lavendera (lavendera)

lavendera: No sērijas "es ēdu visu"

šodien, 11:39 am, atsauksmēm

("Nemierīgos prātus" vēl neesmu sadūšojusies)

Tāds lirisks nosaukums - [Jānis] Ziemeļnieks. Nu protams, es apskatījos divminūti, ka tā ir drāma par vikingiem, nevis par bālu dzejnieku, bet filma sastāvēja no:
1) zvērīgas rēkšanas,
2) asinsšļakstīgas galināšanas,
3) dažām patētiskām frāzēm.

Palikām apmierinātas :D:D:D
Jo Homo Novus godalgotu izrādi, kas sastāvēja no vokpannas piekakāšanas un sūdu izsmērēšanas pa sienām, līdz šim neviens redzētais daiļdarbs nav pārspējis.
missalise (missalise)

missalise: Ja ar veselību rīt viss..

šorīt, 10:06 am, 1 atsauksme

Ja ar veselību rīt viss būs labi, tad, visticamāk, es iešu tajā gājienā. Vienkārši lai taisītu lielāku ļaužu masu un tie devītā maija svinētāji apjēgtu, ka viņi nav vaiŗākums Latvijā.

Asiize (pajautaa): Kur Rīgas centrā klātienē..

vakar, 5:23 pm, atsauksmēm

Kur Rīgas centrā klātienē var nopirkt Toms kurpes?
P.S. (lietuveens)

P.S. (par_velti): Atdodu divas biļetes šodien..

vakar, 3:41 pm, 5 atsauksmes

Atdodu divas biļetes šodien uz Forum Cinema 'Ziemeļnieks' plkst 20:45
lavendera (lavendera)

lavendera: Visi Baltijas braucēji kā..

vakar, 2:29 pm, 1 atsauksme

Visi Baltijas braucēji kā viens atzīmē, ka Latvijas, fani- skatītāji- Jūs esiet visslābākie.

(eh, rallistu relīzes)
lavendera (lavendera)

lavendera: Apburtais loks, tu kļūsti..

vakar, 2:09 pm, atsauksmēm

Apburtais loks, tu kļūsti resns tāpēc, ka esi pašdestruktīvs, un esi pašdestruktīvs tāpēc, ka esi resns.

"Cilvēkam augsts holesterīna līmenis atsevišķos gadījumos var novest pie smagām slimībām, turklāt var izraisīt uzvedības un attīstības traucējumus, tostarp pašsavainošanās tendences."

https://www.tvnet.lv/7524904/kadel-astonkaju-matites-sevi-nogalina-pec-bernu-dzimsanas
lavendera (lavendera)

lavendera: Vēl viena lipīga dziesmiņa..

vakar, 12:03 pm, atsauksmēm

missalise (missalise)

missalise: Esmu iekļuvusi vietējā..

vakar, 9:02 am, atsauksmēm

Esmu iekļuvusi vietējā avīzē. Esot gan bilde, gan drusku arī tas, ko stāstīju tam žurnālistam. Domu, tā izklausās, žurnālists ir sapratis pareizi. Pati gan redzējusi vēl neesmu, kad aizbraukšu uz laukiem, tad. Galvenais, ka nopublicēja, ka manas dziesmas ir pieejamas mūzikas straumēšanas vietnēs - varbūt vēl kāds klausījums klāt pienāks. :)
lavendera (lavendera)

lavendera: ..vai tuvoties Eiropas valstu..

16. maijs, 10:22 am, 11 atsauksmes

..vai tuvoties Eiropas valstu saimei, kopienai, no kuras mūs nolaupīja asiņainā Padomju okupācija, vai arī ļauties austrumu vējiem, kas vēlas mūs aizpūst apspiestības virzienā.
(Selma Levrence)

Khem.
Khem divi. Nez, kāds tomēr uztvers, kur tas joks? :D
missalise (missalise)

missalise: Pagājušajā nedēļā biju..

16. maijs, 7:29 am, 1 atsauksme

Pagājušajā nedēļā biju noķērusi kaut kādu riebīgu vīrusu. Bet nedēļas nogalē bija jāpiedalās manas dzimtās mazpilsētas pasākumā Muzeja nakts ietvaros. Satiku daudzus sen nesatiktus cilvēkus. Mjā, kopš es esmu attiecībās, es krietni vien retāk braukāju uz turieni un paziņas tur sanāk sastapt gandrīz vai retāk kā Rīgā.

Apaskatīju vietējo muzeju, izstaigājos pa vietējo pilsētas dārzu, paklausījos, kā citi dzied un spēlē, nodziedāju savas dziesmas. Mūs ar brāli nofotografēja un kaut ko uzjautāja vietējās avīzes žurnālists. Ja nu viņam nebūs nekas labāks intervējamais gadījies, varbūt būs kaut kāds fragments no mūsu sarunas vietējā avīzē.

Pēc briesmīgi ilgiem laikiem saņēmu vairākus komplimentus - ka es izskatoties tikpat labi kā pirms piecpadsmit gadiem. Protams, tas ir pārspīlējums, bet ko lai dara - esmu tikai sieviete, komplimentus labprāt pieņemu. :)

Tā kā es biju pasākumā, tad Eirovīzijas finālu man nesanāca redzēt. Bet nu man ļoti patīk Ukrainas dziesma - par viņiem nobalsoju pusfinālā. Vispār tā dziesma ir spējīga mani visai ātri saraudināt - jo īpaši tāpēc, ka jau no kara sākuma to dziesmas tēmu izmanto daudzi, taisot video no kara Ukrainā ar visām šausmām, kas tur notiek. Un vispār man patīk Eirovīzija. Protams, nav tā, ka tas ir tikai dziesmu konkurss, tur ir arī šova elements, politikas elements, kā arī starpnacionālās draudzības elements. Ja šis konkurss būtu tikai par politiku, tad mūsu Prāta vētra kādreiz nebūtu bijusi trešajā vietā, Marija Naumova ar savu šovu nebūtu uzvarējusi, Aminata būtu palikusi neievērota u.t.t. Bet mūziķiem tā ir lieliska iespēja parādīt sevi starptautiskā arēnā. Es vispār gribētu, lai būtu vairāk šādu starptautisku konkursu dažādās jomās, kurās valstis var balsot tikai par citu valstu pārstāvjiem - tā ir kā tāda spēle ballītē, kur katrs anonīmi saraksta kaut ko labu par katru klātesošo zīmītē. Varbūt Eirovīzijā būtu forši, ja būtu vēl kaut kādas starptautiskās žūrijas balvas par tērpiem, horeogrāfiju, dziesmu tekstiem, melodijām, aranžējumiem, izpildījumu. Un galvenā balva. Jo vairāk iespēju gūt atzinību cilvēkiem un parādīt sevi no labās puses, jo mazāk gribas darīt kaut kādus vājprātus.

Es vispār domāju, ka katram vajadzētu savos apkārtējos mēģināt pamanīt un atbalstīt to, kas šim cilvēkam labi sanāk - lai viņš darīt to, kas nestu vislielāko labumu gan viņam, gan arī apkārtējiem. Jo vairāk cilvēku būtu savās īstajās vietās, jo pasaule būtu foršāka vieta kur dzīvot.
watt (watt)

watt: Berlīne, 15. maijs, Tool

15. maijs, 11:59 pm, 1 atsauksme

jā, MJK ir saukuši par moderno šamani, un tāda lieta pastāv.
Tool merch vienmēr ir bijis ļoti psihodēlisks, un kā gan tā?
tā ir ar nodomu: ļoti psihodēliskas vizualizācijas un live treki nu pilni ar stoner un sludge dvesmu.

brīvība caur nebrīvi: koncerta laikā uz visstingrāko noliegts filmēt un fotografēt ar mobilo. un tā ka staigā uzraugi un kārtīgi strostē. pirms koncerta pat brīdinājumi, ka aizliegts, un ja neklausīs, var arī eskortēt prom.
rezultātā cilvēki skatās koncertu, nevis mazos sūda ekrāniņus, un arī es varu uz skatuvi skatīties brīvi, nevis nebrīvi blenzt uz spīdīgu ekrāniņu jūru.

tool superfani: jebal. viens sagrāba galvu un sāka raustīties elsās, cits, īblis, vicina rokas un taisa "air drumming". vēl cits krēslā šūpojas uz priekšu un atpakaļ, autisma lēkmes upuris. un, es atbalstu ja meičas pielec kājās un uzdanco, it īpaši ja ir ko kustināt. bet no puišeļu frīstaila, tādi skaliņi ar tievām rociņām, varētu izvairīties.

***

koncerta centrālais gabals bija "Pneuma".

We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Bound to this flesh
This guise, this mask, this dream
Wake up, remember
We are born of one breath, one word
We are all one spark, sun becoming
Pneuma

Tikai redz, albuma ieraksts ir pliekans, bez enerģijas, nodziedāts formāli. koncertā bliež 10x, ja ne 50x masīvāk, viss ir kāpināts un izvibrē tev cauri. "this flesh" tiek izkliegts, nevis novilkts. nu, ieblieza tā masīvi.

***

Kā MJK atzinās, koncerts gandrīz nenotika jo viņš no rīta pamodies bija pavisam bez balss. un, jau 58 gadus vecs, praktiski pensija zobu galā.

***

Vēl, kas Tool ir ļoti raksturīgs, ir ka bungas/sitamie ir ļoti centrāli. Tāda pilnasinīga skaņa, nevis tik plikšķināšana lecot ģitārām līdzi, kā dažām grupām (nerādīsim ar pirkstu). Tool bungas dod ārā arī kārtīgu basa līniju.

Iesildīja tādi Brass Against. Visai jestri!
lavendera (lavendera)

lavendera (pajautaa): Kādam nolūkam dvielim ir..

14. maijs, 3:57 pm, 10 atsauksmes

Kādam nolūkam dvielim ir vajadzīga kabata ar rāvējslēdzēju?
t (tiga)

t (par_velti): Pāris lietas, kas palikušas..

13. maijs, 6:08 pm, atsauksmēm

Pāris lietas, kas palikušas pēc neliela remonta: 
1) izvelkamā dušas aizkaru stanga (70-120cm), tika izmantota durvju ailē uz remonta laiku, hromēta ar pelēkām detaļām. Pieejamas 2gb. 
2) remonta plēves, 2gb, viena zila, otra balta, nav ar remonta putekļiem vai krāsām, jo tika izmantotas kā durvju aiļu aizkari komplektā ar augstāk minētajām stangām, bet ir kāds caurums radies pavisam noteikti līmējot un atlīmējot. Lai būtu priekšstats, aptuveni tādas
3) divas durtiņas piekļuvei pie caurulēm - vienas plastmasas, neizpakotas, vienas metāla, lietotas, bet var izmantot vēlreiz. Izmēri metāla durtiņām: priekšpuse - 25x30cm, aizmugure - 20,5x25,5x2cm + ķepiņas. Plastmasas durtiņām - priekšpuse: 21,5x31,5cm, aizmugure: 19,7x29,7x2,5cm. 
4) grīdas savienojuma plakanā noseglīste, kādas parasti liek pie durvīm. Materiāls - metāls, krāsa - šampanietis. 72x3,7cm. 
5) PVC ventilācijas kanāli 12,5 cm diametrā - 3 jauni leņķi, kā arī viens savienojums šim izmēram un viena pāreja D 8-10-12-12,5-15 cm. 


Foto varu nosūtīt uz pieprasījumu. Atrodas Rīgā, varu sūtīt pakomātā, ja esi Rīgā vai pierīgā, iespēju robežās varam sarunāt satikties.
Vari droši rakstīt dzēstos komentus, jo tie nāk uz epastu.
lavendera (lavendera)

lavendera: Pateicoties lidlam, man tagad..

13. maijs, 12:57 pm, atsauksmēm

Pateicoties lidlam, man tagad ir ideāls zaļo draugu komplekts mājās.
Ražojošs kumkvats, mazulīši kalamondins un citrons. Nu un Maximā pirkts, jau pamatīgi izaudzis fikuss.
jūnija lietus / augusta lapas / septembra atmiņas (special_k)

jūnija lietus / augusta lapas / septembra atmiņas (n_komentari): jā, tiešām nenāk. bet..

11. maijs, 2:44 pm, atsauksmēm

jā, tiešām nenāk. bet tiek sūtīti
mapats (mapats)

mapats (pajautaa): Vai komentāri uz ēpastu jau..

11. maijs, 1:53 pm, 8 atsauksmes

Vai komentāri uz ēpastu jau sen nenāk?
watt (watt)

watt: Noskatījos Netflix "The..

11. maijs, 10:16 am, 4 atsauksmes

Noskatījos Netflix "The Pentaverate", un man visai labi patika. (Ja šaubies vai vajaga vai nē - paņem otro epizodi, pārtin uz 13:00, tur ir tāds fragments, 2 minūtes, kur šie "spēlē biljardu". Ja tāda tipa humors aiziet, tad seriāls būs gana labs.)

Jāatzīmē, es biju saguris un nedaudz štīmī, varbūt tas ir faktors. Esmu pamanījis ka ir filmas, kas nolasās tikai kad esi nedaudz izmainītā apziņas stāvoklī, piemēram Six String Samurai, vai Evil Aliens. Ja skatās skaidrā prātā, pilnīgi garām. Bet ja biški uzvelc, tad ir riktīgi desmitniekā.

Un jā, ir pienācis laiks kad seriāliņš var atļauties Orbital "The Box" iesamplēt.

***

Noskatījos un patika arī Gervais "After Life". Negaidīti! Vienīgais par ko jāpasūdzas ir tas, kā Ricky pārkāpj "show, don't tell" likumu, un atklātā tekstā gaudo un skaidro, un mēģina iestāstīt, cik viņš ir šausmīgi nelaimīgs un depresēts un nāvei tuvu.
aai (aai)

aai (pajautaa): Piemineklis

10. maijs, 8:11 pm, 14 atsauksmes

Klau,
Lai man būt kāds arguments diskusijā par Pārdaugavas monstru, Rīgas kapsētās ir kāds Nezināmā Kareivja kaps/piemineklis tieši 2.pasaules karā kritušajie, kur varētu iet 9.maijā? Vai kkas tāds, kas tieši ar 2.pasaules karu saistīts.
lavendera (lavendera)

lavendera: Iztēlosimies, ka šāds fakts ir un tas ir reāls, nevis imaginārs

10. maijs, 12:50 pm, 16 atsauksmes

Poll #21549 Realitāte vai sirdsmiers
Open to: All, results viewable to: None

Sievietēm: vai tu gribētu uzzināt faktu, ka tavs visudārgais un ilgus gadus precētais vīrs ir pedofils un seksuāli uzmācas mazām radu meitenītēm?

View Answers

katrā ziņā jā un nepiedotu, ja man to nepateiktu
14 (93.3%)

nē, gribu dzīvot mierīgi, man un maniem bērniem viss ir labi
1 (6.7%)

iokaste (iokaste)

iokaste (darbs): dārznieks

7. maijs, 8:18 am, atsauksmēm

Ir dārznieka (arī dārznieka palīga) vieta līdz novembrim. Skaistā vietā Āgenskalnā.

Turpat mūrnieka/apmetēja vakance.
Alga 620,- uz papīra, bet mierīgs, elastīgs režīms.

Komentāri nāk uz e-pastu
Papa de Jacques (adirred)

Papa de Jacques (pajautaa): rīts

6. maijs, 9:24 am, 19 atsauksmes

Jau esmu ietrenējies celties 6"00 vai vēlākais 6:30. Mērķis ir celties 5:00. Kādas metodes varat ieteikt mērķa sasniegšanai, lai pārāk sevi nenomocītu?