Posted by [info]santech on 2017.08.18 at 14:05
Mūza: Arch Enemy MegaMix
sasodīc! Vakar iemetu aci latestpostos. Iekomentēju. Rezultātā - uzmācas domas par emigrēšanu uz Vāciju. Sen jau bija laiks. Tagad velku galvā plusus un mīnusus. Būtu interesanti. Tikai - daudz labāk jāsagatavojas. Jāsarunā vismaz vairāk par vienu vietu, kur palikt. Kur aizbraukt un sākt rukāt. Kur nav jāpaļaujas uz cilvēkiem, kas saka - te daudz fabriku, darbu atradīsi. Iztrūka tikai piebildes, ka poļu dirsas jālaiza.
to be continued. tagad jāstrādā.

Posted by [info]lavendera on 2017.08.18 at 13:24
Ja paskatās rītdienas laika prognozi, Rīgas svētki solās būt stipri slapji.

Posted by [info]santech on 2017.08.18 at 13:25
Izskatās, ka ārā vējains. Arī pasākums vakarā ārā. Un nekas silts nav paķēries līdzi. Tikai tizla, mutē ieliekama izmēra lietus jaka. Un tīrs tēkrekls. Būs caur humpīšiem jāiziet, mok kāds praķis atradīsies. Bet varbūt caur mājām, vvz.

bitch, pls

Posted by [info]po on 2017.08.18 at 13:22
Tags:
A to, kur aizp!sa bitkoins, droši vien arī citi negaidīja.
A daži, domājams, pustumsā glūn un klusībā pie sevis smīkņā: "Vēl jau tikai p!sīs."

85

Posted by [info]peepingtom on 2017.08.18 at 13:19
Šķiet svarīgi atgādināt sev, atcerēties, neaizmirst, ka nekas taču nav svarīgi.
Nu varbūt vienīgi pēdējā doma pirms nāves un karmiskā bilance uz kuru šai domai iedarboties.

f

Posted by [info]ingmars on 2017.08.18 at 13:16
Jums nav ne jausmas par maniem politiskajiem uzskatiem, jūs varat tikai minēt.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2017.08.18 at 12:52
iespējams, manas cibas vēsturē ir bijuši ļoti reti gadījumi, kad man te pēkšņi ir milzu komentāru daudzums, iepriekšējās reizes bija par velosipēdiem un par to, kādas cibas cilvēkiem ir preferences krūšu sakarā. tātad izskatās, ka velo, krūtis un cehs ir tie atslēgvārdi, kas pievelk visus, good to know, mēģināšu kādreiz nopārdot kādu seansu ar šiem atslēgvārdiem.

Atgriežoties pie publicētā

Posted by [info]kautskis on 2017.08.18 at 12:18
Dārgie draugi, jūs tikai nesapriecājieties, ka tas iepriekšējais apcerējums ir veltīts ceham. Nav; cehs būs cehs, cilvēki, kas gribēs viņu lasīt, atradīs, kur viņš ir. Viņš ir veltīts plaši izplatītai parādībai Latvijas mediju telpā.

Mani līdz sirds dziļumiem kaitina visplašākā mēroga huiņas padarīšana vienkārši par klikšķu/acu/lasītāju zvejas avotu. Un tas turklāt nav viena noteikta portāla vaļasprieks; pilnīgas muļķības ir publicējuši visi puslīdz redzamie portāli. Ak, bēgļi ir aktuāls jautājums? Tad nu ņemsim un nopublicēsim rakstus par zilacainiem puisēniem, ko piekauj arābi. Ak, sieviešu apsaukāšana par resnām sazvejo klikšķus? Zvejosim klikšķus! Cilvēki grib uzzināt, ko tieši ārsti tev nestāsta? Uz priekšu, un kas par to, kā tieši tas ietekmēs viņu veselību.

Kaitina tas, ka to stāsta cilvēki, kam tā nav pārliecība, bet klikšķu avots. Es spēju saprast, ka visādu huiņu gvelž cilvēki, kas tam tiešām tic, nu lai būtu. Varbūt pat viņi tīri labi ar to nopelna, un man tiešām nav žēl. Bet to parādību "nē nē, mēs paši esam forši cilvēki, un kuŗš normāls cilvēks vispār to var ņemt nopietni, hahā" – lūk, to es nesaprotu.

Jūs jokojat, labi, bet citi uztveŗ pavisam nopietni, šēro, laiko un dzīvespriecīgi papildina ar saviem novērojumiem – un visu šo sūdabrāļu armiju kaujā sauc nevis kāds sūdabrālis, bet jauks cilvēks, kas vienkārši vāc klikšķus. Lūk, tas ir kaut kāds tiešām atzīstams cinisma un necieņas pret saviem lasītājiem sajaukums.

Anglosakšu internetā ir diezgan skaidri sadalīts: tā, šiten būs kreisie lūniji, šiten labējie, viņi tiešām raksta to, ko domā. Cilvēki, kas apmeklē attiecīgo portālu, skaidri zina, ko tieši viņi tur izlasīs. Savukārt Latvijā nav gandrīz nevienas ēdnīcas, kur bez kotletēm netirgo arī sūdus, jo, ziniet, šādam piedāvājumam ir sava stabila mērķauditorija. Nē, es saprotu, "priekš Latvijas būs labi". It kā Latvijā dzīvotu kaut kādi īpaši truli cilvēki, kam nepieciešams īpaši truls piedāvājums.

Uzaudzējiet mugurkaulu, iestājieties par kaut ko, ieviesiet kaut kādu nebūt redakcijas polītiku. Un beidziet, sasodīts, vienmēr piesegties ar tizliem smiekliņiem – haha, tu ko, kuŗš tad to var uztvert nopietni. O, jūs būsit pārsteigti, cik daudzi to uztveŗ nopietni.

Posted by [info]lennay on 2017.08.18 at 12:32
Esmu dedzīga soy sauce nation atbalstītāja.

Posted by [info]affair on 2017.08.18 at 12:24
Kurā brīdī "cibas mammas" nomainīja v.2.0 "cibas stervas"? Esmu šeit reti un biju palaidis garām :/

Posted by [info]po on 2017.08.18 at 12:12
Dēlus varētu saukt Dainis un Reinis as in DNS un RNS. A Rainis jau aizņemts.

Posted by [info]au on 2017.08.18 at 12:06
es, skatoties uz jūsu cepienu, izlēmu palasīties, par ko tas viss.
nesaprotu, kā jums viņš var tā kāpj virsū uz nerviem, ja man gāja grūti to rakstu pat atrast.
bet nu neko - diezgan smieklīgs, man patika.

Ieguldījums ēdiena rubrikas attīstībā

Posted by [info]phz on 2017.08.18 at 11:30
Tags:
Tikko uz mirkli izlikās, ka manā melleņu jogurtā ir iemaldījusies korinte. Lielu daļu bērnības pavadīju dārzā ar korinškrūmu (lai gan tas bija diezgan pamatīgs krūms, kādus 2 metrus augsts), un tas bija man diezgan mīļš krūms, līdz ar to šodienas atgadījums mani it nemaz neapbēdināja.

Tagad jāiet enciklopēdijā atrast, kura no visām korinšu sugām tā bija (jo izrādās, ka ir visvisādas - no ogulājiem līdz krietniem kokiem).

Posted by [info]nulle on 2017.08.18 at 11:24
Iecietīgā sabiedrībā neiecietīgos piesies pie krēsla un ar pistoles rokturi pa galvu, pa galvu!

Posted by [info]virginia_rabbit on 2017.08.18 at 10:55
Paradox of Tolerance: a tolerant society must protect its own existence if tolerance is to exist in the world. If tolerating intolerance results in the destruction and disappearance of tolerant society, then that tolerant society has a right to self-protection – in the form of refusing to tolerate intolerance.

Posted by [info]affair on 2017.08.18 at 10:46
Nu, čuvaki? Varbūt parunājam par to, kādi dalbajobi ir tie ceha autori? =D Pilnīgs bērnudārzs, ne?

Lēni ir labi

Posted by [info]disfigurator on 2017.08.18 at 10:34
Mūza: Helheim
Tags: , , , , ,

- Marhsall London ir diezgan lēns. Un laikos, kamēr tauta runā par Android 8, pagājušajā gadā pirktais London ir iesprūdis piektajā versijā, un nedomā apdeitoties. Sevišķi lēns tas ir, ja tam paralēli ir jau kāds dižuzdevums veicams - piemēram, atvērt un čikināt Facebook... Taču tam ir super mūzikas kvalitāte - pat no aparāta skaļruņiem;
- Kamera telefonā secīgi arī lēna un nekāda;
- LG OLED - fukken lēns CPU iekšā - lai pieregulētu attēla parametrus, atvērtu aplikācijas un mainītu WiFi parametrus, ir jāgaida, kamēr ielādējas Menu. 2kEUR televizoram. Jāgaida uz Menu... Citreiz pat 10s!

> Lēns telefons teorijā nozīmē vien to, ka mazāk laika tiek patērēts tajā mazajā ekrānā, un vairāk - mazliet produktīvākās nodarbēs. Bet, bļa, cik tas seksīgi izskatās! Ir jau no vairākiem leņķiem ar filmiņu nofočēts. Tīrs fapmateriāls!
> Lēnā telefona kamera nozīmē vien to, ka biežāk no somas tiek izvilkts filmiņas aparāts, un tas pats par sevi ir pozitīvs notikums, jo nereti šķietami fiksās/dokumentālās bildītes beigās izdodas diaprojicējamas uz ekrāna.
> Par teļļuka lēnumu gan neko pozitīvu nevaru pateikt. Taču tā attēls ir konfekte!


DAT MARSHALL LONDON VOLUME WHEEL!!! Vakar nofočēju Black Metal versijā, ar dzīvu ekrānu - jāpabeidz filmiņu, pašrocīgi jāattīsta par diapozitīvu, un tad jau manīs, vai sanāca : )

Īsumā:
Ai, kaut kā pohuj. Aiz katras lietas nepilnības slēpjas mīlama pilnība : )


pares inter alia, per astra ad marginalia

Posted by [info]dooora on 2017.08.18 at 10:42
Jaan Rääts

Posted by [info]prtg on 2017.08.18 at 10:24
«Esam vērsušies Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas novēršanas komitejā"

Posted by [info]santech on 2017.08.18 at 10:21
Mūza: Arch Enemy - Skeleton Dance
Rīta steigā piemirsu piebilst - pilnīgi ok bija tomāti bez majonēzes. Majonēzi vispār nu jau krietnu laiku neesmu iegādājies un uzturā arī gadās pa ļoti retam. Nu tur kebabnīcā pie karpelīšiem ketčupa un majonēzes pikas. Nu - nenovēršos pompōzā riebumā ;D Un kaut kur ciemos vai kā ir ok. Bet majonēze vairs nav regulāra uztura sastāvdaļa. Vai nu esmu atēdies, vai nu tā garša apnikusi. Vissakarīgākā bija Spilvai, bet arī vairs kaut kā nav tas.
UN rīta steigā aizmirsu paķert līdzi vēl šādas tādas lietiņas.

Un pārvākties uz Vāciju meklēt santehniķa darbu - tas būtu izspēriens no komforta zōnas. Nāktu par labu, jā, bet Britānijas pieredze vēl sēž iekšās.

Atpakaļ Rīgā

Posted by [info]wensdy on 2017.08.18 at 09:48
Mūza: LR3
Pamostos, uzlieku siksniņu samtainajam un nedaudz tramīgajam pilsētas kaķim Oliveram un izlaižu ārā pa logu. Izeju ārā un sabužinu slapjus, karstus suņus, kas tikko atgriezužies no saviem slepenajiem nakts piedzīvojumiem pa mežiem un citiem grāvjiem. No koka sausās tualetes vēroju zaļumu - kā gaisma izkārtojusies pār laukiem, nesen ainavā uzradās ruļļi. Aizeju atpakaļ uz māju un uztaisu kapučino. Bet šorīt es pamodos un iegāju internetā, tas arī viss.

Starpkultūru sakari

Posted by [info]kautskis on 2017.08.18 at 09:28
Darbam krieviskā kolektīvā ir viena izteikta, lai gan pašsaprotama īpatnība: daudz sanāk uzzināt par tām cilvēku grupām, kam parasti uz ielas paej gaŗām.

Tā es, piemēram, esmu uzzinājis, ka Latvijas krievu valodā лаби lieto apmēram tāpat un apmēram tikpat bieži, cik latviešu valodā davai.

Posted by [info]dienasgramata on 2017.08.18 at 09:22
no muzikologa Dāvja Eņģeļa sarunas ar Jāni Baumani, Eiropas čempionu motokrosā:

- Agrāk skrēju ar austiņām, bet pēc vienas filmas noskatīšanās sapratu, ka skrienot jāklausās apkārtējās skaņas, nevis uzmundrinoša mūzika austiņās. Dabas skaņas visapkārt dod lielāku enerģiju nekā mūzika.

- Bet tas jau vairāk filozofiskā, nevis fizioloģiskā ziņā?

- Jā, es domāju, ka tas vairāk ir filozofiskais aspekts.

Posted by [info]santech on 2017.08.18 at 09:00
Tomātmaizes brokastīs bija kaut kas tieši laikā. Pēc vakardienas sidru experimenta. Ceturto vairs iekšā nevarēju ieliet. Bet pašsajūta ok. Bet paspēju noķert sajūtu, ka arī sidrus esmu uz kādu laiku atdzēries. Maz man vajag, ka es jums saku.
Pankūku atlikumus uz darbu jāpaņem pusdienām. Būs jāštopē pa sauso, ja vien neizdomās veikalā iebiezināto pienu. Tad gan būs razvrat un lipīgi pirxtiņi.

Posted by [info]biezpientaure on 2017.08.18 at 08:46
malkas skaldāmais bluķis ir vienkārša padarīšana? tā viena lieta, bet iestrādāts (seasoned) bluķis gaļas ciršanai nav lēts.

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/home-appliances/kitchen-appliances/other/blfpl.html

Posted by [info]batou on 2017.08.18 at 08:04
chrome krašo kad ieeju krievu lj komentāros. neliela aizdoma, ka tas ir kaut kādā mistiskā veidā saistīts ar tām debīlajām yandex reklāmām. 100% cpu un beigta balle. iepriekš nekad tā nav bijis, pilnīgi sāk mitoloģiski šermuļi pārņemt par kgb garo roku kas ir man piespēlējusi caur kaut kādu huiņu malware (lai gan visu pārbaudīju it kā nekā nav). mistika. nekad iepriekš nav tā bijis.

skolotājas sindroms

Posted by [info]indulgence on 2017.08.18 at 07:30
Tags: ,
Skolotājām ar stāžu, kuras gadu desmitiem atradušās mazu un padumju dzīvnieciņu vidē, kurā ir vienīgās Autoritātes, ļoti bieži izveidojas skolotājas sindroms, ar ko tās saaug tik ļoti, ka nespēj abstrahēties, izejot ārā no skolas. Turpina tādā pašā manierē ar apkārtējiem runāt kā ar neko nesaprotošiem bērneļiem gan veikalā, gan ģimenes viesībās. Tā kā ja kāds kādam vaicā "vai gadījumā esat skolotājs?", tad tas visbiežāk domāts nevis ar 19. gs. zemnieka apbrīnu pret Irlavas semināra absolventu, bet gan, ka šis sarunu biedrs drīzāk ir hiperpaštaisns un nespēj vispār uztvert, kur nu vēl ieklausīties otra viedoklī.

Posted by [info]punkts on 2017.08.18 at 07:21
piektdienas vakarā notrāpījām uz tādām ziņām, kurām nebija atbalss un tās bija sausas kā tualetes pods pēc vētrainiem uzliesmojumiem atejas pods bija sauss kā skrūvgrieznis, kas iesities nāsī ar savu pateicīgo roku piespiež mums kūliasu pie skarbās realitātes pīrāga un skaips ir saziepējies un lec skroderdienās un mēs esam likopodiji un mēs esam sausi kā likums un mums ir trūkumi un mēs tos izzinām mūrniecības arodvidusskolā brēku sacēluši zaļknābji un negrib mūrēt pūdēto tualeti un tai bija apkārtmērs kā rabarbers un tai bija cinkota grīda un trūdu pilns pagalms un viņai arī bija skumjas acis un trauksmaina jūra un visiem kopā viņiem bija līksms prāts un tālredzīgas mācības neiroloģiskajā dispanserā, kurā gulēja traumas guvušie punkti un stacijas rokturi bija viņiem visiem rokas paspieduši un taisījās pulkstenī un bija viņiem arī ovālas grīdas pie gultas un taisnas amuletiem bagātas piekrastes un mēnesnīca aiz aušības un aiz krākšanas mēness bija salds tas bija skumbriju salds un tam bija jūras dzelme pakausī tas bija skumjš un tas bija saldkaisls un tas bija kūpinājums un dūmenis tam bija aiz trejdeviņām valstībām ar reketieru badmintonu un stulbām tupelēm un miega ceremoniju un tulpēm aiz viadukta es biju tam visam piesēdies rezumēt un skaitīju lūgšanu pastardienas ēzelim un trauksmainība mani saņēma aiz spārniem un nesa priedēs kalvadosu veldzēt un es to ar to resno unikornu iztriecu pret grīdu tā saulē sačupojās un tad kā komēta pret stikla virsmu glāzes virsmu saspēra un taisni acīs visiem lauzkas un taisni tai brīdī kaņepe saziepēja savas stelles un auda bikšu gumiju un tai pat laikā es biju par resnu lai iztiktu no matu gumijas un man bija tajā kautas jāiedabū un es to izdarīju - skrūvgriežņa pagulti es tur iedabūju un tai bija taisnas zarnas un vielmaiņas neiekrāsots gurnu priekšauts ar stalaktītu režģiem un mēs tajā visā bardakā sakapājām kāļus un izsitām tiem zobus lai nesitās pret redelēm kad tos kultivē robots.

Posted by [info]art_sua on 2017.08.18 at 05:13
šo gadu jau tagad gribu norakstīt [kā vienu no sliktākajiem].
nesen, stāvot uz sava betona blokmājas balkona [gribas rakstīt ''jumta''], aizpīpēju zilā Winston cigareti un vēroju mēnesi kopā ar kaķi,
kamēr istabā čerkstoši drillējās Kино kasete, pārņēma spēcīgs déjà vu. Kauguru vietā ir Torņakalns. un kaut kur pazuduši jau 13 gadi.
tiem līdzi aizpeldēja reiz tik tuvi cilvēki, tik kvēli sapņi ar vēl cienījama pazemīguma un jautras pašironijas devu. un interese dzīvot.
varbūt tas viss tur arī palicis - priežu ēnās, jūras putās, nabadzības vienkāršībā.
drīz nedzīvošu vairs viena [pēc 1,5 gada pauzes], īrēšu istabu un centīšos atgūt pieticību, varbūt arī sevi. būs jāatvadās no dzīvokļa
ērtībām un mantām, ko vairs negribu stiept.
protams, labākais būtu atkal savākt no tā visa tikai vienu somu un doties līdzi putniem, bet ir jāatkopjas gan fiziski, gan morāli. jo šis
gads.. jeb šī vasara. nav viegli atzīt savu spēku limitācijas, bet nav iespējams dzīvot tikai sapņos.
vai esmu uz grimstoša kuģa, vai pati tas esmu - pagaidām nezinu.

.

Posted by [info]feita_kleita on 2017.08.18 at 04:51
Katru nakti aiz sienas skaļi iet tv... es sajukšu prātā.
Varbūt kādam ir liekas, bet puslīdz labas skandiņas, kuras var uz laiku aizdot, kamēr tieku pie savām? Uzliktu fonā lietu, vaļu dziesmas, vai meža skaņas, vienalga, tikai nedzirdēt to krievu sūdu aiz sienas.

Paldies.

Posted by [info]tors on 2017.08.18 at 02:17
American Greatest Hits by Year, 1840-2013

hahahaha

Posted by [info]ingmars on 2017.08.18 at 00:52
Rīgas dome ceturtdien apstiprināja amatos četru Rīgas vidusskolu jaunos direktorus, tajā skaitā Rīgas Franču liceja direktores amatā ieceļot iepriekšējās skolas vadītājas meitu Vinetu Rūtenbergu.

Posted by [info]prtg on 2017.08.18 at 00:49
Seju rezervācija

Atpakaļ 33