You wanna have a life but not too real
Februāris 4., 2013 
02:05 pm - KINO: Naitlija par Kareņinu
Īpatnējais krievu romāna ekranizējums vizuāli, protams, bija episks, kā jau kritiķi solīja. Varbūt stāsts bija pasniegts holivudiski virspusēji, bet tomēr ok. Aktieru ansamblis bija pilnīgs omg, sākot ar Džūdu Lovu ar skūto pieres daļu, Kick Ass jaunieti siržu lauzēja lomā, beidzot ar daudzajām seriālu aktrīzēm. Vienīgais, kas man likās īpatnēji, tie ir tie ļoti ne krieviskie dialogi, kur divas trešdaļas satura pazūd, jo to nevar tā vienkārši iztulkot. Savukārt īpaši piemīlīga likās epizode par siena pļauju, kur zemnieks apcerēja vecos labos laikus, jo, redz, brīvam zemniekam tagad pašām ir jāiet meklēt kur algu nopelnīt.

"Господа, прошу внимания!"
08:00 pm - Diētiskais alus
Man, šķiet, ir parādījies jauns mīļākais blogs. Man jau sen sajūsmina tas, kā no cīņas par vienlīdzīgu darba samaksu, vārda, viedokļa un dažādām citām brīvībām,tas viss ir izvērties par cīņu par aseksualitāti vai, piemēram, mēģinājumiem pretējo dzimumu piespiest čurāt sēdus.

Un, protams, visu pirms mani piesaistīja raksts par alu. Konkrēti par diētisko alu, kas nekādi nevar būt vīrišķīgs. Es, protams, arī sirgstu no dažādiem stereotipiem, un, pirmām kārtām, mani ir ieinteresējis jautājums, kas ir diētiskais alus? Pievienotajā ilustrācijā reklamētais alus, cik es saprotu, tomēr vairāk ir vitaminizēts alus. Nu, kā piens ar vitamīniem, vai olas ar selēnu. Vēl viena versija, kas tīri dabīgi iešāvās prātā, ka "light" ir mazalkoholisks alus, jo saprotama lieta, ka galvenais kaloriju daudzums ir alkohols. Pie tam, alus ar pazeminātu alkohola saturu nav nekas neparasts. Vācieši, piemēram, esot iemīļojuši tos divgrādīgos ar visādām sulām. Sagūglēju es dažus diētiskos alus, un 4.5 grādi liecina, ka ietaupījums nav uz alkohola rēķina. Saprotot, ka man pietrūkst informācijas pašrocīgi izdarīt secinājumus, kā alu var padarīt diētisku, pagaidām izdaru pieņēmumu, ka tas ir iz sērijas "dzīvais" alus "pēc senču receptēm". Tēma principā interesanta, un varbūt vajadzēs pie tās atgriezties.

Tagad otrā daļa - salātlapas. Lūk, paskaidrojiet man muļķim, ar ko februāra mēnesī Rīgā nopērkamā salātlapa ir labāka par čipšiem? Nu, vai kādu citu huiņu ar paaugstinātu sāls daudzumu? Tad viena ķīmija ir labāka par otru tikai tāpēc, ka tīri matemātiski vienā ir mazāk kaloriju? For starters, lai arī pats neesmu nekāda Dāvida statuja, bet lielākā alus strēbēju dzimuma problēma ir sports pie televizora, un tikai pēc tam alus. Alus pats par sevi nav diez ko kalorijām bagāts. Un jā tā stingri ņem, arī trekna karbonāde, it kā viņas treknumā vai liesumā slēptos viss ļaunums, ir visai reāli izmantojama procesam, kuram vīrieša ķermenis tā stingri ņemot ir arī paredzēts. Nu, ja mēs atņemam kultūras un tehnoloģisko uzslāņojumu mūsu ikdienā. Tādēļ kļūt vai nekļūt par brālīti trusīti ir katra indivīda personīga izvēle, un neesmu īsti dzirdējis arī par to, ka kāds sapņotu kļūta par norijušos kuili. Nu, un visbeidzot, ja jautājumā par veselīgumu iesaistītu kādu dakteri, šaubos, ka kāds no viņiem izrakstītu pāriešanu no parastā alus uz diētisko, bet drīzāk ieteiktu atmest dzeršanu un pīpēšanu, un ieteiktu ēst vārītu visas gaļu, un, piemēram, sākt spēlēt tenisu.
This page was loaded Okt 2. 2024, 1:37 am GMT.