rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

August 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Myohmy, es esmu tāds hoarderis :(

10 faking gadi, kopš es šeit ievācos; 10 gadus tas viss kastēs riņķo pa kaktiem, bēniņiem un šķūnīšiem

Apņēmības pilna izmetu visu, kam plaisas, saliku kasti uz Otro Elpu, bet tikuntā čupa, no kā nespēju šķirties, jonu, šī bija mana mīļākā tasīte bērnībā, un šī ķīniešu tējas servīze visu manu mūžu stāvēja nelietota. Stāv vēl aizvien, lol

Un Bohemia šerija glāzes, kam man tādas var vajadzēt?! Divreiz pa piecām. Otro komplektu nopirkām, jo pēc svētkiem mazgājot sasitu vienu ar liliju, māte jutās dikti vainīga. Vietā nopirktais komplekts ir daudz prastāks, nupat sēdēju pie šķūņa un salīdzināju skaņu; padomju čehu kristāla skaņa ir tik dzidra!!

Es pat neko neteikšu par pusservīzi Jesenes un pusservīzi Kuzņecova, nu tak nafig man vairāk par tiem traukiem, kas virtuvē, man nav draugu, kam galdu paklāt!!! Un glāžu komplekts krāsainu stiklu nenosakāmiem dzērieniem no nenosakāmiem laikiem. Nobāzu dziļāk zem burku plaukta. Lai pastāv vēl piecgadi.

Zinu, nožēlojami. Bet arī viena kaste prom ir kaste prom, vaine?

August 9th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
tev ir sūdīgi?
liekas,ka esi izdedzis darbā un nevari aizrāpot līdz atvaļinājumam?
viss ir slikti un nekam nav jēgas?

komercfirma auseklītis jums atsūtīs pērkona negaisu tieši virs mājas no skaidrām debesīm (sic!), kas nobiedēs jūsu aklo kaķi tā, ka pusstundu nevarēsiet viņu savos 900 kvadrātmetros un piegulošajās teritorijās atrast

nobimbāsieties kā susļiks un visi pivoti uzreiz liksties nebūtiska huiņa

August 8th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Vaimanšesiņ!! Viss bija tik slikti, tik slikti, šķita, neaizrāpošu līdz atvaļinājumam, tā, ka nudien nav vispār spēka padomāt

A kā gadījies, kā ne, pavedās saruna - nu, tak aizbrauc uz nedeļu uz to savu Skotiju

Tāda sajūta itkā kāds būtu, esnez, narkotikas neesmu lietojusi, kastasbūtu, betnu čista no miroņiem uzcēla, kājas pašas dīdās, nagi niez pēdējās atskaites sacept, visu darezervēt un doties paijāt slapjas aitas un apēsties midžiem

July 31st, 2019

ārā līst, kājās vilnas zeķes, viss slikti

Add to Memories Tell A Friend
mnjergh

domājām, domājām, izdomājām,ka tāpat nekas labāks (lasi-peldamāks un kāpjamāks) novembrī neatradīsies mūsu +-nedēļai, brauks uz tām pašām kanareikām, tik šoreiz ņems parastāku salu, kur nav vēl ar trešo ļoteni.

haha. šogad novembrī vabše nav normāli reisi savienojami. bet lidostā gulēt vairs nav tie gadi, kā secinājām pēdējoreiz.

bet nu abidna tērēt laiku un naudu nakšņošanai lidostas viesnīcā.

betbetbet, cik es mācēju ieklikšķināt, kautkādi tūroperatori, kas dara čarterreisus, biļetes tikai uz lidm nepārdod.

July 30th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Tagad laikam halucinācijas ir arī man.
Skrūvēju vaļā lecekti, te pēķšņi virs galvas no pakša izlaižas četras svīres man gar pašu pakausi, nobīstos, atgūstos, kloķim uzgaļa nav. Nav un viss, un es par nedzirdēju, ka nokristu uz bruģa, zālē nav, lopi neatzīstas, ka ņēmuši ne sitami.
Padsmit minūtes meklēju, tagad izsamistu. Otra tāda izmēra šķūnī, protams, nav

July 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
[info]auksts_entelekt es par Tevi domāju. noteikti mēs te tādi daudz. <3

June 28th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Bārbalas posta noskaņās man arī sapilēja piles; lai gan no vienas puses es reti trāpos burbulī, kur nostājas pret mašīnām, vienmēr pie tā dikti satraucos un ņemu personīgi.

mumste, čiekurkalniešiem iestājies piespiedu brīvprātīgais rajona nepamešanas gars, jo bez pamatīga nervu nobrucinājuma ar auto tikt ārā nav iespējams. ja uz centru es varu aizbraukt ar riteni (kā daru jau gadiem, nebija jāslēdz tilts), tad uz suņa treniņiem ritenis gluži nederēs

šai sakarā es gribētu ierosināt, ka sodu par mūsu co izmešiem varētu piestādīt Valsts Čukčukbānim, jo viņi negrib/nemāk saorganizēt normālāku dzelzceļa pārbrauktuvju darbību; vakar sēdēju un metu izmešus 40 minūtes nepilna 1km garumā, lai izkļūtu no rajona un aizbrauktu uz Rumbulu.

Intereses pēc iegāju RS lapā paskatīt, ko man piedāvā sabtransports.
jā, ar 3 transportiem turp un 3 atpakaļ šis maršruts ir izbraucams. 6x1.15 man un 6x1.5 sunim = 15.9 eur un tā 3x nedēļā. es laikam varu nopirkt mēnešbiļeti (? nezinu,vai tas būtu izdevīgāk?), sunim šāda piedāvājuma nav. Pareizi, nafig trenēt suņus.

Interesanti,ka vilciens ir laipni ļauj bagāžu-suni vest daudz lētāk- uz mūsu pastaigas vietu brīvdienās nav pat piecīts turp atpakaļ man ar 2 suņiem (0.42 biļete šiem uz purnu)

automašīnu vēl izmantoju, lai aizbrauktu uz Depo vai tml pēc kārtējām dārza figņām un reizi mēnesī uz tirgu pēc gaļas lopiem. nu, vēl pie vetārsta. nestādos priekšā, kā to var izdarīt ar sabtransportu.

labi, sūds ar suņiem, cilvēkiem taču ir bērni, kuri ir jāvadā uz skolām un pulciņiem un kur jau vēl viņus vadā.

labi, es te prokrastinēju, riebīgs darbiņš jādara

June 22nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Āpši

Lauzam un lauzam galvu, kā saorganizēt pārgājienu, lai izvairītos no bezjēdzīgas iešanas uz sabtransportu, neprasīsi tak nevienam Jāņos aizvest no mašīnas līdz startam...

Variants, ka mēs katrs ar braucam ar savu mašīnu un vienu noliek startā otru finišā man ienāca prātā pēc trīs stundu cirpšanas darbiem dārzā. Ir tulzna no šķērēm, bet ir arī risinājums, bet nu... saprāts, where art thou?

June 20th, 2019

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Add to Memories Tell A Friend
kur tādi pimpji rodas, nu KUR?!

aibnbijā šodien iečekojas un raksta,ka gultas veļa neizskatoties svaiga.
vīrs - šorīt nomainīta
pimpis - bet izskatās negludināta, varbūt te ir cits komplekts, lai var nomainīt?
vīrs- nu, mēs negludinam, ja viss tik slikti, varam atvest jaunu
pimpis - jā lūdzu.
vīrs- ok.


es - kad šito visu izlasu, aizeju astrālā, pa gaisu un spļauju uguni.

izkliedzos pa telefonu ar vīru, jo gribēju kancelēt rezervāciju, izmest no dzīvokļa un nošaut, pohuj par superhosta statusa zaudēšanu. uzrakstīju indīgu atbildi medainā tonī, ka, well, otru komplektu vīrs no rīta nomainījis, bet vēl darbā,kamēr atbrauks, kamēr izmazgāsim, kamēr izžāvēs, kamēr izgludinās, kamēr aizvedīs..


pimpis - nekas,mēs pagaidīsim.

es biju nedaudz nomierinājusies, bet nupat es mājā, kas jau tā ir pārkarsusi, uz gludināmā dēļa, kas pirkts pirms 15 gadiem un ir tīnī tainī, līkām alumīnija kājiņām un knapi negāžas, gludināju 200x200 kuvēru, ok, man izdevās to visu neapgāzt un neuzmest uz sevis gludekli, bet nu, seriosly? es gludekli izvelku 2x gadā - kad māte atbraucun paprasa. es negludinu neko.

vienistabas dzīvokļu segments rīgas airbnb ir pārsātināts, cenas ir nekādas, un tas cilvēks sagaida ko ellē par savām kapeikām???

un KĀ var izgludināt palagu uz gumijas? man likās,ka es aizmetīšu gludekli pret sienu, bet tapetes pārāk smukas.

man šo gadu laikā neviens nav pat iepīkstējies par gultaseļu, cilvēki mēdz komentāros ierakstīt, ka nav , ziniet, ķiplokspiežamais, ka ledusskapis rūc, ka..nē,vispārjau vienmēr visi ir stāvā sajūsmā.

i'm so fuckin offended.

cirslis much

Add to Memories Tell A Friend
kamēr kaķis pa dārzu ķēra actual cirsli, (vismaz bildē pēc kautkā tāda izskatījās) es divas dienas sēdēju sapulcēs un ziniet, ko dabūju? noberztu tulznu uz elkoņa.
nesaprotu,kā to var dabūt gatavu.

vēl,kamēr es biju prom, vīrs pa vakariem sācis barot ezi.
jo kāpēc ne.
smuki kraukšķinot.

June 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
diagnoze, tas ir tad, kad braucot komandējumā pārdzīvo, kā gan mans nabaga dārzs bez manis iztiks

June 11th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Kā vīram paskaidrot, kāpēc sēžu virtuvē un blenžu telefonā, un pinkšķu?
Teicu, ka pms.
Ir jau arī, bet viņš īsti laikam nesaprastu, ka bēdājos par diviem ļoti labiem cilvēkiem cibā, kuriem tik negodīgi tiek sliktas lietas.
Dzīve tomēr ir tāda sterva savā būtībā.

June 10th, 2019

līņā.drīkst neiet dārzā (barot odus)

Add to Memories Tell A Friend
klau

Poll #21307 Grīdmazgājiens
Open to: All, results viewable to: All

Mājā grīdu mazgā

View Answers

es
42 (82.4%)

otrs
10 (19.6%)

mājāzis
4 (7.8%)

neviens
7 (13.7%)

cits variants
2 (3.9%)

Cik bieži mazgā grīdu?

View Answers

diendienā
1 (2.0%)

ik pārdienas
2 (3.9%)

reizi nedēļā
22 (43.1%)

reizi mēnesī
20 (39.2%)

uz ziemassvētkiem
10 (19.6%)

nekad
2 (3.9%)

Kā / Ar ko Tu mazgā grīdu?

View Answers

ar lupatu, rāpus
19 (38.8%)

ar lupatu uz slotas
4 (8.2%)

ar mopsi
7 (14.3%)

ar to taisnstūra figņu uz klikšķošas slotas
26 (53.1%)

ar kautko modernāku
5 (10.2%)

tak teicu, ka neko neviens nemazgā!!!!
3 (6.1%)



jautājums uzjundījās nīgri blenžot uz tulznām, jo vakar sanāca ziemassvētki un, rāpojot pa grīdu esmu ieviesusi uz ceļgala un pirkstu kauliņa rokai (kāellētas anatomiski pareizi saucas; nu, izskatās kā kādam pa muti bijusi sadevusi ar dūri)

Add to Memories Tell A Friend
Izskatās, ka tev ir kāda slikta slimība, teica māte, un tālu no patiesības jau nebija;
Katrs ods mani aplaimo ar cietu, niezošu pumpu, ko vienā brīdī noraujos un sakasu līdz sulojošām krevelēm ar zilumiem apkārt.
Pagājšvasar atklātais Alergosn krēms vairs neņem. Esmu konstanti īgna, jo viss niez, no karstuma naktīs tikai svīstu nevis guļu un jau kuro dienu acis sausas un grauž, sabertas sarkanas

June 5th, 2019

introverterība

Add to Memories Tell A Friend
man kānebūt sevi jāpiespiež satikt cilvēkus, spēja kontaktēties ir noslīdējusi nesalasāmos mīnusos.

satieku vairākreiz nedēļā biedrus suņu treniņos, bet tas nav tas, tas ir kautkas pilnīgi cits, lai arī taču sarunājamies, un, ja sacensības tad pat padaudz, bet hvz, cita pasaule vai arī visi suņinieki sprivetom

nekādus vēl cilvēkus es vispār neredzu, māte tomēr neskaitās vai veikala pārdevēja. reizi mēnesī ofisā parunāju biš par darbu, tas arī viss.

nupatās, pagalmā strādāju ar suni, nevienu neaiztieku, zinu, ka neviens mani neredz, jo šajā stundā gar sētu gandrīz neviens neiet, un pāri tai ar ne visi redz.

te pēkšņi atveras kaimiņa jumta logs, kurā NEKAD, nudien, nekad nav redzēts cilvēks, protams, mans alert dog saceļ haju, attiecīgi kaimiņš uznirst vēlreiz, lai izstāstītu man kautkādu joku par trenēšau, bet es esmu tādā šokā,ka tikai blenžu uz viņu un vispār nesaprotu,ko viņš saka.

vēlarvien jūtos kā idiote.

May 30th, 2019

zem diviem karogiem

Add to Memories Tell A Friend
es laikam kautko būtiski esmu palaidusi garām, bet man izraisīja pilnīgu wtf, kādā žetonvakara uzvedumā esmu nonākusi, un kad būs starpbrīdis, lai es varu tikt prom, pirms izmežģīju žokli žāvājoties.

strādāšana mājās un maz iziešana cilvēkos laikam manī ir ļoti stiprinājusi attieksmi "beidziet tērēt manu laiku ar bulšitu" un man bija šausmīgi grūti nosēdēt

tur nebija ne satura, ne formas, tukša man neko neizsakošu faktu un uzvārdu uzskaitīšana, pie tam nereti pa 3 lāgiem, itkā skatītājs būtu no palīgskolas un ar pirmo reizi nevarētu saprast.

es uzpirkos no izrādes plakāta ar tik mīlīgiem 80to autfitiem, par Jumpravu man nav nekāda viedokļa

May 29th, 2019

neapmaksāta reklāma, apskatiņš

Add to Memories Tell A Friend
diskleimeris. tie,kas seju rīta rasā tik noskalo un niveju uzsmērē, drīkst nelasīt.

šas būs gads kopš uzsēdos uz Deciem sejas līdzēkļiem, ziniet, baigi forši. )

May 23rd, 2019

aplauziens

Add to Memories Tell A Friend
jau no pirmdienas man vislaik gribas panīru, pirmdien vietējā veikalā izlejamā piena vairs nebija, tad es aizmirsu, tad ko, šodien nopirku un - abloms, no 2 litriem sanāk tāds mazs pintiķītis :(

bet jautājums publikai - vai sūkalām ir kāds praktisks pielietojums? (seju un matus nemazgāšu)

May 20th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Varētu beidzot iegaumēt, ka nevaiga kāpt kokā šortos, jo vienmēr būs kāds vēl augstāks zars ar utīm, ko izgriezt, un feizēm trāpīsies kāds zars, kas ir par nokaltušu

Baig sāp tādas ap veca koka stumbru nobrāztas kājas, betnu, kopumā tiku cauri ar izbīli un pat nenodūros uz dārza šķērēm

May 15th, 2019

urbj

Add to Memories Tell A Friend
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargh

kaimiņiem pirms laika ieviesies vēl viens kvekšķis un tas VISU LAIKU REJ, like, VISU, kad ir ārā un pēdējās nedēļas tas ir ārā caurām dienām.

es nevaru pastrādāt, kā man gribas viņu nosist.

nē, runāt ar kaimiņiem nav opcija, es arī viņus gribu nosist, jo mani meģinājumi vienoties par zemes normālu sadalīšanu ir kā pret sienu jau 5 gadus.

ja jums kādreiz sanāk mantot zemes domājamās daļas, mūciet kā no uguns.
Powered by Sviesta Ciba