Posted by [info]beatrixe on 2014.10.24 at 11:09
dēlēna tēvs vakarnakt dzērumā esot teicis, ka Ernests paaugsies un tad viņš ņemšot dēlu pie sevis. tas tik būs varen interesanti!

Posted by [info]ripp on 2014.10.24 at 11:08
es izdomāju negarlaikot absolūto vairākumu ar daudzajiem ierakstiem par bērnu tēmu, kā arī man apnicis kaunēties atkal rakstīt par bērnu, jo daudziem tas sen apnicis, tādēļ izveidošu draugu grupu, kas šos bērnu ierakstus redzēs. interesenti, tātad, lūdzu pierakstities, pāriejie atviegloti nopūtieties.

pēc noklusējuma nevienu nepievienošu, jo nav ne jausmas, kuru īsti interesē

Posted by [info]biezpientaure on 2014.10.24 at 10:28
nopriecājos par jaunās produktu līnijas elektrun nosaukumu

Posted by [info]neraate on 2014.10.24 at 11:05
un vispār - varbūt jums ir kāda brīnišķīga, slepena ķirbju kūkas/keksiņu/maizes recepte?!

Posted by [info]evy on 2014.10.24 at 11:55
dzheza baars bija super jauks, un mees kaarteejo reizi watafakaa nesparataam, kaadeelj biezhaak tur nedodamies. uzstaajoshais dzheza trio speeleeja jaukas, liriskas dziesmas pieklusinaataa tonjkaartaa, kas ljaava mieriigi sarunaaties, neizbreecot sausu riikli. noteikti iesim veel!

no aiznaakamaas nedeeljas uz meenesi buushu nakts mainjaas. am i stoked? nav tik daudz lamuvaardu veel ieviesti, lai aprasktiitu. taapeec klusi izteikshu vien to pashu veco labo - bljagj!
no viena graavja otraa.
nekas. visam reiz pienaak peedeejaa stundinja :)

Vairākuma viedoklis par ievazātām vērtīvām

Posted by [info]black_data on 2014.10.24 at 11:00
Tags:
Es vēl neesmu atradis to dainu skapi, no kura iznākt, bet tā seksuālo minoritāšu tēma nebeidz rimties. Varbūt kaut kur notiek kaut kādas aktīvas darbības, kāpēc pēdējo nedēļu laikā regulāri kāds piemin 2015. gada praidu. Lūk, mani žīd-islām-kristieš-geju nīstošie paziņas feisītī šēro Veidamanes svēto sašutumu. Sēžu labierīcībās ar atkārtu žokli, jo kur gan vēl lasīt Necīņas rakstus, un mēģinu atrast pieturas punktu, lai nenogāztos trolejbusā. Es, protams, esmu informēts, ka kristiešiem nepatīk geji, jo kaut kādā vecā grāmatā jaunā iespiedumā esot rakstīts, ka vīrietim neklājas melot vīrietim, un tā esot dievam nevēlama nodarbe. Es arī aptuveni zinu, ka Veidemane un viņas lasītāji ar aizdomām skatās uz cilvēkiem, kas nepērk pienu divlitru pakās, un viņiem ir viedoklis. Arī es akurāt neskrienu klāt katram gejam izteikt apbrīnu, un nemēģinu noskaidrot uz cik procentiem viņš ir homoseksuāls. Taču Veidemanes izpratne par demokrātiju un argumentāciju man bija pārsteigums. No tā man rodas tikai divi secinājumi - Veidemane ir vai nu stulba, vai demagogs.

Vispirms par valsts lomu šajās "orģijās". Redz, Vinķele neieklausoties "67% Latvijas iedzīvotāju". 100 mīnuss 67 pēc maniem aprēķiniem sanāk kaut kādi 33 procenti, kas, pat pieņemot, ka ar iedzīvotājiem bija domāti vēlētāji, ir kripatiņu vairāk kā atbalsts partijai Vienotība pat partijas labākajos laikos. Līdz ar to apgalvot, ka Vinķelei pietrūkst mandāta nepaust sašutumu par "orģijām" Rīgā īsti nav. Priekš tam ir Urbanoviči, Iesalnieki un Veidemanes darba devējs, tie lai arī pauž savu sašutumu. Daudzi nepaužot sašutumu, jo baidās no Geiropas nosodījuma, un iespējas pazaudēt kaut kādas fondu naudas? Nu, jā, tas ir tas slavenais politiskais kompromiss, kas ir demokrātiskā procesa sastāvdaļa. Ja Necīņas lasītājam pajautāsi, vai viņam traucē geji, skaidrs, ka viņš teiks, ka traucē. Bet ja nostādīsi jautājumu formā, "davai, Kalniņ, no tevis mēnesī sotaks pretgeju nodoklī, un šiten nenotiks neviens praids, un neviena viendzimumu laulība", tad izrādīsies, ka Kalniņam patiesībā nemaz tik ļoti neinteresē, kas notiek viņam nepazīstamu cilvēku guļamistabās. Vienai iedzīvotāju daļai ir pilnīgi pofig, ka kāds ir iznācis ar varavīksnes karogu Rīgas ielā meklēt sapratni, tikmēr salīdzināmi lielai daļai ir pofig, ka daļai Latvijas iedzīvotāju rodas vēlme reizi gadā doties uz Aglonu... es pat īsti nezinu, ko viņi tur dara un meklē. Un, ja reiz par naudām, tad pēdējai aktivitātei valsts pat dod naudu.

Otra daļa, protams, ir par to, no kā Veidemane baidās. Izrādās, no tā, ka te kaut kas ir ievazāts, notiks orģijas, un tiks lauzti viņas stereotipi. Nu, stereotips nav kāja, darba nespējas lapu nedos, tas tiesa. Bet tā tradīciju piesaukšana mani joprojām neliek mieru. Liksim mierā mamutus, vai viduslaiku Rīgu, bet apskatīsim kādu pārskatāmu periodu, ko Veidemane būtu pieredzējusi pati. Kas tad mums te šķīstajā zemītē ir ievazāts pēdējā laikā? H&M, Maķītis, demokrātija, preses un vārda brīvība, un vēl virkne nešķīstību. Jā, geju, seksa un džeza Padomju Latvijā nebija. Man gan stāsta, un padomju krimināllikums arī apstiprina, ka šo lietu nebija mazliet citādā veidā, ja salīdzina ar Maķīti un preses brīvību. Bet tad cūkas liberasti ņēma un ievazāja vispirms liberālu ekonomiku, un tad visas pārējās liberālās netiklības. Nu šausmas. Takš pat Lembim nekādas naudas vairs nepietiek nopirkt pilnīgi visas avīzes, iecelt visas amatpersonas, un nokušināt visas ģeķīgās runas. Un tad vēl tie visi jūsu interneti.

Bet, ja nopietni, "haters-gonna-hate", bet kur viņiem iekšā ir tik daudz enerģijas nīst? Šodien nīstam gejus, rīt citus izvirtuļus, kuri nepērk tradicionālo pienu Annele divmetrīgās pudelēs, parīt viens Ķeizars, viena baznīca. Un tur jau skaties, vispirms sūdu maisiņus mainām pret mietiem, un tur jau saradīsies entuziasti, kas būtu gatavi par godīgu samaksu arī "stūra mājās" pastrādāt.

http://youtu.be/Uogqt9qGCCA

kad nebija ne mobilo tālruņu, na aifōnu

Posted by [info]indulgence on 2014.10.24 at 11:03
Tags:

pēcvēlēšanu gaisotnē

Posted by [info]indulgence on 2014.10.24 at 10:59
Tags: ,
Par t.s. "saskaņiešu" apkarošanu* atradu analogu citātu:
«Как-то, несколько недель тому назад, в самый разгар большевистской власти мою прислугу посетил ее брат, матрос, конечно, социалист до мозга костей. Все зло, как и полагается, он видел в буржуях, причем под буржуями разумелись все, кроме матросов, солдат. Когда ему заметили, что едва ли вы сможете обойтись без буржуев, например появится холера, что вы станете делать без докторов? – он торжественно ответил, что все это пустяки. «Ведь это уже давно известно, что холеру напускают сами доктора».
Иван Павлов. «О русском уме» 1918

-----------
* Šai gadījumā mani neinteresē šis politiskais grupējums, par kuru man nav ne mazāko ilūziju, bet gan pretējās puses argumentācija, to apkarojot. Tb ļaužu argumentācija karojošajā paradigmā "mēs/viņi" joprojām dzīva.

skuķu lietas

Posted by [info]neraate on 2014.10.24 at 10:55
man vakar uzdāvināja silikona keksiņu formu. vēl man ir padomju laiku biezās smagās keksiņu formas un tad vēl līdzīgas, tikai pavisam vieglas. ja es tur ielietu braunija mīklu, man sanāktu daudz mazu šokolādīgu keksiņu, vai ne? kā tajās metāla - pietiek ar to, ka ietauko veidni vai jāgriez mazi papīra ieliktnīši? neesmu nekad tādus cepusi

un vispār iemēģināsim arī teiksmaino olipmisko lācīšu formu. un varbūt vēl kādu ābolu plātsmaizi. ar drupašām, piemēram.
un tad mēs būsim resnas un laimīgas

dažādas vienkāršas receptes droši var rakstīt komentāros, vēlams lai nav baigi piņķerīgās /kaut gan - mikseris man ir/

Ziemassvētki tuvojas

Posted by [info]indulgence on 2014.10.24 at 10:57
Tags:
Visiem īstenajiem tautas tikumības un tīrības sargātājiem iesaku patiesi gaumīgu Ziemassvētku dāvanu.

pamanīju pie [info]unpy

Posted by [info]217 on 2014.10.24 at 10:52
kkur starp viskiju, alu un primitivo (vēl pirms es aizplūdu vispār kkādā kosmosā) mēs vakar nedaudz bērnišķīgi aprakstījām sienas tukšā dzīvoklī

Posted by [info]sickboy on 2017.11.24 at 09:45
Kad es biju uz kugja no Ibizas uz Barselonu, es sacereeju dziesmu un peec tam taa dziesma mani pashu saviljnjoja. :)

Es miilu tevi, es miilu sevi
Tu esi mans aabeljzieds
Tu smarzho kaa saulleekts pavasarii
Ko ieskaavis zeltains miegs

Es uzticos tam, ko es veelos
Es veelos tev blakaam buut
Un klausiities staastos tavos
Pie uguns vakaros veelos

Kur mees ejam, viss paarveershas pasakaa
Un akmenji smaidiit saak
Es ieraugu sevi mirdzoshu, tiiru
Un redzu, ka celjojums beidzies

Mums kontinenti pazuud zem kaajaam
Zvaigznes no debesiim kriit
Pasaule apkaart juuk praataa
bet manaa dveeselee miers

Es aizbraucu atkal uz Bellevillu, lai apskatiitos, kaa tur izskataas skvotaa, tur neviena nebija uz vietas, bet atejaa bija iemesta bagete un istabaa bija shljirces un medikamentu iepakojumi. Franchu graamata un aviize, laikam franchu panki tur dziivo, es tur negribeeju palikt un aizgaaju kempot pie ezera, kur mees bijaam. Rudens izkraaso lapas un bija pienaacis mans miiljaakais gadalaiks - rudens. Triis dienas es gandriiz nebiju nevienu saticis vai bijis internetaa un manii bija smeldze peec cilveekiem, bet taa bija patiikama smeldze un nekas cits kaa koncentreeta radoshaa energija.

Posted by [info]tadeuszcysewski on 2014.10.24 at 10:28
tas ir gaistošs dzīvnieks. un smalkjūtīgs, ja tam izveido sakrālo pūzni. sausais sasalums. malkas grēdas beidzot ir radītas. manas pastalas ir skaistas. miegs jau diedelē mēbelēs. mēbeles ir beidzēju nedēļas. mēs radām savas skaistās piepes. miegs jau ir iebetonējis skaldi. miegs jau godam ir skaistais patvāris. mēs radām mēnesi. skaists ir tas pats, ko tu radi. miegs ir saistošs. skaidrs ir tikai pats skurstenis. malkas balkons. diegu šablons. skaidrs ir skaistais. dienas ir veidotas no pastalu grēdām. sniegs ir taisnvirziena bastions. makarons ir iegarens. taustes simbolos. magelāns ir ienesis saviem brāļiem gultasveļu. magais, skaistais bastions. es redzu šo spastalu skvēru. sniegs ir izveidots no mazajiem akmeņiem. bija viņam dziļas pastaigas likusi izveikt ar mazajiem citroniem. smalkjūtīgi degradēt mugurkaulniekus. radīja miegainos pētersīļus. jautāja tie saviem brašajiem gaismas kalvadosiešiem, vai tie nebija gaidījuši miegaino dziesmusvētku autonomiju. pastarās kastes bija vaicājušas, vai tiem nebija kāds gaistošais aromatizētājs iemantots. malkas jūtīgums. dziesmas ar kaismīgo auskaru dzinējsuni. sniegs bija viņam licis smieklos pavēderes pūderēt. dienas pastarus. smieklos autaudzēt bārdas. sniegs bija kā prāta burbulis. miegains ir taustiņisnstrumentālists. sniegs bija vairāksolītājs. un magelāns bija viņam draugs. miegs raudāja. miegs jaudāja piedzerties no manas pastalas. miegs jaudāja tikai pats savas pastalas sašķelt. sniegs jaudāja manas pastalu dzīres. miegainais auskars beidzot bija pacilāti sapratis. pašos sākumos sacirst gaļu. es redzu šo pastalnieku kūtrūmu. miegs raustīja dzīres. no manas asaru pašteces. es redzu šo skarbo pastalnieku birumu. pastalas tam apķērīgi piebiedrojas un skaidri patērē.

beidzot visiem rūķiem bija mušas. un tās skandināja saviem brašajiem augļiem guberņas makaronus. taustījās ar beidzamo pastalnieku būdām. biedrus raudzīt no pastalnieku perspektīvas. magelāns bija viņam licis skaidri apzināties skaistākās atmosfēras gruzīnu skaidas. pastalas bija viņam likušas aprast ar skaidām. miegs bija raudzījies skaistajās aukās. pastalas bija viņam likušas augmentēties prom no patiesības. sniegs raudzījās pretim guvernantei. ienest pa partizāna klonam. pastala bija viņam likušas tauvas pie pavēderes. tam bija arī kaut kas griežams. makarona grēdas tam bija atvemtas. un skaidrais partizāns bija viņam licis noģērbties. tauste bija viņam likusi makarona pēdas saziepēt. miegs jau tagad bija vaicājis vai nebijāt gaidījuši smieklu lēkmes. sniegs jautāja, vai nebijāt gaistošajos auskaros sastapušies. back uz manas pastarās tiesneses augumiem. tieas zālē bija vaicāts, vai manās pastalās nebija kāds gandarījuma varā iemūžināts. un skaidrais partizāns uz to rediģēja burkānus. mana pasta dziednieciskās īpašības. manas pastalas ir tik dīvainas. smaljūtīgi beidzēji bija viņiem likuši austeres rakstīt. tik pat dikti kā guldenis. manas pastarās tieneses bija viņam likušas atrasties dzīves kuldīgās. un miegs raustīja saviem brāļiem guldeņus. miegs raustīja saviem brāļiem dzīves klaigātājus. sniegotais auskars bija vizualizējis beidzēju burkānus. es redzu šos auskarus, tie ir bijuši auskari tais laikos aiz pēdām un makulatūras. utubungas tam visam atmeta ar roku. ja tavas pastmarkas ir sēklas. ieradies bastiona pulverizators. mugurkaulnieks jautāja, vai nebijāt gandarījuma varā. manas pastmarkas ir viedas un veidotas no smiekliem. miegains kā paltraks. un tas bija viņa aplītis.

un kundzīte beidza raudāt, ja tai bija gandrīz izberzētas acis. manas pastarās tiesas jautāja gaidāmajām vēlēšanām. baigi vajag dziesmas no pastmarkām atbrīvot. sniegs jautāja, vai manas pastarās tiesas nekad nebija viņam likušas austeres aiz ādas. tauste jau tagad bija viņam kliķē ielijusi. un uzdrīkstējās atnest arī pa kādam burkānam. manas pastalas bija idiotiskas. un tauste tām bija palikusi aiz borta. sniegs raustījās konvulsijās. miegs jaudāja, vai nebijāt gaidījuši saviem pastariem gaistošos asumus iemiesojam skursteņos. un rasas lāsēs un sniega sinepēs. skudrās un barbaros. un skaidrs ir tikai pats skaidrības pēdējais raksturlielums. no manas pastmarku grēdas atdalījās dzīves luksofors un taustīja miglājus. manas važas ir rakursu lielums. iegarens miežu skelets. un sniegs ir taisns bez pašiem skaistajiem burkāniem. sniegotais skaldnis bija mašīnista sapnī. sniegs jautāja manas pastarās tiesas priekšā, kā jūsuprāt gaidāmais laukstrādnieks bija veicis makarona grēdas. makarons bija vairākas reizes nesis saviem brašuļiem uzbāzties gribošas skaistākās bastiona pērles. un tauste bija viņam liegusi dzīslas patvāra grēdās iemarinēt. un skaistais paviljons tagad bija dzīslu saziepēts. un rakstīja saviem brāļiem lai tie neilgojas pēc skudrām un barankām. skaidrais saprāts uzdrīkstējās raudāt. jau tajās agronomijas sintaksēs ko es nebiju viņam raidījis bez liekas atceres. skaidrs bija rozā eļļas grozs. dzīpareļļas mozambikas. kaukāza eļļa, manas pastmarkas tagad jau uzradās. iebiezinātā piena gredzena un malkas lustras. miegs raustīja arī kādu gaismas akvareli. miegainais auskars un taisnais patriots. sniegs raustīja dzīves lustras, un tas bija viņa dzīves ielīksmotājs. manas pastmarkas jaudāja tikai pacelties virs kukuržņiem. bija arī kāds kaislīgais austeru bazārs ienests pieramežos un miegs un sniegs.

Posted by [info]citronz on 2014.10.24 at 10:17
Tags: ,
Šorīt drusku stilbi sala, braucot uz darbu, prasās kaut kādu windstopperi. Naudu žēl.

Rīt jāskrien Siguldas kalnu maratons. It kā mazā distance (15km), bet tā esot pielīdzināma vismaz asfalta pusmaratonam. Mhm... Gandrīz divas nedēļas neesmu skrējusi dēļ slimošanas, galīgi neesmu formā. Mazliet bail. Bet kontrollaiks 7 stundas, tā kā, ja nevarēšu paskriet, būs rudenīgs pārgājiens :)

Posted by [info]nomirusi in [info]n_komentari on 2014.10.24 at 10:22
Lol. Prõtams, tie bija merkantili apsvērumi. Tas, ka tu tīšām čakarē smadzenes, ir nenozīmīgi.

Posted by [info]ld on 2014.10.24 at 09:18
Aizvedu Annu uz b/d. Nekādu drāmu, viņa ar prieku palika pie Klaudijas un ziņkārīgi ķīķerēja, ko Vikija ar citiem bērniem dziedāja. Kopš pāris nedēļām viņai ir liela interese par visādām pirkstiņspēlēm. Es zinu gan tikai putriņas vārīšanu, badīgo kazu un zeķu adīšanu vilkam. Pēdējais Annao vēl par grūtu. Ja viņa nevar izdarīt līdz, tad negrib arī skatīties.
Lidmašīnā sastapām vecu vācu kundzi, kas Annas uzmanību pievērsa ar ļoti vienkāršu dziesmiņu.

Nu jā, vispār par to es negribēju rakstīt! Bet gan par to, ka man tagad ir brīvs!!! Kādas 5h tikai man! No iespēju bagātības nezinu ko pasākt. Jau biju pie itāļa, kur padzēru kafiju piekožot mandeļu-marcipāna smalkmaizīti. Tagad gribēju vest orhidejas pārstādīt, bet pamanīju, ka divām jau ir jaunie dzinumi! Kārtot S saliktās kaudzes negribu. Laikam sakārtošu bildes, pasūtīšu no gaisa bildētās skolas bildes zinātnes naktij un gludināšu vārda uzlīmes mazajam bērnam. Suņa darbs, bet viss, kas nav aprakstīts mēdz pazust :(

Posted by [info]ikvakars on 2014.10.24 at 09:56
Mūza: Holopaw - dirtyboots
If I could be anything in this world that shines
I would be a switchblade pressed hotly against your thigh.

par mākslu

Posted by [info]lord on 2014.10.24 at 09:54
Tags:
kādreiz lielākajai daļai nejaušo vai apzināto skatītāju manas bildes bija vienaldzīgas, ja bija komentāri, mani lamāja par morbīdumu... pēdējā laikā viedokļi sāk parādīties arvien biežāk un samērā bieži sanāk saņemt pārmetumus par tēmu "kur tad šeit māksla", "tie jau astoņdesmitie", un bla bla bla ar domu, ka tas, ko es daru nav māksla, un izskatās, ka daudziem šis jautājums patiešām ir dikti svarīgs un sāp... ar to, ka es piekrītu, ka tā nav māksla nepietiek, man bez maz ir jāapsola, ka es nekad tā vairāk nedarīšu - pārdošu fotoaparātus un ja arī vēl nākotnē domāšu par kādu hobiju, tad labāk, lai tas būtu saistīts ar makšķerēšanu vai pastmarku vākšanu... interesanti ir tas, ka cilvēki, kuriem parasti ir svarīgs "mākslas" jautājums parasti ir kaut kādā veidā ar mākslu saistīti - ne vienmēr tie ir mākslinieki, tie var būt arī mākslas preču pārdevēji vai vizuālās mākslas skolotāji.... no vienas puses man vienmēr ir licies dīvaini, ka naturālistiskas ainavas ir māksla un ir mūsdienīga un tas ko es daru ir nemāksla un astoņdesmitie, man jau domāt, ka reālisms ir 19. gadsimts, bet ok, es jau arī fotogrāfijā vietām sāku nolaisties līdz 19. gadsimtam, tāpēc no savas puses nekritizētu... ja šie te mākslinieki jūtas moderni un viņiem šķiet, ka viņi rada mākslu, tad jau jāstrādā laikmetīgos žanros, ar laikmetīgiem materiāliem, bet nē - gleznojam ceriņus un jūru saulrietā un lamājamies par to, ka kaila meitene mežā ir 80-tie gadi un nemāksla...

kad šiem cilvēkiem lūdzu parādīt fotogrāfiju, kas ir māksla, man rāda tos pašus astoņdesmitos gadus vai atsevišķus mūsdienu fotoprojektus, daļu no kuriem es neuztveru kā mākslu nu necik necik... no vienas puses fotogrāfija vispār nevar būt māksla, no otras puses, mūsdienās par mākslu vispār ir smieklīgi runāt, māksla jau sen ir pārgājusi no estētisko vērtību nesēja uz līdzekli, ar kuru tiek paustas attieksmes, veidots dialogs, mūsdienās māksla cilvēkiem liek domāt un runāt (no "liek runāt" aspekta sanāk, ka arī tas, ko es daru, ir māksla, ja jau ļaudis lamājas :D).... un par tiem astoņdesmitajiem runājot, ja šodien kāds vēlas būt moderns, es drīzāk ieteiktu mest mākslu pie malas, tā ir novecojusi disciplīna, un sākt, teiksim, programmēt... tas būs moderni un mūsdienīgi...

izlēju žulti un tā arī nesapratu par ko uzrakstīju :D

To prieku!

Posted by [info]kautskis on 2014.10.24 at 09:54
Cik skaists laiks šodien un vakar patrāpījies! Ej no rīta uz darbu, vakarā no viņa, un dvēsele gavilē.

Man riebjas lielpilsētas, un, lai kā jūs ar sprauslātu, phe, kas ta nu tā par lielpilsētu — Rīga tomēr ir lielpilsēta. Es Rīgā dzīvoju tikai un vienīgi naudas dēļ, ja man te nebūtu jāstrādā, es te nedzīvotu (un kad man te nebija jāstrādā, es te nedzīvoju). Esat redzējuši Koyaanisqatsi? Ja neesat, noskatieties, tur ir lieliski pastāstīts, kāpēc man nepatīk lielpilsētas. Vispār tāpat noskatieties, brīnišķīga filma. Dzīve lielpilsētā ir dzīve ārpus līdzsvara, dzīve, kas pieprasa citu dzīves veidu. Viņā ir šausmīgi maz tādu lietu, kas atgādina, ka mēs vispār esam dabas sastāvdaļa — un tā mēs varam aizdomāties līdz tādām muļķībām, ka mēs spējam pakļaut dabu vai (kas īpaši uzjautrina) ka mums jāglābj Māte Zeme. Mums Māte Zeme nav jāglābj, zemei viss būs bumbās, mums jārūpējas, lai mēs uz viņas varētu dzīvot. Ja mēs esam pieraduši, ka visām dabas īpatnībām vienīgā atbilde ir — nolīdzināt, normālizēt, kondicionēt, pielāgot savam standartam, — tad mums var rasties tāds muļķīgs priekšstats, ka mēs tā varēsim mūžam. Ne vella, dārgie draugi, tas (kā mēs, finansisti, sakām, ha) svārstību koridors, kuŗā mēs varam lietas pabīdīt, ir gauži niecīgs. Protams, tajā koridorā mēs varam darboties un to arī vajag, bet nevajag sadomāties, ka viņš ir bezgala plašs.

Lūk, un tieši tādēļ šis laiks ir tik burvīgs! Šāds negaidīts aukstums atgādina, ka arī Rīga ir uz zemes, nevis kaut kādā mākslīgā mikrokosmā. Ja tu izej no mājas, aiztusnies līdz mašīnai, pusstundu nosēdi korķī (jo visi pārējie arī šādā laikā brauc ar mašīnām) un pēc tam aizvelies no mašīnas līdz darbam, tev tiešām šķiet, ka ir bezgala auksts. Bet tad, ja tu ej ar kājām, jau pēc kāda pusotra kilometra paliek pat ļoti silts, tu vari priecāties par saulaino laiku, sajust patīkami nekondicionētu gaisu uz savas sejas un, ja tā ir piektdiena, berzēt rokas priecīgā priekšnojautā, ka jau rīt tevi atkal sveiks meži, purvi, Gaujmala un piecdesmit zaļā nokrāsas.

Posted by [info]zin on 2014.10.24 at 09:42
dienas ziņa

Posted by [info]nez_kas on 2014.10.24 at 09:29
Tags:
Ja vien šo būtu tik viegli ievērot...


Posted by [info]shelly on 2014.10.24 at 09:12
Vakar noskaidrojās, ka kolēģis, kas sēž man blakus kopš maija, nezina, kā mani sauc.

Posted by [info]dienasgramata on 2014.10.24 at 08:50
DELFI. "Tiks strādāts pie tā, lai tiem cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās, maksimāli atvieglotu dzīvi, bet tik tālu, cik tas ir iespējams," uzsver arhibīskaps.

Posted by [info]santech on 2014.10.24 at 08:39
Šķiet, ka atkal sanāca ziepes. Laikam iedevu kurjeram nepareizo telefoan nr. Tā ir, ka slinko un pasūta pa telefonu. Un tā visa dēļ pēdējo stundu pirms modinātāja nevarēju aizmigt.

esmu cēlusies pussešos

Posted by [info]desmittukstos on 2014.10.24 at 06:12
Doom: artistic
Vēl pat nav saullēkts! To gan jau nogulēšu pa ceļam uz Rīgu, ja man izdosies iemigt mikriņā. Jā, man tūlīt uz Valmieru, jābrauc uz zinātnisko konferenci. Vakar Rūta ar Valdi aizlidoja uz UK. Bija mistiski aiziet uz bāru ar visiem vecajiem tiem cilvēkiem - Jurģis, Ritvars. Kaut kā ne savā ādā. Zeme varēja atvērties, kad pievienojās Laura māsas. Tā nu tā dzīve iet uz priekšu. Šķiet, ka tiem nekas nav mainījies, ja nu pēkšņi VISIEM meitenes uzradušās, bet nedomāju, ka viņiem tādas meitenes patiktu. Tomēr ir vēl tas līmenis - dzert, dzert, dzert. Nē. Es laikam vienīgā dzēru kafiju. Vēl Dagne bija atnākusi, kas bija ļoti patīkami. Šodien braucu uz Valmieru, bet vakarā līdz pusdesmitiem man Stradiņi. Stulbi, ka mājās būšu tikai pirms pusnakts. 
Izeju pa tumsu un ienāku pa tumsu!

this is me

Posted by [info]monkeymind on 2014.10.24 at 01:35

6,66 %

Posted by [info]khosmos on 2014.10.24 at 03:06
Doom: (h) (h) (h)
Mūza: Zombie Ritual
Tags: , , ,
Jau vēstīts, ka 12.Saeimas vēlēšanās, kas notika 4.oktobrī, «Saskaņa» ieguvusi 23% balsu, «Vienotība» - 21,87%, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) - 19,53%, Nacionālā apvienība (NA) - 16,61% balsu, «No sirds Latvijai» - 6,85% bet Latvijas Reģionu apvienība (LRA) - 6,66% balsu.

ja man būtu bērns gejs/lesbiete, man būtu viens pīpis!

Posted by [info]telefontubbie on 2014.10.24 at 00:50
Palasīju komentārus pie ziņām, kas vēsta par to, ka Igaunijā drīkst reģistrēt arī viendzimuma pāru kopdzīvi.
Un tad palūkoju šo:
http://www.musuberni.lv/francija-un-igaunija-demonstracijas-par-tradicionalo-gimeni/

Vai tiešām dzīves lielākā traģēdija vecākiem ir tas, ja bērns izaug un secina, ka viņš/viņa ir gejs/lesbiete?

LOL, lol, lollypop!

Izlaidīgs dzīvesveids? Tādi cilvēki arī strādā, maksā rēķinus, studē, piedalās vēlēšanās utt.

Vai kāds no tiem protestētājiem un bļauriem ir redzējis filmu Paragraph 175 un iztēlojušies,ja būtu vēl joprojām tādi laiki, ka tādus vienkārši aizsūta uz koncentrācijas nometni? http://en.wikipedia.org/wiki/Paragraph_175_(film) Tas ir, ja nu kādiem vecākiem būtu meita lesbiete vai dēls gejs un to nosūtītu uz koncentrācijas nometni strādāt līdz bada nāvei, vai tādā gadījumā vecāki tomēr nebūtu kaut cik bēdīgi par to, ka seksuālā orientācija var būt pat iegansts cilvēka nonāvēšanai?

Mēdz jau teikt, ka cilvēki visvairāk baidās no tā, ko ne reizi savā mūžā nav redzējuši.

Kad biju sīka, uzzināju, ka eksistē geji un lesbietes tad, kad man bija kaut kādi 10 gadi un es par to izlasīju žurnālā "Sīrups" vai "LABA". Izlasītais uz mani neatstāja pilnīgi nekādu iespaidu. Totally zero.

Vai tie musuberni.lv sapsihojušies vecāki vispār jautā, ko viņu bērni reāli domā par gejiem un lesbietēm? Tas ir, bērnu reālo viedokli, ko tie ir paši izštukojuši, redzot kaut kādas bildītes žurnālos (piemēram, bildi kā Madonna skūpstas ar Britniju Spīrsu) un pēc izlasītā vienalga kur - grāmatās presē vai filmās TV.
Skolā, veselības mācības stundās, ja nemaldos, vispār nepiemin to,ka kaut kas tāds eksistē. Vismaz es neatceros, kad gāju 6. klasē. Pilnīgs PSRS "ja es neredzu, tas neeksistē". Pieaugušie domā, ka bērni ir stulbi un ka viņiem nav pašiem sava viedokļa un ka tas veidojas tikai no tā, ko saka mamma, tētis un skolotājs...

Daudzus gadus vēlāk, kad man jau bija 18 vai 19 gadu, uzzināju, ka viens no maniem vidusskolā iegūtajiem draugiem,ar kuru regulāri komunicēju vēl šobaltdien ir TĀDS. Un viņš man baidījās to teikt, jo domāja, ka es nesapratīšu un vairs nedraudzēšos. Re, pie kā noved pieaugušo un sabiedrības spiediens "TĀDI cilvēki nav pelnījuši ne draugus, ne sapratni".
Manā dzīvē šis atklājums neizmainīja pilnīgi neko. Tas tā, ja nu kāds baidās, ka kāds no viņu draugiem/radiem/kolēģiem ir gejs vai lesbiete. :) :)

Vēl pēc vairākiem gadiem darba vietā novērojot kolēģi, atklāju, ka vīrieši ar viņu mēdz vairāk pļāpāt. Nu tā uzkrītoši. Un izrādījās, ka jā, arī kolēģis ir TĀDS. Arī šis atklājums neko neizmainīja, jo kā kolēģis viņš palīdz man un es palīdzu viņam tāpat kā pirms tam, kad uzzināju, ka viņš ir TĀDS. :)

Ko es ar to gribēju teikt? Nu tas, ka reāli TĀDI cilvēki ir mums apkārt, tikai mēs to nezinām, jo viņi vēl joprojām baidās, slēpjas un domā, ka saprotošu cilvēku apkārt neeksistē un to nesaka, jo domā, ka tādējādi var zaudēt dajebkādu respektu otra acīs.

Un tie vecāki, kuri tik ļoti "sargā" savus bērnus, jā, lūk, tieši viņu bērni izaugs kā pabiras, jo 18 gadu vecumā steigs precēties, ražot bērnus, jo ķip esot jāatražo nācija pēc iespējas ātrāk, jo tas ir pareizi, tas nekas, ka intelekts un garīgā pasaule vēl nav attīstījusies. :D

Posted by [info]usne on 2014.10.24 at 02:03
Aizraujoša nedēļa!

Posted by [info]sw in [info]iztulko on 2014.10.24 at 01:23
Cibiņi, kādam nav pazīstams kāds tulkošanas tirgus insaideris no aģentūru puses, kurš varētu (un būtu ar mieru) man apskaidrot, kā veidojas tulkotāju darba samaksa, kādi faktori to visvairāk ietekmē LV reģistrēto aģentūru gadījumā un kāpēc tā ir tāda, kāda ir? Doma ir nevis "nolikt", bet saprast. Akadēmiskām vajadzībām cepu augšā biznesa plānu, kuru nav nolūka īstenot, tāpēc konkurences nebūs, tomēr labprāt tajā izmantotu nozarē pamatotu argumentāciju. Varētu kaut kur kopā papusdienot, aprunāties, un es uzsauktu pusdienas :)

silentwings.ciba pie gmail.com

Posted by [info]ripp on 2014.10.24 at 01:08
nākot atpakaļ no pastaigas, ap 23:35, nogriežoties no šosejas mūsu nobrauktuvē/ceļā, tajā iegriezās arī policijas mašīna. pabrauca mums garām, mazajā krustojumā apgriezās un apstājās. mēs, tur nokāpuši, apstājāmies lai ieslēgtu lukturīti. policija uzsāka ceļu atpakaļ tikai tad, kad mēs atsākām kustību uz mājām. braucot ārā uz šosejas pēc 20 minūtēm, vedot mājās L., viņi bija sastādinājuši mašīnas tā, ka krustojums gandrīz pilnībā bija zaudējis pārskatāmību. nu labi, vienā brīdī policists pamāja man lai braucu.
bet atpakaļceļā, nepilnu stundu vēlāk, viņi visi (3 vai 4) bija satupuši mašīnā un sēdēja. nezinu, sildījās, vai.

mīnus tapetes dzīvistabā un aizaugušais, neiekoptais pagalms, man šeit tiešām patīk.

gud nait evrīvan

Posted by [info]martcore on 2014.10.24 at 00:59
xxx


Pulling the ice axe from my leg
I staggered on
Spindrift stinging my remaining eye

I finally managed to reach the station
Only to find that the bus replacement service had broken down

After wondering to myself whether or not it should actually be called a train replacement service
I walked out onto the concourse and noticed the giant screen seemed to have been tampered with
Probably by a junior employee
Disgruntled commuters were being regaled with some dismal TVM
Involving a tug-of-love-custody-battle
Stockard Channing held sway

Down in the High Street somebody careered out of Boots without due care or attention
I suggest that they learn some pedestrian etiquette
i.e sidle out of the store gingerly
Embrace the margin

Fat kids with sausage rolls
Poor sods conducting polls

There’s a man with a mullet going mad with a mallet in Millets

I try to put everything into perspective
Set it against the scale of human suffering
And I thought of the Mugabe government
And the children of the Calcutta railways
This works for a while
But then I encounter Primark FM
Overhead a rainbow appears
In black and white

Shite Day
I guess this must be National Shite Day
This surely must be National Shite Day
Don’t tell me, it’s National Shite Day

Float… float on
Float… float on
Barry… Herpes

I got a letter from Stringy Bob:
“Still on suicide watch
Screws not happy
Spotted a marsh fritillary during association
Was roundly ignored
What news you?”
I felt sorry for him
He’d only been locked up for public nuisance offences
One of which saw him beachcombing the Dee Estuary
Found a dead wading bird
Took it home, parcelled it up, and sent it off to the rubber-faced irritant Phil Cool
With a note inside which read: “Is this your sanderling?”

Another time saw him answering an advert in the music press
“Keyboard player required: Doors, Floyd, etc.
Must be committed, no time wasters”
You can guess the rest

I’d always imagined he would simply wander off some day into the hills
To be found months later
His carcass stripped by homeless dogs
His exposed skull a perch for the quartering crow

I folded away the letter and put it in my inside pocket
All of a sudden I felt brushed by the wings of something dark
May the Lord have mercy on Stringy Bob

Shite Day
I do believe it’s National Shite Day
It all points to National Shite Day
Someone’s declared it National Shite Day

Shite Day
My birthday! On National Shite Day
No bogroll, it’s National Shite Day
Cue drumroll, it’s National Shite Day

Posted by [info]sragde on 2014.10.24 at 00:40
Lai arī prāts čukst, ka tas ir sviesc, šī grabaža ārkārtīgi labi jūtas tantrai veltītos semināros.

Pāru meditācijas vispār gāž nost, dzirksteles lido, galvas reibst un asinis mutuļo.

Velk uz psihodēliju pat mazliet.

Atpakaļ 33