[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
22.-Sep-2018 10:01 am
Tas paikas pulveris, ja sablendē kopā ar pienu & kādu augli, ir pat ļoti dzerams...Un, protams, tā nebūtu es, ja momentāli nesāktu kkādus pielāgojumus :D
Pagaidām gan ieprūdusi pie banāna pievienošanas, lai ir sajūta, ka kkas kuņģī. Darba pārtraukumi tgd šķiet garāki, jo nav jākoncentrējas uz ēdiena dabūšanu mutē :D
20.-Sep-2018 02:54 pm
Pipec..Bergenas slavenākais rokbārs veras ciet..un viss tikai dēļ tā, ka mājās īpašnieki dalbajobi.
18.-Sep-2018 03:22 pm
Jeeebal. Ņemu atpakaļ savus vārdus par to, cik ļoti man dažkārt besī ķīniešu klienti. Indieši ir pizdjets! Pa lielam esmu piešāvusies pie visām viņu modifikācijām, ko & kā viņi ēdīs, bet vakardienas grupa mani totāli izbesīja! Un vēl tā attieksme!

Ou well...vēl šodiena jānostrādā & vakarā atkal vīnu degustācijas vakars ar norv drušku. Baltvīna vietā gan iepirku dzirkstošo Sake. Šo jau pirms degustācijas zināju, ka garšīgs :) Bet tā par degustācijām runājot, Sake nav mans dzēriens. Tā kā nebija kādu zināšanu, apmācībās daudz uzzināju...no degustēšanas izbaudīju gan tikai liķierveidīgos. Parasto, it īpaši "tīro" Sake, galīgi ne... Bet nu vismaz zinu, kādus simbolus uz etiķetes meklēt, pat, ja viss ir tikai japāniski :)

Rīt spēļu vakars..pārmaiņas pēc būs latviešu kompānija :)
16.-Sep-2018 09:51 pm
Esmu pārsteigta, cik daudz šajās dienās tika sadarīts! Teju atgādināja LV laikus, kad, arī periodiski gan, bet visu laiku kkur gāju, ar kādu tikos, kko darījos :)

Vakar sasmējāmies, ka paliekam veci. Bārā bija pārāk pārbāzts ar dzērušiem cilv & pārāk skaļi, lai komunicētu, tāpēc izlēmām doties uz dzīvokli malkot vīnus & runāt par dzīvi. Par vīniem runājot...liekas, ka sākšu pāriet uz tiem. Pāris dienas atpakaļ, lai arī man bija pēdējā maiņa, tik & tā taisījām vīnu degustācijas vakaru ar norv drušku. Bija jauki izklačoties + pamēģināt jaunas garšas. Uz nākamo pasēdēšanu mana kārta pirkt & nu domāju, ko likt galdā.
...rīt darbā japāņu vīnu degustācija. Moš tur pasmelšos idejas :)

Pozitīvi arī, ka šo dienu rezultātā dzimušas vēl idejas, ko darīties + kāzu dienai jau sāk piepildīties programma :)
13.-Sep-2018 04:32 am
Apbruņojusies ar vitamīniem, kurus ārsts kkādu pusgadu atpakaļ ieteica, bet meitēns, protams, sāks kko darīt, kad būs lietas dirsā.

Darbā iet ok, gaidu kkādu apkopojuma sarunu & tēmas pacelšanu par algas pielikumu.

Plānos atkal kkāda dzīves sa/pārkārtošana. Nu pārāk pārāk darbs<->mājas...

..bet galvenais - jāiztīra dators no visa iespējamā, ko vien nets ieteiks, citādi sācis nu super bremzīgs palikt.. Nav nekāds krutais, bet still, nav telefons, kuru liekas norm ik pēc 2 gadiem mainīt, jo nevelk.
7.-Sep-2018 11:05 am
Vakardiena principā pa pipelēm...bet varb jāiemācās noskaņot sevi, ka ir arī tādas dienas & tas ir ok.
Nav arī tā, ka neko neizdarīju..sāku adīt sev godu zeķes..nu tās līdz celītim un ar mežģīņrakstu. Tā kā baltā dzija bija kā bija..domāju, kamēr izeksperimentēšos, pienāks algas diena... Huju. Ar pirmo uzķēru, kas un kā... Vienīgi varb pamēģināšu iesākt vēl vienu, bet mazliet mazāku. Raksts izrādījās padevīgāks/staipīgāks, nekā plānoju.

Atkal uzmācas domas, ka es kāzas gribu tikai kāzu dēļ.
6.-Sep-2018 12:35 pm
Sajutos creepy.
Vakar ar čomu runājoties, pieminējām konkrētu app priekš izdevīgu piedāvājumu meklēšanas. To app jau pirms mēnešiem biju lejupielādējusi & tik pat ilgu laiku neatvērusi. Es pat biju aizmirsusi, ka viņa man visp ir telefonā, jo paziņojumi arī nebija nākuši....līdz šim rītam.. "no zila gaisa"
5.-Sep-2018 11:00 pm
Šodienas plānos bija lielā mājas tīrīšana, bet sanāca pastaiga 20 km garumā un variācijās starp 0-550 m augstumā virs jūras līmeņa.
Kkā sen nebija pa kalniem staigāts, ka beigās, kā apsēdos dzīvoklī, tā arī paliku xD

Šobrīd lielā škrobe par manējā strīdu ar viņa ģimeni. Būtu bijusi vnk diskusija, ja viņa māte nebūtu tik emocionāla. Jāgaida gan rītdiena, kad varēšu nosūtīt 5x rediģēto ziņu. Sasmējos, jo pieķēru sevi domājam par tehnikām, kā tikt galā ar grūtiem klientiem. Cerams, ka palīdzēs nevis būšu pielējusi eļļu ugunij.

Bet tā klientu servisa grāmata tiešām laba! Vakar strādāju ar 2 junior un vienā situācijā, kad bija jāiet palīdzēt skaidroties, ļoti noderēja. Nezinu, kā būtu viss beidzies ar manām vecajām zināšanām, bet ar jaunajām kundzīte vēl beigās sameklēja mani, lai pateiktos.

Rīt plānos tikties ar vienu no jauniņajām palīdzēm. Šī grib tikt par viesmīli un biju solījusi palīdzēt ar ēdienkartes un tūristu tautību niansēm. Redzēs...
2.-Sep-2018 01:20 am
Darbā nu dikti glaimo tas, ka, ja nav team leader tajā dienā, palīgi un jauniņās viesmīles lielākoties vispirms pie manis ar jautājumiem + abi "vecie" viesmīļi, kas atkal pie mums piestrādā uz šo brīdi, arī uzreiz pie manis apspriest plānus par noteiktās dienas darba stilu. Pa lielam no tā visa izriet riņķa dancis..jo vairāk cilv man jautā, jo vairāk es pati uzzinu papildus lietas, kas rezultējas ar to, ka atkal nāk pie manis.. Nu arī tas, ka ofisā daudzas lietas sākusi kārtot mana norvēģu druška..gribi negribi tiekoties ārpus darba, sanāk apspriest lietas un ja abas strādājam, tad visdrīzākais viņa man pateikts kādu info.

Pa kāzu tematiku mini kustība sākas. Nezinu, kas mani vairāk apbēdināja no manas frizieres teiktā..tas, ka viņa kāzām netaisa vai arī tas, ka man nav tik daudz un gari mati, lai īstenotu jau izdomāto frizūru... Jāmeklē kas cits. Vēl būtu jauki atrast šeit kādu, kas varētu palīdzēt ar kleitu. Tieši stila nozīmē..atkal izdomāšu, bet beigās būs tā, ka nemaz neizskatīties un tad ar steigu jāmeklē kas cits, jo LV tik aprīlī plānots būt, kad pēdējais laiks sākt šūt...
Kurpes arī labs jautājums, bet visdrīzākais ņemšu pastalas :)

Psiholoģijas grāmata paliek labāka un sakarīgāka. Prieks, ka neatmetu.
29.-Aug-2018 01:36 am
Nākamā grāmata sarakstā ir par saskarsmi ar cilv..psiholoģiskā. Esmu vēl tikai pirmajā nodaļā, bet jau sāku šķībi skatīties. Daudzie svešvārdi un nopietnie teksti netraucē, tieši otrādi, bet jau 2x pieminēts, ka ar problēmām palīdz ticība dievam & kinky sex ir vnk izpausme ilgstošai agresivitātes apspiešanai. Hmmm. Velk arī uz mietpilsolniskuma popularizēšanu. Vēl tikai sākums & varb pārāk šķībi skatos... Ceru izvilkt kko labu no tā pasākuma.

Darbā ieminējos par vēlmi kļūt vēl labākai norv val & visi kolēģi pavilkās. Arī, kad pašā vakarā atnāca priekšnieces māte, uzreiz sāka ar mani norv runāt...burtiski pāris min laikā bija padzirdējusi xD ...No rīta biju čekojusi, cik maksā norv val kurss aplikācijā, kuru priekš LT lietoju. Tā kā pirms algas laiks, tomēr izlēmu nepirkt. Pēc pāris h atnāca piedāvājums pirkt par 15,- kr, kas visp nekas nav. Paņēmu pašu apakšu un jau priecājos, jo atklājās nianses, ko biju palaidusi garām, kad sāku mācīties :)
This page was loaded Sep 24. 2018, 6:28 am GMT.