Posted by [info]izdziivotaaja on 2017.10.20 at 01:18
Tonight the Orionid meteor shower will light up our shared sky.

Ne manā pilsētā. Kā vnm.

Posted by [info]basta on 2017.10.19 at 23:25
drīz pēc tam kad deviņdesmito gadu vidū pametu savu trimdas ciemu zemgalē, tur ieprecējās melnādains vācietis. no sākuma iezemieši mēģināja tam pielīst un draudzēties, bet vēlāk ballē piekāva.

es gribu, lai ir citādāk

Posted by [info]pelnufeja on 2017.10.20 at 00:29
Mani joprojām ļoti satrauc un kaitina, ka visādas neētiskas un neforšas rīcības bieži vien tiek normalizētas, pamatojot to ar "tā vienkārši ir: cilvēki ir tādi, sabiedrība ir tāda, sistēma ir tāda utt" argumentu. Tādējādi visa atbildība tiek pārlikta uz to, kam nodarīts pāri. Apdomā, ko velc mugurā, apdomā katru savu vārdu, jo dzīve taču ir bīstama spēle, kurā tev jāredz vismaz piecus soļus uz priekšu! Un vispār - vislabāk kļūsti par budistu, kuru nekas neskar, jo dzīve in the first place ir pārāk sāpīga!

Man liekas ļoti svarīgi iedziļināties procesos un mēģināt saprast, kāpēc sabiedrība, cilvēki un sistēmas funkcionē tieši tā. Bet es domāju, ka bieži vien ir par traku, t.i. kāds tomēr ir atbildīgs par to, ka huiņa notiek. Un varbūt atbildības godīgāka sadale palīdzētu arī izpētes procesam par to, kāpēc kas kā ir/notiek.

Guli arī tu, mans mazais draudziņ

Posted by [info]kautskis on 2017.10.20 at 00:13
Nesaprotu, kādēļ Laima, Kārta un Dēkla man izlēma tik dāsni apdāvināt, bet fakts. Mana puskurlā kaimiņiene, kas agrāk naktīs pilnā skaļumā skatījās krievu tolkšovus tieši aiz sienas, nolēmusi atsvaidzināt dzīvokli un pārvietot televizoru uz citu istabu. Un krievu tolkšovi ir kā feisbuka diskusija par aktuālu tēmu: visi par kaut ko ir līdz sirds dziļumiem aizvainoti un mēģina viens otru pārkliegt (saki nu vēl, ka Krievijā nav viedokļu dažādības.) Man ir pasliktinājušās zināšanas par to, kas ir aktuāls krievu mediju telpā (agrāk varēja diezgan labi saklausīt vadmotīvus), toties būtiski uzlabojies miegs.

Arlabunakti.

oktobris

Posted by [info]inese_tk on 2017.10.19 at 22:59
Tags:
noskatījos Pēdējo (vai pēdējā?) Ļeņina eglīti. īsti nezinu, ko teikt. ir labāk par Mielastu, jā (arī tāpēc, ka 2x īsāk). kopumā likās tāds Rīgas Laika popūrijs - Ļeņins, budisms, sūfisms, kakas, čuras, ķermeniskums, absurds, sirreālisms, bezjēdzīgums, plakātiskums, nāve, utt.
tā vispār es nesaprotu, kāpēc režisoram, liekas, ka Ļeņina bardo stāvoklis būtu tieši tāds (?). un, protams, kā jau allaž šādos gadījumos var teikt - aktierspēle ļoti kruta. nemācēšu paskaidrot kāpēc, bet vizuāli/horeogrāfiski asociējās ar Jana Švankmajera filmām (vai arī Dereka Jārmana 1993. gada filmu par Vitgenšteinu). daļa joku/fišku likās jau redzēti Alvja izrādēs (piemēram, Ļeņins un Ļeņins tāpat kā Ziedonis un Ziedonis (un Ziedonis) vai Piņķis, kurš dzied rīkles balsī, u.c.).

p.s. ja gribat izrādes laikā labi pavadīt laiku, ejiet sakurījušies

Posted by [info]neesmusuns on 2017.10.19 at 20:09
Šonedēļ tikai divas atzīmes: 9.3 un 9.16.
Joprojām gaidu eksāmena rezultātus. Gaidu jeb pārbaudu ik pēc dažām minūtēm, vai tikai beidzot nav parādījusies atzīme. Bāc! Stulbi un stulbi.

Bet tā normāla nedēļa. Beidzot ir nodots grupas darbs web programmēšanā. Beigu beigās bija jau forši, pat tas, ka 4.grupas dalībnieks pirkstiņu nepakustināja, šķiet tikai uzjautrinoši.

Sarkanie pleķi no ādas nepazūd. Bet tad es paskatos uz saviem stresainajiem kursabiedriem un redzu viņu sejas ekzēmas, un saprotu, ka man nav, par ko sūdzēties.

Mēnešreizes iet uz beigām un dzīve atkal rādās skaista.

Posted by [info]coletya on 2017.10.19 at 22:10
Tags:
Mazliet stulba, bet tomēr gandarījums.
Celim atkal laikam iekaisums tāpēc paliku iekšā,
Domāju mierīgu sesiju uz ergometra.
Yeah right.
Pēc pirmajiem 5 km izdomāju pārbaudīt cik tad daudz tā spēciņa man ir.
Uzliku uz 20 sek intervāliem.
Izspiedu 1:31/500m uz brītiņu.
Say whaaaat.
Ne cik tālu no džeku augstumiem.
Žēl tik, ka kā jau sprinteris, tik daudz varu noturēt 10 sekundes un tad jau atpakaļ uz 1:40
Un sirsniņ sasniedza 209hbpm. Say whaaaat 😁

Posted by [info]bozena on 2017.10.19 at 22:00
Nevaru nepadalīties priekā!

https://www.diena.lv/raksts/latvija/kriminalzinas/piedzeries-virietis-iezogas-skolas-sporta-stadiona-un-maca-berniem-vingrot-14183062

Kad zvaigznes sastājas jaunā krustpunktā (skaitlis 7)

Posted by [info]kristiana on 2017.10.19 at 21:41
Brīdis, kad cilvēki uz Tevi skatās ar lielām cerībām.

Brīdis, kad saproti, ka dosi ko vairāk nekā gaidīts, pavisam ko citu, nevis to, kas gaidīts.

Pēdējie mēneši paiet pamanot, ka blakus darbojas jauši un nejauši spēki, kas virza un uzņem jaunu kuģa kursu.

🙈🙉🙊

Posted by [info]hessin on 2017.10.19 at 19:21
o, hackers are so sexy. not.

Kopš kura laika notiesāts zaglis tiek aicināts par vadītāju konferencē?

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/682161-latvijas_slavenakais_hakeris_jebkurs_antiviruss_jusu_datora_var_stradat_kada_specdienesta_laba

Posted by [info]punkts on 2017.10.19 at 21:16
Kaut ko es putroju, neesmu konusā.

Posted by [info]seehearfeel on 2017.10.19 at 20:47

Westworld, series 2016 )

Posted by [info]aizliegts_v on 2017.10.19 at 21:09
Summer in Siam - The Pogues

Posted by [info]martcore on 2017.10.19 at 21:01
viss, iešu skatīties finčera seriālu

Posted by [info]punkts on 2017.10.19 at 20:56
Funguss saules vietā. Vai var droši apgalvot, ka visām sievietēm kādā dzīves posmā mutē ir bijis penis? Viens penis uz visām sievietēm vai viena sieviete uz visiem peņiem, te jau izskatās pēc perebora, bet tu skaties bildē uz Alīnu un domā, kāda viņai ir peņu vēsture, nemazinot viņas uzdrīkstēšanās faktu vēsture tomēr turpinās. Ja es kādreiz sākšu saprast, ka feminisms ir agresīva gaļasmašīna, tad es sākšu pret to iestāties, pagaidām lai viņš paretina brāķus.

Nianses

Posted by [info]marule on 2017.10.19 at 20:52
Mana kā pieauguša cilvēka mīlestība slēpjas niansēs un paradoksos. Mana mīlestība pret jebkuru sev tuvu cilvēku un arī sevi. Man tīk un man gribas mīlēt, un pa īstam es to varu tikai tad, ja otrs man ļauj ieskatīties savos mindfuck’os, savos - kas šis ir un kā es par to jūtos? Ne vienmēr un ne uzreiz, bet kaut pa retam, kaut dažreiz, kaut pēc tam, kad jau krietni sevī tas izvārīts. Sākot ar iedzeram alu svētdienas vakarā līdz es gulēju gultā, manas acis bija vaļā, bet reizē manis arī nebija, bija tikai tukšums, nebija ne nākotnes, ne pagātnes, laika nebija vispār. Tas joprojām ir par tiem atvērtajiem nervu galiem. Es esmu un neesmu mainījusies. Visas manas pieredzes ir manī kā Matroškas lelles. Un tā pēdējā vienmēr sevī ietver visas iepriekšējās. Manas mīlestības lielmērķis ir ieraudzīt otrā pēc iespējas vairāk šo pieredžu, šo nianšu, šo paradoksu. Un visvairāk tuvumu es izjūtu no tiem, kas šīs nianses grib ieraudzīt manī. Jo, ak, cik daudzās stereotipu kastītēs mani var salikt, pie tam vēl kardināli pretējās, bet ieraudzīt tam visam apakšā rāmu plūdumu un pavedienu, kas visu šo savieno - tā ir mīlestība.

Posted by [info]punkts on 2017.10.19 at 20:23
Saņem balvu un dabūjiet galvaskausu pa pieri.

Posted by [info]khosmos on 2017.10.19 at 20:10
Tags:
vēl es meklēju drakoniskus paternus kā debesīs, tā arī virs zemes

Paslēpes

Posted by [info]wensdy on 2017.10.19 at 20:07
Mūza: alice coltrane - turiya and ramakrishna
Tā jau mēs esam nabadzīgie zem vidējā, bet mūs vēl apzog. Aizdomas krīt uz apkopēju un/vai naktssargu. Nozaga pat "ēsmas" 50nieku un pēc tam arī novērošanas kameru. Augstākā vadība tikai plāta rokas, neko jau nevarot izdarīt. Redz, daži var izdarīt, bet daži neko nevar. 

Posted by [info]khosmos on 2017.10.19 at 20:07
Doom: working
Tags:
mans galvenais refleksijas instruments ir personīgās pieredzes randomizators.

Posted by [info]punkts on 2017.10.19 at 19:50
Zārkā lieciet sūdus.

Posted by [info]khosmos on 2017.10.19 at 19:40
Doom: outpressed
Tags: , , ,
autodidakta transu mēdz sajaukt ar iedomību, bet īstenībā tur klāt stāv pats rērihs zaļā džemperī.

Posted by [info]methodrone on 2017.10.19 at 17:37

Posted by [info]stradnieks on 2017.10.19 at 18:46
laiciņu neesot apritē, palasīt friendlisti un tad gribot piebilst kaut ko, atver komentus, un wow...

pirmā reakcija:
otrā reakcija: ir milzīgs starprindām lasāms spiediens man tagad likt justies vainīgam par to, ka man ir pāris olas un krāns. nekad neesmu seksuāli fiziski uzbrucis sievietei (par verbālo man grūti spriest un tā arī nav mana vieta). jā, es esmu piesējis draudzeni pie radiatora un konkrēti throatfuckojis, bet tas neskaitās, vai, ne, ja pēc tam viņa prasa vēl? es negribu justies vainīgs par noziedziniekiem. un nejutīšos.

trešais novērojums: naids ir laba lieta. it sevišķi, īstermiņā. bet naidam ir īsas kājas;
ceturtais 'domu grauds', vai arī papildinājums trešajam: forši skatīties, kā #metoo tiek izvarots ar radikālo feminismu (vīriešhumanoīdu necivilizētie viedokļi, meninistu gaudas 'n shit); mjā, piešuj krāniņu, samazini IQ no 64 uz 54 un nākamais reipists gatavs;

dziesmiņa ar nelielu pun
say o.k.

piektais: cik absurdi latviska situācija. ir bijis seksuāls uzbrukums, ir klusums, tagad palaiž # un ir stāsti. BET KUR IR FUCKING VĀRDI UN UZVĀRDI šiem uzbrucējiem? Iedomājieties, ka Jums būs bērns. Un viņš/viņa vienu dienu atnāks un pateiks, ka kaut kāds radagabals ievilcis viņu krūmos. kurā sijā Jūs liksiet sev cilpu, ja tas būs tas pats kretīns, kas to pašu izdarīja Jums? Jūs ko - arī neko nedarīsiet tāpat kā ar sevi pirms cik tur gadiem? TAS IR JŪSU FUCKING PIENĀKUMS šos cilvēkus novākt. Gan burtiski, gan pārnestā nozīmē. aplis ir jāpārcērt. Savādāk šo #metoo drīz sāks saprast ar domu, '#me too does nothing when I get sexually harassed'.

Protams, uz pēdējo punktu būs piebilde, "Tu jau esi krāniņduris, loģiski, ka Tu tā darītu, bet es esmu vājais dzimums, es neko nevaru 'n shit". Sorī, bet nav tāda dzimuma 'upuris'.

Posted by [info]khosmos on 2017.10.19 at 19:14
Doom: apologetic
Tags: ,
Ronalds Tramps un Donalds Daks ir viens un tas pats personāžs

Posted by [info]spisok_korablei on 2017.10.19 at 19:13
ja īsi, tad šodien bija viena no tām dienām, kad man būtu vajadzējis vispār neizkāpt no gultas. bet ko nu par to. nezāles neiznīkst.
atceros, kādreiz "Panorāmā" sporta ziņās bija sižets, kurā pēc neveiksmīga starta sacensībās rādīja interviju ar kādu no mūsu vecā kaluma biatlonistiem.
"kā tad pašam likās, kā šoreiz gāja?" intervētājs viņam iebāza sejā mikrofonu.
"ai, sūdīgi," viņš tā arī pateica. un visiem viss bija skaidrs.
citādi - nekā tāda citāda. viss tas pats vecais. klausos Zemfiru, viņai ir tāda dziesma, kas saucas Снег начнется.
netālu no mājām šodien atvēra Lido. es ar gribēju kādu siltu zupu apēst, lai vakarā vairs nevelk uz nasķu pusi, bet rindas tur tādas, ka varētu padomāt - tur kaut ko par brīvu dod. nē, varbūt, ka deva, bet man negribējās noskaidrot.

Posted by [info]bozena on 2017.10.19 at 18:40
Pirmo reizi mūžā man ir noteipota mugura. Visā garumā no ļipas līdz austiņām.
Tāda mazliet neveikla sajūta kā tikko no fabrikas, un iesaiņojums vēl nebūtu noņnemts.

Posted by [info]nomirusi on 2017.10.19 at 18:25
Man jau zabesījis lasīt tos daudzos #metoo, jo ik pa laikam uzpeld "ak, jā, pareizi, tas arī bija". Es tieši domāju, ka man nebija neviens piesējies, kad biju skolā, vidusskolā. Nu vismaz neatceros. Es mazliet dzīvoju citā pasaulē un nebiju tik jautra kā krutās meitenes, kuras ar čaļiem dauzījās, jo vienīgajā reizē, kad man klasesbiedrs uzbruka, es ļoti spēcīgi iekodu rokā. Nu kā es tā pārspīlēju. Jau tajā laikā apzinājos, ka audzēt garus nagus ir arī ierocis. Bet tad atcerējos to pliko vīrieti, kas man un māsai uzgūnēja no krūmiem pludmalē. Un tikko man vēl atgādināja, ka ak, jā mani arī iespieda stūrī kāpņu telpā puika, kurš bija vecāks un stiprāks. Bet viņš jau nebija nopietni ņemams un vispār vai tas skaitās seksuāli, jo biju samērā sīka. Un nez vai tas tēva draugs, kurš reiz iemaldījās manā istabā, kad viņš bija palicis pa nakti, jo ļoti piedzērās, arī skaitās. Zabesīja lasīt. Jo ir bijis tik daudz situāciju, kurās es sajutos kā meitene vs vīriešu dzimums, pat ja nekas tāds nav bijis. Un tas arī nav nekas tāds... bet sakrājas.

UPD: Nepagāja ne piecas minūtes un - Ak, jā! Bija arī gadījumi, kad uz mani masturbē taču arī! Un dēļ daudziem, daudziem gadījumiem es zinu, ka nūdistu pludmalē ir labāk tuvāk ūdenim, aiz pakalniņa vai krūmiem, lai neredz no kāpām. Labāk tur kur vairāk cilvēku, jo citādi tas viens visu lai staigās garām un tikai vēlāk saproti kāpēc. Ideāli, ja ar kādu, bet reizēm nevar saprast arī, ko tas kāds pēc tam sadomā, tas tricky. Esmu tur saņēmusi arī tiešus piedāvājumus, bet tas vispār mani nerausta - pieklājīgs interesants kungs, samulsis čalis, kas slēpa konkrētas vietas aiz dvielīša, jaunietis, kas piedāvāja kaut kādu alkoholu. Šie atstājās, kad izteicu savu neienteresētību. Izņemot čali aiz dvielīša, bet viņš jau taisīja mazliet parodiju iz sevis, pat smieklīgi. Un nav jau viss jāuztver saasināti.

Posted by [info]fedrs on 2017.10.19 at 17:32
Latviešu nokia ir plānotāji. Katrs n-tais meitietis, kas nolēmis mesties biznesā, taisa savu.

Posted by [info]chimera on 2017.10.19 at 17:22
Sadarbībā ar grāmatu apgādu “Jumava” aicinām apmeklēt Ritas Lasmanes grāmatas “Kā atrast vīrieti, kas pēc iespējas mazāk kaitinātu” atvēršanas svētkus, kas notiks 26. oktobrī plkst.17.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā).

Posted by [info]trusisz on 2017.10.19 at 17:01
No kunga tur tikai dūša

Posted by [info]fedrs on 2017.10.19 at 16:10
Pirms nepilna gada, pārvietojoties uz citām telpām, vienam puķpodam uzreiz neatradās vieta, kā dēļ tika uz brīdi novietots galda stūrī, sak, lai brīdi pastāv, tūlīt aizvāksim. Tur tas tika veiksmīgi aizmirsts. Todien pie stumbra vairs bija palikusi vairs tikai viena lapa. Nostāvējis nepilnus desmit mēnešus, neviena netraucēts, saules gaismu neredzējis un ļoti retu reizi apliets, tas ir pamanījies ne vien neiznīkt pavisam, bet izdzīt vēl četras lapas, un izskatās, ka ar to netaisās beigt. Vienvārdsakot, augkopība un Bulduru sovhoztehnikums ir pārvērtēti!

... tālāk ... )

Posted by [info]trusisz on 2017.10.19 at 16:16
May the best days of your past be the worst days of your future.

Atpakaļ 33