Placebo Rush

Where feelings come to die

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

February 19th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Bratislavas ballīte tiešām izdevās mega ballīte. Atradām pilsētas krutākos barčikus. Atradām arī noplukušu barčiku kaut kādā mistiskā rajonā, kur visi bija skarbie. Runāju čehiski ar slovākiem. Redzēju pils pagalmu bez neviena auga. Nosmējos tā, ka there is no tomorrow. Īpaši, kad redzēju kādu atnesa kafiju priekš VZ. Un noskumu, ka arī manai bija nelaimīte. Ēdu nenormāli gardu picu. Visādi līksmoju. Tā pilsēta ir konkrēts lol. Gribējās fotkāt apmēram katru trešo izkārtni, jo they can’t mean it seriously. Būs jābrauc vēl. Totāli patika viss. Un pat neurba nekur dzirdamības lokā. Nē. Tikai čīgāja nahuj vijoli svētdienas rītā no astoņiem. Bet to visu nevar aprakstīt, to nevar.

Bet nu, šodien sarīkojuši pirmdienu. *nopūšas*
Nekā nesaprotu, vai šovakar tiešām jāsatiek TrakZ, vai tomēr jārīko MrR vakars.

February 15th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt prātoju par to, ka gribas citu uzvārdu. Vēlams tādu, kurš nav maniem asinsradiniekiem. Aizdomājos līdz tam, ka moš vajag kaut kādu tur populāru generic. Nu tur Smith, bet nu nez, nepārliecina. Apsvēru Brown, bet man tā līdz galam nepatīk brūna krāsa. White toties nu tā, ka bail sasmērēt. VZ ieteica Jones, bet tur atkal, ka ārpus English speaking countries tā awkward izklausīsies. VZ tā paskatījās uz mani un piezīmēja, ka unlike all the other previous ones. Beigās nolēmu ar flomīti aizkrāsot ciet vārdu un uzvārdu pasē un uzrakstīt tur kaut kur “kaķ” un pohuj. Jo nu, tomēr jūzerneims ir mans un man ar to ir jādzīvo.

Citās tajās pašās ziņās, turpinam vairot prieku pasaulē. Salīdzinam weather news un visādi largely nodarbojamies ar ko nu nodarbojas cilvēki, kad vairo prieku pasaulē.

TrakZ toties pierunāja mani satikties, RL esot izbrīnījusies un tad vispār sagribēja mūs fotkāt. Bet nu RL saslima un atcēla. Kaut kā noveicās. Nu, visiem izņemot RL, protams.

February 14th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
VZ: ... gan jau par darbu gribēja runāt.
Mobijs ierakstā: .. that's when I reach for my revolver...
..

VZ: tu zināji, ka Mobijs nesarakstīja šo dziesmu? es pat noskumu.
kaķ: kurš tad uzrakstīja?
VZ: nezinu, noskumu un neiedziļinājos tajā. gan jau kāds cits.
kaķ: gan jau, ka cits, jo nu nevar visi tomēr būt Mobijs.

Add to Memories Tell A Friend
Pacēlu galvu no telepurķa un secināju, ka esmu pamesta viena barčikā. VZ aizgājis pēc burrito, citi pacienti aizgājuši kur nu viņiem jāiet. Bārmenis pazudis. - atvēru telepurķa browseri un atradu šito. Jāiepostē, vai?

Bet vispār gribu pateikt lielo paldies cibas dāmām par mana kaķulopa izklaidēšanu pagājušajā weekendā, hehe. Diez gan grandiozi tur viss sanāca un ne tikai kaķim. Party hard, party harder. Tiešām paldies par visu.

Pirmdien toties bija kaut kāda globālā vizināšanās. Bet nu. Vismaz dabūju savu kindli atpakaļ lidostā. Tas nebija triviāli, vienā brīdī bija pat pa telefonu jārunā. Pēc tam, protams, aizgājām pa taisno ar visu čemodānu uz SpB, jo we didn’t want to waste valuable drinking time.

Vakardien.. kas notika vakardien? Ā. Nu. Tur bija tā skaudrā apziņa par to, ka jāstrādā. Bet nu, vakarā tomēr EtF izķērām, jo viņa nekur nebija pamanījusies aizmukt. Toties Jiržiks gan ir kaut kur aizdevies. Nu neko. Tas jau netraucēja apstaigāt barčikus un vairot prieku pasaulē. Un nu, te tomēr atsaukšos uz pirmo rindiņu.

Un vispār, nahuj tik auksti?

February 9th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
ļoti daudziem liekas jocīgi, ka es grasos pārvākties uz kaut kurieni, kur negrasos dzīvot visu atlikušo mūžu. ka manā idejā jau ir neliels saraksts ar vietām, kur gribētos pagūt padzīvot. bet mans galvenais pretjautājums parasti ir "bet kāpēc ne?"

February 8th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
atcerējos, ka sapnī vienbrīd biju kaut kāds izmeklētājs. nu tur ne gluži policists, bet kaut kāds aģents. un es noķēru kaut kādu noziedznieku, kurš grasījās detonēt bombu kaut kur. un tas noziedznieks tā paskaidroja, kāpēc viņš to dara, ka es beigās devos viņam līdzi detonēt to spridzekli, jo tiešām tā vajag.

February 7th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
reizēm domāju par to, cik interesanti būtu pārkvalificēties par kaut kādu servercilvēku. jo nu, šitā testēšanas huiņa sāk likties viegli neperspektīva. bet ir aizdomas, ka tas nenotiek tik ātri, cik man vajag un gribas. par developeri gan kaut kā nevelk, tas nez kāpēc liekas vienas vienīgas galvassāpes (no offence).

darbā viss tāds dīvains vispār. tagad mums tur iemācīja labāk strādāt un sataisīja teams un visu ko saplānoja un visu samainīja. tikai aizmirsa pa lielam izdomāt, ko darīt ar mums (Env Team). tā nu mēs dzīvojam vēl vecajā režīmā un daram savas huiņas uz priekšu, jo nu, jaunajā režīmā mums vietas tā īsti nav. nē nu, mums atrastos vieta, ja kāds tur augšā pie tā mazliet piedomātu. bet nu, envs tak tiek paši ar sevi galā, vai ne?

also, uzzināju, ka Garijs nekad nav redzējis Black Books. mēs ar Stīviju uzdevām viņam uzdevumu noskatīties līdz mēs iesim trijatā dzert.

February 6th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
šodien pa dienu iztīrīju dzīvojamo istabu. šovakar saplēsu glāzi džinkokteiļa, nometot to uz zemes šajā pašā istabā. tīrot kopā domāju par to, ka this could be so Bernard Black of me. ziniet tas, ka "you're supposed to stick to the floor there, stops the children from running around."

*nopūšas*

un teļikā reklamē bezglutēna šampūnu.

Add to Memories Tell A Friend
beidzot dabūju nejauši šo te inhalatoru, kuru man toreiz neiedeva. lai dzīvo diskformas Ventolīns!
jo vairāk es par to domāju, jo vairāk liekas, ka man tomēr ir kaut kāda astma. nu tāda alerģiska reakcija uz dzīvi, ka grūti elpot.

toties laikapstākļi šodien mānīgi. it kā spīd saule, bet ir baigi auksts. pa nakti sola baltos mēslus. un vispār pa naktīm sola traki aukstu laiku.

bet nekas, toties kā piektdien sākšu vienu ballīti, tā plūstoši pāriešu nākamajā, kura pat uz brīdi rezidēsies Bratislavā (btw, esat ievērojuši B māniju? Bratislava, Bukareste, Budapešta, Berlīne utt.) un tā. ak februāri, let's drink! nē nu, tagad kakbe jāstrādā. bet vispār jūtos, ka garais weekends šoweekend ļoti, ļoti palīdzēs eksistencei. jūtos nopelnījusi brīvdienas. un pēc tam jau tālākā ballīte ar visiem vilcieniem un to. hehe.

ā. also, urbj.
tieši aiz mana living room loga.

February 4th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Starp citu, arvien biežāk manā feisbuka lentē dažādu iemeslu dēļ uzpeld raksti par “why I’m never wearing a bra again”. Un tik daudzas sūdzas par to, cik tie ir neērti un pretīgi un dārgi. Man kaut kā nav tik. Bet. Man ir cita lieta, kas milzīgi besī.

Tadā! tie ir apavi. Man ir ļoti jocīgi kāju izmēri un apmēram visi apavi vienā vai citā veidā ir neērti. Kopš strādāju no mājām, vadu savas dienas ar basām kājām. Tagad visu dienu būt apavos ir mokas un vakarā sāp pēdas.
Ja bez krūšturiem tomēr var staigāt, tad bez apaviem ārā būt ir vienkārši neiespējami.

Add to Memories Tell A Friend
tīri for the record:
AA ieradās. pavadīju piektdienas vakaru un sestdienas dienu ar viņu. atzīšos, ka nemaz nepatika. man liekas, ka viņam beigās arī apnika un nepatika.

šodien toties slinkā diena. izgulējos tā un šitā ilgi un dažādi. ar dažādu kaķu daudzumu gultā dažādos brīžos. tagad kaut ko slinki pa māju apvācu, kaut ko tā, kaut ko šitā. pēc 13 dienu noņemšanās un 12 dienu non stop strādāšanas, šodiena liekas vienkārši fantastiska.

un vakars arī solās būt lielisks. vispirms došos pie frizieres, negribu pat minēt, kas tur sanāks. bet apsveru domu parunāt par iespēju pavasarī nokrāsot violetus matus.
vēl ledusskapī jau atdziest vīns skaipam pēc tam.

February 1st, 2018

Add to Memories Tell A Friend
šodien bija jābrauc uz South London (*gasp*). darbā lielais planning session off site with catering. es jau činkstēju Priekšniekam, ka man tur būs bōrings. un bija arī. nē nu, mēs ar Stīviju to aizpildījām ar sarunām par kaķkopību un kaķu fotkām. (Stīvijs mēnesi atpakaļ ieviesa divus kaķēnus mājās.)
nē nu, sākās viss ar runām. jūs negribat zināt, cik tieši bōring bija tas. pēc tam tur tralalā. tad tur devi kaut ko ņēmās, mēs (Env team) sēdējām ārpus aktīvās telpas un nodarbojāmies largely ar huiņu. nē nu, kaut kādus darbus es tur apdarīju. bet neko impressive.
šī visa sakarā šodien pateicu skaļi mutiski vairāk vārdu nekā pa visu pagājušo nedēļu kopā. pēc tam visi gāja uz free beers, bet es gāju izstaigāties ar ausīm, izstaigājos uz Anmas jōgu.

Anmai atzinos, ka roka sačakarēta. čaturangas vietā man piesprieda plank. OMG. anyway. nojōgojos līdz nezin kam. visādas pozas sanāca daudz labāk. visu ko tā un šitā izdarīju. [spoler alert] Anma mani paslavēja beigās [/spoiler alert]. nu jā. tā un šitā izlocījos un vēl nezin ko. šur tur Anma palīdzēja, bet vispār.. uhti. konkrēts uhti. wheel netaisīju, jo roka neizturētu. headstand gan nesanāca īsti, jo pietrūka spēka noturēties taisni. toties svecītes un visas tās kājas pāri galvai, tas gan bija veiksmīgi. tagad jūtos ļ apm ņurd.

ak jā. RL atsūtīja dažas fotkas. IG un FB var aplūkot kā izskatās sākums 2017. gada normālākajai dienai.

January 31st, 2018

Add to Memories Tell A Friend
pēdējoreiz no AA dzirdēju 8. janvārī. viņš bija tikko allegedly iegādājies lidtalonus uz Lielmiestu, lai pavadītu laiku ar mani. supposed landing due to take place šīs piektdienas pēcpusdienā. nav sarunāti pilnīgi nekādi plāni, ne kas. klusībā ceru, ka viņš vienkārši aizmirsis, ka jālido.

January 30th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
nakts divās daļās:

pirmajā daļā es esmu mājās, Lielmiestā. tikai te kaut kā savādāk izskatās. un Mājbiedrs ir izlēmis iet par kaut kādu governor. tipa, kaut kādā civil service / government job. un mūs par viņa policies harrasso. un kaut kas pat spiegoja uz mums caur Mājbiedra webcam. ā, tad Mājbiedrs man neticēja, ka tur spiego. tad tur kaut kāds fundraiser un totāla huiņa. un man, protams, nenormāli viss riebjas un besī. un Fran no Black Books arī is running for a governor position as well. mēģināju ar viņu safriendoties, bet kaut kā nesanāca. tad Mājbiedrs gribēja adoptēt ielas lapsu, bet es neļāvu, jo kaķi. un tad bija drūmais fadeout kā lapsiņa vientuļi aiziet prom.

bet tad (otrajā daļā) es braucu uz ballīti pie VZ. VZ dzīvoja kaut kādā Kanāriju salā, par kuru neviens it kā neko pat nezināja. tajā salā nebija īsti tūrisma, bet vienmēr bija silti. un mēs tur staigājām apkārt, ballējāmies. EtF un vēl viena zaja arī tur dzīvoja. liekas, ka Jiržiks arī. daļa no salas bija totālas klintis, tāpēc visur bija sabūvētas trepes, pa kurām pārvietoties. lai gan, reizēm šur tur iztrūka trepes. piemēram, uz VZ mājvietu vienā posmā VZ bija visu laiku mani aiz rokām jāvelk augšā. bet nu, bija lieliski, pastaigas pa klintīm un visādi gardi dzērieni, ļ kļova. un salas lidosta bija tāds kā angārs, kurš pie viena kalpoja kā izstāžu / gadatirgus zāle.
beigās pamodos no tā, ka nevarēju saprast, kāpēc paņēmu lidzi ziemas drēbes, ja uz tās salas nemaz ziemas nav. :D

Add to Memories Tell A Friend
*nopūšas* atkal nogulēju savu kreiso wrist un man atkal ir splint uz rokas. kad es beidzot iemācīšos pa miegam sevi nesatraumēt?

toties es tik ļoti tomēr mīlu tikt sagaidīta mājās ar samiegojušos kaķīti, kurš squeaks at me, jo cepumu bļoda tukša. jo visi zina, ka es kaķīšiem dodu ēst vakarā. lai arī kad tas būtu.
Powered by Sviesta Ciba