[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
17.-Jul-2018 11:58 pm
Lai arī visas šīs dienas pagājušas iekš darbs <-> mājas, tomēr citādi.
Šodien bija otrā diena kā Team Leader trainee. Vakardiena bija diezgan mierīga, bet šodien uhhh. Tiiik daudz cilv & ne viss gāja pēc plāna, bet tomēr nav vēl pieredzes ar šiem pienākumiem. Dažas reizes aplauzos, kad bija kāda situācija, kuru parasti devu risināt TL vai menedžementam, bet tgd pašai bija jātiek galā. Tā kā nav uz kakla ap 8 galdiņiem, protams, bija laiks to visu darīt. Jau šajās 2 dienās sapratu, ko pašai jāuzlabo, kad būs parastā viesmīles maiņa. Plusā tas, ka vēl jo vairāk jārāda priekšzīmīgs piemērs.
Pēc maiņas bija gara saruna ar priekšnieci, bet visu uztvēru tikai kā informāciju, ko jāapstrādā nevis, ka esmu tik sūdīga darbiniece, kā tas bija iepriekš.

Plusā prieks, ka esot LV neko nenojaušot nopirku "Līderis bez titula" grāmatu. Sākumā lasot liekas, ka ļoti prasti, teju idiotiem uzrakstīts, bet viegli lasās un īpaši tieši, kad uzzināju, ka mani dos darbā šo iespēju, izmantoju tās 12min autobusā palasīt. Mājās joprojām nesanāk saņemties. Krātuvē vēl stāv psiholoģijas grāmata, kurai jau putekļu kaudzīte, bet tgd ir motivācija noslaucīt :)

Prieks arī par ciemiņu, jo manējais sācis vairāk mājās darīties. Varb pie vainas arī mans ilgstošais negarīgais, diezgan uz viņu tēmētais. Tgd tīri ok, kaut arī viņa haltūru=ienākumu apjomi ir kritiski sarukuši, bet redzu, ka cenšas darīt ko lietas labā. Par ciemiņu arī tas, ka ikdienas rutīna sagrauta. Ir savādāk & pat vieglāk.

Vēl rītdiena jānostrādā un tad jau nākamais etaps tatūzim. Šodien dikti sakārojās pēc-darba-aliņu. Principā jau sadzijis, bet ehh. Kas tur vēl kādas 2 ned paciesties.
13.-Jul-2018 08:07 pm
Kas tā par huiņu, kad dodoties mājās vai da jebkur ceļā/runājoties ar draugiem/skatoties vai lasot ko iedvesmojošu, rodas tāāāāda apņēmība, bet, kad pienāk brīdis, ka varētu sākt - čiks? Man patika kkur izteikta ideja par 5 minūšu likumu, ka, ja tajā laika posmā neuzsāks, tad pēc tam būs grūti. Jā jā, vajag prioritātes & mērķus uzstādīt....visu zinu, bet kā jādara.
..Bijām pastaigāties un nākot mājās, tādas idejas & domas, ka pipec. Atnācu, uzēdu & mehh. Vēl puišiem vakariņas jātaisa. Vismaz no tā es nevaru izvairīties/atlikt uz laiku, kad atnāks iedvesma. Par to arī kkur bija labi pateikts, ka tā īstā, lielā iedvesma nekad neatnāks - vnk jāsāk darīt.
Salasījusies gudrības, bļin :D

Vienu ciemiņu nomainījis cits & kāds brīnums, ka pie mums izmitināts, kaut arī viss, ko varam piedāvāt ir stūrītis viesistabā. Oki, ne pret vienu ne otru nebija/nav iebildumu. Kkas savādāks ikdienas dzīvē :)
Tatūzis arī procesā. Tgd gaidam, kad sadzīs kontūras & sāksies ēnošana/krāsošana, bet jau skaidrs, ka būs afigenna! Patīk kā tetovētājam prāts strādā. Pastāstīju idejas & viņš samenedžēja visu kopā & pat labāk nekā pati būtu izdomājusi ^_^
10.-Jul-2018 02:19 pm
Lielais budžeta plānošanas bubulis sākts bakstīt. Beidzot!!! Papīra rēķini izčekoti & uzmestas skices tabulai ar ikmēneša maksājumiem & cik līzingos kopsummas par kaut tiem pašiem telefoniem atlicis maksāt. Vēl tikai jāgaida manējais, lai tiek klāt arī elektroniskajiem klāt & tad zinās reālo situāciju.

Vēl stundu atpakaļ biju apņēmības pilna atvērt krājkontu... Bet man jau latviski visi tie oficiālie teksti sagādā galvassāpes & norvēģiski/angliski visp šausmas xD Beigās metu mieru & aizrakstīju saviem norvēģu draugiem. Šie zinās labāku padomu & tad domāšu tālāk.

Tatūzim idejas šķiet savāktas. Šon/rīt manējam uzdevums fotožopā salikt kopā. Parīt vēl pēdējās nianses ar tetovētāju un bliezīs augšā ^_^
7.-Jul-2018 10:43 pm
Diezgan piesātinātas dienas...
..Baudītas vakariņas spilgtos kontrastos. Slavenajās šķībajās mājiņās, vecā grīdas krāsojumā noformētās, šķībās, guļbaļķu sienās starp ar eļļas gleznās atainotām senām, slavenām personībām super fancy galdiņi ar n-tajiem galda piederumiem, ka mums bišķ bija jāpiedomā, ko kā lietot. ..zinu, ka taupības režīms, bet šo lietu gribētos 1x mēnesī iekļaut.
..Dienas ar Cards Against Humanity raundiem..citā zem alko, citā vnk malkojot kafiju/tēju. Izvēlēties "melnākās" kārtis tāpat nebija problēmu.
..Pāris cilv nokaitināja vairāk nekā kādreiz. Ar pāris apjausts, ka sāk vilkt par draugiem ne paziņām saukt.
..Par darbu kind of nomierinājusies. Nu nevaram atļauties man riskēt iet prom.
..Drīz tikšu pie jauna tatūža. Ideja jau laiciņu kā malās pa galvu, bet "ieblieza" tikai, kad parādījās iespēja. Tuvākajās dienās vēl tikai jāizdomā detaļas.
..kkā tā.
2.-Jul-2018 12:10 am
Night hike bija vārdos neaprakstāms!
Ar mūsu šoferi iepazināmies, kad ieradāmies tikšanās punktā, un par laimi ar komunikāciju bija ok. Par šo vnm interesanti, vai sanāks atrast kopīgu valodu šādos spontānajos izgājienos. Bija labi. Ne visiem viņa uzskatiem varēju piekrist, bet katram jau savs.
...Pāri 2viem naktī ieradāmies pie kalna un joprojām bija iespējams redzēt saulrieta krāsas. Steidzāmies sākt kāpienu, jo nedaudz pāri 4riem bija prognozēts saullēkts. Paspējām vēl krietnu laiciņu pirms un izbaudījām visu krāsu gammu :)) Un tiešām tumšs tā arī nepalika kā pusnaktī pametām dzīvokli :)
Šitais man bija sapnītis jau ļoti ilgu laiku. Jā, ir daudzreiz sēdēts līdz rītam, bet nekad speciāli, lai lūkotos kā saule aust. Pietam kalnos ar tādiem skatiem un vēl ar tik mainīgu ainavu! Augšā esot visp: 1 debespuse - liels klajums pa vidu un aiz tāliem kalniem austoša saule. 2 debespuse - milzīgs ezers un kalnu kopa, kuras pakājē esošās mājas tik sīkas, ka tikai aprises var saredzēt. 3 debespuse - mēness pa vidu zilā, gaiši un tumši violetā krāsās debesīs un zaļi apauguši pauguri ar taku tīklojumu pāri. 4 debespuse - zaļi un vairāk gan klinšaini pauguri, izaugumi un klajumi.
Visu kāpiena laiku nepameta nerealitātes sajūta, ka tiešām esmu tur. Grūti aprakstīt vēl tgd!

Vēl pārsteigums, cik ļoti samazinājušās manas bailes no augstuma. Varēju mierīgi iet pa taku, kur vienā pusē klints un otrā stāvs kritiens lejup + pēc tam virsotnē stāvēt uz smailes un baudīt skatu. Vēl, kad bijām LV Meža Kaķī, arī brīnījos, ka vairāk domāju par trasi nevis to, cik n-tos metrus esmu virs zemes :)
29.-Jun-2018 06:55 pm
Te Tev nu bija haļavnā atpūta.. Sapratu, kāpēc priekšniece tā gribēja runāt pa telefonu un ne jau, lai apjautātos kā jūtos. "The sick person must try out work-related activity as early as possible." ...pačekoju, tiešām tāds likums te. Un kā par spīti, tieši, kad šonakt plānots doties kalnos saullēktu skatīties. Pateicu, ka jā, varu mēģināt, bet rīt vakarpusē. Uzzinājusi, ka dodos izbraukumā, neizklausījās priecīga. Nu ok, šīs dienas tiešām jūtos ļoti labi. Stulbākais, bet lielā pārliecība, ka tas viss man no darba vietas.
...Aizvakar bija zelta bedre sludinājumos, bet visur ASAP vajag sākt strādāt... Bļin, tik bail riskēt. Draugs jau gadu atpakaļ kā aizgāja no pilnā laika darba un vēl nesen VIDs deva ziņu, ka kkas trūkst, lai bezdarbnieka pabalstus dabūtu...
27.-Jun-2018 12:14 pm
Doks apciemots. Atkal visu rūpīgi izjautāja & izčekoja...pat sirds kardiogrammu veica, kas man likās smieklīga padarīšana ar visām tām ļipučkām & vadiem xD
Uz sitienu neko sliktu neatrada & jāgaida asinsanalīzes. Pirms tās noņēma, šoreiz no pirksta ar. Tā ka par to lietu arī nav jādomā.
Par manu stresošanu ieteica veidus, kā mēģināt pašai tikt galā & ka pie speciālista diez vai vajagot.
Plusā uzsēdināja uz slimības lapas, ieskaitot iepriekšējās 2 dienas. Šodien jau jūtos pavisam labi, ka jāizmanto šīs dienas lietderīgi!

Plusā plusā pārmaksātie nodokļi atnāca & vairāk nekā gaidīju, kas rezultējās ar vairāk rēķinu apmaksu, nekā plānojām no nākamās algas.
Kkas arī pozitīvs...vēl tik uz kādu darba interviju pasauktu & būtu visp ideāli :)
26.-Jun-2018 03:55 pm
Wtf, kas notiek ar mani?
Lai arī guļu savas 7-8h & ēdu norm, pamostos nogurusi & visu dienu izsalkusi, ka pizdjets...Pat neuzskaitīšu visu pārējo.
Vakar no rīta jutos jancīgi, bet aizgāju līdz darbam tik & tā, kas beidzās ar zvanu manējam, ka nejūtos droši viena iet atpakaļ uz mājām & lai atnāk pretī. Šon arī paprasīju brīvu. Škrobe, ka izlēmu gulēt pēc iespējas ilgāk, kas rezultējās ar to, ka mans ģim.ā. vairs nebija uz vietas, kad nonācu līdz klīnikai. Vismaz rīt no rīta dabūju pierakstu. Kolēģes-māmiņas salīdzināja simptomus, bet gr. testi man negatīvi. Protams, doks zinās labāk, bet man uz nerviem velk, zinot sevi... Un vēl tie sapņi, ko nu jau teju katru nakti redzu...pa lielam dzīves iespējas, pagriezieni & pagātnē neizmantotās iespējas tiiiik lielā putrā, ka grūti izsekot.

Tgd otrā diena piespiedu mājās & nez kur likties. Gājiens līdz klīnikai, kas 15 min gājiena attālumā, & atpakaļ mani nokausēja trakāk nekā 8h traka darba diena. Pa mājām ņemties arī nav spēka...bet pa dienu aiziet pagulēt neiespējamā misija.
25.-Jun-2018 12:35 pm
Tāda sajūta, ka biju LV, lai uzzinātu, ko brīvajā laikā šeit skatīties xD
Tā kā biju dabūjusi nelielu ieskatu filmēšanas sīkumos, pievērsu uzmanību detaļām un vēl jo vairāk izbaudīju Crimson Peak.
Šobrīd sajūsminos par tik spilgtajām personībām iekš True Detective ....pats stāsts, protams, arī interesants, bet tie dialogi(!) vai dažkārt vairāk monologi :)

No citām lietām, mēģinu radināt sevi pie jaunā "režīma". Gulētiešanas, celšanās, ko no rīta, ko vakarā...pagaidām sanāk, bet pa lielam tikai tāpēc, ka bijušas tikai vakara maiņas. Gribas kkādu stabilu ritmu. Slēdzas gan iekšā carving pēc slinkošanas & pasūtīt no darba ēdienus, tā vietā, lai gatavotu un vēl lazy things. Oki, vēl ned nav pagājusi..ļoooti par ātru svinēt kādus panākumus xD
22.-Jun-2018 10:22 am
Nu ko..prieki beigušies. Esam atpakaļ lietainajā un rudenīgajā Bergenā. Pēdējais atvaļinājums aizvadīts.
Tgd plānos līdz nākamās vasaras sākumam tikai kkādi pašmācības kursi, valodas & info vākšana ceļojumam.

Vakar absolūti neko negribējās & vnk čillojām mājās. Šodien sāku čekot e-pastus & atkal scamīgs darba piedāvājums. Tik worldwide, ka nekur nav info. Iepriekšējam mājas lapa arī bija līdzīga. Bet iepriekšējais vismaz pacentās norvēģiski atsūtīt informāciju. Un atkal jau Šveice. Wtf?
This page was loaded Jul 20. 2018, 9:30 pm GMT.