Posted by [info]martcore on 2014.04.23 at 22:34
a vot atskaņa kivičs-kvidičs, teiksim

Posted by [info]miegamaasa on 2014.04.23 at 20:20
tā dienas paiet. ar Bukovski čukstot to priekšā.

Isolation is the gift. All the others are a test of your endurance, of how much you really want to do it. And, you’ll do it, despite rejection and the worst odds. And it will be better than anything else you can imagine.

The White Queen, 2013

Posted by [info]shelly on 2014.04.23 at 22:19
Man ir jauns, stulbs seriāls, ko skatīties pavasara vakaros, dzerot Krušavici

(bet šis noteikti ir mazāk stulbs kā iepriekšējais).
Skatoties pirmo reizi izķemmēju savus jaunos, īsos matus - ir tiešām īsi, aizmugurē tikko apsedz pakausi.

the Bitter end

Posted by [info]eos on 2014.04.23 at 22:19
"Humans are very efficient rationalization machines"

Nespēju nepadalīties

Posted by [info]begemots on 2014.04.23 at 22:13
Tags:
Kamēr [info]ventilators stūrī nervozi pīpē, "Mana grāmata" braši ķeras jau pie PIECPADSMITĀ dzejas sējuma izdošanas.

... tālāk ... )


Paldies [info]unpy par linku.

Posted by [info]veed_logs on 2014.04.23 at 22:10
Šodien nonācu līdz atklāsmei, kā vislabāk ietaukot savas lietišķās kurpes. Apavu smērējamos taukus izrādās visērtāk uzsmērēt ar pirkstu, nevis ar kaut kādām drāniņām vai citiem palīgrīkiem. Un bija jāpaiet tik ilgam laikam, lai līdz tam aizdomātos...

Posted by [info]aizliegts_v on 2014.04.23 at 22:13
Latvijas starpkaru topogtrāfiskās kartes
http://en.failiem.lv/u/cgaeyk#/G/0

Posted by [info]izdziivotaaja on 2014.04.23 at 22:07
Aizejot pie savas zobārstes, sāku sevi lamāt - kāda velna pēc es biju sākusi iet pie cita? Sasodīti brīvi pie viņas...vienīgais nepatīkamais & neizbēgamais ir anestēzijas šļirce... Kā visp ir pareizāk - šļirce vai šprice?

Ritdienas pasēdēšanai darbā jau iepirktas pudeles & kūka..tā ka gaidam vien rītdienu.

Pēc lielo Viļņas plānu izgāšanās neko vairs negribas plānot uz 5dienu. Sen sen atpakaļ es biju rakstījusi, ka savu dz.d. gribētu svinēt tīri ar savu čali kaut kur prom no visa & visiem pazīstamajiem... Tobrīd man nebija otrās pusītes...tgd varētu būt iespējams. Tikai ko & kā... Ok ok labāk nekādu plānu! 5dien vnk darīs :)

Posted by [info]perkons on 2014.04.23 at 22:14
Jūsu,
Gints Mimõze

Posted by [info]grezele on 2014.04.23 at 22:12
Katru reizi kļūstot nopietnāka es iebraucu atpakaļ bohēmā. Nespēja pārorientēties. Nevar gribēt pēkšņi no bohēmista mājsaimnieci.punkts.

Posted by [info]process on 2014.04.23 at 21:59
Izklausījās, ka zināma daļa no prokurora "debašu runas" būs beigusies. Varēja saprast, ka iztirzātas visas epizodes par krāpšanu. Tagad pāries pie atmazgāšanas.

Starp citu, tiesas priekšsēdētājam šodien vārda diena. Priekā!

Posted by [info]augsne on 2014.04.23 at 21:04
Tags: ,
Darba pastaigās apgūstu Ķengaragu. Kas to būtu domājis, cik interesants un daudzveidīgs tas ir - starp standarta piecstāvenēm slejas veco laiku trīsstāvu nami, dažviet ne no kurienes iznirst milzīgas, bezgaumīgas muižas tipa privātmājas. Tās apjoztas augstiem, tumšiem žogiem, aprīkotas ar visādiem pīkstuļiem un kamerām, garām tām valkājas drūmākie purni ar plastmasas divlitrīgajām alenēm. Pusbūvēta vai drīzāk pamesta pusremontēta skolas ēka ar šausmu filmu cienīgu rotaļu laukumu, kura smilškastē mētājas izlietotas šļirces. Vakar pie viena no daudzajiem pakšos noslēptajiem bērnu dārziem noskatījos, kā pašapzinīgi vīri sieviešu kolektīvu apmāca rīkoties ar ugunsdzēšamajiem aparātiem. Iemaldījos fantastiskā pagalmā ar tādam pagalmam pienākošos klaču tantuku soliņu, tur taciņas izvītas starp kokiem, ir plašums un vieta gaismai. Galīgi apjuku, kad aizstūrēju tālāk, jo blakus esošajā identiskajā, fantastiskajā pagalmā tieši tāds pats klaču tantuku soliņš ar tieši tādiem pašiem tantukiem. Iespējams, tiem pašiem, es padomāju, es vienkārši pastaigājos pa kādu Deivida Linča filmu. Ir arī "Pārtikas veikals" pēc vecā parauga - gaiša ēka ar nolupušu sienu krāsu un aprūsējušu izkārtni. Pie tā dauzās savvaļas bērni, bet tajā iekšā iet un no tā ārā nāk tikai drūmi, nīgri, uzvilkušies, neuzticama paskata tipi. Viens šodien, iznācis ārā, uzreiz atrāva vaļā iegādāto alus skārdeni un, pirms sāka dzert, kā par sevi pārliecināts profs filigrāni nošļāca liekās alus putas. Atstāja iespaidu; domāju, visiem visas lietas vajadzētu darīt ar tādu vērienu. Tad ir viens būcenis, kurā gan frizētava, gan karaoke; iztēlojos frizieres, kas griež, veido un dzied, ar vienu aci skatīdamās, ko dara, bet ar otru sekodamas līdzi tekstam mazā, blakus spogulim novietotā televizoriņā, bet klients kautrīgi, baidoties aizrauties un ritmā sākt intensīvi kustināt galvu, velk līdzi meldiņam.
Kaut kur apmēram pretī tirdzniecības centram "Zoom", otrajā Maskavas ielas pusē kādā no vecajām trīsstāvenēm es gribētu dzīvot. Tur ir plaši, ēnaini pagalmi, ļoti vienkārši zālāji bez nekādām puķēm, formas tīrība, cilvēki izkāruši veļu tajās padomju laiku tam paredzētajās konstrukcijās (nez, kāds tām oficiālais nosaukums?), ļoti maz cilvēku, bet tie, kuri ir, visi tādi aizsapņojušies un mierīgi. Turpat netālu arī mans mīļais uzkalniņš ar to pašu celmu, kas met ēnu.
Šodien apstājos nofotografēt tauriņu pļavā. Kad jau biju ielikusi telefonu atpakaļ somā, mani pārņēma šausmas, ka somas kabatā taču tauriņa spārni samurcīsies, pavisam sabojāsies, tas vairs nevarēs palidot; ko gan esmu izdarījusi? "Tā taču tikai bilde, turklāt virtuāla," es prātā nopūtos, un turpināju pastaigu, domādama, no kurienes gan rodas tādi sajūtu pārpratumi.

Dzejā ir Spēks! (un ja to vēl ar bildēm vai video savieno!) :D

Posted by [info]le_minga on 2014.04.23 at 21:58
- [info]unpyijs nolemis emigrēt -
- pērli atradis, cibu līdz parāvis -
-
- smejos jau visu vakaru -
- http://klab.lv/users/unpy/928223.html -
- šīsdienas prieks -

Posted by [info]noisiite on 2014.04.23 at 21:30
Es tak esmu beidzot izgulējusies un jūtos atpūtusies! (un esmu to nopelnījusi)

Posted by [info]samantta on 2014.04.23 at 18:58
Bet šodien ir tāda diena, ka es visu vakaru dzeršu džinu ar toniku un skatīšo Game of Thrones, jā.

Posted by [info]samta on 2014.04.23 at 20:48
mīļā dienasgrāmatiņa, kas ar mani, kas ar mani šopavasar? liekas, ka dzīve nepārtraukti velk ar nagiem pa tāfeli. viss kņud, niez un kaitina.

Ko nu tur vairs.

Posted by [info]unpy on 2014.04.23 at 20:41
Apnika man ciba, trūkst te radošā gara, jāpārceļas uz citu vietu, kur izpausties.

Posted by [info]fedrs on 2014.04.23 at 20:34
Tas ir drausmīgi! Ir beigušās angļu sinepes (ražotas Latvijā). Nez, cīsiņi ar vasabi labi ies kopā?

Sports veselībai - pavasara sesija

Posted by [info]black_data on 2014.04.23 at 20:27
Tags:
Vienkārši lieliski! Kā rudenī sezonu sāku, tā tagad viņu nobeidzu. Rādās, ka klasiskās trīs nedēļas lazaretē. Nu, nebūs vismaz jādomā, kas ar mani skvošu spēlēs nākamās divas nedēļas. Nemaz tik ļoti i negribējās!

Posted by [info]pietura on 2014.04.23 at 20:15
Mūza: Green Day-American Idiot album
saulīte mani apstrādāja.

Posted by [info]never_know on 2014.04.23 at 19:44
Es te jau labu brīdi vīpsnāju un ķiķinu. Siltums un mīlestība staro no šiem ļaudīm. Un fonā neizsīkstošie lakstīgalas treļļi.
"Lai tie tirliņi aizrijas ar saviem šampinjonu laukā saubagotajiem bleķa pensiem un centiem! Mums, īstiem letiņiem viņus nevajag!
Mums pietiks ar patriotismu un lakstīgalas treļļiem zaļā laukā! Kas nodod Dzimteni, tas ātri un viegli nodos māti! Nekādu žēlastību viņiem! Atgriešanās tikai par samaksu un caur filtrācijas nometni! Nepieļaut viņu nokļūšanu vadošajos amatos! Un nepaklausības gadījumā sodīt ar visbargāko sodu: Atpakaļizsūtīšanu uz ārzemēm!"

Posted by [info]noisiite on 2014.04.23 at 19:27
Izskatās, ka rīt ir lielā diena, beidzot tiksim uz mājām. Pati jūtos lieliski, pretsāpju medikamentus arī vairs nelietoju.
Mazā svarā šodien nebija vairs kritusies, svēra tikpat, cik vakar no rīta. Rīt jau būsim smagākas un dakteri varēs mierīgu sirdi laist mūs mājās. Pēc pirmās dienas ātri sapratu kādā pozā man ir vislabāk un pareizāk barot viņu. Pirmās minūtes gan ir patrakas, jo sāp dikti, bet tas ir tikai pāris minūtes, to var mierīgi paciest.
Šodien arī pirmoreiz izbaudīju to dīvaino sajūtu, kā tas ir, kad baro no vienas krūts bērnu un no otras pats no sevis tek piens. :)
Bet nu rausītis mums ir iedalīts vienkārši perfekts. Tik omulīga, ar visu apmierināta. Pēdējā diennakts vispār ir pagājusi idilliski, mīļojamies, ēdam un baudam brīžus, kad tētuks mums pievienojas. :)
(Planšete ar klaviatūru man visu laiku bija līdzi, bet tikai tagad to beidzot paņēmu rokās. :) Visu laiku esmu aizņemta skatoties uz to mazo un skaisto princesi un tas neapnīk un neapnīk! :))

Posted by [info]pikaso on 2014.04.23 at 19:31
kādreiz par pēdējiem santīmiem pirku puzles.
tagad par pēdējām naudiņām - vīna pudeli un gaļu Zojai.

alga pēc divām nedēļām. smskredīt heir ai kam.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.04.23 at 18:28
tas ir, kā es redzu latest posts: http://www.messynessychic.com/2013/08/02/americas-forgotten-pin-up-girl/

Posted by [info]junija on 2014.04.23 at 19:22
Esmu sākusi spēlēt futbolu. Nezinu kāpēc. Lai sev parādītu vai citiem, bet tā nu ir. Otrdienas vakaros kāpju random mašīnā, kurš nu ved un braucu uz Bulduriem, kur stājos ierindā ar 9 puišiem. Mani nesaudzē, mani dzenā, pa mani zveļ ar bumbu un es izbaudu katru minūti. Ne sadistiskā veidā, bet tajā komandas gara padarīšanā un muskuļu sāpēs pēc spēles.

Posted by [info]anonymous on 2014.04.23 at 18:10
Kas tie tādi par malačiem, kas sākuši piesūtīt īsziņu ar kaut kādu h... t.i. "lui"?

Intervija.

Posted by [info]wensdy on 2014.04.23 at 18:45
No bērnu dzīves.
"Man pašam mājās ir kaķis. Varētu teikt, ka divi, bet pirmo kaķīti nobrauca."

pozor i uwaga

Posted by [info]dooora on 2014.04.23 at 18:42
tā, uz dzīvokli dodas bērns, mums jābūt beibīsitteriem..
j'ai besoin d'un spliff

Lāb' nav ko te sūdzēties par niekiem

Posted by [info]dejavu on 2014.04.23 at 17:33
ies pakāpt,
vēl vairāk apdauzīt miesiņas,
paostīt magnēziju,
un palūrēt uz visiem tiem labākajiem, trenētākajiem un smukākajiem

Posted by [info]coletya on 2014.04.23 at 17:33
Tags:
Ai nu nepatīk man tā jaunā vīriešu matu mode.
Nodzen sānus un visi kā tādi gaiļi sekstes pacēluši staigā.
Meh.

Matracis lai ielien rāmī

Posted by [info]kashadura in [info]vajag on 2014.04.23 at 17:29
Ja nu kādam ir matracis 1.60 x 2.00, es būšu aplaimota viņu dabūt.

Ja ir vajadzība, pretī varu piedāvāt 2x2 m matraci ne visai preces izskata, (pārvalks toč jānomaina) bet gluži lietojamu.

Posted by [info]coletya on 2014.04.23 at 16:29
Es nezz kāpēc, bet tā 'Stūra māja' mani vienmēr fascinējusi.
Es nezināju vēstures štelles līdz šim gadam.
Man vienmēr likās, nu kāpēc tur viss tukšs! Tik feina paskata iestādījums!
Domāju, ka krāšu piķi un pirkšu nost :D
Tagad nezzz, diezvai.

Posted by [info]virginia_rabbit on 2014.04.23 at 16:03
pie LIDL lielveikala šodien bija mana draudzene ubadze. pirms kādām ~2 ned. nopirku viņai fantu, lau nekaltē saulē. tad viņa bija pamatīgā stāvoklī, šodien viņa jau ar bērniņu. un man nebija keša. un no nopiktā arī neko dot nebija vērts - nu, ko es pārlsas atbēršu sauju?

Atpakaļ 33