rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

February 22nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
dikti gribāāās siltumnīcu, bet nav,kur likt, da i vīrs turpina tiepties par to,ka neglīti

February 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
šodien sagāju mildā un nomazgāju visus pirmā stāva logus un vēl aizkarus.
pati esmu šokā, kasarmani

January 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
#10yearchallenge
2009ajā nomira 2/3 manas tuvākās ģimenes
well, well, watcha bring me 2019?
Ja vien mans cikls nav atkal izdomājis būt 25 dienas (vidēji 2x gadā tā ir), es nezinu, aiz kam man šobrīd tā gribas nomirt.
Vēl man gribas šķirties, jo liekas, ka vīrs ir viens liels iemesls gribēšanai uzlaist gaisā gāzes balonu (labi, to es nezinu kā, lai es un lopi būtu ātri un nesāpīgi izgaisuši)

Es esmu tik ļoti nogurusi no visa. Es gribu mest lietas pa gaisu, lai tās trāpa vīram, tā vietā es sodu suņus. Tas nav godīgi.

Es visu laiku mēģinu atrast salmiņus, pie kā pieķerties, bet

Mātes bf ir tai pašā slimnīcā, kur pirms 10 gadiem tētis. Cits vēzis, bet kulīte tā pati. Man ir tik bail no tā dežavū.

December 8th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vispār jau es zinu,ka izteikta skaidrība par to,ko gribi nopirkt, nozīmē,ka to nevar atrast, bet nu

man likās tik elementārs jautājums - rītasvārks, viņš arī peldmētelis (kurš vispār tik absurdu vārdu izdomājis, kā gan var papeldēt mētelī)

esošais mammai ir gadus 20, pirkts humpalās, valkāts diendienā, nu beidzot sāk izskatīties apšņurcis. es pieļauju,ka noteikti nezinu,kur ir tādi veikali,kas tirgo tik kvalitatīvus apģērbus,kādus mēs tos 20 gadus atpakaļ humpalās pirkām, mums abām ar māti ir vairākas lietas, kas izskatās kā dvēseli velnam pārdevušas

bet nu, tātad peldmētelis; esmu izmeklējusies internetu krustu šķērsu, šodien izskrēju visu alfu, nekā (tas bij tiiik muļķīgi, izdomāt,aizbrauksim uz alfu uz kino un pameklēs to halātu; mūsu burbulī jau neviens nezin,ka alfā ir zsv drudzis)

vajag kokvilnas frotē, visur,protams, ir tikai sintētiskais, mēs sintētiku nemīlam, tie retie,kas atrodas, ir vai nu līdz celim,kas mātei īsti neder, vai balti, kas ir diezgan neriktīga krāsa apģērbam, kurā dzer rīta kafiju, taisās uz pasākumiem, tin ruļļus pēc vannas, utt; es pat samierinātos ar pelēku, lai gan manai mātei,atšķirībā no manis, nešķiet, ka tā ir visčoinākā krāsa, bet tas,ko atradu (Jyskā), izskatījās sliktāk nekā esošais divdesmitgadīgais, kurš ir piesātināti tumši zils, izskatās relatīvi plāns, jo nav ar to lēto uzburbušo plūksnu, kabatas ir elegantas nevis pietrāklētas čības gurnu rajonā...

ciba, varbūt Tu zini, kur meklēt? es nujau esmu ietiepusies, nevar taču būt,ka neeksistē kvalitatīvi, glīti, ne-košās krāsās, bez stulbiem uzšuvumiem ftotē peldmēteļi. Lai gan pat internets uz terry/turkish bathrobe neko jēdzīgu nedod, tikai balts un bēšs un viss izskatās nenormāli biezs...

November 17th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Labvakar, mani sauc mufs, man ir 38 gadi un es kauko pārrēķinājos un tagad pārlaižu nakti lidostā, jānosit vēl 5h; vīrs guļ, bet man nav ērti, ir skaļi ik pa 15 min un pēdējās dienas man bija komandējums, un es neesmu tā pieradusi s karabļa na bal, mani vispār viss,kas nav pēc mana plāna, izsit no līdzsvara, tas, ka hiham uz durvīm pirms 3 dienām bija uzraksts “ dr šodien nepieņem” un viņa man tā ar nav uz sms atbildējusi... karoč atbraukšu no vaļinājuma, meklēšu jaunu hihu, jo pazust no kontakta otro reizi pusgada laikā manam deprim galīgi nav ok

October 29th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vai tā ir,ka mūsdienās cilvēkam ir obligāti jābūt aptelefonētam?

man jau ceturto mēnesi nestrādā zvani un es esmu absolūti apmierināta ar dzīvi, un pat vairs neapsveru tur ko mainīt, bet.

piemēram, ir kautkādas formas, kuras aizpildot tel jānorāda obligāti (reizēm paveicas un var ierakstīt 11111111)

un VID. es neredzu,kur edsā es būtu norādījusi telefonu, neko nevaru ar to izdarīt. pirms mēneša man zvanīja (nu,man zvans pienāk,bet es nevaru pacelt, uz mob nosūtu autoreply, lai sūta sms, bet VID zvana no parastā tel). ieeju EDS- es neesot iesniegusi NĪN apmaksas dokumentus. Nosūtu. Klusums. Pēc pāris nedēļām man pienāk paziņojums, ka izmaiņas un jāpiemaksā pie IIN, jo neesmu iesniegusi doc.
Nosūtu doc vēlreiz gmailā un vēl arī eds.
Pēc nedēļas zvana, es protams, neceļu, jo nu.. arī,kad man tel strādāja, es neceļu, man riebjas telefoni.

Bet izskatās,ka tur pretī ir kāds tik pat spītīgs, jo man vēl arvien stāv tā piemaksa. Un es nesaprotu,ko man tagad. Ja sarakste EDS neskaitās, tad kāpēc tur tāda vispār ir? Vai tiešām man ir pienākums lietot telefonu?

Add to Memories Tell A Friend
kā man nāk miegs. gāju gulēt laicīgi, bet nezinu,kādu retrogrādo marsu dēļ nevarēju aizmigt, domāju visādas sliktas domas un baidījos no visa pēc kārtas, likās jau,ka šas iedzīvošos panikas lēkmē

viens no baidīšanās avotiem ir kaķis, pareizāk sakot, viņa darbības, jo tas, kas guļ,tas negrēko, bet viņš tomēr neguļ visu laiku. tagad,kad laiks ir draņķīgs, viņam ārā diezko daudz iet negribas, bet savu taisnību pierādīt vajag, līdz ar to pagājušonedēļ nolāpītais vīrs atkal neaiztaisīja durvis uz priekšnamu, kas rezultējās kaķa taisnībā iekš manām skriešanas botām un vilnas zēķēm, kas, šķiet, izmazgājās, bet lietussargu, vienu suņu ādas pavadu un vēl šo to vnk izmetu.

šoreiz viņam bija bijis tik ļoti daudz,ko teikt, un es to visu nakts melnumā nepamanīju, rezultātā apavu kumodes kāja ir tā riktīgi piesūkusies, es jau nedēļu tīru ar pretsmaku līdzekļiem un vēdinu, bet tur reāli ož, un, ja ož man, tad kaķim vabše.

un es šausmīgi baidos, ka viņš neizdomā vēl kautkur atzīmēties un tad nu es guļu gultā un mans deguns halucionē.

dārzā viņš primāri apzīmē bukšus, pret to es pat necīnos, jo viņš reāli nesaprot, kāpēc es uz viņu kliedzu. solījumi,ka vedīšu vēlreiz izkastrēt, arī nestrādā.

bet kaķis ir tik mīļš kaķis, visu nakti guļ man virsū/blakus/apakšā, tagad arī, piemīzis dārzu, atnācis mājās un laimīgs guļ klēpī un murrā pofig,cik man ērti strādāt,tās ir viņa tiesības

un,jā,man bail,ka viņam var sakāpt pavisam tā pašapziņa hvz kur, un ko tad.

rīt jāaizbrauc pie dakteres vēlreiz par to parunāt, pie reizes, lai paskatās zobus, baigi nesmukie. lai gan,ko viņa jau iepriekš teica un ko visādos kaķu forumos saka,ka ar teritorijas iezīmēšanu var cīnīties tikai nelaižot iezīmējamajā teritorijā.

October 11th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
klau, a frizieri visām stāsta,kādi viņām lieliski mati, ar perfektu struktūru un dabīgā krāsa tik forša?

October 3rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
kautkad lasīju kvōrā diskusiju par to - kura ir īstā personība - tā,kas esot depresīvam, jeb tā, kas dzerot AD. mans hihs saka,ka tā,kas dzerot. (AD)

lai arī šobrīd vairs negribas griezt vēnas, hihs vēl pacēla AD devu, tip, paskatīsimies, a vdrug es visa tāda saulstariņš palieku?

pa lielām šaibām, liekas,ka dažādu pakāpju depresija man ir bijusi jau no padsmit gadiem, bet īpaši jau sākot no tricāra, kad te daudzi mira un kašķi ar māti, šķiršanās un tml.
un es esmu ļoti mainījusies pēd.10 gados. baidos,ka citi teiktu,ka ne uz to labo pusi, lai gan man pašai ar sevi ir daudz vieglāk dzīvot, kopš nemēģinu būt tas,ko no manis sagaida.

bet kā lai zin, kur ir patiesība tur ārā, vai ir, un vispār...

Add to Memories Tell A Friend
pastāstiet,ko jūs labu esiet sabojājuši savos kūleņžāvētājos?

visu vīkendu to vien darīju kā mazgāju un žāvēju, tagad pārdzīvoju,ka nav vairs ko mazgāt, dikti feina tā uzparikte, bet, ir problēma - kā maniakāls birku izgriezējs esmu diezgan tankā, kurus apģērbus tur nedrīkst likt

saprotu,ka vilnu un visādas sporta drēbes. ko vēl?

September 19th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
variet trīsreiz minēt, kurš vakar aizgāja gulet pusvienpactos, pat diezgan drīz aizmiga, bet tad 8os atspieda modinātāju un nogulēja līdz desmitiem

būsim godīgi,man vnk patīk gulēt.

September 18th, 2018

sūda pūce

Add to Memories Tell A Friend
nezinu,kā lai pārrauj paternu

es visdzīvāk jūtos pēc saulrieta un tad nevaru aiziet gulēt stundām pēc pusnakts, tad nevaru piecelties no rīta, tad pēcpusdienā/agrā vakarā miegu ciet, un tad pamostos dzīvei pēc saulrieta

iet gulēt septiņos/astoņos vakarā neesmu vēl saņēmusies, bet pēc tam nu nekā nevaru saņemties.

nemaz nerunājot par to,ka, beidzot gultā ietraušoties, slēgā gaismu iekšā ārā,mēģinot apsist odus. nesekmīgi apsist odus.

September 13th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
na dņah, redzēju sapnī,ka esmu stāvoklī no Lemberga, par laimi, zemapziņa aiztaupīja bildi ar "kā",bija vien pats fakts,ka ir

vismaz trešo dienu kavējas mēnešreizes, sāku apsvērt teoriju par bezvainīgo ieņemšanu

citās ziņās,man ir temperatūra un salst kājas, uzvilku [info]shveps adītās pusgarās vilnas zeķes, nepārgāja,uzvilku pa virsu vēl otras, jo nevaru atrast savas neglītās ziemas zābakčības

September 6th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
braucu no treniņa un sasvīdušais sporta krūšturis oda pēc neizžuvušas lupatas

saskaitos un nolēmu ieviest veļas žāvētāju

ir ieteikumi uz ko skatīties/ neskatīties? man pilnīgi tumša bilde.

Add to Memories Tell A Friend
Vīrs skatās un skatās visādas politiskās debates, man vēmiens nāk vien dzirdot to klaigāšanu un ja vēl kur pamanu virsrakstus par KPV reitingiem, gribas iet kārties vairāk kā parasti, jo ticība homo sapiens gaist gaismas ātrumā

tā kā esmu diezgan liberastiska, iegāju palūkoties uz PARistiem. ok,es saprotu,ka viņi knapi pārvarēs barjeru un tālākie numuri kinda neko nenozīmē, bet nu moins, fredi-lohs? cilvēks,kas neko nespēj līdz galam novest, kuru nevienā darbavietā ar labu vārdu nepiemin, kas lielās ar izglītību šveicē, bet nemāk runāt angliski? nu tāds tirliņš. Un stīls nav labāks.

Ja es nepazīstu lielāko daļu no kandidātiem, bet par dažiem ir viedoklis,ka rokas no pakaļas, tad kā lai notic, ka pārēji nav tādi paši puskoka lēcēji?

August 3rd, 2018

ērbēnbejs

Add to Memories Tell A Friend
gribēju teikt, dārgās kaucmindietes, bet laikam tomēr šāds uzsaukms nederēs, jo gludeklis, tad nu vienkārši pačīkstēšu

vai gan ir tik grūti kādam ražot baltu, izturīgu un negludināmu gultasveļu??

atradusi Ikejās Ofelia Vass, biju ļ.laimīga, jo tas pārvalks likās ar lielisku negludināšanas potenciālu, diemžēl, pēc apmēram gada ir savēlušās bumbiņas,kas dažu neuzmanīgu vešmašīnā ielikšanas reižu rezultātā ir pieķērušas tumšāku pūku; sīkums, bet nepatīkami un man nepatīk tādi sīkumi.

vienreiz es divus komplektus atutoju, vairāk negribu.kur skatīties? rotācijā iet 3 komplekti. pašlietojam vietējās Mežrozes satīna, bet es neteiktu,ka ir super duper kvalitāte.
(bet tas pa visu šo laiku bija viens pārvalks,kas dīvainā kārtā nebija totāli bezgaumīgs,bet viņiem tur ar dizainu ir nopietnas problēmas. man vajag pliku baltu)

gludināt es kategoriski atsakos, nest uz vietām,kur mazgā un gludina nav ekonomiski izdevīgi.

no trešās puses skatoties,vispār to bōdi mož jāklapē ciet,jo pie tā dempinga,kas rīgas airbnbijos notiek, drīz vajadzēs piemaksāt ,lai kāds paliek; vasara mož arī ir 90% pilna,bet ar rudeni nav nevienas.vienģas.rezervācijas.

August 1st, 2018

Add to Memories Tell A Friend
strādāju apakšbiksēs, tikuntā tek.
galvenais,lai nesamisējas un neizeju dārzā pie suņiem

July 27th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
klau, ciba

viedokļi par kanareikām?

es jau gribu tikai uz skotiju, bet vīrs nē. kinda nonācām pie alternatīvas, brauks nuovembrī,kad te viss slikti, bet tur saule; man jūrapeldēt,kopā kalnoskāpt

bet tad es sāku meklēt airbnbijus un smagi aplauzos, tur viss tāds,ka acis sāp; nu tā,ka vispār neatradu pa visu grankanāriju neko, un tades padomāju,vai tur vispār ir iespējams tāds nemīcīties ar citiem variants, jo tās salas visas cīši mazas

gribējās tā,lai vīrs piesien mani sitrķītī un dzer alu uz balkona, a es mērcējos ūdenī jau trešo stundu, bet apkārt neskraida ne kviecoši bērni, ne sadzērušies briti.

galīgi garām mums vēlmes?
bet kur tad lai nuovembrī aizbrauc pie saules? bankokas tālu un ar prusakiem; plānā ir amerikas kautkad, bet es neesmu vēl gatava uz nedēļām trim atstāt lopus mātei, da i man šobrīd nav tik daudz dienu izņemamu

July 26th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
izrādās, resetojot telefonu, izbeidzas SmartID (runājot par ko, kas tad būs,kad izbeigsies kodu kartes, ieviešot jaunu/resetojot veco telefonu nāksies iet uz filiāli štoļi?)

tātad, zvanīju svēbankai, jo promska pastāvīgā parole ar kodu kartes ielogošanos sen izbeigusies, un diezgan ilgi klausījos ļ skaistu Tumša nakte,zaļa zāle kordziedājumu

pabeigusi sarunu, mēģināju zvanīt viņiem izvēloties sarunas valodu - krievu, jo dikti gribēju zināt,ko dziet šiem,bet tur operatori neaizņemti, uzreiz pacēla. es sakautrējos, nometu trubu, lai gan varēju jau pajautāt, ne

July 19th, 2018

ko es tikko izlasīju??

Add to Memories Tell A Friend
Šāds ceļojums, protams, nebūs lēts un jums nāksies iztērēt diezgan lielu naudas summu, ko jau vajadzētu sākt krāt laicīgi. Bet, ja jums ir doma doties šādā ceļojumā, bet nav nauda, tad ir iespējams paņemt kredītu. Internetā ir pieejami dažādi kredītu veidi, sākot no ātrajiem kredītiem līdz kredītlīnijām, un ar šiem kredītiem ir iespējams finansēt šāda veida ceļojumu. Protams ir arī patēriņa kredīts, ar ko tad var iegūt vēl lielāku naudas summu, bet visticamāk, ka vairākus tūkstošus Eiro jūs šādā ceļojumā nenotērēsit. Un parasti šis Latgales vairāku dienu izbrauciens ar visām viesnīcām neizmaksās vairāk par 500 Eiro, kas tad arī ir pietiekami maza naudas summa lai to dažos mēnešos pēc tam varētu atdot kreditoram.

http://www.latgaletourism.lv
Powered by Sviesta Ciba