kamieļzemes hronika
wild thing

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[13 Jun 2024|09:03am]
biju desmit dienu piespiedu atpūtā no darba. piespiedu - jo vasara gauži sūdīgi mums te darbā pēc cipariem izskatās, tāpēc bija jāņem atvaļinājumi. es gan neteiktu, ka baigi godīgi, ka es vienīgā no menedžmenta dabūju 10 diesnas "nodedzināt", jo man jau tāpat neesot plānu, jo man jau nav vīra vai bērnu. labi, pohuj. atpūsties tāpat man vajadzēja, jo darbs jau uz bimbu vilka pēdējās nedēļās.
un ko desmit dienas sadarīju? faking neko! trīs dienas pa pludmali novārtījos, pārējās pa kačalkas nodarbībām, kaut kādiem šopingiem un vārtīšanos mājās. atpūtos? jā. vēl gribu? jāāāāāā! bet nespīd līdz kādam septembrim.
pieklauvēt

Dubai apocalypse now [17 Apr 2024|01:30pm]
jau kādu gandrīz nedēļu iepriekš tika izsludinātas ļoti ekstrēma laika prognozes.
bet, vai tu, cilvēks [un vispār Emirāti] varēji būt gatavs kam šādam?
https://www.khaleejtimes.com/uae/uae-no-electricity-internet-water-in-several-areas-after-heavy-rains
https://www.khaleejtimes.com/uae/weather/uae-red-alert-issued-as-hazardous-weather-intensifies-across-country

kaut kādus īsviģikus var arī iekš instas @lovindubai un @gulfbuzz palūrēties.

vienvārdsakot, pizģets bija, jā.
labi, es strādāju visnīcu biznesa sfērā, mēs nomenedžējām kolēģus izmitināt tepat, brīvos numuriņos (ar gandrīz 97% mūsu iestādes aizņemtību).
bet bija cilvēki iesprūduši gan birojos, gan uz ielas, gan metro stacijās, jo vienbrīd metro vienkārši pateica - čaukakau, kāpjat laukā. un tu stāvi viss tur tāds, nekurienē, ūdens uz ielām no "līdz ceļiem" līdz "līdz kaklam", gāž kā no spaiņiem, vējš rauj visu pa gaisu (arī dīvānus no balkoniem, jā)....un gaidi labākus laikus, lai līdz mājām kaut kā tiktu.
es mēģināju izveikt savu parasti 7 minūšu mājupbraucienu, jo dzīvoju tak tepat, pār pa šoseju no darba. kā tad! pie pirmā luksofora man pa manu joslu jau pretī brauca, jo tālāk esot viadukts applūdis un nekur netikt. aizpeldēju ar savu auto atpakaļ uz darbu, un vēlāk kaimiņš atbrauca pa ceļu neceļiem man pakaļ ar savu, daudz lielāko auto. pa stundu kaut kā mājās tomēr tikām.
šodien arī vēl ļoti daudzi ceļi ir ciet. uz darbu es tiku, bet atpakaļbraucamais viadukts ir vēljoprojām smagi applūdis, tā ka būs atkal pa apkārtceļiem kaut kur jāmaldās.

šāda vētra un lietus neesot redzēti pēdējos 75 gadus.
https://www.khaleejtimes.com/uae/uae-witnesses-record-breaking-rains-highest-in-75-years

bet, šodien darbā ar finansu kolēģi ēdam gardu muti Dubajas roltona ekvivalentu, jo neviens restorāns pagaidām neko vēl nepiegādā, un skrollējam sociālos mēdijus, krustus mesdami, ka mums reāli noveicās, salīdzinājumā ar citiem rajoniem.
6 comments|pieklauvēt

pāāāāvāāāsāāārīīīīīīssssssss :D [04 Apr 2024|11:18am]
vakar beidzot izbeidzās viens ieildzis un nevajadzīgs gym crush. izbeidzās ar to, ka ieradās viņa ilggadējā draudzene, par kuras eksistenci biju dzirdējusi, bet nebiju nekad viņu redzējusi. bet, vakar viņa ieradās nodarbības laikā, un pēkšņi man vairs nav nekādas intereses. phew! jo bija tik bezcerīgi tizli krešot uz viņu, zinot, ka tas viss nekurienē.

jaunas enerģijas gaisā!

vēl kas. sen jau gribēju un beidzot izdarīju - pasūtīju nelielu dzimšanas kartes analīzi šim te aptumsumu un retrogrāda periodam. ļoti ļoti! tik daudz par ko padomāt. un viss tieši tā, kā vajag. salikās pa plauktiņiem mans haoss galvā. nu, labi. vēl ir daudz pie kā strādāt, bet ir vismaz struktūra kaut kāda.
5 comments|pieklauvēt

iz vakardienas kačalkas nodarbības [03 Apr 2024|01:47pm]
vakar treniņā mans serbu treneris gribēja vienu vingrojumu iefilmēt, bet tā kā pats daļēji piedalījās uzdevuma veikšanā kopā ar mani, tad palūdz vienam savam kolēģim, lai uzfilmē.
es saku - traipodu tev vajag (angl. - tripod).
treneris - koa? tas kaut kas latvisks?
es - nu, traipodu, taču, kur telefonu iestutēt, lai nav jāprasa kādam filmēt.
treneris - man vajag stiku (stick)!
es - selfīstiku?  ///seja neizpratnē
treneris - nu jā, un uz tādām kājiņām.....
es - TRAIPODU TEV VAJAG!!! :D
treneris - e?!?!?! kas tas par vārdu? tu izdomāji? ///baigi ieņirdz, jo netic, ka tas eksistē
es - iedod gūgli.
//iebakstīju gūglē "tripod"
treneris - aaaaa.... //nosarkts un nokaunas
priekšskars.

p.s. rīt nesīšu uz treniņu savu TRAIPODU, ibio, mēģināsim kaut ko safilmēt.

citās kačalkas ziņās - es nopirku āķus dedliftiem. cita aršana! pat treneris sapriecājās. jo nu man vairs nav jādomā tik ļoti, ka slīd no rokām viss ārā, tagad var pie pareizās formas strādāt. man tīk.
5 comments|pieklauvēt

[18 Mar 2024|02:37pm]
piektdien bija ļoti daudz alkohola.
šodien, pirmdienā, vēl neesmu normāli atgājusi, kaut arī vakar pamanījos pat līdz treniņam aizvilkties.
šodien gan plānā pēc darba iet mājās un vienkārši atrubīties.
tas laikam skaitās tagad normāli, ja, ka pēc viena dzertiņa trīs dienas jāatiet?
esmu jau tā pasākusi krietni reti lietot alko. sāku aizdomāties, kam tas vispār vajadzīgs...?
vecums nenāk viens, ibio...
4 comments|pieklauvēt

kačalkas hronikas kārtējās [13 Mar 2024|11:57am]
izrādās, ka es galīgi šķērsām dedliftus darīju (ar treneri tikai nupat nesen kārtīgus svarus sākām, prims tam muļļājos pati, vai arī grupu nodarbībās, kur neviens īsti nekoriģēja). baigos ciparus vēl neceļu, bet progresēju, lai arī palēnām.
bet, ar skvotiem gan man čābīgāk, tur formu jau izkopu, bet tāpat ļurinu vienu un to pašu svaru jau kādu pusotru mēnesi. vakar pamēģinājām uzlikt mazliet vairāk, un uz smitmašīnas, kur ir it kā vieglāk, bet nehuja, man galva pie astotā pietupiena sāka reibt.

ar treneri sarunājām, ka jāsāk beidzot viģiki filmēt, lai progresu redz. behold, mans instagrams ar visiem diusimt sekotājiem! :D
7 comments|pieklauvēt

man ir problēma (un diezgan daudz leggingu) [23 Jan 2024|04:35pm]
es vakar sev gribēju mazliet uzlabot garastāvokli - nopirkt kādu jaunu kleitu tuvojošajam izgājienam tautiņās.
paskatījos savos regulārajos onlainveikalos. sakrāmēju pilnus grozus. naturālās atlases kārtā daudzko izdzēsu tomēr, jo, nu, da nu, nah.
šodien saņēmu paciņu ar šādu saturu: 3x leggingi kačalkai, 3x jaunas maikas kačalkai, vieni svārki tādi ikdienīgi.
kur, bļe, jauna kleita tautiņām, es nesapratu?!

šodien zvanīju resķikam, uz kuru iesim, rezervēt galdiņu. visu norezervēju, viss forši. beigās meitene man laipni vēlējās par dreskodu atgādināt - bla bla bla, sporta drēbes nē.

#kāviņazināja :D
pieklauvēt

[22 Jan 2024|09:09am]
pēkšņi ir pārņēmis nesaprotams depresnieks. nevis tā, ka globāli neko negribu un ejiet visi dirst, bet tāds - ai, šodien pohuj, rīt būs labāk. un tā jau otro nedēļu. šorīt, cēlos uz darbu un, krāmējot sporta somu vakara nodarbībām, es neizjutu nekādu prieku vairs. es cītīgi piestaigāju uz kačalku nu jau kādu gadu (ar starpbrīžiem, kad bija uz LV jāvizinās ne to jaukāko iemeslu dēļ), un vienmēr gāju ar prieku, un darbā nevarēju vien sagaidīt dienas beigas, kad tikšu uz nodarbību. kur pazuda?! nāc fiksi atpakaļ, mans kačalkas prieciņ! man tevis pietrūkst.
1 comment|pieklauvēt

[19 Jan 2024|10:22am]
gribējās pierakstīt, jo es te nosmējos līka.

tātad, mana grieķu draudzenīte devās darba braucienā uz maroku. pirms brauciena bija sarunāts, ka viņa iebrauks pie kolēģa, ar kuru kopā lidos, lai tad arī kopīgi uz lidostu brauktu. kamēr minētais kolēģis vēl uz kačalku pirms lidojums aiztesa, draudznīte izdomāja, ka aizies uz veikalu šo to nopirkt. atpakaļceļā viņa izpildīja gandrīz "likteņa ironiju" - atrada pareizo stāvu, to pašu apartamenta numuru, ietesās iekšā, no durvīm vēl bļaudama "džonatan, ko tu atkal pasūtīji", jo pie durvīm bija amazones paciņa. bet tad viņai priekšā pēkšņi iznāca ķīniešu ģimene :D
nevis džonatans :D
jo nepareizā mājā iegāja :D
1 comment|pieklauvēt

[15 Jan 2024|04:21pm]
ķīniešu auto te sāk reāli konkurēt korejiešus un japāņus laukā no mārketa. 
vakar tiku test-braukt šiten to zvērēnu. tīri labi patika, tāds kosmosa kuģītis. lai arī 1,5 L bet turbo, ripo tik skaisti!
es, godīgi, apsveru. tikai nesaprotu, vai man tik lielu jā [jo vienkārši gribūūūūūūūū], vai tomēr kaut kādu sedanu meklēt.
#dubaiproblems , vai zin.

tagadiņ vizinos ar nomas auto, jo mana melnā betija, pēc otrās gandrīz nosprāgšanas, ir sačiņīta un izlikta pārdošanā. tā arī nesadraudzējāmies.
2 comments|pieklauvēt

kliedziens tuksnesī (pun intended) [06 Jan 2024|01:47pm]
stulbie jauno gadu rezolūšenisti!
vakar (vispār, visu šo nedēļu) visas nodarbības kačalkā nobukotas līdz mielēm. es knapi tiku pierakstīties pēdējā brīdī uz savējām. rezultātā puse faking neierodas uz nodarbību vispār, to pat neatceļot. maind jū, ka mūsu sporta klubam ir ļoti ērta aplikācija, kurā reģistrēties nodarbībām, un kur to nodarbību var nokancelēt bez nekādiem sodiem ar vienu klikšķi, karl, ar vienuuuuuuuuuuu!!!!!!!11111viensviens

defaultā nodarbības var rezervēt 24 stundas iepriekš. bet, augstākminēto atsaldeņu dēļ, šodien iegādāju sev papildopciju uz 3 mēnešiem (gan jau pēc marta paliks krietni labāk) - rezervēt nodarbības 72 stundas iepriekš. sakmaidik, rezolūšenist!
7 comments|pieklauvēt

[05 Jan 2024|04:56pm]
trū pamelas andersones stiliņā [šobrīdējā trendīgajā, nevis deviņdesmito, ja?] izdomāju, ka deitinga aplikācijā, fakin', ielikšu bildi totāli bez meikapa (kaut arī tāpat jau samērā maz ko vispār krāsoju sev virsū).
ieliku.
ir pizģets, kāds klusums.
:DD
8 comments|pieklauvēt

[04 Jan 2024|11:29am]
lai cik arī forši un mājīgi man nebūtu gājis ātrajā šveices atvaļinājumiņā, notika neparedzamais (vai arī paredzamasi?!)
kā jau minēju ieprieš, 2023ais bija galīgi pizģets gads, kuru vēlējos noslēgt ātri un bez sāpēm.
figuški bija!
31ajā decembrī, ap vēlu pēcpusdienu man sagriezās visas iekšas, es nokritu gultā un tur arī sagaidīju 2024to gadu. jei.
priekšskars.

p.s. vēdervīruss
2 comments|pieklauvēt

[28 Dec 2023|11:47am]
tas brīdis, kad ofisā pazūd vajfajs :D pēkšņi visi kolēģi pie datoriem, jo citu jau neko vairs nav ko darīt, jāstrādā!

citās ziņās - es te, sestdien, spontāniņi nopirku sev lidbiļeti uz šonakti uz cīrihi. jo pohuj, jo man vajag, jo es gribu, jo man bija tik skumji, ka L. vienkārši pateica - brauc! un braukšu ar. gan uz 5 dienām tik. bet pohuj.

varu tikai pateikt, ka tiešām, šis bija sūdīgākais gads, kāds jelkad man bijis. es gribu, lai tas ātrāk beidzas un liek man svētu mieru!
2 comments|pieklauvēt

[26 Dec 2023|10:25am]
vakardienas ziemsvētku ballīte diezgan labi izdevās, un es nemaz negribēu iet sākumā... izkustinājām dibenus, kā nākas, un pusnaktī jau biju gultā. kā mani kaimiņš nodēvēja - tā kā tāda cinderella :D
šodien gan tā cinderella ar acu pačiem uz acīm rāpoja uz darbu, jo divas dienas pēc kārtas tā nodzerties, ka pat pohas jau vairs neņem, tikai nogurums. nekas, vakarā treniņš. treneris, protams ka, visus manus storijus instā jau paskatījās un atrakstīja, ka būšot ūber intensīvs treniņš :D bring it on, baby - es atbildēju.

p.s. priecīgus!
pieklauvēt

ledus ir medžiks [21 Dec 2023|08:52am]
viņdien instagramā uzgāju vienu viģiku, kur bjūtīblogere iesaka seju rīvēt ar ledu no rītiem, tas palīdzot aizpampumu noņemt un vispār esot kruta sejai un ādai.
nekādu papildus rīsērču es neviecu, bet šorīt, ieraugot sevi spogulī pēc vakardienas korporatīva ar miljons izdzertajiem vīniem, es sapratu, ka dirsā ir, un ieberzējos ar ledu. tagad varu ziņot, ka pampumu tiešām kā ar roku noņēma, un es pat diezgan zolīdi izskatos, ar visām trim gulētajām stundām.
4 comments|pieklauvēt

Dimitras dzimšanas diena [18 Dec 2023|08:48am]
pēdējā pus gada laikā es reti kaut kur eju, jo treniņi un tādas lietas.
bet šajā vīkendā notusēju, like there's no tomorrow. tik ļoti kruta bija! un tik daudz dejojusi un smējusies es tik sen nebiju!
protams, ka izdzērām apmēram pusi visa dubaijas alkohola krājumu. un vakar bija mega pohas, kuras, man liekas, vēl šodien bišķi atsit pakausī.
šķiet, šī bija gada labākā ballīte, jo 2023ais bija vienkārši dirsā gads.
pieklauvēt

[12 Dec 2023|09:43am]
mans kačalkas pankūkpuika atstāja mani galīgi bez pankūkām, jo aizpirda atpakaļ uz savu serbiju, esot tur iekārtojies labākā darbā. es to uzzināju dienā un laikā, kad viņš jau sēdēja lidmašīnā. nu, neko. aizsūtīju viņam balss ziņu, ka lai veicas dzīvītē, un ka man pietrūks viņa kjūt feiss. uz ko viņš man atbildēja ar saldu paldiesiņu un, ka viņš cerot, ka mēs vēl kādreiz satiksimies :)

ir sācies atvaļinājumu laiks, visi brauc prom, vai vienkārši paliek slinki. bet es priecājos, jo kačalkā vairāk gaisa, ko elpot, grupu nodarbības daudz brīvākas, un vispār tik forši, ka var bezmaz ritentiņus mest neatskatīdamies.
un, viens no maniem mīļākajiem superhotijiem nekur nebrauc, un grupu nodarbībām būt arī svētku laikā, izņemt divus datumus - 25.12 un 01.01!
turam formu, lai var noēsties rosolus un sadzerties šampjus!
2 comments|pieklauvēt

[27 Nov 2023|09:52am]
es, izrādās, esmu pieņēmusi darbā vienu mazu mjanmāras metālistiņu.
vakar mums bija darba izbrauciens, pēc kura vedu dažus kolēģus ar savu auto līdz vienam punktam. mašīnā man vienmēr automātiski spotifajs skan. ieskanējās SOD un mazais garmatītis lielā izbrīnā - madam, jūs zināt sistēmas?!
uz ko es izbrīnā pret viņu - TU zini sistēmas?!
(kontekstam - viņam ir 21 gads)
tāpat arī viņš dungoja līdzi citām manām 90-to roka pleilistes dziesmām.
good hiring, I'd say :D
1 comment|pieklauvēt

[24 Nov 2023|09:38am]
vakarvakara treniņā gandrīz paģību. nācās dažas reizes apstāties. sviedri lija spaiņiem. instruktors, tāpat kā es, tikko izslimojis, bet nedeva nekādas atlaides. es viņu par mortal kombat iesaucu. viņš pasniedz dažādas nodarbības, un visās (izņemot pedāļmīšanu, protams) spēj iepīt kādu daļu no kikboksa un tamlīdzīgiem elementiem. viss jau forši, bet es esmu tik ļoti nekoordinēta, ka nespēju tik ātri tos vingrojumus izpildīt. biju domājusi pamēģināt viņa pasniegtās boksa nodarbības, bet es vēl uz šīs domas pasēdēšu. viņš tāpat brauks tagad līdz jaungadam atvaļinājumā, kā reiz būs man laiks nobriest boksiņam. tas ir, ja mans treneris man to atļaus, jo bieži vien dabonu no viņa pa ausīm, ka nāku uz mūsu treniņiem sāpošām malām, jo iekpriekšējā dienā biju nodarbībā ar mortal kombat...
2 comments|pieklauvēt

navigation
[ viewing | pēdējākais ]
[ go | agrāk ]