Placebo Rush

kaķraksti

pasaule griežas

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

October 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
sēžu tādā kā tumsā. ārā debesis tādas dzelteni rūsganas. vējš pūš.
aizdomājos, varbūt tiešām būsim sagaidījuši to pasaules galu. žēl, ka pirms Archive konča, protams. bet labi, ka vismaz pēc kultūras nedēļas.

October 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
nu. apsēdos uz sōfas. tagad visi redzēs.

ar mani notika lifetime event. gāju, vilku čemodānu, paklupu un čemodāns man novilka kedu. kā tieši tur tas notika, nezinu, skatījos citur tai brīdī.

liekas, ka ir vēsturei jāpiezīmē, ka mums ar TrakZ viss over, bet toties Marlīne aicina satikties. šodien nācās atteikt, jo vakarā jau bija ieplānotas lidostas, tas viss. sarunājām kaut kad drīz satikties.
ja jūs nomoka jautājums par to, kas īsti man kaiš, tā precīzi nemācēšu atbildēt. lēnām top grāmata par to, kā visu sarežģīt. I'm rather good at it, though not sure why.

also, sēžu te uz tās sōfas. un ir dīvaini. varētu teikt, ka konceptuāli aizdomājos, bet tā būtu klaja melošana, jo I'm too tired to think.

Add to Memories Tell A Friend
visu laiku aizmirstu ierakstīt, ka, well, es nogulēju savu motorzāģēšanu! vienu dienu biju aizgājusi pusdienlaika snaudā (jo kurš tā nedara darba dienas vidū?), atnācu un VZ lepni paziņoja, ka aiz loga esot motorzāģējuši. nu vot, nu. esmu mazliet vīlusies.

also, apsēdos nočekot kaut ko un nejauši nopirku tiketus. nu neko, 2 nedēļas un 6 dienas.

October 14th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Kaķ gorās un dejo pie mūzikas savā galvā (ne tās, kas barčikā)
VZ: tu esi izliecies!
Kaķ: pats tu esi izliecies!
VZ: nē, tu!
Kaķ: nu tad tu esi stulbs

Add to Memories Tell A Friend
nu lūk, mums te ir reverse on tour nedēļa. bet nu. uhtī.

Zrní gigs bija kļovijs. tur bija emocija, viņi baigi draivīgie. un tas .NET errors tiešām sajūsmināja, žēl, ka neattapos nobildēt. tur bija tiešām mazais burbulis un viss aizmirsies. bet nu, ir tomēr biš dīvaini klausīties grupu, kuras tekstus vispār nesaproti. ā, tak vijoļnieks clearly skatās Elisa viģikus un mācās, kā tur to elles pasākumu uztaisīt. pēc tam bijām piestājuši pie Jiržika, kur mums tā piesolīja, ka sestdien būs tatru tēja, despite tam, ka piegādātājiem nav, ka šodienas vakara plāns ir skaidrs.

bet vakar. wow, vakar aizgājām uz EMA konci. feisbukā nevienam pašam tas nepatīk, un velti, ja kas! apmēram 50 cilvēku. pie bungām sēdēja ļoti forša sieviete. multiinstrumentālais čuvaks arī kalbasīja. un pati EMA, protams, izšāva man smadzenes. vienā brīdī pagriezos pret VZ un teicu, ka she is future Mrs Kaķ. pēc koncerta vēlreiz griezos pie VZ ar jautājumu: "Can we take her home with us?" VZ teica, ka drīkstu, bet nu. nu jā. noķēru ahujenno emociju, draivu un vispār aizgāju astrālā. nu tā, ka nopirku t-kreklu, kuru nekad nevilkšu, bet toties it's signed! (un pie 33 Nihilistic and Female radās sajūta, ka she's my spirit animal.)

bet tagad laikam lēnām jāsāk mosties un rosīties, jo nu, Annija brauks man pakaļ un vedīs kaut kur ar viņu ēst vafļas un spēlēt 7 Wonders.

October 11th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es arī gribu pastāstīt, ja kas.

karoč, nu. jā. vilcienu satiksme it kā ir vieglāka nekā tā mana mūžīgā lidošana visur. tomēr, nu.. kā jau VZ saka, tad rodas sajūta, ka dzīve notiek vilcienā.

Berlīnē biju pirmoreiz un ļoti tāda visāda, nu. no pilsētas sapratu to, ka, lai kaut kur nokļūtu, ir jāiet taisni. izkāp no vilciena, ej taisni uz viesnīcu, kur saurbj un salauž durvis. no viesnīcas pēc nomiršanas ej taisni cauri mežam uz koncertvietu. nu ok.

Sigur Ros, protams, ka bija episki. drusku nedeva man to, ko parasti gaidu no dažādiem māksliniekiem. bet esmu ļ priecīga, ka aizdevos. ļ, ļ priecīga. tiešām izcili. ko tur daudz pateikt, tas jau viss tāds vizuāls mega.

pēc tam trijatā gājām bārmeklējumos un gūglēšanās uz dažādiem telepurķiem, jo nu, VZ telepurķis visu laiku uzstāja, ka mums jādzer Prāgās. atradām to barčiku, kurā dod lētu als, dod VZ pīpēt un klausīties Purple Rain vairākas reizes vakara gaitā. ja sākumā publika bija smieklīga. tad uz beigām facepalm pozīcija bija mana defaultā. vēl safotkājām točas un uzzinājām, ka narkotikas nedrīkst lietot tikai dāmistabā. visādi vispār cibas starptautiskais festivāls turpinās ar pilnu jaudu par spīti tam, ka nav laika ne ēst, ne gulēt, jo diennaktī ir tikai tik stundu, cik nu ir.

also, apsēžamies uz mirkli šiten, es tur ielīdu darba čatus palasīt, VZ klabina cibā. un. nu. protams, ka Prāgas mūs sagaida atpakaļ ar konkrētu un īstu uzurbienu. joprojām gaidu motorzāģēšanu. bet nu jā, pirms urbšanas pārsteiguma galvā jau biju sarindojusi visādus jaukus teikumus par you had to be there prikoliem, bet nu tagad tas viss, protams, ir vējā, I'm not easily distracted.

ak jā. atnākot atpakaļ izkrāmēju somu un... aizgāju nomazgāt traukus. jo, izrādās, man ir atkarība no trauku mazgāšanas.

un vēl domāju ataudzēt savu dabīgo matu krāsu ar visiem sirmajiem.

ok, bet vispirms jātaisās uz current music konci. pēc tam gan jau pafestivālēs vēl, jo rīt darbadiena, rīt varēs celties vēlāk nekā šajās brīvdienās.

October 10th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Vakarvakarā bijām ar VZ barčikā un es tāda randomā: one day I will kill you just to see how you will react!
Priekškars, aplausi.

Šodien toties ir tā, ka es izdzīvoju tās miljons stundas vilcienā, izdzīvoju nekad netikšanu ārā no Berlīnes stacijas, mani gandrīz nobrauca taksis. Bet es te, ēstuvē nomiršu, jo nevaru apēst 3 karpeļu pancūkas.

October 9th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Kurš ēd rumu bez jumta?

October 8th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
es šitik daudz neesmu smējusies kādu brīdi. jo nu, dude, it's fucking hilarious. anyway.

bet vakar izrādījās, ka es esmu kaut kāda slavenība te. karoč, ejam ar VZ pa ielu, kaut kāds nahuj zoļiks, kaut kādas mājas, neviena cilvēka. VZ ierauga zaju, kura slauka zemi, un mums, protams, smieklīgi. un tad tā zaja paceļ galvu un skaļi iekliedzas manu vārdu. O_O moments. bet nu, izrādās, ka tā kaut kāda TrakZ bff un atpazinusi mani no fotkām un tā.

--
VZ pēta mana darba laptopa lādētāju: tas ir Nokia lādētājs?
kaķ: emm...
VZ: kāpēc tev ir Nokia lādētājs?
kaķ: tas ir mana laptopa lādētājs, bļaģ.
VZ: ā, ok. bet ja nu Nokia.
kaķ: te ir mana Nokia, kur ir mans lādētājs?
VZ: tu tikko Prāta Vētras dziesmu uzrakstīji.

--
vakar uzzinājām, cik meditatīvi skatīties kā bārmene maisa cukura sīrupu. pie tam, nu tāds norm busy. mol, prasa, ko tu dari, ejam dzert? a tu tāds, nē, es cukuru ūdenī maisu, I'm busy.
also, uzzinājām, ka viņiem beigusies tatru tēja. nācās braukt mājās un dzert stiprināto tur, jo nu, dude wtf, tā nedara.

--
vēl labprāt ieliktu to zaķīša bildīti, bet nu, atzīšos godīgi, noguru jau rakstot šito.

--
also, mēs te kaut kāds invalīdu klubiņš, ja. visiem kaut kas sāp. un man riktīgi smieklīgi. uz ko VZ paziņoja, ka not funny, ok it's funny to you, but in general it's not.

October 6th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
pirms laiciņa instragrams man ieteica piesekot Jakovam, padomāju un nolēmu, kāpēc ne. jo tiešām.
šorīt pamostos un Jakovs mani aicina feisbukā draugoties. sajutos kļova.

vēl šorīt pamodos agrāk nekā plānots un pēc laiciņa arī cēlos, jo Nick Cave - The Mercy Seat skan galvā un skaļi.

also, jāatceras nopirkt tēju Annijai.

Add to Memories Tell A Friend
tādā kā updeitā:

piedāvāju AA konkrētus datumus, viņš pazudis jau divas dienas. laikam saprata, ka ir jau bīstamā teritorijā. jo, ē, viens ir piedraudēt, ka brauks ciemos, bet tad attapās, ka trollējiens jau draud aiziet par tālu, un viņam nemaz negribas triekties visu ceļu šurp. ja grib parunāt ar kādu savu ražojumu, viņam ir četri citi, kuri dzīvo turpat viņa mājā.

also, šodien bija tik besīga diena, ka sarunā ar VZ par to, vai heiteriem ir klubiņš paziņoju, ka pat ja tas heiteru klubiņš ir, es viņu jau tagad ienīstu.

citās ziņās, lidojums pēc 16 stundām, not that I'm counting, I checked the BA app, they are counting for me.

October 4th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
starp citu, es uzzināju, ka mans dienas limits The Smiths albumiem ir 4.

October 3rd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
un tagad sāksim risināt īstu sociālo problēmu. kā ieskaidrot TrakZ, ka nevajag braukt man pretī uz lidostu? jo thanks, but no thanks.

kamēr AA problēma, šķiet, atrisināsies pati. kad izlēmu, ka apnika par to cepties, lai tak šis brauc un satiek mani, izrādās, ka mums totāli nesakrīt datumi. va nav burvīgi. tikai nesaprotu līdz galam, kāpēc Mājbiedram ir tāda pretreakcija uz AA?

October 1st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
bet. ja Mr Nick Cave ceturtdien nokonfjūzēja mani ar savu mega performance (kura bija so much more than my last post, bet man joprojām nav vārdu), kas radījusi totālu darkness un pielūgsmes viesuli kaut kādā tālākā dvēseles stūrītī. un nelielu konfjūžonu par to, ko tas sirmais garmatainais onkulis darīja ar vijoli, jo, lai kas tas bija, viņš to parasti darīja uzgriezis muguru publikai.

vispār, ar Neō lieliski pavadījām laiku. biju totālā paradīzē, kur mani lutināja. bijām gan ārā, gan iekšā, gan staigājām, gan sēdējām, gan arī pidžamballe bija.
aizgājām uz lielisko Test Match pabu un tur dārzā aizsēdējāmies līdz tumsai. un tad turpinājām ar fruit salad mājās. sestdien man bija pohiņa un pidžamballe uz sōfām. tas arī bija totāls bliss. visu dienu skatījāmies vecus Mock The Week. bija ļ interesanti skatīties kā viņi spriež par tā brīža aktualitātēm, par kurām mēs tagad jau zinam, kā tas izvērtās. vakarā aizrāpojām uz tuvāku pabu un pabakstījāmies pabā no viņu tapas menu, izvēloties grieķu ēdienus. un tad.. uzminējāt, more fruit salad! :) un šodien aizgājām uz Alley Cafe un pierijāmies tā, ka pēc tam pa Contemporary Art muzeju staigājām klusi vaidot. un kaut kā tad jau bija jāiet uz dīvaini sarežģīto braukšanu atpakaļ uz Lielmiestu. tas arī bija diez gan savdabīgi, sēdēt blakus džekam, kuram nebija bagāžas, bet bija milzu daudz banknotes ar vietējo valūtu, kurš bija izslēdzis savu iPhone 5, bet lādēja savu stulbofōnu un runāja pa to daudz.

milzīgs paldies Neō par aprūpēšanu un visu to. milzīgs paldies par sarunām, par brokastīm, kafiju, pastaigām, smiekliem un iepazīstināšanu ar That 70s Show serčiku, kuru laikam nāksies skatīties tālāk pašai. un vēl liels paldies par našķiem. protams, ka ejot uz vilcienu, zvērēju, ka nekad vairs neēdīšu, tomēr šo to jau apēdu un jūtos varen apmierināta ar to.

bet lielākais downer visā ir tas, ka AA ir man atsūtījis divus identiskus epastus ar pāris dienu starpību, izsakot nesaprotamu vēlmi mani apciemot. I don't want to sound rude, bet kas tā par jaunu trollēšanu?

Add to Memories Tell A Friend
Nu. Nu.

A es ceturtdien biju uz Nick Cave & The Bad Seeds koncertu Notts. Tagad te vilcienā beidzot ir laiks par to uzrakstīt. Jo nu visu laiku atliku, jo, es tā īsti nezinu, kas tur notika. I mean. Nu.

Let’s just start at the beginning. Karoč, bija atsūtīts epasts par tēmu, ka jāiet laicīgi, jo nav iesildītāju. Nu, es arī aizgāju laicīgi. Bet, protams, ka uz māksliniekiem anyway bija ilgi jāgaida. Bet toties biju diez gan tuvu skatuvei, bet ne rokas stiepiena attālumā. Nu jā.

Ok, es nemāku šito aprakstīt. It kā likās, ka ar laiku radīsies vārdi, ar kuriem to pastāstīt, bet nē. Nav.

He is the king and the king is good to us. Viņš bija tajā savā mafijozņika uzvalkā, ar zelta ķēdi un gredzenu. Un viņš ļāva pie skatuves esošajiem pavalstniekiem pieskarties viņa rokai. Bija arī pāris stage half dives. Bija arī iešana cauri pūlim, lai pagorītos pie sēdošajiem ļaužiem. Bija publikas aicināšana uz skatuves. Got to love the king, you know.

Also, viņš joprojām dejo tā kā es. I mean, ja man apkārt būtu bijusi vieta, es tieši tā būtu dejojusi. Vēl viņš vienreiz nejauši aizmeta pa gaisu savu mikrofonu. Un citam mikrofonam bija vads, kurš acīmredzami traucēja.

Setlisti gūglējiet paši, bet, ja nekad neesat bijuši uz Nick Cave & The Bad Seeds koncertu, tas setlist nepasaka pat ne pusi no tā, ko mākslinieki izpildījās.

Ā. Vēl pavēroju arī The Bad Seeds. Un tur točna redzams, ka viņi nav pirmoreiz uz skatuves kopā. Totāls respekts.

Klausos tagad viņus uz ausīm un ir tik fucking dīvaina sajūta. I mean, got to love the king, but I’m not great with authority. Es nezinu kā to pateikt.

Karoč, ejiet visi skatīties Nick Cave & The Bad Seeds, ja jums ir iespēja, bet nevainojiet mani pēc tam.
Powered by Sviesta Ciba