smth
sesdienas pārdomas 
16th-Feb-2013 04:55 pm
Vakar aizvēlos līdz pastam pakaļ kurpītēm. Viss kārtībā - der kā uzlietas! :) Tas iedvesmo pasūtīt vēl kaut ko, lai gan šobrīd dikti cenšos, lai roka nepaslīd. Lai gan ir grūti. Un grūti ir nevis tāpēc, ka ir tāda liela iepirkšanās mānija, bet jūtu, ka ir lietas, kas mainās. Gribas smukas papēžkurpītes un ne tikai. Nu, tā lai ir sievišķīgi un varbūt ne vienmēr primārais - lai ir ērti un "dragājami". Tas pats ir attiecībā uz somiņām un drēbēm. "Laiks, kad biju puika", laikam gan tiešām aizvien vairāk iet prom. Gribas pucēties un patīk pucēties. Protams, visu gadiem krāto "dragājamo", "skrienamo" apavu un drēbju kaudzi ir grūti nomainīt, tāpēc tagad tā prātīgi skatos uz pamatlietām, kas savstarpēji kombinējamas un ērti lietojamas. Vienīgais labums, ka visādi grabuļi un spīguļi man vienmēr ir patikuši un tie ir daudz un dažādi iegādāti, dāvināti utt. Lai gan redzu, ka šis tas vēl pietrūkst krāsu ziņā, bet tas nav kritiski - ir iespējas izmantot tos pašus neitrālos toņus. Šobrīd ārkārtīgi patīk Anželikas darinātās zaļās ahāta krellītes.Vispār laikam jāpadomā par vēl kādām smukpērlēm, jānopērk un jāpalūdz, lai Anželika uztaisa ;) Vai krist masu histērijā un pašai iemācīties taisīt rotas? :))
Vēl ir tā, ka esmu pasākusi arī nedēļas nogalēs lielākus lokus staigāt. Agrāk brīvdienes bija auto dienas, bet tagad..tagad gribas staigāt. Laiks jau arī ir tāds gana patīkams un vedina uz garākām pastaigām. Lai arī laiks ir pelēks, putni čivina un šķiet, ka tepat jau ir pavasaris. Lai gan zinu, ka tas viss ir mānīgi - vēl pavasaris jāgaida... Lai ātrāk tas pavasaris tuvotos, mājās un darbā jau ir hiacintes. Rīt iestādīšu tulpes un cerēšu, ka arī tās sāks spraukties ārā. Var jau būt, ka ir nedaudz par vēlu, bet vienalga gribas pamēģināt.
Ak, jā! Šodien tomēr nespēju atturēties un, garām ejoti, iegāju Ze Donats. Paņēmu vairākus dažādus virtuļus. Žēl, ka šokolādīgie un riekstu bija mazumā. Tie ir gana populāri un ātri pazūd. :( :)
Un vēl forši bija tas, ka šodien ar mammu vairāk nekā stundu norunājām. Par ļoti daudz ko.. Par attiecībām, par dzīves līkumiem un apbrīnojamām lietām, par cieņu, saikni ar cilvēkiem, par garšīgo un veselīgo un vēl un vēl... :) Bija forši! Jo vecāki kļūstam, jo labākas attiecības ar vecākiem veidojas. Jo vairs nav nekas vienam otram jāpierāda. Sapratne un izpratne, un saprašānās ir nākusi..
Vārdu sakot, šodien ir laba diena.
Comments 
16th-Feb-2013 09:58 pm
man mana skrienamā (botas, džinsi, melnas blūzes) garderobe ir nomainījusies pilnībā 3,5 gadu laikā.
Vienīgi sarkanās ādas jakas baigi žēl.
17th-Feb-2013 07:48 pm
Hmmz.. nu, jā.. Tas nozīmē,ka patiesībā laikam tiešām nevajag skriet pa galvu, pa kaklu, bet lēnām un prātīgi - sāk ar svarīgāko un tā tālāk pamazām turpina. 3,5 gadi patiesībā nav nemaz tik ārkārtīgi ilgs laiks visai garderobei ;) Tu mani iedvesmo un nomierini :)
This page was loaded May 28th 2020, 2:57 am GMT.