rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

January 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
pat dzīve mani šodien nosauca par resnu.
par kruasāniem samaksāju, bet tie palika pie rimi kases vai izkrita no maisiņa, nezinu, es biju ļoti badā un ļoti nikna, iesēžoties mašīnā

January 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kad Tu pēdējo reizi vakcinējies pret difteriju?

Add to Memories Tell A Friend
mandarīns galīgi nemizojās, čortojos,čortojos, līdz pasktījos,kas uz tīkliņa rakstīts - ak,sulu apelsīni, nu labi.

January 4th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
slims.
iesakiet luc kādu serčiku ( a ļa sense8,humans (st.c. kā var būt pieejama 2.1,kas iznāks martā?), mr.robot, vai arī par vampīriem un tamlīdzīgiem mošķiem)

January 3rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
iegūglēju par to,kā īsti ir - vai gulēt bez spilvena ir labi vai slikti.
jo pirms kāda mēneša izmazgāju ķisenus un beigu galā tā arī guļu bez, pa lielam jau tāpat es gulēju aiz spilvena, uz kura gulēja kaķis. neesmu pajautājusi, bet neškiet arī,ka kaķim tā paliktņa baigi trūktu.
jūs guļiet ar spilveniem?

šajā sakarā diskutējām ar vīru un es teicu,ka spilvens ir ekstra,kas tikai pavisam nesen palikusi pieejama plašām tautas masām, agrāk tak lika galvu uz ežiņas un labi,ja salmu vīkški pastūma apakšā, ne>? nu, labi,to es izdomāju tāpat, var jau būt,ka viņi visi pēc tam dikti sirga no visādām muguras kaitēm

bet tas,ko iegūglēju - protams, nav nekādas normālas atbildes, bet man ļ.piedūra atkārtoti izlasāmi apgalvojumi no sērijas " ja tu guli uz muguras (tad tev vaig ķisenu)" "ja tu guli uz sāniem (tev ķisenu nevaig)"
nu,ko nozīmē tāds guli uz muguras vai sāniem??? es pa nakti paspēju pagulēt neskaitāmas reizes uz visiem sāniem, mugurām un vēderiem. pirms atklāju palagus ar gumiju, mūždien biju satinusi palaga galu virpulī.

jūs tā mākat - apgulties un gulēt? no maisu zem acīm viedokļa es nudien gribētu gulēt rātni uz muguras, jo ir tomēr stulbi,ka kreisā acs (jo kreisais ir iecienītakais sāns vistomēŗ) ir aizpampušāka nekā labā, bet tad kādam būtu man jāiebliež ar smagu priekšmetu.

kā jums škiet, to var apgūt? tādu mierīgu zārciņā gulēšanu, visam apskaidrotam un bez maisiem zem acīm?

January 1st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
pirmais januāris.
izravēju puķudobi no sūnām.

December 21st, 2016

padodiet superlīmi

Add to Memories Tell A Friend
neiet man ar melniem auskariem.

Uzdāvināja man tādus mākslinieces stikla, viens pazuda,pirms vēl ieliku ausīs (man gan tādi nepatīk,ja godīgi, līdzīgi kā ar tām tautiskajām šallēm visos stūros)
Nopirku austrijā ļ.smukus, samta. Samts nogāja
Nopirku hāunemā, ļoti smukus, spiež ausi
Nopirku Jarmarkā, ieliku ausīs šorīt 7os, pusdeviņos jau melnā daļa bija atdalījusies no kājiņas

December 17th, 2016

jauni apvāršņi

Add to Memories Tell A Friend
mēneša mīļākā diena šodien mani sveica ar absolūtu spēku izsīkumu, planēju gar jūru pastarpinātā peldējumā, kas gan netraucēja bezgala izbaudīt cilvēku neesamību pēc šitās sihās nedēļas, viļņu šalkoņu, priežu smaržu un visu pārējo burvību, vienīgi suņi nebija sajūsmā, gan jau arī vīrs,kam mani vilkšus stumšus pa kāpām nācās

atbraucu mājās un sāka drausmīgi salt, izmērīju temperatūru - 36.4, ja parasti man ir 37-37.4 - gana liela starpība, trīcēju zem 3 segām stundu, tagad cepšu piparkūkas, spēka gan nav un galva sāp, bet gribas mājā smaržu,kas nav suņu gaļas smaka

December 10th, 2016

dzimusi brīvībai

Add to Memories Tell A Friend
vīrs divas dienas nav mājās

atcēlu visu,kas maisījās pa kājām, sēžu svaigi radīta bardaka vidū, visu laiku ēdu un skatos seriālus, izlietnē kraujas netīru trauku grēdas

mirklis faking skaists, taču stājas ne tā,kā paredzēts, bet kā digitālā televīzija,kas raustās (mammai ir tāda) - respektīvi,es jau no vakardienas nemitīgi attopos nepatīkamā stuporā,ka laime tūlīt beigsies un kolaidarakolaidara, ārprāts, vairs tikai kādas padsmit stundas palikušas, tai skaitā arī likvidēt jebkādas pazīmes,ka šitentā ir noticis

December 9th, 2016

saķerei ar realitāti

Add to Memories Tell A Friend
- mamm, es gribu...
- man pie dirsas,ko tu gribi, LIEC MAN MIERU

~10gadīga puikas saruna ar mammu rajona maksimā

December 1st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
melīgais melnais asfalts
slapjie smalkvilnas svārciņi

šonakt sapnī gribējām pārcelties uz amuriku, ziemas sezonā, bet manās rokās bija nonākusi pasaules karte no nākotes, skatoties uz Eirāziju, bija tikai Krievija un tur,kur Eiropa,tur bija tuksnesis (jeb nogrimis jūrā, nevarēja no tās kartes saprast da galam)

November 30th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
māte ar vīru spēlē šahu
es spēlēju mēnesnīcas sonāti
fonā krāc suns un skan dažādi vārdi par zirgu
tagad rauj pirkstus krampī, mazrociņiem jāspēlē klimpiņpolka

November 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
tā jocīgā sajūta,kad zvana kurjers un saka,ka tev paciņa, bet tu neesi mājās un sarunā piegādi uz rītdienu, bet nespēj nekādi izdomāt,ko esi pasutījis,jo taču neko neesi un jau sāc sapņot par slepenu pielūdzēju,kas sūta rafaello,piemēram, bet tad tevi apzilina doma,ka pirms 3 dienām izlasīji ēpastu, kurā kāds japānis raksta,ka izsūtījis tavu plakātu un,ka "Please wait a while it arrive"
jomajo,ko lai saka, man likās,ka 25eiro piegāde bija visnotaļ ok tādam pasaules galam kā Osaka, tagad man bail,ka mans skaistais kosuke ajiro posteris nāk salocīts origami,ka šitadā tempā :/

November 16th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
tā kā dzīve tāpat ir sūds un mēs visi nomirsim, spīdzinu sevi dienišķi ar kontrastdušu. ļoti nepatīkami.
efektu uz psihi nemanu, bet ar vieglu interesi gaidu,vai būs kāds efekts uz līķa asinsspiedienu, avoti sola

avoti gan arī sola,ka noies celulīts un degs tauki,kamēr kautkādi nopietnāki pētījumi vairāk vai mazāk noliedz dajebkādus bonusus,tai skaitā muskuļu ātrāku atgūšanos pēc slodzēm,neba tas man būtu aktuāli

tadnu sanāk,ka prosta slīkgstu mazohismā un izklaidējos ar variācijām par Šarko dušu,ko vismaz no Muntes atceros,kā histērisku dāmīšu dakteri bērziņu

p.s. starp citu, Stradiņu mājas lapā saka,ka šarko duša izvada toksīnus!

November 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
nomainīju A/D, domas par cepeškrāsns durvīm nedaudz attālinājušās, komunikācijas spējas nepalielinās, turpina sadusmot teksti, norādot uz funkcionēšanas brīžiem, "bet reka tev tak viss ir labi"

November 2nd, 2016

elpošanas vingrinājumi, karma un citi sūdi

Add to Memories Tell A Friend
es pieļauju,ka viena no lietām,kas man šajā dzīvē ir jāiemācās, ir spēt absolūti mierīgi uztvert frāzi " man neienāca prātā"
galu galā, pieļauju,ka visus tos,kas man to saka, arīdzan reāli besī tas,ka es mūždien norādu uz visu to,ko viņi neiedomājās iedomāties.
betnu, srsly, tas ir tik elementāri, vatson

October 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
paldies draudziņi, jūsu atsauksmes ir tik aizrautīgas,ka nopirku biļetes uz pērgintu.
nezinu,kas mani dīdija paskatīties,bet vispār interesanti - martā tās pašas vietas maksā 20 eiro insted 30,ko samaksāju par febrāri.
ganjau ķer tādus kā es,kas grib apvienot patīkamo ar lietderīgo,tobiš mākslu ar ziemassvētku dāvanām

October 25th, 2016

meitenīšu lietiņiņiņas

Add to Memories Tell A Friend
gribu pibilst savus piecus centus sen atdzisušai putrai par Dzintaru

kautkā radās sajūta,ka nievīgos komentārus raksta tie,kas lielākoties pat nav pamēģinājuši
jā, veikali un www ir briesmīgi, jā, iepakojumi šausmīgi (piemēram, vienam no viņu dārgākajiem acu krēmiem Real Dream nogājuši visi uzraksti no tūbiņas,kas nav pat pusē)

es pieņemu,ka ir cilvēki,kas var smērēt uz sejas viskautko, tad var izvēlēties arī pēc dizaina.
bet, jeibogu,man ir cimperlīga āda, un viss,ko esmu līdz šim pamēģinājusi ir " bez sekām" (piemēram,no Lierac un Vichy sekas bija plankumu veidā)

un BB krēms vabše šķiet kā radīts manai sejai, vispār nav manāms un ne reizi nav bijuši sausās ādas plankumi (trīsreiz nospļaujos pār plecu,ka nepiesauc)


p.s. par šampūniem nezinu, dušas želeja neizsauca nekādas emocijas, ķermeņa eļļa ok,bet nasing spešl, dekoratīvo/smaržas neesmu mēģinājusi

respektīvi,man būs ļoti žēl,ja viņus aizklapēs,jo atklāju visu šito tikai šovasar

October 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
uz gada nesmēķēšanas jubileju rumpis izdomājis mani aplaimot ar vēl izteiktājām ožas , kas tās ir, kārpiņas ne, spalvas laikam aŗī ne.. hmm. nu,vārdaskot, visa pasaule smird vēl baisāk
no rītiem rajona skaideņu un citu sūdu dūmi kāpj no skursteņiem ar vienu vienīgu mērķi- mani nosmacēt.
katram auto izpūtējs smird savadāk un smēķētāji un pārsmaržojušās dāmītes izaicina ne pa jokam.

bet es skatos no pozitīvās puses, man nav jābrauc ar sabtransportu.

October 22nd, 2016

pasaule ir bēdu leja

Add to Memories Tell A Friend
rīts. kafija gatava. meklēju savu krūzi.
nav.
žāvētājā nav, plauktā nav. izlietnē nav. nevienā istabā nav, priekšnamā nav, otrajā stāvā nav. sāku domāt - neesmu dzērusi mājās kafiju kopš pirms Itālijas brauciena, dārzā značit nebūs.
pārmeklēju visu vēlreiz. jau rit piecpadsmitā minūte izmisuma.
zvanu vīram, brēcu- kur mana krūze. saka,ka neesot neko izdarījis, viegli šaubos, bet izklausās,ka nemelo.
zvanu mātei, saucu "linča tiesa, nav neviena cita,ko vainot!" ar domu,ka viņa pateiks "oi,ielēju/iebēru tur kautko,noliku tur un tur"
bet mana sirds salūst sīkās druskās - māte saka, jā, uz flīzēm nokrita un čušs. aizmirsu tev pateikt.
normāli cilvēki noteikti,ka neraud, kad saplīst kafijas krūze, bet kā man tagad būt, mēs bijām kopā tik sen, gadus padsmit. mana krūze, kuru neviens cits neņēma, no kuras un tikai dzēru kafiju. kā vispār lai atrod citu vietā?

R.I.P )
Powered by Sviesta Ciba