smth
karstā diena laukos 
9th-Aug-2018 10:18 pm
0809

Labi, ka neesmu Rīgā.Ziņu portāli stāsta, ka: "Termometra stabiņš Kolkā pakāpās līdz +32,1 grādam, pārspējot ne tikai 9.augusta, bet arī mēneša un visa gada siltuma rekordu. Vēl nedaudz lielāks karstums nekā Kolkā ceturtdien reģistrēts Mērsragā, Rucavā, Dobelē, Jelgavā, Bauskā un Rīgas lidostā. Visaugstāk - līdz +33,5 grādiem - termometra stabiņš pakāpās Bauskā. Visā valstī gaisa temperatūra paaugstinājās virs +29 grādiem, un 9.augusta karstuma rekords nav labots vienīgi Liepājā, Mērsragā un Daugavpilī." Lai arī mums nav karstuma rekords labots, tomēr bija diezgan karsti. Un vienalga - nevar salīdzināt karstumu laukos un Rīgā. Nav piekarsušo mūru un asfalta.. Māja un dzīvoklis, lai arī mirklī, kad iespīd saule logos, piekarst, tomēr vakarā jau atkal ir patīkami.
Tomēr ir labi būt ārpus pilsētas. :)
Šodien neko daudz nedarījām, jo karsti. Nedaudz bietes klasiskajā veidā iemarinējām un tomātus savā sulā. Smējāmies, ka tomāti ir tie, kas vienmēr pazūd pirmie no pagraba. Pagājušajā rudenī tētis pagrabā bija vairākas burciņas paslēpis, lai ilgākam laikam pietiek, bet..kāds viņa noslēptās burciņas tomēr bija atradis un aizvilcis uz savām mājām. :D Tā ar tomātiem mūsu mājās ir! :D
Pēcpusdienu pavadījām zem ozola. Viens tīklā, viens šūpuļkrēslā, trešais - no mājas iznestajā atpūtas krēslā.. bet daži nemaz negribēja līst ārā no mājām, jo tur tomēr vēsāk. :D Ja godīgi, tad šādus atvaļinājumus vienmēr esmu vēlējusies - kaut ko padari no rīta un vakarā, bet dienas vidus ir ēnā, šūpuļkrēslā vai tīklā ar grāmatu rokās. Ideāli! :)
Tiesa, neliela darvas karote arī šodien bija. Tomēr darbā bez manis nevar iztikt. Man gan šķiet, ka to visu varēja atrisināt arī bez manis. No otras puses, nekādu pārsteigumu man par šīs dienas notikumiem nav. To varēju paredzēt. Diemžēl...
Un, lai nebūtu uz šīs nots jānoslēdz ieraksts, uzrakstīšu kaut ko priecīgu. Šovakar teju stundu spēlējām ar Domino, Strīpiņu un Pušu. Sākumā visi bailīgi, pie katras neparastas skaņas laidās projām, bet beigās pat zaķpastala Pušiks izlīda no avenēm un sāka spēlēties. Vēl dažas tādas dienas un varbūt pa vienam varēs paņemt rokās. ;) Forši murmulīši. Tiesa, viņiem visiem būtu vajadzīgas jaunas mājas..
Comments 
10th-Aug-2018 08:42 am
Kāds puiks starp viņiem ir?
10th-Aug-2018 09:59 pm
Apskatīšu! :) Un ziņošu! :)
23rd-Aug-2018 08:35 pm
Strīpiņa ir Strīpiņš. Pārējos divus vēl nevaru noķert. ;)
23rd-Aug-2018 10:38 pm
mēģināšu kundzi pierunāt )
23rd-Aug-2018 10:42 pm
Es pa to laiku varbūt noskaidrošu, kas ir citi divi. :)
This page was loaded Aug 21st 2019, 2:40 pm GMT.