[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:06:47 pm
Kā angļu valodā būtu teletilts?
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:dārgā ciba, mērkaķim ir iedota granāta!
Time:06:02 pm
Pirms godīgi uzsākt daktera noteikto kursu (1/4 ripiņu reizē), nolēmu izmēģināt tikko izrakstīto leģendāro klonīti, pirms godīgi pievērsties noteikto devu kursam.
Pēc vakardienas 4 pilnām ripām, 1520 stundām miega, mans tavs joprojām neko nesaprot, kur nu vēl pastrādāt. Kādas prognozes, kad šitas murgs beigsies?
Vai vīns (viens) un vēl pagulēšana mani spēs atgiezt funkcionējošā humanoīdā?
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Current Music:Underworld / Nylon Strung
Time:04:13 pm
Ā, viss labi, atkal urbj.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:40 pm
Klīdu pa cibu, nonācu pie sarunas par veco labo feminismu. Teikšu, kā ir, neesmu stiprs feminismā, tas ir, mana uztvere nav uzskaņota attiecīgo problēmu izlasīšanai no apkārtējo iespaidu gūzmas. Bet sarunā uzdūros vārdam "objektifikācija" (vai "objektificēšana"), un tā esot nelaba lieta un ārkārtīgi sāpīga.

Palūrēju gūglē.

objektificēšana - 10 rezultāti
objektifikācija - 170 rezultāti.

Salīdzinājumam
suņa sūds - 245 000 rezultātu.

Tas ir, par šo ārkārtīgi svarīgo, sāpīgo un visai feminisma kustībai/ideoloģijai/whatever fundamentāli nozīmīgo objektificēšanu tiek runāts visai klusu, ķēķī un bez lieciniekiem. Laikam bailēs no Big Man.
comments: 20 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:49 pm
Current Mood:Gut
Jau ierastajiem urbējiem un pūšamo instrumentu entuziastiem pievienojies jauns skaņas avots, kaut kur blakus mājā vingrinās operdziedātāja.

Atšķirībā no abiem iepriekšējiem – esmu ar mieru sēdēt uz balkona un smēķēt vienu pēc otras, veltot dusmīgus skatienus garām braucošajiem autobusiem, jo netrokšņojiet, kuš!

Jā, par ko runājot, kā jums Emikas jaunais singls?
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:19 pm
Labdien, vēlējos pajautāt, kur var iztīrīt negluži austo, bet no vairākiem diegiem paklāju? Līdzīgu šim.

comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:08:26 am
pateicības:
bērns,
robežas,
jauna diena,
nauda, braukšu pirkt jaunus zābakus, vecie nodrāzti,
un bikses, un kurpes un rokassomu arī
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:12 am
"Arī teātros beidzamā laikā bieži vien atļaujas kaut ko tādu runāt, ko teātrī nevajadzētu runāt," "Vakara Ziņās" citēts Pauls.
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Uhhhhhhhhh
Time:10:42 pm
http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/rigas-ratslaukuma-egles-iedegsana-ieklust-ginesa-rekordu-gramata.d?id=48253281


+1000 karmai idejas autoram.
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:39 pm
es tā saprotu, ka bārnsa grāmatu par šostakoviču visi jau ir izlasījuši
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Buratino
Time:06:16 pm
Citāts no grāmatas, kuru pašlaik lasu:

– Ее звали Ефросиньей, творческим псевдонимом было Жаннет, а проституток тогда именовали «мальвинами». И граф Толстой… красный граф Толстой в своей сказке «Золотой ключик» нарывался на серьезные неприятности, если иметь в виду, что в образе Пьеро он выводил Блока… Получается, что его возлюбленная – проститутка. Я бы за такое морду набил… Неужели вам ничего такого на вашем филфаке не рассказывали, Севочка? Карабас – Мейерхольд… Нет?

Interesanta informācija...
comments: 12 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:32 pm
inets šūmējas, ka no 01012017 ax pārdevēji netirgos tēju.
pat nav saprotams, vai saistīts ar ax lēmumu, vai valdības iejaukšanos.
bet par to informē pārbaudīti pārdevēji, tas nav uz viena pārdevēja mārketingu balstīts.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:09 pm
vai, tie kas bija, tie zin, bet bij tāds stāsts par mīļāko Bubi, kad viņš satrakojās, lēkādams pa cibiņu piepūšamajām pariktēm, saldējumā noķēzītu muti un viņu neņēma uz veikalu līdzi, jo viņš netīrs un traks, tad, lūk, šis te Bubis uzreiz metās pie krāna mazgāt nost šokolādes muti un glauda šokolādes matus un kliedza projāmgājējiem pakaļ "TĪRS UN NOMIERINĀJIES", TĪRS UN NOMIERINĀJIES!"
comments: 7 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:51 am
pārrakusi interneta laukus visos virzienos - tomēr vēršos pie Jums, cibiņi..
kur Rīgā var iznomāt auguma lelles?
priekšstata gūšanai - skatīt zemāk ievietoto saiti.

http://augumalelles.lv/lv/project/lido-kostimi-talismani-auguma-lelles/
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:kungiem un dāmām gados
Time:07:37 am
visu laiku gāja labi, tad bija kāds labs laiks pārtraukuma, kad nevajadzēja, un tagad vajag atkal un man ir problēma atcerēties, ka katru rītu jādzer zāles - līmēt kalendāru un vilkt krustiņus? kā jūs atceraties, ka dienišķā indes deva jādzer? piesienat pie zobu birstes?
comments: 18 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:05 pm
gada galvenā intriga, kurš preses izdevums pirmais nāks klajā ar atklāsmēm, ka donalda trampa īstais uzvārds ir kaut kāds finkelšteins un viņam tēvocis dzīvojot odesā
ko tur daudz smieties, harijam poteram sākumā arī neviens īpaši nepievērsa uzmanību, thh
comments: 6 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:41 pm
Driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails
comments: 10 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Current Music:Rob Dougan / Open Sore
Time:01:28 pm
Current Mood:I've got just one flaw
K/f "Arrival" gan priecēja, gan vīla, nē nu kā, tu skaties ekrānā un nespēj izskaidrot, kāpēc organisms visu laiku mēģina pārslēgties "skudriņas skrien" režīmā, atjēdzies tikai pie beigu titriem, ka autors šim kreatīvam tak ir misters Vilenēvs, nu tas, nu, kurš mums ahujenno k/f "Sicario", jā, biedri, jā! iekš "Arrival" ir viss tas, kas mums patīk, skaņa, attēls, atmosfēra, mēs varam pāris minūtes skatīties, kā nosēžas helikopters, un nevis garlaikoti žāvāties, bet uh!, wow!, kruta!, jā, tur brīnišķīgi ir viss, kam vien būtu jābūt brīnišķīgi, skaistuma un atmosfēriskuma līmenis zaškaļivajet.

Un vēl mēs varam iekšēji priekā palēkties brīdī, kad Luīze uz tāfeles uzrasē vienu triviālu teikumu un paskaidro visas iespējamās problēmas šī teikuma saprašanā, mēs varam uzgavilēt, ka jā, jā!, tāpēc mēs te nācām!, bet tad saprast, ka tas arī viss. Pati galvenā sižeta līnija, kura būtu šo padarījusi par gada attapīgāko kino, ir palikusi aizkadrā. Nē nu labi, tas, kas nācis viņas vietā, ir, lai arī sākumā kaitinošs, tak tomēr negaidīts un interesants. And yet, and yet, kļūda bija sacerēties mazliet par daudz.

Taču nepārprotiet, draugi, k/f "Arrival" ir labākais eiliēnu kino, ko mums šī pasaule ir dāvinājusi kopš "District 9", nopietni, ejiet, draugi, ejiet, neko negaidiet, neko par viņu nelasiet, ejiet, tas ir brīnišķīgi labs ķinis, tieši tāds, kādu mēs to vēlamies.
comments: 10 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:43 pm
Viss ir tieši tik žēlīgi kā bērniņu koris aukstā un nemājīgā skolas aktu zālē:
https://www.youtube.com/watch?v=NRX7792Ydoc
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:57 am
Sākoties īstam drēgnumam, pa īstam saprotu, ka šādā laikā zaļās tējas tiešām sasilda mazāk kā tumšās. Izsakos tehniski neprecīzi, jo ar zaļajām parasti apzīmē noteiktā veidā apstrādātās līdz noteiktai pakāpei, es domāju tās, kas nav nedz fermentētas, nedz grauzdētas. Vasarā nespēju saprast shu puera jēgu, tagad vēsumā tas kļuvis uztverams un tā pat nav garša. No smieklīgi dīvainā - acīmredzot, ķīnieši mūs tiešām uzskata par muļķiem, jo daudzas tējas aprakstītas ar frāzēm oil cut, health drink, slimming tea, beauty tea. Viņiem mēs esam ne pārāk gudri, neglīti, vārgulīgi un resni cilvēki ar naudu, un humānisma vārdā viņi mums līdzēšot atbrīvoties vismaz no naudas.

Runājot par pirkšanu pa tiešo - esmu jau teicis, ka nav fakts ka pērkot uz vietas Ķīnā, ārzemnieks nopirks ko labu. Ar Indiju viss esot līdzīgi, paziņas stāsta, ka jūrnieki nevarot atvest no Indijas labu tēju. Iespējams, ka viņi ir pārāk aizņemti lai staigātu un meklētu (jo es neticu, ka nav principā), iespējams, ka labu tēju indieši tirgo nebūt ne veikalos. Lieta tāda, ka dārdžilinga pirmo ražu izpērk kanādieši, vācieši un austrālieši, tā nepaliek Indijā - dārga eksporta prece, nevis vietējam tirgum audzēta. Tie indieši, kuri saprot un var atļauties labu vietējo tēju, acīmredzot, to pērk sev vien zināmās vietās (nerunāsim par publiku, kurai tēju piegādā). Tāpēc ir vērts pirkt tēju arī Eiropas onlainšopos, vienīgi - tajos, kuri neved to pašu, ko jūs paši nopirksiet audzētājvalstīs.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries