smth
Citu druķielējumi 
15th-Jul-2019 11:01 pm - Pasaule kā skatuve, uz kuras gadu tūkstošiem izrāda vienu un to pašu drāmu...
... vispirms tu esi jauns, un ļoti labi saproti, ka viss jāmaina un tu ļoti labi zini, kas tieši ir jādara, un zini, ka to nedarīs stagnējošie, pastulbie vecūkšņi, un tad tu esi vairs ne gluži tik jauns un diezgan labi saproti, kāpēc nesanāk tā, kā tev šķita pareizi, un ka vispār ir Nianses, un tad tu nepavisam vairs neesi jauns, un kāds mirdzošām acīm un revolūcijas liesmu azotē tev stāsta, ka jaunu pasauli sev cels, kur valdīs taisnība un darbs, un tu pie sevis domā - bļa, kur es šito hujņu jau simtreiz esmu dzirdējis, un, jā, tobrīd jau tu esi stagnējošais, pastulbais vecūksnis, un aiz tevis rindā iestājušies to jauno spīdacaino revolucionāru mazlietiņ vecākie koriši, tie, kuri jau sākuši domāt par Niansēm.
15th-Jul-2019 09:56 pm - Mazs, bet nikns!
Māt, es būšu skuterasts!
Kopš sestdienas testēju/dragāju apkārt ar Yamaha NMAX 125cc skūteri. Fucking loving it! Ideāls šejienes lauku ceļiem, lai brauktu uz darbu un nebūtu jālien uz šosejas. Tikai visu laiku jāčeko spidometrs, jo pārāk ņiprs! Līdz 90 km/h iet easy peasy! Mīlestība no pirmă pakaļas pieskāriena! Un ja iedod ručkā līdz galam, kad iedegas zaļais, tad ne visi auto uzvar dragreisā, kurā viņi nezinot piedalās.
Ceru, ka drīz tikšu pie sava Odzes zilā Makša, tikai ņemšu 155cc: https://www.yamaha-motor.eu/rs/sr/products/scooters/urban-mobility/nmax-155/
15th-Jul-2019 12:31 pm - kva
Komjauniešu vēstuļu atskaņas liek atcerēties reiz aktuālo:
...ja raksti vēstuli - tad nenosūti, ja nosūti- tad neparaksti, ja paraksti - tad nebrīnies!

un priecē komentētāju drosme un patriotisms, lamājot autori komentāros ;)
15th-Jul-2019 02:18 pm - Briļļu veikals ar optometristu
Kuri ir ok briļļu veikali? (Rīga)
Mammai ir diezgan nevienkāršas lēcas, recepte biš nesvaiga, vajadzētu arī to, kas nav dakteris, bet optometrists,laikam? uz vietas, un, lai rāmju izvēle puslīdz pabieziem stikliem un nav galīgs sūds (iepriekšējos viņa bez manis nopirka, šiem krāsa lobās)

Man vistuvāk būtu viņu aizvest uz Pasaules Otiku Alfā vai Fielmann Teikā, ir tie ok veikali?

es galīgi neko nesaprotu, jo par laimi no mātes esmu mantojusi zemo, resno šasiju, bet redze gan man ļ.laba
15th-Jul-2019 02:10 pm
Apmēram reizi nedēļā esmu skūteris.
15th-Jul-2019 01:45 pm - Darbiņā
Sēžu darbiņā, klusiņām rosos, kolēģu šodien nav. Un tomēr neesmu viena. Tik nepārprotami klusie soļi uz viesistabas parketa, ēdamistabas durvju virināšanās, atpūtas krēsla iečīkstēšanās liecina, ka Sirmais Kungs šodienu nolēmis pavadīt Rīgā, nevis tur - savās mīļajās mājās, Daugavas krastā.
Bet mēs labi saprotamies. Divatā mums ir omuulīgāk, no tiesas.
15th-Jul-2019 01:21 pm
Ja cilvēks atrod ripiņu, un netālu ir kastīte ar spraudziņu, tad tālāko ir diezgan viegli uzminēt. Tā darbojas reklāma. Milzīgs daudzums ripiņu un tām blakus kastīšu ar spraudziņām.
15th-Jul-2019 08:12 am - apt
Atgriežoties pie tēmas, kas iesākās šeit:

http://klab.lv/users/jan09/365656.html?nc=13

6dien biju aizdevies uz jauniešu dubultjubileju, viena no kurām bija 33 gadi - šādu ciparu kombināciju manā jaunībā mēdza saukt par "Jēzus vecumu".
Jau pirms nedēļas, aprunājot ielūguma detaļas, tika pamanīts, ka pats jubilārs tādu terminu nezin. Vakara gaitā diskusijas un ekspressaptaujas parādīja, ka šādu terminu zin paaudze 46+, bet nekad nav dzirdējusi paaudze 33-.
Tāda lūk maza atšķirība un nieka 20it gados pazudis apzīmējums/jēdziens.
15th-Jul-2019 08:42 am
galnais vēlreiz kaut kur noskatīties šagada vimbldonas finālu
15th-Jul-2019 08:30 am
kaķītis izspārdījis visus redīsiņus no šķīvja, dzenā pa istabu

Simo šorīt redzēja Google car
14th-Jul-2019 10:30 pm - Par metālu
Pagāja ievērojams laiks, pirms es devos uz savu pirmo Devilstone. Man pat daudzus gadus bija lietuviešu kolēģis, kas katru gadu jautāja, vai tad es šogad nebraukšu.

Beidzot aizbraucu. Bet atsevišķš stāsts ir tieši par blekmetālu, kas joprojām ir mans žanrs. Teatrāli as fuck, par to šaubu nav, bet es neredzu, ar ko šī ir sliktāka provokācija par pārējām, ja vien kāds tiešām nedomā, ka metālisti pielūdz sātanu, dzer mazu bērnu asinis utt. Es arī neredzu kāpēc baznīca būtu svētāka par citām lietām, ko kāds verētu gribēt dekonstruēt vai izsmiet. Un, protams, ir arī jāatzīst, ka belekmetāls iespējams ir mizogīnākais no mūzikas žanriem, sākot ar visiem kailajiem sieviešu ķermeņiem nosmērētiem ar dubļiem un asinīm, beidzot ar to, ka es īsti nezinu nevienu female driven blekmetāla grupu. Fokloristus liksim šobrīd mierā, tā ir cita tēma. Kāpēc tā, man nav ne jausmas, ir tikai nenoformulējamas sajūtas.

Uz Devilstone es primāri braucu tāpēc, ka tur bija Watain, kas tādu īstu popularitāti ieguva salīdzinoši nesen. Šovs bija fantastisks, un lika ieraudzīt paralēles starp mūziķu uzstāšanos un faktiskiem baznīcas rituāliem, kas abi mēdz raisīt fanātismu sekotājos. Vēl pirms festivāla piefiksēju, ka grupa Batushka (tātad pareizticīgo svētais tēvs) ir radījis kaut ko jaunu, un ar kādu skurpulozu precizitāti viņi apspēlē un faktiski dubļiem aplej pareizticīgo baznīcu. Ja Krievijā cietumā nonāca Pussy Riot par deju baznīcā, es pilnīgi brīnos, ka Krievijas Pareizticīgās baznīcas spalvainā roka nemēģina aizsniegties līdz šiem austrumpolijas māksliniekiem. Es gan pieņemu, ka Polija politisku iemeslu dēļ aizstāvētu šos mākliniekus, iepretī citiem saviem māksliniekiem, kurus jau gadiem vajā ar tiesvedībām, jo tie, redz, izsmej katoļu baznīcu. Katrā ziņā Batushka tikko man kļuva vēl interesantāks, jo es beidzot uzzināju par visiem aizkulises kašķiem. Šis žanrs vienmēr ir izcēlies ar īpaši radošiem veidiem, kā panākt, lai par viņiem runā.
14th-Jul-2019 10:20 pm
vakaros gribu teikt pateicības tikai futoniem
14th-Jul-2019 09:39 pm
Reiz, man šķiet, jz mako bija publicējis bildes ar smieklīgiem cenu zīmju tulkojumiem. Bija arī links, no kurienes tās ņemtas.
Vai kāds atceras ko tādu, un zina norādes?
14th-Jul-2019 07:35 pm - kur kalni miglā salti stīdz
Nenormāli sagribējās noiet Tour de Mont Blanc.
Un uz Norvēģiju pa fjordiem pavazāties.
14th-Jul-2019 07:43 pm
nostrādājos līdz vēmienam, cik labi, ka viņi vēl nav mājās, un es varēju paēst un pat noskaloties, nevis uzreiz tapt pielikta pie spēlēšanās ar lego.

jāiepiļī kāds day wine (c katherine ryan) un varēšu atkal likt Lego
14th-Jul-2019 03:33 pm - kamēr es strādāju
14th-Jul-2019 02:26 pm
wow, esmu tikusi līdz pašai pirmajai merchant-ivory filmai, un tā ir ne tikai ģeniāla, bet arī, iespējams, viena no labākajām filmām, ko es jebkad esmu redzējusi. gribējās iepuzēt ik pēc piecām min un vnk uzsūkt to visu.

https://letterboxd.com/film/the-householder/
14th-Jul-2019 02:03 pm
Kāpēc kinoteātros krēsli visbiežāk ir sarkani, bet sabiedriskajā transportā - zili?
14th-Jul-2019 01:24 pm
Jautājums datorgudriniekiem :)

Kas varētu būt par iemeslu tam, ka dators periodiski neslēdzas iekšā vai patvaļīgi izslēdzas?
Situācija izskatās apmēram šādi: visu laiku dators strādāja normāli, tad pēkšņi neslēdzās iekšā un nelādējās. Noliku stūrī, pagāja nedēļas divas, pamēģināju pakustināt - baterija lādējas, pats iekšā arī ieslēdzās, bet pēc pāris sekundēm izslēdzās. Atstāju salādēties, šodien pamēģināju ieslēgt, un viss aizgāja. Pēc pāris stundām svētīgi netraucētas interneta skrollēšanas vnk izslēdzās un nereaģē vairāk.

Idejas?

P.s. kritis nav, viskiju pēdējo reizi dzēra pirms gada.
14th-Jul-2019 11:13 am
veiksmīgā kārtā ar Cibas palīdzību esmu tikusi pie Valmieras labākajiem apartamentiem, tieši blakus festivāla centrālajai vietai.
14th-Jul-2019 08:43 am
Eu, bet man cista gribas iemitinaties tajā luksusa lol teltī Dagdā!
14th-Jul-2019 12:21 am
jau kādu 3. reizi atkārtojas murga motīvs: saucu Eiženu, bet viņš mani nedzird, saucu, cik skaļi vien varu, bet man aizkrīt balss, un vairs mani vispār nevar dzirdēt, bet es turpinu kliegt no visa spēka - saprotu, ka bezjēdzīgi, bet es saucu vēl. un viņš turpat spēlējas savā nodabā un laiž gar ausi.
This page was loaded Jul 16th 2019, 9:37 am GMT.