smth
īsumā par divām dienām 
27th-Sep-2017 07:34 pm

Vakar sanāca smieklīgi ar to rakstīšanu.
Nācu mājās no darba un domāju par to, ko tad īsti par šo dienu uzrakstīt. Visu dienu darbs, nedaudz pagatavojos arī semināram - pabeidzu prezentāciju, saliku sev runāšanai špikeri. Lai arī ir foršs, saulains laiks, no darba pusdienslaikā tā arī neizgāju, jo gribējās tikt galā ar darbiem.
Pēc darba aizstaigāju līdz Depo, lai nopirktu burkas medum. Tomēr vieglāk ziemā, kad makšķerē no mazās burkas nevis no trīslitrenes. Turklāt nolēmām, ka Aleksandrai kombinēsim medu - viens būs viršu, ko pēdējo dabūju no mūsu bitenieces, otrs - griķu, bet trešo - dažādu ziedu. Visi būs laimīgi un priecīgi, jo katram būs dažādu veidu medus. Depo esot, iedomājos, ka uz laukiem būs jāaizved burkas, jo āboli vēl visi priekšā. Un mamma šodien tieši par to arī ierunājās, ka burkas iet uz beigām, tāpēc vai nu sulas vairs nebūs, vai jānopērk burkas. :)Protams, manuprāt, risinājums ir visai loģisks - jāpērk burkas, jo žēl taču, ka āboli iet bojā.
Aizstaigāju arī pakaļ paciņai no Milānas - atnāca Jolantas zābaciņi. Dikti smuki! Bez maz vai nākošreiz tādus sev jāpasūta. :)
Tāda gandrīz vai parasta diena bija.. Gandrīz vai. Dienas lieliskais notikums notika vakarā, kad ieradāmies mājās. Pasta kastē vēstule. Sākumā domāju, ka Lolita atsūtīja dokumentus, bet, apskatot sūtītāja adresi, apmulsu. Zajacs ir sūtītājs. :)) Atvēru, bet tur apsveikums dzimšanas dienā gan no viņas, gan no Elīzas un mūsu sarakste lekciju laikā - visādas blēņas un joki. :D Un arī pāris manis rakstītās vēstules viņai. Nenormāli forši bija to visu pārlasīt! Daudz kas jau bija pavisam aizmirsies. Šis tas sasmīdināja zināma naivuma dēļ, šis tas joprojām likās smieklīgi. Vesela kaudze pozitīvu emociju! :))
Jāsaka milzīgs paldies viņām abām par šo pārsteigumu. :)

0926

Un vēl beidzot viss ir savests kārtībā ar ceļojumu. Visas liekās rezrvācijas atceltas, viesnīcu uz pirmo nakti tomēr izvēlējos nedaudz lētāku. Tagad tikai jānopērk biļetes uz muzeja apmeklējumu vakarā, vilciena biļetes, iespējams, arī prāmja biļetes. Bet tam visam vēl ir laiks. Jebkurā gadījumā zināms atvieglojums ir iestājies.
Smieklīgākais vakar bija tas, ka 20:45 ietrausos gultā, lai apdzīvotu jauno planšeti, bet ātri noguru, mīļotais atnāca skatīties tv un es ātri vien padevos miegam. :) Kad uz mirkli pamodos, mīļotais pasmējās, ka es ātri esmu aizmigusi, es vēl brīdi tielējos, ka es vienkārši snaudu, bet pāris minūšu laikā atkal aizmigu un labi nogulēju līdz rītam, kad kaķis sāka atkal visādi izpildīties, lai mani pamodinātu. :)

Bet šī diena viennozīmīgi darba zīmē.

0927

Paguvu gan tulkojumu pārskatīt, gan uzrakstīt atbildes gan uz mājas lapas jautājumu, gan uz pāris iesniegumiem. Pie sevis pasmaidīju, ka, neskatoties uz to, ka šodien ir čika laiks, izgulēšanās ir darījusi savu - es spēju normāli strādāt un viss sanāk. Dienas otrajā pusē pieķēros vēlreiz saviem špikeriem rītdienai. Uztaisīju nedaudz savādāku, nekā parasti, jo šķita, ka tādi, kas parāda, kas ir visā tekstā kopumā, iezīmējot mainīto, man krietni vairāk palīdzēs. Bet nu redzēs kā būs rīt. Gan jau kaut kā tās divas stundas pārdzīvošu. Jā, publika šķiet no diezgan augstiem plauktiem, bet nav jau pirmā reize.
Pēc darba uzreiz uz mājām. Visu dienu domāju par to, cik ļoti gribas svaigi spiestu sulu ar obligātu apelsīnu sulas piešprici. Vakarā tādu arī uztapināju - burkāni, ķirbis un apelsīns. Šobrīd man šis šķiet visforšākais un visgaršīgākais salikums. Kamēr būs burkāni un ķirbji, turpināsim dzert sulas - vitamīni vajadzīgi, jo ziema ir gara.
Runājot par vitamīniem. Zaiga pagājušajā piektdienā izspļāva, ka viņai paziņas lasa un viņa braukšot pakaļ. Es ar bosu nekaunīgi painteresējāmies, vai var dabūt. Šodien Zaiga noziņoja, ka nav problēmu - lai tikai noziņojam, cik gribam. :) Mājās aprunājāmies, ka vismaz kādus piecus litrus būtu jāpaņem, jo mums tīri labi pie sirds pie dzērvenes ar medu un ķiplokiem. Arī tīrā veidā varēs panašķot. Nu, ko..rīt ziņošu Zaigai, ka gribam, ka vajag. :D
Nu ko.. sākšu iekšēji pamazām nobriest rītdienas semināram. Stress ir, tomēr ļoti ceru, ka viss būs kā parasti - uztraukums pazudīs pirmo 10 minūšu laikā un izdosies veiksmīgi visu pabeigt.
Un vēl Duksis ir kā uzburts Preiļu siera Čedaram. Jāslēpj, lai nezagtu. :D
Comments 
27th-Sep-2017 08:30 pm
Tev 3 litrenes nevajag? Es metīšu āra štukas 40-50.
29th-Sep-2017 09:27 am
Varētu jau kādu daļu savākt - saimniecībā noderēs, bet pagaidām nezinu, kad varētu aizbraukt pakaļ - līdz oktobra otrajai pusei visas brīvdienas jau saplānotas ;(
29th-Sep-2017 10:17 am
ok, tad pagaidām atstāšu.
This page was loaded Jun 2nd 2020, 8:08 am GMT.