[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:02:20 pm
Многие сотрудники этого концентрационного лагеря затем прекрасно жили
------------------------
brīnišķīgi dzīvoja, jā. ar apziņu, ka jebkurā brīdī pie viņiem var ierasties mossada pārstāvji ne tikai vācijā, bet arī argentīnā un pārējā dienvidamerikā
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Rēķins sagatavots iesniegšanai Rīgas pašvaldībai
Time:01:49 pm
„Ar zobenu izpildīju nāvessodu Ģertrūdei Hufnerei – 6 markas, izpildīju nāvessodu zemniekam Tomam – 6 markas, nogriezu ausi un izlauzu locekļus zaglim Henriham – 2 markas, izlauzu locekļus zaglim Mincam – 1 marka, izpildīju nāvessodu zaglim Henriham – 6 markas, pakāru zagli Martingu – 5 markas, sadedzināju noziedznieku par neprecīzu malkas svaru – 1 marka 4 šiliņi.[...] Gatavs pakalpot, Martins Guklevens, Rīgas bende. A.D. 1594.”

(No šejienes: https://www.riga.lv/lv/news/kur-un-ka-viduslaiku-riga-tika-izpilditi-navessodi?11311)
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Subject:Psiholoģijas / psihoterapijas maģistrs
Time:01:10 pm
Sveiciens.

Es tagad domāju, ka jādabū maģistrs šajā jomā. Pētot vietējos piedāvājumus, mani nekas neuzrunā, jo viss šķiet pārāk akadēmiski, sausi un formāli bez hands-on pieredzes un gudriem pasniedzējiem, kas saprot, kas patiesībā ir svarīgākais psihoterapijā.

Ārzemēs esmu atradis sev piemērotas programmas, kā piemēram šo: https://www.medcollege.edu.gr/en/courses/msc-integrative-counselling-psychotherapy/
Bet, godīgi sakot, nekur tālu negribu braukt. Varbūt jūs kaut ko varat ieteikt kaut ko Latvijā vai netālu (ja tā ir programma, kur braukāt pa weekendiem, piemēram).
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:11:34 am
DELFI. Pēc mīklainas zemūdenes nogrimšanas jūrā Dānijā atrod žurnālistes līķi bez galvas
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:24 am
DELFI. Makaks Taizemē sadraudzējies ar kaķīti.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:11:19 pm
Krievijai tagad iestājies bezvīzu režīms ar ASV :)
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Vasarai aizejot
Time:10:41 pm
Dž.K.Džeroma "Trīs vīros laivā" bija epizode, kur kāds ēdelīgs vīrišķis bija nopircis "All included" jūras ceļojumu un gandrīz visu laiku tajā pavadījis jūras slimības mocīts, vemjot un nespējot neko ieēst. Kad viņš beidzot atkopās un atguva apetīti, ceļojums bija jau beidzies.
- Un tur tas aizpeld, - viņš skumji sacīja, ar skatienu pavadot kuģi. - Aizpeld ar visu, ko es būtu varējis apēst un neesmu apēdis par savām xxx mārciņām.

Nujā. Tā nu viņa aiziet. Ar visu, ko es, stulbene, būtu varējusi, bet neesmu piedzīvojusi un izdarījusi šajā tik sasodīti ilgi un mokoši gaidītajā gadalaikā.
Ceru, ka uz nāves gultas būs mazliet citāda sajūta.
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:13 pm
nu un vakarā šī kasiere, redzot, ka es esmu iedzēris nedaudz spirta, mani apšmauc uz 20 santīmiem. kā lūdzu? protams, ka es to redzu. es esmu strādājis pietiekoši ilgi tirdzniecībā, lai man galvā pašam eksistētu kompjūters uz šādām lietām
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:05:28 pm
Vasara pagājusi, laiks mainīt zeķes.
(Attēlā redzamajām kājām un kleitai ir ilustratīva nozīme. Būtiska ir tikai krāsa...)
comments: 12 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Gravējumi
Time:05:14 pm
Dārgā ciba, kur Rīgā, vēlams centra rajonā var smuki iegravēt iniciāļus? Varbūt kādam ir bijusi pieredze ar labu, savu amatu protošu meistaru? Vajadzīgs jau uz sestdienu!
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Dž.R.R Martina intervija
Time:03:55 pm
Tie, kuri lasa krieviski var izlasīt cienījamā Troņu Spēļu autora interviju.
Daži domu graudi, kuri man iekrita prātā, zem cuta.
... tālāk ... )
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:03:51 pm
piedāvāju antizinātnisku eksperimentu, atstāt visas cibas meitenes šeit un paskatīties, ar ko tas beigsies
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:03:05 pm
visugudrā ciba, iesaki, lūdzu, visādas labas un interesantas apskatāmas vietas maršrutā Rīga - Rucava.
(vēlams ārpus Liepājas.)
paldies jau iepriekš!

p.s. nūģiem bez bērniem :)
comments: 7 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Masāža
Time:02:39 pm
Kādas skaitās normālas masāžas cenas? Jā, jā, atkarīgs no, bet nu teiksim visa mugura 60 min. Vajadzīgs tīri atslābšanai, jo šobrī liekas, ja nedabūšu kādu nomierinošu fizisku sajūtu, āda saplīsīs gabaliņos no uztraukumiem. Šobrīd īsti nevaru šikot un gribētos vidējo, uz lētāku pusi variantu.

Un vai ir kādas vietas/cilvēki, ko ieteiktu vai tieši otrādi nē? Zinu, ka viens cibiņš arī mūždien uzpeld par šo jautājumu, drīkst atsaukties. :D

Vai arī ja vēl kas piebilstams par tēmu, droši. (Nez varbūt konkrēti masāžu veidi vai tml.)
comments: 7 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:04 pm
Es dzīvoju ģeogrāfiski mazā, tomēr pasaules mēroga dzīves kvalitātes un medicīniskās aprūpes lielvalstī. Un es turpinu meklēt ceļu uz fiziski normālu pašsajūtu cauri visai sarežģītiem labirintiem.

Pašlaik (ķirurģiski gan vēl neapstiprināta) endometrioze arvien vairāk dominē manā ikdienā. Vienu nedēļu mēnesī dzīvoju cepuri kuldama (tad pašai grūti noticēt, cik slikti mēdz būt pārējā laikā un šķiet, ka tie ir pārspīlēti izdomājumi). Bez problēmām, bez simptomiem, kā vesels cilvēks. Pārējās trīs nedēļas dzīvoju fiziskās sāpēs, reizēm traucējošās, reizēm ļoti kaitinošās, reizēm tādās, kas mani atstāj gultas režīmā, reizēm ar tādām sāpju lēkmēm, kas beidzas ar agrāk dzīvē nekad nepieredzētu ģībšanu. Visu laiku dzert stiprākās man pieejamās pretsāpju zāles nevaru un nav jēgas, bet uzminēt, ka tuvojas sāpju lēkme līdz stundas precizitātei arī vēl nevaru. Kuru katru brīdi gaidu zvanu par operācijas datumu.

Medicīna pašlaik endometriozes ārstēšanai nekādu rožainu pieeju nepiedāvā. Protams, ir gadījumi, kad atrod, izgriež un dzīve atgriežas normālās sliedēs. Statistiski biežāk tā izvēršas par sadzīvošanu ar smagāku vai vieglāku hronisku slimību un medikamentozu terapiju ar bieži iespējamām nepatīkamām blakusparādībām. Nu, un tagad ir arī samērā nopietns revolūcijas vilnis, kas, vienkāršoti izsakoties, apgalvo, ka hroniska endometrioze ir vienkārši nepareizi ārstēta endometrioze, ka tā ir jāizgriež vienā specifiskā veidā (excision surgery), pēc kuras 80% gadījumu slimība neatgriežas. It kā tikai un vienīgi pētījumos balstīta pieeja. Un pagaidām tā mani pārliecina.

Kur es likšos, kad beidzot satikšos ar operējošo ķirurgu, kas, visticamāk, par šo pieeju neko nebūs dzirdējis un, iespējams, uzskatīs tās par internetos salasītām puspatiesībām? Jo, tā kā šis “revolūcijas vilnis” ir sācies štatos, tad šo pieeju praktizējošo ārstu sarakstā Eiropas valstīs ir pa vienam, diviem speciālistiem, un man nozīmētais ķirurgs nav viens no tiem un par visām varītēm rauties pie tā vienā sarakstā minētā un gaidīt gadu rindā arī šķiet kaut kā histēriski pārspīlēti.

Bet, kamēr gaidu, šķiet absurds, ka pašlaik mana ikdiena un pašsajūta ir krietni vairāk sačakarēta kā, piemēram, manai kaimiņienei, kamēr viņa pirms gada ārstējās no krūts vēža (to saka viņa, nevis es).

Ai, šis atkal ir tāds garš un paviršs pusceļa ieraksts, lai gan joprojām, kā jau aprīlī rakstīju, gribētos apkopot domas par labirintiem starp tradicionālo un ne-tradicionālo medicīnu, saglabājot kritisko domāšanu un pārliecību par ciešu “ne-fizioloģisko” un fizioloģisko procesu mijiedarbību arī visās veselības lietās.
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:mēbeles
Time:01:26 pm
dīvāns, galds, tv skapītis, vienvietīga gulta )
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:36 am
Mīļie, labie, padalieties, lūdzu, ar atsauksmēm par Ilūziju muzeju Vecrīgā!
Must see vai nekas īpašs?
Nevaru izšķirties starp muzeju un kādu escape room.
comments: 11 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:56 am
dialogs mazajā veikalā

- šis spraits ir jūsu?
- jā, es ienācu ar viņu rokā, lai jūs to pamanītu, taču jūs kārtojāt ābolus un, iespējams, neredzējāt
- kā lai es to zinu?
- nekā. nāksies ticēt uz vārda
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:46 am
Noklausijos vienu staastu. No taa sanaktu vesela graamata. Un sanjeemu paprikas pulveriiti piedevaam. Nu es zinu, ko es gatavoshu vakaraa.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:13 am
nedaudz turpinot par bandu the breeders, ir tāds stāsts, ka ar savu pirmo albumu viņi (viņas?) nenopelnīja ne centa, jo fenomenālā kārtā atradās uz diviem britu leibliem uzreiz, 4AD un rough trade. pēdējais pie tam 1991-jā bankrotēja, kā rezultātā, vot. tiesa, ja jūs paskatīsieties uz rough trade bandu rosteru, jūs tur the breeders neatradīsiet. tikmēr 4AD turpināja veiksmīgi izdot plates.

kādēļ tā, var pajautāt ļenai sme.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries