rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

December 11th, 2019

čimčimčirmčimčim

Add to Memories Tell A Friend
tā, man, kā zināms, lēni aiziet

tagad ir aizgājis, ka man ļ.garšo kimči, pie apjomiem, ko šobrīd gribas aprīt, būtu saprātīgāk uztaisīt pašai

receptītes, anyone?

December 9th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Nomiris klasesbiedrs. Fakin 39.

November 2nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Deciem visu novembri black friday sae 23%atlaide visam

Do recommend izmēģināt

October 31st, 2019

Add to Memories Tell A Friend
man vajadzētu kautkādu integrēto aplikāciju, kas sasaista mēnešreižu kalendāru ar paypalu un nobloķē šopinga iespējas
es pat nezinu, kas ir pirmais - sāk vilkt mugura vai stulbi, spontāni pirkumi

tagad man būs džemperis ar pūci un auskari ar vārnām no etsy

agrāk es pirku sejas kopšanas līdzekļus, diemžēl, kopš manā dzīvē ienāca Deciem, tajā sfērā spontanitātei nekas neatliek

Add to Memories Tell A Friend
vakar nogrābos lapas. šodien tomāta šķēli nevarēju nogriezt

October 2nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
es esmu tā pieradusi pie saviem radiovadāmajiem suņiem, ka nupat pusstundas pastaigā šokā un slapju muguru (un sāpošu no pavadas raustīšanas)

kā var pilsētā dzīvojošam pieaugušam sunim nebūt konceptuāli skaidrs, kas ir iela, kas trotuārs. kā var nemācēt izvēlēties, pa kuru pusi jāapiet stabam, lai neuzkārtos?

pasaulē gudrākā škirne, my ass! audzināšana ir mūsu viss, mācieties,bērni, fiziku vediet sunīšus uz skolu un prasiet viņiem paklausību ikdienā.

October 1st, 2019

Add to Memories Tell A Friend
šorīt družka uzrakstīja, ka viņas sievai krūts vēzis, es jau nezcik ilgi atlieku vizīti pie ginčas (veselīgas attiecības, vaine, jo negribas iet, lai atkal nebūtu jādzird, ka jaunai sievietei būtu jābūt citām interesēm, nevis dārzam un suņiem, un, "muf, nākamreiz lūdzu atceries, ka jānāk reizi gadā" ir tieši pareizie vārdi, lai es atkal būtu iekavējusi, lol)
betnu pierakstījos pie baismas kundzes
pierakstījos uz krūšu sonogrāfiju
un pie vienām telefona šausmām, piezvanīju higiēnistam un pēc 2 stundām ir atbrīvojusies vieta, fak, man tik ļoti ir bail no zobākstiem, ātri iemetu xanax, lol

September 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
vakar iebakstīju cibā un ieraudzīju,ka iepriekšējais ieraksts pirms mēneša, ja neskaita vienu zemactiņas.

es TIK bieži diendienā padomāju,ka šito gan ierakstīšu, bet neierakstu. jo nekas jau man nenotiek, un ko tad es te par suņiem, puķēm vai putniem - kas pa lielam ir mana svētā trīsvienība, ārpus kā citu interešu diži nav.

darbs riebjas, bet piespiežos; riebjas, jo jātaisa apmācības=jātiekas ar cilvēkiem, cilvēki nav apdāvināti un nepatīk kā suga.

September 24th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Gribētos vienreiz iemācīties nemesties ķemmēt svešas jūras. Bet, vai tad tā veljoprojām būtu es?

August 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Myohmy, es esmu tāds hoarderis :(

10 faking gadi, kopš es šeit ievācos; 10 gadus tas viss kastēs riņķo pa kaktiem, bēniņiem un šķūnīšiem

Apņēmības pilna izmetu visu, kam plaisas, saliku kasti uz Otro Elpu, bet tikuntā čupa, no kā nespēju šķirties, jonu, šī bija mana mīļākā tasīte bērnībā, un šī ķīniešu tējas servīze visu manu mūžu stāvēja nelietota. Stāv vēl aizvien, lol

Un Bohemia šerija glāzes, kam man tādas var vajadzēt?! Divreiz pa piecām. Otro komplektu nopirkām, jo pēc svētkiem mazgājot sasitu vienu ar liliju, māte jutās dikti vainīga. Vietā nopirktais komplekts ir daudz prastāks, nupat sēdēju pie šķūņa un salīdzināju skaņu; padomju čehu kristāla skaņa ir tik dzidra!!

Es pat neko neteikšu par pusservīzi Jesenes un pusservīzi Kuzņecova, nu tak nafig man vairāk par tiem traukiem, kas virtuvē, man nav draugu, kam galdu paklāt!!! Un glāžu komplekts krāsainu stiklu nenosakāmiem dzērieniem no nenosakāmiem laikiem. Nobāzu dziļāk zem burku plaukta. Lai pastāv vēl piecgadi.

Zinu, nožēlojami. Bet arī viena kaste prom ir kaste prom, vaine?

August 9th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
tev ir sūdīgi?
liekas,ka esi izdedzis darbā un nevari aizrāpot līdz atvaļinājumam?
viss ir slikti un nekam nav jēgas?

komercfirma auseklītis jums atsūtīs pērkona negaisu tieši virs mājas no skaidrām debesīm (sic!), kas nobiedēs jūsu aklo kaķi tā, ka pusstundu nevarēsiet viņu savos 900 kvadrātmetros un piegulošajās teritorijās atrast

nobimbāsieties kā susļiks un visi pivoti uzreiz liksties nebūtiska huiņa

August 8th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Vaimanšesiņ!! Viss bija tik slikti, tik slikti, šķita, neaizrāpošu līdz atvaļinājumam, tā, ka nudien nav vispār spēka padomāt

A kā gadījies, kā ne, pavedās saruna - nu, tak aizbrauc uz nedeļu uz to savu Skotiju

Tāda sajūta itkā kāds būtu, esnez, narkotikas neesmu lietojusi, kastasbūtu, betnu čista no miroņiem uzcēla, kājas pašas dīdās, nagi niez pēdējās atskaites sacept, visu darezervēt un doties paijāt slapjas aitas un apēsties midžiem

July 31st, 2019

ārā līst, kājās vilnas zeķes, viss slikti

Add to Memories Tell A Friend
mnjergh

domājām, domājām, izdomājām,ka tāpat nekas labāks (lasi-peldamāks un kāpjamāks) novembrī neatradīsies mūsu +-nedēļai, brauks uz tām pašām kanareikām, tik šoreiz ņems parastāku salu, kur nav vēl ar trešo ļoteni.

haha. šogad novembrī vabše nav normāli reisi savienojami. bet lidostā gulēt vairs nav tie gadi, kā secinājām pēdējoreiz.

bet nu abidna tērēt laiku un naudu nakšņošanai lidostas viesnīcā.

betbetbet, cik es mācēju ieklikšķināt, kautkādi tūroperatori, kas dara čarterreisus, biļetes tikai uz lidm nepārdod.

July 30th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Tagad laikam halucinācijas ir arī man.
Skrūvēju vaļā lecekti, te pēķšņi virs galvas no pakša izlaižas četras svīres man gar pašu pakausi, nobīstos, atgūstos, kloķim uzgaļa nav. Nav un viss, un es par nedzirdēju, ka nokristu uz bruģa, zālē nav, lopi neatzīstas, ka ņēmuši ne sitami.
Padsmit minūtes meklēju, tagad izsamistu. Otra tāda izmēra šķūnī, protams, nav

July 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
[info]auksts_entelekt es par Tevi domāju. noteikti mēs te tādi daudz. <3

June 28th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Bārbalas posta noskaņās man arī sapilēja piles; lai gan no vienas puses es reti trāpos burbulī, kur nostājas pret mašīnām, vienmēr pie tā dikti satraucos un ņemu personīgi.

mumste, čiekurkalniešiem iestājies piespiedu brīvprātīgais rajona nepamešanas gars, jo bez pamatīga nervu nobrucinājuma ar auto tikt ārā nav iespējams. ja uz centru es varu aizbraukt ar riteni (kā daru jau gadiem, nebija jāslēdz tilts), tad uz suņa treniņiem ritenis gluži nederēs

šai sakarā es gribētu ierosināt, ka sodu par mūsu co izmešiem varētu piestādīt Valsts Čukčukbānim, jo viņi negrib/nemāk saorganizēt normālāku dzelzceļa pārbrauktuvju darbību; vakar sēdēju un metu izmešus 40 minūtes nepilna 1km garumā, lai izkļūtu no rajona un aizbrauktu uz Rumbulu.

Intereses pēc iegāju RS lapā paskatīt, ko man piedāvā sabtransports.
jā, ar 3 transportiem turp un 3 atpakaļ šis maršruts ir izbraucams. 6x1.15 man un 6x1.5 sunim = 15.9 eur un tā 3x nedēļā. es laikam varu nopirkt mēnešbiļeti (? nezinu,vai tas būtu izdevīgāk?), sunim šāda piedāvājuma nav. Pareizi, nafig trenēt suņus.

Interesanti,ka vilciens ir laipni ļauj bagāžu-suni vest daudz lētāk- uz mūsu pastaigas vietu brīvdienās nav pat piecīts turp atpakaļ man ar 2 suņiem (0.42 biļete šiem uz purnu)

automašīnu vēl izmantoju, lai aizbrauktu uz Depo vai tml pēc kārtējām dārza figņām un reizi mēnesī uz tirgu pēc gaļas lopiem. nu, vēl pie vetārsta. nestādos priekšā, kā to var izdarīt ar sabtransportu.

labi, sūds ar suņiem, cilvēkiem taču ir bērni, kuri ir jāvadā uz skolām un pulciņiem un kur jau vēl viņus vadā.

labi, es te prokrastinēju, riebīgs darbiņš jādara

June 22nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Āpši

Lauzam un lauzam galvu, kā saorganizēt pārgājienu, lai izvairītos no bezjēdzīgas iešanas uz sabtransportu, neprasīsi tak nevienam Jāņos aizvest no mašīnas līdz startam...

Variants, ka mēs katrs ar braucam ar savu mašīnu un vienu noliek startā otru finišā man ienāca prātā pēc trīs stundu cirpšanas darbiem dārzā. Ir tulzna no šķērēm, bet ir arī risinājums, bet nu... saprāts, where art thou?

June 20th, 2019

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Add to Memories Tell A Friend
kur tādi pimpji rodas, nu KUR?!

aibnbijā šodien iečekojas un raksta,ka gultas veļa neizskatoties svaiga.
vīrs - šorīt nomainīta
pimpis - bet izskatās negludināta, varbūt te ir cits komplekts, lai var nomainīt?
vīrs- nu, mēs negludinam, ja viss tik slikti, varam atvest jaunu
pimpis - jā lūdzu.
vīrs- ok.


es - kad šito visu izlasu, aizeju astrālā, pa gaisu un spļauju uguni.

izkliedzos pa telefonu ar vīru, jo gribēju kancelēt rezervāciju, izmest no dzīvokļa un nošaut, pohuj par superhosta statusa zaudēšanu. uzrakstīju indīgu atbildi medainā tonī, ka, well, otru komplektu vīrs no rīta nomainījis, bet vēl darbā,kamēr atbrauks, kamēr izmazgāsim, kamēr izžāvēs, kamēr izgludinās, kamēr aizvedīs..


pimpis - nekas,mēs pagaidīsim.

es biju nedaudz nomierinājusies, bet nupat es mājā, kas jau tā ir pārkarsusi, uz gludināmā dēļa, kas pirkts pirms 15 gadiem un ir tīnī tainī, līkām alumīnija kājiņām un knapi negāžas, gludināju 200x200 kuvēru, ok, man izdevās to visu neapgāzt un neuzmest uz sevis gludekli, bet nu, seriosly? es gludekli izvelku 2x gadā - kad māte atbraucun paprasa. es negludinu neko.

vienistabas dzīvokļu segments rīgas airbnb ir pārsātināts, cenas ir nekādas, un tas cilvēks sagaida ko ellē par savām kapeikām???

un KĀ var izgludināt palagu uz gumijas? man likās,ka es aizmetīšu gludekli pret sienu, bet tapetes pārāk smukas.

man šo gadu laikā neviens nav pat iepīkstējies par gultaseļu, cilvēki mēdz komentāros ierakstīt, ka nav , ziniet, ķiplokspiežamais, ka ledusskapis rūc, ka..nē,vispārjau vienmēr visi ir stāvā sajūsmā.

i'm so fuckin offended.

cirslis much

Add to Memories Tell A Friend
kamēr kaķis pa dārzu ķēra actual cirsli, (vismaz bildē pēc kautkā tāda izskatījās) es divas dienas sēdēju sapulcēs un ziniet, ko dabūju? noberztu tulznu uz elkoņa.
nesaprotu,kā to var dabūt gatavu.

vēl,kamēr es biju prom, vīrs pa vakariem sācis barot ezi.
jo kāpēc ne.
smuki kraukšķinot.

June 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
diagnoze, tas ir tad, kad braucot komandējumā pārdzīvo, kā gan mans nabaga dārzs bez manis iztiks
Powered by Sviesta Ciba