smth
burvīga diena pirtīs un baseinos 
3rd-Apr-2019 10:51 pm
0403

Gulēju lieliski. Ilgi. Labi. Tik daudz, cik sirds tīko, jo nav nekāda pienākuma kaut kur iet (kaut vai brokastīs). Arī kaķi nemodina. Ļaujies vienkārši savam iekšējam ritma. Tas ir tieši tas, kas man ļoti pietrūka pēdējo mēnešu laikā.
Nedaudz iekodām brokastis un devāmies uz Scezenyi pirtīm un baseiniem.
Savādāk ir nekā Iskijā. Ūdens vairāk ož. Jo agrāk atnāc, jo labāk, jo mazāka burzma baseinos. Dzeramais ūdens pieejams par velti. Arī minerālais ūdens vietām tek no krāna. Smirdīgs, bet mierināju sevi ar domu, ka tas veselīgi. :)) Pamatā dzīvojāmies pa iekšējiem baseiniem un pirtīm, bet iemēģinājām arī āra. Vējiņš pavēss pūta, tādēļ ilgi āra baseinā tomēr nesēdējām, lai arī ūdens silts un patīkams. Aptuveni trīs stundas nodzīvojāmies pa ūdeņiem. Nogurām un nolēmām doties mājās.
Pa parciņu gar pili mājās devāmies. Vēsāks kā vakar, bet patīkami. Un pilsēta neaprakstāmi skaista. Atgriežoties, ieskrējām mūsu rajona tirgū. Cenas aptuveni tādas pašas kā mūsu, tādēļ neko nenopirkām, vien apbrīnojām piedāvājumu. Iegājām arī pie viesnīcas blakus ešosajā Aldi. Šo to nopirkām vakariņām.
Pusdienvakariņas paēdām. Gardi viss atkal sanāca.
Atpūtāmies, Ž. pagulēja. Un atkal devāmies vakara pastaigā pa promenādi mūsu krastā un uz salu. Promenāde apburoša - daudz dažādu aktivitāšu izdomāts, piemēram, nelieli batuti. Daudz velo nomas vietu, dažāda veida solu. Koki, krūmi.. Zaļš un gaišs. Daudz skrējēju - gan uz promenādes, gan arī salā. Omulīgi bija gan pa promenādi staigājot, gan arī pa salu ejot, neskatoties uz vēlo vakara stundu.
Skaista pilsēta. Man tiešām Budapešta aizvien vairāk patīk.:)
This page was loaded Jul 4th 2020, 8:13 am GMT.