***

Posted by [info]kz on 2015.10.04 at 11:40
Tā mēs katrs kačāsim savu varenību līdz brīdim, kad sasniegsim patiesu vientulību. Dzīvosim savos un citu stāstos, nevis lineārā laikā. Laiks neapstājas, bet mēs to sakapājam fragmentos, stāstos. Tā notiek, kad tā zemeslode griežas. Katru dienu kasīsimies viens ar otru internetā vai dzīvē, taču katru vakaru visi mīlīgi ierušinamies katrs savās sedziņās, guļammaisos, jo rītdiena jau būs cits stāsts. Cits fragments. Spiedīsim sevi līdz brīdim, kad prāts spēs domāt tikai vienu domu - komforts. Mūsu ķermeņi tam piekritīs. Bet ja paspiedīsi vēl, panāksi, ka tavs ķērmenis un prāts ne būt nav vienuviet un tad mēs dzīvosim jau divas konfliktējošas dzīves vienlaicīgi. Miers pazudīs, iekšēji un ārēji, mīlestība izplienēs, fokuss būš maldinošs, komunikācija būs tikai vienā virzienā, bet ar apņēmību visu vēl joprojām sasķelsi, it īpaši sevi, bet savu darbu paveiksi. Tu esi viss, bet esi sašķelts. Tava varenība.

Laser in my hands

Posted by [info]3_5469mhz on 2015.10.04 at 10:50
Es domāju, ka cilvēki, kuri sirgst ar depresiju vai līdzgām psihes problēmām, gluži vienkārši ir apveltīti ar ļoti spēcīgu psihisko enerģiju, kuru nemāk savaldīt, nemāk novadīt pareizajā gultnē uz pareizo mērķi. Rezultātā viņi iznīcina paši sevi.

Posted by [info]putnelis on 2015.10.04 at 11:07
filma "Marsietis" - pasaka bērniem līdz 12 gadiem.

«Рагин» (2004)

Posted by [info]anonymous on 2015.10.04 at 11:01
Tags:
Tā jau man šķita, ka 6. palāta, kurā uzturos jau dažas dienas, par kaut ko atgādina. Jāpaskatās Čehova "6. palāta" Serebreņņikova mērcē."- Saskaņā ar 97. gada skaitļiem visvairāk garā slimo ir starp latviešiem, pēc tam otrajā vietā ir gruzīni... trešajā vietā somi...
- Tātad latvieši... Bet krievi?
- [..] Krievi sanāk ceturtajā."

Posted by [info]dooora on 2015.10.04 at 10:42
filoposija, viņa arī dipsomānija

Posted by [info]punkts on 2015.10.04 at 10:38
Pilsētas.čūskas.hronikas

Posted by [info]punkts on 2015.10.04 at 10:29
Kāda šodien funkcija?

Posted by [info]adinkra on 2015.10.04 at 10:18
Aizmirsto lietu birojs šorīt saņēma austiņas.
Vēl kopš pirmsjāņiem no vienas plaknes uz citu tiek pārstūķēts tumši zaļš vilnas džemperis, tāds vienkāršs, pasmalkā gludā adījumā. Ne pārāk milzīga izmēra.
Kucēni ir tik aizkustinoši.

Posted by [info]saccharomyces on 2015.10.04 at 09:45
šonakt pamodos vienā brīdī ar sajūtu, ka uz sāna uzgūlies kaķis. no sākuma nemaz nelikās dīvaini - pareizi tak ir, viens kaķis pie kājām, otrs pie sāniem. tad, apziņai atgriežoties, sapratu, ka man taču vairs ir tikai viens kaķis un drusku satraucos, gribēju pačamdīt, kas tas tur ir, bet nesanāca - jo izrādījās, ka tā ir manis pašas roka, ko kaut kā izdevies nogulēt pilnīgi, pilnīgi nejutīgu. pārliku roku uz otru pusi un izmantoju izdevību iemigt atpakaļ, sadevusies pati ar sevi rokās. ļoti interesanta sajūta. tikai jutīgums atgriezās pārāk ātri, lai būtu jau pavisam atslēgusies, kad pirksti atkal kļuva sataustoši - un tad jau arī kustināmi.

tagad beidzot jāsvempjas laukā no gultas un jāiet uz aptieku pēc māllēpju tējas, jo jūtu klepus adatas dziļumā, kuras citādāk neizkleposies.

viss

Posted by [info]tikko_pamodos on 2015.10.04 at 09:32
Viss beidzās ļoti strauji un negaidīti. Negaidīti ne tādā nozīmē, ka nekas par beigu tuvošanos neliecinātu, nē, vienkārši nebija loģikas tajā, ka tas notika tieši vakar, pirms gulētiešanas. Vārdi saķērās cits ar citu, veļoties un veļoties, līdz izraisīja tādu lavīnu, pēc kuras nekas vairs neaugs. Manī šobrīd plosās pretrunīgas izjūtas un brīnos par to, kur palikušas asaras. To nav, toties netrūkst vienaldzības, tādas "manis pēc, lai notiek, kam jānotiek" tipa vienaldzības un es varu tikai cerēt, ka zem tās plānās kārtiņas neslēpjas traģēdija. Mazliet jau gribas sevi žēlot, bet no otras puses, ar šo attiecību beigšanos beigsies arī virkne problēmu, kuras līdz šim centos ignorēt, pastumt ar kāju zem paklāja un pēc tam izlikties, ka neredzu to izcilni, kas mani smacēja. Vienaldzība sāpina, tas gan, jo izpalika atvadas, izpalika garas sarunas, attiecības vienkārši izslēdzās, it kā kāds būtu nospiedis off pogu. Pēdējo reizi viņu apskāvu un šobrīd sev varu nosolīties (it kā tas kaut ko garantētu, tādās lietās esmu klīnisks gadījums) nekad vairs neiekulties šāda veida attiecībās, kuras satur kopā pieradums un labs sekss. Par pēdējo vēl pat varētu pastrīdēties, bet šim vīrietim bija milzīga ietekme uz mani, tāds dzīvniecisks spēks un vilkme, kas liek ietrīsēties visam, kas vien spēj ietrīsēties. Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai es tiktu tam pāri, nezinu, jo cilvēki pierod viens pie otra. Es pierodu pie otra, pieķeros un man būtu jāmelo, lai apgalvotu, ka neko pret viņu nejūtu. Un kā vēl jūtu, bet jūtas nāk un iet, man šobrīd jācenšas to visu ielikt saprātīgā perspektīvā, piemēram, tajā perspektīvā, kurā vainas apziņa nav nemainīgs eksistences veids vai kurā es netieku vainota par darba (ģimenes locekļu, citu cilvēku, sabiedrības standartu) radīto spiedienu. Mazliet traucē tas, ka egoisma barotā cerība vēl turas un visā notikušajā arī gribas vainot sevi. Cerība par to, ka varbūt pārdomās, ka varbūt atrisināsim, varbūt pēc pauzes būs vēlme turpināt, es apzinos, ka šādas domas ir liekas un traucē paskatīties patiesībai acīs. Kā reiz šeit pat rakstīju - ja ir, tad ir un ja nav, tad nav. Viss, tieši tik vienkārši, jo ko tur daudz sarežģīt. Protams, man būtu gribējies aiziet kā uzvarētājai, pateikt pirmajai, pateikt asāk, pārliecinošāk, bet tad es atceros, ka barot savu narcismu ar šādām lietām nekad ilgtermiņā neko nedos un arī par īstermiņu jau var sākt šaubīties.

Ko es ar to visu gribēju pateikt, man ļoti sāp šī neizdošanās un es nezinu, kā ar to tikt galā, jo raudāt negribas.

Posted by [info]evy on 2015.10.04 at 10:26
aizvakar atbrauca draugi no dubajas, uzriikojaam baarbekjuu, jo laicinjsh aaraa vienkaarshi fantastisks. vakardien, savukaart, ar tiem pashiem draugiem dziivojaamies pa baseinu [baseinbaaru, preciizaak] liidz saulrietam, peecaak vakarinjojaam pabaa, kur mums uzziimeejaas alus [dazhu citu draugu uzsaukts, jo peec muusu sejaam vareeja peteikt, ka mums vakars jau iet uz beigaam], veel peecaak aizdevaamies uz hiltoonu uz "uzmini dziesmu", kur nevienu pashu meldinju nespeejaam atmineet, jo bijaam tik ljoti paarsvineejushi dziivi, ka knapi acis tureejaas valjaa desmitos vakaraa.
shoriit modos ar nelielu wtf, jo atceros, ka vakarvakaraa izveelos no gultas, meegjinaadama sabiidiit seksu ar H, kas, diemzheel, rezulteejaas normaala feilaa, jo mees abi bijaam nenormaali paarsvineejusies. un ir zilums uz rokas.
shobriid ir pus vienpadsmit no riita, bet mani veel taa shuupo, ka raudaat gribas, jo miegs naak.

prprprprprprrrrprprprrrrpprp

Posted by [info]psihs on 2015.10.04 at 08:37
https://www.youtube.com/watch?v=4srQjbpgot0

Posted by [info]meskalins on 2015.10.04 at 06:24
Mūza: ..ar naktstauriņiem feat. š
tā spēle man mīļa tomēr. vakar attapos, ka neesmu jau kādu laiku dzīvojusi iedomātu tēlu dzīves. lai gan tas ir nogurdinoši un pārlieku emocionāli, man tomēr patīk spēlēt. un ja es sen neesmu dabūjusi. to jocīgo dīvas kompleksa apmierinājumu, man nākas kļūt jocīgai ikdienā. uzgaidāmajās telpās stacijās sabiedriskajās tualetēs visos tajos kolektīvos, kuros esmu iesaistījusies, man jebkurā brīdī var netīšām izpildīties kāda etīde.tāpat vien.domā ko gribi.

Atsauce.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.04 at 04:37

Par kaimiņiem.

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.04 at 04:31
Pl.4 naktī/rītā situ sienā īlenu, lai ieskrūvētu skrūvi.
Esmu brīnišķīgs kaimiņš!

Apsēstība ar zivīm un mākoņiem.

Posted by [info]nyamo on 2015.10.04 at 01:54
Doom: creative
Tags: , ,
zive photo koi1_1.jpg

Posted by [info]lenorad on 2015.10.04 at 03:30
Mūza: Dzelzs Vilks - Vienas nakts meitene
Cik smagi tagad maksāšu par vienu labu dienu?

Bļin, grozi, kā gribi..

Posted by [info]po on 2015.10.04 at 02:01
Tags: , ,
Padomājot par to rasismu, kas t.s. kristīgajai pasaulei licis vest nāvē tik daudzus viņpus balto Rietumu robežām, nav neiespējami iztēloties, ka kādi nebūt musulmaņi vai kāds cits, kam tu būtu gatavs nākt pretī ar pudeli, kliņģeri un svaigi grieztiem ziediem, izdomātu tevi nahrenizēt kopā ar tuvējo apkaimi.

Posted by [info]nrk on 2015.10.04 at 01:54
Man šķiet, es rīt gulēšu, it kā nebūtu rītdienas

redbullholisms (šoreiz Battery)

Posted by [info]zivs on 2015.10.04 at 01:27
Rītu sāku ar vienu, jo 1,5h miega. Tagad stāv bubulis, blakus uz galda. Tik tālu esmu noturējies, lai atnesis no ledusskapja, to pagaidām neatvērtu.
Bet tajos Flash layeros uzreiz viss saprotamāk kļūtu.. Khh.

Paiet minūtes un noknaķš skārdenes vāciņš.

UPD 5:17. Izgulēšanās, mate un baterija rullē. Liekas, diena tikko sākusies.

Vēlos

Posted by [info]feita_kleita on 2015.10.04 at 01:18
lielu stabilu grāpatplauktu (~220 cm x ~90 cm), kurš turpinātu pildīt funkciju sadalīt istabu, bet tad istaba kļūtu brīvāka par diviem nejēdzīgiem plauktiem, ja vien tas jebkad būtu iespējams, jo lai kā/kad skatās, man vienmēr bijusi piekrāmēta istaba ar pārāk daudz lietām. Šobrīd visvairāk besī pret sienu atstutētie kartoni un papīri, kuri ar šādiem maniem radošuma tempiem drīz sāks dzīt saknes.

Ludziņa nr. 52

Posted by [info]likcepure on 2015.10.04 at 00:52
A: "Tu tās saulespuķu sēklas nopirki?"

E: "Nē, bļeģ, nozagu."

A: "Domāju, moš kāds uzdāvināja."

Spānija

Posted by [info]hekate on 2015.10.03 at 23:27
Izbraucām noguruši, atbraucām noguruši. Lidmašīna, izīrēta mašīna, patapināts dzīvoklis, daudz šoseju, lidmašīna. Kalnu takas un tūrisma vietas, kurās es jau biju bijusi kopā ar dažādiem cilvēkiem, pilnīgi redzēju viņu ēnas ejam mums blakus, vietējās šosejas, pa kurām es biju kādreiz vadījusi mašīnu, vilciena pieturas, kurās biju iekāpusi un izkāpusi, tirdzniecības centri, kuros biju iepirkusies, birojs, kurā biju strādājusi, suma y sigue. Liekas, es savam vīram liku 3 nedēļās izdzīvot vismaz 4 gadus no manas iepriekšējās dzīves. Tas ir kā grauzt citronu, tā vietā, lai lēnām sūktu divus litrus citronu limonādes. Pirms braukšanas ilgi apdomāju, ka it kā būtu pareizi sazināties ar savu ex un satikties uz kafiju, jo mēs taču it kā esam (?) draugi (vai ievilkt pilnvērtīgu ķeksi savā biogrāfijā, kā vēl vienu apskates objektu?), vai vismaz pateikt, ka es braucu turp, lai viņš to zinātu, bet tad es sapratu, ka pašlaik mēs esam tik ļoti atšķirīgi, ka mani nemaz neinteresē, kā viņam iet, ka es īstenībā nevēlos veltīt viņam pat ne piecas minūtes, lai sarakstītu ziņojumu, kur nu vēl, apžēliņ, veselu stundu kafejnīcā tēlotā interesē pieklājīgi māt ar galvu.

Un turiene bija gandrīz tāda pati, kādu es to atstāju pirms 3 gadiem. Atšķiras tikai nianses. Nikanors vairs nav vecpuisis, viņš pametis šķirnes suņu audzēšanas nodarbi un apjozies ar sievieti un bērnu, darbu finanses uzlabojušās, un viņš izremontējis mājiņu pakalnā. Bet viss cits ir tik ļoti līdzīgs, žesti, manieres, dzīvesveids, neticamā braukāšana ar mašīnu turpu šurpu desmitreiz dienā, viena darbība pēc otras, braukāšana uz Madridi, wassapošana, pusdienošana ar kolēģiem, izredzētie kolēģi ir tie paši, kas bija, runā tāpat kā toreiz, manu iesākto darbu turpina Ana, viņa izmanto to pašu manis izveidoto ekseli, tikai nomainījusi krāsas, nav nākusi klāt neviena pati kolonna!, Anai vairs nav melni mati, bet blondi, Vikijai savukārt, vairs nav blondi mati, bet melni. Bārs blakus manai kādreizējai dzīvesvietai ir mainījis nosaukumu, samazinājis ēdienu piedāvājumu un paaugstinājis cenas. Šosejas saucas tāpat, krustojas cita ar citu tāpat, tikai vienai no tām, AS-17, ir pabeigts remonts un paaugstināts ātruma limits. Galvaspilsētā joprojām septembrī ir pilsētas svētki, un sestdienas vakara skatuve uzstādīta tajā pašā vietā. Maksas stāvvieta, kur joprojām pielec klāt izveicīgs puisis, kuram es vienkārši atstāju auto atslēgas. Mazs skatlogs, uz kura ir joprojām tas pats uzraksts, ka bikses tiks atšūtas par 5 eur stundas laikā. Bet kafejnīcā netālu no biroja gaišmatainā viesmīle mani atpazina un pasveicināja, cuanto tiempo por aquí!

Kad bijām izstaigājuši lielāko daļu no man man zināmajām pastaigu takām (Arrudos, Pista de Wamba, Lagos de Covadonga, Sta. Maria del Mar, Bayas), ietērpāmies hidrotērpos un nošļūcām pa kalnu strauta akmeņiem (barranquismo), ar gidu no piedzīvojumu atrakciju firmas "Jaire Aventuras", sanāca maz iet, bet daudz salt un daudz lēkt ūdenī no lieliem augstumiem. Un tajā pēcpusdienā aizgājām līdz "Olla de San Vicente", pie Dobras upes, vieta, kuras eksistence man likās neiespējama. Es pat varētu ticēt, ka tādas vietas eksistē tikai fotošopa fantāzijās vai Avatar tipa filmās, un man mazliet bija jāmaina savas domas par spāņiem.

Turpceļā nakšņojām Sorijā, atpakaļceļā Logronjo. Bijām pie Gugenheima muzeja, un tur es visspēcīgāk apzinājos, ka mani vairs neinteresē ēkas, celtnes, pieminekļi, baznīcas, ja vien tam nav kāda sakara ar mani pašu. Logronjo mazā baznīca man patika, jo tur visās malās pa skatienam bija atstāti uz apceri uzvedinoši teksti, un tas bija tik mīļi un jauki, jo, kad Dievs ir miris, tad ir tā pliki un vientuļi, un ir labi, ka kāds pasaka - bet var arī nebūt pliki un vientuļi, un vari arī neskriet no vienas baznīcas uz citu, no viena Gugenheima uz citu.

Atbraucu atpakaļ, bet joprojām redzu to pašu, ko pirms izbraukšanas, miljons darbiņu, kurus darīt.

Posted by [info]apjukums on 2015.10.03 at 23:10
Kad prasās pēc pārmaiņām, bet uz kaut ko life-changing tomēr nevar saņemties, visefektīvāk ir vai nu aiziet pie friziera, vai nu pārvietot mēbeles.
Abi divi reizē vēl labāk.
Āāā un vēl šodien piedalījos latviešu valodas diktātā. Es joprojām ceru uz nulle kļūdām, nu redzēs, vai manas gramatikas zināšanas ir tikpat gaistošas kā manas latviešu valodas skolotājas latviskais gars. Daži komati bija visai šaubīgi.

Posted by [info]martcore on 2015.10.04 at 00:09
iešu skatīties licence to kill

hashtag what am I doing with my life

Posted by [info]deloveja_kundze on 2015.10.03 at 23:55
Tags:

jk

Posted by [info]ingmars on 2015.10.03 at 23:43
Woow! How romantic! I'm "rocking" D's.

Posted by [info]slepkava on 2015.10.03 at 23:28
Biedrs devour rakstīja, ka ir sācis piepildīt savu sportisko sapni, es ar gribu, noskrien.lv salasījos un sākšu gatavoties savam pirmajai ultrai :)

Posted by [info]zivs on 2015.10.03 at 23:11
Salikās jocīgi starp pirkstiem spaidīt samaltu putnu un kārtot uz pannas.

Rīt

Posted by [info]tethys_ on 2015.10.03 at 22:56
Varbūt jāaizbrauc uz Mangaļsalu. Varbūt uz Muceniekiem, uz upes līkumu. Varbūt uz Dreiliņu pļavu. Varbūt tepat uz Bābelīti. Varbūt jāatrod vēl kāda vieta, kur nekad nav būts. Pēkšņi visu gribas.

Dārzeņi ir dzīvība

Posted by [info]phz on 2015.10.03 at 22:27
Mūza: Liquido - Narcotic
Tags: ,
Jāpieraksta, lai, cerams, nekad neaizmirstu: vislabākais graužamais pie grāmatas, filmas vai turn-based spēles ir kāposts.

Posted by [info]sirdna on 2015.10.03 at 21:48
un vēl labā ziņa ir tāda, ka man ir nedēļa lai uzceptu mazu stāstiņu. Atliek tikai izdomāt, par ko.

Posted by [info]sirdna on 2015.10.03 at 20:42
OK, es pajokoju par tām pateicībām, bet nu papateikšos vēl, grāmatās saka, ka tas ir svētīgi. Uz dančiem vasarā bija tas amerikāņu pasniedzējs, daudz un ātri klaigāja un beigās arī šito izmeta, ziniet, cik humble viņš jūtoties un grateful, ka viņam ir iespēja vizināties pa pasauli un aizrādīt cilvēkiem, ka viņi neprot dejot.

Bet tas kļūst sarežģīti, atrast svaigas tēmas pateicībai. Kas nekaitēja kara laikā. Nedabūji šrapneli zarnās - diena ir izdevusies. Laikam tāpēc tos karus rīko, aprūkstas pateicības materiāla.

Anyway.

Esmu pateicīgs kaķītim, kurš mani neuzbļāva augšā kā parasti, sešos no rīta, bet ļāva izgulēties až līdz pusdeviņiem.
Esmu pateicīgs tam vīram, kurš man pārdeva mobilā telefona akumulatoru un ar šo vienkāršo un cildeno rīcību mani ļoti nomierināja un iepriecināja.
Esmu pateicīgs par (te ir pauze uz minūtēm 20, jo viena ideja man ir, bet to es nerakstīšu, jo tā nav nogatavojusies un es arī ne) to, ka ir sestdiena un rīt ir vēl vesela brīvdiena priekšā.

Atpakaļ 33