[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
9.-Mar-2015 12:06 am
Laikam jājūtas īpašai... Tēvs apsveica sieviešu dienā.
Paskatoties iepriekšējās "sarakstes" visi apsveikumi bijuši tikai visiem zināmās dienās..jaunais gads, z-svētki, līgo utt.. Nevienas dz.d. vai vārda dienas... Ja arī bija, tad tāpēc, ka mana mamma viņam deva ziņu...

...un kādreiz es tik ļoti pārdzīvoju.
Pēc visiem šiem gadiem beidzot ir pietiekami vienalga.
11.-Jan-2015 11:44 am
Sacerējos uz pasta spēli...nu diezvai sanāks dabūt to trūkstošo 1. kartiņu...ceru vismaz uz jaunām austiņām..liekas nebūs :)
9.-Jan-2015 12:06 am
Skatīties Hachiko nebija laba ideja... Sāku bimbāt jau 3. filmas minūtē...nemaz nerunāsim par pārējo filmu & kur nu vēl par beigām!

Jau pirmo reizi skatoties uz beigām raudāju dikti, bet nu šoreiz...Kopš kura laika esmu tik emocionāla palikusi?
5.-Jan-2015 10:56 pm
Pēdējā laikā uz anime uzkritusi.. Nolēmu vēlreiz noskatīties Hellsing & atsvaidzināt atmiņas...
Sajūta it kā pirmo reizi skatītos..kāri tveru katru mirkli! Murrr! ^_^
 
 


P.S. "jauno" paklājiņu atradu pirmajā stāvā aiz margām kopā ar vēl pāris... Doma nedaudz pagaidīt, ja neviens nesavāks, tad likt atpakaļ pie mūsu durvīm..bet smaga aizdoma, ka vnk apkopēja ko sajaukusi pamatīgi. Vienīgi vecais paklājiņš nebija kaudzē.. Wtf? Rīt jācenšas nenoslinkot & uzvilkties līdz 5. stāvām pačekot 
4.-Jan-2015 07:31 pm - Paklājiņa piedzīvojumi..
Īsi pirms jaunā gada konstatēju, ka mums ir jauns paklājiņš pie durvīm. Sākumā domāju, ka kāds no mūsu dzīvokļa, jo jaunais paklājiņš bija krietni labāks par iepriekšējo. Noskaidrojās, ka neviens neko nezin. Vecais paklājiņš arī nekur netika manīts. Nu ok.

Aizvakar arī jaunais pazuda...atkal jau neviens neko nezina.. Iepriekš gan uzmanību nepievērsu, bet pirmā stāva kaimiņiem vairs nevienam nav paklājiņu pie durvīm... Mūsu blakusdzīvokļiem tie paši kas vnm.. Wtf?

..& lielākā škrobe, ka vecais jau nav vietā atlikts & būs jābrauc pirkt jauns.. Pat bail, ja nu atkal nopizdjī, lai arī kas to darīja XD
29.-Dec-2014 07:41 pm - Hormonālā minispirāle. Nedēļa.
Rakstu, jo varbūt kādai noderēs. Man bija grūtības atrast atsauksmes par tieši Latvijā pieejamo, kaut arī parādījās jau gada sākumā. Ja arī bija, tad skopi un maz aprakstīts. Visi raksti par šo tēmu būs ar vienu tagu. Rakstīšu, ja būs kas ievērības cienīgs.

Precīzi nedēļa pagājusi kopš ieliku. Tātad, kā gāja:

Jau pirmo nakti pavadīju guļot kā zīdainis. Turpmākās tāpat.

...biju salasījusies un saklausījusies visādus stāstus, ka vismaz nedēļu būs mocīšanās, kamēr organisms pieradīs. Man viss ātri notika.
Nākamajā dienā pēc ielikšanas teju visu laiku bija vairāk vai mazāk izteikta vilkšanas sajūta. Diskomfortabli, bet mierīgi iztiku bez pretsāpju līdzekļiem & darbā arī norm, kaut arī ne tuvu sēdošais darbs.
Trešajā dienā, ja arī ko jutu, tad visdrīzākais tikai tāpēc, ka speciāli "meklēju" kādu sajūtu. Tas arī viss.

Par mr runājot. Spirāles dēļ pirmās 2 dienas tās noritēja kā izteikta smērēšanās, kas vēlāk pārgāja uz arvien mazāk izteiktu un joprojām turpinās šādā garā.

Un, jā..seksa laikā nekas netraucē :)


...nākamā atskaite pēc mēneša, kad doks būs apmeklēts un nākamās mr sagaidītas.
22.-Dec-2014 10:38 pm - Hormonālā minispirāle. Sākums.
Rakstu, jo varbūt kādai noderēs. Man bija grūtības atrast atsauksmes par tieši Latvijā pieejamo, kaut arī parādījās jau gada sākumā. Ja arī bija, tad skopi un maz aprakstīts. 
Visi raksti par šo tēmu būs ar vienu tagu. Rakstīšu, ja būs kas ievērības cienīgs. Pagaidām, cerams, kompakts izklāsts.

Mans profils.
Pilni 24 gadi. Neesmu slimojusi ar STS un nav taisītas operācijas. Vienīgais par ko sūdzējos bija neregulārs cikls.
Tā kā neesmu dzemdējusi un nav bijuši aborti, man ieteica tikai šo spirāli. ( info sāku ar šejieni meklēt - http://minispirale.lv/lv/home )
Iepriekš lietoju Nuva Ring apmēram pusotru gadu. Izlēmu mainīt izdevīguma dēļ + riņķi lietojot, nāca liekais svars klāt un par to, ka minispirālei būtu tāds efekts, info nekur neatradu.

Par to izdevīgumu:
Nuva Ring. Mēnesī ~15€. Gadā = 180€. 3 gados = 540€
Fleree uz 3 gadiem ~154€ (Benu aptiekā ar atlaižu karti nopirku pa ~143€)
Ietaupījums ~400€ :)

Tātad devos pie sava ginekologa. Pateicu, ko vēlos. Izrunājām visus sīkumus. Apskatīja, izčamdīja. Tad nedēļu bija jāgaida maksts uztriepes rezultāti, lai būtu 100% droši, ka viss ok un var likt iekšā. 
10 dienas pirms ielikšanas bija jālieto Klion-D (~8€). Katru nakti pirms gulētiešanas vagīnā jāiebāž tabletīte, kas domāta, lai tā teikt visu dezinficētu pirms minispirāles ielikšanas + skaitās kā antibiotikas, tāpēc visu kopā ņemot, nācās ieturēt 10 dienu seksa & alko diētu.

Bez jelkādām problēmām sagaidīta "lielā" diena.
Baidoties no sāpēm, pirms došanās izdzēru Ibumetīnu. Nezinu gan, vai ko ietekmēja, jo ielikšanas process bija sasodīti sāpīgs(!), kaut arī viss notika diezgan ātri. Vienu brīdi jau domāju, ka nu i nafig, lai tik ātrāk velk ārā, ka iztikšu... Bet pacietos un esmu dzīva un priecīga :) 
Doks kādu brīdi vēl uzmanīja, vai man nesāksies slikta dūša vai reibonis. (Draugs tika pasaukts līdzi, ja nu pa ceļam kas. Pa ceļam uz mājām ik pa brīdim gribējās apstāties, lai sāpes mazliet pierimst, bet nebija pārāk traki) 
Norunājām stardarta apskati pēc mēneša.

Ir pagājušas gandrīz 4h
Vairāk vai mazāk vienīgais, ko jūtu ir tā velkošā sajūta, kāda parasti ir uz mēnešreizēm. Tikai tas, ka izteiktāka un nedaudz sāpīgāka. Bet ņemot vērā, ka ir mana 1. asiņošanas diena, neko neparastu nesaskatu. (Ja nu kāda vēl nezināja, spirāli liek iekšā tikai "īpašajās" dienās)
...izdzerts vēl viens Ibumetīns un iešu gulēt. Turu īkšķus, ka viss noritēs labi :)
25.-Nov-2014 11:30 pm
Īru panks vakara noslēgumam nav tā labākā doma!

Žēl, ka tik vēls! Enerģijas uzplūds tāds, ka gribas mūziku uz visu skaļumu & ārdīties pa dzīvokli!
Būtu rīt brīvdiena, ķertos klāt visiem stūriem & viss te spīdētu & laistītos!
12.-Nov-2014 11:40 pm - Tizla kas tizla :D
Teju 6 dienas dzīvoju bez zonas. Ļoti brīnījos, ka pat Viļņā man nebija :D Izrādās, ka man telefonā nebija ķeksītis pie automātiskas zonas meklēšanas/atrašanas xD
14.-Okt-2014 04:14 pm
Nu tizla kas tizla... Koledžā ierados ar kavēšanos, bet pasniedzējai vēl bija lekcija & nācās vēl uzgaidīt. Mans šīs nakts/rīta murgojums tika pieņemts par labu esam. Tik pāris sīkumi jāpārlabo & būs derīgs nodošanai. Atbrīvojos pusstundu pirms nākamās norunātās konsultācijas..pētīju stundu sarakstu, lai zinātu pie kurām durvīm gaidīt pasniedzēju. Neatradu & ne velti...aizmāršības dēļ biju sajaukusi, pie kuras pirmās jāiet. Otra pasniedzēja jau sen bija mājās.. Nu neko. Turpceļā biju manījusi izkārtni par Medicīnas muzejā esošo dzintara izstādi & piefiksēju, ka rīt pēdējā diena (izrādās pagarināts līdz 18.okt). Tā kā jau sen gribēju aiziet & bija brīvs laiks, gāju skatīties cik maksās.. Pie sevis cerēju, ka mazāk par 5 eirikiem, jo vairāk makā nebij.. Ieeja bija kādi 3, bet kasiere noticēja, ka esmu studente & tiku iekšā pa 1,42 :) Nebiju bijusi muzejā ļoti sen & izstāde likās dikt maziņa, bet bija interesanti. Nezināju, ka tik plaši dzintaru izmanto. Paķēru bukletu par vēl izstādēm..ja nu vēl ko sagribas :)
This page was loaded Jul 1. 2016, 12:20 am GMT.