Adler Wittern (santech)

Adler Wittern: Brokastu humoram: Malicious..

šorīt, 8:18 am, atsauksmēm

Brokastu humoram: Malicious Tor Browser Steals Cryptocurrency from Darknet Market Users. Virsraksts smieklīgs, bet nav laika lasīt. Pēc šīs vājprātīgās nedēļas nogales jāskrien uz darbu.
scope (scope)

scope: Pirms nedēļas..

vakar, 11:37 pm, 2 atsauksmes

Pirms nedēļas pablandījāmies pa Alūksnes pusi.
Vairāk gan sanāca blandīties un izmirkt lietū, nekā pabildēt.
... )
vecais indiānis džims (jim)

vecais indiānis džims: great at adulting

vakar, 11:22 pm, 3 atsauksmes

Pienācis rudens, un apcirkņi pildās vasaras veltēm. Kā vislabāk pagatavot, piemēram, ķirbi? Piedāvāju savu iecienīto recepti!

1. Ķirbi sagriež gabaliņos, apkaisa ar garšvielām un dažādām sēkliņām, liek cepeškrāsnī cepties uz 180 grādiem.
2. Pēc 20 minūtēm izņem, vairākus gabaliņus liek uz šķīvja vakariņām. Pārējo ieliek atpakaļ izslēgtajā cepeškrāsnī.
3. Pēc četrām dienām atceras par ķirbi, to izņem no cepeškrāsns, saturu izgāž podā.

Works every time, like a fuckin charm
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Ir ļoti skaists rudens, un..

vakar, 10:02 pm, 6 atsauksmes

Ir ļoti skaists rudens, un man ir mazliet nobrucis taimkods - vairs nesaprotu, kas noticis vakar, kas pirms nedēļas vai divām. Bet ir kaut kas ļoti patīkams un baisi vilinošs tajā maigajā miglā.

Darbā atspērusies ņemos ap lietām, kuras man patīk un aizrauj, līdz ar to novārtā palikusi gūzma visādu nepatīkamu darbu, kuriem ir daudz ciešāks sakars ar manu pienākumu aprakstu un vajadzību atskaitīties pārskata periodā. Pietiekama deva sedatīvu ļauj šo apstākli ignorēt.

Apskatīju Beļcovas izstādi Mākslas muzejā - grandiozu un pārietilpīgu; tā vien šķiet, ka būs jāaiziet vēlvienreiz (vai vairākreiz)un jāpapēta sīkāk.

Pastāstīju mātei, ka uz savu prombūtnes nedēļu (20.-26. novembrī) labprāt evakuētu kaķus pie viņas, bet Ričmondam atrastu citu aukli. Viņa ārkārtīgi aizvainotā tonī paziņoja, ka vēl taču esot dzīva un kustoties, tāpēc ņemšot pie sevis Ričmondu, bet kaķus divreiz dienā iešot barot. Lai cik vilinoši neliktos paklausīt, es tomēr negribu šo iespēju izmantot, jo Ričmonds IR stiprs, bet māte - ne visai. Tāpēc jautājums par voluntieriem, kuri ar mīļu prātu nedēļu auklētu hiperpiemīlīgu un hiperaktīvu stafordšīrieša, bīgla un vēl dažu nezināmu, bet ļoti pievilcīgu šķirņu pārstāvju jaukteni, paliek aktīvs.

Kas vēl tāds neparasts noticis? Ak, jā - Maskavas forštatē, Daugavpils ielā pie Austrumu izpilddirekcijas, sajucis prātā un uzziedējis kastaņkoks. Jau otro nedēļu plaukst zars pēc zara, arī lapas jaunas sadzinis. Kā noprotu, pa vasaru viņu bija nomocījuši kaitēkļi, tādēļ pēc pirmajām salnām šis nolēma atgūt iekavēto. Izskatās, protams, daiļi, kā maijā. Bet vai viņam pietiks spēka nākamā pavasara veģetācijai? Biedri biologi, kāds ir jūsu verdikts?
 (methodrone)

methodrone: Es shodien nogalinaaju 2..

vakar, 8:10 pm, 1 atsauksme

Es shodien nogalinaaju 2 peles. Bet nedeeljas laikaa 4.
kants (kants)

kants: valodas pakas apdeits

vakar, 8:59 pm, 3 atsauksmes

šon arī var krievam teikt golubčik vai golubuška, piemēram, smāltalka laikā?
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: goy diet

vakar, 7:33 pm, 2 atsauksmes

Why Is The Elitist Establishment So Obsessed With Meat?
Vegetarian and vegan diets have been shown to lower overall IQ due to lack of nutrients required for brain health. This is because the human brain NEEDS fatty acids such as Omega 3 which is only found in saturated fats in meats. There is no substitute in the plant world. Saturated fats from animal protein have been shown to increase cognitive function as well as memory.
..
My theory? That meat is a cognitive enhancer as well as a strength enhancer and the elites at the UN and other globalists organizations are seeking to remove it from our diet based on lies because such a change could contribute to a dumber and weaker population that would be easier to control.

Fake meat is also highly processed and uses a complicated method to mimic beef protein structures. It can only be created in a lab and mass produced in a factory. You will never be able to make your own Beyond Meat burger. Meaning, by banning or taxing meat into oblivion and replacing it with an industrial substitute, the establishment will have made society effectively dependent on them for a significant portion of their dietary needs.

Not only do they hope to make us dumber and weaker, they also hope to make us desperately dependent.
mazaa_mija (mazaa_mija)

mazaa_mija: Šodien nejauši apvienojot..

vakar, 7:15 pm, atsauksmēm

Šodien nejauši apvienojot lietderīgo ar patīkamo ietrāpiju freiberga grāmatas atklāšanā, grāmatu, protams, nopirku un pat dabūju ierakstu, bet pasakiet lūdzu kāds viņam, lai viņš izdod audiogrāmatu, ko ierunā pats, jo kā viņa meita svinīgajā atklāšanā norādīja, pat aktieris netrāpa pareizajos akcentos, jo galvā skan viņa balss
Liene (liene)

Liene: "You look for treasure in the..

vakar, 6:59 pm, atsauksmēm

"You look for treasure in the wrong place, Mr. Lovett. Only life is priceless and making each day count." Titanic, deleted scene
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: jaunumi no trešās pasaules valsts

vakar, 6:47 pm, 1 atsauksme

Three explosions in Stockholm tonight - church blown up
The last alarm came at 02.47, after a suspected bomb exploded at St. Afrem's church in Södertälje. While the detonation occurred, firefighters were already in place next door to extinguish car fires, according to SVT. The bomb exploded just 20-30 meters from the rescue service squad. It is the third blast against the church in just over a year.
lol
judging the mice (rasbainieks)

judging the mice: dzīve ir ne tikai elle, bet..

vakar, 6:19 pm, 3 atsauksmes

dzīve ir ne tikai elle, bet arī festivāls
tā'n'tā, festivālā ir ieradies vienīgais islandiešu aktieris
atceraties tādu brīnišķīgu kino kā visuma eņģeļus un tīreli (starptautiski laikam gāja ar nosaukumu mēģeņu pilsēta) un par zirgiem un cilvēkiem un auksto gaismu? nu lūk, tajās visās un vēl dažos desmitos filmu ir vienīgais aktieris, un viņš ir beidzot atbraucis līdz rīgai
jūtos ļ. lepna, ka zinu vienīgo islandiešu filmu, kurā viņa nav, achievement unlocked
vispār es šo gribēju ierakstīt cibās tā, lai jūs vēl pagūtu atjozt uz to seansu, pēc kura viņš uzstāsies ar q&a, bet diemžēl seanss ir tikko sācies, un tikai tagad manas rokas aizsniedzas līdz cibām
nez, ķeriet ingvaru ielās
ca49d6642941cae519e1da29f107d8e70b61d775 (mindbound)

ca49d6642941cae519e1da29f107d8e70b61d775: Kamēr The Expanse ..

vakar, 5:49 pm, 1 atsauksme

Kamēr The Expanse ceturtā sezona vēl nav nonākusi no konveijera, būs jāpārskatās pirmās trīs, lai atsvaidzinātu atmiņu. Tas viennozīmīgi ir labākais sci-fi seriāls, ko jebkad esmu redzējis (un ļoti solīds grāmatu cikls), ļoti iesaku visiem, kam varētu patikt cilvēcīgas un necilvēcīgas problēmas cietā zinātniskajā fantastikā.

Also, ejiet un skatieties Ad Astra. Tā ir filma izteikti ne bez savām vājajām vietām (konkrētāk: viss, kas sižetā saistīts ar Saules sistēmai draudošajām lielajām briesmām, ir klajš un pilnīgs absurds, kas, pie tam, nemaz nav vajadzīgs pašam stāstam), bet, tik un tā, ir viena no divām manis šajā dekādē redzētajām labajām filmām par kosmosā braukšanas tematiku (divarpus, ja laipni izturas pret Interstellar, kur lieliskie melnie caurumi tomēr ne gluži atsvēra sižeta un zinātnes caurumus).

Vēl citās, tikpat nesvarīgās, ziņās, beidzot pamanījos saplēst savas to pašu iepriekšminēto dekādi kalpojušās 5.11 Tactical bikses. Statuss no “neiznīcināmām” tiek pārcelts uz “gandrīz neiznīcināmām”.

jutoņa: working
♪♬: Creation VI - Beringia: Conversation Of Elements
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: sen nepieredzēta pieredze..

vakar, 4:44 pm, atsauksmēm

sen nepieredzēta pieredze teātra kokteiļu rindā - māte tanks, kas aizlīda priekšā, lai paķertu pēdējos.
bet vispār man nepatīk lielie kokteiļteātri. reizēm var, bet ne regulāri
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: šorīt fb ziņo, ka deju..

vakar, 4:06 pm, 10 atsauksmes

šorīt fb ziņo, ka deju indietim esot dzimšanas diena. labi atceros, ka mēs viņu apsveicām augustā, bet nu labi, kādu tik tuftu cilvēki par sevi un ne tikai neraksta feisbukā. taču nē, viss ir pavisam nopietni, deju indietim ir divas dzimšanas dienas - viena īstā, augustā, un otra, oktobrī, ir viņa, ē, pases dzimšanas diena. ja, pasē un visos citos dokumentos viņam ir ierakstīts ne vien neīstais datums, bet arī neīstais gads (realitātē viņš ir gadu vecāks). ierakstīt neīsto gadu un izlikties nedaudz jaunākam esot ierasta prakse indijā, lai ilgāk varētu strādāt un neiet pensijā :O
Heda (heda)

Heda: statistika=naida runa

vakar, 2:52 pm, 6 atsauksmes

Zviedru socionoma un žurnālista Gunāra Sandelīna priekšlasījums par migrācijas statistiku YouTube ieskatā piektdien pēkšņi bija kļuvis par naida runu, pie tam YouTube kanālam, kas šo priekšlasījumu bija publicējis, aizliegts turpmākās 14 dienas publicēt jaunus video.
To pētnieku un žurnālistu, kuri uzdrošinās paust viedokļus, kuri nesakrīt ar meinstrīma "labo cilvēku" viedokļiem, ir ļoti, ļoti maz, un šis ir kārtējais pierādījums, ka visiem iespējamiem līdzekļiem jāapklusina tie daži, kuri tomēr uzdrošinās valdošajai ideoloģijai iebilst.
Hedera helix L. (hedera)

Hedera helix L.: Kaķim zem astes tā jūsu aromterapija

vakar, 2:37 pm, 6 atsauksmes

Līdz ar vispārēju tīrības-kārtības procesu, sagribēju mājās arī patīkamāku smaržu, tādēļ iededzu pāris aromātiskās sveces. Nu ko, tagad "patīkami" ož pēc degušām kaķa spalvām, lol.
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Citā ziņās - joprojām..

vakar, 1:00 pm, 2 atsauksmes

Citā ziņās - joprojām jūsmoju par savu superīgo skūteri - pagājšnedēļ aprīkoju ar aizsargpriekšautu - pasargā no lietus un nav auksti.
Vakar aizbraucu līdz Utrehtai - var piebraukt līdz pašai kājāmgājēju zonai, vienmēr ir vieta, kur atstāt un nav jāmaksā.
Man liekas, ka nekad neesmu bijusi lielākā sajūsmā par man piederošu lietu. Super praktiska, ērta un skaista!


NMAX rudens prikids )
Smile & Shine (mazeltov)

Smile & Shine: Reizēm aizmirstu, kādi..

vakar, 12:33 pm, atsauksmēm

Reizēm aizmirstu, kādi apavi un drēbes man ir - daļa skapī, daļa ieziemotas vai ievasarotas. Sāku meklēt un atradu appu, lai turētu visas parpalas uzskaitē - YourCloset. Princips vienkāršs - visu nofočē un sadali kategorijās. Man patīk arī tas, ka kategoriju nosaukumus var mainīt, dzēst, pievienot jaunus.
Sākumā aizņem laiku, bet pēc tam ir diezgan noderīgi - nav jārokas pa skapjiem, var redzēt, kā ir par daudz, kā trūkst, kas ar ko iet kopā, utt. Jā, var veidot arī kolāžas ar kombinācijām - to gan neizmantoju, jo tik daudz enerğijas man gan nav.
Galvenokārt izmantoju šo, lai justos vainīga pirms iegādāties jaunas drēbes - lai atgādinātu, ka tāpat jau ir (par) daudz un viss vēl ir valkājams.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Tikko pāri Dzemdību namam..

vakar, 1:24 pm, atsauksmēm

Tikko pāri Dzemdību namam pārlidoja melns Eurocopter EC130. Kanādiešu? (ņemot vērā viņu militāro klātbūtni NATO grupas ietvaros). Kaut gan nē, Wiki nav minēts, ka viņu armijai būtu šāds helīts.
homebound (homebound)

homebound: mitrs koks

vakar, 11:49 am, 5 atsauksmes

Bieži esmu dzirdējusi, ka man ir īpatnēja smarža, beidzot saņēmos pajautāt - kāda. Man stāstīja par mežu, tad par slapju mežu, un tad - par mitru koku. Vienmēr esmu baidījusies dzirdēt atbildi uz šo jautājumu, bet tagad zinu. Es iedomājos, ka mitrs koks droši vien smaržo tā mazliet smagnēji, tā sulīgi kreptīgi raupji. Domāju par rupjmaizi varbūt, bet ne tik garšīgi.

Reiz kāds puisis teica, ka baidās būt banāls, bet pēc nakts kopā jūt manu smaržu uz sevis un tāpēc nesteidzas mazgāties. Tas skanēja mīļi, un neesmu droša pat, vai tas var būt banāli, ja es nezinu, kā tas ir.

Jocīgi dzīvot pasaulē, kur visi citi jūt kaut ko, ko bieži vien nespēj izskaidrot. Jūt kaut ko, ko es nekad nesapratīšu.

Man vienalga par savu smaržu vai es no tās kaunos. Es par to aizmirsu vai es par to uztraucos.
El pueblo unido jama sera vencido (martcore)

El pueblo unido jama sera vencido: kas ir savdabīgākais ..

vakar, 11:28 am, atsauksmēm

kas ir savdabīgākais saratovas storijā
ir tas, ka cilvēki sāka nodarboties ar linča tiesu, nezinot visus faktus, bet vadoties, šķiet, pēc intuīcijas
bet pēc tam, kad viņi tos uzzin, viņi taču nav spējīgi ne linčot, ne normāli aizmigt
nav lielākas bezspēcības pasulē, kā bezspēcība absolūta idiotisma priekšā
kodolīgums.jēlums (punkts)

kodolīgums.jēlums: How children come into..

vakar, 10:55 am, atsauksmēm

How children come into ownership of their parents' house.
pikaso_ (pikaso_)

pikaso_: šonakt zīmēju kaut ko..

vakar, 10:52 am, atsauksmēm

šonakt zīmēju kaut ko mašīnai. tēvs vēl izpildīja. IS projektu vadīja. mašīna sāka degt. tētim viss labi.
 (methodrone)

methodrone: Jokers.

vakar, 8:37 am, 2 atsauksmes

Vakar paskatiijos Borisa debati un mani paarnjeema sirreaals uncanniness par to, cik teatraali un haljaviigi "politikji" tur diskuteeja. Vinji visi runaaja taa it kaa buutu teaatra aktieri ar pasiivi agresiivu patosu un humoru, ar smekjiigi baudpilnaam sarkanaam sejaam, kuraas Volands danco korupcijas ekstaatiskaas piruetes. Es biju iedomaajusies, ka anglji politikaa runaa diplomaatiski un pieklaajiigi, bet vinji tur visi laida kaut kaadu totaalu haljavu un viens otru izsmeeja un tiiksminaajas par saviem pretenciozajiem, pasiivi agresiivajiem teikumiem. Babuuni! Shis man izraisiija moraalas greemas, un es nedomaaju, ka cilveekiem buutu jaaspeelee peec vinju noteikumiem. Civilizaaciju paarvalda psihushkas, kaliet pashi savu laimi semi-ieslodziijumaa. Bet mums ir tas kas mums ir, dziive us zemes nav ilga un iipashi iipasha, as in it is not all there is no matter how grand it feels as the grandiosity is limitless out there forever. Labaak priecaaties par little things and heart things. Jo pat ieslodziijumaa sirds un apzinja var zelt.
Zum (zum)

Zum (t_dzeja): kā pie Bābeles torņa..

vakar, 9:10 am, atsauksmēm

kā pie Bābeles torņa atvēris privātbodīti
kur vienā tik eksemplārā var dabūt atskaņas trīs -
un četrzilbīgās
tirgo astoņreizdivpadsmitkomāpieci neticams jauktenis
latviešu leišu igauņu poļu vāciešu krievu zviedru
un dāņu asinīm
bet visticamāk pusmēness turx vai karaīms
kā mūžīgais žīds reketieri viņu liek mierā
divreiz tik zūmēts no greizsiržiem grenadieriem
ne allaž savai precei notrāpa cenu par pusvelti
dārgumus atlaiž
bet lētākām atskaņām uzprasa divdesmitdivkārt
pats savācis savu mantu citur uz neatdošanu citur atradis
nevajadzīgu esam
atskaņas tās kuras švīkst riepās kauc bremzēs un bojās
tās kurās karavadoņi zobenus krusto vai baloži gulgo
pie kamīna sēdošam vīram mugura salst
filca čības tam kājās ar malciņu pašvaki
nocenotās atskaņas iekuriem kalpo bet kāds no tām siltums
daudzi viņu jau aizmirsuši izliekas nepazīstam
parādu atdot
viņa franciski šarmanto mēli "skumvisobūvorlez"
bet acis gaišzilas kā zīdainim gluds vaigs tāpatās
pa glāzītei viņš liķieri panašķo
ķeizaram dot to kas ķeizaram pienākas
un gaida nāvi ar superskaistules seju

juris kunnoss
zazis (zazis)

zazis: Nogulēju 6h, pamodos tik..

vakar, 9:30 am, 2 atsauksmes

Nogulēju 6h, pamodos tik izgulējies, ka tālāk nav kur. Gan jau gribējās izprovēt elpošanas vingrinājumu uzreiz pēc pamošanās.
Vakar paintervēju sevi un secināju, ka varu skriet trešo rītu pēc kārtas, nekas nesāp, nekas nesūdzas par to, ka būtu samocīts. Skrienot skatīties kā aust gaisma, ir lieliski. Jātzīme gan, ka temps turējās lēnāks kā vakar. Vakar vispār kājas pašas, es varēju nodoties pārdomām un ainavu baudīšanai.
Auksta duša ar sāk šķist aizvien draudzīgāka, moš jāievieš kāda baļļa pagalmā, kurai pēc kāda laika ar cirvi ledus kārtu sadazīt un tad likties iekšā. Prikolīgi, ka ~14 grādus silta tepla pēc aukstas dušas šķiet uz visiem 20+. Prikolīgi ir arī tas, ka nav jākurina un var ārdurvis turēt vaļā, un tikuntā zem 14 nekrīt. Nu ļoti skaists rudens šogad, esmu netālu no šoka.
pavisam (pavisam)

pavisam: Eko lēkme

vakar, 9:20 am, 20 atsauksmes

Sagribējās kukurūzas putru.
Savārīju pienā to, kas, manuprāt, bija kukurūzas putraimi.
Šķita aizdomīgi blāvi, bet nospriedu, ka tas no ilgās stāvēšanas.

Tad tā netipiski ātri uzbrieda.
Un galīgi negaršo pēc kukurūzas.
Patiesībā, tā bija vispār bez garšas un smaržas.
Lai vai kas tas bija, izmetām.
Varētu būt prosa, bet tā man nekad nav garšojusi, nebūtu pirkusi.

Pupa saka - būsi kādā eko lēkmē nopirkusi...

Man vajag trauciņus, kuriem var uzlikt uzrakstus. Lai eko lēkmēs sapirktajiem putraimiem vismaz zinu nosaukumu...
Vēl man ir bulgurs un kvinoja. Kad nobriedīšu gatavošanai, gūglēšu, kurš ir kurš.
Ja viens no tiem neaizgāja šorīt skuju taku.

Joprojām gribu kukurūzas putru, bet tās man, acīmredot, nav.
dzīvsudrablapsa (iive)

dzīvsudrablapsa: Mājas pagalmā es slēdzu..

vakar, 12:27 am, 14 atsauksmes

Mājas pagalmā es slēdzu velosipēdu pie sētas, zem egles, ap kuru apvijies vīnstīgulājs, rudenī karājas koši sarkans zaļajos egles zaros. Velogroziņā bieži sabirst sarkanas un dzeltenas lapas, pa kādam čiekuram. Es tās neņemu laukā un braukāju ar visām, tikai savītušākās pa laikam izmetu. Ļoti priecājos par šīm mazajām veltēm no rudens vējiem. Pavisam pretēji man liek justies cilvēku izdarības. Šodien tā kāds bija izdomājis manā groziņā izmest ābola serdi. Citu dienu pie akadēmijas man bija atstāta bija tukša pudele no alkoholiskā koteilīša, kas, pie kam, nebija pavisam tukša, jo, ņemot to laukā, lai izmest, nolēju ar lipīgu šļuru gan velo, gan sevi. Tīra ļaunprātība. Tas ir vēl rupjāk nekā apčurāt sabiedriskās tualetes podu un, šķiet, prasa daudz mērķtiecīgāku pārliecību, ka tavas īslaicīgās ērtības ir būtiskākas par otra turpmāko laiku un viņa labo omu. Jūs esat nekrietni cilvēki, jūs būtu labāki vīnstīgulāji un koki.
in a river of teas (teja)

in a river of teas: Vēl ir tā, ka neinteresē,..

aizvakar, 11:15 pm, 2 atsauksmes

Vēl ir tā, ka neinteresē, lai mani slavē vai apbrīno - es vēlos, lai mani pagaida - lai aizdod jaku (eu aizdod jaku) - bet kur tad ir tie gaidītāji - es pats esmu vinu gaidītājs.
pavisam (pavisam)

pavisam: Mimme

aizvakar, 8:13 pm, 6 atsauksmes

Kad bijām mazas, visi radi vaimanāja, kā var tik drausmīgi plēsties. Nu kur var būt tik pretēji raksturi!!!
Mā bija tādas platas ādas siksnas - balta un melna - nu tad līdz pirmajām asinīm/zilumam vai mātes pārnākšanai. Gribētos, protams, ievīt simbolismu un iedot viņai balto siknsu, man melno, bet tam goda vārds nebija nekādas nozīmes. Kuru pirmo paspēja pagrābt un tad jau galvenais trāpīt! Ja pavisam nopietnas diskusijas, tad ar sprādzi.

Юбилейное )
Laika gaitā gandrīz visas draudzenes atbirušas, tikai Mimme palikusi. Neba nu neplēšamies, tik siksnas māte kaut kur nobāzusi...
♪♬: Prāta Vētra - Māsa nakts
Snorke (snorke)

Snorke: Ozona Grâce à Dieu ..

2022. gada 19. oktobris, 8:48 pm, 1 atsauksme

Ozona Grâce à Dieu

briniska filma par brinisko katolju baznicu !
باب (dooora)

باب: atvadījāmies šodien no..

aizvakar, 9:42 pm, 2 atsauksmes

atvadījāmies šodien no viena kapteiņa.
es caur viņa binokli pirmoreiz redzēju, kā roņi kniebjas Ruhnū pusē.
citi savos ōperas binokļos manī allaž redzēs kripatiņu viņa, nezinot.
galīgi nav sajūtas, ka saikne būtu pārcirsta. daži kabeļi ir tauvas.

Hoj, Imka
Heda (heda)

Heda: Diemžēl jūsu mūsu..

aizvakar, 8:30 pm, 4 atsauksmes

Diemžēl jūsu mūsu "Pūt vējiņi!" neradīja gaidīto un solīto sajūsmu un katarsi. Sākums aizkustinošs, Kalniņa mūzika pirmajās piecās minūtēs un laiku pa laikam arī vēlāk liek skudriņām skriet pa muguru, harismātisks Reinis, izcila ļaunās mēlēs runājoša Misāne. Dažas lieliskas idejas - pendeļojošais dziesmu svētku koris kā skatītāju zāles spoguļattēls un pūļa ieintersētās vienaldzības simbols, kas turpina krāmēties vienalga, vai protagonisti cieš, mīl vai mirst. Tomēr šis koris īpaši paspilgtināja Nacionālā teātra tradicionālo spēles stilu - runas un jūtas raidīt skatītajam, nevis partnerim, un divi dzērāji vai mīlētāji, kuri uzrunā viens otru, spulgām acīm veroties skatītāju zālē, bet nemaz neredzot viens otru, reizēm, atkarībā no talanta mēroga, var aizkustināt, bet tikai reizēm.
f (f)

f: : 8 mēneši un 1 nedēļa

aizvakar, 9:30 pm, 2 atsauksmes

pie laba ātri pierod. es tiku lutināta ar gandrīz nepārtrauktu naktsmiegu apmēram divus mēnešus. jūs vispār iedomājaties? gulēt no 23.00 līdz 7.00 un pamosties labi ja tikai tāpēc, lai piekārtotu knupi?! total bliss! bet neuztraucieties - nu jau vairāk kā divas nedēļas (vai trīs, vai četras, laiks saplūst vienā masā, so who knows) man atkal jāceļas vairākas reizes naktī. tad knupis pazudis, tad pamperis nav izturējis spiedienu, tad ēst grib (varbūt), tad slikts sapnis, tad vēl kaut kas. wonder weeks apps ziņo, ka kārtējais leaps beigsies pēc 3 dienām, and i wonder - vai var cerēt, ka beigsies arī šīs miljons nakts celšanās?

vai arī nē?
only after dark (tvarj)

only after dark: RIFF kinoskeptiķis

aizvakar, 8:34 pm, atsauksmēm

Es: Centīsimies rīt pirms kino būt laicīgi, varbūt tur būs kādas izklaides vai atrakcijas bērniem.
Lūcija (max vienaldzīgā un drūmā balsī): Nekad nav bijis.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Kamuflāžas Eiropas..

aizvakar, 7:27 pm, 4 atsauksmes

Kamuflāžas Eiropas valstīs. Interesanti, ka austrumos biežāk pavīd digitālā raksta kamuflāža. Varbūt tāpēc, ka šo valstu armijas ir tās, kuras, sākot ar jauno mileniumu, apdeitoja savu formastērpu kamuflāžas, un rietumeirpas valstu armijas, ņemot vērā zemo finansējumu, nav to izdarījušas? Taču digitālā kamo uzreiz nenozīmē labāku maskēšanās efektu. Vismaz tādu atzinumu reiz lasīju kādā blogā par militārām lietām.


 (methodrone)

methodrone: Man besii tas, ka es juutos..

aizvakar, 5:21 pm, 2 atsauksmes

Man besii tas, ka es juutos tik bezspeeciiga, ka ja man par kaut ko saap, es nevaru sist pretii un atriebties. Tajaa vietaa es impotenti agoneeju un kljuustu aizvien vaajaaka un depresiivaaka.
in a river of teas (teja)

in a river of teas: Eu nu nepērciet vairs turku..

aizvakar, 5:58 pm, atsauksmēm

Eu nu nepērciet vairs turku rozīnes griekjiem arī ir