smth
Trakā nedēļas nogale ar mēbeļu pārbīdi 
17th-Feb-2019 07:57 pm
Sestdiena

0216

Tā kā iepriekšējā vakarā diezgan daudz rosījāmies, vēlu aizgājām gulēt, tad līdz pusdienām gulējām.
Pēc tam sākās aktīva rosība. Ž.nodarbojās ar mēbeļu noņemšanu no iepriekšējām skrūpēm, jauno salikšanu kopā. Sākot visu likt kopā, mērot izmērus, Ž.sāka rasties jaunas idejas.
Es izmēzu vannas istabu. Sapratu, ka nepietiek vien ar kārtošanu, būtu jāizmazgā ne tika sienas, bet arī griesti. Bet tam vajag atvest trepes, lai varu pakāpties un aizsniegt tos griestus. ;) Bet vispār jāatzīst, ka jaunie vannas istabas aizkari izskatās dikti forši - tā, it kā tie visu laiku ir bijuši mūsmājās. :)
Ap astoņiem vakarā aizbraucām uz IKEA nopirkt papildus plauktus, jo Ž.izrēķināja, ka varam blakus jau esošajam 4x4, nolikt vēl vienu 4x4/ Un katriem no šiem lielajiem plauktiem varam uzlikt virsū 3x4 plauktus. Vēl pāris gadus atpakaļ tādus neredzēju ne poļu, ne lietuviešu IKEA, bet tagad ir! Un tas ir ļoti labi, jo mums tieši tādi bija vajadzīgi! Tagad visa siena līdz pat griestiem būs viens liels plaukts, un varēs salikt visas mantas smuki. Lai varētu visu vēl smukāk salikt, paķēru astoņas auduma kastes. Pasmējos Ž., ka mums mājās tāda melnbalta gamma sāk ienākt - dīvānu pārklāji, paklājs, kastes.. :) Smuki būs!
Kamēr visus plauktus uznesām, salikām kopā pagāja krietns laiks. Guļamistabas virzienā devāmies jau pēc vieniem. Turklāt abi secinājām, ka neko daudz ēduši neesam, jo nebija laiks. Labi, ka no rīta paguvu uzcept griķu pankūkas, varējām tās ik pa brīdim iebāzt mutē. Nu, un sulu vai ūdeni padzērāmies.
Nogurām pamatīgi.


šodien.

0217

Visu dienu rosījāmies ar un ap plauktiem. Pagāja krietns laiks, kamēr visu sastiprinājām savās vietās. Mantas puslīdz saliktas savās vietās, lai gan vēl jau būs jāpiekārto un jāsašķiro viss. Jāpadomā, cik daudz kastes vajadzēs vēl nopirkt, lai paslēptu nevajadzīgās lietas. Pati pie sevis pasmējos, ka pilnībā salikts ir plaukts, uz kura stāv televizors un viens no augšējiem 3x4 plauktiem. Ir smuki! Man patīk! Beidzot visas savas dzijas smuki paslēpu kastēs vienuviet. Beidzot grāmatas var likt brīvāk un saturiski sadalīt - pavārgrāmatas vienā plauktā, rokdarbu - citā, bet ceļojumu - jau divos plauktos (lai gan vienā plauktā tās stāv divās rindās). Man tiešām patīk šī nosacītā brīvība, kad viss nav "ar kāju jāiespiež plauktā".
Un vēl šodien sapratu, ka virtuves daļā paklājs iederas ļoti labi, tāpēc būs jādomā par citu paklāju priekšnamam. Man patīk, ka vairs nav mitra grīda, kad nedaudz izšļakstinās ūdens, ir patīkamāk stāvēt basām kājām pie virtuves galda un izlietnes. Un kaķiem paklājs arī patīk! :)
Ir forši, ka šobrīd ir arī galds, pie kura strādāt un galds, pie kura ēst. Šovakar jau tā arī darījām - uzcepām omleti, ielējām vīnu, uzlikām puķu vāzi un forši paēdām vakariņas. Mīlīgi, omulīgi, mājīgi..
Man ļoti patīk, kā viss sanācis, lai gan nogurums liels. Ir liela gandarījuma un prieka sajūta, neskatoties uz sāpošām rokām un kājām. :)
This page was loaded May 25th 2020, 1:11 am GMT.