"`tis · a · witching · time · of · night


when I stumble, hate and bite"

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
the sun
is shining every day.
Current Music:
rusko - every day
* * *
biju aizmirsis
cik laba ir sajūta, kad esi tik aizņemts, ka tev nav laika paēst.
Current Mood:
chipper chipper
* * *
i get high only from
thinking.
Šodien skolā risināju grafisku transformāciju matricas ar rotāciju un visu, kā arī programmēju logus.
Current Mood:
high high
Current Music:
wasntme
* * *
.
lauku mājiņa, kurā es līdu caur šauru eju, kura noklāta ar ledu un sniegu, lai tiktu iekšā pie Gerdas spoka. Kaut kādi citi spoki bija arī blakus mežā un kaut kādi citi cilvēki arī, bet tikai pret mani spoki izturējās labestīgi un tikai es viņus redzēju.
gribējju uztaisīt omleti un aiznest brokastis gultā, a bet mums pannas vēl nav.
Current Mood:
rīts
* * *
vilciens
bieži sapņos figurē. Tāda groteski milzīga, neapstādināma dzīves parādība. Bez žēlastības gan viss metāls, gan konduktori. Cik reizes bijis visādos veidos bail, bet tagad uz ballīti Uģis aicina, kamēr pēkšņi Vaivaru mežā pienāk vēlviens tāds milzīgs vilciens un es kāpju garās jo garās kāpnēs, lai tiktu iekšā un eju pa vagoniem cauri kaut kur. Ar sarkaniem benķiem. Un nav īsti bail. Ir sajūta, ka vilciens mani izglābis no kaut kā. Stīvenam arī laikam vilciens bija tāds bērnības ērms. A kāpēc tā. Apziņa arī, ka Ratnieku ābeļdārzs pa ziemu arī ir vienā sniegā. Tā ir tāda pati pasaules daļa kā visas pārējās. Un arī katrs cilvēks ir tāds pats kā nākošais, kurš ir atbildīgs par šīs cilvēces esību.
Current Mood:
what is a brave man?
Current Music:
june miller - brave man
* * *
`
smaržas atmiņa tomēr ir visintīmākā. Tajā, šķiet, visspēcīgāk saglabājas sajūtas.
Current Music:
Leonard Cohen - The Partisan
* * *
o hi
murdziņi. i missed you. not.
reāli stulbi gulēt slapjā gultā.
Current Mood:
blah blah
Current Music:
chicane - offshore
* * *
kļuva
dikti skumji. Atradu flomīti, kuram tai paciņā nebija korķīša. Uztaisīju no līmlentes viņam jaunu.
Un Berserk ir krutākā anime.
Current Mood:
calm calm
Current Music:
berserk ending
* * *
starp citu
visiem víriešiem savā dzīvē būtu jānoskatās visas vecās Klinta Īstvuda režisētās filmas.
* * *
patiesībā
laiks visur rit vienlīdz ātri.
* * *
featuring delusion in a man
it īpaši patika tas brīdis kad sēdēju Eglē un tas negaiss uznāca tāds, ka aizpūta visu nah prom pa gaisu un trīs sekundēs biji izmircis līdz ādai. Man šķiet, ka tādi brīži mani dara dikti laimīgu.
Šeit atpakaļ, savukārt, visi atkal tādi aizvērti un jūtu kā lēnām atkal ieslīgšu sabiedriski melanholiskā, bet tai pašā laikā iedvesmojošā un produktīvā rutīnā. Atbraucu atpakaļ un šeit viena meitene atbraukusi arī atpakaļ no brīvdienām. Bet reāli viņu vēl neesmu redzējis, lai gan dzīvojam blakus istabās. Tas tā normāli? Jo neiešu jau pie aizvērtām durvīm klauvēt. Viens francūzis teica, ka kopš viņa atbraukusi viņš viņu reāli tikai kādas trīs reizes redzējis. A man durvis visu laiku vaļā. Ne pat apsveicināties. Reāli nesaprotu es pirmās pasaules cilvēkus. It kā, nu jau aizgājusi gulēt a es uzliku sēnes lai močī tādā normālā skaļumā. Varbūt būs iemesls nākt sūdzēties. Un dzīvoklis arī tāds nekārtīģs viss. Visiem pohuj kādā vidē dzīvot. Sākšu vienkārši mest visu ārā, kad te izvāksies uz jauno semestri. Bet vispār nevaru sagaidīt lekcijas.
Aizbraucu mājās un Jančukam visu dzīvi izmainīju.
A kur Gerd?
Current Mood:
high high
Current Music:
infected mushroom - where do I belong
* * *
mājās kaķi, suņi.
sēžu savā lapenē un ēdu šašliku. gandrīz vai negribu nekur citur nekad vairs būt un vispār nevienu vairs nesatikt nekad. tā lai mūžīgi nevajadzētu nevienam ne pāri darīt, ne kādu nosodīt, ne arī dzert, lai tiktu ar to visu galā.
Current Mood:
gandrīz vai cilvēks gandrīz vai cilvēks
* * *
es esmu savu māju šķūņaugšā un te ir pilns ar visādām manām mantām. Ne tikai kaut kādas grāmatas, bet arī no tukuma mājām mana mūža pirmā padomju laika naktslampa. Tāda spīdīga un kantaina un tur iekšā griezās krāsains cilindrs. Mana vienīgā gaisma, kas bija man pašam, kura nebija jāslēdz ārā, lai taupītu elektrību. Man mamma jautaja, vai es atceros, kā mēs bijām nabadzīgi bērnībā un es nezināju ko atbildēt. Jo ja tā padomā, šķita jau, ka viss ir kārtībā un man laikam vienkārši tas nebija aktuāls faktors dzīves kvalitātei. Šodien satiku arī Roli. Runājām pie galda un ēdām šašliku. Un viņš stāsta kā viņš no mājām uz pus gadu apmaiņas programmā aizbraucis, kamēr jāatstāj mājās māte ar tēvu, kuram smaga šizofrēnija. Nav galīgi īstais naratīvs šitam, lai būtu tik smieklīgi kā bija, bet ideja bija, ka atliek uz pus gadu aizbraukt un tēvam aizbrauc jumts. Jo šizofrēnija jau uznāk lēkmēs. Un visādas līdzīgas lietas, par dzīvi, kuras man liek ieraudzīt savas problēmas objektīvākā perspektīvā. Un atkal raudu. Man ir tikai viens cilvēks, kurš pazīst mani visu. Es negribu to cilvēku pazaudēt. Laikam tikai dabiski ir identificēties ar mantām kas mums apkārt. Nespēju iedomāties, ka varētu būt savādāk. Laikam tāpēc nosodu Emīlu regulāri. Bet nosodīt ir slikti; tu nevari būt brīvs, ja tu nosodi citus. Virs manas gultas šobrīd kaltējas pirtsslotas un no vienas istabas puses loga līdz otram ik pa brīdim izpūš meža vējš. Un circina ārā sienāži un viss smaržo.
* * *
man ir jātaisa mūzika
man ir jātaisa mūzika

es savādak nomiršu
es savādak nomiršu
es savādak nomiršu
es savādak nomiršu

Current Mood:
man ir jātaisa mūzika man ir jātaisa mūzika
Current Music:
man ir jātaisa mūzika
* * *
jāpakodē.
mhm
* * *
man nepieder nekas
ko es nespētu pacelt.
Current Mood:
okay okay
Current Music:
wub wub
* * *
Diendusā
visepiskākie sapņi nāk. Pēkšņi aizbraucu ar riteni kaut kādā ekstrēmo tripā uz trim dienām. Un tik ļoti samiksējies ar realitāti, ka tur bija brauca viena persona, ko pazīstu. Dikti skaista debess bija naktī un bijām kalnos ar sniegu un snoviem un riteņiem.
* * *
Dudhope
parkā dikti jauki smaržo pēc lietus un kaut kādiem ziedošiem krūmiem un rododendriem.
Current Mood:
tired tired
Current Music:
IT2
* * *
uz palodzes
uzziedēja baziliks.
* * *
lol
Satiku sapnī Elliju Goldingu un paprasīju, lai paiet malā. Stāvēja priekšā durvīm.
Current Music:
Ellie Goulding - Beating Heart
* * *

Previous