Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

April 16th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
var salīdzināt brīvās vakcinēšanās pirmās rindas Rīgā ar, piem., lielveikalu atvēršanas iespējamām rindām:-); skaidrs ir viens - lielveikalus atvērt nozīmē visu saprātu pazaudēt:-) P.S.Krasta iela laikam nedraudzīga visas šīs dienas... P.S.Naivums no manas puses:-); vakcīnu pietikšot tikai vienai dienai... Brīvais vilnis beigsies, tikko sācies.

Add to Memories Tell A Friend
Spānijas karaliene Letīcija, manuprāt, nedaudz par daudz demonstrē uztrennētās rokas:-), cenšas - skaidrs, viņa izskatās pēc fitnesa treneres:-)

Add to Memories Tell A Friend
Foršs džeks ir Tarmo Krūsimē:-), parlamenta sēdes idilliski labā noskaņā:-)) P.S.Tā ir, kad neļauj strādāt:-))

April 15th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
nepietiek ar to, ka nogalina publiski, vienk. dienā, uz ielas, vēl gandrīz nākamajā dienā sadedzina nozieguma auto, arī diezgan publiskā vietā; baigi bēdīgi izskatās. Slikti izskatās ar tiem operatīvajiem pasākumiem. Nekas pat nebija jāmeklē pie robežām:-), baigi kāds pamāca, kur suns aprakts. Visi aizskrēja pārbaudīt robežas...

Add to Memories Tell A Friend
vai tiešām pēdējā laikā mudaku uzradies vairāk, vai par tiem iepriekš vienk. nezināju?:-) Novēroju, ka visa šī dīkstāve daudziem liek iet sviestā, jo tā sēdēšana četrās sienās ir neveselīga, lai gan paši sēdētāji nejūt, ka jau ir mainījušies, ne uz to jaukāko pusi, kļuvuši impulsīvāki, nestabili pat, jo reakcijas ir uzreiz un nemierīgas:-). Ja arī ir iespēja izvairīties, tad nākas pat laikus bēgt un slēpties, lai nav “jāizaicina”, jā... ko var veselu dienu darīt, neko nedarot:-)

Add to Memories Tell A Friend
ērgļu mammas nav ligzdā, čalītis perē kopš vakardienas, malacītis! P.S.Neilgi pēc šī nomainījās:-))

April 14th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
prieki, ērglis beidzot ligzdā mammu nomainījis, uz olām beidzot!:-))

Add to Memories Tell A Friend
pa tv pateica liecinieka dzimumu, kā to saprast? Kas tas bija? P.S.Nav izpaužams taču.

Add to Memories Tell A Friend
vakar nācās lēni vilkties, jo balodis tieši uz ceļa lēni staigāja un bija aizrāvies, nav pirmais gadījums, gandrīz lēnām uzbraucu, bet viņš veiksmīgi tomēr pacēlās gaisā, biju gandrīz apstājusies, bet aiz manis vēl kāds brauca, labi, ka mazā krustojumā, kur aiz stūra neko neredz un jāsamazina ātrums; vārdu sakot - pavasarī apjukuši putni

Add to Memories Tell A Friend
šorīt nācās braukt garām tieši tai vietai, kur viss bija norobežots, izrādās - viens nošauts, atkal; izskatījās pēc pamatīgas avārijas, bet tādēļ jau nenorobežotu tik lielu teritoriju...

Add to Memories Tell A Friend
šogad mēģinu tikt pie frēziju pušķa:-), t.i., izaudzēt, skatos tagad:-). Asni jau ap 4 cm.

April 13th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
nu izlasīju, kas rakstīts grāmatas pēdējā lappusē, pirms laika, nevajadzēja; jau jutu, ka nebūs labi, nebija ar’, tagad droši var lasīt tālāk, jo viss notiks, beigās būs beigas.

Add to Memories Tell A Friend
Jā... Ilgi nebija jāgaida - izrādās, ka ērgļu ligzdas Durbē vērotāji sākuši konfliktēt jautājumā par vārda piešķiršanu jaunajam Mildas sabiedrotajam, kādas kaislības! Atcerējos procesu, kā Pandas mazulim Francijas zoodārzā atzīmēja vārda došanu un iepazīstināja ar publiku, mīļi. Cilvēki tā cepas par ērgļu vārdiem, it kā tas būtu viņu īpašums:-))

April 9th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
līdz pat šim brīdim nezinu, vai pirmajās rindās skriešu vakcinēties, “obligāti” - mani nepārliecina, pases - nepārliecina, vakcīnas nepieciešamība tieši man - nepārliecina, nekur apkārt nevazājos, lidot šogad nekur netaisos u.tml., nepietiek argumentu “par”, masku nēsāju bez stresa, viss ir norm., turklāt baiļu sajūta ir zudusi, jo ir vairāk skaidrs - kā var inficēties; pilnīgi piekrītu, ka galvenais ir distancēšanās, t.i., tie 2 metri, bet praksē cilvēki tā nemēdz darīt - distancēties, jo sākotnēji neticēja, smējās par visiem ierobežojumiem, daudziem bija pavisam vienalga, tagad - jau mazāk tādu, bet ir. Baigi grūti ir distancēties no tiem, kam ir vienalga, viņi, nezināmu iemeslu dēļ, baisi lien klāt, laikam grib pārbaudīt savu teoriju:-)); nav saprotams man tikai viens - kāpēc neļauj vakcinēties visiem, kas to vēlas, kāpēc vajadzīgs spiest tikai uz prioritārajām grupām un runāt par tiem, kas atsakās, kāda ir fiška?:-)

Add to Memories Tell A Friend
esmu atkarīga:-) - vairs nevaru bez ērgļu ligzdas vērošanas pat dienu nodzīvot:-)

April 8th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Mildai ir paveicies ar aizstāvi, prieks... nedaudz dumji ķepu uz olas uzlika, muļķītis:-). Spēcīgi gan tas viss iedarbojas, saprātīgi. Ļoti sirsnīgi.

April 7th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Skatoties tiešraidē uz Mildu ligzdā, kā viņa tur vējā tup, sapratu vārda “ērglis” nozīmi; tā jau daudzi cīnās; bija pieredze lūkoties uz balodi agrā pavasarī (bija auksti), kāpņu telpā varēja redzēt - koplietošanas lodžijā bez logiem ilgi perēja. Labi, ka gudri cilvēki bija, nedzenāja, viss noritēja veiksmīgi.

Add to Memories Tell A Friend
kolēģei uzdāvinājām grieztos ziedus, tikai pēc pāris stundām radās jautājums - vai kāds pārskaitījis? Pāra vai nepāra skaitlis:-)) P.S.Mieru atguvām, pašķirstot akciju avīzi:-)); pirmkārt, par jauko notikumu nolaidīgi uzzinājām tikai, kad parādījās torte, mūsu gatavība bija nekāda:-)

April 5th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Anglijas māsīca vakar atkal pārsteidza - piegādāja Salas kūkas ar putukrējumu, zemenēm - uz cepuma, ar cāli olā pa virsu:-); atkal izkusu:-)

Add to Memories Tell A Friend
vēl atradu HBO seriālu (2020) "The Undoing", tēma, protams, veca, ir izteikta sajūta, ka ir bijis, bet...:-) aktieri
Powered by Sviesta Ciba