Posted by [info]mmd on 2019.08.26 at 11:15
Romantiķis:
- Wow, paskaties cik skaisti! Iedomājies, katru reizi, kad mēs mājās braucam agri, agri no rīta, viss ir tik skaists un brīnumu pilns.

Praktiķis:
- Tas tāpēc, ka Tu neesi pieradis redzēt pasauli saullēkta gaismā. Ja brauksi katru dienu, pieradīsi un brīnumi izzudīs.

Posted by [info]honeybee on 2019.08.26 at 10:55
Sapnī redzēju, ka esmu (kā novērotājs) klāt kāda radioraidījuma tapšanā, tieku izmesta ārā par iesmiešanos ēterā, ārā ir ballīte, es citiem stāstu, cik smieklīgs raidījums ar Daini, Ivaru Ījabu un Andru, bet runājot aizsitas balss, jo Andras taču vairs nav, un tā nu es sapnī sēdēju verandā un raudāju par to, ka tas pirms tam bija tikai sapnis

no comments..

Posted by [info]santech on 2019.08.26 at 10:54
https://www.youtube.com/watch?v=SWYKvpOTrXI
kaut kādi pilnīgi viduslaiki

Posted by [info]bozena on 2019.08.26 at 09:40
Naktī kāds zvērēns svaigi piedirsis uz Vasarsmājas lievenīša. It kā te jau tāpat nepietiktu visādu šmucīšu.
Kurmji un ūdensžurkas šito nebūs izdarījuši.
Ezis ir diezgan liels dirsējiņš, bet vai nu būtu kāpis uz lieveņa. Cauna? Sesks?

Posted by [info]unknown_entity on 2019.08.26 at 09:43
Aizbraucu piesīņoties pie Peipusa ar skibelmaņiem. Gulējis 2h, poha kā māja. Atkal iepazinos ar vienu ōsam veci, kas samācīja, kā pareizi patērēt ēteri un kaltēt voblas krievu stilā. Tagad vajadzētu sadzīt aizkavēto miegu, jo plostot līdz sešiem, piecelties astoņos un skatīties, kā tauta tecina šņabi pa bārdu... ir nepietiekama atpūta.

Posted by [info]zazis on 2019.08.26 at 08:56
Mūza: Girl form codeine city
Ja tehno ir gandrīz klausāms, tad hausmuzīk toč nepanesu.
Tai pat laikā nesaprotu kāpēc cilvēkiem dabsteps tik reti, kad iet pie sirds. Pieņemšu, ka Skrilex ar savu sūdaino popsīgo vobleri ir sapisis visu diskotēku. Un cilvēki vienkāŗši nezin, ka ir nebaudāms popsīgais dabsteps un darvains, līdz sirds dziļumiem ņemošs.

Maksājumi daudzdzīvokļu mājā

Posted by [info]petro on 2019.08.26 at 07:43
Tags:
Sveiki.
Gribu pajautāt kādiem varbūt nedaudz zinošākiem par mani.
Vai ir kāds likums, kurš man uzliktu par saistošo maksāt kautkādus maksājumus trešajām personām, ja līgumu ir slēguši kaimiņi, bet ne es?
Konkrēti par kāpņu telpas čipu sistēmu apkalpošanu tiek prasīti apmēram 20 eur gadā, virs 230 no visas kāpņu telpas. Cik tas ir pamatoti? It it īpaši, ja es nekāda līguma parakstīšanā neesmu piedalījies. Citi kaimiņi gan. Domofona nav, citiem (nezinu vai visiem) ir.

Posted by [info]necrolover on 2019.08.26 at 01:19
Es nesaprotu, kur es tiku pie tik daudz spēka, lai neizdemolētu visu dzīvokli.

Posted by [info]kants on 2019.08.25 at 22:56
The everyday tells us a story of modernity in which major historical
cataclysms are superseded by ordinary chores, the arts of working
and making things. In a way, the everyday is anticatastrophic, an
antidote to the historical narrative of death, disaster, and apocalypse.
The everyday does not seem to have a beginning or an end. In
everyday life we do not write novels but notes or diary entries that
are always frustratingly or euphorically anticlimactic. In diaries the
dramas of our lives never end-as in the innumerable TV soap operas
in which one denouement only leads to another narrative possibility
and puts off the ending. Our diaries are full of incidents and lack
accidents; they have narrative potential and few completed stories.
The everyday is a kind of labyrinth of common places without a
monster, without a hero, and without an artist-maker trapped in his
own creation.

Posted by [info]dardenne on 2019.08.25 at 21:56
Šitas gan ir genialo, Pikaso, genialo! Pirmais gabals jo īpaši, pārējie jau mazliet apnīk, jo, kā teica Arnolds Plaudis, jūtot nodomu, rodas saīgums. Bet nu tas pirmais, babāc, iedod pa pauri - ne ta Zoščenko, bet Veņička gan, tāds kā atpazīstams un pilnīgi svaigs, un tiiik virtuozi savārstīts, ka lasi un lasi, un nevari vien izlasīties.

Posted by [info]kants on 2019.08.25 at 21:37
Tags:
labas gaumes klišeja

lauķis

Posted by [info]ttp on 2019.08.25 at 21:07
15 broileri saldētavā.
priekā.

Posted by [info]santech on 2019.08.25 at 20:52
Es izdomāju, kā vegānisti savam pulciņam var piesaistīt karbivōtijus. Ar bezmaksas ēdienu. Pieradināsi oie garšas un daudzveidības, un un z lopirm nemaz ij neskatīsies. Galvenais nesapisties ireoloģijā un visādus sizvietotājus nesaukt oar pienu un sieru. Jo kaut vai šie divi vārds ir tikai un vienīgi nevegānu ēdienkartē. Sojas uzlējums, nevis piens.
Bet tas nekad nenotiks, jo atī vegānisms ir viena liela naudas pelnīšanas industrija ar attiecīgu mārketingu. Nevis labdaru kantoris. Jo tāpat kā sojai, tāpat arī vistai gala patērētājs blakus nav stāvējis ražošanas procesā. Tāpat kā tiem produktiem, kas tapiši bez nēģeru sviedriem. Uzlīmē birku Eko Šmeko, uzliek +200% uzcenojunu un bizness gatavs.
Proove me wrong.

Posted by [info]melnbaltalapsa on 2019.08.25 at 20:53
Tas brīdis, kad satiec pēc darba velo kurjeru, un viņš atpazīst - hei, tu no Vecrīgas.
Šitā pat ir ar atkritumu izvedējiem - augstpapēdenēs, mini kleitā eju pa ielu - viņi pēkšņi brauc garām - ei, sveiki, jūs no Vecrīgas!

dziesmu vārdi

Posted by [info]kants on 2019.08.25 at 20:00
Tags:
kas ir vēl tādas pagaras un pasērīgas pilsoņkara laika dziesmas kā auf baltischer wacht vai kogda my byli na voine?

Posted by [info]zazis on 2019.08.25 at 19:27
Vakar saņēmos un pa ilgiem laikiem aizbraucu uz "pumpīšiem" (iespējams, ka to par pumpīšiem saucu tikai es). "Pumpīši" ir asvaltēta trase ar nelieliem pauguriem iekš Baronielas sporta un atpūtas kompleksa vai kā viņu tur sauc.
Bija lieliski, es aizrāvos. Stundas vietā nošļūkāju divas. Šodien kāju nav.
Ļoti patīk skatīties kā bērneļi tur zibinās. Lielā ātrumā un bieži vien arī bariņos. Lielisks veids kā iemācīties sajust apkārtējo vidi un strauji pieņemt lēmumus stresa situācijās. Tā viņi tur izvairās viens no otra, lec un krīt. Krītot viņi samācas krist, nav labāka veida kā iemācīties krist.
Vakar piedzīvoju vairākas epizodes, kur mazs puikiņš apkrīt, mazliet apraudas, saprot, ka neviens nežēlos, norij puņķus un asaras un šļūc tālāk, manu uzmundinošo saucienu pavadīts, hehe.

Līdz skatos, ka viens, tikko kā piecēlies no kritiena, tur savu kreiso roku ar labo. Kreisā roka apkašdelmā glīti pušu, tā ka plauksta ar pusi apakšdelama ir perpedikulāri otrai apakašdelam pusei.
Protams, ka malā palikt nevarēju, ņēmu puikiņu pie pleca un vedu uz medpunktu, neklausoties vārgajos protestos, ka viņa 16 gadīgais brālis sauc ātros. Turu pie pleca un vedu, un izklaidēju sevi. Prasu - nenoģībsi, šis lepni - ne. Man gan bija aizdomas, ka viņam neliels šoka stāvoklis. Tad viņš pasūdzējās, ka sāp. Tad mūs panāca brālis ar kompāniju. Nez kāpēc ātrie nevarēja saprast, kur ir tas Baronielas atpūtas parks vai kas nu tur. Viņi toč tur 3x dienā brauc, kad smuks laiciņš. Vēl mazliet papriecājos pastāstot, ka mazulis ir veiksmīgi iesācis mācību gadu, ka varēs streļīt parakstus uz ģipša un ka labi, ka kreisā roka. Gribēju teikt kko par atslaucīšanos, bet pieminēju rakstīšanu.
Tā, jestri pļāpājot, bijām arī pārgājuši pāri visam parkam. Nodevu mazo varoni medpunktā, apbēdināju medpunkta sieviņu, ka neviena pieaugušā cietušajam nav līdz un gāju šļūkāt tālāk. Tikai 16 gadīgais brālis.
Normāli iegrieza, nebiju redzējis tuvumā tik elegantu lūzumu. Es tiešām nezinu kā es rīkotos, ja lūzums būtu vaļējs. Až pirmās palīdzības kursi jāiziet.

Jādodas uz turieni biežāk, es gribu iemācīties izbraukt visu trasi neapstājoties. Šobrīd netieku galā ar kreisajām virāžām, da i dēlis bik pa garu. Bet es tikšu galā, es zinu, es varu. Tā vieta ir vaļā jau no 700

Posted by [info]snauts on 2019.08.25 at 19:28
Atrāvos sodu par braukšanu pāri dzelzceļa pārbrauktuvei, kad dega sarkanās ugunis.

Posted by [info]fedrs on 2019.08.25 at 17:59
No rīta ar klubiņa biedriem devāmies paskriet pa mežu, bet attapāmies purvā.
... tālāk ... )
Atpakaļceļā divi tantuki, iestiprinoties no aizdomīga paskata blašķītes, jautāja no kurienes skriedami, un, padzirdējuši apdzīvotās vietas nosaukumu, apvaicājās, vai viņas, dodoties turp, no kurienes skrienam, nonāks ciemā. Nemelojām un teicām, ka acīmredzot, ja reiz mēs te esam, taču varbūt labāk vieņām doties atpakaļ, no kurienes nākušas un kurp mēs skrienam šobrīd. Nepaklausīja. Vakarā jāpaskatās Degpunkts un jāpaseko, kā veicas glābējiem ar helokopteriem un droniem.

uzzinu_pēdējais

Posted by [info]chimera on 2019.08.25 at 17:00
es esmu tāda bremze. pirms biju izlasījusi komentāru youtubē pie burzum - dunkelheit, sak',

This song is literally called
Darkness - Darkness
How KVLT can you get

man tas nepieleca visus šos gadus :(

Posted by [info]santech on 2019.08.25 at 15:34
Mūza: Hocico - Beings of relief
Gribēju taisīt mazsālītos gurķīšus, bet - man ir tikai gurķi, sāls un ūdens. Bet tur vēl kaut kādus zaļumus vajag. Nu neko, uzgriezīs salātus vai uzgrauzīs tāpat. Vispār zaļumi nav mans lauciņš. Garšvielas podiņos arī ņirgājas par mani, nevis aug.

random nākotne

Posted by [info]sarkanvilks on 2019.08.25 at 15:26
https://www.youtube.com/watch?time_continue=118&v=su34Gx-STQk

Posted by [info]mafia on 2019.08.25 at 14:20
Man liekas, man tomēr patiktu bērni, bet tikai tad, ja kāds tos piedzemdētu manā vietā un izaudzinātu līdz 3 gadu vecumam, kad ar viņiem var sākt komunicēt.

kad ir skaidrs, kā ir pareizi

Posted by [info]indulgence on 2019.08.25 at 14:17
Tags:
Sabiedrībā vienmēr bijis tā, ka mazākums meklē un domā, bet vairākums ar dzelžainu pārliecību noreida realitātes pieņemšanu visur, kur tā nesaskan ar viņu empīrisko dzīves pieredzi un uz tās bāzes izveidoto ideāla modeli “kā jābūt”.
1990. gados tie lielāko tiesu bija ļaudis krietni vecāki par mani, attiecīgi, man radās priekšstats, ka tā ir neizbēgama vecuma raksturiezīme. Savukārt 2010. gados ar izbrīnu konstatēju, ka svārsts aizslīdējis otrā pusē, proti, tie, kas pašpārliecināti un bez mazākās paškritikas ēnas noliedz visu, kas nav saprotams un neatbilst iedomām, ir gados ļoti jauni cilvēki. Tikpat lielā mērā, kā šī nevēlēšanās mācīties, taču vēlme mācīt, šajos laikaposmos identiskas, tikpat lielā mērā, attiecībā pret 90. gadu virtuves sektantismu, man vis sir skaidrs piramīda ir apvērsusies spoguļattēlā. Un tā šīs abas piramīdas - 50 un vecāku, 30 un jaunāku, - karājas mentālajā visumā viena virs otras, pa laikam saduroties un atšķeļot skaidas, tos nedaudzos, kas piepeši pieļauj, ka varbūt kļūdas, varbūt jākoriģē savus uzskatus, ņemot vērā pasauli?

Posted by [info]santech on 2019.08.25 at 12:44
Mūza: 'Back To The 80's' | Vol. 7 REDUX
Jā, 4k ir nākotne nē, bet šodiena. Nu vismaz tādā amatierfilmēšanā. Es vismaz vēl baigi nejūtu, ka kaut ko jēdzīgu būtu izveidojis, kam rezultātā būtu vajadzīga lielāka izšķirtspēja par FullHD. Bet kropošanai gan - tur es priecātos, ja safilmētais materiāls būtu bijis 4K. Bet tas nozīmē ne tikai mūsdienīgu kameru, bet arī asus objektīvus un jaudīgāku kompi, kā man pašreiz ir. Tāpat kā tie fotoaparāti ar 40+ megapikseļeim. Pēcapstrādē ļoti noder, ja bilde ir pietiekami asa. Var izgriezt daudz labākus variantus. Bet pagaidām praktizēšos ar to, kas man ir.
https://www.youtube.com/watch?v=y0Lm-4O4Fr4

Posted by [info]ulvs on 2019.08.25 at 04:57
Raksīt vispār nav vērts neparko. Nemāku rakstīt rakstīt.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.24 at 22:28
Tags: , , , , , , ,
simo: man ļoti patīk šie lauki
es: man arī. kas tev vislabāk patīk?
simo: lauku lego
(tas ir ķīniešu atdarinājums no lauku veikala)

šodien atbrauca vecāsmātes radinieks labot kamīnu, pagaidām tikai nojauca un aizmūrēja sienu. Simo no viņa neatkāpās - nabaga cilvēks - tā jau nebija medusmaize to darīt, bet mazais cilvēks viņam visu vakaru komentēja pakausī, atradis tehnisku sirdsdraugu. stāstīja par saviem ķieģeļiem, klučiem, cementiem. palaikam uzsākot jaunu sarunas pavedienu ar "klau, man ir ideja, uztaisām jaunu dronu ar sarkanām elektrībām..."

dienasgrāmatas (un) vēsture

Posted by [info]kants on 2019.08.24 at 22:00
Tags: , , , ,
vēl viens zinātnisks darbs, par kuru ir tā sajūta 'tādu es gribētu būt uzrakstījis' (moš nākamo!)
interesantā kārtā ne tikai ļoti nopietns papildinājums un labojums manām nabagajām  zināšanām par starpkaru perioda padomju zeitgaist, kurā jau nesen biju veicis milzu lēcienu uz sajēgas pusi ar kotkina 'magnetic mountain', bet arī neatlaidīgs stimuls, pārdomājot pašam savas autobiogrāfiskās prakses, to formu un jēgu. bez visa tā arī aicinājums un paraugs būt labākam zinātniekam. 

Posted by [info]santech on 2019.08.24 at 21:00
Mūza: Dulce Liquido - Ilusion Hecha Mentira
Tags:
Sūdu būšana! F310 būs jāskrūvē vaļā un jālodē vai kā? Jo x360 remap proga nelīdz. Tika irāda, ka kreisais trigeris ķip visu laiku nospiests. Devil may Cry vienā vietā pēkšņi sāka mest uz vienu pusi. Uz kreiso. Sākumā padomāju, ka spēle gļuko, sūdīgi no konsoles noportēta vai kā. Ne sūda. Sainstalierēju vēl čup uar ķip ar džosi spēlējamus visādus 3rd person sūdus. Postals (pirmais) arī visu laiku pa kreisi pagriezies un nevar pašaut. Kaut ko sameklēju, ka ķip draiveri win10 jāmet nost un jāliek win8. Bet tas uz čista cbox360 pulti attiecas. Vēl variants - vads tomēr sapisies. Jānoīsina un jālodē klāt. Ar ko es šobrīd totāli negribu nodarboties. Tāpēc paskatīšos tos gejmus, ko sametu. Pārējos. Jo pietika jau ar Postal, kurš parādījā, ka DmC tomēr nav vainīgs.

Posted by [info]teja on 2019.08.24 at 21:01
shodien jau 4.reizi shovasar pārliecinājos, ka man shajos platuma grādos vnk nav skolotāju, un nevar būt. un nesakiet, ka es nemēģināju. sajūta ir shķērna (shķērma?). to rada nevis skolotāju nekompetence, bet viņu attieksme pret cilvēkiem, no kuriem viņi ņem naudu. lai to mazinātu aizgāju turpat blakus mājā ciemos pie P.D. kursh man ļoti daudz ko iemācīja vienas kafijas un tējas laikā. toties Juglā, nākot no vilciena, redzēju kā 3 ļoti liela auguma vārnas spēlējās ar knābī paņemtu dzeltenu rudens lapu. varbūt tā bija pirmā reize, kad viņas redzēja rudens lapu? varbūt shīs vārnas bija mani skolotāji, lai arī enerģētika viņām bija kā fuckboys.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.08.24 at 20:51
Tags:

Posted by [info]slepkava on 2019.08.24 at 20:40
Nezinu kā Jūs, bet es acīs redzu, ka 11m soda sitienu neiesitīs.

Posted by [info]sirena on 2019.08.24 at 19:54
Šodien ar rukšķi pirmo reizi bijām pie jūras, no sākuma negribēja iet iekšā, bet kad es biju droši iebridusi tomēr ienāca. Citās un tajās pašās ziņās man gribas rakstīt tikai par to kā man iet ar sunīti. Sorī

24 privātstundas

Posted by [info]eos on 2019.08.24 at 18:30
Laiks pagāja ātri. Pirmās privātstundas sakarā ar 2019./2020.m.g.

Ar puisi pajokoju, ka, ja viņam piesolītu alus kasti par matemātikas risināšanu, gan viņš ko atcerētos pat pēc vasaras. :D

Ar viņa māsu bija daudz vieglāk, jo meitenes daudz runā, viegli prot pastāstīt, ko zina un nezina.

Mamma likās draudzīga.

No vienas puses, jauki atkal mācīt matemātiku pēc vasaras. No otras - šis būs jau septītais gads pēc kārtas. Gribu ko citu arī.

Taču matemātika daudziem ir vajadzīga, pieprasījums ir, tāpēc diez vai tik viegli atradīšu ko tikpat labu (savās mājās, pieklājīga stundas likme).

Atpakaļ 33