[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
19.-Apr-2018 07:40 pm
Jebal...cik jauka priekšniecība...tā uztraucās, lai visiem tiktu daļa no dzeramnaudām. (smags sarkasms)
...jau tā, ejot pārtraukumā, jāatstāj pie bāra ne tikai maks (tas tā kā būtu pašsaprotami), bet arī priekšauts..tā arī pasakot, lai nezogam mūsu nopelnītās dzeramnaudas.
...nesen man piesējās, ka manā makā bija salocīta naudas vienība ekvivalenta nu 2€ ar apakšdomu, ka moš es viņu tā esmu turējusi, lai pēc tam vieglāk izzagt.
...šodien bija vēl viena bomba. Priekšniece pamanīja, ka man nolietots priekšauts. Jā, jau 2g kā lietoju + nezinu, vai esmu tam pirmā lietotāja. Došot jaunu. Ok. Palūdzu atpakaļ, lai varu tad izņemt savas lietas & mest ārā. Noup, priekšniece pati visu iztukšoja & tjipa turpināja priekšautu aplūkot. Pēc minūtes atkal palūdzu savas lietas (blociņš, pildspalva, kalkulators)...viņa teju pa vienai lietai ņemot, deva man rokās visus čekus, salvetes, korķīšus, kas nu sakrājās strādājot + manas lietas. Nē, nemaz nebija sajūtas, ka viņa čeko saturu.
19.-Apr-2018 10:08 am
Nu c'moon! Metām aci uz Brīvdabas muzeja baznīciņu, bet, nē...luterāņi. Tjipa varot savu mācītāju pieaicināt...kura mums nav & netaisāmies "iegādāties", lai tikai varētu tur laulāties. Tāpat arī ar vienu citu baznīcu..ja neskaita lielo krustu zāles vidū, ļooooti skaista koka ēka ar fantastisku iekārtojumu. Bet nu, jā...

Vakar visādi mēģinājām kko plānot & lielas kāzas neradīja tik daudz jautājumus kā priekš 10 cilv. Kaut vai tas, ka ja mēs pēc ceremonijas aizbraucam kkur fotografēties, tad paliek 4 pāri, kuri viens otru pa lielam tikai bildēs redzējuši. Beigās ar Mīļoto jau smējāmies, ja šitā turpināsim, tad beigās vnk aiziesim uz dzimtsarakstu nodaļu sarakstīties & viss xD
18.-Apr-2018 02:18 pm
Visas savas youtube playlistes apnikušas & izdomāju, ka jāpačeko, kādas grupas uzstāsies Zobenā & Lemesī... Jau jūtu to noskaņu & nāsīs festivāla aromātu! ^_^
Brīvu nedēļu man no darba negribēja dod, bet vismaz izdevās sarunāt ned nog. 5dien teju pa taisno no lidostas uz festu & 1dien atpakaļ. Par biļetēm sanāks gan maksāt vismaz 2x vairāk & lidot ar pārsēšanos..atpakaļceļā visp teju 6h nāksies Oslo nīkt.. Bet fuck it! Trešo gadu pēc kārtas es festus neizlaidīšu!
..ceru, ka mums pievienosies arī kāds no šejienes draugiem. Joprojām atceros viena sejas izteiksmi, kad pateicām, cik maksā ieejas biļete xD
16.-Apr-2018 11:20 pm
Šon pēc darba kolēģis pazvanīja izkratīt sirdi saistībā ar mūsu darba vietu..pati uzvilkos.
Sludinājumos joprojām nekas īpašs, ja neskaita teju dream job, kuram man pie kvalifikācijām daudz kas neatbilda. Otrs - viesmīles darbs viesnīcā, kas ir daļa no super liela viesnīcu tīkla & kas atvērsies pēc nedaudz vairāk kā 2 mēnešiem. Pohuj metāls, šon gan atpūtīšos & tuvākajā laikā sākšu pārčekot savu CV & jāsūta šiem.
16.-Apr-2018 10:19 am
Nu šitā nofeilot xD
Tā kā tikko pēc atvaļinājuma, 2-3x pārbaudīju, vai viss ir tiešām izdarīts & izslēgts pirms aizslēdzu restorānu. Kad aizcirtās durvis, es sapratu, ka uz bāra palika ģērbtuves atslēgas.
Par laimi manējais bija atnācis iedzert kafiju & gaidīt, kamēr beigšu. Tad nu dabūju vismaz izmēru par lielu džemperi & pa zaķi braucām mājās.
Šon sanāks iet ar kājām uz darbu, jo viss viss palika somā. Pa lielam nekādu problēmu, bet...pleijeris ar austiņām. Došanās kkur vienai & bez mūzikas..būs smagi!
15.-Apr-2018 11:45 am
Man ir grūti iepazīties ar jauniem cilv. Es pat jūtu, kā es viņus gribu atgrūst, kad nāk ar manu runāties.

Awkward saruna ar sen zināmu cilv, bet par to laiks rādīs...un cerams pozitīvi. Pagātni neatgriezīs, bet redzēs vai spēsim jaunas lietas būvēt.

Pasiekalošanās, ieraugot čali, kuru tā arī nedabūju pirms ieslīgu šajās attiecībās. Škrobošanās, jo acīmredzami abpusēja sajūta.

Kāzu viesu skaita drastiska samazināšana līdz vecākiem & vedējiem.

Pēdējā mini atvaļinājuma plānošana šajā gadā.

Jautājums, kas nomoka - cik daudz cilv ir atlūzuši masāžās? Gandrīz to paveicu xD No vienas puses škrobe, ka nepaņēmu sev SPA procedūru, bet kkāda iekšējā bailīte uz nezināmo & atstāju vakaram ar draudzeni. Visp wft? Esmu tak tik daudz ko darījusi & still baidos no jaunām lietām xD

Vēl man ļoti pietrūka draudzeņu sarunu. Izrādās, ka es neesmu nekāds frīks, par kādu sevi iztēlojos...vnk esmu arī sieviete ar sieviešu domāšanu. Tusējot tikai ar džekiem, kkā piemirsies xD
5.-Apr-2018 10:06 am
Tā ir, ka draugi visur dzīvo. Pamanīju, ka Sis' ir LV, bet viņa vakar izlidoja...es šon ielidošu. Bet nu ok, ar viņu es janvārī tikos, kad bijām Budapeštā :)
Tad kaudze ar draugiem, kurus jāsatiek...pa vidu tiem škrobe par cilv, kuri nevar Tev atrast laiku & brīnums par tādiem, kas pēc gadiem ignorēšanas, pēkšņi grib tikties. Un vēl es gribu uz Liepāju! Ar igauņu darba kolēģi smējāmies, ka šamējai tas pats - šeit, Norvēģijā, bijuši vairāk vietās nekā savā dzimtajā zemē...un goda vārds, es vnm esmu gribējusi uz Liepāju, bet acīmredzot ne pietiekami xD

Par ceļošanu un sapņošanu runājot. Šonakt nosapņoju, ka, jā, mēs taisāmies uz LV & pēc tam mums ir pāris dienu atvaļinājuma turpinājums Turcijā. Tjip bijušas baigi lētās biļetes & mums patīk izmantot tādus piedāvājumus. Bet visvairāk fascinēta par šīs nakts sapni esmu, jo mēnešus atpakaļ es sapņoju, kā es atradu to piedāvājumu & visu plānoju, lai sakrīt datumi. ..vai arī šonakt sapņoju, ka esmu kādreiz par to sapņojusi? Jebkurā gadījumā šorīt man vajadzēja pāris min, lai saprastu, kas ir realitāte xD
3.-Apr-2018 10:58 am
Šis rīts pieder Dzelzs Vilkam.
Šodien dievs ir sajucis prātā.
2.-Apr-2018 01:23 pm
ZB jau tās lieldienas. Ok, kad biju sīka, tad bija forši iet uz pilsētas rīkotajām aktivitātēm utt. Tgd besos, jo viss ir ciet. Izņemot, protams, restorānus..
Nu nekas, tāpat šodiena bija plānota pa mājām. Jāsaprot, ko īsti ņemt līdzi uz LV + gribas dzīvokli izškrubēt tā kārtīgāk.
Vēl mazais prieciņš par vakardienas neplānoto mini date night ^_^
29.-Mar-2018 09:50 pm
Esot šajās attiecībās, tik ļoti jūtu "attiecības". Sajūta, ka visas iepriekšējās ir bijušas vnk draudzēšanās. Iepriekš tak arī risinātas gan iekšējās gan ārējās problēmas..bet te kkā savādāk. Un pat nezinu, kas tieši dod to sajūtu :)

Tā kā laiks arvien saulaināks, velk doties ārā, bet jau sākas problēmas - kur? Pa lielam ir būts virsotnēs teju visiem tuvākajiem kalniem & taku mudžekļi izstaigāti krustu šķērsu. Apmeklēti apskates objekti & vēstures pieminekļi & kur tikai nav ieteikts vai paši esam vnk aizmaldījušies, jo izskatījies interesants ceļš.
Tuvākajās ciematiņ-pilsētās arī nekas baigi īpašais netā neuzrādās. Ja neskaita 100 km attālo pilsētu, kur varam nokrašoties pa nakti pie čoma un otrs variants - 200 km brauciens uz citu. Uz to toč gribu, bet būs jāiekrāj naudiņas, jo pa pāris h tur visu neapskatīs + vienā virzienā 5,5h neatkarīgi vai ar prāmi vai autobusu. Par to sasmējāmies, ka prāmis sanāk teju 3x lētāks, bet var pīpēt & aliņus sūkt & tad diez vai sanāks tik ļoti lētāk xD
This page was loaded Apr 24. 2018, 7:03 pm GMT.