bra, shoe and biscuit

Where feelings come to die

doesn't listen

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

Navigation

December 15th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
- you’re weird on Sundays!
- **looks awkward**
- but still it’s better than happily smiling. (Smiekli.) remember that time?
- **noņirdzas** yeah. I think I already promised not to do that again, so I don’t need to do that again.
- you did. Um. I’m sorry it set you on a path of a neverending depression, but I do appreciate.

December 14th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
ko jūs darat, kad esat slimi, apsitušies ar cold medicine un tā jauki sapļurkājušies un barčikā?
es apmaksāju rēķinus.

citās ziņās, pēdējā laikā daudz domāju par to, ka esmu entertainment junkie un kā tas iespaido / veido / izbeidz attiecības ar citiem cilvēkiem. un kur ir tā līnija starp manu iekšējo vajadzību pēc, un vienpersoniskiem lēmumiem / ricībām to risināt un otrā pusē - apzināti komunicēt šo vajadzību manā dzīvē jau esošajiem cilvēkiem, jo negribas viņus atmest? ir grūti nobalansēt uzskatu, ka tas nav citu cilvēku pienākums mani izklaidēt, un tajā pašā laikā beigt nepārtraukti pazaudēt cilvēkus no manas dzīves kā sekas pirmā apgalvojuma aftermath. tas vispār _ir_ iespējams?

December 11th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
es tak vakar atcerējos, ko gribēju vēl pierakstit! šitas te. atceramies Blondo gejpuiku, vane? to, kurš sakāvās ar Tomāšiem un viņa randiņpuika palika viss aizmirsts un vientuļš? (ja nē, tad scroll down and read.)

mums ar VZ bija naiva cerība, ka Blondais varētu pazust no SpB. bet, mēs zinājām, cik naiva tā ir. un dažas dienas atpakaļ, Blondais kaunīgi atnāca uz SpB. tieši kāreiz Gabinkas maiņā. sēdēja klusiņš un pieklājīgs pie galda un uzvedās pieklājīgi. tad nāca vēl, bet jau sēdēja pie bāra, joprojām kluss un pieklājīgs.

un vakar šis atkal atnāca uz SpB, bet jau ar kaut kādu čuvaku. sēdēja pie galda, tālā stūrī prom no visiem.

bārzaja Jana nāca mums stāstīt kaut ko par SpB nākotni (kura mani ļ, ļ skumdina), bet Blondais pieskrēja pie letes un sāka savā skaļajā, superkaitinošajā balsī, kas totāli atklāja, ka viņš ir atkal pjanijs AF, pieprasīt kaut kādus local knowledge no Janas. Janas, kura šajā rajonā nedzīvo, atšķirībā no Blondā. Jana viņam uz to norādīja un vispār sanīgrojās. bet Blondais turpināja kaut ko tur trollēt. mēs ar VZ centāmies sarunāties savā starpā, bet tas nav viegli, jo katra skaņa no Blondā izsit no jebkādas domas. nav iespējams nekāds nepārtraukts domas plūdums. bet beigās Blondais tomēr atpisās no Janas. un vispār kaut kad ar visu čuvaku aizgāja prom. visi apm, vane.

un tad, kaut kur ap vieniem, vai? Blondais, čuvaks (nevaru apsolīt, ka tas pats iepriekšējais, es viņus nepētu) un kaut kāda zaja atnāca atkal uz SpB. atkal nosēdās tālā stūrī pie galda un tur kaut ko nananā pļurkāja. tad ČKLST aizgāja tur patērgāt ar viņiem, visi smaidīja un bija draudzīgi. ČKLST uzbrīdi tur pat piesēda. Jana arī it kā bija mazāk nīgra uz viņiem.

bet tad pienāca mājāsdzīšanas laiks un Blondais atkal bija ar to neapm. kaut ko tur uzpisās Janai, bet viņa atkal sanīgra un kaut kā tur atvairījās uz brīdi. es tā līdz galam nezināšu, vai Blondais aizgāja prom labprātīgi, vai atkal sākās ahtungs, jo vispār mans organisms jutās saguris un labprātīgi vēlējās klausīt Janai un doties mā uz migu. man liekas, bet VZ var palabot, ka Blondais ar saviem draudziņiem un ČKLST ar saviem vēl palika, kad mēs aizgājām jau.

un organisms tā trollē, ka esmu mazais nabadziņš un gribu iet CikCakot. CikCakam uz durvīm ir plakāts, kas implajo, ka tur atkal tirgo ļoti garšīgo pivci.

December 10th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
šis ir posts dedicated visiem ziemas mīļotājiem.

sākot no apmēram +10 un uz leju grādiem pēc celsija skalas tur ārā, man sākas dažas huiņas ar organismu:

. man sāk intensīvi sāpēt viens vai abi ceļi (pēc 1.klasē iegūta injury),
. sejas āda sāk ciest un konkrēti sāpēt,
. mana astma ir arī cold induced, šajās dienās pietiek ar 3 minūtēm ārā un es jau smoku,
. aukstuma dēļ mani muskuļi tense up un neatlaižas, kamēr netiek norm siltumā, reizēm der tikai karsta duša,
. pie zem +5 sāk sāpēt galva ārā,
. sīkums uz visa fona, bet acis atrāk nogurst un grauž / sāp.

un visi ar savu "ir tikai nepiemērots apģērbs" var iet ļoti, ļoti tālu nahujā, dakujem. te neko nevar ar apģērbu atrisināt. un mani ļoti sajūsmina tas, ka varu skatīties forwardi uz vēl vismaz, but not limited to, 2 kalendāra mēnešiem ikdienas šitā, bļaģ.

citās ziņās, VZ man atgādināja, ka iepriekšējā postā sarunā ar Pjano Zaju trūkst viena fragmenta
PZ: but you're not Czech, right?
VZ, kaķ: no, we're not.
PZ: where are you from?
VZ: Latvia.
PZ: ah, Lithuania!
VZ, kaķ: no, Latvia.
PZ ( sarūgtināti): oh no...
VZ, kaķ: **saskatās**
VZ: I never thought that not being Lithuanian would be so disappointing.

kaut ko te vēl bija jāpieraksta, bet neviens to vairs neatceras, tad nu, until next time I brave it to type so many letters on this keyboard.

December 9th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
weekendā atkal bija tik episka ballīte, ka tagad sēžu un drusku gribas brīvdienu :D

piektdienā norm uzballējām pa SpB un āfteros.
sestdien pilnīgi bijām Peronā paēst. tur.. jām. divus gadus par vēlu, bet pēkšņi ir sakarīgs menu, daļa ir hipsterēdieni, starp kuriem veģ un veg opcijas. Brāļi bija the next obvious stop. tur mūs sagaidīja Rūdītis.
kaut ko visi tralalā un tā. bet pēkšņi mana teikuma vidū pienāk pjanaja zaja un saka, vai mēs gribot ar viņu iziet uzpīpēt. visi ohujā. zaja saka, ka negribot viena. ballīte joprojām drusku nofrīzojusi uz pauzes. zaja drusku nokaunās un aiziet viena pīpēt. Rūdītis paskaidro, ka, pirms mēs atnākuši, viņas esot tur parunājušās un tā. nuok. ballīte izlemj vispār iziet uzpīpēt, ka jau tāds gadījums. pjanjā zaja atvainojas mums tur ārā. mēs tādi, ka nu nē, viss norm, vienkārši paņēma uz izbrīnu. un tad
Pjanā Zaja(PZ): have you just met or did you know each other before?
Rūd, kaķ, VZ apņirdzas.
PZ: why are you laughing at me?
**visi smejas**
PZ: you two are a couple, that's clear. but have you just met like today? don't tell me you all have been friends for 10 years?
**visi sāk histēriski smieties**
PZ: oh no. I got it wrong, didn't I? what did I get wrong?
VZ: pretty much everything.
PZ: oh nooo. I'm usually good with these things.. you two are not even a couple, right?
VZ, kaķ: no, we're really not.
PZ: I usually am so good in noticing connections. but apparently not when drunk. oh well, I'd cry if I had any tears.
Rūd: are you saggitarius?
PZ: no, worse. piscies.
Rūd: ah yes.
PZ: well, I think I cried earlier today.. I can't remember.
ballīte noņirdzas, bet ir nopīpējusi un nolemj iet iekšā, jo ārā auksti. zaja paliek skumt uz vēlvienu cig. :D

pēc laiciņa aizvilkām Rūdīti uz SpB, lai paskatās, kā tur. vispār jestri, jestri bija.
svētdienā visiem pohiņa, protamska. Rūdītim bija jāiet satikt viens savs draudziņš ap četriem. tad nu, lai savāktos, iemalkoja mazliet prosecco. mēs ar VZ pamalkojām arī, bet nolēmām, ka vīntoniks ir labāka ideja. kad Rūdītis aizdevās, visi vispār izlēma paslinkot katrs savā nodabā. bet pārāk ilgi tas nevilkās. jo bija jāiet uz picēriju nez kāpēc.
kaķ: **salecas**
VZ: O_O
kak: it wasn't me.
VZ: O_O wut?
kaķ: the beep, it wasn't me!
VZ: what beep?
kaķ: ... I just reacted to it badly.

bet nu picērijā savilkās miljons kinderu, aizgājām pažūžot uz SpB un tagad ir pirmdienas rits un man gribas, lai būtu apmaksāta brīvdiena šodien.

December 6th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
turpinot sarakstu ar lietām, kas nestas uz barčiku:

. spilvens, čili un laims.
. divas bulkas,
. siera smērs,
. laptops,
. divi skrūvgrieži

gan jau bija vēl, bet es nespēju tagad atcerēties.

December 4th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
kā jau parasti, kad ir miljons stāstu, ko cibās iebakstīt, notiek kaut kas, kas attur. piemēram, mans laptops, kuru es tik efektīvi aplēju ar vīnu, can't hold its drink, really. mana iebūvētā klaviatūra joprojām ir nelietojama. nestrādā zxcvb burti un spacebar. pie augšējās rindas pie 1 vienmēr parādās `. tātad - vienmēr `1. pie numpad 2 vienmēr ir + priekšā. viss ir +2. un, kas pavisam jestri? man ik pa brīdim aktīvajos teksta fields aiziet \\\\\\\\\\\\\, nebeidzami \\\\\\\\. klaviatūra pati tupa dara \\\\, lidz es nospiežu Esc. ziniet, ko es šorīt uzzināju? ka vispār \ taustiņš pats par sevi arī nemaz nestrādā.
touchpadu vismaz es varu diseiblot, tas arī tur darīja sazinko savā nodabā.

jā, man tagad ir ārējā klaviatūra un pele, bet tā ir VZ vecā klaviatūra, tā klaviatūra, par kuru VZ pat cibās laikam bičojās un eventually replaced. spacebar niķojas un a ir jāsit stiprāk. un mana apmēram 12 gadus vecā pele arī nav in the most pristine of conditions.

nu to poļu barčika tualetes situāciju gan jau es neaizmirsīšu, jo tas ir neaizmirstami, un kaut kad pierakstīšu, bet laikam te varētu izpalikt vesela čupa stāstu. ne tikai par ballītēm. bet also including to, cik depresīvi ir sācies šis decembris manā mazajā galvas pasaulītē. gribas beigt runāt ar savu piedzemdētāju. ka biju uz Boy Harsher gigu, kas bija... dīvaini vairāku iemeslu dēļ. un, ka aromantics do have feelings, just not the same as romantics.

**nogurst**

November 30th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
tas poļu barčiks, ja? nu iedomājieties tacky neon signs, dahuja uzrakstu "polish" uz logiem, logi visi aplīmēti ar tonējošo hujetu. ir āra galdi un tie, protams, ka nebija aizņemti. mēs ar VZ nopīpējām, paskatījāmies viens uz otru, nolēmām, ka vienmēr var iet prom, uz to iepriekšminēto barčiku ar aziātu mūziku.

iegājām, tur ļoti nīgra poļu zaja aiz bāra bija. pāris paveci un drūma īsta mačo tēla poļu čuvaki. drusku noņirdzos un teicu VZ: "un tu vēl šaubījies, vai te būs actual poļi." piesēdām pie bāra un ļoti nīgrā zaja ļoti nepareizā nīgrumā apkalpoja mūs. paņēmām vienu poļu pivci, kas izrādījās, ka pudelēs. malkojām, darījām pēc giga postus, domājām visādas lietas un visādi vispār vienkārši iekārtojāmies. vēlāk runājām, ka abiem galvā tajā brīdī bijusi doma dadzert un iet prom, jo tomēr nepareizi viss.

tad uzradās cita zaja un nomainīja nepareizi nīgro bārzaju aiz letes. izrādījās, ka jaunā bārzaja tekoši runā angliski, par ko ballītes orgkomiteja izteikti nopriecājās. that's a first for us, really. vēl izrādījās, ka tā pati bārzaja ir flirtīga un ļoti patīkama. uzradās vēl kaut kāds lisijs polis, kurš drūmojās pie bāra savā nodabā, līdz sāka runāt ar bārzaju. mēs tikmēr tikām pie ieteikuma, ka labāk dzert poļu izlejamo pivci. tas bija level up indeed. viss pēkšņi gāja uz augšu.

ik pa brīdim bārzaja, kā izrādījās saucas Samanta, nāca ar mums runāties visādi jautri un forši. nīgrais polis, izrādās, arī runāja pietiekami ok angliski un arī iesaistījās šad un tad. apņirdzām augšā esošo penziju, vēl kaut ko parunājāmies. Samanta vispār diez gan tur visādi koļījās, lai mēs braucam vēl uz Berlīni un nākam uz barčiku. visai jestra zaja indeed.

ballītes orgkomiteja izrunājās visādu ļoti jestru huiņu un nosmējāmies konkrēti. bet ne es tā līdz galam precīzi atceros citātus, ne arī tie vairs meikotu sensu, I suppose. labs vakars. ap trijiem sākām gan miegoties un, ja ņem vērā, ka cēlāmies astoņos un bijām izveikuši jau visu ko, trīs nav slikts rezultāts. vēl mirkli pažūžojām un tad, par spīti Samantas protestiem tomēr gājām augšā uz penziju.


šeit prasās piebilst, ka, kaut arī es čehiski nespēju īsti parunāt. kā Skaistā saka: "valodas līmenis - suns. visu saprotu, neko nevaru pateikt." ok, es ne visu, visu saprotu, bet pietiekami daudz. pateikt nevaru neko nevienam, izņemot Petru, kura ir mana čehvalodas skolotāja. bet barčikā ar visiem tiem poļiem, sapratu diez gan daudz poliski. like, pārsteidzoši daudz. ar VZ pēcāk runājām un radās tāda pārdoma, ka... redz, mēs Samantai teicām, ka atbraucām no Prāgas un visi pieņēma, ka mēs esam čehi. kāpēc poļiem neradās jautājumi par to, cik ne-līdzīgā valodā mēs runājam savā starpā. un vispār, smieklīgi, ka tagad vairākiem poļiem iespaids par čehiem ir balstīts uz diviem latviešiem.

jebkurā gadījumā, es atkal noguru, bet atgādiniet uzrakstīt par poļu bāra tualeti, kas visaptveroši un pārliecinoši uzvar dīvainākās tualetes balvu.
tagad derētu savākties un aiziet pie vjetnamieša.

Add to Memories Tell A Friend
ceturtdien ballītes orgkomiteja gandrīz aizgulējās uz vlak. bet vispār savācāmies kaut kā nebūt un iekāpām vlak uz Berlīni. jūs, protams, neticēsiet, bet man bija jāstrādā. neko daudz gan nesanāca patrādāt, jo pārsvarā nebija zonas manam hotspotam. bet nu, reizēm visiem ir bad day at the office. especially if sitting on a train.

nokļūstot Berlīnē, aizgājām uz Kāzu rajonu un atradām savu paliktuvi - penziju. em. tā bija virs poļu bāra. jāok. tā bija vienkārši viens stāvs dzīvokļu mājā, kas bija sataisīts par istabām. mums bija ar privāto bathroom, kas vienalga bija ārpus istabas. bet "neviens cits nelietojot to", šī sadaļa esot nodalīta no tās, kur shared. ok. it was weird, but ok.

man, protamska, bija jāpastrādā vēl. aizgājām uz kaut kādu jocīgu bāru pāri ielai, kas bija ne mazāk dīvains. tur spēlēja dīvainu aziātu mūziku, es tiešām nezinu teikt precīzāk, pardonējiet manu ignoranci, bet es tāda stila mūziku neklausos dēļ mūzikas nevis izcelsmes. pamalkojām kaut kādus pivčus, tad visi apdarīja kaut kādus darbus un bija laiks ātri atrisināt pusdienas un doties uz gigu.

piezīmēšu, ka čillīgs hotdogs bija laba nejaušība pusdienu risinājumam. un tur varēja maksāt ar karti, pārdevēja gan nemācēja īsti pati savu karšu maksājumu sisķiku, bet viņai tur citi palīdzēja un pa visiem kaut kā tikām galā. un pat pamanījos nenoģībt. :D

tad tika ieraudzīts un saprasts, ka Jay Jay Johanson spēlē kaut kādā mega posh venue. tiny and posh. bet tur deva Pilzenes pivci. pudelēs, bet tomēr. un tur varēja maksāt ar karti, kas vispār likās unbelievable, ka divās vietās pēc kārtas Berlīnē varēja maksāt ar karti! :D

pirms Jay Jay Johansona bija iesildītājzaja. viņa nebūs mans jaunais favorītākais mūziķis. pārāk gaudulīgi dažādos veidos. aizgājām sēdēt atpakaļ barčika daļā. apspriedām kā būtu, ja uz visām lampām būtu viens un tas pats kukainis. tad izdzirdējām applausus un aizejot atpakaļ uz koncertzāli (tho, tik mazu gribas saukt deminutīvā, bet no), secinājām, ka Jay Jay beidzot iznācis uz skatuves.

par spīti tam, cik abnormāli depr ir Jay Jay dziesmas, šis koncerts kaut kā sajūsmināja, iešūpoja, ielīksmoja, tas bija milzu baudījums visādām maņām. Jay Jay pats ir camp AF un lēnā garā tā sakarīgi sapļurkājās uz skatuves. viņš kļuva arvien animētāks, arvien mazāk sasaistīts savā kautrībā. un tiešām tik skaista, tik skaista balss. un fantastiskas dziemas un ļoti laba elektronika uz viņa pults. un viss ir tiešām daiļi un skaisti. un viņa intrumentālists arī izpildīja ļoti wonderful melodijas. viss bija tiešām fantastiski skaisti. absolūti. also, kad Jay Jay nedziedāja un nebakstīja savu pulti, viņš mēdza iet un vērot savu Ēriku, kamēr tas tur izpildīja klaviermākslu un to visu. jā, tā bija māksla, tas, ko mēs tur pieredzējām.

mazliet kaitināja daļa skatītāju, kuri vienkārši uzvedās in an annoying manner. bet kopsummā tas nesabojāja vakaru.

atpakaļceļā gājām un abi wow-ojām un ah-ojām. aizdomājāmies, ka jāiet uz poļu barčiku runāt ar poļiem čehiski.

bet par to vēlāk, es drusku noguru rakstīt burtus un vispār esmu visādu tīrīšanas procesu mindsetā. protams, ir risks, ka aizmirsīšu, ko tieši gribēju par poļu barčiku rakstīt, tāpat kā aizmirsu, ko gribēju rakstīt par pagājušo svētdienu un tam sekojošajām dienām līdz, including dažāda veida pārdomas. bet it's a risk we're all going to take here.

November 26th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
where was I? ah yes, Rūdītis ķellēja Kevinam seju un es gaidīju. vispār Rūdītis un VZ abi tur darbos, es tikmēr nananā, kārtoju mā. bet nu beigas visi savācās tomēr un tralalā ieradās, jo ballīte. bez ballītes te nekas nebūs, mīļie cilvēki.

vispār lielisks vakars, vane. sanesām pa visiem pilnu mā vīna un tik malkot tagad entuziastiski. uh! noņirdzāmies. Fluffball arī tika dahuja visāda prieka un liksmības. viņa gan got agitated at some point. she wanted cuddles, but was a bit overwhelmed, so tur uzradās disonanse. bet nu. nebija miera lopiņam tai galviņā, nebija.

parunājām visādas kļovas lietas, nosmējāmies. ducks are so fucked as a term these days. also, 'not today' seems to be the slogan of this autumn for all involved. oh well, not today. anyways. visādi saballējāmies. nakts konkrēti izdevusies un visi jestri.

Rūdītis vispār ir mazliet gan sapisis manu somewhat W London working-class-snob (it sounds like, but definitely isn’t an oxymoron) English ar savu slang. bet man jau darbā to slang pusho, tā kā. I was very receptive to it to begin with. par VZ English vispār vairs te neviens nevar būt drošs, visu iesaistīto iespaidos. bet nu serves me right with hanging out with a cool, young and capable woman. then again, she thinks that my greys are sexy!

anyways, I'm derailing again (what a fucking surprise).
vispār ballītes karstumā sanāca tāda muļķīga notizlošanās man mazliet. totāli nejauši iepisu pa vīna glāzi un tā apgāzās, saplīsa un novietoja savu šķidro saturu uz mana priv laptopa. tas bija skumīgāk mazliet. pret to brīdi, kā jau viegli iedomāties, bija jau iemalkots pavairāk lieliskās veco vīnogu sulas, nācās nolemt, ka not tonight, izslēdzu, noslaucīju un aizvācu laptopu tālāk no nelaimes, saslaucīju stiklus, pieslēdzu tumbas pie telepurķa. un nekas neatlika kā tralalā.

ir kaut kāda atmiņa, ka migā ielīdu ap 7 am. bet don't quote me on that. svētdiena gan ir atsevišķs stāsts ar skrūvgriežiem un sazin ko.

November 23rd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
bet pirms visa tā Emikas notikuma, ballītes orgkomitejs bija aizgājusi panīgroties pa SpB.

ienāku tagad pa durvīm, tur spieto kaut kādi jauni cilvēki, piesēžot ne parastajā vietā pie bāra blakus VZ, pamanu arī policistus. piezīmēšu, ka te policisti vienmēr ir ar izteikti skarbām sejas izteiksmēm, vismaz tie, kas nāk uz SpB. tur notiek kaut kāds juceklis, jaunieši spieto. cik saprotu, viņi bija aizņēmuši 3 galdiņus un daļa joprojām aizņēma pinībā to bāra letes galu, kurā mēs parasti sēžam. bet vispār visi spietoja apkārt, vāca kaut kādas jakas, runājās ar policistiem un generally spietoja. man gandrīz galva apsāpējās no tā visa. kaut kā viņi visi tur izspietoja ārā, tad spietoja pie barčika, atstādami daudzus nedadzertus dzērienus visur. kad viņi aizdevās prom arī no turienes, ar VZ aizvācāmies atpakaļ uz parastajām vietām. nespējām noticēt, ka kaitinošie jaunieši aizdevās prom, kad mēs tikko ieradāmies.
(tā arī nenoskaidrojām, kas īsti par ahtungu bija, tikai to, ka bija ahtungs.)

viss bija mierīgi un vienkārši, kaut ko tur tērgājām, smējāmies, you know, the usual.

un tad pirms vieniem ieradās bariņš pensionāru vai tuvu tam. malkoja dzērienus, čuvaki dzēra pilzeni, ko SpB, piezīmēšu, dod tikai 0.33 pudelēs. bet nu, īsti vīri dzer pilzeni. viena zaja ar tumšiem matiem staigāja ap galdu un centās nemākulīgi flirtēt ar visiem. reizēm mēģināt nemākulīgi flirtēt ar čuvakiem, nemākulīgi flirtējot ar citām zajām. es sajutos mazliet labāk par saviem gandrīz neesošajiem flirting skills. ar VZ spriedām, ka dēļ viņiem mums joprojām jāiet ārā pīpēt. un viņi nekad neies prom. viņi savus pēdējos dzērienus dzers vēl ilgi pēc tam, kad mēs būsim aizgājuši. kaut kad ap pustrijiem, vai, Gabinka apžēlojās un iedeva pīpēt. iedeva arī pēdējos dzērienus. un, kad mēs gājām prom, pensionāri joprojām līksmoja un gavilēja.
(tagad domāju, ka nebūtu brīnījusies, ja viņi tur būtu arī dejas sarīkojuši, par spīti jau izslēgtajai mūzikai.)

un tā mēs tur pa vidu. neko, nesūdzos. norm.

bet cik ilgi Rūdītis vēl ķellēs nabaga Kevina ģīmi?

Add to Memories Tell A Friend
karoč, ja nu kāds nezina, tad VR dzīvo Mexico City. un ir tāda lieliska angļu - čehu jaukuma mūziķe ar nosaukumu Emika, kura dzīvo Berlīnē tagad. un Emika bija aiztriekusies uz Mexico, spēlēt tur gigu, bet kaut kādā citā pilsētā, ja pareizi sapratu no VR, tad 4 stundu drive from Mexico City. bet pagājšnedēļas beigās Emika izziņoja, ka piektdien (tajā, kas vakar) spēlēs arī Mexico City vienu gigu. sabakstīju VR, kura te pazudusi no sakariem, ka viņai jāiet, jāiet, jāiet. ignore me all you want, bet ej uz Emiku, dude, ej, ej, ej. un zaja vakar savācās un aizgāja ar'!

es no VR saņēmu fotku no giga, viģiku no giga (My Heart Bleeds Melody brīdī). tas norm. VR visa sajūsmā un thanks for making me go. un mega fane būs un vīīīi! tiktāl viss norm. tad Emika rīkojusi signing afterwards un VR iestājusies rindā uz. tas arī norm. VR dabūjusi autogrāfu, nofotkājusies ar Emiku. arī norm. un tad! VR palūgusi Emikai VR telepurķī ierunāt balss ziņu kā sveicienu man!

un te nu es esmu, ir kaut kādi četri no rīta (te), un es klausos over un over tikko saņemtu 9 sec balss ziņu, kurā Emika saka: "She's Czech no? Ahoj, Kaķ, here's Emika, I'm in Mexico with your friends, čau, ahoj!"

ohujs ir neaprakstāms.
also, iedomājaties, kā tas bija pašai Emikai, ja? Emika aiztriecas visu ceļu uz nahuj Mexico, izsludina somewhat last minute gig Mexico City, tur atnāk meksikāņu zaja un palūdz balss ziņu priekš zajas Prāgās! bet nu, vismaz Emika zina, ka viņas Eiropas fani ir sasnieguši level up un vairo viņai fanus uz citiem kontinentiem :D

tāds vot vairot prieku pasaulē.

November 22nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
since I don't date any more un JBJ lieta izbeigta. TZ pārsvarā tur ar savu jauno zaju, ar kuru viņa tikai friendojoties, jo negribot kļūt obsessed. VR vispār kaut kur pazudusi. Rumāņu Zaja pa lielam arī pazudusi. mana emocionālā pasaulīte ir atkal kļuvusi par your average nothing :D nē nu ok, ir Rūdītis, la, ka Rūdītis. bet tas nav sevišķi par emocionālo pasauli. tas ir par ballēšanos.

...
jā nu, atvēru semagic, te laikam esmu gribējusi ierakstīt kaut kādu dziļu domu. bet then work happened. and then... my 5th and last meeting of the day lasted 56 mins and killed me brainfrogduckdeadfuck. un tas meetings beidzās solely tāpēc, ka Priekšniekam kaut kas piezvanīja pie durvīm viņa mā. es nezinu, who that person is, but I THANK THEM. also, esmu gatava nopirkt tam cilvēkam dzērienu, a cheap one, but still an alcoholic beverage.

tad es pagatavoju ēdienu, kuru es jau viena izdzerta sidra garumā neēdu. pat neesmu atnesusi līdz galdam.

bet hey.
kas zirgam varētu likties dīvaināks - alnis vai žirafe? also, kam būtu sliktāk būt - alnim vai žirafei and why?
un tad vēl ir zebras.

and I am swimming in my brain. Rūdītis reportē, ka same.

November 20th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
lack of emotions does not make me feel better, I can't enjoy it, it kind of defeats the point. toties makes me more and more convinced that I am a monster.

citās ziņās, pirmdien kaut ko nananā pa SpB. runājām, kaut ko nosmējāmies. gan jau bija kādas labas, pierakstīšanas vērtas sarunas, bet manā atmiņā palicis kas cits.

raugi, ir SpB tāds vietējais gejs. nu, viens no. sauksim viņu par Blondo. viņam bija boyfriend, bet tas, ja pareizi saprotu, iekūlās nepatikšanās ar varas iestādēm un ar to laikam viss beidzās. kopš tā laika Blondais ik pa laikam atvelk kādu randiņu uz SpB. piezīmēšu, ka katru reizi citu. bieži vien randiņvaloda ir angļu.

(atkāpe, lai paskaidrotu, Blondajam ir ļoti griezīga balss, kuru es gribēdama nevaru nedzirdēt, tāpēc manas salīdzinoši involved zināšanas par tēmu. es ļoti labprāt nezinātu neko no šī, bet tā balss griežas smadzenēs un viss.)

pirmdien Blondajam bija randiņš ar kaut kādu importa čuvaku. Blondais diez gan sapļurkājās randiņa procesā. viņa randiņbiedrs vispār kļuva arvien garlaikotāks un garlaikotāks vakara gaitā. then again, es dzirdēju daļu no sarunām, tas _bija_ facepalm. anyways. Blondais tur norm sapļurkājās. un Gabinka izlēma, ka drīz jau taisīs ciet barčiku, ņehuj te visiem dirnēt, ejiet mā beidzot jau. pacienti bija tātad divi nekaitīgi čuvaki, es, VZ, ČKLST (ex-bārmenis iekš SpB, ja kāds neatceras manu činkstēšanu par to, cik besīgs viņš ir), laikam jau, ka jaunā ČKLST zaja, kaut kāds ČKLST kamrāds, Blondais, Blondā randiņbiedrs. Blondais pieprasīja, lai viņam tomēr lej vēl, ahujeļi dzīt mā? Gabinka negribēja. viņai apnika strīdēties ar Blondo un pasauca ČKLST kamrādu, kuru arī tak laikam sauc Tomāš, lai viņš tagad aizstāv pozīciju, viņa tikmēr rēķinās savu grāmatvedību tālāk.

konflikts eskalējās līdz tas kamrāds pagrūda Blondo. (vai Blondais pagrūda to kamrādu pirmais? es neredzēju, bet judging from the sounds, this is my version.) uuun nu. tad pieslēdzās arī ČKLST. tad tur vienā brīdī es pazaudēju jau pavedienu, kurš te kuru grūsta, bet visi krita gar zemi, virsū krēsliem, karoč troksnis, mayhem, that sort of a malarkey. Gabinka mēģināja tur jaukties pa vidu un izšķirt tos čuvakus. kaut kādā brīdī arī zaja tur sāka raut visus nost vienu no otra un visiem asarainā balsī nolūgties, lai jau rimstas beidzot. pēc kāda brīža, Blondais attapās, ka neviens viņam šobrīd nav uzbrucis, puspacēla rokas un aizgāja mā. ČKLST un kamrāds arī nomierinājās, apsēdās, turpināja malkot pivci.

un tad Blondā randiņdraudziņš paskatījās apkārt, saprata, ka visi viņu ir aizmirsuši jau sen, nopūtās, piecēlās no sēdvietas, uzvilka jaku un arī gāja prom. nez kāpēc liekas, ka arī šis nebūs Blondā jaunais boyfriends.

November 19th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
sestdienā tā arī nepieķēros darbiem. kaut ko ar VZ sapingojāmies un nolēmām, ka pohuj visu, ejam ārā.
gājām, kaut kā aizgājām zelta rudens ceļu, tad kaut kur Andel sākām domāt, ka negribas ne uz centru, ne Holešovici.. neko, aizgājām uz Vinohrady. tur tas foršais vjetnamiešu ēstuvis. apēdām ēdienu, izgājām ārā. kakbe pāri ielai kļovs barčiks, bettē, ļauži, gribas tak vēl iet. neko. gājām un aizgājām atpakaļ uz Andel. tāda norm pastaiga uz pusdienām un atpakaļ. kopā apmēram 15 km. aizgājām paēst. tā dara, vai ne?

Brāļu barčikā uzzīmējās Rūdītis viss tāds Rūdītis. un neko, nācās ballēties :) kāds negrib iznest miskasti tho? man ir par daudz tukšu vīna pudeļu mājās tagad. vienīgais, ka vēlreiz jāsalauka Rūdīša mati te. bet nu kvalitatīva ballīte bija, saprotiet.

svētdienā toties bija tā, ka bija jāsāk dzert pirms brokastīm, jo kļuva skaidrs, ka bez vīntonika neviens te ne uz ko nesavāksies. paveicās arī ar to, ka picērijā bija Mōnika, kura vienmēr saprototši auklējas ar vārīgiem organismiem. Rūdītis gan paziņoja, ka nespēj un aizdevās mājās.

un picērijā.. nu. es nekad vairs neredzēšu nevienu vārdu ar "duck" in the same way. ducking duckers. frog. you had to be there :D it kā prasās patīt kaut kādus čatus un atmiņas atpakaļ, samest one-liners, bet neviens jau nenovērtēs. aizejot uz SpB bija atvieglojums, ka tur Gabinkas maiņa, jo viņa arī daudz saprotošāka tomēr. vienīgais, tur tā pīlīte. jā, neko. norm. viss ir def of norm, cilvēki.

VZ: jā nu, kinderībā visa tagadējā ballīšdzīve nebija the aspiration.
kaķ; um.. vispār man gan laikam bija.
(smieklu pauze)
kaķ: es pat nezinu, which is more sad.

bet nu, ballīte ir izdevusies un otrais gads full-time Prāgās ir aizgājis in full swing un viss ir tāds def of norm, ka spēj tikai nosmieties.
Powered by Sviesta Ciba