smth
Citu druķielējumi 
22nd-Jan-2019 02:36 pm
Domāju, ka ir jāēd vienkārši. Tas hipsteru vegānisms ir galēja perversija. Un visas tās receptes, lai rimi u.c. vairāk iepērk bezjēdzīgas lietas. Ala paipalu dupsìši un vīna mērce, ko atvēmis kailgliemezis.

Uzvārīšu griķus. Un klāt siļķe un rupjmaize un dzērveņu sula. Un pašas lasìta pelašķu tēja, kas atgādina to saules pielieto dienu bolderājā.
22nd-Jan-2019 02:28 pm
LA. Izlozētas četras ģimenes, kas saņems bezmaksas palīdzību neauglības ārstēšanai
22nd-Jan-2019 01:04 pm
Stāvu saulē pie koka un visiem vēlu laimes. Esmu ķērusies atkal pie dabas metodēm: kurkumas sula+piparu šnabis + māras dìķis saulē un salā.
22nd-Jan-2019 12:30 pm
Izvedu savus vīrusus un baktěrijas pastaigā. Redzēs kurš kuru. Moš izsaldēšu.
22nd-Jan-2019 12:23 pm
Sabīne zīž Simo rociņu, viņš kādu laiku ļauj un tad saka: tā, tagad es tevi bučošu, un atdara viņai ar to pašu šmakstinādams.
22nd-Jan-2019 11:43 am
DELFI. Mežaparka estrādes pārbūve nerimst
22nd-Jan-2019 08:29 am - vidi vērojot
Ceturto mēnesi dzīvoju bērnības vietās, Āgenskalnā. Akurāt 30m bites lidojumā no Bišu ielas namiņa, kur tālajos 1880. gados apmetās mani senči, ienākuši pilsētā no Kalnmuižas. No dzīves pilsētā šejienes vide visai krasi atšķiras ar to, ka nekur pie namu sienām nav miskastes (visā Nometņu ielas garumā no Slokas ielas līdz tirgum būs labi ja kādas 3). Otrais punkts: mīlīgie koka namiņi ir jauki un uomulīgi tikai no ārpuses... Principā tos vai nu jājauc nost, vai visus jārenovē un jāsiltina. Tā perspektīvā raugoties izskatās, ka pēc gadiem Āgenskalns būs tāds pats "mirušais kvartāls" kā Ķīpsala, kuru savulaik padarīja par centram vistuvāko guļamrajonu. Divas maximas viena otrai blakus nozīmē mazbodīšu neizbēgamu bankrotu. Nekādu citādu vērojumu nav.
22nd-Jan-2019 08:13 am - Iz klasiskās literatūras sižetiem (kā vēsta interneti, lasīšana darot labāku un empātiskāku
Dzīvoja reiz galvaspilsētā sīkuzņēmējs, mikrouzņēmuma nodokļa maksātājs, kuram piederēja apģērbu un higiēnas preču bodīte. Bizness gāja no rokas, sieva piepelnījās kā istabene, bankā maziņš uzkrājumiņš, un nu jau palēnām kalt plānus par paplašināšanos un bērnu laišanu pasaulē. Vēl viņam piederēja arī dzīvoklis - par nākotni domājot, bija izmantiojis iespēju un ieguldījies nekustamā īpašuma iegādē, - kuru viņš nolēma izīrēt, lai vismaz NĪN un komunālos maksājumus segtu. Diemžēl tieši ar šo dzīvoklīti, kas bija ieplānots kā "drošības spilvens" katram gadījumam, sākās viņa problēmas.

Izīrēja uzņēmējs to kādam jaunam cilvēkam - it kā solīds, strādā "spēka struktūrās" (tātad likuma kalps ar stabiliem ienākumiem), nupat ieradies no provinces. Kā visai drīz izrādījās, tā bija kļūda. Īrnieks, kā lai to tā politkorektāk pateikt, nu nebija pats likumbijīgākais pilsonis šaipus Himalajiem. "Orgānos" iekārtojies par "blatu", pateicoties tēva draudzībai ar ietekmīgiem ļaudīm uzplečos. Izturējās derdzīgi: rupjš, netīrīgs, mēnešiem nemaksāja īri, toties regulāri pļēguroja ar draudziņiem, postīja īpašumu, traucēja kaimiņiem. Nu nelaime, ne īrnieks!

Kad nu saimnieks vairs nevarēja izturēt un sāka uzstājīgāk prasīt, lai īrnieks pilda savus pienākumus, sākās it kā nejaušu nelaimju virkne. Vispirms tika arestēta viņa sieva, kuru apsūdzēja valsts nodevībā. Valsts nodevībā, Karl! Istabeni! Gan veikalā, gan dzīvesvietā notika kratīšana, viss izvandīts, spoguļi sadaudzīti, skaidrā nauda no lādītes pazudusi. Pēc tam arestēja arī pašu uzņēmēju – izmisumā šis aizskrēja pēc palīdzības pie sava uzplečotā īrnieka, taču tas pats viņu arī nodeva dienesta kolēģiem. Un ko domājat? Arī nabaga sīkuzņēmējam "piešuva" valsts nodevību!

Ciešanu mērs bija pilns: apcietinājumā viņu dauzīja, pazemoja, turēja vienā kamerā ar recidīvistiem, kas par viņu augu diennakti ņirgājās, stiepa uz konfrontāciju ar kaut kādu uzplečoto, kas beigu beigās izrādījās ne tas, par ko uzdevās. Pie tam kamēr viņu mērdēja karcerī, tikmēr īrnieks piespieda viņa sievu stāties seksuālos sakaros.
Beigu beigās, izsistiem zobiem un sagrautu veselību palaida vaļā, pirms tam liekot parakstīties par brīvprātīgu sadarbošanos ar izmeklētājiem un kļūšanu par ziņotāju.

Taču ne uz ilgu laiku. Visai drīz atkal arestēja gan viņa sievu, kura bija cerējusi ar savu ķermeni paglābt ģimeni, gan viņu pašu. Sabija ieslodzījumā vairākus gadus, tā arī bez apsūdzības uzrādīšanas un tiesas. Viņu vienkārši mērdēja iepriekšējās izmeklēšanas izolatorā. Kad beigu beigās palaida brīvībā, tad mūsu sīkuzņēmējs bija pilnībā izputināts: veikals bankrotējis, dzīvoklis atņemts. Tā visai īsā laika sprīdī stabils vidusslāņa pārstāvis tika padarīts par bomzi, kas nu pārtika no žēlastības dāvanām. Savukārt viņa īrnieks īstenoja spožu karjeru apsardzes dienestā. Bet uzņēmēja sievu vienkārši nogalināja, lai nemaisās pa kājām un lieku nerunā.

Kas tālāk notika ar bijušo galantērijas bodnieku Bonasjē, Dimā vecākais klusē.
22nd-Jan-2019 08:12 am - Iz sarunas pie konjaka glāzes
- Interesanti, ka neviens filosofs nav bijis dendijs.
- Nu nevispārināsim. Par hellēņiem mēs tomēr nezinām nekā. Visnotaļ iespējams, ka Platōns špacierēja rūpīgi pomādētām ūsām, tērpies krāšņā no Austrumiem importētā stīmpanku zīda kimono. Bet tendence uz noplukumu, ko šie par atbrīvošanos no konvencionālisma dažkārt dēvē, vērojama gan. Taču drīzāk tas suns aprakts pašos cilvēkos. Dendijs, kā jau to norāda Hosē Ortega i Gasets, ir dzīvespriecīga personība ar tendenci uz hedonismu, līdz ar er kaifu no dzīves sīkumiem un stila. Savukārt ar filosofiju, tāpat kā ar dzeju un psiholoģiju, tendēti aizrauties ļaudis ar kādām nebūt dvēseles traumām. Nu tie, kas nespēj atrast sevi, cītīgi taustās pa pašrefleksijas tumsu un meklē, bet tā kā Maslova piramīda ir arī viņu pamatu pamats, tad arī ar nepārvaramu vēlmi misionāriski dalīties ar apkārtējiem ar tām nedaudzajām sevis druskām, ko atraduši.
22nd-Jan-2019 07:08 am
kultūrkaufhausā ar spiedzieniem izrevidēju gender studies grāmatplauktu (bet vispār cik labi, ka man ir sūdīga/non-existent vācu valoda, citādi nāktos izpirkt pusveikalu) un sajūsminājos par grāmatu "kuces doktrīna". jūtu, ka šis vārdu savienojums mūsu ģimenē aizvietos nu jau pavecējušo "dūres diktāts" (as in kur iesi bez cepures?! ārā sals! a nu uzvelc, citādi būs dūres diktāts!!)

par pašu grāmatu neko nezinu, tāpēc jau laicīgi atļaunojos, izņ ka gūdrīdos cilvēki sašūt, ka autore raksta we as women of colour (autore NAV woman of colour).

***

vai rasisms ir tas, ka mēs ar m. nu jau labu laiku visu komunikāciju mesendžerī esam aizvietojuši ar šāhruha hana gifiem? (kas ir kā čaka norisa gifi, tikai krutāki). man vēl tikai jāatrod gifs, ar kuru var izteikt "nopērc zaļo tēju, kāds atkal ir visu izdzēris", un vārdi būs kļuvuši lieki. runājot par šāhruhu, joprojām neesmu redzējusi viņa jaunāko filmu zero (ko vietējiem indiešiem uz rīgu neizdevās atvest, bet berlīnē bija žēl tērēt 3 stundas), kurā viņš tēlo punduri, bet viņa mīlas objekts ir ar cerebrālo trieku slimojoša nasa zinātniece (lai kā censtos, nespēju iedomāties dziesmas&dejas šajā filmā, esmu pārlieku politkorekta).

https://www.youtube.com/watch?v=Ru4lEmhHTF4

21st-Jan-2019 10:43 pm - Sarkanais vilka mēness
Šonakt murgoju kaur ko šausmīgi depresīvu, tāpēc pamodos pirms modinātāja ar diezgan riebīgu sajūtu. Pēc piecām minūtēm septiņos iezvanījās modinātājs, un ar vārdiem "nu, bļeģ" es viņu izslēdzu. Pēc pusstundas zvanīja otrs modinātājs, un tad bez variantiem bija jāceļas. Krāmējot mantas, es paskatījos pa logu uz mēnesi, un biju mazliet pārsteigts, jo vakar pēc diezgan garas dienas piefiksēju, ka ir pilnmēness, tāpēc sāku gūglēt "mēness aptumsums". Jā, modinātājs septiņos man būtu sniedzis kaut ko vairāk par nepatīkamām emocijām.

Un tad uzreiz pārlecos uz vakaru, pilnmēness laukos patiesībā ir jauki, ļoti gaišs. Diezgan atsvaidzinoši pēc totālās tumsas. Un ārpus Rīgas ir diezgan vēss, tā ka pat ar siltajiem darba cimdiem rokas salst. Gāju barot suņus, satiku kaķus, un notika kaut kas, ko es nebiju pieredzējis: man izdevās paņemt Junkuru (aka balts kaķis) rokās. Viņam var uzgulties virsū ar visu svaru, lai iepotētu kaut kādas zāles, bet paņemt rokās pēc tam neasiņojot, līdz šim nav sanācis. Es pat baigi nemēģināju un necerēju, vairāk stūmu viņu nost no suņa konserviem, jo... you know... kaķis, un tad kaut kādā desmitajā mēģinājumā viņu pacelt man par pārsteigumu sanāca. Un tad es teicu: "Vecīt, ejam siltumā." Un es viņu aiznesu. Kāpēc es šo visu rakstu? Pēc visām operācijām, potēm un "trompetēm", pēc dusmām un izmisuma, pirmo reizi viņš man uzticējās. Protams, bija arī pirmā reize, kad viņš pēc vairāku mēnešu dzīvošanas dzīvoklī pirmo reizi ielēca gultā, un ļāvās sevi paglaudīt, bet šis kaut kā bija citādāk. Kaut kā visu pagātnes izmisumu un dusmas atlaida vienā mirklī.

Un visbeidzot, ar ko atrašanā meža vidū vienam ir laba? Metāls. Es esmu pieslēdzis ierīcēm kaut kādu Panasonic... kāds bija pareizais vārds... magnetolu (?), un sev par pārsteigumu secinājis, ka viņai ir ļoti labas tumbas. Nu tā ka super skaņa. Un vienīgi šobrīd mājā esošie pieci kaķi man liedz uzgriezt skaļumu uz maksimiumu, jo tuvākie kaimiņi ir pēc dažiem simtiem metru.
21st-Jan-2019 10:30 pm
šodien man dārziņš simonu atdeva atpakaļ, jo viņam ir klepus un sarkanas actiņas. vienīgi klepus viņam bija jau sen, un acis sarkanas no sarkaniem sejas krītiņiem, ko grūti notīrīt. un tagad man viņš pieklājības pēc vismaz kādu dienu jāpatur mājā.
21st-Jan-2019 09:21 pm
Žēl kaķīti, viņai netiek samìļošana, jo negribu slima viņu aiztikt. Skatās uz mani neizpratnē tik gudrām acìm un nāk klāt skaidrot attiecības. Viņa reti, kad pati ir nākusi klāt.
21st-Jan-2019 05:56 pm
Man ir divi labi palīgi. Tējas krūze, kura ir tāda litrīga.:) Un nugabest sildošais paklājiņš. Šobrīd karsēju kājas uz max temperatūru. Iepriekš vienkārši sildījos kā kaķītis.
21st-Jan-2019 05:47 pm
Tā ir. Minimālisms un askēze ir šajos laikos vispareizākais ceļš. Šobrìd lìdz tam man ir tālu, jo sevi lutinu ar viskaut ko, lai kaut bikīt labi justos. Es tikai guļu mērķa virzienā.:)) Bet reizē..nevaru šobrìd tikai gulēt. Jāpacìnās pret vīrusu aktìvāk.
21st-Jan-2019 04:37 pm
Drusku iemigu, pamodos atkal ar jocīgajām galvassāpēm un sajūtu, ka temperatùra kāpj. Parasti es vìrusus ātri piekauju, bet šis ir tāds vīrusu dolfs lungrēns. Nu gan nobijos.
21st-Jan-2019 04:05 pm - sīkums, bet patīkami
disku krātuvei pārsniedzām 2 GB/s (mixed R/W, Direct I/O, queue depth 128, I/O size 1-16MB, file size 32GB)
21st-Jan-2019 03:12 pm
ja pamestajai tempelhofas lidostai uzkāpj uz jumta, var pilnībā pārraudzīt vienu no bēgļu mītnēm - ciematu, kas sabūvēts no vecajiem kravas konteineriem. uzreiz var redzēt, ka cilvēki saņem pabalstos miljonus un uzdzīvo vienā laidā. gan jau tie konteineri patiesībā no iekšas ar zeltu iztapsēti.

džeks, kas lidostā pārdeva ieejas biļetes, neko nevaicājot pārdeva mums studentu biļetes pilnās cenas vietā (gan jau ka neizskatāmies pārlieku veci, toties pietiekami noplukuši), tādējādi kļūstot par analogu bomzim, kas iepriekšējā berlīnes apciemojuma reizē līdzjūtīgi paklapēja mani pa plecu, uzzinot, ka esmu no latvijas.

***

meklēt slavenās briesmas devāmies uz vedingu (neesmu gan īpaši prodvinutā berlīnes jaunumos, varbūt tagad ir vēl kāds krāsaināks rajons ar vēl lielāku bezdarba līmeni?). kaut nu visi rīgas rajoni būtu tik nelabvēlīgi. briesmu meklējumu ziņā ļ. vīlāmies; laipnie narkodīleri, kas neņēma ļaunā, ka nevēlējāmies iepirkt drogas, un norādīja īsto virzienu uz sabtransporta pieturu, kas nezin kāpēc slēpās, īsti nevarētu skaitīties.

***

knapi noturējos, neatvedusi uz latviju vjetnamiešu vergu (viņi tik maziņi, ielīstu somā), kas taisītu man pho un vjetnamiešu kafiju. kur viņi ņem savas darbaspējas?! vienu tādu satikām no rīta, un tad vakarā, 10 (nostrādātas) stundas vēlāk, un viņa maiņa vēl netuvojās beigām. izskatījās tikpat laipns un sprigans kā pirmajā tikšanās reizē.
21st-Jan-2019 02:26 pm
nezkāpēc šodien atcerējos vienu storiju, droši vien daudzi no jums to zin, bet nu tomēr
par to, kā kādu dienu kinorežisoram alehandro hodorovskim (kas visā panteonā ieņem ļoti īpašu un specifisku vietu, gluži kā linčs) esot pazvanījis kanje vests
nu un kanje vests saka, es ļoti novērtēju jūsu darbus, tie man ir ļoti ietekmējuši
o, paldies, atbild alehandro
ziniet, saka kanje, man liekas, ka mums vajadzētu satikties. es nopirkšu jums lidmašīnas biļeti līdz kalifornijai un apmaksāšu luksa numuru viesnīcā, tur arī saskriesimies.

maestro aizlido uz LA un dodas uz viesnīcas numuru pie kanjes, a tas tur sēž aiz milzīga rakstāmgalda, visapkārt svinīgi stāv brāļu afroamerikāņu svīta, kaut kāds arhitekts vēl tuso
nu un yeezus sāk malt savu klasisko maļamo par ietekmi un kosmogoniju, vārdsakot, tie, kas ir dzirdējuši viņa sarunu ar doņiku trampu, saprot, par ko ir runa
kad pēkšņi iestājas atslēgas brīdis, un hodorovskis uzdod viņam jautājumu
pardon, a kas jūs vispār tāds esat pēc profesijas?
neveikla pauze, mellie stāv ahu..apmulsumā

te jāpaskaidro, ka alehandro hodorovskis, lai arī ir aizvien mundrs onka, taču vecs kā pterodaktila ekskrements, viņam ir kaut kur ap 90, un pēdējā atpazīstamā popzvaigzne, ar kuru viņš tusoja kopā, laikam bija salvadors dalī. protams, ka nekādos modernajos hiphopa un visa pārējā strāvojumos viņš neorientējas. viņš vispār dzīvo čīlē. un tā nav viņa vaina, ka no "santa sangre" tik ļoti toščījas dažādi rokmūziķi

reiz viņam esot piezvanījis merilins mensons.
- hello, mr jodorowsky. i'm marilyn manson.
- WTF???!!!!!
varu tikai iedomāties, kādas domas šajā brīdī izskrēja caur alehandro galvu, tipa, daspēlējos ar savām taro kārtīm
21st-Jan-2019 11:44 am
Manam melus sagremot nespējīgam organismam tas bija omg. Man ir tā kā apdrošināšana. Man pasaka, ka pie daktera vietu nav.Par maksu...hallo..tad ir...un arì ja ir apdrošināšana, prikiņ, pēkšņi atrodas?!!!
Un tad es pus9.00 esmu pie dr.durvìm. Sāk strādāt no 9.00. Rinda jau 10 cilvēki. Mani izsauc pirmo....es vainìga noplikšķinu savas sarkanās acis, mēğinot izspiest kādu vainīgu strutu asaru...un eju arī. Ko citu. Dzīvība dārga.
21st-Jan-2019 11:12 am - Darbs
Ciba, tu kas visu zini! Kas šobrīd ir izdevīgāk un vienkāršāk piereģistrējams un kopjams - pašnodarbināties vai mikrouzņēmums (ja tāds formāts vēl pastāv)?
Ar manām neprasmēm grāmatvedībā tik un tā būs problēmas, bet...
21st-Jan-2019 08:50 am
Nezinu, vai tas bija saistīts ar šīsnakts Mēness aptumsumu, bet pagājušajā naktī mani mocīja kārtīgs bezmiegs. Sagaidīju rītu un gāju uz darbu. Noskaņojums arī visai nejēdzīgs. Laikam jānopērk plānotājs un jāplāno laiks. Un vispār es jūtos totāli nogurusi. Vispār. Darbā, dzīvē, visur. Es esmu briesmīgi nogurusi.
21st-Jan-2019 08:47 am
ранним зимним утром
вышла на крыльцо
лёгкий бриз сдувает
с черепа лицо

© ZAK
21st-Jan-2019 01:02 am
Pēdējiem acu spēkiem kaut ko sagūglēju. Kurš gan palīdzēs, ja ne pats.;/
20th-Jan-2019 09:32 pm - Laika vērotāja piezīmes.
Pirms diviem gadiem tika inaugurēts pašreizējais ASV prezidents Donalds Tramps. Jau pusi termiņa nolauzis.
This page was loaded Jan 22nd 2019, 5:15 pm GMT.