Posted by [info]methodrone on 2015.03.06 at 15:38
man vajag peec iespeejas vairaak briivo laiku, lai es varu gremdeeties sveetlaimiigaa buushas sajuutaa, un man vinjsh ir.

varbuut cilveeki visu laiku grib dariit lietas, jo tad kad vinji paliek vieni un ar laiku, vinjiem ir bail un pretiigi no savas plikaas buushanas, vinji juut ka vinji ir citplaneetieshi un piesaatinaats tukshums, un vinji tur negrib gremdeeties. man vismaz taa varbuut senaak shkjita.

kaapeec gan man iet aaraa skatiities skaistumu. es tagad esmu salasiijusies savu miiljaako pasaules zen viirieti, un es tagad gribu buut tieshi taada kaa vinjsh. es juutos, kaa ka visa pasaule ir ljoti miilja un silta un dzintariiga un es vinju varu nolikt malaa un mieriigi dziivoties savaa being. pasaule ir kaa muuzhiiga shokolaades taafeliite, es priecaajos, ka vinja ir un es jebkad varu pa gabalinjam nolauzt un apeest. un veel pasaule ir kaa mans baziliks, ko es audzeeju pie virtuves loga, es arii par vinju priecaajos ,un es vinju audzeeju, un es no vinja varu nopluukt pa lapinjai, kad man vajag.

es nezinu cik veel ilgi es buushu aiznjemta ar sapnjainu esiibas apbriinoshanu kaa vaartiishanos zelta putekliishos, varbuut visu dziivi, bet kaadam tas ir jaadara, kameer citi ir aiznjemti ar ieshanu aaraa un lietu dariishanu.

Posted by [info]ave on 2015.03.06 at 17:40
Veikals SKY.
Es: Man nevajag maisiņu.
Pauze.
Pārd.: Vajag.
Pie kasēm.
Es: Man nevajag maisiņu.
Pārd. (liekot maisiņā): Mēs tā esam pieraduši. Katru dienu liekam maisiņos.
Es: Un tur neko nevar mainīt?
Pārd.: Švaki.

paik 3

Posted by [info]kihelkonna on 2015.03.06 at 17:32
3 nedeelas uz dieetas. Man liekas, nupat ir pienaacis laiks apeest maizes gabalu ar aknu desu forevers un majoneezi. Kaut vai lai apskatiitos, vai no taa jutiisos labaak vai sliktaak. Man ir aizdomas, ka jutiisos loti labi :)

Upd
Jaa es jau savu dienisko kaapostu porciju apeedu! Tomaatu papriku seleriju kaali puravu rukolu cili! Zaljalgji apeedu! Pasteetmaizes (2) bija loti gardas.

Posted by [info]roskild on 2015.03.06 at 15:32
Intervijas paka izprinteeta un tagad ir tikai jaasagatavo iespeejamaas atbildes. Veel man ir jaauztaisa projekta prezentaacija un jaauzraksta kursa darbs par production design. Veel mees riitdien braucam uz Londonu mazliet pilseetas gaisu paelpot. Un tam visam pa vidu deadline un slinkums. Un man ir vienkaarsi jaasanjemas. Un vienkaarshi jaadara. Un tad pienaaks veels pavasaris, ar siltu gaisu un vairaak free space.

Posted by [info]neetiski on 2015.03.06 at 16:51
Vakarnakt veicu pīlingu kartupeļiem.

Modris

Posted by [info]hesse on 2015.03.06 at 14:34
izlasu, ka filmu Modris tagad varēs skatīties internetā. Sapriecājos, aizeju un ieraugu klasisko:

Unfortunately, this title is unavailable in your region.Internets ar robežām ftw.

Lai nebūtu tā, ka tikai gaužos, aizsūtīju izplatītājiem jautājumu.

Posted by [info]toadbeauty on 2015.03.06 at 16:19
Tik agri uz Dpils pusi brauc tikai visādi dīvaiņi un smirdīgi pāķi, un neaudzināti bērni.
Ļoti fiksi sabojāja omu pēc dienas Pērnavas Hedonspa.
Bet smuks tas spa. Forši bija.
Darba meetings tas bija, bet ar pavisam nedarbisku nobeigumu - baseiniem, burbuļiem un pirtīm.

Posted by [info]chimera on 2015.03.06 at 16:11
tikko dabūju demonstrēt laulību apliecību*, lai saņemtu grāmatu par čikāgas piecīšiem**.

*būšana vienā uzvārdā gan jau ka atvieglotu dzīvi, bet toties cik infarktus esmu aiztaupījusi m. mātei, nepāriedama Viņu Sakrālā Uzvārdā

**m. spējas laimēt dīvainas lietas pēdējā laikā ir pieaugušas neizmērojami

Posted by [info]ld on 2015.03.06 at 14:08
Tags: ,
Apdeits par vdz.
Nezinu kā, bet visādas alternatīvas informācijas skrien manā ceļā.
Tā kā jebkuru problēmu, jautājumu man patīk apskatīt no vairākām pusēm, tad es nevairos, bet lasu.
Barošanās pamati man izklausījās tik loģiski, ka esmu uzsākusi eksperimentu pati ar sevi (nesen ar tēvu smējāmies ka audzināšana ir eksperiments ar bērnu).

Ko īsti es daru? Apzināti lietoju vairāk dārzeņu. Un papildus dzeru Se un I. Cu nevarēju tabletēs atrast.

Laužu arī savu nostāju, ka ārsts ir mācīts speciālists, kura darbs ir palīdzēt man. Ja agrāk man draugi, paziņas, kuri zināja zāļu pielietojumus, mani atbaidīja, jo izlikās pēc viduslaiku pūšļotājiem, tad tagad saprotu, ka paļauties var tikai uz sevi, tāpēc pašam jāsaprot, kas ir kas.

Pie vainas ir youtube. Pirmkārt, video, kur specijālists uzklausīja pacienta zvanu ar īsu slimības vēstures kopsavilkumu, kur sākums ir relatīvi viegls, bet uz beigām problēmām jau ir smagsvars. Viņs tur jautā, kurš ir vainīgs pie tā, ka kļūst sliktāk un kāpēc ārsti nespēj palīdzēt. Otrkārt, video, kur sieviete stāsta kā sākusi pētīt, kas tieši viņas slimā orgāna šūnām vajadzīgs, lai normāli funkcionētu.

Atceros kā bioloģijā zīmējām šūnas, atceros kaut ko pavirši par fotosintēzi, bet man nav pilnīgi nekādas nojausmas par cilvēka - par manām šūnām. No kā tās tiek būvētas, kā sazinās viena ar otru etc. Būtībā tā ir nolaidība pret savu ķermeni. Šai nezināšanai nav attaisnojuma, jo kas gan mums ir tuvāks, ja ne paša ķermenis? Pirms kāda laika kioskā gaidot un garlaicīgi slidinot skatu pār izliktajiem žurnāliem, redzēju GEO ar virsrakstu - tas ko mēs nezinājām par saistaudiem un to nozīmi. Man tagad ļoti interesē, šis raksts. Laikam būs tomēr jāizveido lasītāja karte vietējā bibliotēkā.

Man patīk ideja par ķermeni kā pašregulējošu sistēmu. Melnā kaste, kurai novēro ieejošos "datus" un analizē izejošos. "Tu esi tas, ko Tu ēd", "viss ir tikai galvā" etc. Man patīk arī ideja, ka iedzimtība nav tik ļoti dominējoša. Tas savā ziņā atbalsta manu personīgo teoriju par pārņemtajiem musturiem un to reālo ietekmi.

Blakusmērķis eksperimentam ar sevi ir paķert līdzi šajā ceļojumā Maksi. Puika vairs neēd pusdienas skolā (saprotu, jo patiešām negaršīgas), tajā pašā laikā fiziskā slodze viņam ir liela un viņš kļūst arvien kaulaināks. Man bija neliela panika un gribējās stiept pie ārsta, bet šaubos vai kaut ko ar to panākšu. Labāk būtu pamodināt viņā zinātnieku un kopā pētīt šūnu uzbūvi. Esmu pārliecināta, ka viņš pats tad vairāk sāks pievērst uzmanības savam uzturam. Attiecībā uz šo esmu gatava uzklausīt ieteikumus par metodēm un interesantiem resursiem.

Posted by [info]nord on 2015.03.06 at 15:06
Zemapziņa ir mana mazā kuce. Nu, labi, ne gluži. Bet mūsu attiecības ar to ir tādas- jā, es zinu, ka tu esi mežonīga, neaptverama, bet tu īrē manī pagrabu, tev tur patīk dzīvot tumsā ar leļļu galvām, sačurātām zeķubiksēm, nesekmīgām liecībām, matu ērkuļiem, tev patīk savā migā vilkt visus krāmus, atkritumus, kūņoties tajā visā, lūdzu, bet ja tu kāp pie manis augšstāvā, tev būs jāuzvedas pēc maniem noteikumiem, jo tā ir mana māja. Tādēļ nav jēgas analizēt manus sapņu, jo es tos kontrolēju. Ja man rāda čūskām noklātu ceļu, man kājās būs gumijas zābaki, ja man izkrīt zobs, es nodomāju- nu, stulbi, bet nekas, būs tā jāpastaigā, kamēr ataugs. Ja mani presē un liek darīt to, ko es negribu kaut kādi mafijas bosi, es saku- tā, šitā mums te tagad nebūs, un mafijas bosi pārvēršas par nekaitīgiem, bezzobainiem opīšiem. Ja es nosapņoju kaut ko, kas mani neapmierina, piemēram, kā netīšām nodedzina indīgas gāzes balonu, kas apraksts malkas kaudzē un tas izraisa globālu ekoloģisku katastrofu, un pamostos, es saku- nē! Aizmiegu un pārsapņoju tā, kā man vajag.

Posted by [info]divi_g in [info]naaves_studija on 2015.03.06 at 15:18
Необычные похоронные ритуалы в Индонезии

Posted by [info]martcore on 2015.03.06 at 14:58
par dārgāko privātmāju pasaulē
no šī rakursa šķiet, ka amerikāņu arhitekti ir kaut kādu mūsu piecstāveni ar raksturīgajiem balkoniem zafigačījuši
xxx )
kaut arī prikoļna tendence, ka labāk būvēt nevis villu ar parkiem, daudzām bezjēdzīgām ēkām un horizontālu platību kaut kur mežā, bet gan būvēt vertikāli un pilsētā lai arī te ir jautājumi, piem., kur ir baseins
reālā debesskrāpī viņš būtu uz jumta

Posted by [info]shiry on 2015.03.06 at 14:47
Laughed harder than I probably should have.

Also, ik pa laikam uzpeld kaut kādas bērnības atmiņas, kuru rezultātā vairs pati nesaprotu, kāpēc man par sevi tik priekšzīmīgs iespaids radies. (Visdrīzāk visu teicamniecisko skolas un ekstrakurikulāro aktivitāšu dēļ, bet tas, protams, nemaina faktu, ka I was a smart-assed little shit right from the get-go.)

Balodis. 18+

Posted by [info]neraate on 2015.03.06 at 14:25
darbība noris guļamistabā. mēs ar J.dzīvojamies lielajā gultā, runājamies. paceļu acis pret logu a tur, uz balkona malas mīļākais. atvedis beibi atrādīt. nosūcās, nokniebās manu šokēto acu priekšā, sakārtoja spalviņas, ar vienu aci ielūrēja istabā un aizlaidās
esmu šokā

Posted by [info]ld on 2015.03.06 at 13:16
esmu atguvusi mūziku

paldies Kurzemes radio
paldies Maksim, kuram savajadzējās mp3 pleijerīti, kas bija iemesls no aizmirstības izcelt manu veco uz kura joprojām dzīvo mana 10+ gadus aizmirstā iedvesmojošā mūzika
paldies visiem tiem vīrieškārtas draugiem, kas savulaik dalījās ar mani ar savu mīļāko mūziku

man joprojām patīk vecie Rammstein (ja neklausās vārdus :D) un pirmie Prodigy gabali, turklāt es tagad esmu iemācījusies par to nekaunēties!

par nekaunēšanos - es sāku arī nekaunēties, ka esmu apprecējusi tādu saldo puisīti, kurš laikam domāts tikai lai uz viņu skatītos un tecinātu siekalu. Jocīgi, ka brīdi, kad ieraugu viņa saldumu, viņš sāk attīstīt savus biznesa skillus. Uzdrošinos apgalvot, ka tā ir mana ietekme :D

pēdējo dienu atklāsme - man vajag jaunus mērķus pēc kā tiekties.

Posted by [info]martcore on 2015.03.06 at 13:57
labi, naher sambuku
skatoties man acīs, jūs varat atbildēt, kā jūs varat iedzert tekilu
šo vienmēr silto, saldeno, duļķaino suslu, kad blakus ir tīra, kristāldzidra kā aisberga virsotne, ledusskapī atdzesēta vodka?

Celebration

Posted by [info]psihs on 2015.03.06 at 14:00
https://www.youtube.com/watch?v=3GwjfUFyY6M

Posted by [info]martcore on 2015.03.06 at 13:41
te nesen ģeopolitiskā diskusijā sākās
kāpēc afrikāņi vot ir tādi, guļ visu dienu pie savas būdas, apēd banānu, guļ tālāk un jebaļi visu Civilizācijas Progresu
vot kā jums liekas
teiksim, pirmkārt klimats. varētu teikt, ka jo vairāk ir problēmu, saistītu ar klimatu (sākot no uguns iegūšanas, beidzot ar pārtikas rezervju veidošanu nesezonā, utt), jo vairāk tīri tehnoloģiskās attīstības
bet tad eskimosiem vaidzētu būt kaut kādiem jau kosmosa iekarotājiem, kas viņi nav

par jogu runājot

Posted by [info]ripp on 2015.03.06 at 13:35
varbūt kāds (vai kāda) no jums vēlas pievienoties man šajā "30 days of yoga" programmā? (skatīt augšējo 5min video, kur izklāstīta doma)
sākt varētu rīt, piemēram.

pats pasākums jau sen kā noticis, bet es nespēju saņemties skriešanai un tāds "x dienas ar to un to" tomēr ir kcik motivējošs. īpaši, ja ar kādu kopā. kā jau viņa tur klāsta klipā, piemērots visiem sagatavotības līmeņiem un veidiem, katru dienu cits fokuss, katru dienu cits garums (reti reti virs pusstundas). varbūt tas ir īstais veids veicināt/sveicināt pavasari, mmm?

Posted by [info]honeybee on 2015.03.06 at 13:34
Vispār vajadzētu tādu appu, kas nodrošina iespēju NEsatikt cilvēkus, kurus tu ne pārāk vēlies satikt, visus tos nogurdinošos paziņas, piektā auguma radiniekus, bijušos kolēģus un mīļākos, klasesbiedrus, kuru vārdus tu neatceries & vēl visus tos randomīgos cilvēkus, ar kuriem normālam introvertam negribas komunicēt

Appa struktūra: noskanē visus tavus paziņas, tu atzīmē tos nedaudzos, ar kuriem varētu gribēt iedzert, un tev ieziņo "Čomskī šodien labāk nerādies"

Un tas būtu tāds apps, ko visi izliktos, ka nepavisam nelieto, bet patiesībā klusībā būtu pateicīgi visiem tiem, kas lieto

/mizatropija much?

Man gribas pilnas palodzes ar krokusiem

Posted by [info]milda on 2015.03.06 at 13:35

Posted by [info]putnelis on 2015.03.06 at 13:30
vai ir iespējams nobloķēt kadu lapu, piem youtube.com?

Posted by [info]morloku_karalis on 2015.03.06 at 13:33
tikmēr deputāts Dombrava sācis domāt man tuvu kinožanru kategorijās: https://twitter.com/janisdombrava/status/573803866401206272

Posted by [info]tvarj on 2015.03.06 at 13:31
Taa miiljie draudzinji. Man ir briivs vakars. Nu taa, ka BRIIVS - beerns laukos, viirietis nospeelees gjimenes mantojumu kaartiis.
Kas shovakar notiek?!

Posted by [info]martcore on 2015.03.06 at 13:24
Poll #20347 gcxgcxghxchcxhcxzhh
Open to: All, results viewable to: All

anonīmi komentētāji jūsu ierakstos:

View Answers

ir kruta
8 (44.4%)

nav kruta
10 (55.6%)


Posted by [info]nyamo on 2015.03.06 at 10:59
I am what I am.
And today I'm a slimiķis.

Posted by [info]rabarbermaize on 2015.03.06 at 12:45
Dzīvoklis pēdējā laikā izspēlē dažādus trikus. Divu nedēļu laikā ir bijušas šādas kombinācijas:
*Nav spiediens
*Nav ūdens vispār
*Ir labs aukstais, bet karstajam nav spiediena
*Viss funkcionē
*Radiatori auksti virtuvē, bet pārējie silti
*Visi radiatori ir auksti
* Visi radiatori ir silti, izņemot vannas istabu
*Visi radiatori ir silti.

Un vakar kā kronis visam, veļasmašīna sāka izdvest dīvainas skaņas. Cerams ka tā bija vienreizēja nejaušība.

Я Один, Against The Machine

Posted by [info]gg on 2015.03.06 at 12:47
Doom: d{-_-}b
Mūza: Beyond The Borders - Наш Дом
Tags: ,
Nebeidzamā cīņa pret sistēmu, kurā gribot/negribot mēs dzīvojam, kas ar saviem likumiem ierobežo mūsos brīvību nav beigusies…Vecais biedrs Stasix, kurš jau vairākus gadus pametis ir LV robežas un turpina iet “pretspara” ceļu, šobrīd atrodoties Spānijā turpina Latvijā iesākto muzikālo daiļradi un beidzot ir izdevis, mēnešiem solīto, jaunāko Beyond The Borders (10’gadu pastāvēšanas jubilejas albumu) “Я Один, Against The Machine”

Hehe, man vienmēr ir bijusi vīzija, ka Beyond The Borders būtu lielisks The Prodigy iesildītājs kādā no Latvijas koncertiem, vienīgi resursi katrai grupai ir galīgi atšķirīgi. Ja vieni ir skaņu aparātu kalniem apkrāvušiem “sūrie veči”, tad otrie ir ļoti minimāli nodrošināti DIY censoņi, bet abi taisa nebūt ne sūdīgu “kalbasjōru” :)

Pirms likt Bandcampā Stasix cītīgi taisīja šo ONLINE albuma klausāmo, lejuplādējamo versiju:Tur ir ļoti daudz info, lyrics utt.

Bet ja tomēr gribat lejuplādēt, tad labāk sekojošā linkā iekš FLAC, jo oficiālajā linkā nav nekas priekš pedantiskiem melomāniem saTAGots :)Lejuplādēt: Beyond The Borders - 2015 - Я Один, Against The Machine {flac}

1. I Fell In Love With The Machine (5:10)
2. Электрошаман (2:55)
3. Цветы Нестандартной Красоты (2:00)
4. Наш Дом (2:19)
5. В Колонии Незаметно Строгого Режима (2:18)
6. Взорви Себя (3:47)
7. По Течению (2:38)
8. Vegan Повар! (1:36)
9. When I Move (2:19)
10. T-FX (2:56)

ps. Kā vēsta BTB mājas lapas/bloga jaunumi šogad ir plānota Heavy Machinery Tour 2015, kurā pieturvieta ir arī Latvija...


ieraudzīju rakstu, atcerējos savas asociācijas 3dienas rītā

Posted by [info]zin on 2015.03.06 at 12:36
rīgas domes 8. marta apsveikumi man vienmēr ir šķituši tizli.
šogad viņi sievieti vēl ir piesituši krustā (pirmās asociācijas, viva la kristietība)

sometimes you need some tim on your own

Posted by [info]psihs on 2015.03.06 at 12:35
https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE

Posted by [info]platformene on 2015.03.06 at 12:27
Doom: <3
https://www.youtube.com/watch?v=xMJyfDAtyBc

Posted by [info]snorke on 2018.03.06 at 11:03
sodien neviens Ciba neskandalee, ja ?? seerigi!

And now for something completely different

Posted by [info]kautskis on 2015.03.06 at 11:58
On a more personal note (un atsaucoties uz iepriekšējo seriālu) — ak, cik es tagad jūtos bezjēgā gudrs ar savām eiro īsajām pozīcijām.

Atpakaļ 33