Posted by [info]methodrone on 2019.01.20 at 20:07
Nav tā ka cilvēks visu laiku izturas bērnišķīgi un tad vienu dienu vairs neizturas, pāreja ir pakāpeniska.

Laika vērotāja piezīmes.

Posted by [info]unpy on 2019.01.20 at 21:32
Pirms diviem gadiem tika inaugurēts pašreizējais ASV prezidents Donalds Tramps. Jau pusi termiņa nolauzis.

Posted by [info]phz on 2019.01.20 at 21:19
Tags:
Kaķis tikko izdarīja šādi bez galvu sildošās lampiņas :)

Posted by [info]santech on 2019.01.20 at 20:09
Atkal nesanāca nofočēt pilnmēnesi. Pagājušo reizi vējš purināja musarā metamo statīvu. Tagad - no siltas istabas, bezvējā - mākoņi priekšā. Nav laika tusēt pie skatumeklētāja, jo skapis jāskrūvē. Jau ar trešo skapi pišos. It kā man seksa sen nebūtu bijis. Bet rezultāts ir brīnisķīgs.

iz rajōna

Posted by [info]kants on 2019.01.20 at 19:47
Tags: , ,
aizgāju pēc ilgiem gadiem uz baseinu (olimp. centrā) un sajutos noziedzīgs, sev tik ilgi to liedzis.
domāju pēc tam paņemšu labietī pudelīti alus - kādā reklāmā redzēju, ka ir tumsas ragana (man no viņu brūvējumiem tiešām garšo gaismas ragana un aroniju ragana). pudelēs neesot, bet var man ieliet litru plastmasā. nu labi. mājās skatos - tā izrādās vairāk nekā 15 (!) grādus stipra bronzas laikmeta žiža. garšo kā kvass ar kafiju un stipr. vīnu.

par dzeņiem

Posted by [info]lord on 2019.01.20 at 12:43
Tags:
Los Andželosā redzēju dzeni ar sarkanu galvu kā multenēs (Acorn woodpecker [Melanerpes formicivorus], apdzīvo ASV rietumu krastu līdz Kanādas robežai un uz dievidiem areāls stiepjas līdz Bogotai)... pirmā doma bija - dzeņiem jābūt sarkanai galvai, lai nomaskētu asinis no pārsistās galvas...

Posted by [info]az on 2019.01.20 at 11:38
vēl es ik pa laikam skatos "you", bezgala skaists stāsts, mīļš, bet bēdīgs.
"if you want to kill me, what the hell are you waiting for?"
whowantstokillppl

Posted by [info]az on 2019.01.20 at 11:13
laikam labākais ēdiens, ko jebkad izdevies Latvijā pie svešiem cilvēkiem ēst, ir Kalnmuižas pilī. es nemaz neteikšu, ka dod tur viņu gandrīz par velti, bet cerams, ka viņi vēl to nezina. ja jums kādreiz gribas visgaršīgāko riekstu sviestu vai jebko citu. un vēl tur ir brīnišķīgas vannas. un bezgala skaisti. tikai zviedru cepure nošļukusi ;[

Posted by [info]de_profundis on 2019.01.20 at 18:32
churches stand for what we once did

Posted by [info]de_profundis on 2019.01.20 at 18:30
ēka tevi lūdz pat ja es esmu tukša

Posted by [info]magnolia on 2019.01.20 at 18:05
Šī ir oficiāli pretìgăkā slimošana, kāda dzīvē bijusi.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2019.01.20 at 17:37
ar tādām vecākām draudzībām ir tā, ka ļoti labi atceros, kad un kā iepazinos. piemēram, ar Arni iepazināmies pie kanāla, sagaidot 2007. gadu. ar Līvu iepazināmies pirmajās vidusskolas dienās. ir tādi skaidri atskaites punkti, kad un kā.

un tad ir tās jaunās draudzības, kurām vienkārši nav sākuma. jo ir tas viens brīdis, kad cilvēki, kā izskatās, vienkārši materializējas tavā dzīvē, un tad jūs esat tuvi draugi. un tas ir visnotaļ brīnišķīgi.

Gnarr

Posted by [info]sarkanvilks on 2019.01.20 at 17:29
Tags: ,
https://www.youtube.com/watch?v=kT4IRR2L5MI

Posted by [info]simamura on 2019.01.20 at 17:14
Kaut kur nesen pavīdēja: "Robins Huds laupīja naudu no bagātajiem un atdeva to nabagiem. Uz maziem procentiem."

Posted by [info]liizhj on 2019.01.20 at 15:35
es tiešām ļoti gribu zināt, kā ir dzīvot, kad vislaik nenāk miegs (pat pēc 12 stundu gulēšanas) un kad vienīgā doma ikvienā brīdī nav "kā es esmu nogurusi un kā es gaidu ātrāk ielīst zem sedziņas".. tiešām neesmu droša, ka pasaule bez nebeidzama miega un noguruma eksistē.

scarcity mindset

Posted by [info]teja on 2019.01.20 at 14:15
atpakaļ tur, kur nevar pohujā veikalā nopirkt pomelo vai puravu vai saldētas garneles
izcepu maizi no griķu miltiem un auzu pārslām, ieliku krāsnī 4 bietes, iemērcu griķus un mung pupiņas (diedzēšanai), atradu skapī ka vēl ir sojas granulas, ir risinājums ko ēst vakariņās un rīt skolā.
šo 2 gadu laikā esmu kļuvusi par pro vegan gluten free shoestring budget chef

(īstenībā, pomelo te nav vispār)

Posted by [info]punkts on 2019.01.20 at 13:45
Alķīmisko kāzu tāme.

Posted by [info]punkts on 2019.01.20 at 13:37
Makināriums ir tik labs. Kas ir ko dara ir, var likt punktu.

pikniks ziemā

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.01.20 at 13:25
Tags:
es rakstu, Ingmārs kapos baro bērnus ar picu


Posted by [info]slepkava on 2019.01.20 at 13:07
Šodienas prieks. Es īsti nezinu, kura vilcienu līnija jāizvēlās, lai brauktu uz Imantu no Torņakalna, bet pajautājot kasē es sapratu, ka tikai pilnīgi idiņi to nezin . Pērc biļeti un nezini kurā vilcienā kāpsi, bļā lohs!

Posted by [info]deloveja_kundze on 2019.01.20 at 12:22
vakara noslēgumā bijām Ezītī ar Īvi, tur viens džeks ļoti skaļi pa pusi bāra stāstīja par to, ka, kādas šausmas, viņa ļoti skaistais, pievilcīgais un muskuļainais draugs, kuram viss ir kārtībā, ir kopā ar sievieti, kura ir resna. (un tad viņš visnotaļ ilgi izmantoja dažādus vārdus, lai aprakstītu to, cik resna viņa ir, es jau biju aizmirsusi, cik dažādos veidos to var pateikt.)

kad radās iespēja, es viņam lūkoju pateikt, ka klau, vecīt, ja vienīgais komentārs no tavas puses par tava drauga izvēlēto draudzeni ir tas, ka *tev* ir problēma ar to viņas svaru, tu neesi īsti labs draugs. es īsti nezinu, ko es viņam pateicu, ha, jo dusmas bija diezgan lielas, viņš mēģināja izlocīties, ka ''es nezinu, par ko tu runā'' un ''tu mani ar kādu jauc'', jo, well, ir taču neiespējami, ka kāds cits dzird to, kā tu skaļi runā sūdu par sava drauga draudzenes izskatu.

Posted by [info]honeybee on 2019.01.20 at 11:26
Jo mūsu dvēseles negrib tikt glābtas,
tām ir labi tāpat, tās ir kā bērni,
kas spēlējas ar mums kā ar sērkociņiem -
tie esam mēs, kas jāglābj no mūsu dvēselēm,
ne otrādi.

/Arvis Viguls/

Dienas dziesma

Posted by [info]porcupine on 2019.01.20 at 10:28
Tags:
Carla Bruni - The Winner Takes It All
(Though it's hurting me, now it's history.)

Posted by [info]magnolia on 2019.01.20 at 10:01
Mocības turpinās. Tagad arī acis iekaisušas.

Posted by [info]vikuks on 2019.01.20 at 03:19
Paldies, Tev, sniegs!

Who needs Adobe anyway

Posted by [info]phz on 2019.01.20 at 02:56
Tags:
Uztaisīju savu pirmo caurspīdīgo video jeb «stinger transition» OBSam, visu ar opensource - Synfig, Audacity, FFmpeg. Nu labi, ne-atvērtā-koda Lightworks arī bišķi piepalīdzēja, bet tikai tāpēc, ka bija jau uzinstalēts, tikpat labi kadru nomērīšanai varēju ņemt jebkuru citu videoredaktoru.

Un nav nekā jauna šai pasaulē, izņemot to, ka

Posted by [info]phz on 2019.01.20 at 02:51
Tags: ,
Šodien uzzināju, ar ko atšķiras dārgais vācu pagarinātājs ar slēdzi no lētā ķīniešu pagarinātāja ar slēdzi. Diemžēl ne ar to, ka nesalūztu slēdzis, bet gan ar to, ka vācu pagarinātājam slēdzis pēc salūšanas paliek mūžīgi ieslēgtā stāvokli, kurpretim ķīniešu - mūžīgi izslēgtā.

Posted by [info]slepkava on 2019.01.20 at 02:03
Corwin Prescott ļoti patīk šī fotogrāfa bildes. Iespējams man patīk salīdzinoši lieli dibeni, bet šeit tie tiešām ir gaumīgi :)

Posted by [info]rkktzd on 2019.01.20 at 00:49
man dažreiz sažņaudzas sirds skatoties uz visādu veikalu kasierēm, kas mēģina sistēmā ievadīt vārdu "Kvadrifrons", kad jāpērk kkas ar rekvizītiem

Posted by [info]methodrone on 2019.01.19 at 21:23
Dažas šonedēļas domas.

Protams, ka es sev nepatīku, kad sāku vilkt ārā pagātnes depresīvos līķus. Viņu nešķīstās pelējuma sporas uzmutuļo gaisā un es sāku nicīgi kvekšķināt un ņerkstēt kā nelabā apsēsts kaķēns. Bet kā sasodītais Dekarts (laikam) teiktu, lai arī šis kaķēns nav reāls, viņa iedoma ir pavisam reāla. Es zinu ka man vajadzētu prasties, bet how about me? how about my drims? how about all the things? how about it? wher they go? Ja jau tikai tie, kas ir kā bērni taps pestīti, tad kāpēc manas bērnišķīgās gaudiņas nejūtas legit pestīšanas izejmateriāls, lai arī jūtas kā atbruņojošs ērkšķis sirdī? Es apskaužu cilvēkus, kuri ir man līdzīgi, bet kuriem dzīves ir daudz īstākas un veiksmīgākas. Vai viņi bija stiprāki, izrāva ērkšķi, piecēlās un aizgāja, pārstāja būt bērni un tā iemantoja savus sapņus? Man par viņiem, protams, ir prieks but how about me? how about my drims? I know my drims be futile, but I don't know how to accept it.

Dažreiz, es ceru ka kaut kas mani emocionāli tā salauztu, lai es reizi par visām reizēm atsacītos no saviem sapņiem un vairs nekad nefantazētu par neko, tā vienkārši būtu atšķēlusies no-go radioaktīvā zona that I would never dare to trespass. Bet es, protams, tā domāju vienmēr ar nepatīkamu sajūtu smadzenēs. Jo es negribu nogalināt savu dvēselīti..

Diemžēl (vai par izsmējīgu laimi) ir notikusi liela starpība, kur bēdīgais vairs nešķiet kā patiesība bet kā meli. Bet pavisam noteikti diemžēl, bēdīgais vēlaizvien dominē manā apziņā, tāpēc es staigāju apkārt kā muļķīga mele.

Es ļoti gribētu būt tāda pilnveidojusies persona, kas par spīti savai nedabiskajai esībai, spētu teikt un darīt tikai ekskluzīvi tādas lietas, kas atraisa sirdis un sniedz siltu drošības sajūtu un iedvesmo uz totālu transcendenci. Tikai tas ir jebkā vērts. Es zinu, ka tas ir manos spēkos, bet tad mani pārtrauc ļoti baismīga sajūta par to, cik ilgi jau es raudu un asiņoju un cik totāli viena es esmu. Tā kā nakts vidū pamosties un just to drausmīgo sajūtu, ka visa tava dzīve ir savāds uncanny murgs, un ja tu šajā krēslas zonā uzturēsies par mirkli ilgāk nekā gadījās, tad tu sajuksi prātā vai mirsi. Un mani pārņem vājprātīgas dusmas, ka manī ir ideja par šo transcendentālo visu labojošo mīlestību, kurai priekšā stāvu es pati un saku nē, tikmēr kamēr nebūs man pašai.

I know I am just muddled, but it feels so real.

Posted by [info]neraate on 2019.01.20 at 00:05
kaut kas man šajā modē, kas atkal nāk atpakaļ, ļoti patīk. tikai trešā dzīvokļa krāsu gamma neuzrunā, tā pabāli. klasicisma buduārā arī ilgstoši nevaru iztēloties sevi dzīvojam, bet ciemos uz kādu nedēļu gan būtu baigi forši
https://www.tvnet.lv/6500438/maksimalisma-pieeja-dzivesvieta-cetri-dzivokli-riga-kur-netrukst-neka

janvāris

Posted by [info]inese_tk on 2019.01.19 at 23:56
Tags: ,
koki puriņā lokās un šņāc tā, it kā būtu milzu čūskas, kas stāv uz astēm

Posted by [info]chimera on 2019.01.19 at 22:42
Berlīne joprojām ir vieta, kur pat narkodileri ir jauki un patīkami cilvēki. Also, ēdiens. Būdama praktiskā latviete, uzinstalēju aplikāciju too good to go

Atpakaļ 33