Posted by [info]gnidrologs in [info]n_komentari on 2018.02.19 at 12:58

Posted by [info]mmd on 2018.02.19 at 12:55
When I lower my expectations, I increase my chances to be satisfied. But it doesn't mean I am not striving to reach my goals. It is more about accepting situation and finding other ways to reach them.

Posted by [info]fjokla on 2018.02.19 at 12:39
Aizrāva. Brālis dzer šnabi, es kloni. Sanitarkas izteiktas stervas, bet pierakstīja papildus diagnozes, lai stopudova tiek iekšā. Skatījos pa logu kaukdama, līdz mīĺots pakausis zūd skatam.

Iztēlojies domu experimentu (jā, domu experiments ir reāla metode, kā pierādīt vai apstrīdēt teoriju):
tu atrodies telpā, kur ir 5 tavi draugi. Pēkšņi jumtā parādās sūce, un tev uz galvas nez no kurienes uzgāžas 20 litri auksta ūdens. Visi klātesošie apgalvo, ka nekas nav noticis, jo situācija nekādi neesot racionāli uztverama. Taču jumtā ir caurums, tu esi cauri slapjš un salsti. Vai klātesošie tevi uzskata par muļķi, vai tomēr ūdeni tu pats esi izdomājis?

Posted by [info]virginia_rabbit on 2018.02.19 at 12:12
Tags: , , , , , ,
Simoniņa lieta: stroganovs ar kompotu Degunradzī. un ritenītis Lietuvas krāsās.


Posted by [info]santech on 2018.02.19 at 10:51
sausa, izžuvusi, izkaltusi pirmdiena.

Posted by [info]chimera on 2018.02.19 at 10:16
- Brīvdabas muzejā pazuduši vairāki simti eksponātu; pieļauj iestādes likvidēšanu

- KM noraida informāciju par iespējamo Brīvdabas muzeja slēgšanu

/likvidēt brīvdabas muzeju uz simtgadi būtu bezbožna stilīgi/

---

Posted by [info]meness_berns on 2018.02.19 at 10:02
"NO36 Dreamers" ir izcils gabals.

Protams, ka visādas agresīvas formas un mēģinājumi panākt skatītājā nelabumu ir taisītas jau gadu desmitiem un arī līdz latviešu skatītājam tā vai citādi nonākušas, tāpēc Ulfsaka juniora veikums, protams, nav nekas revolucionārs. Tāpat arī klasiskus romantiskus daiļdarbus (šai gadījumā Bertoluči filmu) pārtaisīt trash noskaņās arī nav nekas jauns. Bet burvīgi ir tas, ka, ja vairākus gadus nekas tik agresīvs un formas pielietojumā bramanīgs nav redzēts, tad katra jaunā sastapšanās ir patiesi izkaifojama. Vēl par vienu aspektu man ir piebilde. "Latest" programmiņā bija teikts, ka tā esot smagā metāla estētika. Un mūzika, kuru tur izpildīja, arī bija metāls. Bet man tomēr ir sajūta, ka Ulfsaks pamatā ar visu to morbīdumu un bdsm tomēr ir iespaidojies no No-wave, un man ļoti sagribējās pēc izrādes mežonīgi mīlēties, skanot fonā Lidijai Lančai.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2018.02.19 at 09:58
Tags:
šorīt brokastīs dzeru no vakardienas palikušo "eņģeļa ziedu dzērienu"

māsu vienība

Posted by [info]uldris on 2018.02.19 at 09:46
Tags: ,
tik mīļi, ka māsai elles galvassāpes tad pat, kad man, un mums abām jāiet uz klavierkoncertu.
viņa gan labāk sagatavojusies - somā pretsāpju līdzekļi un blašķīte ar šņabjtoniku (tas esot pēdējais līdzeklis šajā cīņā, kad nekas cits vairs nelīdz).
nezinu, kas palīdzēja, bet no koncerta izgāju jau kā cilvēks..

Posted by [info]ingmars in [info]n_komentari on 2018.02.19 at 08:46
Manā maģistra studiju programmā bija priekšmets "epistemoloģija". Liela iespēja, ka tu nezini, kas ir epistemoloģija, bet es tev ieteiktu nebūt tik pārliecinātai, kad tu saki, ka cilvēki ar humanitāro izglītību nevar spriest par to, kas ir zinātne un kādēļ tā ir noderīga.

Kas attiecas uz tavu relatīvistisko versiju par to, kāda ir zinātnes nozīme un ar kuru tu, acīmredzot, esi pietiekami lepna, lai par to atkal un atkal skaļi runātu, jā, OK, ja kāds "tic" zinātnei, tas patiešām nav īpaši labāk par ticību reliģijai. Piemēri tam, kā zinātnes kults var aizvietot reliģiju, nav tālu jāmeklē. Tomēr atšķirība ir tajā, ka zinātne strādā, un zinātnei nav nepieciešama tava vai kāda cita "ticība", lai mēs zinātu, ka tā ir derīga. Pierādījumi tam, ka zinātne strādā, ir mums visapkārt. Piemēram, tev pietiek tikai iebāzt roku kabatā, un visdrīzāk tur būs tavs viedtālrunis, kurā inženieri praktiski ir īstenojuši neskaitāmus zinātniskus atklājumus, kurus cilvēce ir uzkrājusi daudzu gadu garumā. Un vari iedomāties, tas darbojas. Vismaz pārsvarā – tad, kad tam nav izlādējusies baterija. Bet tas ir viens no zinātnes pamatprincipiem, ka neviens jautājums nav līdz galam atbildēts, un mēs rēķināmies ar to, ka ir nezināmais, tādēļ visdrīzāk kaut kad nākotnē būs atklājumi, kurus inženieri varēs pielietot, lai izgatavotu fundamentāli labākas baterijas. Jebkurā gadījumā, lai arī varētu šķist, ka zinātnes augļi ir ienākušies viegli, tas tā nebūt nav, un, ja turpina šo pašu banālo piemēru ar viedtālruni, mums nebūtu viedtālruņu, ja nebūtu zinātniskās metodes. Ar minējumiem, veselo saprātu vai gudrību vien nav iespējams iegūt un pārbaudīt tik daudz patiesu apgalvojumu par realitāti.

Protams, ja tu būtu īsteni lepna relatīviste, tu varētu apšaubīt progresa noderību kā tādu, kas ir pilnīgi OK, ja tev patīk, piemēram, ka tavus bērnus sakropļo poliomelīts, vai tas, ka viņi agrā vecumā mirst no slimībām, kuras viegli varētu ārstēt ar antibiotikām.

Posted by [info]fjokla on 2018.02.19 at 08:34
es to mutes aizžmiegšanu atpazīstu, opis tāpat darīja, tas ir viss. Centos pierunāt braukt ar ātrajiem, liec man mieru un nenāc te, neēd vairs, nestaigā, virina plakstus, rokas gan nav tvarstīgas, tas tad būtu beigu signāls konkrētāks. Man laikam nekas cits neatliek, kā iecirst dūri galdā, raudāt, lūgties un rokas bučot es jau mēģināju, un likt izvēlēties - es ar koferiem prom, rāpo pa zemi un neklē drupačas tad vai arī iesēdies ratos. Pat vēdisko, es atvainojos, atroloģiju pie zinātājiem pasūtīju, tur viss diezgan slikti. Divi varianti, tātad, es nezinu, kas man jādara, nē es zinu, bet vai tiešām? kas man dos spēkus? Visus dienestus apzvanīju, saka, ātrie ņemšot, uz slimnīcām vismaz mēnesis jāgaida, vai arī maksas, pie ārstiem, kas par šo neko nezina. Tikai ātrie un stopudova, kāp tais ratos! ļauj man vienkārši pagulēt mierīgi. Nē, bļaģ, cūka tāds, tu pat tagad izdomā veidu kā mani piebeigt

Posted by [info]dunduks on 2018.02.19 at 07:58
Tags:
Atšķirībā no cita biedra, man turnīrs izvērtās veiksmīgs. Pēdējā kārtā, pa vidu izejot caur zaudējumu, 116.gājienā tīri uz spītības rēķina tomēr nomocīju pretinieku galotnē T+L pret T (īsti kā pareizi jādara nezināju, bet mēģināju un sanāca; uz pieliktajām sekundēm aizsargāties gan, protams, ir dikti nepatīkami šādā galotnē), kā rezultātā 6.vieta, pieklājīgs pienesums reitingam un apziņa, ka kaut kāds līmenis tomēr ir.

Spēlēšu vēl.

Posted by [info]art_sua on 2018.02.19 at 05:43


Ko tik piesardzīgi vāri ko tik labi dzīvojat
Nāve nesoda tik āri ne tik ātri kā jums šķiet

Nāve nav nemaz tik tālu ne tik tālu kā jums šķiet
Nāve arī saka "labi" kad tai uzprasa "kā iet"

Kas tev dārzā tās par dobēm ko tu puķēm kapu roc
Kas tie virtuvē par podiem kādam lopam tev tā kūts

Kas par brillēm tev uz acīm ko tu baidies ieraudzīt
Ko tik gudru grasies sacīt promejošam mēnesim

Nāve nesoda tik ātri ne tik ātri kā tev šķiet
Nāve nav tie augstie vārti kas no abām pusēm ciet


Andris Hiršs

"Literatūra un Māksla", 1981. gada 25. decembris, 13.lpp.


Posted by [info]wasted on 2018.02.19 at 02:22
This wicked tongue says
God is a million miles away

Posted by [info]izdziivotaaja on 2018.02.18 at 23:20
Vakardienas rekords - mani 3x aicināja uz randiņu....nu jā - 6diena & vīrišķi atlaida xD Un jau kārtējo reizi pārliecinājos, ka iederos šajā galā. Vakar, kad bija skaidrs, ka neesmu norvēģiete, tika sauktas tikai ziemeļu valstis. Manējam tak visp skatās lielām acīm virsū, ka kā tas var būt, ka viņš nav norvēģis xD
...Restorāns visp bija pārbāzts, bet nu beidzot miers. Šodien bija pirmā renovācijas darbu diena..pa lielam visu, ko varēja noņemt/pacelt/nolauzt, pārcēlām uz noliktavām. Rīt tik sāksies kkas interesants. Bet šodienas lielais prieks - uzzināju, ka poļu kolēģe, kas man nepatīk, pārceļas ar savējo uz citu pilsētu = vairs nebūs jāstrādā kopā...bet visvairāk, ka nenotiks priekšniecības plānotā lielā runāšanās mūsu starpā, jo, acīmredzot, mūsu savstarpējā nepatika bija kļuvusi arvien pamanāmāka.
Plusā visam jau parīt sāksies mans mini trips ^_^

Posted by [info]pelnufeja on 2018.02.19 at 00:17
Mūza: Nick Cave & The Bad Seeds - We No Who U R
Kopš vakardienas sarakstos par dzejoļu tulkojumiem un mēģinu sakomentēt. Nupat nolēmu, ka labākais variants, kā paskaidrot, kas ir  tumsas triepieni, ir nosūtīt akvareļbildīti, ko atradu googlē.
Palasīju internetos, kā rūpēties par pavasara augiem podiņos, rūpīgi apdomāju, kur būs vispiemērotākā vieta, kur nolikt narcisi, ko man vakar uzdāvināja. Es tai pat nolikšu blakus bļodu ar ūdeni, jo kaut kāda tur augu speciāliste saka, ka tas padarīs gaisu pietiekami mitru, biju pat ar mieu ienest no balkona sniegu, ko kausēt tai bļodā, jo tas esot pavisam labi, bet sniega uz balkona diemžēl nebija. Nu, nez, visi man jebkad piederējušie istabas augi ir drīz vien miruši, jo es gluži vienkārši aizmirstu par viņu eksistenci. This time I will try to do better. 

Vēl šodien bija absolūti perfektais eksistences mirklis, kurā pasaules briesmīgums uz dažām minūtēm vienkārši neko nenozīmē; bridu uz pieturu, sniga, bija ļoti gaišs, ziema bija pareiza un skaista (tādu ziemas mirkli piedzīvoju pirmoreiz šogad), un austiņās skanēja Niks Keivs. Nokrist prozas vajadzībām gan neizdevās. 

The trees all stand like pleading hands
We go down with the dew in the morning

And we breathe it in
There is no need to forgive
Breathe it in
There is no need to forgive

Posted by [info]gedymin on 2018.02.18 at 21:37
According to Elbakyan, communism and science share a common mission, which she refers to as “scientific communism.”

https://www.theverge.com/2018/2/8/16985666/alexandra-elbakyan-sci-hub-open-access-science-papers-lawsuit


Iepriekšējā kašķa kontekstā šis citāts ir LOL. Kultūrmarksisms, frankfurtes grupa, bla bla... oh wait, Elbakjana nenāk no pūstošajām rietumvalstīm, bet tradicionālisma spēku strongholda: ex-PSRS. Enemies, enemies everywhere...

Posted by [info]nulle on 2018.02.18 at 23:26
Šodien Bašlačovs, rīt - "Svešā seja".

Posted by [info]klosteris on 2018.02.18 at 23:16
Kraftwerk

Posted by [info]chimera on 2018.02.18 at 22:58
parasti par lietām, kas ne patika, ne nepatika, neizsakos nemaz, bet ar tiem, kas aiziet pirmie, tā gluži nebija.

iespējams, pie vainas pārlieku laba materiāla pārzināšana (ciba ziņo, ka par tematiku studiju sakarā fanoju jau pirms 6 gadiem*, bet muzikālo materiālu izdziedāju līvlistā vai drīzāk pieklusināju, virinot savu nemuzikālo muti). iespējams, pie vainas veidotāju pārliekā sajūsmināšanās par materiālu, sak, materiāls ir tik kruts, ka poķaņet arī triviāla izklāsta veidā.

tak patika sākums, beigas un šis tas pa vidu.

*http://klab.lv/users/chimera/1214942.html

Posted by [info]teja on 2018.02.18 at 20:18
patiesību sakot, es jau vismaz mēnesi strādāju. rakstu pieteikumus, motivācijas vēstules, maindmapus, lasu speciālo literatūru, vadu nodarbības, sēžu skype sanāksmēs, utt. viss, ko daru, ir tik interesanti, tikai joprojām nezinu, kad un kas man par to maksās.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2018.02.18 at 22:49


tas tik bija viens gads )

Posted by [info]ulvs on 2018.02.18 at 22:36
Spēcīgs materiāls par banālo tēmu "ultraliberāļi - garīga kaite?". Tas viss izklausās un izskatās tik nereāli, ka liekas, ka tas ir kinostudijā uzņemts propagandas video par ultraliberāļiem un viņu stulbumu. Taču tā nav. Video iz kaut kāda viņu gājiena. Īstais materiāls sākas 3:30 sekundē. Par ko tu esi kļuvsi, ASV, par ko tu esi izaudzinājusi savus bērnus?

Posted by [info]santech on 2018.02.18 at 22:33
siermaizes ir kaut kas kolosāls. ar visu kaķi, kas lodā pa plaukiem, mēģinot nenopisties no tizluma.

februāris

Posted by [info]inese_tk on 2018.02.18 at 22:20
Doom: prokrastinācija
Mūza: Veronika Povilionienė - Leliumoj
Tags: ,
es nespēju darīt to, kam es neticu

Posted by [info]santech on 2018.02.18 at 22:08
Mūza: 07 Marchwitza
dzert ir veselīgāk

tāds konstatējiens apskatot slēpotāja lauztā kakla fb bilidi

Posted by [info]evia on 2018.02.18 at 22:05
Supermīlīgs dzimšansdienas vakars Harija jaunajās mājās ^_^

Posted by [info]virginia_rabbit on 2018.02.18 at 22:02
Tags: ,
nopūtām

Posted by [info]fjokla on 2018.02.18 at 21:36
es šonakt nosapņoju kā es viņu pazaudēšu, tas bija diezgan smagi, bet kautkad pārgāja un šodien, lēju limpeni un sajutu, dirsā būs, itkā vajadzētu klausīt un kaut ko pateikt, drošs paliek nedrošs, bet nav reāli ko, tupa stāvi stūrītī un pīpē. dežavū esot no nogurušām smadzenēm, iebāz mutē tableti un iedod labunakts bučiņu. uz bērēm, ja kas es neiešu, iedzešu tableti un neiešu, uz nevienām, lai tas viss nāk pār manu atslēgto ķermeni, piedrāzt

Posted by [info]tvarj on 2018.02.18 at 21:35
reizēm ir vērts samaksāt vairākus eur par Getliņu tomātu un uzēst tiešām garšīgas tomātmaizes.

The lovo, ah.

Posted by [info]melnbaltalapsa on 2018.02.18 at 21:31
Atkal un atkal es vēlos rakstīt šeit par mīlestību. Bet ko gan es atkal saprotu no tās? Nu ko?
Mana mīlestība ir pārtapusi mūsu nākamībā.

Posted by [info]santech on 2018.02.18 at 21:18
ejiet dirst ar savu š‡urmu. es klausos Siksnu.
https://www.youtube.com/watch?v=rH6KkF-JCgo

Atpakaļ 33