Emilija (emi)

Emilija (pajautaa): Labvakar! Kā lai uz mac..

šovakar, 10:13 pm, atsauksmēm

Labvakar!

Kā lai uz mac atver .bkz failu? Es pirms pāris gadiem uztaisīju backup caur Filefort un tagad kad mēģinu to atvērt, man saka, ka nav neviens application, ar kuru tas būtu iespējams...
Ābele (gwendolina)

Ābele (pajautaa): Pirts

šovakar, 7:08 pm, 12 atsauksmes

Interesē ieteikumi pirts iesvētīšanai. Ir uzcelta pirts un gribētos, lai ēku iesvēta latviskā garā, tā teikt, lai dodam svētību. Iztēlojos, ka tie varētu būt dievturi vai kāda folkloras kopa vai kas tāds, kas atbrauktu ar kādu "rituālu" un dziesmām. Vai kādam ir ieteikumi?
lavendera (lavendera)

lavendera: Portatīvais pēkšņi ņem..

vakar, 1:03 pm, atsauksmēm

Portatīvais pēkšņi ņem un neslēdzas iekšā.
Nu ir jau arī nostrādināts augām dienām kopš marta...
Zum (zum)

Zum: Mans vīrs uz mani dusmojās,..

vakar, 7:43 am, atsauksmēm

Mans vīrs uz mani dusmojās, kāpēc es pati nesāku kārtot savas lietas, bet paļaujos uz viņu. Es vismaz vienu gadu dzīves viņam piešķīru. Viņš tiešām būtu aizgājis ar sirdi, ja es pati visu būtu sākusi kārtot un viņš redzētu kāda ir attieksme pret viesstrādniekiem. Tad lai vācieši nebola acis un nešņukst mutautiņos, ka tie, kuri nav dzimuši par vergiem ir nikni.
in a river of teas (teja)

in a river of teas (pajautaa): Vai Rīgā ir kāds labs..

vakar, 8:06 am, 3 atsauksmes

Vai Rīgā ir kāds labs stick&poke tetovētājs?
lavendera (lavendera)

lavendera: Veļu varot mazgāt ar..

aizvakar, 11:10 pm, 4 atsauksmes

Veļu varot mazgāt ar mizotiem kastaņiem (tāpēc arī to populāro mazg.līdz. tā sauc).
Ir kāds mēģinājis?
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: tātad, te nu mēs esam...

aizvakar, 7:41 pm, atsauksmēm

tātad, te nu mēs esam. sabridušies kaut kādos brikšņos, satinušies zirnekļu tīklos, ar konfjūženu dzeltenās trases sakarā, bet ar apjausmu, ka jānokļūst *tur* uz zaļās trases un pa vidu ir liels grāvis un upīte. ne sevišķi pārlecams tas viss.

staigājam pa vienu grāvja malu un skumīgi skatamies, ka nav īsti labas pārlektuves. ir kaut kādas, kuras būtu, ja tām nebūtu pārkrituši pāri nelabā vietā koki. jobani, jobani koki. bet nu, ko citu ekspektēt in a les (les - mežs čehiski, pēc my only fan pieprasījuma). V lese (mežā) visādas koku nedienas iespējamas. skumīgi staigājam un sāk mesties nīgrums. uz visiem kokiem, zariem, zirnekļu tīkliem un čiekuriem. tur ir vēl vieta, kur it kā varētu lekt, bet landing place ir pārāk vertikāls :D bet kaut kādā brīdī man izdodas pamanīt viltīgi paslēptu tiltiņu. o! uhti!

lepni pārsoļojam tam pāri (ok, tas bija strjomīgi, ja godīgi, tur tie baļķi knapi turējās kopā un adrenalīna leveļi bija augstāki nekā gribētos. bet nu. tagad otrā pusē. jāuzkāpj tur augšā un jādomā tālāk, I guess. kāpjot VZ pamana zaļo strīpiņu un iestājas neliels atvieglojums tomēr. esam atkal tur, kur ir trase un route un var iet iet. tur vispār tā taka par ir mazliet akmeņu ceļš un tas tobrīd liekas labāk nekā brikšņi as well. un nosoļojam tagad atpakaļ uz zilo / sarkano trasi, no kuras vispār nogriezāmies, lai izmestu šo līkumu.

dubļi un purvi un viss vispār. un turpināsim pa zilo trasi tomēr. tur, kā jau pierasts, atkal ir dubļu un peļķu slaloms. I kid you not, ārā ir bemaz +30 un mēs lēkājam apkārt un pāri dubļārijiem. wtf is this shit? un nav tā, ka visa nedēļa bija bijusi ahujenna lietaina. bet ir labi v lese. les is gut. apm. iestājas gan mazliet nogurums, bet soļojam un lēkājam. noejam gar kaut kādiem ezeriem. un tad vēl. ahtungi ir, bet ir arī mērķis nupat. un sāk palikt mazliet vēlāks pēcpusdienā un visi ir mazliet mindful, ka ne tikai jāpaspēj uz paliktuvi līdz deviņiem, bet arī tāda lieta, ka tumsā svešā mežā nebūtu tik omulīgi, kā lokālajā, saprotiet.

pie tiem ezeriem un tā, tur sākas dīvainas barjeras un visiem ātri pazūd sajēga, vai mēs esam iegājuši, vai izgājuši. un jāiet arī cauri kaut kādam dabas piemineklim, kurā nevar ienest puķes. VZ teica, ka kurš anyway grib uz les nest puķes.

bet nu, nonākam pie kaut kāda kāpiena lejā. visi zina, ka Tābora ir kalnā un tāpēc visi nočeko vēlreiz, vai tiešām jākāpj lejā un vai nevar pa augšu aiziet :D bet iepriekšminēto iemeslu dēļ nākas nopūsties un doties vien kāpienā lejā. jo nav pietiekami laika un iespēju tagad visu pārplānot. un nokāpjot visi uzzina, ka nokāpuši, lai kāptu uzreiz atpakaļ augšā anyway. izbrienamies vēl pa les, lai ietu iekšā tuvākajā miestā. lai turpinātu atlikušos kilometrus pa miestiem vairāk nekā nē.
Zum (zum)

Zum: Laikam visi lēnām..

aizvakar, 3:52 pm, atsauksmēm

Laikam visi lēnām jūdzamies. Aizbraucu līdz Rewe un tur divi veči viens otru tā vilka uz zoba, ka es no smiekliem gandrīz vēdersāpes dabūju. Šie rāda viens uz otru un saka, re kāds tu esi, ka par tevi ņirdz.
lavendera (lavendera)

lavendera: Valsts policija aizturējusi..

aizvakar, 4:38 pm, 4 atsauksmes

Valsts policija aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par slepkavību Tabores pagastā. Vīrietis tika nodurts.
snauts (snauts)

snauts (n_komentari): Antipātijas, kas modernā..

aizvakar, 4:10 pm, atsauksmēm

Antipātijas, kas modernā sabiedrībā nav pieļaujamas.
missalise (missalise)

missalise: Ar kaut ko mans organisms..

aizvakar, 2:27 pm, 1 atsauksme

Ar kaut ko mans organisms cīnās. Kad man ir viss ok ar veselību, man vienmēr ir 36,6. Ja ir kaut kā savādāk, es zinu, ka kaut kas nav īsti kārtībā. Varbūt kaut kāda infekcija? Varbūt saistībā ar to gudrības zobu - kad tam pieskaros, tas sāp.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: pagājušajā weekendā mūs..

aizvakar, 12:15 pm, 5 atsauksmes

pagājušajā weekendā mūs apbalvoja ar lielisku laikapstākli un pēdējo piebukojamo reasonably priced paliktuvi mūžam valsts izteikti populārajā miestā Tábor. nolēmām neiet pa to cursed trasi, kuru esam gribējuši noiet jau divus gadus pēc kārtas un atradām citu, no citas puses vispār, bet toties gandrīz viss pa mežu. izklausās bliss.

bija arī. nu. jā. bija. bestest.

kaut kā aizvlakojam uz miestu Chýnov. (starp citu, tā kā es jūtu, ka visi cibās beidzot iemācījušies čehu vārdu "vlak", tad jāsāk mācīt jauns! nez, kuru tho.) pārmaiņas pēc vlak pat nekur nekavē īsti un viss ir kind of smooth. izkāpjam no vlak un ir Izteikti Silti. soļojam cauri miestam. VZ brīnās, cik tur daudz barčiku un tā. ka vispār proper miests pats par sevi tur sanāk! saskaita 3 jēzuliņus pirmajos divos kilometros. also, tur var sēdēt pie saldējumnīcas un skatīties ielu! iela, iela, iela. tad dod iet pa lauku.

goda vārds, man ir izveidojusies jau instinktīva suspicion pret kukurūzas laukiem. mēs ejam pa pļavu gar kukurūzas lauku. pēkšņi lauka vidū ir kaut kāds.. dubļārijs / purvs. mēģinam tur kaut kā apiet, bet atrodam sevi arvien jaunā un jaunā dubļārijā. wtf? no kurienes? eh. sabridāmies diez gan nesaprotami. un tur arī tā zāle, ka nevar redzēt, vai kāp peļķē vai tikai dubļos. bet nu, izlaipojam. VZ gan papisa, ka vienā vietā ir grāvis un iesmēla tur tupeli. es toties, kaut tiku brīdināta, ka ir grāvis, papisu grāvi un neko nesasmēlu par laimi. un tad jau tālāk pa pļavu un ielu, jo kaut kā līdz mežam ir jātiek, piekritīsiet taču.

mežā toties ir forši. nē nu, tur kaut kur jāuziet kalnā, bet tādas īstas kāpšanas nebija. nu, mežā nebija. visi zina, kā ir Táborā. bet tur mežā.. atkal dubļi. ziniet, cilvēki, tas ir tiešām ņipaņatnaja huiņa, kā tik sausā laikā var būt tik daudz dubļu? šur tur ir jālec pāri dubļu grāvjiem vai mini upītēm. vai satraktorētiem dubļiem. ziniet, es kaut kad vairākas nedēļas atpakaļ biju teikusi, ka fuck kalnus, lekt pāri huiņām ir my new thing. I didn't even know how correct I was. oh well, vismaz jaunas ciešanas :D un jaunajos šortos tas bija super ērti.

daļu no gājiena pa mežu vispār nevar iet pa taku, jo tur.. dubļi, peļķes un satraktorēts purvs. lēkājam pa sūnām, čiekuriem un nokritušiem zariem. VZ kaut kādā brīdī ieminas, ka nupat mežā ir par daudz meža. es, personīgi, nepiekrītu, bet mēs visi zinam, ka VZ ir asfalta fans. nu, kamēr pa to nebrauc vāgeni, that is. dubļu slalomā tur izlavierējam cauri nesaprotamam meža brīdim, lai secinātu, ka te ir tā vieta, kur jānogriežas no sarkanās trases, lai izmestu 5 km līkumu līkuma pēc. beidzot tiekam pāriet pāri otrajam tiltiņam! uhti!

tur sanāk iet drusku uz augšu, bet joprojām nav īsti kāpiens. ejam un kaut ko noņirdzamies. un nejauši aizejam nepareizi, papišam pagriezienu. neko. visi nofeispalmo un iet iet pa pareizo trasi tomēr. tas liekas produktīvāk. atkal paliek it kā vairāk mežīgi. spriežam, cik labi, ka izlēmām iet šo līkumu, jo te ir samērā normāls gājiens. jo tur, pa sarkano trasi tālāk ejot būtu bijuši vēl vairāk dubļi un šitie. nē nu, labi, ka tā parunājām :D izlēkājamies vēl pāri visādiem grāvjiem. pie viena es mazliet nofrīzoju, bet savācos tomēr. esmu atklājusi, ka bailes var izkliedēt ar sanīgrošanos. nez kāpēc, bet šie divi mindseti nevar būt vienlaicīgi. nīgrums pārspēj bailes.

bet nu nav tā, ka nav nekādu dubļu. tomēr, šķiet, ka ir mazāk. tagad ejam pa dzelteno trasi, lai nokļūtu uz zaļās. un kartē rāda vienu ceļu, strīpiņas uz kokiem sazīmētas savādāk nekā kartē. un strīpiņas mūs ieved kaut kādā nenormālā briksnī, kur neviens hūmanis sen nav bijis tuvumā. atvainojos visiem zirnekļiem, kuru mūža veikumu es tur nejauši saplucināju. tiešām, sorrz, guys. bet nu, kaut kādā brīdī tiek saprasts, ka nāksies situāciju risināt uz savām kreatīvajām galvām.
♪♬: Thom Yorke - Atoms For Peace
missalise (missalise)

missalise: Vakar ielīdu gultiņā..

aizvakar, 12:13 pm, 1 atsauksme

Vakar ielīdu gultiņā desmitos, pēc pusstundas reāli izslēdzu gaismu, uzliku Spotify kaut kādu mierīgu mūziciņu ar taimeri. Un šodien jūtos labāk (galva vēl gan drusku sāp, bet pašsajūta labāka). Un šorīt pirmo reizi pamodos jau ap pieciem.

Man pamazām tā laicīgā gulētiešana sāk iepatikties. :)
missalise (missalise)

missalise: Bet nu vakar varēju..

aizvakar, 11:26 am, 2 atsauksmes

Bet nu vakar varēju pārliecināties, ka mans Ilse Jacobsen mētelītis patiešām ir labs - mājās aizgāju sausa, vējš nepūta cauri, kā arī nespēja noraut man kapuci. Man ir šāds - tikai tumši zilā krāsā (un paveicās nopirkt ar atlaidi).
missalise (missalise)

missalise: Ārprāts, vakar uzzināju,..

aizvakar, 11:09 am, atsauksmēm

Ārprāts, vakar uzzināju, ka mans brālis pagājušajā trešdienā ir bijis tajā autobusā, kurš sadūries ar alni. Labi, ka vēl salīdzinoši sveikā tikuši cauri - šoferim stikli drusku rokas sagriezuši un alnis beigts, pārējiem nekas.

Ujjjjjjj, traki, traki, traki. Kaut kad brāļi bija braukuši no Rīgas naktī un tieši pirms viņiem braucošajam baļķu vedējam bija sākuši baļķi krist laukā. Toreiz laikam riepu sadauzīja un uz rīta pusi tik mājās bija.

Bet mīļajam arī kaut kad nesen stirna bija izskrējusi mašīnai priekšā, labi, ka bija paspējis sabremzēt.

Bet vakar vienlaicīgi divas kolēģes ziņoja par nolauztiem kokiem - vienai koks uzkritis uz sētas, otrai vīrs braucis pa ceļu un tieši aiz viņa vējš nolauzis koku.

Paldies Dieviņam, ka visi dzīvi un veseli. Bet drusku kaut kāda trako māja pēdējā laikā ir, brauciet, mīlīši, uzmanīgi.
Zum (zum)

Zum: Visu cieņu autoinspekcijai...

17. septembris, 8:02 pm, atsauksmēm

Visu cieņu autoinspekcijai. Atskrēja pie manis uz māju jaunietis un paši manu SAAB noņems no uzskaites. Es gan pieteicos internetā, nu nekur nav jāvazājas.

data (pajautaa): Medus kūka

17. septembris, 6:08 pm, 14 atsauksmes

Ineses tortes vai Lāču taisītās medus kūkas - garšīgas? Kura labāka?

UPD. Nopirku Lāču, vīlos. Atgriežot vaļā tur ir briesmīgi samačkāti trīs biezi un nekārtīgi slāņi (nevis smalkie daudzās kārtās, kā būtu jābūt) un garšo sintētiski. Pēc skata kā Latvijas Maiznieka medus kūka.
Zum (zum)

Zum: Es redzēju Knuta sievas..

17. septembris, 3:13 pm, 1 atsauksme

Es redzēju Knuta sievas brāļamāsu. Un man jāsaka, ka strunts te ar budžiem, bet austrumu ieklīdeņi, tā ir vāciešu nesalāpītā sāpe. Viņi jūt savu atšķirību, viņi it kā ir, bet tomēr nav pieņemti. Knuts pats rauca degunu, kaut arī acīs neko. Viņa ņemas, daras un jūt, nebūs. Ja nav vēl salaulājušies par spīti diviem bērniem, tad viņi redzēs vellu, ne sievišķi vēlāk. Tā viņiem arī vajag. Cik ilgi var tēlot un izlikties?
missalise (missalise)

missalise: Trešo dienu sāp galva. Bet..

17. septembris, 11:22 am, atsauksmēm

Trešo dienu sāp galva. Bet šodien vismaz kopējā pašsajūta ir mazliet labāka - vakar ielīdu gultiņā jau desmitos - domāju turpināt šādu praksi. Var jau būt, ka daļēji galvassāpes ir arī spriedzes dēļ - sastrādāties ar jauno priekšnieku nav sevišķi viegli.
efgaa (f_g)

efgaa: Ziņas par slimību

17. septembris, 11:14 am, atsauksmēm

Pagājušajā diennaktī, veicot 2767 Covid-19 testus, Latvijā atklāti astoņi jauni saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.
Aizvadītajā diennaktī viena persona, kurai bija apstiprināta inficēšanās ar Covid-19, mirusi. Pacients bijis vecuma grupā no 90 līdz 95 gadiem un ar vairākām hroniskām saslimšanām.
Kopumā līdz šim Latvijā ir reģistrēti 36 nāves gadījumi personām, kurām bijusi apstiprināta inficēšanās ar Covid-19. Kopumā miruši 2,4% no pacientiem, kuriem tikusi konstatēta inficēšanās ar Covid-19.
SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka viens saslimušais atgriezies no Krievijas, divi bijuši kontaktpersonas citiem ar Covid-19 inficētajiem, bet par pārējiem pieciem saslimušajiem vēl tiek precizēti inficēšanās apstākļi un turpinās epidemioloģiskā izmeklēšana.
Latvijā kopumā veikti 288 643 izmeklējumi, konstatētas 1494 saslimušas personas, bet no Covid-19 atveseļojušās 1248 personas jeb 83,5% no fiksētajiem inficētajiem.
Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā ir stacionēts viens pacients ar Covid-19, bet viens pacients izrakstīts no slimnīcas. Kopumā stacionāros ārstējas septiņi Covid-19 pacienti, no kuriem visi ar vidēji smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāriem Latvijā izrakstīti 214 pacienti, starp kuriem ir gan veselie, gan mirušie pacienti.
lavendera (lavendera)

lavendera: Šodien tā kā dārzā pa..

16. septembris, 8:26 pm, 2 atsauksmes

Šodien tā kā dārzā pa dobēm - soļo šurpu turpu pa kvartālu un tik griez priežu bekas...
Mieru metām vien tāpēc, ka vairs nebija grozu, spaiņu un maisu un metās tumšs.
Šovakar man kādu triju papildu žāvētāju pietrūkst...
Jo īpaši "kā dārzā" tāpēc, ka "dārza" robeža bija ceļi - ceļam pāri vairs nekā.
Un vēl visas tik tīras un smukas... Vakar biju spiesta tīrīt brāļa lasīto - zemes, lapas, gliemeži...

lasitajs_nr1 (darbs): Logo

16. septembris, 3:23 pm, 1 atsauksme

Sveiki,

meklēju kādu, kurš/-a ātri un par viegli paceļamām naudām uztaisītu vienkāršu logotipu labai lietai.

Ja viss ies labi, tad sadarbība būtu arī uz priekšu ar materiāliem, maketiem etc. Būtu ļoti labi, ja var arī samaketēt.

Ldz uzrakstiet (ar kādu savu piemēru un izcenojumu) uz nils.konstantinovs at gmail

Paldies!
missalise (missalise)

missalise: Nesen sapnī redzēju, ka man..

16. septembris, 10:56 am, 1 atsauksme

Nesen sapnī redzēju, ka man ir piedzimis puika ar jiftīgi zaļām acīm. Tas, ka sapnī piedzimst bērns, it kā neesot uz labu (vismaz tā vēstīja Šarlote Brontē "Džeinā Eirā" un mana māmiņa kādreiz).
None of the Above (artis)

None of the Above: Center for Family Planning..

16. septembris, 9:26 am, atsauksmēm

Center for Family Planning Program Development, Activities Relevant to the Study of Population Policy for the United States

https://drive.google.com/file/d/0B0KCqtNShmxgYTA1REcxai1OME0/view
missalise (missalise)

missalise: Nevaru saprast, vai es slikti..

16. septembris, 9:06 am, 3 atsauksmes

Nevaru saprast, vai es slikti jūtos tāpēc, ka man ir MR vai arī tāpēc, ka es darba dienās ceļos mazliet pirms sešiem, bet aizmigt man izdodas - labākajā gadījumā - pēc divpadsmitiem. Sestdienās man parasti ir rīta cēliens, kad kaut ko padaru, tad mēdzu noplīst uz vairākām stundām un tad - uz vakara pusi - jau atkal sāku kustēties. Bet šonedēļ nebija to svētīgo miega stundu un vakar man likās, ka viss - knapi kustos. Ielīdu migā jau pusdesmitos, bet, protams, aizmigt izdevās kaut kad pirms divpadsmitiem. Bet nu drusku labāk kā vakar ir gan, varbūt tomēr (jācer), ka tā sliktā pašsajūta saistīta ar miega trūkumu, nevis kaut ko nelabāku.

lilja_brik (n_komentari): jūsu urlīgums man ir līdz..

15. septembris, 12:47 pm, atsauksmēm

jūsu urlīgums man ir līdz kaklam. covid lieliski parāda kas ir kas.
jūnija lietus / augusta lapas / septembra atmiņas (special_k)

jūnija lietus / augusta lapas / septembra atmiņas (n_komentari): neesmu nekad to darījis,..

15. septembris, 11:40 am, 2 atsauksmes

neesmu nekad to darījis, bet.. no liekas naudiņas neatteiktos
svesinieks (svesinieks)

svesinieks (pajautaa): Flīžu meistars

15. septembris, 11:19 am, 2 atsauksmes

Sveiki!
Meklēju krietnu flīžu meistaru nelielam darbiņam Rīgā, iespējams varat ko ieteikt?
Ja nevēlaties likt publiski, rakstiet uz sve6iniex [at] inbox [punkts] lv

Lai laba diena.
missalise (missalise)

missalise: Ja es gribu ātri gūt..

15. septembris, 8:36 am, 1 atsauksme

Ja es gribu ātri gūt pozitīvas emocijas, es mēdzu Youtube apskatīties kādu "Yes to the dress" epizodi. Tās laimīgās meitenes, kuras atradušas savu mīļoto vīrieti, līdzi paņemtās māsas, māsīcas un topošās vīramātes, kuras priecājas par gaidāmo ģimeņu apvienošanos. Un māte - kura - lai arī grib pavisam savādāku kleitu, nekā iecerējusi meita, tomēr beidzot piekāpjas, kad redz, ka tā īstā kleita meitai nu ļoti jau patīk un ir svarīga. Un pēc tam tās aizkustinājuma asaras, kad līgava jau ir saposta un ar plīvuru. Mans "guilty pleasure".
Zum (zum)

Zum: Visur tagad ir modē, ka kā..

15. septembris, 7:30 am, atsauksmēm

Visur tagad ir modē, ka kā jābūt pateicīgam pat to, kas tev ir. Latvieši un vācieši izdarīja tā, lai man pat īpaši nav jābūt pateicīgai. Tas mani ļoti atbrīvo no pateicības smagās nastas.
missalise (missalise)

missalise: Es ik pa laikam mēdzu..

15. septembris, 8:14 am, atsauksmēm

Es ik pa laikam mēdzu ieskatīties savos Cibas arhīvos, lai saprastu, ko es tajā konkrētajā dienā esmu domājusi agrākajos gados. Pagaidām neesmu atradusi tādu datumu, kurā man būtu ieraksts katrā gadā. Eh.
efgaa (f_g)

efgaa: noklausīta saruna

15. septembris, 7:45 am, atsauksmēm

Pāri ielai pārskrēja žurka. Man aizmugurē ejošie puiši spriež, ka Norvēģijā un Berlīnē redzētās žurkas ir bijušas krietni lielākas. Bet viņu secinājums palika: "Tāda jau tā Rīga ir - žurku pilsēta."
Zum (zum)

Zum: Man neko nav pat jādara...

14. septembris, 7:26 pm, atsauksmēm

Man neko nav pat jādara. Šie stāta cik kluss. Uzreiz budžu traktors metas pūst pie mājas jauno rapsi ar kaut kādu sūdu.
Zum (zum)

Zum: Jäieriebj, lai grūtāk..

14. septembris, 7:15 pm, atsauksmēm

Jäieriebj, lai grūtāk pārdot. Mož naciķiem pārdod.
lavendera (lavendera)

lavendera: Nopirku Ikea sarkanu nazīti..

14. septembris, 10:22 am, 7 atsauksmes

Nopirku Ikea sarkanu nazīti ar asmens uzmavu, speciāli sēņošanai.
Ko es mežā pazaudēju pirmo? Protams, to uzmavu.
Gailenes miltūdenī no gružiem attīrās zibenīgi, tomēr, ja tās nav stipri smilšainas, laikam prātīgāk būtu nemērcēt, bet tikai noslaucīt...
Un kā ar tevi, cibiņ, vai tu mazgā sēnes?
efgaa (f_g)

efgaa: Sēņu laiks

13. septembris, 10:01 pm, atsauksmēm

Tētis beidzot aizbrauca uz mežu izlūkos. Atbrauca ar smukām baravikām, neskatoties uz to, ka ir vecs mēness.
Āķis lūpā viņam ir. Parīt atkal braukšot uz mežu. :)
Zum (zum)

Zum: Gribas uz mežu un sēnēs,..

12. septembris, 3:21 pm, atsauksmēm

Gribas uz mežu un sēnēs, bet visu laiku taisās līt un atkal aizbraucu pa veikaliem.
this is a ransom demand (kakjux)

this is a ransom demand: Posts, kuru es centīšos..

12. septembris, 12:07 pm, atsauksmēm

Posts, kuru es centīšos updeitot as we go.

Ziniet tās ciešanas, kad negribas nest mugursomā jaku, bet ir aizdomas, ka ar krekljaku vien nepietiks?
Jo cik daudz smaga hlama vispār gribas nest līdzi ta?
Bet salšana arī neliekas tik jestri?
Meh.
Anyway. Drīz jābeidz ciest un jādodas.
...
Vlakā:
kaķ: tur cilvēki urbj kalnu. Ar urbi. Kalnu.
VZ: tur tiešām izmisumam jābūt, ka nav vairs ko urbt.

...par gājienu rakstīšu atsevišķi, bet gribas piezīmēt, ka vairākas nedēļas atpakaļ nejauši izmestais apgalvojums, ka lekt pāri upītēm būs the new thing (the old being kāpt stāvos kalnos), izrādījās pārāk patiess.

Bet toties atkal sākusies pilsētas svētku karma. Haha. Ha. Biju jau atradinājusies iegūglēt pilsētas webu pirms doties, lai uzzinātu. Pat divi pilsētas svētki, vieni uz mūsu trases. Haha. Ha.
Iedzers vēl, vai.

Ak jā - atkal sākusies nejaušo bez papildus maksas apgreidu sezona. Un ar to nākošās papildus nopūtas.
...
Ziniet, ballītes orgkomiteja ir lieli Tábor Cool Bar fani. Un, sakarā ar pilsētas svētkiem, aizsēdējāmies Havana iestādē, jo nebija ticības, ka Cool Bar būs brīvas vietas. Bet nu, kad Havana vērās ciet, atnācām iečekot. Pfft, vajadzēja nākt uzreiz. Te mierīgi un patīkami. Un, kas vēl patīkamāk, bāra čuvaks atzīmējās, ka atceras mūs! Nospriedām, ka tomēr atstājam labu iespaidu bāros. Patērējam produktus, aizsēžamies, nejūtamies entitled vai citādi neuzvedamies kā Nepatīkama Pacientūra. Te ir ļ labi, ja tikai elles aparātu (jukebox) nebūtu ieslēguši. Oasis so far bija labākais.
....
Ok, atnāca pjanaja zaja un sāka aurot līdzi Queen. So much for mierīgi. Cerams, ka viņa nezinās nākošās dziesmas. Vai ies prom. Vai abi, protams.

Sunday:

Vakar tā zaja aizgāja sēdēt ārā un dziedāt, toties cits mataina čuvaks atnāca pajautāt, vai mums nav sēnes. Tiešām nav? Nu neko, aizgāja. Vispār tur vakar bija metaļoru vakars. Nospriedām, ka tas ir labāk par 80s shit.

Šorīt paskatījos pa logu lejā uz hipsternīcu un aizdomājos, vai nevar palūgt, lai aizsit mums tur to vienu brīvo galdu. Bet nu, man nav pietiekami skaļa balss. Īpaši agri no rīta. Bet, kad visi nokāpa lejā no tā oversized dzīvokļa, galds jau bija aizņemts. Staigājām pa vecpilsētu meklējot vēl kādu kafijvietu, kur neuzpistos uzreiz ar ēšanu. Jo nu, ir pārāk agrs. Tiek nolemts iemēģināt paiet pa ielām, pa kuram vēl nav iets.
VZ: pat nezinu pa kuru iet tagad
kaķ: jā, pa kuru ielu iet vilties.

Bet tomēr hipsternīcā atbrīvojās galdiņš. Sēžam galvenajā laukumā, klausamies izcili sliktu dzīvo muzikālo ansambli, jo Táborai 600 un mums atkal dēļ tā jācieš. Brīvdiena :)
....
kaķ: es nekad neesmu sapratusi, kas vispār ir tā “svētku gaisotne”.
VZ: svētku gaisotne parasti ir cringe, nopūtas un baloni.
kaķ: bet... kāpēc visi sev to nodara?
VZ: es nezinu, tiešām.

Tad pēc stundas bez sliktās grupas laukumā (spriežot pēc baznīcas zvaniem), atkal atnāk izteikti sliktais ansamblis.
VZ: tas arī iederas svētku gaisotnē.
kaķ: man bija tādas aizdomas. Es nebiju droša, bet aizdomas bija.

kaķ: cik daudz cilvēku staigā visi tādi pazuduši svētku gaisotnē, nezina ko iesākt.
VZ: jā, atnāca uz svētku gaisotni, a ko nu tagad?

Also, šodien Tábora izskatās pēc kaķīšu un metaļoru pilsētas (nu, ārpus tā cringe, nopūtām un baloniem). Tas ir kļova. Tábora ir lieliska vieta.
...
Atnācām uz Cool Bar. Kūlīgais barčiks ir tiešām kūlīgs. Te atkal tas pats bāra čuvaks, kurš bija eksplicītā sajūsmā mūs atkal redzēt te. Mēs viņu vispār arī, labs apteksnis tomēr. Normalizējām atkal brokastu burgerus. Te tie ir fantastiski.

Bet ko es gribēju teikt? Pasēžot dažas stundas galvenajā laukumā un vispār tas, cik daudz būts Táborā, tik daudz seju ir atkal un atkal redzētas, ka brīžiem gribas gandrīz sākt sveicināties. Visi tak visus zina, nu! Diez gan smieklīgi. Also, starp šīm sejām ir Thom Yorke wannabe, young Neil Gaiman un vienkārši tik redzētas sejas. Laba brīvdiena, aga. Un šajā barčikā arī nav svētku gaisotnes, so ir pavisam omulīgi.

...
Nav viegli live-cibot lietas, izrādās. Tāpat kā būt hūmanim ar fotoaparātu ballītē. Ja gribas actually piedalīties, kaut kā jocīgi sanāk.
In any case, Cool Bar beidzot ņem karšu maksājumus. Es viņus joprojām mīlu.

VZ **kasa sunīti**: Dēmoniņš (šis mazais sunītis ar lielām ausīm) laikam aizmirsis, ka pagājušoreiz nepadalījos ar burgeri.
kaķ: da cik tur tajā galviņā ietilpst! Sen jau aizmirsis.
VZ: jā, tik daudz noticis jau.

Tagad jau vlak uz Prāgām. Centīšos uzrakstīt iešanas iet postu pa nedēļu. Un vispār laikam visu paturēt atstāstos. Was fun experiment, thanks.

VZ: tavu somu arī uzlikt augšā?
kaķ: pag, man vajag atrast lādētāju.
kaķ **atrod lādētāju, meklē telepurķi**: man te kādreiz bija...
VZ: ko uzlādēt?
kaķ: jā, telepurķis, kas nāca līdzi lādētājam.
dominika (dominika)

dominika (iztulko): Kā jūs rīkojaties..

11. septembris, 4:41 pm, 4 atsauksmes

Kā jūs rīkojaties situācijā, kad uz latviešu val. jāiztulko frāze, kas ietver apzīmējumu "f-word"? Manā konkrētajā gadījumā teksta autors runā par fašismu kā "political f-word".
Zum (zum)

Zum: Bet izrēcāmies, ka vairs..

11. septembris, 3:25 pm, atsauksmēm

Bet izrēcāmies, ka vairs nevar. Visus jokus zinām. Kādu pusstundu vaktējām provinces idiotus. Un murminājām pīīī.