Placebo Rush

Where feelings come to die

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

May 20th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
ballītes orgkomiteja vakar pamodās un saprata, ka ir jāiet. tika izveikts research un dažādas diskusijas, no kurām es sapratu apmēram pusi. bet nu, pie kaut kāda rezultāta jau tas noveda. aizgājām vispirms uz Alberta bodi, tad VZ man tāds pajautāja, pa kuru ceļu iet ārā no rajona, jo esot četri, visgarākais esot caur ieleju, tad caur turieni. te es viņu apstādināju un teicu, ka pa ieleju tak. kāpjot ielejā toties bija milzum daudz veļikotāji, kuri minās pa kalnu uz augšu, daudzi redzami cieta.

ieleja, protams, ir forši, visādi gājām un gājām un gājām. tad gājām tur un gar klinti, gar būdiņu. tad pa ierasto veloceliņu, uz kura bija mazāk veļikotāju. laiciņš bija tāds, ka ļ nopriecājos, ka uzvilku šortus un ļ plānu krekliņu. bet nu iešana jau vispār lieliska bija. kas tur slikts var būt. pieminēšu vēl to, ka bija jāiet pāri divām upēm pa tiltiem, kuriem gājēju ceļš ir zem vāgenu ceļa. un uz viena no tiltiem beidzot uzzināju dažādas savas dzīves prioritātes. jo, mīļie draugi, tilts bija vienkārši metāla tādas redeles, kurām var redzēt cauri. aha. un tad es uzzināju, ka milzīgas bailes iekrist upē tomēr prioritāšu sarakstā ir drusku zemāk nekā besis iet atpakaļ. kad beidzot nonācām Zbraslavā, tur nekavējoties tika patērēts vīntoniks. orgkomiteja arī vienojās, ka ir pārāk agrs iet uz barčiku un nolēma aizsoļot līdz Radotinai. Radotina tagad ir mana trešā apmeklētākā pilsēta šajā valstī. esmu tur bijusi divreiz. tika izlemts iet pa sarkano trasi, lai nebūtu jāiet pa ielu bez gājēju ietves. sarkanā trase mūs uzdzina kalnā, lai nekavējoties novestu lejā un... liktu iet pa ielu.

pēc tam gan pavizinājāmies vilcienā un aizgājām uz barčiku. tur tika saprasts tas, ka zaja gulēja koridorā uz grīdas, kāds nesa sarkanvīnu, paklupa, salauza zajai kāju un vēl iešļakstīja vīnu matos. rezultāts redzams. ilgi sēdēju un domāju par to, vai es kādreiz esmu iešļakstījusi sev vīnu matos. sounds like something I would do, doesn't it? bet nenāk konkrētas epizodes galvā.

vienā brīdī uzradās arī L uz vienu dzērienu. jestri.

also, jau trešo reizi (all together) saņēmu no TrakZ ziņu, ka viņas druška, tautā zināma kā Torte, atkal mani redzējusi. TrakZ dievojās, ka Torte neesot viņas secret spy. es toties apsveru domu pajautāt, ko Torte darīs šodien, lai ietu darīt kaut ko citu un citur.

May 18th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Sēdēju dienās te pie komputatora darbos, darba čatā kaut kāds klusums drusku bija iestājies, nevienam neko nevajag, nekas nenotiek, neviens netrollē. Tā casually nonācu pie domas par...

Sēdi tu viss tāds darbos savā mājas ofisā, ņemies, vane, viss besī un nemaz nezini, ka tur darbu otrā galā visi nomiruši un nevienam no tevis vairs nekad neko nevajadzēs. Varētu būt drusku žēl tā wasted time and effort uz apdarītajiem darbiem, kurus mierīgi būtu varējuši nedarīt.

Bet nu, tad kaut kas tur sakaros uzradās un gribēja atkal kaut ko tur, nelaimīte bija. Ballītes orgkomiteja nopūtās un atsāka darbus.

Un tādā dienā kā šodien, kad ir perfektais laikapstāklis sēdēt ārā un dzert vīntonikus, tas tiešām kaut kā drusku nepatīk. Gājām no bodes atpakaļ un aktīvi skumām par to, ka attālinamies no restaurace Kamera.

Nekas. Vakarā taču atkal kāpsim kalnā pie Rollija un gan jau līs.

May 17th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Aizmirsu vakar pastāstīt, ka man ir jauns favorite error message. Līdz šim bija iepriekšējā darbā novērotais, kad application failed with a catastrophical error.
Jaunais favorīts atradās webservera event viewerī “Message: The server did not provide a meaningful reply.”
Gan jau, ka serveris vienkārši parādīja mēli vai teica “pļuk”.

Sajutos, ka my work here is done, jāslēdz viss ārā un jāiet dzert.

Also, man te bezmaz jauna datubāze jātaisa, jo L kakbe nav pieskārienu whitelistē, bet negribas arī viņu killot, kad viņa draudzīgi mani apskauj. Par ko runājot, ir tik daudz episku edīžu par killošanu izrunāts, kaut kad varbūt kaut ko kādreiz ballītes orgkomiteja arī cibā uzrakstīs. Bet varbūt ne. Ar šitiem frīkiem jau nekad nevar zināt.

May 16th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Kā man iet? Jestri.

Pirmdien tā nosmējos, ka pilnīgi seja sāpēja. Tika izgudrots Placebo Rush nākamais singls, tikai neviens vairs neatceras, kas tas bija. Tad bija kaut kāda mega epika, par kuru runājot caur smiekliem, gandrīz nokritu zem galda, bet pēdējā brīdī pārdomāju. Arī to neviens neatceras, kas tur bija. Bet bija sarkana lūpukrāsa.

Vakar bijām mežā, jo otrdienā jau ir sekjūri iet uz mežu. Pēc tam SpB padzinām jokus. L beidzot ar mani gan caur VZ, gan pa tiešo parunāja. Izmantotās valodas - čehu, angļu, spāņu. Drusku sagriezās galva no tā visa, bet nu. Kurš var mums aizliegt. Un tad jau nokopām barčiku, iedzērām visi. Savācām aiz sevis, tad VZ nesa miskasti un es gāju manuāli taisīt ciet barčiku, lai L paspētu uz tramvaju. Viss totāli norm.

Also, iekš piezīmēm atradu šito:
“Nākamreiz, kad es kādu apdzirdīšu, noteikti pajautāšu, vai nevajag kādu kastīti salocīt. For market research purposes.”
Nezinu īsti, vai ir vērts stāstīt mūsu jaunāko biznesa ideju, vai labāk ļaut lasītājiem izdomāt pašiem savu huiņu.

Nu un ir skaidrs, ka es drīzāk iemācīšos čehiski nekā flirtēt.

May 12th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
pēdējās divas dienas ir bijušas ļ intense.

ceturtdien biju uz darba lielo Planning pasākumu. tas bija diez gan nogurdinoši un kaitinoši. un visas runas bija mazliet tādas kā up in the air. pēc tam ar visādiem cilvēkiem runājot, grozījām galvas un nopūtāmies. nu neko. free lunch. bet pēcpusdienā aizgāju ar deviem iedzert. gribēju iepazīties ar jaunajiem kolēģiem, bet tie nemaz neatnāca. nu, bet toties uztusēju pārmaiņas pēc ar visādiem kolēģiem, kas sabraukuši no citām zemēm. tas bija jestri. vakars tiešām izdevās beigās. bet nu noguru no socializēšanās tik, tik ļ. atrāpojot mājās vienkārši likās, ka es nekad nevienu human sound negribu dzirdēt.

vakar tāpēc aizdevos uz ofisu nevis uz Planning. jo fuck you that's why. neko, ofisā gandrīz neviena nebija, ja neskaita Ops un Envs. rīta meetings ievilkās uz pusotru stundu un tas bija pavisam mokoši. īpaši, jo es sēdēju blakus Priekšniekam un nevarēju bakstīt telepurķi.

toties pēcpusdienā atradām free beers in the fridge un tīri la pasēdējām. iemēģinājām AmpMe appu, jo tumbu bija savākuši uz Planning. AmpMe ir diez gan uzjautrinošs apps.
pēc tam aizbraucām ar Stīviju pie Garija ciemos. tas bija pavisam mīlīgi. dzērām gardas dziras, ēdām gardas picas, apsmējām viens otru, spēlējām Google Home quiz. iedzīvojāmies nicknames. tiešām lieliski. tik foršs vakars.

ak jā, Stīvijs vakar iesniedza savu notice. skumji.

šodien esmu apņēmusies ignorēt pasauli tur ārā. vajag nedaudz atjēgties. jo nu, tik daudz socializēties vispār ir samērā grūti.

May 10th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
šī vakara barčika gājiens bija dažāds.
aizgāju un lieliski ar Džemmu uzjautrinājos. mēs parunājām tā un šitā. viņa man pasūdzējās par pacientiem iekš leisure centre. un parunājām par visādām citām jestrām lietām. pastāstīju par savu tripu uz countryside. viņa pasūdzējās, ka tikmēr strādāja. apsmējām visādus īrus. bija tiešām labs vakars. es tā nopriecājos, ka aizgāju.

tad uzradās politiķi, kuri uzvinnējuši council election. viens no īriem man pieklauvēja pie letes un teica: "wasn't it much nicer before the politicians arrived?" sasmējāmies un piekritu.
tad ar Džemms paņirdzām par time pie durvīm klauvētājiem, uz kuriem es tā izbesījos. kādi mēs politiski.

tad Džemms man nāca čukstēt, ka esot durvis aizslēgusi :D māju ar galvu un teicu, ka gudri. viņa kakbe izdomāja, ka iešot mazgāt mašīnu, kamēr tie frīki dzer. bet tie frīki dzēra tik ātri, ka visu laiku vajadzēja jaunus dzērienus.

tad viss gāja uz leju, jo Tōnijs pieslēdzās. Tōnijs ir konkrēti after me. un man tas riebjas. kaut ko tur parunājām. bet nu, muku prom. Džemmai ar žestiem parādīju, ka nu besī viss. Džemma nosmējās un saprata.

toties nupat nopirku tiketus uz Suede.

May 8th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
šķiroju visādus vecus failus. tas, ko es saprotu tagad ir, ka es nemācēju izturēt, ka cilvēki man pieķeras.
izdzēsu ļ daudz pagātnes.

Rāžs kaut kad nesen man teica, ka es esot "strong minded", bet es tajā redzu tikai polite codeword for "bitchy".

gribētos domāt, ka tagad ir labāk.

May 7th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vakar saņēmos un aizbraucu ar Gariju pie Borgija uz countryside. uz village, kurā nav mobilā signāla. mūs tur visādi puķu piestādītā dārzā sabaroja, sadzirdīja, izveda pastaigā pa pļavām, mazliet mežu un visādām takām. bija tiešām ļoti zaļš un skaists. tiešām bija patīkami un lieliski. nosmējāmies visi. vakarā sabaroja ar korejiešu ēdieniem. desertā pasniedza mojito sorbertu. uh! tad Garijs aizskrēja mājās. es paliku pa nakti. man tur bija sava istaba un sava vannasistaba (ar zirnekli vannā).

šodien pamodos un drusku mocījos ar saņemšanos celties. jo nu, biju ļ nogurusi no socializēšanās. Borgijs visu laiku runā. bet nu, vismaz man maz jārunā. kaut ko šodien atkal aizgājām izstaigāt, arī pa vineyard. visādi jestri bija atkal. tad uzradās Kens, kurš bija totāli pārsteigts mani tur ieraugot.

tagad gan jau atpakaļ Lielmiestā, atpakaļ mājās. rīt laikam atgriezīšos arī darbos. bet kāpēc mājās joprojām ir alus krīze?

May 5th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
jo dienu pirms došanās uz countryside un iešanu iet, ir jāaiziet paiet. tad nu tādā normālā solī devos ārā. saule spīd, ausīs skan BirdPen, nu lieliski, vai ne? soļoju pa iepriekš nezināmiem ceļiem, devos tādā kā Hammersmith virzienā. gāju un domāju visādas domas. labas domas, ne tik labas domas, mēģināju paskaidrot sev visādas lietas. par to gan nezinu, cik tas veiksmīgi bija. bet nu, kamēr iet, tikmēr jau viss labi. kaut kur pēc kādiem 4 km sapratu, ka vispār vajadzēja kaut kādu saules krēmu uzsmērēt. nopūtos, nolēmu, ka neiešu tagad meklēt tuvākos Boots šajā residential area, ies vien iet tālāk. atradu kalnu, kurā uzkāpt, jo kurš negrib uzkāpt kalnā? pēc laiciņa arī nokāpu no kalna lejā, jo kaut kad jau tam kalnam jābeidzas. pēc 7.4 km sapratu, ka, ja es gribu rīt būt normāls gājējs iet, tad turpmāko ceļu būtu prātīgāk braukt ar tūbiņu. (ha! es nebiju braukusi ar tūbiņu kopš 8. aprīļa.)

jūtos pelnījusi alkoholisko ledus tēju, jo nez kāpēc mājās ir alus krīze.

May 4th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vakar biju vakariņās ar Elenu. pie satikšanās, tāda kā sveiciena vietā, Elena man teica, ka vispār viņa grib iet kaut kur, kur ir kaut kāds portāls, kurš viņu transportēs kaut kādā citā dzīvē, kur viss būs labāk un nebūs jādara viss tas, kas nu viņai dzīvē jādara. neko, nopūtos, piekritu. teicu, ka manis pēc tā var būt black hole, kurā pazūd visa eksistence.

nu jā. lielisks sākums (not a joke). un tad viņa izsūdzējās par savu drušku, ar kuru bijusi ceļojumā. kura tā īsti neko negribējusi darīt, tikai gulēt. beigās Elenai esot sanācis ceļojums vienatnē.
visu ko vēl tur runājām. bija tiešām jauki iznīgroties. savs cilvēks, tā Elena, savs. man viņas pietrūks, hehe.

vēl stāstīju Elenai par to TrakZ lietu. sūdzējos, ka tā līdz galam nesaprotu, vai viņa nopietni uztver to, ka mēs te komunicējam kā draugi nevis. un, ka nav nekādas spožās nākotnes, ko es viņai tiešā tekstā esmu pateikusi. un attapu, ka TrakZ jau kopš pirmdienas neko nav rakstījusi. mana ziņa read, unanswered tur stāv. kaut kā nolēmu, ka vispār ar mani būtu arī diez gan ok, ja mēs arī nebūtu draugi vairs. pēc vakariņām iekāpu busā māju virzienā, izvilku telepurķi, a tur ziņa no TrakZ.

pēc tam nejauši piestāju piemājas barčikā un safriendojos ar Rāžu feisbuķī. labi, ka no rīta biju visādus cilvēkus unfriendojusi jau. bet Rāžs bija jau labi iesilis un iešūpojies. iedzērām un viņš aizgāja mājās.

nekas, toties pēc tam tiku pačatot, kā laikā tiku pie dažādām zen mācībām. reizēm tomēr viss kas tā vienkārši pareizi sakrīt.

May 2nd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
kaķ: kad nomirst, tad taču vairs nesāp galva, vai ne?
Gā: es nezinu, bet ja ir jāpārdzimst, tad simpunkt atkal sāp galva.
kaķ: es centīšos nepārdzimt.
Gā: it kā tev būtu izvēle
kaķ: ja nu neviens nepamana, ka es kaut kur klusiņām nomirstu savā nodabā un nepārdzimstu.
Gā: neticu. kāds pamanīs un uztaisīs drāmu. kāds nomirušais radinieks.

bet vispār pēdējā laikā ļ liela daļa lēmumu un domu tiešām ir par to moving lietu. pie katra pirkuma sanāk piedomāt, vai es to gribēšu ņemt līdzi. ja nē, tad nepērku. un visādi citi lēmumi. ir arī visādi lēmumi kā "vēl pēdējoreiz gribētos" (aizbraukt pie Neō) vai arī "jāsaņemas beidzot izdarīt pirms" (aizdoties uz Edinburgh). arī izklaides šeit izvēlos tādas, kuras "ir tā vērtas", pēkšņi nav bail pasēdēt mājās un paskatīties serčikus, ja liekas, ka varbūt tomēr nav gluži my cup of tea.

vakarā ies pasēdēt piemājas barčikā, šovakar Džemmas shift. that is my cup of tea pint of cider :)

May 1st, 2018

Add to Memories Tell A Friend
trešajā maijā ir vēlēšanas. nākamais partijas kandidāts, kuram es atvēršu durvis, var sagaidīt no manis aptuveno tekstu par to, ka I'd rather you were a serial killer and killed me because this feels more like torture than dying by an axe murderer's hand.

tematiska millennials are killing pikča )

April 30th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
ja jums kāds saka: "noskatīsimies vienu Money Heist episodi, būs fun," es rekomendēju aizklāt ausis un acis un skriet prom. vienkārši nesāciet. tā ir kaut kāda narkotika. rodas milzu strjoms, ciešanas un O_O, bet nevar pārstāt. spriedzi viņi tā māk turēt. es varu apmēram 4 epizodes no vietas, bet pēc tam smadzene atslēdzas un nespēj vairs nekādu info uzņemt. also, ja jums patīk spriedze un strjomīt, ir stipri nervi un ir pietiekami brīva laika, lai izrautu cauri, ejiet un skatieties, tas ir fantastiski!

citās ziņās, nebiju zinājusi, ka māku būt tik atklāta.

April 29th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vispār, gribas pierakstīt no piektdienas vakara sarunas mirkli.

kaķ: o! man galvā skan Amandas Palmeres viena dziesma!
PF: man paklusēt, lai tu vari paklausīties?
kaķ: nē, es to dziesmu zinu no galvas.

April 28th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vakar tomēr izdzīvoju līdz vakaram un totāli bija tā vērts. bija tik patīkams vakars. beigās saritinājos savā migā un omulīgi iemigu bez lielas organisma pretestības.
tikai pa miegam esmu iemācījusies jaunu veidu kā sačakarēt my left wrist. (nopūta)
šodienas eksistenciālās skumjas pat neliekas pasaules gals. paskums te pie darbiem un tad jau atkal kaut kā dzīvos as a protest.
Powered by Sviesta Ciba