Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par Mehāniskais vienradzis. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:nefolk (19026)  
Viss ir redzams
Virs zemes, debesīs un internetā
Vārds:Mehāniskais vienradzis
Mājaslapa:Agora
Atrodas:Taurupe, Greenland
Dzimšanas diena:00-07
E-pasts:
ixtlan2012@gmail.com
Bio:
1. Nef. 13:1 Un notika tā, ka eņģelis runāja uz mani, sacīdams: Skaties! Un es skatījos un redzēju daudzas tautas un ķēniņu valstis.

1. Nef. 13:2 Un eņģelis sacīja uz mani: Ko tu redzi? Un es sacīju: Es redzu daudzas tautas un ķēniņu valstis.

1. Nef. 13:3 Un viņš sacīja uz mani: Tās ir citticībnieku tautas un ķēniņu valstis.

1. Nef. 13:4 Un notika tā, ka es redzēju citticībnieku tautu vidū lielas baznīcas veidošanu.

1. Nef. 13:5 Un eņģelis sacīja uz mani: Skati baznīcas veidošanu, kura ir pati negantākā no visām citām baznīcām, kura nokauj Dieva svētos, jā, un spīdzina tos, un sasaista tos, un iejūdz tos dzelzs jūgā, un noved tos gūstā.

1. Nef. 13:6 Un notika tā, ka es redzēju šo lielo un neganto baznīcu; un es redzēju Velnu, ka viņš bija tās dibinātājs.

1. Nef. 13:7 Un es arī redzēju zeltu un sudrabu, un zīdus, un sarkanu purpuru, un smalku linu audumu, un visādus dārgus apģērbus; un es redzēju daudz netikļu.

1. Nef. 13:8 Un eņģelis runāja uz mani, sacīdams: Redzi, zelts un sudrabs, un zīds, un sarkans purpurs, un smalki linu audumi, un dārgi apģērbi, un netikles ir tas, pēc kā tiecas šī lielā un negantā baznīca.

1. Nef. 13:9 Un arī dēļ pasaules slavas tie iznīcina Dieva svētos, un noved tos gūstā.

1. Nef. 13:10 Un notika tā, ka es skatījos un redzēju lielus ūdeņus; un tie šķīra citticībniekus no manu brāļu pēcnācējiem.

1. Nef. 13:11 Un notika tā, ka eņģelis atkal sacīja uz mani: Redzi, Dieva dusmība ir uz tavu brāļu pēcnācējiem.

1. Nef. 13:12 Un es skatījos un redzēju vīru starp citticībniekiem, kuru no manu brāļu pēcnācējiem šķīra lielie ūdeņi; un es redzēju Dieva Garu, ka Tas nāca lejā un ietekmēja šo vīru; un viņš devās pāri lielajiem ūdeņiem, līdz pat manu brāļu pēcnācējiem, kas bija apsolītajā zemē.

1. Nef. 13:13 Un notika tā, ka es redzēju Dieva Garu, ka Tas ietekmēja citus citticībniekus; un tie devās prom no gūsta, pāri lielajiem ūdeņiem.

1. Nef. 13:14 Un notika tā, ka es redzēju daudzus citticībnieku pulkus apsolītajā zemē; un es redzēju Dieva dusmību, ka tā bija uz manu brāļu pēcnācējiem; un viņi bija izkaisīti citticībnieku priekšā un tika sakauti.

1. Nef. 13:15 Un es redzēju Tā Kunga Garu, ka Tas bija uz citticībniekiem, un viņiem veicās un viņi ieguva savā mantojumā zemi; un es redzēju, ka viņi bija balti, un daiļi un ļoti skaisti, tāpat kā mani ļaudis, pirms tie tika nokauti.

1. Nef. 13:16 Un notika tā, ka es, Nefijs, redzēju, ka citticībnieki, kas bija iznākuši no gūsta, pazemojās Tā Kunga priekšā, un Tā Kunga spēks bija ar tiem.

1. Nef. 13:17 Un es redzēju, ka viņu mātes tautas bija savāktas kopā uz ūdeņiem un arī uz zemes, lai cīnītos pret tiem, kas bija iznākuši no gūsta.

1. Nef. 13:18 Un es redzēju, ka Dieva spēks bija ar viņiem un arī ka Dieva dusmība bija uz visiem tiem, kuri bija pulcējušies kopā, lai cīnītos pret viņiem.

1. Nef. 13:19 Un es, Nefijs, redzēju, ka citticībnieki, kas bija iznākuši no gūsta, ar Dieva spēku tika izglābti no visu citu tautu rokām.

1. Nef. 13:20 Un notika tā, ka es, Nefijs, redzēju, ka viņiem veicās zemē; un es redzēju grāmatu, un tā tika nesta to vidū.

1. Nef. 13:21 Un eņģelis sacīja uz mani: Vai tu zini grāmatas nozīmi?

1. Nef. 13:22 Un es sacīju uz viņu
[Error: Irreparable invalid markup in entry. Owner must fix manually. Raw contents below.]

Redakciju interesē, no kurienes tu uzzināji par šo profilu? Ja tas bija kāds cits lietotājs, ievadi viņa vārdu. Ja no cita avota - uzraksti no kurienes:


( joks >:)

neinteresē

Es – estēts

Patīk patoss

Karalisks zēns

(Dzīvoju laukos)

Nopelniem bagāts

Internetu veterāns

ISTP/Scorpio rising

Cogito ergo cogito

Pan Theia Mania

Twrch Trwyth

Per asperae

ad astra

et tu

vv

777

Leģions
Atmiņas:143 ieraksti
Draugi:859: Skatīt draugus .
Esmu draugs:147: _serpentine_, aabols, absenta, amalie, and_eli, andalusia, anetka, anima_de_nera, antoinette, apolineers, ascanner_darkly, aspirins, aurelijs33, avatar, balrogh, bateraja, batou, baur, beatrixe, belaa, blaazma, blommorian, brontozaurs, c3po, cheshiras_kakis, chill_pill, cloudkicker, cosmo_shiva, current93, daciiit, dekaels, demantia, din, dooora, dunkelheit, ecna, eerenpreiss, elfeja, elfucis, elistersk, ezervaarna, februar, fjokla, fushicho, g_sch, ganesha, gedimmteversion, gonzokidd, grezele, gucci_lover, her_crow, hercogs, hereeza, hesus, hipsters, insommnia, iuzh, jedritvai, jeeka, jgz, junona, karbonaade, katodstars, klosteris, krauklis777, krazuu, kristya, kro, kverkagambo, le_minga, lenora, lovable, ludza, maanija, magnesia, makki, mantagon, marabou, masquerader, melisrunaa, melnbaltalapsa, merlot, meteo_lv2, morloku_karalis, muga, mugursoma, nata13, necrofolk, nefolk, nekronomikrons, neons, nihi, ninlil, nipple, norkoz, paartraukums, paralellograms, patriots, peekacis, pievakare, piromanjaks, psihs, purvainais, putnupr, redz, remii, rkktzd, rubija, ruebli, ruukjelis, samarietis0x, schizophrenic, seridvena, servo, servusanimae, shiva_blond, silence_queen, silpurene, sirdna, sonnenwende, spazio_zero, special_r, spell, spiritualized, sramgni, svens, synth, syringe, taa_iznaak, taurupe, terrifyer, the_bullet, toadbeauty, tors, traksaule, trouble, turbund, unbeliever, vaarna, veed_logs, vinipega, vinny, violetie_cerini, watt, windrider, zarkavii, zintish_revived
Ņemās iekš:19: aptauja, conspiracies, drugs, gothic, gribam_zinaat, industrial, kino, laikabedre, muzons, n_komentari, naaves_studija, pajautaa, poniji, psrs, rudaks, svetais_gars, tabaka, vajag, vesture
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?