Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

August 14th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
dzeltenas Kannas loti atdzīvina ainavu:-), iepatikās dzeltenās

Add to Memories Tell A Friend
lielajā politikā ekonomiskās intereses ir galvenais un vienīgais izmērāmais, viss pārējais tiek tulkots atbilstoši tēmai un virzienā, kur mazāk cietīs konkrētu valstu ekonomika:-); pēc Ukrainas ir skaidrs viens - ārvalstu diplomātija - neiejaukties, Ukraina bija pārāk spilgts mājiens - katrs atbild par sevi, ja būs viens tanks, tad arī ar to beigsies. Baigi novēloti Baltkrievijas tauta pauž nepatiku.

August 13th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
tagad tracina, kad vecāka gadagājuma cilvēki stāsta - kā labāk vajag un ko labāk vajag, bet bērnībā tas viss uzsūcās bez mazākās pretestības:-)), vēl tracina, ja kāds baigi ilgi kaut ko sagatavojies stāstīt, ātri apnīk, kad jūt, ka turpinājums sekos un ilgāk:-)

Add to Memories Tell A Friend
smieklīgi arī izklausās - atzīt par prezidentu otru kandidātu, radīt vēl lielāku “taisnības” sajūtu:-)) - no sērijas - katram sava:-))

Add to Memories Tell A Friend
Cilvēks var izjust laimi, ja piedzīvojis brīvību, izbaudījis redzesloka paplašināšanos, apzinājies, izmantojis vairāk iespēju, nekā paredz robeža, jebkāda. P.S.Žēl noskatīties uz Baltkrievijas režīmu, škiet, ka nekas arī nemainīsies, nav tie laiki, kad daudzas valstis domāja brīvi un atzina brīvības, tagad dominē ekonomiskās intereses, lai cik skumji no malas izskatās, neviens neiejauksies, atkārtojas KF gājieni, tas ir tas pats, visu opozīciju sasēdinās... Pārāk ilgi tur tāds režīms pastāvējis, kas sākotnēji daudziem paticis, iespējams... Analogijai - aizstāv pārsvarā arī ekonomiskās intereses, kuras paslēpj zem cilvēktiesībām:-)

Add to Memories Tell A Friend
Ja rīt pamostos drosmīga, sāktu dienu ar baseina vai aukstas dušas apmeklējumu:-) P.S.Ar to pilnīgi pietiktu drosmīgajām rīcībām:-D

August 12th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
palasīju, labs rakstiñš - Alma Zeidlere-Rubene: Kam mēs uzticam bērnu audzināšanu un izglītošanu? Vispār vidusskolēniem vajag pārsvarā attālinātās mācības, ar virtuālajiem skolotājiem, bet pamatskolai - skolotāju - robotu, aprīkotu ar kamerām, jo to pieprasa attiecīgā tehnologija, bet cilvēka vietā - robota asistentu, atkristu pazemošanas vēlme no skolēnu puses, jo par bojājumiem, kas reāli, maksātu paši vecāki, nekādas skaidrošanās un uzstāšanās boksa ringā vienk. nebūtu. Skaidrs, ka mūsdienās bērnus vecāki paši maz audzina, jo nav laika, tā bijis arī padomju laikos, bet tagad senči ir kasīgi un zina, ka var visur izmantot savas tiesības, iznemot - uz audzināśanu:-) P.S. Ne jau visi vecāki vienādi, bet ir saprotams, ka daudziem nav laika, nevienam nav pietiekami. Ārk.situācijas laikā visi man zināmie vecāki pūta un elsa, kā piekusuši tupēt ar bērniem mājās - pieskatīt, mācīt u.tml., jāsaprot, taču, skolotāji!:-) Man skolotāji vienmēr škituši - kā kas vairāk neaizskarams, nevis nopelams.

Add to Memories Tell A Friend
Runcis šorīt man pateica skaidru: “Mrr Mjau”, tā arī pateica:-)

August 7th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Ja runa ir par jaukām dzīvesvietām, manuprāt, ir forši Ikškile, virzienā uz Rīgu, bet nekādā gadījumā Latvijas nomales, pat ne Saulkrasti, kas nav pieRīga, tas ir tālu; kas ir tālu, tur nav ērtību (attīstītas infrastruktūras), uz nomali var doties dzīvot, ja laimēts loterijā, naudu var ieguldīt sava ciemata attistīšanā - kā kolhozā, pašiem sevi uzturēt, neiesaistot esošo nabadzīgo pašvaldību, citādi izputēs.

August 6th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
ir vismaz 3 radinieki ar savām gimenēm, ar kuriem netikšos nekad, pārcēlušies uz dzīvi Anglijā un man nav nekādas intereses un nebūs, lai kādreiz satiktos, ja arī atbrauc uz Latviju, man nav iemesla tikties - tie ir mani māsīcas un brālēni, man pat nav žēl; lai gan bērnībā viss bija jauki un tā. Droši varu nedomāt, pat ir vienalga. Attālums ir škērslis, socializēšanās ar Interneta starpniecību nav nepieciešama. Uz vecvecāku kapiem vinni neiet, tad kam vini vajadzīgi? Pasaulei? Lūdzu, lai klīst!:-); ir arī citi piemēri, bet šie noteikti ir bēgli. Tracina, ja vini atbrauc un viniem vēl kaut kas ir vajadzīgs, visu saprotu, bet nevajag traucēt. *protams, ka palīdzēšu, bet negribas:-)

Add to Memories Tell A Friend
šodien varētu būt piektdiena (telefons izlaboja no “varēja” uz “varētu”), datumu jau uzrakstīju - 6.jūlijs:-), sāku domāt par to, - kur mēnesis pazudis, īpaši - kur jūnijs? P.S.Pārslodze. Ieteica papeldēt, palīdzot, bet peldu loti slikti, tas atkal nav vienkārši:-)

August 5th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Mani drīzumā sagaida izaicinājums - truša pagatavošana, drīz tiks nomedīts, jāsāk domāt:-)

Add to Memories Tell A Friend
kas tur tāds, ka Koha noslēdz karjeras plānus, ne jau ticības dēll... tikai sacelts burbullvilnis, būs citi, kuri spēs. Traucē tā visa plātīšanās ar personisko dzīvi un mantām, kāda tam nozīme? Slavenības:-)) Kuru tas vairs satrauks... P.S. Cilvēki, kas nododas sportam, vispār ir loti vientuli, jo visu laiku pārvarēt sevi, - nav konkurences, tāpēc lēmumi strauji un, iespējams, citiem emocionāli nesaprotami

Add to Memories Tell A Friend
pret stresu darbā palīdz nepārtraukta ēšana:-), man šis risinājums der, pagaidām.

August 4th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Pončikbumbinas ar avenu ievārījuma pildījumu būtiski uzlabo noskanojumu:-)

Add to Memories Tell A Friend
ātri drukājot, primo reizi mūžā vārda “vietnieks” vietā sanāca “bitenieks”:-D sajaucās ar kirilicu un vietām:-); divas klūdas vienlaicīgi, labi vēl, ka nenosūtīju:-)); pamanīju tikai pēc pusdienām:-), viss jau bija parakstīts:-))

Add to Memories Tell A Friend
ir tikai otrdienas rīts, bet manas energijas pumpis ir iestrēdzis un, skatoties uz darbu, metas slikti!

August 1st, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Iepatikās pateicība grāmatas sākumā: “Rodolfo - vinš pats zina, par ko.”. No krieviski tulkotās “Bungu āda” (Arturo Pérez-Reverte). Pavisam nejauši uzkūlos uz registrētā nosakuma Mollete de Antequera, kas pieminēts vina grāmatā; cik brīniškīgs apraksts par maizi ir registrētā nosaukuma publikācijā, pat gaisīgums pieminēts. Registrētā nosaukuma registrācijā ir pateikts par pieminēšanu grāmatā, interesanti sanāca, bet par maizi tik tēlaini nosaukuma (attiecas uz lauksaimniecības produktu un pārtikas produktu kvalitātes shēmām) publikācijā... jauki. Visinteresantākais, ka šo sāku lasīt pirms vismaz pieciem gadiem, nometu, pārāk sīki viss aprakstīts, bet šodien pacēlu atkal un pat atceros, par ko tur bija, atkal negribas turpināt... (par maizi: eur-lex.europa.eu; Google meklēt: “bungu āda arturo pérez reverte”)

July 31st, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Tītara desu kakis neēd:-), visvairāk vinam garšo Latgales desa ar sieru, bet man nav nekādu pretenziju pret tītaru:-))

July 30th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
nezinu, kā valdībā, bet pienemu, ka krīzes sekas darbaspēka zinā ir graujošas, bet tas viss netiek akcentēts, būs šausmīgs bezdarbs - tās ir tikai manas domas, sekas - būs loti skarbi, par spilveniem baisi jādomā, citādi būs reāli atrasties pastāvīgi zem iztikas minimuma, šodien tā, lūk, paredzu
Powered by Sviesta Ciba