[icon] fadu
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:10:47 pm
Būtībā, jau nekas šodien nenotika. Nu ja neskaita, to, ka viens no darba devējiem beidzot izmaksāja algu.
Principā jau algas diena 12 datumā. It kā... šai laka sprīdī, šams reizes piecas man zvanīja un informēja, ka skanošais šam ir,
pat vairāk, viņš ir ceļā pie manis un man ir cerība... un t.t. Katru reizi, es viņam atbildēju, ka man prieks, ka nauda ir un
atrodas drošībā, līdz beidzot šodien ap pieciem atskanēja vēl viens zvans un kungs informēja, ka pašreiz auklē mazbērnu,
bet ir cerība, kad ap deviņiem vakarā man tā laime uzspīdēs. Un uzspīdēja ar. Vecis jūtās atvieglots, es atkal maksātspējīga.
Mēs tā pieklājīgi parunājām par valsts ekonomisko stāvokli, šams sūdzējās, ka nevar pilsētā atrast izīrējamas telpas sīka servisa
vajadzībām, es šamam uz flešiņu nokopēju drona bildes - lai veiksmīgāka meklēšana ;o) Un atkal pašķīrāmies līdz nākamai algas dienai.
Tagad domāju, ka man ir drausmīgi paveicies, ka man ir trīs darba devēji un vēl par to, kur lai es rīt ar to naudu skrienu.
Kā zināms, skanošais nedrīkst ilgi glabāties, to jālaiž apgrozījumā... un man jau tagad patīk rītdiena.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:00 pm
Tā lūk arī pagāja atlikušās dzīves pirmā diena. Bija kaut kādi plāni, bet tā arī palika opcijā "plāni"... Svētkos sēdēju bez datora, šams sāka uzvesties neadekvāti, līdz ar to atdevu izvērtēšanai, kura beidzās ar c-diska maiņu. Šodien laiski atjaunoju visus soc-sakarus un uzdūros Cibai. Un te nu es esmu. Skumji ienākt vietā, kur vairs nebūs petroviča, liekas, viņš bija pirmais, kas atbildēja uz manu pirmo postu. Te daudz droši vien mainījās. Man arī. Vairs nav Ķirša. Ķirša vietā pie pakša stāv 10 gadu jauns korejas Mākonītis.Nu tas, kas ar sudraba maliņu. Man piedāvāja automātu, bet atteicos, man patika doma, ka sēdēšu uz mākoņa maliņas un kustināšu kājas. Vēl pa šo laiku atraidu onlaina mākslas skolu Francijā. Divi gadi pagājuši, uz pavasari piedāvā vēl divus interesantus kursus. Pieteicos. Sestdien mammucim dzimšanas diena, viens no darbiņiem būs dāvanai. Es zinu, viņai patiks. Tikai paraksts vēl jāuzliek.
comments: 7 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:32 am
ja jāatceras februāris un manas attiecības ar militārām aktivitātēm, tad jāatgriežas skolas laikos...
no militārenes atceros tikai, ka puiši salika to šaujamo uz ātrumu, un gāja uz šautuvi. Skuķiem šaut nelika, jo mēs paziņojām, ka baidāmies no tā un esam pēc pārliecības pacifisti. Tai sakarā mums lika vilkt gāzmaskas un smuki soļot. Beigās visa klase kopistiski rakstīja kontroldarbus un tur gan katrs katrs murgoja kas kuram prātā ienāk. Manus gara darbus vojenruks lasīja visas klases priekšā, kā paraugu tam, kā nedrīkst un visi korī zviedza.

Tipa, uz jautājumu, -kā lietot kompasu. Liekas atbildēju,- ka kompass ir tāda dīvaina parikte, kurai ir neizskaidrojuma īpašība- šama vienmēr rāda uz vienu pusi. un ja pieņem, ka tie ir ziemeļi, tad pārējās debespuses var atrast ja liek lietā fantāziju un pieredzi. Gadījumā, ja rodās aizdomas, ka kompass nav darba kārtībā, bet uz ziemeļiem vajag kā ēst, tad izmanto sauli. Gaida, ka šamā sāks rietēt vai aust. Ja laika apstākļi ir nelabvēlīgi ( nav saules) izmanto kokus, tai nozīmē, ka meklē sūnas. Kaut gan garantijas nav, jo sūnas ir visur. Tādā gadījumā jāuzprasa garāmgājējam. Ja izrādīsies, ka viņš arī nezina, kur ziemeļi, tā ir laba zīme, var turpināt ziemeļu meklēšanu kopā un tu vairs tai mežā nejūties tik dumjš un vientuļš. Pie tam, kālab galu galā jāiet tieši uz ziemeļiem, varbūt laime tevi gaida tieši te un tagad. Vojenrukam vispār nebija ne vainas, mums viņu pat šad tad žēl bija... tāds lāga večuks. ;o))
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:58 am
Šonakt sapnī visu piedzīvojumu beigās (kurus vairs neatceros) pie manām durvīm piezvanīja un kurjers iedeva man dīvaina paskata telegrammu ar paziņojumu, ka kaut kāds, pavisam citos sapņos zināms bet neredzēts tēls, sūta man apmaksātu tūrista ceļojumu uz Parīzi. Patīkami bija, bet es nekad neesmu gribējusi uz Parīzi un arī satikties ar nezināmu pielūdzēju nebiju iespringusi. Visa šai sapnī mītoša sabiedrība bija patīkami pārsteigta, es sāku domāt kā un kad es to braucienu savienošu ar darbu un te... mani pamodināja kaķis un pieprasīja brokastis... Būtībā, Parīze mani ne īpaši pievelk, nesen biju iedomājusies, ka būtu forši aizšaut uz Indiju un kādu mēnesi padzīvot Avrovillā. Par to jau sen sapņoju- tā ir nākotnes sapņu pilsēta, kuru ceļ un apdzīvo atbraucēji no visām pasaules valstīm, liekas no septiņdesmitajiem gadiem. Pat noskaidroju cik kas tur maksā un valūtas kursu. Bet Parīze, nekad nesapņoju par Parīzi!... Tie veči ar ;o(... pat sapņos dāvina kaut kādu figņu
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:16 pm
Jāsāk memuārus rakstīt...
Mēģināju atcerēties kaut vienu gadījumu, kad man bija bailes. Nu ne vella!! ;o( Tad pēkšņi – Liekas, ka vienu reizi bija gan! ;o))) Tā nu gadījās, ka klāt bija sesija, bet kopuškā, kur parasti mitinājāmies, pēkšņi remonts. Nu tāds – Globāls. Mācību iestāde uz sesijas laiku sarunāja mums kojas vietējā ПТУ. Līdz ar to mūsu dzīve tika maigi sakot apdraudēta. Liekas, ka tā bija ziema, apkures vairāk nebija, nekā bija, pārsvarā visas saritinājušās džemperos un šallēs ar konspektiem un grāmatām tupēja savās gultās zem deķa. Praktiski katru dienu bija kāds eksis vai ieskaite. Zubrīšanās ne pa jokam. Tai pašā laikā kopuškās dzīve sita pierasti augstu vilni. Stāvu virs mums katru nakti jandāliņš ne pa jokam.
Un tad reiz tādā vakarā, kāda no istabas iemītniecēm nolēma izvēdināt telpu, atvēra logu, likās ka ārā līst. Pēc brīža saprata - tas nebija lietus, vienkārši, kādu no stāva augstāk parāva uz korķēšanu. Skuķis aizcirta logu, iesaucās – Nu man reiz pietiek! Un aizšpagoja kārtot attiecības. Pēc neilga laika atgriezās un paziņoja – Es viņiem pateicu Visu, ko es par to domāju! Tai nozīmē, ka solījās vainīgo piespiest to palodzi izlaizīt tīru.
Augšā tusiņš pierima un mēs gandrīz noticējām, ka problēma atrisināta. Nē tak! Izrādās,. Problēmas nemaz nebija sākušas, jo pēc minūtēm 10 mūsu durvīs kāds pieklauvēja… ar kājām… vairākas reizes… ļoti stipri. Atvērām durvīs. Aiz tām stāvēja Bars - kādi padsmits vietējo pārdzērušos tīņu vicināja ar dūrēm, pieprasīja atbildēt par vārdiem - vēlējās klopi un intīma rakstura izklaides. Un tā bija tā reize, ka man patiešām sametās BAIL! Rokas palika aukstas, kājas es nejutu nemaz, izlikos pa beigtu un … turpināju šķirstīt konspektu. Nu tāda neadekvāta reakcija… ;o) Kādai no mums reakcija bija pretēja, viņa diezgan skaļi darīja zināmu mūsu protesta būtību. Es pat neieklausījos, domāju, ko darīt, ja mūs tiešām kāds gribēs sist… Dzirdēju tikai sakāmā beigas,- … tas vēl nekas, bet ja Viņa piecelsies, - tad es jūs neapskaužu!!! Palika interesanti, kas tā tāda Viņa ir. Es lēni pagriezu galvu un ar šausmām ieraudzīju, ka tiek rādīts uz mani!!! Ak, Kungs, - te es uzsmaidīju ( nu es teicu, ka man neadekvātas reakcijas, vienkārši, man parāva uz smiekliem tas, ka Es esmu tas Pasaules glābējs).
Bet ziniet, tas bars pēkšņi apklusa un aiztinās… visi!!!! Es prasīju, kāpēc uz mani tika rādīts? Izrādās tāpēc, ka es izskatījos vismierīgākā. Nē, nu moins! Es tur sēžu, gandrīz bikses pilnas aiz bailēm…
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:50 pm
Man te pēkšņi ienāca prātā, a kas ja Pu dzeršanas delīrijs uznācis, tipa - "...а запой, как вариант никто не рассматривал?..." Tipa, vecis sēž kaut kur kremļa stūrī un komunicē ar baltām pelītēm, kamēr visas frakcijas amatus dala. Kas zina, varbūt šams tādā ķēmā, ka nedrīkst tautai rādīt un nez ko tur pa dzērumu ir padotiem licis darīt. Tas izskaidrotu, kāpēc virs pilsētai piecas dienas helikopteri riņķo. Kaut kur lasīju, ka visi veči sapņo par personīgu helikopteri, vai arī izsauca tos karaspēkus pie kremļa- zaldātiņus gribēja paspēlēt... A pa to laiku visi apkārtējie bizo ka kremli un nezin kur koferi ar to svarīgo sarkano pogu noslēpt, kas zina, varbūt šamam gribēsies pogas paspaidīt. Es tai sakarā, ka man liekas, ka pēdējā gadā visi viņa prikazi ir tāda rakstura, kādu skaidrā prātā diez vai var izdomāt. Kaut kā tā ...
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:08 pm
Руководство начинающему покойнику

Если вы умерли, делайте следующее:
1. Лежите, не подавая признаков жизни. Было бы неплохо умереть в приличной позе, но это уж как повезет.
2. Не принимайте близко к сердцу горе родственников. Никому вы нахрен не нужны. Вполне возможно, что их горе - обычная неадекватная реакция на свалившуюся на них радость.
3. Отнеситесь философски к тому факту, что вас уронят с носилок упитые в хлам санитары, а в морге потащат за ногу по полу, так как сломалась каталка.
4. Ни в коем случае не снимайте с ноги бирку и следите, чтобы ее не подменили. В морге всякие валяются. Потеряв бирку, вы можете оказаться в тесном, наспех сколоченом гробу, а не в том более-менее приличном, который вам закажут родственнички.
5. Не устраивайте в морге сцен с криками: "Я же живой !" , "Что все это значит ?!" , "Как я тут оказался ?!"
Раз оказались, значит так надо.
6. Вернувшись домой в гробу, не вздумайте сразу сесть к телевизору смотреть порнушку или к компьютеру доигрывать недопройденный уровень в DIABLO. Сначала дождитесь, пока все улягутся, и напейтесь чаю/пива на кухне. Покойник перед экраном со стаканом в руке - это уже слишком.
7. Ложась в гроб, прихватите с собой ломик и пару пачек сигарет, которые точно не помешают. Любителям чтения, стоит взять книгу О. Чернокошкина "Живой среди мертвых", которая очень поможет скоротать время до конца похорон.
8. Не шевелитесь в гробу при выносе тела, не выскакивайте из него, для того, чтобы помочь спустить гроб по лестнице - справятся сами. Не хватайте женщин за разные аппетитные места. Для покойника это несолидно.
http://top.thepo.st/655959/Rukovodstvo-nachinayuschemu-pokoyniku
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:40 pm
Atskanēja zvans un skuķis no mašīnu mazgātuves, kurai arī man ir tas gods kārtot grāmatvedību, caur puņķiem un asarām sāka kaut ko skaidrot par to, ka viss ir dēlī,
kases aparāts nojūdzies un neparādīja summu kartēs, bet gan skaidrā naudā (vai otrādi), tad viņa tur kaut ko sāka fantazēt, lai galus dabūt kopā un nu viņai pietrūkst
kaut kāda maksājuma ar karti, lai viss nolīdzinātos, bet neviens nebrauc un saimnieks viņu noteikti atlaidīs...

Neko nesapratu. Bet šī bija pirmā reize manā grāmatveža pieredzē, kad es labdarības nolūkos aizbraucu mazgāt savu mašīnu lai labotu svešu grāmatvedības kļūdu. Lietus laikā!!!
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:03 pm
https://www.youtube.com/watch?v=iXILCoERrr8#

Nezinu kāpēc rāda no beigām, tur jāpavelk uz filmiņas sākumu.

http://nr2.com.ua/News/Lithuania_and_Baltics/Voennyy-Konstantin-Mashovec-Ukrainskie-PVO-chisto-tehnicheski-ne-mogut-sbit-grazhdanskiy-samolet-v-nebe-nad-Ukrainoy-76332.html
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:46 pm
Skype biju reģistrējusies gadus 6 - 7 atpakaļ.
Nezinu, kas man bija uznācis, bet tieši šajā pirmdienā
Pirmo reizi manā Skype lietošanas vēsturē,
kaut kādā automātā uzspiedu pogu "Iziet".
Tiešām tas Skype domā, ka es tagad atceros,
-kādu paroli tajā ieliku,
-kādu @-pasta kasti lietoju!
Iespējams, kaut kur pierakstiju.
Interesanti, kur es vispār dajebko pierakstīju tajā dzīves posmā..

p.p. iespējāms tā klava tieši tād arī nojūdzās, kad es to liktenīgo pogu nospiedu.
Neizturēja atbildības nastu.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:10 pm
Četrrindas no interneta, tos saucot par "pīrādziņiem", daži, nu baigi forši ;o)

«Пирожки» (они же «перашки») — образец глубины мысли безо всякого пафоса и занудства.
Коротко, ясно, забавно и точно за 34 слога. И никаких знаков препинания, заглавных букв и рифм.

илья покрыл себя позором
и оказалось что позор
илье к лицу и без позора
его уже не узнают
© nik-aragua

у губернатора проблема
где взять асфальта для дорог
чтоб ездить на порше который
по накладным и есть асфальт
© Алексей Лукьянов

без ложной скромности замечу
я гениальный человек
а то что ничего не создал
так я был занят и болел
© better days

о чём бы я ни говорила
мужчинам слышится одно
что секса не было так долго
что прям какаято беда
© silaev-a


помогут дробное питанье
спорт и массаж проблемных мест
читает ольга в интернете
и ест
© Цай

Источник: http://www.adme.ru/svoboda-narodnoe-tvorchestvo/luchshie-pirozhki-i-poroshki-2014-722360/

оксана в ступоре
не знает какие ей надеть трусы
с начесом потому что холод
или красивые вдруг секс
© оман

Источник: http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/gennadij-byl-metaforichen-556305/
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:25 am
Es nezinu uz kādiem taustiņiem sēdēja kaķis naktī , bet man atsakās strādāt ciparu rinda virs burtiem un zem funkcijām . Galvenais, ka ne tikai cipari, bet arī citas tās jautājumu zīmes un izsaukumu zīmes. Vislielākās ziepes, ka e-adrešu "et" zīme, kas traucē darbību internetā. Vai ir kāds padoms no gudrām galvām?
comments: 6 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:09 am
Pirmdiena, kā darba diena, tas ir TĀDS šoks organismam ;o/
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:57 pm

Un kas to varēja paredzēt? ;o)) Pieņemu, ka kādam tur aiz mākoņiem ir laba humora izjūta.

Vai arī pie visa ir vainīga kāda bērnības psihotrauma.

comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:06:41 pm
Diena pagāja nemanot. Sākās ar to, ka sāka mirgot galda lampa. Bez galda lampas nevar, atstaro klaviatūra. Tāpēc devos pirkt lampiņu. Lampu veikalā pārdeva mēslojumu. Izrādās, bode jau gadus trīs mainījusi savu dislokāciju. Braucu meklēt veikalu. Pusstundas laikā jau vēru vaļā durvis un rādīju pārdevējam mirgojošo gaismas ķermeņi. Jā, šamiem tieši tāds ( 20cm garš, spraužams verķis, 11w un t.t.) bija.
Kaut gan jaunais brīnums ne ar ko neatšķīrās no vecā, lampiņa pagalam atteicās tikt ievietotam stratēģiski svarīgajā vietā. Atradu skrūvgriezi un izjaucu galda lampu... Procedūra aizņēma stundas divas. Vispirms, lampiņa dega, bet procesā biju pazaudējusi, liekas kādu svarīgu skrūvīti, salūza vēl kaut kāda plastmasas detaļa, kurai vajadzēja to lampiņu fiksēt konkrētā pozīcijā, bet tai nebija tāpat jēgas, jo lampiņa dega tikai ļoti dīvainā leņķī, kuram nebija nekāda sakara ar paredzēto. Kad beidzot saskrūvēju lampu, lampiņa atkal neslēdzās. Viss! Aizstiepu to nolāpīto grabažu uz miseni. Aiztriecu no klaviatūras kaķi un atradu zem tās to sasodīto skrūvīti.
Ai, Pofig!
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:35 pm
https://www.youtube.com/watch?v=MXTBotdauPo
https://www.youtube.com/watch?v=I-FFY5w5yDE

atrasts:
http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/post-obozhaniya-dzhordzha-karlina-541605/
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:34 pm
Tā. Man nepieciešama informācīja - kāds ir lielās alus pudeles diametrs ( griezumā).
Tad vēl. Kuru no tām (lielām) pudelēm apvalks ir biezāks, jeb, kā tur... izturīgāks.
Paskaidroju. Ir nopirkts mobilais kondicionieris. Tur ir tāda gofra šļauka ap 12cm diametrā,
pa kuru tiek izvadīta silta gaisa plūsma ārpus telpas. Piedāvātais papildus variants,
izbāzt to pa vēdlodziņu neder, tā ir pornogrāfija. Paliek tas klasiskais- jāizšrubī
sienā caurums līdz ārpusei, no istabas puses ir spec siets ar iestrādātu uzmavu pie kura
elementāri izskrūvē to gofras galu. Bet paliek jautājums cik lielu to caurumu urbt un
un ko ar to iesākt, kad beigsies vasara. Man ieteica, vienkārši iespraust tajā pudeli ar
biezāku "mizu" un piepildīt to ar putām.Tad pavasarī var eleganti to izvilkt ārā.
Tātad paliek jautājums Pudeles diametrs un plastikāta kvalitāte. Jo , kad atnāks vecis ar urbi
šamam ir jāizskaidro kādu īsti caurumu es vēlos ;o))
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:46 pm

Par žurnālu galdiņa pārvērtībām biju jau rakstījusi. Tā bija vienas reizes akcija. Beidzās viss ar kaut kādu kičīgu figņu un puķi pa vidu.

Nekas tai ziņā nav beidzies. Nesen bodē uzdūros kādam klasiskam variantam uz četrām kājām, kuru piedāvāja ar Ļoti lielām atlaidēm. Mājā sapratu kāpēc uz atlaidēm. Izrādījās, ka dienas gaismā brīnums ir vairāk vēsi bāls nekā silti brūns. Pierasta lieta – katra problēma ir jauna iespēja. Ietonēju laku un noklāju divās kārtās. Rezultātā, tas pats liels bāls akcents istabas vidū. Un tad vēl tās domas par visiem nākotnes kafijas un krāsas traipiem, nerunājot par šujmašīnas pēdām un kaķi, kas varētu ievērtēt to daili ar nagiem. Aiztinos atpakaļ uz bodi pēc idejām un še nu rezultāts. Mozaīka jau pielīmēta, rīt paliek aizsmērēt šuves ar šuvotāju. Bilžuku pievienoju. Bardaku lūdzu neņemt galvā – tīra māja ir izniekota dzīve ;o)

comments: 11 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:07 pm
Visām pārējām ekstrām vēl tā figņa ar Lattelekomu un 3TV!!! ;o/
Man bij viena smuka tradīcija... svētdienas rītos skatīties Superbingo un dzert kafiju
comments: 12 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:23 pm
Pirmdiena. Es pamostos, bet vēl nenāku pie sajēgas. Klimatiskās briesmas, kuras vakar solīja meteorologi šorīt nepārliecināja. Solītais sniegs, krusa un kas tur vēl, izpalika. Kaut gan joprojām gribās sauli, jūru un Martīnī pudeli. Nekas - skuķi turās! – drīz Vasara. Pirmais solis ir sperts – pulksteņi pagriezti uz vasaras laiku, atpakaļ ceļa nav. Dienas kārtībā mēneša slēgšana, skaitītāju rādījumu ievērtēšana pagrabos, pāris džeku atlaišana no darba un neliels relakss vietējās bodēs. Mans pircēja instinkts saka, ka būtu tikai normāli, ja sievietes netiktu ielaistais dažas sabiedriskās vietās, tostarp Rimi un Maximās. Viņu klātbūtne tais vietās padara situāciju nervozu. Vispār, esmu spējīga uz visu, vienkārši man ir slinkums... Un jo slinkāks cilvēks, jo vairāk viņa darbs līdzinās varoņdarbam ;o)
Šorīt piezvanīju savam datorpuikam, jautāju, kā ir ar tām Mikrosofta pārsteigumiem un kas man jādara ar to savu Windovs XP. Teica, ka nav jāuztraucas un ... jākrāj nauda ;o) Teicu, ka šams prot nomierināt sievieti un noliku klausuli. Ir lietas, kurām veselais saprāts nav spējīgs traucēt, viņš ar tām vispār nav saistīts.
Labs ir „Nekas tā neveicina darbu, kā strādāšana”, pie tā arī jāpaliek.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] fadu
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries