rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

May 28th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
ā, un es gribēju būt baigi smart un sapirkos stādus, kas vēl nebija diezko pavērušies, un tagad man ir riebīgas krāsas vasaras dālijas, rozā (nevis sarkana) mandevilla un neļķes, ar kurām tikai princi iepļaukāt, jo līdz 8.martam/9.maijam jau neizturēs

Add to Memories Tell A Friend
jau divas nedēļas lopi pārtika no svaiga gaisa, mīlestības un saldētavas atraugām, šodien biju nolikusi, ka nu toč, uz tirgu IR jābrauc.

bet iepriekšējo dienu velotaukdzīšana bija mani atkal izsmēlusi un nevarēju piecelties, kad tas beidzot izdevās, metu un braucu. Bez kafijas.

delfu uztura speciālisti saka, ka neesot labi dzert kafiju tukšā dūšā, bet tā nu es sāku savas dienas; jau biju aizmirsusi, ko mans knapi pulsējošais spiediens saka, ja to neizdara.

pēc gaļas paviljona iegriezos stādu placī, bet aši aizmuku, jo nu esnevaru to tirgu, lieciet man mieru! aizbraucu uz Depo, lēni staigājot izdomāju, ko man vajag, atcerējos, ka pagājšgad aizmisu scēvolas, izlasīju podiņus visam ar max neizplaukušiem pumpuriem, samaksāju pāri pussimtam un laimīga devos prom.

un tad man sāka sāpēt galva. ļoti.
atbraucu mājās, izdzēru daudz ūdeni. ūdeni ar solpadeīnu. vīnu. nepārgāja.

diezgan stulbi, ja ir ap 40 kg gaļas, kas jāsagriež un jāsaporcionē,ja nāk vēmiens no galvas sāpēm - man jau tāpat vienmēr nāk vēmiens no tās gaļas.

vīrs atveda ibumetīnu, tas ar vēl vairākām vīna glāzēm nostrādāja, gaļu piebeidzu, puķes stādīšu rīt.

May 27th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
darba, nenoliedzami, ir mazāk
jo mazāk darba, jo slinkāk strādāju. man vajag kaudzi darba un deadline pressure, lai būtu patiesi produktīvi.
nu, besī arī, ka ir stundas kindof jānobumbulē.

vai es bumbulēdama esmu, piem, ko vērtīgu izlasījusi, nē, protams.

gribētos iet dārzā raustīt nezāles vai apcerīgi blenzt, bet blakus mājā dzīvo veselas divas kolēģes, abas šobrīd dekrētā, a ja nu nostučī?

esmu pieļāvusi konceptuālu kļūdu, nepadomājot, ka cidonijas zied, zied riebīgā krāsā un zied ilgi; visa kompozīcija sadirsta ar Babītes lavandu, Feju un visiem citiem, jo man tikai rozīgi lillīgo toņu, bet gribu cidonijas.

May 23rd, 2020

Add to Memories Tell A Friend
Zinu, ka rīt līs, bet nenesas prāts uz varoņdarbiem. Pārstādiju dažas papardes, uztaisīju pāris ļ.šķības apdobes, sēžu šūpuļkareklī un domāju, ko iestādīt vidējai dobei gar malām, kas pa mēnesi izaugtu puslīdz un būtu nolasāms kā norobežojums, lai sugas, kuru laikam cibā vairs nepieminēšu, pārstāvis mācītos robežas. Līdz šim tas nav nācies grūti, except kaķis, jo nu - kaķis.

Tai dobei pagāšruden pieraku trijstūri ar pujenēm un tur atkal viss fenšuj ir izjucis.
Baigi labas kā malas ir lavandas, bet negribas ko tik striktu un arī ne permanentu. Sāpīgākā ir mala ar platlapu pulkstenītēm, gribētos, lai izzied nenobradātas. Sētiņas pirkt negribu, bet pretkaķa parastie mietiņi no pavasara krūmapgriešanas ir ar traumatisma risku.

Vēl nav laputis uz rozēm. Šogad gan viss kavējas, arī kokveida peonija ne tuvu nezied, bet utis ir bijušas jau aprīļa vidū. Šogad ik pārdienas pa pakšiem sarauju strutenes un saplūkatas sametu ap rozēm. Pa pakšiem vairs nav, būs jāiet pa rajonu.

Strazdiem šorīt sīkais bij iz* (nezinu kāds darbības vārds) no būra, pusdienu glābu. Noķēru kaimiņu šķūnī (likās, ka baidās no gaisamas. Piedzirdīju, mazliet izdevās iebarot olu ar šprici, atguva balsi. Izskatās, ka ir uzlidojis beidzot zarā un pārvietojas. Mož nenosprāgs, ja vārna nenorīs. Kaķi ārā nelaižam.

Tik forši, ka beidzot ir tik silta diena, ka var sēdēt šortos un domāt, cik ļoti man patīk mans dārzs, lai arī cik neperfekts pēc standartiem.

Nolēmu beigt tēlot Sīzifu un ļaut pienenēm augt. Man jau tā zied daudz “nezāles”, dažas pat dobēs, tad lai jau ir, jo nav nekāda rezultāta no tiem izdurtajiem kilogramiem
Ik gadu.

Nojumes galā zīlīšu būrī vislaik spalgi zāģē, bet tur lenķis tàds, ka nekā nevar ielūrēt un redzēt, cik mazie knābeļi.

Vajadzētu vel pārstādīt salvijkrūmu, bet baig labi sēžas.

May 22nd, 2020

padodiet ožamo sāli, es ģībstu!

Add to Memories Tell A Friend
nav ne pms, ne pilnmēness, bet man ir ieslēdzies kaut kāds superjūtelīgums, vakar jau pusdienu noņuņņājos, jo suns slikts, šodien knapi valdos.

vispirms mani milzu pļavas vidu izlamāja tante, kam bija iebildumi gan pret maniem suņiem, kas sēdēja uz taciņas un gaidīja, gan pret to, ka es fotografēju putnus. godīgi atbildēju, ka zinu, ka pārkāpju likumu un, jā, viņa var mani nofotografēt ar telefonu, kas esot kabatā, ja grib. Nosauca mani par nekauņu.

Kontemplēju šo nākamo pusstundu, jutos slikti, līdz vienā no bezgalgarajām mazdārziņu ejām priekšā pamanīju baru ar vistām. Izskrēja cilvēku sugas būtne, kliedza uz mani krieviski. Jā, kad mani sveši cilvēki uzrunā krieviski, es atbildu ar "Ko, lūdzu?". un,ja viņi turpina krieviski, saku, ka nesaprotu.
šī būtne tikai kliedza ot kuda ti vzjalasj s svoimi sabakami, es stāvēju un gaidīju, kad viņa savas vistas sadzīs atpakaļ teritorijā; diemžēl vistas negribēja sadzīties un būtne palika arvien niknāka, kiedza uz mani vēl, es atbildēju, ka nesaprotu, uz ko saņēmu pa krieviski ne? da skoro tut vsja budjet rosiija.

Turpināju gaidīt, diezgan nožēlojot, ka man ir paklausīgi ganu suņi, kas sēž blakus (neba viņiem nebija vēlmes iesaistīties), jo "nedrīkst", varēja tak man būt kāds medību suns un mēs paķertu vienu vistu līdzi vakariņām.

2 stundas vēlāk man vēlarvien ir milzu smagums pakrūtē, gribas raudāt un jūtos itkā man kāds būtu uzlaidis Atprātotājus. Jo viss prieks šai pasaulē ir pazudis.

May 19th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
pēdējās nedēļās man kas nav ar acīm, tas ir - palkstiņiem.

ik pēc brīža iemetas kas sāpīgs - liekas,ka būs miežagrauds, bet nekur tālāk neaug, pastāv sarkans, pasāp un pazūd. bet šodien jau kāds 6.tais-7.tais?

nevaru saprast, kas par lietu.
biju domājusi, mož putekļi, jo savilkās tāda kopsakarība, tagad veļļojot lieku brilles, lai nesapūš acis, bet laikam nav tas.

Add to Memories Tell A Friend
vakar bija viena no tām dienām, kad piecelies, paskaties spogulī un pēkšņi sev nedaudz patīc, da i jūties ne tik resna.

uz šāda entuziasma viļņa izstaigājos ar suņiem, nopļāvu zāli un aizminos līdz Vecāķiem.

stulbs maršruts, vispirms smird pēc šašļikiem, tad ilgi pēc amonjaka (jeb kas tur?) un tad atkal ilgi pēc šašļikiem.

jāpapēta, kur citur var pabraukāties bez stāvēšanām pie luksoforiem un, kas vēl svarīgi, ar relatīvi labu asfaltu, jo mans ritens baisi kratās.

May 14th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
vēl, reflektējot par to, ko citi raksta

vai es esmu saspiedusies jeb šie tomēr ir pasaulē lieliskākie roltoni? btw Killing Eve jaunās sezonas pirmajā sērijā Eve šos un vēl citus krāmēja uz letes.

https://www.amazon.com/NongShim-Ramyun-Noodle-Gourmet-Spicy/dp/B00778B90S

man ik pa laikam sakrājas abnormāla kaudze ar makaroniem, ko nākas apēst vīram; jo mani interesē tikai buļōns, iegriež šķīvī visu ko (tomātus, zaļumus, mocarellu, artišokus no burkas, you name it), uzlej un paliec ļ.laimīks.

pēc vārīšanas pusstundu vēl virtuvē acīs kož, ja vāku neuzliek.

Add to Memories Tell A Friend
jūs mani nošokējāt ar to salšanu vs ēšanu, mūžam ko tādu neiedomātos. varbūt tas ir saistīts, ka jūs ēdat, lai dzīvotu? jo man ēšana ir par garšīgumu; un ēšana nav saldumi. un izrīšanās pēc slodzes man neuznāk.

piem, vakar piecēlos, iedzēru 100 gramus smūtija, pastrādāju, aizbraucu noskrēju treniņu, nostaigāju 2 h ar suņiem pa mežu un tad 15:00 mājās apēdu pavisam parastus korejas burkānus ar siera salātiem, nepārēdos.

šodien uzsvempos atkal uz ļisapēda, astes kauls sāpēja jau no pirmā mirkšķa, bet piespiedu sevi nosāpēties līdz tirpienam atkal tos 20km. šodien solīja sliktu laiku un mežaparkā bija patīkami mazāk cilvēku.

vārsakot, lai ko jūs tur teiktu, es esmu nolēmusi, ka šada neliela jandalēšanās biš iespers manai vielmaiņai, viņa nožagosies, nokritīs daži kg un tad jau paliek daudz vieglāk - tikko jūti, ka drēbes paliek biš brīvākas, uzreiz jūties motivētāks. es tā ceru, lol

Add to Memories Tell A Friend
strazdiem būros bērni 5 min pirms izlidošanas, bļauj pa puspagastu, zvirbuļiem jau izlidojuši, nebļauj ne nieka klausāk. uz vakaru džinkst ausis.

vienīgi vārna bez skaņas materializējas, reizumis dzirdu vieglu spārnu švīkstoņu, reizēm salecos tik no tā, ka uz mani SKATĀS.

May 12th, 2020

viss ģeniālais ir vienkāršs

Add to Memories Tell A Friend
man riebjas vingrot.
nē, man RIEBJAS vingrot.
atkārtot vienu un to pašu n reizes un tad nākamo to pašu. katru reizi, kad piespiežu sevi to darīt, jāsvin pats fakts, jo fizuhai nekādas pievienotās vērtības tur nesanāk.

obvs mans rumpis neņem pierē visu staigāšanu ar suņiem, skriešanu treniņos, jo jau pierasts, tikai pampst.

tadā! man iešāvās prātā ģeniālā doma, ka es varu vnk pabraukt stundiņu ar riteni pa mežaparku! darbība, kas pati par sevi ir tik automātiska, ka vispār nav jādomā līdzi.

nominu gandrīz 20km, dibens (asteskauls) sāka sāpēt otrajā kilometrā, jo ar visām šmarantīnām neesmu braukusi mēnešus 2-3, jo nav jau kur.

vīkendā redzēju sevi nobildētu no malas, kautkāds buldogs, drausmas. bet, ja es nevaru ēst gluži sienu, varbūt katru dienu pa stundai noveļļot kādu jēgu dos?

Add to Memories Tell A Friend
akmanšessiņ, LTV var noskatīties 1997.gada brāļus Karamazovus.

man bail, ja nu nav tik perfekti, kā atmiņā iecementējies?

lai gan, kas varētu būt neperfekti, visi tur tik jauni un skaisti, un nebūs arī 7 stundas kājās jāstāv, lai gan varētu pamēģināt piesraukties stūrī pie klavierēm autentiskākām izjūtām

May 8th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
pirmo reizi mūžā veicu pasākumu, kas saucas "preču atgriešana".

jo nu esmu bezgalīgi aizskarta labākajās jūtās. tur bija rakstīts skaidri un gaiši "side pockets". Kleitai nav nekādu pockets.

Kam vispār ir vajadzīga kleita bez kabatām, Karl?

May 7th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
vēl es nesaprotu, kur dzer un perās tie putni, kam neesmu es, kas katru dienu ielej svaigu ūdeni bļodā.

Ir dienas, kad pat arī 3-4 reizes, jo vārna tur Visu Laiku Mazgā nezkur atrastu paiku. Viņai vislabāk patīk, ka pamirkst, tad es bļodu izleju ar visu mantību un ieleju svaigu ūdeni - dāmai nepatīk bāzt galvu netīrā buljonā.

dažādas maizes, zivis, gaļa, visbiežāk vistu kauli, ko apskrubināt, es nesaprotu, kur viņas to visu atrod, vai tiešām tik daudz kur miskastes stāv vaļā?

Add to Memories Tell A Friend
nolēmu, ka visjēdzīgāk taču pierakstīt pašai savā cibā ar tagu, nevis gadiem mēģināt actually ieinteresēt cilvēkus feisbukā vai pasdies personiski dzīvē

nelasi, vārnas )

April 24th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
es vairs galīgi nemāku braukt ar mašīnu.
jau labu laiku zināju, ka nemāku parkoties, bet vakar, nonākot uz Valdemāra ielas iekšējā joslā, pēkšņi sapratu, ka nejūtu gabarītus un bailīgi. Ko tādu neesmu jutusi padsmit gadus, kad sāku braukt pa Rīgu.

lūk, pie kā noved nesociāls dzīvesveids, kad brauc tikai uz mežu vai angāru, nu,ok, vēl reizēm uz rimi, bet tur nav jāparkojas paralēli.

kopš uztaisīju savu bruģakmeņu iebrauktuvi, mašīnu turu uz ielas, jo nevar tak likt virsū tam skaistumam, līdz ar to pat dienišķā ietraušanās pa vārtiem atkrīt.

April 21st, 2020

Add to Memories Tell A Friend
bērnībā sapņoju, ka man būtu milzu burka, kurā pēc līdakas pavēles nonāktu visas pasaules ērces, es uzliktu vāku un dzīvotu ilgi un laimīgi, ejot mežā cepuri kuldama

eži

Add to Memories Tell A Friend
man šodien drūms noskaņojums (paskatījos spogulī - resna)
tad nu domāju drūmas domas.

kā piemēram - vai man vajag ežus dārzā vai nevajag? es nezinu, vai viņi tiešām ēd gliemežus un kaitīgos kukaiņus, bet ērces viņi toč izmētā.

ciktāl esmu atklājusi, ir 4 tranšejas, drasē viņi te štāpeļiem, viennakt bij až pieci gab, bet vai viņi te arī ēd? manuprāt, sliekas izrij strazdi, cauru dienu vazājās pa dārzu un velk no zemes laukā, zālājs no vienas vietas caurumos.

un putni arī pārnēsā ērču nimfas!

kā man būt?!

April 14th, 2020

sūceklis rūceklis

Add to Memories Tell A Friend
kāds ir labs putekļusūcējs?

Philips Performer Expert Animal* pēc dažu gadu lietošanas atņirdzās - krīt nost gan uzgalis, gan kāts no šļaukas, atsevišķi kātu nopirkt nevar, vīrs jau gadu nevar dataisīt, esmu saskaitusies, jo besī,kad n reizes tīrot nokrīt kāda no daļām.
(Un šim arī bija diezgan slikts uzgalis lietojam vēl no iepriekšējā), karoč, Philipsam diez ko vairs negribu uzticēties, pa manam tehnikai ir jāstrādā vairāk gadus

Uzsvars nav uz grīdu, to irobots puslīdz apsūc ik dienas, bet mana sāpe ir pārspalvains suņu dīvāns un kaķa apspalvots viss, respektīvi, svarīgi, lai ir laba birste un sūciens.

skatos Mielei ir cat and Dog sūcekļi, bet man no Mieles nekas nav bijis, nezinu, cik var uzticēties.

ieteikumiņi?

(diskleimeris, es neesmu kārtīga sieviete, nepucēju katru dienu)

April 11th, 2020

Add to Memories Tell A Friend
piecēlos 7:20, man tas ir tas pats, kas normāliem cilvēkiem 4os
3 stundas kapos fotografēju putnus, tad ar suņiem, kurus obvs nevar ņemt līdzi uz putnošanu, apgājām apkārt Čiekurkalnam
uztaisīju pusdienas, parušinājos pa dārzu, aizbraucu ar sīko krupi uz skrienamtreniņu, noskrējos

tagad iedzēru viskiju un esmu galīgā autā
brīvdienas, my ass
Powered by Sviesta Ciba