Posted by [info]noisiite on 2014.10.02 at 08:54
Nu kur lai gūst to pacietību bērna iemidzināšanai vakaros? Helme parasti guļ gultiņā, grozās, zelē miega lupatiņu un laiku pa laikam paraud (kad ir gandrīz, gandrīz aizmigusi, raud spēcīgāk, bet nu ne pārāk traki)Gadās, ka viņa aizmieg pusstundas laikā, citreiz nedaudz ilgāk. Un visu to laiku, ik pa piecām/desmit minūtēm (ja ir pavisam klusums, tad tuvumā nenāku) eju viņai sakārtot sedziņu un pašu ieriktēt vairāk uz gultas kājgali, jo visu laiku brauc uz augšu. Nu ilgāk par stundu gan man tā kā trūkst pacietības šo visu darīt. Protams, ja mazā saraudas tiešām tā pamatīgāk, tad nu guļos blakus, dodu pupu. Bet nu vakar arī, pēc tās stundas ņēmu ārā no gultas un iemidzināju viņu ergosomā, uzreiz piecās minūtēs Helmei ciešais miegs bija. (beidzot tiku atpakaļ pie savas ergosomas un slingu atdevu, šim vecumam tomēr soma ērtāka, ātri un ērti var ielikt/izņemt)

Posted by [info]au on 2014.10.02 at 09:01
nu viss. mežģīņu cimdi rītos uz tiltiem vairs neattaisno cerības uz siltām rokām.

Lūzumpunkts

Posted by [info]kristiana on 2014.10.02 at 08:43
Tāds kārtīgs lūzumpunkts visās dzīves jomās, kas vienā nedēļā satikušās un pulsē, jo vienā krituma un kāpuma čumurā saslēgušās.

Ļoti palīdz maza bērna bučas un smiekli, autobusa rāma kustība, pievērtas acis un Amēlijas valša orķestra versija.

Pēc sestdienas paliks vieglāk.

Posted by [info]chimera on 2014.10.02 at 08:48
Tags:
glābiņš sistematizācijas frīkam, ciemiņus gaidot (lai gan reāli jāsāk būtu bijis nedēļu iepriekš).

http://www.unfuckyourhabitat.com/cleaning-checklists/#_=_

---

Posted by [info]meness_berns on 2014.10.02 at 08:43
Mums visiem trim kopš vakardienas ir jaunās LNB lasītāja kartes ar bildītēm un svītrukodiem. (Viss tāds lepns.)

Un vēl mēs apskatījām šo - http://www.lnb.lv/lv/nacionalaja-biblioteka-bus-skatama-jura-cibula-abecu-kolekcijas-izstade un es pārliecinājos, ka bērnībā viss liekas lielāks, jo man no iepriekšējās šīs kolekcijas izstādes, kad man bija kādi gadi 10, bija palicis atmiņā, ka tur ir simtiem, simtiem ābeču, kamēr tagad tāds nieks vien bija. Kaut gan, iespējams, ka tiešām mazāka daļa izstādīta, jo kopš tās reizes atmiņā iespiedušos ābeci braila rakstā vakar tā arī neatradu.

Posted by [info]lavendera in [info]gribam_zinaat on 2014.10.02 at 07:30
Kamēr citi veikali nav pārņēmuši Stokmana ideālo praksi griezt lasi uz pusēm gareniski...

Kura un kāpēc ir laša labākā daļa: galvas vai astes puse?

septembris

Posted by [info]inese_tk on 2014.10.02 at 01:23
Doom: totāls besis
Mūza: Neil Young - Deadman OST
Tags: ,
pirmizrāde ir pārdzīvota, var drusku izpūst gaisu. neskatoties uz to, ka izrāde man kopumā nepatīk (lai gan bļaušana esot drusku piegriezta), bija interesanti paskatīties uz Fruminu un, to kā viņš strādā.
rīt man "1. septembris", uz kuru diemžēl netieku, jo Provinces anekdotes ir vēl visu atlikušo nedēļu.

nākamnedēļ laižu uz Minsku ar Oblomovu.

Posted by [info]nord on 2014.10.02 at 01:23
Labi, ka Demokrātija ir tik veca, izklaidīga, bet mīļa kundzīte, ka sniedzot man tiesības vēlēt, neņem vēra manu izvēļu vēsturi, jo ikdienā es izvēlos Nimesil un majonēzi.

Posted by [info]devour in [info]n_komentari on 2014.10.01 at 23:11
Bāba.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2014.10.02 at 00:01
Tags:
kino maģija ir mana mīļākā maģija )

Posted by [info]maigs on 2014.10.01 at 23:57
man, lūdzu, glāzīti mūžīgās laimes

frāzes, frāzes, frāzes

Posted by [info]po on 2014.10.02 at 00:38
Tags: , ,
Vēl no Orvela, aizvien vairāk manot cilvēku nespēju lietot vārdus vai paskaidrot tos:
"Political chaos is connected with the decay of language... one can probably bring about some improvement by starting at the verbal end."

Līdz baltām uzacīm...

Posted by [info]tethys_ on 2014.10.02 at 00:13
Jā, nu jau man ir sirmas uzacis arī otrā pusē. Iepriekš bija tikai labajā uzacī, un arī tikai uz stresu, tā parasti nē, bet nu ir simetrija... Parasti vīrs taisa man labo uzaci baltu, tagad kreiso... nu jā, pa kreisi gan.
*
Pēdējā laikā daudz laika sanāk pavadīt ārpus Rīgas. Man daudz, jo parasti reti kur izbraucu. Biju savos Vircupāķos. Kad tur dzīvo kāds, tad viss, protams, ir citādāk. Iekavējas darbs, iekavējas kopas darbība, iekavējas kaut vai tādas lietas kā drēbju mazgāšana, mājas darbi, kas manā prombūtnē tiek darīti visai ierobežotā apmērā, iekavējas visi iespējamie ar ko citu saistītie plāni... ko es vispār pēdējā laikā daru? Dzeru, tusējos, pavadu laiku ar Sātanu, sēžu mājās un stulbi blenžu kaut kur, ar smaidu vai bez, domāju, sapņoju, iztēlojos, baiļojos... dzīvoju savā iekšējā pasaulē.
*
Pēdējā laikā sanācis šo to vairāk novērtēt. Pirmām kārtām sevi. Jā, mans dzīves aicinājums un patiesā nodarbošanās ir ļoti savādi, apzināti nesaku "dīvaini". Taču... man tas patīk. Es nezinu, ko es darī... uzkāros. No zemapziņas dzīlēm gribēja nirt "darīšu, kad...", bet apziņa teica "darītu, ja...". Tātad, ko es darītu, kad vai darīšu, ja... man vairs nebūs iespējas darīt to visu. Tik daudz kas skaists aizies pa pieskari, ko citi vēl pat nebūs lāga novērtējuši. Nebūs sapratuši tā nozīmi, kad vairs nebūs. Ja vairs nebūs.
Norociet mani kaut kur pie kases, un es nomiršu. Ja nenotiks pats no sevis, tad pati.
*
Man ir skumji, ļoti, ļoti, ļoti skumji... brūk kaut kas skaists, un draud atņemt man pilnīgi visu... jo tas ietver sevī tik daudz, kaut pastarpināti. Taču tas jūk un brūk tādā veidā, ka šoreiz nav tās traģiskās sāpju sajūtas, nē. Visas manas sajūtas ir nogurušas, apnikušas... trulas. Trula smeldze ieperināusies un negrib iet prom.
Un pagaidām jau vēl viss notiek, aiz inerces... kad priekšā būs kaut nelielākais paugurs, viss apstāsies. Tikai es to redzu... tikai es.
Žēl.

Posted by [info]klusais_okeans on 2014.10.02 at 00:09
Provinces anekdotes, tāda dīvaina izrāde, pirmajā cēlienā bija sajūta, ka piedalos kaut kādā smieklu orģijā, bet otrajā cēlienā sāku čekot feisbuku, ko nekad iepriekš izrāžu laikā neesmu darījusi. Bet, kā vēsta mans iekšējais kultūras patērēšanas zelta likums - ja kaut kas nepatīk, visdrīzāk pati pie tā vainīga, jo kaut ko līdz galam nesaproti. Man šķiet, ka nesapratnes vispār ir daudz vairāk kā neprofesionalitātes (to mans iekšējais naivais ideālistiņš).

Posted by [info]po on 2014.10.02 at 00:12
Tags: , , ,
“Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.” /George Orwell/

un tad vēl ir otra puse - tas, ka troksnis padarījis kurlus.

"Ye shall know the truth, and the truth shall make you mad." /Aldous Huxley/

Posted by [info]dienasgramata on 2014.10.01 at 23:57
"We are planning to discontinue the Nokia Sync service on 5 December 2014. After 5 December 2014, you will not be able to access your data through the Nokia Sync service." Paraksts - Microsoft

bastardi!

dumb

Posted by [info]saccharomyces on 2014.10.01 at 23:34
man pašai riebjas tas, cik salīdzinoši bieži man iznāk nokļūt situācijās "gribējās kā labāk, sanāca kā vienmēr", kad labu domu sabojā kaut kādā veidā nepārdomāts izpildījums

Posted by [info]artis on 2014.10.01 at 22:40
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uUj8kzlw3cc#t=1181

par tēliem

Posted by [info]lord on 2014.10.01 at 23:23
Tags:
manā guļamistabā tieši pretī durvīm stāv lielais gleznošanas molberts... un pēdējā laikā esmu pasācis gulētejot tam uzmest halātu... pa mājām pārsvarā pārvietojos tumsā - gaisma, kas krīt pa logu izgaismo priekšmetu kontūras un ar to pietiek, lai nekam neuzdurtos... bet jau divas reizes ir bijis tā, ka ieeju guļamistabā un man priekšā stāv cilvēka stāvs... šķiet, ka katrreiz pa kādam sirmam matam ir klāt... un nākamajā reizē tā vietā, lai nomestu uz grīdas, kā agrāk, atkal pakaru halātu turpat...

Posted by [info]noisiite on 2014.10.01 at 23:22
Bijām šodien pie Hēlas uz nodarbību "kā spēlēties ar mazuli mājās". Principā visu mēs daram pareizi, sanāks vien pāris sīkumus piekoriģēt. Mazais līdējs kārtīgi izspēlējās, izlodājās. Mums tur četri bērni bija (nu, savējie tur, tā jau bija arī citas mammas ar bērniem), dzimuši vienā nedēļā, njā, Helme kaut kur pamatīgi skrien, es jau esmu aizmirsusi kā tas ir, kad bērns tikai pavirpuļo ap savu asi.

Posted by [info]simamura on 2014.10.01 at 23:22
bet jūs to nopietni - davai 100% balsojumu? Tas taču totalitārisms kaut kāds. Pret to taču nevar nesacelties.

Posted by [info]inhumanity on 2014.10.01 at 23:04
aukstums galīgs aukstums

par melnbalto

Posted by [info]lord on 2014.10.01 at 23:02
Tags:
pēdējo gadu esmu sācis regulāri bildēt uz filmas, šovasar - melnbalto un pats attīstu... un izskatās, ka domāšana arī ir mainījusies... nupat viena modele palūdza atļauju pārvērst viņas bildes (digitālās) melnbaltā, es sakodu zobus bet atļāvu... un viņas izskatās sasodīti labi... lieta tāda, ka man vienmēr ir riebušās melnbaltas digitālās bildes un savas bildes pārvēršot melnbaltā pat joka pēc, dabūju vienmēr draņķīgu rezultātu, tāpēc vienmēr strādāju ar krāsām... laikam beidzot sāk atnākt... good... vispār jau fotogrāfijā pastāv uzskats, ka katrai bildei ir jābūt tādai, lai to pārvēršot melnbaltā, tā būtu pietiekoši dinamiska un glīta... tātad augam...

Pilots, Doctors and Scientists Tell the Truth about Chemtrails

Posted by [info]po on 2014.10.01 at 23:06
Tags: ,
video

ne tāpēc, ka tā būtu vienīgā pasaules problēma, bet tāpēc, ka cilvēki vairs neredz it kā acīmredzamo.

links uz pilno 3h versiju

"tv"

Posted by [info]traffico on 2014.10.01 at 22:55
Doom: atpisies
Tags:
Izskatās, ka arī šo rudeni es pārdzīvošu-
"Person of interest" jau ir,
"The Blacklist" arī,
"Marvel's agents" tāpat,
"Mom" un "Two broke girls" follow up...
"Boardwalk empire" iet, bet grūti sekot- kaut kas piemirsies.
Un kā nu bez kādas britu "klasikas"- "Downton Abbey" he he.

Call me snob or whatever you like. Man rudens, iesnas un citas blaknes.
Mājās zem deķa ar datoru klēpī (silda, ja kas).

Tīkla cenzūra, turpnājums.

Posted by [info]crescendo on 2014.10.01 at 22:55
http://www.delfi.lv/news/national/politics/neplp-gatava-bloket-nelegalos-televizijas-straumetajus.d?id=45044094

Vispirms azartspēles un pokera vietnes. Tagad 'bezmaksas tv straumēšanas' (ne jau pirātu līcis ar to domāts). Sistēma ir vietā, vajag tik gribēšanu.

volframs reaģē ar skābekli un veido...

Posted by [info]eos on 2014.10.01 at 22:39
Viņa visu dienu strādā. Viņai ir personīgais šoferis. Viņa ir projektu vadītāja un boss, un vēl daudz kas. Es viņu redzu tik maz.

Vakarā sagaidu ar vakariņām, perfekti sakārtotu dzīvokli un smaidu sejā. Viņa ir nogurusi. Viņa arī smaida. Un stāsta, ēdot ar mani vakariņas. Es rakstu.

Viņa filozofē un smejas. Viņa ir tik silta - ar viņu gulēt ir kā dūnu segās ietīties.

Kāpēc tā notiek, ka Dienvidmeitu lūkoties nav jābrauc, bet Ziemeļmeitu ir?

Sajūta jocīga, Tu dzīvo, dzīvo, un vienu dienu pamosties ar domu, ka esi laimīga. Ko ar to laimi iesākt? Jādalās.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.10.01 at 22:32
Reinis au pair

Posted by [info]seehearfeel on 2014.10.01 at 22:22

Jeffrey McDaniel, The Archipelago of Kisses

Posted by [info]heda on 2014.10.01 at 21:12
Pāris nedēļu vecs kaķenes pamests kaķēns spiegdams un šņukstēdams lok pienu. Aizkustinoši brutāla dzīvotgriba, atbildes uz visbūtiskākajiem jautājumiem izrādās tik vienkāršas.

Posted by [info]evy on 2014.10.01 at 23:07
a man, taatad, maajaas zoodaarzs uz desmit dienaam. erina un kriss aizshaava uz shrilanku atpuusties un savu mazo velneenu [nenormaali skalji riet maakosho chivauvu] atstaaja man aukleet. nabaga dzhimijs. jo storiss ir nospeeris visas dzhimija mantas, aizvilcis uz savu sedzinju un baigi ruuc, ja dzhimijs naak tuvumaa. to pashu vinjsh dariija pagaajusho nakti, guleedams man uz kaajam un nelaizdams dzhimiju manas gultas tuvumaa. bet no riita bija greizsirdiibas dancis un meegjinaajumi uzleekt augstaak par savu dirsu, kad panjeemu dzhimiju rokaas samiiljot :D
tad man bija uz darbu jaaiet un es atstaaju datoru iesleegtu ar divaam friends sezonaam pleilistee, jo erina teica, ka storisam vajagot troksni foonaa, kad vienu atstaaj, citaadi pieries visu pagastu.
shobriid apdaru peedeejos darbus un klusi ceru, ka man nav apgrauzti vadi maajaas, vai piechuraatas botas [kaa tas nereti krisam bija atgadiijies].

Posted by [info]deloveja_kundze on 2014.10.01 at 21:29
Mūza: the national - i need my girl
Tags:
I am good, I am grounded
Davy says that I look taller
I can't get my head around it,
I keep feeling smaller and smaller

people grinning

Posted by [info]saccharomyces on 2014.10.01 at 20:28
nokārtu galvu skatījos gar datora klaviatūru uz savu darbgaldu, pamanīju, ka tur divās vietās galda koka virsmā iespiedušies, leņķī skatoties, labi redzami izteiksmīgi smaidīgi ģīmīši a la title or description

pat galds cenšas mani uzmundrināt
nu, vai arī smejas par mani, haha


šī kontekstā sāku domāt par vārdu grin
un atcerējos par people grinnin' in your face
reāli, nekas jau cauri laikiem nemainās, tās pašas tēmas vien ir aktuālas

Atpakaļ 33