rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

December 1st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
melīgais melnais asfalts
slapjie smalkvilnas svārciņi

šonakt sapnī gribējām pārcelties uz amuriku, ziemas sezonā, bet manās rokās bija nonākusi pasaules karte no nākotes, skatoties uz Eirāziju, bija tikai Krievija un tur,kur Eiropa,tur bija tuksnesis (jeb nogrimis jūrā, nevarēja no tās kartes saprast da galam)

November 30th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
māte ar vīru spēlē šahu
es spēlēju mēnesnīcas sonāti
fonā krāc suns un skan dažādi vārdi par zirgu
tagad rauj pirkstus krampī, mazrociņiem jāspēlē klimpiņpolka

November 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
tā jocīgā sajūta,kad zvana kurjers un saka,ka tev paciņa, bet tu neesi mājās un sarunā piegādi uz rītdienu, bet nespēj nekādi izdomāt,ko esi pasutījis,jo taču neko neesi un jau sāc sapņot par slepenu pielūdzēju,kas sūta rafaello,piemēram, bet tad tevi apzilina doma,ka pirms 3 dienām izlasīji ēpastu, kurā kāds japānis raksta,ka izsūtījis tavu plakātu un,ka "Please wait a while it arrive"
jomajo,ko lai saka, man likās,ka 25eiro piegāde bija visnotaļ ok tādam pasaules galam kā Osaka, tagad man bail,ka mans skaistais kosuke ajiro posteris nāk salocīts origami,ka šitadā tempā :/

November 16th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
tā kā dzīve tāpat ir sūds un mēs visi nomirsim, spīdzinu sevi dienišķi ar kontrastdušu. ļoti nepatīkami.
efektu uz psihi nemanu, bet ar vieglu interesi gaidu,vai būs kāds efekts uz līķa asinsspiedienu, avoti sola

avoti gan arī sola,ka noies celulīts un degs tauki,kamēr kautkādi nopietnāki pētījumi vairāk vai mazāk noliedz dajebkādus bonusus,tai skaitā muskuļu ātrāku atgūšanos pēc slodzēm,neba tas man būtu aktuāli

tadnu sanāk,ka prosta slīkgstu mazohismā un izklaidējos ar variācijām par Šarko dušu,ko vismaz no Muntes atceros,kā histērisku dāmīšu dakteri bērziņu

p.s. starp citu, Stradiņu mājas lapā saka,ka šarko duša izvada toksīnus!

November 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
nomainīju A/D, domas par cepeškrāsns durvīm nedaudz attālinājušās, komunikācijas spējas nepalielinās, turpina sadusmot teksti, norādot uz funkcionēšanas brīžiem, "bet reka tev tak viss ir labi"

November 2nd, 2016

elpošanas vingrinājumi, karma un citi sūdi

Add to Memories Tell A Friend
es pieļauju,ka viena no lietām,kas man šajā dzīvē ir jāiemācās, ir spēt absolūti mierīgi uztvert frāzi " man neienāca prātā"
galu galā, pieļauju,ka visus tos,kas man to saka, arīdzan reāli besī tas,ka es mūždien norādu uz visu to,ko viņi neiedomājās iedomāties.
betnu, srsly, tas ir tik elementāri, vatson

October 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
paldies draudziņi, jūsu atsauksmes ir tik aizrautīgas,ka nopirku biļetes uz pērgintu.
nezinu,kas mani dīdija paskatīties,bet vispār interesanti - martā tās pašas vietas maksā 20 eiro insted 30,ko samaksāju par febrāri.
ganjau ķer tādus kā es,kas grib apvienot patīkamo ar lietderīgo,tobiš mākslu ar ziemassvētku dāvanām

October 25th, 2016

meitenīšu lietiņiņiņas

Add to Memories Tell A Friend
gribu pibilst savus piecus centus sen atdzisušai putrai par Dzintaru

kautkā radās sajūta,ka nievīgos komentārus raksta tie,kas lielākoties pat nav pamēģinājuši
jā, veikali un www ir briesmīgi, jā, iepakojumi šausmīgi (piemēram, vienam no viņu dārgākajiem acu krēmiem Real Dream nogājuši visi uzraksti no tūbiņas,kas nav pat pusē)

es pieņemu,ka ir cilvēki,kas var smērēt uz sejas viskautko, tad var izvēlēties arī pēc dizaina.
bet, jeibogu,man ir cimperlīga āda, un viss,ko esmu līdz šim pamēģinājusi ir " bez sekām" (piemēram,no Lierac un Vichy sekas bija plankumu veidā)

un BB krēms vabše šķiet kā radīts manai sejai, vispār nav manāms un ne reizi nav bijuši sausās ādas plankumi (trīsreiz nospļaujos pār plecu,ka nepiesauc)


p.s. par šampūniem nezinu, dušas želeja neizsauca nekādas emocijas, ķermeņa eļļa ok,bet nasing spešl, dekoratīvo/smaržas neesmu mēģinājusi

respektīvi,man būs ļoti žēl,ja viņus aizklapēs,jo atklāju visu šito tikai šovasar

October 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
uz gada nesmēķēšanas jubileju rumpis izdomājis mani aplaimot ar vēl izteiktājām ožas , kas tās ir, kārpiņas ne, spalvas laikam aŗī ne.. hmm. nu,vārdaskot, visa pasaule smird vēl baisāk
no rītiem rajona skaideņu un citu sūdu dūmi kāpj no skursteņiem ar vienu vienīgu mērķi- mani nosmacēt.
katram auto izpūtējs smird savadāk un smēķētāji un pārsmaržojušās dāmītes izaicina ne pa jokam.

bet es skatos no pozitīvās puses, man nav jābrauc ar sabtransportu.

October 22nd, 2016

pasaule ir bēdu leja

Add to Memories Tell A Friend
rīts. kafija gatava. meklēju savu krūzi.
nav.
žāvētājā nav, plauktā nav. izlietnē nav. nevienā istabā nav, priekšnamā nav, otrajā stāvā nav. sāku domāt - neesmu dzērusi mājās kafiju kopš pirms Itālijas brauciena, dārzā značit nebūs.
pārmeklēju visu vēlreiz. jau rit piecpadsmitā minūte izmisuma.
zvanu vīram, brēcu- kur mana krūze. saka,ka neesot neko izdarījis, viegli šaubos, bet izklausās,ka nemelo.
zvanu mātei, saucu "linča tiesa, nav neviena cita,ko vainot!" ar domu,ka viņa pateiks "oi,ielēju/iebēru tur kautko,noliku tur un tur"
bet mana sirds salūst sīkās druskās - māte saka, jā, uz flīzēm nokrita un čušs. aizmirsu tev pateikt.
normāli cilvēki noteikti,ka neraud, kad saplīst kafijas krūze, bet kā man tagad būt, mēs bijām kopā tik sen, gadus padsmit. mana krūze, kuru neviens cits neņēma, no kuras un tikai dzēru kafiju. kā vispār lai atrod citu vietā?

R.I.P )

October 18th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
sadzēros upeņu sulu un saēdos kāpostus, līdz atcerējos,ka neesot takš nekādas jēgas no C vitamīna rīšanas pie saaukstēšānās, vai kas jau tā par huiņu man atkal uzmākusies ar savu temperatūru, aklimatizācija,ibio

katrā ziņā mana gremošanas sistēma galīgi nesaprot šādu pēkšņu diētu kruasāns+sviests+džems+siers+šķinķis vietā.

šis laikam bija pirmais ceļojums,kad kunģis viskauko nesaprata arī esot tur, pie kam ne tikai man,bet arī vīram. nu,ok,viņš ēda tunča pieņus.

visādi citādi, brauciet uz sicīliju, bet brauciet prātīgi, tās pilsētas ir tik neglītas un tūristu pilnas pat oktobrī, brauciet uz dabas parku, kāpiet pa kalnu takām un džumījiet starp klintīm.
tas ir,ja jums ir tāda nelaimīte kā man,ka nespējat nosēdēt mierā nogulēt bīčā.

nē,nopietni, kā jūs atvaļinājumā atspringstiet?
ok, kā jūs vabše atslābinieties? man nav miera, jo ir tik daudz nepadarīti darbi, nemitīgi jāskrien un jādara un ja nedari,tad jūties vainīgs un slikti, untadnu atvaļinājumā arī nav miera. pļažā es varēju izturēt 2 stundas un arī tikai tāpēc,ka peldēju un riju kruasānus.
un pēdējās dienas man bija depresija, jo jābrauc uz leduszemi bez kalniem,saules un jūras, jāiet uz darbu un jādzen nost uzkruasānētie kilogrami.

October 7th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
rainers uzdeva visādus jautājumus,tai skaitā, kur man patīk sēdēt, uz ko līksmi atbildēju "pie loga!" un tad viņš mani iečekoja vietā " E "

October 3rd, 2016

mode-šmode

Add to Memories Tell A Friend
jūs te cosojat, cosojat, es pat iemetu aci internetā un padomāju,jā,rekā tīri glīti, mož jānomēģina, bet tākā centrā es praktiski negados un atmiņa vāja, pati par to biju aizmirsusi, bet na dņah, vajadzēja nosist stundu Salaspils tuvumā,ietrāpījos tur humpalās, atradu Cos maiciņu, nuneko, krāsa manējā un fasons tīkams, nolēmu pastīties,kā mums saskan...
nēnuvaiziniet, ja uz kautkā ir rakstīts mazgāt vešenē 30 grādos es sagaidu,ka es to iemetu vešenē, 30 grādos, izvelku un pakaru un miers.
nevis izvelku kautko,kas itkā bijis mostly kokvilna,bet sarāvies kā tāda vilnas zeķe ietinusies palagā un izvārīta 80 grādos.
mēģināju staipīt. ne sūda.
atradu iekšiņā piezīmi gludināt pēc izmazgāšanas , nolamājos pavisam rupji,bet paņēmu gludekli,jo manī pamodās spīts.
sūda spīts, labāk būtu gulējusi, šitāda ņemtne man pēdējoreiz bija ar tautastērpa blūzi.
pusstundu, Karl, PUSSTUNDU es tur ņēmos.
es nezinu,uz kādu pere-pasākumu man tagad to lupatu vilkt pirms SAGRIEZT UN SADZEDZINĀT!!!!!!111

p.s. bet es te tagad domāju,ka kautkas nav ar to krāsu. šitādas krāsas ikurāt es sarāvināju un neatgludināju smalkvilnas svārkus un kautkāda vilnas jaciņu. lai gan šim izstradājumam nekas nebija sarāvies, viņu vnk tiešām bija jāgludina,lai tas atgūtu sākotnējo formu un izmēru.
kurš normāls cilvēks kam tādam var veltīt laiku,es jums prasu? jā,man ir abas rokas kreisās un tās pašas no pakaļas,kad nonākam pie gludināšānas, bet nu kamõn

September 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
vienmer esmu zinajusi,ka lieliski izguljos bezpersoniskos radisonos, bet,izraadaas,ka keypoints perfektam miegam ir hilarija un tramps pirms ieshanas guleet un vetra aiz atvetra loga
tiik ideaali neatceros,kad pedejoreiz guleeju

un viensiicaa nomainiijies hvz kas,bet brokastis ir lieliskas, es neesmu nekaads smuutijotaajs vabshe, bet te bija tiiik kolosaals smuutijs

September 26th, 2016

tfu-tu

Add to Memories Tell A Friend
nāk rudentiņis, beidzot atcerējos iemest gūglē jautājumu par somas oderes remontu. vienīgais saprotamais puslīdz rezultāts,kas izleca, ir meistara sergeja mājaslapa!!! kurā par jaunas oderes iešūšanu prasa no 35 eiro.
es esmu šokā , patiesi. lai cik mīļa man tā soma nebūtu, būsim godīgi, esmu tur iztecinājusi ne vien tinti,bet arī tomātus un tamlīdzīgi, kā rezultātā tā tikuntā izskatās ne pārāk reprezentatīvi. un oderi par 35 eiro. cilvēki mīļie!!!

September 22nd, 2016

liela tanta,bet baidās no spokiem

Add to Memories Tell A Friend
tas ir kautkāds absurds, cik viegli manas smadzenes pakļaujas visādām gākas baismām.

šonakt viņas nolēma apspēlēt neseno džima ierakstu. sapnī redzēju,ka sēžu tumšā istabā un vārā loga atspīdumā iezīmējas bērna stāvs ar tādu jocīgu seju. un man ir bail,es gribu kliegt, bet nevaru, galvā skan dažādie ieteikumi nebaidīties un runāt ar to spoku, bet skaņa nenāk pār lūpām, un tas stāvs man tuvojas,kā to rāda šausmu filmās (da labi,es nevienu īstu šausmu filmu neesmu redzējusi,man ir bail no parastiem trilleriem)

pamodos ar no mutes ārā lecošu sirdi

tādas baidīšanās ir kopš pašas bērnības. pēc tam,kad redzēju Pērtiķu planētu, es gandrīz gadu baidījos (like,kas tur vispār ir briesmīgs,jūs teiksiet, bet tā bija

izskatās,ka no šitā nekad nepieaugšu.

September 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Metos cīņā ar vīrusu brokastu biezpienmaizei iegriežot daiviņu ķiploka.
nezinu,kā tiem baciļiem, bet man ir slikti ne vien kunģim, bet arī morāli,jo nespēju izturēt,kā smirdu.
apēdu milzu bļodu ar putukrējumu, jo galvā sēž mīts,ka piena produkti noņem ķiploka smaku, bet tas javna nestrādā.

September 14th, 2016

nolāpīc

Add to Memories Tell A Friend
es jau te jums čīkstēju par saviem ceļiem, neko neizdarīju, brīžiem viņi atstājās, brīžiem pasmēreju visādus voltarēnus itd, betvot, vīkendā biju igaunijās, daudz sanāca mašīnā sēdēt, teltī bija auksti, un pirmdien ceļi sāpēja kautkā savādāk, un,maitas, turpina, voltarēnam vainu pieradums vai kas, bet nepalīdz

saņēmos,piezvanīju uz traumām, kur uz mani sabrēca,ka mīļais cilvēk,kam jums maksāt 35 eiro,ja nav nekādu izmeklējumu, da i pieraksts pēc 2 ned ātrākais

māte varētu nākamnedēļ uz teātri braucot atvest nosūtījumus no ģĀ, bet man SĀP ta tagad
dīvaini,ka minoties pat diezko ne, bet sēžot i ejot, vislaik sāpēja kautkur iekšā,bet tagad sajūta,ka sāp zem tauku kunkuļa,kas virs ceļa

September 7th, 2016

kārklu vācieši nolāpītie

Add to Memories Tell A Friend
dzeriet taču savus mokačinus, frapučinus,makjatus, lates,šmates un visu pārējo, bet nu taču dieva dēļ, esiet spējīgi iedot vidusmēra latvietim Normālu Kafiju!!!!

nē,es negribu espresso,man vaig pilnu krūzi un es netaisos maksāt 9 eiro par to,lai man vienā kŗūzē ielaiž 3 espresso.
un es negribu amerikano. es gribu normālu, rūgtu, stipru kafiju ne mazāk par 150ml tilpumā bez pieniem,cukuriem un pasargdiersvēlkaukādiem sīrupiem
jā,es saprotu,ka visā pasaulē taisa visādas kafijas,bet mēs esam Latvijā, un šeit dzer stipru kafiju lielā izmērā.

ziniet,ko tie idioti man iedeva,kad es teicu,ka gribu normālu, stipru kafiju ? "mums ir arī filtra kafija, 2 eiro"
es vēl nekad nebiju dzērusi tādu sūdu par 2 eiro. tobiš,es to nedzēru. jo garšoja pēc skābām kafijas čurām.

neejiet uz kafe Tilts kuldīgā.
arī pavārs garšīgu ēdienu laikam ir redzējis tikai bildēs, kas ir pērļu grūbas īsti nesaprot un pilnīgi visam ber virsū kaltētus tomātus un olīves.
laikam tāpēc man tā kafija būs bijusi skāba - arī tur tie kaltētie tomāti bija iebāzti, filtrā.

August 31st, 2016

toļko veļikij belij čelovek....

Add to Memories Tell A Friend
variet trīsreiz minēt - vai es atkal uzkāpu uz ceļojumā braukšanas grābekļa?
jā,pareizi,sēdies, pieci.

bet šitas gan bij pirmoreiz - kamēr man aizgāja,ka most probably nevaru samaksāt ar karti dēļ kautkādiem tiem drošiem pirkumiem internetā, kamēr aizskatīju naudu uz peipalu, cena bija pacēlusies. un man bija jāskaita vēlreiz , haha, neciešamais rainers
Powered by Sviesta Ciba