Posted by [info]sirena on 2016.08.28 at 23:59
Bet es šodien (fonā dramatiska mūzika danDanDAN) peldējos!

Posted by [info]inese_tk on 2016.08.29 at 00:19
Tags:
army of me

.

Posted by [info]kini on 2016.08.29 at 00:07
kā, pie velna, ar vienu cilvēku, kas nav redzēts vismaz gadu, var 4 h nopļāpāt un tā, ka nemanot.
.
*šonedēļ jau otrais man sirdij tuvais, bet ilgi pazudušais cilvēks. es nezinu, kā viņi mani sadzirdēja.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2016.08.28 at 23:52
Tags: ,
es vispār esmu daudz ko pazaudējusi. lielākoties gan neko nopietni, nu, tur grāmatas, fēni, nagulakas, auskari, lakati un tamlīdzīgi, bet atslēgas, makus un telefonus, par laimi, mazāk.

taču tagad saskaros ar, iespējams, ekstravagantāko kaut kā pazaudēšanu šajā līdzšinējā pazaudētājas karjerā: esmu kaut ko pazaudējusi melnu segas pārvalku, kas man bija mājās. grūti iztēloties, ka kāds viesis pa kluso ir paņēmis no manām mājām prom melnu segas pārvalku, visas jēgpilnās uzglabāšanas vietas esmu pārbaudījusi (un 48 kv.m. nav tik liela telpa, lai lietas iekristu akacī), līdz ar to atliek tikai pieņemt, ka kaķi šo drēbes gabalu ir izlēmuši izmantot citiem nolūkiem un manas prombūtnes laikā laiž pa logu lejā, lai uzceltu augšā draugus.

Posted by [info]helvetica on 2016.08.28 at 23:32
Kas notiek ar Turciju un Siriju? Kkads melnais caurums, kas sak vilkt visu un visus apkartejos ieksa?

Es ceru, ka neko nesaprotu, bet pa manam izskatas slikti; esosas alianses un pakti.. tudalin var aiziet kedes reakcija :/

Posted by [info]samantta on 2016.08.28 at 21:12
Bet par pavisam nesaistītām lietām šodien - kopš pārgāju uz vegānismu, esmu vairākās domubiedru grupās saistītās ar vegānismu - pārsvarā ar domu atrast jaunas receptes vai visādus vegānu trikus kā padarīt savu dzīvi vieglāku. Nesen biju uz vegānu meetup, kas lai gan visādi jauks, nebija priekš manis. Kāpēc? Dēļ aktīvistiem.
Iespējams, ka man nav pareizā domāšana, iespējams manī tas nav iekšā - mainīt pasauli utt, bet aktīvisms nav priekš manis. Mums te ir tāda vesela grupa un viņi visi šausmigi pārdzīvo, iet guļas pie McDonalds, stāv pilsētā ar maskām un biedē cilvēkus ar baisām dokumentālajām filmām par vardarbību pret dzīvniekiem, kas notiek fermās, no kurienes nāk gaļa utt., utjp.

Es uzskatu, ka vegānisms ir personīga izvēle, kaut kas tāds pie kā liela daļa cilvēku, kas to izmēģina, nonāk paši. Ziņkārības pēc, iedvesmojoties no apkārtējiem, noskatoties filmu, bet ne ar bariņu vardarbīgi noskaņotu aktīvistu. Man liekas, ka tāds aktīvisms tikai atgrūž cilvēkus. Es zinu, ka mani tas atgrūstu. Pat esot vegānam, nu jau gandrīz gadu, man bija nekomfortabli atrasties taja meetupā, kad viņi kala plānus saģērbties kā cūkām un doties boikotēt kaut kādu cūkgaļas festivālu. Really? Labi, arī cūkgaļas festivāls visā visumā nav nekas lielsks, bet vai tiešām neienāk prātā, ka cilvēki, kas apmeklē tādu pasākumu, tiešām ļoti mīl to cūkgaļu un kaut kādi cūkas kostīmos tērpušies vegāni, neliks visiem doties mājās un apdomāt dzīvi un paradumus, kas ir izveidojušies desmitiem gadu laikā.

Posted by [info]_navnejausmas on 2016.08.28 at 21:55
Alice in Wonderland (1903) - 1st Film Version - Cecil M. Hepworth

Posted by [info]zin on 2016.08.28 at 22:51
Tags:
mēdzu izklaidēties ar cooking shoviem
kvalitāte briesmīga, bet omg, šis deserts!
ozziju masteršefs, Grand Finale Part 3, no 45-tās minūtes. nieka 5.5 h desertiņam

ieskats manā oh-so-cringeworthy pagātnē

Posted by [info]ulvs on 2016.08.28 at 22:53
Es agrāk biju tik sasodīti nožēlojami smieklīgs cilvēks, skatoties no šī brīža skatu punkta. Saprotu to, ka, ja ne visi, tad noteikti vairums cilvēku dzīvē ik gadu nonāk pie, ja ne tāda paša, tad ļoti līdzīga secinājuma. Tas notiek cikliski, ik gadu pēc gada, un tad pēc vēlviena gada. Un izbeidzas, šķiet, ar nāvi. Sevis saudzēšanas nolūkā iztēlojos, ka tas ir viens no progresa nosacījumiem. Un tā arī varētu būt, jo pretēji - ja tu ik pēc posma neapzinies, cik ļoti esi sūkājis nēģera pimpi, tad, iespējams, sistēmā ir kļūme, vai arī tu vienkārši neattīsties.

Dievs, es laikam būšu apzināti izdzēsis no atmiņas visas tās humorously cringe-filled a la "Jaunais dzejnieks 2003" tipa pārtijus - esmu tos (vienā brīdī, esot kopā ar, iz citu vārdiem, nu-jau-diezgan-nožēlojamo Signi Pupiņu, kā Simčiks viņu dēvēja, mēs bijām regulāriķi šādos mazkalibra, bieži vien wannabe BETA, pasākumos) apmeklējis, taču atceros tikai šo piesaukto faktu. Un tieši tāpēc šie pasākumi noteikti manī nostiprināja manu tā jau stingro paškritiku, nu, redzot, cik ļoti tās aspektā feilo citi manai cīņu biedri (wahahaha, cīņu biedri, yeah right!). Es nekad neesmu mīlējis salikt kopā dzeju, taču proza ir kas cits. Kas cēlāks. Augstāks. Nākošā attīstības fāze.

Viena maza atkāpīte. Un pirms tās vēlviena - es ar to nelepojos, dies pasarg, taču dzīvē neesmu piepūlējies gandrīz nevienā brīdī, kas man ir prasījis piepūli, es neesmu piepūlējies. Ja vien par piemēru neņem manu fatālistisko nevēlēšanos apmeklēt trenažieru zāli kopā ar senci, kad man bija, nezinu, 14, 15, varbūt pat 16. Tas bija painfully torturous. Taču es to darīju, jo pretēji sencis uz mani dusmojās. Un šīs dusmas bija vispretīgākās, kādas man nācies saņemt no svarīga radinieka puses. Tās, pārtulkojot no "izjūtas" vārdos, izkalusās aptuveni šādi: "Paskaties tak uz sevi, resnais! Tu vēlies tik dirnēt pie tā kompja, spēlēt tās trulās videospēles, turpinot vispārēji regresēt, kamēr tavi vienaudži [mentāla liste ar viņam zināmiem draugu bērniem, kuri ir sportiski, "veiksmīgi", gudri un skaisti] dara lepnus savus vecākus."

Jā, es nekad neesmu darījis lepnus savus vecākus. Varbūt vienīgi tagad - ar mūziku. Taču mani nevar pie tā vainot, jo nekad arī neesmu centies (jau kopš tīņu gadiem dzīvoju ar daļēji destruktīvo apziņu - "es neprasīju, lai tieku radīts šajā pasaulē, tā kā neekspektē pateicību, bet drīzāk esi gatavs uzņemties par savu rīcību atbildību [,lol]"). Saprotams, ka atliek vien nedaudz pacensties, un arī šajā jomā var, kā saka, izspiest kaku "viens-divi".

Rezumējot: lielāko daļu dzīves gan savās, gan vecāku acīs esot "the underdog", es vienkārši izaudzēju biezu ādu. Un attīstīju spēju tuvu izcili melot. Vai šīs spējas man ir nākušas par labu? Faking neatbildēšu uz tik muļķīgu jautājumu.

Kas griež pasauli?

Posted by [info]kochka on 2016.08.28 at 22:22
Mūza: Timber Timbre - Magic Arrow
Tags: ,
Man bieži daudz kam gribas iebilst. Dažreiz pamatoti, dažreiz nepamatoti, jo pasaules kārtību esmu iedomājusies citādāku. Pirmajā mirklī, pat ja tas šķiet absurdi, man tik ļoti negribas piekrist apgalvojumam, ka nauda nosaka cilvēka dzīvi (es, protams, redzu, kā nosaka). Bet ir jau vēl citi aspekti,  spurojos pretī tāpēc, ka ir bijusi pieredze, kā iespējams dzīvot tikpat kā bez naudas. Un tas bija atvieglojoši, ka nepiederi kaut kādam sociālajam statusam un neviens tevi nevar ierāmēt. Kādu brīdi tu vari būt NEKAS, lai gan es neesmu no tiem, kas slavina nabadzību. Taču, kopš man nauda atkal ir, tik maz ko gribas pirkt, jo īstenībā bez daudz kā mierīgi var iztikt. Tāpēc man šķiet skaista tāda utopija, ko nesen lasīju pie [info]liljabrik  ka
savas prasmes nevajadzētu pārdot par papīriešiem, bet samainīt pret ko citu, ne tikai ēdienu. Varbūt šādā pasaulē es būtu laimīgāka.
</span>

dzeja, lol (jeb kāpēc dzeja pa lielam sūkā?)

Posted by [info]ulvs on 2016.08.28 at 22:21
mammai, māsai, sunim, kaķim,
strūklakai un saulessargam
biezputrai un ložmetējam
veltu šo
nevietā
novietoto
objeku

Liene un pēdējās augusta brīvdienas

Posted by [info]kristiana on 2016.08.28 at 21:56
Ceļā.
Es: Redzi, Liene, tagad visi brauc garām un domā, kāda gan es esmu blondīne, nemāku braukt un uz ceļa uzvesties (policijas pieķertas un apturētas).
Liene: Bet tu taču neesi blondīne! Paskaties, kādā krāsā ir Tavi mati!

Svētdienas rīts mājās.

Liene: Mamm, jau atkal balini savas ūsas?!

Pirms miega.

Liene: Cik labi, mamm, ka neesi viena no tām dusmīgajām mammām, ar saskrāpētu seju. Vai tā ar garo frizūru. Vai mamma, kura visu laiku nesā brilles. Tu brilles nēsā tikai brītiņu.

Kad ilgi nevar aizmigt.

Liene: Mamm, man bail aizvērt acis. Ja aizvēršu acis, kaut kas sāks notikt.
Es: Liene, vienīgais, kas var notikt, ir - tava māsa sāks purkšķināt.
(seko uzjautrinoši smiekli)
Liene: Zirnekļi sāks staigāt.
Es: Un dziedāt arī.
(seko uzjautrinoši smiekli)
Nomierinās un aizmieg.

Posted by [info]vaarna on 2016.08.28 at 21:44
Tags:
Jau kuro gadu palaižu garām Ugunskuru nakti pie Baltijas jūras.
Toties ūdens peldēšanai augusta beigās aizvien kā pagājušā gadā silts. Vasaras ar nobīdi.
Šodien redzēju divus gājputnu kāšus, kas lidoja no ziemeļiem uz dienvidiem. Parasti pirmos kāšus redzu krietni vēlāk, un pretējā virzienā.

Posted by [info]ulvs on 2016.08.28 at 21:40
Visu cieņu Lietuvai. Izskatās, ka Latvija ir vienīgā no Baltijas valstīm, kas mūsu kaimiņu neuztver nopietni. Though one could argue - varbūt tieši Latvija ir vienīgā, kas uz visu skatās ļoti reālistiski? Redzot faktu, ka tāpat neviens te negrasās karot. Jūsu viedoklis? 

Īsumā, lai labāk saprastu: Lietuvas armija dabūja 88 jaunus pēdējās paaudzes kājnieku bruņmašīnas Boxer, kas ir paredzētas gan transportam, gan uguns atbalstam, spējot iznīcināt pretinieka vieglo un vidējo bruņutehniku, helihopterus un, protams, cilvēkus u.c. gaļas produktus. Savukārt, Latvija nopirka "bargain" preci - Britu CVRT (combat vehicle reconnasence, tracked) - sešdesmito beigās dizainētu, septiņdesmitajos ražotu, taču nekad nelietotu un uzlabotu līdz mūsdienu standartiem, cik vien tas ir iespējams morāli novecojušai tehnikai - ieliekot termālo/nakts redzamību komandierim, šoferim un lielgabala operatoram (tajos, CVRT aparātos, kas ir aprīkoti ar 30mm lielgabalu, proti, Scimitar vai Scorpion CVRT versijā). Vienkārši izsakoties, tādu CVRT neviena moderna armija nepirktu. Paši briti diezgan strauji septiņdesmitajos saprata, ka šī bruņmašīna nav diezko funkcionāla un sāka dizainēt Warrior bruņmašīnu.

Posted by [info]tvarj on 2016.08.28 at 21:30
vārdi, ka iegājuši mūsu leksikā no Lūcijas
kuncerts
kratinās
sierups (sīrups)
maāde (marmelāde)
audzināja (audzinātāja)
duciņ (drusciņ)
prouzene (Frozen)
počēties, pilmēt
kapelīši
ņāmiņa (vecmāmiņa)

Posted by [info]saccharomyces on 2016.08.28 at 21:12
trolejbusā izmisīgi ņaud kaķis, kaut kāda sieviete pēc iekāpšanas kliedza uz citu sievieti, kura runāja krieviski, lai iemācās latviešu valodu, lai kāpj ārā, sauca viņu par netīru krieveni, pēdējās 10min pirms veikala slēgšanas nopirku kaut kādus debilus izpārdošanas apģērba gabalus, lai varētu šonakt nebraukt mājās un tādējādi ietaupīt vismaz pusotru, divas stundas ceļā kopumā, varbūt tomēr izgulēties, biju darbā no desmitiem rītā līdz pēc astoņiem vakarā ar vienu mazu pauzi veikalam, jo biju badā

man gribas kādam iesist
man gribas raudāt
man gribas gulēt

viss kārtībā, kaķis beidza ņaudēt, uzreiz kļuva gandrīz mierīgi

Paldies tev, google translator

Posted by [info]kochka on 2016.08.28 at 20:58
Tags: , , ,
Šodien kaut kādi asprāši gribēja man ieskaidrot, ka latviešu valodā ar H burtu nesākas tikai svešvārdi.
Nu kādi tad?
Piemēram, haizivs.
Hai ir latviešu vārds?

Un ja paskatās gūgles transleiterī, tad haizivs igauņu valodā ir hai, tāpat kā somu, norvēģu,vācu līdzīgi arī dāņu, zviedru haj.

Baigi jau nu oriģināli. Tad jau krutāki ir lietuvieši ar savu ryklys vai horvāti, kuriem haizivs ir jūras suns.


Pienagloti, ir pienagloti

Posted by [info]barbala on 2016.08.28 at 21:13
Šonedēļ LV prese nākusi klajā ar veseliem diviem neticami labiem rakstiem.
Viens, jau minētā intervija ar I. Lāci IRā, bet otrs – forevāpanks Ķīlis. Nepieklājīgi un nepopulāri, bet acī.

http://m.lvportals.lv/visi/viedokli/281265-roberts-kilis-reanimet-multikulturalismu-nav-pamata/

Posted by [info]zirka on 2016.08.28 at 21:09
ok, šī bija itin skaista vasaras diena. viesi, jūs man patīkat (es sev beidzamā laikā ne pārāk, tamdēļ patīkami satikt viesus un palūkoties labāk uz tiem)

Posted by [info]koks on 2016.08.28 at 20:40
Lūk tā viņi dara to lietu:

https://youtu.be/cPa8XB07pb4

meitenes VS sievietes un nevainības zaudēšanas problemātika

Posted by [info]ulvs on 2016.08.28 at 19:57
Goda vārds, mani joprojām rakstot nomoka viena* problēma(-s). Rakstu to, cerot, ka jūs man palīdzēsiet to atrisināt. Vārdu sakot, es jorpojām nezinu, kad man labāk rakstīt "sieviete" un kad labāk "meitene". Tikko atkal atdūros pret šo manu problēmiņu. Vēlējos uzrakstīt postu par to, kādā manierē man vislabāk patīk pisties ar ēēē, meitenēm?Tipa visas, kuras ir virs 18 ir sieveites? Vai arī visas, kuru, kā koledžzēni saka, celkas ir uzrautas vismaz vienu reizi? Vot, pastāstie man, meiteņsievas, kā tad man, puikam/vīrietim piedien rakstīt? Varbūt tas ir atkarīgs no konteksta, as in, ja lietoju vārdu puikas, tad attiecīgi - meitenes? Burtiski - torture through out my life. It sevišķi, kad pats biju nevainīgs (jeb mana celka nebij uzplēsta) - katru reizi rakstot "meitenes" man bija mazliet, mazliet bail, ka kāds t.s. seksa deģenerāts uzreiz man iebāzīs sejā, ka pats esmu puika, jo nēesmu ievietojis savu erekto dzimumorgānu vagīnā. 

Ja jau atklāti, tad... vairākus gadus - mijā starp bērna kāju un tīņu gadiem -, man bija izveidojies uzskats, ka būtībā jau nav svarīgi, kādā caurumā tu ievieto savu locekli uz x sekundēm ar nolūku zaudēt nevainību. Jo, sasodīts, kāda vispār varēja tolaik būt runa par emocionālo briedumu? Vienīgā asociācija ar seksu bija tāda pati, kā ar dročīšanu - ļoti, ļoti kaifīgi nobeigt, taču šajā gadījumā tā kā tas notiek iekš sievietes, tas ir daudz, daudz baudpilnāk. All in all sīkajiem, manuprāt, mentaļna ir mazāka šķirba (no pun intended) starp cilvēkvagīnu un dzīvniekvagīnu. Bet, nu jā, sīkie arī nesaprot, kāpēc tik būtiski ir zaudēt nevainīgumu. Es pavisam noteikti to sapratu pēdējais no sava bara, jo biju vispuiciskākais (kas ar gadiem, ieturot šo noslieci, varēja pāraugt par kārtīgu vecpuicinieciskumu, ja tā raksta šo vārdu, taču man pietika ar to hārdkōru, ko nodevu, būdams pre-teen gado; enough is enough).

* Patiesībā diezgan daudz problēmas, ja ieskaitam (-am) ortogrāfiju. Redziet, šis ir viens no retajiem aspektiem, ko skolā neizkopu, jo samierinājos ar 6-7 domrakstos/diktātos. Savukārt komatus apguvu, kā piedien, nevis tikai intuitīvi. Tas laikam tāpēc, ka tos tomēr ir vieglāk apgūt, jo lielā var "just", kur jāievieto komati. 

Posted by [info]zwielicht on 2016.08.28 at 18:31
Tieši pirms gada (28.08.) es rakstīju motivācijas vēstuli uz jaunu darba vietu, tagad es daru tieši to pašu. Kā parasti - ar milzu cerībām.

mēģināt saskatīt labo

Posted by [info]tikko_pamodos on 2016.08.28 at 18:07
Tātad, uzskaitīšu visu labo savā dzīvē, par ko varu ik dienas būt pateicīga.

Pirmkārt, ...em... nu jā.

Posted by [info]zin on 2016.08.28 at 17:52
kaitina āboļa maniere salikt vatsapa bildes foto folderī

Posted by [info]neraate on 2016.08.28 at 17:16
Doom: smīnīgs
Tags:
mamma salasījusi mazās zemenītes, salikusi un šķīvīša un dod bērnam lai aiznes katram no mums, lai mācās dalīties. pirms nešanas manai vecmammai abas zemenītes tiek apēstas. sīcis prasa vēl viņam saka: nav, izbeidzās. viņš paņem no galda šķīvīti, iedod manai mātei, ar roku parāda uz durvīm un skaidrā latviešu valodā pasaka "Aizej!"

Posted by [info]lemurs on 2016.08.28 at 17:11
Tags:
manas kājas. vai man vēl ir kājas? vai tie stīvie, caurumainie, tulznainie un zilumainie veidojumi ir manas kājiņas?

Posted by [info]pickle_jar on 2016.08.28 at 16:37
Tags:
A Shabbat elevator is an elevator which works in a special mode, operating automatically, to satisfy the Jewish law requiring Jews to abstain from operating electrical switches on Shabbat

EZERA SKAŅAS 2016

Posted by [info]aicisiv on 2016.08.28 at 16:08
Doom: svētdienas
Mūza: Jakob - Oran Mor
Tags: , , ,
Dažas fotogrāfijas no notikuma Kāla ezerā.

Fotogrāfijas no Ezera Skaņas 2014 | Ezera Skaņas 2015PĀRĒJĀS FOTOGRĀFIJAS )

Posted by [info]virginia_rabbit on 2016.08.28 at 16:04
diskusija pie pusdienu galda: alū ir mušas vai skudras


Aizstāvot "Īsta mīlestība gaida"

Posted by [info]eos on 2016.08.28 at 15:24
Pati tiku pie šā gredzena 18 gadu vecumā (jo agrāk par tādām lietām domāt ir nepiedienīgi).

Sanāca tā, ka nepilna gada laikā iepazinos, iedraudzējos ar meiteni. Mēs gribējām apmainīties ar ko mīļu, es atdevu gredzenu, man tika auskars sirsniņas formā. Meiteni uztvēru kā draugu, taču viņa ir mīļa, rūpīga, uzmanīga, ja mums jebkad būtu kas sanācis, zināju, ka mani saudzēs.

Un tā arī tas gredzens pie viņas jau 11 gadus ir nostāvējis.

Kad grasījos precēties, tad gan - tikai pēc apstiprinājuma bildinājumam piekritu. Uzskatu, ka 23 gadu vecumā precēties nav par agru.

***

Ko es mācītu savai meitai, ja man tāda būtu? Droši vien nodrošinātu ar labāko literatūru par šo tēmu, tāpat kā mani vecāki jau piecu gadu vecumā man iedeva grāmatu: "Par laulības dzīvi", kad man bija pirmie jautājumi.

Tālāk - ceru, ka meitai pietiktu kritiskās domāšanas un pašrefleksijas saprast, ko viņa grib.

Ciniskais viedoklis - cilvēki dara, kad ir liela abpusēja iekāre, par mīlestību var arī nedomāt nemaz. Taču es savai meitai mācītu patstāvību domāšanā, darbos un ikdienā, tā būtu viņas izvēle - cik ilgi viņa gaidītu, vai negaidītu nemaz.

Posted by [info]mindbound on 2016.08.28 at 15:19
Doom: awake
Mūza: Inade - The Crackling Of The Anonymous: Titan In Shivering Sand
Tags: ,
TIL: Keystrokes can be read remotely with > 90% accuracy by measuring the effect one’s fingers have on WiFi signal.

Posted by [info]dienasgramata on 2016.08.28 at 15:11
DELFI. Pusmužā divi kanādieši atklāj, ka pēc dzimšanas slimnīcā samainīti.

Man garšo viss no banāniem.

Posted by [info]melnbaltalapsa on 2016.08.28 at 14:21
Visām komentāri kā komentāri par bildēm un tad es. Man parasti izsaka kaut ko tādu kā: Man ir banāni. Es varu iedot Tev banānus. Srsly. I don't get it.

Atpakaļ 33