mīļums

kaķraksti

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

June 26th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
likās, ka aiz loga, man tieši ausī, motorzāģē paskatījos - nē, urbj taču.
also, laikam nāksies iegādāties jaunu laptopu. right now.

June 25th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
jā. lūk. protams, ka es zinu human emotions. nu tur aizkaitinājums, nīgrums, viss tas kā nu pareizi reaģēt uz apkārtējo pasauli.
bet kāpēc sēžu te tagad visa tāda, cenšos strādāt un ilgojos stulbi smaidīt atkal. šito gan es nezinu un nemāku.

June 24th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
konfjūzēju kaķus ar savu eksistenci. abas tā piesardzīgi staigā apkārt, cenšas neuzkrītoši vērot.

par to, kā jūtos es, par to nerunāsim. labi, ka rīt jāstrādā.

Add to Memories Tell A Friend
fucking fuck fuck

June 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
eat, sleep, rave, repeat.

teicu VZ, ka man pohiņa. viņš teica, ka +/- piekrīt. sašutu un atbildēju, ka I don't need you to validate my need for validation. VZ viss tāds, a ko tad? es saku, ka pohiņu ta, jo, ja nu tā tikai manā galvā... oh wait.

citās ziņās gribu pierakstīt, ka šovakar satikšos ar meiteni, kura nemāk flirtēt. mums lieliski sanāk neflirtēt. no kopīgiem draugiem uzzināju, ka viņa traka. un vispār viss tāds... nu. a ko nu?

ak jā, Terēze Maijs laikam apžēlojusies par mums nabaga dirty imigrantiem un, ja nu esam uk ilgāk par 5 gadiem, tad ļaus palikt.

June 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
atnākam nupat mā PCūks viss tāds tralalā mjau, mjau. secinam, ka P.Cūks novēmies. VZ uzreiz tāds Pcūkam: "nē, tu neesi mazais pūkainais mīļumiņš šobrīd"

also, šodien urba.

June 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
staigāju apkārt visa tāda apjukusi. jo kas notika? es uzaicināju to meiteni satikties. nu to, kura arī nemāk flirtēt. un viņa ņēma un... piekrita! a ko tagad?

also, sestdien bija pēdējā diena, kad MP rakstīja īsziņas par laikapstākļiem Lielmiestā. is he dead?

June 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
nu lūk. par Pilzeni... nu ko tur teikt, vecpilsētu aprakuši bedrē pie stacijas, tur tagad milzu čupa un ej iepūt. bāri visu laiku pazūd un parādās. nekur nav vietas. nekur nav, ko elpot, jo esam kūrortpilsētā, kur fucking karsti. ēst brokastīs neļauj neko mazu un no main menu, ir jāizvēlas pusdienu piedāvājums. kurš brokastīs ēd pusdienu piedāvājumu? pēdējā vietā, kur attapāmies un nolēmām tomēr to brokastu, beigās nācās izlūgties, lai dod mums tos grieķu salātus, jo jūsu jobannajā pusdienu menu nav nekā, pilnīgi nekā veģetāra, pat ne standarta ceptā siera (kuru es anyway nebūtu gribējusi, jo kurš pie +30 grib ceptu sieru?).

pavazājāmies, bijām fabrikā, redzējām filmu par mucu un aiz mulsuma apmaldījāmies stāvvietā. pagājām garām Reality, bija bail iet iekšā, par spīti ziņkārībai, jo, a ja nu nelaiž vairs atpakaļ?

tad gribējās piesēst uz als (jo a ko citu ta darīt fucking Pilzenē?), bet visi barčiki mainīja vietas, viss izskatījās pārāk vienāds un vispār. beigās nobāzējāmies tomēr kaut kur un... nu. secinājām, ka sarkanmatēm ir sarkani mati un viņu ir daudz. bija kukainis, kurš mūs izklaidēja apmēram 20 min dažādi kalbasījot, līdz ieleca man matos un tad gan izbesīja. bija nedaudz bail, ka nāksies palikt Pilzenē uz 100 gadiem, bet nu. paēdām un tomēr tikām atpakaļ stacijā, pat uz vilcienu paspējām, kas nebija triviāli.

tagad es iešu dušā, jo nu, dude, did I mention, ka bija karsts? :D un tad jau laikam aizčāpos līdz SpB, jo kurš negrib uz SpB.

Add to Memories Tell A Friend
Es jums labprāt pastāstītu kā vakar bija, bettē nejaudāju. Tiešām, nu. Sēdējām vienā brīdī taju ēstuvē, brokastis sveču gaismā, kur no augšas uz tevi lūr zils čuvaks, ledus kafija ir dīvaina un tu jautā sev: kādas izvēles manā dzīvē ir novedušas mani šeit? Bet nu, tad aizgājām uz Letnu un tad jau atkal bija als un viss labi. [info]tvarj arī lieliski pievienojās un visi bijām priecīgi.

Bet kāpēc vispār šito rakstu? Jo VZ vakar beidzot redzēja kā es flirtēju (- I'm Miss Grumpiness! - Oh, no, you are not!). Pie kam, ne tikai es nemāku flirtēt, tak otrā galā tieši tāda pati sieviete. Sēžam abas un skatamies viena uz otru un neko. Uzaicināju feisbukā, pat apstiprināja. Ziņu gan spītīgi nelasa. (Viņai nav gudrofona.)

June 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
hungover is the new awake.

June 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
pirms es aizmirstu, sākšu ar dialogu. let's set the scene here. sēžam, malkojam als, gaidam citus cibiņus, tralalā. VZ man iesper, es šokā!
VZ: I thought that it's the table. I thought you are an object.
kaķ: that's why I'm a feminist.

bet vispār welcome [info]tvarj un [info]hotai. ārā ir pretīgs laiks. :D pa ilgiem laikiem apsveru domu uzvilkt zeķbikses

vakardiena vispār bija diez gan epic, piezīmēšu. visu dienu turpinājām kasīties par tiem zirgiem. jo nu, zirgu ta nav! bijām uz Rollija izstādi. es visa drusku šokā (zinu, zinu, man tas populāri). viss tāds tralalā. nejauši piekritu filmēties par tūristu rīt and I wasn't even that drunk yet. iešūpojām jauniešus. krogā, kurā dod tradicionālo čehu virtuvi, deva arī veģetāros quesadillas. ok, visi priecīgi! :D un vispār. nenormāli pārsmējāmies. you had to be there, wait, nē, labāk ne. (šis balonu saišķis nav mans balonu saišķis.) also, man ir 3 čehu draugi feisbukā. 3. čehu. draugi. (?)

also, vakar viss beidzās atkal ar Tatra Tea. tas ir brīnums, ka vispār varu pasēdēt šorīt.

labi, neko, man jāiet uz sidra festu lāpīties.

June 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
aizejiet šite un pasakiet VZ, ka, ja zirgu nav, tad cirks ir bez zirgiem.
to, ka tas viss ir kaut kāda izdomāto draugu izdomātais cirks un nothing is real, we know.

also, baidos, ka beigās uzvarēs tas, kurš izdzīvos. this shit is getting serious :D

Add to Memories Tell A Friend
what if the void needs to scream into us?
I just read this and everything in the world made sense for a second.

bet parunāsim par vakarvakaru. mēs kaut kā nolēmām, ka vajag pastaigāties pirms ēšanas. jo nu, kurš staigā pēc? gājām civilizācijas virzienā un tā, visi tādi pozor un prikiņ (skatīt te. tika arī saprasts, ka turpmāk vārda "prikiņ" vietā ir jālieto "pozor", jo nu, nevar palikt bez pozor). nu tur, uzkāp kalnā, tad nokāp, tad uzkāp, nokāp. you know how it goes. man it kā negribējās uz mediteriāņu picēriju (ja nu tur kāds ēd zupu?) un zilo dārzu arī ne. tad nu gājām citur. bet, pozor, visur bija aizņemti āra galdiņi (hahahā, nesmēķēšanas likums). beigās aizgājām uz zilo dārzu. stay tuned, iespējams, ka būs polls.

anyway. tad bijām Brāļos, bet tur visi sapisušies uz Merlinu un Elvis un spēlē totālu huiņu, ne mūziku (I mean, sliktāk nekā parasti) un gājām prom. tad uznāca pērkona negaiss. zibeņi visur, kur skaties, milzu gāziens. bet, kamēr ar tramvaju aizbraucām līdz Zilajam Bāram, tikmēr jau viss beidzās.

ā! Zilajā Bārā! uhtī. tur, lai tiktu iekšā, kādam iekšā ir jāpieiet pie automātiskajām durvīm, lai tās atveras. blondā bārmene bija rozā jaciņā. cilvēki visi drūmi un noraizējušies. un smoļī like there's no tomorrow. teicu VZ, ka all we are missing are the lesbians!

June 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
vakar labi sasvilinājām to ēdienu visādo. bija ļoti jautri. 3 intraverti priekš viena ekstraverta, tas labi. un vispār bija chill un forši. visu ko jautri apsmējām. nu sākumā it kā cilvēkus acīmredzami mulsināja.. well, es. bet viss beidzās ļoti laimīgi. un arī kalnā uzveda mūs, nebija jāpārdozē inhalators :D
un vilcieni te, uhti, ziloņi!

šorīt toties bija kafijas krīze. un es "apmācu" Randri.

un2 Marlīne atrakstīja. viņai esot jocīgi nebūt ar mani kontaktā tik ilgus laika posmus. (nopūta) (vēl viena nopūta) un tagad visi reizē nopūšamies.

June 14th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
atceramies, ka vienbrīd visu ko tur ņēmos un rakstīju par čehu sievieti Anniju, kura man šausmīgi riktīgi patika. un viņa, protams, ņēma un pārvācās atpakaļ uz cz. vakar satikāmies. sarunājām, ka viņa atbrauks man pakaļ un aizvedīs uz savu mīļāko vīna bāru. kad jums pēdējoreiz brauca pakaļ grūtniece, lai vestu uz viņas mīļāko vīna bāru? ha! achievement unlocked.

kad iznācu no mājas un gāju uz viņas mašīnu, viņa izmetās ārā un skrēja mani hugot. aš ledus sirdij stūrītis iekusa. nācās gan huga laikā maigi pavest viņu malā, jo vispār mēs tur ielas vidū hugojāmies un kaut kādam randomam čuvakam nez kāpēc tieši tad tieši tur vajadzēja braukt. :D
ā bet, pirmoreiz satikāmies tikai divatā, tā kā nezināju kā tur īsti būs. bet kaut kā uzsākām runāt un tā arī panesās. vīna bārs, piezīmēšu, gan bija aizklapēts. bet nekas, visur ir picērijas.
tas bija tik ļoti, well... ļoti. sirsniņa.

un pēc tam jau SpB. ir aizdomas, ka bārmene domā, ka es actually saprotu čehiski. jo viņa visu laiku ar mani runā čehiski. par spīti tam, ka es atbildu angliski. nu ok, man parasti tiešām ir skaidrs, ko viņa man jautā, jo tas pārsvarā ir kaut kas iz sērijas par, vai es gribu vēl vienu dzērienu :D

šovakar dosimies organizēti un ierobežoti svilināt visu ko. daži cilvēki totālā panikā, jo mans organisms gaļu neņem pretī. tur cilvēks jau līdz tofu bij aizdomājies. pa visiem laikam sanāca nomierināt.

btw, šajā valstī ir tik ahujenna sarežģīti brīžiem, ja organisms neņem pretī gaļu, lielāko daļu zivju un sīfūda. toties mazajā vjetnamiešu bodē dod mandeļpienu.
Powered by Sviesta Ciba