x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Tas nav Mēbiusa ceļš

2004. gada 14. jūlijs, 2:25 am, 22 atsauksmes / pievienot vēl

Es Cibā esmu ilgi, taču vēl joprojām to nespēju saprast. Kā iespējams uzrakstīt puslīdz garu pukstu un saņemt tikai dažus komentārus. Un uzrakstīt dažus vārdus un komentāru būs ap 50. Jau kopš pašiem Pirmsākumiem vēroju savu frendlisti un nespēju to saprast. Šajā gadījumā nav nekādas nozīmes pat tiem mistiskajiem 75 simboliem. Vienīgais, ko pagaidām esmu izlobījis, tekstam ir kaut kāda sakarība ar šī puksta rakstītāju. To, kā viņu uztver pārējie. Kam viņam būtu jābūt. Piemēram, [info]gorgona. (Bet tas ir tikai piemēram!) Viņa uzraksta vienkāršu, parastu, ikdienišķu pukstu. Un par to tiek izteikti, piemēram, 15 komentāri. Tad, tajā pašā dienā, viņa uzraksta diezgan filosofisku pukstu par kaut ko līdzīgu dzīves mērķim un saņem, piemēram, 7 komentārus. Vēl vēlāk viņa uzraksta kaut ko dziļi filosofisku un izsaka savu domu tikai pāris teikumos (īsos tomēr lasa biežāk), par to saņemot, piemēram, 3 vai mazāk komentārus. Kāpēc tas tā? Krītas kvantitāte, ceļas kvalitāte..? Vidējais statistiskais cibiņš ir sekls?
(Protams, es būtu varējis iztikt bez raison d'être pieminēšanas, taču ticamības labad man bija vajadzīgs reāls un (vēlams) zināms cibiņš.)

Mjā, kādu laiku nebiju ieskatījies savā userinfo lapā. Un tagad paskatījos un ievēroju, ka ir nelielas izmaiņas manā friend-of statusā. [info]affair mani izmetis no draugiem. «Vai man labāk kļuva? Varbūt. A varbūt arī ne.» (Gustavo) Parasti gan es tā kā nedaudz uzmetu lūpu, ja kāds mani izmet no draugiem. Tomēr.. Tāds kā neliels un netīšs aizvainojums jau rodas, jo man nekad nav skaidrs, ko es tādu esmu vai neesmu izdarījis, ka kāds ar mani vairs negrib draudzēties. Skaidrs, ka pamatojuma tam nav, taču vai tad es sev varu ko padarīt..? Taču šoreiz man tiešām bija vienalga. Man nebija skaidrs, kāpēc viņš (šķiet, ka "viņš") mani pievienoja savam draugu sarakstam, un tagad, pāris mēnešu laikā uzrakstījis vienu vienīgu komentāru manā žūrnālā, izmeta no tā. Lai gan arī "izmeta" ir pārāk spēcīgs vārds, taču tas, manuprāt, vislabāk piedienas atbrīvoties-no-virtuālā-drauga darbībai.
Un otra izmaiņa ir [info]munky parādīšanās šajā sarakstā. Jau vakar no viņa noskaidroju, ka izmēram ir nozīme (izlasi viņa komentāru iepriekšiepriekšējajā pukstā).

Vispār jau diezgan neticami un reizē arī likumsakarīgi. Es pierakstīju šīs domas un tad atradu pukstu, kuru rakstījis [info]klukucis un izrādās – viņš reiz domājis gluži tāpat (un nedaudz no šī). Tikai viņš, protams, izteicies īsāk par mani. Bet doma viena un skaidra. Žēl. Bļāviens! Mēs pat izvēlējāmies vienu un to pašu apzīmējumu – "sekls".

Bet es..? Es neko. Es turpināšu rakstīt pēc iespējas un varēšanas reti, toties daudz. :) Iespējams, ka "krītas kvantitāte, ceļas kvalitāte..?" es neviļus cenšos attiecināt uz saviem pukstiem. Ar "kvantitāte" domājot "frekvence".

♪♬: Catatonia – Apple Core

proud to be peevish: Vai tad uzreiz sekls?..

2004. gada 14. jūlijs, 2:46 pm, atbildēt

Vai tad uzreiz sekls? Imho normāli slinks :))
 
anii (anii, where is the sun??)

anii: veel jau nevar..

2004. gada 14. jūlijs, 2:48 pm, 2 atbildes / atbildēt

veel jau nevar nepiemineet ar to lietu kaapeec cilveeks te ko raxta, varbuut raxta pats tipa sev, nu nez!
redz es a neizceļos ar diezko praatiigaam atzinjaam vai vispaar normaali saliktiem pieciem vaardiem kopaa, bet sho procesu vairaak takaa veltu pati sev, nu taada esu un vsjo,taada redz ir mana dziive!!!
Lasi starp rindiņām: where is the sun??
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: nedomāju jau nevienu..

2004. gada 14. jūlijs, 2:50 pm, 1 atbilde / atbildēt

nedomāju jau nevienu apvainot. tikai filosofēju.
 
anii (anii, where is the sun??)

anii: saprotu, es to..

2004. gada 14. jūlijs, 2:51 pm, atbildēt

saprotu, es to neuztveeru un netaisos uztvert kaa apvainojumu!
Lasi starp rindiņām: where is the sun??
 
melle (melle)

melle: varbuut tik maz komentu,..

2004. gada 14. jūlijs, 2:59 pm, atbildēt

varbuut tik maz komentu, ka cilveekiem slinkums lasiit, un tev paliks labaak, ja piemeeram es pievienoshu tevi saviem draugiem??
 

tvī: bet tie komenti jau ir..

2004. gada 14. jūlijs, 4:07 pm, 1 atbilde / atbildēt

bet tie komenti jau ir dažādu veidu. labāk daži uz dziļo postu nekā čats pie ikdienišķa posta par to, ka varbūt tā kā vajadzētu satikties un varbūt tā kā iedzert tēju utt., utjp.
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: tad jau man bij'..

2004. gada 16. jūlijs, 2:48 pm, atbildēt

tad jau man bij' taisnība par kvantitāti un kvalitāti. :)
nu jā - tā ir. meitenes atkal prātīgākas. :)
 

Kamatrilleris: aha... es par kaut ko..

2004. gada 14. jūlijs, 4:13 pm, 6 atbildes / atbildēt

aha... es par kaut ko liidziigu biju aizdomaajusies, tikai man tik smuki un izsmeljoshi nebuutu sanaacis ;) bet, man liekas, ka biezhi ir arii taa, ka absoluuti mazsvariigi ir tas, ko raksta, galvenais kas. un ja pret sho ko ir milzummilziigs rispekt no paareejiem cibinjiem, komentu buus. nju jaa.
un par tiem garumiem :) pamatskolaa mani domraksti vienmeer iesniedzaas vairaakaas lapaas nekaa citiem biedriem. un bija laba atziimes. gjimnaazijaa maacos eksaktajaa klasee, un visu rakstaamgabalu garums ir krietni sarucis, jo mums vienmeer tiek skalotas smadzenes - iisi un kodoliigi, nekaada uudens lieshana. bet atziimes vienalga ir labas :)
un veel... ca.. cat... catatonia - uuberuuberuubersmuki ;)
Lasi starp rindiņām: chaapa
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: par milzummilzīgo ..

2004. gada 19. jūlijs, 5:54 pm, 5 atbildes / atbildēt

par milzummilzīgo rispekt
nu jā, Tev taisnība. arī tā ir. un arī tas nav godīgi. tas ir gluži tāpat kā valdība un parastā tauta, kā biezie un parastā tauta, kā.. ka ir vieni un ir otri. ka tikai pirmie drīkst ko noteikt un ka tieši viņiem prasīs, kā jābūt. piemēram.
bet katrs taču ir īpašs, katram jāpajautā, ko tieši viņš domā, ko tieši viņš grib. vai viņa. katrs ir īpašs un visi ir vienlīdzīgi. tieši tamdēļ esmu nolēmis nekad nelietot uzrunu kungs vai kundze. bet es novirzījos no tēmas.

un par tiem garumiem. :)
skolā arī mani rakstītie darbi nebija no tiem īsākajiem. ar garumiem gan nemērījāmies, tāpēc nezinu, cik tieši. :) mjā, skolā gan es domrakstus tikpat kā nekad nerakstīju. es rakstīju sacerējumus. šī vārda vistiešākajā nozīmē. :) es vienkārši nevaru būt atklāts, rakstot par, piemēram, "Straumēniem" vai "Dvēseļu puteni". tur nu varu tikai sacerēt. :) bet par to jau reiz rakstīju. un ģimnāzijā mācījos humanitārajā klasē, tāpēc mums nekādu tādu ierobežojumu nebija. :)

un vēl.. ca.. cat..
šī dziesma gan nav nekas īpašs, manuprāt. un arī viss albums tāds diezgan popsīgs. taču vispār man Catatonia patīk. viņu debijas albums "International Velvet" (1998) ir vienkārši brīnišķīgs. tiešām überübersmuki. :) iespējams, ka Tu jau pati to zini.
viena no manām pašām mīļākajām dziesmām ir no šī albuma – "Don't need the sunshine". tikai ģitāra un Čerisas Metjūsas bērnišķīgā / brīnišķīgā balss. un dziesmas vārdi. (vēl gan neesmu sapratis, ko viņa tur sākumā stāsta.) ..but you don't need the sunshine, you don't need the good times, don't need anything anyone's giving, and I don't mind your lies, so keep on talking. ..if you are lonely, believe – every single word is true.. viļņu skaņas dziesmas beigās.
un mana žūrnāla otrais virsraksts (kas redzams userinfo lapā) arī ir no šīs dziesmas. :)
ļoti patīk šis albums. un tā ir bieži vien, ka debijas albums kādai grupai vai vienkārši mūziķim man patīk daudz labāk par nākošajiem. kaut vai, piemēram, Morcheeba, Daft Punk, De | Phazz.. bet šis albums satur, manuprāt, vēl nesamaitātos gabalus. :) pirmā dziesma – "Mulder and Scully" – things are getting strange, I'm starting to worry. this could be a case for Mulder and Scully.. tāpat arī "I am the mob" – I put horses heads in people's bed, 'cause I am the mob. :) (mob – mafija) un "Road rage".. mm.. "Part of the furniture"..
hmm.. ja par mūziku, tad es vienkārši nespēju saturēt. :)

 

tvī: ak, es nespēju..

2004. gada 21. jūlijs, 12:19 pm, 4 atbildes / atbildēt

ak, es nespēju atturēties (ne jau tāpēc, ka man vienmēr ir taisnība, bet reiz savas muzīkas klausītājas gaitas sāku ar Catatonia tieši ;)
International Velvet gan bija otrais disks, pirmais bija Way Beyond Blue, kas ir vienkārši dievīgs indie popa paraugs manā izpratnē. IV jau bija popsīgāks, bet tas nekas, tas ir labākais, kas viņiem bija. Man šķiet, ka savu disku (ak, atmiņu uzplūdi - toreiz pat veikalos to atrast nespēju un sūtināju no kaut kurienes. vispirms gan man atsūtīja kaut kādu Katatonia, metālistus or smth) es nospēlēju tā, ka sāka pārlekt vietām. Bet tas nav svarīgi. Un viss tas disks ir tik nenormāli piepildīts ar atmiņām, ka es nevaru pilnīgi.
Equally Cursed and Blessed gan man nepiedūra īpaši un to pēdējo es pat neesmu nolādējusi :/
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Pakļaujoties rakstiem..

2005. gada 28. marts, 11:33 am, 3 atbildes / atbildēt

Pakļaujoties rakstiem presē un Taviem vārdiem, :) es beidzot gandrīz, gandrīz esmu ticis pie šī albuma. Pagaidām pietrūkst tikai trīs dziesmas, kas palēnām nāk.
Tas patiešām ir ļoti labs! Un to es saku, vēl nedzirdējis albumu pilnībā.
 

tvī: Way Beyond Blue? Man ir..

2005. gada 28. marts, 1:51 pm, 2 atbildes / atbildēt

Way Beyond Blue? Man ir legālais ;)
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: Meh.. Atradi tomēr..

2005. gada 28. marts, 1:54 pm, 1 atbilde / atbildēt

Meh.. Atradi tomēr veidu, kā iegriezt. :)
Nu, nekas. Izdzīvošu.
Un pa šo laiku jau esmu ticis arī pie trūkstošajām dziesmām. Tā ka tik un tā paldies par netiešu ieteikumu. Way Beyond Blue ir superīgs!
 

tvī: Es jau nemaz nezinu, vai..

2005. gada 28. marts, 2:21 pm, atbildēt

Es jau nemaz nezinu, vai veikalos vēl var atrast. Mūziku baudīt abejādi.
Jebkurā ziņā - International Velvet tas nav, bet ir LABS! :)
 

anonymous: Kā rakstīt tīmeklim

2004. gada 14. jūlijs, 8:01 pm, atbildēt

Faktori. Jautājumi ir pārāk retoriski? Par neikdienišķām tēmām ir grūti izteikties. Noderīgums. Reizēm viss jau ir pateikts. Saikne ar lasītāju. Ideja. Šarms. Žēlastība. Forma. Biežums. Informācija. Liekvārdība vai kodolīgums? Atzīšanās. Slinkums. Lasītāja iesaistīšana. Kreatīvisms. Aktualitāte. Kautrība. etc.

Kāpēc Tev ir svarīgi, ka kāds Tevi ir lasījis, bet vairs nē? Tas ir tikai normāli.

10 Tips on Writing the Living Web
 
Spilvens (spilvens)

Spilvens: Nuu, kad ir uzrakstiits..

2004. gada 14. jūlijs, 9:47 pm, atbildēt

Nuu, kad ir uzrakstiits maz - tad citi var pierakstiit klaat komntos, bet kad ir uzrakstiits daudz, tad daudz jau ir pateikts un maz ir ko veel piemetinaat.
Nuu taa apmeeram
 
chloroform in print (gorgona)

chloroform in print: vai, mani arī ik pa..

2004. gada 14. jūlijs, 11:03 pm, atbildēt

vai, mani arī ik pa laikam izbrīna, ka - vērtība ir tāds social chit-chat.
 
on parole (platinum)

on parole: pļāpas pie virtuves..

2004. gada 15. jūlijs, 9:18 am, 3 atbildes / atbildēt

pļāpas pie virtuves galda var pārvērst dzejā, var čatā, kāds nu rakstītājam garastāvoklis pa galvu maisās.
daži ieraksti ir tik labi( gan īsie, gan garie), ka negribas bojāt ar komentāriem, šķiet, ka viss jau pateikts.
stimuls ko pukstēt rodas tad, ja gribas iebilst, līdz kaulam apstrīdēt vai arī papildināt jau doto info ar ko savu un varbūt kādam noderīgu.

 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: šis ir mans..

2004. gada 16. jūlijs, 2:49 pm, 2 atbildes / atbildēt

šis ir mans mīļumiņš. tā lai visi zinātu! :)
 
on parole (platinum, bluebeing)

on parole: paldies. :) vispār jau..

2004. gada 16. jūlijs, 3:34 pm, 1 atbilde / atbildēt

paldies. :) vispār jau augstāk [info]maita arī ir pateicis ko līdzīgu.
Lasi starp rindiņām: bluebeing
 
x-ƒ (x_f)

x-ƒ: eh.. bet tas ir Maita...

2004. gada 19. jūlijs, 6:01 pm, atbildēt

eh.. bet tas ir Maita. viņu ir patīkami satikt un parunāties, bet viņš vairāk ir eRe's draugs. bet Tu jebkurā gadījumā esi īpaša. :) un Maitam sanāk tas viss tā īpaši uzrakstīts. nu, jā, domas līdzīgas, bet ne vienādas.
turklāt - kas gan būtu, ja es Maitu nosauktu par savu mīļumiņu? :) mja..
 
fadu (fadu)

fadu: no kurienes nāk tie..

2004. gada 17. jūlijs, 2:19 pm, atbildēt

no kurienes nāk tie 50-70 posti?...;o)

iemetot pāris vārdus savā lapiņā, tās saimnieks vienkārši norāda, ka ir atvērts sarunai un šis ir tas virziens par ko vēlās runāt... Tas pārējiem dod rīcības brīvību un sākas vienkārši ...;o) vakara tuss. Tici man , neviens tos postus neskaita ;o) Vienkārši visiem prieks tikties tieši šovakar un tieši šai vietā ;o)
ierakstot filisofisku pukstu, cibiņš izsaka savu viedokli un gatavs uzklausīt citus... Bet ne jau visi tai brīdī ir gatavi par to runāt... vai arī uztver to kā jaunu aklāsmi, kurai ne vienmēr ir vajadzīgs vērtējums...

ko te vispār vērtēt . vienkārši Ciba dzīvo savu dzīvi. Un katrs to lieto savām vajadzībām... nu kā prot ...;o)