[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
24.-Jul-2016 12:06 pm
Vakar vēl 2 pāri saderinājušies...šovasar kkā draugi & paziņas ļoti naski un šito & precībām...
Bet mēs toties vakar bijām pa muzeju, pamestiem bunkuriem un elektro stacijām. Plusā parāpojām pa klintīm. Sākumā baile uznāca, vai nebūs riskēšana bez ekipējuma, bet nebija nemaz tik stāvas. Plusā pāris dienas nebija lijis = akmeņi bija sausi.
Vēl maršruta punkti, ko ciemiņiem nākotnē rādīt :)
21.-Jul-2016 01:12 pm
Kā mani ietekmē tās reklāmas & ieraksti FB :D
Darbā jāparunā vai septembrī arī varēšu dabūt nedēļu brīvu... Beidzot vajadzētu Dubli noskriet!
Tā patīkamā sajūta, ka nekas vēl nav izziņots, bet viena sms & zināmi datumi...vieta mazsvarīga.. komandas sastāvs ar jau +/- ir zināms. Plusā dalības maksa ar nav zināma, bet skaidrs ka būs atlaide.. Cik labi būt organizācijas biedram :)
21.-Jul-2016 11:25 am
Kamēr būsim LV 2 must to buy - ķiplokspiede (goda vārds, nekur neesmu te redzējusi) & linu krekls. Bija doma par linu kleitu, bet tad man nāktos arī vēl apavus pirkt, jo nekas piemērots nav :D Bet to kreklu jau ļoti sen esmu gribējusi. Vakar netīšām uzskrēju reklamai virsū & atcerējos :)
12.-Jul-2016 12:12 pm
Pirmā lieta, kas jānopērk no 1. algas - biļete uz Wardruna! :))
Bišķi mulsina gan lirikas..liekas, ka Nynorsk, kamēr es mācos Bokmål dialektu(?).. Lai gan daļa vārdu sakrīt... ir vēlviens iemesls vairāk paņemties ar valodu :D
Šīs dziesmas nosaukumu jau nevaru vairs vnk izlasīt, jāliek uzsvari kā norv.val. izrunā :D
8.-Jul-2016 02:47 pm
Oki, mazliet wtf...kas es vienīgais palīgs? Vakar vajadzēja būt tikai uz vakaru, bet pazvanīja vai nevaru ierasties ASAP. Nu ok...Šodiena principā brīva bija.. Bija.
Par šito viņi varētu man samainīt & iedot rīt vai parīt brīvu...vismaz ar savējo kkur varētu aiziet.. Beidzot gribu ar kājām uzkāpt Ulrikenā..nu ja būs labs laiks...nu ja iedos brīvu :D
8.-Jul-2016 01:00 pm
Puiši todien arī bija uz veikalu..nu nekas. Toties ledusskapis pilns ar gaļām. Par laimi visam termiņi beidzas ar dažu dienu starpību & piespiedu kārtā nav jādomā ko kurā dienā taisīt. Šodien pirmo reizi mūžā taisīšu kko medus-sinepju marinādē. Pēdējo reizi ko tādu ēdu liekas 2009.g. ...nu vismaz vienīgās spilgtākās atmiņas saistībā ar šo. Ļoti traucē tas, ka sinepes ikdienā nelietoju & nezinu īpašu atšķirību, kuras būtu labākas. Plusā no receptes ņēmtās "angļu sinepes", kad tulko uz norv.v. ir "norvēģu sinepes"..un vietējā veicī tādas nebija. Nu redzēs..marināde dziest un apspiežu vēlmi eksperimentēt, pieliekot ko vēl klāt :)

Vakar darbā bija briesmīga diena. Nojūdzās nets = apmaksas sistēmas ...un pietam tieši uz zaparas laiku. Pašai arī nezinu kas uznāca & viss misējās.. vislielākā škrobe, ka tieši, kad konkrētā viesmīle man lūdza ko darīt. Ļoti patīk kāda viņa ir darbā. Miera iemiesojums, visu dara precīzi, nekādas bļaušanas, ja kāds kko ne tā..ne velti viena no vecākajām viesmīļiem. Gribētos pat teikt, ka visvecākā pēc statusa :D Esmu uzstādījusi mērķi un diezgan viegli redzu sevi viņas vietā/tādā pašā statusā. Protams tas prasīs diezgan laiciņu. Vēl jāsamācās visu visu & jāpierāda sevi. Pagaidām domāju, ka iet labi. Mazs progresiņš arī ar valodu jūtās. Cenšos arvien biežāk ar klientiem runāt. Ja kko vairāk grib & nav baigā zapara cenšos vairāk ko atbildēt, pirms pāreju uz angļu valodu..nu ja saprotu, ko no manis grib :D Vienā tādā momentā riktīgi sasmējos par sevi...daudz izvēstāk bija, bet no sērijas "es darīt, tu gaidīt" :D

Beidzot pieķēros arī jaunajam Deftones albūmam...pirmā doma - ļoti Deftonīgs..es tiešām nezinu, kā labāk noraksturot :) Tiešām ir labs!
...beidzās ar Crosses klausīšanos..tāpat tas pats vokāls :D
5.-Jul-2016 05:24 pm
Tipiska sieviete...Pa lielam vajadzēja kādas 3 lietas veikalā + domāju šo to paķert no pārtikas...rezultātā atpakaļ braucu ar autobusu, jo sapirku pilnu somu & vēl 3 maisus :D

Pirmo reizi mūžā tik ātri saaukstējos..kā ienācu mājās, tā šķaudīšana vairākas reizes pēc kārtas & deguns jau tek..nu nopietni? Cerams tikšu tikpat ātri vaļā..knapi mēnesis nostrādāts & jau ņemt brīvu kkā negribās...

Offtopic mazie dzīves prieciņi..izdomāju, ka vakariņās gribu lazanju. Protams, pa savai modei visu gatavoju :D Kā pienāca brīdis ņemt ārā no krāsns, tā biju arī pabeigusi mājas lietas. Ļoti patīk, ka sanāk viss laicīgi... Tgd var vairs ne par ko citu nedomāt..paslēpties WOW pasaulē & gaidīt, kad puiši būs mājās.

Bišķ škrobe, kad Renāte uzrakstīja, ka tiksimies ātrākais augustā. Vakar darbā tieši sakrājās vairākas frāzes, ko gribēju, lai viņa man iemāca & patrenējamies. Būs pašai jāčeko & jāpiesienas kolēģēm. Pa šo laiku tik pāris klienti nemācēja/negribēja pāiet uz angļu valodu, bet vajag vajag...daudzas lietas aizietu ātrāk.

...vēl offtopic. Kopš uzzināju, ka Insomnium uzstāsies Klangā, teju to tik vien klausos. Tāda škrobe, ka netikšu! Pirmais Klangs ko izlaidīšu. Nesanāks arī viens vikingu fests, ko gribēju, bet vairs nebēdājos, kā uzzināju, ka tepat uzstāsies Wardruna, kas bija teju galvenais iemesls, kāpēc gribēju uz to festu :)
9.-Mar-2015 12:06 am
Laikam jājūtas īpašai... Tēvs apsveica sieviešu dienā.
Paskatoties iepriekšējās "sarakstes" visi apsveikumi bijuši tikai visiem zināmās dienās..jaunais gads, z-svētki, līgo utt.. Nevienas dz.d. vai vārda dienas... Ja arī bija, tad tāpēc, ka mana mamma viņam deva ziņu...

...un kādreiz es tik ļoti pārdzīvoju.
Pēc visiem šiem gadiem beidzot ir pietiekami vienalga.
11.-Jan-2015 11:44 am
Sacerējos uz pasta spēli...nu diezvai sanāks dabūt to trūkstošo 1. kartiņu...ceru vismaz uz jaunām austiņām..liekas nebūs :)
9.-Jan-2015 12:06 am
Skatīties Hachiko nebija laba ideja... Sāku bimbāt jau 3. filmas minūtē...nemaz nerunāsim par pārējo filmu & kur nu vēl par beigām!

Jau pirmo reizi skatoties uz beigām raudāju dikti, bet nu šoreiz...Kopš kura laika esmu tik emocionāla palikusi?
This page was loaded Jul 27. 2016, 12:51 am GMT.