Placebo Rush

Where feelings come to die

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

May 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Kas tik ļ nesaprotams ir teikumā, kas ir atbilde uz jautājumu par maniem dienas plāniem, ka es paņēmu laptopu un braucu uz festivālu psihenē?

May 24th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
vakar iepirkos arhaiskākajā internetbodē, kādu nācies lietot pēdējo.. 10 gadu laikā, visticamāk. bet tad, kad nonācu ar lielām mokām pie maksāšanas lapas, nebiju gatava padoties un atmest ar roku, jo tik daudz jau tajā ieguldīts. delivery un payment options were too ridiculous to list them here. bet nu, viņi pieņēma manu pasūtījumu, teica, lai gaidu instrukcijas epastā. šorīt saņēmu epastu, ka, vot, mēs esam ar mieru notirgot tev šitos priekšmetus (uzmetot aci likās, ka visus, kuru es un EtF gribējām + kaut kāda dāvana), rekur mūsu konta numurs, samaksājiet šito te rēķinu ar bankas pārskaitījumu, tad gaidiet instrukcijas. ar interesi gaidu, kādas būs nākamās intrukcijas. ja tur būs kaut kur jāiet un "come alone", var stulbi sanākt, jo es tā īsti personīgi nevienu snaiperi nepazīstu. bet varētu padomāt, ka vispār te pērku kaut ko nelegālu nevis pāris šampūnus, krēmus un tādu hlamu.

bet toties šodien liekas, ka mani pēdējie divi attiecību mēģinājumi prasīja no manis tik daudz tā, kā manī ir ļ maz, ka joprojām diez gan efektīvi nogurdina pat tikai doma, ka būtu jāmēģina ar kādu vēl.
piezīmēšu, ka nevainoju konkrētās zajas ne pie kā, pati vien izvēlējos tā darīt.
tik daudz par mindfuckiem ar skatu nākotnē.

May 23rd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
ja jūs zinātu, cik reizēm grūti ir izdomāt codenames aktuālajiem mindfuck dalībniekiem!

May 22nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
tas ļ, ļ dīvainais brīdis, kad prātā ir divas domas vienlaicīgi:
1) ja man nepatīk, ko cilvēks man atbildējis, tas nedod tiesības man pieprasīt vēl un vēl atbildes, kamēr saņemu to, kuru vēlējos. (es neesmu Terēze Maijs!)
2) ja atbilde ir tik vague (bet ne izvairīga), ka var nozīmēt jebko, bet man gribējās vienalga kuru, ka tik konkrētu atbildi, un es nejūtos tādu saņēmusi, it kā būtu ok pajautāt precizēt.

bet mans jaunais mīļākais vārds ir "vař!" tulkojumā tā ir pavēles forma "vāri!". liekas īsti piemērots vārds, ko lietot vietā un nevietā "bļa" vietā.
tātad.
vař!

May 20th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
local historian posts.

weekendā mums tomēr te iedeva vasaru. sestdien pamodos, sarosījos, satrakojos, ka jāiet ārā. sapingoju-sadingoju orgkomitejas VZ un gājām ārā. ielejā forši, kas tur var nebūt forši? apsvērām domu iet uz Radotin, bet tas likās baigi risky. nākamajās krustcelēs gan nolēmām iet pāri evil tiltam nevis uz centru. Branikā gan uznāca vēlme pēc als un nolēmām 7 km pauzes barčikā piesēst. viens als, divi. bet tad nomācās un sāka vilkt uz lietu. orgkomiteja noturēja sapulci un nolēma, ka vispār mērķis ir būt ārā, mēs esam ārā, te arī ir als, ja kas ir nojumes opcija dārzā, paliks tepat. tā nu nožūžojām pēcpusdienu āra barčikā. tur bija ļ smieklīga huiņa ar ausīm. VZ pēctam teica, ka gribētu 10% no tās huiņas enerģijas, lai double his. nu tā huiņa ar ausīm tiešām bija tik hyper. stundām. neatlaidīgi. un pie katras izdevības metās trollēt jebkuru citu četrkājaino, kas tika atvests. kas vispār nedaudz izbesīja citu suņu īpašniekus.

bet nu all good things come to an end un nācās doties uz kādu citu barčiku, kur dod als indoors un arī pavēlāk. pēc atkārtotas sapulces tika izlemts doties uz Brāļiem. 4 km pastaiga gar upi vakarā bija diez gan forši. kaut kur pa vidu likās, ka moš jāturpina iet tomēr, bet, kad nonācām līdz Andel tiltam, tika saprasts, ka tomēr nē, paliks tepat, ies uz Brāļiem. tur bija līksmi un tā. un tas posh pāris, kas tur iemaldījās un ļ lēnā garā izdzēra katrs trīs dzērienus, vienlaicīgi izrādot visaugstprātīgāko attieksmi, kādu mācēja, arī bija visai uzjautrinoši.

vakar toties aizgājām uz mežu un endapojām Slivenec picērijā. tas bija forši. un pēc tam jau SpB, kur bija Jana. Jana beigās mūs it kā dzina prom, ka nu jau pietiks, slēdzam bodīti ciet, bet mēs tādi, a nu moš iedod mums samaksāt vispirms? :D

piezīmēšu, ka sestdien izgāju plikām kājām, bet vakarā tomēr uzvilku zeķbikses un beigās arī abas jakas (cardigan and blazer). vakar arī izgāju plikām kājām, beigās zeķbikses palika somā, no jakām uzvilku tikai cardigan.
šodien, protams, ārā rudens. **nopūšas** varēja, protams, būt bijis sliktāk.

May 19th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
sakarīgāku koncerta pārstāstu prasiet no VZ. man tomēr drusku par īsu čehu valodas zināšanu, lai tā brīvi saprastu slovākus.

ceturtdien bijām Cross Club uz Katarzia uzstāšanos. gandrīz nokavējām konci, jo darbi un tas viss. bet tad izrādījās, ka kavē Katarzia. kad Katarzia ar grupu uzkāpa beidzot uz skatuves, pagrozījās un teica, ka nu, atvainojiet, bet mēs spēlēsim jakās un iespējams dziedāsim šķībi, jo auksti. :D man ir grūti pastāstīt par dziesmām un mūziku, jo vispār viņas pēdējie albumi ir baigā elektronika, bet te bija kaut kāds wannabe Scorpions ģitārists un vēl nez kas. bet nu. vispār bija ļ baudāmi. es slovāku valodu sapratu vairāk nekā man likās, ka es sapratīšu, bet mazāk nekā gribējās anyway :D bet nu. lieliska zaja. pa vidam kaut kā sapratu, ka vispār ļ, ļ gribētu ar viņu kādā barčikā sadzert un parunāt. padzīt jokus, parunāt ironiju, padzīt jokus. liekas, ka būtu ļ, ļ jestri. anyway, ja kas, ja jums patīk dīvaina elektronika un pareizi jebanutajas zajas, paklausieties Katarzia.

bet nu pārsalu. kamēr aizgājām pie Jiržika, tikmēr gan paguvu atkal uzsilt vispār. pie Jiržika aiz bāra bija Alejandro, iedzērām tīri la. parunājām par lielgabaliem. man liekas, ka es vienā brīdī teicu: "why does my mind always turn to murder in any situation?" retorisks jautājums, protams.

piektdien bijām uz Kamerām un ilgi apspriedām, kā būtu sadzert ar kuriem mūziķiem. izdomāju arī fantastisku, bet slepenu plānu kā izdarīt, ka VZ pamostas blakus Pollard un ir par to pat priecīgs. uh!

May 15th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
darba čats. kaķ raksta DM devam.

kaķ: hola
Big Dan: assign it to me

citās ziņās, vakar aizgāju uz SpB savā nodabā, ja. jo nu ČKLST vienmēr taisa agri ciet un vispār viss. ja? es pēc trijiem pati pieprasīju samaksāt, jo biju tik ļ noballējusies. vispār bija tik jestrs vakars. parunājos čehiski ar visādiem ļaudīm. ar mani kaut kāds 12gadnieks uzflirtēja, nē nu viņam nav 12, gan jau pilngadīgs, bet izskatās uz 12. bet nu, es tur palaidu garām nejauši to main flirtēšanu, jo mēģināju nofokusēt skatienu uz teļiku. pēcāk prasīju ČKLST kā viņu sauc, bet tas vārds bija tāds dīvains burtu salikums, kas sākas ar "J", ka nepalika atmiņā :D ā, bija vēl policija ID pārbaudīt, ja. nezināja, protams, ko īsti darīt ar manu Latvijas ID karti. skanēja to, skanēja šito, bet nu beigās savācās un nolēma, ka es neesmu meklēšanā. bet vispār tas pats policists manu ID ir pārbaudījis jau otro, ja ne trešo reizi. viņam vajadzētu zināt, ko dara ar latviešu ID. ČKLST vispirms man paprasīja, vai drīkst slēgt iekšā jukebox. es teicu, ka nu nē taču. bet nu kaut kāds viņa kamrāds izdīca. bet pēc tam es ČKLST pajautāju, vai var jau izbeigt jukebox mokas un šis uzreiz ieslēdza teļikā mūziku. it kā jau viņi tur visi ir konkrēti idioti un tā. bet man bija jestra smadzeņu atpūta.

šodien, protams, drusku gribas nomirt. labi, ka kaķītis segu nokilloja tho.

May 13th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
starp citu, manā privātajā dzīvē daudziem besī ārā, ka es vienmēr atrodu kaut ko, pie kā piepisties. darbā toties tas padara mani par lielisku testeri. nenoliegšu to, ka darbs šo manu rakstura iezīmi visu laiku veicina un pastiprina, līdz ar to manā privātajā dzīvē... nu tur visādi.
īpaši, ja sanāk sarunas ar kādu cilvēku, kura darbs vai vienkārši ikdiena veicina viņa kreatīvo domāšanu uz radīšanu un "uzbūvēšanu", jo mans prāts visu laiku ģenerē jautājumus, neskaidru detaļu precizēšanas vēlmes, atrod dažādus caurumus piedāvātajos risinājumos. daudzi to uztver kā kritiku, bet tas parasti nav tā domāts. es vienkārši automātiski piedomāju pie iespējamajiem ahtungiem, lai kopumā visiem beigās būtu labāk. tas nav trying to destroy the creator, it's about working together to improve the solution.

stulbi tas kļūst tad, kad aizmirstos un ļaujos savam prātam šitā pat analizēt manis pašas dzīvi, jo īpaši attiecības ar citiem cilvēkiem.

also, šodien urbj. daudz. bieži. un vēl.

Add to Memories Tell A Friend
otro reizi savā mūžā mocījos ar bezmiegu, līdz aizmigu un sapņoju kā mokos ar bezmiegu. to, ka mocījos ar bezmiegu pa sapņiem miegā, zinu tikai tāpēc, ka ik pa brīdim modos augšā. pret rītu bezmiega murdziņos ielavījās arī mini panikas situāciju stōriji.
abas reizes es tajā vakarā nebiju bijusi uz barčiku.
secinājums - jāiet uz barčiku.
(papildus vainoju ČKLST visā šitajā huiņā, jo es viņa dēļ neaizgāju uz barčiku vakar.)

bet labās ziņas ir tās, ka man vakar izdevās uztaisīt diez gan episki garšīgu ēdienu, kas bija balstīts uz Tom Yum pastu, ko noskōroju vjetnamiešu bodē. šis ēdiens tiešām garšoja tieši tā, kā man patīk, ka garšo taju ēdieni Lielmiestā. tas bija tik, tik fantastiski, jo man tās garšas bija tik aktīvi pietrūcis. un labi ass arī. apm ņurd.

Add to Memories Tell A Friend
šodien secināju, ka jau krietnu brīdi turu savu pandas (korporatīvo) bankas karti blakus saviem želejas tārpiņiem. želejas tārpiņi gan comes and goes, bet nu. mana attieksme, cleary, nemainās.

May 11th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
es it kā esmu nenormāls crowdfunding kind of atbalstītājs. piemēram, mūzikas industrijā, fuck the labels, let's do this shit. konkrēti es daudz labprātāk sēžu tādā patreon un piesolu AFP cik tur tos dolārus per Thing, pat, ja man ne viss liekas releatable, nevis pērku label ietekmētus un izdotus albumus.

bet tad notiek kaut kas tāds: link to the lastest in the Pledge Music freeze thing.
un man drausmīgi, drausmīgi uzdzen dusmu.

es tiešām gribu supportēt ārstistus ar pēc iespējas mazāk steps in-between. bet nupat sāk likties, ka short of flying to Southampton and giving Dave Pen cash in hand, nekas tajos internetos nav droši.
**nopūšas**
**iet pirkt BirdPen digitālo albumu**, jo Deivam (un Maikam) tiešām tur ahtungs sanācis.

May 10th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
urbj. protams, ka urbj. jau divas stundas urbj.

citās ziņās, tā zaja, ar kuru varēja tik labi pabičoties, viņa kaut kā atslābusi un cenšas būt human. meh.
toties nejauši esmu sākusi čatot ar zaju Meksikā. tas ir dīvaini, bet man patīk. un, ja godīgi, patīk arī tas, ka viņa ir tik tālu. un vēl man patīk tas, ka daļa sarunu actually ir spāniski.

bet nu cik var urbt?

cik. var. urbt?

May 9th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
es jums vēl esmu parādā to salmiņu, gurķi un smiltis postu.

man visticamāk nāksies jūnijā doties uz Lielmiestu. pacientam tur 10 gadu jubileja, kas kakbe sakrīt ar 100th release. viņi izdomājuši, ka rīkos to pasākumu vienā no Lielmiesta vasaras beach bars. ja es pareizi saprotu, tad barčiks uz jumta izber smiltis, lej dzērienus kokosriekstos un visi jūtas līksmi un on the beach. es nezinu kā jums ar to ir, bet man brišana pa smiltīm jobanā Lielmiesta centrā, kur nav ne miņas no jūras vai okeāna, liekas nedaudz muļķīgi. also, ir aizdomas, ka gan jau būs jāpucējas un es jau tagad redzu kurpes pilnas ar smiltīm un izbakstītas acis ar kokteiļu saulsardziņiem.

ar VZ sēdējām SpB un es visādi centos izdomāt, nu ko lai izdara. un man radās ģeniālā doma, ka slepeni sākt bērt kolēģiem smiltis dzērienos. bet nu, sāku domāt par praktisko izpildīšanu. spannītis un lāpstiņa te nebūs īsti vietā. kaut ko padomāju par mēģenēm un tā, aizgāju uz tualeti un, kad atnācu atpakaļ, VZ sēdēja viss tāds ar lampiņu virs galvas, beaming with pride.

viņa ideja ir tāda. paņemt džintoniku ar gurķi un diviem salmiņiem. ar vienu no salmiņiem sadurt gurķi tā, ka salmiņam aizsprūst gals. sabērt tur smiltis, dzert pašai no otra un no pirmā pa kluso bērt kolēģiem smiltis dzērienos.
UPD.: smiltis dzērienos, lai norādītu uz barčika nekompetenci menedžēt bezjēdzīgas smiltis un vienlaicīgi baudāmus dzērienus. varētu atsist vēlmi cilvēkiem jebkad iet uz kaut ko tādu.

rodas, protams, visādi praktiskas dabas jautājumi. tāpēc ballītes orgkomiteja gaida, kad būs iespēja aiziet uz vienu pieupes pludmales barčiku, lai izveiktu dažādus eksperimentus. sounds like lots of fun. also, jāizveic arī eksperimenti under the influence stāvoklī.

May 5th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
uzinstalēju atpakaļ Her appu. tas ir tinderveidīgs, bet priekš.. well. ne-vīriešiem. kaut kāda zaja jau paguva uzpisties. gribas ielikt dažus sarunas fragmentus, tīri tā, lai man būtu pieseivoti.

kaķ: she's (red. piez. - kaķītis) unhappy with me because I gave her the food that she doesn't like
zaja: That bitch!
kaķ: I am, yes
zaja: Nope, it's my title
kaķ: is this a challenge?
zaja: Yes
...
kaķ: **looking around for all the fucks** well, I seem to have run out
zaja: you are such a bitch
kaķ: I feel like I've won the challenge tho
zaja: say that again!
kaķ: I feel like I've won the challenge tho
zaja **atsūta selfiju**
zaja: (this is my ultimate bitchy selfie)
zaja: so i guess i have won
kaķ: nop. I did. you, _you_ called me "such a bitch".
zaja: but not the bitchest bitch of bitches
kaķ: yeah, it's my day off
zaja: dont try to make me angry
kaķ: I don't have to try
zaja: i hate you and i haven't met you yet!
kaķ: and I'm in a good mood today
zaja: do you want to have a beer with me next week?
kaķ: being hated in person - yeah, I'm up for that!
...
zaja: What???
kaķ: sorry, has my bitchiness reached some complicated levels?
zaja: I dont know if I love you or just planning a murder
...
kaķ: I don't think I will ever be able to cook like a normal person :D and not overcomplicate everything. but I'm finally sat down with my dinner. thank fuck
zaja: As I said
zaja: Let me teach you
kaķ: I don't know if I can risk it, knowing where you are from

tad zaja aizgāja migt.
es piecēlos kaut kādu pusotru stundu atpakaļ un...

...
zaja: I don't know the right word in English
kaķ: try other language? or google translate?
zaja: fuck you!
zaja: oh, sorry
zaja: fuck you, ma'am!

laikam jāuzēd brokastis, jo man sāk prasīties vairāk enerģijas, if I have to keep up being such a bitch.

May 2nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
ČKLST vakar aizvēra SpB ciet pusnaktī. kā jau kārtīgi šitie te, vakara garinātāji, aizgājām uz nahuj zilo bāru, because fuck you that's why. un, ja kādreiz zilais bārs bija viena no the worst iestādēm. tagad tur dod gardu als un tur ir tik omulīgi, ka aiziet mājās bija grūti. nepārprotiet, vīristabai joprojām nav durvis, bet toties ir tīrs! also, aizgājām ar parasto pilnu vakara barčika budžetu in cash kabatā, bet tā aiztrallinājāmies, ka beigās palikām bāra zajai parādā. apsolījām šodien nākt samaksāt. šajā konkrētajā brīdī man gan gribas nomirt no pohiņas, bet pie visa vainīgs ČKLST. nebūtu viņš tur sapisis SpB, mums i neienāktu prātā noskaidrot, kā mūsdienās zilajā bārā ir. jo vispār rūgtumiņš pret ČKLST audzis jau ilgāku laiku, ja tā godīgi. un, ja kāds (piemēram, SpB īpašnieks) vada savu biznesu tā, ka pat mums ar VZ ir skaidrs, kā tieši varēja labāk (un es šoreiz ne par iepriekšējā postā minēto), tad nu, dude, tur tiešām viss sapists. labi vēl, ka G aiz bāra šad un tad.

bet nu pagaidām kill me, kill me now.

also, par salmiņu, gurķi un smiltīm joprojām citureiz. bet nebaidieties, I have notes.
Powered by Sviesta Ciba