Dienskaitis
Back Novembris 2020
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Ķēmkarte
Juriic
User: [info]juriic
Name: Juriic
Page Summary
viz
Add to Memories
Tell A Friend
.
Kkas notika arī pirms tam neatceros kas, bet es vienā brīdī atklāju ka man ir gari čirkaini mati atauguši. Bija meitene, kura man viņus ar pāris otas vilcieniem iekrāsoja pāri ar balti rozā dzelteni strīpām. Veikala ailes, kur satieku to meiteni. Viņa izrādās patīk Kārlim, bet nāk pie manis. Kārlis izrāda uzmanību, bet mēs sēžam uz soliņa uz bruģētas ielas vasarā. Es esmu kaut kādā pasākumā kur tālāk zālē publiski kko kāds runā un man oienāk Cirsis un rāda kkādu rakstu žurnālā, kur ir intervija ar mani. Viņš man iedod tādu kā vizītkartes tokenu. Tur ir arī Rojs kurš komplimentē par maniem matiem.

Krč meitenes un slava ja. es sapratu mhm.
Add to Memories
Tell A Friend
.
reali iedvesmo līdz asarām reizēm arī šāds
https://www.youtube.com/watch?v=rnQBF2CIygg
Add to Memories
Tell A Friend
.
Kaut kam skaidroju par ceriņu līdzību ar kaut ko, kad ir ziema. Imantā gāju starp tādiem un vienā bija iekārts banānu ķekars. Paņēmu vienu, no blakus mājas iznāca Jānis, kko teica, iedeva viņam, apsēdos uz ietves, ēdu banānu, pretī nāca gorilla, gribēju viņam iedot, bet viņš jau bija gabalā.
Satiku Madaru. Gulējām vnk gultā blakus no rīta un es viņu sabučoju un kko jautāju, viņa neatbildēja. Viņai bija garas brūnas ūsas, kā zābakbirste.
Man vienmēr naktī trūkst gaisa.
Add to Memories
Tell A Friend
If i were a building, i’d be a castle with a heavy gate and a massive front door. Inside there’d be secret passages between rooms and floors. A cozy fireplace, a warm and bustling kitchen with two pantries, an echoing chapel with a vaulted ceiling, and tall, silent towers from which to look at the stars. There’d be a creeking stair into dark, foreboding dungeons covered in spiderwebs and a slightly dank breeze coming from passages without an end. There’d be a dusty, chaotic library with books all unsorted every which where.
Add to Memories
Tell A Friend
patriotisms
dirsā Latviju :D
Sprīdītis šobrīd ir zem ripām un sūkā pimpjus padjikā.
Add to Memories
Tell A Friend
.
biju pie friziera. nopirku hesītī pusdienas.
Add to Memories
Tell A Friend
.
"It's easy to get rid of a real person. You can abandon him or her, you can kill him or her, whatever. But a ghost its much more difficult to get rid of." Slavoj Zizek
Add to Memories
Tell A Friend
.
atkal nāca raudiens runājot ar omi.
Add to Memories
Tell A Friend
.
When something annoys you, it could be because you're living in the future.
Add to Memories
Tell A Friend
.
lose your religion

Galvu ārda: death from above - freeze me