Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Lielisks vakars. Paldies.

šonakt, 1:30 am, atsauksmēm

Lielisks vakars. Paldies.
Papuass (papuass)

Papuass (paardod): Vecs Samsung NC 10 notebook

vakar, 11:37 pm, atsauksmēm

Pārdošanā vecs (2008) Samsung NC10 notebook:
Intel Atom procesors
2GB RAM
160 GB HDD
10" ekrāns

Pārāk mazjaudīgs, lai skatītos Youtube. Varbūt kādam mākslas projektam noder. Baterija beigta, uzlikts kaut kāds Linux Lite (Ubuntu paveids). Korpusā plaisa, kas netraucē.
Gribētu kādus 20 EUR.

... tālāk ... )
tethys_ (tethys_)

tethys_: Velītis un viņa sievietes

vakar, 11:24 pm, atsauksmēm

Kopš vīrs ir projām uz Londonu, mans Velītis kļuvis vēl iedomīgāks. Viņa prātā viss beidzot ir tā, kā vajag - viņš un viņa sievietes! Neviena konkurenta. Viņš pat nav greizsirdīgs, kad es Triksi mīļoju. Viena sieviete tracināšanai un mīlēšanai, otra - mīlēšanai un tracināšanai (un no kā priecīgi atrauties par tracināšanu). Visu dienu trinas man virsū un murkājas. Vakarā nāk mīlīgs zem segas. Kad ir vīrs mājās, tad viņš ir citādāks. Tad ir konkurents, kas viņam arī patīk, bet tomēr tad ir cita dzīve.
Smieklīgs runcītis, bet tāds nu viņš ir. Patīk, kad es uzkliedzu un lieku gulties zemē. Pēc tam skatās uz mani romantisks - paskat, kāda tu man stipra sieviete! Kad vīrs atgriezīsies, tad skatīsies dīvaini un vajadzēs laiku, lai pieņemtu, ka vairs nav skaistā dzīve. Viņam patīk būt vienīgajam vīrietim.
kostantējumi (ilka)

kostantējumi: Netīšām palīdzēju vienam..

vakar, 11:19 pm, 1 atsauksme

Netīšām palīdzēju vienam ne-latvietim no Dzintariem pēc piektdienas nokļūt mājās. Tagad tās ir manas mājas arī - blakus, pa īstam līdzās un par spīti vētrām, lietum, zvaigžņotām debesīm un takihardijai.

Varbūt tieši Viņš ir tieši tas, kas vajadzīgs, - pozitīva injekcija nulltajā čakrā.

jutoņa: Labāk
♪♬: Sting - Englishman in New York
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: Pamēģināju šodien to..

vakar, 10:45 pm, 1 atsauksme

Pamēģināju šodien to Pranamat Eco. Labs lai gan bezbožno ass. Caur krekliņu un džinsām bija labi. Izpētīju portālus, lietotus tālāk nepārdod, laikam tiešām labs

Bet nu es nezinu vai pienāks tā diena, kad man nebūs žēl šim tērēties
Adler Wittern (santech)

Adler Wittern: Šo video skatījos ar domu,..

vakar, 10:40 pm, atsauksmēm

Šo video skatījos ar domu, ka davai vēl vienu sūdu un tad sākšu darīt kaut ko jēdzīgu. Well.. time spent worth every minute no šī viģika. Nu ok, beigu titri un notifikācijas. Bet nu - kurš atradīs laiku noskatīties no sākuma līdz beigām, tas mani sapratīs. Varbūt pat vairāk.
Enjoy.

https://www.youtube.com/watch?v=ic2rEOBmWb4
helvetica (helvetica)

helvetica: Šobrīd pa Mezzo skan Bugge..

vakar, 10:11 pm, atsauksmēm

Šobrīd pa Mezzo skan Bugge Wesseltoft, Henrik Schwarz, Dan Berglund no EFG London Jazz Festival. Ļoti, ļoti forši, žēl, ka nav tiešraides mājas lapā (es nemāku atrast?) varētu caur zilzobi galvgalī iestatīt, miegpelītes, velcpelītes vietā.
University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: .

vakar, 9:09 pm, atsauksmēm

nupat pēc nodarbības garastāvoklis uz urrā, atkal izbaudīju dejošanu. 5d bijām arī omē, tur brīvā vaļā padejoju, arī super. tā es vislaik kā pa viļņiem - it kā nogurstu, it kā izdomāju, ka par daudz, ka apnicis, ka nav kaifa, un tad atnāk atpakaļ. love it. 
visādi citādi, meaning of life ir diezgan svarīga. it kā man ir kaut kāda noformulēta, bet tajā neliekas pietiekami taustāmi un nopietni, stipri. jādomā vēl.
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Tikko virs Tallinas un..

vakar, 5:06 pm, atsauksmēm

Tikko virs Tallinas un Tērbatas krustojuma redzēju bezpilota helīti. Izskatījās ļoti līdzīgs Northrop Grumman MQ-8 Fire Scout.
Strēlniece (str)

Strēlniece (niigrie): Tad pēc 19:00 Avotu ezītis..

vakar, 4:56 pm, atsauksmēm

Tad pēc 19:00 Avotu ezītis miglā

Tiekās
Nam Vedya Kaur (lidaka)

Nam Vedya Kaur: No vienas puses gribaas ar..

vakar, 7:10 am, 2 atsauksmes

No vienas puses gribaas ar kaadu parunaaties, no otras - nee.
t (tiga)

t (vajag): Meklēju kārtīgu..

vakar, 1:52 pm, 1 atsauksme

Meklēju kārtīgu elektriķi, kurš ierīkotu dažas papildus elektrības kontaktligzdas un savienotu ventilatoru ar slēdzi (tur līdz šim bijis ventilators ar tādu kā striķīti, ko parauj, lai viņu ieslēgtu un izslēgtu) vannas istabā. Vadus un kontaktligzdas ir jāiegulda sienā. Dzīvoklis atrodas Rīgā. Nav tā, ka jau rīt vajag, bet vajag drīz :)

(Zinu, ka te jau ir bijuši šādi topiki, paskrollēju dažus rakstus atpakaļ, bet atradu tikai vienu ieteikumu. Ceru, ka ir vēl kāds!)
austra (au)

austra: nesen te tviteris ziņoja, ka..

vakar, 1:52 pm, 48 atsauksmes

nesen te tviteris ziņoja, ka esot kaut kāda milzumliela diskusija par to, vai uzšaut pa dibenu ir vai nav ok. protams, nav. ja vien uzšāvējs nav vīrs un jums tas laulības līgumā norunāts :)
bet es par ko citu tomēr - vai tas tiešām ir tikai mans burbulis, kurā neesmu to pieredzējusi, un vīrieši mūsdienās tā dara? es laikam nezinu nevienu sievieti, kurai kāds svešs būtu iesitis pa dibenu. kur tas notiek? naktsklubos? tirgū? vai arī sievietes nekad par to nerunā? man pietiek, ka kāds uz mani ne tā paskatījis, ka esmu jau savu sašutumu izstāstījusi kolēģiem pie kafijas (pirms-bērnu laikā)

var jau būt, ka tviteris - tā ir paralēlā pasaule - un nav ko domāt, kur un kā uzšauj pa dibeniem Kaimiņa vēlētājs.
zintish (zin)

zintish: šis jau te bija LSD - Audio..

vakar, 12:38 pm, atsauksmēm

šis jau te bija
LSD - Audio (Official Video) ft. Sia, Diplo, Labrinth
vai es kādreiz esmu teikusi, ka man sagādā sīku baudu rakstīt šo kodu ar rociņām? :)
f (f)

f: nez vai manu dzīvi var saukt..

vakar, 12:17 pm, 16 atsauksmes

nez vai manu dzīvi var saukt par notikumiem bagātu. sarunas notiek pa telefonu, bet cilvēkos izeju, principā, kā pensionāri - pie dakteriem. ar tiem man arī vienīgais dzīvais kontakts. tā, lūk, šodien ginekoloģe, pirms ievadīt man kyleena, jautā: "ef, tu vispār plāno dzemdēt otru?" brīnumainā kārtā, kad pateicu "nē", viņa ar sejas izteiksmi teica drīzāk: "nu es gan tev gribētu ieteikt to otru tomēr dzemdēt, bet tavs lēmums ir tavs lēmums", bet neko neuzspieda. mans minējums - ar tām dzemdībām, kas bija, mēs abas gluži labi nomocījāmies vēl kādiem desmit mūžiem uz priekšu.

pat nezinu, kā lai atdzīvina savu sociālo dzīvi. au regulāri iet uz pasākumiem, bet man tā liekas teju vai militāra operācija, - iziet no mājas ar sīko. un man ir tikai viens. kamēr mēs divatā esam tikuši līdz mašīnai, viņam jau pēc 30 minūtēm jāliekas atkal gulēt!
too soon?
tethys_ (tethys_)

tethys_: Sinestēzijas ārprāti

vakar, 12:22 pm, atsauksmēm

"pressure to provide a sample is enough for be to NOT be able to provide anything"
*
Šo izlasot man pēkšņi sagriezās galva un es gandrīz nokritu no krēsla. Kad esmu satrauktā stāvoklī vai nogurusi, tā dažreiz izpaužas šausmīgi.
Nesen vīrs izteikti krāšņi atraugājās un man momentā parāva uz augšu.
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata: DELFI. Ukrainas olas lauž..

vakar, 12:21 pm, 1 atsauksme

DELFI. Ukrainas olas lauž ceļu uz Latvijas tirgu.
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata: DELFI. Dombrovski nebiedē..

vakar, 12:19 pm, atsauksmēm

DELFI. Dombrovski nebiedē dzimumu vienlīdzība.
Nepabeigtā dienasgrāmata (dienasgramata)

Nepabeigtā dienasgrāmata: DELFI. Latvijas piekrastēs..

vakar, 12:16 pm, atsauksmēm

DELFI. Latvijas piekrastēs sastopamais Tatārijas salāts nereti cilvēkos rada prieku un apbrīnu – tam ir rukolveidīgas lapas zilganzaļā krāsā. Savukārt ziedēšanas periodā no jūlija līdz septembrim var novērot zili violetus ziedus. Tomēr, kā atzīst eksperti, Tatārijas salāts ir invazīva un agresīva suga, kas būtiski ietekmē Latvijas augu sugas un biotopus.
markizs (markizs)

markizs: Vasara, vasariņa

vakar, 1:11 pm, atsauksmēm

Vasara, vasariņa
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Sabīnīte - čurulīze,..

vakar, 11:37 am, 5 atsauksmes

Sabīnīte - čurulīze, noprotestēja jaunās smiltis, nokārtojoties katru reiz citā veļas groziņā.
audzītes atkal sūdzās, ka Simoniņš šaudās ar mazo lielgabaliņu un lūdz viņu savākt, tāpēc nācās kancelēt sapulci. mums visiem ir vajadzīgs brīvlaiks.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: šis ir brīnišķīgs un..

vakar, 10:23 am, atsauksmēm

šis ir brīnišķīgs un visa cita starpā arī par humoru attiecībās

https://www.youtube.com/watch?v=jJ6K_f7oSdg
Alēns de Botons ir brīnišķīgs! kad būs laiks, jānoskatās (jo lasīt diez vai būs laiks) par to ateismu

ierindnieks: Mākslinieki dalās divās..

vakar, 9:23 am, 2 atsauksmes

Mākslinieki dalās divās daļās:

Viena un liekas, ka tā ir lielākā daļa, visu laiku ģērbjas melnā un it kā vēl nedaudz par lielu apģērbā. Parasti dzer vīnu.

Otri velk adidas spora tērpus, veido asimetriskas frizūras parasti arī melnas, pulcējas vecās pamestās mājās vai rūpnīcas un izskatās nedaudz līdzīgi kā Gobziņš 95taja. Parasti dzer alu.


gribētos ka sākas kaut kāda hipiju renesance, vai kaut kas futurisks, tik daudz iespēju, nu vismaz kaut kas jauns, bet nē, jau gadiem viens un tas pats, viens un tas pats.
f (f)

f: man ir vesela kaudze ar mans..

vakar, 8:48 am, atsauksmēm

man ir vesela kaudze ar mans mazais numuriem, un tajos ir tā kā rakstu sērija par pirmo dzīves gadu pa mēnešiem. un ko domājies, kad gribēju lasīt par pirmajiem 3 - izrādījās, to tieši nav. tagad, kad ir pieci mēneši, to arī vairs nevaru atrast. toties ir ceturtais un sestais.
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: cik labi, ka ir neldija un..

vakar, 6:49 am, atsauksmēm

cik labi, ka ir neldija un spējas to vadīt, kad pārbrauktuves remonta dēļ tuvāko pieturu pārceļ vienu kilometru tālāk! vakar m. uz darbu devās ar taksi, bet šodien es teicu, ka nav jātērē nauda, ja var un vajag ekspluatēt sievu. secināju, ka došanās kaut kur piecos no rīta liek justies ļoti pusaudzīgi neatkarībā no tā, vai velcies mājās no kroga, vai, nepārvilcis naktskreklu, nogādā kādu uz punktu b. negulēt ir forši. lai gan tik siltā, miklā rītā nevienam nebūtu jābrauc uz darbu, bet būtu jāmētājas pa gultu un jālaizās, klausoties mazzy star (you fuck to fudge tunnel but you make love to mazzy star!).
♪♬: Mazzy Star - Roseblood
* (inese_tk)

*: jūlijs

vakar, 1:45 am, 2 atsauksmes

principā tas, ko es daru savā šobrīdējā darbavietā ir - mācos, ka viss ir iespējams. man kopumā diezgan dziļi, no manas personīgās eksistences pirmsākumiem, ir iebūvēts, ka nekas nav iespējams vai arī, ja ir, tad tas ir tik drausmīgi grūti un sarežģīti, ka nav vērts. man ir tēvs, ar izcilu prātu un zelta rokām, kas cieš no neapzinātas, drausmīgas trauksmes sajūtas, no kuras ir iespējams paglābties vien sēžot pāris kvadrātmetru komfortzonā pie TV, ar aliņu (vai ko stiprāku rokās) un pēc iespējas neko nedarot un nekustoties. man ir māte, kura ir viena ar pārcilvēciskām pūlēm vilkusi ģimenes vezumu. man ir 8 gadus vecāks brālis, ar kuru bērnībā nebija pārāk labas attiecības un, kura pārspēkam (kaut vai tīri fiziskam) bija neiespējami stāties pretī, arī brīžos, kad it kā bijām iepriekš vienojušies par kkādu sadarbību un/vai savstarpēju neitralitāti. no vienas puses - es it kā allaž esmu ticējusi dzīves skaistumam, laimīgām nejaušībām un veiksmei. no otras - vienmēr licies, ka es stāvu tam visam tā kā tādā maliņā un neesmu tā veiksmes apļa iekšpusē. ka tas drusku uz mani neattiecas. tagad mācos, ka tomēr attiecas. kā jau ar visu - forši, bet stresaini arī.
jutoņa: jāčuč
♪♬: Neil Young - Deadman OST
* (inese_tk)

*: jūlijs

vakar, 1:06 am, 2 atsauksmes

* brīnījos, kas aprij pupām un zemenēm lapas. pirms pāris dienām, dienas vidū, gāju dārzā pēc zaļumiem un tur vnk ganījās stirna. aprija pupām un zemenēm lapas. liela stirna. manā mazpilsētas mazdārziņā;
* aizvadījām trīs dienu radošo "Mūžīgās izlaušanās" nometni pie mums. viss forši, tikai besīgi mazgāt traukus esošajā setapā;
* nupat sākās "vasaras nometne", saukta arī par vasaras teātra festivālu. ja pērn es stresoju par negaidītu nokļūšanu kostīmu mākslinieces lomā, tad šogad es esmu nemanot kļuvusi jau par aktrisi ar visai gariem tekstiem. no vienas puses man patīk piedzīvojumi, no otras - es sūdīgi menedžēju stresu. tad jau redzēs, ar ko tas beigsies. katrā ziņā arī mans zirgs piedalās izrādē, varēsim apvienot stresus un visu padarīt ekstra stresainu. to mēs protam;
* joprojām dzīvoju bez kompja un bez skaidrības vai varēs salabot esošo vai būs jāpērk jauns, jo labotājs ir aizbraucis uz Černobiļu. lielos vilcienos ir visai patīkami būt bez kompja, mazākos - es enīvei diezgan ilgu laiku veltu torčīšanai telefonā un bezjēdzīgai skrollēšanai;
* atsāku skriet, bet iespējams tūlīt atkal pārtraukšu. jo nav īsti skaidrs, kur araund to darīt pa ne-asfaltu, bet pa asfaltu man sāp mugura.
jutoņa: negaršo rums ar spraitu
♪♬: Neil Young - Deadman OST
K (rkktzd)

K: ņā, bez kvadrifrona manā..

vakar, 12:42 am, atsauksmēm

ņā, bez kvadrifrona manā dzīvē nekas baigi cits nenotiek, kas laikam nav baigi forši
 (methodrone)

methodrone: Ai pohujā nahren. Vienu..

aizvakar, 9:13 pm, 10 atsauksmes

Ai pohujā nahren. Vienu dienu viss ir labi otru dienu viss ir dirsssa. And I am not volatile, I am just tired, un man nav pietiekami daudz logosa lai transcendētu jūsu samsarfantastic hraņu. Es šodien skrēju un nolamāju Dievu, jo kāpēc Viņš man piš mozgas jel!? Tad es dušā dzēru alu un uz divām minūtēm, saulei spīdot pie atvērta loga viss bija gaistoši viegls, kā ziepju putiņu un alus putiņu alķīmiski dziedējošā sintēze, Bet tagad, es atkal mīcos un dzenos dziļāk iekšā darvā, pretīguma lipeklī, arvien dziļāku melu žņaudzībā.

Es viņu šausmīgi reitoju, bet es jau uzreiz redzu, ka esmu lāme un dura, un neesmu viņam pietiekami laba. Dažas dienas man ir kā, so what, es vienkārši gaidīšu kā šī peculiar situācija aizļurināsies nebūtībā, at least I had a fun summer yooo. Bet no otras puses this is pretty crushing, jo there are times when I look at you and still can't believe you're real. Un tas beidzot definitively nozīmē, ka es esmu forever damaged un nespējīga normāli dzīvot ar cilvēkiem, un ka dīvāns, tikai sarkanais nihilisma dīvāns ir mana sūtība un endgame, the sole apsipration I will ever be fit to meet.

Bļe kā dvēseli slāpē un sloga šovakar.
slepenaamaasa (slepenaamaasa)

slepenaamaasa: Acīmredzamais neticamais

aizvakar, 11:21 pm, atsauksmēm

Spēju aiziet gulēt agrāk, lai agrāk pamostos. Šorīt sakārtoju čekus, lai drīz tiktu galā ar finanšu ekseli, pēc darba pasēdēju pie frīlanca darba, aizgāju uz dejošanu, atpūtos un tagad esmu gultā. Mazliet pietrūka mīļuma un čila šodien, un es vainoju the Mentalist, jo tas kļuvis paredzams un garlaicīgs.

Jebkurā gadījumā - es spēju strādāt, atpūsties, gulēt, nemazgāt drēbes kā traka psihopāte un pieņemt labus lēmumus.

Ir labi.
honeybee (honeybee)

honeybee: - Māte. Vai tu varēsi ieiet..

aizvakar, 11:00 pm, 8 atsauksmes

- Māte. Vai tu varēsi ieiet aptiekā un nopirkt man klizmu?
- ?
- Mums bija viena, bet es to lietoju uz balkona, tā nejauši nokrita. Uz apakšējā stāva balkona.
- ....
- Man negribējās iet kaimiņiem prasīt.
- .......
- Tur būs arī B.? Tad ļoti labi, viņš zinās, ar kādu uzgali ir vislabākā.
 (yeux_glauques)

yeux_glauques: it rained and it rained and it rained pt. II

aizvakar, 9:21 pm, atsauksmēm

君のいない最悪の寒夏が続いており
jutoņa: ふざけんな、おい
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: P.S.

aizvakar, 9:27 pm, 7 atsauksmes

Pozitīvā domāšana ir ļoti toksiska hujņa.
tethys_ (tethys_)

tethys_: I am the deep blue darkness.

aizvakar, 9:25 pm, atsauksmēm

I am the deep blue darkness.
J. S. Badger (217)

J. S. Badger: how to tell you've moved to a posh area, lol

aizvakar, 7:14 pm, 1 atsauksme

kad ejot gar vietējiem koplietošanas/par brīvu teniskortiem (!), pusaudži (!), kas tur spēlē tenisu (!), daļēji polokreklos (!) ar tevi pirmie (!) sasveicinās un skaidrā angļu valodā saka labrīt (!), un, kad pajautā, ļoti nopietni RP izrunā pastāsta, ka šajos kortos jebkurš var atnākt un spēlēt
:o
mums bija tāds "wtf, kas tikko notika"
jutoņa: somersets moems
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Vasarām jābūt citādām...

aizvakar, 8:54 pm, 8 atsauksmes

Vasarām jābūt citādām.
Es nepamanīju, kurā brīdī manas vasaras sagāja sviestā un kļuva rāmas un iepelējšas.
Vasarās ir vajadzīgas kaislības un piedzīvojumi.
Vismaz eksāmeni, ja nekā labāka nav, bet tad tādi pamatīgi, uz dzīvību un nāvi, ar zubrīšanos līdz izsīkumam, negulētām naktīm un tablešu rīšanu, iesoļošanu auditorijā skaistai, drosmīgai un gandrīz bezsamaņā, eksaminatoru pilnīgu kapitulāciju un triumfālām dejām uz bāra letes līdz nākamajai rītausmai.
Vai ceļojumi, bet tad tik bez rezervētām viesnīcām, ar nakšņošanu klosteros un govju ganībās, ar stopēšanu, apmaldīšanos, ar bēgšanu caur kafejnīcas virtuvi no uzmācīga tēvaiņa, kurš apgalvo, ka grib tevi precēt & pirms tam viesnīcas numuriņā nodrāzties.
Nu, vai kāda neprātīga mīlas drāma kā, vecās, klišejainās filmās, un viņš mīl mani, bet es mīlu citu, un bučojamies lietū, skropstu tuša tek pa visu pagastu, fonā skan Mālers vai Rahmaņinovs.
Kur viņas visas pazuda, tās īstās vasaras? Kāpēc tagad ir kaut kāda pliekana ķēpa?
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: šodienas projekts

aizvakar, 8:47 pm, 1 atsauksme

šodienas projekts