smth
svētdiena mājās 
10th-Nov-2019 08:48 pm
1110


Gulētas tikai sešas stundas (atkal Puša pacentās - pamodināja īsi pirms sešiem). Tomēr, neskatoties uz vakardienas lielo nogurumu, šodien viss ir lieliski. Miegs nenāk, oms ir burvīgs. Nekas (!!!) nesāp. Gaidīju, ka ļoti sāpēs kājas, bet nesāp! Itin nemaz! Un ir tik daudz enerģijas, ka šovakar vēl māju sakārtoju, izsūcu un izmazgāju grīdas. Lielā veļas mazgāšana šodien arī notika. Pat virtuves paklājs nonāca veļas mašīnā. :D
Ir forši, ka nav milzu sagurums un šodien ir spēks un enerģija. Tik ļoti patīk šī sajūta! :)
Zupa.. palīdz! :) Rijīgums ir savaldīts! :)) Tātad nākamajai sestdienai un svētdienai taps atkal liels zupas katls. ;)
Triša.. jau krietni vairāk pieliek klāt pie zemes. No rīta vēl uz trīs ķepām leca, bet vakarā jau sāka lēkāt no dīvāna uz grīdu, dzenāt bumbu ar abām ķepām, nedaudz uzbrukt arī Pušai. Kad atceras, ka ķepa sāp, tad pavelk uz augšu, bet izskatās tiešām cerīgāk. Vakar un šodien, kad viņa nāca uz manis gulēt, masēju viņai viegli sāpīgo ķepu. Nevilka projām, neizvairījās, līdz ar to ceru, ka tas viņai arī palīdzēja. Var jau būt, ka šoreiz būsim tikuši cauri tikai ar izbīli un nebūs jābrauc pie vetārsta. Jebkurā gadījumā vērošu vēl viņu. Ja nepatiks stāvoklis, brauksim pie ārsta.
Kas vēl? Noskatījos jauno raidījumu "Dzimtaskoks". Šoreiz par Būmeistariem. Jā, ir forši pieskarties dažādu dzimtu vēsturei. Bet kaut kas šajā formātā ļoti mulsināja. Pagaidām nolēmu dot iespēju otrajam raidījumam.
Vēl neliels kreņķis par mammu un tēti. Tikko viņi nomainīja boileri, viss bija forši, bet šorīt mamma konstatēja no rīta, ka duškabīne tek. Turklāt tek tad, kad neviens tur nemazgājas. Eh.. meistaram zvanīs rīt, tad jau redzēs, kāds būs viņa spriedums šajā lietā. Iespējams, ka arī duškabīne būs jāmaina. :( Nē, nu saprotu, ka visam ir savs mūžs, ka lietas mēdz pārstāt darboties tā, kā paredzēts. Eh...
Un vēl, šodien kārtojot māju, sapratu, ka ir grāmatas, kuras šobrīd esmu jau gatava atdot projām. Turklāt vakar Juris iemeta man bildīti ar vienu grāmatu plauktu, no kura var dabūt grāmatas savā īpašumā. Apsolīju, ka papētīšu. Neliela kustība manā grāmatu plauktā noderētu. :)
Un vēl.. beidzot sāku nopietni apsvērt gudrā pulksteņa iegādi. Sāku pētīt tirgu.
This page was loaded Jan 25th 2021, 12:11 am GMT.