kamieļzemes hronika
wild thing

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[14 Feb 2019|04:20pm]
mums te viena kliente piezvana un jautā, vai varam viņas meitai matus uz nullīti nodzīt. mana frizierīte teicās viņai atzvanīt pēc dažām minūtēm. kad prasīju friezierei, vai ta mums nav matunodzenamāsmašīnas, šī man pretī - da labi, problēma nav mašīnā, bet kliente pirms pāris mēnešiem atveda šo te pašu meituku zēngalviņā matus griezt. toreiz nogrieza ar. tagad esot manai frizierei teikusi - meita neprot uzvesties, nav pelnījusi matus vispār!
pēc šī, teicu, lai atvainojās, ka mums totmēr nav tās matunodzenamāsmašīnas. šitādu tīņa traumu nevēlos nest uz savas sirdsapziņas.

tā lūk, bērni. uzvedaties.

p.s. meitēnam tā ap 14-15 gadiem
4 comments|pieklauvēt

es visiem jau paspēju izbazūnēt??? nē?? [05 Feb 2019|03:39pm]
nopirkuuuuuuuuuuu biļetīīīīīīīīī uz māāāāāājāāām!
ilgi gaidītais mini atvaļinājums, here i come!
lidojums gan tik aprīlī, bet eksaitments jau tagad :D
pieklauvēt

kā mums piektdienas ballītē gāja... [04 Feb 2019|01:33pm]
es beidzot tikai šodien sāku justies kā cilvēks. sestdiena [vājprātā] un svētdiena [ciešami, vien nogurums] pavadītas kārtīgās paģirās, jo piekdien bija jāsvin divu draudzenīšu dzimšanas dienas.
viss, protams, sākās ar branču. fak brančus! sāc dzert 12 pm un ap pieciem vakarā, kad jāpārvācas uz citu bāru [kur notiek afterbranči, jeb drunch], ir jau normāla pusšļupstoša kondīcija. nu ja, var jau nedzert tik daudz, visi gudri teiks. bet pats nemaz nemani, cik izdzer, ja ir nelimititēti dzērieni un promska viesmīļi nāk un nonšelontlī tik pielej un pielej, un pielej...un tu tik ļoti sarunās iegrimis ar apkārtējiem, ka ne reizi vispār savu glāzi tukšu nebiji manījis.
pēc branča tad devāmies uz dranču. un atkal jau nelimitēti dzērieni, dejas, jautrība.. es apgāzu vīna glāzi, izlejot saturu sev blakus un uz saviem un H apaviem, jo es mēgīnāju glāzi ķert, kad viņa krita, līdz ar to izšļakstīju uz vismaz divām debesspusēm. bet glāzi za to izglābu. vīnu man atnesa jaunu.
mājās bijām ap vienpadsmitiem vakarā, pilnīgā lupatā, neko neatceros, izņemot, ka uz grīdas pie gultas sēdēju [meditēju, lol], jo nesapratu vai būs slikti, vai gulēt tomēr. nākamais kadrs - rīts ar mežonīgām galvassāpēm un izsalkums, it kā nedēļu ēsts nebūtu. biju pat pamanījusies kosmētiku notīrīt un pārģērbties [neatceros, hoķ ubej]! growth! :D
1 comment|pieklauvēt

[03 Feb 2019|04:18pm]
te, aizviņdien, poļu draudznīte K ar vienu kravasšoferi nesadalīja apli. bija tuč pāri pusnaktij un mūsmājas bija vistuvāk notikuma vietai, līdz ar ko mēs ar H, pēc zvana saņemšanas, lecām zābakos un metāmies palīgā. K viss ok, bet mašīnai neliels pizģets. štrunts par spārnu, bet kapots arī saliekts, un vispār grūti aprakstīt kas tur vēl. un, cūka, kravasšoferis, aizlaidās no notikuma vietas. nezinu, vai nepamanīja, ka izspieda mazu mersedesiņu no joslas, vai arī saprata, ka sava vaina un sūdi būs. ar visām policijas un ceļu negadījumu brigādes gaidīšanām, paskaidrojumiem, pēcāk K mājās nogādāšanām un auto pa ceļam pie šovrūma novietošanas, ap pieciem rītā tikām mājās. te nu bija viegls un iesim-laicīgi-gulēt vakars.
pēc tā notikuma man visu laiku liekas, ka es tūliņ kādā avārijā tikšu. un mans darbs-mājas ceļš arī tāds, kur diezgan dzīva satiksme, jo blakus Omānas robežpunkts, kā arī šōrtkats uz Dubajas lielceļu.

bet vispār, priecājos par mūsu sūnu ciema infrastruktūras uzlabojumiem! šur tur kādu ielu paplašina par vienu joslu katrā virzienā, citur apļus par luksoforu regulētiem krustojumiem pārtaisa. kādreiz šeit luksoforkrustojumus varēja uz vienas rokas saskaitīt, tagad tā būs ar apļiem.
3 comments|pieklauvēt

diētu diētas [21 Jan 2019|02:50pm]
so. keto-šmeto tomēr nebija mans. kaut gan ik pa laikam dažas receptes vēl piekopju, jo garšīgi. un tad, no sērijas "stundu stāvu domādama" - es atradu savu [pagaidām vismaz] ideālo variantu. darbā vienmēr tieku pie pusdienām, pašai jāgatavo nav, ēdienkartē diezgan plaša izvēle, un - piegādāts līdz durvīm. lēts tas prieks nav, nē. bet! krietni veselīgāk, nekā visu laiku baroties kaimiņēstuvēs, kas more or less ir džankfūds. 
un, tā kā bijusī kolēģe tur par dietoloģi strādā, tad man arī atlaidīti piešāva. 
pāris dienas in, esmu ļoti apmierināta. pusdienās, piemēram, šodien - cēsarsalāti, rīsi ar vistu [dārzeņiem un indijas riekstiem] un saldajā mazkaloriju kūciņa un ābols. ēdienu izvēlējos pati no milzīga piedāvātā saraksta, tāpēc katru dienu kaut kas cits, ar retiem, manis pašas izvēlētiem, atkārtojumiem. 
gandrīz jau vīru esmu pierunājusi uz šo parakstīties. šams gan saka, ka paskatīšoties, kā man ies un tad uz nākamo mēnesi varbūt abi pieteiksimies. 

tikai tā vingrošana gan bišķi naskāk jāatsāk. 
6 comments|pieklauvēt

[16 Jan 2019|07:33pm]
pērpl steidž iz ouver.
atpakaļ blondumā.
un man esot krietni vairāk sirmo matu, kā pirms div' mēnešiem...
nja.
pieklauvēt

raudamjanvāris kautkāds. [15 Jan 2019|05:00pm]
jap, tiešām pms.
šodien darbā apraudājos, jo man sāka visi tik ļoti krist uz nerviem, ka es gribēju sākt bļaut, bet tad es vairs nebūtu es. un, lūk, aizvēru kabineta durvis un nobirdināju dažu asaru. bet pēc tam smiekli sanāca, jo birdināju to asaru tik ļoti uzmanīgi, gandrīz uzreiz slaukot to prom ar īpašu rūpību, jo, nu - skropstu tuša un tā, un līdzi nekādas kosmētikas pielabošanai arī nav.

tagad ignorēju visus cik vien var un skaitu atlikušās darba stundas, lai pēc tam mājās dārzā, klusumā un vienatnē padzertu vīnu.
pieklauvēt

[14 Jan 2019|06:16pm]
Paģiras un pms ir reti riebīga kombinācija. Pirmkārt, jo visu laiku gribas rīt. Un otrkārt, jo skatoties Bohēmijas Rapsodiju es vienkārši pus filmu raudāju.
4 comments|pieklauvēt

[10 Jan 2019|11:42pm]
Es tikai ienācu piefiksēt, ka pie viena galdiņa bārā sēž:
2 protestanti (Latvia, Switzerland)
2 katoļi (Lebanon x2)
1 maronite (Lebanon)
1 grieķu orthodox (Greece)
1 musulmanis (Syria) - mans vīrs

Neviens reliģiozs vai politisks topiks.
Starptautiskā valoda - ALUS
3 comments|pieklauvēt

[08 Jan 2019|06:14pm]
kautkur te nesen lasīju par plānotājiem 2019tajam gadam. ragavas taisa vasarā, ja? nu vai vismaz kādu brīdi pirms. es tikai tagad tā normāli esmu atčohnījusies, ka sen gribēju ieviest [atkal] plānotāju savā ikdienā, bet, tā kā nevaru nekur neko sakarīgu atrast, tad, redz, tagad jau janvāris un es ar pliku kladi.
kuros etsijos un amazonēs, vai veel kur onlainā var dabūt sakarīgu plānotāju? man A5 formāta, lūdzu.
gan jau pret vasaru kaut ko arī atradīšu.
9 comments|pieklauvēt

Ziemassvētki sūnu ciemā. how fun is that? [24 Dec 2018|01:43pm]
es nezinu, kā jau vairs jūtos šajos svētkos. skatos instagrammas bildītes un viģikus, kur skaisti sniegi un tirdziņi ar piparkūkām un karstvīnu. bišķi skumji ir, jā. bet mēs šovakar ejam uz restorānu, jo šobrīd sēžu darbā [jo te jau visiem pie kājas, ka svētki], kas nozīmē nekādas šmorēšanas un piparkūku cepšanas. un vispār, pretēji tradīcijām, man tieši gribas kaut kur prom no mājas, cilvēkos. es pat šogad mājās eglīti neizliku, nevienu pat rotājumu...jo ar mūsmāju nebeidzamo remontu ir mūžīgs pusbardaks un negribas neko dekorēt.

jau šodien, diezgan laicīgi daži mani darbinieki sola uz rītdienu slimības lapas ņemt, jo es neiedevu brīvu. neiedevu brīvu, jo lielā priekšniecība ne ausu galā negrib dzirdēt liekas brīvdienas nedēļas vidū. nu ko, atliek vien cerēt, ka klienti arī svinēs un rīt paši cancelēs savus pierakstus, pirms mēs paspēsim piezvanīt un aizbildināties, ka terapistes saslimušas.

un šorīt stulbais hjūmanrīsorss atsūtīja vatsapā, ka darbinieki jau neiet prom no kompānijas, darbinieki iet prom no menedžeriem. haha bļe, tikai aizmirsa pierakstīt, ka no korporatīvajiem menedžeriem :D

upd. lai vēl jautrāks svētku noskaņojums, finanšu departaments te tikko piezvana un paziņo, ka izmaksājuši man par daudz bonusā pagājušo nedēļ, savu kļūdaino kalkulāciju rezultātā, un ieturēšot šo summu no mana nākamā bonusa. ok, priecīgus jums arī!

droši vien pēc grinča izklausos, bet all aside, es tomēr nevaru vakaru sagaidīt -- tuvākie sūnu ciemā pieejamie cilvēki + vīns + garšīgumi. domāju, ka būs ok.
pieklauvēt

[16 Dec 2018|02:38pm]
mērfijs, cūka, nesnauž.
dienā, kad izlem mierīgi no mājām pastrādāt, jo veselība pieklibo un tāpat darbā tāds tukšāks un mierīgāks...sūdu bija! VISI zvana ik pa desmit minūtēm, visiem kaut ko vajag, kam jēpastu, kam vienkārši mutisku apstiprinājumu..
a man gribas mierīgi sadrukāt drukājamo un pagulēt.

citās ziņās - mums nav plānu šogad svinēt jauno gadu. iepriekšējos gadus vienmēr bija ballīte mūsmājās, bet šogad tā sanāk, ka visi draudziņi kur nu kurais prom, un mēs ar vīru pārdienas atpakaļ pēkšņi sapratām, ka esam divi vien. labi, ir varianti pie citiem draudziņiem, bet tur notiek laulībšķiršanās [vismaz uz to pusi lietas bīdās nu jau kādus dažus mēnešus] un tad visas tās drāmas, ar kuru tad tur drīkst draudzēties, lai otru neapvainotu utt. tiešām, nebiju domājusi, ka kādreiz būsim tādā situācijā. mēs tādēļ izvēlamies neieņemt nevienu ne otru pozīciju, kas nozīmē viņu jaungada bārbekjū mēs nieradīsimies.
esam nosliekušies drīzāk uz viena restorāna apmeklējumu, kur arī ir jaungada programma un tā. redzēs, laiciņš vēl ir. un ja biļetes nebūtu kosmoscenās, un viesnīcas būtu vēl dabūjamas, tad noteikti kaut uz trim dienām uz Beirutu aizskrietu. bet nu...
2 comments|pieklauvēt

[13 Dec 2018|05:47pm]
kaa, nu vot kaa var notureeties vismaz kaadu meenesi keto dieetaa? saguugleeju pilnu telefonu ar recepteem, ka nu i nafig tos karbunkuljus...bet vienalga vismaz reizi nedeeljaa noraujos, jo kaadam, redziet, pica vajag, vai jaaiet steiks ar karfeljiem eest.
vienvaardsakot, es tieshaam apbriinoju cilveekus ar tik stipru pashdiscipliinu, lai notureetos dieetaa, da veel nesachkot ar spoerta zaales apmekleejumiem. es savu regularitaati kachalkaa nu jau kaadus seshus meeneshus esmu iemainiijusi [netiishi, protams] pret taadu monstru, kaa darbs.

otrvaardsakot, noveelu sev jaunaa gadaa daudz vairaak apnjemshanaas un taas pashas pashdiscipliinas, jo cits jau neviens mani ar paatadzinju nedziis; viiram patiikot es taada, kaada esmu - divus izmeerus lielaaka, nekaa mana ierastaa norma. es gan ar sevi shaadu neesmu atradusi kopiigu valodu.
22 comments|pieklauvēt

par aktuaalo muuzikas pasaulee [06 Dec 2018|12:15pm]
redz, kad "jaunaas paaudzes" muuzika neiteresee un skan tikai foonam, tad, piemeeram, garlaiciigaakaa briidii, kad tomeer pieveers mazliet uzmaniibu lirikaam, saklausi kaut ko, kas neliekas loogjiski. 
kaa shajaa gabalaa, kuru dzirdu pa radio mashiinaa gandriiz katru dienu, tikko ieguugleeju, lai tomeer saprastu, ko taa meitene tur dzied. un izraadaas, ka absoluuti ne "shower the horse, i'm done", bet gan "ciao adios i'm done" :D 
bija jau man taada aizdoma, ka zirgu dusha tur njeprichom.
1 comment|pieklauvēt

[29 Nov 2018|11:51am]
no jauniibsdienu miiljajaam grupaam, peedeejos paaris gados laikam tikai rollingstooni (2014) mani speeja aizraut savaa koncii no saakuma liidz pat beigaam, ar visu "atkaartot". ok, metallica arii tie dazhi konchi (2010, 2012), uz kuriem esmu bijusi, bija tiiri soliidi.
bondzhovijs (mana pirmaa lielaa miila, ap 12-13 gadu vecumu) - koncis (2016) bija tik knaps, ka labi vien ir, ka biljetes toreiz par briivu dabuujaam. maksaat par ko taadu buutu bijis ljoti beediigi.
gunsnrozes (2018) - ak, kaada vilshanaas, tomeer. bet tur axels bija bishkji apslimis un taa un laikam jaapriecaajas, ka neatceela konci pavisam. bet nu, ja koncerta laikaa kaada treshdalja areenas skatiitaaju izbira, tad skaidrs, ka nebija tik speeciigi, kaa es varbuut savaa galvaa biju uzbuurusi, ka buus. bet alu mees piedzeeraamies un draugus satikaam (paardesmittuukstosh cilveeku puulii, galvenais pareizo baara lavachku sarunaat kaa miitingpointu), pabreecaam liidzi dziesmaam, viss bij ok galu galaa.
viirs dikti grib acdc, bet shamie vairs nekoncerteejot.
pieklauvēt

[25 Nov 2018|04:47pm]
ziemassveetku maajupbrauciens, iespeejams, atliksies uz kaadu janvaari. varbuut februaari. maza ceriibinja gan veel ir, ka tikshu decembrii. redzeesim.

bet uz pozitiivaakas nots - mums te shovakar abudabii pistoljiunrozes un mums ir biljeteeeeeeeeessss! get in the ring, baby!
1 comment|pieklauvēt

[22 Nov 2018|03:41pm]
mans viirs maacaas runaat latviski. apkjeeriigs vinjsh man! nu, iznjemot to momentu, kad vinjsh lepni afternoon sauc par puspeecdienu. bet tiksim arii pie peecpusdienas :)
3 comments|pieklauvēt

nezheeliigs ir darba tirgus [20 Nov 2018|02:53pm]
pagaajushonedeelj atlaidu vienu drostalinju no darba. atlaidu, jo 1) tika ar vinju izrunaats simtiem reizhu, kas no vinjas tiek gaidiits, tomeer bez rezultaatiem seshu meeneshu garumaa, un 2) priekshnieciiba vienkaarshi mani nostaadiija fakta priekshaa - vinjai jaaiet prom!
un tas ir normaali, ka sirdsapzinja grauzh? es pat nezinu, kaapeec. tik daudz reizhu es ar drostalinju runaaju, ka davai, tachu sanjemies, citaadi tavas dienas ir skaitiitas un man rokas arii buus sasietas un aizstaaveet nespeeshu. es jau taa novilku vinjai veel papildus 3 meeneshus, kad priekshnieciiba gribeeja, lai atlaizhu shamo jau pirmajaa manis straadaashanas meenesii. toreiz prasiiju, lai dod man laika, varbuut ka var ar cilveeku kaut kaa sastraadaaties, ka vinjai aizies performance uz augshu. bet, diemzheel, figushki.

un tad shoriit man zvana gal'nais ofiss, hjuumanriisorsi, saka - a priekshnieks tev zvaniija shodien sakaraa ar to drostalinju? saku, nee, neesmu ar priekshnieku kaadu nedeelju runaajusi. ahaa, man saka, vinjsh gribot transfereet drostalinju uz citu brenchu.
ko, luudzu?! juus man likaat vinju atlaist un tagad juus vinju njemsiet citaa brenchaa?!?!
es nolaizhu rokas un eju piestumt seju ar savaam keto-pusdienaam.
blje.
5 comments|pieklauvēt

[11 Nov 2018|04:30pm]
darbaa melnaa striipa. kopsh desmitiem no riita liidz nupat puspieciem peecpusdienaa to tik vien daru, kaa kraameejos ar klientu suudziibaam. suudziiboffiss.
labi, pa vidam visai shitai putrai es paspeeju arii fiksi savu vegjetaaro* salaatveida pusdienu ietureet.

*jo nebija vakar laiks neko jeedziigu pagatavot, jo bija jaadzer viins ar H braalja sievu, jo vinjai vakar bija stulba diena, jo kautkaada melnaa striipa.

p.s. es vakar izveicu tauksaldeeshanas proceduuru uz "love handles". redzeesim, kas tur peec meenesha buus. vai ta viduklja liinija man beidzot kaut cik paraadiisies, vai taa arii dziivoshu kaa chelovek-zhopa** liidz muuzhinja galam...

**taa manu kaiminjieni vinjas teev meedza saukt. tie esot cilveeki bez izteiktas viduklja liinijas, luuk.
pieklauvēt

autobrauceja probleemas.kaarteejaas... [11 Nov 2018|11:24am]
nezinu, kas manam auto manii nepatiik, bet visu laiku ar vinju kaut kas notiek.
paardienapakalj kondishka nedarbojaas. tas ir taa, ka peec visas dienas auto saulee nostaaveeshanas, ieseedos, iedarbinaaju, a kondishka ne suuda nepuush. zvanu viiram, shis man - atver logus un brauc, laiks jau labs vakaros! labs, ta labs. bet brauc, kaa saunaa tik un taa, jo tie pashi plus 30 veel aiz loga, un kaadi plus 60 auto salonaa. taa arii braucu. kondishka naakamaa dienaa darbojaas, kaa ierasts, nekaadu probleemu.
vakarvakaraa, peec darba, seezhos auto, iedarbinu, motors raustaas [nezinu, kaa to aprakstiit]. zvanu viiram, kursh darba miitingaa otraa pilseetas galaa, shis man - [atver logus un brauc hahahaha] meegjini tikt liidz maajaam, ja nopliisiisi pavisam, aizbraukshu pakalj. ok, braucu, auto krataas, sevishkji pie apljiem un signaaliem, kad jaastaajas. tomeer liidz maajaam tiku. viirs - riit uz servisu aizvediishu (bet nepiedarbinaaja paarbaudiit cho za). shoriit, loogjiski, ka atkal viss darbojas, kaa vajag, nekur nekas nekrataas un neraustaas.

un pirms mazliet vairaak kaa meenesha bija situaacija, kad plaiku pusceljaa uz maajaam, jo motors vienkaarshi izbeidzaas.
laikam jaapeerk jauns auto [varbuutiiba dikti nieciiga shobriid], jo toreiz jau remontaa normaali ieguldiijaam, un ja nu atkal tas pats nikjis...
pieklauvēt

navigation
[ viewing | 20 atpakaļ ]
[ go | agrāk/vēlāk ]