[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
26.-Mar-2020 03:29 pm
Otrais webinārs - done!
Lai arī šodienas advokāte bija labāk saprotama, tik un tā uztvēru tikpat daudz, cik no iepriekšējā xD
Jebkurā gadījumā ļooooti apmierināta! :)
24.-Mar-2020 03:10 pm
Šon bija šīs ned pirmais webinārs. 5h ļoti labi sagatavota un tiešām informējoša materiāla! Nespēju gan sakoncentrēties uz pēdējo daļu, kad advokāts runāja veidā, kādu manas smadzenes automātiski pārtulko kā fona troksni un ignorē xD Anyways parīt vēl 6h par šo pašu tēmu un cerams bez advokātiem! xD

Visp nebrīnos, ka šie kursi ir par brīvu...patenti maksā pizdjets!
23.-Mar-2020 07:57 pm
Biju paņēmusi online B2B kursus. Neiedziļinājos aprakstā, ka nav tieši par grāmatvedības lietām, ko es gribēju, bet par pārdošanas/piesaistīšanas tehnikām. Tik un tā izgāju cauri. Es ceru, ka uz to laiku, kad ļoti aktīvi viss aizietu, mums būs pietiekami stabili ienākumi, lai nolīgtu cilv, kas to darīs!
Ok, grāmatvedība ar nav manā zināšanu lauciņā, bet daudz reālāk sevi redzu to darām nekā iekš sales jobs tipa.

Prieciņš, ka ne visi parastie kursi atcelti. Šoned 2gb, kas oriģināli bija paredzēti Oslo + pārējie caur online streaming, visi pārlikti uz online.


...vēl cītīgi izvairos no kāpšanas uz svariem xD Ceru, ka nebūs pārāk grūti atsākt iet uz gym, kad varēs atkal. Mājās nu nekādi neko...
19.-Mar-2020 03:34 pm
Tā kā Wizzair vairāk uz Rīgu nelidos un līdz rudenim man vēl derīgas discount kluba atlaides + iztērēt, kas tur uzkrājies, domāju pačekot, kur varētu aizšaut... Mhm, no mūsu gala palikuši tikai 7 galamērķi un 5 no tiem Polijā.
Pagājušo gadu sanāca vairāk paceļot un tgd lomkas! :D Un pat biļeti nav jēgas pirkt, kamēr nezinās kā viss būs...grrr!
16.-Mar-2020 06:55 pm
Ok, panika un lielā iepirkšanās. Tualetes papīru arī vēl saprotu, bet kāpēc Lv tauta tā uzbrūk tieši griķiem? Vai vnk veikalos nav daudz un nespēj piepildīt plauktus kā ar rīsiem/makaroniem un tāpēc izceļās? Hz. Šon pati biju līdz veikalam...izskatās, ka norvēģiem prioritāri ir milti un gaļa, jo pārējais viss bija norm izvēlē un daudzumā.
Klausīšu paziņas ieteikumam un pagaidīšu ar ikmēneša lielo plauku piepildīšanu. Piemēram, sāk parādīties lēti 0,5kg maisi ar šķiņķa šķēlītēm, kas acīmredzami bija paredzēti ēstuvēm pārdošanai, bet tās ciet un kkur jānogrūž...un mums uz 3 cilv ir 2 lielie ledusskapji :)
14.-Mar-2020 07:05 pm
Dabūju atbildi uz savām šaubām par nākamā mēneša braucienu uz LV.
Parasti kkā katru gadu bija sanācis aizšaut vismaz uz pāris dienām gada sākumā, šogad izkrita. Un tgd vēl viss šitais... Meh.
13.-Mar-2020 11:29 am
Arvien vairāk ierobežojumi apkārt un arī mūsu pilsētā tiek izpirkts toaletes papīrs! Nu wtf?...

Pēc mēneša bija plānots lidojums uz LV, tgd vairs hz. Un ja lidos, tad vecvecāku apciemošanu vajadzēs izslaist. Stulbi, jo pirku lidojumu ātrāk nekā plānots, lai tikai viņus apciemotu, bet viņiem jau tā ar veselību ir kā ir...

Pilsēta neierasti klusa un tukša. Vakar vakarā visp likās izmirusi. Ok, es vēlu braucu mājās + mums ar jau spēkā, ka visas izklaides beidzas 18:00...

Vismaz pozitīvais, ka var pieteikties "bezdarbnieka pabalstam" negaidot noteiktās dienas. Nezinu, vai man pienāksies, bet poh, aizpildīju. Par laimi viens kolēģis bija nošērojis info, kā labāk pildīt un ignorēt, ka kkas nav pēc noteikumiem globālās situācijas dēļ.
12.-Mar-2020 12:23 pm
Šonakt sapnī redzēju, kā pērku aknas. Tas vēl būtu nekas neparasts, jo pirms gulētiešanas tieši plānoju, ka šon līdz gaļas veikalam jāaiziet. Kas mani pārsteidza, bija cena. Sapnī redzēju cenu zīmi bez valūtas vnk 40/kg.
Nebija ne mazākās nojausmas, cik te Norvēģijā maksā... izrādās 40kr/kg! xD
12.-Mar-2020 12:52 am
Nu totāli kalni-lejas...
Pēdējās dienās diezgan daudz pozitīvu notikumu bija un tad sākās... Vakar tika atcelts viens seminārs vīrusa dēļ. Šon paziņojums par citu klubu gan, bet vieta, kur man zobencīņas, ka 2 ned ciet. Tikko no darba pavēste, ka tuvākajās dienās varētu būt ziņa, ka restorāns uz nenoteiktu laiku verās ciet...un es tā sapriecājos, ka sāka parādīties maiņas = daudz maz ienākumi arī man...
9.-Mar-2020 11:50 am
Pēc šodienas "breakfast meeting" sapratu, ka uz workshop tipa pasākumiem man vēl nav jēgas iet valodas dēļ. Šon teju visus vārdus sapratu, bet ne to, ko ar to visu domāja xD Anyways pierakstīju, kas likās mums noderīgs, un meklēšu vien pati.
Trešdienas breakfast meetings atcelts Corona dēļ. Tematu ziņā vairāk būtu pārdzīvojusi, ja šodienas būtu atcelts, kaut arī neuzskatu, ka baigi kko ieguvu. Bet to nezinātu....vismaz kafiju un brokastis dabūju :) Nobrīnījos un neērti sajutos sajutos par sevi džempī, džinsās & matiem pa gaisu (kad es iemācīšos neiet gulēt ar mitriem matiem?!), kamēr pārējie visi bija uzvalkos. Organizātoru firma glaunā, bet tā kā par velti šis bija, neiespringu. Ou well...
This page was loaded Apr 6. 2020, 11:19 pm GMT.