Iksirugumta (po)

Iksirugumta: Putenī

šonakt, 12:57 am, atsauksmēm

Loki nenoslēdzas, vītņkāpnes paveras. Mēs skatāmies viens uz otru no pretējām vertikāles pusēm, augstāki/zemāki, nīsti/nicināti, vai ejam līdzās, vai bezkaislīgi zūdam viens otra skatam, sāņus tik brālīgi redzot to pašu no dažādiem stāviem.
Viss ir viena pretējība, Patiesība veras neziņā, Dievs slēpjas tepat aiz muguras, Mīlestība vemj asinis, pat Taisnais spīts pamanās apliekties riņķī un iestūķēt galvu savā Mēbiusa pakaļā. Smaržo rozes. Dur ērkšķi. Mirst lakstīgalas un šķiļas jaunas.
Pizģec, tādi nopietni ģīmji, bet grūstāmies taču tāpēc, lai foršāk. Cik jauki ir nogrūsties, maigi tā sakot, nahuj pa trepēm un kāpt atkal augšup! Ar ragaviņām.
Snieg un dzied putni.
Aizvijas pēdas.
jutoņa: Porno ab Dao
magnolia (magnolia)

magnolia: Viens no bestākajiem..

šonakt, 12:51 am, atsauksmēm

Viens no bestākajiem pirkumiem pēdējā laikā,- stikla bļodiņas ar vāciņiem no hopen un? Kas zin, meibì ikeas. Var vientuļas meitenes salātus un pusēstos brìnumus gaumìgi saglabāt vairākas dienas ledusskapī7
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: Brisele - Monsa - Thuin

vakar, 11:44 pm, atsauksmēm

Brisele - Monsa - Thuin
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos (prtg)

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos: '.. Luftwaffel.'

vakar, 11:26 pm, atsauksmēm

'.. Luftwaffel.'
tethys_ (tethys_)

tethys_: Pašvērtējums

šonakt, 12:17 am, atsauksmēm

Cilvēkiem ar nepamatoti sliktu pašvērtējumu patiesībā tomēr ir pamats tādam pašvērtējumam. Būt ar zemu pašvērtējumu ir pretīgi un sabojā pašam un citiem dzīves.
Božena Chodunska (bozena)

Božena Chodunska: Es nepastāstīju, ka vakar..

vakar, 11:43 pm, 1 atsauksme

Es nepastāstīju, ka vakar bija mans Simpsona vakars. Nedēļa bija tāda pasmagāka. Tāpēc piektdienas vakaru es atzīmēju pagalam smalki - pa ceļam uz mājām nopirku 4 virtuļus (taisni pirms virtuļkioska slēgšanas no Virtuļu Sievietes ar blondo copi, kura vienmēr izskatās dusmīga, bet patiesībā ir zelta sirds, sevišķi,ja paslavē viņas virtuļus). Mājās bija aizķēries viens alus, Miķeļa, ja precīzi. Es pārģērbos rasnačkā un pelēkajās koledžbiksēs. Ieslēdzu televizoru. Dakter, jūs tak pat negribēsiet pat dzirdēt, ko tur rādīja, tomēr nāksies. Tur rādīja Krēslu, dāmas un kungi, pie tam divos dažādos kanālos.
Tā nu es ēdu virtuļus, piedzēru alu un ķiķināju par Krēslu. Tiešām labi atpūtos, sen nebiju tā izpriecājusies, katra kalorija bija tā vērta, rīt svēršu kādus 100 kg, bet man pie kājas.
magnolia (magnolia)

magnolia: Sākumā pretojos..

vakar, 11:43 pm, atsauksmēm

Sākumā pretojos pārmaiņām, tagad priecājos, ka mazāk sanāks strādāt zoļukā. Kopš maija esmu satikusi tur tieši 3 interesantus klientus, un visi izrādījās skatuves darbinieki. (ļaužu satikšanas ātrums 40-50 darba dienā) Pārsvarā ir trulas sejas, nulle humora izjūtas, greznas drēbes kā uz ouuperu un biezi maki, jo šis taču ir prestižākais lielveikals ar sliktāko apkalpošanu ever. Sky forever. :)) Esnu nogurusi no krievu valodas un nekaunīgā lecīguma, no pareiziem ğimenes tēviem, kuri seko sievu instrukcijām, kliedzošiem bēbjiem un, protams, no sūdīgas mūzikas. Joprojām neticas, ka šī, lūk, tagad ir mana LV izdzīvošanas realitāte. Bet kā Kr teiktu, šis ir tikai mūsu kārtējais antropoloğiskais eksperiments. Nu ko. Braukšu garu ceļu uz sarkandaugavu sr tramvaju. Lasīšu grāmatas un tā.
aņa delovejevna (deloveja_kundze)

aņa delovejevna: es mēģināju atvērt aliņu..

vakar, 9:39 pm, 1 atsauksme

es mēģināju atvērt aliņu ar atslēgām.

uzplēsu pirkstus, viss asiņo, beigās aliņu ar citu aliņu atvēra kolēģis.

Prof. Biezpientaure: “Ancient Japan was a strange place”

vakar, 8:59 pm, atsauksmēm

atkal kautko nesaprotu. kāpēc man vispār bija jāpilda e-iesniegums par B-lapas pabalstu, ja viņiem jau ir visi mani dati? tiešām tikai jāļauj piekļūt e-veselības datiem?
vairsneat ceriņi (vairsneat)

vairsneat ceriņi: 247

vakar, 8:33 pm, 1 atsauksme

man, lūdzu, dažas brīvdienas. vajag. ja šitā vēl, tad baidos, ka novembra ierašanās būs vienkārši spēriens pa olām. mēģinu atcerēties, ko darīju pirms nedēļas - nevaru.
vakardienas (vakardiena)

vakardienas: -Kā Tu jūties? -Es jūtos..

vakar, 8:26 pm, atsauksmēm

-Kā Tu jūties?
-Es jūtos seksīgs!
helvetica (helvetica)

helvetica: Kā parasti, kad ieslēdz TV..

vakar, 8:13 pm, atsauksmēm

Kā parasti, kad ieslēdz TV (man ļoti patīk radio un TV) - kādā no kanāliem atrodas kkas, kam piesiet aci tā, ka paliek sastindzis kājās stāvot un visu pārraides laiku tā arī nenolaižot roku, kurā pults - Mezzo-Mocarts-Burvju flauta. Beigu titriem rullējoties steigšus jāpaskata, kas tieši tas bija un, hahā - Romeo Kasteluči. Tik glauni uztaisīts, nevienu mirkli nebija garlaicīgi.
porcelāna lellīte (neraate)

porcelāna lellīte: tev tur ir perēkļi, bet vai..

vakar, 7:35 pm, 1 atsauksme

tev tur ir perēkļi, bet vai par ligzdām nekas nebija minēts? viņš man prasa. un es pēc minūtes smejos locīdamās, jo saprotu, ka tagad man ir oficiāls atzinums, ka man galvā tiešām ir putni
:D

nē, nu nekas pārmēru smieklīgs, galva visticamāk kā sāpējusi tā arī ik pa laikam sāpēs, bet arī nekas pārlieku traģisks, jo domājams vaskulāras dabas
Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Cilvēkiem liekas, ka fake..

vakar, 6:33 pm, 1 atsauksme

Cilvēkiem liekas, ka fake news ir moderns fenomens. Nē, vienkārši runāt par to ir moderni. Cilvēki vienmēr ir bijuši dumji un viegli manipulējami. Teiksim, šeit supposedly varam redzēt, kā centrālamerikāņi vēlas tikt Trumplandiā. Taču kas lai zina, cik aktuāls ir šis video, kur redzams, kā bēgļi laužas cauri ASV/Meksikas robežai? Varbūt materiāls filmēts pirms 5 gadiem, speciāli glabāts kādam sulīgam brīdim, kad, lai pamatotu kādu argumentu, politiķa/idejas pārstāvji video palaiž plašajās interneta ārēs (labi, tas nav tas labākais piemērs, bet ideja skaidra).
in a river of teas (teja)

in a river of teas: es gribu arī rīgā sarīkot..

vakar, 6:08 pm, 3 atsauksmes

es gribu arī rīgā sarīkot indie ballīti ar vislabākajiem dīdžejiem un grupām, kur uzlūgti tikai garīgi atpalikušie (tikko tādā biju), bet tur būs tikai īstie mākslinieki nevis tie kam interesē tēlot krutos
pelnufeja (pelnufeja)

pelnufeja: Kopš septembra sākuma es..

vakar, 5:59 pm, 2 atsauksmes

Kopš septembra sākuma es ļoti rūpīgi piedomāju, lai katru dienu būtu ēdusi kaut ko prātīgu. Vai nu ieplānojot laiku gatavot/nopirkt produktus, vai nu lai man būtu kaut kas jau gatavs (vienalga, no veikala vai pašas gatavots), ko uzsildīt, vai paēst ārpus mājas. Un es tiešām ļoti nopietni jūtu atšķirību savā pašsajūtā. Un tikai tagad apzinos, ka neēšana man ir bijusi reāla problēma, ko es nekad neesmu īsti apzinājusies kā problēmu, jo mana motivācija neēst nav klasiskās bailes no pieņemšanās svarā.

Bet toties tagad, ja nesanāk normāli paēst, es uzreiz jūtu milzīgu pašsajūtas kritienu.

Regulāra ēšana ir vienas no rūpēm par sevi, kas man nākas visgrūtāk. Bet es mēģinu par to domāt kā par matu mazgāšanu, kā par emocionālu robežu novilkšanu - tas vienkārši jādara, cilvēks tā ir uzbūvēts.
judging the mice (rasbainieks)

judging the mice: viņnakts salna manās dobēs..

vakar, 5:55 pm, 2 atsauksmes

viņnakts salna manās dobēs nokoda ko visnotaļ negaidītu, kā jums šķiet, kas tas varētu būt?
Poll #21256
Open to: All, results viewable to: All

ko nokoda?

View Answers

matiolas
1 (5.0%)

akmeņsēkles
0 (0.0%)

dālijas
4 (20.0%)

čilīšus
1 (5.0%)

citronzāli
4 (20.0%)

raurāmu
2 (10.0%)

lauvmutītes
3 (15.0%)

mētras
5 (25.0%)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. (ulvs)

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija.: Izskatās, ka atkal nomira..

vakar, 5:49 pm, atsauksmēm

Izskatās, ka atkal nomira telefons. Ja kādam mani vajag, rakstiet FB.

EDIT: Nē, tikai lādētājs. Atkal.
Shanas biedrs (shanietis)

Shanas biedrs: Pēc Kremļa Vovočkas..

vakar, 5:41 pm, 2 atsauksmes

Pēc Kremļa Vovočkas paziņojuma, ka kodolkara gadījumā mēs (tas ir, Vova & Co) nonāksim paradīzē, bet pārējie vnk nosprāgs, debesīs ir sākusies mērena panika: eņģeļi masveidā stājas debessardzē, brīvprātīgie nostiprina vārtus, bet Pēteris izsaukts uz debesu Ģenerālštābu.
باب (dooora)

باب: man šitais Faka-yāmama..

vakar, 5:42 pm, 2 atsauksmes

man šitais Faka-yāmama riebās jau politmītolōģijas studiju laikā '92ajā, un riebjas vēl šobaltdien:
https://www.newstatesman.com/culture/observations/2018/10/francis-fukuyama-interview-socialism-ought-come-back
Ūūlę (chimera)

Ūūlę: caur ērkšķiem uz.....

vakar, 4:47 pm, 1 atsauksme

caur ērkšķiem uz... skatīšanās negaidīti beidzās ar tvinpīkas t-kreklu iepirkšanu, jo kāpēc anetei ir, bet mums nav?! sākumā, loģiski, nesarunājuši izvēlējāmies vienādus, bet tad tomēr diferencējāmies, jo nu zb, jau tā regulāri nesarunājuši velkam vienas krāsas drēbes vai nejauši tiekamies, jo izvēlamies identiskus maršrutus.

tāpat tiekam visai bieži noturēti par brāli un māsu (es gan neuzskatu, ka esam līdzīgi; pirmkārt jau, m. ir cmukāks), kas ir creepy, bet nu jā - m., iespējams, ir ietekmējis manu vizuālo tēlu vairāk nekā jebkas cits, jo kāpēc man krāsoties/frizēties/tērpties ne džinsās un t-kreklā, ja mans dzīves un dzīvokļa biedrs to nedara? slikts piemērs, karoče
vairsneat ceriņi (vairsneat)

vairsneat ceriņi: 246

vakar, 4:43 pm, atsauksmēm

lūdzu, atbildiet cilvēkiem uz e-pastiem, ja tie ir svarīgi. to nedarīt ir cietsirdīgi. sapratu, ka vienīgie brīži, kuros nejūtos noguris, ir tie, kad esmu sastresojies vai prom no rīgas.
vilibaldis (vilibaldis)

vilibaldis: 20. oktobris - novācu..

vakar, 3:43 pm, atsauksmēm

20. oktobris - novācu pēdējās pupas un tomātus no lauka, gurķus siltumnīcā. Savāriju zupu divām dienām un vēl labumu palika atliku likām.
 Stiller Ozean (klusais_okeans)

Stiller Ozean: kad ir mēreni slikti, prāts..

vakar, 3:18 pm, atsauksmēm

kad ir mēreni slikti, prāts no šiem stāvokļiem meklē dažādas izejas iespējas, kas laika gaitā jau kļuvušas par automātisku refleksu un nav pat īpaši jāmeklē. Kad ir ļoti slikti, kaut kāds dzīvniecisks instinkts tiecas visu padarīt vēl maksimālu sliktāk, novest to visu līdz galējai robežai. Varbūt tajā visā ir kaut kāda loģika no sērijas "gaišākā stunda seko tumšākajai", nevis trula pašdestrukcija.

Šonakt sapnī piedzīvoju apokaliptisku vientulības sajūtu apstākļos, kad viss ir, un blakus it kā ir daudzi.
François Pignon (pinjons)

François Pignon: Нас давно послали нахуй, если кто не замечал.

vakar, 3:13 pm, 1 atsauksme

 (methodrone)

methodrone: Ironiski, ka tas Čoudarijs..

vakar, 12:32 pm, atsauksmēm

Ironiski, ka tas Čoudarijs uzskata, ka tiek pārkāptas viņa cilvēktiesības, kamēr tas, ko viņš prīčo, vistiešākajā manierē pārkāpj cilvēktiesības. Trollis viņš ir. Un es pat nebrīnītos, ka angļu valdība vai nu to nesaskatītu vai vienkārši sevi iegāztu principa pēc.
dzīvsudrablapsa (iive)

dzīvsudrablapsa: Samežģījās galva...

vakar, 1:02 pm, atsauksmēm

Samežģījās galva. Režisores – režisorju? Vai režisoru? Režisoŗu?

Režisoru, saka Tilde. Un piedāvā uzreiz lietot deminutīviņus, zis peitronaizing naci.
psihs (psihs)

psihs: I SERVE THE FLAMING FIST

vakar, 12:28 pm, atsauksmēm

I SERVE THE FLAMING FIST
Nikolass A. Dērsingtons (kisswithafist)

Nikolass A. Dērsingtons: Ir labi dzīvot ar ķīmiķi...

vakar, 11:36 am, 3 atsauksmes

Ir labi dzīvot ar ķīmiķi. Nekādu komentāru par smirdīgu matukrāsu vai nagulaku, jo ar viņa ikdienu tas salīdzinoši ir sīkums.
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: paskatījos pa logu, kā..

vakar, 10:36 am, 3 atsauksmes

paskatījos pa logu, kā Ingmārs ar bērniem šķērso pārbrauktuvi ("gājēju pāreju"): viena smašīna stāv līdz pusei uz zebras, pa pretējo joslu turpina braukt.
magnolia (magnolia)

magnolia: Šorīt skaistuma restarts...

vakar, 10:21 am, atsauksmēm

Šorīt skaistuma restarts. Skaists bērzs aiz loga, debesis un gaismas. Un laba doma mazgāt matus vakarā. Man atkal ir perfekti mati.:) un gribu vairāk istabas augus. Mācos nenokrāmēt virsmas, atstāt brīvu telpu kaķītim un augiem. Tīra virtuve no rīta arī uzlaboja garastāvokli. Un lai vai kā,es Sadzirdēju. un varbūt arī noticēju mazliet.
helvetica (helvetica)

helvetica: Gobzems kā premjerministra..

vakar, 10:12 am, 3 atsauksmes

Gobzems kā premjerministra kandidāts; zeme - atveries!
virginia_records (virginia_rabbit)

virginia_records: Simo sapratis, ka nevajag..

vakar, 9:39 am, 4 atsauksmes

Simo sapratis, ka nevajag dusmoties uz dārziņu, tā vietā viņš dusmojas uz laiku, kas nosaka, kad viņam jāiet dārziņā: "es negribu datumu, es sitīšu datumiņam"
iokaste (iokaste)

iokaste: par parpalu līniju

vakar, 9:08 am, atsauksmēm

par skaistumu, komfortu un cenu.

par skaistumu - iztēlojos kā es eju uz rajona maksimu augstpapēdenēs un stringos, mēģinot ar skaļiem smiekliem novērst uzmanību no sava lielā vēdera;
par komfortu - fufaika, šļobenes un salds rācenis kabatā;
par cenu - ej tu ap stūri!
santogrāfs (santech)

santogrāfs: Prodigy my day is enemy..

vakar, 1:59 am, atsauksmēm

Prodigy my day is enemy klausīties no plates un dancāt pie tās ielas vidū hz cikos naktī. Ok, plkst 11tos nogrieza, jo naktsmiers. Bet pagaidām zemlika rullē. Jo nu .. daudz kas jau piegdienaz vakarā
sirualsirual (sirualsirual)

sirualsirual: hmm

aizvakar, 11:37 pm, atsauksmēm

hmm