beethoven was counterpuncher

Posted by [info]martcore on 2014.08.27 at 17:36
Tags:

Posted by [info]sirdna on 2014.08.27 at 17:34
Nav daudz lietu, kuras būtu vieglākas, plūstošākas un graciozākas par kompi ar svaigi pārinstalētu operētājsistēmu, uz kura vēl nav pat antivīrusa.

..šodienai pietiek, velku mājās..

Posted by [info]pljecka on 2014.08.27 at 17:35

red gold and green

Posted by [info]psihs on 2014.08.27 at 17:34
everyday it's like survival

Posted by [info]artis on 2014.08.27 at 16:31
Hmmm :) http://www.businessweek.com/news/2014-07-10/dijsselbloem-says-ebrd-has-put-option-on-citadele-reverta-stake

EBRD has a put agreement with the Latvian Privatization Agency on the combined stake in Citadele and Reverta.

The put option is not included in the national accounts of Latvia

Vigilantes

Posted by [info]dooora on 2014.08.27 at 17:09
Vācijas policija mežā uziet 20 miljonus eiro vērtu marihuānas plantācijuPolicijas pārstāvji medijiem atklājuši, ka viņi milzīgo plantāciju atraduši, pateicoties kādam garāmgājējam, kuram likušies aizdomīgi mežā esošie augi.


tvnet illustratīvo materiālu paķēris no Nepalgatewaytrekking.

Posted by [info]psihs on 2014.08.27 at 17:16
here I am!

Backpack and all

Posted by [info]po on 2014.08.27 at 17:00
Mūza: skola
Back to the school!
Backs to the wall!

Posted by [info]lavendera on 2014.08.27 at 16:32
Nu ja Candera patversmē nav neviena, kurš pieņemtu vecus palagus un dvieļus, miskaste ir turpat pāri sliedēm. Tur arī mans maiss ielidoja. Turpmāk suņi no manis neko nedabūs (miskaste ir tuvāk).

Posted by [info]samta on 2014.08.27 at 16:27
pirms stundas atbraucu uz laukiem. atvedu veselu lērumu augļus un maztauku jogurtu kā pretargumentu sviestiņkrējumkūciņām. sestdien no rīta i. iebrauks man pakaļ un mēs dosimies preču apmaiņas braucienā uz mellupiem. ā un izskatās, ka turpmāk būšu ne tikai resna, bet arī klibojoša. drošvien svara pieauguma dēļ ir atkalatsākusi sāpēt pēda, kuru pirms diviem gadiem sabrauca olimpias preču rati.

Jautājumi nebeidzas

Posted by [info]kautskis on 2014.08.27 at 16:01
Klau, un vēl divi jautājumi.

Kur Rīgā varētu dabūt pāris duču mazu, tukšu brūna stikla pudelīšu ar skrūvējamu korķi?

Un, lai pārliecinošāk varētu argumentēt svētajā kaŗā aifoni vs androīdi: cik ātri uz aifona 4S iet ai ou es 7? Lēni takš, vai ne?

Posted by [info]chimera on 2014.08.27 at 15:47
Tags:
rajons un māksla, vol 3


proletariāts šokā

Posted by [info]ezss on 2014.08.27 at 15:43
Izrādās cilvēki, kas uz bērna dzimšanas dienas ballīti izīrē dzīvus ziloņus, eksistē arī Latvijā. Ziloņi gan esot rāvuši no mauriņa ārā rododendrus, tādēļ par sliktu uzvedību ātri aizsūtīti prom.

šodien Žaņi, Žaņi uz visu..

Posted by [info]pljecka on 2014.08.27 at 15:06

Posted by [info]sragde on 2014.08.27 at 11:42
Vakar Krimi, uzķēries uz "pērc 2 iepakojumus vai vairāk un maksā sūdu", gandrīz nopirku pelēt sākušas lielogu krūmu mellenes. Ko Veidenbaums pirms daudzdaudz gadiem zīmēja saistībā ar to otru lielveiklu?

par latviešiem pret krieviem

Posted by [info]lord on 2014.08.27 at 14:35
Mūza: L'Arpeggiata - Via Crucis
Tags:
drausmīgi kaitina ņemšanās "latvieši vs. krievi"... kamēr es to redzu vienreiz gadā neuzmanības dēļ atverot delfus vai apollo viss ir daudz maz ok, ātri nosirmoju un aizveru ciet.... bet kad aizej uz kultūras komisijas sēdi un tur sākas tas pats, tas jau liecina par to, ka ne vien vienšūņi mūsu ziņu portālu lietotāji pavelkas uz propogandām un provokācijām, bet arī sevi par intelektuāļiem un kultūras cilvēkiem saucoši cilvēki nemīl domāt paši un tic tiem pašiem delfiem un apollo un vietējām avīželēm... skumji, tautieši....

vispār jau tas iemesls, kāpēc šodien bija sasaukta sēde (e-pastā bija slinkums izlasīt, bet ja būtu to izdarījis, definetlī nebūtu gājis) izrādījās fantastiski inteliģents - izrādās, ka domes priekšsēdētājs kaut kur medijos esot atļāvies izteikties, ka uz jaunā teātra fasādes būšot uzraksts "театр"... ņemot vērā, ka mērs ir krievs, viņš arī vārdu "teātris" pilnīgi droši varēja izrunāt kirilicā un šādi varēja rasties pārpratums, jo nemaz juridiski nav iespējams uzlikt uz pašvaldības iestādes uzrakstu ne valsts valodā, sevišķi, ja tā ir krievu valoda... tā nu izrādījās, ka tauta ir drausmīgi sašutusi un prasa asinis... latvieši plēsa un ārdījās, krievi taisnojās nolaiduši ačeles, ka viņiem par to nekas nav zināms... tālūk... skumji...

Posted by [info]lavendera on 2014.08.27 at 14:34
četri grozi ar baravikām. ak vai. būtu īstais brīdis ietaisīt manus mīļākos konservus - baraviku cepurītes tomātos zupai...

Posted by [info]sarkanvilks on 2014.08.27 at 13:55
nophone.eu

Posted by [info]snorke on 2017.08.27 at 12:49
ka lai apvieno sieviskiibu, cilvecibu, iejuutiibu un draudziibu ar dzivajam buutneem (neteiksim, ka man paaraka daudz sis lietas piemistu, bet nu taa) ar projektu vadiibu, kur man vajag konkretu rezultatu ?

Antonio ieteica lietot saadu fraazi: Or you do it properly, or you quit.

Ja nesanaak, tad nakamaa fraaze: Please quit. You are not fit for this job.

Ar zinamaaam sausmaam, bet soriit saaku ieviest so pieeju. Man liekas, testosterons un adrenaliins manaas asiniis ir uzlecis uz griestiem.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2014.08.27 at 13:49
Mūza: arcade fire - you already know
Tags: ,
viens no festivāliem, uz kuriem nesen biju, Go Short, reizi nedēļā padara publisku kādu īsfilmu no sava festivāla repertuāra, kas parasti nav publiski pieejamas. šonedēļ viņi ir publicējuši I Love You So Hard, kas ir ļoti, ļoti traka īsfilma par traku mīlestību. 4 min 20 sek, enjoy
I Love You So Hard

велосипедик

Posted by [info]black_data on 2014.08.27 at 13:37
Tags: ,
Vislabāk jēdzienu "velodarasts" raksturo krievu valoda. Vakar pie veikal slēdzu vaļā velosipēdu, kad garām gāja tēvs ar sīko, un sīkajam stāstīja: "да, велосипедик."

Stāvu es tāds viss neizpratnē ar atjaunoto hipsterīgo frizūru, un tā vien gribējās atbildēt: "сам ты педик."

Mūždien tie deminutīviņi noved pie nepatikšanām.

exploring hegemonic masculinity

Posted by [info]kants on 2014.08.27 at 13:28
Tags:
nopirku makšķeri!

Posted by [info]snorke on 2017.08.27 at 12:24
un riit es braucu uz Sveici lasiit lekcijas - uz Zeneevu

Siis diskusijas man deva (ciba, fedrs, krii, LV) vielu paardomaam un daziem slaidiem!

Domaaju klausitajus izklaideet ar "par so ideju man xx cilveeki teica, ka tas Nav Iespejams " un "par so projektu man teica: poikane, kad tevi Suutis Maajas?" (tas ir fakts, sito "nav iespeejams" esmu dzirdejusi tukstosiem reizu visaadas intonaacijaas utt)

Principaa ir :

- iespejamas lietas (idejas, projekti) - daudz mieriigakas, bet toties garlaicigas un --- kuru interesee dariit kauko, kas jau kadreiz ir dariits ?

- neiespejamas lietas - satraucosas un dazkaart gruutas (tev vislaik saka - tas nav iespejams !!! jo a,b,c,!!! ), toties interesanti, toties toties pec tam tu vari publicet "first time in Europe" utt (un es publiceeju tikai first time in Europe) un tevi aicina pastaastiit visas pasaules malaas utt

Isumaa: neiespejamas lietas mani izklaidee vairaak, tapec domaju pie taam tureeties arii nakotnee

Posted by [info]neetiski on 2014.08.27 at 13:08
O, mani tomēr kādam vajag!

Posted by [info]sragde on 2014.08.27 at 09:32
Reizēm podā it kā nolaists prezervuārs atkal uzpeld nākamajā podūdens nolaišanā. Un, neesmu drošs, bet šāda utilizācija var nebūt dabai draudzīga.

Posted by [info]noisiite on 2014.08.27 at 12:30
Tags:
Paldies par padomiem, TA izieta. Auto man perfektā stāvoklī esot. Iepriekš apmaksājot visu, tiešām kkāda ātrā rinda bija. Citur bija pa piecām automašīnām pie boksiem, bet man pat piecas minūtes nebija jāgaida.

pīlādži

Posted by [info]kihelkonna on 2014.08.27 at 12:24
savācu ap 5 litriem pīlādžu, sablenderēju ar cukuru (1 kg cuk uz 5 l pīl), mazmaisiņos saldētavā. būs dzeramais.

jā, brīdinu. pīlādži liecina, ka ziema būs auksta. gādājiet malku apzinīgi.

(es jau pagājušo ziemu, kurā malku varēja ietaupīt, prognozēju pareizi
http://klab.lv/users/kihelkonna/377032.html .)

Pajautā Cibai

Posted by [info]kautskis on 2014.08.27 at 12:16
Čau, draudziņi, man te pāris jautājumi ienākuši galvā.

Pirmkārt, viena no skaistākajām bērnības atmiņām man ir mežrozīšu sīrups. Es te gudroju, ka viņu būtu lietderīgi šogad uzmeistarot, jo mežrozītes ir brangi paaugušās un zeļ visos stūŗos, bet edz. Viņš ir dikti ilgi jāvāra, un vai tad nav tā, ka no ilgās vārīšanas viss cē vitamīns izkūp gaisā?

Un otrkārt, ko var pasākt ar kilogramu bekona? Prizmā parādījusies tāda kilogramīga paka ar bekonu, maksā nieka astoņus eiro un izskatās pēc visu sapņu iemiesojuma. Pagalam gribas tādu, bet ko ar viņu pēc tam darīt? Nesēdēšu tak es un negrauzīšu bekonu kā popkornu.

Posted by [info]ceezija_stienis on 2014.08.27 at 14:08

Kamieļa kostīmā bija iekāpuši divi cilvēki, bet - kāpēc aitu kostīmos tērptie vīrieši to kamieli grib sist? Ir daudz neatbildētu jautājumu.


Posted by [info]chimera on 2014.08.27 at 12:12
top tiešās pirkšanas pulciņš vecmīlgrāvī/vecāķos, who's in?

par vārdu nozīmi

Posted by [info]indulgence on 2014.08.27 at 11:24
Tags:
Man tomēr šķiet, ka tiem mūsu valodniekiem kolchoznieku namā vajadzētu nevis ķeļņašku plēst, lai uzspiestu visiem lietot "spiedpogu taustdēlis" un "jutīgs", bet gan vairāk uzmanības pievērst sen valodas zelta fondā esošiem vārdiem, kuru nozīme kardināli mainās. Nu pāris piemēri. Ņemam apzīmējumu "dāma" - tas vienmēr ir apzīmējis pie sabiedrības augstākajiem slāņiem piedrošu sievieti. Līdz ar to visnotaļ mulsinoši, kad TV žurnālists rāda apdzērušos veceni, kas atplīsusi skvēriņā, un ko murmulē par "dāmu, kura pārlieku lietojusi grādīgo". Nu nez vai tā ir kāda "fon", kas tur vāļājas. Vai otrs, kas mani pamudināja uz šīm rezignētajām pārdomām. Nejauši iepultēju kādu vietējo kabatas TV kanālu, kur tiek intervēts kaut kāds tirliņš: pastāsti pāris vārdos skatītājiem, kas esi? Un tipiņš ver muti vaļā: esmu radio personība... Es gandrīz ar sirdi aizgāju! Vai patiesi tik kardināli mainījusies vārda "personība" nozīme, ka par personību tiek apzīmēta jebkura persona, tb "persona" un "personība" nu ir sinonīmi? Tā kā Mülenbacha un Endzeliņa sekotājiem nu drīzāk vajadzētu domāt jaunu vārdu, kā apzīmēt "personību", jo nu iepriekšējais ir devalvēts un nu ir ar pavisam citu nozīmi. Protams, pie nosacījuma, ja šajā sabiedrībā ir tāds fenomens kā parsonības, tb ir nepieciešams šāds īpašs apzīmējums. Dāmām, kā redzu, tas vairs nav nepieciešams - to acīmredzot vienkārši vairs nav.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.08.27 at 10:34
atceļā no laukiem vienmēr dzeru kolu, bet pēc durenes apmeklējuma eju uz Alfu

Posted by [info]maigs on 2014.08.27 at 10:09
sākam jau-no dzīvi ar šo nedēļu, kad iedzerts tiek katru vakaru un pietkdien draudz iedzeršanas sākums ta ap 12. burbuļi ne tikai galvā, bet arī vēderā, ai kā patīk. divi jauni lieliski darbi (mana pēdējā darba diena tiešajos arhitekta pienākumos, gribas smaidīt par kolēģu organizētajām by-by vakariņām šovakar), mazliet kutināšana krūškurvī, jo nevar jau vairāk atcerēties, ka bija, kad bija jāmācās skolā un nākošnedēļ viss pa īstam atkal atsākās. par spīti tam, ka izklausās neveselīgi, dzīves kvalitāte iet uz augšu, vakar pat biju oficiāli staipīties un atsāku sportot katru otro dienu.
urrā urrā

Atpakaļ 33