[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
19.-Feb-2017 12:19 am
No mazliet nepatīkamā. Bija viens galdiņš ar 4iem čaļiem, kur sākumā bija viss ok. Savā starpā sāka jokot par to, kā viens no viņiem samaksās..līdz sapratu, ka nav īsti joks. 3 samaksāja uzreiz & vienā brīdī jau aizgāja prom atstājot 4to vienu pašu. Populārākais viņu prikols bija & kā sākās - lai es vispirms ejot ielikt ēdienu līdzņemšanai & tad viņš samaksās. Uz to momentu man bija izdevīgāk vispirms pieņemt maksājumu & tad iet uz virtuvi...& kad pamanīju, ka palika neapmierināts & uzstājīgāk gribēja, lai daru viņam pa prātam, iespītējos & paliku pie sava, jo galdiņš arī atradās diez tuvu pie izejas. Pēc otrās reizes neveiksmīgi mēģinot norēķināties ar karti & kad līdzņemšanas problēmu atrisināju, iedodot šo uzd palīdzei, lai man nevajadzētu pamest galdiņu, viņa draugi atnāca atpakaļ & samaksāja par viņu. Par laimi lielais cilv pieplūdums jau bija garām, citādi šamam būtu sanācis izsprukt.

Visp diezgan traka diena..protams, prieks, ka 6dienā man uzticēja lielo staciju, bet vēl nevaru tikt viena pati galā. Galvenais saprast to momentu, kad varu nomierināties, ka tas vnk nav iespējams vienai tikt galā ar visiem galdiņiem. Tajā pašā laikā pieredze jau uzkrāta & vakar mazajā stacijā man bija garlaicīgi...ar smaidu atceros kā tur netiku galā pirms pāris mēnešiem & ar šausmām/izbrīnu skatījos uz viesmīlēm lielajā stacijā.

Vēl sasmaidījos, kad pēc slēgšanas, gāju čekot, vai virtuves cilv atstājuši visu ok, trauku mazgātājs man atvainojās, ka palicis ilgāk, kaut arī pēc grafika viņam jau pusstundu atpakaļ bija jābeidz. Maiņas vecākai to varētu teikt, bet man par to nav nekādas teikšanas...varētu būt tāpēc, ka slēgšanas procesus, bez pašas priekšniecības, veic tikai 2 maiņas vecākās & liekas, ka vēl viena vai 2 viesmīles.
17.-Feb-2017 06:34 pm
Grāmatu lasīšanai kkā sanāk pievērsties tikai transportā..un tā kā dodoties uz darbu sabiedriskajā sanāk pavadīt tik ap 10min, tad sanāk ļoti lēnā garā iet cauri. Tgd tā ir drauga ieteiktā Marka Mansona "The Subtle Art of Not Giving a Fuck". Grāmata ļoti patīk, bet šeit ielikt gribēju rindiņu, kas man lika sākt skaļi smieties..ok, cik nu skaļi, bet blakus sēdošā persona uz mani mazliet greizi paskatījās.
Some examples of bad, unhealthy values: [..], sacrificing small animals to the pagan gods.
Deeem!.. :(

Šodienas prieciņš, ka beidzot pārslēdzām darba līgumu. Kā arī, ka palaida mājās ātrāk. Iemesls varētu būt, ka šon man visp vajadzēja būt brīvam, bet kolēģei skola & man palūdza paņemt viņas maiņu. Ļoti patīkams bija moments, kad viena no klientēm uzslavēja par lābāku valodas prasmi. Šī laikam 3 vai 4 reize, bet šoreiz no īdzīgas tantiņas, kas to prieku palielināja :)
16.-Feb-2017 10:57 am
Ok..made my day..
Steigā iztulkoju "We like your cow." kā "We like your wife."...Nu kādam tā ir realitāte :D
15.-Feb-2017 05:45 pm
Ir ir no tām reklāmām jēga :)
Jau laiciņu iepriekš piefiksēju, ka šajās dienās notiks militāro preču izpārdošana. Tad nu šodien bijām čekot. Bija mazliet jocīgi, jo bija pa ceļam uz veco dzīvesvietu & tajā galā jau mēnešiem nebiju bijusi. Kā arī nekad nebiju bijusi stadionā, kas paredzēts zirgu pajūgu sacensībām. Anyway rezultātā mīļotais tika pie jauniem zābakiem..un lai man arī prieciņš, nopirku kabatas nazīti...ja nu kāds negaidīti atnāk ar kūciņu :D
Prieks par nenobumulētu brīvdienu :)

Mazliet kožu lūpās par norv.val. saitu. Jauna programma un sākumā, draņķi, reklamējās izlaižot bezmaksas 7 video saistībā ar gramatiku. Teicās, ka būs vēl..bet tālākais jau pa maksu. Izskatās tiešām sakarīgi un pluss tas, ka viss akcentēts uz gramatiku..tobiš tiem, kam jau ir priekšzināšanas. Un izskatās, ka man ir pietiekams vārdu krājums. Summa nav maza, bet var maksāt pa daļām...bet ~100€ pirmā iemaksa... Principā varētu izvilkt ar to, kas paliktu pāri, līdz mīļotā algai..bet tās ir 2 nedēļas.. Nākamā dzeramnaudu izmaksa ar tik nākamā mēneša sākumā.. Oki, jānomierina savs gribu-tgd-un-tūlīt..tāpat viss sāksies & materiāli būs pieejami tikai no 20.datuma...kā arī nākamā mēneša alga jau būs ar paaugstināto stundas likmi. Tad arī pirks pieeju...varb uzradīsies vēl kkas...
12.-Feb-2017 11:29 pm
Tiiik stulba diena... Nekas slikts nenotika, bet noskaņojums dirsā... Darbā parasti sanāk noskaņoties, bet šodien nesanāca vai arī lielākā daļa klientu paši par sevi bija diezgan īgni. Kaut arī norvēģiem šodien mātes diena... Anyway pēc darba izdomāju, ka gribu aliņu...vienīgā Garāža vaļā & te bija smiekliņš, kad pasūtīju aliņu, manīju, ka bārmenis nejūtas pārliecināts & tiešām pirms maksāšanas paprasīja dokumentus...pasmējos & pēc brīža jau viņš pasmējās. Lai gan darbā pašai arī ir gadījies paprasīt doķus, kā vēlāk izrādījās, vienaudžiem.
4.-Feb-2017 02:09 pm
Wuup wuup! Šodien savācu no pasta korseti...fantastiska!!!
Kad pasūtīju, šaubījos par izmēru, jo bija precīzi pa vidu 2viem. Izvēlējos mazāko, jo tomēr tā ir korsete, kam ir jābūt pieguļošai. Kad izpakoju & sāku mērīt likās dirsā pa mazu, bet tad attapos, ka tamdēļ mugurpusē ir striķīši, lai piemērotu izmēru :D
Vienīgais, ja izdomāšu ņemt uz LV, kad lidosim, vajadzēs somā likt, jo 100% pīkstēs pie metāla detektora, ja būs mugurā.

Vakar atkal uznāca tā sajūta, ka esmu nenormāli laimīga ^_^

Pāris dienas atpakaļ izdomāju uztaisīt "flash cards", lai būtu interesantāk mācīties. Un arī tas, ka vairs īsti neatceros kādus vārdus & hz kurā lekcijā bija..vai arī gribās vnk vārdiņus atkārtot nevis pildīt teikumu uzd. Atradu arī piemērotu adresi, kas ļauj ne tikai izmantot kartiņas, bet arī izveido dažādus uzdevumus & pat 2 spēles, lai vieglāk iegaumējas. Sāku iet cauri pirmajām lekcijām iekš Duolingo, tad sapratu, ka būs vieglāk tur uztaisīt jaunu profilu, jo tad programma iezīmē katru jauno vārdu, ko varu uzreiz likt iekš kartiņām. Diezgan patīkami, ka daudz ko zinu & ļoti manās, ka angļu valodas prasme arī uzlabojusies, jo kad sāku tur pildīt ļoti bieži manu atbildi neieskaitīja, jo tulkojumi uz angļu valodu bija gramatiski nepareizi.
2.-Feb-2017 06:56 pm
Are you fucking kidding me?
Jau tā visu visu dienu garīgais zem nulles..darbā vēl tā, bet tur nemaz nevar ar garu ģīmi staigāt apkārt.. Bet pēc maiņas beigšanas, izdomāju kaut nedaudz uzlabot noskaņojumu ar desertu.. Uztaisīju kafiju, iekārtojos vienā stūrī tālāk no klientiem & iegāju netā. Blastfestam jauns ieraksts. Nu ok. Informācija par to, ka biļetes atgūšanas veidu var noskaidrot tur & tur... Wtf? Sameklēju priekšpēdējo ierakstu..jep, fests atcelts. Nebūs man metāla..nebūs man Katatonia dzīvajā šomēness...Mājupceļā mp3 viņu dziesmas ar vairs neskanēja kā šorīt & visas iepriekšējās dienas, kad klausoties sapņoju, kā tas viss skanēs dzīvajā...
1.-Feb-2017 03:51 pm
Ej Tu nost! Šoreiz par personu vārdiem...sēžu savā aplikācijā & pēkšņi teikumā, kur visu saprotu, redzu, ka viens vārds galīgi neiet kontektā. Izrādās, ka "Dag" jebšu latv. - "Diena" ir norm vīriešu vārds te :D

Tas atgādināja, ka salīdzinoši nesen darbā pa telefonu pieņēmu galdiņa rezervāciju & tikai pēc sarunas piefiksēju, ka pie vārda esmu ierakstījusi "Søldag" latv. - "Saules diena" un kā reiz tajā datumā bija saulgrieži, tāpēc sāku uztraukties, ka esmu nepareizi sapratusi &, ka klients vnk precizējis, ka grib saulgriežu dienā pie mums ēst. Bet pie kolēģēm noskaidroju, ka viss ok..Šitais gan liekas, ka ir uzvārds.

Vakardienas prieciņš, ka saņēmu sistēmas paziņojumu saistībā ar savu algas pielikumu. Ņemot vērā, ka gandrīz jau mēnesi strādāju bez līguma & fakts, ka, ja esmu sistēmā, tad oficiāli viss ir ok, nedeva mieru, jo nepierasti. Līgums būšot tik ap mēneša vidu, jo tiekot sastādīta jauna forma. Domāju gan, jo kad ieraudzīgu līgumu biju diezgan wtf, ka kkas tāds skaitās oficiāls. Vairāk atgādināja informatīvo lapiņu.. Imigrācijas dienestā, kad kārtoju uzturēšanās atļauju, arī nelabprāt ņēma pretī.
4.-Sep-2016 11:56 pm
Tā besī ārā mana nepašpārliecinātība!
Jau esmu tak pierādījusi sevi daudzās lietās, bet katru reizi pie kkā jauna atkal sākas tā sajūta, kas mazpadsmit gados. Varbūt tāpēc vēl lielāks pluss, ka pārcēlos dzīvot uz citu valsti & pilnīgi visās lietās viss ir jāsāk no sākuma. Totāli ārā no komforta zonas!
Darbā ar kopā ņemot šo laiku, diezgan zemu varu vērtēt sevi. Nu kāpēc, tik grūti kādas lietas ņemt & vnk darīt, nevis prasīt visu laiku citiem. Jāpaļaujās vairāk uz sevi! Es taču varu! Pēdējās dienās tieši vairāk esmu darījusi un bļin, kāpēc ātrāk nevarēju? Manu arī, ka kolēģi vairāk sāk paļauties uz mani, jo vienā brīdī biju sākusi just negatīvismu un dienās, kad nestrādāja burtiski pāris cilv, ar kuriem labāks kontakts, tieši lažoju vairāk.

Par komunikāciju ar jau smejos. Kādreiz bija tiešām grūti un nezkādēļ joprojām domāju, ka man tā ir. Vēl nesenā sarunā man tika izcelts, tas, ka atbraucot uz LV tik daudz cilv varēju savākt kopā un ne jau tā pat vien tie cilv nāca, bet tieši tāpēc, ka mani satikt. Man tiešām ir paveicies ar tik daudz draugiem un tiešām labiem draugiem! Paziņu skaits visp ļoti liels. Nekomonikabls cilv nebūtu to sasniedzis!

Nu tas tā...nedaudz no sadzīves..
- Šonedēļ biju uz pirmo valodas lekciju. Ļoooti raibs kontingents un, ja neskaita 1 meiteni, kurai 21 gads, pārējiem ir 32-46. Pasniedzējām vēl vairāk :D
Visi pa lielam jau māk kko runāt un pasniedzējas lielākoties norvēģiski runāja, kas nesagādāja lielas problēmas.. Reti kuru vārdu nesapratu. Vairāk, protams, tāpēc, ka pa tēmu :)
- Renāte nav devusi nekādu ziņu. Iepriekš bija līdzīgi, kad bija neliela nesaprašanās un katra gaidīja ziņu no otras..tgd biju teikusi, kad būšu atpakaļ, bet nav rakstījusi. Liekas, ka nemaz tik ļoti viņai to palīdzību mājās nevajag. Tgd vairs neliekas tik vajadzīgi.. Ok, palīdzēja ar valodu, bet kkā nez..diezgan haotiski. Vienīgais, ka pie manis joprojām ir viņas dzīvokļa atslēgas. Nu redzēs.
- 4dien atkal uz SUA. Pēdējais brīdis nokārtot manu uzturēšanos šeit. Cerams, ka atkal sistēmas nebūs mistiski ciet un netiks pie maniem failiem. Iepriekšējo reizi nesanāca un tā arī atstāju līdz tgd nesaņēmos atkal pieteikties, jo tur tikai pēc pieraksta. Varb var iešmaukt, bet man necepī ideja hz cik ilgu laiku sēdēt + ar iespēju, ka pasūta 3 mājas tālāk, ka neesmu pēc pieraksta.
- Neilgi pēc atgriešanās no LV vēders sāka dīvaini sāpēt un nu zinu ārstniecības iestādi, kur griezties :) Tgd mēnesi jāsēž uz zālēm + ievēroju diētu. Cerams, ka būs ok, citādi nāksies meklēt ģimenes ārstu un taisīt pamatīgākas pārbaudes.
- Darbā arvien vēlāk pāreju uz angļu valodu :) Ļoti bieži ļoti pretīmnākoši un neiebilst pret manu bieži nepilnīgo vārdu krājumu, bet arvien biežāk arvien labāk sanāk runāties :)
- Vēl jūtu, ka daudz ko esmu palaidusi garām ar šitām retajām strādāšanām. Jau ar kolēģi runājām, ka jāsaskrienās. Pēc tā, kā man paziņoja, ka viņai daudz kas stāstāms, būs tiešām daudz :D
26.-Aug-2016 01:24 pm
Nice.
Vakar biju līdz veikalam, jo nu dikti sagribējās siera kūku + nopirkt mācībām grāmatu. Gribējās arī bišķ kādu kustību, lai slimība ātrāk pazūd.
Siera kūka pagaidām tusējās krāsnī un ļoti ceru, ka būs sanākusi laba xD
Anyway..grāmatu nedabūju, jo izrādās mācību grāmatas var dabūt tikai noteiktā grāmatnīcā. Bet pārāk arī nebēdājos, jo tikko mājas lapā atradu, ka ir pakalpojums, ka to grāmatu var atlikt uz 2 dienām. Perfekti, jo rīt tieši pirms darba varēšu aiziet izņemt.. Plusā arī tas, ka grāmatnīca atrodas pretī manam darbam :)

Šodien tik jāsaņemās izdarīt visu, ko lēnā garā biju gribējusi pa visām šīm brīvajām dienām..nu ja nebūtu saslimusi un jutusies kā totāls sūds :)
This page was loaded Feb 22. 2017, 7:34 pm GMT.