[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
8.-Maijs-2019 01:55 am
Labāk vēlāk nekā nekad xD
Pirms 2 ned centrā pārvietoja autobusu pieturvietas... Nu neko, pēc darba 3 min vietā šo laiku čāpoju teju 10 uz jauno (un kā man likās - tuvāko) pieturvietu. Šovakar braucot mājās pēc darīšanām pilsētas otrā pusē, uzzināju, ka ir vēl viena jauna pietura - fucking aiz darbavietas ēkas stūra, ka knapi divus dūmus no cigaretes var nopīpēt un jau būtu pieturā xD

Pēc-pusnakts gardumu taisīšanas niķis nav pārgājis. Ar 4to mēģinājumu beidzot atradu pieneņu pļavu! Tomēr šogad būs mums mājās pieneņu medus.

Par mājām runājot...sākušās šaizes ar pārvākšanos. Jaunā dzīvesvieta ir atrasta un līgums noslēgts.
Klapatas tieši ar izvākšanos no šī dzīvokļa. Bija jau epopeja ar to, ka mums vajagot izvākties mēneša sākumā, jo atrasts īrnieks, un 3 e-pastus par to, kā mēs vismaz mēnesi iepriekš informējām par plāniem utt, neviens neesot saņēmis. Pēc print screen nosūtīšanām nomierinājās un sarunājām, ka 20 datumā mēs pametam telpas. Nesen aizrakstījām, lai precizētu 2/3 mēneša īres apmērus, ja jau uzreiz pēc tam ievācas jauns cilv, kāpēc mums maksāt pilnu summu? ...Pieprasa pilnu summu, jo esot kompensējis (Is that really a thing?) tam cilv to, ka viņš nav varējis uzreiz ievākties, jo mēs, redziet, šitā izdarījāmies un gribējām palikt ilgāk.

Fucking kidding me?! Viss tika ziņots un mēs jau tā mēnesi būsim LV ar milzīgiem tēriņiem + jaunajā dzīvoklī maksājam pilno īres maksu.....un to 1/3 īres maksu es biju norakstījusi priekš pēc-kāzu mini tripa, kas vairāk pārsteigums manējam, jo viņš galamērķi uzzinās tikai lidostā.

...visp tgd sēž iekšā bailīte par atslēgu atdošanu. Bļin, nu bija sajūta, ka ievācoties jāuztaisa video/jāsafočē visus defektus, lai mums nepiesien un vēl izdomā kko novilkt no depozīta. Vannas istabas skapīša durvis vēl salabosim, jo nevaram atcerēties, vai tas bija vai mēs sabojājām..tomēr 2,5g te nodzīvots. Bet piem. nosūcējs virtuvē...Nu ok, par to mums vēl ir e-pasti, kur jautājām, vai mums tiks kompensēts, ja nomainīsim. Atrakstīja, ka netiks, tāpēc neko nedarījām.
25.-Apr-2019 02:55 am
Piedrāzt to sasodīto pieneņu medu... Daba visur apkārt, bet norm pļavu ar pienenēm neatrast. Nu wtf? Protams, ceļmalas pilnas, bet tādas jau neņems. Tā kā 2 iepriekšējās reizes biju pēc darba un nebija spēka vairāk par 2h vazāties pa piemājas takām, šorīt devos ārpus pilsētas. Lai arī nepiepildīju brauciena mērķi, toties atklāju jaunu apskates vietu + sev bija challenge vienai pašai doties kalnos/mežā un pietam nepazīstamā vietā. Kkā iepriekš vnm biju ar kādu un vienai vnm bijis bailīgi, bet te viss tikai pašai uz sevi paļaujoties :)

Tā kā tas tika paveikts, ķēros pie nākamā challenge - gym. Iepirku nepieciešamo treniņiem un devos uz vietu, kuru jau iepriekš noskatīju, ka patīk piedāvājums. Varb valoda vai vēl kkas info galda meitēnam, bet mani vairāk atgrūda nekā piesaistīja. Pēc izskata ar nu - make up vēl uz robežas, bet tās mākslīgās skropstas..grrr! Kāda jēga no kā tāda, ja no gabala var pamanīt, ka fake?! Vēl lielu lomu nospēlēja, ka man ļoti nepatīk, ka svešs cilv stāv tik tuvu, cik viņa..par spīti maniem mēģinājumiem visu laiku palielināt atstarpi. Tā arī pametu to iestādi.

Toties vakara noslēgumā bija pasēdēšana ar kolēģēm un izrādījās, ka viena ar jau labu laiku cenšas saņemties iet uz gym. Tgd meklējam kko, kas derētu abām.

Ok, pats pats vakara noslēgums ir tāds, ka dzeru rumu, jo Cielaviņā vajadzēja un mazākais nopērkamais tilpums bija 0,5...heh :)
20.-Apr-2019 04:32 pm
Izdomāju, ka vectēvam uz jubīli dāvināšu printētu dzimtas koku. Sāku nožēlot savu ideju :D

Kolēģe no Polijas iekš "myheritage" aizrakusies teju 200 gadus atpakaļ, bet man pagaidām ar diezgan precīzu info nesanāk atrast saites pat ar vectēvu...
Sameklēju vēl pāris adreses, bet, ja 2ned trial laikā neatradīšu neko sakarīgu, būs vien jāpasūta caur kompāniju, kas sola 3-4 mēnešu laikā atrast info. Cik gan tas brīnums izmaksās, hz.
19.-Apr-2019 09:13 pm
Nu nopietni? Jau darbā sāku justies jancīgi un tiklīdz tiku mājās toč skaidrs - slima... Tieši, kad jāsāk ņemties ar max atdevi! :@
19.-Apr-2019 10:30 am
Kāzu lietas diezgan raiti notiek, bet jau ar šaizēm un pārplānošanām. Tomēr vēl ir stabila cerība, ka līdz galvenajai dienai sagatavosimies pietiekami labi :)

Vakar pēc atlidošanas secinājām, ka pārtikas veikali jau svin lieldienas un vaļā bija tikai Āzijas preču tipa veikals, kuram es vnm metu līkumu, jo biedēja tur apkārt esošo cilv klāsts... Nebija nemaz tik traki. Veikals izrādījās daaaudz lielāks nekā izskatījās no ārpuses un milzīgs preču piedāvājums. Vakar visvairāk priecājos par sienu, kas bija nosēta ar tējām, bet kādu dienu iešu vēlreiz kārtīgāk pačekot.

Lai arī atlidojot bija sajūta, ka gribās kko darīt, darīt un darīt, bet visu vakaru tikai skatījāmies filmas un iekavētos seriālus.
Btw "Ralph Breaks the Internet" ir the best multene, ko pa ilgiem laikiem esmu skatījusies. Protams, vairāk jau bērniem, bet arī pieaugušie šo to no turienes var likt aiz auss :) Un tā Shank čiksa...uhhhhh! ^_^

Pagaidām noskaņojos uz došanos uz darbu, bet tā plānu pilna galva un ideja vienu no viesistabas sienām nosēt ar plānošanas grafiku un to-do lapiņām.

Un un un...nākamā mēneša 19. datumā būs pēdējā darba diena šajā iestādē...burvīga sajūta!
4.-Apr-2019 03:35 pm
Kad vajag atcerēties kādu konkrētu notikumu, eju šeit. Bet, draņķe, ne visu pierakstu. Tieši pretēji, pēdējā laikā ar vien mazāk, kaut arī lietas notiek.

Vasara tiks sākta ar jaunu dzīvesvietu un jaunu darbu. Pilnu slodzi nevarēja man piedāvāt, bet vismaz kaut kas, kamēr atradīšu kko stabilāku. Plāni gatavi :)

Ignorēju savu zobārstu, lai gan vajadzēs aiziet parunāt par variantiem, jo man patīk plati smaidīt un... Par protēzi pohuj, pat ļoti ok gan skats gan nēsāt, bet tas pieaudzētais brīnums izskatās kā no citas pasaules.

Par zobiem runājot, nākamnedēļ savos teju 30 gados pirmo reizi došos pie higiēnista xD

Vēl drīzumā lielā sapulce par dzeram-naudām. Būs jāsaņemas kārtīgi iziet cauri likumiem, ja nu priekšniecība izdomās čakarēt. Lai gan kopš mūsu kolektīvās vēstules, darbā cita atmosfēra. Nav arī dzirdēts no šamiem, ka mūsu dzeramnaudas apjomi nav sasnieguši limitus xD Nu vai arī pārāk aizņemti ar jaunajiem cilv, jo maija beigās 3 no 4 senior viesmīlēm vairs tur nestrādās.

Ar nākamo ned par brīvo laiku varēs aizmirst. Arī pūra lādes lietas tomēr neiet tik raiti kā paredzēju, bet laiks vēl daudz maz pietiek :)
24.-Mar-2019 01:40 pm
Mazliet uztraukums sāk rasties. Vēl gan par ātru nopietni meklēt darbus, jo uz tik ilgu periodu uz priekšu nemeklē. Tik un tā, nekā diži jēdzīga nav piedāvājumā.
Otrs restorāns, kur biju uz interviju, atbildēja, ka pārāk ilgu periodu no sezonas būšu prom un var piedāvāt tikai extra help maiņas. Nu vismaz kkāda opcija. Bet atkal "bet"...ja viņiem būs ok, ka es sāku jūnija vidū, jo līdz kāzām šādā situācijā labāk palieku pilnā slodzē pašreizējā vietā.

Nosacīti par darbu runājot... Ļoti patīkamā sajūta bija redzēt, cik ļoti iepriecināju vienu galdiņu ar tādu sīkumu, kā, ka mācēju zīmju valodā pajautāt, vai viņi vēlās kafiju, tēju, desertu. Aiz priekiem vēlāk mājās pačekoju vēl pāris vārdus/zīmes :)

Tiešām žēl, ka īpaši nenovērtē zinošos darbiniekus. Nesenais algas pielikums ir tik smieklīgs, ka nav jēgas diži pieminēt.
Savu vārdu kopā ar "palīdzi/ko man darīt/kāds plāns" dzirdu ļoti bieži no kolēģiem un ne jau tikai no jauniņajiem. Nemaz nerunāsim par momentu, kad aizvakar maksājumu sistēma nobruka.

Vēl gaidu, kas būs ar dzeramnaudām. Pagājušo mēnesi visp neiedeva likumu huiņas dēļ, jo gaida sīkāku info no valsts. Dikti jutās, bet nu vismaz ar nākamo algu kopā ar par 2 mēnešiem dzeramnaudas izmaksās. Dzirdēju baumas, ka varb pat visp noņems tādu opciju, ja valsts izdomās, ka darba devējam jamaksā %, ko šobrīd darbinieki maksā.
19.-Mar-2019 09:29 pm
Priekšniecība pat vairāk nejautā un vnk ieliek sistēmā maiņu.. Teju jāpriecājas, ka vismaz ne iepriekšējā vakarā pēkšņi atnāk paziņojums no sistēmas, bet veselas 2 dienas pirms.

Anyway, vakar biju uz interviju. Pat nezinu, ko rakstīt. Kkāda ne-sajūta saistībā ar to vietu. Cenšos saprast, vai vnk bailes no pārmaiņām, vai kas... Nedēļas laikā došot ziņu.
14.-Mar-2019 11:55 am
Vakar bija pasēdēšana ar "old gang". Vēl viena šon iesniegs atlūgumu. Pēdējā palikusī no "vecajām" to darīs pirms vasaras.
Tiešām vienīgā labā lieta tajā restorānā ir fantastiskais kolektīvs :) Ar meitenēm runājām, ka būs jātaisa lielais pārtijs, kad visas būs beigušas tur strādāt xD

Pēc pēdējo laiku notikumiem, kurus apspriedām, izskatās, ka priekšniecība pati grib tikt vaļā no vecajiem darbiniekiem. Domāju gan, mēs esam palikuši neērti viņiem. Iepazinušies ar informāciju, kā lietām jābūt, un uzdodam jautājumus. Big boss priekšniecei esot sūdzējies, ka tik maz cilv, kas runā norvēģiski tur strādā. A par ko viņi brīnās? Visi šejienieši zin, ka šis restorāns ir worst place to work. Var spiest tikai uz iebraucējiem=muļķiem. Sasmējāmies atkal arī par to, ka mums tak neļauj apmācīt jauniņos. Tikai priekšniecība tgd to dara...bail, ka kko izpļāpāsimies un + grib vairāk dresēt kā viņiem vajag.

Tik daudz domu/plānu, kā rīkoties kurā situācijas variantā, bet vispirms jāgaida pirmdiena!
8.-Mar-2019 11:47 pm
Kad atjaunoju CV, iemetu arī, ka mācos lietuviešu valodu. 4 valodas ir forši, bet 5 skan vēl labāk xD
Rakstot motivācijas vēstuli, radās sajūta, ka es piesakos uz menedžera amatu...nebūtu slikti ar laiku uzkāpt līdz tam.

Anyway jau atbildēja un 18-tajā intervija :)

Jau bik uztraukums. Ne par to, vai būšu gana laba, lai mani pieņemtu, bet tas, vai viņiem būs ok mans lērums ar nepieciešamajām brīvdienām. It īpaši mēnesis priekš kāzām un viss, kas ar to saistīts..
This page was loaded Maijs 21. 2019, 9:35 pm GMT.