[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
24.-Mar-2019 01:40 pm
Mazliet uztraukums sāk rasties. Vēl gan par ātru nopietni meklēt darbus, jo uz tik ilgu periodu uz priekšu nemeklē. Tik un tā, nekā diži jēdzīga nav piedāvājumā.
Otrs restorāns, kur biju uz interviju, atbildēja, ka pārāk ilgu periodu no sezonas būšu prom un var piedāvāt tikai extra help maiņas. Nu vismaz kkāda opcija. Bet atkal "bet"...ja viņiem būs ok, ka es sāku jūnija vidū, jo līdz kāzām šādā situācijā labāk palieku pilnā slodzē pašreizējā vietā.

Nosacīti par darbu runājot... Ļoti patīkamā sajūta bija redzēt, cik ļoti iepriecināju vienu galdiņu ar tādu sīkumu, kā, ka mācēju zīmju valodā pajautāt, vai viņi vēlās kafiju, tēju, desertu. Aiz priekiem vēlāk mājās pačekoju vēl pāris vārdus/zīmes :)

Tiešām žēl, ka īpaši nenovērtē zinošos darbiniekus. Nesenais algas pielikums ir tik smieklīgs, ka nav jēgas diži pieminēt.
Savu vārdu kopā ar "palīdzi/ko man darīt/kāds plāns" dzirdu ļoti bieži no kolēģiem un ne jau tikai no jauniņajiem. Nemaz nerunāsim par momentu, kad aizvakar maksājumu sistēma nobruka.

Vēl gaidu, kas būs ar dzeramnaudām. Pagājušo mēnesi visp neiedeva likumu huiņas dēļ, jo gaida sīkāku info no valsts. Dikti jutās, bet nu vismaz ar nākamo algu kopā ar par 2 mēnešiem dzeramnaudas izmaksās. Dzirdēju baumas, ka varb pat visp noņems tādu opciju, ja valsts izdomās, ka darba devējam jamaksā %, ko šobrīd darbinieki maksā.
19.-Mar-2019 09:29 pm
Priekšniecība pat vairāk nejautā un vnk ieliek sistēmā maiņu.. Teju jāpriecājas, ka vismaz ne iepriekšējā vakarā pēkšņi atnāk paziņojums no sistēmas, bet veselas 2 dienas pirms.

Anyway, vakar biju uz interviju. Pat nezinu, ko rakstīt. Kkāda ne-sajūta saistībā ar to vietu. Cenšos saprast, vai vnk bailes no pārmaiņām, vai kas... Nedēļas laikā došot ziņu.
14.-Mar-2019 11:55 am
Vakar bija pasēdēšana ar "old gang". Vēl viena šon iesniegs atlūgumu. Pēdējā palikusī no "vecajām" to darīs pirms vasaras.
Tiešām vienīgā labā lieta tajā restorānā ir fantastiskais kolektīvs :) Ar meitenēm runājām, ka būs jātaisa lielais pārtijs, kad visas būs beigušas tur strādāt xD

Pēc pēdējo laiku notikumiem, kurus apspriedām, izskatās, ka priekšniecība pati grib tikt vaļā no vecajiem darbiniekiem. Domāju gan, mēs esam palikuši neērti viņiem. Iepazinušies ar informāciju, kā lietām jābūt, un uzdodam jautājumus. Big boss priekšniecei esot sūdzējies, ka tik maz cilv, kas runā norvēģiski tur strādā. A par ko viņi brīnās? Visi šejienieši zin, ka šis restorāns ir worst place to work. Var spiest tikai uz iebraucējiem=muļķiem. Sasmējāmies atkal arī par to, ka mums tak neļauj apmācīt jauniņos. Tikai priekšniecība tgd to dara...bail, ka kko izpļāpāsimies un + grib vairāk dresēt kā viņiem vajag.

Tik daudz domu/plānu, kā rīkoties kurā situācijas variantā, bet vispirms jāgaida pirmdiena!
8.-Mar-2019 11:47 pm
Kad atjaunoju CV, iemetu arī, ka mācos lietuviešu valodu. 4 valodas ir forši, bet 5 skan vēl labāk xD
Rakstot motivācijas vēstuli, radās sajūta, ka es piesakos uz menedžera amatu...nebūtu slikti ar laiku uzkāpt līdz tam.

Anyway jau atbildēja un 18-tajā intervija :)

Jau bik uztraukums. Ne par to, vai būšu gana laba, lai mani pieņemtu, bet tas, vai viņiem būs ok mans lērums ar nepieciešamajām brīvdienām. It īpaši mēnesis priekš kāzām un viss, kas ar to saistīts..
5.-Mar-2019 01:20 am
Man ir sajūta, ka manā zobārstniecībā ārsti viens ar otru nerunā...un man ar līdz galam visu nepasaka vai maina domas.
Vismaz tiku pie pagaidu pieaudzējuma(?)...neglīts, bet tomēr labāk nekā caurums.

Bļin, būtu nevis salabojuši, bet vnk izrāvuši to zobu, visas problēmas būtu apstājušās tajā dienā. Staigātu laimīga ar savu protēzi, līdz pēc cik tur tiem mēnešiem, kad var pieaudzēt zobu kaulu, kurā vēl pēc cik tur mēnešiem implantus močīt iekšā...

Darbā, mini, bet tomēr pārmaiņas. Izskatās, ka nebūs neiespējami izvilkt līdz maija vidum.
No otra restorāna nesaņēmu zvanu, bet druška laikam ļoti grib ar mani kopā strādāt, jo atkal šiem uzplijas. Visp būs jāmēģina lietderīgi izmantot rītdienas brīvdienu un jāatjauno CV. Tāpat pirms vasaras būs jāsāk sūtīt apkārt. Šajā restorānā vairāk tik uz vasaras sezonu darbs, kas vairs īsti neiet kopā ar jaunajiem plāniem. Bet poh, riskēšu.
3.-Mar-2019 10:30 pm
Lai arī antibiotikas pārstāju lietot aizvakar, tik tgd beidzot sāku justies kaut cik jēdzīgi. Ar rītdienu arī pārējās zāles off + pie zobārsta izņemt šuves un kosmētiskās nianses. Līdz rudenim būs jāizdomā, vai gribu implantus.

Kamēr knibinos ar pūra lādes lietām, skatos visādus online kursu materiālus..pagaidām aizķēris "Why You Are Who You Are". Vēl esmu sākuma lekcijās, bet jau visu laiku sevi ar analizēju. Cik daudz kas pa dažiem gadiem tomēr ir mainījies manī. Īpaši pēdējā laikā komforta zonu arvien vieglāk pārkāpt. Joprojām grūti, bet tomēr vieglāk :)
27.-Feb-2019 01:42 pm
Kafija ar mandeļu/auzu "pienu" garšo jancīgi, bet nav nemaz tik traki.
Tā kā doks ieteica dzīšanas laikā izvairīties no piena produktiem, tad nu šīs dienas bišķ jāpiedomā, lai gan nav gluži tā, ka čekoju visas sastāvdaļas jebkam ko pērku.
Vienīgais, kas mani mulsina ir - olas :D Varb muļķīgi, bet tās vnm liek "vienā nišā", varb vnk vegānu ēdienkartes dēļ, jo tak nav no piena taisītas..bet varb kkas tomēr :D

Vēl gaidu ziņu no priekšniecības, bet ceru uz vēl vienu brīvdienu, jo protēze nav vēl gatava. Bet diez vai dabūšu tādu luxu.

Bet tā priecājos, ka mans ķermenis joprojām ir ļoti atsaucīgs un viss dzīst labi. Pēc pirmdienas operācijas biju uz stundiņu nolikusies pagulēt un, kad pamodos, pampums jau bija nogājis un pretsāpju zāles vairāk no bailēm dzēru. Pilnībā neviens no blakusefektiem. Nu bet es arī sekoju visiem norādījumiem un zāles močīju iekšā "pēc pulksteņa" :)
26.-Feb-2019 12:20 pm
Tiiik perfektā brīdī izdomāju iziet uzpīpēt. Pasta mašīna jau grasījās braukt prom un citādi telefonam būtu jāiet pakaļ, labākajā gadījumā, šovakar uz pasta kantori. Visp pārsteigta, jo nav pagājusi pat nedēļa kā aizsūtīju uz garantijas labošanu.

Ne vienmēr gan sanāk dabūt visu ko vēlos uzreiz.. Piekāpos un paliksim Norvēģijā līdz nākamajai vasarai tomēr, lai varam ceļot ar lielāku budžetu. Tāpat gan čekojam citu, lētāku dzīvesvietu un darbu toč gribu mainīt. Lai gan ja paliktu šajā, es varētu pieprasīt visas visas brīvdienas, ko man savajadzētos, un man dotu. Nu nafig...neesmu tik izmisusi.. Vismaz pagaidām :)
25.-Feb-2019 12:40 pm
Piedzīvoju savā mūžā sāpīgāko anestēziju (pat apraudājos!) un tad izrādījās, ka protēze nav pielāgota jaunākajām izmaiņām, un doks piedāvāja pat pārlikt datumu...nu nē! Vēlreiz tās adatas negribu pat redzēt sev tuvumā! ...2 izrautus zobus un 1 cistu vēlāk dabūju ļoti principiālu farmaceiti, kas piesējās, ka nepaņēmu numuriņu.. C'moon, jau tā galva dulla, grūti parunāt, visa mute asinīs un pietam aptieka bija tukša!

Jaunās protēzes gatavošanas dēļ var nākties prasīt papildus brīvdienu, bet nav jau īsti kam strādāt. Huj zin kā būs..bet nu bļin, priekšniecība pati vainīga, ka visi iet prom. Un jauniņie arī neviens nepaliek ilgāk par pāris mēnešiem...

Vakar bija mana face-to-face saruna ar priekšn. Nu bļin, cepuri nost smadzeņu skalošanā! Ja pēc darba nebūtu ar meitenēm aizgājusi pasēdēt, tad būtu palikusi labā noskaņojumā, ka nav jau nemaz tik traki tur strādāt un vai tiešām es tik ļoti gaidu zvanu no otra restorāna.
..vēl ar meitenēm pārrunājām jaunākos dokumentus, ko savās ķetnās esam dabūjušas, un pamazām plānojam nākamo tikšanos ar arodbiedrību.
19.-Feb-2019 12:58 pm
Arodbiedrības sapulce noritēja ļoti produktīvi :) Kolēģe, kas man pievienojās, uzreiz pēc tikšanās arī aizpildīja iestāšanās dokumentus. Domāju, ka pārējie kolēģi, kas iesaistīti, arī sekos mūsu piemēram.

Sēkla iestādīta. Tgd tik jāvāc info, kā to stādu dabūt līdz ziedēšanai, jo augsne ir dirsā :D Bet vismaz lietas notiek!
This page was loaded Mar 26. 2019, 1:58 am GMT.