smth
sagādāt prieku citiem :)) 
30th-Aug-2018 09:39 pm
0830

Rīts sākās uz pozitīvas nots, jo atkal ir kādam foršam kolēģim svinamā diena. Jolantai šodien vārda diena. Astra nopirka puķes, es - kapkeikus. :) Jolantai, jācer, bija patīkams pārsteigums, jo svinības jau būs tikai rīt. Bet tas jau nav tik svarīgi, jo forši ir radīt prieku. ;)) Pati gūstu kaudzi pozitīvu emociju no tā, ka iepriecinu kādu citu. ;)
Šodies sasmaidīties lika Ikea atvēršana Rīgā. Es saprotu, ka cilvēki ir noilgojušies pēc šī veikala, ka gribas ieraudzīt savām acīm šo mītisko "Ikea", bet stāvēt rindās...? Nopietni??? Veikals taču nekur neaizmuks. Vēl jau pagūs aizbraukt, apskatīt visu, nopirkt to, ko kārojas.. Bet nē, stāvēja ļaudis pie makdonalda, kad to atvēra, tagad tāds pats liktenis arī ikeai. :> Kad publika nedaudz aprims, aizbraukšu es pati nopirkt lietas, kas mājai vajadzīgas. Pāris kastes skapim, spogulis, jaunas lampas..:D Visu jau esmu noskatījusi, atliek vien aizbraukt.
Ja par darbu, tad šodien pabeidzu cīnīties ar pētījumu. Tiesa, nelasīju visu - tikai secinājumus un ierosinājumus. Joprojām viss pašķidri. Joprojām ir lietas, kas nav izlabotas kopš pirmās lasīšanas reizes. Skumji. Nesaprotu, kā pētnieki tā var atļauties haltūrēt. Kauns nemaz nav?
Vēl darbā šodien sasmējos par tv jautājumu. Atkal uzpeldēja tv un atkal to uzgrūda man. Tomēr izdevās to visu normālā veidā pārcelt uz preses cilvēkiem. Ja mums nav nekā daudz ko pastāstīt par 109.pantu, tad tā arī ir un nevajag ekspertu mocīt ar jautājumu, kur ir..
Bet vispār.. ir liels nogurums. Negaidīju, ka tik traki būs. It kā cenšos neizslēgtatvaļinājuma sajūtu, tomēr.. jūtos tik iztukšota, tik nogurusi. Dzīvoju ar cerību par septembra atvaļinājumu. Aizmukšu no pilsētas, dzīvošu lauku mierā.. Izgulēšos. Vienkārši būšu.
Neskatoties uz nogurumu, saņēmos vakariņu gatavošanai. Lai arī neesmu nekāds kulinārs, tomēr man patīk sagatavot kaut ko garšīgu, tad kad neesmu pārgurusi, kad ir iedvesmas, kad ir vēlme un patikšana.
Vēl šovakar ar str pačatojām par pārgajienu. Būtu patiesībā forši izbraukt ārpus pilsētas, pastaigāt pa nepazīstamām vietām. Izklausās tiešām forši varianti šai nedēļas nogalei. :) Jāiet! :)
Triša lien pie manis. Nāk gulēt man virsū. Puša vairāk pati par sevi, bet Trišai ļoti gribas manu tuvumu. Forši! :)) Un vēl kaķīšiem šodien gardumiņu vakars. Pīļu sirsniņu vakars. :) Labprāt ēd, lai gan sākumā Triša mēģināja laizīt sirsniņas. Puša ātrāk saprata, ka jākož, un tad jau arī Triša sekoja Pušas paraugam. :)) Foršas viņas man ir! :)
This page was loaded Jul 23rd 2019, 2:03 am GMT.