Dienskaitis
Back Februāris 2020
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
Ķēmkarte
Juriic
User: [info]juriic
Name: Juriic
Page Summary
viz
Add to Memories
Tell A Friend
.
Madara bija kopā ar Slaviku. Visas tās sajūtas kad neizvēlās tevi.
Aizbraucu uz nāves rīkotu nometni. Ēka veca un pussagruvusi un nākot redzēju kā skatās no augšējā loga un pamāju. Dabūju gulēt trisstāvīgas gultas augšējā stāvā. Ļoti nestabils. Bet jutos kā starp savējiem.
Add to Memories
Tell A Friend
.
use more of that "i dont know"
Add to Memories
Tell A Friend
.
i am prideful. and i am disrespectful and arrogant.
Add to Memories
Tell A Friend
.
it really pisses me off when people ask for my opinion, but don't trust me.
Add to Memories
Tell A Friend
.
sekoju kukaiņiem alā un alā atradu lielu bruņurupuci. tas izlīda no sava milzīgā bruņu kupola, piepacēla to un ievelkoties atpakaļ sevī meta to kā milzu mūku zvanu pret zemi un tas iemirdzējā dažndažādās rūnās un simbolos un bija skaņa un krūtīs tik smeldzoša un elpu izraujoša iedvesma, ka tu gribi kliegt un raudāt, bet tu nevari ne ieelpot, ne izelpot, kā nepārejošā orgasmā, visā ķermenī rezonē tā skaņa.
Add to Memories
Tell A Friend
.
es biju mājā, kurā var tikt tikai pa logu. pie manis nāca draugi un kāpa uz sētas un tādas maliņas vēl un deva striķi, tad es striķi sēju ap hanteli un turēju lai viņi var iekāpt un padot roku. tad vienu reizi ciemos bija Jon Hamm un viņš riktīgi nožāvās un sasitās uz tās mūra sētas.
es braucu ar mašīnu un esmu ārpus mašīnas skatos uz lauku ar daudz puķēm, es redzu seju mašīna ir oldschoolīga un liela un traucas un krustojumā vispāŗ nenobremzējot taisni iemauc tieši tai puķu laukā.
es stāvu pie Origo un ir tik skaidra debess, kas es redzu burtiski ap 50 tām lidmašīnu atstātajām strīpām riktīgi tālu, dažas tuvāk. es redzu arī kalnus; lielus, zaļus, baltus, norvēģijas Fjordus, es redzu Himalajus no tā stūra pie Origo, jo ir tik faken dzidrs. piebakstu mazam puišelim pie pleca un rādu - eu, re kur Zviedrija! un viņš gluži kā jaunu pasauli pamanījis blenž.
es esmu tai pašā mājā, kas ir šī māja actually un man ir vairāki suņi ciemos kopā ar draugiem. viņi ir ļoti mīlīgi un pa nakti kaķis guļ mierīgi. ir atmiņas par līdzīgu ciemošanos un vienu no tiem cilvēkiem. meitene man jautā kāpēc es iepriekšējā reizē nepaliku ilgāk un vai man bija plāni - es saku, ka jā, bija. tāpēc aizgāju agrāk. bet šoreiz es ar suņiem tusēju pa dīvānu un viņai ir melns lietussargs, kurš nolikts stāv kkur blakus dīvānam. viņa viņu atver un izrādās ka pusaplis ar tādiem melniem pusapļu rotājumiem ap malām ir kļuvuši rozā un kaut kādas viņas apģērba daļas ir kļuvušas rozā. mēs, šķiet, smejamies. tikmēr es esmu izvēlējies būt tur - realitātē es esmu tai mājā, bet paralēli norisinās arī kāpšana kaut kādā kalnā pie Skrundas, kur mani aicināja mamma un Valodja zvanīja, bet ir jau tumšs un es neaizbraucu, bet es tur kāpju un man ir bail no augstuma. palaižu vaļā un izrādās viss tāds līdzens. stāvu ar Roli dzelzsceļa stacijā.
spēlē eju cauri kkādai mājai un man nav ieroča, bet pa mani šauj. es izvairos tā lai sliktie sašauj viens otru. boss room - ir resna ļauna sieviete, kuras ir divas un viņas kkāds palīgs. mani sagūsta un turot iedzedzina kkādus simbolus sejā un izdedzina vienu aci, lai arī galīgi nepiekrītu tam kas notiek. ieliek tajās koka viduslaiku galore(?) huizin, bet ar kājām uz augšu, ir permanentuma sajūta, bet es atceros kaut ko un ir 'fuck this shit' brīdis un es iztēlojos interfeisu, kurā ir rakstīts 'revoke all' vai kkas tāds un es visu atceļu un izeju ārā.
Add to Memories
Tell A Friend
.
no šodienas pirmo reizi mūžā man ir darbavietā apdrošināšana.
man patīk gulēt virtuvē uz grīdas tumsā ar kājām pret radiatoru un klausīties kā griežas veļasmašīna vannasistabā.
Add to Memories
Tell A Friend
.
šodien bija līdz šim visgrūtāk aiziet uz zāli.
Add to Memories
Tell A Friend
.
“But I cannot be with someone who goes through their life following the trail of breadcrumbs, without ever considering there might be another way; without doubting or reflecting, without looking behind the tapestry, unperturbed by the intricate complexities and the beauty of the infinite scope of life itself! To feel these things - in this life is such a tremendously liberating sensation; and even more precious is the capacity to laugh about it all.”
Add to Memories
Tell A Friend
.
kādu laiku neesmu ēdis gaļu un kādu laiku regulārāk jogoju un vakar sapnī bija gaļas cepšanas motīvs ar grotesku un ļoti nepatīkamu sajūtu piegarsu.