smth
Citu druķielējumi 
25th-Mar-2019 08:04 pm
lūdzu iesakiet kādu jauku psihoterapeitu, vēlams centrā.
25th-Mar-2019 07:54 pm
Kā atškiras lielveikalos nopērkamās parastā kafija no espresso kafijas? Ar malumu? Vai vēl ko?
25th-Mar-2019 06:42 pm
grūtas dienas pienākušas ne tikai azartspēļu un mākslas, bet arī sintētisko opioīdu un mākslas sazobei.
dāvanas no Zakleru ieplīsušā tresta vairs nepieņems ne Gūgenhaims, ne Teits:
https://www.theartnewspaper.com/news/sackler-charity-in-uk-suspends-all-new-gifts

vienīgi Kr. Freilings, Karaliskās Mākslas koledžas bijušais rektōrs un vienlīdz bijušais Anglijas Mākslu padomes priekšsēdis sērīgi secina:
“It’s a very sad day for the arts. I’m worried this will lead to a moral panic in the art world…lines will be drawn which people will regret…If we become too squeamish [about] sponsorship, a lot of damage will be done to the arts. The first rule of fundraising is that the “companies with an image problem are the ones you go to first of all.”
25th-Mar-2019 05:48 pm
mī ir šokā, kā teica 2004. gadā.

septembrī tallink kuģītis "romantika", kā jau ierasts, šūposies baltijas jūras viļņos, taču pseidobrazīlijas karnevāla un ugāra vietā uz klāja norisināsies šis te:

https://www.facebook.com/events/577744239409622/
25th-Mar-2019 05:49 pm
Mīlestība žibinoši uzmirdz divreiz - brīdī, kad tai pirmoreiz pieskaras, un brīdī, kad to pirmoreiz zaudē.
25th-Mar-2019 05:41 pm
No draugiem un paziņām redzu, cik lielus riskus sekmīgi iesākta biznesa turpinājumam rada dēlī salaistas attiecības. Jā, arī Tu, Tom Jork, salīgsti beidzot ar sievu, kaut vai pēc viņas nāves - mēs gaidām jaunus grūvīgus albūmus, nevis gaudas ar tuc-tuc fonā.
25th-Mar-2019 02:40 pm - atbalsis
Nedēļas nogalē notikusī presē pieminētā dubultslepkavība notikusi dzimtajā miestā, tikai 3km no bērnības mājām.
Tas vedina domāt, ka izaugusi jauna "izsalkušo" paaudze.

/2000o sākumā saņēmu zvanu no māmiņas, ka ienākuši 2i, prasījuši naudu, draudējuši.
Noķērām 1,5km no mājas, veicām audzinošas pārrunas, atlaidām, citu incidentu nebija.
//interesanti, ka nebeidz beigties cilvēki ar uzstādījumu, ka, ja tev ir nedaudz vairāk, tad vajadzetu padalīties, un atteikums ir līdzvērtīgs apvainojumam - nomazgājams tikai ar asinīm, atteicēja, protams...

///VBB ziņo, ka klasiskais scenārijs - cilvēki svinējuši svarīgu notikumu - pēdējo nedēļas 4dienu, ķīniešu bērnu svētkus, vai ko līdzīgu, tad alko un nauda beigusies, un gājuši pie budžiem, bet šamie nav novērtējuši pagodinājumu, un sākuši teikt, ka nedošot, ka vajagot tā kā iepriekšējo parādu atdot, gan jau augstprātīgi izteikušies, ka pietiek dzert, vai arī, ka laiks iet strādāt utt. Nu un kā lai cilvēki pacieš tādu nekaunību?
25th-Mar-2019 04:39 pm - Laika vērotāja piezīmes.
No rīta bija doma ierakstīt, ka ļoti jauki, ja nav uz sniegu jāskatās, kad izej uzpīpēt. Arvien būtu jauki, ja tā būtu.
25th-Mar-2019 02:42 pm
pasaule ir aizkustinošu notikumu pārpilna, informatīvās trubas netiek vien līdzi visu faktoīdu disseminācijai, tālab pielikšu arī savu spēka plecu bezjēdzību pavairošanā.
pētīju te tikko Kazahstānas klanu un kloķu sistēmu, ģeogrāfiju un demogrāfiju, kad piepēži izbrīnīts valsts 20 lielāko miestu sarakstā neatradu Astānu jeb Astanu… braukāju uz priekšu un atpukaļ, bet viss velti. pēc Almatiem (Almatas) seko kaut kāda Nūr-Sultāna, čego-čego?
izrādās, jaunais interim prezidents ierosinājis galvaspilsētu pārsaukt līdzšinējā vadoņa Nazarbājeva vārdā. tā ka apdeitojiet savu datubāzi, gūgļmapperi.
25th-Mar-2019 12:28 pm - dienas raksts
http://laukos.la.lv/likvide-laimigo-vistu-saimniecibu

/interesanti, kādas prasības tante uzstādīja, ja 3 gadu laikā neatradu interesentus? Es pats būtu painteresējies, ja būtu dzirdējis agrāk.
//reiz sarunā ar lauku radiem aprunājām zemnieku saimniecību likteņus - kas notiks, kad vecie īpašnieki beigs strādāt, vai jaunie pārņems? Un atbilde vairumā gadījumu ir "nē", drīzāk pārdos zemi, un visdrīzāk ārzemniekiem.
///izskatīju iespēju atpirkt māju ar zemi dzimtajā miestā, un iespēju piepirkt gadiem neapsaimniekotos blakus zemes īpašumus... kas tev tādu prieku dos - zviedri jau ir nopirkuši (līdzīgi sia "Ruda"), attiecīgi tas automātiski pārvilka svītru idejai.

PS laikam sapratu, kādēļ tante neatrada mantinieku, esmu redzējis līdzīgus variantus saistībā ar mantojumu un "kopšanas" līgumu, + atradu 2015g rakstiņu. Visticamāk, tante gribēja, lai viss notiek pēc viņas prāta, tb atrast ne mantinieku, bet kalpu/mācekli.
Nu un kam pieaugušam cilvēkam, ar pieredzi, tāda lieta vajadzīga? Jebkurš var palaist sākuma līmeņa putnu/trušu saimniecību pats, bez stresa un vajadzības būt mūžīgi pateicīgam.
25th-Mar-2019 11:05 am - tas kas vairs nav
Retro FM atskaņo dziesmu no "Služebnij roman", un man žēl, ka dienesta romāna kā tāda man laikam vairāk nekad nebūs.
Žēl, tas bija jauki - jaunība un "tauriņi" krūšu apvidū...
25th-Mar-2019 11:45 am - NĪN
2 pieaugušie, 2 bērni. 2019.g. janvārī sākām dzīvot četristabu dzīvoklī (110 m2) Rīgā, kur iepriekš dzīvoja viens cilvēks. Pienācis NĪN no Rīgas Domes, summa ir kaut kur virs 300 EUR. Ja pareizi saprotu, summa ir aprēķināta, balstoties uz veciem datiem, jo ja četri dzīvojam, vajadzētu būt atvieglojumiem?

Kur/kā šo lietu kārtot tālāk? Pieļauju, ka ir kādi, kuriem ir pieredze ar šo.
25th-Mar-2019 11:25 am - Lauku labumi
Lūdzu, ieteikumus par iespēju Rīgā (tuvējā Pārdaugavā, bet izskatīsim visus variantus) saņemt t.s. "labumu paku" no lauku saimniecībām. Ideja tāda - reizi nedēļā saņemama randomizētu labumu, ar uzsvaru uz dārzeņiem, paka no vietējiem audzētājiem. Kur jūs ņemat? Par ko dzirdēts, kas labs? Ko atbalstīt?
25th-Mar-2019 10:56 am
otrajā bolivudas deju nodarbībā* indietis tomēr esot palūdzis cilvēkus uzsmaidīt, jo tomēr tās ir, like, prieka dejas.

*ko, protams, apmeklējuši 3-4 reizes mazāk cilvēku nekā pirmo, haļavno.

šito indieti reāli vajadzētu eksportēt uz kačalku, jo, pirmkārt, kačalkas, atšķirībā no deju studijām, patlaban nenīkuļo, otrkārt, tur ir normāla ventilācija un duša. nesaprotu, kāpēc cilvēkiem patīk dejot karstumā un savu sviedru mākonī; mana optimālā temperatūra šādām nodarbēm ir 16-17 grādi.
25th-Mar-2019 10:43 am - Alexa Rank Latvijas www lapām
Sveiki!

Vai kādam ir kāda atsauksmes vai pieredze par AlexaRank (vai arī citu web traffic lapu, p., SimilarWeb) datiem attiecībā uz Latvijas www lapām un web trafiku, t.i., vai tas ir uzticams, lai spriestu par citu lapu trafiku?
https://www.alexa.com/topsites/countries/LV

Ir lasīts, ka, ja salīdzina pašas lapas Google Analytics un Alexa, tad dati gana atšķiras.
https://neilpatel.com/blog/free-analytics-accuracy/

Varbūt ir kādas citas iespējas redzēt datus par citām lapām?
25th-Mar-2019 09:56 am
Spontānā rezultātu noplūde
25th-Mar-2019 08:27 am
Naktīs esmu pasākusi redzēt dīvainus sapņus.
Piemēram, aizvakar sapņoju, ka mani mēģina nokantēt kaut kāda tumšmataina hipsterīga beibe!!!, kas sapnī dzīvoja ar mani vienā mājā. Un vienreiz viņa satika mani kāpņu telpā un tādām dikti mirdzošām acīm gaidīja manu atbildi, bet, sagaidījusi noraidījumu, pagriezās un kāpa augšā uz savu dzīvokli. Un tad es sapratu, ka būs ziepes, jo mierā viņa neliksies. Un tajā naktī kaut kas nočabēja pie manām durvīm, dzirdēju, ka kaut kas iebāzts manā dzīvoklī pa durvju apakšu un pēc mirkļa manā istabā ielaidās balts tauriņš un ieslīdēja manā plaukstā. Tauriņš bija no papīra, bet dīvainā kārtā tas spēja lidot. Uz tauriņa spārniem bija uzraktīts teksts no sērijas - ka tik un tā viss būšot tā, kā viņa gribēšot. Un ja es lasot šo tekstu, tad viņa tuvojoties savam mērķim. Es piecēlos pussēdus, tauriņš aizlaidās un es dzirdēju tās beibes soļus, kad viņa skrēja augšā pa kāpnēm uz savu dzīvokli. Un pēc mirkļa viņas logā (no sava loga es varēju redzēt viņas logu) iedegās gaisma. Un tad es atcerējos (jau no iepriekšējiem sapņiem), ka arī agrāk es naktī biju pamanījusi, ka pa manu istabu lido papīra figūras (lācis gaisa balonā, piemēram), tikai toreiz es nezināju, no kurienes tās cēlušās. Sajūta bija diezgan neomulīga un es pamodos.
24th-Mar-2019 08:29 pm
Šodien kādas garas un ļoti patīkamas sarunas laikā vairākkārt bija iespēja pašai sev formulēt pamatpunktus, kas man reizēm liek oponēt cilvēkiem, kuri pārstāv man kopumā tuvu diskursu. Respektīvi, - atzinu, ka tā nav tikai vēlme uzņemties Sātana advokāta lomu, ka ir brīži, kad es konceptuāli nepiekrītu cilvēkiem, kuru viedokli saprotu un kurš man daudzējādā ziņā šķiet atbalstāms. Izņemot atsevišķus, ļoti nopietnus punktus.

Pirmkārt un galvenokārt - mani ļoti biedē arvien pieaugošā tendence - turklāt gandrīz pilnībā aprobēta gandrīz visos pop-feminisma diskursos - jebkuru viktimitātes analīzi interpretēt kā "upura vainošanu". Manuprāt, ir ļoti bīstami noliegt iespēju, ka cilvēkam var būt uzvedības paterni, kas padara viņa dzīvi ievērojami riskantāku, un refleksija par to nekādi nesamazina uzbrucēja vai varmākas vainu. Negribu banalizēt šo tēzi ar triviālo piemēru, ka, piemēram, aizbraucot uz Sīriju, es uzņemos lielāku iespēju tikt pie šautas brūces nekā dodoties pastaigā pa Maskavas forštati (kur, iespējams, ir lielāka vabūtība, ka iekāpšu suņa kakā). Un, ja cilvēkam ievērojami biežāk nekā citiem gadās situācijas, kad viņu apdraud fiziska, emocionāla vai seksuāla vardarbība, iespējams, ir kaut kas, ko viņš vai viņa var darīt, lai padarītu savu dzīvi drošāku. Un nē, tas nekādi nemazina varmāku vainu un neatceļ nepieciešamību strādāt ar potenciālajiem varmākām.

Otrkārt - ciešā saistībā ar šo esmu bieži domājusi ārkārtīgi patronizējošo un cita subjektivitāti nivelējošo vai pat noliedzošo attieksmi, kādu mēdz izrādīt (pie tam viscēlāko nolūku ēnā) dažādas pārstāvnieciski-aizstāvnieciskās organizācijas. Visai autoritatīvā vēlme runāt kāda vārdā ar cieši paštaisnu, bet diemžēl gandrīz nemaz nepamatotu pārliecību, ka Zina Labāk. Un, ja spilgtākais piemērs, kas nāk prātā, ir sieviešu organizācijas, kuras pieprasa seksa pakalpojumu pircēju kriminālatbildību, tā nav nedz nejaušība, nedz sakritība.
24th-Mar-2019 08:07 pm
Kaut tikai brālis šodien nepazvanītu savās pienākumu sajūtu svētdienās.
24th-Mar-2019 07:57 pm
Kāpēc pašvaldību vēlēšanās varēja vēlēt, kurā iecirknī grib, bet EP vēlēšanās tikai noteiktā iecirknī?!

Upd: nolažojos, ar "pašvaldību" biju domājusi "Saeimas". Bet jautājums paliek tāds pats.
24th-Mar-2019 07:28 pm
Ienāca bijusī priekšniece un uz viņas tradicionālo "pasmaidi" gandrīz sāku raudāt. Bija jāceļ deguns gaisā, lai satek atpakaļ un jāsāk runāt par egoniemreiteriem. Šādās dienās tas pasmaidi kā nodzītam zirdziņam pātaga.
24th-Mar-2019 07:20 pm
Gribētu atgūt to meiteni no pagājušās vasaras, dzeltenā blūzītē, stropu parkā, silta kā saule un medus.Man liekas, viņa bija priecīga un tāda cerīga, ticēja, ka viss būs, ticēja no sirds kaut kam tuvam, labam un īstam, ticēja brīnumiem, ticēja sev. Kur viņa ir palikusi? Kas no viņas palicis pāri? Pat čauliņa knapi turas kopā. Čau, Ļermontova iela.
24th-Mar-2019 06:12 pm - S-Adenosyl methionine
Vai Latvijā kaut kur var nopirkt šo uztura bagātinātāju, plašāk pazīstamu kā SAM-e?
This page was loaded Mar 26th 2019, 2:33 am GMT.