[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
19.-Aug-2017 02:01 pm
Man jau sāk palikt bail..tiiik daudz, kas būs jāpaspēj LV. Jau ar lidojuma dienu sākot.. Tieši tajā datumā atsākas valodas kursi. Līdz pašām beigām ar nesāks būt, jo gribu būt lidostā laicīgi. Jau tā 2 nodarbības nāksies izlaist.
Skaitu dienas :)
16.-Aug-2017 01:21 am
Būs tomēr vēl viena sezona. Ok.

Kā arī, es, kā jau kārtīga sieviete, pasūtīju vēl vienu lupatu netā. No fucking Austrālijas & par shipingu samaksāju vairāk nekā par lupatu, bet man bija jau zb, ka nekur citur nebija mans izmērs & to sasodīto lietu es jau gadiem meklēju.

Tapetes izrādījās mazgājamās & cik var redzēt kāpņu telpā, kāds kādreiz ir krāsojis. Tad nu pusdienu pavadīju mazgājot & plānojot kādās krāsās krāsot. Kaut atjaunināt to pašu balto krāsu, jo arī pēc mazgāšanu izskatās so so. Otru pusdienu nobumbulēju & tgd škrobos, jo vēl tik sasodīti daudz, kas darāms. Meh..
15.-Aug-2017 01:28 pm
Tgd sēžu & domāju, ko labāk darīt..gaidīt, kad Mīļotais sadabūs statīva(?) trepes, vai ieslēgt "praktisko latvieti" & mēģināt kko uzmeistarot no mājās esošā. Acīs nekrīt, bet es lieliski redzu nosēdumus/netīrumus..īpaši uz vienas no sienām & daļas no griestiem, kas apsists ar dekoratīviem koka dēlīšiem, kur tad arī trepes nepieciešamas, lai tiktu klāt. Tas vēl štrunts, bet tapetes..tās nenomazgās...izskatās, ka var krāsot vai līmēt ko pa virsu.. ne vienu ne otru nekad neesmu darījusi...
14.-Aug-2017 03:03 pm
Laiciņu atpakaļ raudāju par dārgo datoru, kas tika nopirkts nevis paņemts līzingā, kā bija plānots... Pagājušo mēnesi sanāca daudz stundas nostrādāt + labas dzeramnaudas = esam pat ļoti normālā situācijā & priecājos, ka nav līzings uz kakla. Plusā visam Mīļotajam šon pirmā darba diena. Lai arī īstermiņa darbs, bet tomēr kkas & tgd lielā īkšķu turēšana, lai viņam viss izdodas. Pat neškrobojos (vismaz pagaidām), ka iespējams neredzēšu viņu mēnesi, jo objekts ir citā pilsētā. Cerams, ka uz ned. nog. varēs atbraukt.. Bet nu nekas, varēšu atpūsties pa mājām :)

Offtopic škrobe..izmērījos & izčekojos visu, bet pasūtītā kleita tomēr nedaudz par lielu. Nekas, ko nevarētu izlabot ar adatu & diegu/dekoratīvo jostiņu, bet lieka ņemšanās..meh. Tgd tik jāgaida, kad hūdijs atnāks & kādi brīnumi būs ar to.

Un, jā, esmu viens no GOT faniem & kožu pirkstos par to, ka vēl tikai 2 sērijas palikušas & tik daudz kam vajadzētu notikt, bet zinot, kā tur viss notiek, nav teikts, ka viss tiks pateikts/izdarīts..
13.-Aug-2017 12:18 pm
Vakar bija kolēģes atvadu ballīte. Vakardienas jaunatklājums - te bāros laiž iekšā no 20.g. vecuma..un vienai no kolēģēm 19.g. Tā nu nostaigājām puscentru meklējot vietu, kur ielaistu.. Ir viena iestāde, kurā laiž iekšā, bet nu tur tāds kontingents ar cilvēkiem, ka uhhh. Beigās veiksmīgi iešmaucām vienā barčikā & dzērienus devāmies pirkt, kam gadi atļāva tur atrasties.
Ļoti jauks vakars..saliedējošs :)

Nākamnedēļ plānojas kemping-trips..šoreiz apzināti xD
Un cik tad tur vairs palicis līdz lidošanai uz LV
10.-Aug-2017 06:44 pm
Izlēmu sevi palutināt ar jauniem zābīšiem. Lai arī Norvēģija skaitās black metal valsts, manā pilsētā nav "Random" veidīgais veikals, bet atradu kerzveidīgos. Ļoti smuki..maksāju arī smuki. Redzēsim, vai tiešām ir tik labi, jo vnm esmu dzirdējusi tikai pozitīvas atsauksmes par Dr. Martens apaviem. Par ērtumu vēl nespriedīšu, ņemot vērā, ka iepriekšējos zābīšos nostaigāju ap 5g & jaunajos liekas ļoti dīvaini. Bet vismaz beidzot ir ikdienas un vecie kā kalnu apavi :)
10.-Aug-2017 12:27 pm
Vēl lieta, kas neliek mierā. Priekšniecība beidzot arī sāk runāt, ka būs remontdarbi. Plānojas uz janvāri un ap 3ned. Tjip atradīšot, ko mums darīt. Es negribu neko darīt, es gribu kaut ar minimālo likmi apmaksātas brīvdienas, kas netiku skaitīts kā izņemts atvaļinājums..lai tikai pamēģina! Un visp gribu uz Ungāriju pie druškas. Ja jau zinātu ko precīzāk, varētu biļetes pasūtīt, kamēr vēl tik lētas. Nevar jau kā brīvāks, tā uz LV. Gribu pasauli redzēt!
10.-Aug-2017 11:52 am
Šodien uz visu nospļauties...Visus iepriešējos manus day-off kkur devāmies, bet šodien poh. Kafija, adīklis & seriāli. Liekas, ka būšu lieki sasolījusi, ka visiem pa zeķu pārim uzadīšu. Pagaidām sākt likties, ka diez vai paspēšu līdz braukšanai uz LV.. Bet tā aizdegos par ideju, ka tgd mainītās lomas - mazmeita vecmāmiņai ada zeķes :D

Visp mājās jau dahuja ko darīt/kārtot, bet atkal jau meh, poh. Šodien gribas lamāties xD
5.-Aug-2017 12:30 pm
LV tas bija diezgan pašsaprotami, bet tgd ļoti novērtējas draugi/paziņas. Aizvakar bijām pie leišu pāra, ar kuriem esam pasākuši darīt lietas kopā un sasodīts, tik patīkams vakars! Ar viņiem sajūta ka būtu pazīstami gadiem, tik brīvi.

Gandrīz 2g kā vairs nedzīvoju LV. Cilv, kas kādreiz visiem stāstīja, ka, jā, varb aizbrauktu uz ārzemēm pāris mēnešus pastrādāt, bet nespētu ilgi & gribētos ātrāk atpakaļ uz LV....bet, ja godīgi, nemaz tik ļoti nevelk atpakaļ.. Jā, draugi & mazā daļiņa no radiem, kurus labrāt redzu...bet kkā pietiek ar reizi pusgadā ciemošanos.
2.-Aug-2017 11:41 pm
Vakardienas izbrauciens nu ļoti nāca par labu! Ļoti piekrītu, ja gribās tiešām atpūsties, tad nedrīkst tajā dienā sēdēt mājās.
Ļoti patika arī "plānošana". Viena spontānā ideja pēc otras, kas beidzās ar to, ka n-stundu vietā mājās pārradāmies pēc diennakts xD

Sasmējos, kad Kempingā strādājošais vīrietis mani baigi pētīja & jautāja par darbiem..izrādās šamais diezgan bieži ejot ēst uz restorānu, kurā strādāju & atpazina..atkal jau - mazā pasaule :D
This page was loaded Aug 21. 2017, 10:42 pm GMT.