Dienskaitis
Back Maijs 2016
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Ķēmkarte
Juriic
User: [info]juriic
Name: Juriic
Page Summary
viz
Add to Memories
Tell A Friend
.
joprojām neticās kaut kā. jorpojām jūtos kā cietumā mazliet. t.i. kā izlaists no cietuma, bet neticās, ka izlaists. visu laiku sajūta, ka pār plecu skatos un neticu, ka esmu ārā. varbūt vēl paspēju kaut ko nofeilot. nez.

Gars - : nauseated
Galvu ārda: Rage Against The Machine - Killing In the Name

Add to Memories
Tell A Friend
https://www.youtube.com/watch?v=9Gekiq7wmpA
https://www.youtube.com/watch?v=9Gekiq7wmpA

Gars - : https://www.youtube.com/watch?
Galvu ārda: https://www.youtube.com/watch?v=9Gekiq7wmpA

Add to Memories
Tell A Friend
.
Šodien piecēlos un apkārt mierīgs un saule spīd un spirgts, svaigs vasaras gaiss... un ķip viss nodots un nolikts... un dzīve man apkārt visa tāda "Ā tu tur kaut ko baigi cepies? Pfffff bet nekas jau nav noticis lol :D lalalaaa"

Gars - : relaxed
Galvu ārda: Best Remixes of Popular Songs 2016 | Summer House Mix

Add to Memories
Tell A Friend
.
I walk amongst you all invisible.
Add to Memories
Tell A Friend
omg visi šitie video ir pilni tīras mīlestības
Add to Memories
Tell A Friend
.
Add to Memories
Tell A Friend
.
The truth, in fact, has nothing to with logic. Logic is just an excuse made up by the mind. The truth has nothing to do with the material faculty of mind. The mind is only of this three-dimensional world and it cannot access truth. Only by seeing past the mind and abandoning logic you will see truth.
Add to Memories
Tell A Friend
eksistenciálisms
ja man vārot mannā vienmēr sanāk tā, ka uz beigām jālej klāt piens, vai es uzlieku sildīties par maz piena, vai tomēr ieberu par daudz mannā?
Add to Memories
Tell A Friend
viens no tiem ļoti garajiem sapņiem
īpatnēji bija, ka parasti tādu sapņu vidēs sastopu daudz draugus vai arī nesastopu nevienu, bet šoreiz sastapu daudz jaunu draugu.
es biju uz tādu kā iestājpārbaudījumu. tādā palielā telpā palēnām ieradās arī pasniedzēji, kuri nu tur ņems un vērtēs.
bija daudz intersantu cilvēku apkārt un gaisā apkārt virmoja tāda kā sajūta - kad tu esi vietā, kur cilvēki ir atnākuši ar tādu apslēptu nodomu, it kā, viņi zinātu kaut ko un tu nē. man bija tā visai neērti, bet es arī neko īsti nezināju un nesapratu. man bija krūzē sīrupūdens un tad vienubrīd man pienāca klāt viens džeks un parādija, ka mans ūdens ir sasalis es tābik saskumu, bet vienalga. tad es gaidīju. telpas priekšā bija tāda kā iekārtota vieta ar pāris grāmatu plauktiem un tepiķi. es visu laiku sēdēju malā un vēroju ko nu tur katrs ies un darīs un tad citi vēroja kā uz tepiķa katra cilvēka prezentācijas laikā mainās raksti un, šķiet, ka tam bija saistība arī ar vērtējumu.
pienāca beidzot arīmana kārta un man bija izjukuši mati un es biju pazaudējis matu gumiju, kuru atradu tik pēdējā brīdī un tas viss jutās ļoti neērti un mēģinot tur priekšā sakārtot matus man nekas nesanāca. bet tad es pavēros no tās vietas uz vietu, kur biju sēdējis un visi pārējie arī, un pēkšņi telpas perspektīva kļuva mazītiņa un tā vieta, kur es biju sēdējis - un citi, kļuva tāda saspiesta un maza. Tas patiesīā notika tai brīdī kad es piecēlos un apstājos tai priekšā, kur es tā kā ar sajūtu pacēlos. Tad man viss uz brīdi traucēja un bija par ciešu. Man nebija vairs drēbju mugurā un kaut kādus traukus un blakuslietas man bija jāpastumj malā, lai man būtu vieta. Tas viss tā ļoti neērti un neprofesionāli, protams, tās visas prezentācijas ietvaros. Un tur tai visā procesā neskaitāmas nianses un visādas darbības apkārt notika vēl, bet tad beigās es ieraudzīju visus tos cilvēkus kā viņi sevi paši nemaz neredzēja un apsēdos, noliku kreiso kāju sev labajā pusē un labo - tai pāri labajā, ieelpoju un sāku raudāt. Un tad es pamodos.
Add to Memories
Tell A Friend
.
man nav neviena, ar ko parunāt par to cik mīlīgi es jūtos par to, ka jaunajā Oculus Rift development kitā beidzot ir ieimplementēti speciāli virtuālās realitātes tekstūrrenderera pikseļu formāti.

Gars - : ehh