[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Recent Entries 
24.-Jun-2017 02:00 pm
Pārāk trekna šokolādes siera kūka, aliņi & random filmas...
Pīppauzē runājoties, sapratu, ka man nemaz nav daudz jāņu stāstu... Pa visu dzīvi tikai 3 iespaidīgāki vakari.. Pārējie vai darbā vai pilsētā... Nu šis gads nebija izņēmums. Mazliet gan žēl, ka neaizgājām uz nepārāk tālo saulgriežu atzīmēšanu ar tjip pasaules lielākā ugunskura dedzināšanu.

Vasaras pirmais mēnesis gandrīz beidzies & ne reizi neesmu uzvilkusi kleitu. Vakar nezkādēļ nopirku vēl vienu. Pat šortos tik 1x esmu izgājusi. "vasara"
15.-Jun-2017 05:06 pm
Ar vienu no val.k. biedrenēm panesies pusdienot kopā pēc nodarbībām. Sīkums, bet patīkami. Pietam ļoti interesants un jauks cilv....un - lietuviete. Kkā man tik šie apkārt xD

Šodienas smiekliņš bija par mūsu prieku, ka grupiņai pievienojies čalis...pietam no Francijas...visas sajūsmā par to kā viņš visu izrunā un vienalga kurā valodā xD
12.-Jun-2017 12:12 pm
Nesen val. kursu pārtraukumā pļāpāju ar vienu no lietuvietēm. Kursos tikko bija pastiprināti ņemta gramatika & es pieķēru sevi piemērojam norv.val. likumus krievu valodai, kuru izmantojam saziņai savā starpā.

Joprojām neuzskatu norv.v. par baigi sarežģīto valodu. Tik cik vārdiņus/izrunas samācīties.. Nu ok gramatika & kaudze ar izņēmumiem, bet tā kā ikdienā pielietoju, tad diezgan bieži palīdz tas, ka jau esmu dzirdējusi/lasījusi & saprotu aptuveni kā kam jabūt :)
18.-Maijs-2017 01:27 pm
Kā, pie velna, cīnīties ar stresu... Riktīga dusma uz sevis... Vakar bija Norv. konstitūcijas diena & tāpēc darbā pizdjets daudz cilv. Un jau no maiņas sākuma stresoju jau pie pāris galdiņiem, kaut man bija iedota mazākā stacija.. Kad zapara beidzās & dabūju papildus staciju, pie teju 10 galdiņiem tāds chill & viss tik raiti gāja,ka gāju čekot, vai kolegēm nevajag palīdzēt... Kas nozīmē, ka varu mierīgi tikt galā arī ar lielāku apjomu. Grrr...
Kā arī smiekls par manām attiecībām ar Evu... Nu jūtami uzēdusies..vairāk tas, ka manu, ka ļoti labprāt izmanto situācijas, kad man kkas ne tā sanācis & uz to norāda. .šitais gan izteikti tikai, kad priekšniecība tuvumā... Nu es neteiktu, ka man ir baigi siltās jūtas pret viņu + nav nemaz tik fantastiska viesmīle & wanna be team leader par kādu viņa sevi uzskata...

Anyway...visu laiku iekšā, tas, ka jākļūst labākai VS. cilv kas tur pastrādājuši/dzirdējuši, saka, ka vergu darbs ar neatbilstošu samaksu + nekādu izaugsmes iespēju...un tad negribās censties... Meh... Joprojām nostrādāšu vasaru & tad redzēs, ko tālāk..
12.-Maijs-2017 04:31 pm
Kas par hui*u? Centies atvieglot sev dzīvi & pērc tikai melnas zeķes.
...un te es sēžu, pie melnu zeķu jūras un dalu pa kaudzītēm, jo materiāli, nokrāsas & garumi manāmi dažādi. Grrr!
11.-Maijs-2017 10:58 am
Tāds kā mazais prieciņš..valodas kursos ik pa laiciņam parādās uzd. kad tiek doti vārdi & mums tas vārds jāizskaidro, to nepasakot...tik šon sapratu, no kurienes tas - Alias :D
9.-Maijs-2017 11:25 pm
Šon piefiksēju, ka pat sāk tracināt, ka arvien vairāk saprotu, ko uz ielas runā...gribi negribi sāc ieklausīties... 4dien pēdējā lekcija iekš A2 līmeņa... Nākam2dien pirmā iekš B1/1 Kad šitais beigsies, būs pauze & ar rudeni B1/2 sāksies. Rudenī būs iespēja likt valsts eksāmenu..moš būs jāpamēģina intereses pēc.

Pēdējās dienās noskaņojums gan diezgan nekāds & viss besī...Pat nezinu, vai par daudz visādas emocijas vai par maz, bet nevaru konkretizēt & tāpēc tā. Darbā vismaz viss daudz maz vienā līmenī.
..varb pie vainas šī brīža finansiālā situācija, bet principā jūnija beigās visam vajadzētu nokārtoties & varēsim sākt atlikt naudiņas mūsu lielajiem plāniem. Nu cerams.
2.-Maijs-2017 11:46 pm
Šovakar Wardruna tā bliež pa smadzenēm, ka nezin, kur likties!
Kā man toreiz viņu koncī jumts neaizbrauca? XD
1.-Maijs-2017 02:11 pm - Šodienas realizācija
Es savos 27g nebiju ne reizi gatavojusi omleti...vismaz nevaru atcerēties tādu notikumu xD
27.-Apr-2017 10:32 pm
Runāju ar drušku no LT... Jau paspēju aizmirst, par kuru valsti runāja, bet tur esot ekonomika dirsā & cenas uz leju.. Šamai vajadzīga specifiska operācija žoklim, par ko LT prasot pie 10-15k eirām. Tajā valstī vien 1-1,5k €.
...bet visp pipec dzīvot ar apziņu, ka jebkurā brīdī var kkas ieklemmēties & žokli neatvērt = uzreiz operācija, kkādi metāli iekšā & cerēšana, ka organisms neatgrudīs. ..
This page was loaded Jun 29. 2017, 3:29 am GMT.