Placebo Rush

Where feelings come to die

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

January 22nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
mana čehvalodas skolotāja arvien biežāk lieto spāņvalodu, lai kaut ko pārtulkotu vai paskaidrotu. šodien arī gramatikā viņa man kaut ko paskaidroja spāniski. so far tieku līdzi. bet problēmiņa no tā radusies un aug, jo vispār man gribas mācīties spāniski.

January 21st, 2019

Add to Memories Tell A Friend
tiešām kvalitatīvs weekends tomēr sanāca. it kā bija ahujennie plāni strādāt, bet tā vietā divas dienas pēc kārtas ir paiets iet. apciemoju EtF, tas bija tiešām lieliski. Jiržikbārā satiku Danišku un tas arī bija jestri. iepazinos proper ar vienu jaunēkli. vakar arī bija ļ jestra brīvdiena, kurā tika iesākts viss kas, bet nekas no tā nebija sevišķi produktīvs. es ļ apm.

bet vispār gribēju parunāt par muzikālo kolektīvu The Prodigy. for personal reasons es ļoti daudzus gadus nebiju viņus klausījusies. too many memories, too many associations. bet tad kaut kā VZ iespaidā, aizgāju noklausīties vienu viņu koncertierakstu Spoķikā. uzreiz ar sajūsmu kratīju pačku un to visu, fantastiski, where have you been all these years, tādas domas. un then it all started coming back. tagad man ir kaut kāda disonance par tēmu, ka ļ patīk albums, ļ gribas klausīties, bet tas nekā nenāk par labu pH līmenim.

pie tam, ja! sēdēju sestdien, kaut ko tur klausījos šo koncertieraksta albumiņu, centos nedomāt par asociācijām, līdz manu uzmanību pievērsa The Prodigy čuvaks, kurš man ausī iekliedza "Panda!" man protams, O_O. un čuvaks tik turpina, ka "I hear panda, but I see no rain.." O_O. bļaķ, tā mana smadzene ir visur (visur!) sākusi automātiski aizstāt vārdu "thunder" ar vārdu "panda".

January 19th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
tā mana ūber dūber tējkanna, ja.

vakar SpB sūdzējos VZ, ka mana tējkanna salūzusi. viņš uzreiz izvirzīja teoriju par to, ka tējkanna ieraksta manas telepurķa sarunas ar mirgojošu rec lampiņu. bet tas nav tas, jo es nerunāju telepurķī. mana ūber dūber tējkanna, par kuru man ir aizdomas, ka viņa maino bitkoinus, ja, salūza. VZ pajautāja, vai tējkannai ir reset poga. bet nē, nu. karoč, ja. es tējkannas vāciņu nevaru aiztaisīt ciet. visvienkāršākais process no visiem un nahuj nestrādā. tika secināts, ka laikam jau tur vāciņa draiveri uzkārās un izgatavotājs forumos sola, ka drīzumā izlaidīs jaunu patch.

citās ziņās, tinderī atradu savu Īsto un Vienīgo, manu true soulmate. saruna sākās ar to, ka viņai esot jāmācās, bet tā vietā esot izdzērusi pudeli vīna. turpinājām ar apspriešanos par to, kā ir būt pēdējam pacientam barčikā. bet nu, tagad viņa jau trešo dienu klusē. laikam tomēr papisu savu soulmate. nu neko. ies pastaigāt tā vietā, vai.

January 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Ja jums kādreiz gribas piereģistrēt pandu uzņēmumu Prāgās, bet jūs neesat CZ pilsonis, tad mans pirmais padoms ir - just don’t. Ja esat nolēmuši turēties un izdarīt par spīti visam, pienāciet pēc pāris mēnešiem, varbūt tad man beidzot būs pašai izdevies un varēšu padalīties ar tips and tricks. So far es tikai varu pateikt, ka katru reizi, kad it feels so close, you have no idea how far from it you really are. Also, just don’t.

Add to Memories Tell A Friend
vispār parunāsim vēl par darbu, ja?

naktī uz otrdienu mums tur aizgāja pa pieskari visāds hardware vispirms vienā datucentrā, tad arī otrajā for good measure. protams, ka live sisķiks went down, hohoho. bet nu, to atdzīvināja. pēc tam arī pārējos environments sāka atdzīvināt. bet nu mums tā visa ir dahuja un vēl mazliet, un varbūt vēl tur, ā, tad vēl tas. nu tā. pēdējos virtual machines nomigrēja tak tikai vakar (trešdien).

vakar viens serviss sāka niķoties. because fuck you that's why, bija reasoning tā pieļauju. maxot memory no trīs serveriem neatkarīgi no tā, cik memory tiem iedod. bet nu, nelikās, ka viss pizģec.

šorīt ielogojos, pa nakti vienā no datacentriem atkal hardware failure, vai nav lieliski. bet nu, it kā ne tajā, kur glabājas live sisķiks. toties iepriekšminētais serviss tupa sajucis prātā un tagad viena essential (live) sisķika daļa nestrādā.

lieki piebilst, tas viss ir totally unexpected, nothing has been changed un pacienti sāk konkrēti nīgroties uz mums.

un es braukšu piereģistrēt savu pandu.

January 16th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
iedomājos, ka sen nekas nav par darbu rakstīts un tad čatā notika šis

Albīts: any reason tracking (red.piez. - Tracking page for data processing progress) looks like this? [screenshot that clearly looks wrong]
Mattie: I can't repro. All clients? Which browser?
Albīts: Chrome.
Mattie: Chrome is the worst browser. [..] Tracking looks fine on chrome for me.
Big Dan: are you using uBlock addon? we have named smartly one of our scripts Tracker.js which some adblockers block.
Albīts: lol, that's it.
Mattie: The name of that .js file sounds completely harmless...
Albīts: call the next one NotMiningBitcoin.js
Big Dan: yup, Malware.js would be better though ;)
Mattie: or StealAllYourData.js

January 15th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
kaut ko ar Rolliju aizčatojāmies vienu dienu. kaut ko tur tralalā, par to, ka nav vērts dzīvot nākotnē, jo ir taču tagadne, kaut kas tāds. tad viņa teica, ka ciemos moš taisīs bolonjas mērci, maybe the future will be kind to me. kaut ko tur tralalā, kaķ tagad ir miss philosopher (who hardly eats). kaut ko tur citu dienu atkal aizfilozofējāmies.

tapa skaidrs, ka ir jātaisa grāmata for future generations, kurai Rollijs izdomāja jau nosaukumu - Philosophy for Cows and Cow Friends.
palūdzu arī fotku priekš vāka, secinājām, ka būsim slavenas nākotnē.

tāda filozofija.

January 13th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
vispār ir interesanti ar to zemo zāļu devu. jo ik pa brīdim man nākas izdzīvot kaut kādas emocijas vai sajūtas, kuras bijušas tik ļ apzāļotas pēdējo 7 gadu laikā. bet ar visu to, brīžiem liekas atkal, ka beidzot var kaut kā kaut cik sakarīgi paelpot, ir joprojām tāda pareizuma sajūta par to visu. liekas, ka pamanu daudz vairāk. bet nu, jā, pie impulsu kontroles mazliet jāpiestrādā, jo tagad man tie ir jānobremzē apzināti, nevis tāpēc, ka nozāļoti nereaģēju. nesen pieķēru sevi mazliet satrakojamies nevietā un nelaikā. it kā darīja uzmanīgu, bet tagad es tā padomāju, ka man tā bija arī zem lielās zāļu devas reizēm.

tajā pašā laikā, kaut arī man it kā ir viss tas un kaut kādas papildus emocijas. liekas, ka kopš zemās zāļu devas, esmu kļuvusi vēl cietsirdīgāka un distancētāka. vēl mazāk laižu cilvēkus sev klāt. lai gan, ar esošajiem draugiem it kā ir foršāk.

neko. tagad šitā.

January 12th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
nu labi, es pamēģināšu pierakstīt par to, kas notika ceturtdien. jo vispār te vienam otram jūzerneimam bija dzimšanas diena. kuru mēs, protams, ballītes kolektīvā aizgājām nosvinēt. viss sākās skaisti, pie Jiržika, ar visu Jiržiku. bija tiešām jestri. sarunas par drāmām, par visādiem braucieniem, par visādām tādām lietām. ziniet, nu, viss tiešām bija jestri un labi.

man tur ar Jiržiku gan sanāca nu tā. jo es viņam uzprasīju par bankām un tā. un tad, ja? sākās. ka man uzņēmumu jāsauc par Panda Panda Panda. vai Panda Panda and Brothers. un kaut kas vēl tur bija. āā. anyway.

pie Jiržika viss bija salīdzinoši civilizēti un jestri. bija tēja. tas viss. un tad... EtF pierunāja mūs, well, mani un tad VZ nekas cits neatlika, iet dancāt. man trūkst vārdu, lai to aprakstītu. vienkārši trūkst vārdu. bet nu, izdejojāmies visi (visi!) no visiem spēkiem. tā un šitā, un vēl tā, un tad tā, un tad šitā, un tad vispār. mūzika bija kaut kas tiešām cringy un cheese, bet nu nolēkājāmies, izkratījām pačkas un izsmējāmies. tiešām fantastiska ballīte bija. paldies visiem. visu atzīstu, vakar miru.

January 10th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
dienās tika braukts uz Č pie Rollija. sēžam vilcienā, kaut ko tērgājam. priekšā sēž kaut kāda zaja ar brillēm, lasa kaut ko. tad viņa pavelk drusku nost tās brilles, notrauc no briļļu iekšpuses diez gan normāla izmēra rozā zvaigzni un casually lasa tālāk.

mēs O_O. viņai ko, katru dienu rozā brillēs ap septiņiem iekrīt rozā zvaigzne, pie kuras pierasts, un viņa casually swipe left? tik daudz jautājumu.

---

citās ziņās, aptrūcies spēka deal'ot ar TrakZ. I can't keep doing this. vispār pat kakbe gribētu ar viņu draugoties, bet viņas neremdināmās cerības, ir kaut kas, ko totāli vairs nejaudāju. varbūt Rollijam ir taisnība, ka viņa will not move on, kamēr es tur tralalā ar viņu.

January 9th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
ja mani kaut kas pāragri nosūtīs uz nāvi upside down in a pub toilet, tad tas būs health insurance. I wish this was a joke.

January 6th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
vakar biju iepirkties. atzīšos, ka vienā brīdī pilnīgi nopietni apsvēru domu vākties atpakaļ uz Lielmiestu. tāds totāls fuck-this-shit uznāca. bet pēc tam kaut kā sanāca iet gar Jiržikbāru, paskatījos, a tur, prikiņ, Jiržiks! nopriecājos un gāju iekšā. šis tur jaunu zaju apmācīja. oj, lieliski, tiešām lieliski. uzzināju, ar ko nodarbojas čuvaks, kurš nemāk nevienu valodu. viņš tur mēģināja man uzplīties, bet es izlikos, ka vispār nesaprotu čehiski. parunājām par to, ka es grasos dibināt savu uzņēmumu. Jiržiks pieteicās nākt pie manis strādāt, taisīt kafiju. es teicu, ka tikai tad, ja viņš uzreiz pēc tam iet prom. izrunājāmies par angļu valodas akcentiem. tika secināts, ka ir nepieciešams Jiržika emoji. kāds cits pilsonis, kad, atskanot dziesmai Thunder, es sāku dungot līdzi panda-panda-panda, lepni vilka ārā telepurķi un rādīja man, ka šis nofotkājis pandu. nē, pandas kostīmā tērptu nabaga ļautiņu, kuram bija jādirn pie kaut kādas bodes. un, protams, tēja.

šodien jūtos mazliet saņurcīta. ok, pamatīgi saņurcīta. ok, man ir milzu pohiņa. un jātaisās iet ēst ar rumāņu zaju. jūtos, kā toreiz, kad ar pohiņu gāju satikt Didi. (viņa beigās dēļ tā no manis izšķīrās, ja nu kāds neatceras.)
bet nu neko. ierīšu ibuprofēnu un centīšos izdzīvot.

January 4th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
par iepriekšējo pollu runājot, vispār dev team It's Accrual World samērdžojās ar dev team Vodka And Tapas un tagad ir It's Accrual Tapas. no, don't worry, šis nekļūs par actuarial humour blodziņu.

toties vēl vakar biju uz bodi. nācu atpakaļ un ārā ziema, sniegs, viss sasalis un fucking slīd. uz zemes mētājas izkusis saldējums.

un vetārsti gan, atšķirībā no zobākstiem, strādā šodien. nez, es nevaru uz kaķ cibas pamata izdiņģēt viņiem antibiotikas? :D man cibā ir verified email address!

also, es nezinu kā ir jums, bet es vakar aizgāju uz barčiku un sapratu, ka... I'm high as a kite on ibuprofen. 256mg caplet and I'm woosh! sūds tas jūsu kokaīns, ibuprofēns is where it's at!
vismaz tas atrisina weekenda plānus, protams. šodien vienīgi jāaiziet uz aptieku pēc papildinājumiem.

January 3rd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
vakar pamodos un noskumu. sagūglēju, ka ir angliski runājošs dentist tepat ap stūri, nopriecājos. websaitā izlasīju, ka īsā diena un atkal noskumu. šorīt zvanīju un zvanīju, nevarēju sazvanīt. jau sāku taisīties iet in person. bet vēlreiz piezvanīju un sazvanīju, nopriecājos. closed until Monday. atkal noskumu.
also, sen nav bijis polls.
Poll #21269 actuarial puns
Open to: All, results viewable to: All

ja fintech (pensions) uzņēmumā a development team saucas It's Accrual World, jums ir skaidrs the pun?

View Answers

ahaha, protams!
4 (26.7%)

emm, nu ir aizdomas
5 (33.3%)

mmh, I can see the sound play, but I have no idea what it means
2 (13.3%)

nav ne jausmas
1 (6.7%)

neko nemaz negribu saprast
1 (6.7%)

I'm too young for puns!
2 (13.3%)

January 2nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Santa Clarita Diet ir serčiks, kura dēļ es ieviesu Netflix. serčiks, kurš pirmajā sezonā lieliski izklaidē un pacilā. neuzkrītoši suburban cilvēki, kuri totāli nav gatavi tam, kādas pārmaiņas viņu dzīvē notika. un ir tiešām lieliski. pirmajā sezonā viņi tur totāli cenšas tikt ar sevi galā. otrajā sezonā toties serčika atbildīgie visi saprata, cik vēl kvalitatīvi šo absurdo situāciju var izspēlēt ar it kā totāli normālām problēmām. protams, līdz brīdim, kad visi sanervozējas un satrakojas. un satrakojas viņi tur ar pilnu jaudu. also, pievērsiet uzmanību meitas progresam, es esmu tā tēla biggest fan.
Powered by Sviesta Ciba