[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
5.-Nov-2019 01:16 am
Pusnaktī cept kanēļmaizītes vai ko taml vairs nav interesanti...šonakt tapa belaši xD
Būs jāatrod gan labāka recepte...
4.-Nov-2019 12:31 pm
'Cause my monsters are real, and they're trained how to kill
And there's no comin' back and they just laughed at how I feel
And these monsters can fight, and they'll never say die
And there's no goin' back, if I get trapped I'll never heal
Yeah, my monsters are real
30.-Okt-2019 08:36 pm
Viena no druškām riktīgi aizrāvusies ar akciju fondiem un taml štellēm. Kkā vnm mazliet šķībi skatījos uz to visu, bet mēneša sākumā uzliku 25€. Esmu nopelnījusi mazliet virs 1€ :D Nesen meitēns bija ciemos un mazliet vairāk pastāstīja un parādīja, ko jau izmēģinājusi, un šito lietu sākšu nopietnāk čekot. 1 vakars mēnesī mazāk pa pilsētu un ar laiku būs papildus ieguldījums nākotnei :)
27.-Okt-2019 11:09 am
Ja ne digitālais pulkstenis uz virtuves iekārtām, domātu, ka esmu papisusi stundu.
Citādi pat nepiefiksētu, ka laika maiņa notiek..
25.-Okt-2019 01:12 am - Pēdējo dienu atklāsme.
Jā, vēl pat oktobris nav beidzies...Bet pirmo reizi pēdējo 15 gadu laikā tiešām gaidu Ziemassvētkus.
23.-Okt-2019 10:55 pm
Lai arī cik mīļš man Duolingo, bet Babbel ir labāks iesākot jaunu valodu. Nu vislabāk ir sākt ar kādiem kursiem klātienē, bet spāņu valoda man nav tik nepieciešama :)
...
Šon treneris iedeva panēsāt elkoņu aizsargus, nav tā ka baigi nepieciešami, jo tā kā nav pilna forma, tad baigi neuzbrūk. Lai gan pēc šodienas brīnos kā man pleci nav zili xD Ar skaudību skatos kā pārējie ik pa laikam parādās ar jaunu ekipējuma lietu. Ja nākamgad viss joprojām patīk, sākšu ar cimdiem un masku. Šon pamanījos noraut ādas gabaliņus abām rokām. Nezinu vai koplietošanas cimdi pa lielu vai vnk nemāku kārtīgi zvetēt xD Viens čalis tak visp pats savu zobenu kaļ!
8.-Okt-2019 08:16 pm
Maz sanāk rakstīt, bet nav arī īsti ko.
Kačāju valodu un eju cauri darba sludinājumiem..pa vidam pastaigas kalnos.
Neteikšu, ka baigi daudz CV izsūtīti, bet nekādas atbildes ar nav. Dikti negribās restorānu atkal, bet laikam jau nav variantu + paziņa solīja aizlikt vārdu vienā.
Iekšā sēž sajūta par bezjēdzīgi izmantotu laiku. Meh.
Baidos arī pieķerties klāt saraksta taisīšanai, ko iesākt Barselonā, jo ņemot vērā kā iet ar darbiem, būs dikti īss saraksts.
16.-Sep-2019 10:57 pm
Īsti neskaitīsies "kas meklē, tas atrod" drīzāk "izdomā, ko vēlies, un visums sadosies rokās, lai tas piepildītos". Varb muldu kkādu huiņu :D
Anyways...Salīdzinoši nesen FB viens no draugiem nošēroja linku, kas mani aizveda līdz Emilie Wapnick - How to Be Everything. Tieši tas, kas man bija nepieciešams! Pamazāk lielāka skaidrība plānos un haoss izrādās nav nemaz haoss :)
9.-Sep-2019 01:20 pm
Nu ir tiem vīriešiem kkur ieprogrammēts paciest sieviešu izgājienus un garastāvokļu maiņas xD
Goda vārds apbrīnoju viņus!

...
Cenšos saprast, kā saprogrammēt savu ikdienas dzīvi...vnm par maz laika/pārāk neefektīvi izmantoju? Tik daudz ko gribās izdarīt, iemācīties un sasniegt.
Vakar bijām vakariņās manā iepriekšējā darba vietā. Ienāca prātā, ka moš varētu pāris maiņas nedēļā tur pastrādāt. Diezgan ātri pārdomāju vietas ziņā, bet pati ideja varb nav slikta, jo šī brīža darba vietā sezona teju cauri un ar stundām ir kā ir. Bet no otras puses, tieši tāpēc es biju tik priecīga šeit strādāt, jo, jā mazāk nauda, bet vairāk laika ņemties ar mūsu uzņēmuma lietām, bet, ja godīgi, tāpat nevaru saņemties norm uzsākt kko darīt. Braukt uz cehu ta nav problēma, bet tieši grāmatvedības lietas, saprast visas atļaujas utt. Varb pat mēģināt kkādus online kursus pameklēt. Papīrs pohuj, bet tieši info.
...un tā ir tikai daļiņa no visa. Tā kā nevaru pa pilnu programmu kkur pieķerties, tad cenšos vismaz kko no visa, jo piem darbam vēl tāpat dafiga vajag mācīties + valodu ar jāspiež, jo nepietiek labai komunikācijai. Pluss man atsūtīja lasāmo teoriju saistībā ar zobencīņām, ko arī būtu noderīgi pamācīties. Angļu valoda ar vēl nav tik laba kā gribētos, jo gribas tiešām gramatiski pareizi komunicēt + vēl visādi sīkumi. Dikti gribās arī tiesības nolikt, bet tam toč nav laika un līdzekļu, lai gan tā ir lieta, ko izdari pa tiem mēnešiem un gatavs. Ehhh xD

Smejoties pukojos uz sevi, ka tik daudz kas dzīvē jau sadarīts un pamēģināts, ka vnk nu nav iespējams būt par cilv kas dzīvo "darbs-mājas-seriāli/bārs"
2.-Sep-2019 10:20 pm
Tgd pat priecājos, ka biju saslimusi! Biju uz pirmo zoben-cīņas nodarbību un ja būtu + gym, es nobeigtos xD
2h un muskuļi jau sāp kā nezinu ko būtu darījusi, bet bija jautri. Man patika!
Plusā visam esmu vienīgā meitene un vienīgā, kas pirmo reizi..un, kā liekas, vienīgā ne no Norvēģijas, bet pārāk bieži ar nelūdzu pāriet uz angļu valodu :)
This page was loaded Nov 14. 2019, 10:59 pm GMT.