Posted by [info]chimera on 2016.07.30 at 10:13
lielākais pizģec, ko manas acis ir skatījušas šovasar, ir festivāla kubana biļešu sistēma (man patīk tas abonements, kas paredz arī pašam savu privāto pļažu, kā arī tas, ka ieeja telšu pilsētiņā maksā atsevišķu biļeti):

https://shop.piletilevi.ee/public/?concert=190295&design=bilesuserviss&lang=lat¢er=126#view=ticketsselect

(te ķecerīgi jāsaka, ka programma man interesē gandrīz vai vairāk no visiem lv festivāliem, jo garbage un m. grib redzēt nofx, turklāt publika noteikti nepārklāsies ne ar vienu citu festivālu; kas par antropoloģiju!)

Posted by [info]petro on 2016.07.30 at 09:17
Braukšu pie Edgara un tad kopā vedīsim tumbas demonstrēt potenciālajam pircējām.

Posted by [info]sirdna on 2016.07.30 at 08:47
Pasaule aizgāja bojā, skaidrs. Un kas ir te? Šķīstītava?

Posted by [info]petro on 2016.07.30 at 08:31
Kā lai 46 gadu vecumā iemācās draudzēties, ja neesmu to spējis līdz šim?

Trakais suns

Posted by [info]kochka on 2016.07.30 at 04:30
Tags:
Ir tāda mūzika, kas kopā ar video ļoti labi atspoguļo manu apziņas stāvoklī un to, kā redzu pasauli. Dziesma varbūt nepaliks atmiņā pēc 10 gadiem, bet, šorīt nākot mājās man patika to dungot savā galvā. Pēc video noskatīšanās, iepatikās vēl vairāk.

Fou

Posted by [info]zazis on 2016.07.30 at 02:23
Bailes vada šo realitāti. Tas nav nekas slikts.

Posted by [info]zazis on 2016.07.30 at 02:08
Esmu pozitīvākā būtne šinī realītātē!

Posted by [info]basta on 2016.07.30 at 00:05
10 gadus mājās neturētu produktu atstāja ledusskapī aizokeāna ciemīni - kečupu. ar to var visu apēst. VISU! rolton, piedod.

Posted by [info]rasbainieks on 2016.07.30 at 01:48
dienas ieraksts cibās
http://klab.lv/users/tanstaafl/73663.html

n_komentārs un visu uzzinu pēdējais.

Posted by [info]helvetica on 2016.07.30 at 08:29
dienas joks: Stendzinieks un viņa (ne)noraujamais krustiņš.

drošvien cierē uz NA pasūtījumu nākamajās vēlēšanās. Kā arī tikai tagad, sēžot pie brokastgalda, man aizgāja, ka "Cieti!" Šlesera kampaņā nozīmēja "Круто".

Posted by [info]sakaarnis on 2016.07.30 at 00:19
Restorāna virtuve jau bija slēgta, bet atradu vienu citu vietu. Ja neizmestu joka pēc līkumu, tad droši vien rītu hesburgerus. Un izlītu nedaudz vairāk.
Tagad esmu pilns ar kofeīnu un droši vien turpināšu vilcienā iesākto grāmatu, kas vistiešākā veidā saistīta ar iestādi, kurā strādāju. Ir ļoti interesanti uzzināt visu to mitoloģiju.

Posted by [info]penny_lane on 2016.07.30 at 00:03
viss ir labi.

Posted by [info]punkts on 2016.07.29 at 23:52
One for the smokey, two for the click.

.

Posted by [info]kini on 2016.07.29 at 23:50
Mūza: Oceanfall (Kārlis Kazāks) - Viens (1)
Tags: , ,
vakara noskaņai kazāks
pateicības: 
# ļoti forši ar suni izstaigājāmies. 
# man ir draudzenes, kas vnk atraksta, ka esmu brīnišķīgs cilvēks. 
# veselība laba, galva skaidra un rīt brīva diena

Posted by [info]zirka on 2016.07.29 at 23:50
Tags:
Vot, draņķis, mikriņists, man pēdējās 10 lpp romānā, a šis gaismu neieslēdz

Posted by [info]saldumi on 2016.07.29 at 23:36
Tags:
(..) This was not good enough for Jem. “No sir, they oughta do away with juries. He wasn’t guilty in the first place and they said he was.”
“If you had been on that jury, son, and eleven other boys like you, Tom would be a free man,” said Atticus. “So far nothing in your life has interfered with your reasoning process. Those are twelve reasonable men in everyday life, Tom’s jury, but you saw something come between them and reason. You saw the same thing that night in front of the jail. When that crew went away, they didn’t go as reasonable men, they went because we were there. There’s something in our world that makes men lose their heads—they couldn’t be fair if they tried. In our courts, when it’s a white man’s word against a black man’s, the white man always wins. They’re ugly, but those are the facts of life.”
“Doesn’t make it right,” said Jem stolidly. He beat his fist softly on his knee. “You just can’t convict a man on evidence like that—you can’t.”
“You couldn’t, but they could and did. The older you grow the more of it you’ll see. The one place where a man ought to get a square deal is in a courtroom, be he any color of the rainbow, but people have a way of carrying their resentments right into a jury box. As you grow older, you’ll see white men cheat black men every day of your life, but let me tell you something and don’t you forget it— whenever a white man does that to a black man, no matter who he is, how rich he is, or how fine a family he comes from, that white man is trash.”
Atticus was speaking so quietly his last word crashed on our ears. I looked up, and his face was vehement. “There’s nothing more sickening to me than a lowgrade white man who’ll take advantage of a Negro’s ignorance. Don’t fool yourselves—it’s all adding up and one of these days we’re going to pay the bill for it.

Harper Lee "To Kill a Mockingbird")

Un tomēr es jūtos labāk

Posted by [info]tethys_ on 2016.07.29 at 23:25
Šodien man atkal piepisās, kā jau tas parasti notiek. Es izsaku netraidiconālu viedokli, mani sāk ķidāt un man rādīt, kāpēc es tik nepareizi domāju.
Tad nu es tā arī pateicu - ja tu esi salūzusi, tu esi nederīga un nevienam nepatīc, tāpēc arī nav iemesla, ka kāds tev palīdz, tevi uzklausa, jo tu nederi nekam, ne sabiedrībai, ne arī dabā tu tāda izdzīvotu. Taču to jau nevajag uztvert kā to, ka es tagad sērošu un sevi tikai šaustīšu. Tas vienkārši nozīmē to, ka man ir jācīnās pašai par sevi. Es neesmu derīga skrūvīte sistēmā, mani zobratiņi nesader ar citu zobratiņiem - tas nozīmē, ka esmu ārpus, ka man ir jābūt par sevi un palīdzību, atbalstu, kontaktu es varu nemeklēt.
Bet es iekšēji tā jūtos labāk. Lai cik varbūt no ārpuses tas neliktos nepareizi, kā es dzīvoju, tomēr es iekšēji jūtos tā labāk. Tā ir zināma ārprāta pazīme nespēt vairs iederēties, sākt uz visu skatīties ļoti citādāk, bet tā nu tas ir. Un atpakaļ es vairs ne māku, ne gribu.

Princis?

Posted by [info]khosmos on 2016.07.29 at 22:58
Doom: <3
Mūza: Midnight Odyssey
Tags: , , , , ,
šodien dīķī plunčājās kaimiņzēnspierunāju uz nelielu fotosessiju )

Posted by [info]martcore on 2016.07.29 at 23:03
you're cool - tev temperatūra pazeminājusies

Posted by [info]martcore on 2016.07.29 at 23:02
you're hot - tev temperatūra pacēlusies

Posted by [info]fedrs on 2016.07.29 at 22:46
Viena no mūsdienu lielākajām ironijām ir pirātiskie interneta resursi, kuri apelē pie lietotāju sirdsapziņas, sak, atslēdziet taču reklāmu bloķēšanu.
Ir kaut kas, ko lietot Filmix.net vietā? Vai arī nāksies atgriezties pie torentiem?

Posted by [info]martcore on 2016.07.29 at 22:53
you're fun - ar tevi kopā ir jautri

MTV

Posted by [info]po on 2016.07.29 at 22:49
Tags: , ,
True Nonvegian Back Metal

Posted by [info]bozena on 2016.07.29 at 22:28
Ja sv. Antonijs no Drustininkiem palīdzēs rīt piecelties, iešu sēnēs.

Posted by [info]sakaarnis on 2016.07.29 at 22:21
Sīks lietus no gandrīz skaidrām debesīm. Es nodarbojos ar visu to, ko jau esmu darījis citkārt - izmēzis, piekopis, saslaucījis, sakārtojis. Bieži tas radījis ilūziju par kaut kā jauna sākumu. Bet paiet laiks, un viss sākas no jauna. Viss atkal tiek aizlaists. Tobrīd es par to nedomāju.

X

Posted by [info]po on 2016.07.29 at 22:24
Tags: , , , , , , ,

vēl man viens no gada jautājumiem

Posted by [info]martcore on 2016.07.29 at 21:57
es varbūt tagad drausmīgi maldos, taču angļu vārds sympathy nozīmē, pirmkārt, kaut kādu līdzjūtību (ne tik smagā nozīmē, kā compassion, nē), un tikai tad latviešu vārdu "simpātijas" (man tā pateica gūgles transleits)
pie tam pašu vārdu "simpātijas", vai, teiksim, krievu ты симпатичная, angliski var iztulkot laikam tikai ar "i like you, but i don't know why"

n

Posted by [info]ingmars on 2016.07.29 at 21:47
Kā lai es zinu, ka nekļūdos?

Posted by [info]nulle on 2016.07.29 at 21:41
Anarchy is too strong a word, but the quality of confidence that the boys exuded! Confidence that they could dress as they liked, speak as they liked, talk to the Queen as they liked, talk to the people on the train who ‘fought the war for them’ as they liked... [Everything was] still based on privilege — privilege by schooling, privilege by birth, privilege by accent, privilege by speech. [..] were the first people to attack this… they said if you want something, do it. You can do it. Forget all this talk about talent or ability or money or speech. Just do it.

Those were the days

Posted by [info]tanstaafl on 2016.07.29 at 20:13
Piedāvāju ļoti pamācošu izvilkumu no Dr. med. Augusta Forela (Dr. phil. et jur. h. c., bij. psihiatrijas profesors, Ciriķes un Ivornas vājprātīgo iestādes direktors) grāmatas "Dzimumu jautājums" IV sējuma, 1931, 10.–12.lpp. (pilnīgi autentiski, ar oriģinālajām druķenēm!). Vismaz pēdējo rindkopu izlasiet, slaisti un dīkdieņi, kas droši vien nekad neesat miesniekam lūguši aklās zarnas, lai varētu izgatavot prezervatīvus, kā darīja mūsu tēvutēvi (kuriem tāpēc vien varam būt pateicīgi par dzimtas turpināšanu).

Parastākais kondona veids ir kaučuka uzmavas ar elastīgu gredzenveidīgu uzbiezni caurā galā. Bet tie ir pārāk biezi un aizkavē seksuālās baudas jūtas un sēklas izšļākšanu. Bez tam kaučuka kondoni ļoti viegli pārplīst, un tamdēļ nav īsti droši. Daudz labāki ir t. s. zarnu kondoni, ko pagatavo no dzīvnieku aklām zarnām, tās sevišķi iepreparējot, un pārdod zem zivju pūšļu ķondonu nosaukuma. Ja tikai tie pietiekoši izturīgi un neatgādina zirnēkļu tīklu, tad ar šādiem kondoniem labsajūta pie kopošanās tikpat kā netiek mazināta, un taī pašā laikā droši tiek novērsta apaugļošana. Pie zarnu kondoniem jāpielieto sekoši drošības līdzēkļi: Pirmkārt, jāņem kaučuka gredzens tādā lielumā, kas atbilst dzimuma locēklim, un jāuzmauc uz kondona vaļējā gala, pie locēkļa pamata. Gredzens pasargās kondonu no sakrunkošanās un nomaukšanās, kas var atgadīties pie dzimumu satiksmes. Otrkārt, kopošanās locēklis jāizvelk no sievietes maksts, iekams tas vēl nav pilnīgi atslābis, jo citādi kondons var nomaukties un palikt makstī. Kondons pēc lietošanas pamatīgi izmazgājams. Ja tas ir pietiekoši izturīgs, tad viņu var lietot vairākas reizes; ikreizes tas jāizmazgā, rūpīgi jāizžāvē, ieliekot divu kabatas lakatiņu starpā, pēc kam, iepūšot gaisu un sasienot vaļējo galu, to noliek žāvēties uz vilnainas drēbes. Pēc divdesmit četrām stundām to atkal atsien vaļā un izplēš, iekams tas vēl nav paguvis sacietēt. Šādi izmazgātu un izžāvētu kondonu var lietot tikpat labi, kā jaunu. Piepūšot kondonu, reizē pārliecinās arī par viņa drošību. Ja piepūstais kondons ar laiku saplok, tas nozīmē, ka uz viņu vairs nevar paļauties, jo tas laiž cauri gaisu uu tā tad arī sēklu. Par kondona drošību var pārliecināties arī to pielejot ar ūdeni. Ja kondons nelaiž cauri ūdeni un gaisu, tad nelaidīs arī sēklu. Pārbaude jāizved visai rūpīgi. Arī pie lietošanas jābūt ļoti uzmanīgam. Ja kondoni ir stipri plāni, tad drošības labad ieteicams uzmaukt divus, vienu virs otra. Ļaunākā gadījienā, ja rodas šaubas, sievietei pēc dzimuma satiksmes jāizskalo maksts ar etiķa atšķaidījumu remdenā ūdenī. Nekad nedrīkst aizmirst kondonu nostiprināt ar kaučuka gredzenu. Ja tikai ievēro pietiekošu uzmanību un rūpīgi izpilda visus vajadzīgos priekšrakstus, tad droši var novērst apaugļošanu un grūtniecību. Ja sieviete neuzticas vīrietim, tā no savas puses vēl var pielietot arī viņai pieejamos līdzekļus. Aprādītie sīkumi no liela svara trūcīgākiem ļaudīm, jo tie nav pietiekoši naudīgi, lai katrai dzimumu satiksmei iegādātos pilnīgi jaunus un dārgus līdzēkļus grūtniecības novēršanai. Ja kondons laiž cauri gaisu, tad jāpērk jauns. Bet kamēr tas nav bojāts, viņu var lietot daudz reizes no vietas.

Sevišķi nopietnos gadījienos, kad uz noteiktāko jāizvairās no apaugļošanās, vīrietim jāuzliek kondons, bet sievietei jāņem vēl palīgā arī kaučuka gredzens vai sūklis. Ja pie tam vēl maksti pēc kopošanās pamatīgi izskalo ar etiķa atšķaidījumu remdenā ūdenī, tad var būt drošs, ka apaugļošana pilnīgi neiespējama. Pieradušiem cilvēkiem attiecīgā sagatavošanās prasa visai maz laika un tiek izvesta reizē ar izģērbšanos.

Tā kā zarnu kondons pagatavots no dzīvnieku membrānas, tad tas nemaz netraucē seksuālo baudas izjūtu. Ja pie tam vēl iesmērē kopošanās locekļa gālviņu ar vazelīnu, bet ulvilkto kondonu pirms lietošanas, apslapina ar ūdeni, tad dzimumu satiksme ne ar ko neatšķiras no normālās.

Pirkto preparēto kondonu vietā var izlīdzēties arī ar paša pagatavotiem. Pie miesniekiem var dabūt pirkt gluži svāigas teļu aklās zarnas. Tās pamatīgi jānotīra un jānomazgā. Ja viņas vēl kārtīgi dezinficē, divdesmit četras stundas noturot sublimāta atšķaidījumā (1: 1000), tad paša pagatavotais kondons iedarbībā vairs ne ar ko neatšķiras no pirktā. Ar savu svaigumu tie atstāj pat labāku iespaidu, jo pilnā mērā atgādina gļotādiņu. Tādā ceļā pagatavoti kondoni uzglabājami ar glecerīnu pildītā stikla burciņā. Pirms lietošanas tie nomazgājami ūdenī. Tāpat kā pirktos, viņus var lietot vairākas reizes. Tikai paša preparētās zarnas ātrāki plīst un tamdēļ nav tik drošas, kā pirktās. Dzimumu satiksme norit pilnīgi normāli, novērsta tikai apaugļošanās.

Posted by [info]katodstars on 2016.07.29 at 21:30
Mūza: Fad Gadget - Back to Nature
Pakļaujoties sava apdzīvotā rajončika spiedienam, bet reizē vēloties būt aristokrātisks, es nolēmu ieiet piemājas veikalā Boozie lai nopirktu vīnu ar prasībām.
Mani svešvalodā uzrunāja kāda dāma, kura ... acīmredzot nevēlējās šovakar būt diži aristokrātiska.
-Klau, palīdzi, lūdu, cik šai bundžai ir grādu? Es bez brillēm neredzu!
-Ā, nu te ir četrarpus grādu.
-Bet šitai bundžai?
-Pieci! Vispār ja nu kas, re, uz cenu zīmēm arī rakstīts.
-Ā, bet, paga, kurai no šīm bundžām ir visvairāk grādu?
-Nu, šitai ir septiņi, vairāk nevienai nemanu.
...
Beigās sarkanvīna vietā nopirku kaut kādu mistisku caurspīdīgu dzērienu, kas garšo pēc tējas ar balzāmu. Dzīves padiršanai būs OK.
--
Šodien ar kolēģi runājām, ka varētu samesties un nopirkt bembi, bet tad aplauzāmies pie tā, kuram tad beigās tas būs un kuram būs kuram jāatdod piķis.
--
Pēc tam uztaisīju radiācijas mērītāju.

Posted by [info]nulle on 2016.07.29 at 21:27
Esmu vājš.

Posted by [info]martcore on 2016.07.29 at 21:11
man ienāca prātā smieklīga analoģija par to, kas ir ikdienas anarhisms
čuvaks pienāk uz ielas tev klāt un saka, man beidzās cigaretes, vari iedot vienu

kapitālists teiktu, ej un nopelni sev cigareti pats, bastard!
komunists teiktu, vispirms vajadzētu pajautāt partijai. ja nu tu esi parazīts, kaitēklis, tautas ienaidniegs!
sociālists teiktu, ziniet, mums ir dažādas programmas, kā jums palīdzēt
a anarhists teiktu, še, protams, nekādu problēmu

Atpakaļ 33