Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Tikko tā pārsmējos. Eju pa..

šodien, 2:49 pm, atsauksmēm

Tikko tā pārsmējos. Eju pa ietvi, bakstu telefona ekrānu, fonā jaunais King Gizz albums Te pēkšņi jūtu, ka kaut kas no aizmugures gandrīz vai pieskaras maniem matiem. Skatos- vārna veic jau 2.pikējumu, šoreiz no kreisā flanga. Es tik ar bērna prieku smeju un pametu viņas teritoriju.
lilja_brik (lilja_brik)

lilja_brik: kāpēc tās sauc par..

šodien, 1:04 pm, 2 atsauksmes

kāpēc tās sauc par zvērībām, zvēri neko tādu nedara.

lasitajs: Pirmā asociācija ar..

šodien, 2:02 pm, atsauksmēm

Pirmā asociācija ar Stravinska mūziku parasti tiek saistīta ar bombastic "krievu perioda" skaņdarbiem. Taču viņš ir tik labs mazos sastāvos. Meistarība spraucas pa visām vīlēm:

https://www.youtube.com/watch?v=8ZNXhbS4JjM&t=83s
pikaso_ (pikaso_)

pikaso_: viss ir pilnīgi savādāk..

šodien, 1:53 pm, atsauksmēm

viss ir pilnīgi savādāk kā parasti.
neatkāpjas sajūta, ka jau atkal esmu kaut ko izdarījusi nepareizi, bet gandrīz katru reizi izrādās, ka nē.
apjukumīgi.

bet tad ir vesela čupa it kā pilnīgi normālu lietu, par kurām es neko nezinu un līdz ar to nedaru.
tas jau ir mazliet bailīgi.

un viss balstās tikai uz manu ticību. bez iepriekšējas pieredzes, kad kalpotu kā atbalsts iet tālāk - paliek tikai ticība un cerība.
nezinu, vai manam bailīgumam tas būs pietiekami spēcīgs pretinieks.

Aufklärung: Johans Broce 1797. gadā..

šodien, 1:23 pm, atsauksmēm

Johans Broce 1797. gadā apraksta Viļakas (Latgalē) sieviešu apģērbu [nopūta]:

"Svētku dienās šejienes sievietes nēsā gaišzilas jakas, kas apšūtas ar sarkaniem valdziņiem un izrotātas ar zaļiem un dzelteniem pušķīšiem. Svārki gaišzili vai balti, ar dažādkrāsu dzīpariem izgreznoti. Kaklā dzeltenas, zaļas vai melnas stikla krelles pamīšus ar sīkiem gliemežvākiem, kurus Viļakas ezerā nevar atrast. Galvu sedz aube, kuras vīles apšūtas ar sarkanu, tai virsū uzmests lakats “pawoy” ar sarkanas krāsas izšuvumiem, no tā spraucas ārā zīda lakatiņš. Plecus apņem seģene, uzmetņa paveids, ko sauc par “paponna”; tā šūdināta no svītraina auduma. Augumu apjož melna siksniņa ar cinkotām sprādzītēm. Seģeni uz krūtīm satur liela sudraba sakta, no kuras stiepjas dažādkrāsu zīda lentītes. Jaunkundze kāzu dienā saņem sarkanu vadmalas cepurīti, ko lejas daļā apņem caunāda, virs kuras mirdz zelta uzšuve. Tādas cepurītes nēsā svinamās dienās. Ādas pastalu vietā, kas raksturīgas zviedru Inflantijas* latviešiem, te valkā pītas vīzes, ko pie kājām uz baltām zeķēm sien ar melnām platām lentēm.
Meitenes matus pin vienā bizē, galvu rotā ar mākslīgu vai dabīgu ziedu vainadziņu, pie greznāka apģērba liek galvā kaut ko līdzīgu kronim – ap koka mizu apstieptu gaišzilu vadmalu, izrakstītu ar dzīpariem; no tās atdalās melna audekla gabals ar sarkanu apmali. Virspusi rotā spalvas vai sarkanas un zilas šauras vilnas strēmelītes. No kroņa uz pleciem bagātīgā skaitā krīt zīda un vilnas lentes. Auskaru vietā meiteņu vidū izplatītas ir savītas stikla šķiedras aukliņas, pie kurām piestiprina pāris vai vairāk sīku monētu. Kaklā spīguļo stikla kreļļu, gliemežvāku, lāgiem arī monētu virtenes. Apavi un baltais priekšauts ir tādi paši kā precētām sievām. Seģene lejasdaļā izšūta krāšņāk; virspus elkoņa to dažreiz viegli apjož uzmesta plata lente."

* T.i., zviedru Livonijas (Vidzemes); Latgale = poļu Livonija.
gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: Pēc konservatīvām..

šodien, 1:15 pm, 2 atsauksmes

Pēc konservatīvām pirmajām aplēsēm (neatkarīgas firmas audita) Tviterī 20% akauntu ir boti. Kas praksē droši vien nozīmē vēl vairāk, droši ka kāda puse. Tipiskais culprit wokistu promoutētie lohi aļa Baidens, kuram no 22miļiem reāli ir tikai puse un arī tas ļōōti optimistiski (pat ģermokrātiem un ierindas wokēm viņš poh).
Tas nozīmē ne tikai to, ka Maks varēs nosist cenu, bet arī pamatīgus sūdus Tvitera vadībai, konsultantiem, tiesas prāvas no reklāmdevēju un pat valdības puses. Protams, ja valdība viņus nesāks atklāti glābt. Efektīvs propagandas orgāns tomēr. Pie reizes var pieminēt, ka tā kontekstā gūgle sākusi mazāk muhļīt jūtūbes algoritmu ar shadow-banningiem. Baidās, ka nelabi vēji nesāk pūst arī uz viņu pusi.

edit: haha uzrakstīju "Maks" un nelabošu, jo tā taču ir
bija (temperature)

bija: 264

šodien, 12:38 pm, atsauksmēm

es bieži nobīstos, kad paskatos uz sevi no malas. lielākoties tas saistīts ar sajūtu, ka es lecu augstāk par savu pakaļu. pēdējā laikā pieķeru sevi pie domas, ka esmu hot vai ka es tomēr diezgan daudz saprotu par savu darba jomu, vai pie kaut kā tamlīdzīgi pašapzinīga, un tad mana apziņa izlec no manis ārā, nostājas blakus un mēģina sist pa pirkstiem. "ko tu no sevis iedomājies? kur tev jālien? ja tu iesi uz priekšu, tev tur būs arī jāpaliek. ja tevi pamanīs, noslēpties tu vairs nevarēsi. ej atpakaļ." un es sāku domāt, ka vienīgais veids, kā to apklusināt, ir turpināt iet, turpināt izlikties, ka esmu hot un zinoša, un spējīga, jo, kā jau šī balss saka, tad atpakaļceļa vairs nebūs. ja tu vienreiz nostāsies prožektoru gaismā, vismaz kādam tu atmiņā paliksi. bet šausmīgi bailīgi tas ir. un tomēr – to, cik tas ir bailīgi, es pamanu tikai tad, kad esmu ārpus sevis. sevī iekšā tas viss šķiet kā pilnīgi normāla notikumu attīstība. un tas ir milzu progress, jo agrāk normālība bija noniecinātāja pusē. tikai šajā pārejas posmā jāpierod pie pēkšņām mazām sirdstriekām disociēšanās brīdī.

es tik ļoti gribētu zināt, kā citi cilvēki mani redz. esmu diezgan droša, ka tas palīdzētu ar manu paštēlu.
ena (ena)

ena: Par ko nevar runaat par to ir..

šodien, 11:52 am, atsauksmēm

Par ko nevar runaat par to ir jaaklusee
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: es esmu feministe = manu..

šorīt, 10:31 am, atsauksmēm

es esmu feministe = manu bērnu tētis ir viņu saulīte
https://satori.lv/article/milet-ka-dadzitim
pavisam (pavisam)

pavisam: fakit, izvilku ziemas jaku..

šorīt, 9:15 am, 6 atsauksmes

fakit, izvilku ziemas jaku atkal ārā.
Eos (eos)

Eos: Or-gan-isks. Or-gāni...

šonakt, 12:53 am, atsauksmēm

Or-gan-isks. Or-gāni. Or-gāns (ērģeles).

Atgriežamies pie Zemes. Stādam kokus un laistām puķes. Audzējam sauli sevī. Organiski.

Mobilie tālruņi ar savu elektromagnētisko lauku ne-organiski savieno lietotājus.
Gaišdzirde ar savu zvaniņu organiski savieno ra(i)dītājus.

Vai viegli būt Radītājam?

Visu zemju sirdsskaidrie ļaudis apvienojamies?!

Daudz zābaku pa manu Zemi staigā, visi stāda liepas un ozolus.

Būt par daļu no kaut kā, būt or-gan-is-mā. Jāizvēlas, tikai, kāda organisma daļa būsim.

Mēs gribas dēļ darām daudz,
jo tiecība ir cieša uz to,
Kas vitalitāti dod.

Rokās berzēju savu papīrlocīto taureni
Manā iztēlē tas jau lido

Or-gas-mis-ka sajūta dzīvību dot!
meness_berns (meness_berns)

meness_berns: ---

vakar, 10:12 pm, 2 atsauksmes

Šogad:

"Zilais ragainais dzīvnieks" (grāmata) – 9/10
"Dizažio" (grāmata) – 8/10
"Mazliet dzīvības" (grāmata) – 10/10
"Spēles ar Jūliju" (izrāde) – 5/10
"Smiļģis" (izrāde) – 6/10
"Klāvas tantes skūpsts" (izrāde) – 8/10
"Revolūcija" (filma) – 10/10
"Nemierīgie prāti" (filma) – 7/10
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: bet leišu Borisas Godunovas..

vakar, 9:42 pm, 2 atsauksmes

bet leišu Borisas Godunovas iestudējums (ar visu to, kā man besī klasisks teātris) bija wau. carēvičs baletdejotājs DONATAS ŠVIRĖNAS un visi carēviči, kas krieviem vien bijuši, skatuve grimst tikai zemāk, tērpi kļūst tikai kreizīgāki, dziesmas un dejas hitīgākas no visiem gadsimtiem kopš Ivana Bargā, balle pēc, balles, kauja pēc kaujas, beigās (es zinu, ka jus nebrauksiet skatīties) uzmet 7 bumbas, uz katras nosprāgst pa caram un pārējos vel ar zaļu gāzi izindē. lūk, tā te izklaidē publiku.

gnidrologs (gnidrologs)

gnidrologs: The Finnish President Sauli..

vakar, 8:28 pm, atsauksmēm

The Finnish President Sauli Niinistö summarised the gift Putin gave to NATO with his war over Ukraine.

"Look into the mirror. You caused this."

Strong words from strong leader.

Thanks to Putin, NATO will now gain one of the strongest militaries in entire Europe and outright the largest by far, most modern artillery force of entire Europe including Russian assets in it's European regions.

And how much will Finland have to pay for this? None. Because to us Russia was always the enemy and we always prepared for the attack from the east and unlike rest of Europe we never drove down our military. Why do we have to pay nothing? Because we already, by our own exceed the 2% requirement. By far if we'd calculate it like some other countries, including US does. We already can fit that measly 50 million mutual payment to common infrastructure. All of our equipment is already NATO standard. Joining NATO umbrella will literally cost nothing to Finland while it'll cost everything to Russia.In fact thanks to preferential pricing it makes things CHEAPER.

Thank you Putin.

Because of you, one of the largest, one of the strongest and one of the best prepared modern militaries by your borders will join NATO. You gave them a gift they've been asking for (literally, behind the curtains) for three decades. Finally Baltics will not be isolated. And it's all thanks to you. I hope you will be proud of your achievements.
redz, neredz (redz)

redz, neredz: a sequence of bliss

vakar, 7:41 pm, atsauksmēm

vislabāk jūtos, kad guļu
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: visgrūtāk tradicionālajā..

vakar, 7:01 pm, 2 atsauksmes

visgrūtāk tradicionālajā teatrī man ir izturet sieviešu smaržas
tas ir nopietni
ena (ena)

ena: Driiz jaaiet tehnisko

vakar, 4:55 pm, 1 atsauksme

Driiz jaaiet tehnisko

lasitajs: Un vēl – jaunākajai..

vakar, 2:54 pm, 1 atsauksme

Un vēl – jaunākajai meitai auss sāp.
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: es esmu feministe = ja jūs..

vakar, 2:22 pm, 7 atsauksmes

es esmu feministe = ja jūs mani aicināt uz netvorkingu/skati/festivālu/vorkšopu, tad lūdzu dodiet ģimenes numuru, jo es netaisos bērnus atstāt mājās
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: #deepthots

vakar, 1:01 pm, atsauksmēm

ritma izjūta no elpošanas, dramatikas izjūta no ritma
austra (au)

austra: kopš vakardienas guļu. ne..

vakar, 12:48 pm, 1 atsauksme

kopš vakardienas guļu. ne aiz vēlmes, bet nespējas jeb sen nebija nācies dīlot ar 40 grādu temperatūru sev. wow, lūk, tas ir nespēks. šodien no rīta apģērbos (pēc 12 stundu miega), un tā noguru, ka vajadzēja pagulēt, haha.

visa cita starpā lielākais kreņķis ir par to, ka iekavējas dārza stādīšanas darbi.
un par stirnu buku sestdien, jo laikam es nevarēšu startēt.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: es, protams, esmu..

vakar, 11:44 am, 4 atsauksmes

es, protams, esmu aizspriedumaina, bet tie video priekšskatījumi ar to, kā Madonna dzemdē koku un tauriņus un daudzkājus mani nereāli frīko ārā, vnk brr vēa nea
putnu novērotājs (_re_)

putnu novērotājs: [kodolziema nāk] parasti uz..

vakar, 10:47 am, 4 atsauksmes

[kodolziema nāk]

parasti uz 18. maiju ir ceriņu klēpji un maijpuķīšu reibonis.
šogad ceriņiem knapi lapas un maijpuķītēm ziedkātu svētdien mežā vēl nebija

pēc mēneša ir jāņi, saulgrieži, dienas kļūs atkal īsākas. kaut kas nav kārtībā ar mūsu klimatisko joslu, es teiktu.
aprīlī vakarā saule rietot iespīdēja pa mazo logu, ziemā līdz tam viņa netiek, palika tik priecīgi un tai pašā mirklī es saskumu par vasaras beigšanos. duročka, nu
galvenais hipo (daria)

galvenais hipo: And when push comes to shove ..

vakar, 9:54 am, atsauksmēm

And when push comes to shove
I will send a fully armed battalion to remind you of my love!…

'Cause when push comes to shove
I will kill your friends and family to remind you of my love
black_data (black_data)

black_data: Vēl tikko iedomājos šādu..

vakar, 9:46 am, atsauksmēm

Vēl tikko iedomājos šādu lietu. Man patīk, un es ļoti novērtēju iespēju dzirdēt, ka viss ir labi, ka mēs darām labāko, ko mēs šobrīd varam, ka dot sev atlaides ir ok. Strostīt sevi nav skils, kura izmantošana prasa baigo piepūli, vai tiktu reti izmantots. Bet kaut kad pienāks brīdis, kad gribēsies, lai kāds pasaka skarbu patiesību acīs. Ne skarbuma, bet patiesības pēc. Bet vēl ne, ne tagad.
belmondo (belmondo)

belmondo: We Are In The World, So Are Words, How Nice, Everyone's Here by Gokcenur C.

vakar, 9:34 am, atsauksmēm

1 - The day hisses like an empty tap

2 - There are some gaps in your story, you say, I say the wind awakens
the shawl on your shoulder, is the lace made out of knots or holes?

3 - The shadow of a hawk collides with your shadow. Neither you nor the hawk
are aware of this

4 - By the way I prefer to think of myself as a stool.

5 - I wrote things, that have stories, without telling the story.

6 - We are in the world, so are words, how nice, everyone's here

7 - If you unbraid and comb my hair, dead bees will rain upon us

Translated by Alexandra Buchler and Gokcenur C.
black_data (black_data)

black_data: Pamodos šorīt ar domām par..

vakar, 9:00 am, 2 atsauksmes

Pamodos šorīt ar domām par to, kā dzīvot tālāk. Bet ne tādā griezumā kā labāk ēst, gulēt, mosties un strādāt, bet tādā "es un pasaule" griezumā, kur pasaule pa lielam ir citi cilvēki. Mans šrinks gan man teiktu, kas es lietas pārāk sarežģīju, bet es nemāku citādāk. Lai kaut kā rīkotos, man nevajag piekrist, man vajag saprast. Tā būtu tā vēlme kontrolēt. Cita starpā, es arī neticu, ka emocionāli tiek izdarīti tikai pareizie lēmumi. Emocionāli ("kā", ne "kādi") cilvēki sāk karus, un iznīcina apkārējo pasauli, un viņiem bieži to netraucē darīt pat racionālā apjēga par savas rīcības sekām.

Vispirm jau mēs visi esam egoistiski bumbulīši. Kosmiskā mērogā, protams, tas ir izdzīvošanas stratēģijas stūrakmens. Mūsu tirgus ekonomikas teoriju tēvs arī teiktu, ka egoisms arī ļoti labi tiek galā ar lielākiem procesiem, bet domāju, ka arī viņš apzinājās, ka šai teorijai ir savas robežas, un dzīve as we know it to ir pierādījusi. Lai vai kā, personīgās robežas ir tā lieta, kas mums ļauj izdzīvot pasaules haosā, un šis ir viens no jautājumiem, kas mani šobrīd nomāc.

Bet, surprise, surprise, mēs esam arī sociāli dzīvnieciņi, un absolūtā racionalitāte apgalvo, ka mēs esam ļoti veiksmīgi dzīvnieciņi starp citiem dzīvnieciņiem, un tieši pateicoties šiem sociālajiem skiliem. Tik ļoti veiksmīgi, ka emocionālai pusei reizēm ir jānorij viena, otra rūgta patiesība par to, ka arī šķietami briesmīgas lietas tīri racionāli mūs ir padarījušas par ļoti efektīviem pasaules pārveidotājiem. Diemžēl arī tik veiksmīgiem, ka mēs jau sākam apdraudēt dzīvību kā tādu.

Bet atgriežoties pie induviduālās dzīves un lēmumiem - kā lai iegūst visus tos skilus, kas ir vajadzīgi laimīgai dzīvei? Konservatīvai dzīves filozofijai nav spēcīgāka argumenta par to, ka lietas ir veiksmīgi strādājušas jau stipri ilgi, un tīri kvantitatīvi ir ļoti grūti tur kaut ko likt pretī. Vienīgi muļķīgi būtu saglabāt blaindspotu par to, ka lietas ir mainījušās, un mainījušās ļoti strauji. Bet kur atrodas tā zināšanu krātuve par new world order? Internetā? Citējot kāda komiķa dziesmiņu, kas kritizē interneta tumšās puses: "Welcome to the internet, hold on to your socks." Vai izmantojot citu citātu, "here's a tip for straining pasta", bet nez vai priekš šīm praktiskām lietām mums vajadzēja radīt to internetu. Uzvārīt makaronus mūsu vecmāmiņas mācēja arī bez visa interneta. Bet kur ir visas zināšanas par to, kā nekļūt par kretīnu, bet tai pat laikā nebarot vājumu? Kur ir zināšanas par to, kā izaudzināt labākus nākotnes cilvēkus? Kopienas? Kā lai izvēlas stap antivakseriem un jehovas lieciniekiem? Tas ir kaitinoši, kaitinoši, kaitinoši. Es ļoti gribu iemācīties spēlēt ģitāru, bet vēl vairāk es gribu iemācīties dzīvot, un es neredzu iespēju, kā racionāli pieņemt šo lēmumu.

Bet labi, tā ir vairāk frustrācija par nesasniedzamo ideālu. Plāns šai vasarai ir braukt būvēt zvaigznes templi, un meklēt saikni starp kosmosu un sevi. Un cilvēkiem, for that matter. Tas nav zemē nomests laiks, bet tas sasodītais laiks tomēr iet uz priekšu, un gribās kaut ko vairāk. Gan jau nekā vairāk nemaz nav, ir tikai Zen.
aborigens (aborigens)

aborigens: Vai gan var būt divi..

vakar, 8:00 am, 9 atsauksmes

Vai gan var būt divi atsķirīgāki veidi kā skatīties uz veiksmes nozīmi, ja salīdzina Boēciju ar Vudija Allena Match point. Lai gan abi atsaucas uz veiksmes dabu. Viens uz to skatās krietnuma, otrs izdevīguma kontekstā. Pirmais paredz iespēju nepaļauties uz to, kas tukšs un mainīgs. Otrs iespēju riskēt un izdarīt slepkavību. A ja nu tomēr paveicas izsprukt sveikā. Kontrasts abus variantus noliekot blakus ir tik liels, ka bezmaz paliek pretīgi. Kopumā jau filma man patīk. Veikla koķetērija ar visatļautību. Bet ja noliek abus tuvu blakus tomēr pretīgi. Kā uzēdot hamburgeru uzreiz pa virsu kalnu strauta ūdens malkam.

* "Es noliedzu, ka var tapt uzskatīts par labumu tas, kas kaitē tam, kam tas pieder [bagātība, popularitāte utt]. (...) Fortūnā, kā skaidri redzams, nav nekā tāda, ko pienāktos vēlēties, jo tajā, pēc tās pašas dabas, nepastāv nekāda svētlaime, jo tā neparāda labvēlību krietniem cilvēkiem un nepadara par krietniem tos, kam tā ir labvēlīga." Philosophy stresses that a different sort of happiness can be found by focusing on all that Fortune can never make one lose, specifically one’s powers of reasoning, which give one access to the beauty, mystery and complexity of the universe. True philosophers rise above their immediate circumstances, become indifferent to their own fate and identify with the vast forces of history and nature.

* "The man who said "I'd rather be lucky than good" saw deeply into life. People are afraid to face how great a part of life is dependent on luck. It's scary to think so much is out of one's control. There are moments in a match when the ball hits the top of the net, and for a split second, it can either go forward or fall back. With a little luck, it goes forward, and you win. Or maybe it doesn't, and you lose."
♪♬: The Veils - Vicious Traditions
putnu novērotājs (_re_)

putnu novērotājs: iesētajai zālei..

vakar, 7:37 am, 4 atsauksmes

iesētajai zālei iestājusies dīkstāve, nedīgst
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Igaunijā sieviešu stārtapu..

vakar, 1:51 am, atsauksmēm

Igaunijā sieviešu stārtapu uzplaukums sākās ar 'You, pitch!'
Adon (lord)

Adon: par emocijām

vakar, 1:31 am, 1 atsauksme

savulaik, kad studēju psiholoģiju, lekcijās parasti tika uzsvērta emocionālās inteliģences nozīme un tas, cik slikti ir apspiest emocijas, kaut arī tika uzskatīts, ka impulsu kontrole tomēr ir svarīga... no kāda intelektuālās attīstības deviāciju kursa atceros interesantu piemēru par to, ka cilvēki ar garīgām atpalicībām, kuri nav iemācījušies kontrolēt emocijas, bieži spēj iebāzt sev mutē dūri... cilvēki, kuri kontrolē emocijas, to nespēj, sejas muskulatūra ir pārlieku saspringta...

tad nu lūk, šodien man rodas priekšstats, ka katrs otrais bez īpašām grūtībām spēj iebāzt mutē dūri... vēl vairāk, arvien biežāk uznāk vēlēšanās, kaut pasaulē emocijas tiktu aizliegtas ar likumu... un radīts serums, kurš izslēdz emocijas, līdzīgi, kā filmā Equilibrium... esmu pārliecināts, ka no tā pasaule kļūtu tikai labāka... pretējā gadījumā mēs drīz nonāksim pie nāvessoda par ticīgo/nebināro/diētisko/seksuālo/etnisko/kulturālo/politisko/jūneimit jūtu aizskaršanu...
šī sviests (virginia_rabbit)

šī sviests: iemaldījos svešā..

aizvakar, 10:36 pm, atsauksmēm

iemaldījos svešā privātajā pasākumā uz Klaipēdas mola tā kā "Pasaulē sliktākā cilvēka" epizodē. laikam jāiet atpakaļ gulēt uz "Bohēmu".
black_data (black_data)

black_data: Oh, wow! Es tikko redzēju..

aizvakar, 9:15 pm, 3 atsauksmes

Oh, wow! Es tikko redzēju Eternal Sunshine apgriezto versiju, vai kas tāds. Paldies tev, Black Mirror.

Overall mood pēc šīs dienas ir tāds, ka cilvēkiem nevar uzticēties, savām sajūtām nevar uzticēties, nekam nevar uzticēties. Draugiem vienīgi. Šobrīd tā šķiet vienīgā vērtība.
cukursēne (saccharomyces)

cukursēne: šonakt murgoju, ka esmu..

aizvakar, 9:21 pm, 3 atsauksmes

šonakt murgoju, ka esmu pirmajā randiņā ar Staķi (kurš gan bija daudz jaunāks) un braucu ar viņu trolejbusā kopā ar (laikam jau) Staķa vecākiem, kuri man stāsta, cik neizdevīgi būs būt viņa draudzenei, kamēr viņš vēlīgi smaidīja un neko nekomentēja. kad izkāpām no trolejbusa, gaiss šķita nedabiski karsts, pamalē ieraudzīju kaut ko gailošu, kam neviens cits nepievērsa uzmanību, sapratu, ka tas ir vulkāna izvirdums vai komēta, kas tūliņ mūs skars, un ātri jāatrod veids, ka paslēpties no svelmes. aizskrēju prom un ielēcu kanālā.
f (f)

f: ilgi skatījos, ilgi..

aizvakar, 9:21 pm, 6 atsauksmes

ilgi skatījos, ilgi domāju, beigās ņēmu un pasūtīju levi's džinsus. kaut kā man galvā stāv juniversa frāze, ka dzīvē ir vajadzīgi labi džinsi un tajos vajag ieguldīt. tā nu es ieguldīju, sagaidīju, uzmērīju un iepakoju atpakaļ - viss der un krāsa smuka, bet ne pēc kā neizskatās. tie no topšopa un only, un pat no noisy may izskatās labāk. also, 7/8 garums daudz ko uzlabo tādiem hobitiem kā es.
zemteks pakarama (marabou)

zemteks pakarama: Man interesē milži un..

aizvakar, 9:17 pm, atsauksmēm

Man interesē milži un dubļu plūdi, kas notika pirms 400 gadiem.

lasitajs: Dzīvei pēkšņi pazuda..

aizvakar, 8:02 pm, 4 atsauksmes

Dzīvei pēkšņi pazuda krāsas.
Izslimoju laikam-gripu (simptomi diezgan smagi – apmēram tādi paši, kā džims aprakstīja), aizstāvēju MD. Tagad varētu miera vējos rakstīt darbu, ko jau kavēju, bet ir nenormāls enerģijas trūkums un riebums pret jebko radošu.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: nereāli gribas uz kādu no..

aizvakar, 7:46 pm, 1 atsauksme

nereāli gribas uz kādu no tām ballītēm, kas bija populāras manā studiju laikā. kādā dzīvoklī ar maz ēdiena, bet gana daudz slikta vīna, cigarešu dūmiem pilnām telpām, mūziku un sarunām par dzīves Jēgu un lielajām patiesībām un cilvēkiem, ko pirmo reizi satiekot, šķirties kā draugiem

un vispār smieklīgi, es ik pa laikam aizeju cibā kaut kur papļāpāt, ieskrienu uz mirklīti un tad vai nu atrubos un izslēdzos, izbeidzas brīvais laiks kad domāt un noformulēt kā to uzrakstīt vai ieraksts pazudis un nevari atcerēties, ar ko pie kā pļāpāji vai paslēpts. ja šādi ir tajos 'labākajos gados' sievietei Balzaka vecumā, tad kā būs tālāk :D puse izklaižu vecu ļaužu kopienās ies garām vai tiks aizmirstas