[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
23.-Mar-2017 01:32 pm
Ok, mazliet sāk nepatikt viena kursabiedrene, bet tur nav viņas vaina..vnk es & lietas, kas mani mēdz tracināt.

Bet tik fantastiska sajūta saprast 99% no pasniedzējas teiktā. Šitais visp ir interesanti...Cik ļoti pasniedzējam ir jāpiedomā pie tā, ka jārunā pēc iespējas vienkāršākā valodā? Kā nākamajos līmeņos runā? Jo pa lielam liekas, ka nemaz citādi to sakāmo nevarētu pateikt.
22.-Mar-2017 07:19 pm
Pildot mājasdarbu, priecājos par iedotu saiti, kurā ļoti laba tulkošanas un paskaidrojošā vārdnīca.
Saskāros ar vārdu kjernefamilie. Sākumā googles transleiteris vaļā, lai saprastu par kādu ģimenes tipu ir runa... Tas man saka, ka kodolenerģijas/nuclear (parasti gan lv gan eng tulkoju, lai dabūtu visprecīzāko nozīmi)... Tad atcerējos par to saiti.... Ļoti tālu no patiesības google nebija. Domāts kā ģimenes kodols vecāki+bērni.
22.-Mar-2017 06:09 pm
Cik pasaule ir maziņa, sāku sajust arī šeit. Mums ar Mīļoto riktīgi cepī vietējā veikala pārdevējs, ar kuru šad tad sanāk papļāpāt. Dienas atpakaļ viņš ar ģimeni bija restorānā, kurā strādāju. Joprojām smaids par viņa skatienu, kad šamējais centās saprast, kur mani redzējis, jo uzreiz smaidīju & runāju kā ar zināmu cilv nevis vnk klientu... Tad nu šodien pēc darba iegāju veicī & tieši viņš strādāja..protams, uzreiz runāšanās & izrādās, ka šamējais ir dzīvojis ēkā, kura pieder mūsu Big Boss & personīgi pazīstams ar šamiem...
21.-Mar-2017 10:11 pm
Man ļoti patika vienas meitenes taktika, kura atnāca prasīt, vai mums ir kāda brīva vakance.
Standartā paprasīju, vai šamai CV līdzi. Bija un atšķirībā no visiem citiem, ne tikai atstāja, bet arī pieteicās, ka grib te papusdienot. Vienīgais, kad apsēdināju pie galdiņa, pēc kādas minūtes šamējā notinās. Ja būtu palikusi, tad es varētu priekšniecei parādīt, ka lūk šī meitene atstāja CV, jo pēc sejas likās diezgan mīlīga...sasmējos tik par garajiem nagiem..tie pazustu jau pirmajā darba dienā, ja priekšniecība visp pieļautu, ka ar tādiem nāk.

Par šo pašu tēmu...nedaudz besī melnie čaļi tajā ziņā, ka ļoti bieži iespītējas, ka viņiem jārunā ar priekšniecību & nemaz negrib dzirdēt, ka viņi nav uz vietas & lai vnk atstāj CV. Diezgan ātri gan padodas un atstāj 1 A4 lapu boldā sarakstītu, lai kaut cik vairāk izskatītos kkas tur ir...
21.-Mar-2017 04:31 pm
Fantastiska diena :)
Šodien bija pirmā valodas nodarbība jaunajos kursos. Man diezgan raksturīgi par kko no sākuma riktīgi safanoties & šis nav izņēmums. Esam maza grupa &, protams, vismaz viens polis xD Uz visu nodarbību nesanāca palikt, jo bija uz darbu. Ļoti žēl, jo plānā tieši uz beigām bija vairāk par gramatiku, kas tieši man ir ļoti nepieciešama. Vēl paspēs.
Darbā noveicās & palaida ļoti laicīgi vaļā..tad nu šodien mans nākamais izaicinājums - medus kūka ^_^
Ja šitā turpināšu, tad uz savu dz.d. uz darbu pati taisīšu, nevis meklēšu, kur pasūtīt xD
20.-Mar-2017 11:42 pm
Jaunais čalis, kas tiek apmācīts par viesmīli, šodien likās tik mīlīgs ar savām daudzajām kļūdiņām...šodien arī radās sajūta, ka šamējais nav iepriekš bijis tik profesionāls viesmīlis kā sevi prezentējis...to, ka nav pirmo reizi restorānā, ļoti labi var redzēt...bet varb iepriekš vairāk kā palīgs...nu to vēl redzēsim. Tomēr tik daudz kas jāmācās tieši šai vietai vajadzīgu. Uz viņa fona sajutos kā riktīgais profiņš, bet šon arī kkā labi viss gāja :)

Lai cik ļoti gribēju izvairīties, bet skaitu dienas līdz atvaļinājumam.. Kā arī ceru pārvarēt, cerams, placebo efektu...zinu, ka zobos ir caurumi & sajūta, ka sāku viņus just... bet nu c'moon. Tas būtu super stulbi iet šeit labot un atstāt 4-5x vairāk naudiņas nekā tas būtu LV..
19.-Mar-2017 11:03 pm
Šovakara noslēgumā darbā bija tik garlaicīgi, ka beigās pati piesējos pļāpāt pēdējam palikušajam galdiņam..tas kkas jauns no manas puses.
Kad šamie bija projām, menedžeris sūtīja mani mājās & pats pēdējo stundu palika, kas arī nav slikti.
17.-Mar-2017 02:41 pm
C'moon.. Manai mīļākajai zobārstei ir atvaļinājums tieši tad, kad būšu LV. Nācās pierakstīties random..

Bišķ nelaimīga, ka pie otra to-do lista ārsta nesanāk pierakstīties, jo visu laiku operatori aizņemti...lai gan sāk rasties sajūta, ka tā saka, lai viltu nost naudu par reklāmu klausīšanos..ok ok...nav jau zināms, cik tad to operatoru kopā ir & vai zvanītāji nav tantiņas, kurām jānoskaidro visi sīkumi. Vnk nav ne jausmas, cik novilks par spīti tam, ka zvanu no LV numura, bet anyway ārzemes...
15.-Mar-2017 08:06 pm
Mīnuss strādājot pilsētas centrā... Ja Sarkanā Krusta jaunieši tikai nedaudz mēdz tracināt, tad žvadzinātāji totāli izbesījuši ar savu diedelēšanas krūzīšu bāšanu pie sejas un beigās es vēl tieku saukta par "Princesi" un apvainojas, ka negribu ne naudu ne cigareti dot... Nu kad viņi visi iemācīsies, ka man nav jēgas piesieties? Es viņus visus jau pēc sejām zinu & tā kā būtu laiks iegaumēt arī mani, nevis katru dienu atkal nākt klāt!
13.-Mar-2017 10:33 pm
Woop woop! Biju līdz vietējam veikalam & uznāca kāre pēc šokolādes. Ok, 100% visu nesapratu, bet pietiekami, lai paņemtu vēl vienu šokolādi, jo super izdevīga akcija :) Darbā dažkārt piemetas škrobe, ka ļoti ātri klienti sāk jautāt, no kurienes esmu. Tad nu katra reize, kad iztieku ar tikai norv.val., ir mazi svētki.

Cenšos needomāt par to, ka ap šo laiku būtu vajadzējis labāk prast, bet universitātes lapā izpildītais tests norādīja, ka esmu A2 līmenī. Ceru, ka tuvākajās dienās atbildēs, jo viņiem tuvākie kursi ir jau mēneša beigās & gribētu kādā grupiņā tikt iekšā. Gribās ko oficiālāku nekā tie, uz kuriem biju gājusi.

Tgd lielā domāšana, vai jau tgd ķerties klāt burkānu kūkas cepšanai vai atstāt rītvakaram. Bišķ tomēr piešāvos šejienes cepeškrāsnij & nu var atkal atsākt eksperimentus.
This page was loaded Mar 25. 2017, 7:35 pm GMT.