kamieļzemes hronika
wild thing

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Ramadāns! [23 May 2018|10:20pm]
Nu jau gandrīz nedēļu gavēnis. Vēl 3 nedēļas priekšā.
H mamma vienmēr satraucas, ka par maz paikas uz vakariņām (jo visa ģimene katru dienu ēd kopā). Un katru reizi ir dafiga un vairāk. Es ar savu kaloriju skaitīšanu vien bakstos pa šķīvi un piestumju seju ar salātiem.
Tā tik turēt. Bikses jau vairs nespiež.
2 comments|pieklauvēt

Joke of the day [08 May 2018|11:21pm]
Uztaisījām jaunus skapjus. Pārvācām visu no vecā uz jauno. Procesā, vecā skapja dziļumā atradu matu ķemmi, kura, nu tiešām, nav mana.
E: hello, te kāda veca draudzenīte vēl dzīvo :D
H: nē, nav ne jausmas, kam tā pieder.
E: nu varbūt kādreiz kāda,kura te pa nakti palika...
H: jā, bet ne jau ar ķemmi!
E: :DDD
3 comments|pieklauvēt

Kačalkas memuāri #2 [21 Apr 2018|08:32pm]
Mans džimbadijs, svaru džeks, atjaunoja abonementu pirms dažām dienām. Es to zinu, jo viņš man uz blakus treidmīla darbojās, kad viņam atnesa kvīti parakstīt (kā tas bija noticis arī ar mani, kad atjaunoju savējo, jo recepcijai liekas, ka uz treidmīla vislabāk parakstīt kvītis). Un atkal viņš pazudis. Un atkal jau visa zāle manējā! Totāls win

Viens draudziņš ieteica Hiit, bet nu ar viņa ieteiktajiem vingrojumiem es pie trešā raunda gribēju nomirt. Iegūglēju citus variantus, kuri reālāk izpildāmi, tagad vismaz piecus raundus ar astīti var nodot kārtīgi. Būvējam izturību.
Fizisko.
Ar emocionālo vēl jāpastrādā.
pieklauvēt

[19 Apr 2018|08:46pm]
Kamēr H pa ģimenes draugu vīru vakariņām, es ietērpos ērtā kleitā un dzeru dārzā vīnu. Domāju, re, kā forši pasēdēšu mierā un klusumā, kamēr draudzenīte K ierodas.
Figuški bija. Kaimiņiem bārbekjū, un kāda tur skaļi dzied "backstreet's back, alright!" bez oriģinālā pavadījuma.
Un tagad manā galvā bekstrīts arī ir bek.
4 comments|pieklauvēt

[12 Apr 2018|04:25pm]
Protams, pēdējās divās kačalkas reizēs nepaspēju matus izfēnot, galīgi slapjiem lēcu piekondicionētā auto, kamēr ārā jau vasaras sutoņa jūtama.
Bet šodien, kad visu dienu vārtos dīvānā ar sāpi, aiz loga ir lietus!
pieklauvēt

[12 Apr 2018|10:18am]
Man ir iekaisusi kreisās puses mandele. Sāp, maita.
Pati sev nakarkala, ka šoziem bez slimošanas. Veselība noklausījās un tagad bliež ar smago artilēriju. Paldies.
Ir kādi tautu remediji, ko mājās pa plauktiem var sagrabināt? Jo, protams, ka mana faking veselības apdrošināšana vēl nav gatava, bet kamēr nav mirstamais, tamēr pie ārsta neiešu.
4 comments|pieklauvēt

[08 Apr 2018|04:08pm]
Es nezināju, ka mugurā ir tik daudz muskuļu, kuri afigeķ spēj sāpēt pēc vakardienas treniņa.
Šodien zāles gājiens izpalika, jo vakar vakarā sen neredzēts draudziņš no lielpilsētas atbrauca, līdz ar ko vīns tecēja upēm, un man šodien sūdīgi. Vēl tak arī tie muguras muskuļi. Vienvārdsakot, mirstamāāāis.
3 comments|pieklauvēt

Kačalkas memuāri [07 Apr 2018|12:54pm]
Pirmajās nedēļās man kačalkā bija divi badiji - viens džeks, kurš baigos svarus cilā un piedevām vismaz stundu močī uz kardio trenažieriem; un viena sieviete, kuru es iesaucu par bicycle lady, jo viņa riktīgi minās, un pēc tam bišķi padarbojās ar svariem. Zāle mums samērā maza, bet nav tā, ka viens otram maisamies pa kājām. Taču svaru džeks kaut kā vienmēr aiziet citur darboties, kad es sāku hanteles vicināt [ir jau man tās rokas garas, bet tāpat mums rūmes pietiktu abiem blakus vicināties].
Pirms divām nedēļām atbira svaru džeks. Domāju, moš uz citu zāli pārgājis, līdz viendien es ar vienu draudziņu aizgājām uz zāli ap vienpadsmitiem (parasti es eju astoņos no rīta) un re kur šams pūsdams cilā hanteles. Pamāja man tādu wazzup ar galvu un turpināja darboties. Es pie sevis iesmēju, haha gribēja laikam tikt no manis vaļā un sāka iet vēlākās stundās.
Riteņdāma pēdējā nedēļā arī nav manīta vairs. Varbūt arī vēlākā stundā iet.
Vienvārdsakot, tagad visa zāle manējā! Varu skaļi pūst un elst!
2 comments|pieklauvēt

[06 Apr 2018|08:16pm]
Es arī tagad beidzot fitnesos ierakstījos. Nu jau mēnesi katru rītu naski uz kačalku.

Ā, jā. Mēs ar H diuspiektajā februārī sarakstījāmies. Un tīri simboliski ar dažiem draugiem nosvinējām. Vakariņās bija makdonalda čīzburgeri.
16 comments|pieklauvēt

[18 Feb 2018|05:10pm]
Mani novakcinēja pret masalām. Izrādās, ka imunitāte gaužām noslīdējusi līdz krietni zemāk kā nepieciešamais minimums (kaut arī bērnībā tiku jau vakcinēta). Mamma arī telefonsarunā pastāstīja, ka esot masalu uzliesmojums Eiropā.
Redz, kas tik neatklājas pie pilnām analīzēm.
2 comments|pieklauvēt

Tuulinj jau dzbinglbelsi! [17 Oct 2017|02:53am]
beerniibaa, vecvecaaku [pa]vadiita, gaaju ziemsveetkos bazniicaa. Gaaju tikai dziedaat, jo ljoti patika [pati dziedaashana, per se].
Un te mees tagadinj ar H apspriezham - santaklaus un bazniica?!? Vai arii es kaut ko nesapratu?
Kaads sakars ir ziemsveetku veciitim un bazniicai?
6 comments|pieklauvēt

[10 Oct 2017|11:29pm]
Ha!
Taisiijos es shovakar uz nodarbiibu [to, kur es maacu krievu val., bet staasts ne par to vispaar. par to buus citreiz]. Liku somaa visu, kas nepiecieshams. Paluureeju ciigu pakaa - okej, 4 ciigas, pietiks, nodomaaju. Paluureeju uz virtuves galda guljosho pilno ciigu paku, padomaaju "da fak" un iemetu pilno paku somaa ar peecdomu - a, ja nu kaut kur izejam peecaak.
Braucam, taatad, uz manu nodarbiibu un H saka "eu, re ku muusu draudzinjsh [sen neredzeets] M!"
Mazliet gonkas, jo M muus arii pamaniija. Peechaak, blakus braukdami nolaistiem logiem, sarunaajaam, ka peec nodarbiibas uz fiksu vienu dzeerieninju saskriesimies.
Aha! Tikko uz galda "uzziimeejaas" pudele dzheimsoona, un es jau ceturto pinti ginesa loku...
Bet kaa es zinaaju, ka man to pilno ciigu paku jaaiemet somaa?!
Gandriiz jaapiesakaas ekstrasensu ciinjaas!
1 comment|pieklauvēt

Kad viins izbeidzies un nebija laika nopirkt veel... [10 Oct 2017|01:00am]
...tad panjemam sen marineeto pudeli malibu. atveram ledskapi, un konstateejam, ka nav ar ko mikseet. atveram ledusskapja auglju\draazenju kasti un konstateejam faktu - ir divi lieli greifruuti. izzhmiedzam greifruutus un pielejam ledum paarlietam malibuu.
labu apetiiti

Upd. foonaa iet historii chanela "ancient alians".
Upd2. Man laikam vajadzeeja erebushaa posteeties

Upd3. kad beidzas greifruuti, njemam citroonus...un atkaartojam proceduuru
1 comment|pieklauvēt

Tvailaits...mazafakaaaaa [03 Oct 2017|01:47am]
Piecas [faking, piecaaaaaas!] filmas..
Ne smieties, bet raudaat. Par izteereetajaam manas dziives stundaam.
Es pirmo filmu skatiiju iznaakshanas gada, un toreiz jau nepakjeera. Bet shitaadu feriiteilu nu gan negaidiiju. Pardon graamatu cieniitaajiem, es ceru [ljoti], ka tas bija miljooons reizhu lasaamaaks gabals, kaa skataams.
Jei bogu, nebiju domaajusi, ka filma[s] ir taads meesls.
Tad jau labaak "vampirellas" njinas dobrevas [pi*!#@ kaa man vinja besii, kaa aktriize] vampiiru dienasgraamatu seriku..

Da nu. Es,toties,gaidu walking dead jauno sezoonu! Padod zombijus man, luudzu!
12 comments|pieklauvēt

Siiriskaas kaazas dubajaa. Bilzhu diemzheel naf :( [13 Sep 2017|10:03pm]
Taatadinj, izgaashceturtdien bijaam kaazaas. Ljoti nelielaas, ap simts cilveeku. Nelielaas, jo parasti viesu skaits araabu kaazaas ir plus miinus ap tuukstoti.
Jaasaak jau ar to, ka sarakstiishanaas notiek vien dazhu cilveeku klaatbuutnee (laulaajamie un liecinieki) un ne buut i ne tajaa dienaa, kad "bankets" ar kuukaam.
Bankets, taatad, shajam paarim tika organizeets vienaa libaanju restoraanaa. Saradaas saaicinaatie viesi, tika dzertas kafijas un piipeetas shishas, un klachots uz nebeedu. Es gan daudz neklachoju, vien ar vienaa pusee seedosho H braalja sievu un otraa pusee pashu H [vinji man meegjinaaja staastiit kursh ir kursh un no kuras siirijas puses origjinaali ceelushies utt]. Jaapiemin, ka no visaam daamaam apmeeram 90% bija apsegtaam galvaam, kas gan ne buut nenoziimeeja, ka nevar ieteerpties mezhgjiinjainaa garaa vakarteerpaa, garam piedurkneem, un kursh veel pie tam konkreeti augumam pieguljosh [tachu ne caurspiidiigs, bet ar oderi]. Mees ar H braalja sievu bijaam no taam dazhaam daamaam plandoshiem matiem un atsegtiem pleciem. Un es vispaar uzvareeju nenotikushaa konkursaa par iisaako kleiti [bish virs celiisha].
Jaunlaulaatie ieradaas krietnas paaris stundas peec paareejo viesu ierashanaas [te jaasaka, labi ka mees ar H smagi kaveejaam, jo dabuujaam smooltolkot vien pus stundinju, kad paareejie viesi kaadas stundas divas gaidiija jauno paari].
Jaunais paaris ieradas ar skanju puisha ljoti skalji atskanjotu kaazu marshu [veitforit]....ar lirikaam araabiski! Beidzaas marsh, restoraana vadiitaajs ieripinaaja zaalee milzu kuuku [laikam 5-staaviigu, taa izskatiijaas no mana skatu punkta]. Liigavainim iedeva milzu zobenu, liigava knapi diviem pirkstiem pietureejaas, kuuku knapi knapi iegrieza, kuuku restoraanvadiitaajs aizripinaaja. Jaunaispaaris apseedaas pie sava galdinja [te bij kaadas minuutes ashdesmit, kameer liigavas milzu kleitu ierikteeja taa, lai vinja var arii kaut ko redzeetu uz sava galda]. Te saakaas radu birums rindinjaa sveikt un buchot jaunlaulaatos. Es prasiiju H, vai mums arii jaaiet. Sanjeemu atbildi, no seerijas - ieshu es te veel rindaa staaveet!:D
Briitinju veelaak mees apjautaam, ka seezham pie "skatuves", ibio! Uzstaajaas viens dziedonis ar visaadaam kaazaam piederoshaam araabu dziesmaam. Vot, paartejs bez alkohola, es jums teikshu! Shitaa pljeskaat un lekt dejaas pilniigi skaidraa praataa ir jaamaak! Loogjiski, ka vienbriid man piemetaas paranoja parastaa, jo likaas, ka visi luur virsuu. ne jau uz mani skatiijaas [dooooooooh]! Uz dziedoni tak. Jaunais paaris arii tika padancaat [nabaga liigava ar to savu milzu kleitu...pie katras vinjai tiikamaas dziesmas mamma un mammas maasa ar veel divaam daamaam rezervee skreeja paliigaa kleitu rikteet].
Vakarinjas bija debeshkjiigi gardas. jau atziimeejaam ar H, ka pie kaartiigas libaanju maltiites dubajaa var tik ieksh to restoranu.
Taa mees tur noseedeejaam no kaadiem devinjiem vakaraa liidz pusnaktij, kad viesi paleenaam saaka atvadiities. Atkal jau rindinjaa sastaajusies utt. Mees ar H nogaidiijaam "tukshaaku" spriidi un metaamies fiksi ardievas kopaa ar kongratulaacijaam teikt, un prom.
Bet prom vien piecminuushu taksi-drive liidz turpat esoshajam iiru krogum, jo baac kaa aukstas pintes kaarojaas!
4 comments|pieklauvēt

No seerijas... [08 Sep 2017|11:48pm]
Kad ir tad ir.
Un ir sniipii atkal piirsings. Jo kopsh diupadsmitaas klases, kad jau taads bija, tas mazais punktinjsh naasii nedeva mieru. Visus shos gadus viesniicaas straadaajot nebija ljauti nekaadi vizuaali redzami piirsingi, bet tagad sluuzhas valjaa un vecums naak, kaa zinaams, ar kreizii shitu.

Ir arii veel kaut kas cits, bet par to kaad citreiziiti
2 comments|pieklauvēt

Kad uz sviniigo ieksh dubajas vajag kaut ko apvilkties... [06 Sep 2017|08:36pm]
Riitvakar uz vienaam kaazaam jaaiet. Es nezinu ne liigavu, ne liigavaini. Esmu +1 H, jo liigavainis ir kaads H tolji klients, vai nu piegaadaataajs, vellsvinjzin. Tomeer atteikt nav opcija vinju kultuuraa. Taatad, riit kaazosim [bez alkohoola].
Shis viss, taatad, gandriiz piespiedu kaartaa, noziimeeja vienu - shopings... Atshkjiriibaa no daudzaam citaam daamaam, es necieshu shopingmoolus, sevishkji shajaa zemee. Tachu pasuutiit internetos nav laika.
Shodien tad skraidiiju pa veikaliem, kleiti mekleedama. Domaaju, jaapeerk kauch kas, ko peec tam kaadaa citaa reizee arii var uzvilkt. Kaut zinu apmeeram, kaa araabietes poshas uz kaazaam, es gan jau ka klusi stuurii piipeeshu ar haa un emmaa iegaadaatu kleiti [kura veel uz krietnaam atlaideem]. Es tik ceru, ka shitaa ten konveijeru kleite nebuus iekritusi acii nevienai citai vieshnjai.
Suuds ar visu kleiti, jo pats mirklis lieliskais bija apavu veikalaa, kad paardeveejs pazinjoja, ka IR mans izmeers noskatiitajaam sandaleem! Prieks neviltots un H teica, ka shitaadu smaidu un apmierinaajumu manaa sejaa ir redzeejis tik peec seksa.

Mees ar H izdomaajaam, ka pavadiisim visu viikendu dubajaa. Taads mini atvaljinaajuminjsh. Vieniigais, par ko es skalji gavileeju [iznjemot taas sandales] - pludmaleeeeeeeeeee!

Aaa, un veel man shodien piezvaniija no valodu centrinja, kur maacu krievu valodu, jo esot veel divi gribeetaaji maaciities! Tieshaam nebuutu nekad iedomaajusies, ka suunu ciemaa veel kaadam interesees. Iespeejams, jau naakamnedeelj saakshu otro piegaajienu.
5 comments|pieklauvēt

Kaa gadiijaas, taa sanaaca, vienvaardsakot [24 Aug 2017|02:32pm]
te suunu ciema valodu centrinjsh mekleeja kaadu, kursh vareetu krievu valodu iemaaciit vienai vieteejai leedijai. Leedija veelas valodu iemaaciities, jo vinjai patiik apguut citas kultuuras un valodas, un vispaar vinjai sapnis ir aizbraukt uz Krieviju [celjoshanas noluukos].
Un tad, caur pazinjaam, tiku atrasta es! Jaa, es maacu krievu valodu. Pat sapnjos nekad nebuutu nosapnjojusi, ka es kaadam vareetu maaciit kaut ko, kur nu veel krievu valodu! [man likaas, ka man nav skolotaajas dotiibu un pacietiibas, bet re, ka ir gan]. Kudos manai skolniecei, jo ljoti apkjeeriiga!
Un veel triis reizes nedeeljaa es dancaaju salsu. Nu, labi, maacos dancaat.
1 comment|pieklauvēt

Taa mees te klusinjaam... [06 Jul 2017|12:25am]
Nee, nu te viens seriks, kursh nekad nebuus vecs, kaa saka.. Mind your language. paliigaa naaca paar's pudeles bruta, un peec tam viina shardoneja parastaa.. Smeejaam pie serika liidz asaraam.. Kameer vienam draudzinjam pie viena joka viins pa degunu izgaajaas!
Vakars izdevies.
pieklauvēt

[03 Mar 2017|04:10pm]
Atgadiijaas taa, ka pirms dazhaam dienaam runaaju pa telefonu ar mammi, kura tikko trakoti izslimoja viirusu ar +39 temp utt. Tagad jau esot krietni labaak, un peec nedeeljas maajaas seedeeshanas esot pat darbaa beidzot izgaajusi (manai mammai nedeelju uz slimiibas lapas = gandriiz personiigais ginesa rekordinjsh). Un tad, naakamaa dienaa peec sarunas, es pamodos ar aizpampushu seju un blokjeetiem elpceljiem, ibio. Treshaa diena, kaudze salveshu blakaam, kleptabletes...un dzimshanas diena tepat ap stuuri, kaa arii H baikerkluba annual party naakamo viikendu. Bljaa, fiksi man aatros rekavereeshanaas remedijus, luudzu!
6 comments|pieklauvēt

navigation
[ viewing | pēdējākais ]
[ go | agrāk ]