tie, kas tur - citur
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Monday, September 24th, 2018


str
Time:11:40 pm.
Господи!
Пошли мне феназепам, вытерпеть то, что я изменить не могу.
Пошли мне пирацетам, чтобы я понял, как изменить то, что могу.
Пошли мне танакан, чтобы я помнил, когда принимать феназепам, а когда пирацетам.
Но прежде пошли мне очки, а то я вообще ничего не найду.
Comments: Add Your Own.


scope
Time:10:05 pm.
Daļa no OIK sistēmas - kukurūzas biomasas ieguve.

Kā teicās mūsu draugs, kombainieris Sarmis, dānim kopā esot ap 5 500 ha šeit Latvijā un veseli 150 ha Dānijā (tur 150 ha ir liela saimniecība).
Papildus lauksaimniecības zemēm ir arī vairāki ļoti lieli cūku audzēšanas kompleksi.
... )
Comments: Read 1 or Add Your Own.


mazeltov
Time:8:34 pm.
Inspektors Caps nervozi pīpē stūrī.
Zõ, lai izmestu miskastmaisu, katram miskastmetējam ir izsniegts pa plastmasas atslēgai, lai atslēgtu miseni (tas, ka to miseni katrs austrum-lupiteks var atmūķēt 2 sek. ir cits stāsts).
Un tad nu šodien es atceros, ka tā atslēga man palika džinsu kabatā, bet pareizā vieta, kur tai jāstāv, ir uz ledusskapja. Džinsos nav. Pārmeklēju pārējos pa perimetrum izkaisītos džinsus. Nav. Pārmeklēju drēbja skapja plauktu, kur bija ielikti džinsi (pārmaiņas pēc, nevis uz grīdas, izkliedēti pie citiem). Nav. Paskatos uz ledusskapja, vai nav mağiski uzradusies. Nav. Paskatos somā, paskatos jakā, kurā gāju ārā, paskatos vēlreiz džinsos un skapī. Omg, joprojām nav! Nu un tad es izlēmu iečekot zeķu un truseņu atvilktni un tur, protams, ka bija.
Jo, pirms ielikt džinsas skapī, es viņas biju nometusi uz gultas un pēc tam uzmetusi tīrās drēbes no žāvētāja un tad, kad kārtoju, acīmneredzot pagrābu zeķes un trusenes, un, kopā ar tām, arī atslēgu, kas bija izkritusi no džinsu kabatas, kad noğērbos.
Galvenais tad, ka es ticēju sev un nedomāju, ka esmu nenormāla un ieskatījos pie tām zeķēm. Un trusenēm.
Karoč, ticiet sev un nevis dievam, lai mistasti būtu ērti iznest.
Comments: Add Your Own.


f_g
Subject:par kaķīšiem
Time:9:07 pm.
Pušai garšo ķirbju sēklas.
Trišai garšo tvaicēta kukurūza.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


iokaste
Time:8:54 pm.
biju sestdienas rītā ap plkst. 11tiem Ikea. sō sō.
man vajadzēja dizaina pārdzīvojumu, nazi, garo spoguli un spilvenu. tāds dizains kā katalogā nebija, nebija skaistās dzeltenās vai tumši zaļās sienas, visas istabiņas gaiši pelēkas, detaļu/ziedu/gleznu maz/nemaz. zemi griesti kā mazajā maximā. varbūt tad, kad nebūs cilvēki, tas netraucēs, bet tagad spieda.
naži aiz stikla (jyskā un cenuklubā var pačamdīt). garie sienas spoguļi tikai 2, mazajā jyska vairāk un 2x lētāk. vārdsakot - preces ~30% no kataloga. spilveni gan daudz, pieķēdēti. to nopirku. beigās muku prom, bija igauņi sabraukuši un tāda biežņa.
man vēl interesēja instrumentu komplektiņš, bet tie arī no trim tikai viens, toties izlikts izlikts vairākās vietās. varbūt viss bija izpirkts.

tā uz stundiņu ieskriet var, bet nekā tāda nav.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


krii
Time:8:55 pm.
Ja es būtu kristiete, ticamāk, ka es būtu katoliete, nevis protestante.
Comments: Read 18 or Add Your Own.


sirdna
Time:7:31 pm.
Sāga par Lietavām turpinās, šī ir ceturtā daļa. Būs vēl piektā, ar to gan vajadzētu pietikt.

Tad lūk. Nupat izrādījās, ka Lietavu mājās mūs tur kāds viltīgi sapiņķerēts mezgls un māju saimnieks padodas.
... tālāk ... )
Uf, piekusu :) Nu, tad ar nākamo reizi pabeigšu, jā, tā vajadzētu sanākt.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


dooora
Subject:ko mums nerādīs pī pī sī
Time:6:42 pm.
Sīrijā, izrādās, bez teōristiem ir arī komedianti. Piemīlīgi, jāsaka.

septembris Damaskā
Comments: Read 3 or Add Your Own.


pavisam
Subject:Money
Time:5:00 pm.
Šodien ar vēl pāris tūkstošiem ticīgo apmeklējām IKEA jeb kā viens vecis, kāpjot mašīnā teica, odno švedskoje ģermo.
Mazliet nokaitināja fakts, ka nevarējām pa taisno uz knibuļu veikalu aiziet, vajadzēja iziet rāmā plūsmā cauri visām ekspozīcijām.
Sapirkām visādus krāmus, virtuļu formīti tā arī nedabūjām (Līva grib cept uz Miķeļdienas tirdziņu).
Pāvestu nesatikām, lai gan mums bija lielas cerības - Vatikānā taču IKEA nav, spriedām, ka varbūt viņam arī kādu knibuli vajag unieskries pa fikso.
Nu nekā.

Secināju, ka svētdienas sindromam sakara ar svētdienu nav, esmu nekur liekama dienā pirms darba.
Vakar nodirnēju omulīgi pa māju, skatījos krimiķus, tīrīju kompi, pabeidzu aizgājējas sarakstu (apdrošinātāji, paroles, kredīti, klienti, īrnieki, īpašumi, apzināmo cilvēku saraksts utt.). Ir tik laba sajūta, kad šķiet apkārt kārtība. Lietas izdarās. Psihanula un sataisīju ēst gandrīz uz nedēļu (par ko Līva šodien uzmeta lūpu, jo IKEA nepirku hotdogu par 30 centiem gabalā, jo mājā ledusskapis pilns). Gribētos gan redzēt sastāvu hotdogam par 30 centiem ar jau iekļautu PVN un uzcenojumu, tobiš pašizmaksa ~21cents.
Šodien čušš. Viss besī, uz ielas vieni idioti, veikalā kretīni, nekodarītnegribu. Redzu, ka darba telefonā birst e-pasti, jo Francis jau iedeva brīvu dienu tikai tūdaliņiem, pārējie turpina radīt e-pastus. Izliekos par beigtu.

Visai tematiski - šonakt kāds ķīnietis man lika izņemt visu manu naudu no konta, jo viņam ir azartspēļu atkarība un vajag naudu. Ja nedošu, sacirtīs gabalos (par daudz CSI Miami sestdienai). Vienā brīdī skatos uz to naudas žūksni un domāju - nu nahren, mana nauda, lai cērt gabalos, un izvilku ķīnietim no maka ārā. Tad kaut kur briesmīgi bēgu. Jancis nofigurēja, tipa glābt vai ko.
Diezgan riebīgi, palikšana vienai ar diviem liekēžiem un diviem kredītiem manu garīgo pasauli nav izskaistinājusi, tikai palielinājusi merkantīlismu un materiālismu. Kamēr 8 gadus raušu un maksāšu, tikmēr bērni izaugs. Хуйня получается, господа!
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:kickstarter
Posted by:elpa.
Time:5:47 pm.
Vai kādam ir bijusi pieredze ar kickstarterēšanu?

Latvija nav atbalstīto valstu sarakstā. Vai kādam ir izdevies caur pazīstamu cilvēku caur akceptēto valsti iesniegt un realizēt projektu?

Paldies!

Atbalstītās lokācijas:
US, UK, Canada, Australia, New Zealand, the Netherlands, Denmark, Ireland, Norway, Sweden, Germany, France, Spain, Italy, Austria, Belgium, Switzerland, Luxembourg, Hong Kong, Singapore, Mexico, and Japan
Comments: Read 1 or Add Your Own.


martcore
Time:5:23 pm.
/vēršoties pie pāvesta/
atdodiet mums kardinālu ozoliņu!
Comments: Read 5 or Add Your Own.


au
Time:4:15 pm.
upd.//

Depo un Spiriti ir pasaules atbilde kastu jautājumam!
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Krimināltiesību advokāts
Posted by:citats.
Time:1:33 pm.
Labdien!
Iesakiet krimināltiesību advokātu Rīgā...
Un - kas vispār skaitās vidējā stundas likme/cita likme šobrīd?

Paldies.
Comments: Add Your Own.


indulgence
Subject:Ja jau visi, tad es arī…
Time:2:54 pm.
Subjektīvs skatījums no malas (nekā no iekšpolitikas nejēdzu, jo diezgan apzināti dzīvoju savā psiholoģiskā komforta burbulī):

"Saskaņa" – pati populārākā partija, ja ticam aptaujām (un nav pamata neticēt). Jau 10 gadus pie varas Rīgā, un šo gadu laikā pilsētas infrastruktūra tā arī palikusi Rubika laika līmenī, neattīstās. Pasaulē dārgākā tilta, dažu pārbruģētas un pārasfaltētu ielu centrā, pāris bērnu rotaļlaukumu uzbūvēšana, kādu humora komiteju un urlu getogeimu finansēšana ir tikai tāda lakas kārta visai iepuvušajai serdei. Vienīgais, ko saskaņieši izveidojuši strukturēti, ir patiesi perfektā kukuļņemšanas/došanas sistēma – pat Bojārjuniora un Bērziņa laikā, kad arī čiepa tautudēli ko varēja, tāds vēriens pat sapņos nerādījās. Šajā jomā vismaz ir kārtība: katrs zina, kam jādod "ķepā" un cik jādod, lai tiktu pie domes pasūtījuma vai vispār saskaņotu kādu savu darbību. Rīgas Satiksme, Brīvosta, Rīgas Namu pārvaldnieks u.c. pašvaldības uzņēmumi, kas it kā strādā ar mīnusiem priekš budžeta, ir īsta zelta bedre paju turētājiem. Nu un Mr20% papildus biznesiņš – ātrie sms kredītu astoņkāja tīkls (taču te nevar pārmest: bizness ir naudas pelnīšana, nevis ētiska nodarbe, t.i. vienam var patikt, citam nē, bet pagaidām likumīgi). Kaut arī viņi pozicionē sevi kā sociāldemokrātus, ar sociālistu ideoloģiju tiem nav nekāda sakara, pareizāk, ideoloģijas vispār nav. T.i. manā skatījumā Saskaņa ir tikai rūpals, kurā apvienojušies ļaudis ar klasiski marksistisko "vilku" kapitālisma izpratni (kā nekā skolā to mācījušies) un dzīvo pagātnes ilūzijā par kaimiņos esošo Krieviju kā varenu lielvalsti (vismaz uz kartes, ja ne pēc IKP lomas pasaulē). Partijas kodols pelna naudu, dalās ar sīkajiem izpildītājiem, bet balso par viņiem tādi paši "sovoki" (kas nebūt nav tikai krievvalodīgie pensionāri, bet arī gados ne tik veci latvju tautu dēli un meitas, kam šis pasaules skatījums gluži vienkārši ar mātes pienu iezīsts un pašsaprotams). Tīri saimniecisks uzņēmums, no kā labums tikai viņiem pašiem, bet sabiedrībai nekāds. Saeimā esot, valsts politiku ietekmēs tik vien lai tuvinātos jau krietni noplukušajam "lācim" aiz Zilupes (maksimāli norobežojoties no "Grebenščikova/Troicka tipa" inteliģentajiem krieviem), un mazinātu Briseles ietekmi (kas ar savām prasībām pēc "caurspīdīguma" tikai traucē rūpalam), neko vairāk - visi centieni būs salikt savus cilvēkus ienesīgos krēslos.... )
Comments: Read 4 or Add Your Own.


basta
Time:2:31 pm.
uzkāpu kilimandžaro. ir papīrs.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


scope
Time:2:15 pm.
Dobeles apkārtne, pagaidām bez vēja ģeneratoriem.
... )
Comments: Add Your Own.


wowow
Time:1:43 pm.
"Tas ir pizģec, cik tu esi stulbs" - bieži neierakstītais komentārs priekšvēlēšanu ņemtnē
Comments: Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:12:14 pm.
Mood:Stop the cold!.
Music:Thievery Corporation / The Richest Man in Babylon.
Ārā auksti, pretīgi, pūš, depresija, pārdomas par pasaules galu, vēlme sasildīties pie vulkāna izvirduma, kas noslaucīs visu civiliz... atvainojiet, aizsapņojos.

Parunāsim-ka pie šīs improvizētās brīvdienas par patīkamo.

Kur mēs visi varētu sestdien vakarā tā draudzīgi un kristīgi Rīgās iedzert?
Comments: Read 16 or Add Your Own.


rasbainieks
Time:12:17 pm.
es piemēram pāvesta brīvdienu atzīmēju ar kārtīgu 10+h darba dienu
Comments: Read 11 or Add Your Own.


au
Time:11:32 am.
klau, kur dabū kastes, lai pārvāktos? vai vēl eksistē "aiziet aiz rimčika un izvelk no mistkastēm"? ja jā, tad kā/kur?
vai arī visi pērk depo un raksta smukiem burtiem virsū "peldbikses, porcelāns, tenisa raketes"?
Comments: Read 17 or Add Your Own.


au
Time:11:20 am.
man te tāda draudzeņu kliķe no maģistra laikiem, esam sešas, ļooooti atšķirīgas, bet turamies kopā jau desmit gadus. to piektdien nosvinējām ar viesnīcu, vakariņām un garum garām pļāpām. tajā naktī beidzās vasara, jo līdz četriem sēdējām uz terases vien kapučniekos, bet tad uzreiz gāziens, plus desmit un čuš.
tās bija deviņu stundu garas sarunas, pagulēt četras, un vēl brokastot gandrīz divas. ļoti patīkami ir šādi ārpusikdienas vakari, kas ir gan smieklīgi, gan saturīgi.

// vispār - nesteidzīgi brokastot ir katra cilvēka pamattiesība, es gribētu to iekļaut satversmē.
Comments: Add Your Own.


zum
Time:9:58 am.
Vinjiem vajag, lai beernins izklaideejas un maatei nemaz nav jaapaliidz. Kad es izdzidreju, ka spredikjii pagaisnedeelj stulbaa bazniickundze vaavuloj par atraitni, kura dabuus jauku pieskatiitaaju, gandriiz apveemos.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Jautājums cibistiem
Posted by:gucci_mink.
Time:10:55 am.
Hai, vai jums gadījumā nav tā, ka jūsu personīgais žurnāls ir tāds kā pastiprinātājs, ka, viss ko jūs tajā publicējat, pēc tam jūsu smadzenēs tiek pastiprināts? Ja uzrakstījāt vienu dzejoli, tad liela iespēja, ka domāsiet citus, ja būsiet dirsīgi 1x un labi sanāks, tad liela iespēja, ka jums tas iepatiksies, ja liksiet kaut kādus youtube linkus, tad liela iespēja, ka meklēsiet vēl linkus, kurus ielikt. Vai jums tā ir, un ja jā, vai bijāt to apzinājušies? Vai jums tas vispār ir svarīgi? Vai ir kāds, kurš no šī māk izvairīties un postēt cibā, nekļūstot par sevis paša karikatūru? Jo es gribu rakstīt, laikam, bet es gribu rakstīt Cibu nevis otrādāk, bet es jau esmu mēģinājis, un tas viss mani pārņem, un stūrē virzienā kuru es (protams, es) esmu izvēlējies, bet varbūt nemaz negribu.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


f
Subject:: kur?
Time:9:04 am.
lauzu galvu domādama, ko lai šogad izdara savā dzimšanas dienā, jo šogad prasību latiņa ir augstāka, nekā jebkad.
tāpēc jautājums - kur varētu fantastiski piesēst un paēst siguldā? ar skaistu skatu or smth.

ja vien varētu, es uztaisītu vienkārši pidžamballīti ar meitenēm. mēs skatītos filmas, ierakušās spilvenos un ēstu saldējumu ar augļiem, to visu pēc tam papildinātu ar glāzi vīna, un tad man gribētos gulēt. tiktu atzīmētas visas kastītes - laba kompānija, ērts apģērbs, gulta tuvumā, kino, kaut kas graužams, un nekur tālu nav jāiet.
tikai pidžamballītes potenciālās dalībnieces nav atrodamas latvijā, tāpēc šoreiz šis variants atkrīt.
Comments: Read 7 or Add Your Own.

Sunday, September 23rd, 2018


unpy
Subject:Politikas vērotāja piezīmes.
Time:11:20 pm.
Paraudzījos uz partiju piedāvājumu no nedaudz savādāka, sev diezgan tradicionāla skatupunkta. Apskatījos, kādas ir piecas jaunākās deputātu kandidātes katrā sarakstā* Te nu viņas ir )
Comments: Read 19 or Add Your Own.


kisswithafist
Time:10:40 pm.
Cepiet, draugi, galetes. Galetes ir brīnišķīgi pīrāgi no mutē kūstošas mīklas, kam nevajag formu un ko var pildīt ar augļiem pēc sirds patikas. Pirmoreiz mēģināju ar ķiršiem, bija labi, šodien pamēģināju ar nutellu un avenēm un ir vienkārši satriecoši. Cepiet, draugi, galetes.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


inese_tk
Subject:septembris
Time:10:15 pm.
vakar - Salaspils-Saldus-Kursīši-Liepāja
šodien - Liepāja-Kursīši-Saldus-Salaspils-Smiltene


Tesa un Soundarcade vecajā Alejas ielas kīnō (Daile). Kursīšos ap pašu māju bauro brieži un akā beidzās ūdens (K. esot visam vienās ziepēs un šampūnos). Beidzot tika uzklausītas manas 10 gadus ilgās lūgšanas un K. mani izvizināja ar MTZ40. Reizēm pilnīgai laimei pilnīgi pietiek ar vienkārši traktoru. Uzkāpu milzu mežābelē. Pampāļos, krustcelēs kraukļu bars mielojās ap notriektu jenotu. Sauriešu karjerā pat likās silts ūdens. Gribas izstiept peldsezonu maksimāli ilgi. Un, pārāk daudz miltu apēsts pēdējās dienās.
kopumā liekas, ka pēdējā laikā jūtami uzlabojusies mana spēja priecāties.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


martcore
Subject:čgk
Time:9:54 pm.
vispār ļoti apšaubāms jautājums blicē par tautas mīklu "acu priekšā - bet neieraudzīsi"
jā, es arī par pirmo padomāju - skropstas
taču atbilde "plakstiņi" ir tikpat pareiza, un vēl elegantāka
kaut kā viņiem pēdējā laikā ne pārāk precīzi jautājumi parādas
Comments: Read 1 or Add Your Own.


maksiine
Time:9:01 pm.
Opītis nomira... Tagad es zinu ko īstenībā nozīmē salauzta sirds
Comments: Read 2 or Add Your Own.


zum
Time:7:16 pm.
Izpļāpājos ar draugiem, atcerējāmies vecos laikus. Beidzit sazvanīju mazo dūdu. Viņi tiešām ir perverti. Sapulce būs tikai oktobrī.
Comments: Add Your Own.


iguaana
Time:6:22 pm.
man nav ko uzrakstīt, bet jāizmanto tas, ka beidzot ieslēgts kompis.
viss, kas agrāk licies megsvarīgs, palicis kaut kur otrajā plānā. šķiet, ka sevi atgūt palīdzētu tā barotbeigšana.
Comments: Add Your Own.


mazeltov
Subject:Huiņas ar ko apkrauties
Time:5:05 pm.
Sveču kurināšanas laiks ir sācies, tāpēc beidzot iegādājos sveču nodzēsēju. Izskatās kā neliels zvaniņš bez mēlītes, bet ar kātiņu.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


kisswithafist
Time:5:34 pm.
Izrādās, Latvijā tirgo ķengurus. Čo za nah?
Comments: Read 10 or Add Your Own.


anonymous
Time:4:41 pm.
Starptautiskā zivju valodas diena.
Comments: Add Your Own.


kisswithafist
Time:4:39 pm.
Ja tu visu atlikušo mūžu varētu ēst tikai vienu ēdienu, kāds tas būtu? Drīkst pieļaut arī variācijas nosaukuma ietvaros, piem, zupa vai pica or smth
Comments: Read 39 or Add Your Own.


dooora
Time:2:42 pm.
kaššuon pa dien?
o, pareizi man saka galva priekšā – U Ū diena:

Broņislavs
Comments: Read 2 or Add Your Own.


zum
Time:1:18 pm.
Trīs dienas nevarēju sazvanīt bērnunamu. Beidzot sazvanīju, aizvilkuši bērnu šijā aukstumā uz Haides parku. Man kāds kaut ko pateica? Par māti ziņu nav. Es viņiem parādīšu, kā pildīt formulārus par māti ziņu nav.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


kisswithafist
Time:1:48 pm.
Nopirku jau kādu brīdi iepakaļ divas varen smukas nagulakas, ar spīdumiem (fight me), tipa glitter on glitter off, nav nekas jāņem ar noņēmēju, nolobi un miers. Viss jau būtu skaisti, tikai man nagi tādi, ka tās lakas izdomā nolobīties pašas no sevis dušā. Briesmīga vilšanās, jo krāsa šausmīgi smuka. Tad nu izdomāju, ka, ja uzklātu tās virs parastās bāzes kārtas, varbūt šis nolobāmais efekts kancelētos un viss būtu skaisti. A nekā. Vienīgais, ko es dabūju, bija bāzes lakas pārpalikumi tā, ka tas izskatās akurāt kā laputu izdalījumiem nosēts stikls. Tie neesot mēsli, tie ir kaut kādi saldi un lipīgi blakusprodukti, kas baigi garšojot skudrām un tāpēc tās aizstāv mazos zaļos sūdiņus. Nu, labi, ka te vismaz skudru nav.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Gnome vs Dwarf
Posted by:zimbardo.
Time:11:55 am.
Sveicināti, cienītie!

Vai kāds ir saskāries ar gnome un dwarf tulkojumiem?
Latviski saka rūķis, bet gnome un dwarf tomēr ir divas dažādas lietas.
Varbūt kāds fantasy zinātājs var pateikt. Pazemīgi pateicos!
Comments: Read 15 or Add Your Own.


pavisam
Subject:Viesi
Time:9:20 am.
Visa sestdiena viesos. Ieva ar mazulēm atbrauca rīta pusē tāpat vien, tad vakarā viņas nomainīja Dina ar ģimeni, jo vajag "palaist dzīvē" uzņēmumu.

Bērniņi ir forši, bērniņi ir jauki. Tomēr dvīņi ir baigais izaicinājums. Trijatā pieskatot mugura slapja. Kamēr viena lien uz slidkalniņu, otra jau rāpjas karuselī.
Kamēr viena vēl guļ, otra ir pamodusies un aiz garlaicības pamodina pirmo. Es teiktu, ka vajag ratus ar divām izolētām kabīnītēm, lai nav iespēja iebraukt otrai ar visiem pieciem sejā :)
Par barošanu nemaz nerunājot. Goda vārds es redzēju, ka Ievai ir 4 rokas!!!
Mūsu rūpīgi sakārtotā istaba ātri atgriezās izejas stāvoklī, liku Ievai palikt, kamēr Dina atbrauc, lai viņa redz, kāpēc mājā bardaks :)))
Gatavoju pusdienas un tik dzirdu, kā Līva nobrēcas "mammu, nekusties, aiz tevis mazais". Sen, sen aizmirsies skatīties, kur lieku soli.
Novaidējos, ka jūtos, kā Gulivers! Ieva saka - beidzot, ne? Ak šīs jaukās Gendalfa un Hobita attiecības :>


Kopumā ļoti jocīgi, kā zvaigznes sastājas - piektdienā 3 PhM kolēģi uzradās - kurš piedāvāt darbu, kurš pieteikties ciemos, kurš paprasīt, kā iet.

Kad sākšu runāt Koelju citātos, nositiet mani kā traku suni :>

Ar Dinu kārtīgi pastrādājām, papļāpājām. Diezgan nomācoši, bet parādās pirmie viļņi ūdens glāzē, ka ar Kristapu nav iespējams strādāt:
- viņš ir varaskārs idiots un neieklausās citu viedokļos
- viņa (ne)profesionālajam viedoklim neviens neuzticas
- LV vairs nav komandas, tagad tas esot vienkārši darbs.

Sūdā. US nav neviena, CA izrādās idiote, MT ir ļoti jāpiestrādā pēc komandas restrukturizācijas, GE tik strauji aug, ka par komandu nevar būt runa, ir izdzīvošana uz naža asmens un RO sašūpoja stulbeņi no personāldaļas. LV komanda bija vienīgais balsts.

Visā visumā es esmu antisociāls mizantrops un noguru drausmīgi.
Pavadījām ar Līvuci Dinu, saskatījāmies un bez vārda runas nolīdām pa migām un atslēdzāmies uz skaitli 2. Tā kā būtu ogļu raktuvēs strādājušas...
Comments: Add Your Own.

tie, kas tur - citur

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.