Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

April 3rd, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Interesanti - kāda ir Vīrusa izplatības un apkarošanas statistika Šveicē?!

Add to Memories Tell A Friend
Islande ar testiem tālu tikusi, tas bija vispareizāk - diagnosticēt problēmu, tās apmērus, turklāt apjomi atļauj tā rīkoties. Jau kuro reizi var pārliecināties par to, ka ne vienmēr legālās metodes noved pie rezultatīva iznākuma, re - alko iegāde I-netā, plastikāta cimdi, maisi - tagad ir Ok, nerunāsim par to, ka iesaka pārvietoties ar savu transportlīdzekli... Bet, kas ir interesanti - šie pasākumi ārkārtējās situācijas laikā pat neietekmē negatīvi klimatu:-), veselību... Pēkšņi planēta kopumā jutīs uzlabojumus:-), dabiskā atlase bija un būs, bet cik grandiozi panākumi jau ir tagad patēriņa samazināšanās ziņā; mēs varm būt laimīgi tāpēc vien, ka piedzīvojam šis pozitīvās pārmaiņas. P.S.Man, piem., jau tagad ir apnicis telefons, dators, Internets. Visur ir viens un tas pats, kā arī visi cilvēki ir vienādi ierobežoti, citas - svešas personas dzīve ir tāda pati:-), lupatas vairs nav jāizrāda, pēkšņi ir zudusi intriga un iemesls salīdzināties, var teikt - atgriežamies atpakaļ pagātnē, kad daudz kā nebija; tagad ir, bet nevajag:-), vēl bonuss - tas notiek globāli. Adaptēties šajā laikā ir grūti, jo nav vairs tā tempa, pat var dzirdēt - kā pulkstenis tikšķ, jautājums - klausīties un skumt vai pielāgoties un dzīvot, veselīgi būtu izvēlēties otro, bet tas ir saprotams, ka šī trauma paliks apziņā kā spilgts piemērs tam, ka viss var strauji mainīties un daudz kam strauji var zust jēja, kas rada pastāvīgu nedrošību, ko nevajadzētu pieļaut ar ticību tikai un vienīgi sev kā atsevišķam indivīdam, ģimenes un sabiedrības sastāvdaļai.

Add to Memories Tell A Friend
Garastāvokli automātā uzlabo doma: “Piektdiena ir klāt!”, uz mani tas iedarbojas labi:-)

April 2nd, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Strazds pie mājas koka zarā, blakus putnu būrītim, aktīvi un skaļi uzvedas, it kā reklamētu savu jauno īres vietu

Add to Memories Tell A Friend
dīvainu sapni redzēju - stāstīju bijušajam un jau mirušajam (neievēroja aizsardzību, bija darīšana ar strāvu) klasesbiedram par savu dzīvi, laimīgi stāstīju; biju sataisījusies uz diseni un laikam nejauši satiku; piecēlos ar labu noskaņojumu. Jocīgi, ka sapnis liek salikt visu pa plauktiņiem un saprast, ka neesi nelaimīgs:-) (vismaz zemapziņa to izvelk ārā, ja aizmirstas) P.S.Lika uzreiz saprast, ka viss pārējais nav tik svarīgs, lai viss liktos tik slikti, nemaz nav. Kā noprotu, jācenšas un jādomā labas domas.

April 1st, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Vakar satiku kolēģi, teica, ka viss apnicis - bērns, dzīvoklis, viens un tas pats, bet nelaimīga tomēr neizskatījās. Bet šis arī turpmāk dzēsīs darba un māju robežu, labums tāds, ka bērniem apniks viņu Interneti vai vecāki liks mierā ar ierobežojumu piemērošanu, nav jau nekā jēdzīga, ko darīt. Jau apnicis uz to visu skatīties un par Covid klausīties, gribas ieiet dušā, pēc tam aizmigt, pamosties un - tā vīrusa vairs nav.

March 31st, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Laba recepte vakariņām - brokoļi ar vistu, iepriekš sakapāti un apsutināti ķiploki, viss pasutināts vistas biljonā, bet ātri, piedeva - rīsi, labs. Var ātri atrast šo recepti. Nebija vok pannā, sanāk Ok.

Add to Memories Tell A Friend
Šodien atkal ceļu policija kā siseņu bars aizņēma benzīna uzpildes staciju, pat pie durvīm:-); vienreiz gadījos pa vidu, pat nepabīdījās, lai varētu ērtāk izbraukt, lecīgs netrafarētais gadījās, tas uzdzen spiedienu ausīs:-); forši vakaros tagad paskrieties; pamanīju, ka luksofori darbojas kā sarkanā lupata:-), domāju - patīkami uzsākt, vaktējot zaļo, nav tik garlaicīgi:-)

Add to Memories Tell A Friend
Tas, ka mans atvaļinājums aprīlī dodas pa pieskari, vairs pat nav apspriežams, baisi; vienīgais, par ko padomāju - varētu Itālijā nopirkt māju, tagad piedāvājums varētu pieaugt, šeit “pensijas” pabalsts laikam tiks atcelts:-), tad vismaz sauli baudīt... P.S.Ciniski.

Add to Memories Tell A Friend
Nemāku uz nedēļu sastādīt ēdienkarti, lai nav jāskrien uz veikalu, vai nu viss tiek ātrāk apēsts, vai nu apnicis, nevar zināt - ko īsti gribēsies nākamajā dienā, trešajā dienā, visu arī nesaķersi vienā dienā, augļi, dārzeņi arī jālieto svaigi... Rīsus, griķus un makaronus vispār reti gribas.

Add to Memories Tell A Friend
Kādu laiku nebija manāma ceļu policija, izņemot iepriekšējās brīvdienās - ķerot uz ātrumu, bet vakar un šodien jau atkal aktīvi - kā pirms Covid, laikam tikuši pie dezinfekcijas līdzekļiem:-)

Add to Memories Tell A Friend
Vēl ir daudz tādu mudaku, kuri veikalā skrien pie plaukta pēc desas, neievērojot nekādu distanci, kā novēroju - tās pārsvarā vakar bija jaunas sievietes, bet, piem., ne pāri, tie pārsvarā izvairās... Skrēja, neskatoties uz to, ka skaļi pateicu par 2 metru distanci, ieraugot dienišķo desu, vēl kurlums iestājas:-)

March 30th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Brīvdienās uz Ogres pusi gan nekādu sastrēgumu nebija, kāpēc visi pārsvarā cenša braukt turp, kurp vēlas un brauc pārsvarā visi?:-) P.S. Var, piem., braukt sakopt visus senču kapus, izvēlēties citus maršrutus un citas idejas.

E-veselība - Ok

Add to Memories Tell A Friend
šīs dienas mazais prieciņš - strādā un uzzināju, ka e-veselībā var paskatīties izrakstītās receptes, pat var redzēt - cik atlicis, par ko ir liels prieks!

March 29th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
The Gentlemen (2019), - laba, bet trūka humoriņa. Nedaudz pietrūka.

March 27th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
arī nesaprotu - kāpēc kaķis parasti apguļas uz papīriem, kad man jāstrādā, tieši pa vidu:-)

Add to Memories Tell A Friend
Izpildīju testu: Kāds mājās sēdētāja tips tu esi? Izrādījos - Nelaimīgais ekstraverts

Add to Memories Tell A Friend
Valdība un Saeima strādā ļoti labi, vismaz beidzot redz ātrus un apdomātus lēmumus, ir rezultāti, parasti likās, ka tur neko nopietnu nedara:-)

March 26th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Viss šis ar vīrusu, visticamāk, ievilksies dēļ mudakiem, kas atbraukuši, staigā apkārt, nevienam neko nesaka un jūtas visādā ziņā brīvi. Tādi bija un būs vienmēr, bez apziņas, sodus vajag diezgan nopietnus, pēc tam arī ierobežojumus nemaksāšanas gadījumā; jo tomēr lielākā sabiedrības daļa apzinās savas rīcības sekas, tas ir labākais, ko pēdējā laikā var baudīt.

Add to Memories Tell A Friend
Jau iepriekš bija mana simpātija kā autožurnālists, bet tagad vēl vairāk cienu Džeremiju Klārksonu, par viņa fermera aktivitātēm, pat jauks...
Powered by Sviesta Ciba