Posted by [info]es_esmu_dzhims on 2014.07.26 at 15:50
stulbā nauda.

"Vagīnas monologi"

Posted by [info]eos on 2014.07.25 at 15:43
Es mīlu ķermeņus. Vīriešu ķermeņus, sieviešu ķermeņus, hermafrodītu ķermeņus, vecus un jaunus ķermeņus, slimus un veselus, maigus un raupjus ķermeņus.

Es vēroju, kā sīksīkas sviedru lāsītes izspiežas pa ķermeņu porām, vēroju, kā spalviņas kā zāles asni satraukumā slejas pretī Debesīm.

Es mīlu ķermeņus ar apmatojumu uz bez tā. Ķermeņus ar rētām, tetotvējumiem un hennas gleznām. Ķermeņus ar strijām, ķermeņus ar aizšūtām brūcēm.

Ķermeņi ir tempļi, un tajos mājo gars. Es spodrinu, glāstu, pulēju ķermeņus, lai to iemītnieki justu dzīvumdzīvu degsmi.

Posted by [info]vistu_zaglis on 2014.07.26 at 14:47
Nepaspējām vēl atvilkt elpu no feinajām brīvdienām biedres [info]dominika kompānijā, kā jau aiznākamajā dienā pilnīgi negaidīti pie apvāršņa uzzīmējas jūzerneims [info]kautskis.

Kas ir ļoti labi, tas ir kā tāds neliels gaismas stariņš un dzimtenes elpa traģiskajā un sūrajā, kā mēs par to varam lasīt, trimdinieka ikdienā. Paši saprotat: dzīve necilvēcīgā saspiestībā, jo nožēlojamās 3 istabas ir diendienā jādala ar [info]etalonfunkcija un pel.cūku. Vergošana saules gaismu neredzot, jo pacienti mani uzskata teju par savu īpašumu, mierīgi var až astoņos vakarā kādu darbu uzgruzīt. Valodas barjera, dēļ kuras jau kuro gadu nevaru apmeklēt filosofu-amatieru pulciņu un nākas aprobežoties ar piezemētu pamuldēšanu par nebūtisko pie bāra letes. Draugi? Kādi draugi, ar liso un mataino jau stundas 20 neesam iekš asjas tērgājuši. Pat iedzeršana neglābj, jo paši padomājiet, nu kādu prieku tev var sagādāt alus kausiņš par vienu eiro? Nekādu. Gandarījums tak parādās tikai tad, kad jūti preces vērtību.

Viena vienīga bēdu leja, vārdsakot, tā trimdinieka dzīve, не ходите, дети, в африку гулять.

Posted by [info]fedrs on 2014.07.26 at 15:36
Vai esat rezējuši, kā paģībst istabaugi? Tu ņemies savā nodabā, kaut kādā brīdī uzmet skatu logam, un tūlīt nolaid acis. Taču zemapziņā paliek sajūta, ka kaut kas īsti nav kārtībā, kaut kas izmainījies ierastajā ainavā. Pacel acis, un sāc lūkot, kas īsti - augstceltne stāv neskarta, torņceltnis tai līdzās tāpat, arī bērzs loga priekšā šūpojas vējā kā ierasts. Un tad pamani, ka izmaiņas notikušas daudz tuvāk, kritušais izplājies šajā loga pusē pa palodzi. Tur, kur pirms brīža zaļoja kaut kas, kā kristīto vārdu nekādi neatcerēties, kaut kas pa vidu starp studentu korporācijas un slimības nosaukumu, tagad atrodas blāvi zaļu vīstošu lapu gubiņa. Un nan īsti skaidrs, kur tai pūst iekšā dvašu, un kur likt klāt ožamo spirtu.

Posted by [info]kaudze on 2014.07.26 at 15:30
jo neviens nevienu nelolika
tā teikt pie vietas, stop
un neuzbļāva sev
tu, sūds, bļj**j, na**j ! STĀVI !!!!11

Posted by [info]punkts on 2014.07.26 at 14:29
G R U P P A. Varēji prasīt tētim.

neticami, bet fak[t]s!!!

Posted by [info]evy on 2014.07.26 at 15:03
atgriezhoties kamieljzemee, mani sagaidiija uuberpaarsteigums - 1 cm dziljsh uudens koridoorii, viesistabas pakljaajs pilns piesuucies ar uudeni un zhljurkstosha skanja zem kaajaam. un piloshs kondicionieris tieshi virs ieejas.
saakumaa staaveeju kaadas minuutes pie atveeraam durviim ar saviem diviem chumodaaniem, un nesapratu, vai tagad ir jaaraud vai jaasmejas. tad domaaju strateegjiju, kaa to lielo triisdesmitkilogramiigo chumodaanu paarnest paari visam slapjumam liidz guljamistabai, kur sauss. peec tam skumja cigarete virtuvee ar skatu pret dizaasteru un riiciibas plaans, kaa to visu savaakt. kaut nogurums bija paaraakais [peec 12 stundu lidojuma ar paarseeshanos un ierashanos ap trijiem naktii], tomeer savaacos, un jau septinjos no riita man smuki staaveeja spainis zem piloshaas kondishkas, griidas bija uzmazgaatas, paklaajs izstiepts uz balkona un taaaaaads nogurums, ka atpliisu nepaargjeerbusies, turpat uz viesistabas diivaana.

shis atvaljinaajums man dikti gaaja pie sirds. kaut kas ir tajaas latvijas vasaraas. paldies visiem, kas atlicinaaja kaadu briisninju manis satikshanai [arii jz.zuzanna un jz. kants], un jo iipashs paldies manai miiljajai jz. tvarj, kuru tad es, savukaart, gaidu beidzot ciemos ziemaa!

.

Posted by [info]kini on 2014.07.26 at 14:01
'Ay, que linda!' bija tas, ko man šodien patika dzirdēt ļoti :)

Pestīšana

Posted by [info]heda on 2014.07.26 at 12:52
Divi sludinātgatavi, nopietni puiši melnos uzvalkos un bībelītēm rokās uzrunā uz Tērbatas ielas - kā man klājoties? No sajūsminātās atbildes, ka brīnišķīgi, satrūkstas un visai īgni novēl, lai tā tik turpinoties. Vai viņiem kādos kursos māca, ka pestīt vērts tikai noskumušos?

Posted by [info]tvarj on 2014.07.26 at 13:54
Atvaljinaajums pagarinaats veel pa nedeelju

Wuptiduptiduu!!!

neticami!

Posted by [info]kants on 2014.07.26 at 13:50
Tags: , ,
ubtelektuālā duiskusija zombijfilmās parasti ir novietota metalīmenī, tādējādi ar prāta neapbruņotu aci pašas filmas var nešķist īpaši asas. savukārt the coed and the zombie stoner (2014) ir tik neticami tupa, ka droši varu to pasludināt par tupāko šī gada filmu ne tikai žanrā, bet vispār (ja nu vienīgi kāda ādama sandlera komedija var konkurēt)

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.07.26 at 13:35
Eiženam vēders esot nopūties un tur vairs nevarot ielikt bēbīti

Posted by [info]rubija on 2014.07.26 at 13:28

Posted by [info]putnupr on 2014.07.26 at 13:11
Staigājiet vēl ar austiņām, klausoties mūziku uz pillu klapi. Pazaudēsiet maku, ja vien es jums neskriešu pakaļ un neiebakstīšu ar minerālūdens pudeli, jo saucienu tak nedzird.

Posted by [info]putnelis on 2014.07.26 at 12:39
Daži jau zina, ka es organizēju remontu savā dzīvoklī. Mammas istaba pēc termotapešu un jaunu tapešu pārlīmēšanas kļuvusi par manu istabu. Tagad šķiroju 2 m3 grāmatu un lieku http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B0_%D0%B2%D1%81%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B9_%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D1%8B sēriju plaktos. Mans uzdevums šīs dzīves laikā izlasīt visas 200 grāmatas :)
Daudzas no tām es jau esmu izlasījusi, bet kas gan traucē tās izlasīt tagad, kad esmu pieaugusi :)

Posted by [info]aizliegts_v on 2014.07.26 at 12:18
Tags:
Ventspils apjūsmošana laikam jau tagad ir sliktais tonis, sak, kas tad to nav redzējis. Tomēr, tomēr. Jautāsiet, kas tad nu tā varēja sajūsmināt Viļumu Ventspilī? lūk kas )

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.07.26 at 12:12
biju šorīt uz kapiem. aplaistījām, krūmus apgriezām. un pa Čiekurkalna līnijām atbraucām pie Reiņa.

Posted by [info]pljecka on 2014.07.26 at 12:13
Tas mirklis, kad tu sēdi tukšā vilcienā un vislielākā, resnākā un nosvīdušākā cūka apsēžas tev pretī.. tas mirklis liek nopūsties - bļeģ, piecelties un aiziet apsēsties jebkurā citā vietā..

Posted by [info]daciiit on 2014.07.26 at 12:41
Ak dies, ak dies, cik gruuti dirsu piecelt un kaut ko izdariit. Un traki, ja tas prasa vairaak kaa vienu dienu-taa tak var nomirt. Riebjas chiikstulji

Posted by [info]roskild on 2014.07.26 at 08:47
Un tad pienāk ilgi gaidītais Sestdienas rīts. Kad visus nedēļas piedzīvojumus, nogurumus un emocijas var izgulēt. Atvērt visus logus. Uzvārīt kafiju. Uztaisīt brokastis. Uzlikt fonā Florenci. Man patīk brokastot vismaz stundu brīvdienu rītos. Lasīt. Klausīties. Rakstīt. Man vienmēr vislabākā un tīrākā iedvesma ir no rītiem. Viss lēnām plūst uz priekšu. Es aizvien smēķēju. Pavadu vēlas naktis lasot sakrājušās grāmatu kaudzes. Pierakstu piezīmes sev. Tāda sevis mīļošana.

Posted by [info]spisok_korablei on 2014.07.26 at 10:49
it ka es būtu uzbūvējusi veselu papīrfabriku vakuumā un tad nespētu pārstāt brīnīties, kā uz riņķi vien griežas tukša konveijera lente... runa pat nav par to, ka neviens man neticētu. tieši pretēji! visi man tic tik ļoti, ka es jūtos tā, kā varbūt varēja justies filmas "Облако-рай" galvenais varonis brīdī, kad viņš patiešām bija spiests iekāpt tajā autobusā, kurš aizvedīs viņu projām vienkārši tāpēc, ka perpendikuls. vienkārši tāpēc, ka tā sanācis. vienkārši tāpēc, ka tauriņu spārni un viesuļvētras. (es bieži iedomājos par šo filmu. S. man reiz to ieteica noskatīties, kad biju bēdīga. un varbūt viņš tiešām mani pazina, ja jau reiz varēja ieteikt tik foršu filmu.) lai nu kā. katru dienu es kaut ko izdomāju. dienas izskaņā vienmēr pierakstu to, kas ar mani attiecīgajā dienā ir noticis un ko esmu redzējusi sapņos. notikušā pieraksts vienmēr ir vismaz par trīs rindkopām īsāks nekā tas, ko esmu nosapņojusi. es vēl nezinu, vai tas ir labi vai slikti. toties A. pa to laiku ir adoptējusi kaķīti. kaķītis izrāda sajūsmu par zemesriekstu sviestu un tomātiem, bet visādi citādi ir pavisam parasts, pūkains nezvērs. vienīgi aizvakar tas ir sācis dīvaini uzvesties, proti, slēpties zem gultas un nenākt ārā pat pēc vairākkārtējiem uzaicinājumiem. šorīt, piemēram, zvēriņš pēkšņi uzleca uz gultas un ļoti cītīgi mani vēroja. ik reizi, kad pagriezu galvu tā virzienā, minka ieņaudējās tik žēlabaini, ka katrs "maaaaaaau" izklausījās pēc histēriskām elsām. "no entiendo!" es tam teicu. bija bailīgi atstāt viņu vienu.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.07.26 at 09:37
vakar atcerējos par vienīgo cilvēku, kurš ar mums draudzējās Islandē. cienāja ar savu reto viskiju un izsmēja norvēģu klīnerus. stāstīju enai par viņa fotoprojektu, gribēju iegooglēt kādu bildi un oppā! uzzināju, ka viņš ir izkritis pa logu Londonas modes nedēļas ballītē: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2203930/Photographer-Peter-Alexander-dies-plunging-window-fashion-week-party.html

Posted by [info]lara on 2014.07.26 at 09:23
Mājai visas durvis, visi logi vaļā - visi, kurus var atvērt. Ārā klusums. Vēja nav, kokiem ne zariņš nekustas. Nenopļautajā pagalma stūrī smilgas un aveņu krūmi nekustīgi kā fotogrāfijā.
Klusa iela. Ne mašīnu, ne gājēju. Nav arī rīta skrējēju pie upītes. Neviens neiet pastaigā ar suni. Nav nevienas mammas ar bērnu ratiņiem.
Nedzird pilsētu, nedzird Ulmaņa gatvi, kas parasti šalc tālumā kā upe. Nedzird vilcienus, pat lidostu nedzird. Viss apstājies. Esam mēs divi vien ar kaķīti pagalmā, ēnā zem kļavas zariem.

Posted by [info]biezpientaure on 2014.07.26 at 08:58

Posted by [info]noisiite on 2014.07.26 at 02:57
Mazā dūda šodien (nu jau precizāk būtu teikt, ka vakar) pamodās nedaudz pirms septiņiem un sāka treniņu velšanās disciplīnā. Pfff, vairāk kā divas stundas ņēmās un ņēmās, jau tāds mazs knipucītis palicis, lai pati apveltos uz vēdera. Bet nu pa dienu es viņu tagad mazāk lieku uz grīdas, vairāk iekš bb krēsliņa, galu galā, tāpat iemācīsies velties, citādāk viņa ir gatava pusi dienas nobļaustīties un novelties līdz spēku izsīkumam. Reizēm vienkāši uzreiz uzlieku uz vēdera un tā paklājiņa. Kopumā sanāk viņai kādas trīs reizes pa dienu pacīnīties.
Jā, sen bija tie laiki, kad bērnu varēja paņemt no vietas, kur viņš bija nolikts.

Pa dienu man tāāāā nāca miegs, ka, vīra iedrošināta, nogulēju vispār līdz četriem dienā. Helme no kādiem desmitiem arī rāmi blakus čučēja, papupojās un pagulēja, papupojās un pagulēja, vien pa vidu autiņu nomaiņas bija. Izgulējos un vakarā sāku rosīties, uztaisīju ķiršu/putukrējuma torti (rīt (šodien) ciemiņi), pamatīgi iztīrīju māju un tagad trijos naktī vēl īsti nenāk miegs, bet praktiski viss ir izdarīts, tik vien kā rīt grīdas pārmazgāt.

Posted by [info]neetiski on 2014.07.26 at 05:24
Te ir tik labi.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2014.07.26 at 01:05
Mūza: shearwater - home life
Tags:
you were tracing the lines
of a globe with your fingers:
cool rivers, white wastes
desert shores, and the forest green
and a limitless life
in the breath of each tide
and each bright mountain, rising

Posted by [info]paarpratums on 2014.07.26 at 00:58
t. gribergs: womans milk is the tastiest thing i 've ever tasted
t. gribergs: pec piena negarsho tochna
t. gribergs: garsho pec konchaam!!!!!!
★★★★★

Posted by [info]pelnufeja on 2014.07.26 at 00:34
Ja es būtu ar bišķiņ vairāk iekšām un vēl mazāk kauna, nekā man jau tagad ir palicis, kaut kur sadabūtu balto spieķi un ietu izmēģināt, vai tie transporti tiešām apstātos un vadītāji pie manis izkāptu un pavaicātu, vai tas nav transports, ko man vajag, vienk. tas "vadītāja amata aprakstā ir teikts, ka viņiem tā jādara" , izklausījās tā, ka viņi paši šaubās, ka tie vadītāji to vispār zina un varētu realziēt. Plus, man grūti iztēloties, kā, piemēram, centrāltirgus pieturā vai tajā, kas pretī lu, kur nemitīgi apstājas vairāki transporti, varētu notikt. Bet nu, pat ja tas strādātu, par ko es ļoti, ļoti šaubos, es spieķi tāpēc vazāt līdzi enīvej negrasos.

(es vispār domāju, ka ar to, cik neveikla es esmu, es sevi un citus ar to varētu normāli apdraudēt).

spalvaini dinozauri

Posted by [info]ingmars on 2014.07.25 at 23:28

Leparda hronikas

Posted by [info]tethys_ on 2014.07.26 at 00:22
Psihoneirotropologs, pseidopidarologs

Posted by [info]wasted on 2014.07.26 at 00:20
Gandrīz tautasdziesma

tttttt

Posted by [info]ingmars on 2014.07.25 at 22:38

Atpakaļ 33