Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

December 4th, 2019

sāpe

Add to Memories Tell A Friend
iedomāties pat nespēju - cik laimīgi ir tie veiksminieki, kas var plānot savu atvalinājumu, lai tas vēl pagarinātos par svētku dienām, un, kur nu vēl, - atvalinājums uz Ziemassvētkiem vai Jauno gadu, man sanāca atpūsties tikai dzērāju svētkos, pat nākamgad valstij rūp tikai dzērāju brīvdienu pagarināšana:-) P.S. Joki, bet man patiešām piegriezušies tie nodzertie sarkanie gīmji ielās un veikalos, svinot visas “līgo” dienas pēc kārtas. Es jau nepīkstētu, ja nebūtu vēl nodokla samazināšana alkoholam, bet te sanāk jau akcija pēc akcijas, reāls lobijs, un daudziem viss pasākums škiet patīkams:-). Pavisam aizmirsu - būs kāda cerība vismaz mēgināt atpelnīt radarus, tad gan pareizi sadalītas svētku dienas, šī gada nogale un nākamie “līgo” svētki- ir Ok;-)

December 2nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Liekas, ka pats jau to darbu redzējis, kad dzirdētā kritika ar slavinājumu savijas, pat skatīties gandrīz nav vērts:-); par izrādi Baltais helikopters, A.Hermanis. Noprotu un saprotu, ka izrāde ir dārga un origināla. Ar M.Barišnikova zīmolu tuvāk iepazinos, skatoties “Sekss un lielpilsēta”:-), ko varam secināt? Kā tēli - reāli un nereāli vērš uzmanību tēmai, kā arī - mēs jau sen zinām, ka “mūs pārsteigt ir grūti”:-)

Add to Memories Tell A Friend
šodien tramvajā, pārmainām sanāca nedaudz pabraukt, viena būtne tik skali risināja savas algas jautājumu, ka sagribējās vinai palīdzēt, piedāvāt noslēgt skanu:-); atlaistu vinu pirmajās dienās, tāda vēl strādā ārstniecības iestādes registratūrā, vāks...

December 1st, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Par filmu Reiz... Holivudā. Saku lielu Paldies Q.Tarantino par visu:-), galvenais - par to, ka no sirds varēju smieties par to, ka kādu sit nost:-), paldies par emocijām:-) Nepacietību malā, viss, manuprāt, bija lieliski:-)

November 29th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Melnā piektdiena, cik garlaicīgi! Ne sniega, ne saules, ne ziemas galu galā! Kas tas ir par stāvokli tagad? Un pie sienas pat nav pārskatāma kalendāra, neredz gadu kopumā, nav runa pat par nākamo gadu, un nekā jautra nav:-)

November 28th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Gatavojot domas svētkiem.
Bērnība un tagad -
Bērnībā domāju, ka vienmēr:
- pie skapja plauktiem ir bailīgi, jo uz grīdas pie skapjiem izvietotie baloni mēdz uzsprāgt😊, - balonus pūst bail vēl tagad😊
- ir brīvdienu lelles un ikdienā lietojamās lelles, - vēl šodien ir saglabājušas dažas brīvdienu (protams, aiz stikla)😊
- jāsveicinās, kad kāds atnāk vai Tu pie kāda aizej, - ne vienmēr😊, citi to nedara
- jāsaka: “Paldies!”, kad kāds kaut ko pasniedz vai pakalpo Tev un otrādi – “Paldies!” saka saņēmējs, ja devējs esi Tu) – tas, protams, notiek ar smaidu un nedomājot vairs ne par ko, vienk. baudot prieka sajūtu, - nekas nav mainījies (citi gan ne vienmēr saka: “Paldies!”, tie laikam nezina, ka tā jādara)😊
- dzimšanas dienā būs svarīga dāvana, tā būs jau no paša rīta, - līdz pat šim brīdim tāpēc nesaprotu sveicējus, kuri piezvana tikai vakarā:-D
- ziemas saulgriežu svinībās (svētkiem bija nosaukums - Ziemassvētki, bet dāvanas bija tikai Jaunā gada vakarā) būs Salatētis, kurš ilgi jāgaida un kuru nekad nevar ieraudzīt, jo viņš ļoti ātri skrien😊, bet viņš zina, ko es visvairāk vēlos, - Salatēva loma tagad ir mana loma😊, tāpēc man ir viss, ko vēlos:-).

November 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Vakar aizdomājos par bumbulu dominanci Latvijas tirgū. Novēroju, ka, neatkarīgi no vecuma un dzimuma, cilvēki nēsā cepures ar bumbuliem. Kur palikusi individuāla pieeja? Ko redzam, to keram? Un vēl beretes, tā vismaz klasika, bet vīrietim cepure ar bumbuli?! Eu, kārtējā lielveikalu ietekme? P.S.Man nav žēl, vienk. nopirku glaunu cepuri, bet tagad jau par aukstu, gribēju iepirkt siltāku, bet skatos, ka pārsvarā ar bumbuliem pārdod un, logisks turpinājums, - nēsā. Negribu tādu, man jau tāda sen ir bijusi, bet nekā cita veikalos īsti nav. Vakar vēl skatos - viens iet ar cepuri, kurai bumbulis, labi jutās, nodomāju, ka pasaules gals vairs nav aiz kalniem:-)

November 23rd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Kas tā ir par zinātni - zinātne par notikumiem? ... tā ir jebkura zinātne:-)

November 22nd, 2019

Top 22.11.2019

Add to Memories Tell A Friend
Izdomāju favorītu top šai dienai: M.Zālīte, O.Burovs un A.Danilāns, t.i., piesiet domas - garīgums, sabiedrība un veselība

Add to Memories Tell A Friend
kad Kambala saka, ka kanepes (preparāta veidā) palīdzot vegetatīvās distonijas gadījumā, vienk. neticas, Danilānam vairāk ticētu:-) (tēma mani neskar, vienk. nav nekā interesantāka piektdienas rītam), laikam stulbi sanāca. Tad loti iesaku Enhars sālo klingeri, labāks par Ēlandes, jo Ēlandes ir liela putra iekšā, domāju škinki un šampinjonus.

November 21st, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā Rīgā ir daudz avāriju, bet vēl pat nav ziemas apstāklu, var teikt - jauks laiks:-), bet kaut kas nenormāls notiek... Nezinu, vai taisnība, bet šodien viens vadītājs vēl pie stūres pamiris, vārdu sakot- šodien stundu uz darbu dēl avārijām.

November 20th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Konfekšu vietā iesaku Rāmkalnu sukādes, īpaši dzērvenu, ērkškogu...

Dateles

Add to Memories Tell A Friend
Pavasarī iespraudu āra pukudobē 2 datelu kaulinus, rudenī podā pārstādīju jau nopietnas palminas, izauga ātrāk par uzreiz podā stādītajām, lai gan vasara bija vējaina un lietaina...

Add to Memories Tell A Friend
Man piedzīvojumi vienmēr garantēti - vakar vakarā stāvēju pie mājas, mierīgi smēkēju, pēkšni kaut kas mežonīgā ātrumā aizšāvās garām un palika zem mašīnas. Padomāju, ka kakis, jo paliels, tad šis izšāvās ārā un pārskrēja pāri sētai. Ieklausījos, pasaucu kā kaki, pēkšni tas kāds palēcās, aizkabinājās ar kepām uz sētas vārtiniem un skatījās uz mani, palēcās un, pa jumtu dārdēdams, nozuda, sesks. Pēc tam biju šokā:-). Laikam aizbēdzis mājas sesks, dabā nebiju redzējusi tos skrienot, burvīgs dzīvnieks:-); kā to vispār var nokert, nevaru iedomāties.

November 19th, 2019

Ne prāta vingrojumi

Add to Memories Tell A Friend
Kad cilvēks ir dusmīgs, parasti sažmiedzas, savelkas lūpas un nostiepjas sejas ovāls, iesaku laboties ar pretēju darbību - regulāru vaigu piepūšanas treninu, vismaz nevar nojaust, ka tās ir dusmu izpausmes:-) P.S. Tajā pašā laikā, kontrolēsiet dusmas, jo domāsiet par to, ko īsti vajag darīt:-)

November 18th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Paskatoties uz Van Goga Īrisiem, noskatoties par vinu filmu, pēc kāda laika padomāju - kā vinš visos tajos gružos (civilizēti izsakoties) saskatīja tādas krāsas, tāpēc ticu, ka bijis traks; runa ir par krāsām, vēlu tās visiem redzēt un sveiciens Valsts svētkos!

November 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Džokers - par filmu, izcila aktierspēle, salīdzinot ar Džeka Nikolsona šedevru, šis bija nākamais solis manā izpratnē, salīdzināt varu tikai ar Nikolsonu, citas pieredzes nav, bet, manuprāt, šis ir izcili pasniegts. Silti iesaku.

November 15th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
lasu: “senioriem ar pensionāra izglītību”, nevis “apliecību”; ja tā padomā, tad tālu no tēmas nav, jo cilvēkam ar pensionāra statusu jābūt vismaz ar pamata profesionālo izglītību savā dzīves posmā:-)

November 14th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Latvijā tomēr ir garlaicīgi, viens un tas pats, ne amatpersonas mainās, ne pašvaldību vadītāji, ne jau tāpēc, ka nav cilvēku, apnicīgi jau tas klūst... reālā politika slikti ietekmē tiesisko pēctecību.

Add to Memories Tell A Friend
Ja laimētu miljonu, sapnu darbu vienk. nopirktu, tāpat kā visu pārējo no sērijas “sapnu”, tad beidzot mierīgi varētu gulēt:-)
Powered by Sviesta Ciba