Dienskaitis
Back Maijs 2018
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Ķēmkarte
Juriic
User: [info]juriic
Name: Juriic
Page Summary
viz
Add to Memories
Tell A Friend
.
my paypal avatar is goku.

Galvu ārda: shawn wasabai - burnt rice

Add to Memories
Tell A Friend
atkal par jogu. #1
vakar jogoju un šodien ir pilnīgi citādāka apzinātības sajūta gan darbā, gan vispār un paši no sevis ik pa brīdim uzpeld kaut kāds jocīģs zemapziņas musars un ļauj man tos apstrādāt un izmest. Soļi pa ielu liekas citādāk un darbi vedas daudz strukturētāk un produktīvāk un nekas baigi nenovērš uzmanību, ja es pats nenovēršu un nekaitina. Nav trulas klikšķināšanas uz linkiem un feisbuku tikai tāpēc, ka tas tur ir. Paldies.
Add to Memories
Tell A Friend
.
cromagnon sweat donkey!
Add to Memories
Tell A Friend
.
Gribēt var gan būt kaitīgi.
Add to Memories
Tell A Friend
.
un joprojām ir saulriets aiz visiem tiem tumšajiem mākoņiem un lietus un zibeņiem.
Add to Memories
Tell A Friend
.
atcerējos kā vakar bija jākustās pa zāli un jāļauj rokai sevi vadīt. katrai rokai atsevišķi uz maiņām un man daudz labāk patika un jutās dabīgāk, kad manu kustību vadīja kreisā roka.
Add to Memories
Tell A Friend
.
tātad pēc dejas biju uz kebabu un tur tādi krievi riktīgi. pieci mužiki ienāk kamēr es gaidu. visi tādi agresīvi un baigi bazarē un divas kaut kādas mazgadīgas šmaras vēl ar viņiem. sāk baigi skatīties uz bildēm pie sienām un ķip kaut ko baigi deklamēt, ka skaista zeme or something. bet nav svarīgi. svarīga bija sajūta, kā pēc šodienas dejas jutos un cik tas jutās kontrastaini un gribējās vienkārši rūkt tā dusmīģi. pēc nodarbības parasti eju pa ielu un mēģinu dziedāt. eemm tas ko es gribu pateikt ir, ka man sāp, mēģinot tos piecus mužikus iztēloties deju klasē, kur sevi var iepazīt.
šodien bija ļoti laba nodarbība. bija pat brīži kad es sajutu plūsmu un ar prātu necentos atcerēties kustības un tad mazliet reiba galva.
ir sajūta, ka man nemaz nevajadzētu citādākāstāvoklī kā tādā atvērtā priekā komunicēt ar cilvēkiem. līdzīgi kā pēc jogas, bet citādāk. jo savādāk baigi ar prātu visu mēģinu un bieži rodas pārpratumi. a tā es tik eju un smaidu un visi smaida pretī (izņemot krievus pālī) un viss ir saprotams.
Add to Memories
Tell A Friend
.
Es no šodienas par daudz gribēju. :D
Add to Memories
Tell A Friend
.
Action and intent. Matter and energy. Particle and wave.
Add to Memories
Tell A Friend
.
Pusaizvilkti logi un ir mazliet apmācies un visu dienu nav ne ar vienu jārunā, un nemāc nekāda pienākuma apziņa.
Kad tu ilgāku brīdi dari kaut ko citādāk no ikdienas, jebkura tava maņa pielāgojas uztvert citādāk un atgriežoties ar stimuliem piesātinātākā vidē, jūt spilgtāk un izteiktāk.
Nu vismaz man tā ir.
Nerunāt, piemeram. Vai neēst arī. Vai nebūt telpā, kur atrodas kāds cits. Domājas pavisam citādāk.