rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

March 22nd, 2024

žurkas

Add to Memories Tell A Friend
Man ir dārzs, dārzā ir kompota kaudze (sic!), kas ir divu nodalījumu koka karkasā blakus dārza mazmājiņai.

loģiski, ka tai kaudzē patīk dzīvot žurkām, jo tur dēļ kompota trūdēšanas ir silti. Es nezinu, vai viņas ēd gurķu un kartupeļu mizas, kafijas biezumus jau toč nē. Domāju, ka aiz sētas esošie atkritumu konteineri sagādā daudzpusīgāku uzturu.

lai vai kā, man viņas nedaudz traucē, jo milzu alas ir ne tikai pa kaudzi, bet arī zem mazmājiņas un dārza nojumes terases. tādas bedres, ka dekoratīvie akmeņi ripo iekšā un zeme šūpojas.

viengad man ļoti labi ķērās; es nopirku tādus slazdus, kuros nevar ielīst kaķis vai suņi; diemžēl vienreiz bija ielīdusi zīlīte, lai miers viņas dvēselei.

bet šoziem neesmu noķērusi neko, liec kādus gardumus gribi.

atbilde uz jautājumu "kāpēc" izrādījās trekni pārliecinoša - tās žurkas tur ir puskaķa izmērā un elementāri nevar ielīst tais manos fancy slazdos.

anglija bij aizslēgta, atslēga bij nolauzta

Add to Memories Tell A Friend
kihelkonna laipni man nesen noziņoja, ka Čiera tirgū ir liellopa sirdis - kas ir mana kaķa dienišķā maize.
maize sāka beigties un es paliku maliņā korporatīvo važu un aiztraucu šorīt (deviņos) uz tirgu, kurš ir vaļā no 8.

kā par neražu, šodien izrādījās kāda īpašā diena, kad Ļoti Svarīgs cilvēks nebija tirgu atslēdzis, tā nu pie durvīm mīņājās bars ļaužu ar maisiem un ābolu kasti un runāja, ka Svarīgajam Cilvēkam deviņos esot bijis jābūt juglā.

nu, neko, griezos apakaļ uz mājas ofisu.

mājas ofisā pamodināju kaķi, kurš nolēma, ka ir pēcpusdiena un es esmu atgriezusies no ofisa ofisa, kas nozīmē, ka viņam pienākas launags.

un tagad viņš uz mani bļauj.

nesaprot pulksteni, murmulis.

March 19th, 2024

Add to Memories Tell A Friend
Brīvdienās biju pie mammas.

Kāpņu telpā satiku savu bērnības labāko draudzeni. Viņa bija (nu, ir) 3 gadus vecāka, toreiz - pirmsskolas/pamatskolas vecumā - gan tam bija īpašāks svars kā tagadējos čēesmit.
labi,tas nav svarīgi. Kad viņa sāka studēt Rīgā, es vēl pāris reizes tikos, bet tad viņais sadzima bērni un, nu, notika, kā jau notiek.

tagad kāpnēs viņa, protams, uzreiz metās teikt "sveika sen neredzētā", ievilka elpu, bet es iespruku dzīvoklī.

kā par neražu, izejot uz pastaigu ar suņiem, viņa ar trāpījās pagalmā ar saviem, nezinu, mazbērniem, bērniem. un atkal jau gribēja turpināt ar "kā tad iet"

noņurdēju labi un nonšalanti devos tālāk.

a ko man bija darīt. nu, es nevaru tos smalltalkus, tāpēc es vienmēr izvairos no paziņām uz ielas, jo man tas šķiet tik bezjēdzīgi.

jā, kādreiz mūs kas saistīja, bet tagad es esmu ultra introverts dīvainis, man nav ne mazākās vēlēšanās parunāties parunāšanās pēc, pat, ja tas no malas izskatās nepieklājīgi, man savu resursu ir tik, cik ir, un es tos netaisos izsēt vējā.

šis ir nedaudz tāds sensitīvs topiks, jo gadu gaitā man soctīklos ir gadījies saņemt no izbijušiem studiju biedriem or smth, kas grib atjaunot kontaktu. es esmu vnk noignorējusi. a ko man rakstīt - it's not you, it's me?
lai gan tas nav tiesa, it most probably is party you, jo, ja nu man liktos ļoti interesanti, gan jau es sagrabinātu kādu resursiņu.

bet es tiešām, tiešām necilvēkoju. Ciba neskaitās, tviteris arī nē.

man ir mana bestfriend, kas nedzīvo LV, līdz ar to reizēm parunājam whatsapā, mana trenere, ar kuru sūtām memes un parunājam par suņiem/sportu, un draudzene, kas ir suņos UN putnos.

ja neskaita vēl pāris putnu grupas čatus un 1 suņu grupas čatu, es neko nekomunicēju.

ok, mammai aizsūtu kādu daily bildi ar astaiņim un vēl ir significant other, bet tas nudien viss.

es jau varētu teikt, ka pie vainas pretīgais ofiss, bet tā tas ir gadiem, arī pirms ofisa.

un es esmu absolūti apmierināta, bet reizēm man ir sajūta, ka jātaisnojas.

March 18th, 2024

vēl par arsa praksēm,

Add to Memories Tell A Friend
dzimumzīmi nolāzerējis, ārsts iedeva lapiņu ar to, kas jāsmērē virsū. Tā kā neatceros, ko iepriekš ziedu, līksmi paņēmu un devos uz aptieku lejā.

kaut kāda štrunta 5gramu tūbiņa pa 29 eur, karl, 29 eur!!!

un pēc nedēļas lietošanas varu, roku uz sirds liekot, apgalvot, ka ņefiga tur nav nekādas inovatīvas tehnoloģijas, nav tur nekā labāka kā tajā parastajā 4x lētakajā caurspīdīgajā gelā, kam nosaukuma neatminos, vnk kārtējais latviešu superfarma, kas samaksājis dakterim

March 6th, 2024

Add to Memories Tell A Friend
Interesanta prakse arsā - biju uz 1 minūtes vizīti pie dermatologa (55eur), kuras laikā mani pierakstīja uz nākamo nedēļu noņemt dzimumzīmi.
Vnk kāpēc to nevarēja izdarīt atlikušajās 25 minūtēs?? (mani iesauca iekšā ātrāk)t

Īslande

Add to Memories Tell A Friend
es zinu, ka vairāki no jums ir bijuši, bet neatceros kuri un neatceros kad, nezinu, kur meklēt, lūdzu iemetiet ar linkiem, ja nav grūt'!

February 1st, 2024

Add to Memories Tell A Friend
šodien Berlīnes lidostā drošībniekiem streiks un atcelti visi reisi.
nespēju nopriecāties, kā man paveicās, ka biju nopirkusi biļetes mājup vakar vakarā nevis šodien. bail iedomāties, kādas šausmas tur šobrīd valda.

January 18th, 2024

Add to Memories Tell A Friend
7:00 pienāca sms, ka Omnivā ievietota paciņa. Sapīku, ka acu krēmam šajos mīnusos nevajadzētu stāvēt ārā, nolēmu tomēr to līkumu, ejot uz darbu, izveikt.

LABI tomēr, ka iedomājos paskatīties, ka sms ir bez norādes par sūtītāju, vēl labāk, ka atcerējos, ka esmu arī pasūtītījusi 20kg saulespuķu sēkliņas putniem no Gemosa un kaut kur dziļi viņu www atradu sūtījuma nr.

January 16th, 2024

Add to Memories Tell A Friend
Man sākas trauksme no tā, cik pārbāzts ir gym.
Kad viņi pazudīs?

December 9th, 2023

HALP, BJŪTĪ

Add to Memories Tell A Friend
is tragic.

gadus piecus lietoju Darphin Intral toner. (lai neizklausītos pārāk fancy, kokoncentrā uz atlaidēm varēja dabūt 500ml pudeli ap 30 eur un viņa iet čut ne pusgadu)

manai psihajai ādai, kurai reizēm nevar vispār saprast, kas nepatīk, šis bija ultimate solution - nomierinošs, pret sarkanajiem pleķiem palīdzošs

bet tagad viņi ir nomainījuši formulu (pielikuši micelāro un tagad ir toner+cleanser) un man vajag aizstājēju.

Varbūt kādai ir, ko ieteikt? nevis tādu nikno kā, piem, Ordinary salicilcleanser, bet kaut ko maigu, baltu, pūkainu, kas pēc mazgāšanas iemitrina un nomierina ādu pirms krēma.

(man vēl ir 1/5 pēdējā pudelē, vēl ir laiks)

December 8th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
sēžu, strādāju (mājās), pēkšņi dzirdu tādu jocīgu, bet diezgan nepārprotamu skaņu - skrienu lejā un redzu, kā kaķis sēž suņa būrī un laiž rīta čuru.

pirms 2 nedēļām viņš sačurāja virtuves tepiķi, to es izmetu, bet mājā turpināja smirdēt, lokalizēju līdz būrim un izmazgāju visus paklājiņus (tagad uz ziemu tur ir dubultā kārtā, jo no grīdas nāk vēsums, bet borderkollijs pārsvaŗā guļ būrī (jo viņam visi riebjas))
tātad, es toreiz padomāju, ka suns ir izvārtījies tai virtuves paklājā un tāpēc būrī smird, bet tagad sāku domāt, ka kaķis tur jau vienreiz palaidis.

un ko man tagad iesākt. gaidīt, kad piečurās vēl kādu istabas paklāju? dīvānu? suņu dīvānu? spilvenus?

vai viņam vnk iet ciet jeb viņš atkal jūtas slikti? bet kā nejūtīsies slikti jau 2,5 gadus ar audzēju.

Frīda arī spēlē man uz nerviem. Gandrīz kurla, pusakla, ietiepīga kā ēzelis. Kopš eju uz darbu jau 2x uztaisījusi eksplozīvo caureju istabā.

tas ir mans stress? viņas vecums? vācu aitai 13,5 gadi ir šausmīgi daudz pat nerunājot par visām viņas kaitēm.

November 20th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
tātad, kā man iet, rezumējoši šis vīkends ļoti uzskatāmi parāda:

bija puslīdz ok, tad bija slikti, šodien pavisam slikti, bet uz vakaru palika labāk, aizgāju uz gym, atbraucu tagad mājās, nolēmu, ka derētu relaksējoša vanna.

bet es ļoti sen neesmu gājusi vannā, JO MAN IR BOILERIS, kurš knapi piepilda vannu, so, tas ir dārgs prieks, pie kam šobrīd boileris nesildās no apkures katla, because why not

un, tadā, es neaizgriežu līdz galam to figņu, kas aiztaisa vannas caurumu ciet, atnāku pēc 5 min, nošausminos, kāda dura un pagriežu līdz galam.

atnāku vēl pēc dažām minūtēm, lai secinātu, ka esmu nevis aiztaisījusi ciet, bet atgriezusi līdz galam vaļā un vannā ūdens līdz potītēm, bet boileris tukšs.

krīt lustra.

esmu bezgala relaksēta.

November 9th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
I don't know who needs to hear this, bet Ordinary ir Slowvember ar 23% atlaidi visam, tai skaitā skropstu serumam ir duo sets par amazingly cenu

iesaku visām, kam kādreiz ir bijušas skropstas, bet tad noticis vecums. Strādā bezgala labāk nekā Madaras.

štrunts ar citiem cilvēkiem, bet pat bff paprasīja, kāpēc man acis uzkrāsotas

September 19th, 2023

Ausu apdeits

Add to Memories Tell A Friend
55 eur 5 min un sēra korķis ārā

May 23rd, 2023

Add to Memories Tell A Friend
Viens no single life mīnusiem - kā lai iesmērē muguru ar pretsaules krēmu? :(

May 17th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
dienas pirmajā pusē nodarbojos ar mājas uzkopšanu un sačakarēju atkal savu plecu ar nolāpīto atdures sindromu.
cita starpā arī gultasveļu izmazgāju, nu, kā lai es tagad saklāju gultu, ja man labā roka ir praktiski nelietojama :(

Add to Memories Tell A Friend
es: airbnb dzīvokļa fotogrāfijās ielieku bildes no kāpņu telpas, mājas fasādi
kaut kāds korejietis or smth: i can't stay here, it is all too shabby.

/tas ir Alūksnē.

May 10th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
protams, ka pie visa komplektā arī mioma iztiepusies uz 3,5cm un daktere grib mani redzēt pēc pusgada. mana vecuma sievietēm ņemot vnk ārā dzemdi un nečakarējoties ar tādu miomas izkasīšanu.

nav jau tā, ka man viņu baigi vajagm, bet tomēr

UPD

Paldies visām par ieteikumiem, man jau vēl negriež, tikai jānāk pēc pusgada nevis gada kā parasti atrādīt. datkere kā profesionāle man liekas uzticama,btw rēķins par vizīti ir 174 eur. es hujeju, pardon mon francais.

May 8th, 2023

Add to Memories Tell A Friend
pēdējos pāris mēnešos esmu uzēdusi 5 kg, bet apjoma ziņā liekas, ka vēl vairāk. viss riebjas.

April 23rd, 2023

Add to Memories Tell A Friend
es saprotu, ka, tiekot pāri aizspriedumiem un tā, iespējams atrast meistarus getapro.
bet man te ir tik daudz self made risinājumu, ka bail saukt. piemēram, šodien nomocījos ar dārza laistīšanu. Vīrs tur ietaisījis kaut kādu starpaku, kurā jāsavieno trubas, es droši vien neesmu klausījusies, kad viņš stāstīja, kāpēc tā, bet nu, tur kaut kas nerullē un tā starpmuca applūst un dārza šļūtenē nav normāls spiediens.
un tādā garā
dārza wc viens dēlis nokritis, bet akumulatora skrūvgrieznis ir pie vīra.
man laikam jānopērk kāds lētais džaspers, Džims teica, ka strādājot.
apkures katls vnk dzīvo pats savu dzīvi.

grūti būt stiprai un neatkarīgai sievietei.

need i say korgijs saēdies kaut kādus sūdus un otro dienu mums te ir gāzes kamera ar occasional vēmieniem.
Powered by Sviesta Ciba