Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.04.19 at 10:55
lai pieklājīgi un ātri apklusinātu kādu, vienkārši jāpasaka: "Es tevi sapratu."

Posted by [info]phz on 2015.04.19 at 10:47
Mūza: Trifonic - Emergence
Tags:
Sadusmojos par šo un spēļu telefonam (ar Root App Delete) noinstalēju nost visus gūgles veikalus, servisus un freimvorkus pie visiem velniem.
Rezultāts jūtams - baterija vairs netērējas, nekas fonā nebremzē, Temple Run 2 uzlabojies freimreits :)
Gūgles karte, kā par brīnumu, turpina darboties, ja nepievērš uzmanību tās žēlajiem saucieniem pēc labākā drauga (Google Play Services).

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.04.19 at 10:43
Kapteinis liellopu gaļas sirds un viņa maģiskā banda.

Posted by [info]pickle_jar on 2015.04.19 at 10:13
Ir tantes, par kurām domājot, galvā iešaujas tāda stulba atblāzma, ka nekad nevēlos būt veca, ja man ir kauč mazākā iespēja tikt pie kāda procenta viņu piselīguma. Vakardien, piemēram, pilnīgi nevainīgi stiepju velo laukā no draudziņu dzīvokļa, tieši tā - stiepju -, jo jau biju dzirdējusi nostāstus par viņu, kura uzskata, ka gaitenis (kuru, meždu pročem, apdzīvo kaķi ar visu kā tam pienākas - kaķmājiņām, ir pat dīvāns..), acīmredzot, nav paredzēts velosipēda smiltīm. Tā nu es stiepju, bet no durvīm vienalga izsprūk viņa, ne sveiki, ne labdienas, bet uzreiz a когда вы собираетесь мыть (namu, starp citu, mazgā sētniece). Mans Arguments No.1 - es šeit nedzīvoju laikam nebija gana spēcīgs (ok, ir tāda lieta kā identiskie dvīņi, kuri mēdz būt līdzīgi, un tā nu ir sagadījies, ka viena no viņas kaimiņienēm ir mazliet ar manu seju, tāpēc piedosim), tad ķēros pie No.2 - bet es taču nesu!, kas laikam viņu, konstatējot, ka es tik tiešām veļuku nesu, mazliet samulsināja, tāpēc viņa iedomājās paprasīt: a обратно? Arī nesu, noteicu, galvā piemetinot sulīgu bļe (kas varētu būt vienīgā sarunas daļa, kurā arī es runāju slāvu mēlē), prātā jau turot trešo - Ušakova eiro divdesmit kārti (ja nu sākas piepišanās par to, huļi vispār ritenis, jo rādās, ka viņas pieredzē cilvēki, kas tādā veidā regulāri pārvietojas, ir kaut kas svaigs un nebijis), kuru papildinātu ar kaut ko par velozagļiem, jo no šīs pašas dāmas jau izskanējis jaut. par to, kāpēc neatstāju riteni ārā, un nesaprotot, kā cilvēki no cilvēkiem kļūst par šitādām-ten radībām. Un vienmēr šitās saķeres, kad nez kāpēc jāuzbrūk svešam cilvēkam par kaut ko totāli nevainīgu - es nez kāpēc par viņām vēlāk turpinu domāt, tāda kā iebrukšana manā ideālajā pasaulītē, kurā šķiet, ka es zinu, kas ir un kas nav citiem traucējoši, bet tad atnāk kāds no malas un tomēr norāda, ka nē, bļe, tu tomēr traucē - redz, Stūra mājas mājaslapā nav norādīts tas un šitas, redz, tu nenodzēsi kāpnēs gaismu un, redz, no tava velosipēda birst smiltis.

Nekas, toties nakts noslēgumā - cilvēks, kurš visticamāk ir vecāks par kāpņutelpas Question Master, iedod ne vien aizšķilt, bet uzved arī augšā beksteidžā pie pārējiem Čomska performances dalībniekiem, man ap to laiku diezgan pamatīgs pālis un drusciņ vatafaks, vienlaikus tā kā nē. Es pat nezinu, ar ko izpelnījos tādu godu, jo, piemēram, par džezu mācēju pastāstīt tik vien kā to, ka pirms miedziņa klausos Koltreinu un zinu arī Monku, un esmu redzējusi Whiplash, bet ar to acīmredzot bija gana. Ej nu saproti.


Mыться собираюсь, не мыть, tante.

Posted by [info]dienasgramata on 2015.04.19 at 10:32
NEW.PRIEKAVESTS.LV Parasti geji nedomā par mūžību. Viņi dzīvo noliedzot rītdienu un to, ka reiz pienāks diena pēc nāves.

dzirkstošu avota ūdeni, vēja māt

Posted by [info]217 on 2015.04.19 at 08:23
vieds zaķītis minerālūdens pudeli nākamajam rītam nopērk un uzliek uz galda redzamā vietā vēl nakts vidū

stulbs zaķītis septiņos pamostas elles slāpēs un ir spiests skriet uz tesco

Jo labas grāmatas nemeklē. Tās pašas iekrīt rokās.

Posted by [info]almighty_j on 2015.04.19 at 09:58


SILTI iesaku.

Izvirzīts gada balvai.

Posted by [info]almighty_j on 2015.04.19 at 09:51
Tags:
"...Tu esi tik vecs, ka tev jau smiltis un Latvijas karodziņi pa pakaļu birst."

(c)[info]emiilia

Posted by [info]chimera on 2015.04.19 at 08:07
o, mana istaba paradijies internets, ko nopirku 4dien! ura! also, salaboju tekoshu podu (pec tam, kad vieteja prese izlasju, ka situacija ar udeni maltaa ir viena no sliktakajam pasaule. bet nu davai par labo. transports ir ne tikai lens, bet ari lets - ar dienas biljeti 1.50 eiro vertiba es braukju visu dienu, visos marshrutos (horvatija transports bija lens un nejega dargs). angliski runa visi, ka jau britu ex-kolonijaa, athkjiriba no citiem eiropas dienvidiem, un kopuma es te jutos ljoti brivi un droshi, lai gan ta pati vieteja prese apgalvo, ka human trafficking problemas eiropaa ir baisakas tikai ukrainaa.

brokastis, un tad uz gozo.

Posted by [info]zazis on 2015.04.19 at 08:49
pizģec. pārākā ballīte. paldies kicekiem.

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.04.19 at 08:42
-man teica,ka tev patīk noteikt cilvēku tipus. nu, kas es esmu par tipu?
-kaut kāds riktīgi stulbs tips.

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.04.19 at 07:22
lielākā problēma, ka visu laiku sevi salīdzinu ar citiem. tas mani tik ļoti apstādina un traucē saklausīt pašai savu balsi.

ik rītiņu saule lec

Posted by [info]saccharomyces on 2015.04.19 at 06:43
neticami.

iespējams, labākais pasākums, kādā esmu bijusi pēdējā nez cik ilgā laikā - ar ansambļa biedriem, tostarp post-kopballītes alias spēlēšanu un ilgsēdēšanu ar visrunīgāko un supersirsnīgo dziedambiedreni, kas ir ļoti iekšā restorānu biznesā, un to dziedambiedru, uz kuru man jau sen ir riktīgs crush (bet nu tas tikpat neperspektīvi,, ja ne vēl neperspektīvāk, kā mana iekāre uz vienu no jaunajām dziedambiedrenēm), kurš tagad ir, teiksim tā, rekindled, jo mēs pārmaiņas pēc parunājāmies, un es uzzināju dažādas ļoti pozitīvas lietas par viņu.

Posted by [info]punkts on 2015.04.19 at 06:37
daudznacionāls štruments iekarina gaismas gadus gaudo g džī čīzas čī čū čau čūska skaiti savu zeltu raudi gaidi smaidi sniedz man roku skaties kā tas pārtop par lopu un ar koku pārlec stop skaties kur tu eji juri brīnies arī par sevi skauž skudras tekalē un auž laikam gribēs raudāt raunas bērna rokās spridzeklis no kapličas atnests lodāmura kāts un tu redzi ka tas iet tieši virsū virsaišiem ir tie gan nu daudz jau cietis skudru lāča azotē runā tā ka rēciens liels no rieciena ar skandāls stendāls rundāle un beiruta un šeit un tagad rokas sejai priekšā skaities tagad lielā parka priekšā gumijas zābakos un adītā azotē gribētos iegulties tranšejā?
no adīta zābaka labāk pa gabalu ka tik nav mīmikas pietrūcis būvējot kuģa enkuram sapīcis snīpītis iesit pa dzelzi kas uzkarsis pīpējot rakņāties šejienes mēslos un tauvās arī lakatiņos uzšuvēs un visa veida cilvēces sasniegumos organizējot kolektīvu kā piemēram uz kuģa apkalpes zonā tevi apkalpos makaronu truiņas ar iezemiešu svētīto zemi tevi apšaubīs plastmasas trubiņas uzsildot izkusīs ēdnīcas grīdsega vairies to rokās ņemt paģībs uz vāģīša skrejceļa vai tu mani ļoti mīli?
jādomā ko tur daudz par brēku sacelt kaut vai sacelt kaut vai tiltu pacelt gaisā skandinot mīlu raugi ka nepaliec par raugu piepūtīs ērmuškas matos būs pūpols raugi ka ragainais zirgs nav ar brūci vai arī ar cekulu un papīra turzu iespļauj tur iekšā vien lidojoš sērmuliņ būdiņ tik norībēs sakopo spēkavot izies tak dzīvē kā kodaļas mīcītājs tad tik būs darīšan ar ventspils mēriņ gaidi ko gribi ja iepriecinies saki atlidos pakaļ ar tīkliņu paķers pa taisno pār okiān pa taisno uz svabad gar jūras diben iet vien šosej tai jau apkārt ne tikt ne nokļūt gribēs varbūt pat no saulrieta aizbēgt bet jūra kā kadiķis nostāsties savrup būsi jau mājiņu uzslējis klusi kad tev pa seju šļūks čība ar pušķi un pa pusei tu tā noticēs kamēr garšļauks kā bluķs nojūgs nost tev tas atverps skuķs.
labi iedod papīpēt gribētos jau arī no vienas tabakas doniņas izcept zupas katlu lai piedeg mazliet dibena ecēšas asināt būdiņas ciemiņiem pacienāt paciņu biezpiena izdāļāt un gaismas tornīti pacilāt gribēsi ieraudzīt atvērsi acis tikmēr kā vabole rāposi blakus gribēsi plastmasu atvērsi muti paciņa cigori izraus tev zobu un ieskicē ieskicē savā bloknotā kā tas izskatījās bērnībā jo no acīm ārā nāk vārdi bet vārdi ir tādi nenoteikti sāmi ja tos apkaros ar eļļas pincetēm tie var sakost tevi bālu un tad acis veras ciet un tad ausis veras ciet kā klausule tu staigā apkārt gribot sadzirdēt ko saka dievs bet ar dievu lieta tāda ka tam āda bāla bāla kamēr caurspīdīgais kungs paliek tev pie sāna tikmēr enģels spārnots teiciens tirinās pie vārda pacel augstāk savu miku lai tai vairāk gaisa tiek ja tu nonāksi uz krēsla sasēdi to mīkstu dievs jo man pašam apetīte liela sacelties uz divām kājām skriet pa abām ceļa malām.

Posted by [info]vilksskabais on 2015.04.19 at 05:50
Vakar zāģēju malku aptvēru,ja nākam gad vēl pat šajā laikā būšu tikpat "plikadīda",došos uz klosteri.
Ja,nav tad lai nav:-)

Kuce

Posted by [info]vilksskabais on 2015.04.19 at 05:44
Kuce jau atkal ir pildījusi godam savu instinktu aicinājumu kļūstot grūta no visiem perimetra suņiem.
Pati aizstaigāja pie tiem,kas patīk pēc rejām cik noprotu.Tā vienkārši aizčāpo pie ķēdē sieta suņa,iestutē savu pakaļu,dabon savu spraudienu.Nāk mājās...atguļ savu "guļanku"lai dotos pie nākamā kaimiņa.
Sasmējo redzot viņu nākam mājās pēc ekšena ar purnā iespiestu izteiksmi " nerēc " vai tikai nesāc",gribējās i vsjo.

pavasara trakums..

Posted by [info]vilksskabais on 2015.04.19 at 05:35
Ir otrais pilnpavasaris lauku ārēs.
Rušinos pa dobēm,kamēr nevar stādīt tā nopietni ,atliek tīrīt no vārpatas zemi.
Tās te ir daudz,ne tik daudz kā ērču uz sunes,bet no dobes pilna ķerra sanāk.
Izveidoju vēl martā komposta vietu,vecā šīfera gabalos ieskautu četrkanti.
Darbs iet uz priekšu lēni ,tā nezāļu būšana ir maķenīt nepateicīga šobrīd.
No pieredzes zinu,ka hm atmaksājas vasaras garumā.
Vārpata,gārsa nav patīkama vasarā,jo aug ātrāk par ravēšanu.
Šogad esmu ieguvis daudz fantastisku sēklu no vācijas, vismaz puču ziņā daudz pārsteigumu.
Arī lielos krokoti dīvainos lapu kāpostus kurus dēvē par " kalē",melotrijas un citus brīnumus..
Ir ko noņemties..
Tad jau matīs..
Kā jau blondīnei piedien aizvien nemāku bildes te ielikt.
Tāda pilnīgā tumsība ierastajās darbībās..

Posted by [info]sickboy on 2019.06.19 at 04:58
Strīdēties par garīgām tēmām ir smieklīgi. Piedalīties "garīgos forumos" internetā ir vēl smieklīgāk. Pašlaik vienīgais, ko es uzskatu par garīgumu savā dzīvē, ir nevis tā tukšā muldēšana, bet, ja es varētu izcīnīt cīņu ar savu slinko prātu un veltīt 10 minūtes no sava dienas laika enerģiju treniņiem. Ja kāds sevi uzskata par garīgu, parasti tas nenozīmē absolūti neko, kas būtu krutāks par parasta gatera strādnieka ikdienu, jo nav tāda nodalīma - garīgs - negarīgs. Ir vienīgi tas vai mēs ar sajūtām apzināmies savu vienotību ar visu vai nē, un garīgi vai negarīgi, bet vismaz 99,999% cilvēku atrodamies atdalītas apziņas stāvoklī - piedzīvojam savu ego un tikai.

alias vol sonorus

Posted by [info]saccharomyces on 2015.04.19 at 05:01
Tags:
- ja tu man ļoti patīc, kas man pret Tevi ir?
- salatēvs?

Posted by [info]mafia on 2015.04.19 at 01:44
Ja nepietiek laika/materiālu/gribēšanas, var arī uzcelt pus-koka-lēcēja-mājiņu :)
p.s.Izskatās pēc upcycled vistu mājas.

Posted by [info]platformene on 2015.04.19 at 00:45
Likšu bildes ar kaperiem, kamēr Jums pielēks.
Tas nav svarīgi.
It pavisam nē.

Posted by [info]simamura on 2015.04.19 at 00:19
krietnā ciba, mana mīļā!
kuras labticīgie lietotāji stāv te kaili kā remdenā dušā zilgani savas nekoptās pubikālijas piesegdami, un pat nepiesegdami, tāpat nožēlojami drebinādamies,
bet visādi krutie bļa lasītāji uz viņiem tikmēr dročī kā gestapovieši uz žīdiem dročī atutošanas kamerā. Krietnie cibas gariņi atutojas aukstā dušā pirms nāves, bet visādi raspizdģaji nāk un skatās, un komentē.
Pie tiem, kam pirmsnāves situācijā anonīmo komentāru iespēja tā arī palikusi neatslēgta.

Posted by [info]rr_rrr_r on 2015.04.19 at 00:29

Zīmīte sev jeb viens sprīdis tuvāk pilnībai

Posted by [info]phz on 2015.04.19 at 00:17
Tags: ,
https://fravaccaro.wordpress.com/2013/02/05/nokia-n9-how-to-fix-the-gallery-not-showing-images-or-screenshots/

---

Posted by [info]meness_berns on 2015.04.18 at 23:59
Par KK eseju / lekciju un latviešu vanabī inteliģences reakciju - pirmdien.

Posted by [info]mindbound on 2015.04.18 at 23:42
Doom: awake
Mūza: Triarii - Muse In Arms: Birth Of A Sun
Tags: , , , ,

The most merciful thing in the world, I think, is the inability of the human mind to correlate all its contents. My learned colleagues in various fields, Dr McMenamin among them, continue to deny the implications of their discoveries. Even in the face of the incontrovertible evidence that they themselves have found, they still babble weakly of "ancient primitive cephalopods" and "midden heaps", as their frail minds refuse to acknowledge the truth and take refuge instead in these puerile protective fictions. Ancient, yes, ancient indeed was the creature that placed those bones, arranging them in patterns eerily reminiscent of certain petroglyphs reported by the survivors of the Arkham University Antarctic Expedition, immemorial carvings that are said to have driven more than one observer instantly insane with their blasphemous wrongness. Nor is Dr McMenamin wrong when he describes the maker of these patterns as "the most intelligent invertebrate ever", but it would certainly blast his mind with horror to know the full scope of that ravening, inhuman intellect. The Kanakas of the Pacific and certain degenerate islanders from the coast of Newfoundland might set Dr McMenamin straight on that score, but he would hardly think to consult them on the subject.

But I must not be too harsh in my judegments of these well-intentioned scholars. I remind myself that they have not had access to certain sources of information. The name of the terrible Cthulhu cult means nothing to them, nor have they spoken, as I have, with a detective of Yoknapatawpha County of Mississippi, who saw things in the swamps there that left him weak in mind and body, aged before his time. Nor have they ever looked into the writings of the mad Arab Abd al-Hazred, the terrible Necronomicon. If they had, certain things would become hideously clear to them, as they are to me.

Citiem vārdiem, ģeoloģijas profesora M. Makmenamina 2011. g. izvirzītā hipotēze, ka izmiruši milzu galvkāji varētu būt nodarbojušies ar pašportretiem. Ņemot vērā ļoti nelielo pieejamās evidences daudzumu un kopumā nelabvēlīgo prioru (pie mūsdienu galvkājiem šāda veida uzvedība nav tikusi novērota, kā arī nav atrastas paša hipotētiskā organisma kandidātfosīlijas), tas šobrīd ir visai mazvarbūtīgi un daudz ticamāka alternatīva hipotēze ir parasta pareidolija kombinācijā ar labi attīstītu iztēli, taču kā interesants (vismaz kuriozs) moments tas tik un tā šķita pieminēšanas vērts.


Posted by [info]noisiite on 2015.04.18 at 23:19
Un šodien piesardzīgais bērns 90% no visas kustības pārvietojās staigājot. Skaisti prot arī apgriezties pa 180 grādiem. Tā jau mazus gabalus sen iet, bet nu uzmanīgi to visu laiku dara, ne reizi nav apkritusi kaut kā citādāk, tikai un vienīgi smuki uz dupša.

Posted by [info]seehearfeel on 2015.04.18 at 22:46

Ron Hicks )

bizness

Posted by [info]muzungu on 2015.04.18 at 20:13
Tags:
Nesen uzsākām ar vīru savu biznesu. Piegādājam Anglijas interneta veikalos nopirktās preces. Jāsaka, ka sākums ir feins. ir pirmie apmierinātie klienti un katrs Paldies silda sirdi :) Šobrīd strādājam pie mājas lapas, solas būt maija sākumā un tad jau vispār būs smalki. Kad uzsāku - pat nenojautu, cik daudz darba ir jāiegulda, cik daudz jaunas lietas jāiemācas, cik daudz tas laiku paņems, bet šobrīd jau kad viss sāk darboties, sadardības nostabilizējas un kļūdas novērstas, saprotu ka bija vērts!
Pagidām, kamēr www.intox.lv ir izstrādes procesā, darbojas http://test-silver.com/intox/calculate.html
Visi mīļi aicināti sūtīt daudz un dikti! :) Starp citu, mums ir labāka cena nekā konkurentiem :D

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.04.18 at 22:14

Posted by [info]miegamaasa on 2015.04.18 at 19:00
vakarnakt notika kaut kads klikskis un mans kjermenis atveeraas dejai. parasti uz deju gridas es juutos vismaz nedaudz ka miets (tas butu skarbi teikts) vai vienkarsi kaa koks, kas var tikai ligoties veejaa, bet tas nav tas, ko es visu laiku esmu gribejusi just dejojot. bet tatad vakarnakt uz deju griidas mans kermenis bija tik kustiigs un lunkans it ka kads butu pargriezis diegus kuros lidz sim biju sapinusies, tas bija tik liberating. sorit pec pamosanas un padomasanas par nakts notikumiem es izkapu no gultas, piecelos kajas un pameginaju iekusteeties dejaa, un sakuma domaju, ka nekas nesanaks, jo tas kas notika vakar bija tikai kads substancu triks, bet nee, no rita sajutu to pasu speju ko vakarnakt reibumaa. i might have gained a new superpower for good. tagad man gribas tirinaties un atkartot. Metronomy - The Look ir taa.

vakarnakt ari bija interesanta nakts tada zinja, ka es redzeju paternus, un tikmer mans milakais gejs kolegis, kurs ir the coolest person ever, un ir man neaizsniedzams un nerunaajams darbaa, izkratija sirdi, un es nezinu par ko man kaut kas tik ipass pienacaas, man nokrita paaris asaras un es smaidiju un skatijos uz savu plaukstu, amongst other things.

Jūtūbes ballīte

Posted by [info]phz on 2015.04.18 at 21:52
Tags: ,
Kā programmiski noteikt, ka kaimiņiem viesības?

... tālāk ... )

Iepriekšējais citāts

Posted by [info]begemots on 2015.04.18 at 21:32
Bija no Jaroslava Hašeka stāstu krājuma "Sabiedriska cilvēka likstas". Autors, ko vairāk pazīst kā Šveika radītāju.Jāpiezīmē, ka mani īpaši uzrunā tas, ka neskatoties uz to, ka Hašeks rakstīja ap 1910-1920. gadu, viņa stāsti, būdami visai ironiski, kur ne sarkastiski, diezgan precīzi pārliekami no Belle Époque Čehijas (gan Austroungārijas impērijas sastāvā, gan neatkarīgās) arī mūsdienu Latvijā.

Atpakaļ 33