Wolf, don't make a helpless move
Recent Entries 
10.-Dec-2018 10:29 pm
Ziemai vajag citu riteni. Ar šo mēs esam pārāk labās attiecībās.
28.-Nov-2018 12:57 pm
Man tomēr šķiet, ka tā ziema ir iestājusies mazliet par ātru. Bet labi, es pagaidām spītīgi turpinu nevilkt mēteli un braukt ar riteni. Kas attiecas tieši uz riteni, tad vakar no rīta likās diezgan traki braukt pa tādiem ceļiem, bet jau vakarā man traucēja vienīgi sejā lidojošais sniegs. Būs mazliet jāpārplāno maršruts, bet pašreizējais sniega daudzums un mazie mīnusi šķiet tīri piemēroti tam, lai neko daudz nemainītu transporta jautājumā. Jo auto pilsētā šīs neērtības neatsver.

Cita starpā mazajā Stokpotā šodien bija kapāts rīperis. Vai birds eye. Anyway, ļoti jauks kopromiss, lai izdabātu tiem, kas ģībst jau no četrinieka, un lasa okru ārā no gambo, jo domā, ka tas ir kaut kas nenormāli ass.
23.-Nov-2018 09:57 am - Everyday sexism
Nezinu, vai tas ir "everyday sexism" vai "feminism", bet es tikko ekšelī e-pastu nobeidzu ar: "but she can have her own opinion".

Bet ļoti bieži korporatīvajā vidē cilvēki izvēlas neizteikt viedokli, un diezgan droši tam ir maz sakara ar dzimumu. Ir vienkārši tādi cilvēki, kas 17.00 skatās pulkstenī un sāk pārvilkt apavus.
17.-Nov-2018 05:26 pm
Lauki. Kurās plīts, pa radio skan luga, ir kluss, tumšs un vēss. Izslēdzu radio, jo likās pārāk nomācoši, tagad galvā atbalsojas tikšķošais pulkstens. Kaķi ir šķūnītī, mājas kaķis guļ tumsā un nekustoties, suņi arī ir ārā un klusi. Es, protams, zinu, ka pēc dažām stundām es šeit vairs nebūšu viens, bet iedomājoties kā ir pavadīt šādi ilgāku laiku šādā mājā starp visām sastingušajām mantām, kas tevi vēro, pārņem neliels Solaris.
16.-Nov-2018 11:22 pm - Suspiria 1977
Noskatījos "Suspiria" veco versiju. Pēc tās beigām uzliku "Rock of Ages" jau trīsdesmito reizi, tikmēr pierakstīšu dažas domas par šo visu.
16.-Nov-2018 02:10 pm - Par sentimentālām atmiņām un eksistencionālām šausmām
Vakar filmas sākumā bija tādas epizodes: onkulītis brauca uz savu vasarnīcu, kur gremdējās atmiņās par mirkļiem, ko pavadījis kopā ar sievu, kuras šobrīd, protams, vairs nebija, un nākamajā epizodē kopmītnēs sieviete stīdējās pa telefonu, un jautāja cilvēkam klausules otrā galā, vai viņš kādreiz varētu pret viņu izturēties jauki. Ļoti iespēra pa eksistenciālo šausmu vārīgajām vietām, un gribēju kaut ko uzrakstīt par šo tēmu, jo ļoti sasaucās ar pēdējo dienu histēriju ko es pats sev esmu sarīkojis. Un tad notika pārējā filma, tāpēc neko neuzrakstīju. Bet gribēju paspriedelēt kaut ko par tēmu, kas ir briesmīgāk, ciest par to, ko tu esi zaudējis, vai to, ko tu neesi nemaz piedzīvojis.

Ir vēl viena filma, kur opītis gremdējās atmiņās par savu sievu, un tā bija animācijas filma. Tur, ja es pareizi atceros, opītis pārdzīvoja, ka tā arī dzīves garumā nebija devies ceļojumā kopā ar sievu, kaut kā nepaspēja, un tad viņš iekāra savu māju balonos, un aizlidoja pieredzēt dzīvi. Bet šī un citas šāda veida filmas mums ir iemācījušas, ka atmiņas par reiz piedzīvoto mīlestību ir spēks. Un drošvien tā arī ir, ja vien tu esi drošs, ka mīlestība tiešām bija, jo savukārt šaubas tevi padara vāju, un Suspiria diezgan episki atriebās mīlīgajam opītim par viņa vājumu. Tu nevari zināt, kā būtu, ja būtu, tu nevari vienmēr fiziski būt visam klāt, un pat tad, kad tu esi blakus kādam, tu nevari iekāpt viņa prātā, domās, dvēselē, tev ir tikai tava interpretācija. Un tad tu vari vēlreiz uzdot jautājumu, vai mūsu atmiņas ir mūsu spēks vai vājums, un vai vispār ir jēga uzdot sev jautājumu, kas ir vai nav īsts, vai labāk ir vienkārši ticēt savai interpretācijai?

"Love and manipulation, they share houses very often. They are frequent bedfellows." Šis bija ļoti jocīgs teikums no kāda, kurš kā šķiet ļoti mīlēja savu sievu un tikai viņu.
15.-Nov-2018 11:15 pm - Suspiria
Atnācu pēc Suspiria pirmizrādes uz Aleponiju iedzert alu, lai nedaudz noskalotu redzēto. Man arī pirms tam bija plāns noskatītos arī veco versiju, bet tagad to vajadzētu izdarīt pēc iespējas ātrāk, pirms sākt lasīt kaut kādas recenzijas. Visām metaforām bez TV pults nav iespējams izsekot pirmajā skatīšanās reizē, kā arī ir grūti izsekot, kurā brīdī mēs no pirmatnējiem instinktiem pārlecam līdz sociālām sadursmēm, bet iespējams es tur sāku saskatīt pārāk daudz līmeņus. Pirms filmas Timoņins stāstīja, ka vecā un jaunā versija diezgan atškiroties, un ja man būtu jāliek nauda uz kaut ko, tad es minētu, ka vecajā versijā uz ekrāna neparādās Lufthansa 181 reiss. (Ok, paskatījos datumus wikipēdijā, man pat nav jāredz filmas vecā versija. Filma iznāca februārī, lidmašīnu ieņēma oktobrī. Žēl, ka nebija ar ko saderēt. Bet ja jūs šo joku kaut kur izspēlēsiet, es gribu procentu no summas.) Un arī RAF (Red Army Faction) visdrīzāk bija tā laika avīžu virsraksti, kad iznāca filma, līdzīgi kā tagad Parīzes šaušanas. Nu jā, un vīrieši ir cūkas, bet arī sievietes ir cūkas, un vispār dzīve ir ciešanas, īpaši tāpēc ka... vienvārdsakot mums visiem bērnībā darīja pāri, un visi radītāji visos līmeņos mums dara pāri.

Bet jā, man dažu konkrētu cilvēku recenzijās patīk tie brīži, kad tiek citētas sarunas, kas dzirdētas ejot ārā no filmas. Manis dzīrdētās sarunas bija par to, ka uz beigām filma galīgi pārstāja meikot sensu, bet suspension tika bildots labi. Es reizēm nesaprotu, vai Sergeji šādas filmas pārdod kā šausmenes ar cinisku aprēķinu, vai sirsnīgu sajūsmu par šo filmu dīvainību. Es atceros, ka man arī kādreiz patika skatīties "jocīgas" filmas, principā joprojām patīk.
14.-Nov-2018 10:41 pm - Par pasaules pretīgāko jautājumu
Man ļoti patīk mana pašreizējā trenera iejūtība, viņš vispār ir saulesstariņš, kurš ir sajūsmā par savu meitu, māca džekiem žonglēt ar tenisa bumbiņām n'stuff, bet tas jautājums: "Tev viss labi?" Nē nu, es nāku uz treniņiem trīs reizes nedēļā, vakar atkal dzēru, ne daudz, bet tomēr dienu pirms treniņa, esmu gulējis četras stundas, un tomēr atvilkos uz sparingiem, kā tev liekas, vai man viss ir labi? Un es atbildu: "Jā, viss labi." Pieņemu, ka jautājums ir par treniņu, vai šodien viss ir bijis bez starpgadījumiem un traumām, un, protams, tādā ziņā viss ir labi.

UPD. Un, protams, viņš šēro tādus citātus kā: "There are people who try to make you happy, and there are some people who can make you happy without trying."
12.-Nov-2018 10:34 pm - Ok, I'm sick
Pirmo reizi preorderēju vinilu, kas iznāks februārī, un būs grupas debijas albums. Tā ir diezan nopietna pārliecība, ka tas būs kaut kas labs. Iespējams es pat būšu par vecu šādai mūzikai, kad grupa kļūs patiešām ievērojama, no otras puses kāds vienmēr var nomirt, un viss būs slikti.
12.-Nov-2018 10:17 pm - Self Esteem
https://youtu.be/Abrn8aVQ76Q

That's okay ’cause I've got no self-esteem.
This page was loaded Dec 14. 2018, 1:04 am GMT.