Posted by [info]gailis on 2019.03.19 at 10:21
Sapnī bija lietotājs grells. Cerams, ka vesels un sveiks utt.

Posted by [info]chimera on 2019.03.19 at 10:18
vakar iedzēru kanna pulveri, kam vajadzētu "uzlabot garastāvokli un radīt vienotības sajūtu, atbrīvojot no uzmācīgām un nemierīgām domām". nekādu īpašu efektu nesajutu; vai nu nedarbojas, vai nu nav nekā ko uzlabot. eksperimenta pēc iedzeršu vēl.

āfrikas sapņu sakne pagaidām stāv neaiztikta; patiesībā man tīri labi patīk katru nakti iegrimt tumšā nekurienē bez neviena sapņa un no rīta mosties restartētai. vēl, protams, man ir slinkums ņemties ar visu to uzputošanu utml.

***

kontekstuāli centos atcerēties, kad pēdējo reizi lietoju alkolohokolu; likās, ka pagājušogad, bet tad atcerējos, ka janvārī tak lidoju ar raini, un man ir raiņa rituāls - pasūtīt uz borta lielāko vīna pudeli, kas viņiem ir (0.187 l) un pāris loterijas biļešu pačkas, un uzdzīvot (droši vien neapzināti kopēju lakatotās turcietes, kas ik reizi uz prāmja metas pie spēļu automātiem un reāli tos okupē). atceros, ka sēdēju blakus kādam uzbekam un vienu brīdi vēl nodomāju, diez, vai viņu neaizskar sieviete, kas blakus sēdeklī tik aktīvi nododas apgrēcībām, bet izskatījās, ka viņam ir visai liels pohuj.

Posted by [info]teja on 2019.03.19 at 10:13
mani feisītī uzaicināja viens cilvēks no Pāvilostas, kas ir kaislīgs vegāniskais pavārs, bet tās receptes ir tādas, ka jau no apraksta vien paliek nelabi, tas ir vegānisks bet vai tas nav bīstams

izvāra kg dzeltenos zirņus un sablenderē kopā ar 10 izspiestām citronu pusītēm (as they come), pieliek cukuru, pacep krāsnī un tad to apsmērē ar sablenderētiem banāniem (citēju pēc atmiņas)

Posted by [info]sw in [info]iztulko on 2019.03.19 at 09:51
Kā pareizi krievu val. ir "Pierīga"? Окрестности Риги?

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.03.19 at 09:32
Tags:
kaķis, uzlecot uz klaviatūras, iekomentēja no mana konta feisbukā "63" pie ieraksta par Kraistčērčas upuriem


Posted by [info]punkts on 2019.03.19 at 08:14
Veimāras teletontoni.

Posted by [info]santech on 2019.03.19 at 08:10
Uzvilku kreklu, paskatījos spogulī un atcerējos, ka pagājušo nedēļ nopirkām gludināmo dēli. Vēl nav izpakots. Oh well.. vismaz nav ar klientiem jārunā. Bet kaut kad labprāt iemēģinātu.

grupa Ziedu Vija iekaro Latvijas klausī†āju sirdis

Posted by [info]quizer on 2019.03.19 at 07:40
Tags:
Pedējā laikā esmu sācis daudz klausīties kulta grupu  Ziedu Vija.  Grupas treidmārks ir izaicinoši klipi un lirikas, kurās dominē pašnāvība, terorisma vaibs, Lauris Reiniks un Jēzus.  Tas viss vidusmēra klausītāju var ļoti iegruzīt, tāpēc šī noteikti nebūs chillax mūzika piektdienas vīna vakaram, tomēr kaut kas rebelīgs un asprātīgs tur ir.  Kaut vai rindas: "Palīgā, palīgā mani ļoti grib tava draudzene, it kā būtu žīds un viņa būtu naciste." Ar pārdomātu menedžmentu grupai ir potenciāls piepildīt arēnas un kļūt par festivālu hedlaineriem, šobrīd lielākais grupas hits ir "Palīgā".  Zemāk kadrs no video.
Attēlu rezultāti vaicājumam “ziedu vija”


***

Posted by [info]konstruktors on 2019.03.19 at 06:41
Nav tā, ka uz teātri eju pārlieku bieži un nav tā, ka esmu liels teātra fans, bet "Pēc grāmatas motīviem" ir tiešām lieliska izrāde. Man labākais līdz šim.

par dzīves beigām

Posted by [info]lord on 2019.03.19 at 00:03
Mūza: Judas Pries - Never The Heroes
Tags:
katra dzīve kādreiz beidzas un ja savas Latvijas dzīves beigas es uztvēru kā personīgo traģēdiju, domāju, ka Amerikas dzīves beigas man būs svētki... izrādījās, ka ne gluži... pagājušajā otrdienā man bija pēdējā nodarbība fotoskolā, šodien pēdējā diena sporta zālē... šīs divas lietas, lai cik tas nebūtu banāli, bija vienīgās, no kā sastāvēja mana dzīve šeit - sporta zāle, fotoskola un vēl mazā istabiņa, kurā es pavadīju visu pārējo laiku... neko notikumiem bagāta šī dzīve nebija un tāpēc laikam manas emocijas pametot ne tikai fotoskolu, bet arī sporta zāli, ir saprotamas... ir tā nedaudz skumji un nostaļģiski apzināties, ka tas viss aizies neatgriezeniskā pagātnē... ceturtdien vakarā skatījos uz Bostonas skailainu un domāju, ka, visdrīzāk, ja arī šeit kādreiz vēl atgriezīšos, viss būs mainījies līdz nepazīšanai... man nepietrūks Bostonas kā tādas... ja tā padomāt, Bostonas centrā es esmu bijis teju uz pirkstiem saskaitāmas reizes - vienkārši nebija nepieciešamības, šeit viss ir tik decentralizēts, ka man pat ir grūti iedomāties iemeslu braukt uz centru, atskaitot divus jaukus grāmatveikalus... man varētu pietrūkt sporta zāle - mūsu YMCA sporta zāle bija lieliski aprīkota un ļoti lēta... un neviens nedzina laukā pēc stundas, kā tas ir teju visās sporta zālēs Rēzeknē... protams, ka man pietrūks fotoskolas, taču pasniedzējs teica, lai vienmēr, kad ir kādi jautājumi, sūtu negatīvu bildes un viņš labprāt pakonsultēs... vispār bija diezgan sašutis, kad pateicu, ka atgriežos mājās... pirmais jautājums bija - jums tur vispār ir nopietnas fotoskolas? kad teicu, ka ne, teica, ka ļoti žēl, ka nekādā gadījumā nedrīkst mest nost iesākto, ka esot ļoti labs potenciāls, bet pie tā ir riktīgi jāstrādā un ir ļoti svarīgi, lai būtu zinoši pasniedzēji... nu... jauki dzirdēt, bet neko te darīt nevar, Latvijā analogās fotogrāfijas skola nav mirusi, viņa Latvijā nekad īsti nav bijusi.. un atļauties studēt Prāgā vai Londonā es nevaru... es nevaru atļauties studēt pat Viļņā, kaut gan kaut kur apziņas stūrītī pavisam šo domu neatmetu... fotoskola ir pavērusi acis uz daudzām lietām un radījusi vēl vairāk jautājumus (nu, kaut vai apstāklis, ka man galīgi šeit negāja portreti, kuri vienmēr ir bijuši mana stiprā puse, un visādas abstrakcijas un ainavas, kuras man ne patīk, ne es sajēdzu, pasniedzējs draudēja drukāt mācību grāmatās, kā lielā formāta iespēju robežu piemērus)... tā ka jā... nedaudz skumji to visu pamest... un arī bez šīm divām vietām Amerikā bija milzums ļoti jauku lietu, kuru man pietrūks Latvijā... tās gan joprojām neatsver visas nejēdzības, kuru šeit arī ir milzums, bet es jau esmu pieradis pie vairuma no tām....

nja... pēc divām nedēļām atgriežos mājās... un pirmie mēneši man aizies, lai radītu jauno rutīnu... es domāju, ka neskumšu pēc Amerikas, bet ik pa laikam saskaroties ar dzīves nejēdzībām mājās, atcerēšos, ka Amerikā kaut kas strādāja labāk... un bija lieliska, pusē Amerikas pazīstama, foto skola, un perfekti aprīkota sporta zāle, kur es varēju pilnvērtīgi sportot neriskējot traumēt savu vārgo sprandu un neskatoties pulkstenī...

heh, gandrīz nekrologs sanāca... jā, no foršām lietām - nedēļas nogalē aizpildījām divus pēdējos baltos plankumus Jaunanglijas kartē... tagad iemesla atgriezties Jaunanglijā mums vairāk nav :)

mīlu ogles un ogļūdeņražus

Posted by [info]dooora on 2019.03.19 at 02:02
https://youtu.be/uDSX3ySm4Ak

Posted by [info]sirena on 2019.03.19 at 01:03
Biju bērnības milicijas koncertā, liekas skanēja pati jaunība

Posted by [info]santech on 2019.03.19 at 01:02
Uzinstalēt jaunākos apu draiverus dēļ word procesora un ar tiem salauzt adobes lightroom - success, lol. Bet saremontēju. It kā. Bet tāpat para para dox dox dox

Posted by [info]zin on 2019.03.19 at 00:24
reizēm, ne jau bez vielām, pie vielām pieskaitot arī alkoholu, rodas tā sajūta, ka viss ir labi un brīnišķīgi, un burvīgi.
ir gadījusies arī ok sajūta bez vielām.
vēl biežāk ir fiziski sajūtams stress un trisučka, un sajūta, ka galva tūlīt noreibs tik ļoti, ka pazaudēšu saikni ar realitāti.
nejauši piedalījos 2 citu muguras/sprandas mocītu darba kolēģu sarunā. iešu pie manuālā terapeita, kuru ieteica 1 no viņiem.
jo, masāža mani velk ārā, kopā ar staipīšanās vingrojumiem, bet tik ļoti lēnām, ka par dārgu un par maz.
no otras puses, atceroties to ķomku, kurā es biju pirms gada +, šī ir fakin paradīze.

Wool

Posted by [info]217 on 2019.03.18 at 22:01
Tags:
Lasu Wool, patīk, tikai žēl, ka nav tādu citējamu citātu, ko gribētos izcelt un šeit ierakstīt. Pagaidām atradies viens, bet viņš zaudē nozīmi, ja nezina kontekstu un uzbūvēto pasauli.

Posted by [info]phz on 2019.03.18 at 23:28
Tags: ,
Atgādiniet man, ka jāatrod, no kuras DVAR dziesmas ir nošpikots šis ģeniālais skaņdarbs https://www.youtube.com/watch?v=CCF1_jI8Prk

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.03.18 at 22:49
Tags:
pirms brīža, izejot no virtuves, apsedzu kotlešu bļodu, uzliekot tai papīra lapu ar pārsvītrotu uzrakstu "kaķis". pēc brīža )

skarbi par šķirošanu

Posted by [info]santech on 2019.03.18 at 22:47
https://www.youtube.com/watch?v=aUtXocDDWaU

apsveikt ērti

Posted by [info]prtg on 2019.03.18 at 22:16
Tags:
FB laika joslā - 69
caur FB Messenger - 3
īsziņas - 5
whatsapp ziņas - 2
tālruņa zvani - 3
paciņa pa pastu - 1
klab.lv - 0

Posted by [info]teja on 2019.03.18 at 22:14
ā, vienīgais, ko varētu, ir neliela (dance etc) studija Rīgas centrā ar dabisko apgaismojumu

Posted by [info]magnolia on 2019.03.18 at 22:14
Lai cik sarežğīta, tā tomēr ir mana daļa.

Posted by [info]veed_logs on 2019.03.18 at 22:03
Es varbūt neesmu nekāds diplomētais eksperts attiecīgajā jomā, bet, manuprāt, neverbālā komunikācija ļoti uzskatāmi nodot melošanu video 01:02-1:05. Šeit:
https://www.tvnet.lv/6547284/rigas-satiksmes-saga-svarigakie-notikumi-divas-minutes

Mazliet atgādina Klintona episko apgalvojumu par Levinskas jaunkundzi, ar kuru viņam neesot bijis sakars. Gan jau ir vēl kādi smuki piemēri. Forši vispār būtu kādreiz palietot melu detektoru uz šāda tipa ļautiņiem.

Posted by [info]teja on 2019.03.18 at 22:00
šodien piefixēju, ka man neko nevajag - esmu gatava dzīvot, kas nāks, vai arī to, kas nemainīsies. kad summa kontā no dažiem desmitiem santīmu palielinās uz dažiem desmitiem latu, tad man parādās tādas izjūtas.

Posted by [info]ulvs on 2019.03.18 at 21:52
Ai, bļaģ, es sūkāju. Tikko pamodos no "diendusas", attopoties, ka šovakar taču pēdējais BM koncerts vecajā sastāvā. Tā arī nedzirdēju. Nu neko. Vismaz es viņus esmu dzirdējis šai sastāvā pirms n-tajiem gadiem.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2019.03.18 at 21:43
Tags:
Simo joprojām spēlējas tikai ar elektro-motoriņu un elektrisko ķēžu konstruktoru. viņš ne tikai ir iemācījies patstāvīgi saspraust dažādus slēgumus, bet iet arī eksperimentālā virzienā, mēģinot iegriezt uz ventilatora jaunus priekšmetus. izdiņģēja no Ingmāra lielu spuldzi un mirdzošām acīm skrēja slēgt sistēmā. nepardzīvo neizdošanos, pieiet pacietīgi un mērķtiecīgi.

Posted by [info]anonymous on 2019.03.18 at 21:26
Tā jau saka, ka viens muļķis..., un muļķis pat baznīcā pa tāsi dabūs u.tml. Un tomēr - kā var būt, ka es pats neredzu savu pēdējo Cibas ierakstu, lai gan vairāki no jums tam ir pierakstījuši savus komentārus?

marc leclair: musique pour 3 femmes enceintes

Posted by [info]usne on 2019.03.18 at 21:10
cik labi, ka ienāca prātā pārlasīt arhīvus, izdevās atrast mūziku, ko atvedu no sava pirmā ceļojuma ar lidmašīnu (uz Berlīni, starpcitu)
https://www.youtube.com/watch?v=T5eJh7l1qqc
tā jorpojām ir tik pat laba, kā todien, mūkot no lietus, ieskrienot pirmajās atvērtajās durvīs, kas izrādijās burvīgs mūzikas veikaliņš

Posted by [info]ttp on 2019.03.18 at 20:54
ja būtu jāpārvācas, pārvāktos uz ķemeriem

Posted by [info]honeybee on 2019.03.18 at 20:39
Tas neveiklais mirklis, kurā tevi tik ļoti besī autors (kurš, tavuprāt, ir pilnīgs kverplis personiski un iedomīgs pūslis rakstīšanas stilā, un uz kuru turklāt katra otrā atsauce ir "viņš par šito raksta, bet toč neko nav sapratis"), ka tu mēģini izfigurēt veidus, kā viņu necitēt, lai gan par viņa necitēšanu sekos jautājums "a hahuj necitēji"?

Btw, akadēmiskajiem nažiem: ja es vnk pieminu, ka konkrēts autors ir kādā jomā nozīmīgs, vai man ir jāatsaucas uz konkrētiem tekstiem un jāliek referencēs?

// upd.: nu labi, uz jautājumu "a hahuj necitēji" es varu leģitīmi atbildēt ar "I am aware of his work. However, in too many sources he is referred to mainly as having misunderstood things, so I was wary of using his writings as a source", should fckn shut 'em up

Posted by [info]pelnufeja on 2019.03.18 at 20:26
Tags:
- I read a research article about deaf communities
es sadzirdu death communities
- Are there such communities in Finland?
- Of course
- Really? I have read about different religious cults, but didn't know, they are that popular here.
- ????

Posted by [info]teja on 2019.03.18 at 19:43
iesakiet frizieri, kas var palīdzēt izķemmēt matus.

Posted by [info]inese_tk on 2019.03.18 at 18:31
Tags:
Nedrošības policija

Posted by [info]simamura on 2019.03.18 at 18:00
No piezīmju grāmatiņām
Goran Gora par "Izstādes gleznām" 29. decembra koncertā: "Un, lūk, kā Musorgskis atdzīvina divus ebrejus."

Atpakaļ 33