[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
12.-Dec-2017 01:29 am
Pēc šodienas sazvanīšanās ar vecmammu sasmējos. Viņa jau gadiem kā vairs neadīja...līdz mēnešus atpakaļ, kad biju LV, sadāvināju visiem pašas adītās zeķes. Šodien viņa man lielījās, ko jau paspējusi uzadīt & ko plāno xD

Mamma pieprasīja vēl zeķītes..tūdaļ pabeigšu & plānos rīt doties vēl pēc dzijas, jo joprojām gribu konkrētu džemperi. Pirmais ir silts & ok, bet ne tāds, kādu es vēlējos :) Vismaz jautājums par dāvanu mammai uz ziemīšiem atrisināts. Ar Mīļoto apdāvinājāmies priekšlaicīgi & uz pašu svētku vakaru plānoju vnk uztaisīt spešal kūku..precīzāk uzgāju smuku glazūras veidu, ko gribu izmēģināt... Ja sanāks, tad zināšu ko uz dz.d. uz darbu nest :)
11.-Dec-2017 03:02 pm
Izlasīju oktobra ziņojumu no Swedbank.. Kkāds iekšējais, ka es negribu dot savus visus šejienes datus. Da kāda viņiem un VIDam starpība, kur es tgd dzīvoju/strādāju. Neesmu LV un viss! LV bankas kontu izmantoju tik cik LV tel.num. uzturētu pie dzīvības, par ko sāku domāt, moš atslēgt.. + šad tad esot ciemos LV.

Kino, restorānu & bāra apmeklējumi atgrieza možumu. Pēc nedēļas Oslo trips... Woop woop!
6.-Dec-2017 02:15 pm
Dzīves apnikums nekur nav pazudis..meh..

Bija jāaizbrauc līdz darbam uz ugunsdrošības instruktāžu. Vairāk gaidu praktisko nodarbību, kas izklausās pēc fun.

Pēc instruktāžas ārā pīpējām & šoreiz es biju tā, kas ierosināja aiziet pasēdēt kafūzī.. Vismaz labāk tgd pazīstu mūsu meiteni no Grieķijas. Vēl 1 cilv, ar ko varētu kko pasākt...kaut gan es nevaru saņemties uzrakstīt vēl tā, bet iet satikties ar kaut vai kādu no leišu draugiem.

Vēl lieta, kas totāli besī, ir ēšana. Goda vārds, man ir zb domāt, gatavot & pats ēšanas process arī besī! Pēdējā laikā arvien ilgāk novelku & sevi ir jāspiež kko apēst, lai ķermenis vienu dienu neatslēdzās. Pēc algas jāsaņemās nopirkt pamēģināt tos pulvermaisiņus!
4.-Dec-2017 12:21 am
Nesen vēl priecājos par labo noskaņojumu... Šon laikam bija kulminācija tam, cik ļoti fucked up & nesaprotoša, ko iesākt ar savu dzīvi, es jūtos...
Daudz varētu mainīt darba nomaiņa. Pizdu viesmīles vai da jeb kādu darbu ar cilvēkiem!
...bet. Tik daudz faktoru.
..fuck me.
30.-Nov-2017 03:19 pm
Mjā..mazliet pat sašokējos...
FB reklāmās biju ieraudzījusi paint-by-numbers. Iepatikās viens zīmējums & pasūtīju. Viss ok.
Tracking rādīja, ka nāk no Ķīnas, tāpēc pačekoju Aliexpress.. Šiem arī ir & 2x lētāks. Nu nekas. Skrollojot tur, ieraudzīju vēl vienu ļoti skaistu zīmējumu, kurš tad nu šodien atnāca. Pirmais nāca no kkādas tjip krutās firmas, bet tas, kas šon atnāca - daudz labāk iepakots + atsevišķi uz parastās lapas izprintēts zīmējums. Pirmajā reizē dažkārt bija problēmas, jo kkas aizkrāsojās, kkas nepamanīts & vairs nebija saprotams, kāds numurs ir kur.. Šeit viss smuki. Samaksāju mazāk & dabūju labāk. Heh :)
28.-Nov-2017 02:12 pm
Beidzot pieteicos pastāvīgajai atļaujai. Kkad sen atpakaļ mani atšuva, jo nestrādāju pietiekami ilgu periodu, tad jaunais līgums nepatika & pāris dienas atpakaļ viņiem nederēja vnk līgums. Vajadzēja vēl ziņu no darba, ka vēl tur strādāju.. (blakus vēl n-tajiem dokumentiem, kas jāiesniedz) C'moon vietējais VID takš, viņiem ir jābūt pieejamai info, ka es tur strādāju & tak katru mēnesi maksāju nodokļus. Par laimi šajā periodā bija daudz brīvu laiku apmeklējuma pieteikšanai & šodien tad beidzot. Mīļotajam atnāca apstiprinājums apm ned laikā, bet man teica, ka prasīs līdz mēnesim. Wtf? Un ja tiešām mēnesi, tad z-svētku periods & man tak ārstus vajag..grrr.

Bet savādāk - ir ok. Šon pa mājām kārtošanās & atradu banānu ruletes recepti, ko gribu pamēģināt šim vakaram :) Beidzot stabili pozitīvs noskaņojums :)
26.-Nov-2017 08:45 pm
Čekoju, ko labu sadarīt Budapeštā. Sis' solīja tūri pa bāriem, bet mani interesē arī kkas muzejveidīgs. Radās sajūta, ka teju apmāti ar kara vēsturi. Da figa muzeju par to tēmu, bet gan jau atradīsim kko interesantāku. Vēl mīnuss, ka būsim tur janvārī = daudz kas ciet.

Vēl domāju, vai ar ned nog būs pietiekami, bet varb nedēļa būtu par daudz. Vislielākā škrobe, ka izlidojam 5dien pašā vakarā, kas nozīmē, ka tur jau pāri pusnaktij = pirmā diena pa pipelēm. Bet gan jau. Mums ar Sis' būs uhhh ku daudz ko pļāpāt..ceru, ka vīriešiem arī atradīsies kādas kopīgas intereses par ko runāt. Būs gan dīvaini runāt angliski, jo ar Sis' tik ļoti pierasts latviešu & krievu valodu mikslī runāt. Ja viņas vīrietis nebūs uz vietas, tad ok - latviski, jo manējais krieviski ļoti maz ko saprot...viņas vīrietis atkal tikai angliski vai arī vēl kādā valodā, ko mēs 3 atkal nesaprotam xD
23.-Nov-2017 01:35 pm
Joprojām tumša bilde par ārstu lietām..tuvāko mēnešu laikā jāiet ikgadējais ginekologa check up + spirāle jāmaina.
Līdz šim dzīvojos ar savu prastāko uzturēšanos Norvēģijā atļauju, bet tā kā man nav "upgrade" atļauja, tad man nav šejienes ģim.ārsta. Līdz šim iztiku, bet tā kā man vajag gin., man vajag ģ.ā. vai arī dārgi maksās & būšot čakars visp tikt.
Mēģināju kkādas cenas googlēt..pipec!
Spirāles ielikšana & kas ar to saistīts ~150€... + tikpat par spirāli..un ap 100 par after check up. Pirms chech up jau ar vajadzīgs..
Tās cenas privātai klīnikai. Ceru, ka ar nosūtījumu kkur būs lētāk...LV par visu man aizgāja kkādi 200€. Skaidrs, ka te būtu dārgāk, bet ne jau tik ļoti :/ Un viss tikai tāpēc, ka negribu bērnus tuvāko gadu laikā..nu ja visp gribēšu nākotnē.

Mīļotajam atkal bez-darba posms & sēž mājās. Šon biju domājusi izsūtīt ārā, jo gribās pabūt vienai mājās... Bet šon sola baigo vētru...lai gan hz..varb tieši tāpēc gribēs pats kkur doties xD
..bet visp man nevajadzētu sūdzēties..ok bieži ir mājās, bet arī tās 2ned, ja viņam sanāk nostrādāt mēnesī ļoti palīdz. Plusā sapircies savam hobijam nepieciešamo un sēž ieracies visādās pamācībās & youtube video pa to tēmu...tā ka izmanto brīvo laiku lietderīgi :)
22.-Nov-2017 07:53 am
Man ļoti patīk FB opcija "memories"...Lielākā daļa izmanto, lai šērotu kko ar tekstu "uhhh, pirms tik & tik gadiem/tik daudz laika jau pagājis utt"
Es tik turpinu dzēst huiņu, kas man tur parādās xD
21.-Nov-2017 04:27 pm
Šajā datumā pirms 2g visu pametu & atlidoju uz Norvēģiju.
Joprojām nenožēloju nevienu no lēmumiem, ko esmu pieņēmusi šeit.

Pāris dienas atpakaļ izdomāju, ka zeķu adīšana apnikusi & laiks pirmajam džemperim.. Vēl 1 roka & apkakle.. Un pirmais kucēns pat nebūs jāslīcina. Vienīgais par ko škrobe, ka, lai nebūtu vienmuļa adīšana, ņēmu daudzkrāsaino dziju, bet pārejas posmi ir pārāk lieli. Lielajos gabalos vēl ok, ka ik pēc pāris rindiņām mainās krāsa, bet uz rokām baigi platās strīpas..meh. Anyway man būs ļoti silts ziemas džemperis ikdienai. Kad šito pabeigšu, varēs jau mēģināt ko rakstainu, jo šo adīju super vienkāršā stilā...pietam atradu sliņķu variantu xD

Vēl..vakar paslīdēju un nokritu, kas nebija noticis ļooooti ilgu laiku. Krītot biju tik pārsteigta par notiekošo, ka ķermenis nepaspēja saspringt & atsitu tikai elkoni, kaut izklājos pa visu asfaltu xD Vakar arī bija pirmā diena, kad sniga..patīkama pārmaiņa n-dienām ar lietu un/vai krusu.

Ar nepacietību gaidu nākamos mēnešus. Oficiāli viss ir nopirkts, pasūtīts/atlikta nauda kā piem. "Oslo pass". Vienīgais, kas būs nepieciešams ir ēšanas/dzeršanas naudas. Laikam beidzot būšu iemācījusies visu saplānot tā, ka pēdējā brīdī nav jāmaksā par visu, kas parasti beidzās ar jostas žmiegšanām līdz nākamajai algai :)
This page was loaded Dec 14. 2017, 3:09 pm GMT.