[sucker's dreams]
...I guess I thought you had the flavour
Līdz-dzīvotāji. 
13.-Dec-2018 06:06 am - Ļoti garš ieraksts
Tā, kā es tikko pamodos, un manas smadzenes vēl nav gatavas sagremot anatomiju angliski, tad es domāju, a davaij, uzrakstīšu par laika plānošanu, lai iekustinātu smadzenes.
Kā jau es daudzreiz minēju, man laika nav, izņemot dienas, kad man izdodas piecelties agri. Piemēram, šorīt 5:11. 6:08 es esmu tikusi līdz pirmajai kafijai un datoram/anatomijas pierakstiem un grāmatām. Ja Izabella gulēs, man, iespējams, ir 3h produktīva laika (produktīvums sāksies aptuveni pie 3ās kafijas).

Šobrīd es izmantoju galvenokārt timeblocking google kalendārā (nē, es neizmantoju alternatīvas gūglei savu datu aizsardzības nolūkos) un Trello.
Vakarā pirms gulētiešanas saplānoju nākamo dienu, tā kā ar bebi daudzas lietas atkārtojas automātiski, plānošana aizņem varbūt 1-5min. No rīta, atkarībā, no patiesā pamošanās laika nedaudz piekoriģēju. Piemēram, šodien pamodos agrāk nekā plānoju, līdz ar to būs vairāk laika anatomijai. Pa vidu atstāju daudz nesaplānota laika, jo zinu, ka to aizņems Izabella.

Tā, kā ne vienmēr izdodas visu izdarīt, paralēli iekš Trello man ir veicamo darbu saraksts, lai nepadarītie darbi nemanot nepazustu.

Trello, man ir vairāki saraksti:
Done, kurā metu visus padarītos darbus.
Today, kurā ir 1-3 lietas, ko es gribētu todien paveikt sakārtotas pēc svarīguma, galvenais, ka izdodas izdarīt kaut vienu, pašu pirmo.
Tomorrow, kurā samestas lietas, ko tā kā vajadzētu izdarīt tuvākajā laikā.
Un tad vēl pāris (daudzi) saraksti, kuros vēlākā nākotnē veicamie darbi sadalīti pa kategorijām (piemēram, Anatomijas kategorijā, man ir samestas tēmas, kuras mācīties, un lēnam to apgūstot, lietas no vispārējās Anatomijas kategorijas pārvirzās uz Tomorrow, un tad, uz Today kategoriju, un tad uz Done. Mājas kārtošanas/tīrīšanas darbiem ir sava kategorija. Pārdodamajām lietām, ko vajag safočēt un salikt internetos, ir sava kategorija. utt.)

P.S. Lai būtu viss vizuāli patīkami un saprotami, vēl arī trello darāmie darbi ir apkarināti ar krāsainām birkām, piemēram, viss, kas ir saistīts ar mācīšanos, zaļš, viss, kas saistīts, ar mājas kārtošanu, dzeltens, utt. Attiecīgi arī google kalendārā, visi darbi ir tajās pat krāsās, kurās tie parādās trello.
P.P.S. Es nezinu, kāpēc, plānot man ir vieglāk angliski, nekā latviski.
P.P.P.S. Tas patiešām neaizņem daudz laika. Sākotnēji varbūt 1-3h, lai to visu izdomātu un uzsāktu. Un tad 5min vakarā, 5min no rīta, un pa dienu tik cik samest padarītos darbus Done sadaļā.
12.-Dec-2018 10:38 pm
Ja esmu "Aijas" un "Saplēstās krūzes" fane,kas vēl no latviešu literatūras man varētu patikt?
12.-Dec-2018 06:42 pm
Kur nopirkt balto mālu pēc iespējas bez piemaisījumiem? Tādu, ko var ļaut kaķim laizīt (vets atļāva, ja reiz lops uz to tendēts). Pirms eju uz Drogām un pētu sejas masku sastāvus, pajautāšu jums, maz kas, cilvēkiem visādi darbi un hobiji.
12.-Dec-2018 01:06 pm - #Manchester
Čau, cibuki!
Ieteikumi (vietas, dzīvā mūzika, slepenie brīnumi) Mančestrai?
Būs tikai divas dienas, bet gribas foršas.
12.-Dec-2018 12:00 pm - mēbeļnieki
meklēju iebūvējamo mēbeļu izgatavotāju pēc individuāliem pasūtījumiem, šoreiz aktuāli sienas skapji (bet parasti izgatavo arī virtuves).

varbūt jums ir kāda laba pieredze ar kādu šādu kantori? ar sakarīgu price/performance attiecību?
12.-Dec-2018 11:46 am
Klau, vai kāds zin ko pr tādu padomju laika iestādi kā "Latvijas vieglās rūpniecības zinātniski pētnieciskais institūts?" Internetā viss kas atrodas ir adrese Brīvības 204 un tas, ka likvidēts 1996. gadā.
Varbūt kādam ir zināms cilvēks vārdā Agris Krīgers vai Raitis Kalniņš, kuriem droši vien ir virs 60 gadiem un kuri 80. gadu sākumā/vidū varētu būt strādājuši šādā institūtā par pētniecībā un/vai programmēšanā?
11.-Dec-2018 09:10 pm
Kāpēc 90tajos es reizēm piedzīvoju gopstopu, bet tagad nē? Vai tāpēc, ka es biju maziņš un vājš, vai arī kultūra mūsdienās ir uzlabojusies?
11.-Dec-2018 02:08 pm
Gribaas piirsingu klitoraa... Interesanti LV to var taa normaali uztaisiit.
11.-Dec-2018 11:42 am - samsung
darba telefonam, samsung, ar zināmu regularitāti pazūd kāds kontakts telefongrāmatā. zinu 100%, neesmu dzēsis, bet kontakts pēkšņi vairs nav.

ir kādas idejas, kas tā par debilu fīču, un kas to trigerē?

darba telefons, tā ka svarīgi...
10.-Dec-2018 09:43 pm - koka karotes
labvakar!
kur pašlaik manītas glītas koka karotes? Staigāt-meklēt nav īsti laika, tik vien kā aiziet-nopirkt. Ze svētku dāvanām. Paldies!
10.-Dec-2018 07:13 pm
kur varētu atrast un nopirkt sērijas "cilvēks un sabiedrība" grāmatas? varbūt kādam ir lieki eksemplāri pārdošanai?
10.-Dec-2018 05:28 pm - iesauku kultūra
vai nav kāds zinātnisks apcerējums par to, kāpēc 20. gs I puses totalitārie līderi - kā staļiņs, trockis un ļeņins - sevi sauca iesaukās? Vai arī tie bija oficiāli vārdi (pasē)?
vai daļa fin de siecle/1905 mantojuma, kur arī nāk Rainis?
Ko šī iesauku kultūra liecina?
10.-Dec-2018 03:35 pm
Esmu pilnīga blondīne,un ļoti gribu plašu atskaņotāju. Gribētos Pioneer (PL-990), bet netieku gudra, vai tam brīnumam skaņa nāk ārā pašam vai klāt vēl jāpērk tumbas aka skandas un beigās būs sālīti. Uz ko man specifikācijā jāskatās? Kas ir ieeja un kas- izeja? Un kas ir bluetooth tiešsaistes atskaņošana? Jūtos kā muļķe. :)
10.-Dec-2018 10:26 am
Sveiki!

Kāds, lūdzu, varētu ieteikt, kur ekonomiski nopirkt glītas gaismas bumbu virtenes? Kāda vispār būtu vidējā cena par sakarīgu kvalitāti? Internetā atrodu no pāris līdz pārdesmit eiro.
9.-Dec-2018 03:23 pm
Gribās atkal uzstāties stand up, bet bail stāstīt nesmieklīgus jokus aptuveni 50 cilvēkiem. Sen neko neesmu rakstījis un dzīvē ar pārāk jautri joki pa ceļu nenāk.
9.-Dec-2018 02:40 pm
Indukcijas divriņķu plītiņu, pieļauju, var gādāt dajebkādu ķīniešu lētuci. Tāpat būs energoefektīvāks par jebkuru elektrisko spirāļu vai keramisko. Bet kā ir ar traukiem? Latvijā pieejamie brendi price/performance ziņā. No Tavas pieredzes. Kurus zīmolus vnk nedrīkst pirkt? Un vai pietiek ar traukiem, pie kuriem vnk līp magnēts apakšā, vai tomēr obligāti ar norādi par indukcijas plīti?
Gūglējis par šo jautājumu vēl neesmu, ceru uz kādu stāstu iz pieredzes.
9.-Dec-2018 08:58 am - Vīza uz Krieviju
Cik ilgā laikā var iztaisīt vīzu uz Krieviju apm. uz 5 dienām cilvēkam parastajam?
Vai tas tiešām var ievilkties uz mēnešiem?

Paldies!
8.-Dec-2018 02:26 pm - Tas jāieraksta skurstenī
Ko tas nozīmē? Vai šo teicienu jūs uzskatāt par bieži lietotu, parastu?

Paldies!
8.-Dec-2018 10:55 am
https://www.visidarbi.lv/darba-sludinajums/buvdarbu-vaditajs-a/5c0a7c9b6ef76 šis jaatzīst vienkārši spridzina. Būvdarbu vadītāju ar algu 1200 bruto lv varētu būt interesanti pamēģināt atrast :)
7.-Dec-2018 07:02 am
Kuru garšīgo un aromātisko alkoholu jūs lietojat, lai pārlietu novembrī taisītās Ziemassvētku kūkas?
6.-Dec-2018 02:02 pm
Oi, galva nesalst, šitik augstā zirgā sēžot?
6.-Dec-2018 11:07 am - It'ssssss Harry Potter!
Vai kāds varbūt gribētu atbrīvoties no Harija Potera grāmatām latviski?
Vajadzētu, sākot no trešās.

Kādu brīdi Jumavā bija, bet tad gada sākumā bija hajs par to, ka viņiem vairs nav licences tirgot -- kas tagad notiek, nezinu, bet, ja kādam nevajag, es labprātāk nopirktu tā, nekā vēl skraidītu pa grāmatnīcām.
5.-Dec-2018 09:57 pm - Šuvēja
Vai kādam ir zināma ne pārāk dārga šuvēja Rīgā? Vajag uzšūt tērpu karnevālam.
5.-Dec-2018 05:24 pm
Iesakiet lūdzami kādu vietu, kur šovakar vai rītnorīt Rīgā tikt pie riktīgi labas piparkūku mīklas. paldies.
4.-Dec-2018 10:14 pm - Mekēju jaunu vieglu datoru
Kas varētu vienlaikus būt piemērots regulāram darbam ar photoshop un retākai, bet labai video montāžai. Svarīgi, lai nav atspīdumu ekrānā. Skārienjūtīgs/ ar zīmuli navigējams ekrāns ir lieliski. Pēdējo man zināmo iOs failu saglabāšanas principi nē. Nu vispār ne pārāk MB. Bet arī ne nezināms ražotājs. Bet arī kaut cik saprātīga cena.
Magic, magic computer?
Varbūt ir kāda ideja?
This page was loaded Dec 13. 2018, 10:46 am GMT.