efgaa (f_g)

efgaa: par peonijām

šorīt, 8:26 am, atsauksmēm

Pamanīju vēl pāris peonijas, kuras varētu iepirkt mūsu dārzam. Aizsūtīju mammai, lai padomā, varbūt kāda viņai arī iekritīs sirdī no tām, kuras es izvēlējos.
Ja godīgi, reizēm gan man pašai šķiet dīvaini, ka tik ļoti centīgi domāju par to, kā izkrāšļot dārzu, kas atrodas 200 km attālumā. Visu laiku pieturos pie domas, ka tad, kad aiziešu pensijā, tur dzīvošu.
Zum (zum)

Zum: Kas tiem tiesnešiem par tik..

šorīt, 7:26 am, atsauksmēm

Kas tiem tiesnešiem par tik nenormālām Bonifācija brīvdienām? Kaitīgs darbs, vai? Būs vēl kaitīgāks, ja normālu spriedumu neuzrakstīs.
jauna un kaislīga (nrk)

jauna un kaislīga: Ko diez Terēza Meja šovakar..

vakar, 11:05 pm, 3 atsauksmes

Ko diez Terēza Meja šovakar dara?

safe (pajautaa): sos! "Lido" pls Stop!

vakar, 8:14 pm, 21 atsauksme

Es vairs nezinu, kā rīkoties.
Ģertrūdes ielas "Lido" jau kopš 4.maija (jā, tiešām esmu iegaumējusi šo dautumu), atskaņo no tumbiņas mūziku uz ielas (laikam kaut kāds viņu radio). Pati dzīvoju 2 māju attālumā + 5.stāvā un tik sasodīti labi dzirdu to mūziku. Piemēram, visforšākais ir svētdienā, astoņos no rīta, pamosties no kāda "sen nedzirdēta" latviešu šlāgergabala.
Esmu zvanījusi uz viņu biroju, kurā tipa izlikās, ka neko par to nezina. Esmu gājusi tur iekšā un jautājusi, man darbinieki (kuri saprotams, ka nav pie tā vainīgi) saka, ka vadītāja nojūgusies un neko tur nevar izdarīt.
Pati neesmu nekāda baigā sūdzambībele, tādēļ nezinu, ko vēl var darīt. Jo nu tiešām, sasodīti ļoti traucē. Mūziku tā arī septiņas dienas nedēļā, no 8:00-24:00 (vai 22:00 svētdienās) viņi atskaņo, kas, protams, nozīmē, ka viņi iekļaujas tajā skaļuma laika periodā un policiju saukt būtu visai bezjēdzīgi (nojaušu gan, ka pašā sākumā kāds to ir darījis).

Help. Pls.


p.s. Ja kāds strādā tajā Lido - lūdzu izslēdziet to jobano mūziku!
Zum (zum)

Zum: Izdrasēju pa Segeberg visa..

vakar, 5:46 pm, atsauksmēm

Izdrasēju pa Segeberg visa tāda baltos šortos un nopirku maziņu katliņu.
murxxe (murxxe)

murxxe: Vajag... daudz cilvēku..

vakar, 6:36 pm, atsauksmēm

Vajag... daudz cilvēku vajag... lai var taisīt sarežģītas darbības ar dārgām programmām un justies forši. Daudz laika nepaņems, bet varbūt būs interesanti (tādas atsauksmes dzirdētas).

Par atmiņu. To, par kuru parasti un arī to, kura ir par nākotni.

https://forms.gle/RfA29VguqGQBkCW59
Zum (zum)

Zum: Tue Jugentamt nav..

vakar, 2:39 pm, atsauksmēm

Tue Jugentamt nav sarēķinājuši, ka māte nedrīkst satikt bērnu vairāk kā tas kroplis, vāciešu dirsu laizītājs?
Zum (zum)

Zum: Būs jātaisa pergola tais..

vakar, 2:15 pm, atsauksmēm

Būs jātaisa pergola tais ziemeļos. Nekādas rozes. Tikai nikni platlapju vīteņi.
Zum (zum)

Zum: Augšā un apakšā..

vakar, 12:48 pm, atsauksmēm

Augšā un apakšā aiztaisīju dažus aizvirtņus ciet. Ēna un paradīze.
lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): Cik varētu maksāt kopts 600..

vakar, 1:17 pm, 17 atsauksmes

Cik varētu maksāt kopts 600 kvadrātmetru liels dārzs? Ir 2 ābeles, milzu lazda, ogu krūmi, dobes.
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: ar šovakaru sākas..

vakar, 11:52 am, atsauksmēm

ar šovakaru sākas pēdējās trīs ČKLST maiņas SpB. konkrēti svētki.

bettē, vispār ir tā, ka tvitterī kaut kad te kādu brīdi atpakaļ viens jūzerneims paziņoja, ka nomutējis visus "anonīmos". visādi cilvēki piekrita un tā. un es vispār drusku notriggerējos. kā rezultātā, sapratu, ka mans legal name that was chosen by other people before they even met me, man nekad nav bijis _mans_ vārds. nē nu, kā vārds ir diez gan ok, vane, bet nespēju, nekā nespēju ar to identificēties. nekad neesmu spējusi vispār. tad kaut kur pārdomās vispār sapratu, ka nav ar likumu (pagaidām) aizliegts, sociāli lietot citu vārdu. tad arī sapratu, ka vienkārši nespēju identificēties ar Proper Human name anyway. nepārprotiet, es nejūtos kā dzīvnieks vai putns, vai ķirzaka. es tā īsti neidentificējos ne ar ko, ja godīgi. es esmu kaut kāds random organisms, kurš nolikts uz pasaules.
līdz ar to. es vairs nelietošu savu legal name socially.
tie personāži, kuri nekad nav mani saukuši by my legal name, var turpināt mani saukt tieši tā, kā pieraduši.

also, pagājšnakt nogulēju apmēram 3 stundas no vietas. varbūt tā ir maza uzvara, bet tomēr uzvara, ja!
bet celties deviņos vienalga liekas nāve un mirstamais. liekas, ka jau puse dienas pagājusi. bet vēl nav pienācis pat parastais laiks ēst brokastis.
jutoņa: nāvi celtniekiem. ja kas - es atkal redzu karātavas
♪♬: The Chemical Brothers - Get Up On It Like This
Zum (zum)

Zum: Forši, no sīkās, kā..

vakar, 11:28 am, atsauksmēm

Forši, no sīkās, kā atbrauca ne ziņas, ne miņas. Nav psihenē iebāzuši? Man jau neko, pretekļi neteiks.
lavendera (lavendera)

lavendera: Pēc ministres paustā,..

vakar, 11:28 am, 2 atsauksmes

Pēc ministres paustā, veidojot nākotnes Eiropu un Latviju, svarīgi domāt ārpus ierastā "rāmja", lai cilvēkiem ar invaliditāti nodrošinātu iespēju būt tādiem, kādi viņi ir.
(LETA)
watt (watt)

watt: Pasaule ir pārpildīta ar..

vakar, 10:28 am, 6 atsauksmes

Pasaule ir pārpildīta ar sūdiem, kuros šad un tad var atrast pērli.

Tas kā pārfrāzējums Sturgeon's law (viņa attiecība bija 90% sūdu, kurš atkal ir kā pārfrāzējums no Kiplinga, kuram bija 4/5 mēslu.)

Īpaši tas viss attiecās* uz IT un uz programmēšanas uzņēmumiem. Ja kādam ir kaut kas nepieciešams uzprogrammēt, skaidrs ka meklējot piegādātaju viņš noteikti uzrausies uz lažas, un sanāks tikai kaut kāds čiks un vējā izsviesta nauda. Tajā nekompetento kantoru un naudas rausēju IT kompāniju sūdu jūrā peldēja mazas firmiņas ar entuziastiem kuri reāli piegādā, un šīs mazās firmeles darbojās kā tāda ēsma pasūtītājiem, jo ja nu tomēr izdodas pērli atrast? Citādi jau neviens nemaz nemēģinātu kaut ko darīt, ja būtu 100% izgāšanās procents: bet kad kādiem 1-5% tomēr projekti izdodas, tad cilvēkiem rodas tāda neracionāla interese tomēr mēģināt savu roku loterijā.

Nu jau šis "sūdu jūra un šad-tad pērle" princips attiecas uz visām industrijām un produktu klāstu. Ja ļoti, ļoti rūpīgi vēta un rok, var atrast kaut ko brīnišķīgu. Bet pēc noklusējuma marketings un tirgus spēki tev rīklē grūž visnožēlojamāko mēslu.

Ieeji parastā elektronikas veikalā: 100% piedāvājuma ir sūds. Lai labu mantu dabūtu: tikai pasūtot pēc konkrēta modeļa, gandrīz vai pa tiešo no piegādātāja.

Bet sakarā ar to, ka ražotāju ir kļuvis daudz vairāk, un ir daudz vairāk firmiņu-viendienīšu kas tikai kaut ko vienu izmet tirgū un tad noveras, piedāvājums ir daudz daudz plašāks. Tas joks ir ka parādās kāds kas uzražo kaut ko reāli labu, bet to identificēt ir gandriz nereāli, un ja atrod, un grib nopirkt, tad ir jāmeklē, jārok, jāpasūta pa tiešo.

Traki tas, ka šis attiecas absolūti uz visu. Raugi, diskusija par to, kā atrast kvalitatīvu drēbi (apģērbi, gultas veļa, utt). Bezcerība, visur dveš bezcerība.

____________
* Kad es šim vairāk pievērsu uzmanību. Tagad gan jau ir tikai sliktāk.
Zum (zum)

Zum: Visu laiku staigāju ap māju..

vakar, 7:54 am, atsauksmēm

Visu laiku staigāju ap māju un niknojos. Kā var tik sūdīgi māju ieplānot, tikai vienas kanalizācijas trubas dēļ. Ja tā arī aizies ciet. Visus tiesā iesūdzēšu!
Zum (zum)

Zum: Viss notiek pēc plāna un..

vakar, 5:31 am, atsauksmēm

Viss notiek pēc plāna un man ir vairāki plāni. Jo nevar būt tikai plāns A.

Piecis (darbs): Universālais kareivis/-e

aizvakar, 9:12 pm, atsauksmēm

Sakarā ar darbības paplašināšanos...
Pirms sludinājums tiek ievietots specializētajos vortālos, sākotnējo piedāvājumu bez korporatīvā stila ievietošu šeit.

Tātad - sākot ar apmēram septembri (pie labas sakritības, var sākt darbu arī ātrāk) meklēsim Labu Cilvēku. Var saukt arī par Universālo kareivi, kas iepriekš bijis specializēts kāda uzdevuma veikšanai, bet tagad ir atguvis sirdsapziņu un gatavs kalpot skaistai cilvēcei un glābt to no postošiem ķīmiskiem ienaidniekiem.

Kas Labajam Cilvēkam būtu jādara - jāizglīto un tādējādi jāpārliecina tauta izvēlēties mūs, jo smagā ķīmija ir slikti, savukārt ECO ir labāk. Pirmos gadus mēs paši skrējām ar galvu aizvērtās durvīs, bet tagad jau diezgan daudz klientu ir apjautuši, ka nav tukša diršana vai nano ūdens, esam savākuši pietiekoši plašu pierādījumu, laboratoriju (pat Bior) apstiprinājumus un gan Latvijas, gan pasaules pieredzes klāstu, kas krietni vien atvieglo tikšanu pie lēmuma pieņēmējiem. Situācija ir izveidojusies sekojoša, ka mēs paši, uzņēmuma dibinātāji, esam diezgan konkrēti norakušies ar lielajiem klientiem un gariem projektiem, savukārt mazie klienti palikuši novārtā. Lai atvieglotu darbu, pusfināla stadijā ir mājas lapa, kas optimizēta mazajiem klientiem, pamazām top arī sakarīgs mazumtirdzniecības iepakojums - viss ir procesā.

Attiecīgi, mums pašiem liekas, ka ideāls kandidāts būtu:
a) no vājprāta grafikiem un pušošanas noguris alko/horeca/fmcg merčendaizeris/-e, kas gribētu strādāt par daudz lielākiem procentiem, bet ar mazāku stresu.
b) cilvēks, kas jūtas, ka vienmēr kāds vai kaut kas ir traucējis uzbūvēt savu pārdošanas komandu. Nu, te nu ir iespēja. Sāc ar sevi, veido savu tīmu, plāno budžetu, prasi mārketingu.
c) patiesam eko piekritējam, kas līdz šim brīdim ir pārmetoši, bet klusi skatījies uz to, ka veikalā augļus apsmidzina no pudelēm ar beigto zivju piktogrammām.

Pāris vārdos par uzņēmumu - mazais uzņēmums, nav startaps, 3 gadi aktīvas darbības.

Par to, ko piedāvājam - runājam un vienojamies. Arī par ekstrām. Tā, lai visas puses būtu apmierinātas ar sadarbību. Dzīvojam taču kapitālismā. Gribi minimālo algu - maksāsim vairāk, ja būs rezultāts. Gribi 3 ar pusi uz rokas - mēs ar lielāko prieku samaksāsim, bet jau sākumā prasīsim arī attiecīgu rādītāju.

Ja arī ir kāds pazīstams, kam šāds darbs varētu būt interesants, lai padod ziņu! Saziņai - info [at] ecoforte.eu . Šo meilu lasu es.

polija: gribēju Liepāju, bet....

aizvakar, 5:19 pm, 4 atsauksmes

Dēļ nestrādājošām atpakaļgaitas lampām csdd uz-ceļa pārbaudes var/nevar nocelt no trases? Problēma vai nu ķēdē vai vados (visticamāk), jo iet uz īso. Ja būtu ķēdē kāds elements, tad tak vnk nestrādātu, ne tā?
Bļin, dirsā viss..
Nepietiek ar esošajām problēmām, vēl līdz septembra vidum (tehniskā) jādabū kaut kādā jēgā tā atpakaļgaitas sistēma. Ka iliec atpakaļgaitā (jāslēdzas lampām iekšā), tā pārdeg drošinātājs.

Es jau teicu, ka man ir apriebies dīlot ar visām tām problēmām - dārziņš, darbs, auto, ikdiena, ēšana, magnēti, bērna izklaides. Šodien neiazbraucām uz bksb - pirmo reizi kopš aprīļa, jo princcesei vajadzēja cūkoties, nevis gulēt un ar negulējušu viņu nav vērts braukt. Izrubijās puspiecos uz dīvāna. Rīt atkal būs jāskandalējas no rīta lai pieceltu.
Vēl, kad pamodīsies, jāaizved auto uz servisu, labot visu pārējo, kas nav tās atpakaļgaitas lampas. Tām visticamāk šis džeks neko neglābs, jo elektrība. Vajag elektrības meistaru. Tas kaimiņš teica, ka varētu 4dien paņemt, bet par tēmu "jāmeklē vaina". Plus it kā es gribēju 4dien uz Liepāju braukt. Bet tak tur jau arī naktsmītnes vairs atrast nekādas.. 40eur par nakti es neesmu gatava nolikt un 8vietīgā dormā ar bērnu ar negribētu..
Zinu, ka var paveitkies ar tukšiem dormiem, bet var paveitkies arī ar krācošiem un tusējošiem (weekends galu galā) kaimiņiem, utt.. Tālu no centra negribu, jo tad jāvazājas tur ar auto, jāiespringst par parkingiem, utt.. Tuvāk centram piedāvā par tādu pašu cenu kā tālāk no centra , tikai nav gultu.. Aj sviests. Izpētīju jau visus iespējamos saitus. Kkas jēdzīgs bija tikai airnb - tie divvi augs'tka minētie varianti, vai kādi dormi. Pārējais viss - vai nu kosmosa cenās vai ellē ratā (un kosmosa cenās).

Bija doma aizbraukt ar auto, palikt kkur tā, lai ar riteņiem var to liepāju puslīdz izbraukāt. Nu vismaz interesējošās vietas.. Sabiedriskos - nu jā var kādu reizīti kur tālāk, bet nu tā, lai nav uz naktsmītnes/diendusas vietu visu laiku jābraukā ar sabiedrisko..
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: kā jums liekas, ko ballītes..

aizvakar, 1:32 pm, 1 atsauksme

kā jums liekas, ko ballītes orgkomiteja darīja sestdien? gāja iet, protams, d'oh!

protams, ka sanāca no galvenās stacijas izbraukt stundu vēlāk nekā sākumā bija plānots, bet nu, šoreiz vismaz bija tikai pusstunda ar zilonīšvilcienu.

ierodoties Říčany, zaļā trase mūs izvadāja pa visu miestu, pirms ļaujot tomēr caur restorānu aiziet mežā. bija jāiet cauri dažiem creepy mežiem, vēl viss kas. pie pansionāta, kurš atradās mežā, protams, bija pie kokiem sakarinātas koka visādas... emm.. "figūriņas" liekas stulbs vārds, bet man grūti izdomāt ko labāku. nu, no zariem sataisītas, sakrāsotas, dažas vēl ar audumiem un pogām apdarinātas hujetas. dažas čūskas atveidā, kas tur cilvēciņi, nesaprotamas hujetas. nu tā. kā jau pie pansionāta meža vidū, nu!
akmeņi un čiekuri bija biezā slānī. sanāca vispār vairāk kāpt no kalna lejā pa milzu stāvumiem nevis kāpt augšā. kas it kā liekas kā uzvara, bet, ja godīgi, es konkrēti sabeidzu ceļus.
pārēdāmies plūmes. plūmes, plūmes un plūmes. uh! bija arī viens ķiršu koks, kuru aplasīt.
bija vairākas reizes ļ dīvainos veidos, incl. lekšana, jātiek pāri upēm. viens no momentiem dzīvē, kad es ļ, ļ tomēr atkal gribu būt garāka. pie vienas lekšanas paudu emociju, ka man bail. neviens no mums neatceras, kādā valodā. nav jau tik svarīgi laikam.
gājām laikam trīs reizes pa zaļo trasi, vienreiz pa dzelteno, divreiz pa sarkano, iespējams, ka arī pa zilo.
it kā bez tādiem milzu ahtungiem, bet tomēr saguruši un nogājušies nonācām Český Brod. atradām arī ēstuvi, kur dod sēdēt ārā. pivcis bija dievīgi. paņēmām arī ēdienu. cilvēki, neviens, neviens hjūmanis _nav_ spējīgs apēst To Visu, ko uz viena šķīvja viņi tur savieto. kad es biju pārēdusies līdz nemaņai, manā šķīvī nevarēja īsti redzēt, ka vispār kaut kas būtu gājis mazumā. VZ gāja drusku labāk, bet arī netika pieveikts.

pēc nelielas apspriedes orgkomiteja nolēma doties atpakaļ uz Prāgām. jo atkal varēja kā cilvēks 40 minūšu laikā aizbraukt ar zilonīšvilcienu un tajā Český Brod anyway ne bookings, ne expedia neuzskatīja, ka tur vispār ir paliktuves. gūglēt un zvanīt neviens pat neapsvēra.

Prāgās toties orgkomiteja izsvēra Jiržikbāru vs SpB Gabinkas maiņu un nolēma par labu Gabinkai. tas arī kā lēmums vispār izrādījās foršs.
visi apm.
endo saka 27.2 km
jutoņa: besī ārā pirmdienas, otrdienas, trešdienas, ceturtdienas, piektdienas
♪♬: The Chemical Brothers - Hannas Theme
marule (marule)

marule (pajautaa): Zemes pirkšanas līgums

aizvakar, 2:16 pm, 4 atsauksmes

Sveiki! Varbūt kādam ir nācies saskarties - ja zemes pirkšanas līgumā kā pircējs ir norādīta persona A, vai pirkuma summu var apmaksāt persona B (personas A laulātais)?
Zum (zum)

Zum: Nodokļus es maksāšu tikai..

aizvakar, 9:09 am, 3 atsauksmes

Nodokļus es maksāšu tikai valstij, kurā nezog bērnus. Das tut mir wirklich leid, Finanzamt.
Zum (zum)

Zum: Šausmīgi daudz darbi..

aizvakar, 8:28 am, atsauksmēm

Šausmīgi daudz darbi paredzami. Jāsāk likt ķekši pie prioritātēm. Besī.
Zum (zum)

Zum: Okei, atveda tikai mazmeitu..

aizvakar, 8:17 am, atsauksmēm

Okei, atveda tikai mazmeitu vecvecākiem tas doģiks. Uzdāvinājis meitai violetu gumijas sitamo. Kā jau plānprātiņš. Jau omīti iekaustīja sīkā.
Zum (zum)

Zum: He, he. Tētuks ieradies...

aizvakar, 7:59 am, atsauksmēm

He, he. Tētuks ieradies. Vispār nesaprotu, kā montieris un kasiere bija cerējuši to manu māju apmaksāt. Gaidīja omes nāvu vai?
Zum (zum)

Zum: Es jau domāju, kas par..

aizvakar, 7:36 am, atsauksmēm

Es jau domāju, kas par samosvālu te stāvēja, kaimiņi divus baļķus atveduši. Laikam pa lēto uzkļančījuši. Vjspār jāsāk domāt par smuku žogu ar šķembu pildījumu. Apnicis uz viņiem lūkoties.
efgaa (f_g)

efgaa: par puķēm

21. jūlijs, 8:06 pm, atsauksmēm

Pasūtīju peoniju "Joker". Jācer, ka rudenī atnāks.
murxxe (murxxe)

murxxe: Vakar atklāju jaunu..

21. jūlijs, 11:26 am, atsauksmēm

Vakar atklāju jaunu grumbiņu. Varu derēt, ka pirms divām nedēļām tur tādas vēl nebija.
Skabičevskis (begemots)

Skabičevskis (kur_tas_atrodas): Visa dzīvība zaļo

21. jūlijs, 9:57 am, 10 atsauksmes

Zum (zum)

Zum: Kaimiņie nopirkuši kartu..

21. jūlijs, 7:50 am, atsauksmēm

Kaimiņie nopirkuši kartu sīkajiem. Jau pielijis, ceru ka sarūsēs. Ku ta tā taisās kartot? Pa ceļu laikam. Galīgi debili visi palikuši.
Zum (zum)

Zum: Visi noriebušies. Īgņojis,..

21. jūlijs, 6:26 am, atsauksmēm

Visi noriebušies. Īgņojis, klausos Amstrongu, tīru māju, vakaros sēžu pie ledusskapja un ēdu.
chaj (chaj)

chaj: Na zare

20. jūlijs, 4:22 pm, 2 atsauksmes

Zum (zum)

Zum: Skatos uz tām meitenēm,..

20. jūlijs, 2:31 pm, atsauksmēm

Skatos uz tām meitenēm, kuras apdzemdējušās un iesaka savus dārgumus dārziņā. Jēzu, jēzu. Dibeni, kā laidara vārti. Tur pad krievu duņas līdzi nestāv Duņām vismaz ur krūtis. Šīm tikai milzu dibens, zēniskas krūtis un maza galviņa augšpusē.
sickboy (sickboy)

sickboy (pajautaa): Reizēm ir tā ka mums ir..

20. jūlijs, 12:48 pm, 7 atsauksmes

Reizēm ir tā ka mums ir interese par kādu, bet viņam nav interese par mums. Vai arī kādam ir interese par mums, bet mums nav par viņu. :D Kāpēc tā ir?
Zum (zum)

Zum: Kādas šausmas. Pie..

20. jūlijs, 10:42 am, atsauksmēm

Kādas šausmas. Pie kaimiņiem ekskavatoriņš. Laikam visiem dīķus sagribējies. Ja pārcirtīs ūdenspiegādi, sūdzēšos.
None of the Above (artis)

None of the Above: “Who is that woman who has..

20. jūlijs, 9:01 am, atsauksmēm

“Who is that woman who has made the coalition fall in Austria? According to several Russian media, it is Alena Makarova , who also has a Latvian passport. She is the niece of Igor Makarov, creator of a gas company called Itera, which in 2013 sold its Rosneft assets (one of the two largest Russian energy companies).“
efgaa (f_g)

efgaa: aizmārša

19. jūlijs, 10:29 pm, 2 atsauksmes

Labi, ka atcerējos par OCTA, citādi rīt rīts būtu stulbs.
Tagad mierīgu sirdi varēs doties uz Smiltenes rogainingu.
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Par mūziku

19. jūlijs, 9:46 pm, 1 atsauksme

Kamēr īsti nav ko teikt, varētu atkal paspamot mūziku. Apņemos uz kādu laiku katru nedēļu iemest šajā pleilistē desmit skaņdarbus, kuru vienojošais mērķis būtu tikai manās nevārdiskotās nojausmās balstīts. Varbūt kādam tur būs kaut kas jauns, bet es tikmēr varēšu atcerēties to, ko biju aizmirsusi. Gandrīz tā kā tie discover weekly algoritmi, tikai šoreiz tas būs mans mākslīgais un cilvēcīgais intelekts, kas rezonēs arī citviet, ne tikai jūsu gaumes atbalss kambaros.

Spotify: 10 tracks, selected by a human.
Zum (zum)

Zum: Sedējām ar saviem onkuļiem..

19. jūlijs, 2:32 pm, atsauksmēm

Sedējām ar saviem onkuļiem pie Tchibo, aprinājām tantēm dibenus. Tad onkulis izvilka, giftu ar Jodo, kas murkšķ.ka visapkārt kaut kādi tur dingsta bumsta, es lāgā neatceros. Visi palaida Jodo pa apli un tikko pie bodes parādījas lakatos ar sikajiem tā onkuļi sāka purpināt, re kur dingsta bumsta staigā.. Uzpīpējām manas cigaretes un spriedām par viena onkuļa mersedesu kabrio, ko viņš grib mainīt. Drusku izvertējām iespējas, tad jau sāka prasit, kur tad mans vīrietis. Pateicu, ka nav man vaļas vīriešiem un aizsoļoju uz bodi. Mīlu savus onkuļus no visas sirds.
telefontubbie (telefontubbie)

telefontubbie (pajautaa): dziesmas vārdi igauņu val.

19. jūlijs, 1:07 pm, 1 atsauksme

Agent M dziesma Läti hümn (tulkojumā Latvijas himna), par ko tur dzied? Vienkārši interesē. Dziesma ir apmēram 4 minūtes gara nevis 10
ekur var noklausīties:
https://www.youtube.com/watch?v=k6KpU0t2ATc
Zum (zum)

Zum: Nu tad beidzot arī ar veco..

19. jūlijs, 10:08 am, atsauksmēm

Nu tad beidzot arī ar veco lielsaimnieku otrpus ceļam sasveicinājāmies. I ne gads nepagāja.