Ķēms

ķēpausis

umi

View

Navigation

July 5th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Piebilde pie iepriekš teiktā - Satversmi iesaku lasīt ar tiesībzinātnieku komentāriem, lai jautrāk, jo tad arī klūs skaidrs, ka lasīt nevajadzēja:-), bez tiem diviem dok. vispār nekas nav iespējams, - manuprāt.

Add to Memories Tell A Friend
šorīt piecēlos ar jautājumu - kādi ir galvenie likumi, kas cilvēkam jāzina, katram? Mana atbilde - konstitūcija (brīvība) un celu satiksmes noteikumi. Visu pārējo var noskaidrot, komunicējot.

June 13th, 2019

Muse

Add to Memories Tell A Friend
Esmu kadrā, Muse koncerta bildēs tvnet-ā pirmajā bildē:-); labi dārdošs šovs, nebija vilšanās, tehniski aizrāva, laiks paskrēja tā tikai. Piebilde - sēdēja un gaidīja cilvēki tikai līdz sākumam, komentos raksta par sēdētājiem, bet tiem, kas tā rakstās, laikam tomēr bija slikta redzamība un ne tikai dēll vietām, daži tur uz bāru vien skraidīja, laikam vēl soli traucēja:-)

June 8th, 2019

1.Atskaite

Add to Memories Tell A Friend
Aizvakar tramvajā man no rīta piedāvāja apsēsties, domāju - vismaz policists vai t.m.l., vakar atkal kakis izšmauca ārā bez siksninas un uzskrēja tajā pašā augstākajā kokā, recidīvists, pats nokāpa, labā formā, laikam bija loti laimīgs, bet šodien visus aizvedu uz fazendu; atmetu ideju par elektroskūteri, visi tikai biedē, ka var nokrist:-); velo pagaidām un tuvākajā laikā pilsētā lietot nevēlos, vispār normatīvā bāze pieklibo braucamo jomā:-); drīz ziedēs pag. gadā pie selekcionāra iegādātās peonijas, šogad par 4 ziediem vairāk, šogad būs baltās gladiolas, jo tā labāk iezīmēt vasaras gaišajās naktīs teritoriju, bet tas ar nosacījumu, ka deg ielas laterna.

May 30th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Pastāv tāda lieta - mācības pieaugušajiem, dalībai nepieciešams neliels līdzfinansējums, pārējais tiek apmaksāts, te (kā piemērs "Bibliotēku zinības", mācību pakalpojumu sniedzējs - Latvijas Nacionālā bibliotēka):
https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/programs/564/show
- beigās iegūstama profesionālā kvalifikācija "Bibliotekārs".

Add to Memories Tell A Friend
Sveicu Latviju ar visgaidītāko prezidentu, ar Levita k-gu!!
Ir patiess, patiess prieks!

May 28th, 2019

Labs rīts

Add to Memories Tell A Friend
meklējot "Smalkais stils", uzkūlos TV programmai, lūk:
kā varēju nezināt, ka LTV1 un LTV7 dienu sāk ar Latvijas valsts himnas atskanošanu?! Zinu, ka sen senos laikos tā bija, bet šodien vēl... patīkami!
Piezīme: “Latvijas valsts himna obligāti izpildāma: katru dienu, uzsākot valsts televīzijas un radio raidījumu programmu” (19.02.1998. likuma “Par Latvijas valsts himnu” 4.p. pirmās daļas 4.pnkt.)

P.S.Ko nozīmē, ka katru dienu par to nedomā, bet tik reti...
kauns

May 27th, 2019

saldais burbuļūdens

Add to Memories Tell A Friend
kāpēc ir sajūta, ka "limonādes nodoklis" Latvijā ir ātrs risinājums naudas trūkuma mazināšanai, nevis vēršanās pie cilvēkiem viņu pašu labā, lai, kā saka, veicinātu veselīgu domāšanu; nešķiet ticami, ka cukurs ir galvenais melnais ienaidnieks un ka valsts tādējādi rūpējas par cilvēku labsajūtu, veselīgu dzīvesveidu Latvijā, ņemot vērā kaut vai neseno faktu par neatbilstošu zāļu atļaušanu (legalizēšanu), kuras pat nevar palīdzēt, neko uzlabot.
Šis nodoklis laikam ir tāda paša veida zāles;-)
*ņemot vērā, ka tuvojas Līgo svētki, iesaku steidzami nobalsot vismaz par "alus nodokli", ja par citiem (stiprākiem) nevar īsti vairs paspēt!
P.S.Lai gan attiecībā uz kokteiļiem jau sanāks lielākas izmaksas par godu burbuļūdenim.

par EP vēlēšanām

Add to Memories Tell A Friend
Viss tas rezultāts bija apmēram paredzams; ir tikai viena neskaidrība - kāds iemesls ir D.Melbārdei?
Droši varēja palikt tepat. Nav saprotams - kas viņai tur jārisina vai jāpēta?
Tas, ka tautastērps piestāv, taču nav motīvs?!

May 24th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
baisi jocīgi mainīt stereotipus uztverē, kaut vai tikai vienreiz paskatoties uz notiekošo no malas, ir tāda sajūta, ka galva 1x tiek apgriezta par trīs simti sešdesmit grādiem

Add to Memories Tell A Friend
man tagad katru dienu jāseko līdzi tam, kas izplaukst manā dārzā - īrisu jomā; sīpolus pag. gadā atsūtīja selekcionāre,
tagad salīdzinu - kas lien ārā - vai atbilst bildei:-); aizraujoši.
Nosaukumi: Cerību rīts, Kaķa acs, Lācītis u.tml.
Cerību rīts - to es neatpazinu gan, jo gaidīju pirmo Lācīti,
tik ļoti gaidīju, ka pat sajaucu:-), galvenais - visiem skatītājiem stāstīju pilnīgu tuftu:-)

Add to Memories Tell A Friend
aizvakar saņēmu e-pasta vēstuli par rododendru izpārdošanu, no kolēģes;
jā... pēc šī var spriest - gadi arvien tikai nāk klāt, kādas tēmas...

Add to Memories Tell A Friend
vakar paskatījos - kas iesildīs Muse, vāks, 12.06. manā galvā būs dubults spēcīgais laimes hormonu uzliesmojums.

EP vēlēšanas

Add to Memories Tell A Friend
EP vēlēšanas - izvēlējos favorītu - Ivars Ijabs.
Sākumā biju izmisumā, gandrīz jau Ievu Ilvesu izvēlējos, kā veiksmīgu sievieti:-);tad nejauši, jau sākot rakņāties un interesēties vairāk, jo kaut kas tomēr līdz galam nenostrādāja,
uzdūros uz pirmo šeit minēto.
Tagad, varu pateikt atklāti, esmu laimīga par savu izvēli, jo man patīk tās loģiskais pamatojums, pie kura, starp citu, pielika, varbūt par īsti nenojaušot, pirkstu mans darba kolēģis, jo
pat par I.Ijabu sākumā bija šaubas (piezīme: man vienmēr par visu ir šaubas).
Tagad zinu - veselais saprāts ir:-)
Tādiem kā man, par godu mums, lai tikai ejam balsot, iecirkņu laiki ar likumu mainīti un pagarināti, jo brīvdienas taču ir svētas dienas, tādā ziņā, - ka ne jau vazāties pa Rīgu.
Paldies tehniskajam nodrošinājumam, kas gļuko!!
P.S.Kad rakstīju par A.Kiršteinu, kā iespējamo izvēli, tas bija pārāk personiski, tāpēc, bet paklausījos, ka vecos uz EP nevajagot laist, tāpat neko nedarot, - nolēmu, ka jārok vien tālāk.
Un - tā viendzimuma pāru tēma jau tā apnikusi, ka nevar vairs pilnigi neko citu saklausīt, nu cik var uzbāzties ar šo tēmu?! Tik bieži dzirdot norūpējušos cilvēkus par šo tēmu, jau sāc just līdzi un uztvert neadekvāti - pretēji tam, kas patiešām ir nepieciešams (ar "nepieciešams" - sapratu "līdztiesību"), jo, kolīdz sāc just līdzi, zaudē realitātes izjūtu, t.i., nespēj pieņemt objektīvus lēmumus; starp citu - vai tad EP šī tēma par maz tiek apspriesta? Man liekas, ka tur pietiekami daudz par šo spriež, neko vairāk jau arī nevar izspriest vai uzspiest nacionālā - valsts līmenī. Jautājums - EP tikt valsts (visas sabiedrības) vai atsevišķas sabiedrības grupas interesēs? Vispār šķiet nereāli, ja tikai grupas interesēs, - bet neesmu eksperts un pat negribu politikā kaut ko izprast padziļināti, jo tās ir melu spēles, lielas vai mazas, nekā reāla.
Jo pat ieejot politikā ar ideju, pēc kāda laika paliek pavisam bez idejām:-)

par hoķi

Add to Memories Tell A Friend
mūsējie bija malači, bet nedaudz pietrūka, spēles varēja skatīties ar vaļā acīm:-)

May 16th, 2019

Sportam

Add to Memories Tell A Friend
Lepnums par Porzingi, jau tā domāju, ka krietns cilvēks; netīrumi, kas vinam pielīp, lai krīt vien nost, īkški par vinu! Jau iedomājos, ka Liepājas kriminālajai videi nav pretī labā tēla, nu jau ir:-)

joki

Add to Memories Tell A Friend
tagad lasu: "Dimanti tavā pagalmā", G.Bičevska -
nesaprotu - tā ir grāmata vai pārdomas?:-), gandrīz kā es, kad nav ko darīt:-)
Ko šādi neraksta blogā (vai - kur tur tagad Internetā ir labi naudu nopelnīt ar saviem rakstu darbiem), kam vajag grāmatas veidā?
Kaut ko tādu vēl varētu palasīt grāmatas veidā, ja to būtu rakstījusi vismaz karaliene un vairāku gadu garumā, bet karalienes mūsdienās brauc ar mašīnu:-), nav laika
tādām ķēpām... - apmēram kā es, tikai man nav kroņa un svītas:-D

likmes šim vakaram

Add to Memories Tell A Friend
hokejam šovakar dodam 51:49, Eirovīzijai - "0-0,01"

plāns_05.2019

Add to Memories Tell A Friend
Par prezidentu gribu Egilu Levitu un gribu, lai uz Eiropu tiek Aleksandrs Kiršteins (uzskatu, ka pelnījis);
EP vēlēšanas - jāiet!

Pirmie dienas jautājumi

Add to Memories Tell A Friend
Kāpēc arābi ir izteiksmīgāki (šorīt uz ielas redzēju - kā pagriež galvu, sanāca kā filmu varonim:-)) un kāpēc viedierīce pati atslēdzas un pēc vairāk kā 30 min. pati atpakał pieslēdzas?
Powered by Sviesta Ciba