[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
11.-Nov-2018 10:46 pm
Kā jau domāju, vīra māte spiež uz savām idejām par kāzu kleitu xD Nav tā, ka teiktu kko baigi aplami, jo ņem vērā arī manas idejas, bet tik un tā...
Visp kleita baigā problēma... gan frizūra jāpielāgo, gan manējam tērps, gan pārējiem...viss atkarīgs no tās xD

Izgājām cauri tikai pāris punktiem, bet mazliet sabesījos uz sevi, ka nevarēju iepīt sarunā, ka bērnus negribu savās kāzās, jo šamējā jau plāno kko šūt arī manējā māsas meitai....UPD...izskatās, ka man nāksies samierināties :( Nebūs, kur to bērnu atstāt + bērna tēvs jau pārāk daudzas reizes piečakarējis, lai varētu cerēt uz to....nu fuck!

Un visp, pat mana mamma tik ļoti nespiež uz mazbērniem...Vīra mātei jau viens ir, bet jau 2x šon paspēja pačīkstēt, kad no mums būs.
10.-Nov-2018 09:56 am
Zobārste apskata rentgenu.
- It's bad.
- I can imagine...
- (pasmejas) No, you cannot!

Tgd jāgaida e-pasts ar sīkāku info par to, kas jādara + izmaksām. Karoče, dirsā :(

...ceru, ka būs iespējams un ieteiks izmantot viņu opciju doties uz Budapeštas filiāli. Tur lētākas cenas + ja iekrīt datumi ar Wizzair lidojumiem, man ir discount + nakšņot varēšu pie Sis' un nebūs jādomā par viesnīcām.
9.-Nov-2018 09:50 pm
Jaunskungs atgriezies no vairāk kā pusmēneša darba darīšanām citā pilsētā. Tajā dienā, vēl dodoties uz darbu, uzvilku ko jaukāku par ikdienas džīnām un milzīgo džemperi...un mana nojausma apstiprinājās - aizveda uz restorānu ^_^ Pēc tam uz vietējo rokbāru, kur rociņas turējām kā tādi pusaudži pirmajos kopā būšanas mēnešos xD Liels prieks, ka izturējām iepriekšējās likstas!

Pamazām turpinu apaugt ar nepieciešamo info priekš kāzām. Frizūra - check! Nianses tāpat tikai, kad kleita būs izdomāta. Pašai kleitai tikai galvenās līnijas ievilktas. Aizdoma, ka šuvēja varētu spiest uz savām domām, bet tikšu galā. Nu lab, tāpat ne tieši viņa šūs, jo vīra māte vedeklai kāzu kleitu nedrīkstot.
1/3 no dienas programmas gatava. Ar manu vedēju jau sarunājām pirms kāzu relax dienu pa SPA ^_^ Tā kā viņa drīz brauks ciemos, tad vēl vairāk sanāks pieķerties pie plānošanas. Pūra lāde, lēnām gan, bet arī pildās :)

Vēl jaunskungs patrāpījās uz viena veikala atvēršanas atlaidēm, tad nu tgd nevaru sagaidīt, kad būs tuvākā kopējā brīvdiena ar labiem laika apstākļiem, lai varētu uzkāpt kādā kalnā un iemēģināt jaunos outdoor gatavošanas pričendāļus + arī "paciņpaiku". Tā kā nākotnes plānos bišķ ilgāks telšu pārgājiens, viss jāizmēģina :)

...tgd ar nepacietību un šausmām gaidu rītdienas zobārsta apmeklējumu.
6.-Nov-2018 11:11 am
Kārtējā pēdējā tetovēšanās sesija, kura nebija pēdējā xD Cerams, ka šogad pabeigs! xD Tālāk plānos jau kā uzlabot izskatu uz rokas esošajiem... Painful pleasures damn!

Vakar atkal ap pusnakti saldumus sakārojās...mana žagariņu versija it is. Kā es biju aizmirsusi par tādu eksistenci, jo bērnības mīļākais našķis? Tgd gan nākas ēst apkārt, jo vidus dažiem jēls, bet priekš pirmās reizes ir ok xD
4.-Nov-2018 08:00 pm
Nu bāc...bija ļoti "veiksmīgs" pusdienu pārtraukums. Mans zobu tilts nomaucās un liekas, ka kkas no viņa izkrita. Atpakaļ ta uzdabūju un turas, bet cik ilgi... Te nu bija, ka rīt sēdēšu mājās un nekur nedošos. Nezinu, kā šitas viss darbojas, bet ceru uz vnk kkādām skalošanām un, ka varēs pašreizējo pielīmēt atpakaļ. Ja teiks, ka nevar un jātaisa jauns, bez variantiem - uz LV. Pārāk liela cenu starpība pat ar visiem ceļa izdevumiem.
31.-Okt-2018 05:05 am
Sēdēt paģirainai un praktiski negulējušai 5cos no rīta lidostā Polijā un dzert alu, kad pēc 11h jāsāk maiņa darbā citā valstī... Why not? xD
20.-Okt-2018 11:44 am
Tik reti sanāk ballītes, ka no rīta ejot mājup gar ostas termināļiem ar metālu ausīs un sauli sejā, bija ļoti īpaša sajūta. Iekš "the feeling" :)

Mini tripam viss izplānots..vēl tik bišķ vairāk par nedēļu! Sasmējāmies, ka manējais tajā laikā lidos uz galvaspilsētu uz viena artista šovu, bet mēs, meitenes, lidosim uz citu valsti padzerties xD

Totāls gan motivācijas trūkums pamosties agrāk, vai pēc darba saņemties sākt kārtot lietas, ko gribu paveikt pirms kāzām. Jā, laiks vēl daudz, bet ehhh...
14.-Okt-2018 10:26 am
FB siena no kāzu bildēm pāriet uz mēs-gatavojamies-kāzām. Viens no pāriem, kuru kāzas būs vēl pēc mūsējām, visu laiku tik posto, kas notiek. Sajūta, ka mēs kkā baigi pārāk viegli to visu uztveram. Pēc saderināšanās visi draugi uzreiz pieteicās kko darīt/palīdzēt ar kontaktiem, ka pat nepaspējām sākt domāt kko xD
Vienīgais ik pa pāris nedēļām parādās jauns punkts maršrutā lielajai dienai un datumi sākuši lēkāt.
..Pēc pāris dienām uzzināsim vai būsim vinnējuši izsolē par materiālu priekš gredzeniem...neteikšu, ka drausmīgi liela starpība pērkot no cita uzreiz, bet laiks vēl ir & ja var ietaupīt :) Tad redzēs, cik manējais būs pacietīgs, jo īsti nav zināšanu un instrumentu (bet zin kur dabūt). Galdnieks tomēr ne rotkalis, bet izdomājis, ka grib pats taisīt. Vnm var pie meistara aiziet, bet paštaisītam būs cita garša + viņa ideja man patīk.
...Pagaidām lieta, ko neviens nav ieteicis ir kāzu torte...atvēru googli & aizvēru..tgd cenšos izpīpēt, kurš pirms kkāda pusgada bija kkādu cepēju drausmīgi slavējis un bildes izskatījās tiešām foršas xD
7.-Okt-2018 02:44 am
Wow! Šitais pat jāpieraksta...priekšniecība uzslavēja un bez "bet (lietas, ko varēja labāk) " beigās...vai arī viss vēl priekšā xD
3.-Okt-2018 05:59 pm
Biju aizsūtījusi priekšniecībai uzmetumu vienai no sadaļām, kur vēlos veikt pārmaiņas un izskatās, ka šamie priecīgi. Kkādā momentā man rādīšot kā strādāt ar programmu. Un es vēl čīkstēju, ka šajā darbā nav nekādas izaugsmes iespējas :)
This page was loaded Nov 15. 2018, 2:20 pm GMT.