Posted by [info]sirena on 2016.06.27 at 15:38
Nevaru pastrādāt, gribas dekorēt.

Posted by [info]adinkra on 2016.06.27 at 15:09
Skudras pārņem pasauli. Un viena cilts par katru cenu jau nedēļām ilgi mēģina ietaisīties siltumnīcā. Un es atkal principiāli nepieļauju šitādu noenkurošanos, siltumnīcā dzīvo tikai augi, ciemiņi lai nāk, bet pa nakti nepaliek.
Un tad mums tagad ir tā, ko dievs pa nakti uzceļ, velns pa dienu nojauc, nu vai otrādi.
Un kā viņām neapnīk, būtu aizvilkušās kaut pusmetru tālāk no mana kanēļa un kafijbiezumu vaļņa.

Posted by [info]saccharomyces on 2016.06.27 at 15:04
Tags:
šonakt mēģināju glābt pasauli no milzu sazvērestības, kur, pirmkārt, visai pasaulei būtu kā sava valūta jāpieņem dolārs, otrkārt, tiktu pilnība atcelta valsts apmaksātu operāciju un citu apjomīgāku medicīnisku manipulāciju veikšana neatkarīgi no nekādiem apstākļiem - ar mērķi tādējādi par aptuveni trešdaļu samazināt pasaules populāciju. paralēli rīga bija daļēji pārvērtusies tādā kā venēcijā ar upēm ielu vietā, un pilnīgi normāla aina bija bruņotu, militāru kaujinieku klātbūtne pagalmos vai sānielās, reizēm tur notika kaut kādas neizskaidrojamas apšaudes bez jebkāda norobežojuma vai brīdinājuma, tur varēja nejauši iemaldīties bērni vai jebkurš garāmgājējs, un bija pilnīgi normāli, ka šos cilvēkus tāpat vien mēdza nošaut, arī tad, ja tas nebija neizbēgami.

es biju agrāk strādājusi kādā ziņu aģentūrā, kas kaut kādu iemeslu pēc bija visas tās lielās cilvēku skaita samazināšanas programmas aizmugurē, un kaut kādā veidā nokļuvu tur svinību par plāna izdošanos priekšvakarā un tādējādi par to uzzināju. tas, kā mēģināju glābt pasauli, bija palaist informāciju par šo tautās, izmantojot kaut kādu radio, kas bija vienīgais medijs, kuru šī ziņu korporācija nepārvaldīja. mana vajadzēja pierādījumus, tāpēc kaut ko tur nozagu, meklēju kādu, kurš var manu stāstu apstiprināt un arī zina vairāk par tehniskajām detaļām, un atradu divas savas skolnieces, kuras strādāja šai aģentūrā, un viņas uzreiz piekrita ar mani doties uz to radio staciju. bija jau gandrīz nakts, un es zināju, ka viņi drīz pamanīs to, ko nu es tur biju nozagusi no jumta stāva, māja bija pamatīgs debesskrāpis, kopā ar tām skolniecēm skrējām lejā pa kāpnēm, izskrējām uz ielas, nevarēja saprast, vai mums kāds dzenas pakaļ, bija tumšs un dubļains, mums nebija transporta, lai tiktu uz to radio, meklējām taksi, procesā nejauši uzskrējām virsū vēl vienam ziņu aģentūras darbiniekam, par kuru nezināju ne vai viņš tur joprojām strādā, ne vai zina par šo, ne kāda ir viņa nostāja, bet viņam bija mašīna, kamēr centos izdomāt, vai jautāt viņam, lai aizved mūs uz radio, pamodos

Posted by [info]beatrixe on 2016.06.27 at 14:47
nu re nu.
esmu tikusi pie divām papildus brīvdienām mājas kārtošanai. Ernesto traka alerģija no odu kodumiem plus klepus un puņķi, daktere ieteica palikt mājās līdz trešdienai. mazais vīriņš varonīgi pacieta asins ņemšanu no vēnas, dabūja no medmāsas diplomu par drosmi. man tās četras brīvdienas bija daudz par daudz. labprāt ietu uz darbu tomēr. svētkos aizbraucām uz laukiem pie upes, ļoti mierīgi un rāmi. izlasīju Stouneru un trīs krimiķus. savedu dzīvojamā kārtībā dzīvokli. tagad nekas cits netatliek, kā ķerties pie nopietnākiem darbiem- drēbju šķirošanas, sīkiem remontiem un tādām lietām.

Posted by [info]rabarbermaize on 2016.06.27 at 14:19
Tā sajūta, kad tu esi tik ļoti 'pissed off', ka nolaižas rokas un tu nespēj vairs pateikt neko. Iekšējs bļāviens un pārliecināšanās par savas personības šķautnēm, kas spēj saglabāt ārēju mieru visneiedomājamākajās situācijās. Tu vienkārši nodur galvu un dari tālāk. Karma is bitch, gan jau ka tā savu darbiņu padarīs manā vietā. Nav ko smērēt rokas un tērēt nervus.
Pēc atvaļinājuma vienmēr ir tik ļoti patīkami atgriezties atpakaļ darbos.

Posted by [info]chimera on 2016.06.27 at 14:06
burvīga lasāmviela tiem, kam patīk tabulas un diagrammiņas.

Vīriešiem, palielinoties izglītības līmenim, iknedēļas alkohola lietošanas izplatība pieaug pakāpeniski. Sievietēm pamata un vidējās izglītības līmeņa grupās iknedēļas alkohola lietotāju īpatsvars ir samērā līdzīgs, bet būtiski lielāka iknedēļas alkohola lietošanas izplatība ir sieviešu grupā ar augstāko izglītību.

http://www.csb.gov.lv/sites/default/files/nr_22_iedzivotaju_veselibas_apsekojuma_rezultati_latvija_16_00_lv.pdf

Posted by [info]zin on 2016.06.27 at 14:06
idiotisms un ietiepība ir killerkombinācija

more spurs than spurs

Posted by [info]martcore on 2016.06.27 at 13:50
atgādināšu, ka šis ir pēdējais brīdis, kad var pafanot par argentīnas izlasi
ne to, kas atkal aplūzoja kopas futbolā, bet to, kas spēlēs basketbolu olimpiādē rio
paskatieties uz raiņa pieminekli

andress nočioni - 36 gadi
manu žinobili - 38 gadi
lūiss skola - 36 gadi

viņa bija jau tad, kad mēs zem galda vēl staigājām
diemžēl izlasē nav karlosa delfino, ar saviem 34 gadiem viņš piļī argentīnas moloģožkā

Posted by [info]simamura on 2016.06.27 at 13:37
vai konsekvence ir kaut kas tāds, ko pats sevī arī var konstatēt, vai arī tikai no malas redzams, ir tāda, vai nav?

Laikam jau vajag kaut ko par aktuālo, vai ne?

Posted by [info]kautskis on 2016.06.27 at 13:30
Vispār mani Breksits kaut kāda dīvaina iemesla pēc īpaši neuztrauc. Es pat nezinu, kādēļ. Varbūt tāpēc, ka man ir zināma nepatika pret postimpēriālisma mocītām valstīm, kas joprojām iedomājas, ka ir varenas impērijas. Kaut kur sirds stūrītī gan mājo agrīnā pubertātē iegūtais priekšstats par Angliju kā to stilīgo vietu, kur gudri, skaisti un veiksmīgi cilvēki brauc ar minī kūperiem, klausās The Who plates un ar smaidu sejā dzeŗ rūgtu alu. Bet, ko niekus, esmu Anglijā bijis gana bieži, lai saprastu, ka šāds uzskats ir ja ne mānīgs, tad vismaz vienpusīgs.

Vai varbūt tāpēc, ka ir pat interesanti. Ir taču vesels izklaides žanrs, kur cilvēki nodara paši sev pāri, lai amuzētu skatītājus. Manā izpratnē Breksits ir Jackass: The Referendum.

Sarūgtina tikai trīs lietas. Pirmkārt, tas, ka visa izstāšanās kampaņa kopš sākta gala bijusi diezgan šķērma, un nu palikusi vēl šķērmāka. Lūk, msjē Naidžels Farāžs uzskatīja par lietderīgu paziņot, ka referendumā uzvarējuši "īsti, parasti un krietni ļaudis". No tā izriet, ka Skotijā dzīvo neīsti nekrietneļi, bet Ziemeļīrija vispār ir liberālās elites perēklis (tas nepārsteidz, kā zināms, Īrija kopš sākta gala dzīvojusi no nabaga angļu tautas sāpēm un sviedriem). Vispār UK, izrādās, dzīvo 16 miljoni balstiesīgas liberālās elites, kas it kā ir diezgan padaudz 65 miljonu valstij, liberālai elitei taču jābūt saujiņai, nevis riekšavai.

Otrkārt, šķērmā kampaņa sākusi izplesties arī ārpus UK. Tie, kam patīk šķiŗot ļaudis krietnajos un nekrietnajos, uztveŗ Breksitu kā starta šāvienu savai vemšanas ballītei. Bet, no otras puses, Breksita balsojums samazina varbūtību, ka citu valstu krietnajiem ļaudīm sagribēsies balsot par Fradieu, Going Dutch, Rausterreich un ko nu tur vēl ne. Paskatieties kaut vai uz Spānijas vakardienas vēlēšanu rezultātiem (tādas arī bija, starp citu). Tas nav nekas pārsteidzošs: ja kāds pārgalvis dziedādams iestūrē stabā, pārējie braucēji kādu laiku brauc piesardzīgāk. Un es zinu, par ko runāju -- es vakar biju Polijā un redzēju trīs avārijas pusstundas laikā. Ļoti atskurbinošs skats.

Un, visbeidzot, ir tāds samērā šizofrēnisks uzskats, ka dēmokrātija ir vairākuma diktātūra. Tikpat labi varētu teikt, ka sūdi ir īpaši aromātisks putukrējums -- dēmokrātija un diktātūra pretty much ir pretējas lietas. Bet šis referendums izvērties tieši par šādas dēmokrātijas paraugstundu (ja, protams, neņem vērā to acīmredzamo faktu, ka par Breksitu balsoja 17 miljoni, bet UK dzīvo 65 miljoni, un tas nekādi nav vairākums). Lai gan vesels reģions ļoti pārliecinoši nobalso par palikšanu, viņiem visviens jāstājas laukā, jo kaut citur kur tā izlēmuši viņu vietā. Kaut kā neceļas roka to nosaukt par spīdošu dēmokrātijas uzvaru.

Bet, ja pacenšas aizmirst, ka Breksits ir sācies uz tādas neglītas nots -- vispār es Anglijai vēlu veiksmi, viņai vajadzēs. Breksita kampaņa sastāvēja no divām diezgan atšķirīgām frakcijām. Vieni gribēja izstāties, lai rušinātos paši savā dobītē un atbrīvotos no Austrumeiropas kaitēkļiem. Otri savukārt stāstīja, pajāt Eiropu, domāsim globāli, stāsimies laukā un draudzēsimies ne tikai ar Eiropu, bet ar visu pārējo pasauli. Es neesmu pirmā piegājiena cienītājs, un tas pat nav tāpēc, ka es gribētu būt Austrumeiropas kaitēklis (man arī tepat ļoti patīk, paldies). Taču, ja man būtu pārliecība, ka otrais piegājiens strādās, arī es varētu balsot par Breksitu. Man gan šāda pārliecība nekad neradās. Taču, ja nu brīnumainā kārtā Anglijai izdosies saturēt kopā pašai savu karalisti un izveidot valsti, kas atvērta ne tikai Eiropai, bet visai pasaulei -- nu, uz priekšu, pilnīgi nopietni. Katrā ziņā es gribētu labāku savienību par Eiropas Savienību.

Tāpat vēlu veiksmi msjē Backstabbing Borisam Džonsonam. Ir aizdomas, ka viņš nebija plānojis iedurt dunci Kamerona un Apvienotās Karalistes mugurā tik dziļi -- jo nu viņam būs jāskatās brezizejā nonākušās angļu tautas brožēlas pilnajās acīs un jāatbild, kāpēc nav pienākušas solītās piena upes ķīseļa krastos. Drusciņ pat tā kā žēl. Pilnībā iespējams, ka msjē Džonsons nemaz nav slikts cilvēks, un tā bekstebošana viņam ir kas līdzīgs Tureta sindromam -- viņš vienkārši nespēj atturēties. Lai gan tikpat ļoti ir iespējams, ka viņš ir smalks aprēķinātājs, kas pārrēķinājies.

Bet daudzcietušajai angļu tautai es tomēr ieteiktu pamēģināt vairāk būt tiem gudrajiem, skaistajiem un veiksmīgajiem. Uzlikt kādu The Who kompozīciju -- šī būs ļoti piemērota, -- ieliet Kentas alu (kamēr vēl Eiropa rūpējas, lai Kentas alu brūvētu tikai Kentā) un mazliet padomāt par savu vietu pasaulē. Varbūt tā var aizdomāties līdz tam izcilajam lēmumam uzņemties atbildību pašam par savu dzīvi, nevis visur meklēt vainīgos. Un, ja tas ir sasniegts, tad gudrā, skaistā un veiksmīgā statuss jau ir rokas stiepiena attālumā.

Posted by [info]slepkava on 2016.06.27 at 13:07
Uz Jāņiem biju aizdevies uz Latgali, forši nosvinējām un tā, bet turpceļā, gan bija viena interesanta lieta, kaut kā biju pamanījies iegādāties biļetes uz vilcienu ar paaugstinātu komfortu. Vilciens tāds glauns, virsū spīdošajai saulei logiem gan neko aizvilkt priekšā gan nevarēja, bet takā strādāja kondicionieris nekāda vaina. Interesantākā lieta notika pēc stacijas Ogre, kad kāds bija pamanījies uzpīpēt vai nu tualetē vai tamburā un acīmredzot nostrādāja ugunsgrēka signalizācija, kas draudzīgi atslēdza elektrību visos brīnumainajos monitoros un pie viena arī izslēdza kondicionieri, nu labi šādas tādas neērtības jau var pieciest, bet kad izrādījās, ka tualetes atslēga arī ir elektroniska, tad gan tauta sāka šūmēties. Kārtējais piemērs, kad pārlieku daudz elektronikas nemaz nav tik vēlams :)

Posted by [info]avatar on 2016.06.27 at 12:09
Mans mīļākais radio Vīnē: http://o94.at/
Tjipa vietējais radio NABA. Ļoti patīk, ka raidlaiku dod arī vietējām minoritātēm, un ir iespējams uzķert poļu, slovāku, arābu, afrikāņu, u.c. vietējo NVO programmas un mūziku.

Posted by [info]jim on 2016.06.27 at 12:52
Draugi, vai kādam nav lieks makbuka lādētājs?

Posted by [info]aizliegts_v on 2016.06.27 at 12:51
Reku smuki vakar pie jums tur Rīgā esot bijis
https://www.draugiem.lv/keilija/gallery/?pid=422426119

Posted by [info]sirena on 2016.06.27 at 12:41
Ar jaunajiem matiem jūtos kā supervaronis.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2016.06.27 at 12:07
divas piezīmes par ceļojumu un tā sekām:

- šodien pirmo reizi, šķiet, kopš bērnības es raudāju, ķemmējot matus, jo pinku bija tik daudz un tik sāpīgas, kas acis pašas sāka asarot
- vakar naktī Čomska pagalmā dejojām lietū, bija diezgan forši

un tagad jāsāk šmorēt piknikam, taču gribas sēdēt krēslā, dzert kafiju un lasīt krustvecāku uzdāvināto Svina garšu.

Posted by [info]perfekta on 2016.06.27 at 11:45
Atklāju sev Troņu spēles.
Pirmā sezona done. Šodien otrā.
Tā arī atvaļinājums paies :)

liigo

Posted by [info]tors on 2016.06.27 at 10:59
šķiet, ka dzīvojot pie dabas ir kaut kāds laicisks slieksnis, kuru pārkāpjot, diezgan krasi pamainās kopējais stāvoklis/aina. tam droši vien arī ar socializēšanos bija sakars, bet trešajā dienā ieslēdzās kaut kāds cits ritms, bloki mazliet pārkārtojās. ļoti patīk, kad šādi sašūpo. pienākumus neskaitot, uz Rīgu īpaši atpakaļ nevilka, bet laikam jābūt tai harmonijai, kur liksies.

Posted by [info]prtg on 2016.06.27 at 10:13
‘For they [the Druids] generally settle all their disputes, both public and private… The Druids usually abstain from war, nor do they pay taxes together with the others; they have exemption from warfare.’ And Diodorus Siculus wrote: ‘Often when the combatants are ranged face to face, and swords are drawn and spears are bristling, these men come between the armies and stay the battle, just as wild beasts are sometimes held spellbound. Thus even among the most savage barbarians anger yields to wisdom, and Mars is shamed before the Muses.’

Posted by [info]magic_raddish on 2016.06.27 at 09:25
Es biju diezgan pārsteigta, ka briti nobalsoja par brexit, jo man likās, ka UK tik bļauj, ka viņiem tā Eiropas Savienības nepatīk. Tik un tā, man nav tāda sajūta, ka viņi beigās izstāsies no ES. Man arī neizskatās, ka ir kaut kāda nesūdaina izeja no šīs situācijas, tāpēc man ir diezgan interesanti pavērot notiekošo.

Posted by [info]chimera on 2016.06.27 at 09:15
o, šajās mājās atkal notiek kas nebijis! no kukaiņu kaitēkļiem mēs līdz šim esam izvairījušies, taču pēdējā laikā ik pa brīdim ierāpo pa logu sen neredzēti ūsaiņi, sanāk nospiest pārīti ik pa pārdienām.

opcija iznīdēt ar napalmu kaimiņus atkrīt (lai gan ļ. gribas), nav parādījušās kādas inovatīvas metodes cīņā ar prusakiem? es neesmu ar tiem saskārusies kopš parazītu apsēstā ķengaraga, rūdījums zudis.

Posted by [info]santech on 2016.06.27 at 09:18
Duša - ček. Maizītes brokastīm un līdzi pusdienām - ček. Kafija - ček. Čills un tad uz darbu - ček.. neček! Vēl jānoskujas!

Posted by [info]kinskis on 2016.06.27 at 09:04
baigi patika, kā vakar, kad pārdaugavā jau bija sākušies dunoši un zibeņojoši zvaigžņu kari, šīkrasta vados iekārtās lampas, kas karstumā bija kļuvušas pavisam ļenganas, pēkšņi sagrāba un saviļņoja trauksmainas liepuziedu smaržas masas.

Posted by [info]antuanete on 2016.06.27 at 08:51
Tags: , ,
   Šogad bija pirmie Jāņi pa ilgiem laikiem, kad neuzpinu vainagu bez īsti attaisnojoša iemesla (iepriekš neuzpītie vainagi - NIN koncerts Polijā, pārgājiens kalnos Kanādā). Kaut kā nesanāca, jo Līgo dienā uzgāzāmies uz galvas radiniekiem, kuri to īsti nebija gaidījuši (tā iet, kad komunicē krustu šķērsu), pie tam pašlaik nodevās siena pļavai - tā nu bērna diendusu (kuru viņš galīgi negribēja gulēt) pavadīju, apgrozot sienu vālos, un vēlāk bija jāiet nopeldēties un bildēt tauriņus, un tad jāpieskata bērniņš un jāripina viņam bumba, un tad jau laiks uz savām mājām un likt viņu gultā. Kad jaunā paaudze bija dabūta vietā, paši sakurinājām ugunskuru, iekārtojāmies terasē ar skatu uz minēto ugunskuru un uzlēcošo mēnesi, izrāvām no radinieku ķetnām brāļa ģimeni (ar visu suni, par ko Pūka nebija sajūsmā) un pavadījām laiku patīkamās sarunās. Pasākums beidzās, kad Pūkai beidzot pieriebās tas, ka māmiņa neiet gulēt - viņa atnāca uz terases, sarīkoja skandālu ar mēģinājumiem uzbrukt sunim, un ģimenei nācās piekāpties.
   Piektdienu pavadīju tauriņos; sen nebiju ar tādu prieku vilkusi darba drēbes un gumijas zābakus! Rezultāts ir švakāks, nekā man pašai likās (galvenokārt tāpēc, ka neprotu operatīvi atšķirt smalkrakstainos raibeņus, kā arī pieļāvu dažas kļūdas plānošanā); laiks arī nebija pats ideālākais, jo tādā karstumā un vējā tauriņu ir daudz, bet viņi visu laiku lido un ir ļoti grūti nobildējami. Prieks par aizsargājamo sugu - lielo skābeņu zeltainīti, kā arī daudzām līdz šim nesatiktām sugām.
   Sestdien vēl dzīvojāmies pa vecāku māju, kur vismaz var bērnu nolikt gulēt ēnā; tikām paplunčāties ezerā un veiksmīgi pārbraucām mājās, kur laimīgā kārtā bija samērā vēsi. Vakar gan dzīvoklis uzsila, jo turējām vaļā durvis uz lodžiju; labi, ka man ir pāris iecienītas vietas, kur var ar bērnu padzīvoties ēnā. Un pastaigas laikā izgāju jaunu maršrutu, atrodot tāāādu biotopu, ka sirds izkusa; būs jāiet vēl kādā pastaigā un jāraksta anketa.

Posted by [info]fedrs on 2016.06.27 at 07:55
Šorīt, atšķirībā no citām reizēm, ļaudis ir apbrīnojami klusi un domīgi. Nekāda bazāra griezīgās balsīs, agrīnu tālruņa sarunu un visa cita, no kā parasti jāglābjas aiz austiņām un telefonā iekopētās mūzikas.

Posted by [info]sirdna on 2016.06.27 at 07:25
Par augsto politiku runājot, cik nu redzu, UK atskan vismaz daži pīkstieni, ka "mēs tā gluži negribējām" un "mēs tagad ilgi domāsim". No ES puses lielkungi ir asi un strikti, viss, cauri, jājiet pa trasi un tūlīt pat.

ES lielkungi to dara tāpēc, lai, kamēr UK lielkungiem ir aste bluķī, izsistu labākus bonusus, nevis ļautu sagrupēties un saprast, kas īsti notiek?

Pētījumu vērotāja piezīmes.

Posted by [info]unpy on 2016.06.27 at 04:32
Redz, kā. 21,7% респондентов отметили, что права и интересы русских в Латвии нарушаются в такой мере, что требуется вмешательство России.

Delfi.lv par šo pētījumu, savukārt, raksta šo te.

Un detalizētāk var izlasīt šeit.

Epic

Posted by [info]evia on 2016.06.27 at 01:46
Doom: Magic
Toria's albums Octave kopā ar zibeņiem un pērkonu.

Tā kā pie aristokrātiem, błe.

Posted by [info]kashadura on 2016.06.27 at 01:09
Šitas ir łoti svarîgi - izpildîties kà pilnîgam idiotam, sakost roku, kas baro, negîti novemties un izrādît visu savu zampaināko preteklîbu un pretî sañemt: jā. Mēs tevi pieńemam tieši tādu, noglaudam tavu spalvaino kāju un apmîłojam silti. Tad var arī nākt tie labākie laiki, kuru dēł runāt tukšības un valkāt atdošanai noliktās kleitas nemaz vairs nav lieki. Paldies, draugi!

Šampis vaļā

Posted by [info]tethys_ on 2016.06.27 at 00:49
Un stress vēl lielāks. Bet būs ok :)

jūnijs

Posted by [info]inese_tk on 2016.06.27 at 00:44
Mūza: ārā līst, dārd pērkons un pūš vējš
Tags:
dzīvoklī ir tik karsts, ka ieejot istabā, kurā smaržodams vīst ozollapu Jāņu vainags, liekas, ka esmu iegājusi pirtī.

Posted by [info]santech on 2016.06.27 at 00:12
Jo vairāk laika paiet kopš pēdējās tikšanās, jo cilvēks ir vecāks. Lõģiski it kā. Bet arī tas, ka tas ir jo vairāk pamanāms. Bet, kad satiec pēc bezmaz desmit gadiem, tad turpini sarunas no tās vietas, kad pēdējo reiz tikāmies. Tik vien kā redzi, ka vizuāli cilvēks ir novecojis. Ne tā kā ar laikabiedriem un pudeles brāļiem un dzīvesbiedriem, kurus redzi dien-dienā. Ar kuriem noveco kopā.

stormy weather

Posted by [info]saccharomyces on 2016.06.27 at 00:00
ALIVE and knowing exactly what is important to me

Atpakaļ 33