Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

May 16th, 2019

Sportam

Add to Memories Tell A Friend
Lepnums par Porzingi, jau tā domāju, ka krietns cilvēks; netīrumi, kas vinam pielīp, lai krīt vien nost, īkški par vinu! Jau iedomājos, ka Liepājas kriminālajai videi nav pretī labā tēla, nu jau ir:-)

joki

Add to Memories Tell A Friend
tagad lasu: "Dimanti tavā pagalmā", G.Bičevska -
nesaprotu - tā ir grāmata vai pārdomas?:-), gandrīz kā es, kad nav ko darīt:-)
Ko šādi neraksta blogā (vai - kur tur tagad Internetā ir labi naudu nopelnīt ar saviem rakstu darbiem), kam vajag grāmatas veidā?
Kaut ko tādu vēl varētu palasīt grāmatas veidā, ja to būtu rakstījusi vismaz karaliene un vairāku gadu garumā, bet karalienes mūsdienās brauc ar mašīnu:-), nav laika
tādām ķēpām... - apmēram kā es, tikai man nav kroņa un svītas:-D

likmes šim vakaram

Add to Memories Tell A Friend
hokejam šovakar dodam 51:49, Eirovīzijai - "0-0,01"

plāns_05.2019

Add to Memories Tell A Friend
Par prezidentu gribu Egilu Levitu un gribu, lai uz Eiropu tiek Aleksandrs Kiršteins (uzskatu, ka pelnījis);
EP vēlēšanas - jāiet!

Pirmie dienas jautājumi

Add to Memories Tell A Friend
Kāpēc arābi ir izteiksmīgāki (šorīt uz ielas redzēju - kā pagriež galvu, sanāca kā filmu varonim:-)) un kāpēc viedierīce pati atslēdzas un pēc vairāk kā 30 min. pati atpakał pieslēdzas?

May 14th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Forums “Līdere” man jau iepatikās ar priekšnesumu, bet piesaistīja ar bezmaksas tiešraidi Internetā; parasti gan par šim tēmām spec. neinteresējos, jo “viss (pārējais/ārējais) taču ir sviests, jo viss ir galvā”, bet šoreiz ir jauki, ka ir arī attālināti.
Jau sajutos stiprāka😊
Man tomēr interesi visvairāk izraisa tēma, kur runa par intelektu.

May 9th, 2019

ītings

Add to Memories Tell A Friend
Mana šodienas ēdienkarte (līdz šim brīdim):
- 4 x halva (30 g batoniņš) – tas rīta pusē;
- apelsīns (liels), no kura ar vienu šķēlīti padalījos, un tālāk jau panesās:
- maizītes (domātas uz dienu maltītei, uzkost, lai izvilktu līdz vakaram);
- gaļas salāti;
- 2 normāla izmēra kēksi (biezpiena);
- saldā krējuma krēms (vaniļas) “Kārums” (bez anestēzijas, pirmo un otro ēdienu labi paēdušam cilvēkam, kā saldo visam pa virsu nevar😊, neriskētu);
pagaidām viss, bet jau domāju par sātīgām vakariņām😊, un zinu, ka mierīgi arī sātīgas vakariņas dabūšu iekšā.
*uznāca kaut kas nenormāls, bet jau no paša rīta tā, pilnmēness arī būs pēc kalendāra tikai nākamnedēļ, tātad tas šoreiz nav iemesls:-), vāks...
Galvenais, ka tas viss ir "neveselīgs", turklāt esmu cilvēks - labs gaļēdājs, tomēr pie liekā svara man nekādi neizdodas tikt, lai gan jau mēģināts - gan tā, gan šitā, nu nekā...

May 8th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Maija pirmajā pirmdienā gadījās mazā uzvara pār sevi, jo nogāju 15 km, nedaudz vairāk. Patika, tomēr garlaicīgi, skaidrs – kāpēc daudzi izmanto austiņas, bet nav skaidrs – vai arī tas palīdzētu pastāvīgi. Tāds gājiens kājām dienā, kas ofic. noformēta kā brīvdiena, ir atvieglots ielu šķērsošanas ziņā, tam neatļautās vietās, kas būtiski samazina mērķa trajektorijas garumu un iepriecina garu, ka – ko gribu, to arī daru.
Šodien nejauši no kaķa dabūju pa degunu, beidzās ar iešķeltu lūpu, tas bija tīri negadījums, bet tagad ir, ko ārstēt😊.

April 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Annas Pavlovas kūkas ļoti atšķiras, vajag nobaudīt dažādās vietās, lai saprastu, cik garšīga tā ir īstā:-)

Add to Memories Tell A Friend
pirmais gads, kad nodarbojos ar kannu audzēšanu, kolēģe uzdāvināja, vismaz pareizo gadu izvēlējos, silti:-), nenosals.
Iedvesmojos no Nacionālā botāniskā dārza Salaspilī veidotajiem podiem vasarā, braucot garām Salaspilij uz Rīgu var vērot, skaisti. Redzēsim, kas sanāks man:-)

Add to Memories Tell A Friend
Šoreiz domājot par krāsu izvēli.
Šogad stādīšanai izvēlos dzeltenas un baltas krāsas puķes, kā arī apģērbā noteikti iekļāvu balto, arī raibo.
Ir jauki pastaigāt kājām, kad nav jāsteidzas, īpaši atvaļinājuma laikā, kas šogad laikapstākļu dēļ ir ļoti izdevies:-); man patīk globālā sasilšana, ja saules gaisma un siltums ir iemesls dzīvībai.
*Zemūdens masāža atbrīvo sprandu, muskuļus kopumā, un normalizē kopējo stāvokli, iesaku sēdošā darba veicējiem.

March 8th, 2019

pils

Add to Memories Tell A Friend
Biju arī nelielā ekskursijā pa prezidentes Dalias Grybauskaitės pili (centrālajā daļā), kas ir viņas lietošanā uz kādu vēl pavisam neilgu laiku. Cienīgi, viesmīlīgi un laipni. Drošības līmenis pilī ir ļoti augsts, tomēr prezidente tur nenakšņo. Kā sapratu, pret kaimiņiem Lietuvai ir silta attieksme. Prezidentes padomnieku kabinets man patika visvairāk. Protams, prezidentes kabinetā jūt viņas klātbūtni (dizaina elementi). Pils no pils daudz neatšķiras, kā saka, - kaut kas kopīgs un, tai pat laikā, kaut kas atšķirīgs tajā visā ir:-D

Add to Memories Tell A Friend
Izrādās, notiek kaut kāda konference, tās nosaukums - "Cilvēkfaktors", viena no tēmām, piemēram, ir "Sēžamvietas nozīme domāšanā".
Domāju, ka noteikti der aiziet:-D

Add to Memories Tell A Friend
Pastrādāt vispār nevar, visi vīrieši nāk ar pukītēm un bučo, paradīze...

Add to Memories Tell A Friend
Par Viļņas operu, īsi raksturojot: mums – grezna, viņiem – draudzīga.
Ekskursijas laikā pa operas dziedoņu ģērbtuvēm, kas norisinājās tieši pirms izrādes😊, bija dīvaina sajūta, - dziedoņi tika grimēti, daži nogrimētie pīpēja uz kāpnēm starp stāviem (kur parasti nav jāiet operas apmeklētājiem), daži ēdnīcā ēda (nesaprotu, kā pirms uzstāšanās var sevī kaut ko dabūt iekšā), darbinieku ēdnīcā dzēru karsto šokolādi, bet īsti ērti nejutos, jo viņi kārtīgi ēda😊.
Opera “Turandota” bija emocionāla, krāsaina, ar fiziski labi norūdītiem solistiem (dēļ ilgās atrašanās vienā nedabiskā stāvoklī), patika.

Add to Memories Tell A Friend
Kāpēc notiek reklāmas kampaņas, kurās, piem., aicina dzīvnieku patversmēs mītošos suņus izvest pastaigās, bet, kas attiecas uz cilvēkiem, tādas kampaņas nenotiek?
Skaidrs, ka tas nav masu pasākums, tomēr attieksme ir pavisam dažāda.
Izskatās, ka faktiski Rīgā nav cilvēku.
P.S.Ar vienu ministriju nepietiek, bet cilvēku laikam valstī patiešām nepietiek:-).
Aptvert ir grūti.

February 20th, 2019

Tirgus

Add to Memories Tell A Friend
Atzīšos, tirgū ieraudzīju trušādu, baisi sagribējās iegādāties, lai kaut ko izdomātu, bet sapratu, ka ar vienu būtu par maz, čībām tā neder. Iedomāties nevarēju, ka blakus arī kermeni var nolikt. Visai neētiski - pat galēdājam var tā škist.

Add to Memories Tell A Friend
SKY veikalā ir visgaršīgākās bulciñas, mīkla ir gaisīga, bet mc2 darbinieku ēdnīcā ir vismājīgākā maltīte, patiesi.

February 19th, 2019

Etiketes

Add to Memories Tell A Friend
Krievija, škiet, mierīgi apiet ES sankcijas:-), var palasīt etiketes uz, piem., tumšās šokolādes, un ne tikai. Kas attiecas uz šokolādi - ražotāja nosaukums satur vārdu “Pobeda”, tomēr atrodas Ventspilī (osta, starp citu, ir tieši piejama). Redzēju vēl etiketi, kur izplatītājvalsts ir Baltkrievija, tomēr bija kaut kāda norāde uz Krieviju, neatceros tagad, bet saistīts arī ar pārtiku. Tas laikam ir bonuss par šprotēm:-) P.S.2014.gadā ir sākušās KF aktivitātes Krimā, no 2010.gada līdz 2014.gadā uznēmumā investēti lieli līdzekli pamatlīdzeklos, celtniecībā, tikai tajā pašā 2014.gadā dibināts meitas uznēmums Latvijā, gandrīz uzreiz pēc Krimas okupēšanas, Lietuvā un Igaunijā arī ir tādi uznēmumi. Vai baltkrievu šprotes nav redzētas?:-)

February 15th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Nākamais solis ir sperts - brīvprātīgā līgums ir noslēgts.
Powered by Sviesta Ciba