User Profile
Friends
Calendar
Zarathoustra des classes moyennes

Below are the 25 most recent journal entries.

[ << Previous 25 ]

 

 
  2019.01.16  10.46
---

Vakar pabeidzu lasīt "Homo Novus". Pirmoreiz mūžā izlasīju. Patika. Laikam esmu galīgi vecs, jo smējos par jokiem, kas, iespējams, kādreiz liktos senili.

 
 


 
  2019.01.11  11.22
---

Šorīt kolektīvā pārspriedām, ka ir nepieļaujami, ka latviešu kinematogrāfs dzīvo tikai simts gadu vecos sižetos, un ka vajag sekot Holivudas tendencēm, kur Finčers par Zakerbergu uztaisīja filmu jau pāris gadus pēc tam, kad norisinājās īstie notikumi. Pēc tam, kad bijām apcilājuši piedāvājumu Rupenheitam vai Kairišam ieteikt uzņemt trilleri par jauna cilvēka lidojumu līdz premjera amata kandidātam un tam sekojošu kritienu no Olimpa mēslainē "Gobzema 10 dienas", tad iedomājāmies, ka tomēr jāņem verā poētiskās dokumentālisma tradīcijas un mēs labprāt redzētu Selecki uztaisām "Šķērsielas" stilistikā doķeni "Mantinieču kari", kur līdzīgi kā Margevičs aizkadrā stāsta aizraujoši par Šķērsielas iedzīvotājiem, kā sākas akmeņkaļa diena un ka pie mājas piebraucis autokrāns, tā varētu tieši tādā pašā latviešu skatītājam iemīļotā balsī stāstīt "Šeit dzīvo Irina. Kas tad tas? Kas traucē šārīta mieru – lepnā auto piebrauc Pāvels, un dodas iekšā mājā, kur viņi apspriedīs, kā no valdes izstumt Niku". Nākamais kadrs: "Šajā klusajā ieliņā savas dienas vada Nika. Padzērusi rīta tēju viņa zvana Ralfam, jo jāsaskaņo preses paziņojums par to, cik liela maita ir Irina". Nu un tad soli pa solim kāpinājums, atskats pagātnē, fotogrāfijas, kur viņas maziņas spēlējas kopā vienā vannā. Atkāpe par kopējo ienaidnieci Elīnu, utt.

 
 


 
  2019.01.03  13.03
---

Protams, saprotu, ka visa jezga sākās, lai preventīvi atsistu Pīlēna pieaicināšanu premjerēt, bet šeit vairs nav svarīgi apstākļi – pats stāsts ir vienkārši PIZĢEC! Zem visiem šiem slaidiem ir Nacionālā attīstības plāna un ES kohēzijas fondu ūdenszīmes! Kas tā ir par realitāti, kurā mēs dzīvojam? (facepalm)

https://www.mk.gov.lv/sites/default/files/editor/rubenis2.pdf

 
 


 
  2018.12.31  14.16
---

Pēdējo dienu laikā ir izdarītas šādas lietas.

Ir aizbraukts uz "Malu" atvadu svētceļojumā. Didzis ir kļuvis vēl bārdaināks un vēl sentimentālāks. Viņš, piemēram, man izdeva 2.22, pirms tam ilgi izskaidrojot, cik ļoti mīl Eviju Vēberi un ka ar šo žestu viņš savelk viņas honorāru 666 ar man izdodamo atlikuma summu. Un viņš nebeidza apliecināt, cik mūsu ģimene ir viņam tuva sirdī. Vot, tā vienmēr ir – provinces cilvēki ir vispatiesākie – deviņdesmitajos Kuldīgas panki bija lielāki panki par Rīgas pankiem, tagad Cēsu hipsteri ir hipsterīgāki hipsteri par Rīgas hipsteriem.

Ūpis ir iemācījies pirms gulētlikšanas pasūtīt pleilistes jeb mixteipus – tas skan, piemēram, tā "avū, avū, pekas, akal pekas, azitī". Kas nozīmē, ka jānodzied "Āvu, āvu baltas kājas", tad divreiz pēc kārtas "Aijā žūžu, lāča bērni" un pēc tam "Kur tad tu nu biji, āzīti manu".

Pārvākšanās dēļ man pēc ilgiem laikiem ir salīdzinoši viegli pieejama iespēja no atvilktnes izņemt DVD, tāpēc noskatījos Zaharova "Mīlestības formulu", sirsnīgi smējos, apraudājos un kārtējo reizi nodomāju, ka nemāku atšķirt, kāpēc dažu cilvēku ļoti ļoti banālās prātulas (piemēram, Zaharovam, Koenam, Cojam) rada labu, trāpīgi un gudri pateikta vārda sajūtu, lai gan no koeljisma tās šķir tikai plāna, nenoformulējuma ledus kārtiņa. "Golova – organ tjomnij", kā tikko minētajā filmā saka Broņevoja varonis.

 
 


 
  2018.12.20  21.38
---

Vakar mūsu ģimenē bija kaut kāda pēdējo reižu diena. Drusku palūrējām NO99 pēdējās izrādes "Dirt" translāciju no Maskavas, un uz brīdi ieskrējām uz pēdējo vīna glāzi "I Love You" bārā.

 
 


 
  2018.12.14  08.45
---

Tāds sanācis:

https://www.youtube.com/watch?v=9_vM-1elZvU

 
 


 
  2018.12.13  09.15
---

Sērijā "Mēs. XX gadsimts" izdotie 13 romāni precīzi līdz milimetram piepilda vienu standarta sekciju leģendārajā "Ikea" grāmatplauktā "Billy". Sakritība?

 
 


 
  2018.12.11  09.23
---

Jurija Butusova "Karalis Līrs". Zreļiščno! Patika gan tas, ka visi personāži portretēti kā muļķu kuģa trakie. Bija arī bobvilsoniskas gaismu, skaņu un kustību spēles. Nepatika, ka šur tur bija nevajadzīgi enerģētikas iekritumi, ko mēģināja kompensēt ar lielu, pliku bļaustīšanos. Raikins Jr, kurš nu jau pats vecs vīrs, arvien vairāk mīmikā 1:1 atgādina savu tēvu. Un visbeidzot – līdz šim, domājot par Līru (piem. pēc Krodera Valmierā), nebiju pamanījis Edmundu kā centrālo tēlu, bet vakar, pateicoties pēdējo nedēļu notikumiem, bija jauki izbaudīt, ka viņam taču tieši tāpat kā Aldim Gobzemam sanāca – pāris nedēļu laikā ar elkoņiem uzsisties gandrīz līdz Olimpam, un tad apdirsties pēc pilnas programmas. Tas priecēja.

 
 


 
  2018.12.05  17.53
—-

Vells, ilgi pētīju stāvvietā plakātu “Musiqq 10”, nesaprotot, ko tur dara cibiņš apoliners, līdz pielēca, ka tas ir cits cilvēks.

 
 


 
  2018.12.03  09.54
---

Kā jau daži zina, mūsu ģimenei ir jauna mājvieta.

Jaunajai mājai tieši blakus ir taras pieņemšanas punkts.

Pamazām vēl ik pa laikam pievedu šādas tādas mantas. Vakar vakara tumsiņā krāmēju ārā no mašīnas bagāžnieka savu visu 300 "Rīgas Laika" numuru kolekciju. Bet blakus sētā džinkstēja nododamās pudeles. Un tad es tāds tīri apmierināts iedomājos, ka liktens taču varēja iegrozīties otrādi – kāds krāmētu RL, kamēr es nodotu tās pudeles.

 
 


 
  2018.11.29  10.59


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2189895614376463&set=a.264514526914591&type=3&theater

Pašsuģestija par pielažu tēmu.

 
 


 
  2018.11.22  11.38
---

Dažreiz Ūpi midzina māte, dažreiz es. Un es viņam dziedu visādas tautasdziesmas. Bet, kad midzina māte, tad viņai rada grūtības uzzināt, kādu tieši dziesmu viņš grib dzirdēt.

Piemēram, "pekas, pekas" ir "Aijā žūžū, lāča bērni", jo tur ir pekainas kājņas. Bet vakar esot ticis palūgts "kuņģīši, kuņģīši". Un tikai pēc tam, kad vienkāršības labad bija ticis nodziedāts "Pūt vējiņi", ar ko Ūpis samierinājies, un pēc tradicionālajām apmēram 20 minūtēm Ūpja māte iznāca no guļamistabas, atstājot viņu saldi čučot, viņa no manis uzzināja, ka –

... Jautājums zālei: ko, jūsuprāt, vajadzēja dziedāt?

 
 


 
  2018.11.22  10.39
---

Dreff Dre <viproomofficial@gmail.com>
Wed, 21 Nov, 23:40 (10 hours ago)

to redakcija


Labdien, ... redakcija. Vēlos, lai Jūs izdzēsiet šo rakstu, kurš iepriekš bija ielikts pēc mana lūguma. Vairs nevēlos figurēt šajā rakstā. Ceru uz sapratni, paldies.

https://...../izklaide/popmuzika/jaunas-dziesmas/artusam-kaiminam-veltita-vel-viena-dziesmina.d?id=46044051

 
 


 
  2018.11.01  12.31
---

http://www.delfi.lv/spelmanu-nakts/#spelmanu-nakts

 
 


 
  2018.10.30  17.25
---

http://www.delfi.lv/lielais-kristaps-2018/#lielais-kristaps-2018

 
 


 
  2018.10.05  09.30
---

http://ciekurs.blogspot.com/2018/10/papildkomikss-pecvelesanu-rita-spikeris.html

 
 


 
  2018.10.04  00.13
---

Ko es pēdējā laikā redzēju tādu, par ko biju sadomājies, ka būs sirsniņu aizķerošāk:

1) "Dieviņš pillā"

2) Jack White

 
 


 
  2018.09.25  10.21
---

Tagad, kad esmu izlasījis visas 13 grāmatas sērijā "Mēs. Latvija, XX gadsimts", pamēģināšu sastādīt personisko simpātiju topu, jau iepriekš lūdzot piedošanu, jo ir diezgan skaidrs, ka lielākā daļa no darbiem nav saliekami labuma secībā.

13. "Istaba". Man ir sena privāta nepatika pret autori, un man burtiski riebās viss teksts.
12. "Virsnieku sievas". Pārāk primitīvs stāsts.
11. "Sarkanais dzīvsudrabs". Aizraujoši, bet primitīvi.
10. "Tur". Šito laikam latviski var dēvēt par peremudrītu.
9. "Skolotāji". Es sapratu, ka ir mēģināts uzrakstīt 50-to gadu stilā, un ka tas ir efekts nevis defekts, bet tomēr tas padara prozu tik pliku, ka novelk punktus.
8. "Vārdiem nebija vietas". Man kā vecam gotam, protams, vienmēr patīk šī autora vardarbība un naturālisms, bet literāri labāki ir citi darbi.
7. "18". Patika tas, ka ļoti tika piedomāts pie tā, kādas ir paralēles domāšanā starp mūsdienu cilvēku un tā laikmeta cilvēku.
6. "Gaiļu kalna ēnā". Negaidīju no autora tik labu spēju pastāstīt stāstu.
5. "Mātes piens". Autore, kurai vienmēr sanāk augstas raudzes proza, bet kaut kāda moralizējoša nepatīkamība spīd cauri un neļauj likt augstāk.
4. "Bogene". Vēl viena autore, kurai vienmēr sanāk augstas raudzes proza, bet kaut kāda moralizējoša nepatīkamība spīd cauri un neļauj likt augstāk.
3. "Svina garša". Perfekts romāns.
2. "Stikli". Galīgi negaidīju no autores spēju uzkonstruēt tik dziļi dvēseli aizskarošu stāstu. Nenominēšana Laligabai – gadsimta skandāls!
1. "Duna". Autore ir mūsdienu Upīts. Nav spēcīgāka prozas tvēriena šajā gadsimtā šajā valodā. Varbūt vājāks manās acīs par diviem citiem viņas romāniem, bet tik un tā spēcīgākais "trīspadsmitniekā".

 
 


 
  2018.09.20  09.41
---

Ārkārtīgi dziļi aizskāra Serebreņņikova atbilde "Velvet Goldmainam". Tā, ka stāvēju pēc filmas uz Tērbatas ielas blakus auto, smēķēju un raudāju, un nespēju aizbraukt mājās.

Pēdējos gados saprotu, ka ar mani būs baisi sūdi. Izrādās, ka esmu no tiem, kam fīlings "skaistā jaunība nenāks vairs" ir slimīgi asi izteikts. Arvien izteiktāk nostiprinās (takš acīmredzami maldīgā!) pārliecība, ka ar katru paaudzi pēdējās desmitgadēs arvien vairāk tiek jauniešiem nozagta brīvības lidojuma sajūta. Nu jūs jau zināt – ka 1994. gadā nomira Kobeins un piedzima Bībers, un ar to viss ir cauri. Mēs 90-to beigās skatījāmies to pašu "Velvet Goldmine" un skaidri zinājām, cik ļoti būtu gribējuši būt "tajos" laikos, jo spējām identificēties. Bet vai mūsdienu jaunietis, skatoties "Ļeto", sajutīs zaudētās paradīzes smeldzi? Ļoti gribētos, lai meita noskatās "Ļeto", bet bail no vilšanās, ka viņai tas būs pilnīgi vienaldzīgi.

Un palielinās pārliecība, kāpēc man manos četrdesmit tik ļoti nepieciešams reizi mēnesī kāda iestādījumā "likt muzonu". Bez šīm terapijām es no nostalģijas sajuktu prātā.

 
 


 
  2018.09.14  09.29
---

Grebis, kā jau Grebis. Viņš nemainās, maināmies mēs. Un atkarībā no tā aizejam mājās, saviļņoti laimībā vai grūtsirdībā.

Šķiet, nav cita mūziķa, kuram būtu redzējis tik daudz koncertu (latviešus neskaitām, bet Butusovs brauc uz šejieni retāk). Savi padsmit pa šiem gadiem savāksies. Tāpēc katrs jaunais koncerts vairs netiek mērots caur vecajām, ierastajām prizmām no sērijas "kuras dziesmas nenodziedāja", bet dziļākos apziņas un atmiņas slāņos. Piemēram, cik šausmīgi ir tas, ka cilvēks noveco un nāve ir neizbēgama. Par to, ka jaunībā tu esi brīvs kā putns, bezatbildīgs, jaunu iespaidu fascinēts un apreibis no tā, cik pasaule tev daudz ko dod un cik daudz skaistā vēl ir priekšā. "Feječku" es pirmo reizi dzirdēju Liepājā "Pūt vējiņos", kad ED vēl ilgi pēc tam izgaršoja frāzi "jesli ne nravitsja kak ja izlagaju, kupi sebe kopirait na russkij jazik". No tā paša ED kādā piepīpētā virtuvē ģitāras pavadījumā deviņdesmito vidū pirmo reizi dzirdēju "Sidja na krasivom holme". Turpat "Pūt vējiņos" pirmo reizi dzirdēju "Zimņuju rozu", kas man burtiski norāva jumtu, un ar kuras palīdzību pēc dažiem gadiem centos noturēt aizejošu sievieti – man nez kāpēc likās, ka viņa noklausīsies un sapratīs, ka jāpaliek – viņa noklausījās, pateica "tu esi tik mīļš", un tik un tā aizgāja. "Veļikuju žeļeznodorožnuju" un "Samij bistrij samolet" pirmo reizi dzirdēju no IG "Navigatora" un "Sņežnij ļev" kasetēm, kas caurām naktīm tika spēlētas mūsu tā laika Kaķu mājas birojā, kur mēdzām jaunības maksimālismā visu nakti strādāt, tikai uz kantora dīvāniņa veltot miegam 2-3 stundas. "Zum zum zum" vispār biju palaidis garām, un vien kādus divus gadus pēc albuma iznākšanas, RŪ savā skvotīgajā Artilērijas ielas dzīvoklī man lika tajā ieklausīties pēc tam, kad bijām izpīpējuši tradicionālo vakara ievada kāsi. "Stakanus" dzirdēju koncertā tai pašā Kongersu namā, uz kuru vienīgajā un pēdējā randiņā biju aizvedis IJ, kura neko nezināja par Grebi, bet kura teica, ka koncerts esot laba izvēle, it sevišķi "Voulez-vous coucher avec moi". Pokoļeņije dvorņikov" manī vienmēr ir sēdējusi, es nezinu, kad to izdzirdēju pirmo reizi, bet bez zosādas un valgām acīm to nav iespējams klausīties. Ai, apnika uzskaitīt...

Nu un attiecīgi pēc gadiem 10 vai 20 atcerēšos, kā vakar pirmoreiz dzirdēju "Strašnaja mestj" :)

https://www.youtube.com/watch?v=9armnvs9Oak

 
 


 
  2018.09.06  11.15
---

Latgales tantiņu balsis, protams, ir drošāks verņaks nekā risks, ka kāds Saskaņas vēlētājs varētu novērsties no garīgi slimu cilvēku izvarotāju aizstāvjiem.

http://www.delfi.lv/news/national/criminal/saskanas-urbanovics-aizstav-aizdomas-par-seksualiem-noziegumiem-apcietinato-priesteri.d?id=50364203

 
 


 
  2018.09.05  13.39
---

https://www.facebook.com/events/2228537004032540/

 
 


 
  2018.08.31  08.19
---

Vakar redzēju Švernu Kalnciema kvartālā ar my-fitness maisiņu pār plecu. Šorīt ap plkst. 7.55 ar velosipēdu pabraucu viņam garām pie Māras dīķa, viņš ar apcerīgu seju brašā solī devās mājās (?). Maisiņa viņam vairs nebija. Tāpēc rodas jautājums – kur palika maisiņš? Varbūt tajā bija dāvana Dambim?

 
 


 
  2018.08.29  10.30
---

Četri scenāriji, kas šoruden notiks

Pagājušajā nedēļā uzzinājām augusta partiju reitingus, kas, kā zināms, ja proporcionāli sadala neizlēmušo balsis, Saskaņai un ZZS dod vairākumu, bet, ja KPV vēl drusku pievāc klāt, Saskaņai + ZZS + KPV dod 2/3, kas dod viņiem iespēju mainīt Satversmi. Neilgi pēc šīs "lieliskās" informācijas uzzināšanas pabiju Rodžera Votersa ar atsaucēm uz Džordžu Orvelu pilnajā šovā "Arēnā Rīga" un mani pārņēma šausmas, kā tas nākas, ka Latvijas tauta var būt tik dumja, ka tīri orveliskā garā aitas savēlēs cūkas par saviem valdniekiem, un ir diezgan reāla iespēja, ka tieši valsts Simtgadē šo valsti arī papisīsim.

Tad aizdomājos, ka šoruden ir tomēr iespējami četri scenāriji tam, kas notiks, kurus sarindoju no ļaunākā uz mierīgāko.

Pirmais. ZZS + Saskaņai + KPV ir 2/3 parlamenta, viņi maina Satversmi uz prezidentālu republiku, Ušakovs vai Šlesers kļūst par prezidentu, sākas kurss uz kļūšanu par Krievijas satelītvalsti. Visi točevidīgie un bendikveidīgie asiņainie punduri gavilē un var triumfējoši ieņirgt sejā visiem politologiem, žurnālistiem un citiem ļaudīm, kurus viņi uzskata par naivuļiem – sak, redziet, kā mēs veikli nokruķījām tautas gribu tādā virzienā, kā mums vajadzēja.

Zinot, ka latvietis vidējais parasti pēc sūdu savārīšanas attopas un mēģina pompozi kaut ko glābt, visticamāk pat, ja augstāk minētais plāns tiks veidots ļoti lienoši un mēģinot sabiedrībai iestāstīt, ka tā nav, tomēr var gaidīt, ka kaut kāds eiropeiskais gals sabuntos ļaudis iziet ielās uz jaunu lietussargu revolūciju.

Otrais. Par spīti Lemberga un Gobzema pavēlei iet kopā ar Saskaņu, no ZZS un KPV atšķeļas daļa principiālo, kuriem vara nav tik svarīga kā viņu pašu iedomātās nacionālās (ZZS) un pret-sistēmas (KPV) vērtības. Taču šo atšķēlušos ļaužu nav tik daudz un tomēr ZZS + Saskaņai +KPV ar atlikušajiem lojālistiem pietiek vairākumam un valdības sastādīšanai. A) Vējonis sabuntojas pret Lembi (par laimi, ir indikācijas!) un neaicina nevienu no viņiem sastādīt valdību, kas savukārt noved pie jaunām vēlēšanām; B) mēs tomēr papišam valsti simtgadē, un tad tur varbūt atkal sanāk vienīgi tas scenārijs ar iziešanu ielās, ko augstāk aprakstīju.

Trešais. ZZS un KPV principiālā daļa atšķeļas, un kopā ar dažādajiem sīkaļām no NA līdz kas nu tur vēl tiks pāri 5%, šim blokam sanāk vairākums. Šai gadījumā man pat ir aizdomas, ka šķeltnieki varētu paturēt ZZS nosaukumu un atstāt Lembi ar garu degunu, jo daži sponsori viņiem ir gana spēcīgi, lai varētu diktēt savu politiku. Šādā gadījumā principā valstī nekas nemainīsies. Būs ZZS un NA koalīcija bez Saskaņas un KPV, kurai pielasīs vairākumam klāt mazos, un Pavļuta un Strīķes vēlētājs varēs brīnīties, kā jau septiņdesmito reizi viņa iemīļotie "gaismas bruņinieki" kooptējas sistēmā.

Ceturtais. Kaut kāda pēdējā brīža brīnuma dēļ vairākums sanāk bez ZZS, Saskaņas un KPV to esošajos formātos. Bet vismaz pašlaik nav nekādu indikāciju, ka tas notiks.

 
 


 
  2018.08.20  17.01
---

Tai pašā dienā, kad kāds cits PR darbinieks izsūtīja relīzi par to, ka zirgi nav cūkas, nesnauda arī konkurējošā sabiedrisko attiecību aģentūra:

=============

Labdien!

Izaicinājumiem pilnu nakti ir piedzīvojusi modes un ceļojumu blogere, kā arī Miss Europe 2017 uzvarētāja Diāna Kubasova – viņa ekstremāla izaicinājuma ietvaros veselu nakti pavadījusi “Bumbiermuižā” bez elektrības.

Kā norādīja pati modele un blogere – izaicinājums viņu nav nobiedējis arī turpmāk doties atpūtā Latvijas laukos. “Biju ļoti priecīga izrauties no pilsētas steigas un putekļiem, kā arī izbaudīt lauku mieru un svaigo gaisu. Ne tikai varējām “uzlādēt savas baterijas” jauniem darbiem, bet arī piedzīvot tik daudz dažādu piedzīvojumu, ka šķiet ekspedīcijā bijām veselu nedēļu, nevis tikai divas dienas. Turklāt to darīt tik fantastiskā un jautrā kompānijā - tas bija milzīgs bonuss,” saka Diāna Kubasova.

Izaicinājumu divu dienu garumā Latvijā zināmākajām slavenībām un influenceriem bija nodrošinājusi apdrošināšanas sabiedrība BALTA. Tā laikā slavenības piedalījās dažādās aktivitātēs Ērgļu novadā, baudot aktīvu atpūtu tepat Latvijas laukos.

Ekstremālais izaicinājums norisinājās divas dienas: Latvijas laukus baudīja mūziķis Markus Riva, TV šovu vadītājs un aktīvā dzīves stila piekritējs Mārtiņš Kapzems, modes un ceļojumu blogere, Miss Europe 2017 uzvarētāja Diāna Kubasova, pasākumu organizators un producents Gusts Ošmucnieks, populārā blogere un portāla Honeymoonhigh.com galvenā redaktore Agnija Grigule, dzīves stila blogeris un modes eksperts Deniss Ševeļovs, kā arī Body positivity kustības līdere Latvijā un žurnāla morethansize.com veidotāja Indra Salceviča.

Fotogrāfijas no pasākuma pieejamas šeit: https://failiem.lv/u/kcppdn6q

https://www.instagram.com/p/Bmsd1OgA6Vc/?taken-by=dianakubasova

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 15 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU grupā, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2017. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU grupas neto peļņa sasniedza 697.7 miljonus eiro.

Ar cieņu,
--
---- ---- | Project manager

 
 


[ << Previous 25 ]