rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

October 22nd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
publika prasa par tiem matiem. kā jau maņakāls socjopāts, bildi savu nelikšu, a interneti neko gluži tādu nepiedāvā.
teorētiski tas varētu būt bijis domāts kas šitāds, bet man pašai vairāk škietās,ka es izskatos pēc edvarda šķērroča, jo - būsim reāli, tā kā tai bildē, neviens apkārt nestaigā, toties staigā vēji,kas visu sapūš hvzkur. pagaidām neesmu sapratusi,ko ar to visu iesākt, tobiš,vienīgā ideja ir apgriezt vēl.

vīrs taktiski teica,ka vismaz pakausis izskatoties seksīgs.
bērns līksmi paziņoja,ka es tagad varēšu nopirkt parūku.
pagaidām vairāk neviens nav redzējis.

October 21st, 2014

Add to Memories Tell A Friend
šodien bija bail nākt mājās.
jo es pavisam nogriezu matus.
taču vīrs mani ne nosita, ne izmeta no mājas. tomēr es īsti nezinu, kur ar tiem, pareizāk - bez tiem - matiem likties.

taču vismaz uz brīdi, friziera krēslā, man bija sajūta,ka es kontrolēju situāciju. varbūt labi,ka es nekontrolēju vairāk situācijas.

un.man telefonā gļuko gps. endomondo man stāsta,ka šodien stundas ar kapeikām laikā nogāju 4 km, hellou, ja es eju apmēram 8 km/h? nomērīju zl kartē, pa kapiem vien 4km sanāca, kur vēl ap vidu.
man vajag jaunu, normālu telefonu, kas cita starpā nenomirst pastaigas beigās.
es ļoti mēģinu ar sevi sarunāt,ka sākot strādāt, man ir jāiet staigāt ar suni no rītiem. es nezinu,kas man no tā sanāks, jo doma vien,ka jāceļās no rīta ar modinātāju, iedveš šausmas. bet es ļoti mīlu savu suni un viņa veselības stāvoklī būtu ļoti svarīgi tās pastaigas no rītiem.

vispār man viss turpina riebties, tāpēc es arī nogriezu tos matus, jo man viss riebjas, remonts, dzīve, remonts, vīrs, remonts, pagaidu dzīvoklis, remonts, celtnieki, remonts, mitrums abās mājās, remonts,smirdīgās,neizžuvušās drēbes, remonts, dzīve, remonts....

October 15th, 2014

šīšnedēļas h**ņas

Add to Memories Tell A Friend
1) bija vanna un nav vannas. tas izkristalizējās,kad uz mani ilgi kliedza meistars, kurš nepārtaisīšot kanalizācijas trubas,kas jau ir aizšūtas.

2) bija kindle un nav kindles. ekrāns iekšējais safrakčerizējies. interneti saka,kavar labot,pasūtot repeleismentu, bet man pagaidām nav laika pētīt.

3) bija amoralles pelēkie legingi un izbija, traušoties pa redeļu kāpnēm uz otro stāvu

4) bija vīzija par flīzēm un izbija. jo tas paraugs,kas stāv reatonā, pēc 1.5 mēnešiem piegādātajās kastēs ir ~12%no 10 dažādiem motīviem. jāflīzē piektdien, neko jau vairs neizmainīs, bet rūgtums ta paliek
ja vēl neskaita to,ka Mr.Pirmā ģimnāzija un Ms.Lieliski-rēķinu-galvā nolohojušies apmēros. bet nu, piepirku 5x lētāk Depo kvadrātiņu un,kā smejies, nav dižas starpības ar manām smukajām flīzēm... jo smukās neviens nepiegādāja.

5) bija salds miegs un izbija. nez, vai no tā,ka jāiet darbā,vai no ģeometriskā progresijā augošā remonta stresa - bet naktīs atkal sākas bezmiegi.

6) bija nauda un izbija. šodien nejauši iepirkos. bikses,svārki,veļa vēl neko,bet kāpēc es pakļāvos kapeikpi**ja gēnam un,Drogās pēc cigaretēm iegājusi, uz akciju nopirku 2 buržuā ēnu komplektus un lūpu krāsu - to es nesaprotu, jo tās ēnas ir galīgs sūds, ko es nespēju uzmālēt , un lūpukrāsa ir pavisam citā tonī,kā man likās, tobiš, man likās,ka tas ir spīdums ( jo kurš gan lasa etiķetes)

October 14th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Čiekurkalna flešmobs - pakakini savu suni pie VID.

October 13th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
vīrs ar suni gultā skatās kaukādu futbōlu vai citu bōlu un kauko čubinās un bubinās vislaik.

aizgāju, bargā balsī paprasīju sunim "KURŠ tev ir saimnieks???"
suns sakautrējās, sajutās vainīgs un tagad nes man bunbiņu, sak, pildi savu saimnieka pienākumu...

October 11th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
vakar redzēju unpija bikšturus. uz ielas.
nezinu,vai tas bija modes blogera lepnums vai mans šarms, bet viš izģērbās līdz bikšturiem pie pirmā pieprasījuma.

vispār šausmīgi dīvaini, es esmu pieradusi staigāt pa ielām nekad nevienu paziņu nesastopot, vēl arvien nevaru atgūtiesno šoka.

October 9th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
visu šo dienu mēs meklējām apmetumus, tapetes un krāsas.
ko domājies, mēs kauko atradām? ņe figu.

man ir iestājusies stadija,kad viss riebjas.

un fakts,ka es aizeju darbos,pirms remonts ir beidzies, optimismu nevairo.

Add to Memories Tell A Friend
ja es dzīvotu amerikās, tad šodien iesūdzētu tiesā hespurkerus, jo ienākot tur no slapjas ielas, paslīdēju uz flīzēm un līdaciņā nolikos uz acīm.
tagad man ir zilums uz ceļgala un delnas,tos vismaz es apzinos, nezinu par citiem, bet noteikti,ka saškiebu vēl šo to.

protams, labā ziņa ir tā,ka tas notika nākot iekšā, nevis ejot ārā ar divām kafijām.

p.s. es nezināju,ka hesītī ir tik čuraina kafija, nebūtu turp nemaz gājusi.

October 5th, 2014

aiaiai

Add to Memories Tell A Friend
es sāku nervozēt.
tomēr,tomēr,mana pieredze ar darba intervijām ir tik knapa.
bez tam,man nav skaidrs,ko vilkt mugurās, man jau tā nav nopietnu ofisa apģērbu, bet tagadiņ,kad mans skapis ir iemūrēts un ir tikai vasaras/darba pļandraki, ir pagalam čābīgi....

October 4th, 2014

traka nedēļa

Add to Memories Tell A Friend
1dien krāsoju šķūni
2dien pabeidzu krāsot šķūni par spīti sāpošiem dažādiem muskuļiem un mugurām, aizbraucu uz kora mēģi (150km), kurš beidzās, jo dirģ bērns bija jāved uz slimnīcu
3dien mums ar māti bija visādas darīšanas, kā rezultātā notestējām ceļu no Ļaudonas uz Mārcienu - ļ. rekomendēju- augšā-lejā-palabi-pakreisi ātri un ļoti šauri, māte benķī ķiķināja. bettad vēl izmēģinājām arī ceļu no Sauleskalna uz Jēkapili, tad es braucu uz Riiu, no kurienes vakarā startēju uz Poliju
4dienu pavadīju ikejās
5dien 6 norīta iegrimu savā gultā, no kuras,promska,izcēla cilvēki,kam nezkāpēc jāzvana, tad apflīzējumeistarus un devos atkal pēc suņa tos sasodītos 150km
6dien no rīta tesos uz rīgu uz kursiem, novēlēju un secināju,ka Baznīcas ielas fazendā pavārs ģirts ne sūda nemāk gatavot
rīt tikai tik,cik sunim treniņš un pēc tam kautvai ūdensplūdi

jo.

jo pirmdien man ir darba intervija. manā mūžā - sestā. jo man ir bijušas piecas darba vietas. pēdējā intervējos pirms 6.5 gadiem.
vīrs kauko šķobās un saka,ka man vēl darbu nevajag. es jau neko, bet šitas bajgi tuvu mājām. ar to pašu "neko" šākātā esmu viegli nervoza.

sludeklis, internettests un vēstule bija ingliš. a es ingliš ņe perle fūr jahren pas. vienā no tiem pie-uz-no-mātes pārbraucieniem mēģināju izvest tādu kā monologu, bet suns tā no bagāžņieka skatījās, ka sakautrējos.

October 3rd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
pirmo reizi biju ikejā.
pēc pusotras stundas mani pārņēma šausmas par to,cik daudz Visa Kā Tur Ir.

ja es būtu viņiem ekspozīciju kārtošanas daļā, tad uztaisītu vienu Normālu Pārbāztu Skapi, lai tu cilvēks kauko saproti, jo tie skapji ar 3 džempīšiem un 5 krekliem nedod nekādu izpratni,kas notiks,kad sabāzīšu visas savas parpalas un kārtējo reizi sapratīšu,ka vīra drēbēm vietas nav.

toties izvēlējos dīvānus.

atpakaļceļā mums pārsprāga riepa, un man ļoti sāp viens dibens

September 30th, 2014

pff

Add to Memories Tell A Friend
kad jūlija sākumā atdevu kaķi mātei 'uz remonta laiku' galīgi nebiju spējīga iedomāties,ka oktobra sākumā vēl nekas neliecinās par kaķa atgriešanos mājās.

vot skatos te tagad uz to bumbu uz kājiņām un domāju - KĀ es viņu atkal pieradināšu pie disciplīnas. vēl jau uz manu ĒUU!!! reaģē, bet nu izlaists ir līdz pēdējam - staigā pa galdu, grauž grāmatām stūrus, kož segā, lec kājās, utt utjp.

man liekas,ka māte to dara specjāli, lai es to lopu beigu beigās neņemtu prom - jo tas jau vairs nebūs idejālākais kaķis pasaulē.

vispār jau no vienas puses man būtu prieks,ka mātei ir kāds,ar ko vakaros parunāties, bet tomēr - tas ir MANS kaķis. un man vajag kaķi jebkurā gadījumā, tīri praktiski žurcisku apsvērumu dēļ, un ņemt ATKAL jaunu kaķi būtu ... sviestaini. ehhh..... bet varu iedomāties,kā šķīdīs asaras,kad es to bumbuli vedīšu prom....

p.s. lūk,viņš atkal izpildīja performanci - noraut peli no datorgaldiņa. māte par tādiem jociņiem tikai priecājas, johaidī..

September 29th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
es gribu,lai ātrāk ir garām vēlēšanas
tas mani padara tik šausmīgi nervozu, nemitīgi galvā kašķējos ar iedomātiem oponentiem par to,ka šušņakovs ir mērglis.

man nav tv, delf-tvnet-apollusus nelasu principā, bet FB ziņu lentā mēdz uzpeldēt ieraksti no ne-gluži-draugiem un tad manī pamostas Tālavas taurētājs. Kurš atkal ir pamodies un nedos šonakt gulēt.........

mēs jau visi esam šausmīgi godīgi....

Add to Memories Tell A Friend
bet
stulbi,ka nav darba, kur izdrukāt materiālus kursiem....

Add to Memories Tell A Friend
es esmu šausmīgi piekususi
lokāli - no šķūņa krāsošanas, globāli - no remonta

un dusmojos uz cibu, kur pēdējās nedēļas laikā ir kaitinoši daudz ieraksti
a) par maziem bērniem (man nepatīk mazi bērni, bet tas ir temats, kur man neceļas izteikties, jo labi zinu,ka frontes katrā pusē šauj neklausoties)
b) par to otru tēmu

un man nav,ko lasīt.

September 26th, 2014

ciršļu pāris

Add to Memories Tell A Friend
trešdien jābrauc uz Poliju

viens cirslis pasi nevar atrast jau vairāk kā mēnesi- man pēdējā atmiņa ir,ka krāmējot mantas, atradu ļoti smukus pases vāciņus un ieliku pasi tajos. kopš tā laika neesmu redzējusi.

otram cirslim,izrādās, pase beidzas pirmdien.

nevar izšķirties,kā darīt labāk - laisties uz labu laimi, jeb iet un izņemt abiem pases paātrinātā kārtībā. stulbākais,ka manēja ta eventuāli atradīsies...

UPD
lai SLAVĒTS LCD - kā vienmēr - vajadzēja tikai paīdēt cibā, un pusstundas rakšanās pa šauru spraugu mēbeļu aizkrāmētajā vecajā guļamistabā - un man atkal ir pase. bonsuā atradu arī 100 eiro :D

Add to Memories Tell A Friend
atnācu uz māju pastrādāt dārzā

jau kamēr atnācu, sāku domāt,ka nebūs.
pirksti zili, deguns tek....

Add to Memories Tell A Friend
sēžu un graužu nagus. nu, grauztu,ja nebūtu nogriezti pavisam īsi. vai ja vispār mācētu grauzt. nagus.

dilemma - pasūtīt durvis no Staļiem vai no mazas firmiņas aiz Jelgavas,kam durvis taisa viens galdnieks.
gateris sola ātrāk gatavu. Staļiem maksā gandrīz 2x dārgāk.
bet tās tomēr ir ārdurvis. koka. ma nav īsti skaidrs,ar ko es riskēju - a ja nu vienu dienu ziemā viss tā piebriedis, ka ne turpneatpakaļ'?

bail,ka pēc tam nesanāk "skopais maksā divreiz" bet... pāri štukai par vienān druvīm arī .... diezgan izsauc skopumu.

dakter, ko man darīt?

September 23rd, 2014

nīkulīgas pārdomas rudenīgā pēcpusdienā

Add to Memories Tell A Friend
kā mēs labi zinām, mēnešreižu sāpīgo dienu (jeb kā es paskaidroju vīram - vienu dienu mēnesī manis nav) es pavadu solpadeīna un 40grādīga alhohola mikslī. nezinu,ko par to domā manas aknas, bet pašai liekas,ka paliek labāk

bet, vot. problēma tajā izrādās - vīrs ir izdzēris visu garšīgo rumu

jautājums uz ieberšanu - vai man pietiek drosmes šādā stāvoklī iet uz vainstoku pēc papildinājuma?
itkā jau viņu pisness dzīvo uz to,ka cilvēki nodzeras,tomēr manī ir kāda puritāņa baile ierasties veikalā štīmī un pirkt vēl.

bet nu spriežot pēc tīri subjektīvā sāpju sliekšņa, šķiet,ka kauna sajūta drīz kapitulēs.

galu galā, tāptās viņas zin,cik vīna es izdzeru. un no labās puses- viņām tik ļoti patīk mans suns,ka nemaz uz mani neskatās.

September 21st, 2014

ka nav pankūkas, ta nav

Add to Memories Tell A Friend
ārpus fakta,ka mans vienīgais kulinārais rīks ir muļķivarka....


samaisīju biezpienu ar olām un secināju,ka mājās nav cukura, jo visu izbēru cidonijās

iemaisījusi masā medu, secināju,ka nav arī miltu - jo nafig ņemt miltus uz dzīvokli, kurā nav plīts

var jau būt,ka no tām eļļā vārītajām pļokām būtu arī kas sanācis, bet par to vēsture klusē, jo mājās atnāca vīrs un vakariņās gribēja... ko citu.
Powered by Sviesta Ciba