smth
Citu druķielējumi 
17th-Jul-2018 09:18 am
vienā no vasilija ložkina grupas dziesmām (viņš nebūt nav tik labs mūziķis, kā gleznotājs) skan piedziedājums "И ВАМ ДАДУТ!", kas man šķiet tāds ļoti memētisks un par deus ex machina
ilgāku laiku domāju, kā lai to pareizi ilustrē, līdz ideja atnāca pati

seriāla "queen of the south" pirmās sezonas (par to, kā mēģināt palikt dzīvam cīņā ar narkokarteli) finālā ir tāds moments, kad abas galvenās varones aizbrauc ar papīra lapu un gps koordinātēm uz kaut kādām jau totālām meksikas jebeņām, bez piecām minūtēm tuksnesis bez ūdens, toties ar indīgām čūskām
kur pēc šīm koordinātēm viņas atver lūku kanalizācijas caurulē, un tur ir pilns ar līķiem
viņas iet ārā, bet pretī jau nāk pāris apņēmīgi vīri sombrēro ar ieročiem, vēl pēc minūtēm divdesmit viņas jau sēž piesietas krēslos blakusesošajā fazendā, apkārt klaiņo pilsoņi ar nažiem rokās, aiz muguras tikai pietrūkst miesnieku profesionālo kautķermeņu drafta plānu
"a ko jūs īsti gribējāt?", jautā viens no viņiem
viena no lēdijām klusu nočukst- "divsimtpiecdesmit tūkstošus dolāru"

un te, lūk, no debesīm iemočī deus ex machina piedziedājums "И ВАМ ДАДУТ!"
reāli, viens bandīts saka otram, "atnes naudu. bet lai es viņas šeit vēlreiz neredzētu"

te pat nav jautājums, kā šajā no visas civilizācijas aizmirstajā pussabrukušajā fazendā, kur uz lieveņa atrodas līdz nenosakāmai krāsai izdiluši pāris šūpuļkrēsli, var pēkšņi atrasties ceturtdaļmiljons dolāru. šeit ir ir drīzāk jautājums, kādēļ, teiksim, seriāla "true detective" visbezcerīgākajā situācijā esošie varoņi vai vispār katrs no mums neiedomājas paprasīt kaut kādu nereālu naudu. jo mums to iedotu. tiesa, par to, kas notiek tālāk, es labāk paklusēšu.
17th-Jul-2018 07:52 am
aizgulējos, naktī bija lieti un negaisi, skraidīju taisīdama logus ciet un vaļā.
17th-Jul-2018 12:29 pm
Japānas kriminālziņas.

49 gadus vecs Nakamura gāja bojā nosmakdams, dibenā atrasts gaiss.
Izmeklēšana noskaidroja, ka 30 gadus vecais Yošida ar nolūku pajokot iesprauda Nakamuram dibenā gaisa kompresoru un sāka pumpēt to ar gaisu. Nakamuram šī joka rezultātā pārplīsa zarna, gaiss saspieda plaušas un viņš gāja bojā nosmokot.
Japāņu humors pārāk labs nav, bet vismaz ziņu portāliem ir prieks ar virsrakstiem.
17th-Jul-2018 01:08 am
Samta naktis, svina rīti.
16th-Jul-2018 09:32 pm - D#19: Smirdbumba

Kaut kad jūnija sākumā tālā kaimiņiene pasauca pie sevis saplūkt nātres – "it kā tev pašam trūktu, ko ravēt" – lai no tām pagatavotu nātru vircu. Biju lasījis, kas tā tāda un ka tas esot vērtīgs un dabīgs mēslojums, taču līdz praktiskām darbībām vēl nebiju ticis, jo visas manas nātres pavasarī tika iemaltas zemē. Bet te – dod (ņem) par brīvu.

Salasīju pilnu spaini, sametu to lielākā toverī (vēlams sasmalcināt, bet kāds gan prieks vēl sadzelties), pielēju pilnu ar ūdeni, vāku virsū un turējos pa gabalu nākamās 2-3 nedēļas, kamēr tas rūga. Virums esot ik pa laikam jāapmaisa, lai iedabūtu tur skābekli, bet uz to saņēmos laikam tikai divas reizes.

Tas smird. Nu, tā ka ļoti. Nu, tā ka drausmīgi riebīgi neaprakstāmi ārprātskastenomiris ļoti. Bet nu man tas bija pagatavots un neko citu nevarēju darīt, kā vien izlietot pēc nozīmes. Ja vienkārši turpat izgāztu, tad, pirmkārt, izdedzinātu visu dzīvo un, otrkārt, tāpat smirdētu. Tas ir tik jaudīgs, ka jāšķaida ar ūdeni attiecībā aptuveni 1:10 – koncentrātu augi var arī nepārdzīvot.

Par laimi, tā bija ļoti vējaina vakarpuse, kad sāku to darīt, tā ka elpot bija iespējams. Vējš pūta uz ielas pusi, un līdz tai ir kādi 60 metri, bet vienubrīd dzirdēju, ka bērnu bariņš iet garām un kaut ko nokomentē par "smird!", man kļuva neērti. Laistīt esot vēlams tieši vakarā, lai līdz rītam gaiss jau būtu atguvis pierasto kondīciju, es gan vēl šo to varēju sajust arī nākamajā rītā.

Par laimi, nenācās neko skaidrot tuvējiem kaimiņiem, viņiem paveicās nebūt mājās. Tālā kaimiņiene pēc tam stāstīja, ka viņa savā dārzā (Pierīgā) šādas smirdināšanas reizes operatīvi saskaņojot ar otru kaimiņieni, tad abas laistot, tikko kā trešais kaimiņš aizbraucis, kurš pēc tam nevarot saprast, kas tā par smaku. Ja nu tuvojas kādi masu nemieri, šo varētu lieliski izmantot pūļa izdzenāšanai. Bioloģiskais ierocis.

Nātrēs ir daudz slāpekļa, līdz ar to tas arī ir dabīgs slāpekļa mēslojums, un slāpeklis nepieciešams vairāk vasaras pirmajā pusē kā zaļās masas audzēšanas steroīds. Pēc tam uzzināju, ka to neesot labi liet uz mellenēm un citiem krūmiem, jo liek turpināt zaļot, tāpēc jaunie dzinumi nepaspēj pārkoksnēties un pa ziemu var viegli nosalt. Bet to, protams, noskaidroju jau tikai pēc tam. Kas tik' tiem visiem augiem nav jāpārcieš manis dēļ.

Vienreiz pamēģināju, otrreiz laikam vairs nekad, tas bija tāds fuipē, ka neprāta cena.

16th-Jul-2018 06:30 pm - Sauciens cibā
Vai kādam nemētājas kāda spa dāvanu karte, kam drīz iztecēs termiņš, un ko gribas pārdot man? Ideāli, ja Rīgā un ja 2 personām.
16th-Jul-2018 08:06 pm - You're nothing, but a pack of cards!
Nu, jūs jau zināt to sajūtu, kā ir, kad īsti baidies taisīt plānus, jo ir sajūta, ka, ja ko saplānosi, kāds pēdējā brīdī pateiks:Manuprāt, tā droši vien ir parasta lieta pēc salīdznoši lielākām dzīves peripētijām. Visu laiku kkur iekšā gaidi no kuras puses atkal kaut kas zvels.
Bet varu saderēt, no tā arī attopas.
16th-Jul-2018 08:07 pm
Ābeles "Duna" brīžiem ir ļoti skaista, brīžiem - vienkārši neizturami garlaicīga.

Esmu sapratusi, ka neciešu, ja literāra darba autors grib man lasīt priekšā referātu. Besī un nogurdina.
16th-Jul-2018 07:46 pm
pirms kāda laika igors, kas dzīvo stāvu augstāk, vaicāja, vai viņš drīkst nozāģēt mazo kļavu, jo nu tā vairs nav tik maza un aizsedz viņa logus (mūsu logi ir praktiski pilnībā aizsegti ar visu, kas vasarā aug). igors ir viens no retajiem cilvēkiem, kas man šajā mājā patīk, jo viņš 2x ir gājis ar mums tīrīt mežu, viņam ir forša sieva un divi mazi dvīņi, viņš skrien pa vakariem un bargā salā ir piepīpējis neldiju, tāpēc, protams, es pateicu, ka man nav ne mazāko iebildumu (bet ārprāc, cik daudz gaismas šobrīd pēkšņi ienāk logā).

bet jautājums ir tāds - gribu iestādīt kļavas vietā kādu upeņu vai jāņogu krūmu. tas aizsegs manus logus, bet netraucēs otro stāvu. es sēdēšu pie datora, pastiepšu roku un badaini rīšu ogas. jāņogas nav īpaši prasīgas, esmu redzējusi vairākus savvaļas krūmus posmā no mangaļsalas līdz vecāķiem, neviens neizskatījās izmisis. lauku avīze saka, ka ogu krūmi ir jāstāda rudenī. vai ir vēl kas, kas man būtu jāzina par to stādīšanu?
16th-Jul-2018 02:54 pm
Braukt ar draugiem piknikot un peldēties uz netālo ezeru bija laba doma.

Iet mājās kājām (~25 min) - ne tik laba, jo pārvērtēju savas spējas noiet to gabalu flipflopos nenoberžot kāju pirkstus vietās, kur tas gumijas striķis pieskaras manai, kā izrādās, supercimperpimperlīgajai ādai.

Nedēļas nogalē nopirku jaunu, speķi maskējošu peldkostīmu - tagad neizskatos pēc nobarota šarpeja, bet slaikas valienes!
16th-Jul-2018 03:15 pm
pulksten 4os Latgales priekšpilsētas tiesā nolasīs spriedumu AAB pirmstermiņa atbrīvošanas lietā.
es gribētu palūgt, lai jūs paturat īkšķus. this show must not go on.
16th-Jul-2018 12:49 pm
..baziliks ir mana tipa mājaugs..ja aizmirstu apliet, tas neapvainojas un atdzīvojas tiklīdz apleju..un kā tas smaržo!!!
16th-Jul-2018 12:36 pm
e: "es ieguļos jaunā nelaimē"
16th-Jul-2018 10:23 am - Ready Player One (2018)
Noskatījāmies vakar Ready Player One.
Man ļoti patika autora radītā pasaule/visums, kura notika darbība, visas atsauces, utt., bet galveno varoņu attiecības bija biš par cheezy. Un, protams, visi labie varoņi bija ļoti labi, un sliktie slikti, bet ņemot vērā, ka tas notiek gaming pasaulē, tas pat būtu zināmā mērā piedodami/loģiski. Bet tā jau smuki. Sagribējas izlasīt grāmatu. R., kurš ir lasījis (klausījies iekš audible), teica, ka grāmatas ekranizācija šajā gadījumā ir izdevusies. Es atceros, ka viņš toreiz, kad klausījās, bija diezgan aizrāvies, tagad žēl ka neieklausījos un neizlasīju agrāk.
16th-Jul-2018 12:26 pm
vai kāds var ieteikt krutu tatoo mākslinieku? un foršu brīvdienu māju pie ūdens?
16th-Jul-2018 07:50 am
agrs.. un karsts... un odi mani sakoduši.
māja no vakardienas vēl nav atdzisusi, bet jau jātaisa aizkari un logi ciet - lai iekšā būtu kaut mazliet vēsāks nekā ārā.

pateicības:
saulains, vasara - daudz telpās, tāpēc to, ka saulains un, ka vasara maz redz, bet patiesībā šogad patiešām ir vasara - un ir ļoti gaišs. man patīk rīta gaisma un slīpie saules stari, kamēr saule kāpj aiz koka un viss ir zeltains un maigs.
mazumam pirmā nakts nometnē. piezvanīja un izstāstīja, cikos šodien drīkst zvanīt. starp astoņiem un deviņiem pēc tava laika, mamm.
T. vakar dabūja izvēdināt izpletni. esot dabūjis negaisu. šodien vedīs mammu pie ārstiem gatavosies operācijai. ārsti sakot, ka tie esot rētaudi un šķembas, neesot par ko uztraukties, šoriez tā ir mamma, kura pati uzstāj uz operāciju - nu, viņu var saprast -
kleitas. iešu dušā un vilkšu kleitu, laiks uz darbu.
miegs, nogulēju līdz pusastoņiem, vienreiz pamodos, attaisīju dārza durvis līdz galam - un ielīdu atpakaļ gultā.
kaķītis. šonakt nogulēja man blakus satinies mazā kamoliņā. smieklīgi, vakar sēdēju un gaidīju, kad kaķītis nāks mājās, lai varētu durvis aiztaisīt.
16th-Jul-2018 08:18 am
pat ne tas, ka ciba ir kļuvusi ahūna ļaunāka, glupāka or smth, bet gan tas, ka tā visaktīvāk stimulē tieši visādus sračus, barojot tos un stiprinot. nu, tas ir tas, kas cilvēkus interesē visvairāk. par kurmjiem dārzā, velotripu vai jaunākajām filmām runāt lol, nav vērc (par filmām vēl var, ja analizē tās no visādu ismu perspektīvas), savukārt virtuāli izkauties - samoje to. citreiz ir sajūta, ka cilvēki visu dienu grauž semuškas un refrešo internetus, lai tik beidzot mestos cīņā.

es nespēju īsti piemeklēt vārdus, kas raksturotu atbilstošu iekšējo sajūtu. ne īsti nelaimīgums, ne garlaikotība. kkādu lielo pozitīvo stimulu iztrūkums? atceros, kā gandrīz sāku drukāt tekstu, ko noteikti kāda labilāka persona uzskatītu par aizvainojošu un veltītu pārdesmit komentārus, lai pārliecinātu mani, ka man nav taisnība internetā, bet tai pat brīdī man ieripoja darba e-pasts, kas darīja mani absolūti ekstātisku, un motivācija cibot bija zudusi.
16th-Jul-2018 12:04 am
padalieties ar savām mīļākājām (vai "life changing") filmām.  
ja nevar izvēlēties vienu-vienīgo-īpašo, top5 ļoti patiks <3
cibīgs paldies. 

15th-Jul-2018 09:52 pm - brave new convenience
"We may share your Personal Information to third parties (with or without compensation) including potential and actual advertisers, sponsors, our third party service providers and partners. We use commercially reasonable efforts* to only engage or interact with third parties that post a privacy policy governing their processing of Personal Information."

[*izcēlums mans]
15th-Jul-2018 09:42 pm - D#18: Spožums un posts

Spožums ir ogu pārpilnība šogad. Neatceros, kad iepriekš būtu bijis tik daudz ogu. Draugi atbrauca un sev mazliet salasīja, taču kopējo ainu tas neko daudz nemainīja. Upeņu ir daudz, jāņogu vēl daudz vairāk un līdz zemei ("ja trīs jāņogu zari līkst līdz zemei pirms 10. jūlija, tad 14. janvārī gaidāms sals līdz -32°" </vilis-bukšs>).

Ar upenēm pagaidām tieku galā, daļa ir sasaldēta ziemai, daži kilogrami ir saspaidīti un samaisīti ar cukuru, arī būs ziemai (omīte iemācīja, vismīļākais variants) un no atlikušajām taps klasisks ievārījums, ja viss nebūs apnicis. Daudz ogu bija pat tai krūmā, kuru taisījos likvidēt, tāpēc nežēlojot izzāģēju manuprāt liekos zarus, laikam trāpīju uz pareizajiem. No jāņogām uzvārīju ķīseli un ar to arī idejas beidzās. Piedāvāju kaimiņienei, bet pat viņa izbrāķēja, hh. Paliks putniņiem. Vēl būs ērkšķogas, bet arī daudz. Neliela daļa tiks pārstrādāta ievārījumā (arī pie tā omīte pieradināja).

Posts ir posts. Kurmis un ūdensžurkas taisa uzkalniņus un caurumus, un ar tiem es vēl neko, tikai iesēju zālīti no jauna.

Upenēm ir pumpurērce – pavasarī var redzēt lielus pumpurus, kas neatveras, jo ir izēsti, un blakus daudzviet ir invertētas lapas. Ja to tā atstāj, tad ar laiku zars iet bojā un krūms iznīkst. Ar to pagaidām vēl var sadzīvot, nešķiet kritiski, jo pavasarī lielu daļu tādu pumpuru jau nolasīju, varbūt tas ir līdzējis. Cīnīties ar to varot, pilnīgi nozāģējot krūmu līdz zemei un ļaujot ataugt. Es šaubos, jo vienam krūmam, kur ogu tāpat vairs nebija un tagad maisījās pa vidu, ar domu "ja nu ieaug" pārstādīju tikai dažas saknes, un tas salapoja un tāpat izskatās drusku aizdomīgs.

Jāņogām laikam ir stiklspārnis – kāds zars pēkšņi nokalst. Nav baigi forši, taču jāņogu ir tik daudz, ka pārāk vēl neuztrauc. Man pat šķiet, ka tā vienmēr ir bijis.

Cidonijām ir hloroze. Tā gan nav slimība vai kāds kaitēklis, bet drīzāk kaut kas līdzīgs kā avitaminoze dzīvniekiem – trūkst barības vielu. Pazīt to var pēc atsevišķām baltām lapām, no turienes arī nosaukums – trūkst hlorofila, tādēļ arī maz zied un augļi ir ne tik lieli, cik varētu būt. Samēsloju, bet joks tāds, ka, ja augsne nav pietiekami skāba, tad augs tāpat neko nevar uzņemt, tāpēc izkaisīju skābo kūdru, un tagad atliek vien gaidīt nākamo pavasari, jo šogad nekas vairs nemainīsies.

Nu, tā es lasīju, visas gudrības no internetiem, protams.

15th-Jul-2018 08:03 pm - Dienas prieks.
This page was loaded Jul 17th 2018, 2:35 pm GMT.