Posted by [info]vilksskabais on 2017.01.18 at 05:05
Brālis zvanot prasija ko domāju darīt pavasarī: Es šim ,ha Burundukus audzēt;-) Tip tos treknos kāmjus palaist dzīvot savās pļavās;-)Uz ,ko runāšanas laikā iedomājos,ka Rāvejsledzis bālu seju kliedz,ka es sadirsīsot latvijas dabu;_)kā bija ar to ideju par Kanādas vāverēm;_)) Dzirdēju lamājam no panskām ārā;-)
Nosmējos.Burunduks ir eksotika?
Vēl aktuāli interesē,kā ar to Eiropas trusi,kas vazājas pa Berlīnes,un ne tikai turienes parkiem,brīvi nepiespiesti.Kāpēc viņu ir tik daidz?Ja pie mums šamie trušveidīgie ko turu būrī apmirst no tās bumbuļu sērgas.Tur drasē apkārt, i smuki t'di;-)
Bija doma ,aizbraukt saķert ,kādus 3 pārus..i atvazāt šurp.Ievairot,un palaist mežā;-) (dzirdu kliedzam ravejsledzi;_)
Kas ar Irbēm ,paipalām? Kā būtu ar tām?Roku info,un domāju,kā iedzīvināt ,kādu interesantu brīvlopu;-)
Sumbrugovis jau izpētiju,zemes par maz;_)

Aplūkojos.

Posted by [info]vilksskabais on 2017.01.18 at 04:31
Palūkojos Cibas ārēs,ka jau desmitais gads iet ieskrieties no šejienes.
Pārdzīvotais ir norūdijis visu iekšu,ņaudēšanas momenti kļust aizvien retāki.
Neapzinātās bailes no Nāves ir ieliktas 13 miršanas apliecībās mapē pie dokumentiem.Manējo ieliks ,kāds cits pie arhīva ko kārtojot darbinieks nezinās,kas dzīvoja,ar ko,cik smagi vai viegli bija.Tā ir jābūt.
Ziņas par to ka citi ir miruši ar to pašu jau pirms paša kristietības korifeja Jēzus, mierina prātu.Daba zin cik ilgi vajag pabūt konkrētam veidojumam ar viņu šajā formā.
Kā Intervijā ar vampīru,vēlme beidzot nomirt ne būt ne nozīmē nomirt!

Minors

Posted by [info]citaantonija on 2017.01.18 at 04:31
Ārā ir ļoti skumji. Šķiet, ka iespējams sagriezties no jebkā. Pat grāmatas šķiet pārāk bīstamas, lai gan sāpes dara redzīgāku. Lēnām ej mājās un daudz ko novēro. Kailo koku zaru zīmējumus uz apdrupušu māju sienām, sniegotās ielas. Viss atkal ir lēna filma. Tu pat sajūti visus vilciena pasažierus, kas astoņos vakarā traucas garām tavai pilsētai. Kad esi pavisam tuvu mājam novēro, kā gaišajos koridoru logos pazib ēna, kas lēnām pa trepēm kāpj uz savu dzīvokli. Acu priekšā līnijas, kuras ar saviem soļiem iezīmējam pilsētas kartē.

Suns nemierā.

Posted by [info]vilksskabais on 2017.01.18 at 04:13
Mūza: Deep Hause no Youtubera ārēm
Suns pamodināja,žēli smilkstot pie sejas."Arā izlaid",izlaidu."ātri atgriezos migā.Pēc mirkļa biju iekritis dziļajā miegā,kurā realā laikā diskutēju ar sevi par to vai ticot brīnumiem tie notiek.
Tik skaidrā apziņā domas par to ka vienīgais brīnums kas var izglābt mani no pilnīgas plikadīdības ir laimests.Atvēru acis,ieklausījos deep hause fonā ,nodomāju.Labi! Labi,ka ir biļete,tagad tik jātic.
Skaidrais prāts smaidija ,domā uzburot ainavu no bībeles sižetiem,kā lieli resursi mani aizrauj ellē.Iesp;ejamības koificents 1:2000000 nebaida.Muļķiem veicas;)
Mazā paradīze,ar ainavām kurās figurē sevis noskatītie : Motobloka MTZ,ar uzpariktēm,Siltumnīcas,Pirtiņu,un citiem labumiem izgaisa ,kā apziņas akvarelis ielikts pirtī pasildīties.
Vēl ,pirms miega skatijos ka ja ir resursi ,ir tik daudz labu citu izstrādātu produktu,kas ir tā vērti lai viņu darbu atalgotu.
Redzi,naktī no 18 uz 19,lekšu aliņģī,tad redzēs kur nonākšu savā apziņā vai ellītē;-)

Posted by [info]zivs on 2017.01.18 at 01:40
Slo-mo-tion vai Disposable Teens? Otrais vismaz ar atbilstošāku un godīgāku nosaukumu. Bet vispār jau, pilnīgs klusums ir daudz foršāk par MM, kas ar laiku saindē prātu.

Discover Weekly.

Posted by [info]feita_kleita on 2017.01.18 at 01:36
Aorta, Ajaaja, Uja by Tanya Tagaq (sarunas ar vilkiem un citiem dēmoniem)

/

Nwia by Valenti Stip. Gribas uz veco andrejsalu.

Best advice I've seen lately

Posted by [info]nyamo on 2017.01.17 at 23:36
Just do eat.

Frank Zappa

Posted by [info]ieraksts on 2017.01.18 at 00:55
Mūza: Frank Zappa — The Deathless Horsie
You have scrobbled this artist 5,555 times.

janvāris

Posted by [info]inese_tk on 2017.01.18 at 00:33
Tags: ,
īsumā par šodienu:
Brektes izstāde (mazliet negaidīti, bet tiešām patika);
darbiņš;
~15 min ~1,5m attālumā no republikas prezidenta*;
Saniknotās sliekas pirmizrādes furšets;
1 gab alus slēgtā bārā.

*šobrīd Kārklus vēl nav redzējis tikai Lembergs un Kalnmeiers, pārējie ir

Posted by [info]kinskis on 2017.01.18 at 00:26
Mēs vēl neesam izsvieduši egli, un viņa te stāv un smaržo pēc ozola.

Palīdzi sev.

Posted by [info]feita_kleita on 2017.01.18 at 00:17
Tags:
"Skola" aizvietot ar "Dzīve"

.

Posted by [info]kini on 2017.01.18 at 00:16
Mūza: Chino y Nacho - Andas En Mi Cabeza ft. Daddy Yankee
Tags: ,
atkal latino popsa galvā, pie tam pavisam salda, bet ko lai dara, iesildīšanās mūzika kaut kā pieķeras. bet galvai labāk vakardienas miega dziesma. sleep tight. 

FA Cup Rd.3 pārspēles

Posted by [info]dunduks on 2017.01.18 at 00:13
Tags:
Lincoln City 1 Ipswich Town 0 Dikti pelnīti - pirmajā spēlē viesos drusku pietrūka, bet tagad mājās savu panāca, lai arī tas bija jāgaida 90+ minūtes. Papildus prieks, ka komentētāji no notikuma vietas (negribu iedomāties kā komentētu cilvēki, kuriem jau čempionšips ir kaut kas tāls un svešs, bet te vēl klāt non-league komanda).

Otrs apsets Londonas dienvidos Wimbledon 1 Sutton United 3, Bolton pret Crystal Palace viesos gan drusku pietrūka un Burnley mājās uzvarēja Sunderland - lai biežāk šādas dienas šādi vakari zaļajos laukumos.

Biologically degradable material

Posted by [info]melnaa_maashele on 2017.01.17 at 23:18
Mūza: Stone Sour - Through Glass
Ar katru domu es nogalinu gabaliņu sevis, izgriežu saujiņu gaļas un izmetu... Pienāks brīdis, kad no manis vairs paliks tikai kauli, kas pārvērtīsies putekļos...

Cik dzīvības ir kaķiem? Deviņas? Bet ja nu vairāk? Ja nu tie vienkārši izvēlas neatgriezties?

Posted by [info]zin on 2017.01.17 at 23:29
šis ir tāds vakars, kad jāiedzer mazuliet vermuta..

vēl nedaudz par bodžeku

Posted by [info]martcore on 2017.01.17 at 23:08
starp citu, man vienmēr ir bijusi pārliecība, ka slavenā ērika - tā ir mr.pīnatbatera aģente, kuru mēs nekad neredzam, nu, tāpēc, ka neredzam
un es biju vairāk nekā pārsteigts, kad par viņa aģenti pēkšņi kļuva princese karolīna

Posted by [info]bozena on 2017.01.17 at 22:41
Tā kā manā dzīvē nekas liels nenotiek, domāju, ka varētu pievērsties neatkarīgās pārtikas blogam. Pirms pāris dienām papus man iedeva mazītiņu maisiņu ar to aizspiežamo aizdari un sacīja, ka tur iekšā esot Zaļais Sieriņš. To vajagot kaisīt uz maizītēm. Viņš to esot nopircis tirgū par eiropiecdesmit. Tieši man. Jo es pratīšu novērtēt.
Zaļais Sieriņš izskatās kā zaļgani dzeltenpelēcīgs pulverītis. Zaļajam Sieram piemīt asa, taču ne nepatīkama smarža. Jāsaka, ka aizspiežamais maisiņš Sieriņam piestāv kā zilums uz acs.
Es domāju, asu izjūtu cienītāji varētu mēģināt izvest pārsimt gramu Zaļā Sieriņa Amerikas radiem, aizbāžot aiz biksēm vai kur citur. Radi taču sen to pelnījuši.

Mazohisms

Posted by [info]melnaa_maashele on 2017.01.17 at 22:45
Mūza: Slipknot - Killpop
Interesanti, ar cik (skalā no 1 līdz 10) var novērtēt mazohisma pakāpi, ja gandrīz 5 ar pusi gadus nodzīvo attiecībās ar cilvēku, kurš regulāri kūst, ieraugot Tavu kaimiņieni, un to neslēpdams apbrīno..?

tak, nevienu tas neinteresē.

Posted by [info]feita_kleita on 2017.01.17 at 22:02
Tags:
Jau trešo nedēļu piedāvā noklausīties your top songs 2016 by spotifai.

Kā pirmā ir i am chemistry, kas šobrīd neatbils patiesībai, jo to atceros "jestrāku", taču, piem. parādoties t~~ vielām, tā atgūst savu līgano vieglumu. konspirācija? ja nepatīk, tātad esi adekvāts?

Otrā - My heart's in the Highlands. Tas atbilst patiesībai. Jebkādā apziņas stāvoklī.

Piektā - The Loneliest Thing.

Septītā - So Close. (O.A & A.D)

Slo-mo-tion...

(Esmu viena. Viena. (Višna) Tad kā man rēķināties ar tavām smalkajām jūtām iekāp manā ādā? Man arī.)

/

Iron Sky (Paolo Nutini)

/

jo ir tā, ka ar alko es vairs neesmu TIK viena.

/

Bija cilvēks ar kuru it kā varēja runāt par visu, bet viņš visu sabojāja.

/

Vairāk kā gadu nespēju paklausīties mīļos My Dying Bride. Aizvietoju ar Oxxo Xoox.

/

Death Speak: Nr.1 You Will return.

/

Un ir tādi, kurus var klausīties nosaukuma dēļ - Husky Rescure, My World.

/

*

Posted by [info]multisulinj on 2017.01.17 at 22:08
zvans bija un apliecināja, ka neesmu zemē metama vai arī man vienkārši paveicās.
katrā ziņā patīkami. tajā mirklī sasmaidījos ļoti un priecājos, ka esmu viena pati gandrīz patērētājsabiedrības zombiju izēstajā otrajā stāvā un varēju viena smaidīties, nekur nesteidzoties riņķot ar pāris pakaramajiem, kamēr spēju savu smaidu vērst tikai uz iekšu un tikai uz sevi.
no rīta vēl bija iekšā tāda sajūta. atnāku uz darbu, jautāju V, ko viņas dara - pārbūvē to un to. es pieķeru sevi sakām, ka arī gribu. un tad sadīdās velniņš iekšā, gribās tās lietas darīt atkal. ak, tomēr. dikti dikti. kaut kāds pierādījums, pierādījuma krikumi uzpeld un savācas kopā. pierādīt pašai sev pašai sevi.

Human, all too human

Posted by [info]vinsents on 2017.01.17 at 21:36
Mūza: I just wann make you sweat
Tags: , , ,
Turpinot tālajā 2012. gadā aizsākto rakstu sēriju "sporto kopā ar zvaigzni" varu palielīties, ka šodien sporta klubā sportoju kopā ar vienu no labākajiem pianistiem Latvijā Georgiju Osokinu. Man vienmēr ir interesējis, kā pianisti uztur fizisko formu, lai varētu izturēt visus tos allegro pie klavierēm. Georgijs nekoncentrējās uz kādu noteiktu muskuļu grupu, bet gan strādāja pie vispārīgas ķermeņa muskulatūras nostiprināšanas. Un klausījās mūziku austiņās. Aizdomājos, vai Georgijam ir līdzīga neiecietība pret popmūziku, kā manam kādreizējam treniņu biedram Pēterim, vai viņš vienkārši nav apmierināts ar sporta kluba dīdžeja, jāatzīst diezgan pliekano, popmūzikas izvēli.

Vēl manu treniņu kompanjonu pulkā ir kāds bāls kungs vecumā 45 - 50 gadi. Viņam ir brilles un arī pēc visiem citiem parametriem viņš atgādina klasisku ofisa planktonu. Izņemot vienu nozīmīgu detaļu. Viņa labās kājas apakšstilba muskuli rotā Čegevaras portrets. Katru reizi, kad viņu ieraugu, es atceros šo komiksu.

Posted by [info]de_profundis on 2017.01.17 at 21:59
Dainis šodien ieteica sākt lūgt lūgšanu, kas sastāv no viena vārda: TU

tu

Posted by [info]dienasgramata on 2017.01.17 at 21:51
jūs arī bērnībā domājāt, ka tajā dziesmā dzied "laimes nav"?

"Izeju no mājām kluss.
Zvaigznes spīd un dubļi dus,
Un var skaidri redzēt - laimes nav..."

starships were meant to fly!

Posted by [info]psihs on 2017.01.17 at 21:50
https://www.youtube.com/watch?v=SeIJmciN8mo

Posted by [info]virginia_rabbit on 2017.01.17 at 21:24
Tags: ,

Posted by [info]nulle on 2017.01.17 at 21:12
Jums nejūk 94-tais ar 97-to?

---

Posted by [info]barbala on 2017.01.17 at 20:50
Paldies, šī bija antropoloģiski pat pārāk bagāta diena, virtuālās dzīves notikumiem slaiki fonēja tā īstā, kura gan arī ar pastiprinātu bio/eko diversitātes piesitienu un man jāsaka- ir košāk, nekā varētu iztēloties. Lukratīvi ilustratīvi.


Zeķīšu adīšana

Posted by [info]tethys_ on 2017.01.17 at 20:48
Es skolā mājturības laikā uzadīju pusotru zeķi, vienu gatavu un otru nepabeidzu, mamma noadīja tālāk, bet var uzskatīt, ka es tomēr uzzināju, ja ne iemācījos, kā ada zeķi. Smieklīgi, jo tas bija kaut kad pamatskolā, varētu būt kāda 7 klase, bet es pilnīgi neko neatcerējos. Zināju, ka ada ar piecām adatām, jo biju redzējusi citus adām, bet galvā pilnīgs caurums. Es atceros pat visādas muļķības no sākumskolas darbmācības, bet, adot zeķi tagad, nekas neatsaucās atmiņā, nekas. It kā nekad nebūtu to darījusi. Cimdu gan atceros.
Pirmais pāris nāca caur mokām, šķībs un greizs, to kā atmiņu no laikiem, kad māte man mācīja vispār adīt, uzdāvināju viņai. Otrais jau vismaz pēc kaut kā izskatījās, to uzdāvināju Visam, bet trešo tagad paturēju sev. Trešais jau ir labs zeķu pāris, ar dažādu krāsu valnīšiem, lai derētu man kā dažādu zeķu valkātājai.
Vilnas zeķītes ir laba lieta, ko mācēt adīt. Tā sanāk jaukas, mīļas dāvaniņas, turklāt (mācos lietot šo vārdu) zeķītes novalkājas diezgan ātri un vilnas zeķīšu mūsu klimatā parasti nav par daudz. Var arī izmantot mazākus kamolīšus, kas paliek pāri, ļoti ērti. Prieks, ka to esmu apguvusi.

Posted by [info]methodrone on 2017.01.17 at 18:15
es shodienu saaku pamostoties ar to dinamiita, eksploziivo, krampjaino, utter rage sajuutu ka bljerrrgshshshsiiitfukk, kaa es guleeshu atnaakot maajaas, kaa es guleeshu, pieminiet manus vaardus, bljerrg, nahren man shitaa agraa celshanaas, kaapeec lucifer. es biju izdomaajusi, ka shodien visu, kas man unduleesies sirdii un praataa es saakumaa miilji pienjemshu un tam teikshu 'that will be fine, this is fine, ok', un tad tam apakshaa klausiishos, ko savaa graciozajaa, dignified, balta samta klusajaa balsii man teiks dievs/kosmoss, kas man ir jaadara. bet shii diena neatshkjiiraas no nevienas citas. varbuut tikai bija klusaaka. man shkjita, ka es dazhas lietas sadzirdeeju no dieva, kaa visklusaako atbalsi, vai vienkaarshi apzinju, kas maigi bet neapstriidami atklaajas un iestaajas, bet es taas jau zinaaju, nu bet protams. peec darba, tajaa vietaa lai ietu guleet, protams, kaa vienmeer.. es izdomaaju iet pirkt jaunas kurpes, un gribeejaas arii nopirkt divas vienkaarshas, melnas vai peleekas pieguljoshas kleitas. kleitas es nekaadi neatradu, gandriiz jau kaut kas bija uniqlo un sisley, bet viena bija par daargu, otra bija forsha, bet ne pieguljosha un es negribu izskatiities peec maisa, zaraa visas dreebes paaraak modernas palikushas. vienu briidi ejot pa ielu es gandriiz nogjiibu, jo neko nebiju eedusi pusi dienas, ieskreeju pretaa un nopirku spinaatu, avokado, paprikas un oliivu sendvichu, apstaajos uz ielas nopspljaudiitaa, cigareteem piemeetaataa stuurii, un veroties uz maaju jumtiem, logiem, skatoties cauri cilveekiem sendvichu gardi notiesaaju. kad manii bija atpluudusi dziiviiba, gaaju uz kurpju veikalu, atmetusi ar roku kleitaam. mazliet domaaju par jeezu tuksnesii, bet vairaak muukiem vispaar, ja vinji knapi eed, tad vinji visu laiku droshivien ir grumpy, apathetic, nekas neshkjiet laba ideja, tikai gremdeeties savos domu duuksnaajos etc., bet varbuut vinjiem tas ir nepiecieshamais fons, lai kaadam pieraadiitu kaadi vinji ir moceklji, ka vinjus pasaulee vairs nekas neinteresee, un par spiiti tam, ka kjermenis ir izmisis peec vitalitaates, vinji pret to speej iztureeties absoluuti vienaldziigi un necieniit, jaa bitter. atradu diezgan labas kurpes, medium height, ar labu papeedi, patiikamu purngalu, melnas, klasiskas, sturdy bet elegantas, tikai aadas, meegjinu to izdzeest no savas apzinjas. atnaacu maajaas, salaidu vannaa uudeni ar citronu un kokosriekstu vannas putaam, mazliet krustnaglinju saali, aizdedzinaaju jasmiinu sveciiti, kaadu laiku guleeju vannaa klausoties romantiskas dziesmas un domaajot par vienu zeenu, par kosmosu un manaam un dieva attieciibaam, par sho spacetime briidi, kuraa esmu paradoksaali, bet patiikami nokljuvusi. beidzu vannoties, sasmeereejos ar greipfruutu un bergamota kreemu, satinos bathrobe, aizdedzinaaju kokosriekstu viiraku, uztaisiiju celestial spices teeju ar mandelju pienu, aizdedzinaaju veel sveces, fairy lights un naktslapinju, iesleedzu ameelijas saundtreku, kaadu laiku kratiiju un groziiju manu mirguljojosho snowball ko nopirku uz ziemiishiem, tad panjeemu kompi un kaadu laiku peetiiju savus parastos tabus.

precipice

Posted by [info]kbrgs_ on 2017.01.17 at 13:38
omg kopš kura laika breitbart ir kļuvis par da jebkādu ziņu mediju LV? :D
jūzeris krishjaanis svilina ar saviem tekstiem par fake news un pēc tam piebirdina pilnu listi ar breitbart linkiem. Nabadziņš.

Posted by [info]honeybee on 2017.01.17 at 20:21
Tags:
Vakars, es iečubinu meitas midziņā
Es: es esmu tik laimīga, ka jūs esat mani bērni
L.: es esmu priecīga, ka tu esi mana māte
S.: es esmu burkāns!

Šodien braucam mājās, Stella bļaustās un raud
Es: Varbūt tev vajadzētu kaut ko paēst?
S.: Es ēdīšu savas asaras!

Posted by [info]sakaarnis on 2017.01.17 at 20:23
Man vajag normālu, parastu modinātājpulksteni, nevis kaut kādus surogātus.

Posted by [info]sakaarnis on 2017.01.17 at 20:07
Krāsni šodien vairs nekurināšu. Varbūt to vēl paspēšu izdarīt rītdienas pēcpusdienā, iekams atkal pazudīšu no šejienes līdz parītdienas rītam.
Nez kāpēc uz mājām gribējās braukt tā lēnām, itin kā vēl gaidot, vēl mēģinot kaut aizturēt, aizturēt šo mājupceļu un vairs nelaist vaļā. Tas nāca, pienāca, aizgāja, noklājās. Vārti un durvis aizvērās, celle, tukšība, klusums ienāca manī, es ienācu tajos.
Tukšums manī.
Vai es meloju pēdējā teikumā? Vai varbūt tas bija atklātības mirklis? Neesot, tik slikti, nē. Potenciāls ir, vajag to iedarbināt. Es paskatījos uz šīm sejām un sajutos kā izmēģinātājs, izmēģinājums.
Kad parīt iekuršu krāsni, vēl tikai mazliet laika būs atlicis.

Atpakaļ 33