smth
Let's stay connected • CirqueConnect 
3rd-Apr-2020 11:16 pm
0403

Parasti piektdienas ir īsās darba dienas. Šobrīd, strādājot no mājām, visas darba darba dienas ir līdzīgas - atgriezos pie vecā darba laika. Bet, tā kā esi mājās, tad tad nekādā veidā netraucē un neapgrūtina.
Dienas prieks šodien ir Saules cirka piedāvājums. Jau divas piektdienas pēc kārtas viņi izlaiž 60 minūšu skatāmgabalu, kurā ietverti trīs dažādu izrāžu numuri. Šovakar noskatījāmies gan šī vakara piedāvājumu, gan iepriekšējās nedēļas. Jāatzīst - ir lieliski! Viss, kā parasti - mūzika, tērpi, akrobāti..bet visvairāk apbūra klauns, kas tēloja arī kaķi. Ak, cik precīzi viņš parādīja to, kā kaķi uzvedas!! Atpazinu Trišu un Pušu. :D Smejos balsī. :)))Tiešām lieliska izklaide bija. Tāda patīkama pārmaiņa pēc teāriem, operām un baletiem.
Bet, ja jau minēju Trišu un Pušu, tad jāatzīst, ka viņas ir ļoti pieradušas pie mūsu ikdienas. Nedaudz sāk pakārtoties mūsu jaunajam režīmam. No rīta obligāti Puša ir jāizlaiž ārā. Kad viņa sāk meklēt mājās piekto stūri, tad skaidrs, ka jāver logs vaļā. :)) Abas izbauda saulīti un svaigu gaisu. :)
Un vēl šodien pārbaudīju, kā darbojas Liepkalnu un Apotheka piegāde. Liepkalni kliņģeri piegādāja vēl siltu. Maize, maizītes, cepumi utt. smuki iepakoti - viss kārtībā! :) Piena produkti arī. Zinu, ka turpmāk maizi pasūtīsim Liepkalnos, lai nav jāvazājas apkārt. Apotheka - arī viss labi un kārtīgi iesaiņots, kurjers rokas stiepiena attālumā padeva kasti. Piesardzība šoreiz ir nozīmīga lieta. Nu, ko - divi piegādātāji pārbaudīti. Jāskatās vēl kāds, jo tās bezgalīgās rindas Rimi eveikalā ir kaitinošas.
This page was loaded Jul 10th 2020, 9:55 am GMT.