smth
pirmdiena ar zaļumiem 
11th-Feb-2019 09:34 pm
0211

Dienas prieks šodien viennozīmīgi ir zaļumi. Laikam atsāksim sezonu. Tiesa, šoreiz pasūtījums tāds milzonīgs sanāca - vairāk nekā 100 euro. Visi nocietušies bija, pasūtīja gan zaļumus, gan Ilzes pulverus, gan sukādes, gan rabarberu sīrupu. Pati es sev pasūtīju vien zaļumus, jo pulveru vēl pietiek mājās, bet sukādes un sīrupu pagaidām nekārojas. Iespējams, kaut kad tuvākajā nākotnē pasūtīšu kādas sukādes pagaršot, tomēr šobrīd negribas. No zaļumiem man joprojām labāk garšo redīsi, sinepes, rukola un kreses. Šķiet, ka pāris gadus atpakaļ riktīgi atēdos zirņus. Tik ļoti atēdos, ka šobrīd pat padomāt par tiem negribu un nevaru. :) Bet zaļumiņš ar asumiņu ir tieši tas, kas visvairāk kārojas. :)
Veselība.. Eh.. deguns tek, šķaudu. Mazā temperatūra arī nelaiž vaļā. Dzeru mākslīgos vitamīnus, ēdu pārtiku ar daudz vitamīniem un fitoncīdiem. Ceru, ka tomēr tikšu galā ar vīrusu, kas man uzklupis. Itin nemaz negribas slimot.
Šodien sazvanījāmies ar servisu. Sarunājām, ka rīt no rīta auto aizvedīšu viņiem krāsošanai un luktura nomaiņai. Protams, ziema nav piemērotākais laiks auto krāsošanai, bet ar tādu noskrāpētu sānu un ieplīsušu lukturi itin nemaz nav patīkami braukt. Jācer, ka viss būs kārtībā, ka visu labi uztaisīs un auto būs atkal smuks.
Darbā knibināšanās diena, jo puņķis galvā nedod spēku tā kārtīgi ražīgi pastrādāt. No otras puses, šādas knibināšanās dienas arī vajadīgas, lai nokoptu astes nelieliem darbiem, kuri nereti iepaliek.
Bet vispār.. šodien ir ārkārtīgi pretīgs laiks - lietus, slapjš sniegs un tā visu dienu uz riņķi.
Neskatoties uz neveselību, mājās atnākusi vēl spēju saņemties ikdienas darbiņiem. Drēbes daļu izgludināju un saliku pa plauktiem, traukus nomazgāju, kaķu kastes iztīrīju. Tīrot, sapratu, ka atkal pie vecākiem esmu aizmirsusi smilšu maisu, tāpēc nācās šodien Ž.aizsūtīt uz Depo pakaļ kaķu smiltīm. Runājot par smiltīm, atklājām šodien vienu interesantu lietu. Agrāk Duksim pirkām vienas konkrētas smiltis Depo. Gadiem ilgi. Kad atklāju zooplus foršās Tigerino smiltis, pārgājām uz tām, jo lētāk sanāca. Šodien secinājām, ka Depo mūsu iepriekš iemīļotajām smiltīm ir tik draudzīga cena, ka vairs pat nav jēga pasūtīt no Vācijas.
Ja godīgi, sapratu šovakar, ka tomēr forši ir kā kopumā jūties tomēr labāk, ka spēks sāk atgriezties, ka gribas kaut ko darīt mājās arī pēc darba dienas beigām, nevis nokrist dīvānā vai gultā bezspēkā. Forši ir rosīties!
Mammai beidzot atzvanīja no Rakus. 25.februārī no rīta viņa jau tiek pie ārsta uz konsultāciju. Lai paskatās aparātos, varbūt otrai acij arī vēl tagad agrā pavasarī varēs uztaisīt operāciju.
This page was loaded Jul 24th 2019, 11:35 am GMT.