ctulhu (ctulhu)

ctulhu: karte

šovakar, 11:22 pm, atsauksmēm

Domājošākās ES valstis - Francija un austrumeiropas valstis. Diemžēl LV nē.

https://www.facebook.com/R2ANM/photos/a.1561349920772560/2948828762024662/
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Ja nu kāds nav redzējis

šovakar, 11:11 pm, atsauksmēm

https://www.youtube.com/watch?v=I_EYlBw7Q8c

[ realitāte smagi ieliek lielai daļai fantastikas]
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: ja mums ar Ingmāru būtu..

šovakar, 11:10 pm, 3 atsauksmes

ja mums ar Ingmāru būtu dzimtas ģerbonis, tajā būtu rakstīts "jo sliktāk, jo labāk"
Laba doma (laba_doma)

Laba doma: Šovakar strādāju..

šovakar, 11:08 pm, atsauksmēm

Šovakar strādāju garāžā, tāpēc iekūru krāsniņu un kārtīgi iemetu pagalīti, lai viss labi sasilst, un viss arī labi sasila, varbūt pat pārāk labi, jo kaut kas arī drusku sāka ost pēc sviluma. Domāju, varbūt ož dūmvads, tāpēc mēģināju paostīt un, protams, arī te es pārcentos - piebāzu par tuvu un apdedzināju snuķi. Lūk, tā ir, kad bāž degunu, kur nevajag - tagad man ir sarkans degungals kā kaut kādam klaunam.
rūsganais sprakšķis (mufs)

rūsganais sprakšķis: Es esmu tik piekususi..

šovakar, 11:06 pm, atsauksmēm

Es esmu tik piekususi gaidīt, kad tad mirs nost.
lilja_brik (lilja_brik)

lilja_brik: “What the Addict is seeking..

šovakar, 9:53 pm, atsauksmēm

“What the Addict is seeking (though he doesn’t know it) is the ultimate and continuous “orgasm,” the ultimate and continuous “high.” This is why he rides from village to village and from adventure to adventure. This is why he goes from one woman to another. Each time his woman confronts him with her mortality, her weakness and limitations, hence shattering his dream of this time finding the orgasm without end—in other words, when the excitement of the illusion of perfect union with her (with the world, with God) becomes tarnished—he saddles his horse and rides out looking for renewal of his ecstasy. He needs his “fix” of masculine joy. He really does. He just doesn’t know where to look for it. Psychologists talk about the problems that stem from a man’s possession by the Addict as “boundary issues.” For the man possessed by the Addict, there are no boundaries. As we’ve said, the Lover does not want to be limited. And, when we are possessed by him, we cannot stand to be limited.

Sāku lasīt ‘vīru apłu’ grāmatas, žēl ka nesāku agrāk
wildflower (fermenta)

wildflower: "Paciņa" esot paciemojusies..

šovakar, 10:47 pm, atsauksmēm

"Paciņa" esot paciemojusies Vācijā, aizbraukusi atpakaļ uz Čehiju un nu laimīgi atkal brauc uz Latviju.
Obser Ver (observer)

Obser Ver: Jā, tā iepriekšējā..

šovakar, 10:08 pm, atsauksmēm

Jā, tā iepriekšējā prognoze galīgi šķērsām. Ir mums lokdauns, tomēr. Manos kritērijos lokdauns ir slēgtas skolas, aizliegta ciemošanās un kora mēģinājumi. Tak vēl paspējām pēdējā nedēļas nogalē, kad jau lokdauns bija izsludināts, tik vēl spēkā stājies nebija, kora koncertu nopravīt. Zaļajā režīmā ar skatītājiem un dekadentisku ballīti pēc tam. Man vismaz kovids no tā nepieķērās, nav arī dzirdēts ka kādam citam koristam.

Tagad nākamā prognoze ir par Poliju. Viņiem līkne akurāt, kā mums pirms 2 mēnešiem. Un vakcinācija līdzīga (pēc kopējiem skaitļiem gan, tur jau svarīgi ir pa vecumiem, slinkums meklēt). Ļaunu nevienam nevēlot, redzēs, kā viņi Zsv. sagaidīs. Vienkārši interesanti.
‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ (ingmars)

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉: df

šovakar, 9:44 pm, 1 atsauksme

Aha. Skēlēja videoskēli. Es neesmu tas, kuram video. Es to teicu, jo tur neļāva da.
basta (basta)

basta: Vakar gandrīz visu dienu..

šovakar, 7:01 pm, atsauksmēm

Vakar gandrīz visu dienu divatā ar dēlu pavadīju, šodien arī Rasa pastaigai pievienojās. Toms divās dienās nostaigāja ~40km, tai skatā ~700 augstuma metrus. Tomam ir seši gadi.
Pišelin Enterteinment Prezents (mazeltov)

Pišelin Enterteinment Prezents: Pie tā, ka ciba ir palikusi..

šovakar, 6:50 pm, 27 atsauksmes

Pie tā, ka ciba ir palikusi tik tizla, es vainoju džekus.
Pišat atpakaļ uz savām garāžām un vīru klubiem, jo to bezgalīgo garlaicību un nesmieklīgos kašķus ir tomēr jātur ierobežotā laikā un telpā.
az (az)

az: šodien peldēju pusstundu,..

šovakar, 6:30 pm, atsauksmēm

šodien peldēju pusstundu, bet laikam vairs tā nevajag darīt, tik ļoti nomierinājos, ka gandrīz aizmigu. tas miers, tas miers un mīlestība, kā ūdens mīl tevi visu, pat ja neesi labs un gudrs un skaists un pareizs, ai. tad skrēju un vingroju, bet no sevis un pasaules neaizbēgt, sit tieši pakrūtē. nekas, sadzīsim vēlreiz.

helmsdeep: Gan jau kovids kādreiz..

šovakar, 6:06 pm, 6 atsauksmes

Gan jau kovids kādreiz beigsies (un būs zināma atelpa līdz nākamajai pandēmijai), bet ne visu, ko šie divi gadi mums uzplēsuši, varēs sadziedēt.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: un tāds sadzīvisks besis -..

šodien, 5:38 pm, 4 atsauksmes

un tāds sadzīvisks besis - atkal smeldz smagana vienā punktā. laikam atkal zobupasta nepatīk, bet no šobrīd vēl arī pie zobārsta par šerpu visās nozīmēs un tad es gribu pie periodontologa, varbūt tas neskatīsies uz mani kā uz traku, kad saku, ka man tur nepatīk mentols un piparmētras un tad notiek sliktas lietas. un vienīgais, kas drusku palīdz ir homeopātiskā ziede ar arniku (protams) un kumelīti un kliņģerīti un iespējams vēl kaut ko.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: mamma atpakomātēja paciņu...

šodien, 5:31 pm, atsauksmēm

mamma atpakomātēja paciņu. dekoratīvas vasaras kapronzeķu pēdiņas, Serenādes un Trifeles katra pa puskg?, aploksnīte no vecamammas un siera plate. un tā siera plate!!! mammamia! neatrodu tagad internetveikalā bildīti, bet tur ir pieci franču sieri. Cantorel: Buche mixte, Carre d'Audillac, franču Ementāles, Petit Cantal AOP jeune un brī. šobrīd laikam uz akciju Rimi vai jauns produkts un tad bija nolikts priekšplānā.
ļoti iesaku, jāpieraksta, lai atceros. tik nevaru saprast, kurš ir tas, kas liekas ne-govs. kazas vai aitas vai varbūt pat jaka
amanita (amanita)

amanita: Vakar līdz melnai tumsai..

šodien, 4:46 pm, atsauksmēm

Vakar līdz melnai tumsai kurināju ugunskuru un baudīju klusu, rudenīgu mieru.
Skaists saulriets, bezvējš un gruzdošu lapu smarža.
tati (tati)

tati: doggy style

šodien, 4:38 pm, 1 atsauksme

Ēdam pusdienas pie galda ēdamistabā. Suns aiztipina līdz virtuvei, pakampj pilnu muti ar sauso barību, atstiepj uz ēdamistabu, izber sausiņus uz zemes un sāk skrumšķināt.
Šis laikam bija viens no Roko top moments ever :D
f (f)

f: : dune 2021

šodien, 4:14 pm, atsauksmēm

un dune? oh, i enjoyed it very much. tā tumšā atmosfēra mani ievilka tik ļoti svētdienas dīvānā, ka es pat aizmigu, bet tad pamodos un noskatījos līdz galam, lai atklātu, ka tā bija tikai pirmā daļa. tas bija apmēram kā ar the witcher, kad visu sezonu geralts gāja uz to, lai satiktu savu destiny. tā jau neko, ja tūlīt ir otrā daļa vai otrā sezona, bet te, tāpat kā tur, nekas neseko. slikti! bet ļoti labi, paldies.
Nezāles neiznīkst (jan09)

Nezāles neiznīkst: pn

šodien, 1:22 pm, atsauksmēm

par neko:
3 dienas pavadīju, sēžot kursos, bija interesanti, īpaši dalībnieku oieredze.

Highlights:
* congestion charge ieviesa tās UK pilsētas, kuru vadība nebija spējīga / zinoša veikt ts "mājas darbu", izvēloties vnk sodīt iedzīvotājus ar iebraukšanas maksu / aizliegumiem. Labi, ka neviens nezina, cik naudas iztērēja tāda Londona vien, un ar nekādu atdevi.
* Kā pozitīvu piemēru piesauca Nottingham. Ieviesta "park and ride", ieviesti hybrid / elektro busi, velo celiņi, un pacentusīes nodalīt velo plūsmu no auto plūsmas, padarīt satiksmi drošāku.
* Piesauca Milton Keynes - robotizēta ēdiena piegāde:
https://www.starship.xyz/
Pēdējos gados lielie pilsētas maršruta autobusi, kas brīžiem braukā tukši, aizstāti ar minibusiem uz izsaukumu - piesaki laiku, adresi no-uz, un buiņš piebrauks. Lētāk pilsētai, īpaši ilgtermiņā, izdevīgāk pasažieriem.
Neiztiek arī bez kļūdām - bezvadu busu uzlāde, kas iebūvēta pilsētas ielās, ieliekot pāris miljonus, nu izrādījusies lieka.
* Ķīnas piemēri ar elektromobiļu satiksmi lielpilsētā fascinē ar apjomu.
/bet - vai tas ir tas, uz ko vajag tiekties valstī Eiropā?
Ķīna iegūst litiju, pati ražo baterijas un auto/busus. Ražo uz vietas, ekspluatē uz vietas, lūk īstais "zaļais" kurss. Tikko tu sāk importēt daļu, vai visu - zaļums pazūd.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: kaut kad sen sen, pirms gāju..

šodien, 2:21 pm, 1 atsauksme

kaut kad sen sen, pirms gāju skolā, es gāju mākslas skolā un man ļoti patika visādas lietas, ko tagad liktu zem grafikas. tuša, kaligrāfija, zīmēšana uz stikla un tad lapas uzspiešana pa virsu u.tml. tad man izstāstīja, ka zīmēt es ne sūda nemāku, mākslas skola bija izbeigusies, mēs bijām pārvākušies un čiks. un nu jau arī vairs nevaru saņemties, jo tā kritika elso pakausī. pa lielam es no tā vispār neko nesaprotu, jo grafika manās citādi diezgan bagātīgajās mākslas studijās tika pieminēta dažos vārdos, dažos Uzvārdos.

baigi nopriecājos, ka tagad būšot tādas bezmaksas tiešsaistes lekcijas Grafikas akadēmija. tad vismaz būs kāda sajēga, ko nozīmē tie mistiskie apzīmējumi izstāžu bildītēm apakšā, kas ir ķipa latviski, bet pilnīgi nekādas skaidrības arī ieuglējot

https://www.facebook.com/Grafikas-Akad%C4%93mija-275550730913926/?fref=tag
austra (au)

austra: vēl es gribēju teikt, ka..

šodien, 1:58 pm, 6 atsauksmes

vēl es gribēju teikt, ka Āpsis ar sejas masku izskatās pēc maza elfa - viņam ir tik īpašas acis!
Papa de Jacques (adirred)

Papa de Jacques: Vārdi

šodien, 12:53 pm, atsauksmēm

Šodien zvanīju vienam cilvēkam, kuru sauc Vikings. Un nē, tā nav kaut kāda iesauka vai pseidonīms. Īsts vārds.
sarkanvilks (sarkanvilks)

sarkanvilks: PASAULĒ SLIKTĀKAIS CILVĒKS

šodien, 1:39 pm, 4 atsauksmes

VERDENS VERSTE MENNESKE
Režija: Joahims Trīrs
NO/FR/SE/DK
f (f)

f: izskatās, ka man ir uzlauzts..

šodien, 1:25 pm, 2 atsauksmes

izskatās, ka man ir uzlauzts whatsapp konts. pieredze? risinājumi? kā atbloķēt ta?
only after dark (tvarj)

only after dark: Bīle

šodien, 12:40 pm, 9 atsauksmes

beidzot vīrs ielika instā, lūcu visi apbrīnot :D

https://www.instagram.com/p/CVcmUTsMZhB/?utm_source=ig_web_copy_link
cits (garamgajejs)

cits: Taisnības teicēji

šorīt, 8:54 am, atsauksmēm

"I'm a truth-seeker and I'm a truth-teller" QAnon Conspiracies Are Tearing Through Evangelical America


Nezāles neiznīkst (jan09)

Nezāles neiznīkst: di

šorīt, 8:36 am, 9 atsauksmes

dienas intervija:

***
Ja pie vainas būtu kāda dabas katastrofa vai pandēmijas nepārvaramā vara, tad varētu saprast, bet nē, tā ir konkrētu cilvēku konkrēti izstrādāta cūcība, kas ir noorganizēta Eiropas līmenī. Turklāt par to neviens nevēlas runāt, un tas tracina,” analizējot situāciju, kādā tiek nolikti ražotāji krasā energoresursu cenu kāpuma apstākļos, teic Valdis Zariņš, SIA “Lode” valdes loceklis.
...atbildīgās personas teic puspatiesības, liekuļo vai izmanto trešās šķiras argumentus. Gāzes un elektroenerģijas cenas ir stāvus augšā pilnīgi visiem Eiropas patērētājiem, savukārt lielajā gāzes ieguves valstī - Krievijā - šajā ziņā nav mainījies pilnīgi nekas.
Viens otrs mēģināja iestāstīt, ka Zviedrijas upēs esot bijis zems ūdens līmenis, tāpēc hidroelektrostacijas neesot spējušas saražot pietiekami daudz enerģijas. Sak, noticiet visi šim iemeslam! Tā ir tikai daļēja taisnība, turklāt - mazākā taisnības daļa. Eiropā elektroenerģiju no hesiem un atomelektrostacijām iegūst mazāk nekā 50% no visas enerģijas kopumā. Lielāko daļu iegūst, vienkārši sadedzinot gāzi. Tāpēc - ja gāzes cena aiziet kosmosā, arī elektrības cena ir turpat.
***

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/361490-valdis-zarins-energoresursu-cenu-kapums-ir-velme-iedzivoties-uz-pateretaju-rekina
Laba doma (laba_doma)

Laba doma: Viens no labākajiem..

šorīt, 9:44 am, 3 atsauksmes

Viens no labākajiem pēdējā laika atklājumiem ir iespēja skatīties youtube video ar paātrinājumu. Video, kuriem uzsvars ir uz saturu, savukārt vizuālā daļa ir tikai tā, starp citu, mierīgi var skatīties ar 1.25x vai 1.5x paātrinājumu. Tā kā diktori lielākoties runā diezgan lēnīgi, paātrinājums neskādē, un lietas ātrāk iet uz priekšu.
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Pirmdiena, un Haijams runā kā Fausts

šorīt, 8:41 am, 7 atsauksmes

یکً روز بند عالم آزاد نیم
یکً دم زدن از وجود خود شاد نیم
شاگردی روزگار کردم بسیار
در کار جهان هنوز استاد نیم
Parindenis:
Ne dienu no pasaules valgiem brīvs neesmu;
Nevienu ieelpu prieku par savu esību nejūtu;
Ļoti ilgi esmu bijis sava laika māceklis,
Joprojām pasaules darbos meistars kļuvis neesmu.
krēpjlācis (nistagms)

krēpjlācis: lokdauns

vakar, 10:42 pm, 2 atsauksmes

šis ir pirmais lokdauns, kas man kaut kādā ziņā patīk, par spīti visam padaru kaut kādas lietiņas mājās un piesēžos rediģēt grāmatu, kas ir ļoti labs darbiņš šādam laikam. acis gan ātri nogurst, bet tad uztaisu piekto tēju vai trešo kafiju un paskatos pa logu uz rudenīgo ārieni. šodien arī nomainīju elektrības slēdzi, sataisīju lampu, izdomāju pāris šūgeiz rifus un pirmo reizi izmazgāju botas veļasmašīnā (baigi tīrākas no melnuma gan baltās zoles nekļuva). nakts režīms 4.00 - 12.00 (nu vai vēlāk) laikam neskaitās baigi labs, bet neko darīt. cik klausos no citiem, tad visiem vispār baigi patīk tas lokdauns (pa lielam jau es tomēr neesmu starā), pilnīgi dīvaini, ka tādi intravertie mājsēži latvieši netaisīja lokdaunus jau iepriekš, lai varētu kārtīgi pasēdēt mājās un pareflektēt par eksistenci.
♪♬: Boy Harsher - Country Girl
aborigens (aborigens)

aborigens: Kā visu sals bija postījis..

šonakt, 12:39 am, atsauksmēm

Kā visu sals bija postījis
Laukā un mežā notuļis!
Kā visa dzīva kustoņa
Bij kūtīs un alās ietrenkta
Kā bailīgi mājās turējās
Katrs savās šaurākās robežās!
Kā nerunāja, tik čukstēja vien,
Kā drebēja mūžam, nākt' un dien'!
Draugs draugam pārstāja uzticēt,
Visas domas sev vajdzēja paturēt;
Visapkārt bij nodevība un spiegi,
Un nakts, un klusums, un nāves miegi.
Sals tagad beigās nozūd pats,
To griezdamies samaļ laika rats! / Rainis. Vētras sēja.
lilja_brik (lilja_brik)

lilja_brik: tagad dzīve ir tīra un..

vakar, 11:47 pm, 1 atsauksme

tagad dzīve ir tīra un viņā nāk iekšā jaunas lietas
. (punkts)

.: сimulāцija

vakar, 10:16 pm, 1 atsauksme

сimulāцija
باب (dooora)

باب: Karlsōns lidos atkal

vakar, 9:42 pm, atsauksmēm

Vikings (vikings)

Vikings: Aktuāli arī šodien. Anekdote no Brežņeva laikiem

vakar, 9:19 pm, 1 atsauksme

Ночь. Одинокий пешеход идет по улице. Москва. Солдат кричит ему остановится. Пешеход бежит, солдат стреляет. Другой его спрашивает: — Ты зачем это сделал? — Комендантский час. — Так ещё нет комендантского часа. — Я знаю, это мой приятель. Знаю, где он живет, он все равно бы не успел.
باب (dooora)

باب: tikko pie zemāk redzamā..

vakar, 8:42 pm, 2 atsauksmes

tikko pie zemāk redzamā reklāmas rullīša saites ierakstīju class="covid" nevis "video", tsk tsk.
tuvojas vakariņas, kas šaimājā aizvien ir brokasts, palaunadzis, pusdienas un pēcpusdienas tēja vienā un kīnōvakars, kurā velk uz romantisku trilleri, tikai nevarēju atcerēties ficenes nosaukumu. it kā pat gads nav riņķī, kopš pirmiņreiz lūrēj – ne ta Cage-man, ne ta Bird-cage. ar Dērka Ģentlija metōdi tomēr uzgāju, ka Songbird (2021):

The COVID-23 virus has mutated and the world is in its fourth year of lockdown. Infected Americans are ripped from their homes and forced into quarantine camps known as Q-Zones, from which there is no escape.

IMDB tai ir veseli 4,7 decimālie punkti. man jau pērn bija konsperāciju teōrija, ka prōvakseri & antilaiferi steriem balso ar 0, jo viņiem instinktīvi kaut kas lentē riebjas. man gan patika, vairāk par visādiem jaunajiem Bļeidranēriem u.tml. (starp citu, jūs zinājāt, ka tagad pareizi ir utml.?, gou figēr)

veseli ēduši!

Autiņ-pautiņ, čimpā-rimbā!
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: simo aptur kustību, it ka..

vakar, 9:06 pm, 1 atsauksme

simo aptur kustību, it ka taisītos liet ūdeni uz keksa, sastingst un saka: now subscribe to video
(man liekas, ka šajos bēniņos visiem ir oficiāli aizgajis ciet)
ctulhu (ctulhu)

ctulhu: Kokakovids

vakar, 8:38 pm, 1 atsauksme

Nevēlēšanās iet uz skolu ir viens no spēcīgākajiem motivatoriem

https://www.news-medical.net/news/20210708/Kids-misusing-soft-drinks-to-corrupt-SARS-CoV-2-tests.aspx