[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Subject:par tiem pautiem
Time:02:16 pm
lieliski atceros akcijas šmakcijas "pērciet latvijas preci", vai "tikai karotīti nax"

kā rezultātā daži apsviedīgie šmugulēja tiem brēcējiem tos pašus poļu produktus (teiksim zemenes) ar saukli - pērc vietējo, vai mirsti!

ticu, ka ar olām būs tā patās, zem ekošmeko brīvību villijam un citām devīzēm tiks tirgotas tās pašas jāriņas no fermas - un tie skaļākie brēcēji pirks visu to pašu tikai dārgāk ;)

brēciet vēl! ;)
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:45 am
vakar pārbraucām no Barselonas uz Madridi, skati fenomenāli, kalni ir tik dažādi, ar sarkanām klintīm, ar smilškrāsas dzeltenām, ar balti pelēkām, kokiem apauguši, pliki, akmeņaini, ar apaļiem un plakaniem galiem un pavisam jocīgi, kā mazi tornīši vai mazliet nesimetrikas piramīdas - un tā visus sešus simtus kilumetru - braucu kā pasakā. debesīs augstie mākoņi un zemie mākoņi. tālumā lija. mums uzlija tikai zaragosā, kur iebraucām apskatīt goijas muzeju (neapskatījām, lija balts lietus) un papusdienot. pusdienas lieliskas, garšīgākā paeļja manā mūžā. aiz zaragozas tuvāk madridei noskaidrojās, starp mākoņiem uzspīdēja saule - pelēkais kopā ar zeltaino - pasaikaini. pirmais iespaids par madridi - liekas kārtīgāka. esam apmetušies pašā pilsētas centrā, uz stūra makdonalds. mūsu viesnīca ir uz mazo krievu meiteņu ielas. viņas ir tik jauniņas, un maziņas. vakar bija arī auksts. nezinu, man liekas, ka regulēta prostitūcija ar bordeļiem, darba laiku un veselības pārbaudēm būtu risinājums. tie darba apstākļi, kas ir šitiem bērniem, ir slimi. es jau sen esmu atmetusi cerības, ka prostitūcija kādreiz arī izbeigsies, diez vai izbeigsies. neesmu interesējusies, vai zviedriem ar savu pircēja sodīšanu izdevās šito profesiju kaut kādā veidā ierobežot - strīdējāmies par šo ar T.
pavisam uz nakts pusi uzēdām tapas un izmetām riņķi pa vecpilsētu. policija reidoja ielu tirgotājus. iztaigājām operas rajonu, apcilpojām ap karaļa pili. šodien prado. gibu redzēt velaskēzu. las meninas, es jau nāku. drusku bēdīgi, ka barselonā pikaso las meninam klat netikam. nu, nekas, nakamreiz.
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:18 pm
Pirmo reizi jautrajā Berlīnē. Izložņājām Bundestāgu, izbraucām pilsētas tūri, Madam Tiso muzejiņš, Ebreju muzejs. Austrumeiropiskais mājīgums (jutos kā Rīgā, es jums teikšu) un rietumnieciskais glamūrs.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:uhti uhti
Time:05:09 pm
pirmo reizi dzīvē esmu nolēmis iztulkot grāmateli - līdz 12 lapaspusei esmu ticis un sēžu šausmās - līdz 121 vēl tālu
kā jūs tulkotāji to spējat izturēt - man gribās ik pēc nodaļas celties augšā un kaut kur skraidīt apkārt bizināt - weeh ;) bet ok, pasēdēsim vēl ;)
comments: 6 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Grāmatu plaukts
Time:04:56 pm
Kur iegādāties apmēram metru platu, vismaz pusotru metru augstu piecdesmito gadu grāmatu plauktu? Bez durvīm, bez nekā, vienkārši plauktu grāmatām.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:49 am
Ваши судьбоносные годы:

Пойти узнать свои судьбоносные годы: http://uborshizzza.livejournal.com/958040.html
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:17 am
Izlēmu "palutināt sevi" un saldi gulēt až līdz septiņiem. Pamodos piecos. Iesnaudos. Pamodos piecos trīsdesmit. Iesnaudos. Pēc sešiem sāku mosties ik pēc 15 minūtēm. 6:57 man viss apnika un cēlos augšā, ar pateicību atzīmēdams jaunās dienas sākumu.
comments: 6 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Doctrinal
Time:10:12 am
"Because medical personnel will not always be readily available,
the nonmedical service members must rely heavily on their own skills and
knowledge of life-sustaining methods to survive on the integrated battlefield."
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:33 am
vakar bija laba diena. visu nepaspējām, Pikaso muzejā nemaz iekšā, vājprātīgas rindas. T.saka, ka esot atradis savu sapņu pilsētu. Nospriedām, ka brauksim vēl, tāpēc pārāk nepārdzīvoju. Daudz staigājām pa vecpilsētu. vecpilsēta skaista. mans vakardienas pārsteigums bija modernās mākslas muzejs, gaisma un telpa, visas tās baltās plaknes - pievakarē ielecām tūristu busā, apmetām loku. šodien brauksim tālāk, caur Zaragozu uz Madridi.
Sola lietu.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Subject:Par stresu
Time:09:54 pm
Vienlaikus publiskajā paziņojumā, ko uzņēmums izplatījis pēc TV3 raidījuma publiskotajiem videomateriāliem no vistu fermām, norādīts, ka, "ielaužoties kūtī, filmēšana jāveic ļoti, ļoti klusi un lēni pārvietojoties, bez prožektoru gaismām, kas izbaida putnus un rada tiem ļoti lielu stresu, ...

No http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/nepardomata-filmesana-vistam-var-radit-lielu-stresu-uztraucas-balticovo.d?id=48063465 Man jau patīk - ielaužoties kūtī ... Varēja vēl ieteikt pamācīties no seskiem - tie darbu vistu kūtī veic klusi un ar glanci.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:03 pm
DELFI. Kādā lauksaimniecības nozares zinātniskajā institūtā Stendē vairākus gadus eksistējusi tā dēvētā melnā kase.
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:59 pm
Prieka un cerības dziesma, iedvesmota no latviešu neticamajām dēkām Itālijā.

https://www.youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:08:50 pm
Motorolu Donbasā uzspridzināja saniknotie kaimiņi, kuriem bija apnicis piemīztais lifts
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Tags:
Time:08:47 pm
Mans draugs - Valters Apinītis
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:melns apmetnis
Time:05:54 pm
vai kādam ir melns, garš apmetnis ar kapuci, ko varētu aizdot uz vienu vakaru?
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:54 pm
Sapnī izgudroju galdaspēli, kuras spēlētājiem bija jāiegūst t.s. Atmiņas ūdens. Vizuāli drusku līdzinājās Marsam, taču īsā pamošanās mirklī paguvu nodomāt, ka manējā ir daudz krutāka. Kāpēc tieši tas Atmiņas ūdens, nudien nav ne jausmas, jo viss, ko par to zinu, ir kaut kur manīti daži joki un garāmbraucošs furgons, kas laikam to ūdeni visiem aizmāršām piegādā.
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:57 am
programma no manas puses, modernās mākslas muzejs, dali teātris, skati un, varbūt, vakarā, pikaso muzejs. T. guļ, tāpēc pagaidām viņam balstiesību nav.

viens no 39% neatrisināto konfliktu manā laulībā ceļas no fakta, ka T. ir trausls miegs un viņam patīk ilgi gulēt. mani tas taisa traku. jo man ir trausls miegs un es mostos ļoti agri. ap laiku, kad T. izlien no gultas un gatavojas pirmajai kafijas tasei, es jau esmu gatava pagulēt pusdienaslaiku. ir periodi, kad man izdodas gluži labi ar šo visu sadzīvot, bet citreiz tas tā bojā omu - mind you, trauslais miegs nozīmē, ka dušā iet, kamēr otrs guļ, nevar, uz tualeti iet nevar un tā tālāk un tā joprojām -

upd. mēs esam idioti, dali teatri vajadzeja skatīt vakar. nu, nekas, atlidos citreiz
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:10 am
aizvakar paspēju māju pamatīgi sakārtot un drēbes bērnam nākamajai nedēļai samazgāt. naktī sākās migrēna, braucot uz lidostu, pie stūres apraudājos, likās, visa kā par daudz. gribējās vemt. atlidojām, lija. viss lidlauks bija viena vienīga peļķe, iekāpu ar saviem vasaras loferiem un pie pirmā soļa tiku pie slapjām kājām. +13 grādu un ļoti silta gaisma. nonomājām mašīnu, pārbraucām uz Barselonu, neatceros, virs simts kilometriem, T bija pie stūres. lietū un miglā neko apkārt daudz neredzēja, bet to, ko redzējām, tas bija skaists. nekur nebiju iepriekš redzējusi tik sarkanu zemi. un mandarīnu birzis.
atbraucām uz viesīcu, pagulēju un pēcpusdienā gājām pastaigāties. aiztaigājām līdz Sagrada (svētās ģimenes) baznīcai Sant Pau hospitālim. pārsteidzoši, ka kāds to visu ne tikai iecerēja, bet atrada arī pietiekami daudzus citus trakos, lai uzbūvētu - un sagrada baznīcu ir vērts apskatīt dabā - pirmdien ieiesim iekštelpās. un ir skaidrs, no kurienes dali aug kājas - vai vismaz, rodas ilūzija, ka ir skaidrs, no kurienes dali aug kājas. bet, jā, pārsteidzoši. sapratu, ka daudz zinu par dažādajiem tā laika novirzieniem, šo to zinu par dadaistiem, šo to par abstrakcionistiem, šo to par sirreālistiem, bet tā, kopumā par art nouveau, par jauno mākslu, tā laika pamatvirzienu - maz, patiešām, maz.
Mājās cilpojot pasēdējām vienā krodziņā, otrā krodziņā, paēdām paeļju un likāmies gultā. Sen nebijām tik daudz runājuši, faktiski visu dienu to vien darījām, izņemot, kamēr es gulēju. par visu ko, nākotnes vīzijām un plāniem un citām būtiskām lietām. pēc saulrieta vakars bija stipri līdzīgs tam, ko atceros no Lisabonas, tumšs, silts, cilvēki ielas vidū, bērni spēlējas kafejnīcās, omulīgi, draudzīgi - citādāk. Tai barselonas daļai, kur vakar pastaigājāmies, ļoti jauki simetriskas ielas un plaši, noapaļoti krustojumi. daudz gaismas ielās.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:08:02 am
šonakt sapnī vienlaikus jutos skaista un un neglīta. tas bija jocīgs sapnis, gaišā kleitā līdz celim stāvēju krustojumā, kur katru rītu stāvu sastrēgumā, lai apbrauktu vēl lielāku sastrēgumu, un kur rumāņu ubags iekasē naudu no stāvošajām mašīnām. tikai šoreiz ceļa malā stāvēju es. bija labi, gaiši, man bija gari mati un mašīnas apstājās pie sarkanās gaismas un brauca garām pie zaļās gaismas un viss bja tā, kā jābūt, kamēr piepeši es sakautrējos par saviem ceļgaliem. ļoti tiešs sapnis, vai ziniet. sapnī man bija veci un neglīti ceļgali.

freids laikam teiktu, ka dzīve paiet.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:par fudbolu
Time:08:35 pm
var daudz strīdēties par mūsdienu ofsaida traktējumu, taču barsas pirmā gola gadījumā, es saprotu par ko sapsihojās valensijas aizsargi un vārtsargs - tas ir ofsaids
kad uzbrucējs sāk skrīnot vārtsargu kā hoķī un lekt pāri bumbai, viņš ļoti konkrēti piedalās epizodē. un tas ir noteikti jāklasificē kā aizmugure
comments: 1 comment or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] Friends
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries