"`tis · a · witching · time · of · night


when I stumble, hate and bite"

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
65 daysofstatic - https://www.youtube.com/watch?v=qGyL0TKXIY4
jebkura māksla ir dvēseles izpausme un ja tā ir patiesa, tad tajā var saskatīt daļiņu dieva. droši vien tamdēļ es kopš agras bērnības valkāju austiņas. es jūtu dvēselisku spozmi tā pat kā caur ķermeni atklājot jaunas zināšanas par savu spēku.
šodien ļoti spēcīga Venēras ietekme. un es atklāju savas sarkanās krāsas un kā no tam esmu līdz šim apzināti izvairījies, jo uzskatīju tās par zemāku eksistenci. bet tas viss ir tikai kopuma neatņemama sastāvdaļa. mūsu saknes ir pirmatnējas.
Current Mood:
the shine
Current Music:
65 daysofstatic
* * *
.
es gribu skatīt tavu dvēseli
caur caurumiem manā sejā
* * *
the duality of strength and acceptance. nothing and everything is sacred.
* * *
.
jaunais Bjorkas albums. līdzīgi kā ar augstākām atklāsmēm. kopš viņu pirmo reiz dzirdēju, vienmēr esmu mīlējis viņas izteiksmi mūzikā. zināju, ka viņa izsaka ko daudz vairāk nekā es saprotu. zināju, ka viņa zin un ir saistībā ar to kas mūsu valodās tiek saukts par visādiem dieviem, dvēseli un gariem. un apbrīnoju kā viņa tik skaidri to var izteikt ar mūzikas palīdzību. man visupirms ir jāatrod zeme. tad mana vīzija ieskicēsies harmoniski pati no sevis. t.i. kā to sasniegt, jo es jau zinu. man būs sava - jauna valoda. zinu arī kā viņa jūt šo pasauli. reflektējot gan pats uz sevi, bet, šķiet, ka zinu. kad viņa runā, viņa runā patiesību. un tas nav atstāstāms aprakstā. tā pat arī viņas mūzika. tik ļoti gribētu ar viņu aprunāties par šo dualitāti, kas viņai pastāv starp šovbiznesu un viņas ekspresijas patiesumu. tas ir kā klausīties pašā dvēselē. tai dvēselē, kas ir mūsu visos viena. kā redzēt caur skaņu to patiesumu. kā meditācijas efekts. kaut kas, ko var zināt arī nezinot, jo ne visiem dots zināt. bet visiem ir dots just. bet tas viss pinās neizteiksmīgā semantikā. no manis nenāk ārā pareizos vārdos, jo šie neizsaka gandrīz neko cilvēkam, kurš nepazīst to būtību, par kuru es runāju. arī tajā slēpjas mana zeme. jo viss nāk no zemes.
Current Music:
bjork - black lake
* * *
Skatos tējā.
Viss dzīvais, vai kas ir bijis dzīvs ūdenī izskatās skaisti. Ūdens atdzīvina arī nedzīvo dzīvajā. Lai gan nepareizi teikt ka `bijis dzīvs`, jo dzīvība jau nekur nepazūd.
Current Mood:
thankful thankful
* * *
* * *
om
bet galvenais ir tas, ka cilvēka daba ir duālistiska un pretrunas ir tikai dabisks stāvoklis, kas arī ir jāpieņem. Un šis duālisms slēpjas arī tajā, ka tev ir jāizvairās no egoistiskas rīcības, bet tai pašā laikā galvenais par ko tev ir jārūpējas ir tikai tavas dvēseles laime.
es esmu sadzēries kafij un dikti aizdomājies. gandrīz vai dzēruma sajūta. tā pat kā tirpuma sajūta jogas apzskaidrības brīžos, tikai bez tās sāpju sajūtas, kas ir tirpumā. tā pat arī bez tās apdullinošās sajūtas, kas ir dzērumā.
Current Mood:
bouncy bouncy
Current Music:
starladder doto
* * *
hah
Beidzot uzrakstīju omei vēstuli ar jaunā gada vēlējumiem un tā. ķip uz papīra.
* * *
action in inaction
Skaistos sapņos vienmēr redzu dzidru ūdeni. Kaut kāda iemesla dēļ ar Grantu bijām baigie bros. Viņš ir riktīgi stoisks, bet jauns vēl. Un uzradās ļoti aizraujoša meitene, kas bija pūķis. T.i. pūķis meitenes tēlā. Un visi brīdināja, ka nedrīkst viņai skatīties acīs, un bija daži kas skatijās un pēc tam izgaisa. Es, protams, arī atradu viņas acis, kamēr manas acu zīlītes pārvērtās krusteniskas, bet es redzēju viņu un nekur neizgaisu. Pūķa degsme ir uguns tikai neticīgajiem.
Current Mood:
amused amused
* * *
.
I shall create a world in which I will descend, like a king, from the sky, yet as an equal and it will not be I who sets the sky but everyone's own self. And all shall know.
Current Mood:
amused amused
Current Music:
trick of the tail
* * *
es šai vietā
nekad nedzirdu klusumu.
Current Mood:
sick sick
Current Music:
šššsszz
* * *
ļoti īpatnēja
sapņu garša.
* * *
unfortunately
I cannot be the person in the yoga forever. I must be also other people to go outside in this world.
Current Mood:
thankful thankful
* * *
here we go again
it kā vajadzēja palīdzību meitenei. post-apo stilā. bet tāda vārīga un nevarīga, izrādijās, tā bija sērga, nevis cilvēks, kam vajag palīdzību; tā man teica kāds no malas, bet neviena blakus nebija. tumši kalni un putekļi. pēkšņi sapratu, ka nevar ļaut pieskarties, tā nu es turēju viņas bālās, vārgās rokas aiz delnām un aizspiedu vēnas, kamēr viņa kļuva bāli zila un pakrita. bija arī tāda jocīga galva, pa pusei kā zīdainim, pa pusei - citplanētietim, amorfa, kurai uzkrita virsū akmens ar malu pēc tam.
Current Mood:
numb numb
Current Music:
65daysofstatic - silent running
* * *
Nespēju es šeit izturēt cilvēkus. Problēma, šķiet, slēpjas tajā, ka uzaugot šajā homogēnajā, virtuālajā kultūrvidē, cilvēks iemācās pazīt citu cilvēku, sastādot to no steriliem, nodalāmiem uzskatiem, kuri, pateicoties kultūrvidei, ir visai homogēni. Tādējādi sadalot un nodalot cilvēkraksturīpašības un sakategorizējot. Neeksistē tāda lieta, kā negatīvas raksturīpašības. Tam no kā sastāv cilvēks jēga rodas tikai dzīves kontekstā, relācijā ar vidi un raksturīpašības nav nodalāmas. Tas viss ir uzpeldošs un netverams. Bet materiālistiskais rietumu cilvēks ir alkatīgs uz meterializēšanu un to neredz. Un beigu beigās tas no kā cilvēks sastāv nav tas, kas viņš ir. Cilvēks ir daudz vairāk nekā šo sastāvdaļu summa. Un ja vēl cenšas distilēt tikai aprakstāmas un identificējamas raksturīpašības, nekā interesanta pāri nepaliek. Un tā arī ir. Nav intereses cilvēkiem būt ieinteresētiem un atrasties starp zināmo un nezināmo. Es nespēju sevi iestatīt tādā klasificējošā komunikācijas režīmā.
Current Mood:
tired tired
* * *
.
Naktīs vērot lielas, publiskas, puspazīstamas ēkas ir kā bērnībā bija skatīties ledusskapī. Redzēt īpatnības.
Melanholiska sajūta par Jelgavnieku pāra traģēdiju. Bijuši labi cilvēki. Nez vai pēdējos mirkļos viņi savā būdiņā vienkārši nolēma kopā palikt un aiziet ugunī no šīs saules? Ne ba jau, ka nebija pie samaņas.
Dzīves kopuma un patiesuma mirkļu kontrasts. Visa dzīve kādā lielākā perspektīvā ir viens patiesuma mirklis.
Current Mood:
tired tired
Current Music:
Margareth
* * *
šodien
ēdiens ir pretīgs
* * *
meh
Akal kkādi tie jocīgi negatīvo izjūtu sapņi. Nokodos no tārpaina ābola un vēl tur kaut kas tml.
Liekat man mieru pls. Es tikai gribu darīt savu sapni.
Current Mood:
meh meh
* * *
bachelor in
humanitities.
* * *
es esmu nākotne
https://github.com/OpenBCI/OpenBCI
Current Mood:
hyper hyper
Current Music:
Hayden James - Permission to Love
* * *

Previous