[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
20.-Okt-2017 01:18 am
Tonight the Orionid meteor shower will light up our shared sky.

Ne manā pilsētā. Kā vnm.
17.-Okt-2017 11:44 pm
Japāņi ir alkoholiķi! Galvenā atziņa pēc šodienas grupas apkalpošanas. :D
Un rīsu vīns, ko viņi pudelēm pirka, ir negaršīgs! Tā kā nokavēju alko pārdošanas laiku & uz bāru negribējās, no pārpalikumiem paņēmu uz mājām.

Valodas kursos pasniedzēja paslavēja visus par labu vārdu krājumu. Kursa biedrene izteicās, ka viņai nevajag vārdnīcu izmantot, jo es sēžu blakus xD
Ļoti žēl, ka nākamā nedēļa ir pēdējā & finansiālu apstākļu dēļ nāksies ņemt pauzi. Dārgi maitas.

Prieciņš no vienas puses & vēl lielāks apjukums no otras pēc karjeras dienas apmeklējuma. Viena firma ļoti iekrita acīs & brošūra solīja visādas apmācības programmas, tikai netā nekā par to nav. Varb tikai iekšējās. Pa pirkstu galiem čekoju citus profesiju kursus, bet visi norvēģiski. Ja arī būtu angliski, tad hz. Online kursos šad un tad nākas izmantot transleiteri, kad aiziet runa par specifiskākiem terminiem. Vecmamma var priecāties...tgd besos, ka nepabeidzu augstskolu & neesmu ieguvusi vismaz kādu augstāko.

Pirms darba ar leišu drušku pasēdējām kafejnīcā & apbrīnoju to meitēnu arvien vairāk. Saņemties man drosmi tā ņemties kā viņa dara.

Vēl viens šodienas secinājums - esmu palikusi pārāk slinka & čīkstoša. Šodiena bija ļoti piepildīta & sapratu, ka tieši tādu dienu trūkums bija pie vainas manam konstantajam negarīgajam.
16.-Okt-2017 11:57 pm
Nesanāca šodiena kā vēlējos + bija ļoooti maz cilv & vairāk ar tīrīšanas darbiem ņēmos nekā galdiņus apkalpoju.
Kkā liekas, ka ar atpakaļ-atnācēju nesanāks baigi draudzēties. Kad viņa aizgāja dekrētā, biju "shity helper", šodien viņa visu dienu pavadīja ar manu "mīļo" poļu kolēģi..abas polietes, by the way.. Tad vēl pieļāvu mazu kļūdiņu & varb man izlikās vai arī šamai bija tāda pati attieksme kā tai otrai. Jāmēģina rīt superīgi paņemt tūres grupu.. Visp jāuzrauj. Divas ar tādu attieksmi nepacietīšu.
Ik pa brīdim arī čekoju darba sludinājumus. Uz angļu valodu reti tulkoju, bet skaidrs, ka valoda vēl nav pietiekami laba & maz no tā, kas mani interesē. Šejienes firmas arī nepārzinu & tām, kuras googlē atradu, nebija vakanču. Vismaz ne manā pilsētā. Uzgāju vienu, kas leišu druškai pa tēmu..uzzinājusi, ka čekoju ko jaunu, atsūtīja info, ka rīt karjeras diena un burtiski pāris metrus no valodas kursiem, ka vajadzētu aizčāpot.
Pa lielam varētu tak nospļauties un pārvākties uz citurieni, bet attur nelielā saujiņa ar draugiem..drīzāk paziņām, bet vismaz kkas..
16.-Okt-2017 03:50 pm
Nu bļin, izklausās, ka veļas mašīna varētu atņirgties. Cenšos gan uzķert pie kādiem procesiem tā pretīgā skaņa parādās. Meh...
Pie virtuves izlietnes lietošanas arī neesam tikuši. Kkas aizdambējies riktīgi lejā, ka ar trosi netiek dabūt vaļā. To Mīļotais arī jau bija darījis, bet cerējām, ka santehniķim būs garāks :D:D:D

...poļu kolēģe, kura man besī, ir atpakaļ no atvaļinājuma. Iepriekšējās dienas vai nu mēs bijām katra savā restorāna galā vai maiņas nesakrita, bet vakar mani totāli izbesīja! Manā stacijā (tātad uz manu atbildību) bija tūres grupa. Un tas meitēns visu laiku nāca čekot & izrīkot visus. C'moon, tā man bija galīgi ne pirmā & ne lielākā grupa. Viens ir palīdzēt, otrs ir komandēt, kā viņa to dara. Besī arī, ka viņa strādā tur ilgāk par mani, ar lielāku pieredzi & nenoliegšu ir lietas, kurās labāka par mani, ka nevaru viņai neko diži cirst pretī. Šamējā par Team Leader gribēja būt..no bērnu kopšanas atvaļinājuma atgriežas viena no vecajām viesmīlēm, kas jau pēc nedēļas ir kā Team Leader grafikā.. In your face, bitch!

Burtiski tikko uzrakstīja priekšniecība, ka rīt arī būs tūres grupa pie 60cilv & palūdza, vai nevaru iznākt uz tām pāris h. Pirmā lieta, ko iečekoju - vai poliete nestrādā. Būs laba diena xD
16.-Okt-2017 09:49 am
Kaķis atpakaļ pie saimniekiem. Mīļotais ārpus valsts.
6dien pasēdēšana ar puikām nesanāca, tāpēc ar kolēģi aizgājām uz geju bāru/klubu. Pēc pāris drinkiem gan devos uz pāris metrus tālāko rock bāru. Mūzika bija ok, bet dvēselei sagribējās metālu + kolēģe aizdejojās & man palika garlaicīgi.

Tgd pildu mazliet iekavētus mājas darbus & sajūsminos par santehniķi. Super pieklājīgs & tiik kautrīgi ik pa laikam kko palūdz. Liekas kādus 5g jaunāks par mani. Par vecumiem runājot, biju šokā, kad ierodoties geju klubā, apsargs ignorēja manu vēlmi rādīt ID. Nu vai tiešām es izskatos pietiekami veca xD

Visam plusā eksperimenti ar pusdienām darba laikā. Vai nu ķermenim wtf vai arī vēl neesmu atradusi īstās, jo bieži ātri atkal esmu izsalkusi..vismaz ne miegaina xD
12.-Okt-2017 01:10 pm
Kaķis tiiik ļoti pie uzmanības ir radis...& mēs sākām pierast pie viņas. Meh..
Šodien tiksim pie pārvadājamās somas & dosimies pie vet-ārsta skenēt čipu & meklēt īstos saimniekus. Iespējams, ka kkur tepat kaimiņos nesen pārvākušies & kaķis sajaucis mājas.

Vakar noorganizēju mazu pasēdēšanu. Kkāda sociālā kustība manā dzīvē + šovakar vēl plānos uz konci. Kkāds aktīvais ned. vidus :D

Oslo tripam arī būs būt. Jau vnk pačekojot cik tālu atrodas viesnīca no koncerta norises vietas, redzēju vairākus apskates objektus, ko gribēsies apmeklēt. Jācer, ka ar 2 pilnām dienām būs pietiekami sasmelties emocijas :)
11.-Okt-2017 12:19 am
Atradām kaķi..precīzāk pati atnāca pie mums.
Bijām nogājuši uzpīpēt un no nekurienes burtiski skriešus atskrēja un ļoti brīvi un draudzīgi uzreiz pie mums mīļoties. Sākām runāt par pazīstamajiem, kuri tādā veidā tikuši pie kaķiem. Smējāmies, bet, kad atvērām ēkas durvis, tiešām uzreiz iekšā un līdz pašam dzīvoklim bez nekādiem aicinājumiem. Dzīvoklī arī ne uz mirkli neapmulsa. Saldētavā bija aizķēries lasis & kamēr šo kausēju, Mīļotais aizdevās pakaļ smiltīm un barībai.
Patversmju sludinājumu lapās neredzēju, bet tā, kā čipota, ir jābūt saimniekiem. Iepostoju arī "atrasti/pazaudēti kaķi" mūsu rajonā. Nu šo nakti te pavadīs, tas nu skaidrs.
....Tiiiik dīvaini šajā dzīvoklī redzēt kaķi!
6.-Okt-2017 10:54 am
Aizskārām kāzu tematu. Precīzāk - viesus. Tā kā būtu svarīgi zināt, cik cilv būs, lai visp varētu ko tālāk skaitļot xD
Sāk rasties sajūta, ka nebūs nemaz tik mazs pasākums..un es nezinu, vai gribu justies tik īpaša.
Anyway, mana doma par ļoti tuvākajiem ģim.loc. & draugiem izplēnējusi. Mīļotais grib pārtraukt apvainošanās ciklu/teju nerunāšanas paktu viņa radu starpā...un tās tomēr arī viņa kāzas :) Manā radu lokā arī kas līdzīgs. Atceros, kad biju maza, uz kapusvētkiem brauca padsmit pilnas mašīnas...tad vienas nesaskaņas pēc otras..un viss pazuda. Joprojām stāv prātā, kad atvadoties pēc vecvecmammas bērēm, visi teica, ka tad jau atkal tiksies manās kāzās. Tad pie sevis nosmīnēju, ka man tak pohuj. Tgd vairs tā gluži nedomāju.
Laiks vēl padaudz līdz aptuveni noliktajam datumam, bet jau rodas sajūta, ka vai tiešām varētu paspēt & vai nevajadzēs pārlikt uz aiznākamgadu.
29.-Sep-2017 12:28 am
Šodienas spontānā ideja - jāskatās, kā sanāks, bet decembrī gribu aizšaut uz Oslo.
Mana ģimene vēl tā, bet Mīļotā gals gan varētu būt neapmierināti uzzinot, ka tā vietā, lai lidotu uz Ziemassvētkiem uz LV, brauksim turp. Bet c'moon! Par abiem ceļa izdevumi + konča biļetes + viesnīca = 1 cilvēkam turp-atpakaļ uz LV tgd pērkot lidmašīnas biļetes. Nemaz nerunājot par pārējiem izdevumiem...+ cik ļoti man "patīk" Ziemassvētki.

Pačekoju arī, ka, lai aizšautu pie Sis', biļetes joprojām ir smieklīgi lētas. 2 turp-atpakaļ = katram pa 3 aliņiem šejienes bāros xD Bet joprojām nav izziņoti restorāna renovācijas datumi, tāpēc nevar pirkt...grrr!

Vismaz noskaņojums uzlabojās domājot par šo visu :)
27.-Sep-2017 10:29 pm
Tiiik draņķīga diena darbā bija, ka vnk pipec...
Esmu daudz noslogotākās dienās labāk strādājusi plusā vēl ar daudz vairāk smagajiem/kaitinošajiem galdiņiem. Priekšniecība manīja, aizrādīja, kas aizrādāms, bet nebruka virsū, kāpēc tā vai šitā. Citādi būtu visp dirsā elle emocionālā stāvokļa ziņā.

Ar Mīļoto kopīgais laiks izskatās, ka praktiski nebūs. Vienīgi, ja man pirmā maiņa, tad daudz maz vakars kopā..pārējā laikā, kad viens no mums ir mājās, tad otrs vai nu guļ vai ir darbā. Ned. nog. tikai rīti, pirms eju uz darbu, bet tad arī neko daudz nepasāks.
Nesen vēl tik pozitīvi noskaņota biju..meh.
This page was loaded Okt 20. 2017, 3:27 pm GMT.