"`tis · a · witching · time · of · night


when I stumble, hate and bite"

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
.
Es nemēdzu iemīlēties aktrisēs, bet akmansdies:
Current Mood:
enthralled enthralled
* * *
Nezinu kā citiem. bet
man šāda pieredze un izjūtas ir jaunas. Pirmo reizi tā sajūtu gadalaikus. Sajūtu to kā dzīvība manī rit savādāk cikliem ejot. Un redzu dabā sev apkārt nebeidzamas reflekcijas par to kā es par to jūtos. Kā arī iepriekš nebiju pievērsis uzmanību, ka arī zvaigznes debesīs aust un riet un brauc tā pat kā to dara Saule. Lielie rati aizbrauc pāri malai jau visai agri, mazie rati, savukārt, mūk no saullēkta prom uz rietumiem. Oriona josta saulrietam ir tieši pretī un naktī pārceļas tieši pāri mūsu galvām. Un tieši pirms rītausmas uzlec rīta zvaigzne - spožākā zvaigzne mūsu debesīs. Tās visas ir kosmiskas lietas, kurām ir tik pat liela nozīme kā tam, kur pa ceļam no mutes līdz dibenam, no rieksta mans ķermenis nodala un aprūpē katru molekulu un kā liek to lietā. Arī mēness uzlec un noriet tā pat kā saule un nebiju arī tam pārāk pievērsis uzmanību, bet tā pat kā, Saulei attālinoties, saules gaisma manā istabā katru dienu atkāpjas ar vien tālākā un šaurākā lenķī, mēness arvien kāpj zenītā, un atceros kā laimīgs liku pekas pret sauli kad tās gaisma manā istabā iespīdēja tik tuvu logam. Mēness pilnībā dominē šo gada laiku un tā vien sanāk, ka līdz saulgriežiem viss mirst - gan simboliski, gan savādāk. Man šķiet, ka es beidzot saprotu daļu saulgriežu patiesās jēgas. Ir pilnīgi absurdi, ka cilvēki savas dzīes cenšas pakārtot kaut kādai pašiedomātai nemainībai. Man ir sajūta, ka vispār ideāli būtu ielīst kādā alā uz Novembri un Decembri pahibernēties. Vai vēl labāk - pameditēt. Kā mūki Tibetā. Aizbraukšu kaut kad pamācīties.
* * *
I see
vibrant.
* * *
.
Vai nav jocīgi, ka tu spēj sajust lietas smagumu, uz kuras tu guli?
Current Mood:
hm hm
Current Music:
enya
* * *
Atcerējos.
Bija World of Tanks episka cīņa, kurā braucu no visiem izvairīdamies. Tad bija arī kaut kāda kara beigas no kaut kādas skolas, kurā mācījos. Briti pret Frančiem. Es biju izdarījis kaut ko, par ko abas puses mani ienīda, bet es runājos ar Japāņu priesteri un viņš teica, ka viņš būtu rīkojies tieši tāpat. Kā arī gāju mājās no `izlaiduma` un man piesējās seši aktīvisti, kuri mēģināja man kaut ko `ieskaidrot`, bet es viņus visus izmētāju nahuj un aizgāju tālāk viens pats. Tā laikam arī tāda alegorija.
Current Mood:
izgulējies
* * *
.
Man ļoti patīk sēdēt uz grīdas.
Current Music:
Jaymuhsin -- Cailin's Lullaby
* * *
.
Agdies kā man pietrūkst cilvēcības šodien. -_- Tik daudz negativitātes sasmēlos. Tā vien šķiet, ka labāk nebūtu no mājas šorīt izgājis. Pirmā lieta, ko uzreiz, mājās atnākot, izdarīju tur pat virtuvē, pat neizkrāmējoties, nometu visas drēbes un kārtas un atstāju sevi zemes varā, lai tā mani atlauž un uzreiz pēc tam gribējās smieties un tāda kā mīlestība. Vispār bija arī ļoti labi sapņi. Varbūt es aizsapņojos iekšā dienā un tāpēc tā tāda kaut kāda nevīžīga pret mani... jo netika novērtēta.
* * *
.
"I am ever present to those who have realized me in every creature."
* * *
.
nespēju aprakstīt vārdos tādus sapņus. diendusas miega sapņus. tā veida pieredze, kura ir pilnīgi idiosinkrātiska un tava; kuru vārdi institucionalizē.
piemēram, biju ar riteni ceļā uz mājām no pilsētas pa tumsu (laikam atspoguļo to tumšo laiku šobrīd) un jtu vilkni nobraukt gar jogas studiju un pieiet klāt un iesmaržot jogas studijas smaržu (jo gribējās tai brīdī stiprināt drošības pamatu) un pa ceļam kaut kur braucu pa ceļu, pa kuru nekad nebiju iepriekš braucis un tas izrādijās strupceļš ar privātmāju galā. kamēr griezos apkārt mani pamanīja mājas iemītniece un divi viņas suņi. es zinu to neskaidrības un miglainuma sajūtu kāda ir ap nozīmēm sapņos; šajos sapņos tā nav. ļoti labi atceros kā saprātīgi runāju un atvainojos. No suņiem, savukārt, man ir vienmēr bijis bail, un diviem nākot man klāt, jutu baiļu stingumu uz ādas, bet tad pēkšņi `nolēmu` nebaidīties, jo tas ir tikai mans ķermenis, kas baidās (vārdi šito pietiekami neapraksta) un mani pameta jebkāda baiļu sajūta un es nolaidu rokas pie šiem suņiem un viņi mani apostīja un sāka apmuļļāt, kamēr sieviete, kas mani pamanīja mani aicināja iekšā un izrādijās Latviete. Viņa mazgāja traukus virtuvē, kamēr es sēdēju pie galdiņa un stāstīju kā es esmu līdz viņas īpašumam nonācis un ka meklēju savu jogas studiju. Šeit arī vārdi pārstāj būt zīmīgi, jo nespēju aprakstīt cilvēkraksturu tā idiosinkrātiskajā skaistumā. Lai nu kā, mani sāka laistīt ar ūdeni no krāna (šito neprotu pasniegt loģiski, bet tas bija loģiski kontekstā) un tā kā spēlējoties, bet tai pat laikā kā sodu par kaut kādu bērnišķīgu muļķību, bet ne gluži sodu, bet gan kā mācību vai kā tā. Suņi mani tikmēr apmuļļā.
* * *
dubļi
tie nav dubļi, bet gan ūdens un zeme.
* * *
light - gaišs, viegls.
Our deepest fear is not that we are inadequate. Our deepest fear is that we are powerful beyond measure. It is our light, not our darkness, that most frightens us. Your playing small does not serve the world. There is nothing enlightened about shrinking so that other people won't feel insecure around you. We are all meant to shine as children do. It's not just in some of us; it is in everyone. And as we let our own lights shine, we unconsciously give other people permission to do the same. As we are liberated from our own fear, our presence automatically liberates others.
Current Mood:
awake awake
* * *
Dualitātes.
Valodas sasien, bet ja nav nekā sasieta, tad nav ko atraisīt.
* * *
.
un šodiena, savukārt, tā vien šķiet, ir pret mani.
Current Music:
atreyu - when two are one
* * *
brīvība
vakar izdomāju iziet paskriet līdz kačalkai vienos naktī, jo izlīda ārā pilnmēness un bija ļoti gaišs.
ienākot atpakaļ iekšā es neaizgāju mazgāties, neaizgāju kārtoties, nepārvilku drēbes, neuzklāju gultu, neiztīriju zobus un neapsedzos ar segu, ne arī es paliku visu nakti augšā, lai pie kaut kā strādātu, kā biju plānojis kaut kādā versijā. es apgūlos uz grīdas uz muguras uz sava jogas matracīša un vienkārši atdevos zemei un tā arī paliku gulēt.
sapņojās ļoti brīvi sapņi un pirms aizmigšanas bija tāda sajūta, ka ar ciet acīm redzu tai tumsā, kas ir tad kad tu aizver acis, ar perspektīvu un kaut kā ļoti tālu. gandrīz vai varētu teikt, ka pravietiski sapņi. Un tagad, piemēram, zinu ko es darīšu katru nākamo Otrdienas rītu, lai mums abiem ar Timu būtu laba atzīme priekšmetā, uz kuru jāiet Otrdienas rītā. :D Kā arī tā nebija gluži sapņošana. Tas bija kas līdzīgs meditatīvai pieredzei, kur es redzu kā man neko nevajag - modinātāju, segas, gultas, atzīmes, skolu, laiku kā tādu.
Jo mazāk tu ņem, jo vairāk tu saņem.
Tagad gan man ir mazliet pavēss un drebina un gribās nomazgāties. :D
Current Mood:
awake awake
* * *
.
Šķiet, ka lielākā problēma ir tajā, ka ļoti grūti atrast cilvēkdarbību, kas nāktu no sirsnības. Sirsnība ir kļuvusi par pretrunīgu jēdzienu ar tukšu un sentimentālu etiķeti. Bet ja nav sirsnības un tavu neviens neatpazīst, kā gan vispār ir iespējams jēgpilni cilvēkam ar cilvēku komunicēt un darboties? Nav jau tā, ka tā būtu problēma tikai šeit - tā ir vispārēja vīrišķības pārņemtās rietumu pasaules problēma, bet šeit ir šīs pasaules centrs.
Current Mood:
refreshed refreshed
Current Music:
Embrace One ft. Shaz Sparks - Altitude (Serobliss Remix)
* * *
.
Es absolūti dievinu Franču klasiskās mūzikas izpildītājus un filosofus, bet nevaru ciest vācu. Un ne jau tāpēc, ka vieni būtu franči un otri vācieši.
Current Mood:
pensive pensive
Current Music:
Saint-Seans - Le Carnaval Des Animaux VII
* * *
mmmm
tikko pamodos.
nappy nap.
čmok čmok.
miedziņš tik labi sakārto lietas.
Current Mood:
working working
* * *
un pauzītēs
es grūstu sienu un skatos simpsonus lol
Current Mood:
NAHUUUUUJ NAHUUUUUJ
* * *
* * *
hmmmmm
šodiena ir pilna ar dežavū
un es nekad neesmu valkājis ciešus kreklus
ko tas varētu nozīmēēēt mmmmm
Current Mood:
curious curious
* * *

Previous