tie, kas tur - citur
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Saturday, June 6th, 2020


inese_tk
Subject:jūnijs
Time:2:25 am.
man ir bēdīgi un arī dusmīgi par to, kas šobrīd notiek pasaulē, bet man tā visai bezpalīdzīgi liekas, ka es tur neko nevaru darīt/mainīt/ietekmēt un ļoti cenšos par to nedomāt, tāpēc paklausīsimies labāk dziesmiņu.
Comments: Add Your Own.

Friday, June 5th, 2020


pajautaa
Posted by:asiize.
Time:11:23 pm.
Vai varat ieteikt lētu un labu putekļu sūceju?
Comments: Read 2 or Add Your Own.


f_g
Subject:novērojumi
Time:10:55 pm.
Ja ir saulains laiks, tad grāmatu guļamistabā vai viesistabā var lasīt bez gaismas ieslēgšanas gandrīz līdz pusvienpadsmitiem. Pelēkā laikā viss ir savādāk.
Šorīt agri no rīta (3:45) strazds ar erickiņu mērījās, kuram smukāka dziesma. Šķiet, ka lakstīgalas tomēr ir aizbaidītas ;(.
Comments: Add Your Own.


zum
Time:4:55 pm.
Bez maz vai jāierāmē paziņojums. Katrs otrais advokāts jēdzīgs. Govs mašīnas numurs gan man vēl ir. Var parēkt. Kā mans vīrs lūrēja ar aizdomām uz to pamuļķi, kurs man uzbrauca pirmajā gadā ar 1945. Es jau gan viņu mierināju, jo neticēju, ka tādas idiotes eksistē.
Comments: Add Your Own.

Wednesday, June 3rd, 2020


f_g
Subject:maijpuķīšu vārda diena
Time:8:53 pm.
burtiņi un bilde )
Comments: Add Your Own.

Friday, June 5th, 2020


zum
Time:2:08 pm.
Trīs mēneši pagājuši un mans fak tai govei neskaitās. Nav dārgi maksāt advokātam par sirds nomierināšanu. Policisti malači! Fak, es šodien atkal kamerai uz ceļ parādīju, bet solos tagad laboties.
Comments: Add Your Own.

Tuesday, June 2nd, 2020


f_g
Subject:Drošībai
Time:8:30 pm.
burtiņi un bilde )
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Monday, June 1st, 2020


f_g
Subject:Beidzot atbrauca kaste un vēl viens sveiciens!
Time:8:11 pm.
burtiņi un bilde )
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Friday, June 5th, 2020


meness_berns
Subject:---
Time:12:33 pm.
Cauri mežiņam ar divriteni pie Ūpja atbrauca ciemos kaimiņu piecgadīgā meitene. Piemēram, šāda saruna:

Ūpis: Vai tev kādreiz ir kaut kas pazudis?
Meitene: Man vienreiz saplīsa Frozen šķīvis. Tur bija Anna, Elza, Olafs, Svens un ... tas puisis".
Ūpis: Kristofs!

Nu gudrinieks!
Comments: Add Your Own.

Sunday, May 31st, 2020


f_g
Subject:Vasarsvētki
Time:9:14 pm.
burtiņi un bilde )
Comments: Add Your Own.

Friday, June 5th, 2020


pajautaa
Subject:sāļās tortes Rīgā
Posted by:hmmm.
Time:11:48 am.
Kur Rīgā var nopirkt garšīgu sāļo torti (ar vai bez gaļas)?
Maximu lūdzu neieteikt, jo tur nav garšīgas.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


au
Subject:saules dienas skaitiļi
Time:10:57 am.
kājas 6, pleci 12, seja 30, vēders 50
Comments: Add Your Own.


zum
Time:7:50 am.
Ko tad te kāds bija iedomājies, ka nu tik visi barā uz vienu? Es teicu, es esmu buldodzēns. Iekožos vienam kaklā, un mierīgi šūpojos, kamēr pamuļķi lēkā.
Comments: Add Your Own.


zum
Time:6:56 am.
Ja jūs zinātu, cik esmu piepūtusies un apmierināta, ka visiem tiem sūdiem esmu izgājusi cauri? Gribiet, lai esmu vēl vairāk piepūtusies un apmierinātāka? Sagādājiet vēl kādus.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:.
Posted by:juriic.
Time:12:26 am.
Rīgā ir vietas, kur cilvēk vēlajās stundās izklaidējas nepiespiesti un bez alkohola? (iztēlojos kaut ko apmēram kā atrakciju mola vaibu kaut kādā Braitonbīčā)
Comments: Read 11 or Add Your Own.

Thursday, June 4th, 2020


daria
Subject:Lyapis Trubetskoy
Time:2:12 pm.
Я ем на обед золотые слитки
Бриллиантовый десерт, нефтяные сливки
Мне имя Вельзевул - хозяин стратосферы
Я нереальный кул - мой респект без меры

В левой руке - "Сникерс", в правой руке - "Марс"
Мой пиар-менеджер - Карл Маркс
В левой руке - "Сникерс", в правой руке - "Марс"
Мой пиар-менеджер - Карл Маркс
Comments: Add Your Own.


zupcis
Subject:Pašrefleksija
Time:8:52 pm.
Šodien kārtējo reizi izvedu Hubertu pastaigāties pa iekšpagalmu un pagrauzt zāli. Viņš paspēja sakašķēties ar kaimiņu kaķi logā. Es gan draudzējos ar vecajiem kaimiņu kaķa īpašniekiem. Vienreiz Huberta pastaigas reizē kaimiņiene iznāca pagalmā un sāka konservu bundžā dedzināt dokumentus un runāt ar mani. Es apjuku un turpināju staigināt savu kaķi. Citu reizi viņa ar savu veco cilvēku (Es nezinu vai tas ir tētis vai vīrs, bet viņš ir vecs) pastaigājās un mani uzrunāja, es biju draudzīgs un dauz stāstīju.

Vienreiz es piedzēros krogā un sāku runāt ar ukraiņu meiteni. Viņa teica, ka izbesījusi visa tā pišanās apkārt, bet vienkārši pietrūkst aizmigt cita cilvēka apskāvienos. Es secināju, ka viņa patiesībā šajā dzēruma frāzē izteica manu dziļāko vēlmi, ko es neesmu ilgi spējis izteikt vārdos. Tovakar mēs izmantojām viens otra apskāvienus pie viņas mājās Lienes ielā. Mēs apmainījāmies ar tālruņa numuriem, bet tā arī nesanāca satikties vēlreiz. Man labprāt patīk viņu paturēt atmiņā šādi (kailu dīvānā, dzērušu un apskautu). Meiteni sauca Saša viņa nemācēja latviski, bet strādāja Rīgā IT jomā.

Citu reizi es piedzēros un gāju mājās. Man izveidojās konfliktsituācija ar kādu garamejošu cilvēku. Viņš man iesita ar dūri pa degunu. Tad es viņu nobiedēju ar savu miesas daudzumu, tādā veidā atrisinot konfliktu. Neesmu kāvies kopš 2002 gada, šoreiz arī nekāvos, tikai dabūju ar dūri pa degunu.

Mani ārkātīgi ietekmē pašreizējais īslaicīgais nodaļas vadītāja statuss. Ja es nebūtu vientuļš dzērājs, varbūt pat būtu labs vadītājs. IT cilvēki parasti ir lietojami, saprotami un motivējami. Man šķiet, ka varu viņus iemācīties pareizi.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


iguaana
Time:8:09 pm.
straadaaju loti, loti par daudz. esmu ar mazo daudz par maz. max izdegsana. neatcros, kad dariiju neko.neatceros, kad jutos mieriiga/
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Subject:Vēl kas cits bez VIMEO
Posted by:safe.
Time:12:22 pm.
Vai ir kāda alternatīva (laikam jau izmaksu ziņā) VIMEO?
Galvenās prasības:

Iespēja failu aizsargāt ar paroli
Trešās personas nevar lejupielādēt failu (ja nav nepieciešamība)
Var dalīties ar failu linkiem
Var uzgalabāt daudzus failus vienuviet.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


kisswithafist
Time:11:06 am.
Šonakt kaut kā vispār nevarēju pagulēt mūsu lielajā, pēc ikejas labākajiem priekšrakstiem iekārtotajā gultā. Nekā nav ērti. Man ir aizdomas, ka vidēji stingrais matracis tomēr varētu būt par mīkstu, lai arī veikalā izmēģinot likās, ka stingrie taka būtu par stingru. Pārvācos uz dīvānu, kur no mīkstuma vispār ne miņas ne ziņas, un pašai par pārsteigumu saldi aizmigu līdz rītausmai.

Bet kā dzīvot tālāk?! Vai stingrs virsmatracis vispār is a thing? Vai tagad mest to visu ārā un braukt pēc koka dēļa, lai būtu labi stingrs? Opcija gulēt uz dīvāna permanenti nav opcija.
Comments: Read 3 or Add Your Own.


zum
Time:9:46 am.
Brokastīs zemenes ar putukrējumu. Man nav ne vismazākās vainas sajūtas. Lai ir vainas sajūta tiem, kuri gribēja, la viņiem labāk un cerēja, ka citus nospārdot varēs sevi izcelt saulītē.
Comments: Add Your Own.


apelsiina_miza
Time:10:37 am.
nācās izvēlēties.
ādas bikses vai tusofka ar draudzenēm.
sēžu ādas biksēs.
Comments: Add Your Own.


zazis
Time:8:21 am.
Brīžiem rodas sajūta, ka liela daļa lavijas iedzīvotāju dzīvo štatos, savukārt cita, lielāka raškā.
Protams, ko var gribēt no dziļas provinces, bet tikuntā mazliet dīvaini.
Šobrīd es nesaprotu, ko īsti no manis grib. Kā tieši, dzīvojot vienā no nabadzīgākajām ES valstīm un uz nabadzības sliekšņa, lai palīdzu pasaules bagātākajai nācijai, kura čakli piedalās gandrīz visos iespējamos militāros konfliktos pasaulē? Kuras militārais budžets ir prātam neaptverams cipars.
Man šķiet, ka tie paši jemenieši, sīrieši da palestīnieši ir neiedomājami sliktākā stāvoklī. Kur akcijas, kas sauktu palīdzēt viņiem???? Bet tie jau kkādi mežoņi un musļiki, un teroristi.

Taipat laikā lasot mūsu ziņu portālu komentus kļūst viegli neomulīgi no tur valdošā rasisma. Tiešām tie ir cilvēki ar kuriem dzīvojam plecu pie pleca? Ojā, tie ir. Sveika, mizantropija!
Comments: Read 17 or Add Your Own.


zazis
Time:8:03 am.
Можно, конечно, всю жизнь горбатиться: убирать, стирать, готовить. А можно, оказывается, просто пол сменить и пить себе пиво у телевизора.
Comments: Read 5 or Add Your Own.


martcore
Time:3:20 am.
In the field of psychology, the Dunning–Kruger effect is a cognitive bias in which people with low ability at a task overestimate their ability. It is related to the cognitive bias of illusory superiority and comes from the inability of people to recognize their lack of ability. Without the self-awareness of metacognition, people cannot objectively evaluate their competence or incompetence.

As described by social psychologists David Dunning and Justin Kruger, the bias results from an internal illusion in people of low ability and from an external misperception in people of high ability; that is, "the miscalibration of the incompetent stems from an error about the self, whereas the miscalibration of the highly competent stems from an error about others."
Comments: Read 2 or Add Your Own.


ilona_pop
Time:12:46 am.
Šobrīd Diseldorfā dzīvoklī, no kura cenšos izvākties, ievadu dzimšanas dienu ar video, kur pati sev/savam telefonam lasu priekšā savu sirdi plosošo klabes tekstu par A. Bišku jau tomēr jāpasmaida, ka šitā sanāk ieķerties nepieejamos cilvēkos:) No otras puses, 20gadīgie taču drīksteja kļūdīties, jo bija vēl mazi, vai ne? :)

Wednesday, June 3rd, 2020


pavisam
Subject:Prayer in C
Time:11:30 pm.
Ir lietas, kas it kā ir acīmredzamas, bet ilgi nepielec.
Savukārt, kad pielec, šķiet - nu kā var būt tāda bremze?!
Kā 40 gados izlasīt, ka Dzeltenajos aizkaros nav vis "vēl baigi tālā lielceļa garumā", bet gan "velk baļķi tava lielceļa garumā".
Vai kā pirmajā bērnudārza koncertā lauzt smadzenes, kā gan viena meitenīte aplī var iet ātrāk par citiem bērniem? Tikai, kad viņi sastājas rindiņā, saprast, ka grupā ir dvīnītes.

Vakar ar Pensilvāniju un Ņūdžersiju piesaistījām sapulcē spečuku Daci.
Kad Pensilvānijs viņu uzrunāja "Dače", es nospriedu, ka man pret vakaru ir dikcijas traucējumi. Nemanāmi ik pa brīdim pieminēju viņas vārdu atkal, bet neviens vairs nemēģināja atkārtot viņa varoņdarbu.
Kad palikām vieni, viņš prasa, lai vēlreiz pasaku, kā izrunā viņas vārdu. Saku Dace.
-Dače?
-Nē tak, nu DACE kā... kā... hmmm

Un tad man стукнуло - tiešām šamējiem nav skaņas C? Nekur?! C burts ir, bet izrunā sī? Č ir, bet C nav? Cikiļ cikiļ, ai-ļu-ļū vietā "haba-haba?"

Liku ātri izrunāt t un s kopā, ko līdzīgu izspiedām, bet vienalga viņš šodien pieminēja Daci tikai kā "Scheduling Soft Lady", ko, acīmredzot, ir vienkāršāk pateikt kā Dace...

Pēdējo reizi tā mocījos, kad norvēģim mācīju izrunāt "Ģirts". Tomēr Ģ šķiet pašsaprotami, ka var nemācēt.
Bet C!!!

P.S. Šausmīgi jau cenšos atturēties no visādām politikām, bet tomēr pieminēju, ka šaipus okeānam sāk šķist, ka nemieri sit pušu C-19. Tā arī esot, ka veselas veikalu ķēdes (piem.The Home Depot) bailēs par darbiniekiem never vaļā veikalus.
P.P.S. Šodien biju galvaspilsētā (!!!), ieraudzīju leģendāro Pola reklāmu. Goda vārds, melns uz balta (vai šo vēl drīkst lietot?) - krāsainais starp baltajiem. Man gan šķiet, ka būtu bijis jāatsauc pat bez visa ASV konteksta.
Comments: Read 18 or Add Your Own.


ilona_pop
Time:9:49 pm.
Šādi dzimšanas dienu priekšvakari


2013
Lai vai kā, bet skumjās tomēr tiek radīts daudz vairāk, kā priekā. Kad es skumstu, vai man kaut kas nepatīk, vai kas nokaitinājis, ārā nāk tādas lietas, ko gribēdama priecājoties nekad neiedomāšos, neuzskribelēšu vai nenospēlēšu. Sāk gandrīz ka vai šķist, ka skumjas ir mans dabiskais stāvoklis. Kad priecājos, tad tiešām daru to no sirds, bet tas, kas paliek pēc tā, nekad nav tik spilgts (cik nu kaut kas vispār vēl mūsdienu pasaulē, kad viss jau ir uzrakstīts, pateikts un izrunāts), kā par kaut ko cepoties. Chills uz mani nestrādā. Varu normāli noimprovizēt par maza bērna nāves tēmu, kamēr pārlaimīgas sievietes rozā brilles tiks ilustrētas visai pablāvi. Klausos te to mūziku audiogrāmatai, johaidī - viss redzams kā uz delnas.
Un ir tikko pāri pusnaktij, man šodien paliek 23.


2014
Ir tikko pāri pusnaktij, man šodien paliek 24. Vecāku bildes, laimes asaras pateicībā par visu, šo gadu iesāku ar skatu Māstrihtas debesīs,
esmu nonākusi šeit,
fonā skan Lucky ,
un ir pilnīgi skaidrs, kāds būs šis gads. Ir pilnīgi skaidrs, ko vēlēties.
Viņš (Luiss, mana otrā lielā, Nīderlandes mīlestība) būtu atrāpojis uz ceļiem, lai apsveiktu dzimšanas dienā, ja citādi nevarētu..
tas ir jaukākais, ko jebkad dzīvē esmu dzirdējusi.

2015
Es mostos. Es mostos. Tūliņ būs 25, ir jāsāk normāli dzīvot.
Lasu 2014.gada rakstiņus ap dzimšanas dienu,
skaisti, ļoti skaisti viss ir bijis.
bet ziniet... ir skaisti arī sākt mosties no reibuma, un ļoti skaisti ir dziedāt, un ka tev ir iespēja to darīt, un ka tev ir cilvēki, kuri tev bezgala tic un tevi atbalsta, ir grēks par jebko vairs sūdzēties”

2016
Jāsaka, ka nekas daudz nav pamainījies, izņemot ģeogrāfisko novietojumu. Un vispār, prāts jau nu gan ir pa šo gadu pamodies, tikai es vienreiz gribu sākt mosties no L*, ne tikai prātā, bet arī sirdī. Novēliet man šogad sirdsmieru arī, ja attiecības nepiepildījušās un šķietami nedod mieru

2017
Pārsvarā tieši šie pēdējie mēneši ir krīze. Tieši tad, kad sabiedrības prāt, man vajadzētu lidot.. kurš muļķis nelido 27 gados?

2018
Priekšvakara drāma. Cik ļoti mani ietekmē tas tuvākais (jā, tā nu tas uz šo brīdi un pēdējos 2 gadus ir sanācis, ka viņš tas ir) vnk tevi nesaprot un uzskata tevis darīto par nepilnvērtīgu, nepareizu, pats zinot labāk, kā vajag... Un viss, ko gribētu, ir šī sapratne..

2019
29.Būtu laiks iemācīties mazāk stresot un nenogriezt to tiešām esošo potenciālu, arī somu ledusskapja virzienā, weeee


:))))


martcore
Time:10:53 pm.
Beidzot noskatījos teleseriāla "Pēdējais ministrs" pirmo sezonu līdz galam - kopsummā es viņu skatījos reizes trīs, tur ir vienkārši burvīgi hailaiti.

Nedaudz pārsteidza pašu krievu kinokritika par "Ministru". Teiksim, es ļoti šaubos, ka autori kaut ko mēģināja pateikt par būmeriem un zūmeriem- Romāns Volobujevs ar Jeļenu Vaņinu kaut kad sen atpakaļ mēģināja uzrakstīt seriālu par to, kas notiktu, ja Krievijā pie varas nāktu jaunie liberāļi (galīgi izlidoja no galvas nosaukums, o, atcerējos, "Rītdiena"), tālāk par pilotu (man personīgi ļoti patika) netika, bez īpaša izbrīna, ka neviens producents sev neabonē vietu uz ešafota.

Tādēļ "Ministrs" manuprāt ir jūtami kaut kur daudz vairāk pārrakstīta "Rītdiena", nekā no nulles, vispār ir diezgan jūtams, ka tas ir rakstīts 10-o sākumā, nevis beigās; Krima tiek nejauši pieminēta, šķiet, pēdēja sērijā, nu un "Mad Men" un "Newsroom" citēšana jau noteikti arī nav par 2019-o; Poznera čmorīšana, tas arī ir vairāk par dekādes sākumu. Protams, interesanti, kādi kompromisi tiek sasniegti šādā materiāla restaurācijā vai restartā. Visdrīzāk, ka nekādi. Tā ir fantastiska iespēja uzrakstīt kinoscenāriju par politiku, un pēc gadiem septiņiem to pārrakstīt vēlreiz. Un pēc septiņiem vēlreiz. Kā Linkleitera "Boyhood" savā ziņā.
Comments: Add Your Own.


ilona_pop
Time:9:40 pm.
Bez divām stundām un divdesmit minūtēm
30


ilona_pop
Time:9:39 pm.
Nez, kāda viņa ir gultā. Kāda viņa ir relaksētā vakarā, pēc pāris vīna glāzēm. Kāda viņa būtu, ja arī es viņai patiktu


ilona_pop
Time:9:38 pm.
Kad tu skaties uz otru cilvēku un domas klīst visur, reizēm pat pilnībā peld tukšumā- tu zini, ka ļoti gribi ko pateikt, ko svarīgu, bet nevari,
JOMAJO


martcore
Time:8:28 pm.
run the jewels nupat realizējuši savu ceturto elbumu
brīvi pieejams viņu ofsaitā, kuru diemžēl šobrīd klausās visa atlanta, tāpēc saits ir nograuts
nu, spoķikā ar taidalu arī vajadzētu būt
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Posted by:ulvs.
Time:7:20 pm.
Atceros, ka kaut kad 90to sākumā vai vidū mani un māsu senči aizveda uz vietu, ko laikam sauca "Fantadroms", kas bija tāda vieta, kur bija tumša un liela telpa ar dažādiem floriscentiem vai kāvińtur sauc objektiem, tīkliem pie griestiem, pa ko varēja rāpot sīkie un pētīt interesanto vidi. Par attiecīgu samaksu.33

Kā sauca šo vietu? Un kur par to var iegūt vairāk info?

Vai tāda vieta maz eksistēja?
Comments: Read 6 or Add Your Own.


etalonfunkcija
Time:5:33 pm.
Ja man negribas uz darbu, tad varbūt laiks kaut ko mainīt?
Comments: Add Your Own.


sirena
Time:5:37 pm.
Es zinu! Uzbliezīšu gobelēnu!
Comments: Read 6 or Add Your Own.


smejmoon
Subject:Slēpti rotējoši objekti
Time:4:29 pm.
Tagad, kad iedūcas ventilators, tas tāpēc, ka kāda programma izmanto neirontīklu algoritmus un noslogo videokarti. Agrāk tas nozīmēja, ka tiek palaista kāda jaudīgāka spēlīte.
Procesora ventilatora dūkšana dzirdama tik laptopiem, bet P4 laikos tā varēja būt arī karstas dienas pazīme.
Tad sāku atcerēties par cietņu rotācijām un klikšķiem pirms nāves, kompaktdiskiem, kas varēja arī uzsprāgt un flopiju aijājošo formatēšanu.
Comments: Add Your Own.


tati
Time:4:17 pm.
Music:Louis VI – Jazz Got Me.
nahui plīz
Comments: Add Your Own.


sirena
Time:4:14 pm.
Mani ir pārņēmusi interesanta vēlme uztaisīt kaut ko LIELU, citādi viss attiecīgs pret cilvēku vai skatuvi, bet es gribu mūžību vai nu vismaz 10 x 15 metrus
Comments: Add Your Own.


zum
Time:1:37 pm.
Un ja tur atklāsies, ka cūkas kristiešu pārmācības nams savas mazās ķepiņas vēl pielicis, tad Berlīne lai mani gaida, man būs labāji advokāti par iepriešējo muļķīti, kura grib visiem izpatikt.
Comments: Add Your Own.

tie, kas tur - citur

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.