rūsganais sprakšķis

Recent Entries

rūsganais sprakšķis

View

Navigation

July 31st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
vakar ciemos bija vīra draugs, aizgāju gulēt pēc diviem

darbā nevienam nav,ko darīt,jo plantatori atpūšas, es vienīgais nigers nosēdēju līdz sešiem,jo čota esmu par daudz sagrābusies

teiksiet, būs brīvdienas, atpūtīsies?
skuju. vīram rīt nāk čomi ciemos, zō, man ir jāsapucē māja (jo nāks tak skatīites), jāsataisa rijamais(jo pasākums dienas garumā), mož mazliet tomēr sevi jāsavāc jo 80% viesu būšu pirmais iespaids), jānočeko,ka dārzā ir viss kā nākas(jo godam kantes rīvē) un vabše jāsautilizē maiss ar no mātes atsūtītajām sviesta pupiņām.

nevajag intravertiem precēties ar intravertiem,kuriem uznāk sociālisma nē, bet socializēšanās lēkmes.
kopš viņš nestrādā,tādas uznāk arvien biežāk.

kaķis mēģina parādīt to,ka jūtas labāk, bļaujot kā aizkauts un nēsājoties pa kāpnēm augšā lejā.
pārsvarā bļaujot.

un man tiko bija jāiet uz šķūni iebakstīt ar pirkstu, kur stāv pļāvēja benzīnkanna.

jā, es žēlojos.

July 30th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
tikko izbāz savu strausa galvu no pakaļassmiltīm, gribas iet griezt veeeenaz.

nu,tā,ka viss ir slikti un nav ne mazāko mājienu,ka varētu palikt labi.

A. konstanti diršas ar tēvu, uztaisīja vienu scēnu, kur sapsihojās tā,ka viņš iestūma viņu dīvānā, tagad tiek vicināts arī karogs par to,ka viņš esot vardarbīgs.

viņa māte palīdz kompsotrēt smadzenes, brēcot,ka neļaušos apbižot bērnu, un ka bērns esot pirmajā vietā, nevis kautkādas sievas, ka viņš pārāk daudz no bērna prasto (like -KO? tik daudz,lai puslīdz pieklājīgi uzvedas?) un tamlīdzīgas sirsnīgas lietiņas.

man sāk likties,ka mož mums ne uz kādu spāniju nevajag braukt, jo tas noteikti no tām abām zosīm tiks pārmests gadu garumā. da i vabše nav skaidrs,ko iesākt.

dzīvoju es konstantā vainas apziņā par to,ka es mana emocionālā komforta dēļ es tagad esmu ļaunuma sakne. A. nemitīgi deklarē,ka ir nabaga bērns,kas izmests no mājas un ir pateikusi,tipa,lai mufs beidzot tiekot ar sevi galā, ka es viņai netraucēju. a ko man darīt,ka man viņa traucē? nu,nespēju es iedomāties,ka viņa atkal šeit dzīvotu un man riebtos nākt mājās un es bez diskomforta nespētu uzturēties pat otrajā stāvā, nerunājot par pirmo? nu,jā, bez tam es arī esmu psiha suņukaķu vecene, kas uztraucās par saviem lopiem, jo A. ir tik bezatbildīga,ka uz viņu nevar paļauties pat tādos sīkumos kā mājas durvju aizvēršana, kur nu ievērot lietas,kas ir būtiskas (nu jau abu) lopu sensitīvās veselības dēļ. bet,ja pavasarī vēl bija cerība,ka MOŽ kautkas mainās un mēs tomēr ar rudeni spējam dzīvot kopā.tad tagad ir skaidrs,ka viss ir vēl dziļāk purvā, viņa vispār nespēj uzklausīt neko,ko vīrs saka, za to dirš pretī pa deviņiem mēmajiem.

bet nu, gan vīramāte, gan manējā savu lietu prot un es ļ.ticu,ka esmu egoistiska maita.

varbūt tiešām tās vēnas and make this world a better place?

July 29th, 2015

i shit you not

Add to Memories Tell A Friend
ziniet,ko es te pusotru stundu darīju?
lasīju gliemežus.

labā ziņa - es neesmu traka. tas,ko pēdējos gadus esmu darījusi, ir rezultējies - parastie, normālie mājiņgliemeži pieaugušu indivīdu apmērā ir , bet ne daudz. ir,protams, arī viņu kniepadatas lieluma atvases.
bet. sūdi ventilatorā ir tādi,ka ir apdzemdējušies tie pretīgie, milzu kailgliemji. tas ir kā lasīt meža zemenes - sēdi uz kvadrātmetru piecas minūtes, bet,kad paveries atpakaļ - vēlaizvien ir. un tas pat nav čelindžs viņus - tādus 0,5-3 cm- lasīt no zālāja. čelindžs ir nolasīt no augiem, spešlī - hostām, kas visas ir salijušas un viņi ir pretīgi un glumi un noslīd pa kātiņu kā pa slidkalniņu lejā.

man sāp mugura un mana tolerance pret pretīgumiem dārzā ir izsmelta totalī, kaut sausais,glumais atlikums ir tikai viena litrīgā perwoll pudele.

riebjas

Add to Memories Tell A Friend
bet vislielākā nelaime ir tā,ka mājās nav nekā garšīga.
vēl vēl lielāka nelaime ir tā,ka es nevaru definēt,kas būtu tas garšīgais.

upd.
kā lai a ļa uzgrillē kukurūzu?
es nepeldēšu pēc grila. mēģināt uz pannas vai cepenē?

Add to Memories Tell A Friend
šitas pēdējais gāziens toč panāks to,ka dārzā šovasar vairs nebūs,ko darīt, except visu nopļaut. cik paspēju apskatīt, no darba atminusies, visas puķes sasistas, noliekušās, gliemeži dzīro

July 27th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
man ir tāda sajūta,ka es VISU daru nepareizi

July 26th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
kā man riebjas tirgus

tas ir katra introverta un estēta ļaunākais murgs.

gandrīz atkal notika tas- es staigāju staigāju, un tikai fakts,ka līdzi bija vīrs mani atturēja pagriezties un mukt neko nenopirkušai.

tā vietā man tagad ir jāatkaulo ķirši, jāvāra zapte, jāsmalcina saldēšanai zaļumi un jāblanšē saldēšanai sviesta pupas.

telefons joprojām/jau atkal servisā. no galvas es zinu vīra, mātes, ex un labākās draudzenes nr (kas ir ļoti noderīgi,ņemot vērā,ka Spānijā viņa izmanto citu)

bet vispār es gribēju prasīt,kas tur vēl tāds labs bija jāskatās, pēkšņi neatceros,pie kā bija diskusija - sense8 check, humans check, tās priedes novilku, vēl kautkas bija? (nu,es netaisos konservēt 10 sēriju garumā, bet ja nu man tās priedes nepatīk?)

July 17th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
kā jau hipohondriķis, nolēmu,ka slapja džinsa korsete uz manienes neizžūs,toties es noteikti dabūšu kādu kaiti, tāpēc tagad sēžu slapjos svārkos, pliko augšdaļu apsegusi ar par laimi darbā stāvošo villnas šalli.

spriežot pēc šķaudīšanas intensitātes, sūdi gan laikam tāpatās būs.

July 16th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
kad jau tā gribas visu demolēt un visus sist ar gaļas cirvīti, aifonam nokārties un neslēgties iekšā nudien nav tā labākā doma.

apsveru domu kautkur uzmest atombumbu.

July 15th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
vakar gandrīz sadirsos ar māti,bet tad atcerējos,kā te cibās izrunājās par tēmu,ka savas labsajūtas dēļ nedrīkstot sarūgtināt mammītes, noriju krupi kopā ar asarām un klusēju. lai gan reāli gribējās viņai uzšaut un pateikt,lai lasās nafig, ja viņai liekas ok kārtējo reizi izteikt tik kolosālas replikas.

šorīt aizgulējos, neizmazgāju matus, vēlarvien tajos ir krāsa koka fasādēm un visi prasa,kā es tur dabūju zobupastu.

nāk miegs un ir žēl sevis.

July 13th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
neskaitot,ka es pēros pa savu lielāko ekseli, filtrējot valstis un reģionus(kādu kolonnu tur nemaz nav) un valūtas un ko vēl ne, lai nonāktu pie secinājuma,ka iemeslu,kāpēc kaķim ir slikti, patiesībā ir jāmeklē pie suņa, vēl arī es biju ziemeļkorejā. neatceros,ko darīju.
sāp vēders.
viss riebjas.
gribu gulēt.
un gribu,lai medžikelī visi kaķa pievemtie paklāji ir tīri. ar ko vispār tīrīt pievemtus sizala grīdceļus,kas nebūtu ķīmija?

July 10th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Sēžu uz soliņa un glaudu vēderu. No kreisās puses izskatos, ka šas dzemdēšu. Kaķim liekas, ka vienīgā drošā vieta ir zem manas jakas. Jā, man arī nepatīk vetklīnikas smaka. Kaķim vēl vairāk pēc vakarnakts nošpas šprices kaukādā dīvainā pļavnieku klīnikā, uz kurieni mūs pasūtīja no Kaveta.

June 29th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
iesnas, sāp kakls un visas pārējās ķermeņa daļas. no gultas nevarēju izkāpt, vēlarvien nevaru pakustēties, nesaprotu,kā man izdevās atmīties līdz darbam.

nolāpītā čiekurkalna pludmales zona,kur dziļāk par 30cm sākas burvīga dzeltenā smilts. mēs to visu norakām,ja, jo man rožu dobīti sagribējies. ja man tās dranķes neaugs ar visu to,ko tur ielaboju iekšā!!!!!

un vainīga pie tā visa ir [info]up, jo nevar atskatīt to,ko esi redzējis, un es nevaru dzīvot bez lidijas freimanes

kuru,ja kas,vēl neesmu dabūjusi, vakar tirgū rožu tante teica,ka diezvai vairs dabūšu.

June 28th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
gribēju pažēloties,ka naktī no loga sapūta un tagad ir sarkans,strutains,sāpošs kakls,bet palasīju Oblicu un eju rakt tālāk rožu dobi.
kas ir viena no manām stulbākajām idejām, jo man ir jāizrok ārā visa zeme, kas izrādās lausku,stiklu un visādu sūdu mistrojums,kurā lāpstu i iekšā dabūt nevar.

sagribēji rozes pie mājas? nu,vispirms pasēdi ērkšķos

June 26th, 2015

iznīdēt nelabo

Add to Memories Tell A Friend
pabeidzot dienas tēmu- atripoju mājup, tērpusies savos pelēkajos legingos ar mazītiņītiņimo caurumiņu zem ceļa joman ir baigs pofigs par to,kā eju uz darbu, piestutēju riteni un pagriezos sasveicināties ar suni, un ritenis uzgāzās man virsū, ar kaukādu detaļu uzķerdams legingu legu (un uzbliezdams man dūres izmēra siņaku zem uz ikra), tādejādi pavadīdams pelēkos pēdējā gaitā.
tagad ar šamiem varēs tikai dārzā strādāt.

auč! par ko gan es vaabše te runāju

Add to Memories Tell A Friend
Eksperti: Legingi bojā sievietes figūru

Bīstamību rada arī tas, ka, valkājot legingus, sievietēm rodas sajūta, ka viņu ļenganos vēderiņus vai celulītu uz kājām neviens neredz, tādēļ arī daiļā dzimuma pārstāvēm nav motivācijas cīnīties ar problemātiskajām ķermeņa zonām - viņas vienkārši uzvelk legingus un jūtas apmierinātas, neņemot vērā pat to, ka vīrieši šo apģērba gabalu atzinuši par vienu no kaitinošākajiem.


jo,kas gan var būt bīstamāks par vienkārši apmierinātu sievieti, nuja.

dāmas

Add to Memories Tell A Friend
sakiet jel, kur var dabūt labus legingus?
vienkrāsainus.
man ir amoralles un ļoti patīk faktūra un sajūta, bet pelēkajiem esmu izplēsusi caurumu uz ceļa, a melnie reti pie kā iet klāt manā garderobē, gribu vēl, ņemot vērā zaļo ziemu (nesalst kājas, ebt j salīst,nav ilgstoša slapjuma sajūta)

veikalos neesmu simts gadus bijusi, ceru uz cibu.

June 20th, 2015

smalko aprindu hronikas continued

Add to Memories Tell A Friend
mums te blakus mājiņā dzīvo abnormāls daudzums cilvēku un kaķu.
viens no habitantiem klausās muzīku tādā skaļumā,ka vibrē logi un es dārza otrā galā spēju nenovērtēt.

šovakar pie kaimiņiem skanēja šausmīga kliegšana, bet tākā ne latviešvalodā un tākā mēs apspriedām šķūnīškjautājumus, nezinu, par ko.

ieradās polīcīja un ātrie un aizveda,ja manas dedukcijas spējas neviļ, to eupatnējās muzīkas mīļotāju, kurš mēdz jau rīta agrumos peldēt totālā komā. nezinu,var jau būt,ka viņš dzer, bet es nekad neesmu redzējusi nevienu dzerot tādu kondīciju iegūstam.

besī ārā!!!!!!!!!!

Add to Memories Tell A Friend
besī ārā visi tie paštaisnie dzīvokļos dzīvotāji,kas dirš savu diršamo pie katras iespējas uz privātmājniekiem.

vienīgais,kas nāk prātā,ir (man domāt,ka) Bidstrupa karikatūra par kājāmgājēju, kas lamājās uz autovadītāju, bet pats pie stūres uzvedies, rīkojās uz mata tāpat.

neticu,ka viņi visi,tikuši pie dārza, mestos saukt konteineru pie katra krūma,ko apzāģē.

šogad viņi ir sajutuši asins garšu un katrs ugunskurs apkaimē beidzas ar jāņtārpiņu ierašanos. fain, es varu panest,ka man ik pa laikam uzrīda mentus svešinieki,bet ja pašu draugi nemitīgi par to vaid, tad uzsit asini. nu nafig tad ievācāties daudzstāvenē,kas uzslieta mazmājiņām pa vidam? neviens mazmājiņnieks nestučī kaimiņu,kad tas svilina savus zarus, pat,ja tiek sapūsta svaigi izkārtā veļa vai izbojātas vakariņas dārzā.

lūdzu, zaļā vai citādāk domājošā ciba, apgaismojiet mani. jā,es zinu,ka ir noteikumi,ka var tikai ugunskuru bez zaļiem zariem, bet estaču nededzinu plastmasu vai citas huiņas.

pie mana jau tā ļoooti ļoooooti neomā esošā ,aizbimbātā status kvō, šitā nevajadzēja.

June 17th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
vēža palāta kā izvēle darba pusdienslaika lasīšanai tomēr ir kautkāda frīkaina.

ja nu vienīgi, reāli zūd apetīte. un pēc tam neoma.

kā viens hipohondriķis vispār tādu grāmatu var izvēlēties?
Powered by Sviesta Ciba