putnu novērotājs' Journal
20 most recent entries

Date:2020-03-31 08:48
Subject:
Security:Public

kas jums tur par kataklizmu baltu un pūkainu? mēs te galējos ziemeļos lapas un pērno zāli grābām vakar.

post a commentDate:2020-03-29 14:33
Subject:
Security:Public

stulbi mūsdienās noķert kaut kādu saaukstēšanos, nesaproti, vai uzreiz tīties baltā palagā pašam un iespundēt visus pēdējās dienās satiktos, vai tomēr pieņemt, ka, nerātes vārdiem, parastos vīrusus jau neviens nav atcēlis.
jaunākais vecākajai - mammai atkal korona. haha

1 comment | post a commentDate:2020-03-25 17:10
Subject:muahaha
Security:Public

šī diena ir nozīmīga, jo pirmo reizi SPKC konstatējis pacientus, kuriem nav skaidra epidemioloģiskā saite ar konkrētu saslimšanas gadījumu vai ceļojumu.
tas liecina par to, ka Covid-19 transmisija notiek Latvijā. viņš pauda, ka ir ļoti svarīgi ir izprast šo informāciju, jo inficēties principā var sabiedrībā.

lielākoties šīs personas testus veikuši par savu naudu

//citāti no SPKC ziņojuma šodien

5 comments | post a commentDate:2020-03-24 21:07
Subject:
Security:Public

tikmēr rajončikā esot pirmais diagnosticētais. ipiķos, karl. tur taču cilvēku vispār nav, tikai vilki

5 comments | post a commentDate:2020-03-24 19:07
Subject:par tēmu.
Security:Public

kas mani uztrauc. joprojām tiek ziņots, ka lv saslimušie ir tikai vai nu atbraukušie no ārvalstīm, vai arī to kontaktpersonas. tipa vēl nav neizsekojamo gadījumu.
nu un tagad pajautājiet kāds ir noteikums, lai tiktu pie testa. tev jābūt atbraukušam no ārvalstīm vai arī jābūt bijušam kontaktā ar apstiprinātu slimnieku.
jums te neiedegas sarkanā lampiņa par loģikas kļūdu?! kā tieši tos neizsekojamos taisās konstatēt? vai arī vnk netaisās un mēs te laimē turpināsim diet forevā

mani satrauc arī daļas atbraukušo vieglprātība, neies tač 2 nedēļas mājā tupēt, labāk sarīkot ballīti ar gadu neredzētiem draugiem līdz četriem rītā, vai ne, trū stōrī

9 comments | post a commentDate:2020-03-20 17:46
Subject:čau, mīlulīši, padomiņš vaig
Security:Public

varbūt kāds ir jau šo izpētījis un var sniegt konkrētu atbildi.

kas no viegli (nosacīti) pieejamajiem sadzīves tīrīšanas līdzekļiem ir derīgs cīņā ar vīrusu uz virsmām? rokturi, ūdens krāni utt
piemēram, seal līdzeklis ar uzrakstu dezinfekcijai ir izpirkts, bet varbūt kāds cits ar mazāk garšīgu nosaukumu ir tikpat derīgs?
visvairāk priecāšos par konkrētu produktu ieteikumiem, bet der arī info, kas tieši jāmeklē sastāvā, lai derētu mērķim.

20 comments | post a commentDate:2020-03-18 13:17
Subject:
Security:Public

atradu stērķelē pārtikas kodi, lūk, iemesls panikai

7 comments | post a commentDate:2020-03-18 11:25
Subject:
Security:Public

pie jums rīgā uz ielām tagad ir tā, kā pie mums rūjienā parasti

runājot par. drošības apsvērumu dēļ izvācāmies no valmieras mājas, tur pārējie iet stingrā režīma karantīnā, lai pārējā pasaule neapdraudētu viņus, nevis otrādi. mēs darba dēļ (vismaz šobrīd) to nevaram, tā nu tagad esam pilna laika rūjienas iemītnieki. diezgan interesanta pieredze

post a commentDate:2020-03-15 11:44
Subject:
Security:Public

uk, tātad, angļu mierā domā, ka ar brexit ir izstājušies ne tikai no eu, bet arī no visām tās ķibelēm

airbnb viesis no krievijas vakar atcēla vizīti uz ceturtdienu ar tekstu:
К сожалению, я не смогу приехать к вам пожить из-за сложившейся ситуации в регионе Рига.
krievu šņabī korons nedzīvo, tātad, un uz viņiem, tāpat kā uk, nekas no tā neattiecas

6 comments | post a commentDate:2020-03-13 15:31
Subject:
Security:Public

sirreāla sajūta - sēdi un skaties, kā sūdi lido ventilatora virzienā.

jokot ir otrs labākais, aiz piesardzības pasākumu ievērošanas, ko darīt šajā sakarā. kihelkonna atrod brīnišķīgus eksemplārus

3 comments | post a commentDate:2020-03-12 16:51
Subject:
Security:Public

virtuvē pie sienas grafikas nodaļas studentu kalendārs, martā balts un melns milzis ciešā, spēcīgā satvērienā

dēlam kopš vakarvakara t, turās uz 38,5. man nav spēka pieņemt lēmumu, vai dienesti jāsauc. normāli viņš gulētu, gulētu, ja par grūtu, iedotu paracetamolu, kamēr izgulētu. tagad arī guļ. nekā cita nav, ārā nav bijis kopš pirmdienas, ar mani kontaktā nebija bijis kopš svētdienas.
es jau tagad esmu nogurusi no nemitīgās piesardzības, roku mazgāšanas, virsmu neaiztikšanas. varbūt vnk esmu nogurusi no savas slimošanas, parastās slimošanas

šodien mammai 65, šodien ciemos nebūšu

sestdien bēres, prom braucot bažas bija par mana vīra mammu, nomira manas mammas māsa

2 comments | post a commentDate:2020-03-11 12:34
Subject:so far so good
Security:Public

covid-19 negatīvs, nesen zvanīja. starp citu, pie reizes arī uz citiem testē, ja pareizi saklausīju, sars un vēl kaut kas.
man patīk - piezvana sieviete, saka tests negatīvs un ar tādu krievu akcentu - okei? mīlīgi :)

vēl vakar mīlīga bija brigādes darbiniece, kas ieradās testēt. ienāk, nabags, viss tajā agroplēves kombinzonā, kam pāri zils halāts, uz acīm pašas aizsvīdušās brilles no elpošanas maskā, tām pa virsu jāliek aizsargbrilles, rokās cimdi dubultā, kājās garie gumijnieki. vispirms izsniedz man termometru un otrais jautājums - vai drīkst uz tualeti? uz manu potenciāli inficēto tualeti, ja. varbūt ņēma dezinfekciju līdzi, neievēroju. katrā ziņā 10 minūtes pērās ārā no visām aizsargkārtām un pēc tam pakojās pa jaunam. viņiem tiešām nav viegli, bet attieksme bija ļoti cilvēcīga un iejūtīga.

20 comments | post a commentDate:2020-03-10 08:04
Subject:
Security:Public

updeits - naktī man sākās drudzis, t 37.5 tagad.
zvanu vēlreiz 113, saku, ir simptomi, biju tiešā kontaktā pusstundu ar milānas reisa 5 slimniekiem.
nope, es neesmu bijusi itālijā, nebrauks un testu netaisīs.
ejiet griezieties pie ģimenes ārsta (ko tieši viņš var iesākt??), zvaniet uz informatīvo tālruni. vēl nevaru piezvanīt, jo sāk darbu pēc pusstundas.brālis dacīnijās līdz kaut kādai epidemiloģei (šito vārdu es nevaru), kas tomēr teica, ka risks ir, analīzes jātaisa.
esmu tagad rīgā, pagaidu dzīvoklī bez neviena maza bērna un veca cilvēka, gaidu analīzes noņēmējus, dienas laikā būšot.
pati sazvanīju ģim. ārsti, viņa arī bija diezgan ahujā par 113 atteikumu, mēģināja no savas puses noskaidrot apstākļus un iespējas, nē, arī ģim. ārsts nevar panākt, ka analīzes jātaisa, ja tā uzskata.
vispār tās spkc info meitenes neko daudz nepārzina reālo situāciju. ieteica griezties pie ģim. ārsta, kas tad varēšot nozīmēt analīzes, ja uzskatīs par vajadzīgu. nē, nevar, kā noskaidrojām.
uz maksas testu gulbī esot jāgaida 2 nedēļas rindā. nope, arī nav tiesa, pierakstījos uz ceturtdienas rītu, ja nu valsts sistēma mani tomēr uzmet.

43 comments | post a commentDate:2020-03-09 18:06
Subject:
Security:Public

hohoho, gaidiet koronavīrusa pandēmiju latvijā.

tātad, kāda ir realitāte - sestdien ielidoju no austrijas (caur cīrihi), roku rokā ar slaveno milānas reisu, kas pie blakus lentas gaidīja savus koferus. diemžēl, man nācās viņus, klepojošus un šķaudošus, šķērsot, lai tiktu pie lielgabarītu bagāžas un nīkt necik drošā attālumā pusstundu, jo gaidītā vienība tā arī neatnāca.
šodien, 2 dienas vēlāk visu dienu rīkle svilina, brīžiem svilis noiet pa krūtīm zemāk, ir neliels klepus, mazliet drebulis. termometra nav. brīžiem atkal liekas, ka viss tikai nervi, kas var būt tiesa.
sliktais ir tas, ka šobrīd dzīvoju kopā ar brāļa ģimeni, kur mazi bērni un mammu, kas nav jauniete. otrā, rīgas mājā, savukārt, mana vecāmamma, 87 gadi, riska augstumgrupa, vai ne. ā, nu un vēl darba kolektīvs.
izmisumā, ka būtu stulbi visus nolipināt, ja nu tomēr, zvanu 113, kā visur rakstīts.
pirmajā piegājienā tiek izsniegti 2 info numuri plkst 17:34 (strādā 8-17, darbdienās) un rīgas labaratorijas numurs, kur ar iepriekšēju pierakstu var tikt 2 dienu laikā. pie manu simptomu uzskaitījuma dispičere nolemj, ka varētu tomēr savienot ar ārstu, lai tas tālāk lemj, ko darīt. BET. lai to izdarītu, man esot jānosauc sava atrašanās adrese, saku, ka fakin rūjiena, bet tāpat pošos prom no darba, moš valmieras adresi saukt? rūjienā taču brigādes tāpat viņiem nav. nē, ja es tūlīt nenosaukšu precīzu savu atrašanās vietas adresi, tad neko iesākt nevarēs. laimīga neesmu, jo nu kamōn, brigāde spectērpos mazpilsētā - cilvēki, jūs baumu viļņa un seku apmērus iedomājaties? kas es dura - par iedzīvotājiem vai sevi domājot? ok ok, saucu adresi - kas tas par vārdu - māja, iela?!?! saku, ka vieta, pēdiņās, nav ne māja, ne iela. kad atteicos nosaukt uzņēmuma nosaukumu, kādā bļin sakarā, naturāli nometa klausuli.
ok, pusstundu paraudāju, paelpoju tūtiņā, zvanīju vēlreiz. šoreiz nolēmu teikt, ka braucu mašīnā, es taču esmu gudrīte skudrīte, vai ne. šī dispičere atteicās ticēt, ka iepriekšējā nometusi klausuli, bez visas adreses savienoja mani ar brigādi. nu un te seko episkais:
- tiešā kontaktā ar koronavīrusa slimnieku bijāt? nevienam uz pieres rakstīts nebija
- ķīnā, itālijā, dienvidkorejā bijāt? nē
- strādājat ārstniecības iestādē? nē
- paelpot varat? jā
nu tad neko, šeku jums 2 info tālruņi un labaratorijas numurs, kur pieteikties uz pārbaudi. jā, tikai rīgā, tikai pēc 2 dienām, tikai par saviem 80,40€.
un vispār saprotiet, latvijā ātro palīdzību nav, tikai 2 feldšeri, kam jābrauc uz infarktiem un avārijām, saprotiet

tā viš i, ziņām neticiet, ka jāzvana uz 113, ka brigāde izbrauks uz jebkuru vietu latvijā, ka pie mums ir tikai 3 gadījumi

26 comments | post a commentDate:2020-02-28 10:54
Subject:
Security:Public

rīt laižam uz austriju, lcd, turi par mums rūpi, lūdzu, nevienu koronu neizsniedz tuvajā rādiusā.
bet runājot par. rūjienas aptiekā dabūju pēdējo roku dezinfekci, aiz manis rindā nākamā jau palika bez, masku vairs nav. rūjienā, karl

ja cilvēki šitik pat rūpīgi attiektos pret gripas akūto periodu, piemēram

3 comments | post a commentDate:2020-01-31 14:29
Subject:lasot laru
Security:Public

kas man jādara, lai nodzīvotu labu dzīvi

___
saprast kas man būtu laba, nodzīvota dzīve.
vēl klausījos kristīni balodi, tiku līdz otrajai minūtei un aizgāju skriet pa cehu, bet paspēju dzirdēt - kaislības trūkums dzīvot dzīvi.

ko jūs par šo visu domājat, kas būtu bijusi laba dzīve?

1 comment | post a commentDate:2019-12-09 17:06
Subject:
Security:Public

wow, somijas koalīciju šobrīd veido 5 partijas, visas vada sievietes, no kurām, savukārt, 4 ir vecumā 32-34 gadi, tai skaitā, premjere.

1 comment | post a commentDate:2019-11-16 15:03
Subject:
Security:Public

es varētu cibā komunicēt tikai 2 vārdu teikumos - kas (kā, kam, ko, ar ko, kur, ?!) + verbs

post a commentDate:2019-11-04 23:33
Subject:
Security:Public

izrādās, keišam tomēr vajag arī labu režisoru, lai būtu labs aktieris. stulba filma, tajā nebija it nekā gudra, pat smieklīga ne

valmieras hamletā meiers nespēlē hamletu, bet to, ko spēlē, spēlē diezgan labi. lasmanis ļoti labs raskturotājs. kopumā visam noņemts patosīgums, vari skatīties kā sakarīgu, aizraujošu sižetu. mīlas līnija gan tāda - izspēlēta spēcīgi, bet ne mazākās pārliecības, ka h. o. vispār ir ievērojis. karoče, ņeverju. bet beidzās ar stāvovācijām

viesi tikmēr izspēlē etīdes kurš kuru pārspēs atjautībā. iesāka matracī caurumu izdedzinātāji, interesanti, ka palags neskarts. turpināja čalītis, kas izlika sevi ārā uzpīpēt čībās, bez naudas, ar 5% telefonu un atslēgu atstātu slēdzenē no iekšpuses. izsaucu kramplauzi un skatījos kā dažās minūtēs atver manas pretuzlaušanas aprīkojuma durvis, pa ceļam gan nevajadzīgi novīlējot galu tikai ar speciālu kodu pasūtāmai atslēgai. 20h vēlāk zvana nākamais viesis - mums gadījās ķibele, durvis aizcirtās, atslēga iekšā... pēc 10 min zvana atkal, dzirdu, ka fonā signalizācija auro pilnā vaļā, pilnīgā bezsakarā.
nu un nākamais neieradās vispār, joprojām nav ieradies un nav arī ziņojis

mēs tikmēr ‘brīvdienas’ galopā pa simts destinācijām un pienākumiem, šorīt mani piecēla piķa tumsā pēc 2h miega, iekrāmēja auto un 2 stundas veda uz ziemeļiem. izbiru pie kantora nespējīga fokusēt domu un atjokot jurčikam ar rūdolfu vējtverī

...
36h stundas vēlāk viesis andrejs uzradās, vitebskā pārsitis 2 riepas, gaidījis jaunas no maskavas

post a commentDate:2019-10-18 08:43
Subject:
Security:Public

bērniņš zvana - krāmēju somu un aizmigu, ko man tagad darīt?

šonedēļ jau rakstīju vienu attaisnojumu par kavētu pirmo stundu ģimenes apstākļu dēļ, kas simt punkti tiesa, vai ne.
šorīt vnk uzrakstīju, ka aizgulējās.

9 comments | post a comment


browse
my journal