mīļums

kaķraksti

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

March 27th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
sestdienas vakarā pirmoreiz redzēju David Tennant in the flesh. omg, nemaz nezināju, ka viņš ir īsts cilvēks :D
bet vakars sabojājās, kad pamanīju, ka esmu saindējusies ar kaut ko. nakts no ellītes. svētdiena bija arī mega mokas, jo jāstrādā un jāmokās. atzīšos, tagad ir baigi, baigi bail ēst.

citās ziņās, ir piebukots dzīvoklis Alicantē uz 6 naktīm. viesnīcu uz vienu nakti Madridē meklēšu citudien.

March 25th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
skaidrs ir viens. es nemāku iepazīties bāros un ballītēs. vispār nav ne jausmas, kā iepazīstos, bet kaut kā tak visādus cilvēkus esmu iepazinusi. laikam jau tie cilvēki kaut kā iepazīstas ar mani. lai gan, arī tas reti notiek, jo ļoti reti pamanu, ka ar mani cenšas iepazīties :D

bet šī vakara ballīte bija lieliska. lieliska. Jūdžīns, Tralise un visādi ļauži. dīvaina, tiešām dīvaina pleiliste, daudz biešu un arī dejošana. apm.ņurd.
pilnīgi negribas iet gulēt.
tak rīt jāceļas uz darbu.

March 24th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
griežu uz riņķi atkal un atkal current music, dzeru kafiju un domāju.

sarakstos atkal ar vairākām sievietēm. un ar vienu esmu divreiz satikusies. tikai tā, ar kuru esmu divreiz jau satikusies, viņa neraksta. viņa ar mani nesarakstās. tas mani ļoti mulsina. nē, nu ok, tak čatbotings arī nav mans mērķis un viss tas. bet, viņa neraksta tā, ka vispār. uh. ē? nu lūk. bet tinderis ir man piegādājis vēl pāris matčus un tās gan čatbotē. viena gan arī diez gan ātri pateica, ka davaj labāk satiekamies. trešdien satiksimies. bet nu, tinderis. nja :D man ļoti patīk svaipot. ielūrēt tajā, ko cilvēki uzskata par reprezentatīvu un svarīgu, ko pateikt, vai nepateikt. kādas bildes izvēlas. tas viss. daudz facepalm momentu un daudz wtf. brīnums, ka man vispār ir tie matči, jo nu... ir tik daudzi faktori, kas liek momentā novērsties un teikt nē. piemēram, snapchat filtiņi, bļa.

March 23rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
tāds patīkams rīts. izvēlos no gultas, uzvilku mājas kleitu, zeķbikses un aizvēlos pie ārstiem. tur man uztaisīja ESG, kura rezultātus mierīgi būtu varējusi pateikt pirms tam, jo tas nav tas tests, kuru man vajag taisīt šobrīd. sorry, bet nu ne sirds ir problēma. tad man nolēja 6 pudelītes asiņu un roka sajutās dīvaini. pierakstījos pie ārstes pēc 2 nedēļām, lai pieprasītu savu plaušu tilpuma testu. atnācu mājās, paskatījos savās ToDo listēs un... ja godīgi, liekas, ka nupat jau varu savā CV rakstīt pie hobijiem: trauku mazgāšana.

izskatās, ka ārā būs puslīdz sakarīga diena. īstā diena, kad palikt strādāt mājās, jo pusdienu pauzē varēs aiziet pastaigā pa kraju.

March 21st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
pastāstīšu arī cibā:
man ir jauns tituls - seriālā tiltu arsēniste.

mājbiedrs sanervozējies, kāpēc es nīgra, sajuties, ka kaut ko nodarījis man. kas dara aizdomīgu, par ko šis sajutās tik vainīgs, ko es palaidu garām? vai man tiešām varbūt ir iemesls būt nīgrai? bet gan jau dēļ tā, ka vecākā meita pie mums uz nedēļu ievākusies. meh.

ā. un vēl. gribu pointout out, ka:
ja jūs pērkat softvēru no uzņēmuma, kurš jūtas innovations un sola, ka lieto jaunas tehnoloģijas visu laiku un šitā huiņa, ja? rēķinieties, ka tur būs bagi, performance issues un good old fashion technical issues. jo jaunās tehnoloģijas ir jaunas, tur vēl viss nav izķerts. jā, tur it kā visam vienmēr jāstrādā, bet we all know how that goes. toties upside ir, ka jums visu laiku dos jaunas un jaunas un krutas fīčas.

Add to Memories Tell A Friend
Today I'm slightly angry with the world for existing.

March 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ja godīgi, tā īsti neatceros, kas man lika ierakstīt to nakts ierakstu, jo vispār vakar bija tāds vakars, kad visu laiku bija jāizsaucas, ka šitas jāierakstot cibā. bet nu, kurš tad ballītes vidū iet rakstīt cibā? un, kā redzams, ja arī raksta, tad neko sevišķi sakarīgu neieraksta.

jo nu, izgājām vēlreiz bārgājienā un gājienā un viss tas. Orindžā omulīgi. tika pārbaudīts, ka mūsu draugiem tiešām nepatīk tas, ka mēs ejam pie Jiržika. nu neko, mums gan ļoti patika. protams, ka parunājām par Jesus, jo tas, šķiet, ir mūsu tāds spilgtākais kopējais draugs. atceros, ka apsmējāmies vareni, bet jokus atkārtot nevaru. viss vispār bija tik, uhh. Tatru tēja gan izpalika, jo man šodien jālido bija.

par šodienu tā grūti kaut ko pateikt, jo neko daudz jau nav tur ko teikt. sēdēju vilcienā no lidostas un prātoju pie sevis par frāzi "kā es te nonācu?"
kaķis liekas tomēr beigās priecīgs, ka es atgriezos.

Add to Memories Tell A Friend
Tev seko balons

March 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
nu, totāli nezinu kā to iesākt, bet nu sākšu ar to, ka solīja dīvainu laiku ārā, bet mēs vienalga saņēmāmies un izgājām uz ieleju. jo, ieleja. palielīšos, ka vispār laiks beigās bija ļoti labs un visas jakas bija jāvelk nost. un ļoti labi pastaigājām.

un tad jau gājām atpakaļ uz kaut kādu tramvaju un tur, ē, nu. garām brauca mocis. un pat nezinu kā to aprakstīt. jo teikt, ka viņš klausījās radio, būtu muļķīgi, jo kāreiz viņš diez vai dzirdēja. bet nu jā, dzeltens mocis, skanēja radio. dabiski, man kā moču nezinātājam, radās jautājumi par to, a caur ko viņš to radio atskaņoja? jo nav gadījies tā kā pieredzēt moci ar iebūvētu sound system. also, obviously rodas arī vienkāršais jautājums: Why?

bet nu, pēc ielejas bijām bārgājienā. par mediteriāņu picēriju nejūtos gatava stāstīt. bet nu, huh. ā, bārgājienā karoč. nu, totāli nav skaidrs, kāpēc visiem patīk, ka mēs bijām Orindžā, kur nedrīkst vienatnē dejot virtuvē, bet tikai MP patīk, ka mēs bijām arī Jiržikbārā, jo mums ļoti patika. Jiržiks, protams, pajautāja, kādu džinu es gribot un pats uzreiz izsaucās "barman! the strongest one in the bar!" nu un Tatru tēja, protams. tas bija punkts uz i, kad jau bija skaidrs, ka vakars iet uz galu, tad bija Tatru tēja.

March 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Vakar jūs tā arī neredzējāt ierakstu par to, cik ļoti man besī cilvēki, kuri lēni iet. Hahahā, jo nu, es pārvietojos tā, ka trūkst elpas. :D

Šorīt toties pamodos pie urbj. Saprotu, tas tagad populāri. Nu, nja. Personīgi atzīšos, ka neatbalstu šitos klubiņus.

March 13th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
"There isn't a way things should be. There's just what happens, and what we do." Sir Pratchett.

Šovakar bija vispār saplānots randiņš ar vienu sievieti, bet viņa pārcēla. Nu ok. Vienbrīd apsvēru domu pastrādāt vakarā pēc darbalaika. Visa diena meetingos bija un nekas diži nav izdarīts. Tas skumji. Bet tā vietā saņēmos un aizgāju uz vienu Jūdžina pasākumu. Jāā. Tas bija pareizi. Sākumā bija tā jocīgi. Bet iejutos un bija ļoti jautri. Tiešām labi pavadīju laiku. Sākumā drusku iedžinkstējās ausīs, ko Marlīne tolaik pārmeta par Jūdžīnu. Bet tad aizrunājāmies un bija tik forši visiem. Bija sarunas gan par biešu speed dating, gan akcentiem, gan valstīm, gan teicieniem, gan zvēriem, gan Brexit, gan spāņvalodu, aizmigšanu busos, Īriju, Velsu, Skotiju. Un visu pārējo. Ja pabu netaisītu ciet, gan jau būtu aizsēdējušies. Pareizi iesākta nedēļa starp diviem pareiziem weekendiem. Dzīve.

Add to Memories Tell A Friend
man liekas, ka aizmirsu to cibā ierakstīt, ka vienā bodē redzējām memory foam shower mat.
noskurinājos, jo tā īsti negribu, lai mans shower mat atceras lietas.

March 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
yes. biju ciemos pie Skaistās. bija tik ļoti fantastiski. beigās tā pielakos, ka gandrīz nolēmu pārvākties uz Mančesteru. hoho. tagad drusku bail lietot dzērienus :D mēs visu ko labu izdarījām un jūtos tik lieliski atpūtusies, ka šovakar vajag atpūsties. varētu uzrakstīt veselu palagu par tēmu, bet nav spēka

March 10th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
ja kādam vēl bia šaubas par manu trakumu, informēšu, ka šorīt pamodos un galvā skanēja Radiohead un Elbow mashup. pie tam, nevis pa vienai dziesmai no katra, bet nē, tur bija kādas 5 dziesmas, kuras vienlaicīgi mashup'oja manā galvā. un pati to nekā nevaru nokontrolēt.

tagad noklausījos (uz ārējām tumbām) vienu Elbow albumu, uzliku Radiohead. galva joprojām cenšas izklaidēties tur metot klāt citas dziesmas.

žēl, ka nevaru downloadēt failu un iedot paklausīties.

March 9th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā jau bija sācis likties, ka varbūt nevajadzēja atgrūst Didi un ļaut viņai aizmukt no manis. Tomēr esmu tik baigi picky tajā, ar kādiem ļaužiem pavadu savu laiku. Nemaz nepieminot, cik sarežģīti ir ar pieskaršanos man, bet Didi pieskārieni netraumēja. Kopš tā laika klīstu pa dažādiem randiņiem un nav nekādas tur savstarpējās pievikšanās. Nav tās sajūtas. Kaut kā visu laiku nav.

Šovakar satikos ar vienu sievieti, ar kuru kā sākām runāt, tā abas 3 stundas nevarējām aizvērties. Mums bija tik daudz, ko teikt vienai otrai. Tik daudz stāstu, viedokļu un smieklu. Drīkst panervozēšu par to, vai viņa gribēs mani vēl satikt? Bet vispirms papriecāšos, cik kruti bija viņu satikt.
Powered by Sviesta Ciba