Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

January 25th, 2021

laikapstākļi

Add to Memories Tell A Friend
Rīt snigšot slapjš sniegs un sniegs:-)

January 22nd, 2021

Add to Memories Tell A Friend
tieši uz TA izdeg viena bremžu lampiņa:-)), vismaz to nekādi nevarēja gaidīt:-)), pārējais - Ok. Un vakar no rīta vēl draņķa laiks bija, bet tā jauka diena bija

Add to Memories Tell A Friend
vienmēr esmu domājusi par to, cik briesmīgs salikums - vārds “Cūkdelfīns”, tagad lasu par Maldīvu salām, par ceļojumu; gribu vai nu uz turieni, vai nu uz Kubu.

Add to Memories Tell A Friend
Ļoti iesaku Lido kūku Šokolādes našķis, burvīga - ar marmelādes un cepumiņu gabaliņiem - viss šokolādē:-), ja izmanto “Paņemšu pats”, tad - 30% atlaide; Lido, paldies par saldajām emocijām:-)!

Add to Memories Tell A Friend
Covid-19 izplatības turpinājumā apzināti sapratu vienu lietu - nevairot dusmas sevī, ja ir kaut kāda neapmierinātība, uzreiz jālaiž prom, lai uzreiz aizmirstas, man tas jau sāk sanākt, jo katru dienu saņemu tikai negatīvu informāciju (ja šķiet, ka neķer, tad iekšēji tas viss tomēr nosēžas un ik pa laikam laužas ārā dusmu formā, gribas cīnīties pret negatīvo), vismaz otrā viļņa laikā jau sāku tikt galā ar emocijām, ir daudz labāk.

January 20th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Garastāvokļa uzlabošanai īsstāstiņš. Vienreiz pasūtīju no membershop populāra zīmola acu ēnas, jaukā krāsā un ar atlaidi. Gāju pakaļ palēkdamies:-). Un sekoja pankūka zem acs, jo, atverot gaisa pūslīšu maisiņu, izņemot ārā un atverot kastīti, vīlos no sirds! Glītā izkārtojuma vietā bija čupiņa:-)), kas man vispār nosita vēlmi šīs ēnas kādreiz lietot. Kad uzmetu aci, slikti paliek:-)), pareizāk - raudāt gribas, mētājas, gaidu - kad iztecēs lietošanas termiņš, nebūs žēl izmest:-D P.S.Pārdomāju un tagad lietoju, žēl būtu šķirties no tām, jebkurā gadījumā:-D, vienk. sakratīju vairāk uz vidu, ir Ok:-) Okeāna zaļganzilā krāsa (dominē vēsais zaļais) mani valdzina un tagad izdaiļo:-D

Add to Memories Tell A Friend
pēdējā laikā zinu 2 gadījumus, kad inficējušies cilvēki, kuriem nekur, izņemot veikalu, nav jāiet. Pieņemu, ka viņiem tā jau bijis vienalga, bet tagad gan vairs nav vienalga, jo slimība nenorit viegli, esot klepus un vājums, bet ir viens labs rādītājs par saslimšanu, ka 2 dienas temperatūra bijusi 38 grādi un vairāk, tas neesot izdomāts:-), šis ir labs signāls, ka jātestējas, bet ļoti tracina, ka tie neticīgie ir vecāka gadagājuma cilvēki, līdz skar pašus, tad gan ir bail, skumji. Patiešām tracina visa tā atpalicība (domāšanā) mūsdienu informācijas pieejamības laikmetā, tad vēl tas risks, kam viņi pakļauj citus, pašiem to nezinot. P.S.Ķēdīte.

January 18th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Džeimsam Bondam ieteiktu Robertu Patinsonu, kaut kur pamanīju potenciālu, jā - Tenet-ā; vēl nedaudz laika, domāju - brieduma (kādi 7 gadi, lai pazūd tas muļķīgais smaidiņš, kuru tāpat vien nenoslēpt:-)), un viņš būtu gatavs Džeims Bonds:-)), nopietni

Add to Memories Tell A Friend
kam vairāk varētu līdzināties no Sex and the City? - noteikti tikai Kerijai, pagaidām gan ne viņu vecumā:-); vienk. es par to, ka būs turpinājums:-), bet bez Samantas gan būs grūti dzīvot:-))

Add to Memories Tell A Friend
Netflix jauno hītu:-) sērijās “Lupin” apriju, pilnu komplektu vēl nepiedāvā, bet man iedvesmai pietika ar tām sērijām, kas izliktas, ļoti aizraujoši, bez pauzēm:-)

Add to Memories Tell A Friend
Radiators darbojas ar pilnu jaudu, brīnišķīgi!

Add to Memories Tell A Friend
Viss, saslimu ar Karlosa Ruisa Safona “Vēja ēna”, pieķēros nākamajam - “Debesu gūsteknis”, esmu pazudusi:-)) P.S.Ātrumus uzdzina tikai uz beigām, bet forši viss beidzās, stils - ļoti nomierinošs, āķis arī darbojas:-), jauki! Patika periodiski ienirt pavisam citā pasaules spogulī:-)

January 15th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
iedomājos elektroapgādes traucējumus un, piem., apkures katlu, jā ...

Add to Memories Tell A Friend
kāpēc ziņas par ar Covid inficēto skaitu publicē kopā ar bildi, kurā redzams, ka nesēji nes nestuvēs kaut ko melnā maisā? Tas ir cerīgāk?:-))

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt Rīgas centrā novēroju -12 grādu salu:-)

January 14th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
kabineta otrajā pusē, izrādījās, radiatoram ventilis nav atgriežams - nav siltuma, bet labošanai vajagot apturēt visu sistēmu:-)), atbilde ir skaidra - uz jautājumu: kurš salst?:-)) P.S.Izrādās, kolēģis jau rudenī vai pavasarī aizgriezis, tā viss arī palicis:-)); vēl nesen tā padomāju - it kā citos kabinetos ir siltāk:-)), bet raizes atmetu, jo tajos citos ir cilvēku vairāk, nepievērsu īpaši uzmanību.

January 13th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Ar tādu sniegu dzīve lielas skaista un saulaina, laternu gaismās:-)

Add to Memories Tell A Friend
No divu dienu staigāšanas pa sniegu, jo auto ir servisā, pienākumi liek iepazīties ar kāju muskuļiem, bet man patīk, jauki, sen tādas brīvības nav bijis:-); var tik daudz jauna ieraudzīt!

January 12th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Kad beidzot visus vajadzīgos sapotēs un beidzot tikšu pie friziera (griezt sev vēl nemāku)?? Ko tik ilgi? P.S.Potēties netaisos, gaidīšu, kad pūlis iegūs imunitāti:-) Un vēl es gribu uz zemūdens masāžu; šīs divas lietas man pietrūkst, neko vairāk man nevajag. Varētu atļaut friziera pakalpojumus tiem, kuri nelieto alkoholu, es piekristu:-D, tam taču arī nodokļi jāmaksā:-) P.S. Šķiet, ka viss šis bardaks nekad nebeigsies un nebeigsies arī eksperimenti ar cilvēku dzīvēm, ārkārtējās situācijas laikā liekot ievērot absurdus noteikumus, bez saprātīgas vīzijas un kritiskas attieksmes (domāju izpildvaru).

Add to Memories Tell A Friend
Bremzes ir vissvarīgākā padarīšana, arī dzīvē:-)
Powered by Sviesta Ciba