[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
18.-Feb-2018 11:20 pm
Vakardienas rekords - mani 3x aicināja uz randiņu....nu jā - 6diena & vīrišķi atlaida xD Un jau kārtējo reizi pārliecinājos, ka iederos šajā galā. Vakar, kad bija skaidrs, ka neesmu norvēģiete, tika sauktas tikai ziemeļu valstis. Manējam tak visp skatās lielām acīm virsū, ka kā tas var būt, ka viņš nav norvēģis xD
...Restorāns visp bija pārbāzts, bet nu beidzot miers. Šodien bija pirmā renovācijas darbu diena..pa lielam visu, ko varēja noņemt/pacelt/nolauzt, pārcēlām uz noliktavām. Rīt tik sāksies kkas interesants. Bet šodienas lielais prieks - uzzināju, ka poļu kolēģe, kas man nepatīk, pārceļas ar savējo uz citu pilsētu = vairs nebūs jāstrādā kopā...bet visvairāk, ka nenotiks priekšniecības plānotā lielā runāšanās mūsu starpā, jo, acīmredzot, mūsu savstarpējā nepatika bija kļuvusi arvien pamanāmāka.
Plusā visam jau parīt sāksies mans mini trips ^_^
15.-Feb-2018 11:59 am
Nu tā...ja līdz aprīļa beigām manējais nedabū neko tiešām stabilu darba ziņā, sāksim nopietni apsvērt mainīt pilsētu. Ja izdodas, tad cerams pēc 2-3 mēnešu ned nogalēm, arī es došos, kur nu viņš atradīs. Pa lielam vakar pacēlu šo ideju, jo aizvakardienas diena darbā mani totāli sagrāva. Ir dienas, kad teju mīlu savu darbu...& tad ir sūdīgās dienas. Ne jau klienti sabojā vai kas tāds, bet pašai iekšā. Un tad domāt, ka kā minimums vēl gads tur jānostrādā..meh. No otras, 2g jau tur nostrādāti, kas tur vēl vienu + alga jau laiciņu nav smieklīga. Anyway, ko te prātot, ar tikai manu algu tāpat mūsu plāni neizdosies. Jāgaida aprīļa beigas.
12.-Feb-2018 07:58 pm
Šodien uzzināju kas par zvēru ir osteopāts. Nobrīnījos, ka ar visām tām taustīšanām var izčekot arī iekšējos orgānus. Cerēju uz vairāk izkrakšķināšanu, bet neesot bijusi vajadzība. Vēl viens veselības check-up izpildīts :)
Vēl 3 punkti/dakteri & šī gada plāns veselības ziņā būs izpildīts :)
11.-Feb-2018 10:49 pm
Ciemiņi aizvadīti. Pašiem arī bija piedzīvojumi, jo pa tādiem sniegiem & lediem kalnos vēl nebijām gājuši. Par piemiņu mājās mētājas uz apaviem velkamās radzes, bez kurām mēs tajos kalnos būtu arī palikuši xD

Sasmējos, ka š.g. valentīndienā būs pirmā reize, kad man nav jāstrādā kādā no saucamajām svētku dienām. Visas šī brīža rezervācijas ir priekš 2 cilv & visi grib romantisku galdiņu pie loga xD Vēl samējos, ka 6/8 rezervēja meitenes.. Pa lielam par dienu kā tādu ir pohuj, bet ieminējos savējam un iesim uz kino :)

Ar nākamo 7dienu sākas renovācijas darbi. Woop woop, vismaz 3 ned bez cilv apkalpošanas :)

Laiciņu atpakaļ brīnījos/priecājos, ka jau pirmā gada puse ir saplānota...nu jau arī otrai uzmestas skices + nākamā gada pirmajai pusei. Lai viss izdotos, tikai mazais sīkumiņš, kā manējam dabūt to normālo darbu. Pozitīvi :))
5.-Feb-2018 11:59 pm
Kkādā rakā vakar atcerējos Egoistu. To kā visus tos gadus pisu smadzenes viņa dēļ...cik nu man to pelēko šūnu tad bija xD Pie reizes pastalkoju soc. portālos. Nekas daudz šo gadu laikā nav tur parādījies & no tā, kas ir - pelēks cilv dzīvojošs pelēku dzīvi. Kāpēc es kādreiz tā juku prātā & tā rokas trīcēja vien domājot par viņu?
...visp vecos ierakstus vnm jautri palasīt. Par Sis' vēl savējam pēc ceļojuma teicu, ka viņa ir daudz mierīgāka & nobriedušāka palikusi. Pati tak ar. Labu laiku kā vairs nav non stop Vecrīgas & random dzīvokļu dzerstiņi ar katru reizi citu čali vai kādu no fuck body saraksta... Tgd izglītību redziet vajag, ceļojumus uz citām valstīm + plāno kāzas xD ...mazliet gan pietrūkst spilgtuma & emociju pārpilnības, bet nē, vairs nē :) Tgd glāze baltvīna un kūkas cepšana jubilāram. Rīt iesim iekarot kalnus vārda vistiešākajā nozīmē :)
30.-Jan-2018 08:47 pm
Cik klausos, rodas sajūta, ka visiem uznācis bzings & restorāniem/ēstuvēm brūk virsū. Sākumā policijas reidi, tgd avīzēs n-tie raksti kā kurā ēstuvē... Wft?

...offtopic. Man nu ļoti sāk iepatikties šejienes veselības aprūpes sistēma! Vakar biju vēlreiz līdz dokam, uzzināju asinsanalīžu rezultātus. Pāris vitamīni bišķ zem līmeņa, bet pārējais viss super. Pie reizes paņēma vēl pāris analīzes, ieskaitot vēža/audzēju pārbaudei, kas izrādās ir obligāta 1x katrus 3 gadus..& ja piemirstās, tad pašvaldība sūtot atgādinājumus.
Jau sen gribēju padziļinātāku pārbaudi nevis tikai asinsspiediens & "vai mēdzam biežāk slimot?". Priecē arī, ka ar visām analīzēm nemaksāju nekādas astronomiskās summas... Zobārsta apmeklējumus gan tikai LV..te tas ir uhh ku dārgāk :D
27.-Jan-2018 12:43 am
Šon darbā sajutos kā filmās. Atnāca padsmit cilv inspekcija - policija, veselības dienests, ugunsdzēsēji, vietējais VID & imigrācijas dienests... Visiem pārbaudīja dokumentus + izprasīja visu info par to vai nav ēnu ekonomika + priekšniecībai veselu kaudzi ar dokumentiem. Cik dzirdēju, šodien vien ap 10 ēstuvēm tika slēgtas un dažām jau pārbaudes laikā atslēdza elektrību, jo neatbilda drošības prasībām. Tgd priecājos, ka mums tik piekasīga priekšniecība un jau zināms, ka pārbaude izturēta, bet pilno atskaiti vēlāk dabūsim.
Visp interesē kā ar virtuves čaļiem gāja. Ok, 1 brits, bet pārējie 3 ķīnieši, kas angliski katrs pa pāris vārdiem zin un tāpat tikai par ēdienu tēmu xD
25.-Jan-2018 01:17 pm
Ar jaunajiem dokumentiem tiešām jūtos kā cilv :D
Vairs nav pašai jāčakarējas ar nodokļiem. Darbam vajadzēja izrakstu un tā vietā, lai aizpildītu n-tās anketas & gaidītu no vietējā VID atbildi, tikai iegāju viņu lapā, kur viss jau automātiski, smuki sataisīts stāvēja manā pastkastītē :)

Vēl prieciņš, ka tomēr nenoslinkoju & aiz garā laika noadīju cimdus no tā, kas bija. Sanāca ok, bet tgd jau adu tādus, kādus sākumā biju plānojusi & tā kā amats rokā, daudz labāk sanāk :)

Tgd pa lielam jāgaida pēc 2 ned čoms ciemos, pēc 2 mēn trips uz Dāniju...un tad jau cik tālu līdz ciemosimies LV :)
24.-Jan-2018 12:52 pm
Brauciens pie Sis' izdevās fantastisks! Kkā nesanāca tik daudz pavadīt laika kopā kā sākumā domāju, bet bija jauki satikt anyway..
+ 2x dabūju uzspēlēt VR. Sis' mājās bija viens & otru Geimeru bārā atradām..tgd ar Mīļoto jau sākam čekot, ka moš pašiem ar jānopērk.
Vēl par izklaidēm - mēs no NO kā karaļi tur varējām pa restorāniem un bāriem xD Lai arī ceļojumam tika diezgan dāsna summa atlikta, tik & tā pārtērējāmies...bet tā ir, ka vajag iečekot vietējos striptīza klubus & kur ta bez privātās dejas + aizbāzt kādu banknoti aiz biksītēm :)
16.-Jan-2018 12:21 pm
Šis gads jau ir pozitīvs :)
Telefona epopeja atrisinājusies. 3x biju līdz vietējam tel.op. klientu centram, cenšoties dabūt pieslēgumu un telefonu...līdz čalītis pie ielas stenda mani pārvilināja uz citu, kuru nu jau lietoju & beidzot dabūju jauno telefonu. Pāris dienas atpakaļ aizrakstīju pirmajiem, ka vairs neesmu ieinteresēta un saņēmu atbildi, ka viņiem pat nav ne jausmas, par ko es runāju xD Tad nu mājās beidzot ir "kaķis". Mr. Cat, Caterpillar Cat.

Noveicās arī ar ģim.ā. Vakar biju līdz klīnikai un tieši šodien bija 1 vieta. Doks riktīgi patīkams! Uzzināju visu, ko man vajadzēja + paņēma asinis pagaram sarakstam ar pārbaudēm..

Pieņemts arī nākamais challenge - uzadīt pirkstaiņus..nu tos, kuriem vēl "kapucīte", ka sanāk arī kā dūraiņi. Pagaidām iet labi :)

Un 5dien jau satikšu Sis'! ^_^
This page was loaded Feb 20. 2018, 3:12 pm GMT.