Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

January 21st, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Ir cilvēks, kuru saucu par “mumi troļļi”, jokains, tāpēc; nemaz ne tāpēc, lai apvainotu trollīšus Muminus; mani pārsteidza viens teiciens, pavisam nejauši izdzirdēts, ka cilvēks ir daudz sliktāks par dzīvnieku, pārsteigumu sagādāja vieta un laiks, tās nebija filozofiskas pārdomas, bet gan stabils domu apkopojums; žēl tikai, ka šaubu nav

January 20th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Šodien kaut kas stulbs notiek, visu daru otrādi, viss jūk:-); it kā gulēju lieliski, bet šodien galvā ir juceklis:-)

January 17th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Par Latvijas Nacionālajā teātrī N.Gogoļa “Revidents” noskatīšanos. Nekādu iebildumu, tomēr oriģinālvalodā būtu daudz labāk, aktierspēle - izcili, sportiski:-), ļoti patika A.Krūzkopa spēle!

January 16th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
runājot par Kristīnes glābšanu, pirmais, ko iedomājos - ja Latvija kavējās, var taču lūgt valsts palīdzību, kurai ir attiecības ar Āfriku, - tas ir galējais variants, protams, bet šis gadījums atkal ir netipisks, jo visi taču zina, ka “par zagšanu liek cietumā” (teiciens), bet vajag taču nepārzināt situāciju un neinteresēties par savu stāvokli, ka vēl kaut kādās darīšanās līst pāri robežai, neskatoties ne uz ko. Izrādījās, ka Āfrika ir cienīga valsts, tādā ziņā, ka aizstāv savējo likumīgās tiesības, tā sanāca. Atkal kauns. P.S.Joks, ka Āfriku neviens nopietni neuztvēra. Tā dok. izprasīšana - garš ceļš, būtu paņēmuši advokātu Āfrikā, tad vēl no bijušā naudas izspiešana, lai vienotos, vārdu sakot - liela ķeza. Dānija mierīgi var nereaģēt.

Add to Memories Tell A Friend
degvielas cenas pieauga, bet degvielas uzpildes kompānija piešķir atlaidi, protams, labākajiem klientiem:-)

Add to Memories Tell A Friend
Ir cilvēki, kas iesniedz bildītes bez griezuma līnijas, t.i., TM reģistrēšanai vajag not. izmēru, bet mūsdienās ir cilvēki, ar izglītību un tā, kam nepielec, ka bildīte jāizgriež, lai būtu not. izmērs, galvenais - bilde asimetriska; griežu ārā jau pusotru stundu, ar visām savām augstākajām izglītībām:-D, izved pa īstam; kā lai tā civilizēti pasaka... Lieki pat piebilst, ka saglabāts arī viņiem nekas nav. Ar prātu nesaprast.

Add to Memories Tell A Friend
Vāks, telefons ekrānā sācis dot norādījumu: “Do not disturb during bedtime”. Pat tas jau sācis uzstādīt noteikumus...

January 13th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Japāņu miljardieris gan ātrs, meklē sievu, lai nogādātu viņu uz Mēnesi, baigi ātri:-) P.S.Sākumā viņš pat likās simpātisks, kā miljardieris, bet tagad...:-) *man šajā gadījumā nekas nav jāizvēlas, varu izmantot abus (atbilde)

Add to Memories Tell A Friend
šorīt bija beigusies kafija, pat strīds sanāca, sapratu, ka diena man var paiet bez kafijas, pieņēmu, ka tas būs pirmdienas murgs, bet, ienākot darba kabinetā, skatos - tūtiņa man nolikta, izrādījās - kafija!:-), labs kolēģis, kafiju pavisam reti lieto, bet uzdāvinājis kāds:-). Secinu, ka brīnumi notiek, kad pavisam negaidi:-)

January 9th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Stulbi sanāk... Uzdāvināt cukura diabētiķim šokolādes salaveci. Lūk, kur to likt? Var - zem eglītes, plauktiņā, izmantot kā vienk. dekoru, kamēr nobeigsies.

January 8th, 2020

Karaļi, dāmas, kungi, karalienes, hercogi un hercogienes (var turpināt) ...

Add to Memories Tell A Friend
žēl Austrālijas, pie mums tikai līst vienā laidā...
Tas aptuveni kā - Āfrikai arī neviens nevar palīdzēt (kad rādīja uzpūtušos bērnus), norakstīja uz interesēm. Nav skaidrs - kam var (domāju uzdrīkstēšanos) palīdzēt, kam reāli palīdz, starptautiski viss ir tik sarežģīti, ka valstis knapi tiek galā ar savām miskastēm, saturu, izmešiem u.tml. Un pārstāvji tikai nepārtraukti tiekas, daudz smaida, demonstrē tērpus, papildinu - atsakās no vai pieņem karaliskās ģimenes pienākumus, bet bardaks... nav līdzsvara, - koalas lāčus, ķengurus, baltos lāčus u. c. nav, kam glābt. Saprotu klimata aktīvistes Grētas misijas simbolisko nozīmi; tam reāli nav nekādas vērtības

January 7th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Kāpēc otrdiena parasti ir jaukāka par pirmdienu, noskaņojuma ziņā domāju...

January 3rd, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Atzīšos.
Nezinu - kāds iemesls, cilvēks neko nav nodarījis, lai būtu tāda reakcija, bet neciešu, mani tracina ministre Viņķele, tā viņas Laimes mātes tēla pārņemšana un mierinošais runas veids, kad viņa runā par svarīgām tēmām, neko nepasakot (tā ir parasti), vienkārši izved, krīt uz nerviem, vēl tās pirts bildes toreiz kopā ar Strīķi - cienījama paraugstunda priekšstatam par lēmējiem:-); ar nepacietību gaidu Viņķeles plānu, kas viņai drīz jāsniedz...

Add to Memories Tell A Friend
Nav skaidrs - kas ir mainījies, bet miskasti izved jau agri no rīta, ja izlikta, agrāk - tikai pēcpusdienā, strādā kā traki:-)

Add to Memories Tell A Friend
Bezdarbnieku pabalstu vispār uz mēnesi vajag piešķirt; dzīvē nav bijis bezdarbnieku pabalsta, bet daži tā tikai eksistē, sistēma. P.S. Uz mani attiecās vēl tie noteikumi, ka dienas nodaļas studentam bezdarbnieka pabalsts nepienākas; lai gan darba gadu bija jau pietiekami. Bet mūsdienās droši var neko nedarīt un met vēl pakaļ. Tas gan ir līki. *Faktiski princips, ka pabalsts pienākas tiem, kas Neko nedara, nav zudis, viss funkcionē:-), protams, ka iesaistīta valsts pārvalde, bet visās jomās kaut kas vecs, sapuvis darbojas, nevērtējot laikmetu maiņu, droni jau sen lidinās aiz loga, bet šie vēl cilā vecus papīrus, metodikas u.tml. miskastes lietas.

Add to Memories Tell A Friend
Šīs 2 dienas ir tik patīkami ceļā uz darbu un atpakaļ, nav sastrēgumu, visi brauc kārtīgi. Paldies tiem, kas paņēmuši brīvas šīs dienas, paldies par brīvlaikiem! Paldies ceļu policijai par draudiem “doties ielās”, prieks dzīvot Latvijā!:-)

January 2nd, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Šogad kannu vietā stādīšu hostas, pavisam droši, jo kannas klimatisko izmaiņu dēļ, tā šķirne, kas man bija, pat neuzziedēja, nevienam no aptaujātajiem neuzziedēja, tikai lapas un kātus cilvēka augumā izdzina, iespaidīgi, bet bez ziediem...

Add to Memories Tell A Friend
Iesnu vīruss vēl neatstājas, vakar gan bija smagi. Šorīt kaut kādas depresijas uzplūdi, ka Jaunā gada sākums man bija nekāds dēļ vīrusa uzbrukuma... kā nīkule ...

January 1st, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Jaunā gada naktī braucu ar mašīnu mājās, mistiski un neparasti jauki:-); tā patiesi ir brīvība:-)

Add to Memories Tell A Friend
Paldies prezidenta k-gam par iedvesmojošo un romantisko Jaunā gada runu! Optimisma un iedvesmas pilns sākums.
Powered by Sviesta Ciba