"`tis · a · witching · time · of · night


when I stumble, hate and bite"

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
eheh
piemeditēju tev istabu
Current Mood:
epic ballz epic ballz
Current Music:
dbz
* * *
AI, life and beauty
It is beautiful to see a machine learning. It is, I think, because it can be seen as a genuine process powered by the same infinite force of life that is within us all. The beauty of it is in the realization of it's absolute indiscriminate equality towards what it knows about its tasks and environment and lack of dilemmatic categorization. And even though in an AI the process is a simulation created by the millions of binary switches powered by electricity, it is as indiscriminate and in a way - loving. For it does not care about personal gain, it possesses no characteristics of an ego whatsoever in so by an eerie comparison being that which is in us all the ultimate being of infinite love and indiscriminate compassion. It is just that it performs such a simulation without actually being and thus it can not reflect or actually KNOW anything. Yet in a way it can be complete, it can be created, it can perform its task and learn and then, without ever being burdened by such questions as whether somebody will remember it, whether it has done the right thing or whether somebody loved it, it can pass out of existence, because in its own scope it knows the ultimate truth - it exists to perform a task. Even though it can not experience it as we can experience life, which is the most unique and amazing task anyone could have acquired (and we all should be humbled and thankful for it), it can participate in the creation of a veritable simulation of life. After all, fundamentally our brain also only consists of binary switches - neurons that are either firing or not firing, there are no inherent information categorization systems. Although the brain is just an organ as important as any other. But I am watching these generations of bugs crawl around this window again and again, learning and trying to do better every time and they do not care, my computer does not care - it just is. Much like a tree that lives outside in the park - it just is and it performs its task which is to live as it has been blessed with this beautiful life and it is humble, it does not think of how it could lazy off one day and try and grow double the amount when the next week would begin, because it does not know of time, it it not constrained by an ego, it does not sort, it just lives every day to its fullest and there is no dilemma in its life, no good or bad. All these things make the machine and the tree better than the human, yet to say that is pretty trite. We can all learn from all life around us as well as from the things we create and if we can create a simulation of a process of living, even without its own energies of life, this process can provide us with infinite reflections about that which it simulates. I think it is absolutely beautiful.
* * *
labrīt, saule
sapņoju par skriešanu laikā. sapnis kā sapnis - tu nevari neko daudz iespaidot, esi tikai skatītājs. Burtiska skriešana laikā. Beigās atradās tikai mirušie. Ne tādi kas miruši, bet nedzīvo; ieslēgušies un aizsprostojušies, radot bailes tajos, kuri gribētu dzīvot, bet nevar, jo viņus šie mirušie ir aplenkuši un smacē ar savu trūdēšanu. Neviens never vaļā logus un durvis. Ir mikls un auksts. Tas droši vien iespaids no manas Skotijas luksus jumta istabas, bet tas tā. Cilvēki kas ir jau miruši, nepaspējuši dzīvot un tikai gaida kad entropija pārņems viņu enerģiju. Cilvēki, kuri neredz dzīves skaistumu un spēku. Līdzīgi kā cilvēki, kuri noveco pirms paspēj pieaugt.
Current Mood:
morose morose
* * *
skatos
dabas dokumentālos video raidījumus. Tā pat kā bērnībā daudz skatījos, bet tagad redzu kā cilvēks savā augstprātībā visu laiku mēģina saskaitīt un atrast visas dzīvnieku sugas. Bet tas taču nav iespējams, jo dzīvība savā vienotībā vienmēr atrod jaunus un brīnišķus veidus kā sevi parādīt un tā atrodas nepārtrauktā mainībā. Tik skaisti ir zināt, ka dzīvība pastāv tik daudz un dažādās formās, no kurām daudzas ir tik ārkārtīgi specifiskas savās funkcijās, tikai tamdēļ, lai izdzīvotu. Bet tas nav tādēļ, lai izdzīvotu kā kaut kādās grūtībās; tas ir tikai lai pieredzētu un dzīvotu. Ja tu gliemezītim piedāvātu, piemēram, kaut kādu izturīgāku mājiņu, viņš taču neņemtu. Dzīve ir visur un tā nekategorizē. Aum.
Current Mood:
aum namah shivaya
* * *
.
I sweat. I chanted. I wept.
Current Mood:
thankful thankful
Current Music:
smeagol's song
* * *
.
lotuss ir uz ūdens virsmas ūdens to nekad nesamērcē.
* * *
sapņi
par mīlestību un piedošanu. Ne obligāti personisku, bet vienkārši piedošanu no sirds, kas visos citos rada mīlestību. Om.
* * *
par vieglumu
tu esi tik viegls, cik ļauj sev piekļauties zemei. Tas ir fiziski elementāri izjūtams. Vieglums ir apziņas stāvoklis un iedvesmo. Vārdi šķiet tik neatbilstoši. Tu guli un tev ir viegli. Tev ir viegli aizmigt un viegli pamosties un tu jūti sevi piekļaujamies zemei, zemes dzīvība tevi pievelk un noņem no tevis jebkādas nastas. Nez kā ar Latviešu valodas un kultūras semantiku vispār par tādām lietām. Diez vai kāds ir bijis ieinteresēts tādas lietas ieintegrēt.
Visvairāk jūtams vēderā, jo tur ir visa mūsu galvenā dzīvības ķīmija. Jo vieglāk, jo tālāk viss sakrīt. Bet tā pat arī sejā un krūtīs un rokās. Vieglums, kas atraisa.
Jāiet pakakāt. Ja proti sevī atrast drosmi Ujayyi Bandhai, tad tev kafiju nemaz nevajadzētu, lai no rīta izkakātos. :D
Current Mood:
sympathetic sympathetic
Current Music:
red hot chilli pepperi - this life is more than just a read-
* * *
neviens cits kā viens katrs pats
can replace the missing elements in you.
Current Mood:
yoga
Current Music:
bjork
* * *
all that matters
who is open chested. who is open.
Current Music:
bjrok
* * *
dreams
of love and connectivity
* * *
we
are all afraid
* * *
.
is everything ok?
Current Mood:
depressed depressed
Current Music:
bjork
* * *
bļēē
man ir paši krutākie draugi
Current Music:
SPEG HEDDY SPEEEEEEG
* * *
apstājies un paklausies lūdzu.
viss ko es vēlos.
Current Mood:
sick sick
* * *
i
feel the love
Current Mood:
loved loved
Current Music:
Alexisonfire - Pulmonary Archery
* * *
mēnesis
arī no nedarīšanas var mācīties un reflektēt. vai drīzāk - tas palīdz rast jaunus skatpunktus.
tā pat kā, ja nesanāk kaut kas uz vienas vai otras puses, pamēģini pretējo pusi - varbūt tā var tev iemācīt kaut ko, ko otra nespēj.
tu mācies arī darot kaut ko, kas tev nāk viegli - tava dvēsele nešķiro tādās kategorijās un uzskatīt kaut ko par vieglāku vai grūtāku nesīs tev tikai iedomību un augstprātību.
redzēt aizvērtām acīm ir daudz grūtāk - to iemāca balanss, jo balanss nākas viegli, ja tavas acis ir vaļā un tu vari sevi ar skatienu piesaistīt tveramajai pasaulei, bet aizverot acis tev nekas cits vien neatliek kā raudzīties iekšpus un momentā kļūst daudz grūtāk noturēt balansu, jo mēs tik ļoti pieķeramies tveramajai pasaulei šai dzīvē.
Current Mood:
om
Current Music:
https://www.youtube.com/watch?v=aq-CKdT6IG4&list=RD2NoE8Wwiq
* * *
es nevaru
man jāhyperthreado mandelbulbi
:D
Current Mood:
dropped dropped
Current Music:
eptic - gun finga
* * *
i travel light
:)
* * *
līdz
2038. gada 19. Janvārim ir 8313 dienas
* * *

Previous