Dienskaitis
Back Septembris 2023
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Ķēmkarte
Juriic
User: [info]juriic
Name: Juriic
Page Summary
viz
Add to Memories
Tell A Friend
.
alex voss was a drug dealer I think. he had a cow in his apartment and a mattress. I was him also, but I looked at him from third person perspective. there was a flight in space also somehow. like in EVE online. he was feared and shunned at the same time and noone would leave him in peace. he had a shaved and tattooed head. his cow had disappeared one day and there was a sense of desperation as he was searching for another. the cow gave drugs instead of milk I think. and then it turned all virtual like - his money became some crypto currency which he could only watch as it dwindled and became nothing. meanwhile his room was becoming more and more filled with books, then shelves of books which were all unstable and falling over as he tried to stabilize them.
Add to Memories
Tell A Friend
.
i have a pretty terrible theory.
that people living in Latvia are so traumatized and damaged that they don't even recognize courage and kindness when they see it.
obviously it's a generalization and there are exceptions, but the majority..
and I keep trying to disprove it, but it just keeps proving to be right.
Add to Memories
Tell A Friend
.
It is the same for a man to to try and forcefully take ownership of love as it is for a scientist to try and find what life is by murdering something.
Add to Memories
Tell A Friend
.
that who I choose to bend my knee to is the only and the greatest king
Add to Memories
Tell A Friend
.
we exist only for love
Add to Memories
Tell A Friend
.
i think i know what it is.
kad cilvēks neaizsniedzas nepasniedzas pieņem savu dzīvniecību? ne dzīvniecību, bet vājumu, gļēvumu, uzskatot to par savu pirmatnējo esību. nepieskaroties dievam paliek tumšajā barā, kas tam sniedz drošību siltumu un patvērumu. tā ir tā sajūta vēdera dobumā. tas vairs nav pretīgums un dusmas. tagad tā ir tikai tāda kā blāva vilšanās, bet ne negaidīta. kad cilvēks pamet savu cilvēciskumu, it kā tas nekas nebūtu, nekas tāds kas var pazust, nākošajā dienā ceļoties un skatoties spogulī.
kad es ar savām rokām pieskaroties kādam jūtos kā milzīgs un nevīžīgs lācis, ka manas rokas ir lielas un smagas. gaismiņa skaistā trauslā. ne jau trausla, bet man tā sajūta ir tāda. ka es ar pieskārienu savu aizmālēju mazliet. tuķstošiem gadu veca milža rokām. un tās nāk no manas galvas visuma, nesot un turot pretī. tikai ne ar nastu, bet ar mīlestību. to dieva mīlestību. es visiem un visam gribu dot mirdzumu. brīvību. lai cilvēks varētu, gribētu, spētu. saskatīt sevī bezgalību.
SWALLOW THAT SUN WHOLE YOU STILL STAR

Galvu ārda: aurora

Add to Memories
Tell A Friend
.
ja es ļautu nākt sev pāri visām tām sajūtām kas ir manī par mīlestību pret dzīvību, mani varētu redzēt uz trotuāra ar trīcošām rokām histēriski raudam. kur to likt es nezinu.
Add to Memories
Tell A Friend
.
man šķiet man ir kkas pretējs depresijai. bet pielīdzinu to šādi, jo dažās plaknēs tas iespaido manu funkcionalitāti tā pat kā depresija. tas laikam ir tas dievs.
Add to Memories
Tell A Friend
.
im not the one. im one of the three.
Add to Memories
Tell A Friend
.
sūnas akmens laukā guļ mammas egles krusts ugunī zeļ