piektdienaaaah

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.09.19 at 20:44
Mūza: Hannah Diamond - Pink and Blue

Posted by [info]nord on 2014.09.19 at 20:12
Skrien, skrien, skrien, skrien sacenšoties ar pats ar sevi, tagad visi skrien, tu sacenties arī ar viņiem, esi aktīvs, esi vesels, ieslīdi ergonomiskajās pautus saturošajās biksiņās, krekliņā kā nēģa ādā, mitruma izvadīšana, padušu ventilācija. Iekrampējies endomondo un skrien tā, itkā tieši tu darbini kaut kur pasaulē elpināmo aparātu skaistai komā guļošai sievietei. Un galvenais neapstājies, turies pie programmas, turies pie ritma. Neapstājies pat tad, ja uzskrien virsū sīkai rapuncēlei un sapinies viņas papīra laternā. Skrien vēl jo vairāk tādēļ, ka rapuncēle joprojām turas pie savas laternas, kurā tu esi sameties un skrien tev līdzi raudādama, kaut kas nav labi ar tavu ātrumu, bet galvenais neapstājies. Neapstājies pat tad, kad esi sapinies jau laternas karkasā un tūlīt kritīsi, jo bez ātruma vēl ir soļi. Soļu skaits, soļu skaits, pin nost to drāti skrienot uz vietas, tikai neapstājies. Soļi, soļi, soļi, skrien uz vietas, bērns ir atkritis, saplēsts lillā sūds atkabināts, atgūsti elpu, atgūsti ātrumu, tu jau esi gabalā, šķērslis ir aiz muguras, viss vēl nav zaudēts, skrien, skrien, skrien. Apstāties, lai atvainotos, apstāties, lai pārliecinātos, ka neviens nav savainots, pat apstāties, lai sabrēktu virsū "ko maisies pa kājām!" mēs nevaram atļauties, hronometrs tikšķ, aplikācija modri seko.

Tu domā, ka rīt tu skriesi labāk kā vakar, skriesi tikpat labi kā aizvakar, bet neredzama es tev ir iešāvusi kājā neredzamu lodi. Tu nekad vairs neskriesi, tagad tu tikai bēgsi. Bēdz, bēdz, bēdz, bēdz savā parastajā laikā pa savu paredzamo maršrutu, regularitāte ir panākumu atslēga, bēdz, bēdz, bēdz.

pēēēēēēdēēēēēēēējorēēēēēiz

Posted by [info]217 on 2014.09.19 at 19:38
Mūza: lol, lol, lol, Apvedceļš - Zemenes
pēdējā darba diena normālajā režīmā nu gandrīz beigusies
rīt desalpe, un tad tikai novākšanas/tīrīšanas darbi bez tūristu uzņemšanas/ēdināšanas līdz vīnogām

sajūta, ka šī ir bijusi viena liela vasaras nometne, kam nu pienākušas beigas
ļoti divējādi, no vienas puses baigais prieks par to, ka viss beidzies, un beidzot man būs brīvais laiks un laiks sev, un vispār laiks
bet no otras puses - nereāli, nereāli pietrūks šīs vietas un cilvēku

Posted by [info]fedrs on 2014.09.19 at 20:31
Un nedēļas izskaņai nedaudz Marqués de Cáceres Crianza 2010

RedBull ceļ spāāāāāārnos... un tad gāž ZEMĒ.

Posted by [info]almighty_j on 2014.09.19 at 19:55
Pateicoties Dzelža tehniskajam stāvoklim, manas attiecības ar dažādām ķīmiskām vielām, kas pieskaitāmas vienai vai otrai klasei, vienmēr bijušas ļoti niansētas. Bez problēmām iespējams sajust DMAA iedarbību, to kā strādā piracetāms un tamlīdzīgi. Bet tieši visbrīvāk pieejamās substances ir arī, nekautrēšos teikt, visbīstamākās un grūtāk dozējamās.

Un tā - fakin' KOFEĪNS.
Varbūt vakarnakt braucot pie Kažiņa(tm) tās 2 bundžas RedBull'a nebija laba doma. I'll rephrase this - tā NOTEIKTI nebija laba doma, ņemot vērā manu ķermeņa masu un faintjūningu. Attiecības ar kofeīnu vienmēr bijušas slidenas - ne es ko jūtu, ne saprotu, kamēr konkrēti neiedod galvā. Bet ar caffeine-crash es nebiju pazīstams. To, ka tieši tas ir tas, izdevās noskaidrot jau krietni par vēlu.

Stāvoklis - apātija. Dārzenis. Bez fiziskas pārslodzes, bez jelkā. Naktī vēl svaidies pa gultu un svīsti, vielmaiņai gonkojot pie pilna tahometra, pēc tam guli pa 3 reizēm dienā, bez jelkādas intereses par pakārt notiekošo.

Tā ka niekošanās ar kafijām, nemaz nerunājot par enerģijas dzērieniem, tiek izbeigta. Izglītojošs video zemāk.Un mazliet plašāk - šeit

mana dzīve uz riteņiem

Posted by [info]apjukums on 2014.09.19 at 19:06
Tajā riteņu novietnē pie briesmīgā krustojuma sarga būcenī, garām ejot pamanīju, sarga bija izklājis savu paklājiņu un notupies cītīgi lūdzās.
Un no rītiem viņš parasti stāv pie ieejas un, tēju dzerdams, visus sveicina.
Mazās mīlīgās multikulti dzīves ainiņas.

Posted by [info]usne on 2014.09.19 at 19:44
čels ir ļoti labs interjera elements

;-)

Posted by [info]oblica on 2014.09.19 at 19:31
Luuk, izdzeeru gandriiz pudeli cava, kameer laulenis muusu gultu kaiminjienes dziivoklii skruuvee un sajutos smuka, tieva, pupaina un sharmanta.
Nevar saprast - uzreiz skriet uz Vecriigu vai plikshinaat garas skropstas un iedvesmot lauleni skriet peec veel vienas cavas.
Bet peec otras es vai nu buushu spridzeklis vai salillajusies.
Vispaar - Kur Ir Fjokla???

Posted by [info]bljanna on 2014.09.19 at 19:14
Mūza: Prusaku ansamblis
Tags:
Būs jāsāk pārdot miesa, vai ziniet. Vēlmes UN vajadzības ir eksponenciāli pieaugošas un tas galīgi neiet roku rokā ar ienākumiem. Vēl, protams, var mēģināt samazināt vajadzības un vispār pārdomāt dzīvesveidu. Vai tomēr pārdot miesu.

Posted by [info]neraate on 2014.09.19 at 19:09
šodien redzēju vecu onkulīti ļoti jocīgā formastērpā un ar dažiem medāļiem. tā arī nevarēju saprast - leģionārs vai okupants
bija pārāk vecs, lai būtu kas cits. nu tur, saģērbies karnevālam vai kā

Posted by [info]santech on 2014.09.19 at 18:44
Eju meklēt Brāli.

Posted by [info]coletya on 2014.09.19 at 17:36
Mūza: The Isley Brothers - This Old Heart of Mine
Viens cilvēks reiz teica, ka skatīties vienu un to pašu filmu vairākas reizes ir stulbi un bezjēdzīgi.
Es piekrītu, bet tanī pašā laikā nē.
Ir filmas, ko vienkārši gribas bez iemesla skatīt vēl un vēl.
Man tādu ir daaaudz.
Šodien būs divas, jo varu.
Watchmen un Deep Impact.

Posted by [info]never_know on 2014.09.19 at 16:17
Nezinu, ko lai iesāk. Atnāca man no amazones mana smukā melnā kleita ar balto apkaklīti, bet kamēr grozījos un riktējos, pamanīju, ka tā apkakle piešūta sasodīti šķībi. Sūtīt atpakaļ ļeņins, pāršūt nest arī slinkums, bet kleita smuka. Varētu jau mēģināt pati ārdīt nost, bet viņa tur tik kārtīgi, rūpnieciski piešūta, ka čakars. Tik nesaprotu, kāpēc var piešūt tik rīktīgi, bet taisni nē.

Posted by [info]rasbainieks on 2014.09.19 at 18:17
Tags:
rubrikā "kā mani pārsteidza ar labu servisu"
par nac. av. komp. mēs parasti aronizējam un/vai esam nikni, mārtingauss, es tevis mīlēt dašā un stāvus
bet, gods kam gods, pēdējā lidojumā mani patīkami pārsteidza divās epizodēs
a) nekādi nevarējām pacelties laicīgi, jo ārpus kārtas bija jāpārvadā neliels policijas konvojs (to neviens skaļi neteica, bet varēja noklausīties, ja zināja, kur), un aiz tam pasažieru skaits salonā nesakrita ar papīriem - to nu kapteinis ļ. zolīdi izstāstīja, kamēr gaidījām pacelšanos, un vispār visu laiku stāstīja, kas notiek, kas gaidāms, reisa laikā vairākas reizes precizēja, cik tad īsti minūtes kavēsies ielidošana (man nekad neviena aviolīnija šitik smalkas detaļas nav stāstījusi) un visā visumā ļ. atklāti un zimpātiski iznesa situāciju
b) pirms nolaišanās biju ērti iekārtojies izgulēt paģiras pa diviem beņķiem, un ap to laiku, kad visus dzen līdzināties un mierā un visu pacelt nolaist un muguru taisnu for landing, aiznākamā beņķa tēvocītis satraukti jautāja stjuartam, vai tad meiteni nevajagot modināt
stjuarts bija nesatricināms un tik vien kā attrauca "ja tik ir piesprādzējusies, lai jau guļ"
(es ar vienu ausi jau biju pamodusies, bet stjuartam vienalga paldies)

Posted by [info]usne on 2014.09.19 at 17:53
pēc visai spēcīgās svētdienas visu nedēļu strādāju, strādāju un strādāju. man šķiet, ka pat esmu kļuvusi neredzama. kad vakar pēc skolnieka pētnieka nodarbības pasēdējām ar kolēģiem bārā, iedzerot sidriņu, gandrīz aizmigu un aizmirsu mugursomu ar visiem svarīgajiem nodarbības datiem, bez kuriem tālāk ne kā, ne tikai saviem, bet arī Skadiņas. Šodien situācija nav stipri mainijusies. turpinu zīmēt domājot vairāk par rasējuma smukumu ne kā par pārējo, tas kaut kas neierasts un tāpēc jo aizraujošāks.
Ļoti gribējās uz šmotkēriju, ļoti gribas qoi gou legingus un ļoti gribas iedzert parkā, bet var arī čomskī.
Bet iedomājoties, ka būs jāiet dušā, jāpārģērbjas, nolaižas rokas, bet ši tā kā nedēļu jau staigāju iet cilvēkos nevar, smakas un tā.

A! noklausījos Martas asinis. Baigi atgādina Dzeltenos pastniekus. Varēja taču vairāk uz italodisco.

Posted by [info]elpa on 2014.09.19 at 17:32
un vai jums kādam nav gadījumā m42 vītnes objektīvs ar milimetriem padsmit-30 robežās, kuru es varētu aizņemties rītdien līdz vakaram?

Posted by [info]sragde on 2014.09.19 at 17:24
izvācu vienu skapi
dosies uz otraelpa kkad
jo izmest pa' grūšu

Posted by [info]platformene on 2014.09.19 at 17:13
Doom: placebo
Do I seem so easy
'Cause I'm actually depressed
Do you feel me fighting
I'm loosing, nonetheless.

Can I stay here longer
Can I breathe next to you
I am screaming deeper
Cut the tree off seed you once sew.

Pašdziedināšanās!

Posted by [info]feita_kleita on 2014.09.19 at 17:04
Tīģeracs - Saukts arī par kaķa aci, piekūna aci vai vanaga aci. piesaista bagātību pārpilnību un veiksmi. Sargā pret konkurentu viltību. Noņem nogurumu un spriedzi, palielina koncentrēties spēju, nostiprina veselo saprātu, stimulē pedagoģiskās dotības, palīdz saimnieciskajā darbībā. Novērš cilvēka uzmanību no maziem darbiņiem un lieliem. Veicina pārmaiņas un cilvēka attīstību. Glābj no nepamatotas greizsirdības mokām. Pasargā no naida, indēm, ienaidniekiem, plēsīgiem zvēriem. Normalizē asins spiedienu, palīdz izārstēt psoriāzi, locītavu iekaisumus, sirds vājumu un bezmiegu. Pozitīvi ietekmē sieviešu slimību un hronisku depresiju, šizofrēnijas ārstēšanu. Veicina dziednieciskās enerģijas plūsmu ķermenī, tādēļ ir labs visiem bezspēcīgajiem un slimniekiem. Labi sader ar sudrabu. Amulets pasargā no briesmām un ļaunas acs.
Izmantojiet tīģeraci savas vērības paaugstināšanai, šādā veidā varat kļūt par ļoti veiksmīgu cilvēku. Tīģeracs rotaslietā tās nēsātājam nes veiksmi un aizsardzību no ļaunas acs. Tas nes arī skaidru prātu un vērību.

Tīģeracs ir prāta, ne ķermeņa akmens. Šis spēcīgais akmens ir jānēsā uzmanīgi.To nebūtu vēlams nēsāt sīkumainiem uz sevi orientētiem cilvēkiem. Tīģeracs palīdz fokusēt prātu. Akmens palīdz norobežot prātu no citu cilvēku vajadzībām un problēmām. Tas ir ļoti dziļš process, un ne katrs tīģeracs nēsātājs spēj to izmantot pareizi.Tas noder par aizsargu tiem,kuri iespējams pārāk jūtīgi uztver citu dzīves.

Tīģeraci ieteicams nēsāt sudraba rotaslietā, labajā ķermeņa pusē.

Tīģeracs noder astmas ārstēšanai, pastiprina intuīciju un pašpārliecinātību, lieto psihosomatisko saslimšanu gadījumos.

Pazemina asinsspiedienu, ārstē psoriāzi un locītavu iekaisumu, sirds vājumu un bezmiegu. Palīdz pie sieviešu slimībām un depresijas.

Tipiski,

Posted by [info]feita_kleita on 2014.09.19 at 17:01
par pēdējo naudu komisijas veikalā nopirkt gredzenu ar tīģeraci, jo tas mani pārņēma un pusdienās ēst foreli. Dzīve ir brīnišķīga, ja ne sliktums no vakardienas viesu vīna.

Posted by [info]simamura on 2014.09.19 at 17:00
nav jau tā, ka viss nožēlojamais ir tikai pie mums. Amerikāņiem bez Bible Belt, piemēram, ir arī Kamilla Paļja.

Posted by [info]src on 2014.09.19 at 17:00
biju ciemos pie qooqoo, lai palūkotus uz naudas džemperi. tā tur nebija, toties kāpņutelpā dzirdēju skumjo patiesību - latvijas dizaineriem esot 2 normāli apģērba gabali, pārēji esot pretenciozs kaut kas (te vairs īsti nesadzirdēju).

Posted by [info]mindbound on 2014.09.19 at 16:55
Doom: blank
Mūza: The Azoic - Forward: Not Justified
Tags: , ,
Also, I'm not sure how to say this, but I'd prefer if immune systems were rule-based instead of a vague kind-of-but-not-really-probabilistic mess.

Pirkumiš'

Posted by [info]nyamo on 2014.09.19 at 14:56
Doom: chipper
Mūza: Parachutes - Paper Birds
Tags:
Prieciņš par Muchas "Moon" posteri. Liek domāt par Eiropas Savienību, bet vismaz iekļaujas kopējā istabas krāsu ansamblī.
Du du du dummmm

Posted by [info]mindbound on 2014.09.19 at 16:51
Doom: blank
Mūza: The Azoic - Forward: Carve Into You
Tags: , ,

No matter how much of [a doughy loser] with nasty pallid skin and too many scars you are, the machines will always love you.

/@lepht_anonym/


Par piektdienīgo

Posted by [info]black_data on 2014.09.19 at 16:47
Tags:
Mēģinu Rūda stratēģiju, un dzeru ūdeni. Pagaidām nepalīdz, un gribās rīt. Kāda stunda būtu vēl jāizvelk.

FOTO: Halász Jácint, White Chastity

Posted by [info]black_data on 2014.09.19 at 16:42
Tags:

driikst, ja!?

Posted by [info]oblica on 2014.09.19 at 16:03
eu, cava glaazi jau driikst, vane?
/Parasti 5 min peec shaada jaut uzdoshanas pashai sev meilu kaste spraagst pushu no asap darbiem

Posted by [info]rasbainieks on 2014.09.19 at 15:55
meitenes, ja kas, šodien qooqoo štābiņā iet vaļā rasprodāža, ir visādi aizvēsturiski brīnumi par čiriku, vēl par čiriku ir bērnu legingi daudz visādi, un vēl ir pa šim tam no visām pēdējā laika kolekcijām par lētu naudu, es piemēram pa lēto iedzīvojos pūtvējiņu legingos ar lietišķās mākslas muzeja vitrāžām (pūtvējiņu teksts arī ir virsū, trū stōrī) (vēl varētu kaut kur iepirkt smukākas kājas, bet tas tā)
tātad šodien līdz 11 vakarā

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.09.19 at 14:41
bez manis vairs tika vēl 1 muslimu mamma nāk divpadsmitos. viņas dēliņš vemj, ieraugot skolu.

about job

Posted by [info]eos on 2014.09.19 at 14:34
My job findings have arrived at such a thought - i want to teach exceptionally gifted children.

I already did teach bridge at arguably the best math oriented school in Latvia, but i did so voluntary.

Therefore - to make a living off by teaching bridge/chess/philosophy/physics/math/English/kung-fu i might have to go abroad to a bigger country which has a higher average salary.

On the other hand, i found a really cute girl and i got a reason to stay in Latvia once again. The girl is only 22, and future is uncertain as usual, but she is a writer and she likes cats. That's enough for a start.

I just spent 30 minutes doing an IQ test which, as it appears (after i got bored by easy questions), has a ceiling of 160 IQ. I felt retarded for not checking the ceiling beforehand.

The life pulled full retard /cocky card on me once again - "you don't do IQ tests, you work, work, work and only your achievments and publications are worth, not IQ scores"

I will torture myself with Britney Spears - "Work b*tch" once again.

Posted by [info]deloveja_kundze on 2014.09.19 at 14:12
pēdējās dienās pieņemu lielus lēmumus reizi stundā. nav brīnums, ka reizēm uzkaros un aiziet ciet.

no otras puses, nav ko ilgi domāt par lietām, vai ne.

BB dzied:

Posted by [info]oblica on 2014.09.19 at 14:09
"Tie tievie pidžamā, tie resnie pagalmā."

Atpakaļ 33