Placebo Rush

Where feelings come to die

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

March 24th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
cilvēki, kas atbrauc no Berlīnes, no stacijas aiziet uzreiz 7 km pastaigā līdz vienam tiltam. aizbrauc katrs savās mājās ar tramvaju. pakasa katrs savus kaķīšus. un kopīgi dodas uz nākamo konci.

te tāda Žižkovska Noc pasākums uz trīs naktīm, ja. tur visādas grupas spēlē. hoho. mēs noskatījām, ka tur Kalle un Katarzia spēlēs piektdienā. sarosījāmies, ka jāiet. diemžēl vēlāk (pēc biļešu iegādes) uzzinājām, ka Kalle un Katarzia spēlē vienlaicīgi. eh. izvēlējāmies Kalli tomēr. jo nu, Kalle!

Kalle bija atnākuši ar veselu šito te. akustisko ansambli. dziesmas joprojām sirdi plosošas un rauj iekšas uz āru, tas viss. papildus tie visi čīgātāji un sitēji un kas tik ne. tas viss bija mind blowing exp. kaut arī nogurums un sanīkums, ļ kvalitatīvi uzdepresējām tajā visā. visu atzīstu, neko nenožēloju. Kalles pamatsastāvs gan joprojām ir totāli kautrīgākie mūziķi ever. kad viņi dara mūziku, tikmēr tiešām skaties uz viņiem kā raw souls. bet, kad dziesma beidzas, iestājas klusums, visi applaudē, tad šie cilvēki redzami nezina, kur likties. tāpēc drošības pēc ķeras pie nākamās dziesmas. skaisti, sirdi plosoši skaisti.

pēc tam tika nolemts, ka centrā piektdienas vakarā būs ellīte un brauksim atpakaļ uz SpB. emm. uz SpB bija atnākuši visi. Visi! atradām pēdējās divas brīvās vietas visā barčikā. un vēlāk notika šis:

kaķ un VZ pīpē pie SpB un dzied Patata Puta.
čuvaks: do you speak English?
VZ: I'm sorry, I don't
čuvaks: oh, I thought.. nevermind.
VZ: no worries.
čuvaks čehiski pajautā, vai mēs runājam čehiski
VZ čehiski saka, ka nu nē
iznāk čuvaks2, čehiski apsveicinās ar VZ un kaķ, kaut ko čehiski parunājam.
čuvaks2 (čehiski čuvakam1): šis ir mans labs draugs **rāda uz VZ**
čuvaks1 (čehiski): jā, mēs pazīstami!

end of day bilance: 11.5 km, ja tic manam Health appam.

March 23rd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
ja man būtu jāpastāsta, ko es domāju par Berlīni? nu. visas ielas ir milzīgas. pēc tam, kad esi beidzot atradis pirmo vjetnamiešu restorānu un tur puslīdz apm paēdis, izrādās, ka vjetnamiešu restorāni ir biezā slānī visur. joprojām interesē, kas ir iestāde zem nosaukuma Queen's Art And Lashes. uz ielām, ja salīdzina ar Lielmiestu vai Madridi, ir samērā maz cilvēku. krievi ir visur. toties barčikus gan jāmeklē ar uguni gūgli. nu kas tā par pilsētu, kur cibas ballītes orgkomitejai ir ar fucking gūgles palīdzību jāmeklē barčiki?! also, kurš būtu domājis, ka Berlīnē franču bārā ir actual francūži? arī pacienti. un atrast brokastu vietu bija vēl grūtāk, jo tur pat nav skaidrs, ko tieši gūglē rakstīt. nostaigāti 16+ un 17+ km. pārsvarā gan kāreiz meklējot barčikus vai ēstuves. brokastu burgeru tradīcija arī dzīva.

bet kāpēc tur vispār tika braukts un ciests? Emika bija sarīkojusi koncertu fucking planetarium! es, protams, atvainojos visiem Sigur Ros un kam tik vēl ne, bet planetarium vizuālo efektu grandiozumu jums nahuj nepārpsēt. also, Emikas mūzika taču ir kaut kas tik episks. viņa tur spēlēja visādas dziesmas, tad miksēja savas dziesmas. tad pasita gongus. Emikas mūzika vienkārši pārpludināja visu manu esību. un, atguļoties tajā krēslā, skatoties uz episkajām animācijām, tur totāli aizbrauc jumts. bija ļ emotional. pat man bija ļ emotional. un pati Emika, sēdēja tur malā, visa tāda pustumsā un vienkārši izdziedāja savu dvēseli bez kautrēšanās, jo neviens taču neskatās (nu mēs palūrējām ik pa brīdim, jo bijām pirmajā rindā).

ā, vēl mēs bijām kaut kādā randomā vāciešu barčikā uz dažiem dzērieniem. tur mums pie pirmā als, neprasot, atnesa dīvainu šķidrumu šotu glāzē. ilgi un dikti izturējāmies ar aizdomām, līdz saņēmāmies pagaršot. emm. es nezinu, kas tas bija, bet tas garšoja pēc vislētākajām padomju laiku ledenēm. nopietni.

braukt vilcienā ir daudz foršāk nekā lidot. īpašu prieku sagādāja cilvēks, kuram es gāju garām kaut kur starp pieturām, kurš stāvēja pie vilciena durvīm, atspiedies pret tām ar abām plaukstām un seju. likās, ka ļ grib ārā. bet, atšķirībā no visiem jauniešiem un ar gurķi draudētājiem, viņš vismaz bija kluss un cieta nevienu netraucējot.

March 19th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
es it kā esmu totāls rebelis pret sistēmu. (also, arī mans kaķītis, kurš grib sevi mazgāt, bet nekā nespēj atrast īsto vietu dzīvoklī, kur to darīt. pamēģina te, pamēģina tur, tad tur, tad tur, bet nu...) tajā pašā laikā es totāli uzskatu, ja cilvēks ir izmantojis pakalpojumu, par to ir jāsamaksā. vai tā būtu tramvaja biļete, vai četri ali barčikā.

March 18th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
eh nu. biju Lielmiestā, jā. to be fair, es braucu uz Lielmiesta šitiem te sūda planning tikai tāpēc, lai izpatiktu DrN. un šajā braucienā līdz piektdienas pabgājienam, DrN no manis aktīvi izvairījās. pabā gan es viņu noķēru un labi parunājāmies. iespējams, ka es nejauši un netieši uzaicināju viņu ciemos uz Prāgām, bet that's not going to happen anyway, so I think I'm safe. bet vispār mana favorītākā saruna bija ar vienu devu par mūsu kaķiem.

pats tas jobans planning bija.. nu. es tur ļ aktīvi fantazēju par to, kā uzspridzinu visu to nolādēto venue. nē nu, tur cilvēki visu ko saplānoja. bija noderīgi uzzināt, kas nahuj vispār plānojas notikt. bija noderīgi, ka es tur varēju autoratīvi norādīt uz visādiem potentially impacted areas. nejauši uzzināju plānus par release cycle change. pateicu gan Priekšniekam, gan arī DrN, ko es par to domāju. aktīvi izvairījos no latviešu Kirila. ā, nu. vēl, protams, es biju uzvilkusi jauku kleitu ar skaistu izgriezumu priekšā, vane. un mani iedalīja vaktēt team ar nosaukumu Curvy Assets (it's an actuarial joke). that was a bit unintentionally sexist, but I don't give a fuck. šī team testeris gan ir totāls... well... ne tikai viņš ir stulbs, bet viņam arī totāli neinteresē nekas. viņš neklausās, viņš nepiedalās, viņš totāli pohujā, ka kaut kā jau tiks galā. nosūdzēju to mūsu labākajam testerim, šis beigās teica, ka thanks for telling me, ka šis pievaktēs tur.

ceturtdien iedzēru ar Gariju un Borgiju. piektdien sadzēros ar visādiem kolēģiem. abus vakarus aizgāju uz viesnīcu un vismaz stundu sēdēju gultā klusumā. vienkārši izbaudīju to, ka neviens apkārt nerunā. sestdien paēdu brokastis (negaršīgas) ar Elen un devos uz lidostu.

ierasties SpB bija tik izteikti la. Lielmiests bija labi, kad bija labi. bet tagad tomēr labāk jūtos te. labi, ka līdz jūnijam nebūs tur jāatgriežas.

jāatceras uzrakstīt accountant šodien.

March 15th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
- I genuinely think that DrN (red.piez. - our CTO) would love for you to be more present in the office. He respects you. You bring some sort of order.
- yeah, you mean like how I’m rude to everyone?
- kind of.

(A tester’s life. Workshops in London. Drinks with colleagues.)

March 13th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
ja jums kādreiz ir astoņas eņģeļu rokas, nāciet pie ballītes orgkomitejas, mēs zinam, ko ar tām darīt.

dienās (vakaros?) SpB kaut ko runājām par divām vai trīs (severed) eņģeļu rokām.
VZ: nu jā, bet tās nav astoņas!
kaķ: nutak! nav jau Ziemassvētki.
VZ **izplūst smieklu asarās, aiziet uz nužņiku**
VZ **atnāk**
kaķ: nu kā, es domāju, ka iekārt eglītē kā rotājumus.
VZ: kā tas ir labāk par eņģeļu ausīm?
kaķ **aizdomājas**
kaķ: un galvu uz egles augšas.

bet vispār, ja gribas zināt, no kurienes tas viss, ejiet skatīties Preacher serčiku. ahtunga līmenis tur ir augsts gan kvantitātē, gan kvalitātē. (es nupat iesāku otro sezonu)

March 10th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
orgkomiteja bija uz SpB.
kaķ **kaut ko pastāsta**
VZ **paņirgājas**
kaķ: I'm going to punch you in the face
VZ (gādīgi): bet ne ar kreiso roku, ar labo.
kaķ: aww, thanks for being such a good friend.

citiem vārdiem, esmu atkal sapisusi savu left wrist. šorīt pamodos un uzliku splint uz rokas.

March 8th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
šodien saņēmu garu atbildes mesidžu no savas čehu valodas skolotājas, kura man (angliski) skaidro, kādas lirikas viņa dziesmā spāniski, kuru es viņai ielinkoju, dzird un, kādi ir spāņvalodas gramatiskie pamatojumi tam.

Add to Memories Tell A Friend
vakar bija wtf gājiens uz SpB. man tur pa ceļam jāiet pāri laukumam, ja. es izeju uz laukuma un tad no tās pašas laukuma puses pēkšņi sāk skriet kaut kāds čuvaks. viņš skrien. aizskrien līdz laukuma otram galam, pie pēdējā koka apstājas, pačurā, tad skrien tālāk un ieskrien SpB, kas atrodas dažus metrus tālāk. piesteidzas pie vienas kompānijas un apsēžas, nananā. (viņa viss šis process aizņēma kopā tieši tik pat daudz laika kā mans vienkārši pārgājiens pāri laukumam, es SpB iegāju dažas sekundes pēc viņa, visa tāda O_O.)

March 7th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
labdeen, mani sauc kaķ. man ir atkarība no antihistamīniem un ibuprofēns makes me high. un mans organisms mani trollē pie katras izdevības. one day I'm going to kill it un tad visi, bļaģ, redzēs.

also, vajadzētu beigt svaipot tinderi pa dzērumam. man te ik pa laikam sakrīt kāds match, ja. kad es paskatos tos profilus, ar kuriem esmu samatchota, rodas vairāki jautājumi pašai pie sevis. pie tam, dzērumā mēdzu neņemt vērā to, ka piesolīju Tv, ka nedeitošu vairs artsy people :D lai gan, es jau nevienu no turienes nedeitoju anyway. vienkārši patīk lasīt bios un skatīties bildītes.

March 6th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Braucu mājās (nu, uz SpB) visa tāda buzzing no kafijas un pacilājuma. Pēc divām nedēļām sākšu atkal mācīties spāņvalodu. Jo tā valodu diskotēka galvā laikam nebija pietiekami grandioza, hehe.

Add to Memories Tell A Friend
vispār, mans darba devējs ir nomainījis statusu uz manu pacientu. pagaidām liekas, ka skarbāk. toties pandai ir grāmatvede.

citās ziņās, kaķītis svin pavasari ar shedding marathon. es jūtos, ka slīkstu in cat fluff.

March 4th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
you know you're a small business owner when you go to the bank at 9am on a Monday morning and you're the sleepiest person there. also, kad viņi iedod tev papīru, kur jāparakstās laukumā un tas būšot tava paraksta piemērs, ar kuru salīdzinās pārējos, tu paraksties un redzi, ka tas nemaz, nemaz neizskatās pēc tava paraksta.

citiem vārdiem, pandai ir bankas konts. derētu vēl dabūt to accountant un pieņemt sevi darbā. citādi es te visa bezdarbnieks.

also, var jau iet migt?

March 1st, 2019

Add to Memories Tell A Friend
ekstendētā ballīte bija aizgājusi skatīties brīnišķīgo ansambli N.O.H.A.

nezinu kā man jums pastāstīt, kas tur notika. it kā jau visi gigi ir kaut kādā ziņā you had to be there, bet šis ir tāds, kur you _really_ had to be there. for realz. bet nu, mēģināšu kaut kā burtus uzrakstīt.

N.O.H.A. ir ansamblis, kura studijas ierakstus klausīties nemaz nav vērts. nu vispār nav. bet dzīvajā viņi tā kurina. tāds epic power un epic everything. viņi hujārī tā, ka apmēram pirmajās sekundēs jau tu sāc dejot un drīz vien aizej viņu astrālā. daļa dziesmu ir spāniski un, ja godīgi, tie teksti ir pārsvarā tiešām prikoļnie. (gūgltransleits gan nespēj nodot mesidžu īsti.) tas nebeidzamais enerģijas daudzums, kas tur darās, tik ļ pavelk, spēj tikai dejot un turēt līdzi. bet nav jau izvēles, ir jātur, tu, skatītāj, esi viss totāli hipnotizēts. bunģieris vispār viņiem ir nu tik jebanutijs, cik jebanutijs vispār kāds cilvēks var būt. viņa solo daļa bija piedzīvojums šī vārda labajā nozīmē. bet nu visi viņi tur totāli traki, tiešām traki un šī vārda vislabākajā nozīmē.

ja man kāds palūgtu noraksturot viņu mūzikas stilu, laikam visprecīzākā atbilde, ko spēju iedomāties, būtu, ka viņi spēlē visus mūzikas stilus un, pie iespējas, katrā dziesmā visus. nu, enerģiskos pārsvarā. un, kā jau VZ teica pēc tam, ka vispār būtu vajadzējis paņemt līdzi maiņas kreklu.

summārijā varu teikt - mind. blown. legs. hurt. pieprasu Live albumus Spoķikā, jo nu, a ko citu klausīties ta?
also, nopirku tiketus uz Žižkovas nakti, kurā viņi sola spēlēt vēlreiz.

ak jā, vēl viņiem uz Patata Puta dziesmu bija surprise guest no Kubas. tas arī bija totāli spēks un galvas sprādziens un enerģijas bumba un vispār viss, viss.

dodiet vēl.

February 27th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
mūzikas kanāls Retro ir labs tādā ziņā, ka rāda pāris dziesmu playlist uz priekšu. ir vieglāk ieplānot pīppauzes. protams, downside being, ka pie katras otrās dziesmas gribas iet pīpēt. bet nu, visu vērtē skalā slikti - mazāk slikti un tad jau tiek gudrs, kad izies uzpīpēt.

vakar ballītes orgkomiteja sēdēja SpB, tur teļikā Retro, tralalā, vai ne. visi ļ apm, ka izdevies izvairīties no Jason Donovan un tādām lietām. bet nu nevaktē to teļiku tak visu laiku, orgkomitejai tomēr ir interesantākas lietas, par kurām runāt tomēr pārsvarā. un pēkšņi uzrodas Bryan Adams. daļa no orgkomitejas aizsteidzas uz nužņiku, daļa paliek nīgri sēdēt un klausīties sākumu dziesmai par Everything I do I Do It For You. kad orgkomiteja ir atkalapvienojusies, visi iziet nervozi uzpīpēt, vaine.

kaķ: bet iedomājies. Bryan Adams, ja! kad viņš aiziet uz nužņiku, viņš to dara dēļ tevis.
VZ: O_O
VZ: wut?
kaķ: nu kā, viņš visu dara dēļ tevis.
VZ: O_O
VZ: tu man tikko visu, visu! dzīvē sabojāji.
Powered by Sviesta Ciba