Posted by [info]pelnufeja on 2015.02.01 at 04:08
Tags:
Since opposed principles, or ideologies, are irreconcilable, wars fought over principle will be wars of mutual annihilation. But wars fought for simple greed will be far less destructive, because the aggressor will be careful not to destroy what he is fighting to capture. Reasonable - that is, human - men will always be capable of compromise, but men who have dehumanized themselves by becoming the blind worshipers of an idea or an ideal are fanatics whose devotion to abstractions makes them the enemies of life.

Alan W. Watss "Th Way of Zen")

Par satori

Posted by [info]krysta on 2015.02.01 at 03:26
Ne pašā abortā sāls, bet subjektā, kas to veic. Bija man attāla paziņa, piedūrīga tāda tjolačka, kas deva gandrīz visiem. Pa dzīvi 5 aborti, tad apprecējās, ir meita (vai otrādi). Nekādu pārdzīvojumu, nekādas drāmas. Nu, un ir otra galejība - viens aborts un cilvēks lēni, bet droši nojūdzās. /Analogi kā vīriešu vidū mēdz būt dažādas attieksmes pret saviem esošiem vai potenciālajiem bērniem/. Tāpēc es aicinātu propagandēt trendu, ka aborts nav ieteicams sievietēm ar nestabilu psihi (tipa, veselības ministrija brīdina - ja esi emocionāla un jūtīga radošas profesijas pārstāve - aborts var kaitēt tavai psihei). Tas atvirzītu otrajā plānā pašu abortu, lieki to nedemonizējot, bet koncentrētu fokusu uz riska grupām, kas savas psihes īpatnību dēļ līdz negribētam zaļotam arī nonāk. Tas veidotu jaunu pilsoņu paaudzi, kam atbildību nenorošinātu gumijas lietošana, bet laicīga pašanalīze un refleksija - ko es daru, kāpēc daru, ar ko daru etc. Tā teikt, next level.

Posted by [info]krysta on 2015.02.01 at 02:46
Atbraucu. Rīga jopojām izskatās kā eiropas un postsociālisma hibrīda vitrīna, ar svaigu aci redzamāk; Aizdirstas ielas un pretīgie presēta ledus ciņi - home sweet home. Šoziem laikam naturāli nav bijusi neviena saulaina diena, braukt pakaļ saulei nebija velti. Par 5k eiro nomainiju visus (28?) mutes zobus ar metālkeramiku. Joprojām uzskatu, ka estētika - ētikas māte un jabūt konsekventai, slaids viduklis un fitness + tas paradoksāli palīdz nolīst no narcisma dročkas un pat baudīt savas personas banalitāti un nekautrēties no savas visparastākās parastības.


Starp citu, tagad ievēroju, ka latvijā (ok, austrumeiropā) nav šaubīšanās kultūras. Ja amerikā tev 3x paprasīs "are you sure?" par jebkuru daudz maz svarīgu jautājumu, liekot justies kā daunim brīžiem, tad dzimtenē atklāti šaubīties skaitās atzīt sevi par idiotu kā minimums un tikai kategoriski paziņojumi, un tēzes ir cieņā, lai cik absurdas arī reizēm nebūtu. Visi lēmumi japieņem ātri, lūgt laiku apdomām - kaut kā kauns, visu nekavējoties un "pārliecinoši". Ar ātru reakciju tam nav nekāda sakara.

Posted by [info]src on 2015.02.01 at 02:03
smeldze - rakstura nav

uz ledus

Posted by [info]saccharomyces on 2015.02.01 at 01:51
vakar vakarā es izmazgāju matus ar zobu pastu.

Prese ir brīva! Prese ir brīva! (sevišķi vadošā)

Posted by [info]94sd on 2015.01.31 at 22:25
Mūza: nebūs te nekādas mūzikas
Tags: , ,
Tiem kropļiem, kas nepārtraukti visā vaino krievus un teroristus vajag bļeģ visus locekļus noraut. Tas nekas, ka ukraiņus pašu valdība blietē nost, tas nekas, mēs jau pirms laika zinām, ka krievi vainīgi. Pareģi nolādētie. Bija jau aizmirsies cik brutāli psihopātiska ir šī visa bezsirdīgā mašinērija. Lai apjēgtu kas patiesībā notiek kaut kādā konkrētā konfliktā, pietiek tikai ar dažām stundām onlainā, gramu kritisko domāšanu un viss būs skaidrs. Ja tas tipiskais krievu demonizētājs patiešām vēlētos uzzināt patiesību, tad viņš paskatītos tālāk par savu ikrīta 'brīvo' mediju. Bet nē. Atgremo tās mediju samazgas kā paklausīgs dejojošs sūds. Cilvēks ir vienkārši pretīgs zems radījums. Un es par to veselu memuāru varētu uzrakstīt bet kam tad tas interesē- nevienam.
''Tu, debīliķi, daudz nepļūti, labāk iečeko jauno ajfounu.''

Kā skruļļainie ''ukraiņi'' pa ukraiņu goijiem blietē http://www.patv.me/video-atklata-un-baisa-filma-par-karu-donbasa-18/ un draugos ar labiem komentāriem https://www.draugiem.lv/user/5085333/#/user/5085333/blog/?p=12896467

Posted by [info]ave on 2015.02.01 at 00:08

Šodien cēlāmies 6.50, braucām vispirms ar mašīnu, tad ar autobusu un pēc tam kādus 8 km ar kājām un galā mēģinājām ierakstīt neko jeb 10-30 dB skaņu vides. Nebiju pietiekami sagatavojusies, t. i. jau Rīgā aizsecinājusies, ka arī šis ieraksta komplekts pats dos dominējošo skaņu istabā, kur viena no dzirdamākajām skaņām ir elpa un atkušņa pilieni aiz loga. Jo tur nav elektrības un visu saistīto sīcoņu un spiedoņu, taču saslēdzos un sākas. Viens miķis istabu dara plakanu un birst smiltis. Otrs mazliet dzidrāku un smilšu skaņu smalkāku, bet es taču gribu rakstīt, kā skan tā telpa tad, kad tur nekas nenotiek, nevis kaut kādu smilšu pulksteni. Izejam ārā rakstīt atkusni un uzrodas kaut kāds cits troksnis, diezgan spalgs. Pāriet, kad nomainām baterijas, taču drīz uzrodas tāds, it kā tur iekšā būtu neredzama kasetīte, kas griežoties viegli strīķējas un virpuļo. Mitrums? Baterijas iet uz beigām? Ausis? Tā arī nesapratu. No jumta pil tekusnis, bet tikai uzliekot ausis sadzirdu, cik pērnās, slapjās lapas patiesībā ir cietas. Zeme ir noklāta ar cepampapīru un vispār vairs nevar saprast, kas fiziski notiek un kas asociatīvi. Nez, vai var ierakstīt istabas izmēru, mitruma līmeni, temperatūru, virsmu materiālu un vēl kaut ko citu, kas veido tās telpas "skaņu"?

End of era

Posted by [info]black_data on 2015.02.01 at 01:12
Tags:
Kas var būt labāks, kā uzsēsties uz riteņa, un doties pretī čili kartupelīšu valdzinājumam? Gan jau daudz kas, bet ko dzīve piedāvā, to jāņem.

http://youtu.be/e9TmQQQGddQ

Posted by [info]bagdarama on 2015.02.01 at 01:09
Paldies liels un sirsnīgs [info]rasbainieks

Posted by [info]sickboy on 2019.04.01 at 00:43
"The real truth of the matter is, as you and I know, that a financial element in the large centers has owned the government of the U.S. since the days of Andrew Jackson."
-U.S. President Franklin D. Roosevelt in a letter written Nov. 21, 1933 to Colonel E. Mandell House
“I see in the near future a crisis approaching that unnerves me and causes me to tremble for the safety of my country. As a result of the war, corporations have been enthroned and an era of corruption in high places will follow, and the money power of the country will endeavor to prolong its reign by working upon the prejudices of the people until all wealth is aggregated in a few hands, and the Republic is destroyed. I feel at this moment more anxiety for the safety of my country than ever before, even in the midst of war.”
–Abraham Lincoln - In a letter written to William Elkin
"A great industrial nation is controlled by it's system of credit. Our system of credit is concentrated in the hands of a few men. We have come to be one of the worst ruled, one of the most completely controlled and dominated governments in the world-- no longer a government of free opinion, no longer a government by conviction and vote of the majority, but a government by the opinion and duress of small groups of dominant men."
-President Woodrow Wilson
"I believe that banking institutions are more dangerous to our liberties than standing armies. Already they have raised up a monied aristocracy that has set the government at defiance. The issuing power (of money) should be taken away from the banks and restored to the people to whom it properly belongs."
-Thomas Jefferson, U.S. President.

Posted by [info]ripp on 2015.02.01 at 00:02
es neesmu līdz galam riktīga, laikam tomēr cepšu to kūku.
liels prieks, ka tomēr aizbraucu :) jau biju nolēmusi audzēt savu jau tā krietno piepību un nebraukt, bet, paldies iesaistītajai pusei, tomēr, ar pamudinājumu, saņēmos.

Posted by [info]chimera on 2015.01.31 at 23:58
kas ir tā slavenā dzīves īstenība, no kuras ir nopamperēta katra jaunā paaudze?

Posted by [info]virginia_rabbit on 2015.01.31 at 22:22
šodien bijām ciemos pie draudzenes, kas dzīvo Foresta kalna augšā (mēs piekājē). un atpakaļ tas nozīmēja, ka E uz sava trīsriteņa ar spaidermena masku uz acīm dragāja lejā kā roller coasterī - tētis no priekšas ķerdams, mamma pakaļ klupdama, visi spiegdami un slapjām mugurām.
viņš šodien bija jau atkal lielāks puisītis, kurš lasa Junior žurnālu par dzīvniekiem, pat īsti nekašķējas un vakarā noskatās sēriju "ar pļikām nārām":


Posted by [info]ld on 2015.01.31 at 21:56
Kurzemes radio šovakar labu non stop miksli spēlē. Gaļa ar zivīm un putukrējumu. Bet man patīk.

Upd. Radio docents :)

S KR necieš, jo viņi pat no rīta tehno var spēlēt :D
Bet man atkal ir prieks, ka kāds spēlē visu kas man patīk. Sajūta kā mājās. Ar savējiem.

Sarunas ar viedo...

Posted by [info]black_data on 2015.01.31 at 22:37
Tags:
Alkohols ir pārvērtēts.

Posted by [info]shelly on 2015.01.31 at 22:30
Manu klukstes dabu nav iespējams ilgi apslāpēt: vakarā sataisīju ķirbju krēmzupu (pāris dienas atpakaļ Rimčikā nopirku tiešām šiku riekstu ķirbi), dresēju Lauvu podiņmācībā un izskaloju viņam matus (lai gan to jūs droši vien jau dzirdējāt - to dzirdēja visa planēta!)

eXPerience

Posted by [info]phz on 2015.01.31 at 22:08
Tags: , , , ,
Atvainojos par rupjībām, bet tas bija Windows, nevis es!


Posted by [info]mafia on 2015.01.31 at 21:43
Angliski "temple", izrādās, ir gan templis, gan deniņi! Deniņi ir cilvēka templis!!

Seskdiena!

Posted by [info]phz on 2015.01.31 at 21:38
Tags: , ,


Fotospainis mani apsveica ar kļūšanu par profesionālu gifu publicistu, nogriežot visām bildēm hotlinkingu un paprasot naudu, bet nekas, kā teica bārdainais onkulis, there are levels of survival we are prepared to accept.

Posted by [info]jimmy on 2015.01.31 at 21:09
Kā es varēju būt iepriekš neredzējis Gūfija brīvdienas?? Tā filma ir lieliska!

Posted by [info]rr_rrr_r on 2015.01.31 at 20:18
tagad vairs neatceros, vai tas bija sapnis, vai brokastu dušas miegainais apjukums
bet tā bija tāda kā pārliecība, ka man ir atslēga uz bēniņiem rīgas centrā
tā bija neliela istaba ar paveciem dēļiem gan uz grīdas, gan ieslīpajām sienām, kā arī uz zemajiem griestiem
tur bija arī tāds apbružāts, saputējis dīvāns
es tur nedzīvoju, bet tā bija vieta, kur varēju palikt, kad nevēlējos vakarot pekās

Posted by [info]perkons on 2015.01.31 at 19:59
Ja nedaudz pačīto, tad var arī šādi...Spēļuks https://geoguessr.com/

Paldies par spēļuku [info]str

Posted by [info]penny_lane on 2015.01.31 at 19:46
gribas iekāpt mašīnā un bezmērķīgi kaut kur vizināties, skaļi klausoties swh rock vai kaut ko tamlīdzīgu. līdz pienāktu vasara.

My Mad Fat Diary

Posted by [info]pelnufeja on 2015.01.31 at 19:44
Tags:
- I hate that I am the kind of person who is scared of everything. I didn't used to be like this. I used to be brave.
- And what happened?
- The world happened.
- The world happened...The world is always going to happen, Ray. And being brave isn't about never being afraid, it's about what you do when you are, whether you can keep you ahead, whether you do the right thing.

Posted by [info]nomirusi on 2015.01.31 at 18:36
Ja es turpināšu muldēt par to, ka man nepatīk, ka monogāmija ir vienīgā "pieņemamā" attiecību forma, drīz pārvērtīšos par ko līdzīgu vienam no tiem durakiem, kuri zākā kristietību, bet īstenībā viņiem nepatīk aprobežotība. Jo ne jau pašā kristietībā/monogāmijā ir vaina. Vaina ir aprobežotībā, apzinātu izvēļu neesamībā, mīlestības trūkumā pret līdzcilvēkiem.

Posted by [info]217 on 2015.01.31 at 16:34
Saja suka jalan jalan.
Man patīk pastaigāties. (Indonēziešu val.)

Posted by [info]mafia on 2015.01.31 at 18:34
Iz reklāmas: "45-gadīga Marta nejauši sejas krēma vietā pielietoja apavu krēmu. No rīta viņa nevarēja noticēt savām acīm..."

Posted by [info]dhonass on 2015.01.31 at 17:01
Mūza: Woodkid - Iron
Ceturtdienas vakaru pavadīju Līvijas darbā, kur viņa ir iemitinājusies izflīzētā pagraba stūrī, klausās RHCP, dzer un dizainē uz mirstoša Apple kompja, sēžot pie galda, kas patiesībā ir uz pudeļu kastēm uzliktas durvis - radošās brīvības dēļ vien ir vērts n gadus agonēt mākslas skolā, taisni vai žēl, ka man ar mākslu beigās tā arī nebija pa ceļam.

17 stundas miega [ok, ar pusstundas pauzi, kuras ietvaros es pačurāju, padzēros un nositu ķepiņā] tā vietā, lai reizi simtgadē kā normāls cilvēks aizietu kaut kur, kur mūzika un alkohols, bet es nejūtos izgulējusies ne par gramu vairāk, kā parasti, gluži otrādi, es jūtos kā nelaimes čupa Caroline Wozniacki apenēs - varbūt jābeidz dirsties un tomēr jāguļas traķenē, neko produktīvāku es no sevis tāpat neizžmiegšu.

Aizrijieties ar pimpi.

Posted by [info]methodrone on 2015.01.31 at 15:07
man besii, kas cilveeki gaida no tevis, ka tu vinjus izklaideesi un vienmeer buusi cooperative un prieciigs comrade, and if you just don't feel like it, because there is something vague and unsettling in the air that disrupts your quantum field, vinji saak uz tevi lamaaties un ir gatavi paarshkjeerst tev riikli. no people are ever happy friends.

Posted by [info]usne on 2015.01.31 at 16:55
Uz pārdaugavu vairs nav spēka tikt.

Posted by [info]pelnufeja on 2015.01.31 at 16:37
Tags:
O, žēl, ka man nav iespējams detalizēti pierakstīt un atcerēties sapni, ko redzēju pirms pamošanās, jo es to detalizēti vairs neatceros, bet, ja es varētu restaurēt savas sapņa izjūtas, sanāktu labs šausmu stāsts, nu, vai scenārijs filmai, jo kalns, uz kuru es gāju ar ļauno garu apsēsto cilvēku un ļoti smagu muggursomu uz muguras, bija ļoti skaists un sastāvēja no oranžiem dūmiem. Tas kopumā bija vizuāli ļoti skaists sapnis, kaut arī es tajā nejutos īpaši patīkami, lai gan, ja tā padomā tā sižets nemaz nebija tik oriģināls - tu ej kaut kur, kur zini, ka nedrīksti/tev nevajadzētu iet, jo tad notiks kaut kas ļoti slikts - tu mirsi vai pasaule ies bojā, vai kas tāds (to es lāgā nesapratu), un ar katru pasperto soli, smagums uz mugguras kļūst arvien smagāks, un arvien lielāka vēlēšanās to mest nost un bēgt, bet tu nevari to izdarīt, jo esi noburts.

Posted by [info]usne on 2015.01.31 at 16:46
Laime skrien mums pakaļ, mēs atskatamies, tā gandrīz mūs panāk, bet mēs skrienam tālāk.

Posted by [info]usne on 2015.01.31 at 16:18
Vai tu pazīsti kādu no mums, kurš ir nomiris?

Atpakaļ 33