[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
12.-Nov-2014 11:40 pm - Tizla kas tizla :D
Teju 6 dienas dzīvoju bez zonas. Ļoti brīnījos, ka pat Viļņā man nebija :D Izrādās, ka man telefonā nebija ķeksītis pie automātiskas zonas meklēšanas/atrašanas xD
14.-Okt-2014 04:14 pm
Nu tizla kas tizla... Koledžā ierados ar kavēšanos, bet pasniedzējai vēl bija lekcija & nācās vēl uzgaidīt. Mans šīs nakts/rīta murgojums tika pieņemts par labu esam. Tik pāris sīkumi jāpārlabo & būs derīgs nodošanai. Atbrīvojos pusstundu pirms nākamās norunātās konsultācijas..pētīju stundu sarakstu, lai zinātu pie kurām durvīm gaidīt pasniedzēju. Neatradu & ne velti...aizmāršības dēļ biju sajaukusi, pie kuras pirmās jāiet. Otra pasniedzēja jau sen bija mājās.. Nu neko. Turpceļā biju manījusi izkārtni par Medicīnas muzejā esošo dzintara izstādi & piefiksēju, ka rīt pēdējā diena (izrādās pagarināts līdz 18.okt). Tā kā jau sen gribēju aiziet & bija brīvs laiks, gāju skatīties cik maksās.. Pie sevis cerēju, ka mazāk par 5 eirikiem, jo vairāk makā nebij.. Ieeja bija kādi 3, bet kasiere noticēja, ka esmu studente & tiku iekšā pa 1,42 :) Nebiju bijusi muzejā ļoti sen & izstāde likās dikt maziņa, bet bija interesanti. Nezināju, ka tik plaši dzintaru izmanto. Paķēru bukletu par vēl izstādēm..ja nu vēl ko sagribas :)
11.-Okt-2014 08:14 pm
Viennozīmīgi varu teikt, ka Jugland ir super vieta, kur iet peintbolu uzspēlēt!
Zilumus gan vēl neesmu skaitījusi :D
Pārgurums pamatīgs & plusā pozitīvi pavadīta diena! :)
8.-Okt-2014 11:06 pm
Pēdējā laikā..nu lab, jau labu laiku jūtos teju kā tekstiņā "puse draugu ar ģimenēm, otra puse pārāk piedzērušies, lai atrastu telefonu"
Man jau sen nav pohuj, cikos & kāda ieradīšos darbā. Man vajag izgulēties.
Tāpat kā labprātāk aizeju uz kādu lekciju/semināru/apmācībām nekā kārtējo dienu nosēžu krogā/da jeb kur ar alko.
Ja kādreiz 5 dienas nedēļā sēdēju krogā, tad tgd labi, ja 1x. Tgd tik dzīvokļa biedrene ik pa laiciņam viesus atved pēc nakts ārdīšanās. Kādreiz to pat nepamanītu, jo mājās praktiski nenakšņoju..tik, cik pa dienu sakopties, atpūsties & vakarā uz nākamo baļļuku.
...bet mazliet žēl, jo tad tomēr bija jautri. Tas ko tgd daru arī ir interesanti & aizraujoši, bet pietrūkt tomēr tā dīkdienība & degradēšanās... Meh!
30.-Sep-2014 12:49 am
Dienas prieciņš.
Ik pa laiciņam iedomājos, ka žēl, ka teātra izrādes nevar noskatīties vēlreiz, kad sagribas. Bet nu tur arī to šarms :)
Prātam nelika mieru "Izraidītie" uuuuun woulā, oktobra beigās ir! Tiklīdz tikšu pie kādām naudām, kaut lētāko biļeti, bet vēlreiz iziet tam cauri!
17.-Sep-2014 10:55 pm
Ierēcu par kaķi. Uz gultas stāv gan datorsoma gan mugursoma. Vismaz es piefiksēju 3 reizes, kad viņa mainīja guļasvietu no vienas uz otru. Tgd aizgāja gulēt krēslā otrā istabas galā xD
27.-Aug-2014 07:42 pm
Ļoti prasās pēc melnas maikas ar milzīgu fakuci uz tās.
24.-Aug-2014 12:37 pm
Beidzot nopirku plānotāju! Septembris jau aizpildīts. Nezinu, kā to visu uzspēšu.. Bet ne par to šoreiz..
Šķirstot noderīgo info, ko liek plānotājiem beigās, uzzināju, ka pastāv pakalpojums "Maksā zvana saņēmējs"
Jau sen kā pieslēgums & principā nevajag, bet esmu sajūsmā par tādas lietas esamību!
22.-Aug-2014 08:35 am
Sasmējos, ka biju vienīgā, kas nezināja, ka kolēģe ir stāvoklī.. Iemesls? Tāpēc, ka nepīpēju & nevienmēr sastādu kompāniju. Bet tieši pīppauzēs tiek pārrunātas interesantākās lietas..
Bet lepojos, jo nu jau vairāk par gadu ir pagājis, kā vairs neļuļķēju (atcerējos literatūras stundas).
20.-Aug-2014 05:08 pm
Ar Alvas kliedzienu & Vara ratiem ātri tiku galā.. Bija patīkami pārlasīt & atsvaidzināt atmiņā piemirsto.. Šodien sākšu Dzelzs apvārdošanu. Patīkamās gaidās :)
This page was loaded Nov 23. 2014, 6:44 am GMT.