Posted by [info]etalonfunkcija on 2020.08.04 at 15:11
Gribēju ierakstīt par sevi, bet ierakstīšu par kolēģi. Izstudējusi tūrismu un apkalpošanu, viņa tagad nolēmusi, ka pēc bakalaura darba uzrakstīšanas iešot studēt IT. "Apnicis man tas tūrisms. Man šķiet, ka IT es būšu baigi labā," viņa saka.
"Aha. Un kas tevi piesaista IT jomā?" - cenšos neizrādīt skepsi.
"Nauda!"

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.08.04 at 15:50
un tajā sekundē, kad es nošēroju tikko nodrukāto "Mūsējo" grāmatu, Simons aprija metāla lodīti. Mēģināja vemt, neizvēma - gaidām.

asaraini - "man vēderā ir lode"

Posted by [info]umi on 2020.08.04 at 15:07
Pončikbumbinas ar avenu ievārījuma pildījumu būtiski uzlabo noskanojumu:-)

Pamošanās

Posted by [info]kashadura on 2020.08.04 at 14:40
Atkal jau pamodos no sapņa, kur oranžā saulrietā mēs ar izdomātiem un kādreizējiem draugiem, jauni un skaisti gaumīgi jokojām. Pavērtas baltas verandas durvis. Gaisā bija maģija. Viss spīguļoja zeltainā gaismā un skaidri varēja just, ka kāds mani mīl un, ka ir par ko.
Meita modināja trīs, vai četras reizes. Katru reizi cerēju vēl novilkt kaut kā, izspiest tos pēdējos sapņa tēlus tā, lai tie līdzenāk piezemējas manā aukstajā un asajā realitātē. Nav viegli atkopties pēc pamošanās. Meita pa to laiku uzrīkojusi vēl trim lellēm frizētavu. Labi. Sieramaizes apēdām. Tūliņ jau es zīmēšu papīrlelles.
Un man ir grāmata, kur paslēpties. Un vakarā es varēšu iedzert pudeli alus. Ledusskapī ir. Gan jau kaut kā izdzīvosim. Vēl kādus 10 gadus man vajadzētu izspiest.

Posted by [info]neraate on 2020.08.04 at 14:43
Es esmu polārā mitrene. Un man šis laiks sagādā nevis ļaunu prieku, bet ciešanas. Briesmīgi salst kājas, ļoti bieži arī rokas :(

Posted by [info]neraate on 2020.08.04 at 14:38
Saules sveicienu vēl neiemācījos, bija daži forši tādi pat kā pie fizioterapeita. Tagad rokas kājas 'kā jēlas desas', telefonu bakstos nevaru trāpīt pa burtiņiem

Posted by [info]dienasgramata on 2020.08.04 at 14:36
DELFI. Tiesas spriedums izbeidz monopolu Rīgas kremācijas tirgū

Posted by [info]psihs on 2020.08.04 at 14:32
nopirku sālītas siļķes

Posted by [info]neraate on 2020.08.04 at 14:30
Redz, kur būs baigi interesants pasākums. Par bitēm bluķos, saules paneļiem, raķeškrāsni u.t.t. pedējo diskusiju dēļ atcerējos, varbūt kāds tieši var un grib piedalīties, es šoreiz atkal pas

http://www.permakultura.lv/festivals.html

Posted by [info]neraate on 2020.08.04 at 14:10
Es domāju, ka ir svarīgi nodarboties ar ētikas jautājumiem. Tie ir neērti, diskusijas bieži vien aiziet augstos toņos, bet arī piespiedu brīvprātīgi virza cilvēcīgākā virzienā. Tomēr diskutējot der atcerēties, ka ir arī negrozāmas un nemaināmas lietas, kuras nav un nekad nebūs atkarīgas no mums. Dienā 24h. Sezonas mainās. Mēs piedzimām, mēs nomirsim. Katrs un ikviens no mums. Resursi ir ierobežoti, pat spēlējot Monopolu. Un es nezinu vai pietiek ar to, ka sāk no apakšas, skaidrs, ka kaut kur jāsāk, bet cik reāli katram mainīt te no apakšas pilinot okeānā es nezinu. Skaidrs, ka tas ir labāk nekā nedarīt neko. Bet tu arī dari tik, cik vari un ja tu dari ko vairāk par vaimanāšanu, tas arī ir labi. Lai kas tas mazumiņš arī būtu. Pirkt vietējo. Audzēt pašam. Nelidot un pēc iespējas nepirkt lidinātu. Neradīt bērnus, jo pārapdzīvotība. Veģetēt/vegānēt. Gaļu audzēt pašam, apēdot visu un nodrošināt ādas izmantošanu. Braukt ar velo vai sabiedrisko vai iet kājām. Nepirkt jaunu, aizņemties, pārtaisīt, izvērtēt vai vajag. Šķirot atkritumus vai pirkt neiepakotu. Būvēt raķeškrāsni vai dzīvot zemnīcā. Elektroenerģiju ražot pašam. Izejot no telpas izslēgt gaismu un taupīt ūdeni.

Posted by [info]umi on 2020.08.04 at 14:19
ātri drukājot, primo reizi mūžā vārda “vietnieks” vietā sanāca “bitenieks”:-D sajaucās ar kirilicu un vietām:-); divas klūdas vienlaicīgi, labi vēl, ka nenosūtīju:-)); pamanīju tikai pēc pusdienām:-)

Posted by [info]neraate on 2020.08.04 at 13:01
Iedomājies situāciju - izej tu ārā dārzā a tur pie siltumnīcas nūtrija. Visa tāda ei, čuvak, baigi labas ņammas, es te drusku ietusēšu :D nopeldas dīķī un vispār tusē bulku

Žēl, ka ne pie mums, no otras puses - nr.2.šodien jau sataisīja skandālu, gribēja dārza gliemezi nest iekšā. Labi, ka mazo, tas vismaz badā nenomirtu

ŠAS

Posted by [info]hekate on 2020.08.04 at 12:21
Šodien atkal sliktāk.

Posted by [info]lavendera in [info]aptauja on 2020.08.04 at 12:04
Poll #21382
Open to: All, results viewable to: All

Cibiņ, tu komētu debesīs redzēji?

View Answers


1 (6.2%)


9 (56.2%)

kādu komētu???
6 (37.5%)


Posted by [info]umi on 2020.08.04 at 11:35
ir tikai otrdienas rīts, bet manas energijas pumpis ir iestrēdzis un, skatoties uz darbu, metas slikti!

Posted by [info]au on 2020.08.04 at 11:19
atkal drīz klāt festivāls, uz kuru sevi pilnībā jānodrošina ar pārtiku, un mēs esam četri un sola ļoti karstu laiku. āāāāā

---

Posted by [info]meness_berns on 2020.08.04 at 11:05
Tikmēr paralēlajā Latvijā...

https://www.facebook.com/sandris.tocs/posts/3523028301049333

Peter's Computer

Posted by [info]3_5469mhz on 2020.08.04 at 10:40
Desktop Cleanup

Posted by [info]deloveja_kundze on 2020.08.04 at 09:59
jūs taču iesiet balsot RD vēlēšanās, vai ne?

Posted by [info]lavendera on 2020.08.04 at 09:37
Izrādās, par 10 eiro ir nopērkamas pat elektriskās ... dzēšgumijas! Droši vien tiem, kas nespēj pašrocīgi veikt šurpu-turpu kustības.
#uzzinu pēdējais

Posted by [info]zazis on 2020.08.04 at 07:44
Tags: , ,
Esmu novērojis, ka ir cilvēki, kuri uztver kā personīgu apvainojumu, kad viņiem mēģina paskaidrot industriālās lauksaimniecības (īpaši lopkopības) postu. Nez kā to izskaidrot. Gan jau tāpēc, ka jūt, ka viņiem kāds taisās atņemt kārtējo nožēlojamo baudiņu. Tā vietā, lai iedziļinātos problēmā (veselība, resursi, pārapdzīvotība, ētiskas dabas jautājumi) un tās risinājumos, brēc kā aizkautas cūkas. Nožēlojami.

Cry, Loreley

Posted by [info]tethys_ on 2020.08.04 at 00:26
Mūza: Lord of the Lost - Loreley
Being stronger than death does not heal the hurt.

Runas figūras

Posted by [info]begemots on 2020.08.04 at 00:16
Rozā vīnam ir nelāga īpašība. Viņš dzerās kā ūdens, bet neatceļ celšanos ap 8iem atvaļinājumā.

spriedelēju par pašdiciplīnu un to-do listēm

Posted by [info]damn_thing on 2020.08.03 at 21:10
Doom: veca
Mūza: grieves - on the rocks
Secināju tikko, ka jāpieraksta VISAS mazās lietiņas,kuras gribas darīt sarakstā
Lai neaizmirstos
Pilnīgā random secībā man to do tuvākajai nākotnei:

*Sakārtot kompi, sašķirot bildes, viģikus, sataisīt mapi, bildēs, kuras izprintēšu (dažas dienas mēnes)
*izprintēt reizi mēnesī pāris bildes
*nopirkt kādu foto rāmi un foto albumu (laika gaitā)
*sportot 3x nedēļā
*katru dienu uzrakstīt vakarā kādu dzejas rindiņu
*katru otro vakaru adīt zeķes skatoties kaut ko lietderīgu netflixā vai youtubē
*plānot vakariņas/pusdienas nedēļai uz priekšu
*izveidot plānu,kad veltīt laiku mājas tīrīšanai un sevis kopšanas rituāliem (1-2 dienas nedēļā)
*ieplānot reizi nedēļā slinko dienu (varbūt iekļaut tur mandalu krāsošanu)
*reizi mēnesī uztaisīt kādu interesantu meikapu un fotosesiju
*izveidot sev dienas plānu
*izveidot sev tuvāko 2 nedēļu plānu saskaņā ar darba grafiku
*un pie tā visa pieturēties!!!
*šī mēneša laikā nopirkt autovadīšanas mācību grāmatu.
*pēc tam katru otro vakaru mācīties

nu tā kaut ka. vismaz skice man šīm mēnesim un maybe nākamajam mēnesim man ir gatava
esmu sapratusi, ka šādu saraksta izlikšana šeit vai uz papīra, palīdz man actually pietureties pie plāna un neaizmirst lietas, jo ikdienas steigā mes tik bieži aizmirstam mazās svarīgās lietiņas, kuras tik ļoti gribam izdarīt
un vienmēr galvā doma, ajj citu dienu gan jau paspēšu
nē. atlikt var visu mūžu.
ir jādara tagad un tūlīt
un jāsniedz sev tā kaifa sajūta, kad vari savā to-do lista ielikt check pointu, ka esi to izdarījis
tas taču ir tik satisfying

piem,šodien pabeidzu sen gribētu lietu, iztīrīju savu youtube like sadaļu, nu tik daudz sūdi tur bija sakrājušies, tagad tikai jauka mūziciņa, kas man tiešām patīk :)
jā, saraksti, to-do listes, tiešām palīdz sevi disciplinēt.
Esmu sapratusi, ka disciplīna dzīvē ir tik ļoti svarīga, jo bez tās tiešām nekas nekustas uz priekšu dzīvē.
Viss stagnē un prokrastinācijā ieslīgt ir TTTIIIIK nenormāli viegli, un tad tu dzīvo žēlabās, žēlo sevi, ka neesi neko sasniedzis, ka neesi izdarījis pat mazos darbiņus..
Nez, man vecāki disciplīnu neiemācīja, bet viņi centās, man vienkāršu spuras bija lielākas nekā viņu disciplīna. Mammītei sirds mīksta un man pusaudžu gados labi padevās spēlēt uz mātes jūtām. Es gan ar to nelepojos. Es arī tagad varu spēlēt uz cilvēku jūtām viņiem pat nemanot, bet man kauns, ka man ir šāda spēja, jo es zinu, ka ir cilvēki, kuri tāpat kā es apzināt savu talantu meistarīgi manipulēt ar cilvēkiem un viņi tā arī dara. Es izvēlos nebūt kretīns, jautāsit kādēļ, ne?
Jo, pirmkārt, es esmu empāts, un es pati uz savas ādas esmu izjutusi kā tas ir kad tevi apčakarē un smagi, otrkārt, tas būtu vieglākais ceļš kā sasniegt kaut ko dzīvē, bet no negodīgi iegūtiem augļiem nav nekad tā prieka, tāpēc es izvēlos iet godīgu dzīves ceļu.
Atgriežoties pie pašdisciplīnas.. Viss ir vienkārši. Viss ir tavā galvā, jā, ir cilvēki, kam vecāki ir iebiedējuši un ieaudzinājuši disciplīnu, bet skaistāk jau ir pašam sev to iemācīt, manuprāt, tas parāda, ka tev ir raksturs, ka esi stiprs. BET es nesaku, ka tiem, kam disciplīna ir iemācīta nav stipra, tie cilvēki arī ir stipri.
Es apzinos sevi, es esmu stipra raksturā, mani dzīve ir pamatīgi norūdījusi un es jūtos gatava sevi izaicināt un vēl vairāk sevi disciplinēt.
Draugi no malas teiktu, ka ojj tu jau tā esi baigā kontrolē, jo tur tev tur tā diēta un tamlīdzīgi, bet es teikšu godīgi es nejūtos tā, ka baigi sevi ierobežotu.
For fuck sake es tagad rakstu šo un dzeru aliņu, un vakar ēdu kūkas, kur tad ir tā mana pašdisciplīna? :D Es atļauju sev pārāk daudz. Nē, nu vajag jau reizēm sevi palutināt, bet ja gribas konkrētus rezultātus, tad arī konkrētas robežas jānosaka sevis lutināšanai :)
Principā laikam viss ko gribēju teikt. Es tagad pati sevi izaicinu, sastādīt sarakstus un turēties pie tiem, jo teikšu godīgi, nekad man tas tā līdz galam nav izdevies. Vienmēr kaut kādā brīdī padodos, bet ja arī šoreiz kaut kādā brīdī padošos, galvenais neieslīgt sevis ienīšanā,vienkārši jāatrod sev cita nodarbe un veids.
Es izvēlējos sarakstus, to-do listes, jo es vienmēr savās domās, nu galvā, i mean, veidoju tādas to-do listes un tad atzīmēju sev domās, kas izdarīs uun kas ne, bet tur galviņā/prātiņā ātri šie saraksti nodziest. Tāds, kurš man būtu visu laiku acu priekšā atkal nenodziest.
nu tā kaut kā, pa maziņam, pa bišķiņam, soli pa solim, jākustas uz priekšu
lēnām brauksi tālāk tiksi :)

Posted by [info]beacon on 2020.08.03 at 23:19
Naksnīgā augusta smarža.

Dipsijs

Posted by [info]kashadura on 2020.08.03 at 22:33
Jāa! Pamanīju, ka beidzot atkal esmu spējīga lasīt kaut ko drusku slāņaināku. Cik labi, ka vismaz nedaudz sāku dzīvot savā frīkainā veidā.
Tāpat arī sagribējās ivritu mācīties kādā grupiņā, kur kopā to dara. Vienai nesanāks. Vajag tomēr skolotāju un studiju biedrus, lai mācītos pa īstam.
Tas, ka man vispār kaut ko gribās, izņemot nomirt, ir fantastiski!
Vakar uzzināju, ka manam terapeitam meita tā arī izdarīja, kā gribēja un šodien tad es izteiktāk dzīvoju. Par spīti. Mēs viņiem vēl parādīsim!
Paklausījos Krilova interviju (ar Krilovu, nevis viņa veiktu) un ar Tīronu interviju arī. Patīkamas tādas balsis.
Uldis tik nepedagoģiski un pat drusku slimīgi tiešs un Krilovs tik mirdzošs, spītīgs dzīvot un nesalaužams.
Tīrons teica ļoti forši par labu tekstu: tas ir tāds, “kurā tu nenodarbojies ar sevi - tu nodarbojies ar lietu”.
Kā man apnicis nodarboties ar sevi. Ļoti vientuļi tas arī ir.
Ceru, ka mana galva ar laiku izrausies no pakaļas uz drusku ilgākiem brīžiem, kā tagad.

Posted by [info]zazis on 2020.08.03 at 22:51
Tags:
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/partiju-reitingi-riga-attistibaipar-un-progresivie-apsteidz-saskanu.a369275/

Lieliski.

Posted by [info]vinsents on 2020.08.03 at 22:45
Mūza: Turaidas Roze - Mežā
Atvilksim elpu - smags ir mirušu sapņu slogs

Posted by [info]neraate on 2020.08.03 at 22:28
Un vēl es nopirku divas sporta maikas un vienu ļifonu (rozā, blīvu, saucās stay in place vai tml, vajadzēja uzmērīt un kā par brīnumu derēja. rīt vingrošana a nav kamā. tagad jau arī nebūs, jo žūs uz striķa.lol) un tumši zilus rīta svārkus ar maigi rozā puķītēm. Zīda. Nu jo Dīva nu.
15 eiro.
Ļifonu nenopirku, Rosmes veikals izrādījās Laumas, tur uz vietas nekas baigi neiedvesmoja un Rosmes adresi zināju, nevarēju izfiškot kur tas ir.

Posted by [info]neraate on 2020.08.03 at 22:09
Biju šodien uz procedūru. Uztaisīja smuk(āk)u, paglaudīja pa spalvai. Vecumā man nebūšot grumbu, es atcerēšoties ka viņa to teica. Vēl vajadzētu vēl vienu reizi atnākt, tad viss būs izdarīts kā vajag, pie reizes arī patīrīt, nu un tad miers uz pieciem gadiem varbūt gluži ne, es jau vairs šeit nebūšu (pavicina rokas uz augšu), 'Ūja!' es izsaucos. Nu, man jau tomēr astoņdesmit (pirmā vasara bez sava dārza). Es gribētu tik smuka un ņipra būt tādā vecumā. Jāaiziet būs, ātri beigsies man tā zeķubikšu nauda, bet tas ir tā vērts un būs arī viņai kāda naudiņa vairāk ikdienas vajadzībām. Tas bija riktīgs pamperings, kā ārzemju filmās un lubu literatūrā. Lutināja un loloja, tā laikam bija tematiskā meditācija - masēja seju un lika atslābināt kājas, muguru, rokas, plecus, kāju īkšķus. Jā, šis tas bija citādāk nekā pagājušajā reizē, noveco tomēr cilvēks, bet serviss kā augstā gala salonā, sameklē vēl pat ja esi gatavs izputēt, droši vien būtu vērts šito piedzīvot masieriem, estētiķiem u.tml. kvalitātes celšanas nolūkos.

Pēc tam vēl iedzērām kafiju un viņa pacienāja ar labu saldo vīnu. Un vēl tur bija brīnišķīgs un smuks garspalvains kaķītis. Minci, minimini nāc mājās pa trešā stāva logu un tad pa durvīm kāpņutelpā nāc ātrāk, minimin, nāci ātrāk kā citām reizēm.

Ja es ikdienā jūtos labi (izņemot kad jāpērk drēbes vai jāsapucējas) un diezgan smuka, šodien es jūtos kā Dīva.

Un vēl viņa stundu dienā rakstot. Ar roku. Katru dienu

Posted by [info]virginia_rabbit on 2020.08.03 at 21:58
Tags: , ,
Rīga ) vs Kipra )

Posted by [info]punkts on 2020.08.03 at 21:50
Mans mērķis ir 0 skatījumi.

Posted by [info]watt on 2020.08.03 at 20:34
Tags:
M. raksta īsziņu.
"Mamma, kur ir tā grānatu kaste priekš skolas?"

Mēs smejamies: vārdā pielaista kļūda. (Pareizi ir granātu kaste.)

Atpakaļ 33