rūsganais sprakšķis

Friends

rūsganais sprakšķis

Navigation

October 4th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Maķedoniešu valoda izklausās pēc tās nepareizi latgaliskotās latviešu valodas, kādā mēdzu sarunāties ar sevi, tikai tās slāviskā versijā. Pati Maķedonija spartiski maskulīna un sterila, grūtdieņi Skopjes ielās parādās tikai tumšos vakaros, ielas pārpilnas ar bezgaumīgu tēlniecību hipertrofētos mērogos un nacionālo vēsturi pārrakstošu vulgāru pseidoklasicismu (ar dažām ekspresīvām, sociālisma perioda brutālisma skaistulēm nomaļus no centrālajām asīm). Pilsēta mītiem un ēkām, nevis cilvēkiem (vai nacionālistiski noskaņotās valdībās mēdz būt citādāk?). Kosova savukārt uz katra stūra atgādina mīļākās itāļu neoreālisma filmas. Trūkst elegances un iznesības, bet tam visam cauri pulsē urbāno mikrodīvainību dzīvīgums. "Manifesta" kā neveikls, neiegulstošs, bet nepieciešams Rietumu kultūras svešķermenis. Vizuļojošs dirižablis pēc urīna smirdošā autostāvvietā, kas kādreiz bijusi pils.

Add to Memories Tell A Friend
priecīgas, priecīgas ziņas - novembrī paņēmu dažas brīvas dienas, jo anglija atbrauc ciemos.
jau gadi pagājuši, kopš pēdējoreiz tikāmies! mans E vēl tikai sēdēt mācēja.

Add to Memories Tell A Friend
Pabriks tikko LR1 "sabiedrība patiesībā sapņo par obligāto militāro dienestu..."
Tas ir, ko?!?

Add to Memories Tell A Friend
Ap 50+ lpp beidzot mainīju savas domas par Bereļa grāmatu (nav baigi svarīgi, bet jāpiemin, lai nesanāk tikai gānīšanās), viņš tiešām ir izlasījis daudz labu grāmatu par rakstīšanu un ne tikai atzīst to eksistenci, bet arī atbilstošās vietās citē - šobrīd man reāli pietrūkst literatūras saraksta grāmatas beigās, nevis tikai piezīmes atsevišķo eseju beigās.
Tas vēl arvien nav tas, ko es gaidītu no grāmatas par rakstīšanu, bet atkal, priekš grāmatas ar šo nosaukumu ir ok.

Pēc loģikas vajadzētu apsēsties un saprast, kas tieši man šajā grāmatā pietrūkst, jo kaut kas reāli pietrūkst, no trešās puses, varbūt ka kopā ar Laura Gundara "Dramatiku" (kura tur līdz šim nav pieminēta, kas ir dīvaini, jo nevar tak būt, ka Berelis nav lasījis) tiešām ir nosegts plusmīnus tas lauks, kas ir vajadzīgs.

Man šķiet, ka mana problēma (vēl arvien) ir tur, ka es nevaru iedomāties, kurā rakstīšanas brīdī man reāli tas teksts noderētu. Pirms rakstīšanas toč nē, "pusiesākts teksts spiež uz dvēseles, un es nezinu, ko ar viņu darīt" arī nē, reāli es viņu lasu stāvoklī "nahuj vispār rakstīt, sūdskautkāds" un tur arī palieku. Man šķiet, ka tas pat nav efekts no stāstītāja intonācijas (lai gan intonācija, protams, ir nu jā), bet drīzāk no sajūtas, ka "labākās esejas daļas ir tās, kuras ir apaudzētas apkārt labāku tekstu citātiem" un attiecīgi "mūsu provinces autora grāmata ir laba tad, ja atgādina par citu, labāku grāmatu".

October 3rd, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt pēc desmitiem pa cistu krūtī (nu bet vai tiešām vienmēr vajag precīzi pa sāpošo vietu?!) trāpīja maziņš kastanītis. Nu tāds īkšķa naga izmērā. Visu dienu smeldz.
Mājās nākot turpat alkatīgi sagrābos vairāk nekā kilogramu kastaņu un visu ceļu apmierināti žvadzināju rokas pilnajās kabatās
Rīt jāpaņem maisiņš, tur palika vēl a man vieta izbeidzās
Tie spīdīgie košie dzīslainie apaļie kastaņi tik ļoti patīk, ka viņus gribas glaudīt, svārstīt, grabināt, smaržot, pieglaust pie vaiga un jā, pat apēst varētu

Add to Memories Tell A Friend
es atvainojos, es joprojām par to pašu veco tēmu, bet tas, ka 13 052 cilvēki pamanās sabojāt savu vēlēšanu zīmi, tomēr ir pārsteidzoši, ne?

un matemātiski šajā skaitā mierīgi varētu būt ~ 300 a/p nepieciešamās zīmes

Add to Memories Tell A Friend
Cibiņi, paturiet īkšķīti, LCD, Tev viss tāpat redzams, *uztaisa kaķīša actiņas*

Add to Memories Tell A Friend
gunai šodien aizvakar 50

https://youtu.be/OgIvuqav_zU

Add to Memories Tell A Friend
Pamazām tuvojos apsolīto darbu kaudzītes finālam.

: vēl pēdējie 5 centi

Add to Memories Tell A Friend
un tā arī darīju, ka saliku plusiņus visām progresīvo sievietēm.

October 2nd, 2022

Add to Memories Tell A Friend
My thoughts swirled and tangled and then became incredibly still. What do you say in a situation like this? What's the response? My mother always knew what to say - she knew how to be unflappable and poised and precise always. I shook my head, utterly at a loss. I felt like the quiet remnants of a house after a tornado tore it to shreds and left it behind. I had no pieces to connect, nothing that made sense, no way to impose order on the chaos. But I needed to say something. "Would you like something to eat?" I managed after a long moment.

//Kelly Barnhill, 2022, "When Women Were Dragons: A Novel"

Add to Memories Tell A Friend
es atsakos pieņemt vēlēšanu rezultātus. Tas vienkārši nevar būt un nevar būt, ka mēs dzīvojam tik nacionāli konservatīvā sabiedrībā. Atklāti kremlisko spēku plašais atbalstītāju loks vispār ir apokaliptisks, lūdzu, nē (nekad nebiju domājusi, ka "pārdzīvošu" par Saskaņas neiekļūšanu Saeimā, nu gan dieniņa).

futbola draugu ballīte

Add to Memories Tell A Friend
pavadījām pēcpusdienu 11 bērnu un dažu viņu vecāku kompānijā.
cik labi, ka vecāki ir draugi un starp kliedzieniem bļāvieniem skrējieniem var iedzert vīna glāzi.

Add to Memories Tell A Friend
attīstībai/par birojā šobrīd validols ir visvairāk lietotā viela, ne?

Add to Memories Tell A Friend
mamma, mēs varam Sofijai uz ballīti aizvest vārītus (cūku) kartupeļus?
nē.
kāpēc?

/vakar, kad teicu, ka vajadzētu uzzīmēt apsveikumu, gribēja uzdāvināt vēlēšanu biļetenu. tā, kura man vienu zīmējumu jau uzdāvināja (un zin savu darbu vērtību)

Add to Memories Tell A Friend
Nu, tu jau nožēlo savu balsojumu skatoties rezultātus?

Add to Memories Tell A Friend
nr.3 tik ļoti vajag māsas uzmanību, ka viņa nabaga nr.2 seko ar plastmasas binokli uz acīm. nu tā, ka nr.2 atvērtu grāmatu piespiedusi pie vēdera staigā pa māju un raud balsī jo negrib ka māsa skatās pār plecu, a māsa diezgan apmierināta seko ar to binokli uz acīm apmēram 20 cm atstatumā
Aaaaaa

Add to Memories Tell A Friend
man 2 lielākie pārsteigumi ir zzs un saskaņa.
patiesībā par zzs nav ko brīnīties, viņiem vienmēr biijis ‘savs vēlētājs’ (man tikai likās, ka iepriekšējā sasaukumā bija ap kādiem 6%, bet nē). savēlējuši ir kurzeme (savējais, vai ne) un zemgale - mūsu graudu klēts, lielzemnieki, haha. un šitiem visiem plakstiņš pie lembja nepaceļas, lūk, tas ir, par ko es joprojām turpinu brīnīties.
bet par saskaņu. kur palika pērnie 22% vēlētāju? ok, šoreiz ir potenciāls sadalījies 3 daļās - vēl stabilitāte un lks, bet tāpat kopā nesanāk 22%.
sc, kas tā stabilitāte ir? ko no viņiem var sagaidīt? (opozīcijā droši vien tāpat neko, bet nu principā?)

Add to Memories Tell A Friend
baigi labi. balsoju par progresīvajiem, lai viņi ņemtu un apvienotos ar nacionālo apvienību, like, srsly?
viltus trauksme!

Add to Memories Tell A Friend
ZZS ir tā kā skābais krējums - zināms, ka nav labs un nevajag lietot, bet "tradīcija".
Powered by Sviesta Ciba