tie, kas tur - citur
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Monday, July 16th, 2018


zin
Subject:workwork
Time:5:18 pm.
reizēm gribas aizmest pelīti pa gaisu un aiziet pasēdēt kaktiņā...
Comments: Add Your Own.


smoker_smoke
Time:2:19 pm.
Все думают, что придет время, а время только уходит...
Comments: Read 1 or Add Your Own.


mazeltov
Time:2:54 pm.
Braukt ar draugiem piknikot un peldēties uz netālo ezeru bija laba doma.

Iet mājās kājām (~25 min) - ne tik laba, jo pārvērtēju savas spējas noiet to gabalu flipflopos nenoberžot kāju pirkstus vietās, kur tas gumijas striķis pieskaras manai, kā izrādās, supercimperpimperlīgajai ādai.

Nedēļas nogalē nopirku jaunu, speķi maskējošu peldkostīmu - tagad neizskatos pēc nobarota šarpeja, bet slaikas valienes!
Comments: Add Your Own.


lord
Subject:par izziņas metodēm
Time:3:19 pm.
Music:William Basinski - Melancholia II.
cilvēkus var nosacīti dalīt trīs kategorijās - tajos, kam biežāk atvērtā lapa ir feisbūks, tajos, kam jūtūbs un tajos, kam wikipēdija... no šiem avotiem tad cilvēki arī pamatā smeļ... nu un visi delfi, kosmo un pārējās cibiņas, tā jau cita kategorizācija, bet ne mazāk raksturojoša...
Comments: Read 1 or Add Your Own.


pljecka
Time:3:20 pm.
Comments: Add Your Own.


dooora
Time:3:15 pm.
pulksten 4os Latgales priekšpilsētas tiesā nolasīs spriedumu AAB pirmstermiņa atbrīvošanas lietā.
es gribētu palūgt, lai jūs paturat īkšķus. this show must not go on.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


basta
Time:1:00 pm.
https://instagram.com/p/BlQwXEBAHlN/

upd.

atgādina šo:
'The suicide of Adolf Hitler in his Berlin bunker was announced in the Irish newspapers on May 2nd, 1945. Later that day the taoiseach, Eamon de Valera, accompanied by Joseph Walshe, secretary of the Department of External Affairs, called on the German ambassador, Edouard Hempel, "to express condolences".'
Comments: Add Your Own.


kisswithafist
Time:2:25 pm.
Gribētos pagulēt, bet skuju - aiz loga zāģē. Un sazāģēto smalcina. Būtu labāk urbuši.
Comments: Add Your Own.


zum
Time:12:40 pm.
Savā sīkstulībā nopirku tualetes papīru, kuram bija atlaides uz futbola čempionātu un nepaskatījos, ka tas ir ne tikai ar mazām, zaļām bumbiņām, bet arī ar skuju aromu. Tagad pēc tualetrs apmeklējuma viss smird pēc piedirsta meža.
Comments: Add Your Own.


tvarj
Subject:ugh
Time:1:30 pm.
man šodien cilvēki zvana. zvana pa telefonu. zvana. un runā. pa telefonu.

nekādu manieru mūsdienās.
Comments: Add Your Own.


uzzinu_pedejais
Posted by:hotai.
Time:1:00 pm.
Latvijā ir autoceļš Lāzberģis – Šļukums.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:sintetika.
Time:12:26 pm.
vai kāds var ieteikt krutu tatoo mākslinieku? un foršu brīvdienu māju pie ūdens?
Comments: Read 17 or Add Your Own.


mena
Subject:Muzejs
Time:9:38 am.
Dzīvoklī, kur dzīvoju, varētu atvērt nevajadzīgo lietu muzeju.
Comments: Add Your Own.


kisswithafist
Time:9:39 am.
Vēl nav pat desmit, bet jau ir par karstu eksistēt. Naked titty day!
Comments: Read 4 or Add Your Own.


tvarj
Subject:ok, es to vienkārši pateikšu
Time:9:35 am.
nevaru sagaidīt rudeni
Comments: Read 12 or Add Your Own.


zum
Time:8:16 am.
Slave tebe Gospodi, laikam Knutii ar savu sievu ir kaut kur aizbraukusi. Tad jau liidz augustam man vinjs nebuus jaaredz pat pa gabalu.
Comments: Add Your Own.


pajautaa
Posted by:10m_zem_uudens.
Time:12:04 am.
padalieties ar savām mīļākājām (vai "life changing") filmām.  
ja nevar izvēlēties vienu-vienīgo-īpašo, top5 ļoti patiks <3
cibīgs paldies. 

Comments: Read 16 or Add Your Own.

Sunday, July 15th, 2018


di_wine
Time:11:14 pm.
"Intuīcija ir spēja sintezēt, tā ir bieži piesauktā trešā acs, kas nav tikai gaišredzība, kā bieži uzskata, kad kāds redz, kas notiek cilvēka ķermenī vai makā. Ja garīgais līmenis ir attīstīts, domas ir sakārtotas, enerģētiskie centri ir atvērti, cilvēks spēj pa tiešo saslēgties ar Visuma informatīvo kanālu. Trešā acs paredz, ka cilvēks redzēs augstāk, dziļāk, plašāk, tālāk. Tā ir tāda gaišredzība, kas saskata notikumu saknē, tā būtībā, paredzot arī, kas notiks tālāk. Kas, starp citu, nav viegli. Ir daudz grūtāk dzīvot, jo redzi, ka cilvēki nav eņģeļi. Tāpēc varu tikai atkārtot – uzmanieties no tiem, kas apgalvo, ka ir čenelingi un runā ar debesu sūtņiem. Kā tu zini, ar ko tu runā?! Varbūt tas ir astrālais bomzis! Kosmosa princips paredz – tu vari sakontaktēties tikai ar sev līdzīgo. Tas attiecas arī uz neredzamo pasauli."

(Vairāk: http://jauns.lv/raksts/sievietem/288907-popularais-homeopats-igors-kudrjavcevs-par-visumu-un-astralajiem-bomziem )
Comments: Add Your Own.


zin
Time:11:01 pm.
bulciņas personai, kas nāca klajā ar Salaspils minifestivāla ideju. pasākums bija burvīgs visā, ko piedzīvoju.
šajā vīkendā es priecājos par vasaru, dabu, ziediem un cilvēkiem.
uz mājām paņemtais darbs skumji palika flašā, bet var būt reizēm tieši tā viņam arī vajag. rīt arī ir diena.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


tvarj
Time:10:04 pm.
šis varbūt būs nepopulāri, bet šodien, atbraucot no laukiem, es ļoti nopriecājos, ka mājās ir tetrapaka baltvīna un ledus.
Comments: Read 7 or Add Your Own.


scorpse
Time:9:28 pm.
Es būtu ar mieru vienmēr braukt uz jūru Gausajā jūdzē kaut nosaukuma dēļ vien, bet šodien tur bija tik silts ūdens, tik brīnišķs ūdens, kādu Latvijas jūŗās atminos būt piedzīvojusi tik vienreiz.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


zum
Time:7:17 pm.
Runājoties ar Vācu draugiem, viņi izteica versiju, ka bērns pie manis atgriezīs tikai pēc 18.gadiem. Lieliski policejiskā valsts ar ziņotaju kultūru. Bērns jānozog pēc iespējas ātrāk, atdot pēc iespējas lēnāk. Es nepildīšu nevienu viņu formulāru. Lai tas viņiem izmaksā pēc iespējas dārgāk. Un vēl jau man ir iespēja iesūdzēt visus par apmelošanu. Bet to es pietaupīšu rezervē.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


tethys_
Subject:Saistības
Time:8:00 pm.
Kaut ad pirms dažām dienām esot noticis vecās komūnas saiets. Es priecājos, ka man tāda lieta bija, un tagad priecājos, ka man nemaz nav žēl, ka neesmu aicināta. Kādā brīdī es tajā visā ieliku tik daudz no sevis, cik es vispār spēju, un uz kādiem 4 gadiem tas atmaksājās, bet pēc tam būtu bijis labāk, ja es būtu tik gudra, cik tagad, un mācētu atmest visu lieko bez problēmām.
Viņi visi kādā brīdī kļuva lieki, lai gan ļoti dažādos veidos. Daži apriebās tā, ka pat viņu vārda skaņa lika pretīgumā saraukt degunu, citi sagādāja skumju sajūtu, pret citiem radās viegla nepatika, citi kļuva pilnīgi vienaldzīgi, vēl citi turpina patikt, bet ne tik ļoti, lai man būtu vēlme ataunot kontaktus (neņemot vērā to, ka par mani sastāstīts gan tas, kas patiess, gan piedzejots klāt daudzkārtīgi).
Esmu cieši nonākusi līdz tam, ka visas šīs manas izvēles ir bijušas vai nu pareizas, vai man būtu bijis labi atmest to visu jau agrāk. Viena no manām pieaugšanas pazīmēm, ir spēja veiksmīgi šķirot cilvēkus. Man nav limita, cik cilvēku es gribu savā dzīvē, bet tiem ir jāatbilst konkrētām prasībām.
Vieni ir tādi, kas netraucē, nedaudz patīk un kuriem ir interese par mani. Kamēr viņi neizdara pilnīgi neko nepatīkamu, es kontaktu turpinu, ja viņi neprasa to par biežu. Ja pārstāj izrādīt iniciatīvu, aizmirstu kā pērnā gada zāli.
Tad ir tie, kas patīk, un kur es arī izrādu iniciatīvu attiecības turpināt, bet nepiedotu nekādu man nepatīkamu, aizvainojošu, viņu vērtību manās acīs pazeminošu uzvedību. Nekādu, kurai ir kaut kāda nozīme. Un te es agrāk uzvedos citādāk. Ja man patika, es daudz piedevu un aizmirsu. Nevajadzēja.
Vēl ir tādi, kas patīk ļoti. Tur var piedot vidēja smaguma grēkus, bet nevar viņos vilties. Ja viņi rada vilšanās sajūtu, tad nav vērts.
Un vēl ir tie, kuru ir ļoti mz, bet kādi man, paldies Dievei, ir, ir tādi cilvēki, kuriem vajag ne tikai piedot, bet arī aktīvi maksāt viņiem uz priekšu par visu to, ko viņu tuvums sola nākotnē. Tādi cilvēki, kuri var sāpināt, bet kuriem ir jāpiedod, jo ieguvums ir daudzkārt lielāks.
Tā ir tā problēma, kuru es nemācēju senāk atrisināt. Es nesapratu, ka tikai tāpēc, ka man cilvēks liekas foršs, man nevajag visu piedot, un nevajag vergot viņa interesēm. Lai to darītu (un to var darīt), vajag daudz vairāk. Vajag to, ko tu nekad, nekādos iedomājamos apstākļos negribētu zaudēt. Pastāv arī neiedomājami apstākļi un situācijas, kurās arī tas ir jāizbeidz, bet tiešām ieguldīt cilvēkos vaag tikai tad, ja tev bez viņiem visa dzīve būtu daudz sliktāka, ja tu vairs nejustos savā ādā un nezinātu, kā vispār būt.
Un tādi cilvēki ir. Pārējie - tur ir vienmēr jāsaskaņo tas, ko viņi dod, ar to, ko dod tu. Un nekad nevajag ļaut no sevis paņemt vairāk nekā ir ieguvums.
Tas sajūtās nav tik tehniski, cik pēc būtības... tomēr ir. Dots pret dotu, vai arī nevajag. Pat tad, ja "it kā jau forši..." un "bet nav jau viņš man neko sliktu nodarījis, kā tad es tā...".
Comments: Add Your Own.


unpy
Subject:Dienas prieks.
Time:8:03 pm.
Comments: Add Your Own.


krii
Subject:Dieviņš deva vasariņu
Time:7:12 pm.
Pēc briesmīgā 2012., 2015., 2016. un 2017. gada jūlija beidzot saņemam pelnīto kompensāciju. Jūtu zināmu atvieglojumu un izlīgumu ar Providenci.

Šodien sanāca nokļūt Vidzemes jūrmalā, Duntes pusē. Nolēmu lauzt gandrīz septiņus gadus ilgušo lāstu un nopeldēties. Frāze "pēdējo reizi peldējos 2011.gadā, Karību jūrā", atkārtota pārāk bieži, vairs neizklausās stilīgi.

Jau pie pirmajiem soļiem dzimtenes ūdeņi man atgādināja, ka šeit nekas nelīdzinās Karību jūrai. Turklāt soļu pa trim sēkļiem bija jāsper gana daudz.
Gāju un domāju, kā gan tik sekls ūdens zem tik silta gaisa var būt tik ledains? No šīm domām zarnas manā vēderā norasoja mazām ledusaukstām lāsītēm, bet es tikai gāju un gāju, nejuzdama nosalušās potītes un apakšstilbus zem sevis.
Dažubrīd uznāca kārdinājums pagriezties un iet atpakaļ, siltumā, kamēr kājās vēl nav iemetušies krampji un gangrēna. Bet tad es sev atgādināju, ka esmu feministe, nevis kaut kāda nīkule. Un ka manas sencenes ir bijušas krietnas Kurzemes zvejnieksievas, apini galvā, uguni saujā, un ne tādos vien āliņģos bridušas, ij ne kūsiņai nenotrīcot, un vai nu es viņu priekšā te būtu kāda ļēpuriene, smieklam vien piedzimuse?

Pēc trešā sēkļa jūra mazliet saviļņojās un viens vilnis apšļāca mani līdz šekumam. Pussoli tālāk jau uzšļakstījās līdz nabai. Klusībā noriju spiedzienu, spēru vēl divus soļus, un nu jau ūdens trāpījās līdz padusēm, atlika vien nopūsties un laisties peldus.

Pēc tam bija jauki gulēt uz dvieļa, žūt un ieelpot saulē sakarsušu liedaga smilšu smaržu.
Comments: Read 9 or Add Your Own.


pajautaa
Posted by:liene.
Time:6:48 pm.
Vajadzīgs padoms - kur šobrīd jau ir sēnes?
Ļoti gribu sēņot, bet zināmajās vietās sēnes vēl nemana.
Comments: Read 4 or Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:3:49 pm.
Mood:Ļ apm.
Vīntonika aktīviem lietotājiem, ja izrādās, ka apkaimē nekur nedod ne Schweppes, ne Kinley: Evervess toniks - ļoti labi, var droši rekomendēt, Chito - nop, jums nesanāca, neieskaitīts.

Also, pie blakus galda čuvaks ēd ar roku un nazi.
Comments: Read 2 or Add Your Own.


zum
Time:3:12 pm.
Un, protams, seksa tā arī gadu nsv bijis.
Comments: Add Your Own.


ilona_pop
Time:3:07 pm.
Imatrikulējos maģistra studijām,
hospitēju vokālās nodarbības,
meklēju darbiņus (ar prātu, respektu pret sevi un sajēgu, bez sīcenes klātbūtnes),
braukāju turp šurp uz Diseldorfu,
pieteicos dead end stipendijai, bet vismaz mēģināju,
Eiropas kamerkora projekti (Ludvigshāfene) kā vienmēr sirdi un balsi sildoši,
vakar atvaļinājos ar suši un laivas braucienu pa Reinu, Tonijs no Dānijas bija ciemos,
uz fizisko neparakstos un zinu savu vērtību :) Ja tu to zināsi, arī citi zinās :)

Tālāk jācenšas saņemties (jau vairākus mēnešus jācenšas censties) autoskolai. Zubrīt teoriju vāciski ir viens, bet stresā braukt satiksmē, pirms jebkāda sajēga parādījusies par mehāniku, ir bija traki. Arī instruktors bez connection pagadījies.., bet ko nu vairs. Tas ir baigais "jāsaņemas", kaut Maestro dēļ, kurš šo padarīja iespējamu.
Nākamnedēļ uz Latviju dzīvoties pa valsts iestādēm, cenšoties pa vidu iestarpināt kādu tur palikušo vai šobrīd atvaļinājumā esošo draugu


inese_tk
Subject:jūlijs
Time:4:02 pm.
visu nedēļu gaidīju, kā es šodien iešu uz Kanādas bruņoto spēku pūtēju orķestra koncertu Jāņukalna estrādē, bet tagad, kad notiek koncerts, es guļu gultā ar drausmīgām pohām pēc Apvedceļa festivāla.
Comments: Add Your Own.


basta
Time:12:33 pm.
9 dienās pieveiktais maršruts, 2.7k km
rīga - priekuļi - rūjiena - cēsis - līgatne - valmiera - rūjiena - tērvete - rūjiena - strenči - smiltene - lizums - launkalne - rūjiena - rīga - rūjiena - pērnava - rūjiena - dikļi - rūjiena - smiltene - ape - munameģis - tartu - rūjiena - mazsalaca - rūjiena - smiltene - cēsis - rīga.
Comments: Add Your Own.


etalonfunkcija
Time:10:28 am.
Svētdienas asaras un kafija.
Comments: Add Your Own.


f
Time:10:30 am.
vasaras brīvdienas skrien garām viena pēc otras.
Comments: Add Your Own.


kisswithafist
Time:9:27 am.
Thai Black izdomājis izplaucināt veselus septiņus ziedus, bet Ají Lemon cītīgi dzeltina savus septiņus pipariņus un ir izdzinis ļoti skaistus jaunos zarus, pilnus ar pumpuriem, no kuriem trīs jau atvērušies. Vareni patīk šiem tā rīta saule :)
Comments: Add Your Own.


zum
Time:12:17 am.
Pēc Samausnu viesošanās atradu savu partijas iesniegumu saņurcītu miskastē. Viņiem laikam no tā labāk palika. Ceru ka vinem labi noies spāņu inkvizitoru nometnē.
Comments: Add Your Own.

Saturday, July 14th, 2018


f_g
Subject:te lietus, te saule...
Time:10:57 pm.
burtiņi un bilde )
Comments: Add Your Own.


vistu_zaglis
Time:7:49 pm.
Mood:Da Vinči barčiks .
Reizēm intelektuālās sarunas par būtiskām tēmām iepriecina tik ļoti, ka pašam sagribas nekavējoties pamēģināt.

Lūk, teiksim, aizraujoša spēle visai ģimenei: ņemam rulli tualetes papīra, mazliet atritinām, galu aizdedzinām, uzdevums - ritināt vaļā papīru ātrāk, nekā tas deg. Zaudē tas, kuram aizdegas viss rullis.
Comments: Read 1 or Add Your Own.


zum
Time:6:49 pm.
Vietējā bode hustorikāņi nātnas viduslaiku zemnieku drēbēs pirka kaķu konservus. Tas bija tik mīļi.
Comments: Add Your Own.


indulgence
Subject:padomju ekonomikas īsais kurss, jeb dzīves realitātes skola
Time:7:04 pm.
Rakājos pa saviem arhīviem, pārskatot padomiskās bērnības atblāzmas, un piefiksēju, ka neesmu iegrāmatojis stāstu par to, kā es gatavojos dienestam padomju armijā, un pirmo reizi sastapos ar padomju ekonomiku visā tās būtībā.

Tas akurāt bija vai nu tālajā 1983, vai 1984. gadā, kur pierudens pusē – vēl bija gana silts, taču jau gaitas personības laušanas iestādē, tb skolā bija sākušās. Tas bija laiks, kad pamazām un nenovēršami tuvojās vidusskolas beigas, un tad 2 varianti: vai nu tu tiec augstskolā, vai "iesauc krievos", t.i. dienestā PSRS armijā. Nepazīstu nevienu, kurš būtu labprātīgi izvēlējies dienestu. Augstskolā tikušos armijā neņēma, taču pastāvēja risks, ka vari nesavākt vajadzīgo atzīmju līmeni un netikt iekšā studentu saimē. Bez tam arī kara komisariātam bija savs izpildes plāns (padomijā viss bija pēc plāna), un gados, kad šie juta, ka iesaucamo skaits sanāks tāds paknapāks, sāka iesaukšanas pavēstes izsūtīt tūdaļ pēc vidusskolas absolvēšanas apliecības saņemšanas datuma, kad uzņemšana augstskolās vēl nebija sākusies. Tā nu prātīgākie jeb bailīgākie par izvairīšanos no dienesta sāka domāt jau laikus.

sīkāk )
Comments: Read 2 or Add Your Own.


paardod
Posted by:koks.
Time:4:31 pm.
Pārdodu 2 biļetes uz Guns n Roses Tallinā, katra 60 eiro.
Comments: Add Your Own.

tie, kas tur - citur

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.