kamieļzemes hronika
wild thing

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[28 Mar 2023|08:46am]
jo, lai pilnāka programma pēc sērošanām un slimošanām - še, tev, uzreiz sieviešdienas ar mega krampjiem, lai neatslābsti.

kur ir mana normālā ikdienas dzīve bez kādām sāpēm?!
2 comments|pieklauvēt

[23 Mar 2023|09:49am]
sestdien saņemu ziņas no mājām, ka mana vecākā māsīca ir devusies mūžībā. vēzis pieveica. 53 gados...
tās pašas dienas vakarā mans kaķis džimis arī galīgi savārdzis atteicās vairs celties un nereaģēja ne ēst, ne dzert. naktī uz svētdienu nomira.
svētdien es pamodos nenormālā drudzī, kurš turpināja pieņemties spēkā ar katru minūti, kamēr pie 39 es tomēr aizripoju līdz klīnikai, kur pielika sistēmiņu, lai nodzītu to vellu, jo nevarēju ne runāt, ne kustēt, lauza visus kaulus tā, itā kāds pa kluso man veiktu eksorcismu.
šodien pirmā diena atpakaļ darbā.
es ceru, ka mana bēdu un nelaimju kvota šim gadam ir izsmelta.
viss!
8 comments|pieklauvēt

[17 Mar 2023|09:47am]
vakar pēc darba aulēkšiem uz kačalku, kur mans treneris mani laikam galīgi gribēja piebeigt. mūsu privātnodarbības beigās viņš mani vēl aicināja uz tūliņ sākošo pedāļminēju klasi, kuru arī viņš pats vadīšot. tā kā vakar trenējām citas muskuļu grupas, ne kājas, domāju - kāpēc gan ne?
nu ja. paldies manai snaudošajai saprāta balsij, kura mani neapturēja. es pēc kačalkas ievēlos mājās, pabaroju kaķus, ielīdu dušā un pēc 10 minūtēm jau gultā izrubījos. man likās, ka šodien būs vienkārši nāve. bet nē! cilvēki, es esmu dzīvotājs!

un vēl, vakardienas treniņā, pie katra mana "nevaru vairs", treneris skubināja, ka - vari gan. piemetinādams beigās - labi, ka tev rīt rokas sāpēs, nevarēsi man heitu rakstīt vatsapā. vai man paveicies ar treneri, or what?! :D
7 comments|pieklauvēt

[16 Mar 2023|01:11pm]
viens draudziņš brauc komandējumā.
es: - ooo, tad tu tiksies ar to zaķi, par kuru man stāstīji? viņa arī brauc?
viņš: - kurš iet uz restorānu pats ar savu sviestmaizi?

p.s. komandējums taizemē :D
1 comment|pieklauvēt

[09 Mar 2023|10:07am]
kad klients atraksta mesidžā - extra towels and a basketball, please - kā to saprast? :D
kontekstam: servisēti apartamenti [bez basketbola kortiem anywhere near by], kur klienti var mums mesidžā norādīt any special requests..

nu, vai arī gūgles transleits atkal āzējas ar mums.
4 comments|pieklauvēt

otrais pedāļminēju piegājiens [10 Feb 2023|09:45am]
otrais treniņš pagāja daudz krutāk, un nebija vairs mirstamās sajūtas (ne plaušās, ne dibuā). velo šortus tā arī nenopirku, jo, piemēram, amazonē normālus sieviešu velo šortus nevar atrast, tā lai piegāde nav jāgaida [no jūesejas] divas nedēļas. bet nu fig ar visiem šortiem, jz. zazis bija taisnība, pierod. vēl es paņēmu personālo treneri kačalkā. lai arī es neesmu pilnīgs mudaks svaru zālē, man tomēr profesionāla roka uz pleca un ai heit jū sajūta ir vajadzīga kaut kādiem rezultātiem. vakar bija vien pirmā iepazīšanās nodarbība, kur treneris dabūja redzēt manu absolūtāko nefleksibilitāti un piedraudēja ar jogu. vēl viņš mani aicina pievienoties aqua board nodarbībām (paskatījos internetā un sāku smieties, jo nu, es jau redzu sevi uz tā dēļa, hahaha). bet why da hell not.
2 comments|pieklauvēt

pedāļminēju klase [04 Feb 2023|11:36am]
es, man liekas, šitā pedāļus nebiju minusi pat bērnībā, kad bija jāmūk no čigāniem vai krieviem, kuri skrēja pakaļ ar "dai pakatatsa".
treniņa vidū es biju gatava kāpt nost un iet prom, un - da, nu, nah! bet saņēmos un izturēju līdz galam. uz beigām sirds pa muti kāpa laukā un vienbrīd sareiba galva no intensīvās elpošanas. bet es izturēju.
šodien modos no rīta ar bažām, ka nespēšu izkāpt no gultas, bet nē - esmu dzīvs, sveiks un vesels. bet sāp dibens, jo tie velo sēdeklīši ir, bļāviens, sātana izgudrojums.
iešu vēl!
7 comments|pieklauvēt

[03 Feb 2023|02:51pm]
vakar no rīta jau sešos desmit biju kačalkā uz treidmīļa. šorīt nogulēju, bet vakara veloklasi neviens nav atcēlis.
tā man iet.
pieklauvēt

[12 Jan 2023|09:59am]
jauns gads, tā pati vecā es.
nekādus baigos rezolūšenus es nezīlēju, vienkārši apsolīju draudzenēm [pēc vairākiem pārmetumiem, ka es nekur neeju un vispār knapi izdabonama no mājas] vairāk socializēties.
šajos socializēšanās ietvaros šovakar esmu piekritusi iet uz vienu bāru ar savu grieķu draudzeni. pizģetsmannavkovilkt jau notiek tagad, kad, darbā sēžot, galvā pārtinu savu garderobes saturu. laikam pie solījuma vairāk socializēties iznāks arī vairāk tērēties, ne tikai bāros dzērienus pērkot un restorānos un kafenēs ēdot, bet es neesmu īsti pa aizgājušo gadu pielikusi daudz eforta savas garderobes paplašināšanai. paskatījos savus pēdējos pasūtījumus onlainbodēs - džinsi, maikas, sporta drēbes [kaut baigi arī nesportoju] un [!!!!!!!!!!!!!] augstpapēdenes. vot, nesaprotu savu domu gājienu - nopērku papēžtupeles, bet kur ta viņas vilkt?! un pie kā? pie sporta biksēm, vai? :-/
kā tur reiz vienā filmā teica [aptuveni] - drēbes var palikt par mazu vai par lielu, bet kurpe vienmēr derēs.
man vajadzēja šo, lūk, norezolūšenot - samaksāt kādam stilistam, lai saliek man garderobi.

ja nu gadienā kāds/-a te fešionists/-a - kur smelties idejas un daudz maz īzī pīzī salikt garderobi? pinterestā un instagramā tikai skrollēju un priecājos, cik skaisti, bet, kad pati pie pirkšanas tieku, tad viss aizmirstās.
pieklauvēt

[26 Dec 2022|01:55pm]
-- un, lai pavisam garlaicīgi nebūtu - še, tev, uz ziem'svētkiem ka nieru sāpe un kaut kāds iekaisums, lai tu te nesadomājies iet ballēties! -- teica mana veselība ikurāt disuceturtajā no rīta, kad pamodos ar sajūtu, it kā kāds labo nieri būtu atspārdījis. nu, neko. helloooo antibiotikas. izskatās, ka uz to vecgada vakaru varētu pat tikt līdz šampja glāzei!
pieklauvēt

[23 Dec 2022|10:30am]
kolēģi sāk stiept saldumus (mainly končas un kūkas) uz biroju, un publiski saukt pie nogaršošanas.
lūk, silto zemju Ziemīšsajūta :)

p.s. piparkūku bļodiņa uz mana birojgalda bija jau pagājušo nedēļ. un nedēļas laikā iztukšojās. jāpiebilst, ka piparkūkas bija nenormāli piparainas, pārsātinātas. pirku mūsu lejstāva [vācu] beķerejā. vēl ceru atrast kādas garšīgākas nākamajai nedēļai.
pieklauvēt

[19 Dec 2022|10:16am]
kas visvairāk cilvēkos besī? ka melo. un melo tik slikti, ka bērnam pat skaidrs, ka melo. un pēc tam mēģina vēl visu pavērst pret mani. un turpina melot. un pēc tam sapinas savos melos.
nesaprotu, kā es tieku šādu cilvēku perimetrā vispār?!
es šādos brīžos vienkārši pagriežos un aizeju. nav jēgas skaidroties. un aizeju uz pavisam.
2 comments|pieklauvēt

hellou, ai ār saša iz raša [15 Dec 2022|04:30pm]
viens mans draudziņš piekopj diezgan aktīvu seksa dzīvi [???] - viņam ir kādas dažas regulāras seksa draudzenītes, un ik pa laikam kāda vēl uzpeld. viņam patīk krievu [un krieviski runājošu zemju] meitenes. es vienreiz ieminējos, lai uzmanās, ka drīz gan jau jaunu pradas somiņu paprasīs un ko tik vēl ne [stereotipi vai nē, bet šeit stāstu tādu ir pārāk daudz, lai nestereotipizētu]. viņš lepni atbildēja, ka nē, ar tādām jau nu gan viņš nepinas. un šodien viņš man stāsta, ka saša no rašas viņam kežualī ap 500 eur paprasīja. nevis aizdot, bet iedot. ķipa, kā pusdienas naudu :D
aaa, un vēl, saša no rašas nemāk angliski, un visa mazā ārpus seksa komunikācija viņiem notikusi ar googles transleita palīdzību.
2 comments|pieklauvēt

[15 Dec 2022|09:19am]
vakarvakarā sadzēros viskiju un beidzot izgulējos. āmen. jo pēdējās divas dienas vilku knapu dzīvību, bet darba daudz un nekam nav laika.
šodien gan tā viskija atbalss mazliet jūtama, bet pēc 7 stundu miega viss pofig!
dāāārbs, let's do you!
pieklauvēt

neaktuāli par aktuālo. [09 Dec 2022|12:33pm]
vakar savam indiešu kolēģim rādīju Rīgu "dzīvajā". viņš tik ļoti sajūsminājās par sniegu! bet piesardzīgi jautāja - kā tādos apstākļos var izdzīvot, kā mājās nav auksti utt. Nācās skaidrot, kas ir apkure, to pieejamie veidi un kā tas viss darbojas (jo viņš ar "heating" saprata, ka tas ir tas pats, kas kondiška, tikai siltu pūš, nevis aukstu) :D izrādās, ka, pacilājot atmiņā, esmu dzīvojusi gan malkas apkurināmā dzīvoklī, gan ar autonomu gāzes apkuri, gan arī centrālapkures mājas dzīvoklī. Ir bijuši arī elektriskie radiatori. vienīgais, ko nemācētu komentēt - granulu katli. nav bijusi darīšana.

citās ziņās - es gribēju nedēļas laikā bišķīt padarīt vienu kleitu tādu brīvāku (fad-diētiņa, ok), lai sestdienas ballītē nav jāstaigā ievilktu vēderu un jāknibina maizes garoza. iedzīvojos vēdergraizēs un gandrīz-nezinu-kā-līdz-mājām-tikt situācijā, jo likās, ka sprāgs kaut kas. da nu nah, nesaprotu, kā var vispār izdzīvot uz visādiem smūtijiem un sulu klensingiem utt. man šitik slikti sen nebija bijis. labi, ka rezerves kleitā nav nekas jāievielk, un ēst arī varēs uz urrā. bet tā ietiepība, ka tieši to šaurāko kleitu gribējās...duuuh. sievietes.
5 comments|pieklauvēt

[06 Dec 2022|10:05am]
aizaizgājšnedēļ nopirku jaunus svarus, elektroniskos, jo baigi vajag sevi dziļāk depresēt ar ikrīta svēršanos, vai ne?
šorīt rāda, ka batereja jau kirdik. kāpēc? jo mana veselīgi apaļīgā koko šanele (kaķe, ja) uz tiem svariem katru dienu guļ!
pieklauvēt

[28 Nov 2022|02:16pm]
"ziemas" laikā man ofisā saule spīd mugurā visu pēcpusdienu, žalūzijas tur sačakarējušās un neveras ciet, da i skaisto skatu (man arī mugurā ir acis, ja?!) negribas slēpt. bet! lielākā problēma ir tanī, ka pēc pusdienām baigi nāk miegs, jo silti un omulīgi...
tad, nu, šēžu samiegojusies, klabinos pa internetiem, darbam vajag šādas tādas lietas pagādāt ziemassvētkiem. reklāma izlec - mašīnu tirgo. man it kā vajag auto, bet es vēl īsti netaisos pirkt, bet sludinājumus skatos, ja tādi patrāpās pa ceļam. lasu - religion specs. domāju pie sevis - nē, dažiļi, bāc, mašīnām tagad arī reliģija?!
aizritināju to sludekli jau prom, kad atnāca lēna saprašana, ka taču regional specs! r-e-g-i-o-n-a-l!!!
pieklauvēt

[10 Nov 2022|12:52pm]
pirmo reizi kopš 2004tā gada (kad pirmoreiz šeit ierados) es esmu licensēta alkoholiķe :D tobiš, es beidzot uztaisīju liķierlicensi. Te ir tā, ka Dubaja prasa šīs licenses alko veikalos. kamēr pilnā sparā bez licensēm var iegādāties teju jebkurā citā emirātā (tik vien, cik jābraukā pakaļ, ko es arī mēdzu darīt). un arī "melnais tirgus" nesnauž - ar uzcenojumu pieved tev pie mājas durvīm, visu iepriekš sarunājot vatsapā, kuru kontaktus var atrast vienkārši iegūglējot primitīviem atslēgvārdiem.
bet es uztaisīju licensi, jo man liķierbode ir piecu minūšu gājienā no mājām, jo tur 1) par "melnā tirgus" uzcenoto summu es varu iegdāt kādas 3 pudeles instead of 1; 2) parocīgi, jo eju tur garām gandrīz katru dienu, un tad vispār arī dzert mazāk gribas, jo psiholoģija, ja - kas pa rokas stiepienam, to vairs nemaz tā nevajag, as opposed to ja jābrauc pakaļ simtu kilometru.


pieklauvēt

tas moments dubajā, kad......... [04 Nov 2022|04:12pm]
....pat krievs* tev jautā - a ko tik daudz krievu te?!

:D

goda vārds, es šādu jautājumu visā savā ilgajā tejienes dzīvošanā nebiju dzirdējusi NEKAD. es vienkārši atbildes vietā sāku balsī skaļi smieties.

p.s. es pretpajautāju - kādēļ izvēlējās dubaju, nevis turcijas kādu pilsētu. atbildē saņēmu - da negribējās tur, kur visi, bet izskatās, ka krievi šobrīd IR VISUR! :D

*jautra ģimenīte no maskavas. pie mums uz gadu iečekojās.
1 comment|pieklauvēt

sezonālā gripa, mai āss! [03 Nov 2022|09:37am]
tā arī bija - sāpēja tie mati ne bez iemesla, jo tai pat dienā dakters norīkoja mājās pagulēt, jo fīvers un kakla iekaisums. zajebis, man pēdējās divas dienas pagāja anormālā agonijā, jo nevarēju vispār neko ne norīt, ne normāli paelpot. uz antibiotikām uzsēdināja uzreiz, bez liekām kaulēšanām. aizvakar, pēc daktera apmeklējuma, sēdēju mājās un raudāju, jo viss likās tik pilnīgi bezcerīgi un, piedevām, viss sāpēja tik ļoti, ka nekur likties, ne apgulties, nekā. un tā vientulības sajūta šādos momentos vēl uzsit pa pareizo stīgu, tad vispār! sēdēju uz gultas malas un balsī raudāju, aizelsusies. sen tā nebija raudāts.
šodien esmu jau atpakaļ ierindā, tb darbā, mati vairs nesāp, temperatūra nokritusies knapiņi zem 37, vismaz varu normāli paelpot un norīt savas siekalas, nu, un ūdeni un tēju arīdzan.
bet nenoskaņojums gan nepalika mājās - visi besī, epasti besī, gribu visiem atbildēt ar ej dirst. laikam vajadzēja vēl vienu slimības lapu iet ņemt (te max uz 2 dienām pēc kārtas dod pie temperatūras, pēc tam var pagarināt), bet besī iet atkal uz klīniku, sēdēt rindā (ar visu pierakstu), un vēl maksāt par slimības lapu. dakters plus medikamenti man apdrošināšanas nosegti, bet par slimības lapu jāmaksā. es šitos visus vilcienus sen esmu nokavējusi, jo nebija mūžību iets pie dakteriem, kur nu vēl slimības lapas ņemtas. astoņdesmit piecas naudiņas par slimības lapu, karl! (google saka, ka tas ir ap eur 23.55)
pieklauvēt

navigation
[ viewing | pēdējākais ]
[ go | agrāk ]