Zum (zum)

Zum: Urā, pirmā vēstule no..

šodien, 1:16 pm, atsauksmēm

Urā, pirmā vēstule no Socialamt pēc divu nedēļu pārtraukuma! Trešo reizi uzbāžas ar deklarāciju. Kā jau prusaki, neliekas mierā. Rīt tā arī pateikš, deklarācija pret bērna dzimšanas apliecību. Dots pret dotu, par velti neko nepildīšu un savus netīros degunus vairs citu dzīvēs nebāzīs. Un vispār bērns nemaz netaisās uz Ausbildungu, bet uz Fachgimnasium. Lai savus melus pietaupa jefiņiem. Es māku sabotēt vēl trakāk kā šamējie ārzemnieku nīdēji.
missalise (missalise)

missalise: Gatavojot vakariņas, man..

šodien, 12:19 pm, atsauksmēm

Gatavojot vakariņas, man ļoti patīk paklausīties Natālijas Basovskas lekcijas par vēsturiskām personībām - https://echo.msk.ru/programs/vsetak/2107146-echo/ . Viņi ar to Venediktovu ir riktīgi foršs tandēms. Varbūt - ja man būtu bijusi tāda vēstures skolotāja, tad es no vēstures stundām skolā kaut ko arī atcerētos.
Dr. Jurčiks Janzons (tiesibsargs)

Dr. Jurčiks Janzons (pajautaa): samsung

šodien, 11:42 am, atsauksmēm

darba telefonam, samsung, ar zināmu regularitāti pazūd kāds kontakts telefongrāmatā. zinu 100%, neesmu dzēsis, bet kontakts pēkšņi vairs nav.

ir kādas idejas, kas tā par debilu fīču, un kas to trigerē?

darba telefons, tā ka svarīgi...
puasōns (anonymous)

puasōns: Vai kāds zina, no kurienes..

šodien, 12:29 pm, 7 atsauksmes

Vai kāds zina, no kurienes un kā latviešu valodā ieviesies mundrais savas eksistences pierādījums vienā vārdā: "Esam!". Saskaros ar šo izteikumu arvien biežāk un biežāk.
efgaa (f_g)

efgaa: otrdienas rīta piezīme

šorīt, 10:36 am, 1 atsauksme

Tie, ka izguļas, tie priecīgāk skatās uz visu.
Vakar nolūzu agri, toties šodien ir enerģija un oms ir labs. ;)

mmd: Šorīt burvīga migla ārā,..

šorīt, 9:36 am, 1 atsauksme

Šorīt burvīga migla ārā, kas nedaudz kliedē tumsu un aicina - hei, ielien manos pēļos un guli; apskauj savus mīļos un čuksti; mēs esam tas, ko mēs daram starp nejaušībām.
missalise (missalise)

missalise: Rakstīšanas procesā..

šorīt, 8:09 am, 6 atsauksmes

Rakstīšanas procesā saskāros ar problēmu. Jāapraksta alkoholu diezgan stipri lietojošas ģimenes ainiņa. Un te nu man radās problēma, jo es varu iebraukt tādās pašās auzās kā tie, kuru scenārijos bandīti Latvijā lamājas ar vārdiem - "sasodīts" un "piķis un zēvele". Pilnīgi pazūd ticamības moments. Sākotnēji biju iecerējusi, ka fāters aizsūta savu līdzatkarīgo meitu pēc pudeles. Bet saņēmu aizrādījumu, ka uz veikalu viņu gan nesūtītu. Sūtītu uz točku. Un ka nesūtītu meitu, bet sūtītu dēlu - kam arī garšo. Tā nu sēžu un štukoju.

polija: ha, ha! Vkr izvilku vienu (no..

šorīt, 6:04 am, atsauksmēm

ha, ha!
Vkr izvilku vienu (no laikam kādiem 4iem?) "10-14 dienu laikā pašuzsūcošajiem" diegiem, kuri man pirms >2 ned. tur mutē bija salikti. Nu rihtīgi sāka klankarēties garš gals pa muti, saķēru un izrāvu. Bik sāpēja. Bet, ja šitas uzsūcas "pēc 10 dienām" (kā man ķirurgs teica), tad es esmu dinozaurs. Vai nezinu kas. Tievs, garš, garš, stiprs diegs (pārraut nevaru), kas neuzrāda NEKĀDAS satrūkšanas pazīmes. Šis laikam atsējās, tpc arī izvilku. Vēl pārējie neatsējušies tusē pa muti. Un SĀP. Mok iet vilkt ārā. Bet kā? To, ko pirms nedēļas lūdzu izvilkt/nogriezt starp 6/7 zobiem ķirurgs toreiz mocīja, mocīja, asinis šķīda, līdz pateica, ka izņemt nevarēs tā vienkārši, tikai nogrieza galu, kas traucēja (nu un tgd ir atkal palīdis laukā nākamais gals, kas traucē).
пивчик, семушки и на стадик (miligrami)

пивчик, семушки и на стадик: Dark Sandar: At the Ribbon Factory [30 tracks; 3h50min]

vakar, 11:37 pm, 3 atsauksmes

Šī pleiliste ir sastādīta lielākoties no Bena seta, ko viņš spēlēja mūsu noliktavas reivā šī gada maijā. Lielākoties, jo Bens ir no tiem snobiem, kas mūziku iegādājas ierakstu veikalos un spēlē no viniliem, tāpēc arī liela daļa gabalu šeit ir pat 20 gadus veci. Ne visu, ko viņš spēlēja, es varēju pēcāk dabūt rokās digitālās versijās. Tas joprojām ir mans pirmais un vienīgais īstais reivs, kurā esmu bijusi klāt, bez pašas ballītes ieskaitot arī gatavošanos un epilogu. Atceros, ka Bens spēlēja no četriem līdz sešiem rītā, viņu nomainīja Hande, kas spēlēja visātrāko un visčornāko industrial, un man likās, ka es pēkšņi esmu atgriezusies onlainā - no jumta logiem lija jau iekšā saules gaisma, es pamanīju, ka man apkārt ir ap 200 cilvēku, kuru kolorīts variēja no sievietēm, kas likās tikko iznākušas no saviem sitijas ofisiem līdz drags stringu leotardos ar milzīgām mākslīgajām skropstām, apkārt riņķoja baloni, un es spēju vien Benam noelst, ka bija zajebis, jo tik ļoti aizmirsusies uz deju grīdas es nebiju sen, ja vispār jebkad. Man viņi visi drusciņ pietrūkst.

Spotify
liuut (liuut)

liuut (pajautaa): koka karotes

vakar, 9:43 pm, 3 atsauksmes

labvakar!
kur pašlaik manītas glītas koka karotes? Staigāt-meklēt nav īsti laika, tik vien kā aiziet-nopirkt. Ze svētku dāvanām. Paldies!
sunkilmoon (sunkilmoon)

sunkilmoon (pajautaa): kur varētu atrast un nopirkt..

vakar, 7:13 pm, 2 atsauksmes

kur varētu atrast un nopirkt sērijas "cilvēks un sabiedrība" grāmatas? varbūt kādam ir lieki eksemplāri pārdošanai?
efgaa (f_g)

efgaa: pirmdiena-smaga diena

vakar, 6:32 pm, 2 atsauksmes

Jūtos pārgurusi.
Jākrīt gulēt.
kants (kants)

kants (pajautaa): iesauku kultūra

vakar, 5:28 pm, 10 atsauksmes

vai nav kāds zinātnisks apcerējums par to, kāpēc 20. gs I puses totalitārie līderi - kā staļiņs, trockis un ļeņins - sevi sauca iesaukās? Vai arī tie bija oficiāli vārdi (pasē)?
vai daļa fin de siecle/1905 mantojuma, kur arī nāk Rainis?
Ko šī iesauku kultūra liecina?
efgaa (f_g)

efgaa: joprojām interesanti

vakar, 4:06 pm, 8 atsauksmes

Valsts prezidents Raimonds Vējonis atsauks politiķa Alda Gobzema (KPV LV) nomināciju premjera amatam.
Ābele (gwendolina)

Ābele (pajautaa): Esmu pilnīga blondīne,un..

vakar, 3:35 pm, 6 atsauksmes

Esmu pilnīga blondīne,un ļoti gribu plašu atskaņotāju. Gribētos Pioneer (PL-990), bet netieku gudra, vai tam brīnumam skaņa nāk ārā pašam vai klāt vēl jāpērk tumbas aka skandas un beigās būs sālīti. Uz ko man specifikācijā jāskatās? Kas ir ieeja un kas- izeja? Un kas ir bluetooth tiešsaistes atskaņošana? Jūtos kā muļķe. :)
adele_varbut (adele_varbut)

adele_varbut (pajautaa): Sveiki! Kāds, lūdzu,..

vakar, 10:26 am, 3 atsauksmes

Sveiki!

Kāds, lūdzu, varētu ieteikt, kur ekonomiski nopirkt glītas gaismas bumbu virtenes? Kāda vispār būtu vidējā cena par sakarīgu kvalitāti? Internetā atrodu no pāris līdz pārdesmit eiro.
Zum (zum)

Zum: Priek kam tam nekrištānam..

vakar, 6:04 am, atsauksmēm

Priek kam tam nekrištānam vispār bērns vajadzīgs Ziemassvētkos. Pakazuhai? Ripinās degošu bluķi no kalna, jo daudzas izklaides ir par velti?
Zum (zum)

Zum: Tā ir ar tiem kristīgajiem..

vakar, 5:57 am, atsauksmēm

Tā ir ar tiem kristīgajiem fanātiem. Pasper no ceļa bērnu, samin sunim ķepu, dedzina grāmatas, seko ganam, kā aitas. Jo aitām būt taču tik foršiņi, pašiem nekas nav jādomā. Paprasa mācītājam, tas saka, tu visu darīji pareizi, ej dziedāt korī, tu mums tāds noderīgs idiots.
puasōns (anonymous)

puasōns: Cold War (2018)

vakar, 12:10 am, atsauksmēm

None of the Above (artis)

None of the Above: The Necessity of Nationalism | George Friedman

aizvakar, 8:40 pm, atsauksmēm

Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: kaķ: ... jo es aizgūglējos..

aizvakar, 6:36 pm, 2 atsauksmes

kaķ: ... jo es aizgūglējos Deivu.
VZ: ahahahah, emm, jā, viss norm, viss kārtībā ar tevi.
kaķ: jā, totāli norm. There is a magazine called Def of Norm and my picture is on the cover every fucking month!
VZ: o! Rolliju varētu ņemt štatā, lai tevi fotkā.
jutoņa: Vīntoniks
♪♬: Picērijas huiņa
murks (murks)

murks: un atkal jau tortīšu diena

aizvakar, 5:28 pm, 5 atsauksmes

🐮

🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: vispār Lielmiests bija..

aizvakar, 4:22 pm, atsauksmēm

vispār Lielmiests bija traki. es taču pamanījos saslimt. un ticiet man, lidot ar saaukstēšanos ir not fun. not fun at all. bet nu neko, izdzīvoju. ceturtdien biju darba planningā. izčatojos ar visādiem ļaužiem. DrN ieraudzīja mani un uzreiz nāca runāties. pie pusdienām šērojām kaķu stāstus. noguru diez gan pamatīgi. tāpēc notinos un aizgāju dzert ar Gariju. izskraidījāmies pa bāriem, sadzēros sidru, apskatīju kā mainījies biešu bārs (tur tagad izskatās pēc storage unit) un aizgājām uz Balans cafe. pēc tam aizsūtīju Gariju mā un aizgāju viena pati uz barčiku netālu no viesnīcas. gribējās padzert mierā. gandrīz saflirtējos ar kaut kādu bārzaju, bet nu, aptrūkās spēka tam visam. gāju migt. nakts bija totāla elle un nevarēju pagulēt. bet nu.

nākamajā dienā aizgāju uz ofisu. iepazinos ar jauno ops čuvaku. lielāko daļu dienas ļ mocījos ar to, ka cilvēki apkārt. viss riebās un negribējās muti vērt vaļā vispār. bet nu uz vakaru savācos. bija lielā zsvētku balle. un tas bija a blast. the definition of. parunājos ar tik daudz cilvēkiem. dažādās valodās. izņirgājos par saviem kiwi kolēģiem un viņu siviniem, mēģinājām viņiem iemācīt normālu seven. man liekas, ka viņiem ne pārāk patika šī vakara daļa :D ar visādiem citiem kolēģiem izsmējos. pačatoju arī ar visādiem dažādiem priekšniekiem un pašu augstāko vadību. iestāstīju savam tiešajam Priekšniekam, ka nav viss bēdu leja. DrN kaut kad vēlāk mani izķēra un went all emotional and mushy on me. es, protams, O_O. ar spāņu kolēģi arī spāniski parunājām, kamēr viņš karājās man kaklā. vispār tur viss bija tik nenormāli jestri. varētu padomāt, ka es esmu kaut kāds smieklīgs ballīšu cilvēks. uzlaboju attiecības ar visādiem citiem kolēģiem. vispār viss bija diez gan noderīgi. neko nenožēloju.

toties vakar brokastīs ar Elenu man bija neaprakstāma pohiņa. lidostā toties visi bija atnākuši padrūzmēties security rindā. viens stilīgais čuvaks bija tik stilīgs, ka bija uzvilcis džemperi, kura novilkšana aizņēma vairākas minūtes un viņam bija jāatzipo apmēram 7 dažādi zippers. labi, ka stilīgs toties. lidmašīnā pat aizmigu. SpB felt like home, līdz galīgi saguru. un tad kaķītis bija ļoti priecīgs, ka es atgriezos.
jutoņa: vai četros var iet dzert, vai tomēr ar likumu aizliegts?
♪♬: Archive - Me And You
Zum (zum)

Zum: Diez bērnunaudu arī..

aizvakar, 2:55 pm, 1 atsauksme

Diez bērnunaudu arī perverts pieprasījis, vai tik tālu vēl nebija aizdomājies?
santogrāfs (santech)

santogrāfs (pajautaa): Indukcijas divriņķu..

aizvakar, 2:40 pm, 8 atsauksmes

Indukcijas divriņķu plītiņu, pieļauju, var gādāt dajebkādu ķīniešu lētuci. Tāpat būs energoefektīvāks par jebkuru elektrisko spirāļu vai keramisko. Bet kā ir ar traukiem? Latvijā pieejamie brendi price/performance ziņā. No Tavas pieredzes. Kurus zīmolus vnk nedrīkst pirkt? Un vai pietiek ar traukiem, pie kuriem vnk līp magnēts apakšā, vai tomēr obligāti ar norādi par indukcijas plīti?
Gūglējis par šo jautājumu vēl neesmu, ceru uz kādu stāstu iz pieredzes.
Zum (zum)

Zum: 16 gadīgs bērns vinistabas..

aizvakar, 11:45 am, atsauksmēm

16 gadīgs bērns vinistabas dzīvoklī ar pervrtu, ģēniji, neko teikt.
Zum (zum)

Zum: Un katru dienu, kamēr meita..

aizvakar, 11:34 am, atsauksmēm

Un katru dienu, kamēr meita būs prom, es te ielikšu vuenu no mīļotā papucīša vestījumiem man. Lai pats savu vēstījumus saglabā un spoguļo un brēkā meli, meli! Domāliet es esmu ļauna? Neviens pret mani labi nav izturējies kopš vīra nāves, tā lūk!
svari (svari)

svari (pajautaa): Vīza uz Krieviju

aizvakar, 8:58 am, 7 atsauksmes

Cik ilgā laikā var iztaisīt vīzu uz Krieviju apm. uz 5 dienām cilvēkam parastajam?
Vai tas tiešām var ievilkties uz mēnešiem?

Paldies!
Zum (zum)

Zum: Nacists, fričiem dirsā..

aizvakar, 9:18 am, atsauksmēm

Nacists, fričiem dirsā līdējs, parazīts un perverts. Viss dzīvē esit jāizmēģina. Lai iebāž kāmi sev biksēs, ja nav vēl izmēģinājis
Zum (zum)

Zum: Baznīca bimbina, govis mauj..

aizvakar, 8:09 am, atsauksmēm

Baznīca bimbina, govis mauj kā plēstas. Pastorālā idille, ziniet. Viņi svētdienās govis nebaro?
puasōns (anonymous)

puasōns: Undir trénu (2017)

8. decembris, 9:46 pm, atsauksmēm

Zum (zum)

Zum: Bērni ķērc, suņi gaudo un..

8. decembris, 5:39 pm, atsauksmēm

Bērni ķērc, suņi gaudo un vecāku piemaujas garāžā.
Zum (zum)

Zum: Privātajam bērnudērzsm ir..

8. decembris, 5:31 pm, 2 atsauksmes

Privātajam bērnudērzsm ir ne tiksi bērni, kuri ķērc, net arī suņi, kuru gaudo.
Placebo Rush (kakjux)

Placebo Rush: Es kaut kad uzrakstīšu..

8. decembris, 3:21 pm, atsauksmēm

Es kaut kad uzrakstīšu vairāk par Lielmiesta apciemojumu. Bet pagaidām pateikšu, lūk ko:
Ja Priekšnieks grib, lai es turpinu būt his therapist and work motivator, I’m going to charge extra for that.
jutoņa: Unbelievably mazais nabadziņš
♪♬: Sušnīcas huiņa
Zum (zum)

Zum: Un Herr Wulfs arī dabūs uz..

8. decembris, 2:55 pm, atsauksmēm

Un Herr Wulfs arī dabūs uz sinodi sūdzību Ziemassvētkos. Te dāmas sūdzējās, ka mācītāji uz pupiem lūrot un plātījās ar izmēriem. Es pirmajā vizītē tādā pelēkā kleitā ar baltām rozītēm, šķīstā izgriezumā, domāju, kāpēc viņš acī neskatās? Tad redzēju viņa sievu ar kaut kādu piekto vismaz.. Dāmas variet nebēdāt, viņi lūr uz visiem, un sevišķi, ja atšķiras.
Zum (zum)

Zum: Dabuju bildes. Vai kā visa..

8. decembris, 2:14 pm, 2 atsauksmes

Dabuju bildes. Vai kā visa klase smaida Piedirsuši ārzemnieces māti.
svari (svari)

svari (pajautaa): Tas jāieraksta skurstenī

8. decembris, 2:26 pm, 9 atsauksmes

Ko tas nozīmē? Vai šo teicienu jūs uzskatāt par bieži lietotu, parastu?

Paldies!
Zum (zum)

Zum: Tā ja, tas učuks, fiziķis...

8. decembris, 5:31 am, 2 atsauksmes

Tā ja, tas učuks, fiziķis. Jauki salaveci tēlo pasākumos. Bet meitenes nepatīk, pat neieredz. Tup nobāzts atsevišķi savā skolas kabinetā un jaunie skolotāji vīrieši ik pēc pusgada pazuda no skolas. Baigā skola, kur perverti fiziku māca.