Placebo Rush

Where feelings come to die

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

November 16th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
"you're an IT consulant, Ian. If I want to know how to make a printer work, I will let you know."
Utopia tiešām ir lielisks seriāls. just what the doctor wine Friday ordered.

vispār man sāk likties, ka normalitātes paliekas manā dzīvē sāk izzust. sākumā tas bija strjomīgi. tagad... tā dzīvojam. smiley face.

moš tiešām uz SpB aiziet?

November 15th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
ja godīgi, pēdējā laikā, kad ieeju pārtikas bodē un paskatos apkārt, secinu, ka lielākā daļa no visa redzamā man negaršo vai kā savādāk nepatīk, daļa liekas ēdama tikai vienā konkrētā veidā sagatavota, bet pārējais ir tas, no kā es cenšos tomēr sašmorēt kaut ko kaut nedaudz savādāku katru reizi.

November 14th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
Man gribējās uzrakstīt kaut ko mazliet emocionālu. Kaut ko par idejām nākotnei. Kaut ko par visādām domām. Bet es nemāku.
*noplāta rokas*

Tā vietā atnācu uz SpB.

Add to Memories Tell A Friend
vēl bija tā, ka Rāžs bija attrieces uz Prāgām. vispār bija ļoti jestri viņu satikt un sadzert. aizdzērāmies diez gan. ierādīju visādus labus barčikus. starp citu, Orindžbārā, kamēr gaidīju, tikmēr novēroju bildinājumu, jo nu, kur vēl to dara, ja ne omulīgā tūristu bārā? anyway. bija tiešām līksmi satikt Rāžu vispār. uzjautrinošs cilvēks. stāstīja, ka Lielmiesta lokālais barčiks viss viņam prasot par mani. nu ok, lai jau būtu. pastāstīja visādus savus noslēpumus. visādus nākotnes plānus. visu ko. pasmējāmies arī par visādām lietām, kvalitatīvi padzinām huiņu (arī par Orindžbāra clay sienām, ka Orindžbārs agrāk bija divreiz lielāks :D). uztrāpījām arī uz Jiržiku un Danišku iekš Jiržikbāra. ierādīju SpB, kā tur lej tik un lej. gan jau aizbrauca mājās un visiem barčikā pastāstīja, bet neviens noteikti netic, ka tā var būt. solīja atgriezties aprīlī.
tā dzīvojam. kvalitatīvs weekends.

November 13th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
šorīt pirms darba braucu satikt savu jauno čehvalodas skolotāju. biju domājusi, ka padzersim kafiju un patērzēsim. bet nē, viņa uzreiz ieleca man mācīt. neko, nopūtos, paņēmu kafiju un dzēru to, čehiski apspriežot sevi, ēdamlietas un citus cilvēkus. man patika, bet man tiešām patīk mācīties valodas. un skolotāja liekas forša. visi draugi. tikai, protams, pirms deviņiem no rīta, man ir ļ grūti safokusēties uz jebko. nākamreiz sarunājām pēcpusdienā. jo nu, dude, I can't do this.

toties atbraucu mājās, lai secinātu, ka mums visādi ahtungi darbos. visādi serveri nomiruši un tā, panika, haoss, viss pizģec. apsveru domu pagulēt, kamēr tur visu salabo.

vēl varu kaķīša updeitu pierakstīt. kaķītim tātad patīk gulēt skapja vidējā plauktā uz manām melnajām biksēm. vēl kaķītim, izrādās, patīk gulēt pie trauku žāvējamā uz virtuves virsmas. bet vispār, kaķītis nav pārāk izvēlīgs, kur atgulties, viss dzīvoklis viņas rīcībā. un vispār sāk jau mani sagaidīt mājās, izlienot no gultas apakšas, kur joprojām mīl uzturēties.

tiktāl par labo.
man vieniem kaimiņiem ir kaķis, kurš iet ārā. siro pa dārziem un balkoniem. un reizēm nāk uz mana balkona kacināt manu kaķīti. rūc, šņāc, metas stiklos. Dārta, protams, totālā panikā un histērijā. nopirku pūšamo smakinatoru, kas kaķiem it kā nepatīkot un viņi tur neejot. nu pagaidām it kā izdevies izvairīties no šīm situācijām. dabūju no VZ tīklu, uzlikšu priekšā balona apakšas caurumam. tikai man nav nekādu tools, tas tāds neliels kavēklis. bet it kā liekas risināms.

November 10th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
first things first. Anna Calvi koncerts.

jā, tā ir viena tiny zaja ar milzu ģitāru un spēcīgu balsi. kad viņa dzied, tas iet tev cauri un plosa tevi gabalos. un viss, ko tu vēlies ir, lai tas nebeidzas. un tad viņa savu ģitāru tur hujārī. un tas zāģē tevi gabalos. un viss, ko tu vēlies... paši saprotiet. Anna Calvi jaunais albums tevi ievelk. tu pēkšņi tajā dzirdi tik daudz, tik krāšņi, tik spēcīgi. viņa tev atdod visu sevi un pretī savāc visu tevi. cilvēks, kurš tiešām eksplodē tur uz skatuves. cilvēks, kuram ir tik īstas jūtas, ka es tajās noslīku un pazudu. un man gribējās, lai tas nekad nebeidzas.

also, diez, cik bieži viņai jāremontē giča?

November 8th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vakar bija saviesīgais vakars pie Rollija. tas bija lieliski. īpaši brīdī, kad mēs pa visiem laikam uzrakstījām jaunu hitu. dziesmu ar piedziedājumu "Bra, shoe and biscuit".
padomājiet paši, cik lieliska frāze "bra, shoe and biscuit". it just rolls and fills the room.

es gan nezinu, vai tas ir Placebo Rush ietvaros, vai arī kāds side project tomēr.

November 6th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vakar tika secināts, ka miskastes maisu iepakojums ir tik grūti attaisāms, jo eksistē miskastes maisu mafija. also, neviens vēl nav uzlicis uzrakstu, ka nevar veikalā ēst majonēzi no burciņas ar citur veikalā nozagto plastmasas karoti.
jā, mēs ar VZ vakar bijām SpB.

November 5th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
esmu jau rakstījusi cibā par mūsu mikroservisu lieliskajiem nosaukumiem. tagad tam ir pievienojies Damper. I had to google it, to be honest. jo, atvainojiet, bet "damper" nez kāpēc asociējas ar slapju lupatu. don't ask, atbilžu nav.

vispār ar darbu iet normāli pagaidām. kaut ko tur bakstos uz priekšu un visu ko tādu. drusku nepatīk, ka neko jaunu neiemācos. bet nu, visam savs laiks.
jauno līgumu pagaidām esam uzlikuši uz pauzes. bet sola, ka būs tad, kad es tam būšu gatava.

savā ziņā man mans darbs patīk tā paša iemesla dēļ, kura daudziem besī. predictable unpredicableness.

November 4th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vispār, es negribu vairs iet pie psihiatriem. negribu arī ne terapeitus, ne psihologus.
but it's too late for me. man nāksies atrast psihu te.

November 3rd, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vispār, skatīties kopā filmas šķiet labs veids, kā atpūsties no blakus esošā cilvēka. vai arī... ar exmājbiedru, pirms viņš vēl bija mājbiedrs, mēs mēdzām skatīties filmas kā terapijas veidu. abiem mums gāja diez gan grūti, bet neviens par to negribēja runāt. skatījāmies daudz filmu.
bet vispār, vislabprātāk es savus serčikus skatos vienatnē. kā veidu kā atpūsties pašai no sevis.

November 1st, 2018

Add to Memories Tell A Friend
es saprotu, ka var likties, ka visa mana dzīve ir kaķīša iedzīvošanās jaunajās mājās. par ko runājot, kaķītis atklājis, ka var apgulēt manas melnās drēbes skapja vidējā plauktā. viens plaukts pie ledusskapja arī atstāts tukšs priekš kaķīša. lopiņš beidzot arī sācis atpazīt, ka kaķa gultiņa ir kaķa izmērā, ērta un ieguļama. nu tā.

bet notiek arī viss kaut kas cits. pasaule griežas un dzīve haoss. SpB un citas izklaides. šovakar apsveru domu iziet paballēties, nokāpt no kalna, paskatīties civilizācijas. ceturtdiena liekas drošāka nekā piektdiena.

joprojām palicis pārāk daudz dokumentu, ko nokārtot un sakārtot, bet es nejaudāju vairāk kā vienu dienā, citādi atkal sākas anxiety attacks. totāli esmu nepiemērota struktūrai, disciplīnai un birokrātijai, kautvisinomirtu. bet sarunāju ar darbu, viņi iedeva man drusku vairāk laika to visu izdarīt.

gaidu Anna Calvi konci un mazliet baidos par to, ka pēc tam kādu laiku būs jādzer ar Rāžu.
vispār jāpaskatās, kādus vēl koncertus mums te dod tuvākajā laikā. un jānopērk tiketi uz Architects.

October 30th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vakar ar kamrādu VZ secinājām, ka vispār vilkiem ir diez gan ierobežotas karjeras iespējas un ķīnieši varēja jau saņemties ražot klaviatūras piemērotas vilkiem.

kaķītis toties progresē iejušanās procesā ik dienas. tas tiešām priecē. vakar atklāja, ka var gulēt ne tikai zem gultas, bet arī uz. šorīt jau pamodos ar rotaļu peli sejā. norm. la.

šorīt 8:55 urba. tieši virs guļamistabas.

October 28th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vispār, kad šitas te, nu, telepurķis, kurā iebāzta mana vietējā numura simkarte, kad tas telepurķis novibrē, jo kāds atsūtījis īsziņu, neviltoti rodas pēkšņs jautājums: "Kas viņi ahujeļi?"
jo uz to numuru ziņas sūta tikai mana Landlady un, kā izrādās, arī runātīgais uzņēmums T-Mobile. neviens cits jau nezina numuru. ā, nu vēl mans interneta provaideris, bet viņi pieturas pie spama manā epastā, kuru, ja jautā man, viņi paši var izlasīt un izdzēst.

bet, atbildot uz manis pašas uzdoto jautājumu pie iepriekšējā posta, tad izgulēšanās totāli tiek atzīta par mītu un tā nekad nemaz nevar notikt.

un, šķiet, ka kādu brīdi man būs salīdzinoši tīra gultapakša.

October 27th, 2018

Add to Memories Tell A Friend
vakar atkal bija ballīte četrās valodās. laikam. es vairs nejaudāju skaitīt. bet vispār vakardiena man ir kā divas dienas. pa dienu ar PF bijām mežā, pastaigājāmies, uz Billu aizgājām, nu tā. un tad sākās otra diena, kurā ieradās exmājbiedrs + 1 un atveda man kaķīti un visādas kastes. pēc tam jau bija jāiet uz picēriju atkal un tad SpB.

mīļo dienasgrāmatiņ, izgulēšanās kā parādība objektīvajā realitātē vispār pastāv vai arī tas ir totāls mīts?

also, šodien, protams, ka jāstrādā.

un kaķītis visu laiku cenšas dzīvoklī atrast, kur _vēl_ var aiziet un tad pārmetoši uz mani skatās, jo neatrod.
Powered by Sviesta Ciba