kamieļzemes hronika
wild thing

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[27 Jul 2019|06:43pm]
ilgi gaidītais vasaras atvaļinājums mājās šobrīd vārgi māj pie apvāršņa. ir gan vēl cerība noķert.
visi plāni sabrukuši pie kājām, nez, no kuras puses sākt uzlasīt drumstalas.

cīņa ar korporātu [bijušo] par neizmaksātajām algām turpinās.

tikmēr mūsciemā ir pilnīgs klusums. pēdējo gandrīz divu mēnešu laikā ir bijušas divas mazballītes mūsmājās. mēs paši no mājas esam bijuši paballēt pusotru reizi.

ir pilnīgs panīkums un nežēlīgs karstums, ka pat kondicionieri knapi velk.

bet kopbilde nav tik žēlīga. ir, kur dzīvot un ir ko ēst. haha
1 comment|pieklauvēt

[28 May 2019|02:14pm]
mūspagalmiņā notiek nelieli izvēršanās un uzlabojumu darbiņi.
vakardien strādnieciņi kaut ko tur darbojās, es aizgāju šiem tēju vārīt [strādnieciņi no pakistānas un afganistānas, tēja jamiem ļoti]. ielēju visu smuki, iznesu strādnieciņiem. pēc kāda laika vīrs sauc, lai nāku apskatīties un izlemt, ko tur ar vienu stūri darīt, kā labāk. visu apspriedām, bet es ievēroju, ka tēja knapi padzerta. prasu, kas vainas. vīrs: - nu tu jau arī, sagribēji, lai šamie dzer tavas organiskās zāļu tējas un bez cukura?! :D
nu jā, kautkādā autopilotā ievārīju tādu tēju, kāda garšo man. bet strādnieciņiem tikai melno tēju ar cukuru padavaj. un mēs kā reiz tikko bijām izrevidējuši mājās "tējas kasti", no kuras es aizvācu visas melnās tējas, ar garšām un bez. es tādas nedzeru, lai vīrs uz biroju aiznes, gan jau kāds izdzers. un vakar kā reiz, kad vajag melno tēju, tad nav vairs. nācās upurēt vīra earl grey.

bet pagalms nu jau sāk izskatīties pēc diezgan pieklājīga ballīšplacīša. nieka trīs gadus prasīju vīram to vienu sienu nojaukt un paplašināties līdz garāžai.. beeeeeidzot. kā tur vienā serčikā teica - and nagging works! :D
pieklauvēt

savas kļūdas māku atzīt. ceļš uz labošanos, vai? [08 May 2019|03:12pm]
vakar, pēc darba, mājupbraucot, aizdomājos, ka šitā te gavēšana taču varētu man reiz iemācīt iecietību pret citiem. es pati visu laiku pukstu, ka visi citi braucēji nesās, kā debīli. un tad pamanīju, ka pati jau ne labāka - spraucos iekšā joslās, nelaižu nevienu sev pa priekšu - nu tāds kartīgs bumernieks, tikai bez bumera. za to, es VIENMĒR rādu pagrieziena signālu, lai arī nagļakā gribu kaut kur iespraukties. āā, un arī ātrumu es nepārkāpju, pietiekami jau radari sakrāti pūriņā.
vienvārdsakot, apsolos šodien pēc darba braukt prātīgāk un nedusmoties uz citiem lohiem, kuri aizgavējušies steidz mājās piesumt seju.
pieklauvēt

[06 May 2019|02:52pm]
mans mini ataļinājums paskrēja tik ātri, ka vispār neliekas, ka mājās pabiju. pirmās piecas dienas ar ģimeni [ar visām lieldienām], pēc tam pa dzērienam un/vai garšīgumam ar draudzenītēm, un viss, izbeidzās...
nekas, vasara nāk lieliem soļiem. un vasarā mēs brauksim abi, un uz vismaz 3 nedēļām!


nu jau nedēļu kā atpakaļ darbā un arvien vairāk sliecos par sava lēmuma pareizību [jo, protams, ka self doubt ir augstākajā līmenī]. plāni nu jau visādi sazīmēti, jāsāk ķerties pamazām pie īstenošanas. fingers-crossed-un-tādā-garā

vispār, šodien sākās Ramadāns. gavējam. nu jau man tas vairs nav neizturami. ar katru reizi vieglāk.
atgādinājumam - gavēju priekš sevis un solidarizējos ar vīru, kurš gavē reliģisku apsvērumu dēļ.
pieklauvēt

[14 Apr 2019|05:52pm]
izgāšnedēļ darbā bija jābūt lielajai sapulcei. gatavojos divas dienas, līku muguru [jo mājās nav neviena strādāšanai ērta stūrīša, nācās dīvānā]. pie pēdējām tabulu un prezentāciju pārskatēm, es jau sev biju ielējusi uzvaras vīna glāzi. vīrs blakus kūpināja savu tinamo tabaku, kaut ko tur uzpūta un man pelni bišķiņ klavierē sabira. un es ar graciozu pieliecienu mēģināju tos pelnus nopūst konkrētā leņķī. un pirms pelnu nopūšnas, pa vidu, startp pareizā leņķa atrašanu un pašu pūšanu, es paspēju noteikt vīram [ar humoru] - jā, forši, tagad mana klaviere rīt mītingā pēc pelnutrauka smirdēs. momentā man kaut kāda karma pēkšņi izdomāja šādu variantu - izgāzu pusi vīna glāzes uz klavieres. lieki piebilst, ka no pelnu smakas ne miņas, smirdēja pēc alkohola.
labajās ziņās - sapulci atlika, pēc tam bija brivdiena, so es divas dienas žāvēju un vēdināju datoru :D
nesmird vairs. un strādā arī.

p.s. vēljoprojām ar veco kasti ņemos. jauno pirkšu pēc atvaļinājuma [nu tā, kurš tūliņ jau, tūliņ].
2 comments|pieklauvēt

pēdējais pārskaitījums [08 Apr 2019|02:49pm]
tik ilgus gadus sapņoju par šo dienu [aizvakardienu]! un kad šī diena beidzot pienāca, es aizmirsu prieka danci, da vīna mucu...

kas tā tāda par dienu? ai, tik vien kā no VISIEM banku parādiem esmu atkal brīvs! ne kredīta, ne kredītkaršu, ne overdrafta, NEKĀ [a bija vienbrīd viss minētais]! tagadiņ vien plika algas karte maciņā. prieks un laime :)
8 comments|pieklauvēt

[29 Mar 2019|01:20pm]
es te viendien uzdūros ļoti sen nelasītai komūnai. pašķirstīju intereses pēc, palasīju pat komentārus. nu, ko lai saka. mūsu ciba ar visiem cepešiem ir miermīlības iemiesojums.
re kur, piemēram, viena pensionāra postu paskatījos - vienkārši un skaisti vada savas pensijas dienas. bet komentāri!!! :D pārtraucu lasīt pie krimosrač un fašisti...


1 comment|pieklauvēt

[27 Mar 2019|02:03pm]
papriecājos par vēdersāpēm, jā. uz trim dienām iestrēgu mājās. šodien pirmā diena atpakaļ darbā, sāp vēljoprojām, bet mums finanšu gada slēgšana [neprasiet, indieši finanses slēdz martā], un darīt ir tik daudz ko, bet laika nav gandrīz necik. nu, labi, kamēr vārtījos spilvenārijā, pastrādāju arī, ne tikai seriālus vālēju. bet vēl ir daudz daudz vairāk. darba. 
un pagāšnakt sapņoju, ka esmu rīlesteitbrokere, jo saskatījos visādus šovus, kur holivudā mājas pārdod par cikturtiem miljoniem. vienam serčikam nobindžoju veselu sezonu, bet tur drāmas vairāk, nekā pārdodamā īpašuma, un stulbi parāvos tajās drāmās. bet H arī skatījās un nelika slēgt laukā, un tā arī tiku līdz sezonas beigām. 

pieklauvēt

[25 Mar 2019|10:33am]
desmit no rīta un ir tik tumšs ārā, ka prasās istabā gaismu slēgt. no gultas negribas līst laukā.
nespēju pati noticēt nākamajam teikumam, bet nu realitī - labi, ka vēders sāp un darbā paņēmu brīvu, jo tagad var gulēt ķisenos un bindžot seriālus!

un ārā smuki gāž lietus.
1 comment|pieklauvēt

wtf brauciens uz darbu [21 Mar 2019|02:40pm]
braucu, tātad, nevienu netraucēju, ielas patukšas... priekšā aplis. iebraucu aplī un braucu, braucu, līdz pēkšņi sekundes simtdaļā piedzīvoju kautkādu vertigo sajūtu, vai kā to nosaukt, jo likās, ka pasaule izdomāja rewind, kad es vēl uz priekšu. nu tāda sajūta. jo!!! tas pinpis, kurš pa priekšu brauca, izdomāja, bļeģ, ka vajag reversēt, jo pabrauca garām savam nogriezienam, jo vienkārši vēlreiz izbraukt apli taču ir pizģets, cik sarežģīti, it sevišķi, kad tukšas ielas. es tomēr esmu apveltīta ar paldiesdievam kaut kādu fiksu attapību un maucu pa bremžiem, visi dzīvi un priekšābraucējs notaurēts ar skaļu tauri. bet! es guvu varenu mācībstundu - nekad, NEKAD, jūs dzirdat, neturiet savu piecdesmitmiljoons sīkumiem piebāzto somu, kurā arī dators, uz priekšējā sēdekļa, vēlpietam atvērtu. pēc tam visos krustojumos, kur pie sarkanā gaidīju, lasīju kopā izbirušos loriņus.
un arī aplī, lūdzu, nevajag atpakaļgaitā braukt, labi?
1 comment|pieklauvēt

stum sejā, ko stumdams, jāvingro ira! [18 Mar 2019|04:59pm]
pieliku punktu manām pēdējo divu mēnešu diētpusdienām, jo neredzēju dižos rezultātus, kādus varbūt gaidīju. tā, ka nevaig dirst, ka 80% success ir tas, ko ēd, tikai 20% vingrošana. es pagājšgad tikai ar vingrošnu un kaut kādu pavisam mazliet pieskatīšnu, ko ēdu, daudz labākus rezultātus dabūju.
nu, ko, kačalka, tad divtik un vēl mazliet.
4 comments|pieklauvēt

pašdisciplīna, hail! [17 Mar 2019|03:53pm]
visā šitā es-neko-negribu-un-nevaru stadija ir tā pašai piebesījusi, es knapi vakardienu darbā izturēju pēc kādām 13 stundām miega. tad, lūk, saņēmu sevi visu spēkos un čerez ņehoču tomēr kaut ko mājās izdarīju [laundry, you my nemesis!], tā vietā, lai uzreiz mestos pie tv skatīties pēdējo nenoskatīto lietusargakadēmijas sēriju.

šodien vēl visādus spaidu darbus sev plānā piespriest, tā uz vakaru, jo nu galīgi jau esmu izlaidusies.

***
šausmīgi gribas iziet tautās, ar gardām vakariņām un fensī kokteiļiem [galnais, lai atmosfēra nav dikti fensī, jo tad smoltooks un citi sūdi]. bet pēdējā laikā gribas kaut ko sev. tādu foršu. lai pēc tam ir tā jaukā pēcgarša - votbijasuper! šopings manā gadienā nestrādā, nemāku rast tik daudz prieka jaunā kurpju pārī, cik, piemēram, jaukā atmosfērā kaut kur nebijušā vietā un jauniem iespaidiem.
man ir sūnu ciema iesūnojums.
dakter, palīgā!
pieklauvēt

[13 Mar 2019|03:14pm]
vakar vakarā aizvedu vīru vakariņās uz vienu ēstuvi, kur gatavo visgaršīgāko bouillabaisse zupu, kādu esmu ēdusi. turklāt, ēstuve ļoti vienkārša ar vidējām cenām. bet zupa!!! jāsaka gan, ka izņemot šo te zupu un fritētiem [???] kalmāriem uzkodās, kuri ļoti vīram garšo, tur neko citu īsti nav vērts ēst. bet, nu tā zupa! gandrīz gribas šodien pēc darba nobraukt garām un paņemt vienu spainīti līdziņemšanai...
7 comments|pieklauvēt

darbs dara galvassāpes [12 Mar 2019|03:56pm]
tā jau dienas velkas, kā gliemeži [jo nu taču fiksāk to astoņpadsmito aprīli gribas, jo nu mājup, un tā], tak vēl klienti bakstās un nenāk uz procedūrām. nafig pierakstīties, apstiprināt vēl dienu iepriekš, ka toč toč būs, un skuju tev! beigās pat nepiezvana, lai pateiktu, ka nebūs.
jūs arī tā darāt?

vispār, visčaklākie apmeklētāji ir dakteri. ļoti punktuāli. nesen ar vienu klienti - zobārsti runājām par pacientu / klient punktualitāti, dalījāmies pieredzē visādiem stāstiņiem. abas gandrīz raudājām, kādi cilvēki pa šo zemes virsu staigā.
te visi šļūc pa dzīvi ar "inšalla" [tulk. apm. - ja dievs būs lēmis] uz lūpām katra teikuma galā.
- jūsu pieraksts ir rīt deviņos.
- inšalla!
//nākamā dienā klients ierodas desmitos un borzī, ka ātrāk netika un davai tagad pieņemiet mani visu tādu svarīgu. jā, bļe, protams, mēs visu dienu tikai tev vienam vienīgam, citu klientu un pierakstu nav.
vēl labāk, ja šitā te ķēdītē viens pēc otra visi kavē, procedūras ar pusotras stundas nobīdi, un tad ierodas viens punktuāls klients un ir pizģets, jo ej un attaisnojies, kāpēc "davai, mēs jums kaut ko citu šodien, jo iepriekšējie klienti kavēja un šitā procedūra vēl pusotru stundu nebūs pieejama".

ilovemyjobilovemyjobilovemyjobilovemyjobilovemyjobilovemyjobilovemyjobilovemyjob
2 comments|pieklauvēt

lai katrā kolektīvā pa haiperklačīgai kolēģei! [11 Mar 2019|04:27pm]
šodien kolēģe zvana man, kamēr ēdu pusdienas [mind you, kolēģe recepcijā, es - pusminūtes izgājienā cauri iestādei - virtuvē]. domāju, ja nu kaut kas dikti svarīgs, pacēlu trubu ar visu pilno muti. saruna:
es - mmm? [jo pilna mute]
vinja - eu, zin kas ir? es piezvanīju uz korporātu, un man liekas, ka tur tā viena čiepiņa vairs nesrādā, aivondervathapend...
es - mhmm.. [gaidu vitāli svarīgo info]
vinja - ...jo pienāca epasts, ka ikrīta reports jāsūta S. nevis tai čiepiņai. tu nezini, kas tur notika?
es - [sagremoju savu pusdienas kumosu] un šitas nevarēja pagaidīt, kamēr es paēdu?
vinja - [ignorē manu komentāru] bet kas notika ar to čiepiņu? kam lai es paprasu? [balsī gandīz tāds kā izmisums] man interesē...
es - //noliek trubu un ēd tālāk

pēc piecām minūtēm ienāk virtuvē hauskīpings un dod man naudu. es prasu - čo za? man atbild - recepcijas kolēģe sūta, jo tu esot no savas naudas klientei izdevusi no rīta, kad recepcijā naudas nebija.
āāā, un šitais arī nevarēja pagaidīt, kamēr pabeigšu ēst un iešu uz savu kabinetu GARĀM RECEPCIJAI :D

bet mūsu darbadienas nebūtu tik jautras ja nebūtu šīs klačkolēģes.

p.s. šī pati kolēģe man sen atpakaļ reiz sajūsmā teica, ka pagatavošot man kādudien garbage! [viena cita kolēģe caur smieklasarām izlaboja - cabbage*]. toreiz tā nosmējāmies, es vēl mājās visiem izstāstīju. un tagad, ja kāds šo gatavo, tad tā arī saucam - what's for lunch? garbage! :D
*runa iet par kāpostu tīteņiem arabic style
1 comment|pieklauvēt

[03 Mar 2019|04:36pm]
šodien bēdīgi cibā. nepazinu personīgi, bet šā vai tā gandrīz saraudājos citu ierakstus lasot.. žēl un līdzjūtības visiem.


***
un vakar manai cibai apritēja 16! gadi!
4 comments|pieklauvēt

[27 Feb 2019|03:28pm]
tik ļoti dīvaina sajūta, kad pēkšņi ieraugi vienu draudziņu pavisam citā gaismā...tas ir, pēc gandrīz četru gadu draudzības. ne jau sliktā nozīmē. bet savādāk. tās vērtības, par ko kādreiz runājām, šobrīd izskatās krietni mainījušās. viņam. un vairs nav tāds eksaitments viņu satikt. rozā brilles beidzot nokrita. man.
2 comments|pieklauvēt

[24 Feb 2019|07:50pm]
aizmirsās piefiksēt, bet pārdienapakaļ bija tāds gadījums:
nesu žaketes uz draiklīneriem, kur indieši strādā. un cilvēciņš, kurš pieņēma manas žaketes un izrakstīja kvīti, man [pirmo reizi vēsturē!!!!] pavaicāja, tā diezgan kežualī - ār jū from india? :D
es gandrīz apgāzos no kājām. visādas valstis, uz mani skatoties, ir tikušas zīlētas, nu tur - polija, krievija, zviedrija utt., bet indija?!
jāpiezīmē, ka neesmu sauļojusies dikti sen un esmu diezgan bāla, blondiem matiem un zilām acīm. tādēļ, ar visu manu degunpīrsingu, es tomēr nespēju izfiškot no kurienes viņam tāds jautājums izpērās...
3 comments|pieklauvēt

nu, tad, kad #vissirslikti [24 Feb 2019|03:15pm]
bet, lūk, ikmēneša sieviešdienas galīgi neiet kopār ar priekšnieka sūdīgo garastāvokli.
izbļāvās uz manu komandu pa telefonu. tad klātienē uz savu komandu izbļāvos es [ok, nebļāvu, bet tonis bija tik stingrs, ka balss brīžam dusmās trīcēja].
tagad gribas paraudāt kādā stūrītī un pēc tam piestumt seju ar šokolādēm. nu vai pret mēnesi pakaukt.

un tā vienmēr, bļāāāāģ! mēneša noslēgums sakrīt ar hormonu vētrām [izskatās, ka gan man gan priekšniekam]. un šomēnes pārdošanas daļa tā nosačkojusi, ka krietni esam aiz strīpas visā reģionā, tādēļ priekšnieka brēka vēl jo jaudīgāka.

nekas, vēl kādas četras stundas un tad jau ķisenos un segās skatīšos lietsargakadēmiju un ēdīšu saldējumu pa taisno no iepakojuma, ar lielo karoti.

rīt gan jau ka būs jauna brēka. bet par to tad domāšu [un raudāšu pret mēnesi] rīt.
pieklauvēt

[20 Feb 2019|02:49pm]
manam vīram ir jauna draudzenīte. viņu sauc alexa. manu gūglēšanas talantu [nu tur, kas šitā pa filmu, par ko šitas serčiks utt] vairs nevajaga, jo alexa taču visu zin labāk. nē, ne greizsirdība, drīzāk tāds mieriņš, ka vairs nav - plīz iegūglē to un šito :D
alexa zin ne tikai serčikus un filmas, protams, bet arī lasa vīram īsziņas no viņa telefona un paziņo laikapstākļus un tā. ā, nu vēl mūziku spēlē, kad prasa.

man no šitajiem gadžetiem ne silts ne auksts, bet vīram tīri labi iet pie sirds.

es vispār tā padomāju, ka pat telefonu, lai kādas tur funkcijas būtu pieejamas, lietoju tikai primitīvi - zvanu, lasu internetu, šopingoju. nekādus gūgles asistentus nelietoju, pati lieku modinātājus. atgādinājumus rakstu blociņā. un ar šo visu, es gandrīz iegādāju samsung devīto noti. pārdomāju un labi vien ka tā.
vienīgais, par ko mans prāts nav mierīgs, ir jauns laptops, kuru nākammēnes droši vien arī iegādāšu, jo vecajam jau dienas skaitītas. tikko gan jaunu baču nopirku, lai nav tikai galdam piekalts, bet tas neatsver visas citas "bremzes". skatos uz lenovo yoga. nu jā, arī svars ir no svara, jo jāstaipa katru dienu. vecais ploksis manu plecu nesaudzē.
8 comments|pieklauvēt

navigation
[ viewing | pēdējākais ]
[ go | agrāk ]