Pegijas · Lī · interjers


un Ritas Heivortes filozofija

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
"kādas ir attiecības starp radošu aktu un estētisku aktu"
* * *
vījīgais sievietes ķermenis
ir man
dziedāja baušķenieks
*
ko ko tur iemainīja pret krellēm
visu Dienvidameriku
madonna tu anglijas karaliene
*
Čomskis ANO -
īsti vīri
ļauj viņai teikt runu
jo nav žēl
*
tad latviešu valodā ienāca sieviete
šis precīzais vārds
*
ir brīži
kad jūtos atgriezies mājās
skaistā dzīvniece
*
tur kur vīrieši
nēsā maku
tur mazohisti
*
droši droši
derēs abiem
* * *
Ruta Čaupova: "Burhards Dzenis ir bijis tiešām liels Latvijas patriots. Un viņam nekādas tādas kreisuma pazīmes citos virzienos nav ne pirms tam, ne pēc tam parādījušās."
* * *
visas vadošās mākslas zinātnieces ar mani nekad vairs nesarunāsies. Un man būs ļoti bēdīgi.
:((
Tags:
* * *
Vai jums mēdz būt tāda sajūta, ka viss svarīgākais notiek šodien?
* * *
Visiem publiskajiem runātājiem ne vien gadās tautoloģijas, bet viņi tās bieži pat speciāli izmanto, lai tādā kā joka veidā tiktu ārā no domas strupceļa. Ir iegājusies etiķete par to uzreiz arī atvainoties. (Tā iegūstot papildu laiku, lai sagatavotos nākamajam sakāmajam.)

Par Love is Love gan neviens nesaka - atvainojiet par tautoloģiju. Un pareizi dara.

* * *
pašam, protams, šķiet, ka mans antiestablišmenta tonis ir drīzāk līksms un ķircinošs nevis rūgts
* * *
viena no kaitinošākajām scenāristu klišejām ir likt mājienus izteikt garās līdzībās
* * *
visa tā saviesīgā tērzēšana, lai neuzkrītoši pārbaudītu, cik bīstami mēs cits citam varam izrādīties
* * *
par prokrastināciju runājot, pieļauju, ka visskaistākās mīlestības vēstules pasaulē ir uzrakstījis kāds diletants ar rakstnieka ambīcijām un ne jau savai paša mīlai, bet kameras biedru vietā viņu draudzenēm. Par cigaretēm vai arī lai paliktu dzīvs.
* * *
Rīgas jeb Karapetjana jeb t.s. LNOB Faustu mierīgi varētu rādīt kinoteātros visā pasaulē (laba ieraksta režisora uzraudzībā)
* * *
Eduārs Luī liek nojaust, ka body shaming un seksisms ir nabagu padarīšana, jo kad tev nekā cita nepieder, kā vien paša miesa, tad ar to tu arī mēries.
(Vispār iztulkojiet kāds En finir avec Eddy Bellegueule. Es gribu mammai parādīt.)
* * *
ko es šorīt atradu internetā:
radošu iniciatīvu, kur no otrreiz izmantotām lietām un atkritumiem taisa tūlīt pat ārā metamus sūdus (Latvijā ļoti populāri)
Dāņu arhitektu, kurš kā visi dāņu arhitekti (visi arhitekti, starp citu, šobrīd ir dāņu) stāsta par Human interaction through architecture. Jeb citiem vārdiem - kādos tik visādos veidos tauta var iet "kasdārzā" dāņu arhitektu radītajos sūdos.
Rīgas domes interaktīvajā platformā, izrādās, tauta var izteikt elektroniskus viedokļus un vēl arī pati tos apskatīties.
* * *
Timotijs Snaiders stāsta par kādu Holokaustā izdzīvojušu sievieti (tātad ļoti vecu), kas pēc Trampa uzvaras atteikusies no savas vēža terapijas un nu ir mirusi. Jo nav gribējusi vēlreiz piedzīvot to, kā lietas attīstījās pēc 33. gada Vācijā. Un Timotijs Snaiders uzskata, ka viņa nav nedz pārspīlējusi, nedz bijusi paranoidāla.
* * *
pamanīju, ka manā skaisto un gudro cilvēku sarakstā tikpat kā nav aktieru un operas dīvu. Un īstenībā nav arī izpildītājmākslinieku. Tikpat kā nav.
Nē, nē, mīļi man viņi ir. Bet kā mīļumiņi, mājdzīvnieki vai kā komiksu varoņi.
Cirka kaķi, īsi sakot.
Pabužināt var, bet ne jau pie viesību galda!
* * *
Zombiju no cilvēka (aptuveni pēc Pjaķigorska) atšķir tas, ka cilvēkam ir savas dzīves koncepcija. Zombijam varbūt ir kaut kādi plāni un varbūt pat rīcības programma, bet koncepcijas nav. Un to uzreiz var redzēt.
* * *
šorīt tik daudzi feisbukā dabūja manu unfollow par stulbumu, ka man faktiski nav jēgas tur pašam vairs palikt
* * *
Dvoržāka Devītā, ja kas, ļoti labi iet kopā ar geju porno. (Esmu jau stāstījis, ka oriģinālo soundtreku parasti aizvietoju ar klasiku vai Nilsu Frāmu). Bet sižetam tādā gadījumā jābūt ar kaut minimālām dramaturģiskām ambīcijām.
* * *
ir tāds psihisks defekts, ka ja tu neiekļausies, tu nomirsi
un vēl - ka gaiss ir indīgs
* * *
Ar arhitektūru ir tas pats, kas ar intimitāti.
Ja tu piemēram esi palicis pie kāda pa nakti un pēctam esi bijis liecinieks viņa vai viņas rīta rituāliem, un ja tu turklāt esi jauks un zinātkārs cilvēks, tad tu tam namatēvam vai namamātei kļūsi pat tuvāks nekā kniebiena vai ātras pēckniebiena atvadīšanās, vai kādas savu biasu noteiktas deguna raukšanas gadījumā.
Būšana kopā ar kādu viņa rīta kailuma un ievainojamības laikā pa īstam satuvina.
Un ar arhitektūru tas pats. Kā ciemiņš tu ar to sastopies vienmēr tieši tās rīta rituāla laikā. Tad, kad tā vēl tikai pucējas, vēl tikai krāsojas, vēl ir īgna pirms pirmās rīta kafijas. Vēl nav bijusi par sevi gatavo priekšstatu rīta dušā.
Labticīgs ciemiņš, to vērodams, nekad nerauks degunu. Tieši to pazīdams, viņš namamātei tuvāks kļūs.
* * *

Previous