Trash panda

visi te aptrakuši

doesn't listen

“Give a man a fire and he's warm for a day, but set fire to him and he's warm for the rest of his life.”
- Terry Pratchett

View

Navigation

July 1st, 2020

Laivošanas pieredze

[info]mazaa_zive posting in [info]pajautaa
Add to Memories Tell A Friend
Sveiki, gribam tā čilīgi(padsmit km dienā)palaivot 2 dienas ar gumijlaivām skaistā upē, bet ļoti slinki uz bagātīgā piedāvājuma pētīšanu, varbūt ir kāds pašu baudīts maršruts, nakšņošanas vietas, mājiņas, kempings utt.

datora upgrade

[info]presiite posting in [info]pajautaa
Add to Memories Tell A Friend
Darbam (cad utml) lietoju pirms ~7 gadiem komplektētu galda datoru ar šādiem parametriem: Asus B85M-E plate ar 4. paaudzes i5-4670 CPU @3.4GHz / 16gb ram / iebūvētā videokarte / ssd diski. Vai ir jēga domāt par tāda komplekta uzlabošanu? Ja jā, ko vajadzētu uzlabot?
Datora ātrums priekš manis kopumā ir ok, dažreiz gribētos nedaudz ātrāku.

VPN?

Add to Memories Tell A Friend
Gribu izlikties par britu, lai varētu piekļūt visādam straumēšanas saturam. Es pareizi saprotu, man VPN vajag? Kādus iesakāt? Varu maksāt saprāta robežās (nu tur līdz 8 eu/mēn or so).

Add to Memories Tell A Friend
Notice happiness.

Add to Memories Tell A Friend
šorīt noķēru gaisā rudens smaržu :(

Add to Memories Tell A Friend
nu ko es teicu
laiks ieviest tirgū manis dizainēto šortu modeli (eskīzs jau ir gatavs) ar pokrasa lampasa japāņu hieroglifa printu un vienu izkārušos olu
ANTIHAIP!

: neapmaksāta reklāma

Add to Memories Tell A Friend
also,tikko saņēmu epastā ziņu, ka macibaspieaugusajiem.lv ir uzsākuši attālinātās apmācības, un augustā varot pieteikties visi strādājošie un pašnodarbinātie no 25 gadu vecuma un uz augšu, veicot 10% līdzmaksājumu. reiz es tur uzsāku šūšanas kursus, bet tad mans vēders izauga tik liels, ka es nevarēju aizsniegt šujmašīnu, kur nu vēl pie tās pieliekties, un mācības nācās pamest nepabeigtas. jāiet runāt ar vadītāju, kas tur ar to palika. anyways, tagad visas apmācības ir elektroniski attālināti, un pilnīgi nezinu, pirksti ta niez, kaut ko paņemt vai neko neņemt, kaut ko jaunu paņemt vai kaut ko no vecajiem papildināt, žēl, ka šūšanas kursu attālinātās versijas nav.

Add to Memories Tell A Friend
pēdējā laikā man seko raksti par mūžīgajiem bērniem, un tas ir tāds "negribu lasīt, bet nevaru nelasīt". tagad bēdu stāsti par bērniem vispār visu satirina iekšienē. un vakar mūsējam atklājās ērce. trindjec. čau, [info]glam_our , kā jums? 

Add to Memories Tell A Friend
Ja kādam ir zināms labs frizieris Rīgā, kas labi prot blondus matus ar tonēšanu, lūgtums padalīties.

Nē, es par blondīni netaisos kļūt, mopēds nav mans :)

Add to Memories Tell A Friend
"what other people think of you is none of your business"

June 30th, 2020

android stream app

[info]zivs posting in [info]pajautaa
Add to Memories Tell A Friend
Kāds apps derētu, lai fočējot vai filmējot, tas vienlaicīgi sūtītos prom uz citu nesēju (epastu, cloud, hoč telefona adresātu), lai fiksēto nevar izdzēst, iegūstot manu ierīci? Android
(saprotu, ka var fb vai whatsapp atvērt kontaktu un sākt ierakstīt, bet būtu labi kāda panikas poga uz ekrāna, ja jāiesaistās nejēdzībās, un vislabāk netraucējot nevienu no kontaktiem)

Add to Memories Tell A Friend
Magnētiskās rezonanses trubā biju pabijis arī agrāk, taču šī bija pirmā reize kad (uz beigām) piemetās panika. Vai tur pie vainas bija medicīniskā maska vai pārāk ilgi to manu mugurkaulu zīmēja bet apmēram minūti pirms beigām sirds sāka auļot un elpu vairs nebija iespējams nomierināt, spiedu panikas taurīti un ar zoda apļveida kustībām centos nomaukt masku no deguna lai brīvāk ieelpotu. Nomierinošā saruna ar dakteri nepalīdzēja un līdzko viņa aizgāja atpakaļ uz aparātiem (pēc tam kad bija man uzlikusi masku atpakaļ) metos to atkal nomūķīt lejup, lai izturētu līdz beigām. Brrr, nākamreiz laikām čeklistā būs jāatzīmē klaustrofobija, cerībā tikt pie kaut kā nomierinoša.

let the grass grow on your old [neural] pathways

Add to Memories Tell A Friend
negribu vaimanāt, jo zinu, ka brālim tā ir prieka vēsts, bet viņš ar ģimeni pārceļas uz maskavu uz dažiem gadiem. fokin' maskavu, bweh. nespēju noticēt, ka covid dēļ nepārcēla datumus tālāk vai neatcēla vispār, tik besīgi. un besīgi, ka neviens nesaprot, par ko es uztraucos, tip neirōtiķe vulgaris. bet viss labi, ja terapija man jelko ir iemācījusi, tad tā ir palaišana vaļā un pohuj-mantras. sarunājām, ka tad, kad beidzot varēs ceļot un pandēmija būs beigusies [if ever], tad mums būs tikpat forši z-svētki kā toreiz romā :) iekodu mēlē, lai nepalaistu gaisā šaubas par tiem tuvākajiem z-svētkiem, jo es redzu, kas notiek jūkejā un diemžēl zinu, ka nekāda ceļošana tuvākajā laikā notikt nevar. un mātes draudziņš vienubrīd bijis kā aptracis ar ideju par pārcelšanos uz spāniju, kas būtu vēl viena nospriegota stīga pakausī, par ko nervozēt; vēl vienas uzraktas un nepārstādāmas saknes. bet es pati pat iedrošināju, jo viss negriežas ap mani un pārmaiņas ir labas.

mēs gan ar draudziņu esam priecīgi iebarikādējušies un ļaujam kurjeriem mums visu pievest pie sliekšņa. izgājienā uz veikalu izgāšnedēļ biju vienīgā ar masku uz sejas, cilvēki nepamatoti atslābuši un 4.jūlijā vēršot vaļā krogus, kas atmaksāsies ar jauno vilni rudenī. pirmoreiz mūžā novaja volna izklausās vēlamāka nekā tas zarazas cunami, kas rudenī droška nonesīs nhs uz neatgriešanos. krājam naudu, cik spēciņa, jo nava zināms, cik noturīgs būs mūsu uzņēmums pret šādiem pārmaiņu vējiem - pagaidām turās, tpu tpu tpu, manos ekseļa tābeļos baigo izmaiņu itkā nav. uzņēmums bija palaidis riņķī aptauju, kurā šokējoši 40-48% kolēģu nevarot sagaidīt, kad varēs atkal ļerkstēt pa kaktiem un strēbt neverending tējiņas biroja bezgaisā, bļā. priekšniece gan teica, ka mūsu nodaļa pat pie birojlaišanas būs velkomēta strādāt no mājām, cik uziet, jo produktivitāte mums neklibojot. tas priecē, ņemot vērā, ka sev apzvērējos un arī sirsnīgi praktizēju darīt tikai absolūto minimumu un nesēdēt pie kompja bezjēgā. aizņemtās dienās tās ir 4 stundas max - tas par visu to neproduktīvi nodirnēto un principā podā nolaisto laiku, kas pavadīts birojā iepriekš :)

vakar bija pēdējā sesija ar terapeiti. no sākuma domāju, ka par pēdējo sesiju viņa joko, jo es vārījos par bessel van der kolk, bet es viņai piekritu - minu pedāļus pati un var laist vaļā :) pieteica, lai nākot atpakaļ pēc 10-12 nedēļām, ja nu gadienā "fkaties, mamm, bev vobiem" gadās. bet es daru mierīgu jōgu un mūziku, zīmēju un plānoju iekārtot dārziņu, kur palocīt muguru, ravējot nezāles dobē un galvā. jūtos kilometru izaugusi un viss liekas skaidrāks, un, galnais, aug iekšējie resursi, kuru man vienubrīd bija šausmīgi maz. kaut vai fakts, ka miegs ir atkal draugs, jau vien ir norasojuša šampanieša vērts. here's to new neuropathways, cheers! alsō, no sirds iesaku veg jerky, tas ir labākais, kas pēdējā laikā ar manu muti noticis :)

Add to Memories Tell A Friend
ziniet, aizbraukt uz Čimelici nav nemaz tik viegli pat ar vlak. divarpusstundas un vairāki kavējieni vlakiem un aaa. (vispār, pirms fashionable virus situācijas, ČD vlaki gandrīz nekad nekavēja. tagad es neatceros pēdējo reizi, kad biju vlakā, kurš nevienā brīdī nebija delayed. viens te nesen iedzina savu delay, bet vienalga pa vidu bija delay.)

bet nu, izkāpām no vlak Čimelicē un dosies iet iet uz Písek. kaut kā tur jānokļūst.

starp citu vēl, tāds nice to have iešanā iet ir tracking app. īpaši, ja tāds kā Endo, kur zaja ik pa kilometram pasaka, cik ātri nogāji šo km. ir jestri zajai attaisnoties, kāpēc šoreiz ilgāk nekā parasti. padomiņš, kas tam nāk klāt ir - pie iešanas iet, nekādā gadījumā nesekojiet līdzi, cik km vēl palikuši, tas grauj morāli un līdz ar to visu pārējo.

ir karsti, spoža saule, tas viss. sākumā sanāk bik pa miestiem, kurā vienā aizgājām nepareizi par tālu, jo nebijām sapratuši, ka jāiet tur, kur sanāk pa mājas pagalmu iet. bet nu, katrā gājienā it kā vienreiz jāiet pa svešu pagalmu. so we thought. bet tad jau mežs un mežā ir labi. vienīgais.. ir karsti, so. mežā ir ēna un tas ir labi, bet ārpus meža (ne-pilsētā) ir saule, bet toties atsvaidzinošs vējš. VZ tur mocījās nevarot saprast, kā ir labāk :D takas ir traktoru izbradātas un dahuja koku ir nozāģēti vispār. tur tajos mežos bijusi konkrēta traktoru ballīte laikam.

pa brīžiem ir arī dubļi. vienā peļķē nejauši iekāpu tā, ka atkal nošmulēju visu kāju. es vispār iešanā iet esmu šmucīgāka nekā VZ.
bet tad sanāk līst krūmos. pa šauru, ne sevišķi iestaigātu taku, kur zem zāles ir dubļi un peļķes.
kaķ: es gribētu redzēt tomēr, kur te droši likt kāju.
VZ: nu, jāpieņem, ka nekur nav droši!
kaķ: nu, ja nekur nav droši, tad rodas ahtungs, jo kaut kur tā kāja tomēr jāliek eventually.

brienam tur pa nātrēm un slapju zāli, peļķēm, nesaprotamiem augiem. kukaiņi ir episkos daudzumos. nobrienamies līdz upei, lai secinātu, ka... aizgājām par tālu nepareizi. visi nopūšas, kāpj atpakaļ augšā un naivi cer, ka nebūs jāiet pa trakākajiem dubļiem atpakaļ. skatoties telepurķī domīgi secinam, ka ir jālien vēl biezākos krūmos. cauri tur izlienot, atklājas strautiņš un tam pāri... es teicu, ka huiņa, ne tilts un tik tuvu Tāborai, kā varēja neiemācīties no viņiem tiltus? VZ piezīmēja, ka tas nav tilts, tā ir truba. bet nu neko, tas izdarīts. jāiet tālāk.

USA karogs

[info]qgmr101 posting in [info]pajautaa
Add to Memories Tell A Friend
kur var nopirkt USA karogu Rīgā vai pierīgā?

Add to Memories Tell A Friend
Karstajam laikam bija tikai precīzi viens bonuss - ēst negribējās. Šodien ēstgriba atgriezusies trīskārtīga. Halp :D

Add to Memories Tell A Friend
turpinu dzīvot, strādājot no mājām, un esmu patiesi priecīga, ka man ir šāda iespēja.
ja godīgi, labprāt tā arī turpinātu.
ir tikai viens mīnuss. jāsarunā ar sevi iziet pastaigās.
parasti cenšos uz kādu 1/2 h or so izlīst pusdienlaikā, pirms brokastpusdienām.
bet tas ne vienmēr sanāk.. biežāk nesanāk, un tad jau pēcpusdiena un lēmums izkāpt ārā vakarā.
šodien arī nopūdelēju. kamēr grasījos, uznāca aptumsums un lietus.

Add to Memories Tell A Friend
tā nāk miegs visu laiku

Add to Memories Tell A Friend
jau otro stundu sēžu pie atvērta loga, un vēl nav ticības, ka nekļūs atkal karsti, ja aizvēršu ciet.

Add to Memories Tell A Friend
tomēr tās ikdienas peldes divu stundu garumā kopš saulgriežiem bija ļoti iepatikušās,
es vairs negribu svaigu gaisu, gribu sutoņu un ezerus

Add to Memories Tell A Friend
nē, nu kruta dziesma, čo
Powered by Sviesta Ciba