[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
22.-Dec-2014 10:38 pm - Hormonālā minispirāle. Sākums.
Rakstu, jo varbūt kādai noderēs. Man bija grūtības atrast atsauksmes par tieši Latvijā pieejamo, kaut arī parādījās jau gada sākumā. Ja arī bija, tad skopi un maz aprakstīts. 
Visi raksti par šo tēmu būs ar vienu tagu. Rakstīšu, ja būs kas ievērības cienīgs. Pagaidām, cerams, kompakts izklāsts.

Mans profils.
Pilni 24 gadi. Neesmu slimojusi ar STS un nav taisītas operācijas. Vienīgais par ko sūdzējos bija neregulārs cikls.
Tā kā neesmu dzemdējusi un nav bijuši aborti, man ieteica tikai šo spirāli. ( info sāku ar šejieni meklēt - http://minispirale.lv/lv/home )
Iepriekš lietoju Nuva Ring apmēram pusotru gadu. Izlēmu mainīt izdevīguma dēļ + riņķi lietojot, nāca liekais svars klāt un par to, ka minispirālei būtu tāds efekts, info nekur neatradu.

Par to izdevīgumu:
Nuva Ring. Mēnesī ~15€. Gadā = 180€. 3 gados = 540€
Fleree uz 3 gadiem ~154€ (Benu aptiekā ar atlaižu karti nopirku pa ~143€)
Ietaupījums ~400€ :)

Tātad devos pie sava ginekologa. Pateicu, ko vēlos. Izrunājām visus sīkumus. Apskatīja, izčamdīja. Tad nedēļu bija jāgaida maksts uztriepes rezultāti, lai būtu 100% droši, ka viss ok un var likt iekšā. 
10 dienas pirms ielikšanas bija jālieto Klion-D (~8€). Katru nakti pirms gulētiešanas vagīnā jāiebāž tabletīte, kas domāta, lai tā teikt visu dezinficētu pirms minispirāles ielikšanas + skaitās kā antibiotikas, tāpēc visu kopā ņemot, nācās ieturēt 10 dienu seksa & alko diētu.

Bez jelkādām problēmām sagaidīta "lielā" diena.
Baidoties no sāpēm, pirms došanās izdzēru Ibumetīnu. Nezinu gan, vai ko ietekmēja, jo ielikšanas process bija sasodīti sāpīgs(!), kaut arī viss notika diezgan ātri. Vienu brīdi jau domāju, ka nu i nafig, lai tik ātrāk velk ārā, ka iztikšu... Bet pacietos un esmu dzīva :) 
Doks kādu brīdi vēl uzmanīja, vai man nesāksies slikta dūša vai reibonis. 
Norunājām stardarta apskati pēc mēneša.

Ir pagājušas gandrīz 4h
Vairāk vai mazāk vienīgais, ko jūtu ir tā velkošā sajūta, kāda parasti ir uz mēnešreizēm. Tikai tas, ka izteiktāka un nedaudz sāpīgāka. Bet ņemot vērā, ka ir mana 1. asiņošanas diena, neko neparastu nesaskatu. (Ja nu kāda vēl nezināja, spirāli liek iekšā tikai "īpašajās" dienās)
...izdzerts vēl viens Ibumetīns un iešu gulēt. Turu īkšķus, ka viss noritēs labi :)
25.-Nov-2014 11:30 pm
Īru panks vakara noslēgumam nav tā labākā doma!

Žēl, ka tik vēls! Enerģijas uzplūds tāds, ka gribas mūziku uz visu skaļumu & ārdīties pa dzīvokli!
Būtu rīt brīvdiena, ķertos klāt visiem stūriem & viss te spīdētu & laistītos!
12.-Nov-2014 11:40 pm - Tizla kas tizla :D
Teju 6 dienas dzīvoju bez zonas. Ļoti brīnījos, ka pat Viļņā man nebija :D Izrādās, ka man telefonā nebija ķeksītis pie automātiskas zonas meklēšanas/atrašanas xD
14.-Okt-2014 04:14 pm
Nu tizla kas tizla... Koledžā ierados ar kavēšanos, bet pasniedzējai vēl bija lekcija & nācās vēl uzgaidīt. Mans šīs nakts/rīta murgojums tika pieņemts par labu esam. Tik pāris sīkumi jāpārlabo & būs derīgs nodošanai. Atbrīvojos pusstundu pirms nākamās norunātās konsultācijas..pētīju stundu sarakstu, lai zinātu pie kurām durvīm gaidīt pasniedzēju. Neatradu & ne velti...aizmāršības dēļ biju sajaukusi, pie kuras pirmās jāiet. Otra pasniedzēja jau sen bija mājās.. Nu neko. Turpceļā biju manījusi izkārtni par Medicīnas muzejā esošo dzintara izstādi & piefiksēju, ka rīt pēdējā diena (izrādās pagarināts līdz 18.okt). Tā kā jau sen gribēju aiziet & bija brīvs laiks, gāju skatīties cik maksās.. Pie sevis cerēju, ka mazāk par 5 eirikiem, jo vairāk makā nebij.. Ieeja bija kādi 3, bet kasiere noticēja, ka esmu studente & tiku iekšā pa 1,42 :) Nebiju bijusi muzejā ļoti sen & izstāde likās dikt maziņa, bet bija interesanti. Nezināju, ka tik plaši dzintaru izmanto. Paķēru bukletu par vēl izstādēm..ja nu vēl ko sagribas :)
11.-Okt-2014 08:14 pm
Viennozīmīgi varu teikt, ka Jugland ir super vieta, kur iet peintbolu uzspēlēt!
Zilumus gan vēl neesmu skaitījusi :D
Pārgurums pamatīgs & plusā pozitīvi pavadīta diena! :)
8.-Okt-2014 11:06 pm
Pēdējā laikā..nu lab, jau labu laiku jūtos teju kā tekstiņā "puse draugu ar ģimenēm, otra puse pārāk piedzērušies, lai atrastu telefonu"
Man jau sen nav pohuj, cikos & kāda ieradīšos darbā. Man vajag izgulēties.
Tāpat kā labprātāk aizeju uz kādu lekciju/semināru/apmācībām nekā kārtējo dienu nosēžu krogā/da jeb kur ar alko.
Ja kādreiz 5 dienas nedēļā sēdēju krogā, tad tgd labi, ja 1x. Tgd tik dzīvokļa biedrene ik pa laiciņam viesus atved pēc nakts ārdīšanās. Kādreiz to pat nepamanītu, jo mājās praktiski nenakšņoju..tik, cik pa dienu sakopties, atpūsties & vakarā uz nākamo baļļuku.
...bet mazliet žēl, jo tad tomēr bija jautri. Tas ko tgd daru arī ir interesanti & aizraujoši, bet pietrūkt tomēr tā dīkdienība & degradēšanās... Meh!
30.-Sep-2014 12:49 am
Dienas prieciņš.
Ik pa laiciņam iedomājos, ka žēl, ka teātra izrādes nevar noskatīties vēlreiz, kad sagribas. Bet nu tur arī to šarms :)
Prātam nelika mieru "Izraidītie" uuuuun woulā, oktobra beigās ir! Tiklīdz tikšu pie kādām naudām, kaut lētāko biļeti, bet vēlreiz iziet tam cauri!
17.-Sep-2014 10:55 pm
Ierēcu par kaķi. Uz gultas stāv gan datorsoma gan mugursoma. Vismaz es piefiksēju 3 reizes, kad viņa mainīja guļasvietu no vienas uz otru. Tgd aizgāja gulēt krēslā otrā istabas galā xD
27.-Aug-2014 07:42 pm
Ļoti prasās pēc melnas maikas ar milzīgu fakuci uz tās.
24.-Aug-2014 12:37 pm
Beidzot nopirku plānotāju! Septembris jau aizpildīts. Nezinu, kā to visu uzspēšu.. Bet ne par to šoreiz..
Šķirstot noderīgo info, ko liek plānotājiem beigās, uzzināju, ka pastāv pakalpojums "Maksā zvana saņēmējs"
Jau sen kā pieslēgums & principā nevajag, bet esmu sajūsmā par tādas lietas esamību!
This page was loaded Dec 23. 2014, 6:24 am GMT.