Darbs uz nenoteiktu laiku briežu dārzā.

Posted by [info]wensdy in [info]vajag on 2014.07.30 at 19:44
Steidzami!

Meklēju palīgu darbam tūrismā briežu dārzā Zemitāni Kokneses novadā Iršu pagastā.

Darba apraksts: briežu dārzā notiek ekskursijas. Tūristi ar mašīnu tiek izvesti cauri, gids, kurš sēž pie tūristiem pikap daļā, pastāsta interesantus faktus. Tātad galvenie veicamie pienākumi ir uz maiņām Nissan Navara vadīšana un  būšana par gidu. Mazāk galvenie pienākumi ir kopīgi nomazgāt mašīnu un iztīrīt telpas, kurās ieiet tūristi (gaitenis, wc, neliela telpa).

Prasības: B kategorijas vadītāja tiesības, fiziska un īpaši psiholoģiska noturība, jo darbs ar daudz cilvēkiem tūristiem, pārstāvot galīgi nesakārtotu uzņēmumu. Droši vien nepieciešams zināms briedums (Jo darbs ar briežiem :) Labi, joks.) un pilngadība.

Darba laiks: vēl nav noteikts, bet ir visas iespējas palikt līdz tūrisma sezonas beigām 1.septembrī. Pašlaik ļoti nepieciešama palīdzība 2. un 3.augustā, taču ierasties te var kaut rīt, doties prom arī var, kaut 3.augusta vakarā). Šajās brīvdienās darba laiks no pl.8 līdz pl.21. Citās dienās atkarībā no ekskursiju grafika.

Darba vieta: dzīvošana briežu dārzā uz vietas labiekārtotā, divstāvu Līvanu tipa mājā kopā ar mani un kaķīti. Ir izolēta istaba un sauna (ja nu paliek aukstāks). Tuvākais veikals 5 km. Tuvākais lielveikals 35 km.

Ieguvumi: darbs laukos svaigā gaisā kopā ar briežiem, dīķis, vēl palikušas dažas ogas, āboli, dārzs ar zaļumiem un dārzeņiem, brieža gaļas izstrādājumi, samaksa atkarībā no palikšanas laika, stundas likme nav. Par ieguvumiem precīzāk, lūdzu, zvanīt man.

Priecāšos par ātro palīdzību!
Zvani: 26525466
Mani sauc Ilze.

Posted by [info]platformene on 2014.07.30 at 19:51
daru daru 7 lietas reizē, paiet nevaru. bites kodums uzpampis tā pamatīgi.
re attaisnojums mierīgāk saņemties nokārtot lietas, lai varētu atkal uz brīdi 'neko nedarīt'.

burinieki karmas vējos

Posted by [info]217 on 2014.07.30 at 18:44
heh, franču gids Maksims, kas šodien te piestāj pa nakti ar grupu, sastāstīja arī mums visu ko noderīgu par Indiju, un pirms pāris dienām cits gids nepalietis sadeva mums savus kontaktus, vēl no mūsējā itāļu puikas jaizspiež info, jo viņš arī ir bijis Tur, hehē :D visa pasaule sadodas rokās :)
johoho un 3 pudeles ruma :]

Posted by [info]martcore on 2014.07.30 at 19:36
toties, cik kruta izklausās mūsu u-18 basketbolists lomažs francijas komentatora interpretācijā
lomāž!

Posted by [info]mindbound on 2014.07.30 at 19:33
Doom: awake
Mūza: Qntal - Qntal VI/Translucida: Sumer
Tags: , , , ,
Christfuck, es nebiju ieplānojis sešas bezelektrības, bezsakaru, bezskaitļošanasjaudas diennaktis.

Secinājums № 1: īstermiņā strāva un pieslēgums Tīklam manai necilajai personai ir daudz svarīgāks resurss par barību. Secinājums № 2: liela apjoma labošanas darbus nav jāveic uzcītīgiem kaimiņiem, bet gan remonta brigādei.

Posted by [info]kaudze on 2014.07.30 at 19:29
nu, bljagj, man vienkārši nenormāli cepī laukā pīles un zosis.. fakin ēi
-=-
vakarā andra seja ieripos.
kāds mani izraus no meditēšanas siltumnīcā ar kūmiņu n` tās nebeidzamās gulēšanas, lai atlabtu fainalī.
respektīvi - alus un brauciens ar ripuci ar sāniespējām kā kompīts vai kompīts
rīt plānos braukt uz mežu sēņot, jo tūlīt 5diena un var pārdot to draņķību tirgū [: d] un tikt pie tiem rimbulīšiem..

Posted by [info]martcore on 2014.07.30 at 19:23
nu labi, beidziet zviegt par geimoftrouns
ar sniegpārsliņu ir tā retā reize, kad manī iedīcas "alī glibu!" motors
būs trešā khl komanda, kuru drusku atbalstīt (a tā es atbalstu mūsējos un pēc tam minsku)
xxx

jūlijs

Posted by [info]inese_tk on 2014.07.30 at 19:18
Tags:
Neatkarīgās Tukuma ziņas: 13.16 Tukumā, Pils ielā, pagaidām nenoskaidrota dzīva būtne veikalā nozagusi vīriešu smaržas «Trussardi my land»

Posted by [info]fedrs on 2014.07.30 at 19:10
- Labdien! Jūs esat piezvanījis tur un šite. Ja vēlaties saņemt informāciju latviešu valodā, nospiediet taustiņu 1...
- Un ko darīt tiem, kuri zvana no viedtālruņa?

+++

Posted by [info]eos on 2014.07.29 at 19:09
Sajūta tāpat kā Liepājā pirms četriem gadiem un vēl mazliet.

Man gribējās aizpeldēt līdz trešajam sēklim un tad peldēt uz ceturto sēkli. Mani vienmēr ir interesējis CETURTAIS SĒKLIS.

Es jutos tukša. Dienas pavadīju nositot laiku un atsēžot lekcijas. Dzēru antidepresantus. Zubrījos, lasīju bērnu grāmatas, "Trollīšus Muminus", "Pūku". Man bija tikai Kristīgo studentu brālība reizi nedēļā, kur aiziet ar kādu parunāt. Kopā gatavot ēst. Tagad nav pat tā.

Kad nokļuvu 2012. gadā reanimācijā, man uzdāvināja draudzes priesteris grāmatu "Svēto dzīve".

Daudzreiz noklausījos mūzikas albūmu par heroīna atkarību. Esmu pilnīgi pārliecināta, ka man ir bijusi saistība ar heroīnu kaut kad nesen.

Augstskolā Liepājā kursā bijām 9 cilvēki, 8 meitenes un es. Mani tur vienā brīdī sāka uztvert par mēbeli, jo es tāda arī biju. Mēbele, dārzenis. Nevis puisis vai meitene, bet staigājoša mēbele, kas atsēž lekcijas.

Sievietes vērtība ir tad, ja kāds viņu grib ievilkt gultā. Vīrieša vērtība ir, ja kāds grib tērēt viņa naudu. Man vērtības nav.

Šodien aizsūtīju apmēram 20 vakancēm CV un pieteikumus. Kuram vajag transseksuāli ar trim nepabeigtām augstākajām? Nevienam.

Es zinu, ka droši vien pārdošu/atdošu visu, kam ir kaut cik vērtība un tad miršu. Kaut nu tas būtu drīz.

Jo man ir dziļi apnicis.

karsc

Posted by [info]zero_weirdness on 2014.07.30 at 18:45
nekas cits neatlika-palīdu zem dušklausules kleitā.. uz 2min pat drebuli uzsita :) jēee
pa dienu pēc dārzrakšanas pie vaidavkeramikas atklāju sezonu - kaaauns, cik vēlu, hehe

Posted by [info]pickle_jar on 2014.07.30 at 17:23
reinbovaa socializeeshanaas vietaa veemaam no 10% alus un nakshjojaam kuutii. taapat izmirkaam. vakar sleegta celja deelj chucheejaam fuuree pie bukarestes. shodiena mazaak tizla.

Posted by [info]ierindnieks on 2014.07.30 at 18:09
Ko tiešām es nevaru saprast - kāpēc Krievijai tā Ukraina ir vajadzīga?

Nekur tā īsti nav nācies izlasīt par tiem iemesliem. Kāpēc ir nepieciešams destabilizēta, nefunkcionējoša un bandītiska valsts kaimiņos.

- Krima un izeja uz jūru. Grūti būtu noticēt šim sākotnējam variantam, kurš izskanēja visai bieži. Jo tā izeja uz jūru jebkurā gadījumā jau Krievijai bija un diezvai tās applukušās viesnīcas un nolietotā infrastruktūra kādam būtu vajadzīga.
- Pretstāvēšana vispārējai ASV kundzībai. Visai ticami, bet vai tad nebija iedarbīgāku reģionu kur kačāt savus noteikumus, piemēram, tuvie austrumi. Tur liekas ASV ir lielākas intereses.
- Uzmanības novēšana no iekšējām politiskajām un ekonomiskajām grūtībām, tā teikt ārējā ienaidnieka meklēšana. Var jau būt, bet tie riski taču ir milzīgi.

Es saprotu ASV piespiežot visus pārējos tai skaitā LV iebrūk Irākā, pakar Sadamu, bombardē vietējos iedzīvotājus utt., bet tam bez fanātiskā uztādījuma visiem nest demokrātiju ir arī it kā racionāls skaidrojums - nafta.

Bet kas Krievijai no visa tā. Viss kopā vai ir vēl kaut kas būtiskāks. Tā teikt whay?

Šlāgervakars jau rīt.

Posted by [info]3_5469mhz on 2014.07.30 at 18:17
https://www.facebook.com/events/1452402741698052/?fref=ts

kārvingi

Posted by [info]ezss on 2014.07.30 at 17:56
Tags:
Ļoti neparocīgi, ja esi izstaigājis veikalu un apbruņojies nakts darbiem ar augļiem un jogurtu, jo šķita, ka tas būts pats labums (un tā uz to brīdi tiešām šķita), bet pēc pāris stundām sāk gribēties hesburgera tortilju, kebabu vai vienkārši siera kluci.

Raššan bīznes

Posted by [info]katodstars on 2014.07.30 at 17:41
Atplēsu darbā vaļā vienu vienu ciparu centrāli, kura kaut kādu kļūdu sākusi rādīt. Atslēgteikums - centrāle ražota Krievijā. Kļūdas risinājums vienkāršs - ventilators nosprūdis, no atvilktnes izvelku piemērotu ventilatoru, nobrīnos par dīvaino ventilatora stiprinājumu, par nosaukuma plāksnīti, kura atgādina plāksnīti no elektromotora, par askētisko gravēto paneli, bet tad atceros - Krievija. Tā tīri intereses pēc apskatu kā tad aparāts uzbuvets, nu, tur 80386 procītis - ai, nostaļģija, bija man reiz kompītis ar tādu pat procesoru, helikopterīšus uz tā spēlēju. Tālāk tur centrālē visas vajadzīgās lietas, RAMs, CPU, ciparu kanālu transīveri, bet kur...glabājas programma priekš CPU? Skatos uzmanīgāk - nē, otra plates pusē nav, nē, nav atsevišķa bloka ar FLASHiem. Bet uz plates ir 48T128 RAMs ar iebuvetu bačeni, kas ir vienīgā vieta, kur programma glabajas. Tas tik ir biznesa plāns - Tu ieliec programmu tādā RAMā, pēc gadiem beidzas bačene, programma pazūd, ļautini nesaprotot, kas notiek, biezā slānī nes uz remontu "beigtos" aparātus. Nu, neko, lai nodrošinātos pret dienu X, nolasīšu šo RAMu un saturu došu pasaulei, lai citi neuzkāptu uz šī grābekļa.
Sviests. nekad nevar zināt cik smalki kāds Tevi gribēs appist.

Posted by [info]evy on 2014.07.30 at 17:49
izaardiijos, sadzeeros dzheikobskriika dzirkstoshos, paljehchala.

shodien kaljam plaanus ar spaanju koleegji par naakampiektdienas izklaideem, jo tikai once in a blue moon evy tiek pie [vismaz] vienas briivas viikenda dienas, jaakjer moments! naakamceturtdienaa jau sarunaats ar meiteneem iet paballeet, tad piektdiena ar spaani vai nu uz branchu, vai vakaraa kaadas vakarinjas ar turpinaajumu jahtklubaa, kuram man nafig nav ko vilkt muguraa, taadeelj es tur neesmu bijusi. taatad arii shopings priekshaa staav.

bet shobriid, piemeeram, man nenormaali sakaarojaas sushi. un kaapeec gan lai es sev to liegtu? veel nieka divas stundinjas jaapastraadaa un tad uz blakus atrodosho moolu pasuutiit sushi un varbuut atrast arii kaadu apgjeerbgabalu tam jahtklubam.

.

Posted by [info]kini on 2014.07.30 at 16:53
Tags: ,
šodien esmu pieveikusi 1,5 l ūdens. priekš manis tas ir wow. laikam jau kompensēju rīta netikšanu dušā, jo nebijām pamanījuši, ka šodien tur tikai aukstais ūdens.

pārdodu monitoru

Posted by [info]eos on 2014.07.29 at 16:15
LG L226WTQ - SF
1680*1050 izšķirtspēja
22"
2ms reakcijas laiks
3000:1 kontrasts

http://www.lg.com/us/monitors/lg-L226WTQ-BF-lcd-monitor

Pirkts apmēram 2010. gadā par 120ls, tagad, kā lietotu, pārdodu par augstāko cenu vai arī mainu pret šokolādi (šis nav joks).


rakstīt uz e-pastu emiliefairy@gmail.com

Pakaļ jābrauc uz Dreiliņiem.

Vasaras komandu čempionāts Ūķos, svētdiena

Posted by [info]kaszczejs on 2014.07.30 at 16:19
Tags: , ,
 photo DSC08711Medium_zps45bc9455.jpg  photo DSC08845Medium_zps2dd98c23.jpg  photo DSC08858Medium_zpsb7098a59.jpg  photo DSC09005Medium_zpsd6f93cc0.jpg
Sestdienas galda hokeja pieredzes man nešķita diezgan. Galu galā, svētdien turpat Ūķos bija ieplānots komandu (2*2) čempionāts, bet es esmu pietiekami iedomīgs, lai uzskatītu sevi par komandu. ... tālāk ... )

Posted by [info]koks on 2014.07.30 at 16:06
Never talking
Just keeps walking
spreading his magic

[Black Sabbath - Wizard]

ikdienas rubrika ''tu labi izskaties, tev veicas!''

Posted by [info]deloveja_kundze on 2014.07.30 at 16:02
Tags:
man ir divi darba epasti, ik pa brīdim parādās arī trešais, bet tas tā. uz vienu atnāca svarīga ziņa, ko visu laiku aizmirstu atbildēt, jo tas nav privātais darba epasts, tāpēc beidzot izdomāju, ka vajag pārsūtīt uz privāto darba epastu, lai atcerētos. pārsūtu, redzu blakus tab'ā, ka ienācies jauns epasts, un ārkārtīgi sapriecājos, jo gaidu ziņas no visādiem cilvēkiem, lai beidzot būtu skaidrība par lietām, vietām un smukām kleitām. atveru, redzu, ka tas ir manis pašas pārsūtītais epasts, un sanāca tā sirsnīgi sasmieties. 

zelta zivtiņas atmiņas priekšrocības: katra diena un katra stunda ir kā liels, liels piedzīvojums, jo teju visu aizmirstu.

???

Posted by [info]seridvena on 2014.07.30 at 13:59
Varbūt kāds zina, kā angliski sauc tos melnos vākus, kurus tur rokās, piemēram, kora dziedātāji....

~S.A.-M.~

Mazliet paskatījos, kas notiek viņpuses sociālajos medijos.

Posted by [info]alefs on 2014.07.30 at 15:56

Vilcienā...

Posted by [info]seridvena on 2014.07.30 at 13:22
2014.02.08.
9:03
Between Lochgelly and Cardenden.

Beidzot esmu atbraukusi... Maija atnākusi mani uz staciju sagaidīt...
Minūtes vēlāk es atskārtu, ka esmu somu atstājusi vilcienā... Panika...

www.youtube.com/watch?v=DnUg95pQ9K8

~S.A.-M.~

Posted by [info]platformene on 2014.07.30 at 15:10

dzīvoklis berlīnē

Posted by [info]anarhomo in [info]vajag on 2014.07.30 at 14:01
kāds negrib augustā pa berlīni padzīvoties? ir brīvs dzīvoklis no 1.-18. augustā hipsterīgākajā no pilsētas rajoniem, par samērīgu cenu un plašu terasi saules pusē.

.

Posted by [info]kini on 2014.07.30 at 15:02
Tags:
sistemātisks bardaks. tā kaut kā.

Posted by [info]putnupr on 2014.07.30 at 14:58
nomira

ziemeļi un dienvidi vienā vietā - te!

Posted by [info]uldris on 2014.07.30 at 14:38
Tags: ,

nujau tā, ka pa auksto krānu sākumā tek silts ūdens (boileri nēsmu ieslēgusi jau nedēļu) un pietiktu iemērkt tējas maisiņu kaķa ūdenstraukā, lai tiktu pie tējas.

---
nolēmu ietetovēt sevī šo: 
TEHO TEARDO & BLIXA BARGELD - Still Smilingapnicis

Posted by [info]eermaniitis on 2014.07.30 at 14:26
pamalē skan taurītes un rīb bungas - jautrais marš tuvojas

Jē, īsumā {jurisprudences pamati}

Posted by [info]dooora on 2014.07.30 at 14:14

Posted by [info]koks on 2014.07.30 at 14:00
Kaut kā smieklīgi, skumji un reizē nožēlojami, ka reizēm ir tik svarīgi kā kaut kas tiek pateikts - vienalga kāda ir informācija, vienalga vai tā ir tajā brīdī jēgpilna vai nē, bet tāpat viss atkarīgs no intonācijas un pārējā.

Atpakaļ 33