meness_berns' Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, November 28th, 2020
  fedrs 9:26p
  Leeds United F.C. turpina iepriecināt.
  inese_tk
  9:24p
  novembris
  lai gan es esmu ļoti izteikts vasaras cilvēks, es šobrīd tiešām ilgojos pēc ziemas. man gribas gaismu, mīkstumu un pūkainumu no sniega un, lai nav dubļi, miklums un pelēkumus. lai gaiss ir svaigs un kraukšķīgs un vizuļojošs. jāt pa sniegu, nevis grimt dubļos un iet leduskritumu meklēšanas ekspedīcijās.
  Bricis teica, ka vismaz līdz gada beigām īsti neesot ko cerēt.
  kants
  2:35p
  rudens naktis
  pusviens naktī, eju viss tāds priecīgs ar suni pa ziedoņdārzu, bet tur - sieviete basketbola laukumā. noliek uz somas virsdrēbes un, plīvojot lillā kleitai, dejo pa apli pa to laukumu. bet mūzika skan tikai man, austiņās.
  neraate
  11:20a
  Šodien UV starojuma karte Latvijai zaļa. Tipa 1. Drusku mazāk besīgi kā dienā, kad meteo teica 'šodien radioaktīvā starojuma nav' :D
  Divas puķes jau izbeidzās (alveja un kalanhoja), bet begonijai patīk
  krii
  10:56a
  Spriežot pēc visa, hercoga Bīrona dzimšanas dienu būšu nosvinējusi ar glanci. Izrādās, tas nebija nekāds "Rīgas sarkanais" par piečuku pudelē, bet īsts šampanietis par 200+ EUR glāzē. Jo mazāk par 200 nesanāks, lai nomainītu visus tos laptopa iekšās iemontētos ķīniešu verķus, kurus skāra šī burvīgā dzēriena šļāciens brīdī, kad gribēju nocelt Emīliju no galda, bet viņa stingri atspērās ar pakaļkājām.
  Nedomāju, ka servisa tautudēls melo, jo, tad, kad varēja izlīdzēt par čiriku vai piečuku, viņš vairak nav prasījis.
  Ļoti solījās darīt visu, lai pārkopētu datus. Vismaz exceli un wordu. Savus ppt lekcijām uztaisīšu vēlreiz, bet, ja man būs vēlreiz jāsēžas pie muzeja ekseļa aprakstiem 900+ vienībām, es laikam izvēlēšos kādu vieglāku suicīda veidu.
  Nu ko, gaidām jauno nedēļu.
  Cik labi, ka nenoodevu lūžņos veco datoru, kuram ieslēgšanās prasa pusstundu, un kurš man atsakās rādīt feisbuku un tviteri, jo tādām svilpastēm tur klaiņot neesot droši. Vismaz ciba ir ar mani.
  Jāpatīra aizdirstais mājoklis un jāiziet pastaigā ar seru R.
  Izskatās, ka ārā ir brīniškais novembra beigu koncentrāts, kad migla klīst un ož pēc sniega, bet apkārt viss skarbā melnbaltā grafikā ar dažiem skopiem krāsu piesitieniem. Ziemas priekšvakars, Strēlnieka laiks.

  Ieraudziju ziedu veikaliņā Adventa vainagu ar kokvilnas pušķiem. It kā pie durvīm karamais, bet man sagribējās uz galda. Zinu, ka nedroši, bet ļoti, ļoti patīk.
  Ir Strēlnieka laiks, kā jau teicu. Barojam kentaurus savus. Uguns, kas jāienes mājās, jo saule ir nodzisusi. Sveces, lāpas un kaislīgas kontemplācijas. Tikmēr ārā sabiezē tumsa, viskoza un smaga. Bet tomēr vieglāka nekā Mežāzī.
  Friday, November 27th, 2020
  fedrs 10:44p
  Black friday matter
  fedrs 9:27p
  Lidmašīnas nelido atpakaļ pusstundu pēc pasažieru izlaišanas.
  Policija neiet iztaujāt lieciniekus nākamajā dienā pēs iesnieguma saņemšanas.
  Un, droši nezinu, bet man ir aizdomas, ka sievietes smēķēja krietni pirms 1928.
  kants 8:39p
  svarīga piebilde pie iepriekšējā ieraksta
  un vai jūs zinājāt, ka deivids bovijs izpilda žaka barela port of amsterdam*?
  *ko man reiz svētīgi ieteica jz. mazā mija
  kants
  8:17p
  bet ir taču
  JAUNAIS VĪNS!!!

  Current Mood: beaujolais
  neraate
  7:45p
  Vīrs smejas, ka šībrīža epidemioloģiskajā situācijā dziedāšana esot bīstamākā nodarbe. Nu, varbūt žonglēšana ar granātām ir bīstamāka :D
  krii
  6:21p
  Katram gadījumam atvainojos, un tas nekādi nav uzbrauciens, tikai ziņkāre - kāda ir jūsu (dažu(bet diezgan daudzu, kā izrādās)) motivācija savā cibā pārkopēt ikdienas covid statistiku no SPKC un ziņu portāliem? Kā hroniku sev pašiem, vai lai atnāk komentētāji un ir iespēja kolektīvi nopūsties un pagrozīt galvu?
  Es, goda vārds, nenosodu, ja kas.
  sargtornis
  3:32p
  "Labrīt! Manā rīcībā ir jauns skaņu signāls, kurš turpmāk jūs aicinās uz darbu. Viņš skan šādi... [atskaņo]."
  au
  2:36p
  šodien BKUSa ēdnīcā ar vīru ēdām pusdienas - wow, ēdiens ārpus mājas! pilnīgs randiņš
  neraate
  1:55p
  Nevarēšana vairo iekāri, vai ne. Man briesmīgi kārojas aiziet uz kādām sporta sacensībām. Nu tur hokejs vai basketbols, uz to otro pat vienreiz sen sen drusciņ esmu bijusi. Futbolu es nevaru skatīties, man pārāk uzreiz gribas pašai un tur visādas neatrisinātas jūtas apakšā
  likcepure
  12:07a
  Līgums
  Šodien parakstījām īres līgumu. Saimniece teica, ka iepriekš šo dzīvokli arī īrējis kāds pāris, un viņiem sākumā esot uzradies kaķis, bet pēc tam - bērns. "Nē, nē, tas mums pilnīgi noteikti nedraud," ātri un noteikti atbildēja JJ, domājot, ka bērns uzradās (pieteicās?) šī pāra kaķim.
  Thursday, November 26th, 2020
  penny_lane
  11:39p
  Sākumā es biju ļoti priecīga, izdzirdot, ka Keivs koncertfilmā izpilda dziesmu par Alisi, bet tad viņš tika līdz rindiņām "Her hair hangs down/ As she brushes it one hundred times", un es iečukstēju d. ausī, ka šī dziesma pilnīgi noteikti nav par mani. 

  Lūk, atmiņas par laikiem, kad pastāvēja kinoteātri, kamēr cenšos atpīt no tūkstoš mezgliem savus pirmoreiz kopš paslēpšanās mežā izmazgātos matus. 
  asiize 11:34p
  Jūs neatceraties kāds - kaut kad, šķiet, 2009. gads krīzes laikā bija tāds distopisks raksts laikam Rīgas Laikā - tāda apokaliptiska vīzija par to, kā tā krīze eskalēsies un nopostītā pilsētā bandas tusēs pie degošām mucām vai kaut kas tamlīdzīgs. Kas tas bija par rakstu, jūs neatceraties?
  martcore
  7:50p
  chess sisters
  Par Betas Hārmonas netfliksa triumfu runājot. Dāmas šahā - tas ir totāls haivmainds. Skatieties, Maijai Čiburdanidzei bija māsa. Polgaras bija trīs māsas uzreiz. Trubas šaha zvaigznes Aleksandra un Andrea Botasas, nav grūti uzminēt, ir māsas. Annai Rūdolfai arī ir māsa.

  Vai māsa ir šobrīd spēcīgākajai pasaules šahistei Hou Jifaņai? Nav, jo, pirmkārt, Ķīnā laikam ir tādi demogrāfiskie likumi, ka Jifaņai nevar būt nekādas māsas. Otrkārt, nafig viņai māsu, ja Jifaņa izskatās pēc dāmas, kas var personiski ietriekt jums laidni acī.
  neraate
  7:35p
  pirmo zoom mītingu var atzīt par veiksmīgu, ja 10 minūtes nevarēju ieslēgt skaņu un pēc tam vismaz 10 visus dāsni aplaimoju ar fona skaņu (skriešanu, kaujas saucieniem un šaušanu)?

  draudzene lūdza lai noskaidroju
  :D
  neraate
  3:00p
  Nē, nu es arī dažu cilvēku (parasti pazīstamu un savas jomas profesionāļu) Viedokli pieņemu jo man viņi patīk, bet man nenormāli uzsita asinis 'Īlons Masks šito pārpublicēja, tādēļ es arī' un kā nu tik visi gaidīsim, nu tik kas ar ko tiesāsies, jo viens jurists pateica, ka polimerāzes ķēdes reakcijas ir sūds, viss vajadzīgs baiļu pandēmijai un vispār es pats esmu baigi krutais, man lieli pauti, jo es strīdos ar Korporācijām, kas tur bija tālāk es nezinu, izturēju nepilnas sešas minūtes

  Mēs visi esam dziļi pakaļā slikti ir jebkurā gadījumā. Ar ierobežojumiem vai bez. Nu jau tomēr ir gandrīz decembris, arī statistiku kā notiek tur, kur ierobežojumi nav bijuši vispār, ir iespējams sameklēt. Ir arī tādas vietas pasaulē. Nu labi, testi nav veikti, jo nav resursu, bet iedzīvotāju skaita atšķirību tomēr vajadzētu varēt ieraudzīt
  dienasgramata
  2:38p
  APOLLO. Kļuvuši zināmi Maradonas pēdējie pirmsnāves vārdi ... tālāk ... )
  neraate
  1:33p
  Paliku dusmīga, sāku strīdēties ar cilvēkiem internetā :D
  Bet nu man hormoni trako un visu savu iecietības devu iztērēju ar vīramāti
  sargtornis
  10:17a
  LIDL, nāc pie manis!
  Toreiz, kad visi 1989. gada mītiņā stāvējām Daugavmalā, mēs klusi cerējām, bet līdz galam, protams, neticējām, ka kādreiz uz mūsu zemītes būs LIDL veikals. Acīs man bija asaras. Toreiz. Tad, pēc daudziem gadiem, kad, verot vaļā kādu interneta lapu, ieraudzīju, ka LIDL veikalu celšana Latvijā ir apstiprināta, es apraudājos vēlreiz. Grūtus ceļus esam gājuši šo gadu garumā, bet, draugi, tas taču bija tā vērts. Un es zinu, ka trešo reizi apraudāšos, kad patiešām pats pārkāpšu pāri šī jaunatvērtā veikala slieksnim, un pirmais produkts, ko paņemšu, būs ĪSTA Vācijā ražota piena šokolāde.
  Wednesday, November 25th, 2020
  mazaa_mija
  10:19p
  uztaisīt čhillī con carne un aizmirst ielikt pupiņas, kas stāv deguna priekšā uz galda, ček!
  bet par to vakar atklāj, ka ādažos ir meksikāņu veikals, kas piedāvjot čipoletu tfhu chipotles: https://www.elgringoveikals.com/product-page/chili-chipotle ir kāds mēģinājis, jo viss kas iepriekš rīgā bija nopērkams bija totāls sūds
  jim
  8:53p
  Dārgās frendlistes dāmas, vai kāda nevēlas pārpirkt no manis šo "One Wolf" kleitu? Tā kā M izmērs bija izpirkts, spontāni paņēmu L izmēru, bet tas uz maniem 166 cm garuma ziņā nepieguļ ideāli (vidukļa zona ir par zemu un apakšmala līdz ar to ir ap ceļiem, nevis kā modelei bildē uz puslieliem). Piegriezums un auduma kvalitāte ļoti laba, un, protams, ir kabatas. Esmu tikai uzlaikojusi, joprojām klāt cenu zīme, labprāt atdotu tālāk par to pašu cenu. Oriģinālā maksājusi 210 - lieliska izdevība izskatīties četrreiz dārgāk nekā ieguldīts!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba