Wolf, don't make a helpless move
Recent Entries 
16.-Mar-2018 08:31 am
Ofisos joprojām ir saglabājusies tradīcija pasūtīt avīzes, un man ir izveidojusies tradīcijas pārskriet pāri galvenajām tēmām, kamēr krūzē līst kafija. Jāsaka, Dienas Bizness, bet nu jau komplektā ar Dienu, man patīk arvien vairāk. To ka latvieši pēc amerikāņu pavēles ir nogremdējuši godīgu banku biznesu, to joprojām turpina borēt kā skolniekiem rēzrēķinu, bet lai "tauta" točno saprastu, dara to arī karikatūru veidā. Nu un kaut kas ar tiem dziesmu svētkiem nav labi jau kādu laiku.

Bet šodien sarkanās avīzes pirmo lapu rotā onkulis, kas stāsta, ka viņam ir bail no progresivitātes, jeb konkrēti no tā, ka celšot kapitāla pieauguma nodokļus. Nekādu žīdmasonu sazvērestību, čukstu kuluāros vai kā tāda, vienkārši primajā lapā cilvēks sūdzas, kā godīgus no gaisa naudas taisītājus apliks ar lielākiem nodokļiem. Jo mēs taču visi zinām, ka gadījumā ja valstij vajag naudu, ir jāceļ iedzīvotāju ienākuma nodokļi, akcīze un jāklapē ciet treknie mikrouzņēmumi. Mans politiskais nihilisms ir gājis tik tālu, ka es nezinu, ka mums ir finanšu ministrs, bet tagad ir nojausma, taču citās ziņās cirkulēja ziņa, ka finanšu ministrija esot apvainojusies uz Eiropu, jo tā ir izlaidusi ziņojumu, kurā teikts, ka Latvijā joprojām iet smagi ar vienlīdzību, nabadzību, korupciju, un cita starpā kapitāla pieaugumu nodokļi netiekot celti pietiekami strauji. "Let me mansplain this to you", teica finanšu ministrija, jo eiropai, redz, neesot pareizi ekseļi. Nez kur Eiropa ir ņēmusi ciparus saviem ekseļiem, bet dies ar viņu.

Kad kāds no mana paziņu loka šēro Aleksu Džounsu, tā ir viena lieta. Kad kāds sāk šērot mūsu rietumu galvaspilsētas ziņas, jo tie taču ir legit avoti, tas jau ir cits līmenis.
15.-Mar-2018 12:20 pm - google bans crypto
Ja vēl kāds tev uzdod jautājumu, ko tu domā par BitCoin, droši var sūtīt pajautās "mātei Gūglei".

https://www.telegraph.co.uk/technology/2018/03/14/bitcoin-drops-month-low-google-bans-cryptocurrency-adverts/
14.-Mar-2018 03:03 pm
Man Lietuvas kolēģis šodien pajautāja, vai Latvijas avīzes neko neraksta par Mintos.com un ar to saistītajem uzņēmējiem. Atbildēju, ka tipa nē, pagaidām mēs esam aizņemti ar korupciju un banku bankrotiem.

Toties es tagad zinu, kas ir slavenās binārās opcijas. Ahujeķ, es jums teikšu. Es nekad nebūtu iedomājies, "krimināli" un "neētiski" varētu nebūt sinonīmi, jo ja cilvēks izvēlas ieguldīt savu naudu kaut kamī tādā, ir pat diezgan grūti viennozīmīgi apgalvot, ka viņš ir bijis apkrāpts. Principā binārajās opcijās vajadzētu ieguldīt bitkoinus, un vērot, kā rodas melnie caurumi.
9.-Mar-2018 10:34 pm
Vice New ir... es pat teiktu doķene par to, kā ķīniešu pilsētas strādnieki brauc mājās svinēt jaungadu. Es esmu sajūsmā par opi. Un vēl sīkais puika, kas stāsta, ka viņam nav ar ko spēlēties. Ķīnā, kur gandrīs 300 miljoni cilvēku veic šo svētceļojumu, puikam laukos esot vientuļi.

Starp citu, jau otro dienu pēc kārtas esmu redzējis stāstus par to, kādu ietekmi uz vidi rada apģērbu industrija. Abi ķīniešu puikas vecāki dara tieši to: pilsētā šuj drēbes.
1.-Mar-2018 04:10 pm
Labs vieds kā izkāpt no burbuļa ir apmeklēt veikalus Lats, Tops utt. Viens izmisuma un bezcerības līmenis ir cilvēki, kas dzīvo piektdienai, jeb visu nedēļu strādā, lai sagaidītu piektdeinu un "nodotu uguņus". Ja tu nolem piektdien ap pusnakti iziet ielās, tu aptuveni stādies priekšā, kā varētu izskatīties zombiju apokalipse. Pavisam cita lieta ir tie cilvēki, kas knapi var paiet, parunāt un vispār ar grūtībām eksistē, bet kaut kā spēj sagrabināt vēl vienam šņabītim. Alkoholisms nav nekas šokējoši nepazīstams, mana vecmamma periodiski dzēra, es esmu dzīvojies pa Latgali, es to visu esmu redzējis, bet tomēr tas pilsētas kontrasts, kur sasniedzamā attālumā ir gan Sky, gan Elvi, tie visi lēto šņabīšu pircēji liekas dīvaini gan sava kontrasta, gan normālības dēļ. Piemēram, šodien stāvēju rindā aiz onkuļa ar kruķiem, dies pasarg, ja viņš vēl izrādītos aptuveni mana vecuma, kas nopirka vienu vistas fileju, un divas nulle pieci pudeles šņabja "Baltais". No vienas puses kurā paralēlajā pasaulē šis varētu skaitīties normāli, no otras - viņi te ir, viņi ir katru dienu un daudz. Pie tam viņi diezin vai ir interneta komentētāju padibenes, visdrīzāk internets viņus nav skāris, un mums pat nav nojēgas par to, kas darās viņu galvās.
24.-Feb-2018 08:31 pm - müssen abgesagt werden
Gandrīz aizlidoju uz Frankfurti uz koncertu. Cīrihe man likās pārāk ķēpīga. Tas būtu demoralizējoši, ja jau otrais koncerts kuru es ļoti gribētu redzēt būtu atcets tad, kad es jau esmu kaut kur aizlidojis. Tāds fuck you.
23.-Feb-2018 09:53 pm
Varbūt es jau esmu minējis, varbūt nē, bet ir ļoti savadbīgi paskatīties, ar kādām motivācijām cilvēki nāk uz boksu, cik ļoti dažādi priekšstati cilvēkiem ir par to, ko šis sporta veids, un es uzvēršu, manuprāt, sporta veids, nevis cīņas, viņiem sniegs. Un šodien bokas treniņā mums ļāva ļoti daudz. Un tanī brīdī, kad treneris pateica, "nu, un tagad varam sist arī pa galvu", atskanēja kluss vaids "ak nē". Cilvēki tiešām nāk arī pārvarēt arī bailes.
19.-Feb-2018 03:42 pm - Mūzika: The Boy Who Died Wolf
"Wolf, don't make a helpless move
You see me and I see you"


https://youtu.be/colQcuUbgQg
17.-Feb-2018 04:22 pm - Mūzika: Barns Courtney - Sinners
"Yeaaah, I must be good for something"

https://youtu.be/gJQTd0aoqHY
15.-Feb-2018 02:13 pm - Ēnu dienas ēnas puses: otrā daļa
Ja man kāds jaunietis parpasītu, ko būtu interesanti ēnot mūsu ofisā, es bez šaubām ieteiktu ēnot tos, kas ar parādniekiem ņemās. Vot tur reāli karstas asinis cilvēkiem tek dzīslās. Fakts, ka man viņi sēž aiz muguras, gan nozīmē to, ka ir ļoti daudz mūzikas jāklausās, ja es vēlos kaut ko izdarīt.
This page was loaded Mar 24. 2018, 9:59 am GMT.