Posted by [info]zirka on 2015.04.01 at 13:37
Tags:
iziet uz savas hruščenes sliekšņa uzpīpēt un dzirdēt no meža durvjupriekšā visvisādus putnu treļļus, kādus neesmu dzīvē nekad dzirdējusi - šī tomēr ir brīnišķīga dzīvesvieta neziemā

Prieks, kurā nevar nedalīties

Posted by [info]annu on 2015.04.01 at 13:14
Tags: , , ,
Es vispār sievietes kā tādas nepanesu - nu, es viņas protu lielākoties novērtēt tikai vizuāli, mentāli man lielākā daļa liekas pilnīgas drazas un grabažas. (No 45 cilvēkiem, kas aicināti uz pasākumu, dāmas ir 7, tātad var aptvert manu nedraudzēšanos ar sievietēm pakāpi)
Tāpēc ir divas lietas, par ko priecājos: par to, ka tas ļoti nelielais dāmu bars, ar ko mēdzu biežāk komunicēt un kādreiz arī "satusēt", ir ļoti, ļoti interesantu, daiļu un sakarīgu dāmu bars. Pie tam, tās divas-trīs, kas ir ierindojušās vistuvāk manai sirsniņai, ir vienkārši izcilas. Lieliskas, skaistas, interesantas un foršas.
Otrā lieta ir šīsdienas mega lielais prieciņš par to, ka esmu atradusi dāmu (vismaz šim vakaram), kas labprāt tiek un dodas ar mani uz kādu pasākumu, kurš parasti neinteresē dāmām no iepriekš minētā loka. Tas reāli nozīmē to, ka man ir vēl +1 smuka un, cik nu maz pazīstu, interesanta un patīkama dāma, ar kuru var aiziet kaut kur pasēdēt, iedzert, ieēst, aiziet uz pasākumu... Krč, cipa, ehm, tā kā draudzēties?!

Cool.
E. priecīga.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2015.04.01 at 12:07
Tā gaidu Lieldienu
Kā bāleliņu;
Aizgāja garām
Kā rīta rasa.

neciešu komandējumus, svētkus un pasākumus.

Posted by [info]perfekta on 2015.04.01 at 12:59
Tags: ,
Kad es sāku ilgoties, bet maniem puķīšu mājieniem neatsaucās kā man gribētos - man ir konkrētas fāzes:
1. Ej dirst (klusi pie sevis) fāze
2. Sarkasma (ļoti skaļi un pamanāmi) fāze
3. Man pofig (demontstratīvi) fāze
4. Eju mājās paraudāt (klusām) fāze.

Posted by [info]martcore on 2015.04.01 at 12:52
starp citu, kaut arī mans patiesais aicinājums ir korporatīvās himnas, es mierīgi varētu strādāt dzeltenajā presē
atceros, kaut kad ļoti sen atpakaļ, kad es strādāju vienā no latvijas ziņu aģentūrām, mani izsauc šefs, tā un tā, latvijas sporta lente kaut kāda garlaicīga un pelēcīga, škandāliņu bi
nu un es faktiski stundas laikā arī uzbliezu škandālu intrigas izmeklēšanas, par upuri kļuva handbola klubs dobele (man pie tam ne mazākās poņas nebija, kas tas vispār ir), bet es savilku tādas ķēdītes starp īpašniekiem, ka mazeltov nokaunējusies pārceltos uz askētisku dzīvi himalajos
domāju, viņi tur visi ahujā bija

jā, laiki, kad jebkurā momentā biju spējīgs uz Rīcību

Darbs.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.04.01 at 12:56
Aizsūtīju cv paku kosmosā. Ja adresāts noklīdis vai ar acu kaktiņu ko manat, padodiet ziņu man. Maketēšana. InDesign. Prakse. Portfolio lūgums nelūgt, tas vēl jāsastādā. (Ir iespējams strādāt no mājām.)

Posted by [info]basta on 2015.04.01 at 10:52

Posted by [info]sickboy on 2019.06.01 at 12:33
Alise un Melodija guļ blakus gultā viena pret otru un runājās :

Alise: -Kad Tev būs 3 gadi un man 9,tad mēs spēlēsim paslēpes.

Melodija: -Eee huu

Alise: - Un tad es slaucīšu grīdu un tu man padosi šaupeli!

Melodija : ...

Alise ieslēdz mehānisko rotaļlietu: re, paklausies, miega peli. Dzirdi? tā ir mūzika,Lai aizmigtu. Aizmiedz! Azimiedz! Heheh, redzi , miega pele smaida... Tu smaidi:)

Nebaidies, astīte nenokritīs, tu domā kas tas tāds? Tā ir pele!

Melodija, heļļuuu, e!

Alise: cik ilgi tā pele skan.Redzi,tā ir lampa! Lampu nedrīkst sist, salūzīs vairāk nespīdēs.

Melodija : uuuuu? !

Alise: Es esmu tava māsa.

Melodija: khe

Alise: Zaķis sēž krēslā, kuru visi pienāk un noklanās. Nu ko raaaaaauuudii? viņš saka ,neraudi ,neraudi, neeeeraaaaaudiii..

Melodija(raud)

Alise: Mammu? maziņā grib tevi! atnāc pie viņas...

Melodija: Aaaaaiiii, ahuahuahau Aiiakhaakhakahaaaa,eeeeeeeee

Realitātes kontrole, ieraduma spēks un 10km

Posted by [info]ikvakars on 2015.04.01 at 12:10
Mūza: S O H N - The Wheel
Šķiet divi mēneši paskrējuši, kopš esmu atteikusies no cukura, pa šo laiku gadījušās divas reizes (plūmes šokolādē un tējiņā toreiz), kad apzināti to pārkāpu, lieldienās būs trešā. Tēva gatavotās vafeles ar iebiezināto pienu. Viņš nekad negatavo, vienīgi kopš, manas bērnības, lieldienās cep padomjlaiku vafeļpannā cukurotās mīklas vafeles, kad vafele kraukšķīgi piesmaržo telpu, viņš to ieziež ar iebiezināto pienu - sarullē tūtiņā un liek uz šķīvja pie tādām pat saldā aromāta īpašniecēm. Lūk, vienu tādu gardumu, baudīšu pēc dažām dienām, nepretošos.
Tamdēļ un ne tikai, vakar dzestrajā, pēdējā, marta vakarā noskrēju desmitnieciņu, caur Šmerļa mežu, Brīvības ielu un atpakaļ -caur Biķernieku mežu. Jāiegādājas gāzes baloniņš drošībai. Skriet bija viegli, šodien gan fiziskā sajūta - esmu izlaista caur centrafūgai, nekas pāries. Naktī sapņos mieriņš sevī un vīzijas, par savas realitātes īstenību, par spēku un apjauta, ka jāpievēršas garīgajai attīstībai kaut kādā mērā, jānodibina kontakts ar visuma burunduku, jāiecentrējas. Pietiks mētāties, jāapgūst savas stiprās puses, un vājās jānopulē. Jāiejūdz tas zirdziņš, lai aulekšo siltās piejūras smiltīs un negaisa naktīs, spēcīgs, muskuļots un vieds.
Un jāatceras, mammai, uzgleznot - resnas puķes, dzimšanas dienā.

Posted by [info]citronz on 2015.04.01 at 12:15
Zīmuļsvārki ir laba lieta, bet tādiem mošķiem kā es, kam patīk sēdēt, paliekot vienu kāju zem sevis, tas maķenīt apgrūtina dzīvi :)

Posted by [info]honeybee on 2015.04.01 at 11:59
Vārdsakot, episks projekts varētu būt, zem devīzes "Mīli savu žurnālistu, neļauj viņam sevi izdrāzt".

Ņemot vērā to, ka
1) ir nenormāli, nenormāli vienkārši pataisīt cilvēku, kas sniedz interviju, par pilnīgu muļķi/kretīnu, pie tam pat nepārkāpjot "žurnālistu ētikas" normas,
2) tā saucamās "žurnālistu ētikas" normas daudziem žurnālistiem vai nu nav zināmas, vai nešķiet saistošas,
3) lielākā daļa cilvēku ar vienu un to pašu žurnālistu nesatiekas divreiz,
4) lielākajai daļai cilvēku nav megapieredzes interviju sniegšanā un viņi runā, izejot no domas "žurnālists taču ir cilvēks, nevis kaut kāds lops",

varētu uztaisīt prodžektiņu, kurā nointervētie varētu atskaitīties par pieredzīti un atķeksēt žurnālistam tipiskos navarotus, lai nākamie intervējamie zinātu, ar ko rēķināties.

Piemēram:
UDS pazīmes (nespēj sasaistīt kopā četrus secīgus teikumus, citē frāzes ārpus konteksta)
Vuārists (galvenā, ja ne vienīgā interese - intervējamā privātās dzīves nianses, neatkarīgi no intervijas konteksta)
Puritānis (ja intervijā tiks pateikta kāda divdomība, tā nonāks uz žurnāla vāka vai vismaz palikta kā fotogrāfijas paraksts)
Postmodernists (intervijas teksts būs runātā atšifrējums viens pret viens, vēlams intervijas laikā nešķaudīt un nepārteikties)
Komentators (pieraksta intervējamā sejas izteiksmes un komentē balss toni; ar lielāko prieku komentē arī apģērbu, matu sakārtojumu, nogurušo seju, saspringto smaidu, kūciņas ēšanas metodiku un laikapstākļus intervijas laikā)
Viedokļa līderis (intervija galvenokārt sastāv no intervētāja uzskatiem par dzīvi, intervējamā teiktais ir sekundārs)
Rakstnieks (pārveidos interviju par "rakstu" vai "žurnālista pieredzes stāstu", it īpaši gadījumā, ja intervējamais spītīgi neizturas atbilstoši žurnālista priekšstatam par viņu)
Kamčatka (ieteicams sagatavoties rūpīgi, žurnālists uzdos tādus jautājumus kā "kur tu smelies iedvesmu?" un "par ko ir tava grāmata?")
Viegla disleksija (rakstīs vārdu "Borhess" kā "Porkess", ej ka tu pēc tam attaisnojies)
Kautrīgais (neatsūtīs interviju pārlasīšanai, iespējams, tāpēc, ka vēlas no tevis noslēpt savu UDS un/vai disleksiju)
Dedlaineris (interviju pārlasīšanai atsūtīs 21.30 ar tekstu "22.00 jānodod uz druku")
Atklātais (interviju sāks ar personiski atklātiem stāstiem par sevi, saviem kolēģiem un citiem intervējamiem, radot maldīgu iespaidu, ka arī tu vari runāt atklāti. Finālā, protams, nopublicēs tikai tavas glupības)
Hiperatklātais (ierakstīs intervijā informāciju, kas pateikta off-the-record)
Hiperaktlātais, ABR līmenis (pašā intervijas tekstā palielīsies, ka tas bija off-the-record)

Nu un, protams, arī tādas pozitīvas pazīmes kā
Taktiskais - visas intervijas gaitā neuzdod nevienu sensitīvu jautājumu iz sērijas "Tava māte ir mirusi, KĀ TU PAR TO JŪTIES?!" vai "kāda ir tavas dzīves lielākā muļķība, par kuru tev vēl joprojām ir šausmīgs kauns?"
Empātiskais - saprot, kuras intervijas daļas nevajadzētu publicēt, lai nesagādātu neērtības intervējamajam
Intelektuālis - actually saprot intervējamā atbildes, spēj uzdot dziļus jautājumus pēc būtības

aprill, aprill, lieldienas šogad bez olām

Posted by [info]zirka on 2015.04.01 at 11:45
Tags:
ostapiņš šodien tika sterilizēts un tagad tenterē pa grīdu narkozes athodā, bet es jau esmu pārnervozējusies līka, nostaigājusi stundu turpu šurpu pa grāvi ar kaķa sačurātu džemperi maisiņā, kuru tikai, ejot atpakaļ uz klīniku, atcerējos beidzot izmest. pārbrauktuve pie mājas bija ciet, spriežot pēc kravas vilciena tempa - uz minūtēm 15-20, uz īsu brīdi un bez ostapa mājās pie alekša rādīties negribējās, tā nu es beztolkā vazājos, zvanīdama visiem pēc kārtas un pīpodama lietū
es tiešām ceru, ka kaķīši nekad neslimos un nekādās citās vajadzībās pa klīnikām staipīti netiks, to taču nevar pārdzīvot, turklāt ostaps vien jau sver 4 kīlo, var palikt bez rokām, un vēl vienā rokā kaķa kaste, otrā - lietussargs, ar kuru roku lai nervozi pīpē

aizpildot blanku par dzīvnieka anestēziju, pārjautāju datumu - ārste iesmējās un teica: "baigos jokus jūs šodien kaķītim sagādājāt"

Posted by [info]coletya on 2015.04.01 at 10:43
Oma galīgi sastresojusies, ka tik daudz cirvīši sabrauks uz pautiņdienām.
Sapirkusi pie 150 olām, nu tā... ja nu kas... lai neaptrūkstas :DDD

mordorfa!

Posted by [info]chimera on 2015.04.01 at 11:30
Сегодня встречался с активистами, которые выступают за создание на территории Пурвциемса и Плявниеков отдельного самоуправления.

Активисты подсчитали, что с нынешним населением в 120 тысяч человек, Пурвциемс и Плявниеки станут вторым крупнейшим городом республиканского значения Латвии и обгонят Даугавпилс. А по уровню доходов и налоговых поступления на душу населения – самым богатым самоуправлением Латвии.

Активисты готовятся к организации референдума. Единственное о чем они не могут договориться, так это о названии нового города. Часть выступает за возвращение исторического названия нынешнего Пурвциемса – Moordorf (Мордорф). Но есть и те, кто предлагают вернуться к историческому названию нынешнего кольца троллейбусов в Плявниеки – Scheumannshof (Шейманнсхоф).

Сам я сейчас пытаюсь убедить активистов не отделяться от Риги. Разделение самоуправлений связано со многими сложными вопросами. Например, кто тогда будет дальше организовывать троллейбусное движение в новый независимый город? Кто будет платить за создаваемый сейчас парк на месте бывшей свалки на улице Деглава? Кому будут подчиняться части Муниципальной полиции, которые сейчас расположены в Пурвциемсе?

Где будет расположена городская Дума Мордорфа? От активистов прозвучала идея закрыть Классическую гимназию и там разместить административное здание нового самоуправления.

Кроме этого есть опасения, что новый город захочет начать бороться за выход к Даугаве и соответственно к Балтийскому морю через Кенгарагс.

Я продолжу вас информировать о дальнейшем развитии ситуации.

Posted by [info]nulle on 2015.04.01 at 11:25
Iebāzt.

Posted by [info]es_esmu_dzhims on 2015.04.01 at 10:04
mums te viena tāda kaimiņiene ir, par kuru laimīgi nenojautām līdz pirms-pāris-nedēļām.
osis tikko bija atbraucis no darba, uzlicis kaut kādu vājprātu (izmantojot iespēju, ka manis nav), uzlicis to diezgan skaļi un neuztraucoties par kaimiņiem, jo tādus mēs nedzirdam vispār, izņemot nelegālā bērnudārza skaņas no augšas (jo vienam pārim vienkārši nevar būt tik daudz mazbērnu). pēc brīža pie ārdurvīm bija angliski nerunājošais onkulis no augšstāva, kas lika saprast, ka muzons ir par skaļu. oskars tā neuzskatīja, tāpēc teica, lai onkulis ienāk un pārbauda pats - te nu viņam nācās atzīt, ka skaļums ir pieļaujams, bet oskars pie tā, protams, neapstājās; viņš ieteica doties uz onkuļa dzīvokli, lai paklausītos, cik tad traki ir tur. arī tam onkulis piekrita un viss ritēja ļoti gludi līdz brīdim, kad viņi iegāja dzīvoklī un ieraudzīja tanti, kas pret atnācējiem stāvēja ar muguru un sevi apskāvusi, ritmiski šūpojoties, skatījās pa logu. nākamajā mirklī sākās nenormāla kliegšana, ka viņa jūk prātā no mūsu mūzikas un nespēj normāli dzīvot, un es to spēju saprast, jo arī man šad un tad ir jāklausās oskara mūzika. viss šis stāsts man šķiet ļoti uzjautrinošs līdz mirklim, kad osis bija sapratis, ka te aršanas nebūs un onkulim pateicis "i see what's the problem now" devās prom, bet tante viņam veltīja vēl pēdējos vārdus "go back to your country!".
vakardien arī es nolēmu pagriezt mūziku bišķiņ skaļāk, taču, ņemot vērā apstākļus, darīju to ļoti piesardzīgi. hops, pēc piecām minūtēm atskan klauvēšana pie logiem (es nezinu, kā viņi to dara, mūsu minējums ir kopā sastiķēti slotaskāti) un tante no augšas saka, ka ir par skaļu. atbildu sorry un saku, ka pagriezīšu klusāk. nākamajā tantes jautājumā apstiprinājās oskara paranoja, ka viņa stāv pie logiem un visu vēro, jo nākamais jautājums skanēja: cik mēs te dzīvojam, jo viņa visu laiku redzot kaut kādus cilvēkus staigājam. nolēmu neko neskaidrot, atbildēju, ka nevaru viņai palīdzēt, ja viņa redz cilvēkus, kuru nav, devos iekšā un piecas minūtes, līdz nebiju sākusi domāt par citiem variantiem, man šķita, ka esmu sniegusi lielisku atbildi.

Posted by [info]martcore on 2015.04.01 at 11:11
my reputation preceeds me
šorīt ieeju barčikā nopirkt cīgas, a tur mani pamanot pa logu bārmene jau automātā atver šampanieša pudeli
naturāli, attaisu durvus un - paukš! - o, jūs jau tik ātri atpakaļ, thh

nu ko darīt, nācās ielikt turpat ledusskaipā

Posted by [info]samta on 2015.04.01 at 11:04
ā, pagāšgad pirmajā aprīlī es pirmo reizi redzēju e. un pēc tam, haha, atkal dabūju laist magniju vēnā zem saulainām pavasara debesīm, kurās pirmo reizi taigadā redzēju šurp lidojošu putnu kāsi.

Posted by [info]samta on 2015.04.01 at 10:59
1. aprīlī internets ir īpaši kaitinošs.

Reklāmas spēks

Posted by [info]kautskis on 2015.04.01 at 10:47
Vakar pa Latvijas tē vē rādīja to it kā Ziemeļkorejas dokumentālo filmu (kas nav ne Ziemeļkorejas, ne dokumentāla) ar trāpīgo nosaukumu "Propaganda" (vismaz nosaukums godīgs), un tur stāstīja, kā mēs visi esam kaut kādi nedomājoši zombiji, kas dara visu, ko mums reklāmas liek. Protams, iepriecināja, ka LTV tagad savu saturu papildina ne tikai ar asprātīgu tvītu lasīšanu, bet arī Jūtūbes video demonstrēšanu. Bet vērtīgs video, jo vispār tā ir šķīsta taisnība: katrreiz, kad es dzirdu tās reklāmas par Sūkli Bobu Kvadrātbiksi Maximas veikalos, man uzreiz gribas skriet uz Maximu, sapirkties visādus sūdus, lai dabūtu Sūkļa Boba Kvadrātbikša virpuļus, un pēc tam sadāvināt tos virpuļus [info]intenormal.

Un, tā kā es esmu nedomājošs zombijs, mani nozombēja arī pats video. Tagad es gudroju, ka būtu spridzīgi pievērsties kaut kādiem fundamentālistu uzskatiem, lai pēc tam varētu uz visiem citiem skatīties no augšas un nicīgi sprauslāt, cik jūs neaptēsti/nelaimīgi/ļauni/pagrimuši, jo nepazīstat Patiesības. It kā varētu kļūt par kaŗojošo anarhistu-individuālistu, kas gāna visus pārējos, bet mums jau ir viens [info]po, kam tad vēl vienu. Varētu kļūt par kaismīgu putinistu, tas tagad ir cieņā, bet drusciņ mulsina pretruna, kas ir pašā putinisma pamatā: sak, sapuvušajos Rietumos cilvēki paverdzina citus cilvēkus, bet Krievijā — otrādi.

Varbūt svētdien beidzot jāaiziet uz kādu no tiem sektantu midzeņiem, kas Purvciemā ir jo biezā slānī, un jāpasaka, hei, es te veicu nelielu cenu aptauju par Patiesību, ko jūs man varat piedāvāt? Jāpiebilst, man ļoti pievilcīgs liekas mormonisms. Tur ir dikten spridzīgi: tur ir ne tikai pēcnāves dzīve, bet arī pirmsdzīves dzīve. Tas ļoti eleganti atrisina to nelāgo jautājumu, kas nomoka citus kristietības novirzienus — kāpēc dažiem ļaudīm ir tāda laime, ka viņi piedzimst katoļu/baptistu/pareizticīgo ģimenēs un jau no bērna kājas iemācās pareizās lietas (un, būsim godīgi, vismaz katoļticība un pareizticība pārvarā ir kaut kas līdzīgs nācionālajai piederībai, nevis apzināta izvēle), bet citi piedzimst kaut kādiem materiālistiem, bērnībā gara gaismas neredz un pieaugušā vecumā tā īsti vairs saskatīt to nespēj? Mormonisms paskaidro: tas atkarājas no tā, kā tu pirms dzimšanas uzvedies. Agrāk viņiem šai mācībai bij vēl tāds elegants pavērsiens, ka tie, kas ļoti slikti uzvedās, piedzima melnādaini. Reliģija ar iebūvētu rasismu, ko vēl vairāk varētu vēlēties? (Pareizā atbilde ir: to, lai mormoņu baznīca būtu Purvciemā. Bet tas tā.)

Tā ka tā. Ja es pēc kāda laika sāku šērot feisbukā aicinājumus nomētāt homoseksuāļus ar akmeņiem, ziniet: es esmu saskatījis gaismu un tagad esmu taisnāks par jums. I'm on the right track, baby, I was born this way!

Posted by [info]aizliegts_v on 2015.04.01 at 10:35
Tags: ,
Google PacMan riktīgi ievelk, varen jautri ir dzenāt pekmenu pa Mazpisānu ieliņām :)

Posted by [info]tapetes_puksts on 2015.04.01 at 10:33
esmu tik bieži nelaimīga,jo par katru nieku izprojecēju prātā baigākās ekspektācijas, iztēlojoties neskaitāmas perspektīvas un potenciālās iespējas,bet,protams,realitāte nebūtu realitāte, ja tā iemestu man sejā absolūti citādādu lietu, kura pati par sevi nav slikta, bet tādēļ, ka tā galīgi nesakrīt ar to attēlu, kas spēcīgi pulsējis manā prātā, tad ir neizbēgama vilšanās sajūta un emocionāli kritumi.

Posted by [info]kalevala on 2015.04.01 at 10:30
telefonānisti

Posted by [info]au on 2015.04.01 at 09:23
vakardien bijām īstā buržuju dzīvoklī uz īstām buržuju vakariņām, lai attaptos starp otro ēdienu un sieriem, aizrautīgi runājot par zobu sāpēm, zobārstiem un zobu raušanām.
lūk, jums sīkruna.

Posted by [info]pickle_jar on 2015.04.01 at 09:38
Tags:
Pa nakti biju Bresno Poļē, kur Slobodans ar ģimeni bija atvēris "ciema labāko bāru veltītu pasaulē labākajam sunim". Kad tur iegājām, visa viņa ģimene staipīja apkārt pīrādziņu paplātes un izteiksmīgi svīda, bet Slobodans bija izbalinājis galvu. Bārā ienāca 3 britu večuki, no kuriem viens bija Malkolms Makdovels vecumdienās, un prašņāja, kas un kāpēc. Un Slobodans stāstīja - reiz kāds viņu brīnišķīgajam sunim aizmetis bumbiņu tik tālu, ka tā ripojusi līdz pat Turcijas tuksnešiem, suns dienām vadājis savu saimnieci tai pakaļ un neesot domājis ne par ko citu. Kad viņš beidzot to noķēris, vairs neesot spējis domāt par lietām, kas nav apaļas un bijis galīgi izmainījies. "Pamēģini man tikai no UK atvest kaut ko kantainā kastītē!" suns draudējis saimniecei, kaut ko noburkšķējis arī par kvadrātsaknēm, un pazudis uz visiem laikiem.

Posted by [info]sickboy on 2019.06.01 at 09:31
Mana meitene ir greizsirdīga. No vienas puses tas ir prikolīgi, no otras puses es nezinu. Nē nu ne jau slimīgi greizsirdīga, bet vispār. Kā jau lielākā daļa cilvēku. Ja es ar viņu padalītos par savām simpātijām pret kaut kādām sievietēm, piemēram, ja es pateiktu, ka man īpaši patīk maģiskas sievietes, tādas kā Džulija Vanga vai Agnese Bērziņa, viņa diez vai priecātos. Jā, bet man tiešām patīk maģiskas sievietes un mans šīs dzīves uzdevums ir pašam kļūt par magu. Lai pārietu no daudzu dzīvju praktizētā arhetipa "sage" uz arhetipu "magician". Kļūt par enerģiju masteru. Ja es pateiktu, ka es sērfoju new age "garīgo cilvēku" iepazīšanās portālā, viņa nepriecātos. Es neuzskatu, ka ir jānorobežo savi kontakti līdz tikai vienam cilvēkam "mīlestības vārdā". Jo tā ir vecā laikmeta izpratne par mīlestību. Mīlestība ir brīvība un viss ir viens. Jebkurš cilvēks, ko tu satiec, ir tās pašas vienas apziņas cita mākslinieciska izpausme.

Posted by [info]fukitols on 2015.04.01 at 09:05
Ir pirmais aprīlis, Maģistra darba vadītājs tā arī vēl nav atbildējis par manis ierosināto tēmas precizējumu, līdz darba nodošanai ir 53 dienas un darbs gāž riņķī.

Joki mazi.

Posted by [info]psihs on 2015.04.01 at 08:37
Poll #20368
Open to: All, results viewable to: All

kas labāk?

View Answers

lj user = sickboy
1 (20.0%)

lj user = ingmaars
2 (40.0%)

lj user = nenormaaliigaa
1 (20.0%)

lj user = nulle
1 (20.0%)

lj user = mazeltov
0 (0.0%)


vot! vot!!!

Posted by [info]martcore on 2015.04.01 at 07:27
xxx

Posted by [info]rubija on 2015.04.01 at 07:24

Posted by [info]basta on 2015.04.01 at 01:28
pirms diviem gadiem blakus esošo aptieku arī aplaupīja. palīdzēju toreiz ar cctv, jo paši galā netika, pārāk uztraukušies vēl bija. arī džeks ar nazi, arī vicinājās, bet pilnīgi nekādu interesi par naudu neizrādīja, uzreiz teica pēc kādām vielām nācis. viņiem gan vēl tur maza ķīlniekdrāma notika.
un vēl pāris mēnešus pirms tam andrea's tetovēšanas salōnā, kas kādus 70m no mums, džeks ielauzās, uztaisīja trobeli un aizlaidās. tur jau arī īsti nav ko ņemt, tikvien kā guļamgalds, kastammeid mašīnīte un nabā spraužamie bimbuļi.

burbuļdzērieni

Posted by [info]mmd on 2015.04.01 at 01:41
Tā sajūta ir lieliska, kad:

- 0,7 sidra apmēram 3 sekundēs tiek izšķiesta pa virtuves sienām;
- kad divi kolēģi sader uz pudeli šampanieša un ir pilnīgi vienalga, kurš vinēs, jo dzersim visi.

Viss pārējais ir tikai darbs.

Posted by [info]basta on 2015.03.31 at 23:21
iepriekšējā laupīšana pilsētā bija ~2 mēnešiem, kad džekiņš ar zilajām putām par kuru iepriekš rakstīju, kantorī, kas pilsētas otrā galā, izvilka nazi un aizgāja ar 20eur.
vidēji 2 laupīšanas gadā te notiek. nav slikti priekš pilsētas ar ~10tūkst. iedz.
ir arī letāli gadījumi bijuši, bet par to šodien nerunāsim.

Atpakaļ 33