[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
24.-Apr-2017 06:10 am
Nopirkt Oblivion nebija tā labākā doma... "bišķ" paspēlēšu pirms miega... Mhm!
Bet tā jau patīk :)
20.-Apr-2017 10:52 am
Biju tik priecīga, ka besīgā kursabiedrene nebija uz iepriekšējo lekciju...šon kkā domāju, ka mums tak nekādas saistības nav....un izrādās, es strādāju kopā ar viņas brāli.
19.-Apr-2017 11:01 pm
Nu kā var tā sakrist?! Ņēmos norv.val. app & vienā momentā tulkoju uz a.v. "Cats, dogs and horses are..." uzrakstīju tik tālu & sadzirdu frāzi no video, ko Mīļotais skatās...precīzi tie paši vārdi pietam tādā pašā secībā!! Tālāk vairs nesakrita, bet tā sāku smieties, ka Mīļotajam vajadzēja nopauzēt video xD
12.-Apr-2017 11:32 pm
Dienas paskriet nemanot & atvaļinājuma beigas arī nepielūdzami tuvojas..lai gan sajūta, ka jau pietiek... No otras, puses ar nedēļu nebūtu pieticis.

Mazliet nesaprašana par atvaļinājuma naudu...sajūta, ka kkur čakarē. Aptuveni sarēķināju nostrādātās h & pēc ~ nodokļu atskaitīšanas, jā, paliek summa..pārāk maza, lai būtu atvaļinājuma nauda, bet liekas, ka pārāk liela, lai būtu piemaksas par strādāšanu vakaros & brīvdienās.. Pagooglēju Norv likumus, bet kkā pagrūti saprast, kuru rindkopu man ņemt vērā. Anyway, nevaru neko spriest, kamēr neredzēšu algas izrakstu, kuru mums sniedz uz rokas, tātad pēc atvaļinājuma dabūšu to lapeli.
4.-Apr-2017 01:11 am
Biju aizmirsusi, cik ceļošana ir nogurdinoša.. Bet ļoti veiksmīgi & ātri visu atradām.

Prieks, ka prom parīt, jo pa šo vakaru neko daudz nesadarījām & rītdiena tad nu būs lielā ekskursiju diena.

:)
2.-Apr-2017 05:54 pm
Woop woop...vakar visiem bija pohuj par 1. aprīli. Darba dienas sākuma pirmās h gan bija "interesantas". Par laimi pēc dienas plāna man sanāca mazā stacija, bet tik & tā bija pagrūti koncentrēties... Bet izdzīvoju :) Vienīgi nedaudz dusma bija, kad 20 cilv rezervācija pie maksāšanas pateica, ka maksās viens konkrēts cilv. Sapriecājos & visus galdiņus sametu vienā čekā.. Izrādījās, ka čalis pajokoja & nācās vien iet atpakaļ & taisīt katram atsevišķu čeku.

Netieku gan skaidrībā ar savu "slimošanu". Vakar, jā, izteikta sajūta, ka slima. Šorīt pamodos jūtoties super. Pēc neilga brīža sākās šķaudīšanas, iesnu & dullas galvas eksplozija. Tgd jau atkal jūtos ok. Bija plānots šodien iet pa kalniem vazāties, bet drošības pēc palieku mājās. Dikti negribu piedzīvot lidošanu ar ciet degunu... Liekas, ka pamazām pierodu. Vairāk uztraukums ir par to, kā veiksies ar nokļūšanu uz Viļņu..lai gan pilsētas nav nemaz tik tālu viena no otras...
1.-Apr-2017 02:47 pm
Tgd jātur īkšķi, ka klientiem nebūs noskaņojums diži jokoties... Besī man 1. aprīlis. Plusā oficiāli atkal esmu slima..dienu pirms atvaļinājuma sākuma... Hell yeah!
30.-Mar-2017 02:28 pm
Kā man patīk, kad saskan vārdu nozīmes. Pietam lietvārdam izruna identiska. Ok, latviski tas gan vairāk laikam kā slengs skaitās..
[et] skade - (lietv) - skāde
å skade (darb.v.) - skādēt

Šodienas prieciņš. Tā kursabiedrene, kas man nedaudz besī, beidzot ir dabūjusi visas darba burtnīcas, un kā par spīti, kad es ierados, mēs izmantojām tikai lasāmo grāmatu. Anyway, tas nozīmē, ka vairāk nelīdīs visu laiku manās iekšā :) Bišķ škrobe, ka tā kā sēžam blakus, runāšanas daļā parasti mēs esam kopā..viņa saprot mazāk, un, ja man gramatika ir jāmācās uhh, tad viņai tā ir dirsā + dialektu mikstrojums izrunā. Labi, ka jau nedaudz zinu kādus vārdus Nynorsk & uztveru, ko viņa cenšās pateikt. Bet biežāk gribētos tikt pāros ar pārējiem. Tur kkā vienlīdzīgāks līmenis & uzreiz sanāk vairāk mācīties.
30.-Mar-2017 09:55 am
Nu jā.. Kad rīta kafijai vajadzēja likt klāt pienu, pabāzu to krūzi zem krāna ar aukstu ūdeni. Slinkums bija jaunu taisīt, tāpēc visam pa virsu vēl pienu..negaršīga.

Pamodos pusstundu kā man jau vajadzēja būt kursos... Galva kkāda jocīgi dulla, bet neesmu ne slima ne vakar ballēts. Varb ļoti draņķīgais laiks ārā un vakardienas trakā diena darbā... Drīz drīz atvaļinājums. Tieši tāpēc jādodās vismaz uz otro kursu daļu..jau tā visu nākamo nedēļu nāksies izlaist..
28.-Mar-2017 01:23 pm
Vakar smiekls uznāca, bet noteikumi ir noteikumi. Meitene gribēja desertā saldējumu ar olu liķieri. Grozies kā gribi, bet tas ir alko & man bija jāprasa dokumenti. Vienīgi tikko sagūglēju, ka bišķ meitēnam sameloju, sakot, ka tam vajadzīgs 20 gadu vecums. Kkā bija iespiedies atmiņā, ka 18 g.v. sasniedzot var dzert alko līdz 16% un pārējo no 20 g., bet robeža ir 22%. Visp jāpameklē vairāk info, jo vairs neatceros visus šejienes ierobežojumus saistībā ar alko.
This page was loaded Apr 27. 2017, 3:53 pm GMT.