smth
Citu druķielējumi 
14th-Aug-2020 04:02 pm
skatos telekanālu lietus, kuru manai mammai nesen izslēdza no paketes, kā viņai paskaidroja - deļ reitinga krituma, un to vispār neviens normāls cilvēks neskatās
viņa vispār ir par putinu un solovjovu, taču ir drausmīgi sašutusi, ka nespēj dzirdēt pretējo viedokli un bombardē mani ar telefona zvaniem

interesanti, ka pārdomas par līdera neeksistenci pārņem aizvien vairāk ekspertu
tādēļ pāriesim pie otrā punkta: kādēļ to visu nevar izbeigt ar armiju, kas zamočīs visu savā ceļā
atbilde: atšķirībā no mentiem, jebkāda armijas vardarbība pret miermīlīgajiem iedzīvotājiem ved džekus pie tribunāla, kas reāli nav 15 diennaktis obezjaņņikā, bet minimums 15 gadi kamerā
tādēļ viss netīrais darbs vienmēr ir policijai
14th-Aug-2020 01:14 pm - the house Jack built 10: apmaiņa
Līgumi apmainīti, mums tehniski pieder jaunā māja (un liels, liels parāds dzīves garumā), lai gan praktiski atslēgas dabūsim tik 27ajā.
14th-Aug-2020 02:52 pm - hmm - kā Tērvetē ir ar peldvietām?
Tā ūdenskrātuve - jā, bet tai no kuras puses ir peibrišana? Plus nav kkas tuvāk tā tērvetes parka ieejai? Cik diez tajāparkā karsts/ēnains? Rīt nessola nevienu mākonīti, bet sola 28-29C.. Hmm. Cik prātīgi? Bija ķecerīga doma paliast mamu ar meitu uz parku un es pati varētu pa kastēm un tad pēc tam kkur pelst. Bet nu pie 29C iespējams pelst vajadzētu arī pirms parka.
14th-Aug-2020 01:20 pm
kamēr mamma kameru priekšā grozās, bērni ēd:

14th-Aug-2020 11:17 am - Holivudas kino
Iespējams man ir sabojājusies spēja skatīties Holivudas kino. Mazliet pat žēl, jo ārpus festivālu filmām man atliek vienīgi sporta un mūzikas doķenes, un statndup komiķi. Seriāli mazāk par trim sezonām vispār ir retums.

Vispirms es ilgi pētīju Netflix piedāvājumu, lai secinātu, ka Latvijas Netflix nav pelnījis saņemt pilno abonēšanas maksu. Nopietni, kāpēc joprojām legālas iespējas noskatīties vai iegādāties filmu ir tik sarežģītas? Pēc tam es gāju cauri savam letteboksam, un lasīju atsauksmes. Pēc visa spriežot, es joprojām nemāku internetus.

Viena filma bija Stoker. Tomātos tai ir diezgan ievērojami 70%. Negaidīju šedevru, bet konkrētajā vakarā negribēju skatīties arī kādu nepārprotamu favorītu. Teorētiski filmai bija jāuzbur spriedze, bet faktiski tas bija dīvains stāsts, ko varētu izstāstīt piecos paplašinātos teikumos. Bija vairāki lieliski vizuāli un skaņas risinājumi. Tiešām, bez ironijas borderline ģeniāli, bet kopumā ar to bija stipri par maz, lai filma radītu jebkādu līdzpārdzīvojumu.

Otra filma bija Arrival, kuras tomātu reitings vispār ir kaut kas fantastisks. Varbūt tie vērtētāji vērtē tikai kaut kāda šaura subžanra filmas, tad šis fantastiski augstai vērtējums šķistu ļoti saprotams. Jau pirmajās minūtēs es pie sevis lūdzos, lai tikai tā nebūtu modernāka Independence Day versija. Nebija tik traki, filmai bija kaut kāda netriviāla doma, bet kopumā tomēr diezgan vienmuļi.

Nu jā, drusku bija bail sabojāt sev The Killing of a Sacred Deer skatīšanās pieredzi, savukārt Million Dollar Baby šķita pārāk acīmredzama izvēle, un es šo filmu atstāju kādam citam brīdim, kad negribēsies pārāk iespringt uz filmas meklēšanu. Man, protams, ir pieejams savs kinokritiķis un tā, bet tiešām neeskistē labas filmas, kas varētu interesēt tikai mani? Ir taču, piemēram, Lord of The Rings, kas vismaz atmiņā ir palikusi kā diezgan forša filma. Un pat ja tāda ir viena desmitgadē, kas tad ir pēdējās desmitgades Lord of The Rings? Avendžeri? Ja tā, tad tas ir drusku bēdīgi, jo jau ieraugot Marvel logo man pumpas metās.

Lai vai kā, ja nu kādam ir padomā kaut kas labs no Netflix, pārsteidziet mani. Kādu brīdi apsvēru domu paskatīties Mr Robot, bet es no šī seriāla neesmu redzējis veselas trīs sezonas, kas ir ļoti nopietns arguments pret, un tas, protams, nav atrodams Netflix.
14th-Aug-2020 11:09 am
ciba, man nav taisnība, un jūs mani parliecinājāt, ka ja ne pats lukašenko, tad viņa administrācija ir pēdējie idioti
tādam šizofrēnijas līmenim ir grūti noticēt, kad pie galda sēž pieci mudaki, kādam taču jābūt ar saprāta dzirkstelīti

viena no krutākajām lietām, ko var izdarīt raiotā - novākt no skatuves līderi, lai padarītu neiespējamas nekādas pārrunas
respektīvi, piļīt uz antikompromisu
es šo tēzi labprāt pašrocīgi ierakstītu suna czi enciklopēdijā

vienkārši paskatieties, cik tas tagad ir lieliski
rinkēvičs arī saka, ka jāveido ir dialogs
dialogs ar ko? ar opozīcijas līderi, kuru viņi paši izpiļīja no valsts, un par kuru baltkrievijā vispār neviens nekaro, jo cilvēki ir sākuši karot par sevi?

no opozīcijas puses - kādēļ ir vispār jāveido dialogs ar cilvēkiem, kas miermīlīgus iedzīvotājus uz trotuāra vienkārši heračī ar stekiem?
a varbūt sākt veidot dialogu ar vācijas armiju, kas pizģīja poļus un ebrejus varšavas geto? viņīem ta ir līderis.

jau no seniem laikiem skaitās, ka novākt oponenta karali ir, tipa, kā nocirst hidrai galvu
es domāju, ka mūsdienās tas ir otrādāk, un to saprot arī kremlis ar navaļniju
konkrētā punktā hidra paliks tikai vēl spēcīgāka
13th-Aug-2020 09:28 pm - vai šo jau redzējāt?
13th-Aug-2020 06:16 pm - the house Jack built 9: depozīts
Šodien samaksājām notāram/juristam viņa maksas (-1.5k par drausmīgi sūdīgu darbu :( ) un pārskaitījām depozītu.

Krāsas rullīši jau nopirkti, krāsa sienām nolūkota. 8kastes piekrāmētas. Amazonam vajadzētu šovakar pievest vēl 10, lai varam sakrāmēt visas grāmatas no grāmatplauktiem un citas pasmagas lietas.

x
Citās ziņās mūsu nolaidīgā sociālā darbiniece, kas uz epastiem atbild ar 2-3 nedēļu nokavēšanos un neko nekad nezina, nedaudz ir iegrābusies, viņas pienākums bija pēdejo 2 mēnešu laikā pārbaudīt, vai par mums nav kkadu sūdu iepriekšējo dzīvesvietu pašvaldībās, kur jebkad esam dzīvojuši. Man tādu adrešu ir vismaz 14, 8(?) no tām ārzemēs. Un viņa visu laiku centās mūs pierunāt pieteikties special guardianship, jo tad pašvaldība mums par D. neko nemaksātu un viņai nebūtu jāveic tik padziļinātas pārbaudes, un mēs viņai visu laiku teicām, ka vēlamies palikt savā pašreizējā foster carer statusā, jo tad D. var tikt jebkurā skolā, kur grib, bez rindas, un mums pienākas visāda veida atbalsts, ieskaitot, kad viņam paliek 18, tad pašvaldībai vajadzētu palīdzēt viņam ar dzīvokli. Tagad bija tiesa un viņai beidzot daleca, ka mēs tomēr nepiesakāmies special guardianship, kā viņa gribēja, un ka viņa nav laicīgi sazinājusies ar visām vēstniecībam, utt.

Un es jau tā viņas vietā sarakstīju 7 lapas dzīves aprakstu, ko viņai īstenībā vajadzēja rakstīt, un pieteikumus arī aizpildījām viņas vieta dažus. Un tagad viņa saka šodien, atbildot uz 3 nedēļas vecu epastu, kas vairs nav aktuāli, vai es lūdzu nevarētu aizrakstīt vēstules fr, somijas un šveices vēstniecībām, palūgt šiem aizpildīt iesniegumu, nu un tad atsūtīt viņai.

Es sajutos ļoti ļauna, bet uzrakstīju, ka sorry, I don't think it is something I can do for you. Es jau tā gatavoju katru dienu D., ko mācīties, pēc tam palīdzu, pārbaudu, kamēr viņš pilda uzdevumus, vāķīju Izabellu, mēģinu šo to pietīrīt mājā, lai nav galīgs čūsku midzenis, kkad arī pagatavot ēst, rakstu foster dienasgrāmatas katru nedēļu priekš sociem, plus mēs tagad vēl pārvācamies. Es netaisos tam visam vēl pa virsu darīt viņas darbu viņas vietā. Viņa gandŗīz pārspēj mūsu notāru neizdaŗībā.
13th-Aug-2020 08:10 pm
Es pēdējā laikā tik bieži redzu visādus murgus, ka pilnīgi jūtos nomākta, gaidot tos histoloģijas rezultātus. Vai tad nebija jābūt nākošajā dienā?
13th-Aug-2020 04:28 pm - I love my life
Tikko man bija neticami lielisks piedzīvojums - videozvans ar Valentino Rossi!
Kopā ar vēl diviem kolēģiem varējām ar viņu pacelt šampika glāzes un uzdod pāris jautājumus.
Es te divas nedēļas stresoju, kā mans kalnu internets pavilks šo videozvanu, bet beigās mans kalnu internets izturēja godam, kamēr Valentino treilera nets padevās mātes dabas - lietusgāzes priekšā un mums izdevās katram uzdot tikai 2 jautājumus.
Bet, katrā ziņā, ailītē "papļāpāt ar Valentino" es varu ielikt treknu krustiņu!
13th-Aug-2020 04:45 pm
šodien uzfilmējām filmu par Annu Ķeniņu un parunājām krievu radio Stuģija Andreja (par Rebeku Kohu galvenokārt)
13th-Aug-2020 12:03 pm

"Personīgā izvēle, protams, ir katra paša ziņā, tomēr pamatlietas, kas pārbaudītas gadsimtu gaitā, būtu jāievēro.
Pamatlietas varētu būt:

          • Cilvēka dzīvība ir galvenā vērtība,

          • Visi cilvēki ir līdztiesīgi,

          • Cilvēki ir atšķirīgi, katrs indivīds ir savdabīgs,

          • Agresija (genocīds, karš) nav pieļaujama jebkurās tās izpausmēs,

          • Miers – tas ir stāvoklis bez kara."

nav skaidrs, kāpēc autors kā pirmo ar agresiju saprot genocīdu, un ar otro - karu. tipa, citas agresijas formas vispār neeksistē, vai arī tā nav agresija 
bet tas viss ir figņa
jo "miers - tas ir stāvoklis bez kara", tas ir tik smieklīgs apgalvojums 2020.g. un skats no alas, nezinu pat, bļaģ, ejiet tur harari pārlasiet, kāpēc tas jau sen nav tā   
13th-Aug-2020 12:20 pm - kas ir "cilvēks"?
Iz sarunas pie alus kausa lokālajā kultūras un atpūtas centrā:
- Dievs taču radījis mūs pēc sava ģīmja un līdzības. Tā teikts Rakstos.
- Tiesa gan. Un dzīves uzdevums ir šim bezspalvu pērtiķim izaugt par cilvēku. Priekš tam viņam ir dota brīvā griba. Taču ne katram tas izdodas.
13th-Aug-2020 10:52 am
izspēlēju vai izlasīju vizuālās noveles steins gate romantisko spinofu "darling, you idiot!"
man ļoti patika vispār
taču, kāpēc galvenajiem varoņiem visu nedēļu nedarbojās phonewave?

lūk, te jums būs pirmais uzdevums kvantu fizikas stīgu teorijā

teiksim, jūsu rīcībā ir agregāts, ar kuru palīdzību tu pats sev vari nosūtīt pagātnē ziņu uz mobilo telefonu
kuru jūsu "pagātnes es" interpretēs pareizi un izdarīs visu, kā jūs teicāt, šādi tauriņa nezināmos efektos mainot vēsturi
ja jūs no šī agregāta nosūtīsiet sev ziņu pagātnē "liecies mierā un neizgudro agregātu", kādas sekas tas izraisīs tajā nākotnē, no kuras šī ziņa ir nosūtīta?
13th-Aug-2020 09:01 am - brīvības cena
Man patīk, kad man uzliek ģipsi, jo tad var neiet uz dārziņu
12th-Aug-2020 11:12 pm
man liekas, ka ar tihanovsku kaut kādas daudz interesantākas lietas notiek, nekā mūs šeit informē

paklausoties tihanovskas hostage lasījumu, jūs tiešām ticat, ka politisko bēgli, kas ir vienlaicīgi esošas valsts vēlēšanu prezidentūras nu jau eks-kandidāte, kaut kādi lietuviešu(!) specdienestu darbinieki var piespiest sākt lasit džihāda
"es, māris kalniņš, noskuvos, nepiedalījos, atkāpjos" juridiski absolīti absurdu runu, kas var novest tikai pie īslaicīgas notikumu eskalācijas un ne kā cita?
a varbūt vladimirs vladimirovičš grib destabilizēt vēl vienu lielu kaimiņvalsti, zamočījot baķku? vai arī tas šeit ir win-win, ja neizdodas?

svetlanas georgijevnas demaršs tiek izplatīts televizorā, vai arī internetā, kura baltkrievijā nav?
12th-Aug-2020 08:53 pm - Septembris tuvojas
Kur jūs pērkat bērnam skolas lietas? Rimi liekas dārgs.
12th-Aug-2023 06:37 pm
Man bija tik skaista diena
Nu es drusku eedu un dzeru, drusku staigaaju, drusku plaapaaju
Bet parsvaraa es skatijos uz okeanu un miglu un serfotajiem
Sajaa pasaa mirklii ir cilveeks kas pilniigaa miglaa un veetraa brien ar deeli okeanaa ar domu nu ari vai bez kadas domas, migla, okeans un vins tur iet un tas ir tas par ko es miilu cilveeci(es esmu par vargu, man jau vienreiz tauta glabejus izsauca)
12th-Aug-2023 04:36 pm
Garam drase nenormali skaisti viriesi tais seerfa teerpos, ar deljiem paduses
Nav tadas lietas kaa dzive, dzive ir ir katram sava, te izskatas ka daudziem dziive ir braukt pa okeanu uz deelja un izskatities kaa griekju dievam
12th-Aug-2020 04:03 pm
Jautājums par gudrības zobu raušanu. Varbūt jums ir kāda laba pieredze, ar ko dalīties? Kur to darīt? Stomatoloģijas institūts vai kāda no praksēm? Varbūt varat ieteikt konkrētus ārstus? Īpaši droši vien šis jautājums ir adresēts tiem, kam katrs zobārsta apmeklējums ir šausmas un elle. Es gribētu zināt, cik "slikti" šis ir un ar ko rēķināties? Varbūt kādam (ne bērnam) ir pieredze ar pilnu narkozi šajā sakarā?

Un atkal: es lūgšu izteikties cilvēkus, kam ir relevanta info, nevis dot pārgudrus padomu saņemties.

Paldies!
12th-Aug-2020 01:39 pm
Harlots (BBC)
12th-Aug-2020 02:15 pm
Dažus mēnešus atpakaļ es iegādājos motociklu. Esmu dažiem cilvēkiem zvanījis, ar dažiem runājies, bet tāpat ir skaidrs, ka šis "hobijs" prasīs dažus naudas ieguldījumus. Galvenokārt mans mērķis ir tik cauri Rīgas nejēdzīgajai satiksmei gadījumos, kad braukt ar riteni šķiet pārāk sarežģīti. Skok elektroskūteri ir baigi labā lieta, bet maksā naudu, un to pieejamība pareizajā laikā un vietā bieži nepiepilda cerības.

Vispirms, protams, naudas ieguldījumus prasīs aizsargapģērbs. Lai gan es neko daudz neesmu vēl nopircis, jo iepazīšanās kaut vai ar motociklistu "džinsu" piedāvājumu vien atklāj jaunu un plašu pasauli, bet nav šaubu, ka tas ir jāizdara. Taču pagaidām vizinos parastos džinsos un jakā.

Nu lūk, braukāties uz mazmiesta Rimi pēc saldējuma ir jauki, bet beidzot es nolēmu atvest moci uz Rīgu, kamēr vēl nav iestājusies ziema. Un vakar arī skaisti nožāvos, paslīdot uz tramvaja sliedēm. Bija skaidrs, ka agri vai vēlu tas notiks, un principā tas pierādīja nepieciešamību pēc speciāla apģērba. No otras puses nekas traks arī nenotika. Es nebiju uzvilcis pat parastus cimdus, bet tāpat tiku cauri ar sīkiem skrāpējumiem. Šķiet, ka notikušā morāle ir tāda, ka nevajag uzreiz mesties pirkt vislabākās un dārgākās hi-end mantas, bet arī pārāk neatlikt kaut kādu elementāru aizsarglīdzekļu iegādi.
11th-Aug-2020 11:31 pm
Üç arkadas AKA Three Friends (1958)
This page was loaded Aug 14th 2020, 5:38 pm GMT.