Trash panda

bra, shoe and biscuit

doesn't listen

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

Navigation

December 29th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
still not dead.
toties ar pieņemtu lēmumu nākamgad mainīt karjeru.

kaut kādā brīdī taču ir jāatzīst, ka es tiešām nemāku salabot printeri, un jāsāk sevis (un kaķīša) uzturēšanas nolūkos nodarboties ar kaut ko, kas gan jau nemaz nav Īsts un Cienījams Darbs.

šī sakarā no gūgles rezultātiem esmu uzzinājusi, ka vienbrīd the main success, karjeras maiņā prom no IT, ir bijis taisīt pašam savu alus brūvētavu. liekas, ka tas ļ daudz ko izskaidro. ļ.

September 12th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
labi, ka čehvalodas skolotāja nolēma paņemt 2 week holiday, jo man ir mazliet apnicis mācīties čehiski, un vispār man gribas atsākt mācīties spāniski. cerams, ka pa divām nedēļām pāries :D
also, tā čehvalodas grāmata, ja, tur bija lesson par zināt / mācēt darbības vārdiem. un skolotāja tagad man lasa jautājumus no grāmatas un man jāatbild, vai es to māku / zinu, vai nemāku / nezinu. un tur nu, liste ar valodām, ja. viņa man prasa, vai es māku vāciski. nu drusku māku, jā. vai es māku angliski. nu māku. vai es māku čehiski. drusku māku, jā. vai es māku spāniski. mazliet tiešām māku, jā. vai es māku itāliski. vot itāliski gan nemāku. un te skolotāja atviegloti nopūšas :D

bet citās ziņās - nahuj salst?

August 22nd, 2022

Add to Memories Tell A Friend
šodienas laikapstākļa rezumējums ir tāds, ka es izgāju uz balkona un secināju, ka sen nebiju redzējusi, ka pilnīgi visiem celtniekiem ir t-trekli mugurā.

August 18th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
vakar lepni rādīju VZ rajona jauno smilšu čupu
VZ: nu kas ta tā par smilšu čupu..
kaķ: jaunā!
VZ (turpina, drusku ņirdz): .. uzbērums kaut kāds

vēl pāri ielai uzstellējuši kaut kādu objektu, ko es nespēju redzēt nekā savādāk kā karātavas. ar zvanu. zvans tiek iedingots vienreiz katru dienu 11:59 am. bet to no mana balkona nevar redzēt, koks priekšā. netālu izrakuši četrstūrīgu bedri (tā paša laukuma ietvaros). my guess, ka tur liks giljotīnu.

citās ziņās:
reizēm rakstīt dzejoļus ir kā stāstīt the essence of at least 3 somewhat similar stories at the same time.

August 2nd, 2022

Add to Memories Tell A Friend
ko es vakar uzzināju, kas manu smadzeni vienkārši safrīzoja uz brīdi?

mana čehvalodas skolotāja (čehiete, protams) ir pazīstama ar grupu Brainstorm. ir bijusi uz viņu koncertu. albumus vairs neklausoties, bet turot visādas viņu dziesmas savās aktuālajās pleilistēs. vēl viņai ir kamrādka poliete, kura arī esot Brainstorm fane. kā atradusi? pirms gadiem 20 or so šo grupu esot spēlējuši pa rādiō te!

nemācēju viņai atbildēt par to, ar ko šī grupa nodarbojas mūsdienās. bet varēju pastāstīt, ka dažām dziesmām latvisko versiju teksti atšķiras mazliet, citām - pilnībā.

bet mierīgākās ziņās varu pastāstīt, ka mums ar šo pašu skolotāju sakrīt viedoklis par to, kas ir garšīgs kartfeļsalāts. un zaja arī apsolījās kaut kad iečekot YamYam ēdamvietu pēc manas rekomendācijas. un kaut kad te bija bijusi ielejā, rādīja fotku, ko uzņēmusi ar mazo vlaku tur, atbildē es viņai norādīju, tās dzeltenās mā tur augšējā labajā stūrī, tas, kur es dzīvoju :D

July 24th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Hronikas no notikuma vietas šodien piegādā jautājumus kaķītim.
VZ: skriet ir svarīgāk nekā mazgāt ūdeni?

July 4th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
īsi par sestdienu (cerams, ka vēlāk būs garāk) -

kaķ: sooo, sanāk pieci tilti un neviens jēzuliņš!
VZ: es saku, es aizgāju ateistos un man pohuj!
kaķ: ā-ha :D
VZ: to be fair, es tā izlēmu tikai pēc gājiena.
kaķ: ok :D

June 4th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
ziniet par ko es pēdējā laikā daudz domāju?
par vārdu "unique" un "simple" sinonīmiem un, kādi ir to implied other meanings.

April 18th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
VZ: Nu vot, nu. Tā ka viss kārtībā. Tev katrā istabā ir vismaz viens koks! :D
kaķ: ā nu. tas jau gan. nu, ja neskaita vannasistabu :D toties ir uz balkona :D
VZ: Jā, nu vannasistaba būtu tāda neperspektīva kokaudzēšanas telpa, tomēr :D
kaķ: īpaši tāpēc, ka tur nav fotonu :D tāpēc liekas, ka balkons ir la alt vieta, kur audzēt koku! :D
VZ: Balkons kā vannasistabas aizvietotājs – jā, skan labi, protams :D
kaķ: kokam! es precizēju - kokam! :D
VZ: Protams, ka kokam. Bet tā tāda tikpat labi var būt arī noklusēta detaļa :D

March 29th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
es tikko piedalījos 20 minūšu diskusijā starp manas darbavietas Ops team un Microsoft pārstāvjiem, kas mums oficiāli palīdz, kurā viņi mums ieteica un aktīvi tirgoja un skaidroja kā lietot produktu, ko veidojis Buoyant, Inc. nevis viņu pašu MS produktu for the same solutions. jo viņu MS produkts esot uztaisīts tikai tāpēc, ka priekšnieki gribēja, lai ir tick in the box 'we also have it'.
mind you, in all fairness šajā pašā zvanā es arī klausījos diskusiju, kurā viņi gribēja, lai mēs pārejam uz Windows pods no saviem esošajiem Linux pods. so I guess it's a bit of give & take, vane.

ā un VZ mēģina man atņemt nopriecāšanos par otro vai trešo pivci, jo pivcis esot "tas ir tāds apzīmējums for any quantity of :D Un līdz ar to joprojām uzskatāms par vienu augšpusi :D"

un kā jums?

January 31st, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Quick notes no notikuma vietas:

VZ tikko bija gājis žāvēt ar fēnu striķīti (tehniski divus, bet kopā sasietus). Atnāca atpakaļ un paziņoja, ja nu kas, tad tas nepalīdzot.

(kad viņš pāris nedēļas atpakaļ fēnoja kastīti, tas gan bija nostrādājis efektīvi, ja kas)

January 24th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
te jums saraksts ar lietām, kas man šodien besī, varat smelties iedvesmu, vai arī nē, man ir samērā pohuj:

  • viss

December 25th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
man gribas uzrakstīt šī gada aprakstu un tas principā ir:
šis ir bijis dīvainākais gads mūžiņā.


elaborējot sanāk, ka notika viss kaut kas, nenotika šis tas no gribētā, notika šis tas no gribētā, notika viss kaut kas neparedzēts un overall.. one laughs, one cries, lives got changed. un man ir par vienu ķirzaku uz kājas vairāk nekā pagājšgad. un gribas teikt tādu kā milzu paldies visiem tiem fantastiski lieliskajiem cilvēkiem, ar kuriem vienā vai otrā veidā šis gads pavadīts. daļa cilvēku, kam šis adresēts, nemaz nezina, ka eksistē cibas un tajās būs šas šāds posts, bet vienalga, visiem, visiem tiem madžik brīnumcilvēkiem, kas bijuši manā sociumā šogad, y'all made me want to not kill myself due to not miss out vēl jestruma un prikoļnuma. so, thanks :)
un thanks for tolerating that I'm such a cunt at times.

un nobeigumā jums visiem gudrībiņa no VZ sakarā ar to, cik daudz viss kas visu laiku aizmirstas:
Nez, kā tur voids vispār nejūk prātā no visas tās info pārbagātības, kas viņam tiek izsniegta :D

dakujem

December 19th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
sērijā par lietām, kas nestas un to tukšo kasti. vakar VZ ieminējās, ka, kad jau es nākamreiz kaut ko lielāku pasūtīšu un tikšu pie kastes, tad vispār es varētu aiznest viņam jaunu tukšu kasti.

citās ziņās, ko cibas jums nestāsta, varu pavēstīt, ka ne tikai this:
Rūd: that sounds like some action movie hero
Kae Furfura returns August 28th
Dont forget your laser guns
or some shit
K: ffs, can you remind me on the day?
Rūd: :DDD
K: I am the nation's fave adhd hero who forgets their laser guns way too often

bet arī man vakar no rīta pieleca, ka I am plant. un ne tikai I am plant, bet I am also both in the meme, kurā the plant growing in the wild is concrete hardy, bet indoors allergic to tap water. reality checked with VZ un Gā, abi piekrita, ka tā tiešām ir. un nu jā, vakar spīdēja saule, es safotosintezējos un apdarīju visu ko pa māju, līdz saule rietēja, kad samiegojos :D

bet nu anyway ballītes orgkomiteja pa ilgiem laikiem aizgāja uz picēriju. lai secinātu, ka rajonā ir ievākušies jauni cilvēki, un sanīgrotos par to, ka jaunu māju uzbūvēšana rajonā jau nu nav gluži iemesls ļaut te ievākties vēl visādiem cilvēkiem. nedo'dies' mūsu pilstētas nomales nekurieni kļūs par lively and vibrant fucking area.

December 13th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
šodienas The Realisation ir par vārdiem.
redz, savu first name jaunu izdomāt ir samērā viegli. it kinda comes to one, jo principā tas ir uz kādu jūzerneimu viens grib atsaukties on daily basis (nu vai cik jau bieži / reti tiec uzrunāts).
bet last name.. uzvārds.. to vispār ir grūti izdomāt, jo as a concept it's so arbitrary. nu kā vispār izdomāt sev jaunu uzvārdu? viens vispār nezina, kur sākt domāšanas procesu.
(ja neskaita to, ka aizgāju gūglēt female demon names, but tur viss jēdzīgais ir tik neizrunājams un neuzrakstāms, ka liekas nepraktiski. so, vispār I'm back where I started. ka viens nezina nemaz kādā virzienā domāt, kur nu vēl actual idejas ģenerēt.)

(un vēl viens uzkārās pie tā, kādus tagus te likt. ieliku rnd kaut ko nebūt :D)
Powered by Sviesta Ciba