rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

June 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
es saprotu,ka pamazām šitā ciba pārvēršas par pensionāra īdētāvu, bet ko lai dara,ja VISS SĀP?

pirms nedēļas nokritu pārgurusi dīvānā un nogulēju roku. kopš tā brīža ar lielāku vai mazāku intensitāti bet nepārejoši tirpst īkškis un radītājpirksts, un gaļa pa vidu abiem.

dakter,kas man kaiš? internets saka,ka karpālā kanāla sindroms,bet kurtad viņš man tā pēkšņi svētdienā varēja rasties? vienīgais,ko es varu izdomāt - ka tā roka tā satirpa,ka kautkas tur sapampa un neatiet. tānu gaidu jau nedēļu,ka aties.

jā,es arī sev esmu apnikusi,paldies.

June 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
visi tā gaidīja, tā gaidīja, a šie aizmauca garām

interesanti - vai rīt būs tādi pat tropi ārā, ja nenodos pa bundžām?

Add to Memories Tell A Friend
kautkā laika prognozītes un webkameras tur uz vietas nekādi neveicina vēlmi doties tais kalnos, nemaz nerunājot par tā kunga nolāpītajiem ceļiem,kas nebeidz īdēt pat ar visām zirgu ziedēm

mož labāk tomēr palikt savā dĪvānā un BEIDZOT IZRAVĒT DĀRZU

June 16th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
ciba, pie kāda daktera jāiet,ja sāp ceļi?
nesāp baigi, bet kā hipohondriķim traucē. braucu ikdienā ar riteni un noeju,kā saka aplikācija, vidēji 8 km dienā. vakar paskrēju un sagribējās to padarīt vēl un vairāk, bet visi tie baismu stāsti par skriešanas sabeigtām dzivēm...
šrinks teica,ka jāiet pie ortopēda,bet es pat nezinu,kas tas īsti ir. vēlkāds,ka pie ķirurga.
liekot miera ģimenes ārstu,kurš dažiem tik ļoti patīk - kurp jūs mani pasūtītu?

Add to Memories Tell A Friend
rīsu galetes esot ja ne veselīgas,tad diētiskas

ja tām uzsmērē sviestu un kļavu sīrupu,tās pat ir garšīgas

June 15th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
aizmirsu pastāstīt,ka biju uz izrādi " Dāmas"
viņiem vajadzetu tomēr norādīt,ka vairāk kā 40 cilvēki sedēs saspiesti vienā istabā. tādiem,kam jau tā nepatīk uztureties telpās ar citiem cilvēkiem, kurnu vel tadās bez gaisa, nāk virsū panikas lēkmes. nepatīkami tomēr.


ja par pašu izrādi,tad Putniņa man likās samākslota, a Liepiņa - vot nesapratu. vainu viņa bija izstrādājusi tik stosteklīgu tēlu,jeb tomēr vislaik putrojās tekstā. Strazda bij riktīgi forša.

bet tā meitene ar kameru,tai gan visas cepures nost.

June 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
tāds septembrīgs tas rīts šõn bij. cimdi izrādījās ekselenta ideja

June 8th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
bravo. noņemt dzimumzīmi,kas dzīvo zem ļifona lences, pirms došanās kāpt kalnos ir viena makten lieliska doma. tagad visas mantas uz muguras varēs nesti vīrs!

dabai draudzīga kukaiņu iznīcināšana

Add to Memories Tell A Friend
tātad, pēc līksmās pašvemšanas nedēļu atpakaļ dēļ insekticīda vārdā Decis, da i vispār skatoties uz to plašāk un zaļāk, nolēmu ķerties pie tautas līdzekļiem.

biju laukos, sagrābos kosu un karpeļu lakstus, jau sestdien iemērcu strutenes (afigeķ,es laikam beidzot tās būšu iznīcinājusi pat pa pakšiem,knapi bija,ko iemērkt), bet tam vēl jāmērcējas according to 88.gada izdevuma Rožu-kaitēkļu-un-slimību-apkarošana.
Nomigloju ar karpeļu lakstu uzlējumu kam intersē. Uz rozēm nevaru saprast, mož tās spārnainās utis izbesījās,ka es viņas vislaik spiežu. Uz zvaniem un margrietām pofig, rij tālāk. šobrīd nevaru saprast, vai uz plūmēm (kur uzmeties kārtējais dējiens (noturējās 2 ned pēc Deča)) man GRIBAS,lai būtu iedarbojies,jeb tiešām ir. vēl rīt nočekošu,janune,laidīšu virsū struteni.

galvenais jau,kā smejies,sajūta,ka kautko DARI LIETAS LABĀ

June 6th, 2016

põland, tatrland

Add to Memories Tell A Friend
mums vispār ir viedokļu disonanse, vīrs saka - telts, es saku - private bathroom.
bet paskatījos bukingkomā viesnīcas pietatrijā. nu, tie poļu interjēri ir TIK drausmīgi,ka mož tiešām labāk telts.

stulbie odi

Add to Memories Tell A Friend
ar visu pretniezes ziedi ciešu no nepārvaramas vēlmes kasīties

June 3rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
garlaicīgi,dārzs )

Add to Memories Tell A Friend
atdodiet vasaru!!
apēdu astotdaļarbūzu no ledusskapja un nosalu

June 2nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
pārņem tāds kluss izmisums.

atnāc vakarā no darba, ej parunāties ar dārzu, izlasi gliemežus no to dienas slēptuvēm, nospied laputis (es taču pirmdien rozes nopūtu - par velti vemts, ir atpakaļ), pārbaudi jasmīna jaunos dzinumus, secini,ka uz lielajiem baltajiem zvaniem jau ir virsū un ar dziļu pretīgumu visas nospied, atklāj,ka kautkādi smecernieki dragā pa pīlādzi un tam tāpat kā rozēm lapas paliek plankumainas (bet to es mož atradīšu savā grāmatā par rožu audzēšanu mūsu padomju republikā). ā, un laputis ir jau arī uz tomātiem, vēl tikai dažas dēj pagaidām,bet šas būs.

bet tas viss ir sūds, salīdzinot ar stindzinošajām šausmām,kas pārņem,ieraugot totāli sacaurumotos petūniju stādus, iebāžot degunu dobē un ieraugot,ka tur atkal ir nolijis kailgliemežu lietus un iekšā pa mulču dzīvo tādi 3-5 mm gari kailgliemji,kuriem pieskaroties tie saraujas tādā milimetrīgā kniepadatas galviņā,kuru izlasīt laukā ir tuvu neiespējami.

es nesaprotu,no kurienes viņi rodas - dobē,kur pagājušās vasaras beigās uzmetās, vismaz pagaidām nav. ar stādiem? ar zemi? tiešām nolīst ka lietus?
un es nezinu,ko iesākt,jo viņi rij nenormālā tempā,vakar no rīta vēļ nekā nebija, a vakarā jau pusstāds nograuzts. ok,tai dobē viņīem paliek gandīrz nogājušas neaizmirstules un rozes, nu,un tad mauriņš. tuvumā nekā cita nav.

bet nevilšus prātā zogas domas par napalmu un emigrāciju.

June 1st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
vai kāds no jums ir kāpelējis pa Polijas kalniem, ir kas,ko ieteikt?

gribētos mazliet pakāpelēt, nu, dažas dienas, ātri žvirkt turp un atpakaļ.
bez īpašas pieredzes, respektīvi parastas tūristu takas (es vabše tikai vienreiz jaunībā Tatros garāmskrienot biju)

May 31st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
ko es nupat darīju - gūglēju,kas ellē ir netflix

Add to Memories Tell A Friend
interesanti. vai es varētu būt maķenīt apindējusies ar Deci? Respektīvi,sanāk,ka tās maskas,ko pērk remonta nodaļā tomēr aiztur indītes? jo pagājušonedēļ,kad migloju plūmi, nebija nekādu seku, bet vakar, noriebusies spiest tās laputis uz rozēm ar pirkstiem, ielēju mazajā špricētājā un, ar domu " ātri aizturēšu elpu", nesavilku visus savus aizsargkostīmus.

lūk. un pēc apmēram pusotras stundas sagriezās vēders un izvēmu, piedodiet par atklātību, to neko, kas bija kunģī. ātri sadzēros sodūdeni i vsjo.

mulstu.

vai arī pie vainas mož Ķīšezera ūdens? vakar atklāju peldsezonu (gandrīz pazaudēju laulības rinķi, acīmredzot kāda daļa no 10% ķermeņa masas nogulsnējas arī uz pirkstiem)

tagad sēžu darbā un nesaprotu,vai man ir nelabi,vai nav, ēst brokastīs tā,lai nāk ārā skaisti,vai viegli...

May 30th, 2016

veloderastijas naidnieki, aizgriezieties!

Add to Memories Tell A Friend
dienas kārtībā palēnām sāk slieties jautājums par jaunu ļisapēdu, kas negaidīti izraisa diezgan karstas diskusijas ģimenes ietvaros (nēnu, suņiem pofig)

vai tiešām pilnīgi visa pasaule ir gatava mani apmētāt ar veciem tomātiem un pedāļiem par vēlmi BREMZĒT IBITĪT AR KĀJĀM jeb tomēr tikai vīrs un viņa draugi?

nesaprotu,es tiešām viena tāda esmu,kam patīk un padodas braukt bez rokām (NĒ,nejau pa jūsu svētajiem trotuāriemm. vienīgi brīžos,kad apdraudu tikai savu un asfalta veselību). tas ir tik svētīgi rītos,kad izrādās,ka tomēr pūš ausīs, apsegt tās ar plaukstām, vai vakaros,kad salst knaģi - sabāzt tos personīgajās padusēs.

labi,tā bija liriskā atkāpe. jautājums formulējas šādi : ciba, kūsaki, vai man IR CERĪBAS atrast velosipēdu:

--> kas bremzējas ar kājām (youknowwhatimean)
--> brauc liegāk nekā šobrīd manā rīcībā esošais, dēļ kura man mēdz sasāpēties ceļi - tas arī ir galvenais iemesls lūkoties apkārt
--> ir sieviešnieks (ja nav politnekorekti šādi dzimumdalīt. nu,arī,ja ir. es valkāju īsus svārkus,so man štanga nender)
--> ir stabils/viegls/manevrējams - vajadzīgo pasvītrot, jo es nezinu, galvenais,lai var pabraukt arī ziemā - tāda,kāda ta bija šogad, es nebraucu uz darbu ar velo tikai pāris reizes.


braucu es katru dienu 3 km turp un 3 km atpakaļ no darba, un pāris reizes nedēļā kāds izklupiens uz centru,vai biš tālāk, bet vairāk par 20km dienā toč nenobraucu.

braucu lēnām un diezgan pieklājīgi.

smukums neinteresē. cena itkā nesatrauc, bet baig nevelk uz tādu,kuru visi gribēs nofenderēt.

May 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
tikmēr paralēlajā realitātē...
nē,es visu saprotu, bet tā gramatika.

nu,labi,man sāp vēders un gribas kasīties
un nosodīt citus ir vienkāršākais veids kā aizpeldēt izplatījumā

May 24th, 2016

traģēdija

Add to Memories Tell A Friend
tas ir tad,kad tava kosmetoloģe nolemj mainīt profilu.
kā pēc 10 gadu vaksēšanās pie viena cilvēka vispār var atrast citu? es esmu absolūti monogāma, bet man jameklē jaunas attiecības. kur, ak jel, kur?
Powered by Sviesta Ciba