[icon] fadu
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:09:12 pm
http://www.youtube.com/watch?v=ZNM0ENUCO5I

26 miln skatīts - Vāks ;o))
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:46 pm

Par žurnālu galdiņa pārvērtībām biju jau rakstījusi. Tā bija vienas reizes akcija. Beidzās viss ar kaut kādu kičīgu figņu un puķi pa vidu.

Nekas tai ziņā nav beidzies. Nesen bodē uzdūros kādam klasiskam variantam uz četrām kājām, kuru piedāvāja ar Ļoti lielām atlaidēm. Mājā sapratu kāpēc uz atlaidēm. Izrādījās, ka dienas gaismā brīnums ir vairāk vēsi bāls nekā silti brūns. Pierasta lieta – katra problēma ir jauna iespēja. Ietonēju laku un noklāju divās kārtās. Rezultātā, tas pats liels bāls akcents istabas vidū. Un tad vēl tās domas par visiem nākotnes kafijas un krāsas traipiem, nerunājot par šujmašīnas pēdām un kaķi, kas varētu ievērtēt to daili ar nagiem. Aiztinos atpakaļ uz bodi pēc idejām un še nu rezultāts. Mozaīka jau pielīmēta, rīt paliek aizsmērēt šuves ar šuvotāju. Bilžuku pievienoju. Bardaku lūdzu neņemt galvā – tīra māja ir izniekota dzīve ;o)

comments: 11 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:07 pm
Visām pārējām ekstrām vēl tā figņa ar Lattelekomu un 3TV!!! ;o/
Man bij viena smuka tradīcija... svētdienas rītos skatīties Superbingo un dzert kafiju
comments: 12 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:23 pm
Pirmdiena. Es pamostos, bet vēl nenāku pie sajēgas. Klimatiskās briesmas, kuras vakar solīja meteorologi šorīt nepārliecināja. Solītais sniegs, krusa un kas tur vēl, izpalika. Kaut gan joprojām gribās sauli, jūru un Martīnī pudeli. Nekas - skuķi turās! – drīz Vasara. Pirmais solis ir sperts – pulksteņi pagriezti uz vasaras laiku, atpakaļ ceļa nav. Dienas kārtībā mēneša slēgšana, skaitītāju rādījumu ievērtēšana pagrabos, pāris džeku atlaišana no darba un neliels relakss vietējās bodēs. Mans pircēja instinkts saka, ka būtu tikai normāli, ja sievietes netiktu ielaistais dažas sabiedriskās vietās, tostarp Rimi un Maximās. Viņu klātbūtne tais vietās padara situāciju nervozu. Vispār, esmu spējīga uz visu, vienkārši man ir slinkums... Un jo slinkāks cilvēks, jo vairāk viņa darbs līdzinās varoņdarbam ;o)
Šorīt piezvanīju savam datorpuikam, jautāju, kā ir ar tām Mikrosofta pārsteigumiem un kas man jādara ar to savu Windovs XP. Teica, ka nav jāuztraucas un ... jākrāj nauda ;o) Teicu, ka šams prot nomierināt sievieti un noliku klausuli. Ir lietas, kurām veselais saprāts nav spējīgs traucēt, viņš ar tām vispār nav saistīts.
Labs ir „Nekas tā neveicina darbu, kā strādāšana”, pie tā arī jāpaliek.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:25 pm
Bērziņš: ielūgums Putinam apmeklēt Latviju ir spēkā
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/503249-berzins_ielugums_putinam_apmeklet_latviju_ir_speka

;o))) un šams protams, atbrauks ar visu armiju...
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:06:01 pm
Ārā līņāja un bija neomulīgi, tāpēc diena sākās ar to, ka es pie sevis brokastīs uzaicināju ērmanīti un putneli. Ērmanītis paziņoja, ka viņa organismam ir vitāli nepieciešamas olbaltumvielas. Vienīgais, ko no ledusskapja satura varētu piedāvāt bija pēdējā ola. Tāpēc ciemiņi ieradās ar diviem maisiem ēdamā un rozi saimniecei. Kamēr meklēju rozei vāzi, ērmanītis organizēja brokastu tapšanas procesu, putneli rosījās. Pievienojos. Kad vēl tāda laime, kad atbrauc ciemiņi, paši visu atved un paši visu sagatavo. Tad sitām klaču, ēdām lašmaizītes un ērmanīša desertu līdz brokastis pārtapa par pusdienām. Ai, nu viņi vienkārši forši! ;o))) Ērmanītis dikti komunikabls ar spilgtām līdera pazīmēm, - atrada kopējo valodu pat ar Emīlu, dievs zina, par ko viņi tur viens otram sūdzējās ;o)). Putnelis manā skatījumā vienkārši ideāls sievišķis, bet jūs jau to paši zināt! Es pat nepieminu, to, ka mums viena modeļa autiņi, vienkārši viņas Ķirsis vēl zaļš, toties vairāk pieredzējis. Tad liekas nedaudz zaudēju modrību jo gandrīz piekritu tam, ka man nepieciešams iesaistīties dejošanas aktivitātēs, bet, paldies dievam, attapos.
Un tad mēs palikām vieni un apmierināti;o)))) ,- es, Emīls un ledusskapis. Ledusskapis sen nejutās tik piepildīts, Emīls pusstundu skumji nosēdēja pie ārdurvīm mēģinot sagremot, kas te vispār ir noticis. Un es, protams ;o) Brauciet pie manis brokastīs, ;o))) Mums visiem patiks!!!
comments: 8 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:38 pm
По радио объявляют, что дважды два - пять. Ты удивляешься. Потом президент подтверждает в прямом эфире, что дважды два - пять, приводя мутные и никому не понятные доказательства. Ты возмущаешься. Ты выходишь на улицу и говоришь, что дважды два - четыре. За это тебе дают по голове специально обученные люди с дубинками, отвозят в отделение по контролю за арифметикой и с помощью дубинок объясняют, что дважды два - пять. Ты выходишь просветлённый и уверовавший.

Примерно так и работает любое государство.(c)

;o))
Жена мужуЖ
- ну почему же ты злишься, Сережа?
- Да потому что я Андрюша
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:17 pm
Kuzins atkal sūdzas par piekaušanu (138)
www.DELFI.lv | 16. marts 2014 19:40
http://www.delfi.lv/news/national/politics/kuzins-atkal-sudzas-par-piekausanu.d?id=44306501#ixzz2wDZAzqvU

...ugu, Latvijā ir tāda tradīcija, katru gadu šajā dienā visi sačupojās lai piekautu Kuzinu...
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:23 pm
Pieņemu, ka lielā bļaustīšanās Rīgas centrā izpalika, jo vairums "aktivistu" šodien novirzīts savu pienākumu pildīšanai Krimas reģionā.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:45 pm
Tā... kādu šņabi jāpērk sievietei lai nebūtu kauns galdā likt....
Tur uz plauktien kādi 50 varianti,
Vēlams kaut ko tādu no kā galva no rīta nesāp.
Un nevajag zviegt, neēsmu lietpratējs
comments: 23 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:00 pm
Repše dosies uz Ukrainu
Apollo, redakcija@apollo.lv Trešdiena, 2014. gada 12. marts 10:09

http://www.apollo.lv/zinas/repse-dosies-uz-ukrainu/641482

... ja Ukraina līdz šim bija ziepēs, tad tagad viņa ir nolemta ;o/
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:30 pm
https://www.youtube.com/watch?v=bDpm8wUGPK4

kaut kā tā ;o)))
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:05 pm
http://www.youtube.com/watch?v=a3j9wPk1ci8


;o))))))))))
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:03:08 pm
Pirmā persona no atvaļinājuma atbrauca jo grib būt kopā ar tautu grūtā brīdī. Gribēja jau agrāk, bet redz neraža, pirmai lēdijai vīruss. Ugu, tagad visi valstiski svarīgi lēmumi būs atkarīgi no kundzes veselības stāvokļa. Japs:
-Labdien, p... kgs, kā noskaņojums? Kā kundzei ar veselību? Tas ir labi. Mums te šodien dienas kārtībā ... un t.t.
comments: 8 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:41 pm
Mani tas sāk tracināt.;o/
Ja kara flote jūtās apdraudēta, kas viņai liedz pacelt enkuru un mainīt dislokācijas vietu?
Ja cilvēks jūtās apdraudēts, viņš var pārvietoties uz vietu kur tos draudus nejūt. Ja viņš to nedara, tātad ir mazohists un lai tur muti un ķer kaifu!
Tas būtu iemesls apšaut visus apkārtējos?
Un iznīcināt valsti viena cilvēka dēļ, kurš pēc būtības ir savas valsts nodevējs, zaglis un slepkava... ! Tam esot šauts... žēl, ka netrāpija.
Un iebrūkt valstī tieši tai brīdī, kad tā vēl šokā, un vēl nav pat 40 dienas pagājušas, kopš tas simts zem zemes.
Un vēl mani tracina, ka manas valsts valstsvīriem šai jautājumā nav nekāda viedokļa kuru darīt zināmu savai tautai un citiem taipus robežai.
Mani personīgi interesē manas valsts nostāja.

p.s. Ak, tad nu beidzot,... pusē desmitos kaut ko ierakstīja.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:51 am
Jā, man ir divas labas ziņas:
- rīt Piektdiena;
- parīt Pavasaris ;o))
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:00 pm
Diena sākās rosīgi. Ap pusdeviņiem kaķis uzsēdās man uz galvas un es atcerējos, ka man šai dienai bija kaut kādi plāni. Piecēlos, sāpēja visas maliņas un to, kas notika pa nakti ar matiem līdzcilvēkiem nedrīkstēja rādīt, acis aizpampušas, un tā seja spogulī! – tā nebija mana. Organisms gribēja gulēt un sapņa turpinājumu. Bet košaks mani spītīgi stūma uz ledusskapja pusi. Uzliku kafiju un kādas 15 minūtes zem dušas kardināli mainīja situāciju. Bija skaidrs - ar kājām nekur tālu netikšu, būs vien jākurbulē vecais labais Ķirsis. Paveicās, uz VID semināru paspēju. Pilna zāle un viens brīvs krēsls. Priekš manis. Par gada pārskatiem neko jaunu neuzzināju, pāris reizes gandrīz iesnaudos, toties ekšen pa brīvu, žāvājos, bet varonīgi izturēju līdz galam.
Atpakaļceļā aiz pieraduma ieskrēju Maximā. Sāku kaut ko krāmēt grozā, kad atskanēja sirēna un pārdevējas visus izdzina no bodes. Grozs, protams, palika iekšā. Gaidīt kad nobruks jumts vai atbrauks ugunsdzēsēji nebija iekāriena, tāpēc braucu prom. Mājās atcerējos, ka februāris tulīt beigsies un droši vien visi grib algu. Nu labi, algu gribēju es. Aprēķināju, pārskaitīju, saņemu.
Garīgais uzlabojās, bet organisms vēl nebija pamodies līdz ar to arī nebija lietojams jo nerkstēja un nīkuļoja. Pati doma par trenažieriem dzina izmisumā. Es jutu, ka nobeigšos turpat un par savu naudu.. doma par naudu uzdzina asumu. Pēc 10 minūtēm jau biju uz vietas. Pēc stundas nesāpēja vairs nekas! Tad zvanīja mobilais. Kāds tai galā paziņoja, ka vienai no trepju telpām sabojājusies ārdurvju koda slēdzene. Pulkstenis rādīja 20:15. Nejutu nekāda iekāriena sēdēt visu nakti pie ārdurvīm par iekšā laidēju. Tāpēc solīju par to visu padomāt rīt, noliku klausuli un sāku pucēt nadziņus. Tāpat vien, priekam. Kaķis jau silda gultu. Par ko bija tas pārtrauktais sapnis...
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:10 pm
Es nesaprotu, ko mēs meklējam tai Eirovīzijā. Ne jau tai nozīmē, ka vai mēs to varam atļauties. Kaut gan arī tas... Nu labi, aizūtīsīm to olguci, tas uzdejos polku. Ekšen būs ne pa jokam. Būs atkal iemesls pusgadu pukstēt, ka Eiropa no īstas mākslas neko nesaprot.

Kaut gan vislielākais šoks šoien bija par izglītības ministrijas jau tradicionālo matematikas kļūdu 2,5milj.apmērā. Cirks ;o)) Nez kas šamos to mate'mātiku mācīja un kas tas par "kundi" tai robā sēž. kas spītīgi katru otro gadu "uzskata", ka šamie nav tos 2,5 mil. pelnijuši. Goda vārds! Es šoreiz to kļūdu labot neļautu...

Nu ja un vēl tā Ukraina... Goda vārds dienas četras vienā stresā. Ikrītu pamostoties man likās, ka tieši šai brīdī kādu nošauj. Un pēc tā visa, pēkšņi laiž brīvībā Timošenko. Vāks! bet labi, dievs ar viņiem. Tikai cilvēku žēl...
comments: 6 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:53 pm
Nu Moins! Sāku ievērtēt rēķinus apmaksai - nekustamais īpašuma nodoklis + 16%, elektrība praktiski dubultojās, ja latos pagajušajā gadā bija 12 laši, tad rēķins par janvāri EUR 38.48(latos - 27.04) - man nav parādu, goda vārds! Tagad sapnim par bomžu ikdienu pavisam cits smeķis, kādam tur augšā netrūkst humora ;o)
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:52 am
Pamodos desmitos. Sapnī es biju bomzis. Man bija divas dislokācijas vietas – piekrauts ar visādam drazām pagrabs un vecs autiņš sētas vidū. Pagrabam bija viena vaina – tas bija neaizslēdzams. Tāpēc pieejams citiem interesentiem, vismaz tai sīkai pelēkai būtnei ar skumjām acīm. Kad es ieraudzīju tās acis, sapratu, ka tagad esmu atbildīga par šo dvēseli. Autiņam sētā bija savas problēmas, tas nepatika vietējiem aborigēniem. Vesela delegācija bija ieradusies ar pretenzijām. Pamāju uz kādu māju tālumā. Visi atzina māju par apšaubāmu. Paskaidroju, ka šīs ir tikai brīža variants, kamēr remontēju dzīvokli. Man nebija izvēles, tāpēc darīju, ko varēju lai glābtu situāciju. Tai nozīmē, ka pamodos.
Problēmas palika. Jāsāk ikgadēja Lielā pavasara tīrīšana un jāizmet visa draza no mājas. Jāizšķiras beidzot vai nu vannas un tualetes apvienošanas remonts, vai mainīšu veco labo Ķirsi pret ko svaigāku. Un tai pelēkai būtnei ar skumjām acīm spogulī arī ko foršu izdomāsīm, varbūt kādu kosmētisko procedūru kompleksu sākumam.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] fadu
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries