļi. Kinoteātri šovakar šturmēja cilvēki, kuriem acu bija gana daudz, lai izlasītu, ka ir bezmaksas filma, bet to, ka vietiņa savai pēcpusei ir jārezervē - nē. Protams, vienmēr var cerēt, ka kaut kā jau tiks iekšā (no sērijas a ja palūgšu?, ko dabūjām atklausīties Stūra mājā), jo noteikumi - tas jau ir priekš stulbeņiem, ne? Nekas, es toties redzēju Idu uz lielā ekrāna un vēlreiz pārliecinājos, ka tas nav vien šī gada kino notikums. Ja salīdzina ar citiem gadiem, kuru hiti bija zilās krāsas lesbiešfilma u.tml..
link6 comments|post comment

[Dec. 15th, 2014|09:50 pm]

vikuks
Blogs "Šķeļot viļņus" ievietojis dažas bildes no pašportretu mesitardarbnīcas, kas notika Jelgavas ieslodzījuma vietā ar jauniešiem un darbiniekiem. Ļoti ceru, ka projekts turpināsies arī nākamgad.
Bildes ir te: http://skelotvilnus.blogspot.com/2014/12/pasportreti.html
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]