woop

Posted by [info]telefontubbie on 2017.02.23 at 12:24
Patīk tā jaukā sajūta starp darba mainīšanas laikiem, kad pamostoties nekas nav jādara, var klausīties interneta radio, sagrabināt saldētavā junkfood un priecāties. Ar D. skatāmies internetā 101 faktu par Ķīnu, piemēram, tur 10 gadu laikā ir izbūvēts ap 2000km (!) dzelzceļa līniju. Protams, tas dzelzceļš var būt apšaubāmas kvalitātes, bet ja tā padomā, Baltijā tas Rail Baltica projekts buksēs un stagnēs gadus 20 vismaz. Igaunijā šobrīd protestē, Lietuvā laikam vispār vienalga par to dzelzceļu - varbūt tāpēc,ka viņiem ir tie smukie vilcieni un viņiem vairs neko nevajag?
Kaļu plānus, došos uz grāmatu izstādi iesniegt CV, varbūt kādai izdevniecībai kaut kur noderēs darbinieks, kas nav sabojājis redzi un nevalkā brilles. :D
Atradu datorā Comedy Latvia Denisa jokus. Labs rīts. :D

secinājums pēc 2ar1/2h random latviešu dzejas lasīšanas

Posted by [info]kants on 2017.02.23 at 12:58
Tags:
baigais depris lielākoties. vissmukākais pantiņš atradās pie kādas annas fomas:

rītos
kad tevis vairs nav
ir tikai sods

bet nav nozieguma

Posted by [info]neraate on 2017.02.23 at 12:58
šim pavasarim man ir grandiozi plāni: atkal jāvakcinējas pret difteriju un ērču encefalītu, nodedzināt tās dzimumzīmes nafig un vēl arī brilles jaunas uztaisīt. nu un līdz garajam vasaras brīvlaikam uzbliezt laukos istabā normālu koka grīdu lai forši pašiem dzīvoties (es gribu labi dzīvot TAGAD) un nopirkt plīti ar cepeškrāsni (es gribu forši dzīvot TAGAD). un tad, kad mātei garākas brīvdienas, nolīgt aukli, citādāk pie pārguruma visu laiku gribas šķirties nafig
un vēl arī teātra biļetes es nopirkšu. un žurnālu abonēšu. jo es (kā smejies) esmu tā vērta vaine

jurassic park

Posted by [info]martcore on 2017.02.23 at 12:54
lai arī, ko tur daudz par arrival citplanētiešiem, incantāk būtu, ja cilvēks, izejot no savas mājas pēkšņi ieraudzītu milzīgu dinozauru
atbilžu varianti: a)labvakar, mani sauc tā un tā, vai jūs lietojat uzturā gaļu?!; b) zvans 112, mums ir pizģec; c) zvans zoologu biedrībai pa neeksistējošu telefonu, šeit ir fenomens!; d)kniebieni sev ciskā, lai pārliecinātos, ka dinozaurs nav nosapņots

atzīšanās

Posted by [info]neraate on 2017.02.23 at 12:34
es mācos sev pateikt 'gana laba'. arī tad, kad bērnam drudzis nedēļu (esošs/neesošs) un precīzi nemērīts. arī tad, kad dvīnes nomazgā vannā otro reizi mēneša laikā (jā, jūs pareizi izlasījāt. krokas, dupsi, piena kreveli kopjot pēc vajadzības). arī tad, ja bērni svaigu gaisu dabū tikai vēdinot (un arī labi, ja tā). arī tad, ja dvīnes pieņēmušās par nepilniem 200g kopš pēdējās svēršanās. arī tad, ja neatceros pēdējo reizi, kad taisīju ēst (janvārī?). arī tad, ja uzkopju sporādiski, tad kad pašai ļoti gribas un to, ko ļoti gribas (vakar izmazgāju grīdu koridorā un wc, vairāk nepaspēju, jo piecēlās briesmīgi kašķīgs TAS
un tagad, tā kā es esmu gana laba, apēdīšu garšīgu cepumu ar šokolādes gabaliņiem.

Your Love you's a LIE

Posted by [info]eos on 2017.02.23 at 12:28
Mūza: Klik - Sleeping with a Ghost
Atceros, mēs bijām tik ļoti iemīlējušās, tik ļoti uz viena viļņa, bet tomēr laikam nemaz? Viņa teica, ka grib mani, es teicu, ka mīlēšu viņu līdz mūža galam, un mēs aizbraucām ciemos pie Aivara.

Mums ierādīja vecvecāku istabu. Jā, toreiz es svēti ticēju, ka, ja Tu esi mana, un es esmu Tava, tad mūsu gribām nav jābūt nozīmei, jo mums ideālā gadījumā tik un tā jāgrib vienu un to pašu. Vienmēr.

Jā, kā ļoti banālos variantos, kā D. teica - sekss dažreiz ir kā izsalkums. Un šajā situācijā pajautāt otrai, vai esi nogurusi, es gribu orālo seksu, lūdzu, ir pašsaprotami. D. to saprata. Viņa nē. Viņai arī bija izskalotas smadzenes ar visādiem ezotērismiem, feminismiem, varas spēlēm, ko tik vēl ne. Ja ko dara ar mīlestību, prātam tur nav vietas. Neko nedara pret savu gribu, taču ja abu cilvēku gribas saskan, tad nemaz nav iespējas palūgt ko tādu, kas būtu pret gribu.

Jā, šīs sievietes, kuras ir ārprātā gudras, viņu galvas pilnas zinību, bet sirds dažreiz tukša. Nespējīga mīlēt kā bērnam. Un būt par baltu lapu katrās attiecībās.

Ja Tu neļauj sevi ievainot, Tu mani nemīli. Ja Tu neatklāj savas traumas, Tu mani nemīli. Ja Tu man neuztici naudu un savus dvēseles pārdzīvojumus, Tu mani nemīli. Ja Tev ir bail vairāk kā Tu man uzticies, Tu mani nemīli.

Ja nav uzticības, nav nekā.

Posted by [info]alefs on 2017.02.23 at 12:36
Ieskatos spama sprakšķošā kastē
Un lasu —
Iekļauts es kaut kādā bulšita listē

Posted by [info]neraate on 2017.02.23 at 12:31
Tags:
ir jau bailīgi ar pavisam sīku vazāties uz poliklīniku (vaivaivaiBaciļi!!!), bet pat ja tā ir tikai viena reize divos gados, kad aizej pie pediatra un vajag LORu, ir ļoti ērti tūdaļ turpat aiziet un izņemt to sēra korķi un noskaidrot, ka ausis nav pie vainas, gan jau zobs nāk (lūdz, 20.ais, nu nāc taču ātrāk!)
vismaz temperatūra viņam varētu izbeigties, citādāk izbeigsies māte (vakar vispār nakti gandrīz negulējusi, šausmās grozoties no vieniem sāniem uz otriem)

Posted by [info]santech on 2017.02.23 at 12:30
Dīzerī ir Heresiarh!!! RESPECTŌ!!
http://www.deezer.com/album/1322961

Posted by [info]nomirusi on 2017.02.23 at 11:54
I didn't fully believe it myself. The idea that I'm alone in that. Well... there was contradictory information too. So I asked. And I am. I am alone in that.

That's ironic how people sometimes doesn't understand why I'm so cautious about trusting others emotionally. But when I need support/help/something, in the moments when I was struggling with something the most... I'm alone. I'm not reproaching. I'm stating a fact. Maybe the sad truth.

But it is always better to get a stable base, to know the reality and work from there. So yes. You are alone. So what will you do about it?

Nezaudēt modrību

Posted by [info]ezss on 2017.02.23 at 12:24
Šodien piedzīvoju anekdotes par novēlojušos studentu, kas profesoram jautā, vai tas zinot kā studentu sauc, un pie noraidošas atbildes paslēpj nokavēto darbu visu darbu čupā, īstenošanos dzīvē. Students izlabotajā protokolā rūpīgi aizsmērējis visus manus labojumus un atdevis protokolu atpakaļ. Studenta labojumi, ja tādi ir izdarīti, ir veikti ar tādas pašas krāsas pildspalvu un nekādā veidā nav izcelti.

Posted by [info]martcore on 2017.02.23 at 11:37
kādreiz bērnībā, vēl padomju laikos, es domāju, ka 12-stāvu nams - tas ir arhitektūras superšedevrs
kamēr neuzzināju, ka krievijā un baltkrievijā ir 16-stāvu dzīvojamās ēkas

Posted by [info]santech on 2017.02.23 at 11:09
Mūza: MetallicA - Seek And Destroy
Vakar vakarā bija tik skaista ziema ārā. Vismaz pa darba un mašīnas logu veroties. Tagad atkal drsā un pretīgi.

Posted by [info]special_k in [info]n_komentari on 2017.02.23 at 10:15
tas gan laikam nozīmē, ka mēs nekad nebūsim kopā, bet nu ok

Posted by [info]santech on 2017.02.23 at 10:05
Sēžu dzeltenā hūdijā ar kapuci galvā un mēģinu saņemties sākt strādāt. Prieks, ka pēc 3 aliem šodien sakarīgi jūtos. Salīdzinoši. Ir gadījusies ar'isliktāka loterija. Bet nu - pelmeņu maltīte laikam palīdzēja.
Nav vēl aldziņa ieskaitīta, sasodīts. Vispār no šīs algas varētu kādu daļiņu parādu arī sākt atdot. Sākot ar vīnu pudelēm.

Помилуйте, королева, разве я позволил бы себе налить даме водки? Это чистый спирт!

Posted by [info]kinskis on 2017.02.23 at 09:46
vakar pabeidzu skatīties to krievu meistara un margaritas seriālu no 2000-šo pirmās dekādes. pilnīgi ārtprātīga kinematogrāfija, plus atcerējos no kurienes aug kājas čupai frāžu, kas regulāri kaut kur uznirst gan kā joki, gan kā skarba nopietnība. brīžiem šķita, ka visa tā šņaga 10 sērijās ir uzmuķīta, lai radītu kontekstu un ļautu no ekrāna tam visam noskanēt.
+ tā taču bija, ka šis ekranizējums ir vienīgais, kas jebkad pabeigts? esot sākti vēl citi, tak kam tur tramvajs pārbrauca, kuram laiva apgāzās un citi urbānie pilsētstāsti.
+ bezrukova labākā līdz šim redzētā loma, par spīti visai tajai miljons dolaru windows 95 movie maker estētikai.

Posted by [info]saccharomyces on 2017.02.23 at 08:54
tagad es pa miegam ne tikai vienkārši strādāju, bet arī redzu murgus, kuros iesaistīti spoki un atklāti ļaunprātīgas, sāpinošas sarakstes

Posted by [info]helvetica on 2017.02.23 at 08:48
https://snob.ru/selected/entry/120908

Homo Deus

Posted by [info]black_data on 2017.02.23 at 11:08
Redz kur cilvēki spriež par nākotnes distopiju (vai arī utopiju, viņiem pašiem nav skaidrs), kur cilvēks tiek atbrīvots no lēmumu pieņemšanas par savu dzīvi, laimi un labsajūtu. Mērķis ir būt laimīgākam, un process līdzinās tam, kā cilvēki tagad izvēlas ēst veselīgāk vai vairāk sportot, lai justos labāk ilgtermiņā. Faktiski tas ir vēl viens veids kā pateikt, ka būt cilvēkam nozīmē ciest. Tas, protams, ir stipri vienkāršojot. Mazliet izvērstāk: būt cilvēkam ir tiekties pēc īstermiņa laimes, piemēram, kaisles un mīlestības, un pēc tam ciest.

https://www.theatlantic.com/business/archive/2017/02/the-post-human-world/517206/

conditioning

Posted by [info]saccharomyces on 2017.02.23 at 06:03
šorīt tajos 5.45 pamodos bez modinātāja, lai gan galīgi ne atpūtusies vai izgulējusies.

Posted by [info]dumshputns on 2017.02.23 at 00:32
Nupat piedzīvoju ieskatu kodēšanā un divas stundas satraucošas, jauna veida intimitātes, kolēģim ielogojoties manā datorā no savām mājām.
Palaidām spēli, viss gāja no pilnīga tupeņa uz gaišo pusi, kamēr sensors sāka pilēt no elpas kondensāta un atteicās reģistrēties.
Dyson studentiem laikam paspēlēties nesanāks. Vai arī sensors izžūs, es sapratīšu kā pareizi nodefinēt vērtības, un akadēmiskajiem spēkiem būs sausas elpas un viss ies gludi. Vai arī fokusēsimies uz studentu pašu darbiem, ar elkoni pabīdot malā simulatora prototipu un koķeti pieverot datoru.

par dotas 2 majoru kijevā un "reselleriem"

Posted by [info]martcore on 2017.02.23 at 01:20
Tags:

norm, drīkst.

Posted by [info]bozena on 2017.02.23 at 00:59
Katru reizi, kad darbā rakstu ļoti nopietnu vēstuli ar vārdiem Cienījamā Tāda un Tāda kundze, es allaž trīs reizes pārbaudu, vai roka nav notrīcējusi un neesmu uzrakstījusi "kuce".
Tā tomēr būtu katastrofāla katastrofa.
Cienījamā Tāda un Tāda kuce!

Neelpot

Posted by [info]kochka on 2017.02.23 at 00:22
Tags:
Kad esmu ļoti uztraukusies vai priecīga, man patīk aizturēt elpu tik ilgi, cik vien iespējams, līdz sāk rādīties vīzijas.

Posted by [info]nomirusi on 2017.02.22 at 23:40
You are alone in this. I want to burn those words in me so I can finally grasp it. He won't help. Any other setting won't help. Inspiration or motivation won't help. There is no people who could help. Probably even I myself will not help. But still... I need to do this. I need to learn to do this. Yes, I'm alone in this. Suck it up. And do it.

alone again

Posted by [info]iio on 2017.02.22 at 23:28
Mūza: Mac DeMarco - Chamber of Reflection
Tik skumji paliek, kad tinderī redzu bildes, kur vīrieši ir nogriezuši nost savas draudzenes, bet kāda nodevīga detaļa ir palikusi - kurpe, roka, matu šķipsna, kas vienmēr tik un tā paliks ar viņiem kopā. Jo, ja viņi nogrieztu šo detaļu pavisam nost, viņi nogrieztu arī daļu no sevis.

Posted by [info]methodrone on 2017.02.22 at 21:11
♡ "[..] filmas uzņemšanas laikā režisors [Tarkovskis] iepazīstas ar Larisu Kizilovu, savu nākamo sievu. Jau būdama atraitne, Lara rakstīs: “Neesmu redzējusi otru tik laipnu, vienkāršu un vienlaikus tik sarežģītu, smalku un noslēpumainu cilvēku kā viņš. Ticiet man, Andrejs katru nakti atnāk un noglauž man matus, skūpsta mani. Mistika? Nebūt ne. Viņš ar savu enerģiju ir piestrāvojis šo māju. Mēs kopā nodzīvojām 25 gadus, es atceros katru dienu. Kāds palicis atmiņā? Cēls, elegants, skaists kā Dievs. Kad iepazināmies, uzreiz sajutu – tas ir mans liktenis.”

Ir atvaļinājums, sasodīts...

Posted by [info]melnaa_maashele on 2017.02.22 at 22:59
Mūza: Supertramp - Take A Look At My Girlfriend
Nu kāpēc..?
Kāpēc viņam visu laiku ir man jābāž acīs savi jaunieguvumi..?

Kāpēc..?

Vai nepietiek ar to, ka es tiku uzskatīta par nekam nederīgu..? Vai tas ir kārtējo reizi jāpasvītro..?

par sportu

Posted by [info]martcore on 2017.02.22 at 23:01
iešu kruķīt ziņu lenti, porziņģa faniem šī nakts var kļūt liktenīgā, ja karmelo neapmainīs. plus rubio-rouzs, nu, tā varētu būt jau labāk tagad visiem )

upd: rikijs rubio, šķiet, oficially knicks.

Posted by [info]saccharomyces on 2017.02.22 at 22:43
šodien izjutu īpašu saikni ar kādu jaunekli pie krustojuma. stāvējām blakus sniegputenī, katrs sev priekšā labajā rokā turot kādu objektu. viņš - atvērtu alus bundžu. es - gaiši rozā narcisi hiacinti podiņā.

Posted by [info]methodrone on 2017.02.22 at 20:10
"these violent delights have violent ends"

"you can put yourself away again, won’t you?"

"cognition only, no emotional affect."

"archive this configuration."

"do you have access to your previous configuration? access that, please."

"look back and smile at perils past."

"turn the other cheek."

"soon this will feel like a distant dream. until then, may you rest in a deep and dreamless slumber."

"and you'll wake in 3,2,1"

this doesn't look like anything to me

Posted by [info]almighty_j on 2017.02.22 at 22:26
TANČIKI.

.

Posted by [info]kini on 2017.02.22 at 21:54
Mūza: Solange - Lovers In The Parking Lot
Tags: , , ,
man tā sāk rādīties, ka uztaisīšu sev pa vasaru piedzīvojumu un uz openeri braukšu. pie tam baigi centīgi nemeklējot kompāniju, tātad, moš viena. daži draugi gan brauks, bet tas būs tur, galā. un man jau ir kvī kvī, cik forši. ar autobusu var aizlaist līdz gdaņskai un gdiņa turpat tuvumā. šitas jau būs ceļošanas vienai next level. 
no citām ziņām, par spīti tam, kā man negribētos ēst cukuru, bet tieši saldumi ir tie, kas visilgāk stāv un tāpēc ir gandrīz vienīgais, kas mājās no ēdamajiem vēl ir. tā kā, ja gribās paēst, var salasīt vismaz puskilo konfekšu :D 
un par godu opener, lai iet solange.

upd. un tomēr, ir arī tāda lieliska lieta kā saldētava, un tur ir zemenes un avenes :)

Atpakaļ 33