User Profile
Friends
Calendar
Zarathoustra des classes moyennes

Below are the 25 most recent journal entries.

[ << Previous 25 ]

 

 
  2015.04.18  23.59
---

Par KK eseju / lekciju un latviešu vanabī inteliģences reakciju - pirmdien.

 
 


 
  2015.04.17  14.18
---

Šodien, sēdēdams vienā stipendiju dalīšanas komisijā, satiku divus divpadsmitklasniekus, kuru vārdus ir vērts iegaumēt - pieminiet manus vārdus, pēc gadiem 10-15 viņi būs spilgti mūsu nācijas intelektuālās elites spīdekļi. Viņu personības ir tādas, ka uzreiz gribas noņemt cepuri.

Pirmo čali sauc Mārcis Ošiņš, viņš nāk no pazīstamas inteliģentas Rīgas ģimenes, mācās Rīgas vācu ģimnāzijā, vēlas studēt filosofos, vidusskolēns būdams, raksta recenzijas "Rīgas laikam", un ir, mācoties gadu Austrijā, mēģinājis izlasīt Vitgenšteina "Traktātu" oriģinālā.

Otro čali sauc Rimants Žogota, viņš nāk no Kārsavas novada Mežvidu pagasta, kopš 10. klases mācās Rīgas 1. ģimnāzijā, ir Latvijas komandas sastāvā pasaules dabas zinātņu olimpiādē saņēmis otro vietu, ir savā vecuma grupā viens no labākajiem vieglatlētiem Latvijā, vēlas studēt ķīmiju, strādāt organiskajā sintēzē un būt sava dzimtā pagasta mecenāts.

Baigi labi ap sirdi paliek, ar tādiem ērgļiem parunājoties.

 
 


 
  2015.04.14  11.43
---

Ņirgāšanās.

===


[14.04.15 11:27:41] Mēness Bērns: Pasaules labākā note-to-editor:
from_name => ivars
from_email => i********@inbox.lv
atsauksme => Ko Jus man uzbazaties ar tam stulbam reklamam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Honda vispar man nekad nav patikusi ,bet man 2 min jaskatas tas stulbums,jo to reklamu nevar aizvert !!!!!!!!!! Ja Jus gribat ,lai es skatos reklamas,tad maksajiet !!!!!!!Ludzu man atbildet !!!!!!!!!!!!!
[14.04.15 11:37:13] SSS: Varētu pavaicāt, kas viņam pret Hondu
[14.04.15 11:39:09] JJJ: Atbilde: "Vai jums ir pretenzijas tikai pret šīs markas automašīnām vai arī pret automašīnu reklāmām kopumā? Mēs piedāvājam arī citu produktu un pakalpojumu reklāmas citās sadaļās."
[14.04.15 11:39:54] Mēness Bērns: Jāaizraksta, cik viņš grib. Moš, ir iespējams civilizēti vienoties.
[14.04.15 11:40:26] SSS: Varbūt tur ir interesants stāsts, kāpēc Honda viņu tā aizvaino. Varbūt viņu bērnībā sita tēvs, kurš pārvietojās ar Hondu.
[14.04.15 11:40:41] GGG: 'Vai jūs paciestu Honda reklāmu, ja tai blakus būtu vienradzis?'
[14.04.15 11:41:00] RRR: trakākais, ka viņš nabags nevar aizvērt neko
[14.04.15 11:41:42] GGG: tā varbūt tagad visi virinātāji saka - honda neļauj neko aizvērt

 
 


 
  2015.04.13  12.22
---

Jē jē jē jē jē jē!

Einfeldam jauna grāmata!

 
 


 
  2015.04.13  09.11
---

Episku laikmeta maiņu elpu vakar gadījās piedzīvot pirms gulētiešanas.

Nolēmu pirmoreiz mūžā izlasīt "Budenbrokus". Tā kā "Burvju kalns" savulaik man patika ļoti un atstāja dziļu un ilgu pēcgaršu (ne velti Robertam Smitam "Burvju kalns" ir viena no mīļākajām grāmatām, un ar to čalīti man sapas daudz kur) , bet "Nāve Venēcijā" likās visai pasājš štrunts, tad jau pasen lūkojos plauktā uz "Budenbrokiem", tīksmi domājot par interesantām baudām, kas stāv priekšā, kad pieķeršos. Tā arī ir - esmu pirmās 60 lappuses izlasījis un pagaidām ļoti patīk, bet nu - pie lietas!

Lasu, lasu, un, saprotams, paņemu viedtālruni, lai paskatītos, kā tas viss izskatās kartē. Ierakstu "Lubeck Marienkirche", un man parāda kvartālu mūsdienu Lībekā, kurā kā svarīgi ir iezīmēti trīs šādi objekti:

- Buddenbrook House
- Restaurant Ali Baba
- Nudelkontor Musawi

 
 


 
  2015.04.10  11.33
---

Kā mums ar to franču hokejistu klājas:

leta: Luiks Lamperjē
bns: Luī Lamperjē
focus: Loiss Lamperjē
diena: Liuks Lamperjē
wikipēdija: Loiks Lamperjē

 
 


 
  2015.04.09  13.55
---

Meanwhile in Latvian journalism...

http://www.tvnet.lv/egoiste

 
 


 
  2015.04.09  10.40
---

Ahujeķ!

===

Sveiki

Lūk preses relīze/

Biedrība “Eirāzijas Savienība” lūgs Krievijas Prezidentu atdzīt vairākas Latvijas Pilsētas, par Varoņu Pilsētām!

Otrā Pasaules kara 70.gadadienas ietvaros de jure biedrība Eirāzijas Savienība lūgs Krievijas Federācijas prezidentu Vladimiru Putinu atdzīt par Varoņu pilsētām Rīgu, Liepāju, Rēzekni un Daugaupili, jo šo pilsētu iedzīvotāji braši cīnījas pret okupantiem – nacistiem, un viņiem gods un slava! Kā arī minam ka biedrība joprojām nav regīstrēta Uzņemumu registrā un atbildi par registrāciju no TM Uzņēmuma registra gaidām šodienas laikā, Ceram un sapratni un cieņu.


Valdes priekšsēdētājs Jānis Kuzins

 
 


 
  2015.04.08  09.47
---

Nē nu šodien ir brīnišķīgo jaunumu diena!

===

Radošo domu un sajūtu studija "METI" info@meti.lv
9:33 AM (12 minutes ago)
Subject: KONFERENCE "DĒSELES CEĻŠ CAUR PIRTI
to:---

LABDIEN!
ESIET LAIPNI AICINĀTI 18 APRĪLĪ RĪGAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMĀ UZ
KONFERENCI "DĒSELES CEĻŠ CAUR PIRTI"

 
 


 
  2015.04.08  09.42
Beidzot!

http://www.cehs.lv/2015/04/latvijas-idiotu-tops/#more-6928

 
 


 
  2015.04.08  09.04
---

Šī preses relīze mani pavisam samulsināja...

===
Pirmo reizi Rīgā dzirdēs Konstantīna Kinčeva „Alisi” un grupu KŅAZZ, grupas „Karalis un āksts” (Koroļ i šut) bijušā līdera Andreja Kņazeva izpildījumu stadiona variantā, kā arī dzirdēs un redzēs vienu no grupas „Kino” līderiem Juriju Kasparjanu, kurš tagad strādā ar Butusovu. Pirmajā dalībnieku sarakstā arī Oļegs Skripka ar Vopļami Vidopliasova un leģendārā Rīgas roka kluba Cement.. Lain-ap dalībnieki, bet festivāls paplašināsies un pēdējie tā dalībnieki kļūs zināmi tikai dažas dienas pirms festivāla.
===

Ok! Tikko izlasīto var norakstīt uz to, ka krievs cenšas uzrakstīt kaut ko latviski, vienlaikus ievērojot čomiski sentimentālu teksta stilistiku, kuru uzskata par trāpīgu konkrētajā situācijā. Nu Dievs ar viņu. Bet te -

===
Šis mākslinieks padomju un postpadomju vidē bija vairāk kā Kurts Morrisons amerikāņiem, vairāk kā „pārmaiņu vēstnesis” Skorpions VDR un apturēja laiku ilgāk un krasāk, kā Kurts Kobeins. Mēs visi izjūtam šo zaudējumu, pat vai īpaši, kad pagājuši 25 gadi pēc viņa bojāejas.
===

 
 


 
  2015.04.07  14.39
---

Kaimiņi šopavasar piedāvāja ar mani par ganību nomu norēķināties cūkgaļā. Piekritu. Attiecīgi man tika iedota ceturtdaļcūka - apmēram kilo 40-50. Nekad mūžā nebiju dalījis kautķermeni. Sākumā stāvēju ar tuteni rokās pie milzīgā cūkas gabala, un baidījos, bet, kad iesāku, sanāca arvien labāk, un pēc minūtēm 40 jau bija smuki sakrauti masiņi ar speķi, ar cauraudzi, ar ribiņām, un vēl ciska atsevišķi. Taču ar to vēl nekas nebija beidzies. Pārvedu tos 40 kg suķa uz Rīgu, un aizgājām uz "Rimi" un saspērāmies kādus 30 maisiņus, kas tur pie dārzeņu nodaļas par velti pienākas. Attiecīgi sapakojām 30 gabalus atsevišķi, lai var viegli hendlot pa ēdienreizei. Tagad nu mums pilna saldētava ar eko cūkgaļu, sapakotu maisiņos, un līdz gada beigām, šķiet, gaļu pērkam, mani neredzēsit.

Go green! Fuck a vegetarian!

 
 


 
  2015.03.31  11.02
---

Šī preses relīze skan kā dziesma:

===========================

seminariattistibai@gmail.com
subject: Dziedinošais orgasms

Labdien,
Redzēt kailus ķermeņus un seksualitāti mūsdienās ir pierasts. Tomēr tas, ka seksuālās attiecības var stiprināt mīlestību, veicināt harmoniju starp vīrieti un sievieti un orgasms var būt dziedinošs ir kas noslēpumains. Kā tas gadījies, ka īsta satikšanās starp vīrieti un sievieti ir kļuvusi tik sarežģīta?
Ko sekss nozīmē attiecībās un kāda ir tā funkcija? Atslēga slēpjas jaunā sava ķermeņa un dzimumorgānu uztverē, kā tie mijiedarbojas un kā patiesībā notiek vīriešu un sieviešu enerģijas apmaiņa. Lielākā daļa nelaimīgas pieredzes mīlestībā ir saistīta ar neapmierinātību seksuāli. Kad tiek atkāta un precizēta patiesība par seksu, tas potenciāli kļūst par dziedinošu spēku, nevis problēmu.
Tantra ir aicinājums apgūt mīlestības vēl neizzinātās dimensijas. Nodoties procesam, kad dziļi un pamatīgi tiek izpētīta pāra attiecību dinamika, klātesoši un atvērti. Seksuālā tuvība un intimitātē ir iespējams vismazāk līdz šim izprastā dimensija attiecībās. Patiesa tuvība aicina būt drosmīgiem, būt pilnīgi tagadnes mirklī, pieņemot visu, kas ir.
Kopš 2014. gada rudens tantriskie terapeiti Urmas Silman ar sievu Katrīnu Silman veiksmīgi vada un māca Dziedinošās Tantriskās masāžas kopējās un dalītās grupās sievietēm un vīriešiem Rīgā. Šīs zināšanas un prakse gan iesācējiem, gan dalībniekiem ar pieredzi Tantras mācībā, ir unikāla un atklāj slēptās iespējas, ko ietver mūsu seksualitāte un mīlestības attiecības. Tādēļ radām lielisku iespēju sievietēm un vīriešiem apgūt un iemācīties pārvaldīt sava ķermeņa slēpto potenciālu, lai integrētu to savā izaugsmē un partnerattiecībās.

Urmas Silman – uzsāka savus garīgos meklējumus 20 gadu vecumā un 2011. gadā nonāca saskarsmē ar Tantra garīgo ceļu, kas mainīja viņa dzīvi. Viņam ir liela pieredze masāžas terapijā un enerģētiskajā darbā ar ķermeni. Urmas ikdienā strādā
kā Tantriskais terapeits un ir veiksmīgi strādājis ar simtiem klientu. Kopā ar Katrinu Urmas dalās zināšanās Tantriskās masāžas semināros Eiropā un Āzijā.

Katrin Silman (Igaunija) ir profesionāla Tantriskās masāžas terapeite un skolotāja, kas ir veiksmīgi strādājusi ar simtiem klientu. Viņa ir sertificēta Hatha jogas speciāliste Agama jogas skolā ar padziļinātām zināšanām uztura jautājumos. Katrina regulāri vada Tantras un Jogas seminārus Eiropā un Āzijā.

Urmas un Katrīna ir atvērti intervijām, video un rakstiem par tik delikāto tēmu - vīrieša un sievietes seksualitāte un dziedinošie orgasmi. Terapeiti ir Rīgā šajā nedēļā un 18.-23.04.
Pielikumā nosūtām rakstus:
7 sievietes orgasma veidi
Vīrieša seksualitāte

Tuvākie semināri Rīgā:
18. aprīlī 1 dienas prakse sievietēm: SIEVIETES DZIEDINOŠAIS ORGASMS
19. aprīlī 1 dienas seminārs vīriešiem: TANTRAS PRAKTISKĀS UN TEORĒTISKĀS ZINĀŠANAS VĪRIEŠIEM

Šī ir iespēja drošā un diskrētā vidē svarīgas zināšanas un prasmes apgūt atsevišķi gan sievietēm, gan viņu partneriem, lai pēcāk kopā veidotu veselīgas un dziļas partnerattiecības.
Aicinājums izmantot iespēju dziļāk izzināt savu ķermeni, dzīvības enerģiju un seksualitāti, tādējādi bagātinot savu izpratni un sniedzot vērtīgu pienesumu savās partnerattiecībās.

Vairāk informācijas:
www.tantrictherapy.eu

kontaktpersonas Rīgā:
Dana Indāne, seminariattistibai@gmail.com, tālr. +371 .....

Laura Bartonika, tālr. +371 .......

 
 


 
  2015.03.28  20.08
---

Nekad nekas nav bijis precīzāka un savu spēku, varu demonstrējošāka Latvijas neatkarīgā mūzika kā "Kartāgas" "Zēns ar akmeni".

 
 


 
  2015.03.27  15.35
---

Cik mīļi un aizkustinoši! Saņēmu epastu no

Marihuāna Latvijā marihulatvia@gmail.com
subject "šis un tas"

Sākas tā:
"Labdien.
Jums raksta no MARIHULATVIA ("Marihuāna Latvijā") komandas sakarā ar neseno progresa panākšanu marihuānas dekriminalizācijas sakarā, iniciatīvai manabalss.lv portālā sasniedzot 10 000 balsu slieksni."

Kaut kur teksta vidū vēstules autori nonāk pie šādas pasāžas:

"Mūsu komanda ir spējīga gan nodrošināt rakstiskas intervijas, gan arī varam mēģināt nodrošināt publisku(-s) pārstāvji(-us) no mūsu atbalstītāju rindām un pašas komandas. "

Ļoti gribētos aizrakstīt oficiālu atbildi

"Atrakstiet, kad nebūsit apsitušies.

P.S.

Aņuks: Divi džeki zem gandžas brauc auto, nolemj - ja pieķers gaišņiki, teiks, ka brauc no makšķerēšanas, lai ticama basņa un neviens nenojauš, ka apsitušies. Šos aptur menti.
- Ot kuda jedete?
- S ribalki?
- Gde ribačiļi?
- Na Oke
- A kak Oka?
(pauze..)
- Akukuku.

 
 


 
  2015.03.26  09.31
---

Ķimeles / Ābeles "Aspazija"

Kā jau šad tad ar Ķimeles labākajiem darbiem - ļoti laba un noslīpēta izrāde, bet nepaliks atmiņā starp super-truper top ze best ever.

Kuriozā kārtā Broka dažbrīd, spēlējot niknu Aspaziju, atgādina Sipenieces farsos "gruntīgo sievišķu tēlus". Bet tas nav pārmetums izrādei, drīzāk oftopiks par smieklīgo.

Krasts beidzot labi spēlē. To jau "Benzīncilvēkā" novērojām, tātad sāk parādīties tendence. Varbūt tiešām beidzot kļuvis par labu aktieri.

Pat Samītis nekrīt ārā! Pole un Tropa gan besī.

Jaukākais līdzpārdzīvojums - nezinu, vai izrādes veidotājiem ar nodomu vai desu tā sanācis - kad otrā cēliena otrajā pusē jau liekas, ka viss, viss ir uzkurināts uz to, ka Rainis (t.i. vīrieši vispābā) ir lupata, neirotisks tirliņš un nožēlojams blēdis, tad pēkšņi - hlabic! - un izrādās, ka Aspazija (t.i. sievietes vispābā) arī ir pilna egoisma un paštaisnuma blusām.

Pilnai laimei gan man būtu prasījusies konkrētāka sižeta līnija, kā, piemēram, "Amadejā", nevis - "izskriesim cauri visiem dzīves galvenajiem notikumiem".

 
 


 
  2015.03.25  17.59
---

http://www.delfi.lv/auto/zinas/motociklam-vaira-tagad-ari-blakusvagis-imants.d?id=45740736

 
 


 
  2015.03.25  09.06
---

Meanwhile in Latvian journalism...

Sorry par uzbāšanos tiem, kuri par šo jau sen ir sajūsmā, bet mēs atradām atkal kaut ko satriecošu "Zeltenē".

http://zeltene.lv/arstu-viedoklis-par-anaalo-seksu/7290

Ļoti, ļoti, ļoti iejūsmināja veids, kā autore apietas ar latviešu valodu.

Piemēram:

"Taču ārstu uzskats par anālo seksu ir pretrunā un tam piemīt sava argumentācija, attiecīgi, visi “par” un “pret”."

un

"Ārsta viedoklis par anālo seksu, kurš izpēta psiholoģiju vairākiem ģimeņu pāriem, ir pozitīvi noskaņots. Tas saistīts ar to, ka vairāki ģimeņu pāri, ilgi būdami kopā, redz savu dzīvi monotonu."

U.tml.

 
 


 
  2015.03.23  13.24
---

Otrdien: CDG - Ziemeļu stacija - apgaita pa Marē kvartālu un kanālmalu - Monmartra, ieskaitot kapsētu - apgaita pa centru.
Trešdien: visu dienu Disnejlenda līdz pat uguņu un lāzeru šovam astoņos, kur postindustriālais baltais cilvēks, kurš par savu "ot žiru besitsja" esmi jau sen pelnījis atomkaru, 20 minūtēs nodedzina Malāvi vai Mozambikas tās dienas visu valsts budžetu.
Ceturtdien: Viesnīca Republikas laukumā - apgaita pa Bastīliju, abām salām - daudz laika Orsē muzejā, dirnot impresionistu, simbolistu un Tulūza-Lotreka zālēs.
Piektdien: Mājvieta Monmartrā 6. stāvā ar skatu uz Svētās sirds baziliku - velosipēdu izīrēšana - izstāde par Boviju filharmonijā (tas ir pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec-pizģec - must see! saviļņojums no matu galiem līdz papēžiem nav gana pateikts par to, kādu baudu es izjutu) - Perlašēzā pie slaveniem miroņiem - Eifelis no apukšas gaismā, skats no Eifeļa uz pilsētu krēslā, Eifelis no apukšas tumsā ar mirguļošanu.
Sestdien: Triumfa arka - Elizejas lauki - Luvra (iekšā gan negājām, tur tak nekā nav!) - tirgus un paštaisītas garneles ceptas ķiplokos, ēdamas, ar skatu uz Svētās sirds baziliku.
Svētdien: CDG.

 
 


 
  2015.03.13  10.23
---

"Saules bērni", Gorkijs / Džilindžers

Droši vien jāsāk skaitīt, cik reizes manā "Cibā" esmu ierakstījis kaut ko no sērijas "atkal aizgāju uz Daili cerībās, ka nu vienreiz varbūt būs kaut cik cienījami"...!

Diemžēl, izņemot "Amadeju", kuru Skrastiņš vienpersonīgi izvilka, neesmu Dailē redzējis neko labu pēdējos nezinciktur gadus. :(

Var teikt, ka Džilis ir atradis literāro materiālu - konkrēto Gorkija lugu - kas runā par aktuālu problēmu šodienas Latvijā - inteliģento atsvešinātību no lumpeņu masām. Bet ar to viss, ko var labu pateikt, beidzas.

Aktieri nemāk spēlēt, viss ir garlaicīgi, samāksloti, bezjēdzīgi. Nozūdu atkal uz vairākām sezonām JRT un Valmierā, jo diemžēl citu teātru, kur māk iestudēt izrādes, šajā valstī nav. Atā!

 
 


 
  2015.03.11  12.13
---

Kad viņu dzirdu, man asins šaujas vaigā un prāti reibst, nau tik baisi un tik droši tiek, viņu tvert domāju un karsti bučot, un cieši pie sevis spiest un sidrabpupus miegt un atkal ceļos krist un viņu par dievi dēvēt, un neiedrošināties viņas sejas malu aiztikt un atkal bēgt, viņas it kā liela grēka baidīdamies, un tad es tik neveikls, kā mēms un stulbs, gribētu viņai patikt un manu, ka esmu smieklīgs, un tad gribētos atkal, ka viņa tāļi būtu projām.

http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/aziotazu-izsaukusi-brektes-bilde-ar-kailu-aspaziju-un-raini.d?id=45677550

 
 


 
  2015.03.11  09.19
---

Iemesls iedzert.

http://www.delfi.lv/gorbacova-laiks/

 
 


 
  2015.03.04  16.03
---

Pēc Bārbalas lūguma.

http://www.skats.lv/izklaide/10-iszinu-teksti-kas-palika-arpus-top-10-iszinu-tekstiem-kas-apburs-tavu-miloto.d?id=45648780

 
 


 
  2015.03.04  11.53
---

Lielākā daļa startapu visai drīz kļūst par finišdauniem.

 
 


 
  2015.03.03  12.48
---

First world problems.

O, jā! Poļegčalo!

==

Zivju produktu marķējumā būs jānorāda arī zivju sugas zinātniskais nosaukums

Nosūtām jums informāciju par to, ka valdība šodien atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavoto jauno noteikumu projektu par zvejas un akvakultūras produktu papildu marķējumā lietojamiem sugu tirdzniecības nosaukumiem.

==

Man baigi līdz šim spriedās rīklē cepts heks, bet tā vairs nebūs, ja ēdīšu Merluccius hubbsi.

 
 


[ << Previous 25 ]