Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Kretīnisma ziedi" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:svetais_gars (40990) svetais_gars
Ticības traģēdijas :: Kretīnisma ziedi
reliģiskās domas spožākie uzplaiksnījumi
Vārds:Kretīnisma ziedi
Mājaslapa:Things They Don't Tell You About Christianity
Par:
Svētais Mērķis:
Kristiešu (un citu reliģiju pārstāvju) citātu vācelīte. Svētais Gars nereti liek ticīgajiem izteikties svešādās mēlēs. Lai šīs mēles tulkotu, mums visiem jāapvienojas šo mīklaino izteikumu apkopošanā!
Pievienojies un pievieno kretīniskus reliģisko fanātiķu tekstus! (Citādi tu degsi ellē, bet Jēzus tevi tik ļoti mīl!)

Baušļi:

#1
Bauslība var mainīties. Tas Kungs vēl nav teicis Savu pēdējo vārdu.

#2
Lūkas evaņģelijs 12:11-12
Kad tie nu jūs vedīs savās sinagogās valdības iestāžu un valdnieku priekšā, nerūpējieties par to, kā jūs sevi aizstāvēsit jeb ko teiksit, jo Svētais Gars jūs mācīs tai brīdī, ko jums būs runāt."

#3
cretin
from Fr. Alpine dialect crestin, "a dwarfed and deformed idiot," from V.L. *christianus "a Christian,"

#4
Davai, cenšamies neņirgt par konkrēto indivīdu (ad hominem)! Nāvīgi nopietna lieta! Cilvēki jūk prātā, johaidī! Klīniski slimu cilvēku gadījumā vārdu paturam starp sevi un 112 dispičeri! Visādi citādi - atceramies, ka šiem cilvēkiem vēl ir iespēja atgriezties un kļūt par mirstīgajiem! Problēma ir reliģijā, cilvēks pats tak normāls dzīvnieks.

#5
Apkopotajam materiālam jākalpo kā dauņu dainu skapim - kā uzskates materiālam par to, kas notiek ar it kā galvā veseliem cilvēkiem, kad tie sāk balstīties nevis pieredzē un loģikā, bet ticībā un emocijās. Dreskods: laboratorijas halāts!

#6
Ticībai/reliģijai ir neiroloģisks/psiholoģisks pamats*, kam jāpārkāpj saprātīga un skeptiska reālisma ceļā. Tas nozīmē šķiršanos no savas bērnības, emocionāli psiholoģiskās noteiktības, tāpēc ieteicams izturēties pret ticīgajiem kā pret bērniem... vai kā pret pieaugušajiem, kuri iestrēguši bērnībā. Nu jā... kā pret garīgi atpalikušiem... Lai vai kā - šai komūnai jākalpo kā izaugsmes līdzeklim, ne bērnības apsmiekla pašmērķim.

Intereses:5: dievs, jahve, jehova, jēzus kristus, svētais gars. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:1: po
Locekļi ;):2: nefolk, po
Štelli pielūko:4: bi, laielais, nefolk, po
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?