Placebo Rush

Where feelings come to die

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

September 19th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Jā nu, kamēr jūs tur visi lauzat galvu par local serial killer paradumiem, vakar pēc pastaigas sapratām, ka metināšana un darbs reklāmas aģentūrā ir tas, where it’s at.

Ļaujiet man paskaidrot. Mēģināšu atcerēties kā tur īsti bija.

kaķ: bet kāpēc Rīgā ir tik daudz reklāmas aģentūru? Viņas ir visur! Latvijā nav nemaz tik daudz produktu, cik to reklāmas aģentūru.
VZ: nu, cilvēki nemāk neko citu. Nu tur metināt vai ko.
...
kaķ (spaida telepurķi): nahuj man viss tā trīc? Labi, ka es neesmu metinātājs!
VZ: jā, nu. Tu tur sametinātu visu, kas pa rokai. Arī to, ko nevar sametināt.
kaķ: jā nu, atlaistu uzreiz un tad būtu jāiet strādāt reklāmas aģentūrā. Bet metināt taču ir tik daudz foršāk.
VZ: nu gan jau reklāmas aģentūras hipsteri, zini kā, ja tu teiktu, ka nevari pastrādāt bez metinātāja.
kaķ: es tur varētu visu sametināt. Koka krēslu pie lamināta grīdas.. priekšnieka ginger latte pie kaut kā. Tad uz mani atkal apvainotos un atlaistu.
VZ: bet kā lai viņš tevi atlaiž, ja kabinets aizmetināts?
kaķ: o! Jā. Job security. Gan jau arī piemetinātu.. nu to groziņu, ko priekšnieks laistu pa logu lejā, lai saliek šim supplies. Viņš hipsteris, viņam noteikti ir groziņš. Es piemetinātu to pie sienas.
VZ: otrajā stāvā.
kaķ: nuja, un birojs - ceturtajā.

Tur vēl bija, ka mani visi varētu izsekot, jo aiz manis visur paliek melna strīpa, un vēl viss kas. Bet man nav tik precīzu atmiņu par to vairs.

Citās ziņās, palaiduši mani brīvsolī šovakar. Pilnīgi nespēju izvēlēties starp strādāt, skatīties Humans vai iet uz SpB. Tāpēc klausos MrR listi un kustinu pēdas.

Also, dzīvokli šodien apskatīju un laikam tomēr neņemšu šito.

September 18th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
... talking about psychopaths un to, ko pat nepaguvu cibās ierakstīt... jā nu. 10 dienas, no kurām 9 neklātienē, un man jau pārgāja. Apnika. Noguru.

Bet citās ziņās, ballītes jaunākā folklora sākusies no mana (nevainīgā) jautājuma par to, kur ir lielāka iespēja satikt your local serial killer - liftā vai trepēs? Par atbildi vēl neesam vienojušies. Daļēji because liekas, ka šejienes local serial killer ir mazliet tā kā... nu. Nedara savus uzdevumus. Toties tas, kurš tusē lokāli pa manu Lielmiesta stūri, tas gan drīz varēs sākt izpausties uz pilnu banku. Anyway, ja kāds zinās precīzāk, nu padalieties ar infu. Kaut kā ceru, ka I’m not doomed to live forever.

Bet vēstniecību nācās atlikt, jo, saprotiet, darbs.
Rīt iešu dzīvokli skatīties.

September 16th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Vakar bijām uz Emikas koncertu. Nav jau tik svarīgi, ka viņa stundu nokavēja. Svarīgi ir tas, ka viņas jau tā lieliskajai elektroniskajai mūzikai klāt bija live drums. Tas pēkšņi visu padarīja tik fantastisku. Es ļ ātri un ļ efektīvi aizgāju totālā astrālā. Mūzika mani iztīrīja un aiznesa pasaulē, kur ir tikai Emikas mūzika un bungas. Un es mīlu bungas. Un vairāk es mīlu Emiku. Jaunie singli ir tik lieliski. Jaunais albums būs epic. Viss koncerts bija tik epic. Vienkārši totāli epic. Vai es jau teicu, ka epic?

Pēc koncerta vēl ilgi biju koncertā.

September 15th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
VZ ir ļ noderīgs cilvēks, ko zināt. Viņam ir zajas visām dzīves situācijām. Man te ar to moving visādas vajadzībiņas, ja. Uz visām VZ atbild ar “es zinu tādu zaju, kas šito dara, davaj aizrakstīšu”. Var piereģistrēt uzņēmumu, var čehiski mācīties, visu ko var.

Also, “You should never call a psychopath a psychopath. It upsets them.” (Quote from Killing Eve) Jeb citiem vārdiem, man sāk likties, ka es esmu daudz trakāka nekā man liekas.

Vēl vakar bija sarunas.

kaķ: o! Es varēšu katru dienu iet prom no darba un tad vakarā pieņemt sevi atpakaļ darbā.
VZ: demonstratīvi mest atlūgumu galdā.
kaķ: un tad barčikā salīgt mieru un pieņemt atpakaļ.
...
VZ: varēsi sev izmaksāt prēmijas!
kaķ: jā! Par īpaši smieklīgiem jokiem, piemēram.
...
kaķ: normāli cilvēki dibina uzņēmumu un uztver to visu nopietni un karjera, tas viss... es toties gribu sev izmaksāt prēmiju jau tagad!

September 14th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ballītes orgkomiteja vakar nāca klajā ar lielisku biznesa plānu par to, kā nopelnīt visu pasaules naudu. Personīgi uzskatu, ka mēs esam ģēniji. Jo mūsu ģeniālā biznesa ideja ir tirgot subscriptions uz mūsu biznesa idejām. Tās ir bio, eko, ar pareizo auru, radītas vairojot prieku pasaulē, oriģinālas, jebanutas un totāli risina nopietnas problēmas citos biznesos.

Citās ziņās, otrdien jāatceras uz vēstniecību piecelties. Un kaut kur mētājas prepaid simkarte, kurai telepurķi aizdos man rīt.

September 12th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
kaķ: tagad _man_ uzbrūk koki!
VZ: tu domāji, ka viņi diskriminē?
kaķ: es cerēju, ka viņi tik zemu nenolaidīsies.

Add to Memories Tell A Friend
Kamēr darbos visi nomiruši.

Vispār šitā grown up epopeja ar to moving, tas ir jajebu sarežģīti. Šodien derētu savākties pietiekami, lai piezvanītu uz jobanu vēstniecību. Dzīvokļu sludinājumi vispār ir kaut kāda elle. Apsveru nogalināt kādu te vietējo un dabūt viņa dzīvokli. Kas vēl? Banka. Tas vispār. Ā, jāizdomā uzņēmuma nosaukums. Kā to vispār dara? Placebo Rush laikam te nederēs. Considered also Steamed Vaginas, bet arī tas liekas neatainotu manu fintech profesionāļa nodarbi. Par kaķi ar mani vispār labāk nerunāt. Kaut kas tur vēl bija. Spēj tikai pats uz sevi nopūsties. Ak jā, vajag jaunas brilles. Jāatrod accountant. Par to, ka kaut kad būs arī veselības apdrošināšanu jādīlo, es vispār nevēlos, tas lai paliek vēlākam. Kompānijas reģistrētājzaja visu oktobri būšot prom.

Vakar trallināju līdz sešiem rītā toties. Tas likās vienkāršāk.

Ā, nav visi tomēr nomiruši. Nu ok.

September 11th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ierados Jiřikbārā vakar lepni. Ā, vispirms, es taču izgāju no mā ģērbusies šortos un topā, bet visi pa ceļam pamanītie ļauži bija savilkuši drēbes un jakas. Kā viņiem nebija karsti?
Anyway. Jiřikbārā. Tur aiz letes bija pats Jiři. Sajutos uzvarējusi loterijā. Parunājām gan spāniski, gan nolēmām, ka viņš nāks pie manis strādāt, jo besī cilvēki. Gan apsmējām kopīgos paziņas, gan beļģus, gan arī Jesus (lasīt - hesus). Dzirdēju briesmīgus jokus. Man blakus sēdēja cilvēks, kurš māk tikai čehiski, bet vienalga centās ar mani flirtēt, jo man bija sarkana lūpukrāsa. Par kaķiem parunājām, vēl apsmējām visu ko. Nu lieliski. Tad Jiři teica, ka pienācis laiks tējai. Tatru tējai. Līksmība sita vilni un forši sadzērām abi. Jā, nu pret to brīdi es biju vienīgais pacients barčikā un visus jaunpienācējus dzina prom, jo ņehuj nākt.
Labs vakars barčikā, to pateikt atnācu. Apm ņurd.

September 9th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Vispār es lieliski māku visu sarežģīt un procesā justies ļ apm ar sevi. Protams, sarežģīt lietas lokālajā barčikā varbūt nebija gluži _tik_ gudri, bet nu. Tagad ir šitā. Atmuku uz Prāgām.

Bet tā globāli vakar bija ļ smieklīga diena. Tiešām.
- you know, tur zajai profilā bija rakstīts, ka viņa ir no drama. Man uzreiz reakcija svaipot prom!
- yeah, what else is there?
(Daudz citu sarunu)
(Sēžam tramvajā)
- tas nekad nebeigsies, tramvajs nekad neaizbrauks, mēs nekad nenokļūsim SpB.
- tu arī esi no drama.
- no drama, just acceptance.

Bet šodien būs tā diena, kad braukšu pie TrakZ, viņa draudēja, ka mēs taisīšot linocuts. *nopūšas*

September 7th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
par to Anna Calvi es jums nevaru pastāstīt, tas mani tik ļ aizkustināja, ka es esmu uzsākusi kampaņu, kurā visus savus čehu draugus cenšos pierunāt nākt ar mani uz Prāgas koncertu.
šodien nopirku tiketus uz BirdPen konci decembrī.

also, šodien liekas, ka es nekad neiemācīšos tikt pāri tai savai automātiskajai pretreakcijai, kad kāds cenšas pietuvināties man. tā cilvēku turēšana izstieptas rokas attālumā, nevaru neko tur padarīt. un when pushed, I push back as hard as I can without thinking. kā vispār iemācās, ka viss nav briesmīgs apdraudējums, ja tik daudz kas tiešām tomēr taču ir.

September 5th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
kad Leo atnāk uz barčiku, viņš un Kornels vienmēr paliek pēdējie un aizdzen (eventually) visus mājās.
vakar Leo atstāja mani ar Kornelu divatā un aizgāja migt. ja kas, Leo ir kontrolfrīks.

citās ziņās, uhti, šovakar iešu skatīties Anna Calvi, intimate performance + signing at the Rough Trade.

ā un vēl vakar. Rāžam kaut kādi draugi iedevuši kaut kādas zajas kontaktus. šis man prasīja, ko viņai rakstīt, rādīja atbildes, to visu. es saprotu, ka I'm a woman, bet nu, dating advice from me is about as useful.. well, it's not useful at all. I don't even like dating. bet beigās tur kaut kā puse barčika iesaistījās tajā visā. vienā brīdī pagriezos pret Rāžu un teicu: "you really regret telling us, don't you?"
lokālā barčika burbulis.

un man pēkšņi liekas, ka es taču varētu visu sev sarežģīt te vēl vairāk, cik nu man tā laika šajā pilsētā palicis.

September 4th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
tas ģeniālais megaportāls latvija.lv manī izraisa vēlmi histēriski smieties un raudāt vienlaicīgi jau kopš ielogošanās brīža.

šodien saņēmu delivery ar kastēm un nopūtos. kā pagaidām vēl mājbiedrs iedomājas, ka es sapakošu savas mantas, ja es viņas kakbe aktīvi lietoju? tās, kuras es nelietoju, pārsvarā esmu izmetusi vai atdevusi, jo, dude, kam man tās?

un kā man tagad saorganizēties ar kaķa vešanu, tas vispār būs cirks. also, jau žēl lopiņa.

also, uzrakstīt normālu oficiāla rakstura epastu latviski has proven to be a tad difficult due to the fact I had to translate it from English.

September 3rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
man reizēm liekas, ka es tā īsti nepamostos no viena modinātāja, jo pa miegam iespītējos, ka neļaus tak kaut kādai kastītei diktēt, kad man gulēt vai celties. tāpēc man ir trīs.

Add to Memories Tell A Friend
biju barčikā. patērgāju ar Rāžu, sarunājām satikties rīt. pēc tam PĪ teica, ka es esot gorgeous. es, protams, tam neticu. bet nu, vispirms viņš gribēja pavadīt mani uz mājām, bet tad atcerējās realitāti un es pavadīju viņu uz mājām. viņš man prasīja, are you playing hard to get. un es redzēju viņa sejā, ka cilvēkam iemācīts, ka, ja viņš būs persistent enough, tad es iekšu iekšā pie viņa. bet es spēju uz to tikai pasmieties un atmāt ar roku.

bet es esmu tikai cilvēks, kurš ir pazudis.

September 2nd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
sapnī ne tikai redzēju PF, bet arī smēķēju īstu cigareti.
Powered by Sviesta Ciba