rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

August 19th, 2015

tu labi izskaties, tev veicas

Add to Memories Tell A Friend
nesaprotu,kā es ar savu attieksmīti esmu spējusi trāpīt veselos divos kolektīvos,kas piekopj man tik nesaprotamu un nepatīkamu tradīciju ka sveikšanu jubilejās.

bet labā ziņa ir tā,ka es pat vairs nekautrējos neiet apbučot citu jau noslienātos vaigus.

August 18th, 2015

Skudriņas Tipas un Sprīdīši, padomiņa vaiga

Add to Memories Tell A Friend
kad jūs aizdodaties uz aizspogulijām un īrējat autõ - kā tur ir ar tām apdrošināšanām papildus, jāņem vai nea, pietiek ar to,kas ir basic?

skatos tadu recordrentacar.com kantori

un vispār,ja jums ir kas derīgs sakāms autoīres sakārā, speriet vaļā, es savā aizkrasnē neko nesprotu. nu,tā,ka nekoneko.

Ā, UN VĒL

vajag maksāt par papildus vadītāju jeb brauc pofigā?

August 16th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
mīļā ciba

ne viss,kas izklausās,kā problēma, patiešām ir problēma

estaču pajokoju par tām olām, tas tiešām ir kautkas,kam varu pārkāpt pāri,ja otram tas sagādā prieku

on a totally unrelated note

Add to Memories Tell A Friend
es jau sen gribēju izgāzt savu žulti pār olām.

Olas,manuprāt, ir lieliska lieta reizi gadā - Lieldienās. man patīk krāsot un es varu apēst, nu, divas - uz sviestmaizes, vēl siltas.(baltuma lielāko daļu izbarojot sunim)

visādi citādi tas man šķiet ārkārtīgi nenoderīgs produkts, kuru varētu pirkt tās dažas reizes gadā,kad cepu biezpiena vai kabaču pankūkas, vai auzu cepumus.

bet nē, vajag man apprecēt indivīdu, kurš uz jautājumu "ko tu gribi brokastīs?" 99% gadījumu atbildēs - omleti.
tā nu es mokos, cenšoties dažādos veidos sacept tās sūda skramblētās olas (klasiska omlete man nudien sit uz augšu).Sabāžu dažādus dārzeņus, garšvielas un sierus, viss viņam garšo (vienīgi ikri un zaļie zirnīši ne). Bet man pēc tam pusdienu ir nelaba dūša no tā,ka visa māja smird - pēc olām.

Tāpēc dievs radīja branču. Brančs ir brīnišķīga lieta tādiem cilvēkiem kā es - kas nekad nespēj izvēlēties, ko ēst un arī,kad izvēlas, nav līdz galam apmierināts.
Brančā var dabūt katru savu dārzenīti, sieriņu, zivīti, mērcīti, maizīti - savās ideālajās proporcijās un galvenais, maksimālā garšu dažādībā.

ar to es gribēju teikt,ka,ja vēl jums sagribas pabaudīt a ļa vasaru, tieši pie ķīšezera ir tāda resto terase, kur svētdienās no 12 servē branču
es pat nezinu,kas ir aizraujošāk - fakts,ka par 10 eiro var dabūt piestumties laša tartaru un neviens neskaita,cik kafijas tu izdzer, jeb tas, ka pa ezeru vislaik braukā cilvēki uz dažādiem pūšļiem un visu laiku krīt.

August 12th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
kautkā ir sajūta,ka arī šonakt dēļ tā ūberzvaigžņu lietus nevarēs aizmigt un,kad aizmigsies, murgosies.

nevar saprast,vai iet mazgāt vancistabu un izlikties,ka esmu supersieva,kad vīrs atgriezīsies no brīvdienām, jeb turpināt luņoties dīvānā un izbaudīt vienatni mājā.

man tas jūsu trū detektivs nepavelk, bet,ja nolemju negulēt, jāskatās filma,bet,protams, novilktas ir tikai izcili depresīvās. vaigan mums to vajag?

kaķis nokaskadierēja pa kāpnēm ar bumbiņu tā,ka likās,ka krīt vismaz zilonis.
tagad sēž un baksta mani,lai pamētāju. jūtami, jāapgriež nagi.
kaķim.

August 11th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
ēēē, ja jūs to gadienā nezinājāt, klāt ir rudens

ar domu,kajanu mēs tomēr braucam, nolēmu,ka vismaz dažus apģērba gabalus,ar ko tais 30+ mitrumos nenomirt, derētu apgādāties. viss vecais sen izmests, bet šogad jau neko nevajadzēja . te.

un ziniet, veikalā var dbūties vilnas žaķetītes un svārkus ar oderi.
nē, es nebiju daudzos veikalos,man riebjas iepirkties. pasakiet,ja kautkur vēl dod plānas katūna kleitiņas.

bet tas būs jādaravēl,jo ja pāris šorti man atradīsies, tad ar augstpapēžu zandalēt art spānijas tuksnešus laikam nebūs aršana. lieki piebilst, ka nav jau tādu zandaļu,kas būtu ērtas, mazliet pēc kā izskatītots un derētu manām faking 36. izmēra pleznām.

August 7th, 2015

kas ir dīvānāk?

Add to Memories Tell A Friend
*disklēmeris - neesmu iz stresa šon neko ēdusi, sareibu no glāzes vīna

tas eupatnējais brīdis,kad...

tātad, dotie lielumi - es un rajōna mahima. kas ir dīvaini per se, jo es tur baigi neeju, neba boikotēju, bet besī kontingents, 15cilvēkgaras rindas un nekāds sortiments. ja vaig pienu vai olas, aizeju uz vienīgo rajona alternatīvo mazbodi.
bet,tā kā biju iestresojusi, braucot ar suni no klīnikas, nekur nenopirku biolakto,ko vaig,lai iebarotu kontrastvielu, un mazboē tādas nava.

tātad, es visa tāda dārza mazšortos (ar neglītām, zilumainām kājām)(then again,mājupceļā divi līgani laulātie sadirsās,jo vīrs sievai pateica,re,ku smukas kājas. bet tas nudien nav tiesa) un ļoti dekoltētā vasaras topiņā (ko atļaujos uzskatīt par savu labi izskatāmo pusi, nu,tā,ka tiešām pusi - pie vidukļaja mani pārgriež, vēl var cirst)

ieeju mahimā un uzreizēm kļūstu par trīsu pusaugu (indeed pusaugu, tā,ka vēl visas balsis nav salūzušas) intereses objektu. kamēr izeju cauri, vēl esmu aizņemta, hujejot par to,kādi homo nesapiensi līgojas man apkārt, bet pie kases šamie nostājas ikurāt aiz manis. noliek manu groziņu un vislaik zirgojas un zirgojas, un viens nostājas pie izejas un blenž un tā viņi tur ņemas, un es jūtos tik nēnormāli kaila savā dārza izmetienā.

bet man liekas,ka dīvaināk ir tas,ka es savos trīspiecos gados ņemu un mulstu. kas es nevar būt normāla milfa?

tā iet,ka sēž savā alā un vispār cilvēkos neiet

August 6th, 2015

ko es labu šodien izlasīju

Add to Memories Tell A Friend
2) Vislabāk pret masīviem gurniem palīdz vēzēšanās, pret ikriem - staipīšanās, pret kājām - staigāšana.

8) Pirtis un saunas nededzina taukus, bet gan izvada tos no organisma, bet tie atgriežas jau pēc 2h.

August 5th, 2015

gandrīz aizrijos. nēnu, ok, tiešām aizrijos.

Add to Memories Tell A Friend
gribēju jums pateikt,ka starpā visam citam tam, ka beidzot ir vasara, es sēžu un ožu un suns blakus guļ un ož pēc ķīšezera, nu,labi, suns vēl arī pēc slapja suņa, un ka man pirmoreiz vai vismaz pēc nezincikilga laika bija 3dienu paģiras, un, es jau teicu,ka beidzot ir vasara?, un man nākot no ezera biksēs bija ielīdusi mīzene un samīza kāju, nē, patiesībā arī roku, un tagad gribas kasīties, un..

vārdu sakot, iegāju FB un ieraudzīju bildi ar ex, par kuru neesmu jums stāstījusi,jo,kad uzrakstīšu scenāriju seriālam, marijas vairāk neraudās. tātad, ex,ar kuru izšķīros pirms 10 gadiem,bet kas vēl pirms dažiem stāstīja,kā bez manis neesot saules virs zemes, ielicis bildi ar ...eee..femilī, kuras feminīnā vzroslaja daļa, man ja vien acis pareizi rāda, laikos,kad mēs ķipa taisījāmies precēties, bija pārgulējusi netikai ar manu fianseju(ko es tad nezināju) bet arī pusi mūsu kopīgās darbavietas(ko es tad zināju, jo viņš pats man par viņu dirsa un pēc tam arī citi),bet visumā ļoti kārās viņam kaklā, nu, tā,ka pat es to pamanīju, a es nepamanīju ne tikai pārējās padsmit,kas kārās kaklā un citos rajonos, nedz arī viņa tābrīža sievu.

karoče
gād vōrks mistērios vejs, nē, man nav žēl, es vnk žagojos.
es zinu,ka tā bija baigā maukumāja,kur mēs strādājām un tiešām, ļoti daudzi gulēja ar ļoti daudziem, bet šitas ir tū eksaiting.


au te prasīja,ko mēs dzīvē esam palaiduši garām. es, piemēram, esmu daudz palaidusi garām dēļ tam,ka zaudēju nevainību 23 gados un tāpēc visādi pimpji varēja man bāzt batonus ausīs un viņu dēļ es vēlarvien nevaru nežagojoties pateikt M vārdu.

July 31st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
vakar ciemos bija vīra draugs, aizgāju gulēt pēc diviem

darbā nevienam nav,ko darīt,jo plantatori atpūšas, es vienīgais nigers nosēdēju līdz sešiem,jo čota esmu par daudz sagrābusies

teiksiet, būs brīvdienas, atpūtīsies?
skuju. vīram rīt nāk čomi ciemos, zō, man ir jāsapucē māja (jo nāks tak skatīites), jāsataisa rijamais(jo pasākums dienas garumā), mož mazliet tomēr sevi jāsavāc jo 80% viesu būšu pirmais iespaids), jānočeko,ka dārzā ir viss kā nākas(jo godam kantes rīvē) un vabše jāsautilizē maiss ar no mātes atsūtītajām sviesta pupiņām.

nevajag intravertiem precēties ar intravertiem,kuriem uznāk sociālisma nē, bet socializēšanās lēkmes.
kopš viņš nestrādā,tādas uznāk arvien biežāk.

kaķis mēģina parādīt to,ka jūtas labāk, bļaujot kā aizkauts un nēsājoties pa kāpnēm augšā lejā.
pārsvarā bļaujot.

un man tiko bija jāiet uz šķūni iebakstīt ar pirkstu, kur stāv pļāvēja benzīnkanna.

jā, es žēlojos.

July 30th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
tikko izbāz savu strausa galvu no pakaļassmiltīm, gribas iet griezt veeeenaz.

nu,tā,ka viss ir slikti un nav ne mazāko mājienu,ka varētu palikt labi.

A. konstanti diršas ar tēvu, uztaisīja vienu scēnu, kur sapsihojās tā,ka viņš iestūma viņu dīvānā, tagad tiek vicināts arī karogs par to,ka viņš esot vardarbīgs.

viņa māte palīdz kompsotrēt smadzenes, brēcot,ka neļaušos apbižot bērnu, un ka bērns esot pirmajā vietā, nevis kautkādas sievas, ka viņš pārāk daudz no bērna prasto (like -KO? tik daudz,lai puslīdz pieklājīgi uzvedas?) un tamlīdzīgas sirsnīgas lietiņas.

man sāk likties,ka mož mums ne uz kādu spāniju nevajag braukt, jo tas noteikti no tām abām zosīm tiks pārmests gadu garumā. da i vabše nav skaidrs,ko iesākt.

dzīvoju es konstantā vainas apziņā par to,ka es mana emocionālā komforta dēļ es tagad esmu ļaunuma sakne. A. nemitīgi deklarē,ka ir nabaga bērns,kas izmests no mājas un ir pateikusi,tipa,lai mufs beidzot tiekot ar sevi galā, ka es viņai netraucēju. a ko man darīt,ka man viņa traucē? nu,nespēju es iedomāties,ka viņa atkal šeit dzīvotu un man riebtos nākt mājās un es bez diskomforta nespētu uzturēties pat otrajā stāvā, nerunājot par pirmo? nu,jā, bez tam es arī esmu psiha suņukaķu vecene, kas uztraucās par saviem lopiem, jo A. ir tik bezatbildīga,ka uz viņu nevar paļauties pat tādos sīkumos kā mājas durvju aizvēršana, kur nu ievērot lietas,kas ir būtiskas (nu jau abu) lopu sensitīvās veselības dēļ. bet,ja pavasarī vēl bija cerība,ka MOŽ kautkas mainās un mēs tomēr ar rudeni spējam dzīvot kopā.tad tagad ir skaidrs,ka viss ir vēl dziļāk purvā, viņa vispār nespēj uzklausīt neko,ko vīrs saka, za to dirš pretī pa deviņiem mēmajiem.

bet nu, gan vīramāte, gan manējā savu lietu prot un es ļ.ticu,ka esmu egoistiska maita.

varbūt tiešām tās vēnas and make this world a better place?

July 29th, 2015

i shit you not

Add to Memories Tell A Friend
ziniet,ko es te pusotru stundu darīju?
lasīju gliemežus.

labā ziņa - es neesmu traka. tas,ko pēdējos gadus esmu darījusi, ir rezultējies - parastie, normālie mājiņgliemeži pieaugušu indivīdu apmērā ir , bet ne daudz. ir,protams, arī viņu kniepadatas lieluma atvases.
bet. sūdi ventilatorā ir tādi,ka ir apdzemdējušies tie pretīgie, milzu kailgliemji. tas ir kā lasīt meža zemenes - sēdi uz kvadrātmetru piecas minūtes, bet,kad paveries atpakaļ - vēlaizvien ir. un tas pat nav čelindžs viņus - tādus 0,5-3 cm- lasīt no zālāja. čelindžs ir nolasīt no augiem, spešlī - hostām, kas visas ir salijušas un viņi ir pretīgi un glumi un noslīd pa kātiņu kā pa slidkalniņu lejā.

man sāp mugura un mana tolerance pret pretīgumiem dārzā ir izsmelta totalī, kaut sausais,glumais atlikums ir tikai viena litrīgā perwoll pudele.

riebjas

Add to Memories Tell A Friend
bet vislielākā nelaime ir tā,ka mājās nav nekā garšīga.
vēl vēl lielāka nelaime ir tā,ka es nevaru definēt,kas būtu tas garšīgais.

upd.
kā lai a ļa uzgrillē kukurūzu?
es nepeldēšu pēc grila. mēģināt uz pannas vai cepenē?

Add to Memories Tell A Friend
šitas pēdējais gāziens toč panāks to,ka dārzā šovasar vairs nebūs,ko darīt, except visu nopļaut. cik paspēju apskatīt, no darba atminusies, visas puķes sasistas, noliekušās, gliemeži dzīro

July 27th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
man ir tāda sajūta,ka es VISU daru nepareizi

July 26th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
kā man riebjas tirgus

tas ir katra introverta un estēta ļaunākais murgs.

gandrīz atkal notika tas- es staigāju staigāju, un tikai fakts,ka līdzi bija vīrs mani atturēja pagriezties un mukt neko nenopirkušai.

tā vietā man tagad ir jāatkaulo ķirši, jāvāra zapte, jāsmalcina saldēšanai zaļumi un jāblanšē saldēšanai sviesta pupas.

telefons joprojām/jau atkal servisā. no galvas es zinu vīra, mātes, ex un labākās draudzenes nr (kas ir ļoti noderīgi,ņemot vērā,ka Spānijā viņa izmanto citu)

bet vispār es gribēju prasīt,kas tur vēl tāds labs bija jāskatās, pēkšņi neatceros,pie kā bija diskusija - sense8 check, humans check, tās priedes novilku, vēl kautkas bija? (nu,es netaisos konservēt 10 sēriju garumā, bet ja nu man tās priedes nepatīk?)

July 17th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
kā jau hipohondriķis, nolēmu,ka slapja džinsa korsete uz manienes neizžūs,toties es noteikti dabūšu kādu kaiti, tāpēc tagad sēžu slapjos svārkos, pliko augšdaļu apsegusi ar par laimi darbā stāvošo villnas šalli.

spriežot pēc šķaudīšanas intensitātes, sūdi gan laikam tāpatās būs.

July 16th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
kad jau tā gribas visu demolēt un visus sist ar gaļas cirvīti, aifonam nokārties un neslēgties iekšā nudien nav tā labākā doma.

apsveru domu kautkur uzmest atombumbu.

July 15th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
vakar gandrīz sadirsos ar māti,bet tad atcerējos,kā te cibās izrunājās par tēmu,ka savas labsajūtas dēļ nedrīkstot sarūgtināt mammītes, noriju krupi kopā ar asarām un klusēju. lai gan reāli gribējās viņai uzšaut un pateikt,lai lasās nafig, ja viņai liekas ok kārtējo reizi izteikt tik kolosālas replikas.

šorīt aizgulējos, neizmazgāju matus, vēlarvien tajos ir krāsa koka fasādēm un visi prasa,kā es tur dabūju zobupastu.

nāk miegs un ir žēl sevis.

July 13th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
neskaitot,ka es pēros pa savu lielāko ekseli, filtrējot valstis un reģionus(kādu kolonnu tur nemaz nav) un valūtas un ko vēl ne, lai nonāktu pie secinājuma,ka iemeslu,kāpēc kaķim ir slikti, patiesībā ir jāmeklē pie suņa, vēl arī es biju ziemeļkorejā. neatceros,ko darīju.
sāp vēders.
viss riebjas.
gribu gulēt.
un gribu,lai medžikelī visi kaķa pievemtie paklāji ir tīri. ar ko vispār tīrīt pievemtus sizala grīdceļus,kas nebūtu ķīmija?
Powered by Sviesta Ciba