cits (garamgajejs)

cits: yasss

šodien, 11:31 am, atsauksmēm

The Last of Us | Official Trailer https://www.youtube.com/watch?v=uLtkt8BonwM
resort (resort)

resort: Prikoloja kā pirmo paku..

šorīt, 10:28 am, atsauksmēm

Prikoloja kā pirmo paku masku pērkot, uz tās bija brīdinajums, ka neaiztur vīrusus. Uz nākamās pakas vairs nebija. Bet strausiem jau pohuj, a es visu atceros. Priduraki, a ko.
extranjero (extranjero)

extranjero: ciemošanās

šorīt, 10:21 am, atsauksmēm

Mans ciemošanās laiks Latvijā tuvojas galam. Vēl ir palikusi iespēja apciemot kādu cibiņu. Varat pieteikties, kurš vēlas, lai viņu apciemotu nākamās nedēļas laikā līdz piektdienai. Ja pieteiksies vairāki, tad vai nu kopā, vai loterijā izlozēšu, pie kura braukt ciemos. Rakstiet komentāros, kas vēlas, lai aizbrauktu pie viņa ciemos.
resort (resort)

resort: Neviens nekad neuzminētu, ja..

šorīt, 10:09 am, atsauksmēm

Neviens nekad neuzminētu, ja es būtu ai bots. Jo bots vienkārši tā nedara. Kā Lekss Fridmans smējās, iedomājies, tu uzdod jautājumu ai un viņš atbild ar "ļauj man pārfrāzēt tavu jautājumu". Tas nav noticis, like, ever.

Piem., botas arī nevarētu iepist komatu t,e un nosaukt sevi par botām, ahahahaha. Vot tā.

Vispār tas ir kā izkrist tūring testā: ja tu visu laiku atbildi uz jautājumiem, ko tev uzdod. Wtf, tu esi bots vai kā? Izaudzē mugurkaulu, pasūti dirst ar kādreiz! Un tad salabsti or whatever.
resort (resort)

resort: Vēl Endrjū Teits māca: Tu..

šorīt, 9:39 am, atsauksmēm

Vēl Endrjū Teits māca:

Tu pieej pie meitenes (ne jau tik jaunas kā puikas eos skeitborda nometnē wink wink) un lēni, acīs skatoties pavēsti cik viņa ir ļoti skaista. Viņai nav izvēles, ja nav pilnīga ragana, kā pateikt "senk jū". Komunikācija esot uzsākusies ļoti pozitīvi un tas ir pozitīvi. Tad tu tur vispārīgu filleri "bet to jau tev droši vien saka daudzi". Tad būtiski paprasīt viņas instagramu, jo telefons ir dažiem, bet instagrams ir katram loham, so why not. Un viņa iedod. Tad paprasi btw wiņas vārdu, viņa hi hi ha ha pasaka, un tad tu gaidi dažas sekundes. Ja viņa neprasa tavu vārdu, tad droši pis prom, the end. Ja viņa paprasa tavu vārdu, tad for all intents and purposes viņa jau ir uz ceļgaliem. The End.

#ceļgali #zili #ako #aneko
extranjero (extranjero)

extranjero: Atcerēsimies, ka viens no..

šorīt, 8:22 am, 2 atsauksmes

Atcerēsimies, ka viens no iemesliem, kāpēc tevi varēja nobloķēt tviterī vai citos sociālajos tīklos, bija apšaubīt, ka vakcīnas ierobežo kovida izplatību un ka maskas ir efektīvas. Abas šīs lietas šobrīd ir skaidri redzamas kā neefektīvas. Tas ļoti bremzēja diskusijas un precīzu zinātnisko datu plašāku izplatību un uztveri sabiedrībā.

Es nezinu, kas notiks ar tviteri nākotnē, jo biznesa lietas ir sarežģītas un nav mans lauciņš, bet ir skaidrs, ka turpmāk ar šādu korupciju vairs nevarējām turpināt un bija kaut kas jāmaina.
extranjero (extranjero)

extranjero: medicīna ir ļoti korumpēta nozare

šorīt, 7:05 am, atsauksmēm

Protams, medicīna ir arī ārkārtīgi noderīga nozare, jo tā burtiski glābj cilvēku dzīvības katru mīļu dienu. Varbūt tieši tāpēc tajā ir bijis iespējams izvērst korupciju tik lielā mērā, kā tas nebūtu iespējams nekur citur.

Cilvēki nesen satraucās par to, ka kādā slimnīcā pie slima bērna netika atļauts palikt šī bērna aprūpētājiem, jo slimnīcas vadītājam tā ir vienkārši ērtāk. Pirms dažiem mēnešiem šie paši cilvēki svēti ticēja šī paša slimnīcas vadītāja aicinājumam uzturēt pēc iespējas ilgākas mājsēdes, jo “slimnīcai tā ir ērtāk”.

Tagad ir jaunais plašais randomizētais pētījums, kas parāda, ka parastās ķirurģiskās maskas ir vismaz līdzvērtīgas (non-inferior) ar N95 maskām veselības aprūpes iestādēs. Atcerēsimies, ka dažās valstīs pat bija pat noteikumi, ka ir jāvalkā N95 maskas, jo ķirurģiskās maskas šķietami ir pārāk nedrošas. Fakts ir tāds, ka pētījumi nespēj atrast būtiskas atšķirības pat slimnīcās, kur cilvēki noteikti var būt labāk apmācīti, kā tās pareizi lietot.

Protams, ražotāji tam nepiekrīt, kas nerada nekādus pārsteigumus.

Bet daudz lielāka problēma ir, ka šī korupcija ir iegājusi valdībā. Es atceros jau pašā sākumā Dr. Zavadska nosauca remdesivīru par “spēles mainītāju” (game changer vai breakthrough zālēm), lai gan tika prezentēts ar pētījuma rezultātiem, ka tas dod tikai pavisam nelielu uzlabojumu. Šo zāļu iegādei tūlīt tikai novirzīti miljoni, bet arī turpmākie pētījumi apliecināja, ka ieguvums ir pavisam neliels. Pavisam nesen Evusheld iegādei tika atvēlēti 50 tūkstoši eiro, un es padomāju, ka salīdzinoši ar to, kas tika nejēdzīgi iztērēts kovida laikā, šī ir tikai tāda sīknauda.
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Ekrāni ir grūti, jo spiež..

šorīt, 6:10 am, atsauksmēm

Ekrāni ir grūti, jo spiež acīs, projektori spiež skatīšanās virzienā.
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Žāklis pustumsas dievs

šorīt, 6:08 am, atsauksmēm

Žāklis pustumsas dievs
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Demiurgi plosa gurtu

šorīt, 6:05 am, atsauksmēm

Demiurgi plosa gurtu
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Šaut pa šautenēm izcelsmes..

šorīt, 6:03 am, atsauksmēm

Šaut pa šautenēm izcelsmes tērpā
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Hirdikš

šorīt, 5:51 am, atsauksmēm

Hirdikš
Viena lapa (punkts)

Viena lapa: Starp mežu un kalnu..

šorīt, 5:35 am, atsauksmēm

Starp mežu un kalnu monolītiem ir viens uzvelkams čipotle.
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Sand Storm (2016)

šonakt, 1:25 am, atsauksmēm

Sand Storm (2016)
basta (basta)

basta: Ja neskaita īsās miega..

vakar, 10:55 pm, atsauksmēm

Ja neskaita īsās miega pauzes, ar Vojteku Vroclavā runājāmies 3 dienas no vietas. Šodien viņš piezvanīja un runājām vēl 3 stundas. Braukšot pie manis, jo viņam vajagot parunāt. Līdzīgi.
tas ir absurds (mazeltov)

tas ir absurds: Saikokiller, keskesē?!..

vakar, 10:32 pm, atsauksmēm

Saikokiller, keskesē?! papapapāpapa
resort (resort)

resort: Fakček: enerģija būtu..

vakar, 10:01 pm, atsauksmēm

Fakček: enerģija būtu drīzāk džouli nevis kilovati, un vispār tas, ko tu domāji, ir kilovatstundas. Pizģets, un šitādiem ļauj parakstīties, ka saprot ko špricēs.

#izklausies-vakcinēta
resort (resort)

resort: Mož vēlāk uztaisīšu..

vakar, 8:02 pm, atsauksmēm

Mož vēlāk uztaisīšu sūdainu fotožopu par meanwhile goldās. Tas būs zajebis, ahahahaha, man jau tagad rēka nāk.
honeybee (honeybee)

honeybee: Šodienas labais darbiņš:..

vakar, 6:27 pm, 5 atsauksmes

Šodienas labais darbiņš: izskaidroju 70-80 gadus jauniem cilvēkiem pimpīškrustiņu tā, ka viņi saprata un nīgri noburkšķēja "jā, nu mums jau parāda tikai to vienu un neko nepaskaidro, bet skaidrs, ka izstādē var saprast" :)
vecais indiānis džims (jim)

vecais indiānis džims: sarunas jūtūbes komentāros

vakar, 5:36 pm, 1 atsauksme

Is Tolkien's Middle Earth supposed to be our world?

-Of course it is. Exhibit A is that Elrond lives to become agent Smith.
resort (resort)

resort: Ja man būtu kāds gadu..

vakar, 4:55 pm, atsauksmēm

Ja man būtu kāds gadu gaitā nepamatoti (?) jāapvaino, es izvēlētos eos atrakcijā uz minoriem. Reāli, bļe. Kā jums šķiet gadu gaitā?
resort (resort)

resort: Prikolo no malas skatoties:..

vakar, 4:46 pm, atsauksmēm

Prikolo no malas skatoties: es jau neesmu nekāds parastais, es jau nestrādāju Maksimā. Es strādāju Amazon bļe pakošanas cehā, ahahahaha.

Nu labi labi, joks, nemīz.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: you should learn how to feel sad without being sad

vakar, 4:17 pm, 1 atsauksme

just bring her some flowers

pavisam nejauši noskatījos Lorijas Andersones Heart of a Dog.
iepriekš nebiju skatījusies neko no viņas filmām, tikai atsevišķus mūzikas video, un manā prātā viņa bija klasificēta kā mūziķe, bet tagad nevaru saprast, kādēļ tā
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Sarurday is the hansei day

vakar, 3:40 pm, atsauksmēm

Sarurday is the hansei day
Neversettle (lennay)

Neversettle: Trauksmes zvans

vakar, 3:32 pm, atsauksmēm

Man ir vēss pieskāriens. Tas ir mans galvenais raksturlielums; tas, kas mani definē. Kādam visa būtība ir tautībā, citam mātišķumā, vēl kādam sasniegumos, man - vēsā pieskārienā. Tāpēc toreiz mans sauciens patiesībā reizē bija arī atsauciens - atbalss ieplakā, kur tā atlec no klintīm atkal un atkal un skan un skan jau sazin cik ilgi, un nav zināms, no kurienes tas izskanēja pirmoreiz. Tāpēc es mūžam - lai vai cik akla tumsa un es pati vārga - sataustīšu diedziņu un kaut rāpus tam sekošu pielikt vēsu roku tur, kur kaist neremdināmas alkas pēc visa un nekā.

Lūk viss X faktors. Lūk patents. Tas nekas, ja jums nav vēsa pieskāriena. Varbūt jums to īsti nevajag, varbūt vajag, bet kaut kā tā kā trūkst vai ir par daudz. Varbūt jūs, piemēram, slīkstat acu krāsā un jums ir diezgan vienaldzīgas rokas un to temperatūra, bet komplekts jāņem tāds kāds ir. Varbūt jūsu "Baložu Pilnu Pagalmu" dziesma ir albuma "Skaties!" absolūti satriecošā tituldziesma, nevis trauksmainā "Apskauj mani". Ir taču 21. gadsimts. Radiet vēso pieskārienu mākslīgi. Sintezējiet, sekvencējiet, kalibrējiet. Iemontējiet alku sensoru, uzregulējiet to konkrētā alku veida uztveršanai, pieregulējiet pieskāriena intensitāti un temperatūru. Ielieciet plūdlīniju futrālī ar mirgojošām LED lampiņām. Ražojiet un vēsi pieskarieties uz nebēdu.
extranjero (extranjero)

extranjero: Tātad īsumā: Kanye..

vakar, 1:27 pm, 6 atsauksmes

Tātad īsumā:

Kanye visdrīzāk ir bipolāra depresija, kurai šobrīd ir mānijas fāze. Ja kādu rūp cilvēku garīgā veselība, tad ir loģiski viņu bloķēt tviterī, jo pēcāk viņš pats ļoti nožēlotu visu, ko būs tajā sarakstījis. Cilvēki mānijas fāzē mēdz iebrist lielās auzās, daži ielīst milzīgos kredītkaršu parādos, kurus pēc tam visu mūžu nevar nomaksāt utt.

Atcerēsimies, ka Latvijā arī bija akcija – neļauj draugam braukt dzērumā, noslēp vai atņem mašīnas atslēgas utt. Nevienam neradās iebildumi, ka būtībā tā ir cilvēka apzagšana un viņa tiesību pārkāpums. Jo ir skaidrs, ka cilvēks dzērumā var sastrādāt visādus trakumus, kurus pēc tam ļoti nožēlos. Tiesību ierobežošana šādā situācijā ir pilnīgi visu interesēs.

Vēl kas man likās interesanti, nesen saskaroties ar dzērušiem cilvēkiem, bija tas, cik ļoti viņi atgādina šizofrēniķa uzvedību. Nezinu kāpēc daudzi ir iedomājušies, ka šizofrēnija ir kā dubulta personība. Tas droši vien no burtiskas vārda tulkošanas – sašķelta personība. Šizofrēnijas pazīmes var būt ļoti dažādas, bet bieži tās ir neloģisks domas gājiens, atkārtošanās uz vienu un to pašu, dažreiz paranoja u.tml., būtībā kā smagi piedzēries cilvēks. Šo salīdzinājumu laikam negadās dzirdēt tikai tāpēc, ka vairums lieto alkoholu un viņiem būtu ļoti nepatīkami to dzirdēt. Bet nu tā tas ir, izņemot ar to, ka alkoholiķis izgulēs dzērumu un atkal būs skaidrā, bet šizofrēniķim tas tā var nenotikt. Lai gan dažreiz (bet tikai dažreiz) ar zālēm šizofrēniju izdodas labi kontrolēt vismaz uz kādu laiku.
honeybee (honeybee)

honeybee: Prozists: Mīlestība kā..

vakar, 12:47 pm, 1 atsauksme

Prozists: Mīlestība kā risinājums problēmām mani šausmīgi kretinē.
Es: <3
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Terorisms?

vakar, 12:32 pm, 4 atsauksmes

//Aktīvisti sola daudzveidīgas protesta akcijas dažādās vietās, lai izjauktu sabiedrības dzīves normālo ritumu.//

https://jauns.lv/raksts/arzemes/533032-klimata-aktivisti-vacija-sola-no-pirmdienas-izjaukt-sabiedribas-dzives-normalo-ritmu

Interesanti vai ar šo pašu viņu deklarāciju viņus [``pēdējoa paaudzi`` un citus līdzīgos] nevar klasificēt kā teroristisku organizāciju un tad attiecīgi rīkoties - tieši tajā pašā veidā kā rīkojas ar ISIS kaujiniekiem utt.
resort (resort)

resort: Gribēju pie sarkans..

vakar, 12:12 pm, atsauksmēm

Gribēju pie sarkans iekomentēt, bet man ir bans. Atceros, mēs vienu brīdi tīri labi satikām, kamēr es izlikos. Cilvēkiem patīk, ka viņiem izliekas. Tad viss ir kārtībā. Kur jūs esat satikuši cilvēku, kurš pieprasa: "saki kā ir, suka! es patiešām esmu resna?"

#sarkans #dzeltens #brūns
resort (resort)

resort: Komentārs saldkartupelim. ..

vakar, 12:02 pm, 3 atsauksmes

Komentārs saldkartupelim.

Neesmu doktors, bet izklausās, ka tev vajag iedzert ivermektīnu. Reāli, visi tavi simptomi rāda uz to, ka tev ir tārpi zarnās.

Kaut kur salasījos, ka ķip šitie zirgcilvēki profilakses nolūkos iepisuši ivermektīnu, un pārsteigti par pēc tam labo pašsajūtu un dzīves kvalitātes uzlabojumu.

Ivermektīns ir ļoti drošs un efektīvs jau desmitiem gadu, un pie tam cilvēkiem. Kaut kur salasījos, ka pārsteigums kāpēc mūsdienās ārsti vairs nepievērš uzmanību tārpu problēmai. Ķipa, neesot jau kur viņus saķert. Bet neviens nemaz nepārbauda ir tev vai nav. Vnk hujova jūties un velc savu dzīvīti kā planktons.

Tāpēc būtiski iepist kursu ivermektīna un paskatīties kas un kā. Moš palīdz. A ja nepalīdz, nu i huj sņim, bez ivermektīna butu bijis sliktāk

#saldais #burkāns #tārpi #sņim
ezss (ezss)

ezss: Mēneši

vakar, 11:44 am, 1 atsauksme

Lietuviešiem, daļai slāvu valodu un arī somiem mēnešu nosaukumi nav no romiešiem pārņemti, bet saistīti ar dabas norisēm.
Tabuliņu var paskatīt te Interesanti vērot, kā, atkarībā no ģeogrāfiskā novietojuma, mainās/bīdās mēnešu nosaukumi.
Leiši, starp citu, optimistiski, februāri par vasari dēvē :)

Bet ņemot vērā valdošo klimatu, iepriecināja somu mēnešu tulkojums (somiski nemāku, izmantoju šo resursu )
janvāris - tammikuu - ozola, vidus mēnesis
februāris - helmikuu - pērļu mēnesis
marts - maaliskuu - zemes mēnesis
aprīlis - huhtikuu - līdumu dedzināšanas (kūlas?) mēnesis
maijs - toukokuu - pavasara mēnesis
jūnijs - kesäkuu - vasaras, atmatas mēnesis
jūlijs - heinäkuu - siena mēnesis (heinä - siens esot aizgūts no baltiem)
augusts - elokuu - ražas, dzīves mēnesis
septembris - syyskuu - rudens mēnesis
oktobris - lokakuu - dubļu mēnesis
novembris- marraskuu - nāves mēnesis
decembris - joulukuu - saulgriežu, Ziemassvētku mēnesis, agrāk esot bijis talvikuu - ziemas mēnesis

Domāju, ka ikviens skolēns piekritīs somu dzīves ziņai - pavasaris sākas maijā un rudens ir septembrī, pa vidu septiņi mēneši dubļu un čerņas.

... tālāk ... )
resort (resort)

resort: Es ceru, ka jūs neesat..

vakar, 11:53 am, atsauksmēm

Es ceru, ka jūs neesat pārstājuši izsmiet maskerus irlā. Tas ir tik rēcīgi. Prikoko piem tur pako iepirkumus pāris, viens maskā otrs nē. Nu lohi, a ko. :D Man piem klepus uzreiz uznāk, un ne jau elkonī, ahahahaha. Tas viens bez maskas droši vien nosprāgs tagad, nezinu.
resort (resort)

resort: Katrreiz, kad es lasu pa..

vakar, 11:46 am, 3 atsauksmes

Katrreiz, kad es lasu pa krietnu diagonāli eos ierakstus par fejām, es bļe domāju "jebaķ". Čuvaks hujārī tur kaut kādas pasakas ar batplagu dirsā. Moš Andersens sanāks, jā kā tad. Reāli, bļe, skumji, a ko.
resort (resort)

resort: US preprint study finds lipid..

vakar, 11:01 am, atsauksmēm

US preprint study finds lipid nanoparticles (LNPs) used to transport mRNA in COVID-19 vaccines could “inhibit” & “alter” immune responses in mice

Mice injected with 2 doses of LNPs had reduced number of innate immune cells (first-responder immune cells)Moderna’s COVID-19 vaccine animal trial study showed a 295% increase in abnormal ribs (e.g. wavy, nodules) in offspring of vaxxed rats

Oi, adjuvantu nogurums, kur es tādu basic loģiku esmu lasījis?
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: I think the details of..

vakar, 8:57 am, atsauksmēm

I think the details of history can obscure the bigger picture here, which is that the current understanding of the modern scientific establishment is that humanity has gone through a more or less steady linear progression from total ooga-booga to increasingly more complex, sophisticated and evolved societies and this conception is not negotiable. Their problem with some of those alternative history scenarios is not so much that they dislike how the evidence for stuff like dates etc is being challenged, but that the very idea of something like an advanced civilization existing in an era in which according to the progressivist narrative humanity was just rising out of their ooga-booga caves or what have you throws a monkey wrench in the entire foundation of the progressivist myth.

There's no question that many of those involved in the alternative history camp are mostly amateurs where as the scientific establishment can boast actual experts not to mention a direct access to the materials and resources necessary for a proper investigation, but the mistrust some people place on said establishment is not based on a presumed lack of competence or extertise, but the existence of this inflexible modernist credo which rejects even the possibility of what some of those alternative history people are suggesting a priori, reguardless of the evidence. Now sure the reverse is also true given that the desire to BELIEVE is strong among any community of alternative "thinkers", but the fact remains that modern researchers are not free from bias either and they too have their own axe to grind.
extranjero (extranjero)

extranjero: 2 metri

vakar, 5:29 am, 3 atsauksmes

Vēl Latvijā ir ļoti uzkrītoši, ka ļoti daudzos uzņēmumos, iestādēs, pat medicīnas skolās ir atgādne ieturēt 2 metru distanci, lai mazinātu kovida izplatību. Tas ir domāts nopietni? Man šķiet, ka jau 2020. gada rudenī bija skaidri pierādīts, ka kovids izplatās aerosolu veidā un tie 2 metri pilnīgi neko neizsaka. Cilvēki joprojām var sekot tik absurdām lietām, iespējams inerces dēļ.
basta (basta)

basta: Manā spotifaja gada listē..

aizvakar, 10:55 pm, atsauksmēm

Manā spotifaja gada listē pārsteigumu nav, ja neskaita bērnu mīļākās māšīnā braucamās dziesmas ('Kaķis' un 'Mans Zirgs'), bet nu tās tomēr gandrīz vienmēr svētdienās uz skolu braucot tiek klausītas.
Ja par manu topu, tad tikai vakar piefiksēju, ka 'slepenais akords' īstenībā tiek nospēlēts. Turklāt, tie ir divi un dzirdami tikai oriģinālajā ierakstā. Koncertierakstos un kaveros to nav. Mēģināju gūglēt, lai uzzinātu ko citi par to domā, taču tas, acīmredzot tiešām ir tik slepens un nepamanāms, ka visur tiek apspriests tikai tekstā minētais 'F-G-Am-F'.
Shelly (shelly)

Shelly: Spriežot pēc tā, cik..

aizvakar, 11:46 pm, 1 atsauksme

Spriežot pēc tā, cik ārprātīgi man neveicas ar Solitaire, man vajadzētu būt grandioziem panākumiem mīlā.
Bet baidos, ka patiesībā es vienkārši esmu neticami neuzmanīga un palaižu visas mirklīgās iespējas vējā.