mena (mena)

mena: Āgenskalna tirgus sakarā...

šorīt, 9:03 am, atsauksmēm

Bet ne par Āgenskalna tirgu...
"Cigareti" puiši Centrāltirgū cītīgi strādā arī šādā laikā (auksts). Un viņu ir daudz, labi organizēti.
Un par šo nemaz nav vērts ziņot da jebkur, ja negrib pats pa muti dabūt.
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Smieklīgākā spoguļneironu..

šorīt, 9:00 am, atsauksmēm

Smieklīgākā spoguļneironu izpausme - kāds uzraksta tekstu ar gramatisku kļūdu, un cits ielaiž kļūdu, uz to aizrādot.
f (f)

f: atveru žalūzijas savā..

šorīt, 8:30 am, atsauksmēm

atveru žalūzijas savā ziemeļu pusē, lai varētu vismaz paskatīties uz to, kā saule ielīst pretējo māju logos.
p.s. -19C
qgmr101 (qgmr101)

qgmr101: Kaķis, zivis, acis

šorīt, 8:12 am, atsauksmēm

Fjokla (fjokla)

Fjokla: Man ir kautkāds bardaks te..

šorīt, 6:40 am, 5 atsauksmes / atsauksmēm

Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh
Christ (brood)

Christ: Could you be the most..

šorīt, 4:42 am, atsauksmēm

Could you be the most beautiful girl in the world?
It's plain to see you're the reason that God made a girl.
When the day turns into the last day of all time
I can say I hope you are in these arms of mine
And when the night falls before that day I will cry
I will cry tears of joy 'cause after you all one can do is die.
vairsneat ceriņi (vairsneat)

vairsneat ceriņi: 172

šonakt, 12:57 am, atsauksmēm

vakar meklējot prakses vietu izsūtīju vismaz kādus piecdesmit e-pastus mākslas rezidencēm, rakstnieku centriem, pasākumu vietām pa visu eiropu un saņēmu padsmit atbildes. tagad veru vaļā atbildējušo organizāciju mājaslapas un cenšos saprast, kam īsti esmu aizrakstījis. viena vieta izrādās esam uz mazas saliņas atlantijas okeāna vidū, kas pieder portugālei. tur taču būtu tik jauki būt! es jūtos vienlaikus maksimāli bezatbildīgs un sastresojies.

meljkje: starp citu

vakar, 11:55 pm, atsauksmēm

Lai gan nebiju neko labu pirms tam par viņu dzirdējusi, Marķīze de Sada izrādījās saviļņojoši izcila.

meljkje: Ir viena tāda persona, ar..

vakar, 11:39 pm, atsauksmēm

Ir viena tāda persona, ar kuru esmu pazīstama vairāk vai mazāk kopš dzimšanas, jo mūsu vecāki ir nu jau seni draugi. Nelaimīgā kārtā, šī persona man neatminamu laika posmu (Gadu? Vai tomēr pāris?) dzīvo man kaimiņos, tādēļ nākas ar viņu satikties ne ārkārtīgi reti.
Viņš ir apmēram pēdējā savu sirds ķirurga studiju gadā, un šovakar uz atvadām mam deva sev raksturīgi vērtīgu padomu - "Galvenais, pabeidz skolu, citādi būsi bomzis."
"Labs pep talk, Pāvil," es atbildēju un, kā vienmēr, negribu vairs nekad ar viņu runāt.
kjiimikjis (kjiimikjis)

kjiimikjis: Par svarīgo

vakar, 11:49 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Piemājas Elvi šodien bija nopērkami milzonīgi čili pipari.

Bija - jo es nopirku visus. :)
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Klepus 50 nokrāsas

vakar, 11:01 pm, 12 atsauksmes / atsauksmēm

Klepus pieturas stabils jau trešo nedēļu, pa tam lāgam man ir bijis sauss, rejošs, astmatisks, atklepojošs, vemjošs, tāds, kur jāturas pie sienām, un vēl kāds tikai ne klepus, dažādās kombinācijās un atkārtojumos, bet kopumā visi kaitinoši, blakus kabineta kolēģi man pareģoja slimnīcu un plaušu karsoni.
Es ceru šitā tešot beigās dabūt smadzeņu satricinājumu, jo cik tad var tā kratīt galvu klepus ritmā, un tad beidzot iestāsies miers. Iekšējs, protams, jo vai tad nu tāpēc pārstās klepot.
Es esmu izpirkusi visu aptieku un veikusi dažādus pretklepus rituālus. Nekas nelīdzēja, starp citu.
spect_actor (spect_actor)

spect_actor: The Diaries of Franz Kafka

vakar, 11:05 pm, atsauksmēm

"Meanwhile it was already past two o'clock, everyone was tired, several people had already left, I should have enjoyed throwing my glass at them".
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: izcilas Lovkrafta audiogrāmatas

vakar, 10:45 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Ar amerikāņu psiholoģisko tumšās/savādās literatūras rakstnieka H.P.Lovkrafta darbiem iepazīties nekad nav par vēlu, tāpēc visiem ļoti iesaku tieši šī autora lasītās Lovkrafta audigrāmatas, un visvairāk man patīk tieši šis darbs - "At the Mountains of Madness". Stāsts par bariņu zinātnieku no Masečūsecas štata Miskatonic universitātes Arkhamas pilsētā, kuri aizlido uz Antarktīdu ar mērķi veikt plaša apjoma arheoloģiskus pētījumus. Taču stāsts negaidīti pārvēršas lēnā, intriģējošā psiholoģiskā saspensā, zinātnikiem uzduroties iepriekš neredzētām svešas, iespējams, ļoti, ļoti senas dzīvības pazīmēm dziļi zem Antarktīdas mūžīgā sasaluma slāņa. Un vēlāk - atklājot Megalītisku pilsētu, kas slēpjas ieskauta nepārvarami augstim kalniem. 

Neuzkrītoši transatlantisks britu akcents un ļoti īpatnēja, taču patīkama balss tiešām piešķir literatūrai vairāk, nekā es spēju jebkad iedomāties. Tā ir pirmā no daiļliteratūras grāmatām par tēmu Fermi paradox (4nc13nt 4l13n5), un Lovkrafts (protams, varam debatēt par to, ka tomēr viņa priekštecis Edgars Alans Po) ir pirmais no (kaut cik) populārajiem rakstniekiem, kurš rakstījis par tik tumšām, filosofiskām un cilvēcei vienmēr svarīgām tēmām, kā iepazīšanās ar absolūti svešo, prātam neaptveramo (tādā līmenī, ka prāts parasti apstājas un sāk tīties atpakaļ) un beigu beigās "vai mēs vispār vēlamies noskaidrot, kas ir šie briesmoņi, ar kuru esamību esam iepazinušies? (kura mūs ir satricinājusi līdz jebkādas ticamības zudumam par to, ka realitātes matrica nav sabrukusi)".

[info]anrys, noteikti iečeko kaut kad! Varbūt labāk sākt ar šiem stāstiem - "Call of Chtulu" (lieki komentēt) vai manu mīļāko "Shadow over Innsmouth" - par to, kā kaut kāds izmeklētājs darba sakarā apmeklē kādu mazu un senu, taču savulaik (zelta pārstrādes rūpnīcas dēļ) bagāto Masečūsecas zvejnieku ciemu un, saskāries ar tās jocīgo, brīžiem pretīgo vidi un šad tad fiziski "malformed" pilsētiņas iedzīvotājiem ("fish like facial features", "skin with a scaly appearance), palēnām sāk atklāt tās lielāko noslēpumu, kas saistīts ar the old ones dievību Dagon
University of Awesomeness (kini)

University of Awesomeness: .

vakar, 11:05 pm, atsauksmēm

jānoglabā šitas smieklīgais video par strēlniekiem. kaut kā uz to pusi ir, tikai ar mazāk filozofijas. 
kjiimikjis (kjiimikjis)

kjiimikjis: Par aktualitātēm

vakar, 10:17 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Vakar ziņās: Rimšēviču esot draudējuši nošaut.

Šodien ziņās: Atis Slakteris paziņo, ka viņu draudējuši nogalināt.

Vai redzams sākums jaunam, savdabīgam Latvijas #metoo?
Krāšņais Kurvjziedis (krii)

Krāšņais Kurvjziedis: Dārgā ciba, kurā ikviena..

vakar, 9:34 pm, 15 atsauksmes / atsauksmēm

Dārgā ciba, kurā ikviena radība pārstāvēta vismaz pa pārim!

Vai šeit dzīvojas arī kāds viegli apsēsts datu bāžu entuziasts - koderis - vecu dzelžu mīļotājs?

Ir ļoti izaicinoša problēma, ar kuru ierindas IT cilvēki netiek galā, un kas potenciāli var izvērsties apmaksātā sadarbības projektā.

Anyone?
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Esmu karsta kā uguns!

vakar, 9:32 pm, atsauksmēm

Esmu karsta kā uguns!
vairsneat ceriņi (vairsneat)

vairsneat ceriņi: 171

vakar, 9:30 pm, atsauksmēm

gribu vienkāršas lietas, vienkāršas problēmas un stabilas emocijas, kas neietekmē domāšanu. un vēl es gribu, lai tā visa būtu maz un lai es tiešām būtu drošs, ka to gribu.
in a river of teas (teja)

in a river of teas: Non-invasive and..

vakar, 9:02 pm, atsauksmēm

Non-invasive and non-manipulative touch as primordial relational resource for handling, holding and creating a safe environment, in the respect of individual dignity and self-esteem
Nam Vedya Kaur (lidaka)

Nam Vedya Kaur: Kopsh cukurs ikdienaa..

vakar, 1:47 pm, atsauksmēm

Kopsh cukurs ikdienaa praktiski neeskistee viss peern uzkraatais saldeejuma un kanoli svars ir izkusis. Es esmu bijusi tieva savaa dziivee, bet shoreiz esmu tieva iistajaas vietaas un apalja iistajaas vietaas. Es nezinaaju, ka tas ir iespeejams un veel joprojaam esmu paarsteigta skatoties uz sevi spogulii.

Tai pat laikaa nezinu vai jebkad ieprieksh paarstaat kaut ko eest ir bijis tik viegli. Agraak attureeties no saldumiem bija tragjeedija, bet peedeejie paaris meeneshi ir bijushi saliidzinoshi nesaapiigi.

Iisaak sakot, grikji rullz, avokado ir afigjenna labi un brokolji garsho vairaak nekaa jebgad.
Hedera helix L. (hedera)

Hedera helix L.: Bet jā, kopš šodienas es..

vakar, 8:53 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Bet jā, kopš šodienas es šaubos, vai pasaulē vēl ir atlicis jebkas, kas mani varētu pārsteigt. Šorīt pa Avotu ielu nesteidzīgi un apcerīgi ar riteni minās krišnaīts, tērpies vien oranžos šortos un kreļļu virtenēs.

UPD: uzzinu_pedejais
saturday (saturday)

saturday: par trendiem

vakar, 8:12 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

piefiksēju vienu interesantu, bet diezgan pašsaprotamu lietu — Rimšēviču Latvijā visvairāk gūglē tieši no Langstiņiem. Tas gan nerunā par labu tam, ka Rimis teicās "neesot redzējis" attēlu — var diezgan droši apgalvot, ka Langstiņu iedzīvotāji (ieskaitot tos, kurus šis skar vistuvāk) ir izķemmējuši visu, kas saistīts ar Rimku.https://trends.google.com/trends/explore?date=now%207-d&geo=LV&q=%2Fg%2F1219blb_
Viljams (viljams)

Viljams: Par to plato bebru un šauro..

vakar, 8:07 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Par to plato bebru un šauro bebru. Manuprāt, valodnieki te ir iebraukuši auzās un šis ir liekams otrās deklinācijas izņēmumos, dēļ senākās formas bebris. Attiecīgi izrunājams ar šauro e.
eermaniitis (eermaniitis)

eermaniitis: un tagad kaut kas pavisam atšķirīgs

vakar, 7:24 pm, atsauksmēm

serčiks Counterpart - pavisam oriģināls, mhm

.: Latvijas pārstāvniecība..

vakar, 4:53 pm, atsauksmēm

Latvijas pārstāvniecība izveidota kopstrādes biroja ēkā «WeWork», kas ir globāla koprades platforma inovatīviem, strauji augošiem tehnoloģiju jaunuzņēmumiem.
http://www.db.lv/zinas/liaa-parstavniecibas-asv-menesi-izmaksas-aptuveni-8000-eiro-471806

WeWorks are hell, ironically I would only work there if I wanted to do some “casual work” – writing a few lines of code, play some ping pong, drink a beer, living the startup life, chat with some people. When I actually needed to do some serious business I got the hell out and went to my real office.
https://news.ycombinator.com/item?id=16430559
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: kā man agrāk nebija..

vakar, 6:46 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

kā man agrāk nebija ienācis prātā iet uz bāru, kamēr E pulciņā.
santogrāfs (santech)

santogrāfs: pērn mazinājusies korupcija..

vakar, 6:36 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

pērn mazinājusies korupcija valsts iestādēs - tā saka video. mana folija cepurīte čukst man ausī, ka bulšits tas viss. tā tikai saka, lai tawta domātu, ka valstī viss ir kārtībā ;D
santogrāfs (santech)

santogrāfs: Hāgenskalna Komūna 3 mins..

vakar, 6:11 pm, 4 atsauksmes / atsauksmēm

Hāgenskalna Komūna
3 mins ·

Rādās,ka kungiem ne vienmēr viss sanāk. Varbūt tomēr pasauli izglābs sievietes? Šovakar pie mums visām lezbietēm 35% atlaide Musta alum


ok, zis iz āvkvārd
bija (temperature)

bija: 138 (šodien spīdēja saule)

vakar, 5:03 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

nāk pavasaris.
manī sāk mosties kaut kāda sieviete parastā.

es gribu kuplus svārkus un vieglas blūzes. es gribu puķainas, plandošas kleitas. es gribu sēdēt kafetērijās un ēst kūciņas. es gribu krāsot acis un lūpas. es gribu tetovēt ziedus, noklāt visus plecus kā uz dienvidzemēm aizbraukusī draudzene. es gribu klabināt ar papēžiem, ejot gaitā, kas šūpo gurnus. es gribu gliterus un šķindošas rotas.

tik neparasta sajūta, nezinu, ko lai iesāk.
vairsneat ceriņi (vairsneat)

vairsneat ceriņi: 170

vakar, 5:05 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

kāds taču varētu dzīvot manā dzīvoklī, kamēr manis tur nav: pa dienu slepus uzbarot kaķi un tecināt ūdeni, lai uzaudzētu rēķinu. tas ir tik baisi un aizraujoši! es gribētu tā darīt.
Yoko (yoko)

Yoko: L. nu jau kādas pāris..

vakar, 4:03 pm, atsauksmēm

L. nu jau kādas pāris nedēļas patstāvīgi staigā, un nupat sapratu, ko man tas atgādina
https://www.youtube.com/watch?v=AWFnkJuribM
Fjokla (fjokla)

Fjokla: Es vienkārši guļu gultā,..

vakar, 4:35 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Mēs visi patiesībā esam..

vakar, 3:47 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Mēs visi patiesībā esam totāli diletanti- daži vairāk, daži mazāk. Lai kaut ko izprastu vispirms ir jābūt attiecīgam skata punktam. Pēc tam tik var dirst. Labi, ākstos, dirst var un vajag vienmēr. Shitpost is content too.
basta (basta)

basta: - jau gadiem gandrīz katru..

vakar, 1:16 pm, atsauksmēm

- jau gadiem gandrīz katru dienu redzamies, bet tikai nesen uzzināju, ka kaimiņš deviņdesmit septītajā kopā ar brāli okeānu pārairēja. Kurls, btw.
- pēc tam kad biju aizmirsis točā telefonu, atcerējos, ka garā ādas mētelī staigājošais kolēģis reiz darba točā aizmirsa pistoli.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Iepazīstiet! Kaku lācis -..

vakar, 3:05 pm, 7 atsauksmes / atsauksmēm

Iepazīstiet! Kaku lācis - mans jaunākais palīgs bērnkopībā:
* (inese_tk)

*: februāris

vakar, 2:19 pm, 3 atsauksmes / atsauksmēm

vakar stāvēju metra attālumā no Martina Gores. izdzēru divus aliņus (mazos) no Depeche Mode ledusskapja, bet ar to bija par maz, lai varētu sadūšoties pieiet un pateikt paldies par koncertu. viņš ir īsāks (un tievāks) par mani.
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: Grāmatas

vakar, 1:54 pm, 9 atsauksmes / atsauksmēm

Tiem kas prasīja bērnu grāmatas, izskatīju vienu lasāmplauktu. Grāmatas dabonamas Turības - Āgenskalna apkārtnē, uz Centru braucu reti.
Cena par gabalu 1,5 - 2 Eur

Brīnumzemes sērija

Pie Zeltavota (poļu pasakas)
Saules zirgs (slovāku pasakas)
Lielībnieks un milži (balkāru un karačaju pasakas)
Zelta vērpējas (igauņu pasakas)
Circenis pelnos (franču pasakas)

Persiešu pasakas
Skandināvu pasakas
Poļu tautas pasakas
Lielbritānijas salu pasakas un teikas
Īru leģendas un pasakas
Vjetnamiešu pasakas un teikas
Madagaskaras pasakas
Pasaku stāsti par viltniekiem
Par tiesām un tiesnešiem

Latviešu tautas pasakas Pasaku mežs
Brāļu Grimmu pasakas Zvaigžņu dālderi
Pasaku pasaule
Zelma Lāgerlefa Nila Holgersona brīnišķais ceļojums
Mihails Ende Bezgalīgais stāsts (rezervēts)
Marčello Ardžilli Atomino
Laimonis Vāczemnieks Noslēpumu grāmata
N. Nosovs Nezinītis Saules pilsētā (rezervēts)
Hamsune Langerūdas bērni

un tas vēl nav viss, ja saņemšos uz krāmēšanu būs vēl.
viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli (ulvs)

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli: Šorīt līdz 06.00 spēlēju..

vakar, 1:43 pm, 2 atsauksmes / atsauksmēm

Šorīt līdz 06.00 spēlēju divas savas tīņu dienu vienas no mīļākajām spēlēm: Might and Magic 6 un 7. Tā kā 6. daļu savulaik vairākkārt izspēlēju, vakar ilgāk sanāca spēlēt, kā arī šodien esmu nolēmis turpināt tieši 7. daļu, ko līdz šim nav sanācis izspēlēt. Ja nezinat, kas tā ir, šeit būs ģeniāls review par 6. un šeit par 7. daļu. Beidzot kāda videospēle, kas patiesi silda sirdi. 

Ak jā, pamēģināju Underrail. Izskatās pēc kompetenta materiāla ar labu literāro pusi. Mani mazliet atgrūž pārāk izteiktā pimpjsūkāšana pirmajiem Fallout (I mean, use your imagination, bitchez). Ceru kaut kad turpināt.
unpy (unpy)

unpy: Kultūras vērotāja piezīmes.

vakar, 1:30 pm, 1 atsauksme / atsauksmēm

Par kultūru 1925. gadā: