Dienskaitis
Back Janvāris 2021
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Ķēmkarte
Juriic
User: [info]juriic
Name: Juriic
Page Summary
Draugi
punkts
[info]punkts
Add to Memories
Tell A Friend
delikāts a-mounts un tirgīza redeles bez krellēm, ja vēl tirgīzs atcerēsies, ka uzdevu mīklas, kad radīja sauli un mākoņus, kad atrisināja sīkstas cīpslas, viņš gribēja māksliniecisko ādu un noziedzās ar to pašu vārdu guvernantes staigāja ap gultu un deva degošus pulverus piltuves stāvēja uz statīva un kleitas nekustējās uzsvārči nebija klāt gulta dārdēja bija dejas bijās dejot jo anoreksija stāvēja stingri uzklepoja lietus un dārdi pieņēmās sporta kostīmi spīdēja sēlijas milicija iebrauca sētā tumšajā stundā kratīja gabarītus durklis lēca sēdus stājās pie māla figūrām un lūpas trīs reizes spēra puk puk puk un tad bija dzīvība ledus krāces kājstarpes un štrumbances lēcu lences un vēršacis stiga tanki uz lauka garām gāja friču frizūras ielūza ledū traktors auksts bāls nāca rīts trīcēja spīdīgas ugunis liktenis pie stenderes bija atstājis pīrādziņus noktirnes un liesā gumija frančīze uz podiuma stikla durvis māla pods trīcošs zods un pagulte ar malku gliemezīša spicās ausis staigāja pa bēniņiem visu nakti putekļi bira un sēlijas milicis sabozies lēja no tovera traukā pašģīmi linoleja parūkām plīvojot pagalmā nolaidās dispičers stenogrammu durklis vieliskais ciemiņš klauvē un štovē lindrakiem blakus iesaucas gumijnieku turētājs vsevolods trīsstāvu maisiņiem un leijerkasti gobelēnu zem spārna kvintesences elks drūmais politbiroja ērkšķis sašķaidītās tūlītnespējas tulks un ercens galvo, ka nieres ir prāta darbs lapkritis piekritis apmesties bērniem rokturus savīstīt līdz ko brauks braukšanas pēc līdz ko tuksnesī parādīsies brēka tā būs muca kursējošā un mazliet karsti pelni uzbirs uz aproces mīnus brezenta pīckiņas metālapstrādes darbnīcās saplēstās spuldzītes lustru lūdzes gavilēs pipars uz tortes un samilzis nieks ir paprikai priekšzīmīgs noteiksmes pomādnieks.
[info]pajautaa
[info]sw
Add to Memories
Tell A Friend
Kameras videozvanā
Kā pasniedzēji Zoomos un Teamos dabū to variantu, kad iespējams pārslēgties starp kameru, kas filmē seju, un kameru, kas filmē no augšas galdu, uz kura top kaut kāds darbs? Vajag to ekstra kameru kaut kā pieslēgt laptopam un Zooms/Teams viņu atpazīs? Vai tam izmanto kaut kādas parastās webkameras un statīvu?
[info]mr_doom
Add to Memories
Tell A Friend
Vika Eksta, māksliniece. Pēc diviem gadiem es viņu nevaru vairs saukt par veselu cilvēku. Emocionāla, psiholoģiska vardarbība. Vnk neticami. Slimi, slimi, slimi.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
ts
Turies, saule.
ingmars
[info]ingmars
Add to Memories
Tell A Friend
iespēja vakcinēties
Ceru, ka iespēja vakcinēties pret COVID-19 pienāks drīz.
[info]pajautaa
[info]psihs
Add to Memories
Tell A Friend
cilvēki destabilizē visu sistēmu ar savām putnu barotavām?
sarkans0987
[info]sarkans0987
Add to Memories
Tell A Friend
Sky is awake
Kad debesis neguļ, es arī nevaru. Sapņi mani modina. Nomods nedod mieru. Mana iekšējā saule staro krāsainas gaismas deju.
heishy
[info]heishy
Add to Memories
Tell A Friend
"Whatever is rejected from the self, appears in the world as an event." - Carl Jung
[info]mr_doom
Add to Memories
Tell A Friend
atskrūvēju kustību detektorus un atvienoju, tad izpētīju shēmu un sapratu, ka tur nekādi nevarēja būt kameras. trūmena šovs nebija, bet taču bija, skaidri apzinājos, biju jau samierinājies, ka mani novēro un jutos diezgan ok ar to.

dīvainās skaņas no augšējiem kaimiņiem mitējušās. tās pārstāju dzirdēt, kad samierinājos. ledusskapis gan vēl arvien urbj.

laikam piedevu sev kādu pāridarījumu L. pārstāja mocīt visas apziņas par stipri briesmīgāku. samierinājos arī ar saistītu mega gļuku dzīvē vispār. vairs nemoka.

neturu ļaunu prātu uz vecākiem. ceru, ka turēsies, būtu labi vairs neatgriezties tajā, bet pieredze rāda, ka drīz vien būšu atpakaļ. po.

paskatos apkārt. viss sabrucis, cilvēku nav. po. ir dators, jauns veips un brīnišķīga iespēja gļučīt visādos interesantos veidos. gļučīt uz priekšu un mocīties un izbaudīt.
snauts
[info]snauts
Add to Memories
Tell A Friend
Mīlīgi, DIY, no papīra darināti datoru modelīši. Paldies [info]spicausis par linku!