Posted by [info]zurka on 2015.05.28 at 09:49
beidzot koks, ne lamināts
un tikai mūsu vārds uz zvana pogas

#698

Posted by [info]ugga on 2015.05.28 at 09:44
Tags:
Tādu sapņu dēļ, kā šonakt, varētu arī regulāri iet gulēt laicīgi.
Tu esi tuvu.

Posted by [info]zin on 2015.05.28 at 10:01
rakstīju apcerīgu ierakstu par antibiotikām un imūnsistēmu, kamēr izteicu vēlmi šajā vasarā kādu gabaliņu pastaigāt basām kājām pa zaļu zāli
drošu, zaļu zāli, bez stikliem, adatām un suņu sūdiem
bet tad bing meklētājs (nemaz neprasiet, kapēc man patreiz ir tāds) nokaitināja tik ļoti, ka aizvēru visus tabus, ar vienu apcerīgo ierakstu tajā skaitā
putni ārdās.

Posted by [info]cheshiras_kakis on 2015.05.28 at 09:58
Dienas horoskops Dvīņiem.

Jūs nevarat nopirkt laimi.
Bet jūs varat nopirkt kūciņu.
Būtībā tas ir viens un tas pats.

Posted by [info]veed_logs on 2015.05.28 at 09:04
Pamazām apgūstu fotografēšanu. Pēc tam, kad apskatījos, ko esmu safotografējis ekskursijas laikā, sapratu, ka ir ar steigu jāatkārto jau kaut kad apgūtais un jāiemācās kaut kas jauns. Izrādās, ka automātiskais režīms mēdz ne tikai nepiedāvāt labākos uzstādījumus, bet mēdz arī pamatīgi apdalīt fotogrāfiju. Sāku ar pamatiem - ekspozīcija, slēdža ātrums, matricas jūtība (ISO). Daži kompozīcijas pamatprincipi. Pamati nav sarežģīti, bet ir jāpraktizē, lai progresētu un neaizmirstu. Sapratu, ka neesmu nekāds fotogrāfijas fanātiķis un ir jāpiespiežas, lai mācītos kaut ko jaunu, visu šo daru tikai tāpēc, lai nodrošinātu pieklājīgas fotogrāfijas tajās retajās reizēs, kad ņemu rokā fotokameru un esmu nolēmis kaut ko nobildēt. Šobrīd vēl vajadzētu nedaudz paspēlēties ar standarta parametriem un pamēģināt praksē dažas kompozīcijas prasmes. Tomēr ir viens nepatīkams atklājums manā mācību procesā. Kā izrādās viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem labu fotogrāfiju iegūšanai ir fotogrāfiju digitālā apstrāde. Fotografēšana RAW formātā un darbs ar visādiem fotošopiem. Te nav runa par to, ka piezīmēt kādu sūdu bildei klāt vai arī palielināt pupus vai pakaļu, te ir runa par to, ka vairums labo fotogrāfiju, ko redzam sev apkārt tomēr ir digitāli koriģētas (kontrasts, gaišums es pat nezinu, kas vēl). Baigi negribu līst šajā tēmā un, godīgi sakot, esmu vīlies. Baigais neīstums staro no tā visa. Negribas arī čakarēties ar digitālo apstrādi. Bet laikam būs jāpiespiežas, varbūt, ka nebūs tik traki.

Vēl jāteic, ka jūtos kā galīgs losis kaut ko bildējot vietās, kur ir cilvēki. Jūtos kā tukšpaurains hipsteris ar uzmanības deficītu un lieku naudu digitālās kameras iegādei. Nē, es nebildēju, lai liktu bildi tajos tviteros vai feisbukos, es vienkārši bildēju lai liktu bildi uz sava kompja un par to vienatnē tīksminātos! Tādejādi cenšos bildēt vietās, kur cilvēku nav. Vai arī nebildēju vispār. Pamatā vairāk otrais variants. Populārākais foto objekts man ir mana istaba un skats pa logu. Nevaru saņemties iziet ārā.

gut

Posted by [info]santech on 2015.05.28 at 09:30
http://brouillard-definitif.bandcamp.com/album/konstrukcija

Posted by [info]honeybee on 2015.05.28 at 09:25
Pat ja to nesaka mans vīrs, to saka mans laulības gredzens.

Kur var paplatināt gredzenu? Vēlams, centrā (vai ķengaragā, haha).

Posted by [info]sickboy on 2019.07.28 at 08:48
Vakar aizgāju ciemos pie Rasas Vītolas trenēties dziesmu. Viņa ir tik jauka sieviete! Pie viņiem bija tāds miers, kā jau parasti. Un ar šiem profesionāļiem es tiešām labi ierakstīšu savu dziesmu.

Fotogrāfiju vērotāja piezīmes.

Posted by [info]unpy on 2015.05.28 at 07:55
Slamstos pa internetiem, vēroju cilvēku fotogrāfijas. Ikvienam ir zināms, ka tās vīriešu fotogrāfijas, kas nav domātas Iekšlietu ministrijas vajadzībām, dalās trijās lielās grupās: lepnums par sevi; lepnums par savu īpašumu; lepnums par savu stulbumu. Ar sieviešu fotogrāfijām ir daudz niansētāk. Paviršs novērotājs, protams, liktu vienā plauktā bildi "es sēžu ceriņu krūmā" un "es ar lielu skaitu rožu klēpī", taču, ja visu pareizi saprotu, tās tēmas ir pilnīgi dažādas, lai arī komponentes vienas un tās pašas. Štrunts par puķēm, mani vairāk ieintresēja tās bildes, kurās jaunuves sevi kaut kā speciāli nostata un izgorās. Nu, visas tās standarta pozas, to nevarētu būt vairāk par kādām piecām, no kurām pati populārākā ir atspiešanās pret kādu vertikālu virsmu un viegls izlieciens ar vai bez koķetu kājas atšāvienu. Skaidrs, ka pozai nav ne vainas, viss ir seksīgi un tā, savādāk jau šī nebūtu tik populāra, taču interesants ir kas cits - šitā pozēšana, nez, ir tāda tīri instinktīva kā kādas riesta dejas sastāvdaļa, vai tomēr iegūta prasme, ko mazām meitenītēm samāca viņu valšķīgās mātes vai kādas citas autoritātes?

Posted by [info]virginia_rabbit on 2015.05.28 at 06:32
pamodos 6os, guļu gultā, man blakus ir ievēlies smaidīgs Eižens, ar kreiso kāju glaudu padevīgi apvēlušos Miķeli.

Posted by [info]mindbound on 2015.05.28 at 07:25
Doom: awake
Mūza: Headscan - Pattern Recognition: Carnal Knowledge
Tags: , , , ,
Contrast and compare.

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.05.28 at 07:24
"Smadzeņu" eksports

Posted by [info]mindbound on 2015.05.28 at 06:27
Doom: working
Mūza: The Beauty Of Gemina - At The End Of The Sea: In Silence
Tags: , , ,

Morning.


Laika vērotāja piezīmes.

Posted by [info]unpy on 2015.05.28 at 05:13
Šorīt, starp citu, jau 4:05 visādiem svilpjiem lupjiem piebiedrojās arī dzeguze, tā gan ap 5iem apklusa, laikam attapa, ka kaut ko sajaukusi tomēr. Jebkurā gadījumā, izskatās, ka šodien būs saulaina diena, ar ko arī visus apsveicu.

UPD. 6:50 - dienas potenciāls iegrimis mākoņos.
UPD2./viss tāds līksms, no lieveņa/ ir labi, viss kārtībā ar sauli.

Dienas noslēdzošais

Posted by [info]black_data on 2015.05.28 at 01:33
Tags:
Nu, ja country, tad country.

"The dirt I have on you is the ground I'm buried under..."

https://youtu.be/SkBlguVf1SE

Posted by [info]kristya on 2015.05.27 at 23:33
un tagad es aizveros uz laiku

Posted by [info]saldumi on 2015.05.28 at 01:22
Tags:
One student asked what delusions were like.
"I read this description somewhere, and I think it's perfect," I said. "Having a delusion is like being at home, in your usual world, and becoming absolutely certain there's a tiger in the next room."

(Roberta Payne "Speaking to My Madness: How I Searched for Myself in Schizophrenia")

Posted by [info]saldumi on 2015.05.28 at 01:05
Bet jā, varbūt es tiešām sen neemu mācījusies skolā (uni grupu darbos pp vienmēr taisa kāds cits, bet viena es runāju bez) un varbūt es pārāk ilgi jau dzīvoju mazvizuāli uztveram lietas, bet es tiešām nesaprotu, kāpēc cilvēki ir tik apsēsti ar powerpointu un visādu video rādīšanu, tb - tas viss ir ok, bet, ja ar to sāk pārāk aizrauties, tas kļūst nomācoši. Katri pieci vārdi, ko cilvēks pasaka, nav jāuzraksta prezentācijā. Tas, starp citu, laikmeta jau tā iedragātās koncentrēšanās spējas neuzlabo. :)

Lai nu pasaule dzīvo, kā tai patīk, bet man prezentācijas piektdien nebūs, jo es runāju tikai desmit minūtes, un slaidu pārslēgšana tikai paņemtu laiku, kuru es varu izmantot stāstot lietas. Un man būs kedas un spilgti zilas zeķbikses ar visiem viņu formālās ģērbšanās noteikumiem. Jūs taču zinājāt, ka esmu jukusi? Ja nē, then you will find out soon enough.

fre4

Posted by [info]ingmars on 2015.05.28 at 00:16
Frenks Sinatra?

Posted by [info]mindbound on 2015.05.28 at 01:05
Doom: working
Mūza: Autoclav1.1 - Embark On Departure: Lights Out
Tags: , , , ,
Functional programmer: (noun) One who names variables “x”, lists of variables “xs”, functions “fx”, and code patterns “Kleisli arrow”, “generalised catamorphism”, “natural transformation”, and “monad” (which is just a monoid in the category of endofunctors of some X, with product replaced by composition of endofunctors and unit set by the identity endofunctor). ‪#‎HaHaOnlySerious‬

Posted by [info]pietura on 2015.05.27 at 22:41
Mūza: WASP
vārdi lēkā pa lapām un rokas trīc.
es tevi atradu mērkaķēn,nemūc vairs no manis.

Posted by [info]martcore on 2015.05.28 at 00:28
te cilvēks atnesa aizvēsturisku laptopu
pēc vairāku mēnešu uzraksta ekrāna stūrī у вас нелегальная копия виндоуз kompis beidzot pēc obligātās uz izvēles programmas izpildīšanas iepriecināja īpašnieku ar permanentu bsod
varbūt kāds vīruss?!, centās atminēt mīklu īpašnieks

uzliku viņam cilvēcisku vindu un kaut kādā džankjārdā pat atradu strājošu draiveri tīkla lana adapterim
taču manu netu viņš ne tas, ka totāli atsakās pieņemt, rāda, ka zakontačījies, sūta kaut kādus mikroskopiskus pakadžus šurpu turpu, bet saitus vaļā never, un šādi heteroseksuālā ceļā viņam pārējos draiverus man neuzlikt
varbūt kāds specjālists var minēt, kur ir triks
kaut kādos dupļeksos vai kur
ja nu kas

Kuzucuk + Konstrukcija Vinilbārā

Posted by [info]katodstars on 2015.05.28 at 00:13
Mūza: Konstrukcija - Jaunceltne
It kā Vinilbārs bija sazin cik reizes dzirdēts, bet nebija ne jausmas ne kur tas atrodas, ne kā tas izskatās. Bet tā kā šovakar tajā spēlēja Konstrukcija, to nedrīkstēja palaist garām. Pasākums bija negaidīti jauks. Kuzucuk nospēlēja savus jautros un minimālistiskos meldiņus, Konstrukcija brīžiem nonesa jumtu ar savu dzīvo uzstāšanos. Kas pārsteidza - pasākumā nebija neviena kretīna, nu, tas ir, kāds acis aizlējis dejotājs, kāds skaļš mūzikas superkritiķis, mūžam neapmierināta blondīne vai kāds cits pasākuma garu bojājošs ambālis. Otra lieta - bija mūziķu sievas, suņi, bija viņu bērni un tie netraucēja, bet priecājās par savu tētu uzstāšanos vai vienkārši spēlējās ar citiem. Reti silts pasākums un visi smaidīgi. Un apmeklētāju vidū bija bez maz visa elektroniskā undergrounda "elite". Kaut šādi pasākumi būtu biežāk.
Prieks arī par to, ka uz skatuves pamanīju pārīti manis lāpītu aparātu, par to jau lielākais prieks, ka redzu tos pēc tam cilvēkiem koncertā sagādājot prieku.
Haha, un vēl gaidot rindā uz tualeti nejauši iepazinos ar Kuzucuka dziedātāju.

Griež galvas
Video kameras
Pie visām
Dzīvokļu durvīm


mh

Posted by [info]saccharomyces on 2015.05.28 at 00:22
"Esmu dzīvs, daļēji speciāli, daļēji tāpēc, ka tā vienkārši ir sanācis." ( [info]malvine_truse )

Par iedomātām mīlestībām.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.05.27 at 23:35
Mūza: FKA twigs
Tags: ,
https://www.youtube.com/watch?v=OydK91JjFOw

Vladimir Mayakovsky

Posted by [info]kochka on 2015.05.27 at 23:29
Past one o’clock. You must have gone to bed.
The Milky Way streams silver through the night.
I’m in no hurry; with lightning telegrams
I have no cause to wake or trouble you.
And, as they say, the incident is closed.
Love’s boat has smashed against the daily grind.
Now you and I are quits. Why bother then
To balance mutual sorrows, pains, and hurts.
Behold what quiet settles on the world.
Night wraps the sky in tribute from the stars.
In hours like these, one rises to address
The ages, history, and all creatio

jūlijs

Posted by [info]inese_tk on 2015.05.27 at 23:10
mēs jūlijā domājam braukt uz pāris dienām iekarot man pagaidām totāli terra incognita - Latgali. teiksim uz kādām četrām. jūlijs noteikti pienāks tik ātri, ka vispār ij nemanīs, tāpēc es gribu sākt kaut ko par to jau domāt. kur mums obligāti jābrauc un kas jāredz? skaidrs ka visu tāpat nevarēs, bet kaut kādi ieteikumi no personīgās pieredzes? un varbūt kāds frendlistietis var piedāvāt naktsmājas vai savu brīnišķīgo pļaviņu teltsvietai (vai vienkārši ieteikt publiskās bezmaksas teltsvietas jaukās vietās)?

p.s. drusku ir būts Daugavpilī un Rēzeknē. tas laikam arī viss.

Bērnības atmiņas

Posted by [info]phz on 2015.05.27 at 23:09
Tags: , ,
https://www.youtube.com/watch?v=xr1WEP12SF8

Posted by [info]saldumi on 2015.05.27 at 22:39
Kaut arī man pēdējo pāris gadu laikā ir izdevies apgūt zināmu racionalitāti, es zinu, ka es funkcionētu daudz labāk, ja mācētu lietas neņemt tik ļoti pie sirds, ja es varētu pasauli turēt no sevis mazliet tālāk, tikai mazdrusciņ, tad būtu tik daudz vieglāk. Bet es nevaru. Pasaule vienkārši ar mani notiek. Visu laiku. Tas ir, kā es rakstīju par sāpošo pēdu - tā man ir ļāvusi pamanīt, ka es visu laiku kustos, un es tur neko nevaru darīt, it kā es būtu svārsts virs pasaules kartes - neapzināta, impulsu izraisīta kustība.

Skats no malas: Rīga

Posted by [info]217 on 2015.05.27 at 22:19
Kamēr nebiju vēl atklimatizējusies un pieradusi, centos šodien īpaši vērot Rīgu. Lielākā daļa Cilvēku šķita tādi pelēki (virsjaku dēļ), noguruši un nesmaidīgi. Bet tai pašā laikā, ja salīdzina ar Londonu, bija daudz vairāk ārēji interesantu, atšķirīgu personāžu, uz kuriem gribējās atskatīties. Londonā visi bija vairāk vai mazāk vienādi (nu vai arī masa paņēma uz skaita tos dažus atšķirīgos).

Zaļais (koki, parki) šeit ir spilgtāks un citādā tonī - svaigākā.
Ielas šķiet plašākas, tukšākas. Un visur riteņbraucēji (man sirds aiz skaudības uzsprāga gabalos, ka vajadzēja šodien kājām iet). Londonā kkā nemana parkotos riteņus, tik biš uz ielas un pie statīviem. Te uz katra stūra, pie katra žoga, visur! Ahh.

Cenas toties ir augušas, kaut ja tikai salīdzina ar oktobri. Vismaz mana sajūta par viņām. Viss šķiet nereāli dārgs. Un tfu tu 1.15 par braucienu?!?!! (ka tavu māti)

Posted by [info]silpurene on 2015.05.27 at 22:12
ar draudziņiem skatījāmies eirovīziju. divos vārdos? deep plunge

Posted by [info]nulle on 2015.05.27 at 21:19
Gribās, bet nav ar ko.

Posted by [info]heda on 2015.05.27 at 20:03
Reizēm interesantāk par paša stāsta lasīšanu ir uzzināt to, kuras īpašības autoram šķiet tik baisas, ka piešķiramas negatīvajiem varoņiem. Oksanena "Dūjās" puisim piešķīrusi kolaboracionista un impotenta miksli. Nevar saprast, vai tas ir vairāk žēlīgi vai smieklīgi.

Atpakaļ 33