rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

April 16th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
es varētu ierakstīt telefonā kādu automātisko mesidžu stomatoloģijas institūta reģistratūrai

"man bērns atkal nolauzis kautko breketēm, kad var iespraukties pie dakteres uz pāris minūtēm? nē, nevar gaidīt nedēļas, jo duras mutē".

tas vismaz aiztaupītu bezgalīgi apnicīgās melodijas klausīšanos, neņemot vēl vērā faktu,ka līdz šim NE REIZI neesmu pamanījusies izvēlēties pareizo numuru un ciparu,kas jāspiež un,kad pēc daudzu minūšu gaidīšanas beidzot paceļ, mani atkal savieno ar to pašu aizraujošo meldiņu.

April 14th, 2014

kad tu ko ļoti vēlies,visa pasaule sadodas rokās,lai palīdzētu :D:D:D

Add to Memories Tell A Friend
mocījos te dienām,domājot,ko lai dara ar tiem garajiem svārkiem - meklēt kautko vai šūt vai ko, pie kam vislaik visādas citas lietas jārisina

šodien ejot pa centru,atcerējos,kā pirms mēneša redzēju sievieti ar superskaistām pļūtāmajām biksēm. funktierēju,ka mož jāiet pie šuvējas, bet atkal, nebiju droša tieši kādas man piestāvētu un tā.

un tad, liktens māte paritināja manā ceļā savu kamoliņu - gāju uz Rudru pēc Yogi tējas, bet tur nebija, pasūtīja mani uz citu bodi (kur tiešām dabūju)
Izejot ārā ,uz dullo izvēlējos virzienu un dūru - un pēkšņi, skatos, veikaliņš ar austrumu apģērbiem. ieeju iekšā - un tur pļūtāmbikses visādās krāsās!!!

ak to manu laimi un prieku, paņēmu veselas divas, jo nevarēju izšķirties,kuras labākas.
vienas ideāli piestāv pie manas frīkainās dzeltenās frakas, tagad vēl tik kāda blūze jāatron,ko apakšā pašaut, pat laiviņas esošās piestāv!!!!

April 11th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
tā jau var notikt tikai ar mani

visu dienu norukājusies, nolēmu izbaudīt vakaru vienai mājās (kas,starpcitu nav gadījies mēnešiem), skatoties romantisko bulšitu - un,kā jūs domājiet??? protams, 2 no 3 filmām,ko esmu ar tādām grūtībām izvēlējusies un novilkusi, esmu kaukad sen sen jau redzējusi, nu!!!!

varētu iet gulēt, bet pie šitādas pārstrādāšanās ir blakne, ka pēc pāris stundām blackout miega pamosties un nevari aizmigt ne sitams.

Add to Memories Tell A Friend
vakardiendienu veltīju nalgu vilkšanai no pagalmā samestajiem grīdas dēļiem un to sakraušanai, nu, dēļu, nevis naglu, naglas sanāca pusspainis, glītā kaudzītē. un it kā ar to nebūtu gana, vēl meģināju uzcelt lecekti. nu, tur gan jāsaka,no sērijas "zirgu zini? nemaz nav līdzīgs" bet varbūt tas jumts noturēsies,kamēr mani zaļumi sadīgs.
sliktā ziņa ir tā,ka ar kuvaldu un āmuru darbojoties, sadauzīju,protams,sev pirksteļus, viens šodien baisi sāp un sapampis, vēl arī uzmetu dēli uz kājas īkšķa un sāp vispār pilnīgi visas maliņas

April 9th, 2014

meitenes, HELP!!!

Add to Memories Tell A Friend
KUR lai dabon garus svārkus???

vot, tu cilvēks izdomā,ka Tev vajag uz pasākumu garus svārkus, tādus skaisti krītošus, kuplus, uz vidukļa, bet tak nekur tādus nemana!!!!

nu,labi, es tikai izskrēju cauri Alfai, un man RIEBJAS iepirkties, bet vienīgais,ko redzēju bija kautkāda pļuraina materiāla Zarā un Vaidē, un VISS!!!!

mīļās,jaukās, kurām PATĪK staigāt pa veikaliem, izglābiet mani, pasakiet, kurp man iet!

Add to Memories Tell A Friend
aizbraucu atzīmēties bezdarbniekos.
mazliet bija strjomna, jo to dienasgrāmatu aizpildīju aizvakar uz buj duj, paņemot kaukādus sludiķus un uz tiem nosūtot sūdīgu un neapdeitotu cv.

bet viss šķiet gerai, nākamreiz jāiet vien 2.jūnijā.

vakar izlauzu grīdu vienai istabai, šodien sāp roķeles,protams. bet ārā tāda h***ņa,ka tāpat neko padarīt nevar.
un,jā, es esmu ļoti lepna par sevi. afigenna bija grūti, bet vot ietiepos kā tāds ēzelēns,ka es to varu, un cīnijos.
un,kad šādi cīnos,vienmēr atceros vecmammas vārdus par to,ka sievietēm nevajag spēku,viņām pietiek ar prātu un tad arī ļoti fiziski grūtas lietas var izdarīt.

April 7th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
tiko gandrīz dabūju sirdstrieku - pēkšņi atskan nežēlīgi bļāvieni un šņācieni - stulbas kaķlops mēdz kautko ķibināties aiz ledusskapja, un šim hvz kur iestrēga ķepa
kamēr nomierināju (cik labi,ka viņš man tā nopietni nekož), kamēr izvilku, tā arī nesapratu,kur ieķērās, bet skaidrs,ka tur jāuzliek kautkas priekšā, jo ja viņš viens mājās šitā izdarīsies, tak traks nobrēksies un sastresosies

ar ko arī sevi apsveicu

Add to Memories Tell A Friend
svētdien labojot mātei plēvbūdu nosalu kā prusaks,kas šodien rezultējies sarkanā un sāpošā kaklā un neizbēgamā tempertūrā.

ņemot vērā,ka šīs nedēļas plānā man ir sestdien atvesto 4,5kubu melnzemes pa teritoriju izšņakarēšana + paši gribam izlauzt augšā grīdas un izgrābt izdedžus, tad jūtos mēreni piečakarēta.

April 6th, 2014

kārtējā sūda būšana

Add to Memories Tell A Friend
uztaisījām eksperimentu ar lēkāšanu otrajā stāvā - kāda ir skaņas izolācija.
ne sūda nav. būs jāmaina grīdas,kas ir baigi škrobīgi, jo man tā likās tik feini,ka noslīpētu esošos vecos dēļus :(

April 4th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
uzbruku gārsai zem krūmiem.

izrādās,mani mīļie dārza cimdi nobeigušies, kreisās rokas 3 pirkstiem aiz nagiem puds zemes. nu, tagad arī klaviatūrā.

eju kašāties tālāk, zaudēt jau vairs nav ko.

April 3rd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
a es, a es, a es jau četrus logus nomazgāju!!! vēl palicis guļamistabā, bet tur uz palodzes tāda bibliotēka ievākusies,ka nevaru saņemties izkustināt.

tādus atjaunotus prišus logus nu patiesi bauda mazgāt, lai cik neticami tas neizklausītos - augšējie rāmji viegli nāk laukā, paši logi visi virinās bez īpašām viltībām, nelūp nekādas vecās krāsas, nu krasota!j

April 2nd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
es jūs garlaikoju ar saviem stāstiem par remontu, vai ne?
bet nekas inteteresantāks manā dzīvē nenotiek.
es pat nevaru pastāstīt par seksu, pat,ja gribētu, jo kamēr nav remonta, nav arī seksa.
life sucks.

April 1st, 2014

Add to Memories Tell A Friend
lāpsta - spainis - spainis - spainis - ķerra - konteiners
lāpsta - spainis - spainis - spainis - ķerra - konteiners
lāpsta - spainis - spainis - spainis - ķerra - konteiners
lāpsta - spainis - spainis - spainis - ķerra - konteiners

tad vienā brīdī iestājas, vsjoņemogu, vajag vīnu.
attiecīgi process paliek tīkamāks, nudien.
vien pīppauzes kļūst garākas.

paldiesdievam, vakars nav tālu.

March 29th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
diena pašā plaukumā, bet es jau esmu beigta.
vakardienas varoņdarbi jau no rīta smeldza kaulos, bet šodien izvedu neskaitāmas ķerras no šķūnīša ar burkām un pudelēm un pēc tam vēl noraku puskalnu gružuzemes un sametu konteinerā.
tas ir pilns līdz ūkai, man tagad panika,vai to maz varēs izkustināt.
pirmdien būs pakaļ un vedīs atpakaļ, jo sūdi nebeidzas, kā smejies.

ša Tārkais būs mājās, bet nevaru saņemties uztaisīt pusdienas, no rukāšanas apetīte zūd. tikvien kā izliku mīdijas saulē,lai atlaižas.

March 25th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
tas mantu apjoms padarīs mani traku.
nujeb, mani padarīs traku tas,ka nespēju aizmiegtām acīm visu izmest ārā.


nupat starp puķu sēklām, traukiem, beigtām skudrām,diviem metāla galvgalī skrūvējamiem jēzuliņiem, aizvēsturiskiem tīrīšanas līdzekļiem un trīs komplektiem svaru, atradu 1927.gada Deglava Rīgas izdevumu vecā drukā. Nosperta Rīgas Kaŗa Slimnīcas bibliotēkā.

March 23rd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
kā lieliski izmantot skolēnu brīvlaiku,kad bērns pie vecvecākiem - abiem diviem noslimoties. Tārkais vēlarvien guļ pusbeigts un īd, bērns ir mājā un atkal viss mežs ir pilns ar vienu tīģeri un viss ir slikti, āmen.

March 18th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
things we do for love - iet uz pagrabu. tagad, tumsā.
man arī dienā ir absolūta pagrabofobija, kas droši vien cēlusies iz bērnības laikiem,kad bija ne tikai "siltais" pagrabs daudzstāvu mājas apakšā, bet arī "aukstais" kādu gabalu tālāk. tāds liels, ar riktīgām ozola durvīm ar milzu krampi priekšā un vēl vienām slēdzamām pakāpienus zemāk, tur pat vasarās zosāda metās. un reiz, māte vakarā aiziet pēc karčām. un šausmīgi ilgi nenāk - bet tēvs saka,ka noteikti vai nu kādu satikusi,vai ciemos iegājusi un mēs neko.
a izrādās, nabaga mātei kāds paņēmis un aizvēris durvis un aizlicis krampi priekšā. a taciņa gar pagrabu tāda, pa kuru neviens nestaigā diezko, kur nu vēl laukos vakarā.
tā nu māte tur dauzījusies un brēkājusi, līdz laimīgā kārtā pēc div stundām kāds gājis garām. es toč tur būtu prātā sajukusi.

bet stāsts jau nebija par pagrabiem, bet par kartupeļiem.

dikti gards tāds paēdiens sanāk, trekns ar bez gala - novāra karčas (vai vēl labāk cepenē uzcep ar timiāņiem), sacep sēnes ar sīpčām, un tad to visu kopā, piegāž saldo krējumu un zilo sieru. bezgala barojoši dvēselei.

Add to Memories Tell A Friend
katastrofāli trūkst vietas mantām. augšā viss noputējis. kaut kur jānogrūž apaļais galdiņš, krēsls un ārkārtīgi skaistā pfaff šujmašīna, kuru gribu pārvērst mazgaldiņā.

nestādos priekšā,kā tas nabaga puika stieps lejā maisos divas krāsnis un divus mūrīšus sadalītus reizinātājos.

vēl mazāk stādos priekšā,kas notiks tālāk. jārunā ar kaimiņiem par koplietojamās vietas pārdali, šausmīgi šausmīgi negribas.

bildīte ar gružiem )

Add to Memories Tell A Friend
kuuur Tu eeesiii, pavasari, pavasari, kuuur Tu esii paaavasaaarii, uuuaauu aa uuuuuuu!!!! )

March 17th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
dzīvo tu cilvēks viss savos pāķos laimīgs, sniega lāpstu vicinādams,ziemas priekus baudīdams

až savajagas aizdoties uz centru, apaunies ērtos un bezgaumīgos uggzābacīšus - bet kas to deva, tak viss tas dranķa centrs viss vienos ūdeņos, nāc mājās kājām žļurkstot. par to visu sniegu,kas uz galvas izkusis un vēlarvien palēnām tek aiz apkakles, es nemaz neizteikšos.

ak, skaistā pagājušā nedēļa, kad ganījos pa dārzu vienā džempītī, sēdēju uz lieveņa , ķēru vasarraibumus un saule dedzināja ceļgalus, nāc apakaļ!
Powered by Sviesta Ciba