Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.12.19 at 01:30
atzīšos, ka šodien iegādājos plateau tournant.

The hardest of hearts

Posted by [info]eos on 2014.12.19 at 01:38
Viss sākās laikam vakar ar Tove Lo - Habits noklausīšanos un atmiņām no oktobra pašām beigām, kad mēs bijām sastrīdējušās pilnīgi un galīgi. Es vnk to Habits toreiz 3 dienas no vietas klausījos 19h dienā, raudāju, raudāju un ne ko citu nespēju.

Tad tiešām es zināju, ka man viņa nozīmē ārprātā daudz. Tam tiešām nav racionāla izskaidrojuma, nekāda... Es viņu negribu pazaudēt kāda sīka stulbuma dēļ, es negribu pateikt ko tādu, kas viņu aizvaino un sāpina... tajā pat laikā, es bieži vien sadomājos, ka viņa mani vairs negribētu satikt, ka viņai es esmu tukša vieta, vai ko tādu... es esmu nožēlojama, ja man vajag regulāri atkārtot, ka mani aizvien grib.

Tu nevari nemīlēt to, kas kļuvis par daļu Tavas ikdienas, Tavas būtības šajā dzīvē...

un jā, es ticu, ka stundām domāt par to, ko viņa kādreiz ir teikusi, un to pāranalizēt līdz nelabumam ir nenormāli, taču man neder šitās saucamās pārīšattiecības, romantiskās attiecības, sekss bez un ar saistībām, man neder vispār teju nekas ar cilvēkiem.

Un ar viņu ir kaut kas, kas der un kas ir ārkārtīgi skaists, es to citādi nemāku nosaukt.

Es tiešām varētu šajā brīdī no laimes izkust, ja no rīta es domāju - viņai es esmu svarīga, viņa man arī, taču mēs totāli nemākam vairs sarunāties, tad šajā šeit un tagad, ir cerība, ticība un mīlestība.

Viss ir tik trausls, izbaudi mirkli.

Posted by [info]94sd on 2014.12.18 at 23:54
Tags:
Cilvēks, kurš ļaunprātīgi izmanto tavu labestību, nav nekas vairāk kā nožēlojams puveklis, gnīda, sugas apkaunojums, un ir pelnījis būt izstumts no sabiedrības.

Posted by [info]94sd on 2014.12.18 at 23:34
Tags:
Gribēju rīt aiziet uz veco darbu, lai satiktu Nīlu. Iedot Ziemassvētku dāvanu un pasēdēt pie čaja, bet, kā izrādās, viņš tur vairs nestrādā. Pēc 12 gadiem. Es nesaprotu kas tur varēja notikt.

Posted by [info]_navnejausmas on 2014.12.19 at 00:29
There is a mathematical certainty that someone is feeling exactly the way you are now. This is not to say you are not special. This is to say, Thank God , you are not special.- Neil Hilborn (slightly paraphrased)

Posted by [info]mafia on 2014.12.19 at 01:16
Pie aizkaru stangas pakārtajā kaltētajā hortenzijā kaut kas čabinājās un kustējās. Palika bail un iznesu uz lodžijas. Cerams, naktī neklauvēs, lai laiž atpakaļ istabā :)

Posted by [info]stieplite on 2014.12.18 at 15:07
I can`t believe you if I can`t hear you

Posted by [info]coletya on 2014.12.18 at 23:25
Mūza: Mr. Scruff - Get A Move On
Nākamnedēļ uz Spāniju,
Pavasarī uz Dublinu,
Vasarā uz Bukaresti,
Rudenī uz Indiju...
Plāni, plāni. Labi plāni. :)))
Ja tik tas atvaļinājums ļautu izplesties.

Posted by [info]simamura on 2014.12.19 at 00:07
Stīvens Frajs ir antimonarhists (mēs te, gudrinieki, pārāk nodevīgi pieklājīgi klusējam par monarhistu, Latvijas nodevēju, centieniem ieviest prezidentālu republiku), un tai pat laikā viņš ir tuvs Čārlza draugs. Man gan liekas, ka galvenokārt prinča kempa rakstura dēļ - viņa aizraušanās dēļ ar arhitektūras vēsturi, glamūru un saūd arābiešu galvassegām, kuras par spīti politikai tiešām ir elegantas. Daudz elegantākas par rietumeiropas pensionāru burberī musturu.
Un Fraja gadījumā pretrunu nav. Esat lasījuši Vulfas Orlando? Esat jutuši līdzi draugam, kurš iestrēdzis savā statusā?

Posted by [info]nulle on 2014.12.19 at 00:16
Noskatījos Vudstokas festivāla filmu ("Three Days of Peace and Music"), it kā parasts festivāls (pirmoreiz to redzēju 90. gadā).

Posted by [info]liizhj on 2014.12.18 at 23:33
lūk.
šis bija [manuprāt, jo katram jau savas stīdziņas dvēselē] ļoti spēcīgi.
par to, cik ļoti vieni mēs esam šajā pasaulē. vai tomēr neesam?

Darbs (pilsētā) nav brālis

Posted by [info]khosmos on 2014.12.18 at 23:04
Tags: , , ,
gaidu ziemassvētku brīvdienas, kad ČETRAS DIENAS cepšu piparkūkas, griezīšu salātus, staipīšu vīnu pa pagraba cellēm, šķirošu kastes ar mākslīgajiem čiekuriem pūdercukurā, lasīšu aizliegtās grāmatas un rajona laikrakstu pie melnas brokastu kafijas, skaušu mežonīgus zvērus, iešu līdz upei, kamēr vēl gaišs, bazarēšu ar brāļiem, izvēlēšos divas exkluzīvas vīna glāzes lielpilsētai (jo vairāk par divām nevar noslēpt, ja), gulēšu saldi, netērēšu naudu, kāpšu lielajā ozolā līdz pašai galotnei un bez spēka kritīšu lejā, jo nafig vairs nebūs vērts braukt atpakaļ, my life is complete again

Posted by [info]martcore on 2014.12.18 at 23:26
В Новосибирске до сих пор популярна шутка согласно которой эпоха панк-рока в Новосибирске продолжалась только 15 минут, - то время пока на сцене рок-фестиваля 1987 года выступала "Гражданская Оборона", после ухода группы со сцены наступила эпоха пост-панка.

Posted by [info]mafia on 2014.12.18 at 23:16
Doom: tas nav nopietni
Es zinu, kur problēma! Atceraties, ka 90.gados, kad latviski neizdeva vēl nekādu ezotēriku, visu tāda veida literatūru varēja lasīt krievu valodā, jo viņiem tur tas jau sen bija populāri - lasīt un ticēt plazmām, citplanētiešu ikvakara apciemojumiem, Rietumu valdību slepenajiem prāta kontroles ieročiem un galu galā vispasaules konspirācijas teorijai, ka visu vada mistiski 5 žīdi. Tiešām nav jābrīnās, ka ieradums ticēt pārdabiskām muļķībām, nevis kritiski izvērtēt lasīto, nekur nepazūd...
P.S. kā nekā ir divi teicieni - vienam putni galvā, citam - tarakāni... Tarakāni ir nesmuki un riebīgi, bet putni ir smuki un izgaiņājami ;)

.

Posted by [info]kini on 2014.12.18 at 23:13
Mūza: dod pieci
Tags: ,
atkal ēdienu saraksti, kas kkad jāapskata. pirmais  - inflammatory. otrais - anti-inflammatory. bet nekā padarīt, kad palasās, tad kaut kā turpinās lasīties. 
jau kādu laiku atnāku mājās un taisu sev ēst. nevis tāpēc, ka otram. nevis vēl kaut kāpēc. bet tāpēc, lai pati paēstu tā, kā gribās un ir laba sajūta. pat ja tas prasa krietnu laiku un tas nav viens ēdiens vienā katlā, nē, tie ir vismaz divi, kur jāgriež, jāmazgā etc.  šod. atkal kičari ar sasautētiem dārzeņiem un tofu. un tad tur aiziet ķimenes, kanēlis, krustnagliņas, ingvers, šitas kā viņu tur, asafetīda un vēl dilles pieliku, gan jau kko aizmirsu nosaukt.  ņam, ņam, ņam. tāpēc gribās vēl. un jo vairāk ēd ko tādu, kas patīk, jo grūtāk ko tādu, kas nē. 
.
mana dodpieci dziesmiņa jau atskaņota, varbūt jānopērk vēl kāda. 

Posted by [info]tvillingarna on 2014.12.18 at 23:04
Doom: bouncy
Mūza: Little Suns - Sunboat
Tags:
Rīt pēdējais ekāmens, bet ir tik grūti saņemties un sākt kārtīgi mācīties viņām. Kas vairs palicis?Nu nekas jau vairs nav daudz palicis. Galu galā gandrīz visās lekcijās taču esmu bijusi, un tā. Konspekti man arī ir. Kas tur ko nesaņemties.
Ah, stulbais studenta slinkums. :D nekas, savākšos un izmācīšos. Tik jāuztisa tēja, lai nav iemesla pa virtuvi vazāties :D


btw, tā dziesma, kas man pašlaik skan, ir tāda atsperīga. Man patīk ^^ Gribas vasaru, pļavu un tur vienkārši palēkāt. :D

Starp zvaigznēm

Posted by [info]x_f on 2014.12.18 at 22:33
Tags: , ,

Šovakar aizgāju uz "Interstellar". Zinkā, es jau kādu mēnesi par TO domāju, taču īsti negribējās saņemties, un šodien nolēmu – nu kad tad vēl, ja ne šodien, citādi noņems no repertuāra un tad, lūk, būs.

Patika, iespaidīgi, visa tā relativitāte un futūrisms, un stōrijs, iespaidīgi, patika, man par to visu redzēto tagad ir tāāāda nepieciešamība parunāties, taču mani pārsteidza trīs lietas.

  1. Cik ļoti trīs stundu laikā uzbriest doma par mazām darīšanām. Hahā, ne jau nē. Nu vispār jā. Garām filmām noderētu starpbrīži kā teātros.
  2. Cik nejēdzīgu filmu treileri tiek rādīti pirms filmām. Ja tiem var ticēt, tad nekā laba vispār pasaulē nenotiek – viens pēc otra ir kaut kādas šausmas. Vispirms tiek atmodināts kaut kāds ļaunums, kas, protams, grib pārņemt visu pasauli un aicina galveno varoni pāriet savā pusē, jo viņš tak nav muļķis, ne, un tad zobeni, drakoni, skeleti un blabla. Nākamais treileris – bija divi valdnieki, lieliski draugi, Mozus un Kāviņtursauc, taču dievs uzrunāja tikai vienu, un tagad viens otru grib nogalināt, atkal zobeni, asinis, bet dievs pa to laiku uzsūta draņķības visiem ēģiptiešiem kopā. Abas filmas ir lielākoties tikai rēkoņa un specefekti, TUR taču NAV NEKĀ ĪSTA!! Kāds to vispār skatās?
  3. Uz šitādām filmām nāk meitenes pašas par sevi, bez kompānijas, redzēju tuvā attālumā, tāpēc mani ļoti interesē, kur citādi viņas var sastapt, parunāties un iepazīt, tu jau saproti, tīri FOR SCIENCE!

Posted by [info]vanga on 2014.12.18 at 21:59
Tags:

Quinoa

Posted by [info]spkwrds in [info]iztulko on 2014.12.18 at 20:18
Sveiki, Iztulko.
Kā latviešu valodā pārtulkot "quinoa" sēklas? Taču ne jau "kinza," vai ne?

zeķes

Posted by [info]kihelkonna on 2014.12.18 at 22:14
mazmurkšķis šodien informēja, ka viena meitene no viņas klases esot pakarinājusi zeķes, un no rīta tur atradušās divas konfekšu paciņas.

tā nu mm ņēma zeķes un ar magnētiem piestiprināja pie radiatoriem.

jautojāmies, ka tagad tur lidos pāri zobu feja, šitā pati http://klab.lv/users/kihelkonna/444127.html un ieliks tur zobu.

mm pierunāja, lai arī es tur blakus piestiprinu zeķes. nu labi, pieliku pašas smukākās, ar rozā sirsniņām.

ko lai tajās zeķēs tagad liek? naudiņu?

Posted by [info]sirualsirual in [info]vajag on 2014.12.18 at 21:48
Vai kādam ir nevajadzīgs ledusskapis, vēlams ar saldētavu?

es vienmēr saules stariņš, reti, reti mākonītis

Posted by [info]tvarj on 2014.12.18 at 21:23
es šodien pieredzēju Lūcijas ohohō mākoņu dienu. long story short, es viņu pirmo reizi mūžā atstāju bļaujošu vārtoties pa grīdu bērnu dārza garderobē (un tā nebija pirmā scēna šajā dienā). pati braucu uz Jūrmalu nogurusi, dusmīga, slima un asaras rīdama. vēlāk no grupiņas audzinātājas dabūju zināt, ka Lūce vienkārši esot vēlējusies pati noģērbties... nopūta. žests.

citās ziņās Alvim šodien ir dzimšanas diena, ko mēs atzīmējām pasūtot uz mājām sušī. jo jebkurš iemesls ir labs, lai pasūtītu uz mājām sušī.

tagad man ir jāuzmeistaro rūķa cepure. atlikt vairs nevar vajag jau rīt.

Posted by [info]rubija on 2014.12.18 at 21:27
18.dec., LETA. Cilvēku seksuālā orientācija nav publiski jāreklamē, intervijā "Neatkarīgajai" izteicies Valsts prezidents Andris Bērziņš. (..) "Es agrāk nenovērtēju visas šīs sistēmas spēku un ietekmi," sacījis politiķis, tomēr aicina nevērsties pret seksuālajām minoritātēm, jo, "izrādot nepatiku, mēs viņus tikai atbalstīsim. Viņi teiks: redz, kā mums uzbrūk, nāciet mūs aizstāvēt".


Es saprotu, ka Bērziņam gribas teikt tās savas domas, mums visiem gribas. Tomēr viņam vajadzētu saprast, ka neviens negrib dzirdēt tās viņa domas, bet ,protams, mēs neko neteiksim par tām viņa domām, vienkārši ignoresīm. Pretējā gadījumā viņš sāks sūdzēties "redz kā man dirš par manām domām, nāciet un mani aizstāviet!

divas milles un fīrcēns

Posted by [info]kinskis on 2014.12.18 at 20:54
gada pirmās dienas pusdienlaikā grasos izslēgt savu lokāloprilokālo jūķūba disenīti, kurā skan tikai viens izpildītājs. juve smērē interu kā sūdu. ir mums te kāds mediju speciālists kurš varētu paskaidrot, kā notiek norēķini starp TV kanāliem un to skatītājiem. viss ir tik sūdīgi, ka gribas mirt. S.c., kurā vietā Liepājā bija tās labās brokastis? par pusmūža masu runājot, varu atķeksēt tikai to, ka braukšu uz kautkādiem festivāliem ar oopīšveidīgu4x4, un nemainīgi ar ričuku uz darbu. loceklis Štokenbergs iesniedzis atlūgumu. no sapulču telpas redzams pretējās mājas logs, kurā nu jau vairākas dienas pēc kārtas parādās meitene melnā krūšturī. mana ciba pamazām pārvēršas par "gribam zināt" sleju, bet, nu. paskatījos vakar SKDS vēlēšanu aptaujas svaigākos rezultātus un ieraudzīju tādu štellīti, ka
apdirsties, všm. Kā lai 2 zosis uztaisa kāsi? kādas centra skolas otrajā klasē izvērsusies drāma par to, ka kāds veģetāriešu bērnelis ēdienreizēs terorizē savus klasesbiedrus iegalvojot, ka šie esot zombiji, ēdot puvušus līķus un drīz pārvērtīšoties par zaļganiem mirlām.

Posted by [info]martcore on 2014.12.18 at 20:33
ščas skatīsimies gone girl vēlreiz
starp citu, visvairāk no finčera kino atmiņā paliek kaut kādas nenozīmīgas epizodes (bet tās viņam vienmēr arī uztaisa filmu)
piemēram, kā rižais kaķītis fascinēti caur stikla durvīm vēro policijas mašīnu uguņu un sirēnu diskotēku

par pazemību

Posted by [info]lord on 2014.12.18 at 20:20
Tags:
Des hommes et des dieux - filma par varonību, kā es to parasti esmu sapratis... neredzu varonību dūru vicināšanā par mistiskiem ideāliem, varonība ir spēja pārvarēt sevī savas dabiskās vājības...

Posted by [info]morraa on 2014.12.19 at 03:07
Tā viš ir.
Apprec baletdejotāju, apkārt parādās citi un citas ar baletu un pārējo tā saucamo augsto mākslu saistīti cilvēki un vienu brīdi saproti, ka, piemēram, atskaņotājā 90% ir klasiskā mūzika. Nav jau kā tīņu gados, bet mūzika sniedz baudu, viennozīmīgi.

Un tad, piemēram, eju pa ielu un klausios kādu pilnīgi neticami ģeniālu skaņdarbu un vēlos ar to sajūsmu dalīties.
Un tad sāc skaitīt cilvēkus, kuriem to varētu pastāstīt un tie neatbildētu neko "lol, klasika?" garā un saproti, ka nav.
Nav arī to, kuriem pastāstīt par saviem grandiozajiem plāniem un domām. Ko tas nozīmē?

Tas nozīmē to, ka man ir visas izredzes pārdzimt par ašuru, ja seko budistu domām. Vai arī jāpiestrādā pie paziņu loka.

Īstās kāzas, tās, kuras nevar izrādīties meli

Posted by [info]tethys_ on 2014.12.18 at 20:03
Viņa no galvas līdz kājām apģērbās melnā samtā un mežģīnēs. Uzvilka laulības gredzenu, kaklarotu, ko viņai dāvinājis īpašs cilvēks, paņēma rokās trešā dāvināto grāmatu par Hadesu un Persefoni.
Viņa bija uzkrāsojusies, ieveidojusi matus un pa ilgām dienām jutās laimīga. Viņai nebija žēl. Viņa gribēja izskatīties skaista.
Kurš gan varētu to pārmest, bija taču viņas kāzu nakts.

Posted by [info]bagdarama on 2014.12.18 at 19:07
Rīgas paradokss. Neliela pilsēta, kuras ielās ārkārtīgi reti uzskrien virsū pazīstamiem. Tiktāl gandrīz trīs nedēļas šeit,tikai viena impromptu tikšanās.

Posted by [info]balerina on 2014.12.18 at 16:52
Klausos Ed Sheeren Think out Loud un ticu muzhiigai laimei :))

Posted by [info]liizhj on 2014.12.18 at 18:49
es to noteikti esmu jau kādreiz teikusi, bet atkal un atkal pārliecinos - šis ir viens no skaistākajiem mīlestības albumiem.

Posted by [info]bagdarama on 2014.12.18 at 18:46
Rīga mainās. Paši gan arī.
Pīpēju pie iloveyou, garāmejošs pīpmanis vēlēja uz veselību. Saņemot to pašu pretī,atsauca paldies. Turpināja ceļu,pagriezās atpakaļ. Ja vēlaties ieraudzīt skaistāko meiteni pasaulē, paskatieties spogulī. Un devās tālāk.
Pilsēta ir mainījusies. Mēs arī.

SKRIET!!

Posted by [info]santech on 2014.12.18 at 18:32
Mūza: aerosmith
Uz mājām
Caur veikalu
Uz virtuvi
Fiksi parīt
Fiksi dušā
Fiksi noskūties
Sakārtot matus
Paķert fotosomu
Neapmaldīties
jo ir sācies ziemassvētku eglīšu vakars
pašreizējais etaps - lēnā garā piedeg pelmeņi

Atpakaļ 33