Wolf, don't make a helpless move
Recent Entries 
22.-Jun-2018 05:33 pm - Internetu gaidot (un treniņu kavējot)
Nekas nepasaka "nu, bļeģ, nu" labāk kā DPD kurjeru pakalpojumi.
22.-Jun-2018 01:15 pm - Florence: Big God
https://youtu.be/_kIrRooQwuk
22.-Jun-2018 12:01 pm - Par cilvēkiem Latvijai netipiskos tērpos
"Valsts valodas centrs regulāri saņem informāciju no iedzīvotājiem par kebabu darbinieku valsts valodas lietojuma problēmām"

http://www.db.lv/zinas/vvc-regulari-sanem-sudzibas-par-valsts-valodas-lietojumu-kebabu-estuves-476469


Kaut kas stap "no shit, Serlock" un jautājumu, kas ir šie iedzīvotāji? Es, protams, saprotu, ka viens likums visiem, un ja tante, kas tirgo belašus, cilvēkus apkalpotu tikai krievu valodā, viņa būtu stulbā okupante. Lai gan pieļauju domu, ka tādas tantes ir dučiem vairāk kā kebabnīcu. Bet nopietni, pašam Valsts valodas centram nešķiet, ka viņi no malas izskatās pēc karikatūras? Pat pieņemot, ka mūsu valodiņa kaut kā ir jākopj arī ar administratīviem rīkiem, varbūt tomēr ir jānošķir, vai tevi valsts valodā neapkalpo lielveikalā, vai ūķī, kur rosās cilvēki Latvijai netipiskos tērpos. Es iztēlojos kādu kognitīvo disonanci piedzīvo tie, kuriem riebjas visi šitie melnie imigranti, bet tiesības uz dienišķo kebabu ir kārdinājums iekļaut preambulā.
18.-Jun-2018 10:21 am
Kamēr citi sajūsminājās par Zobens un Lemess festivālu Bauskā, un mans Feisbuks indīd ir reāli piespamots ar festivāla bildēm apmēram tāpat kā ar Praidu nedēļu agrāk, bija uznācis nīgrums par to, kā es esmu nonācis līdz tam, ka es vairs nedaru lietas, ko man patika darīt agrāk. Melonholiskā noskaņojumā skatījos Netflix, aizgāju apgrieztg matus un nopirku sev jaunas kedas beidzot. Un tad visu svētdienu, kas gan emocionāli un praktiski sākās jau sestdienas vakarā, piedalījos mākslas tapšanā. Un tā ir aizraujoša lieta ko darīt. Šodien jau esmu imūns pret sajūsmas pilniem aprakstiem par to, cik festivāls šogad ir bijis lielisks, jo lielajā bildē visi festivāli pa lielam ir vienādi.

Bet par mākslu. Mana pieredze, protams, ir kā Disnejlendas apmeklējums, ja salīdzina to ar tiem, uz kuru pleciem gulstas īsta atbildība par to, lai taptu kino. Vienā brīdī es pļāvu zāli un palīdzēju izvilkt ārā mašīnu no bedres, citā jau tēloju muļķi ar piepūšamu haizivi. Un pusdienu pārtraukumā es klausījos stāstus par citām filmēšanas pieredzēm, un man mazliet skauda. Mazliet mazāk tajos brīžos, kad saruna sākas par maizes darbiem, kur sirds un dvēsele ir jāatstāj mājās. Katrā ziņā, ja atmet naudas aspektu, doma par strādāšanu no saullēkta līdz saulrietam mani fascinē, kaut kādā emocionālā līmenī atgādināja brīvprātīgo darbus Āzijā. Protams, kaut kādā brīdī parādās arī nogurums un no tā izrietoša paviršība, bet es pieņemu tas ir arī profesionalitātes jautājums. Ja uz mani gultos atbildība par notiekošiem procesiem, es visdrīzāk zinātu, kur atrodas katrs striķītis, kurā kārbiņā man ir plastmasas ērces, un kā es plānoju nodrošināt telts sabrukšanu piecas reizes. Un tad vēl visa tā improvizācijas iespējamība kad kaut kas tomēr nenotiek pēc plāna, vai tev rodas sajūta, ka ar šo monotono darbību kaut kas nav īsti kārtībā.

Lūk, par celšanos katru dienu pirms saullēkta es gan varētu vairs nebūt tik bravurīgs. Šorīt galva plīsa uz pusēm gan piecos, gan deviņos no rīta. Var jau gadīties, ka tam nav sakars ar miegu, bet ar faktu, ka man ir nosvilušas visas vietas, kas nav bijušas apsegtas ar drēbēm, ieskaitot seju.
16.-Jun-2018 07:33 pm - Kad Kobeins vēl bija dzīvs, un mūziku pirka diskos (vai zaga internetā)
Ak, atcerējos tos laikus, kad mp3 failiem klāt bija pievienota diska vāciņa aizmugure, iekšiņa un pats disks. Jo tas bija tik svarīgi.
12.-Jun-2018 07:11 am - Par agriem rītiem
Sen neesmu modies ar mūziku. Patiesībā tas ir labākais un vieglākais veids kā mosties. Then again, sen neesmu modies un cēlies sešos. Vislabāk, protams, ir, ja nekur nav jābrauc, bet ja ir jābrauc, tad seši ir ļoti labs laiks braukt pa pilsētu.
8.-Jun-2018 10:44 pm - Par algoritmiem, kas visu zina
Ja man Feisbuks piedāvā "Online Counseling" reklāmas, vai man būtu jāsāk satraukties?
8.-Jun-2018 07:13 pm
Klau, a kāpēc Sarkandaugavā ir tik daudz gaļas veikalu? Nu, ja ieskaita bijušo veikalu izkārtnes, tad absurdi daudz priekš 200 metru maršruta. Un vēl bez savdabīgā Kebburg, tur ir arī Paķītis. Kur Rīgā nav Paķītis? Kur skatās Dombrava un Tēvijas Sargi? Nez, Valmierā arī nav Paķītis?

Bet par tām izkārtnēm, man ļoti patika "Alus Krogs" kioskā, diemžēl slēgts, un "sadzīves ķīmija no Eiropas". Nav jau tā Sarkandaugava un Mežaparks tik ļoti uz austrumiem.
4.-Jun-2018 09:17 pm - And all I taught her was everything
https://youtu.be/xu85_WHGd0w
2.-Jun-2018 02:06 pm
Noskatījos TED par "transparent" (joks par to, ka transpersonas arī mēdz kļūt par vecākiem), un domāju par dekonstrukcijas apmēriem un to, kāpēc daudziem tik ļoti tas izraisa šausmas? Jo tīri racionāli, ja kaut ko ir iespējams izdarīt, kāpēc lai to nedarītu? Ir jau, protams, kopienas, kas principiāli turpina braukt ar pajūgu, kad visapkārt ir šosejas un auto.

Anyway, tagad fonā skan Nine Inch Nails, un cik ļoti tajos "hey, pig" ir kaut kāds deviņdesmito vaibs, kas, iepējams, vairs nav un nebūs. Varbūt kļūdos. Un ļoti daudzi no šiem Reznoriem n' shit ir liberal as fuck, bet kaut kur dziļi vēl joprojām ir hardwired kaut kādos novecojušos priekšstatos, un vienīgi reflektējot, diskutējot un argumentējot ir nonākuši līdz pārliecībām, kas nekad nav bijušas dotas tāpat. Es pieņemu, ka tagad ir mazliet citādāt, tagad tā ir vairāk cīņa ar citādi domājošiem, mazāk cīņa pašam ar sevi.

Es atceros vienu sarunu, kas aizgāja augstos toņos. Es toreiz izteicu viedokli, ka īsti nesaprotu vajadzību iet praidā. Kopš tās reizes tik daudz par to ir runāts, ka man vairs nav ne mazāko šaubu, ka tas viss kaut ko ir mainījis, tik ievērojami mainījis, ka tagad "viss šis politkorektums ir aizgājis par tālu". Un tomēr iekšā joprojām ir daļa no tā pusaudža no deviņdesmitajiem, kas joprjām nav pārliecināts, kāpēc viņam šis viss būtu vajadzīgs. Pārējie lai iet, tas viss ir labi un pareizi, par to šaubu nav.
This page was loaded Jun 22. 2018, 11:58 pm GMT.