Placebo Rush

kaķraksti

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

August 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ja tā padomā, nezinu īsti, kāpēc turpinu vilkt to draudzību ar MP. viņš ģenerē tik daudz wtf momentu manā dzīvē. viņš mani krīpo un jūtas smalki pajokojis. viņš cenšas ielauzties manā privātajā space fiziski un garīgi. jo komfortablāk viņš jūtas manā klātbūtnē, jo nekomfortablāk jūtos es. bet tā vienkārši izmest no savas dzīves arī kaut kā žēl. parunāt par to ar viņu nav opcija, jo nu, tad būs tikai vairāk wtf momentu. and I am not prepared to deal with his emotions.

I know it's unfair. I am unfair. everybody is unfair.

August 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ja godīgi, tad lielākā šodienas mistērija ir - why is all of the house covered in fucking glitter?

vakardiena:
MP (pienāk): kāda tev kleita!
kaķ: eeem, ok.
MP (noskatās): nu tāda... labi izskatās.
kaķ: ...
MP (creepy): tāda rotaļīga.
kaķ (uz mirkli aizdomājas): ej dirst?

also, sāp roka.

August 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
kā lai to pasaka. jau lēnā garā domāju par savu rudens travelling. vispār šogad ir tāds dīvains travel gads. bet galvā grozās tā ideja par Portugāli nākamā gada sākumā, uz kuru pat varētu paņemt TrakZ līdzi. māsa arī teica, ka grib satikties kaut kur ceļojumā, jo esot jau drusku apnicīgi visu laiku Lielmiests atvaļinājumos, nejūtoties vairs tik exciting. var saprast. bet nu, ir vispār cerība arī nākamgad uz visādām lieliskajām starptautiskajām cibas Ballītēm. ikgadējais Spānijas apciemojums vienmēr. vizināšanās tepat pa salu. un vispār. pilna galva ar travel.

August 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
dzīvot ar trakumu ir ļ interesanti reizēm. visi tie coping mechanisms un viss tas. bet man laikam palīdz tas, ka I'm a total weirdo anyway. :D visiem tas trakums liekas normāli, jo.. nu, kaķ. i neko. bet iekšās ir diez gan savdabīgi.

piemēram, reizēm ir tā, ka jūtos ļoti labi, visa tāda nosvērta un līdzsvarā. un tas izrādās ir just a trick my mind is playing on me. jo šajā līdzsvarā mans prāts man stāsta, ka tagad r īstais brīdis killoties, jo from this point onwards paliks tikai sliktāk. tāds kā false positive stāvoklis.

bet tā nav šodiena, šodien joprojām atsakos pieslēgties kaut kādai realitātei. man te manā galvā ir tīri omulīgi. jāsadomā pastaiga.

Add to Memories Tell A Friend
also, varu droši apgalvot, ka jā, slēpšanās no realitātes ir visai veiksmīgs pasākums. cik tas ir veselīgi, tas neinteresē. ir pārdomas rīt aiziet uz ofisu, tādā kā treniņizgājienā uz vietu, kur ir cilvēki, kuri ar mani interactēs vairāk kā veikala pārdevēji un pastnieks. tas ir, ja es pamodīšos laicīgi. ja nē, tad strādāšu atkal no mājām un socializēšanās pagaidīs līdz svētdienai, kad piesolīju MP, ka beidzot satiksimies. (darba šitie visi video zvani neskaitās.)

August 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es esmu lepns turētājs biļetei uz Nick Cave & The Bad Seeds septembrī Notts.
kuru atsūtīja ierakstītā vēstulē. (unlike Elbow biļeti, kuru atsūtīja neaizlīmētā aploksnē.)

nākamnedēļ jāsāk skatīties vilcienu biļetes pie.. uzminējāt! Neō! :)

August 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
iesēdināju māsu taksī uz lidostu. skumji. nē nu, ir ļ priecīgi, ka viņa vispār ieradās. mēs lieliski, tiešām lieliski pavadījām laiku. viņa solīja atgriezties oktobrī.
tagad sāksies reālā dzīve atkal. esmu nolēmusi ar to cīnīties nekur neejot. strādāšana un seriāli - tāds mans plāns.

also, jāparāda cilvēkiem tas, ko māsa visiem te parādīja un mēs sākām likt lietā:

cursing in ice cream flavours )

August 14th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
mums ar māsu vispār iet ļ jautri un ļ labi. viņa ir tiešām ļ lielisks cilvēks, nosmejamies caurām dienām un naktīm. un daram visu ko ļ forši. daudz staigājam un vispār izklaidējamies.
ēdam garšīgas lietas, dzeram garšīgas dziriņas un apmeklējam visādas iestādes. also, abas mokamies ar alerģijām, abas nevaram paelpot. bet tas ir pavisam smieklīgi.
cik labi, ka ir tāda māsa. nemaz, nemaz negribas, lai viņa brauc prom pa nakti.

August 10th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es arī gribu uzrakstīt.

vakardien ātri soļojām uz... (ak jā, man uzkāpa uz kājas, iemauca pa degunu ar lietussargu, vēl kaut kas man ar somu pa galvu iedeva. tāda mana traumu dienasgrāmata. jobanie tūristi.) nu karoč, gājām satikt [info]brittany ungāru restorānā. kad secināju, ka tas ir faktiski pāri ielai no Trišām, jau zināju, kur vakars beigsies. ķiršu zupa stārterī bija ar kaut kādu alkoholu un uz brīdi pat tā kā pavilka. vīns arī bija gards. veģetārās opcijas arī bija visādas, ļ labi. vispār kopumā bija riktīgi gardi un interesanti. apkalpotājs izskatījās kā izkāpis no vecas krievu filmas. divas vīna pudeles vēlāk tiešām arī aizgājām uz Trišām. lai tik arī reti es tur neietu, apsargs mani atceras, bija ļoti priecīgs mūs tur redzēt. kad ieradāmies, kaut kādi random apmeklētāji uzreiz atbrīvoja manu un māsas parasto stūri. māsa pierunāja mani uz zemeņu tekilu. nu es saku "pierunāja".. man jau divreiz nav jāsaka :D

tur bija tāds Mark. un es to Mark vienreiz esmu satikusi jau. viņš šoreiz nebija tik ļoti sadzēries. bet, kad satiku viņu pagājušoreiz, tad viņš ik pa 5 min pagriezās pret manu un teica: "Hi, my name is Mark" un tā kādu pusstundu vismaz, kamēr tā laika bārmenis viņu pierunāja iet mājās. bija smieklīgi viņu redzēt tagad, kad viņš it kā nu kakbe pat vertikāli varēja nostāvēt :D

sēžu tagad pie datora, pēc brīža meeting un domāju baigo domu. nu baigo.

Brittany, paldies par lielisko vakaru, bija tik amazing!
tad jau tiekamies piektdien, mēs te izdomāsim vakara plāniņu un ies izklaidēties, ja?

August 7th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Ir pirmdiena. Vakars. Sēžu ļotenē uz Lielmiestu un rakstu šito, gan jau iepostēšu tikai pēc nolaišanās. Viss ir totāls viss. Un fuck.

Vakar zemeslode man ievilka pa pakausi. VZ teica, ka brīnums, ka izdzīvoju. Atļāvos piezīmēt, ka brīnums ir tas, ka vispār esmu šitik ilgi izdzīvojusi. Who knew. Vēl vakar dabūju ar elkoni pa pieri. Bet tas jau normāli laikam. Šodien arī patraumējos, viss norm. Nupat aiz muguras sēdošais cilvēks vilka džemperi (sev virsū) un ievilka man pa ausi.

Bija vispār kolosāli. Viss bija grandiozi kolosāli.
(Čukstus) paldies. (No Dougana beigās neizvairījos)

August 6th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ko jūs nezinājāt par VZ? to, ka viņš zina kāds izskatās kurmītis, bet nekad nav pamanījis kurmītim visur līdzi nākošo human sized ziemeļmeitu.

bet nu vispār jā. piektdien bija interesanti lidostā un tā. piektdiena man vispār bija kā divas dienas. viena tā ar lidošanu un otra pēc (otrās) nodušošanās. bet nu, bijām aiziet pāri tam jobanajam tiltam, kurš man jau tā murgos rādās. pašūpojām kājas krastmalā. tur bija pudele, kas gāja pret straumi, bet tad nolēma, ka tas stulbi un ļāvās straumei. un tad tās pīles, wtf, gangsteri kaut kādi. un visiem tiešām riktīgi nepatīk Jiržikbārs. un mēs nekā nevaram saprast, kāpēc tā.

vakardiena bija īsta vakardiena, tur nu neko. gāju vārtīties parkā un visādi baudīt dzīvi dažādos veidos ar cīņubiedri, kuras kļičkas izdomāšana sagādā neparasti daudz grūtību. fotkas arī ir, nē, nerādīšu. anyway. bet vakarā taču bija jāiet uz iestādi, kur VZ reiz bija pamanījis veģetāro burgeri. un, protams, ka tas veģ burgeris bija tikai one time thing. un tagad tā tur nebija. tāpēc bija jāstāsta viesmīlim, ka, jā, es tiešām gribu laša salātus bez laša. jā, tiešām. tiešām. also, es nesaprotu čehiski, ja? nu un tad pamanīju, ka ir pulkstens un bija jādodas uz SpB. kur es joprojām nerunāju čehiski. VZ iepazinās ar MTV Rocks jaunumiem, kurš šeit rāda tieši to pašu huiņu, ko uk. un tad, kad mūs beidzot no turienes izmeta, aizrunājāmies par nopietnām lietām, līdz secinājām, ka vispār vairāk interesē un gribas burrito. vēl mēs visi mainījāmies sēdvietām, atkarībā no tā, kur P.Cūk. bija izlēmis iekārtoties šoreiz.

un šorīt toties kaut kā aizrunājāmies, es tā iedomājos par savu happy place un uzreiz sagribējās killoties. hm. nu neko. kafija. vispār man jātaisās iet vārtīties pa citu parku, ja.

August 3rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
izrādās, ka ir pasaulē cilvēki, kuriem liekas, ka my hair is cool when it's a wet mess.

August 1st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
šodien jau kādas trīs reizes bijis tā, ka ieeju kaut ko paņemt guļamistabā, a tur divi samiegojušies kaķi lūr virsū pārmetoši, mol, mēs te guļam, neredzi?
klusiņām paņemu vajadzīgo un lavos ārā. a ko citu.

July 31st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
tauta pieprasa cibas ierakstu.

nu lūk. piektdienas vakars bija diez gan labs iesākums visam. visi transporti kavēja, Notts autoosta totāli visa ciet un nožogota un nezin kas. nedaudz stresa, daudz lietus. autoostā viens nabaga vīrietis kaut ko tur dežūrē. izskatījās pēc tāda, kas nedēļu nav hjūmaņus redzējis. tā īsti nezināja, ko iesākt. bet mēs aktīvi pieprasījām Brittany un arī dabūjām Brittany! tad jau bija džins, džins, džins. vispār bija sagurums, bet tāpat nosmējāmies kārtīgi līdz pustrijiem naktī.

sestdienā es pamodos pirmā, kas ir visdīvainākais ever. gribējām iet uz Praida parādi, bet ņēmām rītu jauku un omulīgu un beigās tikai redzējām daudz karogu un drag queen šova daļu. tad bija daudz tralalā pa pilsētu. attapāmies Test Match pabā, kur tikām pie 7 km alkohola pauzes. tur bija bērni un mēs, protams, aizrunājāmies par kaķiem. (tika izteikta frāze, ka usually when they let dogs in the pub, they let kids in too) cik kaķi ir lieliski, kā cilvēki rupējas par kaķiem. un, cik vispār kļovi ir kaķīši. un tad jau bija laiks dievīgām Thai vakariņām Zaap.

un tad jau atkal uz džinu. jo džins ir labi, bet džins ar Neō un Brittany ir izcili. no amount of half naked and goose bump covered strange girls in the rain can change that.

skaidrs, ka sarunas par katoļu baznīcu un izglītību un to, ka ir vīrieši, kuri tiešām jūtas apdraudēti (jo apparently human rights are like a pie - when someone gets some rights, others get less), tas viss noveda līdz pie tā, cik Coldplay are unoriginal, ja neskaita Chrisa bērnu vārdu izvēles. un tad jau parādījās Gwyneth ar savu vagina steaming ieteikumu. 12 sarkanas rozes iebāzt vietās un tad applaucēt, tā mēs sākām. bet beidzās ar pareizās tehnikas gūglēšanu un pilnīgi skaidru to, ka visiem un visām vajag to steam their vag, it will make the world a better place. nu un, tad manai vienpersoniskajai grupai Placebo Rush ir pievienojusies otra (ne tik vienpersoniska) grupa Steamed Vaginas.

svētdienā toties nedaudz veselīgas heterofōbijas ar Neō Krisu, pidžampārtija lieliska filma par sievietēm (I really like women, that's for sure) un tad arī Hot Fuzz. un ļ daudz ļ garšīga ēdiena. because it's one of my fav restaurants, at Neō's (the other is Brittany's bed).

dāmas, jūs esat lieliskas. paldies par lielisko weekendu.

July 30th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Placebo Rush gig, supported by Steamed Vaginas.

Also, we're hoping to support Nick Cave gig in Notts.
Powered by Sviesta Ciba