smth
auto un dārzs 
15th-Sep-2018 09:46 pm
0915

Kad nav auto, tev ir vienas problēmas, kad ir auto - citas. Negaidīju, ka esmu tik ļoti pieradusi pie auto..
Aizbraucām pie Luetas ar tēti. Skatījāmies, skatījāmies un tā arī netikām gudri, kur problēma slēpjas. Nolēmām aizdzīt auto līdz mājām. Aizbraucot, secinājām, ka mierīgi varam braukt atpakaļ uz pilsētu - jau uz servisu, jo 5 km laikā pazuda viss šķidrums.
Aizbraucām, pastāstījām visu, parādījām un..uzreiz neviens arī nevarēja pateikt, kur problēmas slēpjas. Palika mans auto līdz nākamajai nedēļai servisā.. Redzēs, ko teiks. Nedaudz raizējos, protams, ka vaina var būt lielāka nekā sākumā mums pašiem šķiet. Bet nu..pagaidām bez panikas. Gaidīsim jauno nedēļu.
Kreņķīgi atbraukuši mājās, nolēmām, ka tomēr kaut kas jādara. Ar tēti aizbraucām uz laukiem salasīt ābolus ziemai. Divus grozus antonovkas un vienu grozu sīpoliņu smuki un mierīgi savācām. Tagad sanāk jau viena milzīgā koka kaste un 9,5 plastmasas kastes ābolu ziemai sagatavotas. Antonovka jau diezgan gatava - no galotnes un saules pusē noceltie āboli jau ir ēdami - saldi un sulīgi. Līdzīgi ir arī ar sīpoliņu. Galvenais, lai stāvētu šie āboli..
Pēc tam, atbraukuši, nolēmām vismaz daļēji novākt burkānus. Pagājušajā gadā šajā laikā no ūdens vilku ārā burkānus, bet šogad - saulainā un diezgan vējainā dienā burkāni izņemti ārā. Nav jāžāvē - uzreiz var nest pagrabā. Smēju mammai, ka pagājušajā gadā man neļāva vest uz Rīgu burkānus sulai, jo to nebija daudz un bija liels risks, ka tie strauji bojāsies. Šogad varēs mierīgi vest burkānus un dzert svaigi spiestās sulas. :) Vispār šodien atkal krietns gabaliņš dārza nokopts. Palicis pavisam nedaudz - vēl nedaudz burkānu, pipari, paprika, nedaudz bietes un baziliks, kāposti un puķes, puķes, puķes..
Ja godīgi, tad pa šo nedēļu jau esmu bezgala sailgojusies pēc mājām, mājiniekiem. Forši tomēr, ka varam vacapā sazvanīties. Es redzu, kas notiek mājās... ir tik forši. Un ir tāda megailga... Lai cik labi man nebūtu šeit, laukos, tomēr gribas uz mājām - pie savējiem. Ja viņus varētu pārcelt šurp... eh.. Tā man vienmēr ir - kad esmu Rīgā, gribu būt šeit, bet, kad esmu šeit - man ļoti gribas atpakaļ uz Rīgu.
Ceru, ka auto būs salabots un jau drīz varēšu doties mājās..
Un labi, ka rīt mums ir brīvdiena. Izgulēšos, jo iepriekšējā naktī slikti un maz gulēju (kādas piecas stundas labi ja sanāca), varēšu palasīt grāmatu, noskatīties izrādi..Laiks man pašai.
This page was loaded Apr 20th 2019, 11:49 pm GMT.