mīļums

kaķraksti

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

April 28th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
aj, kaut kas totāli nesaprotams tā mana romantiskā dzīve. ar Megiju izlēmām būt just friends un nākamreiz satikties viņas krajā. viņa baigi vainīga sajutās, ka šodien shut me out. oh well.

pie sevis domāju par to Spāniju. mājbiedrs runā, ka vajag pārkrāsot sienas tepat.
starp citu, man visvairāk traumē tas, ka vajadzētu atrast jaunu darbu. I'm so shit at interviews. I'm just shit with people, but I can learn your product and keep your devs a little scared of me in a good way.

April 27th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
feisbukos uzpeldēja posts no vienas senas paviršas paziņas, ka viņa ir psihenē. ļoti daudz par to tagad domāju. kā mental health services outpatient, man ir diez gan dīvainas sajūtas par to. it kā gribas viņai uzrakstīt, bet drusku bail, jo neesam runājušas jau ļoti ilgi. bet nu gan jau kaut ko vajag aizrakstīt, jo nu vismaz versiju par "get well soon". bet nu jā, tas tagad drusku notriggerojis pārdomu.

April 26th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pasūtīju čupu lietu no M&S ar nominated day delivery (rīt). Šodien pienāca īsziņa no kurjera, lai izvēlos sev tīkamo one hour delivery slot. Lūk, kaut kā priecē serviss. Un man vislabākajā laikā viņi bija atzīmējuši, ka kāds kurjers jau būs manā galā anyway.

Citās ziņās, biju pastaigā, bet sākās krusa, atnācu uz pabu. Pusotru stundu agrāk nekā parasti. Trāpīju uz futbola spēles sākumu. (who in the fucking fuck in šajā dievu aizmirstajā pilsētas stūrī cares about Crystal Palace or Tottenham? Bet cilvēki skatās! So far neizšķirts, not that I care.)

Also, šodien bija a glitchy day, daļēji trešdiena, daļēji ceturtdiena. Bet es gaidu piektdienu, kad došos pie [info]neoplasm uz labi veģetāru bārbekjū. Un brīdinu uzreiz, man vienalga, ja līs.

April 25th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
1) liekas, ka iešu kaut kur internetos uzsākt atsevišķu blodziņu par to, ka gribu pārvākties uz Spāniju.
2) [te bija teksts]
3) šodien (vakar) pirmoreiz developerim teicu, kaut ko tipa, ka it works on my machine. abi apmainījāmies screenshotiem un apņirdzāmies, šis aizgāja debuggot.

April 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vakar bija laba diena, laba indeed. pastaigas ar Sāru, labi jaukas sarakstes, interesanti viss seriālā, alus gards un pēc pusnakts arī sakārtoju 3 plauktus un 3 atvilknes. šorīt pat piecēlos uz darbu un sastrādājos visu ko. tagad varētu sakārtot vēl vienu plauktu, vai sašķirot vēl pēdējo maisu. vai pieķerties otra skapja augšējam plauktam. vēl vajag atnest mājās no darba vienu kleitu un sataisīt paciņu, kuru aizsūtīt mātei. vai arī iziet pastaigāties? kamēr nevaru izlemt, bakstu spāņu valodas appus. tāda tā dzīve. vakarā gan jau aiziešu uz barčiku.

April 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
par spīti visam, aizgāju uz lokālo barčiku. iepazinos ar personu, kurš apgalvo, ka bija slavens. neliels research šobrīd to tikai apstiprina. also, uzzināju, ka gūgle atkal melo - barčiks piektdienās ir vaļā līdz pusnaktij, ne 11pm.

April 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vai es jau stāstīju, ka Dārta beidzot ir atklājusi, ka zem segas arī ir vieta, kur var atrasties?
nē?
bet smieklīgais tajā visā ir nevis tas, ka viņai pagāja bezmaz 2 gadi, lai to atklātu.
nē.
smieklīgais ir tas, ka viņa nemāk palīst zem sedziņas, kura vienkārši mētājas uz sofas.

April 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Esmu barčika vienīgais customer. Skan "Always Look On The Bright Side Of Life". This is the life.

Add to Memories Tell A Friend
šodien gāju pie nurse Sally taisīt pāris minūšu testu. nurse Sally tomēr ņēma un izprašņāja, kas ta man īsti kaiš, jo vispār, ļauži, manā vecumā astma nemēdz pēkšņi uzsākties. tiku pie diez gan extensive check up. sabiju kabinetā gandrīz precīzi stundu. pēc 3 nedēļām iešu atkal.
bet ir arī labā ziņa - mana wrist vairs nesāp, splintu vairs nav jāliek.

April 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
rīt (šodien) pamodīšos un beigises šitā vienpatība ar kaķiem mājās. pēc 16 dienu prombūtnes mājbiedrs atkal būs mā. gribu redzēt kaķu reakciju uz to.

April 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
šodienas vakaru mazliet bojā tas, ka rīt būs jāstrādā. bet nu, par laimi nebūs jāceļas to darīt 9am.
vakar atcerējos, kad sāku šajā darbā strādāt, cilvēki teica, ka neviens tā īsti nestrādā virsstundas. atskatoties, jā, nu tie daži cilvēki nestrādāja gan. mēs pārējie, mums gan kaut kā gribas apdarīt savus darbus.

citās ziņās, Dr Who jaunās sezonas sākums patika. ļoti labi saprotu, ka storijs bija dīvains un ne sevišķi tādā stilā, kā cilvēkiem patīk, bet man patika. ļoti patika Bill un viņas reakcijas uz TARDIS. The Doctor likās riktīgi noilgojies pēc adventure. un vispār ļoti laba sajūta palika. un pa vidu bija arī bailīgi. izbaudīsim šo pēdējo sezonu ar Mr Capaldi's Doctor.

tagad kaut kas siltāks jāuzvelk un jādodas uz barčiku.

Add to Memories Tell A Friend
kad pēkšņi nav vairs jācīnās par katru elpu un eksistences izvilkšanu. kad aizdomājies par lietām, jo galva pēkšņi atsākusi darboties. es gribu pierakstīt šo mirkli, lai zinātu, ka tāds bija. ka bija šis mirklis, kurā apšaubi visu, kas veido šī brīža dzīvi. kad negribot sajūties, ka nekas nav paliekošs.

April 14th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vakar biju ballēties ar kiborga roku. visi prasīja, kas rokai, bet es mīklaini smaidīju un izvairījos atbildēt. jāsaka, ka tas bija daudz uzjautrinošāk pašai par visiem izgudrotajiem stāstiem, kurus stāstīju pagājušoreiz, kad biju ar kiborga roku. nezin kāpēc cilvēki pārsvarā uzskatīja, ka es sakāvos. uz manu jautājumu: Do I really look like someone who attends a fight club? Jūdžīns tā paskatījās un teica: there's something about it. un blakus esošās bietes tā māja ar galvu un arī piekrītoši murmināja, ka varot iedomāties.

bet visādi citādi bija lielisks vakars. izsmējos un nosmējos. iedzērām kā nākas un atpūtāmies. parunājos ar visādiem ļaužiem. pēc tam ļauži izlēma, ka negrib uz piano bar, bet grib uz Heaven. pie vārda "Heaven" pieminēšanas, nedaudz noskurinājos un ātri vien atvadījos. ciest nevaru to iestādi. aizgāju savā nodabā uz SHE bar, kur bija roka vakars. ēēm, hello 80s. patirinājos tur visādi un tad uzsāku ļoti dīvainu ceļu uz mājām.

April 13th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vispār ļoti saprotu Moby, kad viņš činkst, ka negrib uzstāties un kaut kur iet, bet grib sēdēt mājās un taisīt mūziku. ja es kādreiz uzrakstītu kaut ko publicējamu un to nopublicētu, arī negribētu nekur iet un lasīt to kādam priekšā. gribētu tikai sēdēt un rakstīt, rakstīt vēl.
bet nu, visticamāk līdz šai problēmai nesanāks aizdzīvoties.

also, kāpēc šorīt 8am aiz guļamistabas loga pļāva zāli?

April 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Spotify Discover Weekly mani ir iepazīstinājis ar the most creepy song.
Powered by Sviesta Ciba