Trash panda

bra, shoe and biscuit

doesn't listen

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

Navigation

December 25th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
man gribas uzrakstīt šī gada aprakstu un tas principā ir:
šis ir bijis dīvainākais gads mūžiņā.


elaborējot sanāk, ka notika viss kaut kas, nenotika šis tas no gribētā, notika šis tas no gribētā, notika viss kaut kas neparedzēts un overall.. one laughs, one cries, lives got changed. un man ir par vienu ķirzaku uz kājas vairāk nekā pagājšgad. un gribas teikt tādu kā milzu paldies visiem tiem fantastiski lieliskajiem cilvēkiem, ar kuriem vienā vai otrā veidā šis gads pavadīts. daļa cilvēku, kam šis adresēts, nemaz nezina, ka eksistē cibas un tajās būs šas šāds posts, bet vienalga, visiem, visiem tiem madžik brīnumcilvēkiem, kas bijuši manā sociumā šogad, y'all made me want to not kill myself due to not miss out vēl jestruma un prikoļnuma. so, thanks :)
un thanks for tolerating that I'm such a cunt at times.

un nobeigumā jums visiem gudrībiņa no VZ sakarā ar to, cik daudz viss kas visu laiku aizmirstas:
Nez, kā tur voids vispār nejūk prātā no visas tās info pārbagātības, kas viņam tiek izsniegta :D

dakujem

December 19th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
sērijā par lietām, kas nestas un to tukšo kasti. vakar VZ ieminējās, ka, kad jau es nākamreiz kaut ko lielāku pasūtīšu un tikšu pie kastes, tad vispār es varētu aiznest viņam jaunu tukšu kasti.

citās ziņās, ko cibas jums nestāsta, varu pavēstīt, ka ne tikai this:
Rūd: that sounds like some action movie hero
Kae Furfura returns August 28th
Dont forget your laser guns
or some shit
K: ffs, can you remind me on the day?
Rūd: :DDD
K: I am the nation's fave adhd hero who forgets their laser guns way too often

bet arī man vakar no rīta pieleca, ka I am plant. un ne tikai I am plant, bet I am also both in the meme, kurā the plant growing in the wild is concrete hardy, bet indoors allergic to tap water. reality checked with VZ un Gā, abi piekrita, ka tā tiešām ir. un nu jā, vakar spīdēja saule, es safotosintezējos un apdarīju visu ko pa māju, līdz saule rietēja, kad samiegojos :D

bet nu anyway ballītes orgkomiteja pa ilgiem laikiem aizgāja uz picēriju. lai secinātu, ka rajonā ir ievākušies jauni cilvēki, un sanīgrotos par to, ka jaunu māju uzbūvēšana rajonā jau nu nav gluži iemesls ļaut te ievākties vēl visādiem cilvēkiem. nedo'dies' mūsu pilstētas nomales nekurieni kļūs par lively and vibrant fucking area.

December 13th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
šodienas The Realisation ir par vārdiem.
redz, savu first name jaunu izdomāt ir samērā viegli. it kinda comes to one, jo principā tas ir uz kādu jūzerneimu viens grib atsaukties on daily basis (nu vai cik jau bieži / reti tiec uzrunāts).
bet last name.. uzvārds.. to vispār ir grūti izdomāt, jo as a concept it's so arbitrary. nu kā vispār izdomāt sev jaunu uzvārdu? viens vispār nezina, kur sākt domāšanas procesu.
(ja neskaita to, ka aizgāju gūglēt female demon names, but tur viss jēdzīgais ir tik neizrunājams un neuzrakstāms, ka liekas nepraktiski. so, vispār I'm back where I started. ka viens nezina nemaz kādā virzienā domāt, kur nu vēl actual idejas ģenerēt.)

(un vēl viens uzkārās pie tā, kādus tagus te likt. ieliku rnd kaut ko nebūt :D)

November 30th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
kā man vakar gāja tetovētuvē, jūs jautāsiet?

sēžam ar Tomāšu un šis zīmē man ķirzaku. kaut ko tur dūdlo, es domīgi skatos uz ķirzakas galvu un mēģinu noformulēties, kas tur tieši nav _tā_.
Tomāš: you're not talking to me!
kaķ: I'm thinking, that's why!
Tomāš: oh ok
kaķ: is that allowed?
Tomāš: yes, thinking is good.

stāvu uz pakāpiena, Tomāš ar flomīti apvelk, kur viņam būs jāliek tetovējuma zīmējuma nospiedums
Tomāš: **mumbles**
kaķ: what?
Tomāš: nothing, I said nothing!
kaķ: **aizdomīgi skatās**
Tomāš: well, it does touch some sensitive points...

durstīšanās procesā
(viņiem tur Ellē ir palaista youtube skanēt, kas pati kaut kā tur "similar artists" turpina autoplay)
Tomāš: another romantic song? is this a hint? do I need to buy flowers on my way home?
kaķ: ahahah, wtf
Tomāš: or maybe I will fall in love with a lizard
kaķ: now that would be impractical!

kaķ: **paceļas bik uz rokām**
Tomāš: you ok?
kaķ: yeah, just that was au!
Tomāš: oh yeah, ahaha, those sensitive points. don't worry, I'm done there, moving on to the next (lizard) leg
...
kaķ: that is not going to be my favourite spot either.

Tomāš: I'm sorry about this one (vēl vienā "sensitive spot")
kaķ: nah, that's fine
Tomāš: good to know, I can go deeper then!
kaķ; O_O

Tomāš: I did tell you there will be some painful spots
kaķ: **apņirdzas** I was just about say that that was au
Tomāš: you're laughing, that's good

Tomāš: **pūš kaut kādu līdzekli virsū** I'm sorry, it will hurt
kaķ: not funny!
Tomāš: to me it is! is it burning yet?

Tomāš: **tīra jauno tetovējumu** what a cutie! **pabaksta blakus** aw, she's so playful! the best looking of your lizards! **pabaksta vēl blakus ķirzakas kājai** ah look, so playful!
kaķ: **dusmīgi** you got the other lizards dirty!

man jākāpj tagad atkal uz pakāpiena, lai Tomāš var nofotkāt un ietīt ķirzaku
Tomāš: don't fall down!
kaķ: as a hiker you'd think I'd be more stable on my feet..
Tomāš: if you fall, yell, so I can get out of your way!
kaķ: haha!
Tomāš: **ar cling film rulli tin man ap kāju** can you spread your legs a bit.. and don't fall!
kaķ: you can have one or the other, not both!

November 23rd, 2021

Add to Memories Tell A Friend
augu ziņās varu pastāstīt, ka mans šī gada paša sākuma investment (zem 200 czk) ieviest no bodes sev Saxifraga Stolonifera ir izvērties tāds samērā ar negaidītu outcome.
redzīet, Saxifraga ir samērā invasive un ļ, ļ izteikti vairojas ar so called, runners. staipās uz visām pusēm un ievieš new versions of self visur, kur vien var, un cik vien var.

oriģinālais augs šobrīd ir pilnībā aizpildījis 25x25x25 kantainu podu uz balkona. es pat nemēģināšu minēt, cik tur patiesībā to augu tajā podā by now.

viens no auga bērniņiem ir vasarā izvizinājies podiņā tramvajā, pasēdējis divos barčikos un aizvizinājies ar vlaku pie Rollija.
VZ uz balkona arī uz uhti aug viens cits bērniņš, kuru šobrīd tiešām vajadzētu saukt par proper izmēra augu tak jau.
kaut kādus pāris bērniņus es esmu nejauši nokillojusi, iespējams, ka nupat jau varētu būt kādi 3-4 nomiruši.
vienu es aizpastoju zajai uz Dečīnu apmaiņā pret Dark Lord (par kura likteni mēs laikam uzzināsim tikai pavasarī, jo šis tranzītā cieta).
vienu es tikko iemainīju citai zajai apmaiņā pret tradescantia pallida stādu. atbraucot mājās secināju, ka zaja man iedevusi arī trīs tiny bērniņus no kalanchoe daigremontiana.

iekšā uz palodzes šobrīd aug vēl.. divi podiņi ar Saxifragām.
vienu es gribu paturēt, bet nedot tik dahuja vietas kā pirmajam, lai tomēr sarūmējas bik sakarīgāk, joprojām palozdes izmēra augā.
viens (kurš tehniski bija divi, bet tagad jau uzražojis trešo sev tur blakus tajā pašā podā) uz palodzes dara atkopšanos pēc being a bit neglected on the balcony un viņa liktenis arī visticamāk būs iemainīt pret kādu citu augu eventually.

un vēl man uz balkona vienā citā (lielā) podā arī ir.. vismaz divas citas Saxifragas, par kuru likteni es šobrīd neņemos spriest nekādā veidā.

tāds, lūk, ap 7 eur investment augārijā.

November 17th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
īsumā par to, kā ballītes orgkomiteja svinēja manu new glasses day vakar Jiržikbārā (bez Jiržika):

es ap pusdiviem, stāvot ārā un pīpējot VZ teicu, ka vispār noguris un nu.. kaut kad drīz varētu doties mā. VZ teica, ka nu vēl vienu ekstra pivci un tad tiešām varētu, jo arī viņam piezogas sagurums.
tāpēc ballītes orgkomiteja iegāja iekšā atpakaļ barčikā un centīgi pļurkāja Jiržikbārā (joprojām bez Jiržika) līdz četriem.

toties nekad, vispār nekad nebiju redzējusi tik episku Bolta surcharge due to high demand. tas bija ierastā cena pareizināta ar trīs. O_O


es gribēju vēl kaut ko pierakstīt, bet aizmirsu ko. ja atcerēšos, moš iepostēšu citreiz :D

November 13th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
es esmu atklājusi ziniet ko? ka mans jaunais varonis, uz ko tiekties laikam ir Watsons ar sloganu "it is what it is".

jau pāris gadus manī ir briedusi apzināta un nupat diez gan dzelžaina pārliecība, ka people don't change. no amount of izrunāšanās un sarunāšanas un tas viss, nemainīs tā īsti neko. no tā, ka es paskaidrošu un vēl neitrāliem faktiem pierādīšu, ka esmu nogurusi no zoominga darba laikā, ka nē, man ir overwhelmis un gribas ne-zoomot tomēr brīvajā laikā, nekas, vispār nekas neliks otram hūmanim pārstāt uztvert to personīgi un triggerēt viņa insecurities. no tā, ka es pateikšu, ka, kamēr es esmu offlainos, tikmēr piespamot man čatu pilnu ar mesidžiem tik daudz, ka man izteikti sāks negribēties vērt šo čatu vaļā, nemainīsies Pilnīgi Nekas. ok, hūmanis uz brīdi apspiedīs savus urges, bet who are we kidding, it's not going to last long. people don't change. it is what it is. un arī visas tās manas īpašības, kas citos besī. no amount of Sarunāšana un Vienošanās nemainīs to, ka tās ir. man vienmēr negaršos vārīti burkāni un es nekad negribēšu iet telšu pārgājienā 25 km in two days. es vienmēr būšu overprotective about Furfur, viņai vienmēr būs ļauts nākt pie manis migā pa nakti un man vienmēr pie overwhelmja pazudīs spēja komunicēt, reizēm fiziski. un vienīgais, pilnīgi vienīgais, kas ir jebkura indivīda kontrolē, ir tas, vai un cik daudz šis indivīds ir gatavs dīlot ar lietām, kas viņam besī citos indivīdos.

there, I said it. long live Watson.

November 10th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
svētdien bija neliela socializēšanās ar hūmaņiem, no kuriem viens nebija mani saticis kopš te dažu labu cibiņu kāzām. mind you, tā vispār bija pirmā reize, kad šis hūmanis vispār mani satika. so. anyway, bijām iepļurkāt. vispirms uzēdām Kozlovnā un tad aizgājām uz Brāļiem iepļurkāt tā norm. kaut ko tur runājām par vecumu un ko tur...

un šis hūmanis viss pret mani tāds: pffft, ko tu no vecuma saproti!
atbildes vietā es mazliet pieliecu galvu un rādīju uz saviem matiem un visa tāda: dude, what do you mean?! tā nav matukrāsa!
hūmanis mēreni apstulba un sāka konkrēti stostīties: kā nav?? nav? ... O_O ... es ... domāju, ka .. O_O ... nu .. tie krāsoti!
es brīdi neticīgi skatījos: you must be joking O_O
hūmanis: nē, es nopietni, es nejokoju, es domāju, ka tie ir krāsoti!
VZ: beidzot arī es klātienē šito dzirdēju!

nu tas tā, ja kādam likās, ka manā sirmā vecumā es esmu iemācījusies uzvesties / izskatīties pēc.. well.. cilvēka sirmā vecumā :D

.

un vēl man vienā podā ir granātābolu dīgstu birzs, par ko man ir ļ, ļ mixed feelings.

November 3rd, 2021

Add to Memories Tell A Friend
jauns posts sērijā lietas, kas nestas uz barčiku!!
(tehniski ņemot, gan tās kļūst par lietām, kas nestas vai nu uz barčiku, vai vienam pie otra, bet tomēr. uzskatu, ka skaitās mūsdienu pandēmijas pasaulē šitie. un pārsaukt liekas muļķīgi.)

vakar, tātad, es aiznesu pie VZ

  • tukšu kasti


beat that!

kaķ: **lepni stāv ar kasti rokās, skatās uz nākošo VZ**
VZ: **nopūšas**
kaķ: tu domāji, ka es aizmirsīšu?
VZ: **skumīgi** es cerēju, jā
kaķ: tu paļāvies, ka es aizmirsīšu!
VZ: jā.

bet vispār, ja gribas tā tehniski apdeitot vēl šito te sarakstu, tad
. dažāda veida ēdiens jau ir vienkārši norm,
. puķpodi arī ir norm,
. ā, bija auga nešana (saxifraga stolonifera, ja nu kas),
bet vispār, aiznest augu pie VZ vēl nu tā. es kaut kad vedu augu (vienkārši podiņā, turot rokā) ar tramvaju uz Smichovas upmalu, kur iepļurkāt ar Rolliju un atdot augu Rollijam, kurš pēc tam vlakā brauca mājās viss tāds ar augu rokā.
. konzervbundžu attaisāmais arī ir norm lieta, ko regulāri aizņemos,
. āmuru atdevu atpakaļ.

citās ziņās, granātābolus ne pa kam nevar uzdiedzēt no sēklu bodē pirktām sēklām. fucking hell kā nevar. bet, ja pieglabā un izžāvē pāris dienas rnd sēklas no rnd granātābola, ko esat nopirkuši bodē un aprijuši, tad tās gan dīgst like no tomorrow. **nopūšas** mana zemapziņa vispār to Asian Dub Foundation quote "what's wrong with just worshiping a tree" uztvērusi pārāk burtiski.

October 15th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
man ir jautājums: kāpēc ar vāgenu aizbraukt ārpus savas mītnes pilsētas tīri tā pastaigāties tajā galā, piesēst konkrētā barčikā, tad tajā pašā dienā braukt mājās skaitās norm un ok, tā dara, bet, ja brauc ar sabiedrisko, tad vairs nē?
es saprotu Latvijās vlaki netiek uzskatīti īsti par sab tr. jo nu.. viņi nekur īsti neved :D bet nu ir citi tak starppilsētu transporta līdzekļi. kāpēc tas ir tik abnormāli, ka man gribētos aizbraukt ar vlaku uz Dečīnu, pastaigāties, piesēst pie Karla un tad tajā pašā dienā braukt mājās? vai kā tur Brno visi frīkojās, ka es atbraucu uz vienu ballīti - ierados ar vlaku tās dienas vakarpusē, sataisījos, uzballēju pa sūdīgākā ever ķiņa pirmizrādi un nākamajā rītā braucu mājās. piezīmēšu, ka ar vlaku aizbraukt uz Dečīnu varētu būt ātrāk, energoefektīvāk un lētāk nekā ar vāgenu.

also, ballītes orgkomiteja atkal kaut ko definējusi dienās te bija.

VZ: Nu – tagad mēģina apēst, arī samērā neizbēgams brīdis
kaķ: es nez. have you tried running away from being eaten? :D
...
VZ: Vot, tur nav skaic, vai tu skaities aizbēdzis, vai nē. Vai tie ir atsevišķi bēgšanas instances, vai viens bēdziens ar slēpšanās elementiem :D
kaķ: nu jā, tur paliek tā tricky saprast, kurā brīdī tas resetojas un kļūst par atsevišķu notikumu jau. hmmm.. moš, kad izlien no aizbēgtuves un kaķītis nemetas uzreiz virsū, bet kaut kād vēlāk sāk rotaļu no sākuma? jo kakbe kaķītis ir the game master te, ne?
VZ: Jā, tur laikam atkarīgs, vai kaķītis ir joprojām on a mission, vai distraktējies un dara kaut ko citu, un pēc tam nāk ēst no jauna :D
kaķ: vot. man liekas, ka that's kind of the def of success for slēpšanās / aizbēgšana. vai tavs ķērājs ir izbeidzis konkrēto ķeršanas procesu vai nē :D
VZ: O, tas arī kakbe laikam nodefinēts. Mazums noder definīcija :D
kaķ: nu! ļ norm def imo :D tiešām, ja nu noder :D kaut kur bezmaz jāpieseivo :D

un vēl pēdējā lieta, aizvakar bija pirmā diena šajā rudenī, kad es uzvilku zeķbikses ejot ārā.

October 6th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
kaķ: ja man kāds divus gadus atpakaļ būtu teicis, ka es +10 grādos iešu ārā ne tikai neuzvilkusi mēteli, bet arī vispār sandalēs un bez zeķubiksēm, es būtu smējusies viņiem sejā, ka tā nevar būt.
VZ: nav jau aizliegts arī tagad
kaķ: **paskatās uz savām kājām** būtu tā muļķīgi
VZ: mazliet, jāpiekrīt

un tā interneta apokalipse, kas te bija notikusi, vispār man būtu papisusies nepamanīta, ja vien VZ un Gā nebūtu man pastāstījuši kādas pāris stundas vēlāk. jo īpaši tāpēc, ka šajā valstī (un Fāterlandē ar', laikam) bija nomiris Vodafōns kā ISP. bet es vairs ar viņiem nesadarbojos, so arī tas man gāja secen. lai gan, šito te, vjetnamietim laikam arī Vōdafōns bija provaideris un nestrādāja karšu maksājumi, līdz ar ko uz apmēram diennakti palikām tur parādā, jo kuram mūsdienās ir cash. la būt vietējiem, I guess.

also, tā kā Saxifraga Stolonifera ir principā invazīvs sevis pavairotājs ar jaudu, ieliku sludinājumu augu apmaiņas grupā. skatoties tracking, laikam šodien vēlāk varēs iet pakaļ tam augam, ko man sūta pretī. kas, according to visādas amurikāņu websaites, ir pretty rare as a house plant. un, protams, ka zaja, kas pieteicās, ka grib manu augu un iemainīs pret kaut ko, dzīvo Dečīnā. kas dara nemierīgu prātu. jo ja arī augus apmainam caur Zasilkovnu, tomēr tak jāizdara tas Dečīnas brauciens kaut kad šogad tak jau!

September 5th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
as I still feel a bit fucked up, parakstīs kādus burtus, vai :D es zinu, ka es tur visādus stāstus parādā pabeigt vai pat iesākt. bet ziniet? vakar bija fucking amazing diena.

ballītes orgkomiteja vakar iztaisījās kaut kā no mā ārā. aizdevās vispirms uz Novy Smichov šopingcentru pārtraukt manas attiecības ar Vōdafōnu un atdot viņiem piederošos priekšmetus. tur izstāvējāmies rindā tik ilgi, ka uznāca miegs. un tad čuvaks kādas 15 mins pildīja formas un noņēmās visādi komputātōrā. mēs tikmēr runājām par to, ka Soņkas un Āboļis ir apmēram pēdējie telepurķu ražotāji, kam ienācis prātā, ka there is a market for telepurķi, kas nav Milzu. ka ir hūmaņi, kam varētu gribēties tāda izmēra telepurķi, kas ietilpst kabatā un pie vajadzības ir operējams ar vienu roku. es zinu, visi ohujā un es atvainojos, ka tādas jocīgas vēlmītes. ā, also čuvaks tur jau pašā sākumā pajautāja viss tāds, vai mēs ekspektējam, ka šis tagad piedāvās kaut kādus special deals etc? :D nop, nē, thx.
anyway, nu, pēc 30 dienām manas un Vōdafōna attiecības beidzot būs beigušās.

pēc visa tā excitement aizgājām uz Smichov staciju un pēc departures listes apskatīšanas nolēmām aizdoties uz Dobřichovici. tur picērija, ziniet. hehe. norm. aizbraucām, pažūžojām picērijā ar gardu ēdienu un labiem pivčiem. bet nu, sametās vēsi un tas viss. brauks atpakaļ uz Prāgām, vai. izkāpjot stacijā nevar saprast, vai doties atpakaļ uz mūsu kalnu, vai uz Brāļiem. VZ paziņo, ka vispār viņam uz tualeti vajag. tiek pieņemts lēmums aiziet uz Brāļiem atrisināt steidzamos jautājumus un pie pivča izlemt tālāko plānu bez nevajadzīga urgency. izklausās norm, vane?

nu, ja neskaita to brīdi, kurā ejam gar kaut kādu jocīgu barčiku, par kura gaismām vienmēr garāmejot feispalmots un tā, a tur.. prikiņ! Jana! obļa visi ohujā. vispār visi. Jana, protams, ka mūs ievelk šajā barčikā, jo viņa tur tagad, izrādās, strādā. nēnu. ok. :D proč ne!

es nezināju, cik ļ, ļ, ļ man bija pietrūcis sēdēt tukšā barčikā un tērgāt ar VZ un Janu. es pat actually pārkāpu sev pāri un izdevu skaņas čehiski. ziniet, tas ir visgrūtākais, teikt lietas valodā, kuru sūdīgi pārvaldi un apzinies, ka tas, ko tu tagad teiksi, visticamāk būs kaut daļēji gramatiski nepareizi. tas ir drausmīgs bloks smadzenē. bet vakar nolēmu to get over my fucking pride un censties runāt ar Janu. izrādās, ka es māku vairāk čehiski nekā man likās. protams, ka kļūdu bija dahuja un reizēm bija kāds vārds jāprasa VZ, vai pat gūgltransleitam. bet pohuj. es actually patērgāju ar Janu un VZ čehiski. un it was good. yes.

also, ja jums liekas, ka tas ir jocīgi satikt uz ielas Janu during viņas smoking break un tikt ierautam jaunā barčikā, kurš par laimi šovakar ir tukšs? you ain't know shit. jo vakar neesot bijis tukšs vis! vakar barčikā bijuši dahuja cilvēki. nu un putns. un I don't mean Mike Bird, no. like actual putns. tusējis pa bāra leti un tas viss. konkrēti bijis atnācis uzballēt. Jana gan piezīmēja, ka neesot nopircis nevienu dzērienu, kas gan ir nepieklājīgi samērā imo.

life is one laughs, one cries, life changes all the time. un šodienas pohiņa man rada samērā apm emocijas, jo es zinu, cik kļova bija tas viss, kas izraisīja said pohiņu.

August 31st, 2021

Add to Memories Tell A Friend
ziniet ko. nosvinēsim šo dienu uzrakstot burtus cibā, vai!

par kaut kādu dzīves apdeitu varu teikt, ka nekas nav mainījies - pasaule ir besīga un tupeļu ražotāji ir idioti. bet davaj es paturpināšu kaut ko iesāktu darakstīt. liekas daudz jestrāk un iedvesmojošāk nekā atrast papēžtupeles, kas man patiktu no skata, bet vienlaicīgi liktos, ka es tajās varēšu paiet un man nenomirs kājas. also, ne sandales **drūmi paskatās pa logu ārā** anyway, spēj tikai izvēlēties, kuru no iesāktajiem stāstiem aprakstīt. šķiet, ka nejūtos gatava iejusties un rakstīt par actual iešanu iet, varētu tad to Hlinsko pastāstīt.

pārlasījusi savu iepriekšējo postu (skatīt te), jūtos puslīdz atcerējusies, kā tur bija. cerams, ka rakstīšanas procesā atcerēšos as it went on.

tātad, ballītes orgkomiteja iesoļo pilsētā un noskumst. mēs atrodamies kaut kādā vienā nomalē ar lokālo rajona nosaukumu Blatno, bet mūsu paliktuve ir pavisam citā nekurienes nomalē named Kouty. un, kas ir vispār daudz kaitinošāk par to, ka paliktuve ir nomalē nevis centrā, kā bija solīts (yes I know, I should have fact checked the location of, nevis paļauties uz bukingkoma vague measurements), bet drīzāk tas, ka no current location nomales uz destination nomali nevar, bļaķ, aiziet pa taisno. ir jāiet ar norm līkumu caur centriem. my efficiency obsessed brain does not approve of such shit. bet nu, ziniet kā, nav jau tā, ka tāpēc uzreiz maģiski varēs tā nedarīt. **nopūšas, iet** vane :D

pa ceļam pamanam kaut kādu standalone māju, kas ir kaut kāds bowling barčiks. tur visi sagājuši pļurkāt un ņammāt, cik var redzēt no āras. pohuj, feispalms, ejam. vispār varu tikai atviegloti uzelpot, ka miesta ietvaros, lai tiktu pāri upītei, bļaķ, Chrudimka var tomēr pielietot tādu jauku man made construction kā tilts. te es jums gribu liriski atkāpties un atzīties, kas ir The Def of Tilts according to ballītes orgkomiteja. tātad Tilts. saprotiet, tas nav viegli skaitīt, cik tiltiem mēs pārejam pāri iešanā iet, ja nav līdz galam skaidrs, kas skaitās un, kas tomēr neskaitās tilts. problemātika ir nu, obvioza. jo tiltam ir jāiet pāri kaut kam, vane. bet cik ļoti tas plays a role? un trīs baļķi - nu ahujeļi, tas nav tilts. I can assure you, it does not feel like tilts. margas - are those mandatory? bet nu, ballītes orgkomiteja ir apņēmīgi un uz rezultātu orientēti. need to define this shit once and for all. tātad.
Tilts, noun, apzīmē man made construction, kas iet pāri kaut kam, be it upe / iela / bedre / whatever, bet ir nu tiešām actual inženiertehnisks objekts, actually plānots un būvēts. also, a self contained construction, it could theoretically be just lifted up and removed from the terrain. tilta ceļa segums not relevant. un atšķirība starp tiltu un tuneli ir tieši tajā, ka tunelis ir somewhat integrated in the terrain, tur ir izrakts cauri, bet tilts ir tilts ir tilts neatkarīgi no.

lūk. pārejam tātad pāri tam jobanam tiltam. un aizsoļojam uz kaut ko, kas relatīvi izskatās pēc centriem, bet nu nevar būt, ahujeļi. anyway, ies atpakaļ pāri citam tiltam, lai dotos jau uz to jobanu paliktuvi, ka vissnelabs. viss tur hihihhaha, atkal jākāpj, bļaķ, kalnā, slimi visi. un tad kartes saka, ka jānogriežas. nuok. izvēlē starp nogriezties un iet kalnā, es kakbe parasti atbalstīt izvēli nogriezties. bet vispār, izrādās, ka tas ir kaut kāds totāls the fuck. tur jāiet līkumi līkumu pēc. kas ir šim miestam, ka nevar tupa uzbūvēt ceļu no - uz. visam jābūt kaut kādiem nesaprotamiem un bezjēdzīgiem līkumiem un nekur nevar tā norm ņemt un aiziet. besī ārā. anyway. nogriežamies un sanāk atkal kāpt lejā. un principā, manuprāt, bezmaz iziet ārā no pilsētas atkal. the fuck? neko. ok. ejam. tur kaut kādas nesaprotamas būves, citas paliktuves, kaut kādi western stila wtf-i. atceros sevi esam nogurušu, izbesījušos un samocītu nīgrojamies par vispār visu. līdz, protams, es ieraudzīju paliktuves ēku. tie fucking idioti ir atraduši stāvāko mazkalnu rajonā un lepni uzbūvējuši fakin paliktuvi pašā tās huiņas galā. viņiem savus pacientus vispār nav žēl?? Vispār? Necik? besī. un tad vēl tur reception nevar atrast. iegājām restorānā un es apsēdos nomirt pie bāra letes. tikmēr tur pie kases aparāta grozās 3 zajas un kaut ko casual af čato un lēni baksta kaut kādus darbus un kaut ko tur. visiem uz mums pohuj. tas arī nepalīdzēja visam global besim. bet nu, eventually jau arī mums tika uzmanībiņa, istabas atslēgas un vague norādes, kur iet.

kā tur bija actual paliktuvē, to es tā īsti nez kāpēc vairs neatceros. vai nu bija tik cringe, ka smadzene izbloķējusi, vai tik neitrāli, ka nav nekā, ko actually baigi atcerēties. atceros, ka gaiteņi un trepes bija kaut kā dīvaini. bet nu neko. apliesies ar ūdeni un ies meklēt barčiku. ziniet. tur Hlinsko viņi ņēmuši un nahuj uzrakuši savu vecpilsētu :D liela daļa barčiku ir vispār closed down. citus vispār nevar nekā nahuj atrast. tur mistika un bedres, vot, kas tur. un not the alluring mistika either. no. huiņa. bet nu, kaut kad jau visi padodas un sāk proper skatīt gūgleskartes. atradām vispār pat kaut kādu steak house un nolēmām, ka miests ir tik nekurienīgs, ka gan jau varam atļauties viņu cenas. par laimi tur bija arī cits, sakarīgāks ēdiens arī. un pivcis norm. kas vainas! also, bija arī outside area, kur sākumā norm izsēdējāmies, līdz palika auksti un turpinājām sēdēšanu iekšā. piezīmēšu, ka lēmums iet sēdēt iekšā kaut kā nejauši vispār sakrita ar īsu brīdi pirms aptekšņi novāca un aizvēra ciet āru anyway. so, that was good timing.

klau, mēs tur Hlinsko pēc tam atradām to sportsbāru, kur bija čība pie sienas un guļošs čuvaks pie bāra?

UPD.:
saņēmu ziņu no VZ: Man tikai gribas piepisties pie tilta def, jo tās def galvenais skaistums bija iziešana no pretējā. Ka pohuj, pāri kam, kā un kāpēc un no kā viņš ir būvēts, svarīgi ir tikai tas, lai viņu var nojaukt nerokot zemi! :D
Un jā, meklējot telepurķī Hlinsko – atrodas pikča ar čību :D La barčiks bija vispār **uznostaļģē**

July 18th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
Random reportāžas no weekenda, kas nevienam neko neizsaka, sērijā, nevaru atturēties no:

Teplicē ir kubāņu ēstuve / barčiks, kas ir krustojums starp SpB un Brāļiem, ja neskaita to ēdiena daļu. Un viņiem ir pati, pati labākā SpB feature - tur pie bāra ir tieši tādi beņķi kā SpB bija! Es biju fucking aizmirsusi, ka sēdēt barčikā var būt actually fiziski ĒRTI! Jajebu, laime, apm ņurd un vispār uhtis! Also, Gambrinus :)

kad es lecu kājās, lai iegrozītu beņķi savā mīļotajā pozīcijā, kā var ērti sēdēt un atbalstīt kājas, VZ arī pieleca, ka SpB beņķi un arī secināja, ka ā, tāpēc tik ērti!

Un hipsternīcā dod flat white ar sojas dzērienu. Will come again.

July 10th, 2021

Add to Memories Tell A Friend
ak sapņu pilsēta Tābora, ak sapņu pilsēta Tābora. it's an end of an era priekš sapņu pilsētas Tāboras.
nav jau tā, ka nekad tur vairs nebrauks. nav jau tā, ka neatradīs citus barčikus un jaunas lietas, ko darīt. bet samērā tomēr an end of this particular era. bet sāksim šo stāstu no sākuma, vai?

bija tāds ahtungs, ka man mūsu te cibiņas Tvarja uzzīmējās čatos pirms mēneša or so, ka tak būšot Tāborās. ņē, šoreiz nebraukšot Prāgās, būšot Chebā un Tāborās, lai ballītes orgkomiteja nobraucot TvarjHotajus skatīt Tāborās. ballītes orgkomiteja tādi drusku neizpratnē, bet nu, laika vēl daudz, kaut kad citad izlems. tikmēr kaut kur pa vidam lieliskā grupa Květy izsludina, ka tieši tad būs Tāborās. visi saberzē roķeles un lēmums pieņēmies pats. izdodas noskōrot kaķīšu paliktuvi (es tā saprotu, ka par to ir kaut kāda neskaidrībiņa - kaķīšu paliktuve saucas kaķīšu paliktuve, jo tā saucas Apartmány u Koček un tur ir nīgri kaķīši, kas vazājas pa terasi un tā), kas ir maziņš brīnumiņš. bettē, te ir neliels prikols. so, visiem bij doma, ka aizlaidīs trešdienā un ceturtdien atpakaļ uz Prāgām. darbi n' shit y'know, bet kaķīšu paliktuve bukojas uz 2 nights as a minimum. neko, visi nopūšas, būs divas naktis tad, I guess.

vlakā uz Tāboru nenotika tā īsti pilnīgi nekas reportēšanas vērts. kas arī vispār ir aizdomīgs brīnumiņš. ja neskaita to, ka viņi ceļ jaunu staciju Prāgās. vlak staciju, protams. tur pat šiltītes ar nosaukumu vēl nav. bet vlak viss tāds sabremzējas. VZ: jā nu, ka jau stacija, tad apstāties vai? **nopūšas** it did. fucking vlak, nesaprot VZ sarkasmu, ņem un paklausīgi piestāj. bet nu. citādi viss mierīgi, vane.

iečekojamies kaķīšos un ies tagad uz galveno laukumu mēģināt paspēt uzēst pirms giga. kaut kā viss visur bija aizsēdēts, pat aizgājām uz Kozlovnu, bet arī tur bija pilns. due to time and hunger pressure piesēdām Zelta Lauvas barčikā. tīri tā, lai ēstu negaršīgu picu, dzertu negaršīgu pivci un klausītos kā Květy dara soundchek. īstenībā, for personal reasons, es nezinu kā garšoja pica, bet es zinu, ka uz VZ picas bija olīva, bet uz manējās nē. neko, tur pievienojas Tvarja, arī iedzert negaršīgu pivci, tikai mazākā tilpumā.

Květy gigs ir galvenā laukuma bezmaz vidū. viens no tiem Stanek pasākumiem. un savā ziņā konceptuāli tas ir līdzīgs tam festam psihenē, kur kaut kad biju. tas ir pasākums ģimenēm ar bērniem un suņiem (un spainīti zupas, kā tur vienai zajai), kas nāk ar paladziņiem, piesēž un tērgā. vispār tas viss ir, lai varētu patērgāt ar draugiem no otras kalna puses, kas sen nav satikti (jo kurš grib kāpt tai kalnā??), dzīvās mūzikas fōnā. pie tam, Květy (kā zinādami, vai :D) izlēma šoreiz spēlēt nevis savas dziesmas, bet tur kaut kāda beigta čuvaka grupas kaverus savos īpašajos aranžējumos (lololol). nē nu ok. Star bija viss tāds sajuties rokeris un izskatījās, ka samērā pašam pat jestri liekas. vismaz uz vienu vakaru :D Mileniālis sita bungas, jo buņģierim laikam nepatīk šis projekts un negribēja nākt uz darbu. nespēju pārmest. for (my) personal reasons, stāvējām vairāk pūļa aizmugurē nevis vidū vai priekšā. bet nu, cik manīju tur Star izdarīšanos, drusku vīlos cilvēkā :D neko, nav mana problēma anyway. izfeispalmojušies, izeyerollojušies, paskatījušies uz wtf cilvēkiem, spainīti zupas un tā, kaut kur pie beigām nolēmām iet meklēt Hotaju, kurš allegedly atrodas Cool Barā.

es izstāstīt nevaru, cik ļ uzsila iekšas patīkamībā, kad apteksnis ballītes orgkomiteju atpazina uzreiz un sveica un nopriecājās un tāds viss. tas tomēr ir tāds warm and fuzzy feeling. aw.
Powered by Sviesta Ciba