Wolf, don't make a helpless move
Recent Entries 
30.-Aug-2018 08:33 pm - Par vecām "pases bildēm"
Ieejot e-CSDD, nerodas šaubu, ka vajadzētu noskūties, aiziet pie friziera, un tad iet pakaļ jaunām tiesībām. Gāju skatīties, vai man vēl ir derīga medicīniskā izziņa, un uz mani raudzījās par mani daudz jaunāka, bet arī sveša persona no citas pasaules. CSDB, kretīni, protams, pie tava profila ir pielikuši bildi, kur tu vēl trīcošām rokām un sarkaniem vaigiem esi fotografējies pēc eksāmena nokārtošanas.
16.-Aug-2018 11:41 pm - NIN: broken/fixed
Es zināju par Broken, bet biju palaidis garām Fixed eksistenci. Tiešām smieklīgi. Nav baigi klausāmi, toties nenormāli konceptuāli.
15.-Aug-2018 09:47 am - Wish
"I'm the one without a soul, I'm the one with this big fucking hole"

https://youtu.be/kuoFiIFkdAA
13.-Aug-2018 01:00 pm - Let the band play
"Why'd she listen what the man say, and let the band play."

https://youtu.be/cjX8CM51r-A
12.-Aug-2018 09:22 pm
Es zinu, ka tas neko nenozīmē, bet tomēr man patīk tas, cik radoši Rimi pārdevēji reaģē uz dokumentu pārbaudi. Pīkstināju savu alu, klausoties divu pārdevēju sarunā, ka ir muļķīgi trīsdesmitgadniekam sašust, ka viņam prasa dokumentus, tāpēc viss savā dienas apātijā un nīgrumā jau uzreiz izvilku id karti. "Paldies. Ak vai!" Aha, un kurš te tiko teica, ka tas ir normāli prasīt dokumentus, jo nekad neko nevar zināt? Kaut gan cerību tas, protams, vairo, ka viss vēl ir priekšā.
6.-Aug-2018 01:06 pm
Šinī vīkendā uzzināju, ka mans mīļais Dienas Bizness ir pārdots, un tieši tāpēc tā saturs ir pārtapis no absurdi smieklīga par klaji debīlu. Tad nu beidzot es atrakstījos no dienišķā e-pasta no db.lv. You will be missed.

Starp citu, atrakstīšanās links veda uz diena.lv, kas liek domāt, ka tomēr visa tā mediju paka ir vai nu pārdota kopā, vai arī visas īpašuma tiesību kustības ir bijušas iekšējas. Katrā ziņā man meiko totālu sensu apgalvojumi, ka Šlesers ir saziepējies atpakaļ, un tāpēc pastarpināti sācis bļaut ruporā. Kā var nojaust, uzturēšanās atļauju naudas plūsma ir apsīkusi, jābruģē gultne nerezidentu noguldījumiem, kurus te arī sākuši apbižot.
5.-Aug-2018 03:18 am
Ogas lasīs, kad tu būsi stīvs? Paldies par šo. Tas ir tā jau lieliskās ballītes kronis. Also legalizējiet zaļo, algols reāli ir pārvērtēts un sprūst rīklē, sociālā līme, bļe. Es vairs negribu līmēties, es gribu saturu, un es zinu ka nebūs.
2.-Aug-2018 08:47 am - Everyday romance
Sen nebiju tik agri cēlies un gājis ārā no mājas, bet šorīt bija jāiet uz Kaņepi pakaļ mašīnai, un sanāca iet garām Mārtiņa beķerejai. Cik skaists skats bija kādi seši vīrieši, kas kā tādi zvirbuļi gaidīja beķerejas atvēršanu. Vistuvāk durvīm bija policists ar dienesta ieroci, bet pieņemu, ka tā bija tikai sagadīšanās.
19.-Jul-2018 05:06 pm - Send me an angel right now
Šodien iegāju Maksimā izņemt naudu, jo bērnu pasaulē vairs nav bankomāta, un izdzirdēju pazīstamu, bet ne tik populāru dziesmu. Katrā ziņā es tomēr nenoticēju, ka Maksimā varētu skanēt Highly Suspect, bet varētu būt, ka tieši šī kaverversija arī skanēja.

Toties bija iemesls noklausīties gan oriģinālu, gan visas elektroniskās un roķīgās kaverversijas. Nenoliedzami jauka dziesma, bet es tā arī nesapratu, kā tieši oriģinālā versija ir spējusi atstāt tādu nospiedumu vēsturē. Protams, visi kaverētēji ir nosacīti nezināmi, lielākā daļa ir pieķērušies tieši oriģināla bītam, bet vairāk kā desmit kaverversijas, tur kaut kam ir jābūt.

https://youtu.be/0L2WektK2ig
18.-Jul-2018 04:03 pm - Par boksu
Tā kā vieni boksa cimdiņi ir noplēsti, jāmeklē jauni, un te sākas pirmās pasaules problēmas. Gribētos jau mazliet, lai ir arī drusmu smuki, bet pietiktu jau ar to, ka tie izvilktu kādu gadiņu, un tas tev nav Sportlandā ieiet un paņemt Nike. Jūtu, ka šis lēmums atkal nāks smagi.

Citās ziņās, Brieža ukraiņu pāri darītājs sestdien kausies ar... krievu... "krievu", ko es galīgi biju palaidis garām. Positivusam vajadzētu pārtraukt visus koncertus uz to laiku.

Vēl citās ziņās, es te tā padomāju par to "pa mozgu", tik ilgi, ka tas sen vairs nav aktuāli, un izdomāju, ka lai jau cilvēki dara ko grib. Kam patīk šņabi dzert, kam smadzeņu satricinājumus pelnīt, kam sevi caurdurt, katram savi pašdestrukcijas veidi. Pats gan es nekad kaut kāmā tādā nepiedalītos, pietiek jau ar visām iespējām uz ielas sev potenciālas traumas sameklēt.
This page was loaded Sep 19. 2018, 4:37 am GMT.