smth
Citu druķielējumi 
30th-Mar-2020 07:56 pm
Snieg uz māllēpenēm, pienenēm, zeltstarītēm, zilsniedzītēm, mārpuķītēm. Uz plūmju ziediem, uz kļavu pumpuriem.
Šis neprāta pavasaris, tik ātri nākušais, tik krasi bremzējošais.
Cīruļputeņos vienmēr ir sīki skaudrs memento-mori piesitiens. Mazliet līdzīgs tam, kā, nobalansējot uz samaņas zaudēšanas robežas, pagūsti sekundes daļā nojaust, ka nāve ir reāla, pat ja ne šoreiz.

Izstieptas rokas attālumā ir pudele vīna, bet es šovakar vēl nevēršu vaļā. Tā es sev saku.
30th-Mar-2020 07:24 pm
man, nesabiedriskam cilvēkam, patīk šī dzīve ar izolatorā.
izvilku no kartona kastes datoru, sāku skatītes filmas, ko neesmu darījusi, vai, dies, cik ilgi. datoru nopirku jau 2018.gada vasarā, bet līdz šim biju lietojusi vien pāris x, nu, mazāk kā 10 noteikti.
tikko kurjers atnesa feisa vairogu, būs drošības pastiprinātājs, lai gan drošības kā tādas nav. 'mēs visi mirsim' ir tuvāk nekā citreiz, bet nu labi.
jūtos kā bērnībā, kad nekur nav jāiet un pa māju var staigāt pidžamā un izpūrušiem matiem. saprotu tos vecos cilvēkus, kas kļūst aizvien nevīžīgāki un nevīžīgāki, es arī tā varētu.
džinsenes man jau cauras, jaunas tagad nenopirkt, mati pārauguši, un nu jau arī netīri.
bet darbā skaitos, strādāju no mājām.

tikmēr jau sāka snigt.
30th-Mar-2023 04:49 pm
ah, viens mirklis laimes peec nedelam ilgas urbsanas

ko-autors man uzrakstija "you have done magic" - nuja, es no visa bezcera uztaisiju kauko sakarigu, piedavaju visadas hipotezes tam, kas nesanaca utt

nu luk, un es jau domaju, ka varbut tas raksts ir tik s,,gs, ka tapec neviens neatbild
30th-Mar-2020 05:14 pm - Pastaiga
simo: Tie nav kapi, bet sūdi. Es nositīšu vīrusu.
Un tu vispār esi burts tikai!

30th-Mar-2023 02:44 pm
vel uzzinaju, ka italiski karantina ir quarantEna
kamer quarantIna - ko vislaik lepni lietoju - nozime 40 gabali
nu neko, nianses, nianses
30th-Mar-2020 02:39 pm
mūzikas skolas čati ir intensīvi. Baha ārijai 5.-8. takti ar vienu roku, otru roku, kopā. Nākamajām "sarkastīt pirkstiņus", Berkoviča etīdi 1.-8. takti abām rokām, sonatīni no galvas, 2 solfedžo diktāti.
tikmēr kaut kāda lat.val. pilnīgs fufelis - saliec no zilbēm vālodzi, strazdu, dzeguzi un uzraksti, kādas ir Lieldienu tradīcijas.
bet Vācijas finanšu minsitrs nolecis uz vilciena sliedēm
(es paralēli mēģinu šifrēt interviju, kura ir ļoti ļoti klusu ierakstījusies, un kuru jau sen būtu pabeigusi normālos apstākļos)
30th-Mar-2020 01:00 pm
Telefonsaruna
Čau, es jau izmācījos. Kā tev sanāca pūpoli? Es savējiem mazliet pludināju toņus, jo tie nav tikai pelēki, bet arī mazliet zaļi. ... Cikos tu? Es cēlos 8:59, un tad ātri paēdu pārslas. ... Parastās, oriģinālās. Kādas tu? ... Nē, es arī neiešu uz laukumiņu. Varbūt vienīgi gribi pastaigāt pa kapiem?

30th-Mar-2020 12:30 pm - putni
Šī ir tā diena, kad atgriežas strazdu mammas. Pilns dārzs viegli apjukušu ceļotāju.
30th-Mar-2020 11:42 am
pagāšnedēļ no mums šķīrās Asteriksa kōmiksu tētis Albērs Iderzō jeb Alberto Udercō.

https://www.pipelinecomics.com/coronavirus-asterix/
30th-Mar-2020 11:42 am
virus sorosensis: We deserve better than the family. Abolish da mutherfuckah, haha.

https://www.opendemocracy.net/en/oureconomy/coronavirus-crisis-shows-its-time-abolish-family/
30th-Mar-2020 09:24 am
ja skatās uz saslimušo skaitu attiecībā pret iedzīvotāju skaitu - IT vēl joprojām proporcionāli vairāk (98 k uz 60,48 mio IT versus 10k uz 11,4 mio BE). labā ziņa, IT un ES saslimstošo skaits un mirušo skaits turās relatīvi stabils (testēšanas maksimums vai plato?)

vakar tramps preses brīfingā teica, ka ierobežojumi turpināsies līdz jūnijam vismaz un tas nozīmē, ka US tirgu indeksi visdrīzāk reaģēs uz leju. Par spīti triljoniem sadrukātās naudas eiropā un amerikā. amerikas drukāšanas ātrumu ziņo, eiropas jāmeklē -

citādi viss kā parasti, mēģinu rakstīt papīru, priekšpēdējā atvaļinājuma diena, jābrauc iepirkties, slinkums taisīt frizūru - mati izskatās pēc sprādziena makaronu fabrikā.

mamma ieņēmusies taisīt nopietnu 75 gadu dz.d. ballīti - mēģināju atrunāt, bet, liekas, tikai pārbiedēju, jāpiezvana. tuvie radi un kaimiņi, tiem ierobežoti kontakti, bet tālie -

un jūs arī, lūdzu, sēdiet mājās un sargājiet sevi! vai arī nesargājiet sevi, sargājiet citus un sēdiet mājās - whatever floats your boat - sēdiet mājās!

Latvija drīz zaudēs visas savas mazapdzīvotības un nomalības priekšrocības, jo netestē ...
30th-Mar-2020 09:37 am


"Gulēju labi un piecēlos vēlu, desmitos. Dažkārt esmu gana dumjš un saēdos asu ēdienu ar mērķi pārbaudīt, vai manas reproduktīvās spējas ir iznīcinātas vai nav. Izdarīju to vakar un dabūju caureju uz visu dienu. Man vajadzētu censties uzbudināt savu miesaskāri pēc iespējas mazāk."

Ļevs Tolstojs 1852. gada 30. martā
30th-Mar-2020 12:42 am
parīt 1. aprīlis, varēs jokot augu dienu.

meowwirus
29th-Mar-2020 08:33 pm - Zaraza
Aizvakar biju Rimijā un man vēl joprojām sarkanas čūlpumpas uz rokas no tā viņu dezinfekcijas škidruma...
29th-Mar-2020 07:44 pm
pagaidām lv ir pirmajā vietā pēc aktīvo gadījumu skaita un bez neviena mirušā..
Aiz mums Slovākija un Kuveita..
Iepriekš skatījos, ka Čehija izvilka līdz 1000+ gadījumiem bez mirušajiem. Tgd jau ir vairāk, bet tāpat mazs procents.
Manuprāt, tas tikai liecina, ka valsts pietiekami agri ir sākusi KAUT KO PAREIZU darīt.
Un jā - es pati 12.03. priecājos par valdības lēmumu. Vajadzēja kapeiku agrāk, bet nu labi. Cerams tie, kas 12.03. uzskatīja, ka tas ir pārsteidzīgi, redzot, kas notiek visur pasaulē, ir pārdomājuši? Arī šodienas ierobežojumus vajadzēja PIRMS šīm brīvdienām, nevis pēc.
Es domāju, ka tas ir pareizi, ka mēs sākam ieviest tādus ierobežojumus brīdī, kad mums ir 300+ gadījumi un vēl neviens nav miris, nevis sagaidām 30 mirušos vai 800 mirušos (kā Itālija).
Katrā ziņā pievienojos viedoklim, ka labāk, lai retrospektīvā rodas cilvēkiem sajūta, ka mēs pārspīlējām (jo tas liecinātu, par tiešām savlaicīgiem ierobežojumiem), nevis vēlāk jākritizē valdība, ka nav pietiekami ātri nekas darīts.
Jo patiesībā būs tikai šie divi varianti - te vnk NAV iespējams nekāds vidusceļs, un trešais (ideālais) variants..
29th-Mar-2020 07:28 pm - Pārtikas piegāde ārpus Rīgas un tuvās Pierīgas
Sveiki, vēlos uzzināt pieredzi ar pārtikas pasūtīšanu internetā un tās piegādi ārpus Rīgas un tuvās pierīgas. Pagaidām atradu tikai dažus ekoveikalus, bet tie noderētu tikai tad, ja galīgi neko citu nesanāks. Atradu arī "Augļu serviss",šķiet OK, bet tur relatīvi maza izvēle.
Varbūt ir vēl kādas idejas, pieredze? Ar "Nuko" negribētu ieberzties.

EDIT 30.03.2020 : Pēc ilgām pārdomām pasūtīju no Augļu servisa, šodien salasīja pasūtījumu un solīja piegādāt rīt pa dienu. Gan jau, ka nākošreiz mēģināšu kaut ko citu, jo man garšo dažādība. Tās novadu kartes ar vietējām z/s un uzņēmumiem, kas piegādā specifiskākus vai laukos radītus ēdamos/dzeramos izskatās arī labas. Paldies visiem par atbildēm!
29th-Mar-2020 05:42 pm
maniem hortikulturālajiem eksperimentiem ļoti noderētu 5 litru plastmasas buteles. ja kādam mājās dažas aizķērušās un vēl nav izmestas, labprāt pieskrietu pakaļ savākt. varu norēķināties ar tualetes papīra rulli vai šo pamācošo rullīti, kā uzlabot savu veselību un paralēli neļaut apsīkt zinātniskajai domai.

Dr Ļeōnova padomi
29th-Mar-2020 03:17 pm
Spēja rūpēties par savu apkārtējo vidi un izskatu man vienmēr ir asociējusies ar labu garīgo veselību. Es pat īsti nezinu, cik daudz man tas ir ieborēts bērnībā, vai cik ļoti tas ir saistīts ar manis paša mentālajiem stāvokļiem. Protams, ne es pats esmu ļoti kārtīgs, ne arī man šķiet, ka mājās obligāti ir jāstaigā čībās un zīda halātā. Bet kopš tā brīža, kad es padsmit gadu vecumā tiku ārā no “koncentrācijas nometnes”, kur tavai brīvajai gribai un sajūtām nebija nekādas nozīmes, esmu novērojis savu mentālo stāvokļu cikliskumu, kad tava iekšējā pasaule nogrimst sūdos, un tai līdzi arī pasaule man apkārt. Es biju iemācījies, ka neizbēgami pienāks laiks, kad es divas dienas lūrēšu multenes, jo pat stulbākās filmas dialogiem un sižetam es nespēju izsekot, un šī nespēja mani nenormāli kaitinās. Par laimi es iemācījos savu garīgo slodzi sadalīt tā, lai vairs nepiedzīvotu šos stāvokļus, un arī nakts murgi no pārslodzes vairs nav tik bieža parādība, un tagad es māku apstāties pie pirmajiem simptomiem.

Bet tas nenozīmē, ka cikliskums ir pazudis. Pašizolācija un sociālā distancēšanās man nerada pārāk lielu stresu, jo es to pārāk labi pazīstu. Šinī laikā ir daudz mūzikas un skatīšanās ekrānā, daudz netīru trauku un viegli pagatavojama ēdiena. Pirms vegānisma manu mentālo stāvokli varēja novērtēt apkārt esošajās picas kastēs. Arī daudz laika tiek pavadīts vertikālā stāvoklī, kurā es kontemplēju par to, par cik centimetriem ir pieaudzis mans tauku slānis. Lai iezīmētu vertikālā stāvokļa nopietnību, jāmin, ka tagad es gandrīz nesēžu, un savas dienas pie datora pārsvarā pavadu stāvot. Tad pēc dažām dienām man tas apnīk, un sākas tāds kā mentālais pavasaris. Tad neizbēgami pienāk brīdis, kad es ieeju dušā, kurā es pavadu kādu stundu vai vairāk. Nav tā, ka es esmu atklājis kādas īpaši advancētas sevis kopšanas rutīnas, tā drīzāk ir tāda ūdens terapija, kur paralēli es kaļu savas jaunās un skaistās dzīves plānus. Esmu iemācījies īstermiņa plānos neiekļaut pārvākšanos uz citu pasaules malu, nopelnītus miljonus un pasaules slavu. Tagad es koncentrējos uz labu miegu, veselīgu uzturu un darbu pie savas nākotnes sešpakas. Prakse rāda, ka latiņas pazemināšana, paaugstina kopējo produktivitāti, kas nedaudz noder nākamajā reizē, kad prāts atkal nogrimst tumsā. Turpinot dzīvi mentāli veselajā stāvoklī, plānu ambiciozitāte eventuāli aug, un dzīvei parādās apvārsnis, kurā nevar ielūkoties, jo tas ir pietiekoši tālā nākotnē.

Bet dzīve, protams, ir neizbrienamu ērkšķu pilna, tāpēc neizbēgami būs rīti, kuros būs grūti pamosties, būs treniņi, kuros trūks enerģijas, būs ēdienreizes, kuras nebūs laika izbaudīt, būs vakara plāni, kas tiks atcelti dažādu iemeslu dēļ utt. Ne katra no šīm epizodēm ir traģēdija, tām ir jāakumulējas, lai es atgrieztos elles lokos. Bet reizēm kaut kas notiek arī pirmajās desmit minūtēs, kad prāts ir apskaidrojies. Tad viss cikls sākas no sākuma.

Es nezinu, vai kādam šis ir vajadzīgs, bet pagaidām es šo atstāšu publiski.
29th-Mar-2020 12:27 pm - sarkano lēcu dāls
visādas garšvielas, čili, sīpoli, ķiploki, ingvers, tomāti vai tomātu biezenis, lēcas
vienā podā taisa mērci, otrā vāra lēcas, beigās visu sajauc kopā un vēl pavāra. ēd vienu pašu vai ar rīsiem. smaržo visa māja.

https://www.youtube.com/watch?v=9FzKK5FJa78
29th-Mar-2020 12:43 pm - Ēdiens
Brokastīs atkausēti Zsvētku pīrāgi. Atradu saldētavā, nu jā, tad laikam bija visa par daudz, tagad lieti noder.

Bet vispār malka kaut kā strauji sāk pietuvoties beigām...
29th-Mar-2020 12:36 pm - kad čaklīšus nekontrolē
Interesanti lūkot, kā tie bažibožuki mācās attālināti. Priekš manis mazs pārsteigums, ka tie lielākie slinķi mājās apjoma ziņā strādājuši krietni vairāk, savukārt labinieki mēģina izšļūkt cauri ar vienu paviršu teikumu atbildē.

Aizdomas, ka visa sāls fōnā, proti, slaistus vecāki ņem priekšā un pārbauda, ko tad šis pa dienu kladē ierakstījis, bet labinieku vecāki dzīvo pārliecībā, ka atvase ir čakla un visu lieliski izdarījusi - nemaz neapskatās uz rezultātu.
29th-Mar-2020 11:26 am


"Tas ir apbrīnojami, cik daudz atrodas lietu, ko darīt mājā, vienalga, jaunā vai vecā mājā. Un kaut kāda iemesla dēļ man patīk visus šos sīkos remontus un uzlabojumus paveikt pašam. Jocīgs skopulīgums mani pārņem, kad par slikti izdarītu darbu kādam jāmaksā divdesmit pieci dolāri, ja tikpat slikti to pašu varu izdarīt es, tikai īsākā laikā. Turklāt es varu improvizēt, bet lielākā daļa cilvēku to nevar. Iedodiet man kasti ar visādiem koka un metāla štruntiņiem, un es no tā varu pagatavot praktiski jebko. Un tas nav tikai skopulīgums. Man patīk to darīt. Tas man sagādā sava veida apmierinājumu. Nupat es esmu izdomājis, kā sakārtot puķu podus vecā cepuru tureklī, ko savulaik nopirkām. Domāju, ka mans izgudrojums ir brīnišķīgs, turklāt man tas bija jāizgudro, un es nedomāju, ka jebkuram cits kas tāds būtu ienācis prātā. Tas sniedz man baudu, ticiet vai nē. Un, kad tas ir pabeigts, atradīsies vēl kaut kas, ko vajadzētu izdarīt. Taču tagad man ir jābeidz domāt par izgudrojumiem un jādodas atpakaļ pie savas grāmatas."

Džons Steinbeks 1951. gada 29. martā
29th-Mar-2020 11:58 am
Nidrāju-Pilkas purvs Limbažu pusē vēl pirms LVM lēmuma par takas slēgšanu, un Ķurmraga pludmale ar nobrukušo krastu un šķībo bāku.
... )
This page was loaded Mar 30th 2020, 8:05 pm GMT.