kamieļzemes hronika
wild thing

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[20 Jun 2022|11:35am]
vakar biju ciemos pie Aļeskas, kur ciemojās arī viena no viņas draudzenēm Katja. un Katja tikko kā no atvaļinājuma atbraukusi. prasu, kā gāja, jo esot Turcijā bijusi deviņas dienas, jo, sak', kur ta lai citur krievs braucot. esot braukusi ar mērķi "kokainom abņuhatsa" [Katjas vārdiem, nepārfrāzējot]. iepazinusies tur ar kaut kādiem džekiem, kuri pie sevis Bodrumā uz villu uzaicinājuši, tur arī apšņaukušies kokaīnu, dzēruši prozekō rītā vakarā, kamēr devītajā dienā džeki bez maz jau laipni lūguši Katju un viņas draudzeni nahren tīties, jo nu kur tik "ņeubivajemmije russkije", ka pie visām lietotajām substancēm dāmas vēl rubī fišku un nedodas citām izpriecām.
es sēdēju, klausījos Katjā un man vienkārši žoklis atkārās. jo šī te pati meitene vienu citu reizi bārā kautrējās pieiet pie blakusgaldiņa un palūgt tur sēdošajam puisim telefona lādētāju.
2 comments|pieklauvēt

[14 Jun 2022|04:10pm]
lai nešķiet, ka viss ir tikai sūdīgi, jāieklabina kas pozitīvs - pēc tieši mēneša man mazs atvaļinājums!!! šveice, gaidi! man čumodāns jau pussakravāts!
pieklauvēt

[14 Jun 2022|03:13pm]
šodien no rīta bija tik pacilāts noskaņojums, nu tik ļoti, ka pat pazibēja uz sekundes simtdaļu doma, ka, cerams, ka šim nesekos kaut kāds pizģets.
man turpināt rakstīt..? vai tāpat viss skaidrs?

sadirsos ar priekšnieku. par darba lietām, protams. sapsihojos, paņēmu mašīnas atslēgas un izskrēju no ofisa. bet, nu, nevajag dusmās pie stūres sēsties. nekas nenotika, bet pieķēru sevi pie ļoti agresīviem manevriem, nācās sev skaļā balsī teikt - nomierinies! pabraukājos, uzpīpēju (veipu), padziedāju skaļi līdzi rādžiņam, it kā bišķi atlaida. atbraucot atpakaļ, priekšnieks jau bija prom.

un vēl, pēc divām stundām tiekos ar exvīru. kopš šķiršanās tiesas neesam ne tikušies, ne runājuši. viņš esot šodien manā pusē, atbraukšot man pakaļ un ejam kaut kur pasēdēt, papļāpāt. un es nevaru izskairdot to nervozitāti vēderā..
pieklauvēt

retrogrāds turpinās... [08 Jun 2022|08:52am]
...jo vakar vakarā saņēmu ziņu no auto nomas, ka man ir viens speeding ticket. kaut arī, man pašai liekas, ka braucu priekšzīmīgi, tomēr esmu pamanījusi, ka citreiz aizdomājos un nepamaznu zīmes un laikus nedodu pa bremžiem.

ai, aizmirsu pieminēt, ka, draudzenītes mudināta, piereģistrējos tinderī (pēdējoreiz tur ganījos ap 2013. gadu), vismaz kārtīgi izsmējāmies! bet pēc trīs dienu skrollēšanas [pa kreisi, lielākoties], man riktīgi apnika un es idzēsos. es nezinu, ko es no tā pasākuma biju gaidījusi. es pat savu kaimiņu tur atradu, samoelotu profila info un vecumu par 10 gadiem jaunāku norādītu. nu ko, nu koa ta es tur gribēju vispār atrast?! :D
neko.
pieklauvēt

[06 Jun 2022|03:50pm]
es vispār kaut ko nesapratu, tas merkūrijs izvācās no sava retrogrāda jau, vai kā?! man šķiet, ka man viņš šodien ir pašā plaukumā! jo, protams, ka nepietika ar vīkendā nepareizi apēstām brokastīm, kuras man sagrieza visas iekšas un izjauca izbaudīt pilntiesīgi dienu ar draudziņiem, tak vakar vēl budzis nelaida vaļā, un šodien vispār es neredzu beigas šai darbadienai, kura iesākās sešos no rīta ar kārtīgiem vēderkrampjiem, jo ir taču jaut atkal TAS laiks!

es tā vairs nespēlējos.
pieklauvēt

[03 Jun 2022|10:19am]
nu jau kā nedēļu saņemu pusdienas pievedumā. jeb, pieteicos pusidenu "plānam" vienā no tām meal deliveries kompānijām. un es teikšu tā - kur es biju agrāk?! ļoooooooti garšīgi, sātīgi, veselīgi! menu laba izvēle, un [!!!!!!!!] nav katru dienu jālauza galva - ko tagad šodien ēst?! es apmierinājumā murrāju.....
(ja nu kāds manos platuma grādos arī meklē, tad cīši cīši iesaku šo kantori! https://hellomealsonme.com/ )
heštegsreklāmiņaparkurumannemaksā
pieklauvēt

arī gadās. [28 May 2022|08:39am]
man vakar bija viss-ir-slikti-visi-mudaki-un-cūkas diena. un es pēc darba mājās izdzēru vīna pārpalikumus un pa virsu vēl divus alus, jo par īsu taču. vispār, drausmīgi gribējās pielikties līdz nemaņai, sen nebija tā darīts, bet šodien darbs. ieslēdzās tomēr atbildības sajūta. es vakar biju riktīga abižuļka, apvainojos uz visiem un par visu. šodien man vienkārši ir bēdīgi. par visu un neko. un vientuļi arī man šodien ir.
tā kā rīt brīvs, tad es šodien sevi vedīšu kaut kur garšīgi noēsties un piedzerties. viena pati!
2 comments|pieklauvēt

īsa pamācība [27 May 2022|12:35pm]
kā efektīvi izbeigt desmit gadu draudzību: atļauj "draugam" izīrēt apartamentus savā menedžējamajā iestādē, bet neatļauj izmantot draudzību kā pamatu, lai lietas darītu kā viņš vēlas, nevis, kā ir atļauts. protams, ka var visādas atkāpes veikt un tā, bet kad pa lielam palūdz - lūdzu respektē, ka šī ir mana darba vieta un tu nevari kačāt savas pravas, jo ir arī noteikumi, kuriem tu piekriti, parakstot līgumu - tad uzmet lūpu un palūdz "distanci" mūsu draudzībā.
ahujeķ.
9 comments|pieklauvēt

[27 May 2022|12:05pm]
draudziņš viens ir ievācies dzīvot manā menedžējamajā tornī. bet, man šķiet, ka drīdz notiks sekojošais - vai nu / vai nu, vai arī viss kopā:
- izbeigsies mūsu draudzība, jo uz galvas es sev kāpt neļauju un nepadodos spiedienam;
- es viņa īres līgumu lauzīšu un ar viena mēneša brīdinājumu izmetīšu nafig no šejienes;

es, piemēram, naivi cerēju, ka viņš tomēr sapratīs, ka šī ir mana darba vieta un noteikumus šeit diktēju es, nevis viņš. bet, izskatās, ka pēc desmit gadu draugu būšnas, neko cilvēks par manu raksturu nav sapratis. žēl.
pieklauvēt

mentālā piezīme rakstiski [25 May 2022|08:58am]
jau nedēlas divas nespēju normāli izgulēties. ar visu agro gulētiešanu, magnija suplimentiem utt. miega kvalitāte it kā ok, bet modos nogurusi un kaut kāda saņurcīta.
bet! vakar, piemēram, aizbraucu pēc darba pie savas Aļeskas uz otru pilsētas galu, līdz vieniem naktī nopļāpājām, tad vēl kamēr uz māju aizstūrēju... beigās pagulēju tikai 4 stundas un enerģijas šodien pāri malām!
tātad, mazāk jāguļ un vairāk jāsocializējas!
pieklauvēt

zemapziņa spēlējas..? jeb aftermatemātika pēc emocionālajiem karuseļiem [19 May 2022|04:39pm]
to, ko dikti gribējās un vajadzēja, kā ēst pirms oficiālās šķiršanās, tagad vairs tik ļoti nevajag. un vispār, liekam jaunu bildi iekšā! tikai, pag, dodiet kārtīgi vispirms izgulēties.

un vakar, piemēram, huiviņzin, kā plēsta, kā dzīta, es šrubēju māju tik ļoti, kā vēl nekad. sirsnīgi, gandrīz līdz tulznām, berzu virtuves grīdu, trīsreiz pārmazgājot. maind jū, ka tīrīšna (vispār, uzkopšanas darbi) man besī visvairāk pasaulē, un es prokrastinēšu, kamēr mani putekļos vairs redzēt nevarēs. un ar visu šo "jauno hobiju" (HĀHĀHĀ) es aizmirsu draudzenei, kura satraucās par manu emocionālo stāvokli, atzvanīt. viņa man bikli - nu, tev tur viss labi? - atrakstīja pēc piecu stundu noilguma pēc manas pēdējās ziņas, ka pēc darba sapulces atzvanīšu.

lai man visi pardonē manu klusumu un neatbildēšanu, man tiešām vienkārši ļoti gribas gulēt.
1 comment|pieklauvēt

kas par dienu?! ...es pret... [17 May 2022|03:52pm]
šodienas vācelītē:
- galvenais inženieris pēdējo darba dienu atstrādā. ir jau jaunais inženieris pieņemts darbā, bet es vēl neuzticos tik ļoti, cik "vecajam"...bails bišķi, bet nu gan jau tiksim galā.
- šķiršanās tiesas pēdējā noklausīšanās onlainā - done and dusted. esmu juridiski brīva.
- hauskīpings, manu mašīnu tīrot, atrada resnu skrūvi prikšējā labajā riepā. bļāģ! nē, nu labi, ka komandā visi džeki pārsvarā, uzreiz pilns bars ap mašīnu un palīdzēt gribētāju. es beigās iešķiebu vienam atslēgas un teicu, man poh, ko jūs tur darat, galvenais, lai es uz mājām pēc darba tieku.

ir četri pēcpusdienā, bet es jau esmu tik izsmelta, ka spilvena ilgojos. varbūt arī paraudāt bišķi. nu, lai rīt ir jauna diena un cits skats uz dzīvi.
pieklauvēt

#vīkendiņā [02 May 2022|09:58am]
par spīti! lūk, par spīti! jo, kad beidzot kalendārī / darba grafikā divas brīvdienas un kaut kādi nebūt plāni, tad jānoliekas ar iesnām. paldies, vējamāt!
es vairs neko neplānošu savām brīvdienām. arī par spīti. gouvizzeflou, bļe.
pieklauvēt

nenomētāt tomātiem! [19 Apr 2022|03:03pm]
bijām svētdien ar Kati kinītī uz jauno Sandročkas filmu. man patika, varēja labi pasmiet un tā. bet to PG es vēljoprojām nesaprotu. un vecākus, kuri ved bērnus (sākot no todleriem līdz tam PG vecumam) uz šādām filmām. un kinoteātrus, kur PG ir tikai uzraksts, jo vaig, redziet, nevis, lai pieaudzis cilvēks paskatītos filmu mierīgā bez-mazu-bērnu atmosfērā. labi, it kā jau nekas tāāāāāāds tai filmā nav, bet sīks taču nespēj nosēdēt, un kad tirinās savā sēdvietā, tad tirinās visa rinda līdzi. un tā nemitīgā knosīšanās.
bet! nākamreiz mēs uz kinīti, kur dod ēst un dzert alkoholu, nu tur sīču toč nebūs.

pieklauvēt

Autopprieki, jepcik [02 Apr 2022|08:20pm]
Tātad, saņēmu savu auto šodien, pieveda klāt un viss tā. Pēc darba sēdos braukt, pcr vajag, jo pirmdien uz sūnu ciemu, bet tur vēl vietām prasa zaļo statusu. Braucu, tātad, savā joslā, iespraucas piegādātājmotocikls man priekšā. Nu, lai jau, vai man žēl, vai ne? Bišķi tālāk sarkanais luksoforā, es bremzēju, aiz muguras pēkšņi pīpina. Nesapratu, nereaģēju. Zaļš, sākam kustēties, pēkšņi man blakus uz apdzīšanu uzzīmējas blonda beibe, tā pati, kura aiz muguras tikko pīpināja, un plāta rokas, ka es nebraucu uz priekšu. Es mierīgi turpinu ceļu, un beibe gandrīz to mociklistu nonesa, jo agresīvi mēģināja man pa priekšu iespraukties, bet motobraucēju nebija pamanījusi. Nu, rebjata, davaiķe žiķ družna, jo visi ceļi, bļaķ, uz Romu, tak!!!
pieklauvēt

[02 Apr 2022|02:30pm]
šodien:
- pie mums sākās Ramdāns. bet šai milzpilsētā to nejūt. viss rit savu gaitu. pagaidām. ir tikai pirmā diena. es šogad negavēju.
- darba stundas īsākas, jo Ramadāns. jeeeee! es jau trijos pēcpusdienā esmu brīvs putns. kaut uz pļažu sauļoties, vai zin!
- es tiku pie rental auto. pusnograuzsts un dikti smagi palietots, bet, kā viens radinieks teica - gal'nais, ka riteņi zem dirsas. tā arī brauksim.

vispār, baigi gribas vīnu. priekšā divas brīvdienas, no kurām otrajā man stāv priekšā trips uz sūnu ciemu pēc kaķiem un mantām, un galvenais arī darudzenītei tās šampju flūtes paņemt! es vispār gribētu diezgan loriņus tur no virtuves savākt, bet man fiziski nebūs, kur to visu likt. nāksies māt ardievas. niecīga cerība nav mirusi, ka ex kungs vēl kādu laiku paglabās pie sevis.
pieklauvēt

[28 Mar 2022|01:44pm]
zin', kā šodien sanāca?

vispār jau sāksim ar to, ka vakar izgāju ar kati pusdienās, kuras, jopcik, kā vienmēr, līdz pusnaktij ievilkās.
un pagājušo nedēļ, es bravūrīgi pārbīdīju sev darba dienu par vienu stundu iepriekš - agrāk sāksi, agrāk tiksi mājās, vai ne?
nu, un šorīt, pēc vakardienas "pusdienām", es modos dikti lēni un grūti, smagu galvu un alkohola dvaku mazliet, un nevarēju saprast, ko mugurā vilkt un tā, un tad apvilku kleitu un atskrēju uz darbu, kur konstatēju - a ļifčika ta nau!
manā dzīves pieredzē viskautkas ir nācies aizmirsties, bet ļifōnu gan pirmoreiz aizmirsu...
2 comments|pieklauvēt

paraudāju arī [16 Mar 2022|01:51pm]
vakardien izskraidīju visu pilsētu, meklēdama vienu iestādi. no darba atprasījos un tā. lai vēlāk uzzinātu, ka ņefig ar saviem papīriem nepareizajā pilsētā vandīties, brauciet ka uz galvaspilsētu.
bet es tā vietā izvilku kati pusdienās un nodzērām līdz pus vieniem naktī.

un vēl, man vajag plānāku segu, jo zem patreizējās ir neiespējami vispār izturēt. bet sega vaig, bez segas nemāku gulēt.
pieklauvēt

#svētdieniņā [13 Mar 2022|09:57am]
atspēros svētdienā uz darbu. divi iemesli:

- mums nepārtraukti ir overbooking situācija, pieprasījums ir tāds, ka grēks būtu sūdzēties, bet, bļahamuha, stulbais rezervācijas kantoris nemāk izsekot manam inventory. no šodienas jāuzliek dzelžaina dūre, ka bez manas atļaujas ņihuja nebūs.

- gandrīz bij. vīrs sāk uzvesties kā apvainojies mazaisbērns. ja pagājušo nedēļu vēl normāli komunicēja, sūtīja man manu kaķu bildes, ka viss ok, un ka savākt varu viņus, kad man ir laiks utt, ka viņš neiebilst. tad vakardien viņš svinīgi paziņo - brauc šajā vīkendā kaķiem pakaļ! protams, pusotras stundas brauciens uz citu emirātu ir tas pats, ka pāri ielai, bļeģ, pārskriet. ne man transports, ne iespēja to noorganizēt uz sitiena, ko viņš ļoti labi zin. sarunāju uz nākamo nedēļu, tāpēc šo svētdien atstrādāšu, lai nākamā būtu brīva.

rezultātā - ierocies darbos, lai par exvīra dumībām nav laika domāt.
pieklauvēt

[11 Mar 2022|05:28pm]
a pie mums krievu pieplūdums jūtams. bet visi tādi klusāki, kā parasti, pravas nekačā. dzīvosim - redzēsim, kā būs tālāk. jo pieprasījums no viņu puses aug gandrīz pa stundām.
5 comments|pieklauvēt

navigation
[ viewing | pēdējākais ]
[ go | agrāk ]