You wanna have a life but not too real
 
24.-Sep-2022 11:05 am
Nav baigais pārsteigums, ka Skaņu Mežs man iepriekš nav bijis pārāk centrāls notikums, bet izskatās, ka varētu par tādu kļūt. Divas dienas vēl pagaidām šķiet par daudz, bet ar pareizu plānošanu no viņa varētu izspiest maksimumu. Interesanti, vai ir cilvēki, kas plāno savu pasākuma pieredzi, izejot no uzaicinātajiem māksliniekiem? Tās tomēr ir kādas sešas, septiņas stundas, un neejot detaļās, vismaz divi dažādi vaibi. Gan jau ir tādi cilvēki, jo kāds tos māksliniekus atrod un aicina.
Comments 
24.-Sep-2022 01:03 pm
O_O kā vēl plānot festivāla apmeklēšanu, ja ne pēc tā, kādu mūziciņu tur dos?
24.-Sep-2022 01:17 pm
paskaties, kas ir must see, notēmē uz pasākuma sākumu, moš paspēs uz to ko gribēji dzirdēt. festivālu algoritms.
24.-Sep-2022 01:28 pm
Bet visār, ar sakņu mežu ir jau tā, ka tas ir kur ej atklāt ko jaunu, pataustīties apkārt. Bet to sapratu par vēlu, es savas vīsdegunības dēļ palaidu garām piemēram Prurient, kas ir viena no manām mīļakajām skaņām, jo uzskatīju SM par - tie tur kas dročī cik ļoti alternative viņi ir, ejiet dirst. Es šito crowd don't wan't.

SM ir tasting menu, ja ir iespēja, tad ir jāiet, var atklāt lietas. Izņemot ja ir saksafoni, tad nuke from orbit. Un festivāl festivāli tak vispār sākas 12 dienā un norit līdz 4am, rīgas kontekstā tas vispār ir plezīrs, SM pasākumi notiek rokas stiepiena attālumā no citiem brīvdienu pasākumiem, kur pārlaist to kas riebjas festivālā. Var šuvelēt šurpu turpu.
24.-Sep-2022 02:38 pm
Es vēl piebilstu, ka ne visu tur var nosaukt par mūziciņu. Ne par velti to caus par "skaņu mežu". Man kāreiz vakar patika ļoti eksperimentālā daļa.
This page was loaded Dec 3. 2022, 4:44 am GMT.